20. August 2019
    
Má prasaciu chrípku v Ukrajine na svedomí spoločnosť Baxter International? - Dolezite.sk

Má prasaciu chrípku v Ukrajine na svedomí spoločnosť Baxter International?


  2009-11-07  (13:42)  |  Politika
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Má prasaciu chrípku v Ukrajine na svedomí spoločnosť Baxter International?

Všetci sa pamätáme na nedávnu udalosť, kedy firma Baxter dodala do Českej republiky vakcíny proti chrípke, ktoré boli nakazené vtáčou chrípkou. Firma Baxter sa teší sa dobrej spolupráci zo Svetovou zdravotníckou organizácou.Viď viac na:
http://www.cas.sk/clanok/106564/poplach-v-cesku-vakcina-bola-nakazena-vtacou-chripkou.html
http://profit.etrend.sk/ludia-a-firmy/milionova-pandemia.html
http://www.naseadresa.cz/cz/s347/c908-Zpravodajsky-portal/n6932-poptavka-vakcina-produkce-leky-medicina-zdravotnictvi-farmacie-medikamenty

Zdá sa, že dôkazy naznačujú, že za epidémniu virálneho zápalu pľúc v Ukrajine je zodpovedná farmaceutická spoločnosť Baxter International.  

Bloomberg napísal, že spoločnosť Baxter im "nechtiac" poslala očkovací materiál s obsahom živého bacilu vtáčej a sezónnej chrípky, určený na výrobu vakcín. Laboratórium sa však rozhodlo materiál otestovať na laboratórnych fretkách a tie neočkávane zomreli. (http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=newsarchive&sid=aTo3LbhcA75I)  

Treba si všimnúť, že spoločnosť Baxter sa podobného "omylu" dopustila aj predtým. Jej krvný materiál obsahoval vírus HIV. V dôsledku toho zomreli tisíce pacientov, odkázaných na transfúzie a mnohí z nich nakazili vírusom aj svoje manželky. (http://www.aegis.com/news/re/1996/RE960283.html)  
Neskôr tohto roku sa na internete objavila bizarná historka. Polícia v Los Angeles po obzrojenej konfrontácii zatkla Jozefa Mošeho, ktorý sa údajne vyhrážal Bielemu domu. Policajtov veľmi prekvapilo, že ho nemohli premôcť ani po niekoľkonásobnom použití slzného plynu.  
(http://www.huffingtonpost.com/2009/08/14/man-suspected-of-making-t_n_259330.html)  

Ale internetová komunita neverila dôvodom, ktorými odôvodňovali jeho zatknutie. V komentároch k článku v denníku Huffington Post sa objavili v oficiálnej tlači neuverejnené vysvetlenia, že Jozef Moše bol agentom izraelských tajných služieb Mossad, ktorý sa špecializoval na biologické zbrane. Vraj z vlastnej iniciatívy zavolal do rozhlasového programu a varoval ľudí ohľadom biologickej zbrane spoločnosti Baxter International, ktorú budú šíriť vakcínou a ktorá spôsobí epidemickú pliagu. 

Zatýkanie Jozefa Mošeho.

zatykanie j mosheho

 

Hoci každý môže prísť s nejakým tvrdením o chystanej pohrome, preto by sme nemali veriť len tak hocikomu, prekvapujúce na tomto Mošeho tvrdení je, že presne povedal, kde túto biologickú zbraň vyrábajú. Vraj výrobou poverili laboratórium firmy Baxter v Ukrajine. A toto sa udialo v auguste, t.j. dva mesiace predtým, než sa momentálna situácia začala odvíjať. Keďže Moše uviedol názov krajiny, kde dôjde k epidémii, buď musel mať tajnú informáciu alebo by muselo ísť o neuveriteľnú náhodu, čo si môže sám pre seba potvrdiť každý, kto má aspoň základné znalosti o štatistike. 

Ukrajina do 30. októbra hlásila, že má len dva prípady prasacej chrípky a žiadne úmrtia - až do piatku. A táto nová epidémia akoby sa objavila z ničoho nič. Zdá sa, že profil Jozefa Mošeho potvrdzuje, že zrejme ide o mikrobiológa. A táto informácia potvrdzuje, že asi bol aj v Ukrajine:
http://www.biomedexperts.com/Profile.bme/78637/Moshe_Bar_Joseph  
http://www.stevequayle.com/dead_scientists/UpdatedDeadScientists.html

Takisto si treba všimnúť, že priveľa mikrobiológov zomiera bizarnou smrťou. A tento prípad statočného človeka, ktorý obetoval všetko, aby k nám doručil odkaz, môže vysvetliť, prečo toľkých mikrobiológov zavraždili. Fakt, že tento človek dva mesiace vopred predvídal nanajvýš smrteľnú epidémiu na mieste, kde by sme to najmenej čakali, dodáva hodnovernosť jeho tvrdeniu, že je za ňu zodpovedná spoločnosť Baxter International a dokazuje aj to, že poprední mikrobiológovia môžu predstavovať problém pre tých, čo sú zodpovední za práve prebiehajúcu pohromu.

__________________________________________________________________________________________________________

Všetko, čo ste si zatiaľ v tomto článku mali možnosť prečítať bolo zverejnené na nasledovnej adrese:


http://www.prop.sk/ma_prasaciu.html

Nedalo mi to a trochu som "googlil". V prvom rade si všimnite vetu, ktorú som vyboldoval a zvýraznil červenou farbou. Nebolo to až tak z ničoho nič. Na adrese uvedenej nižšie sa píše o tom ako si cestujúci pri stanici metra "Les" v hlavnom meste Ukrajiny - Kyjeve všimli, že nad ich hlavami lietajú vrtulníky a lietadlá, ktoré postrekujú okolie neznámou aerosolnou látkou - údajne proti prasacej chrípke. Podobné pozorovali aj ľudia v iných mestách na Ukrajine. V článku sa spomínajú Ľvov a Ternopil. Títo ľudia svoje dojmy opisovali na mnohých internetových fórach. Informácie o tom neustále počas celého dňa dementovali v rozhlasových staniciach.

 

http://mycityua.com/news/city/2009/10/30/171747.html

 

Pozrite sa ešte raz na tú mapku a spomínané mestá, ale hlavne dátum zverejnenia článku.


kri
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
bejbous   |   ip:78.102.48   |   2009-11-07  (16:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NO už je na tom obrázku konečně Slovakia, poté co tam bylo nejdříve Czech a pak Slovenia


nopeknezebyskusaliniecouznievmxikualeveuropetakzezachvilubysmetu   |   ip:84.47.59.   |   2009-11-07  (17:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zeby uz skusali novu zbran v europe nie v mexiku?. takze prasiatko nezabralo teraz pustia novu zbran mozno za mesiac dva i v europe pocitam do marca buduceho roku alebo na buduci rok na jesen.pozor toto je len skuska zatial.


hovno   |   ip:91.127.24   |   2009-11-07  (19:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to fakt im staci povedat ze omylom poslali nieco co zabilo ludi a nic sa im nedeje?


Syfo   |   ip:217.119.1   |   2009-11-07  (19:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Konečne nejaký článok o tom. Keď som videl na ta3 správu o novej neznámej chrípke povedal som "A je to tu" teraz naivne dúfam, že som sa mýlil. V konečnom dôsledku si myslím že toto je len predohra 2 väčšej smrteľnejšej vlny chrípky a vakcíny budú mať ešte fatálnejšie zdravotné následky ako chrípka. Je to v piči ľudia...


lolko   |   ip:213.253.2   |   2009-11-07  (19:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ide len o strašenie ľudí. A budú strašiť až dovtedy kým sa neposerú všetci a nezačnú volať po ,,nových,, riešeniach. A to je napr.: očipovanie čipmi ktoré dokážu sledovať zdravotný stav, ukladajú info o ľuďoch a umnožňujú aj ľudí kontrolovať. Kontrolovať ich budú samozrejme ľudia ktorí vládnu svetu a ktorí zaplatili za vytvorenie a rozšírenie vírusov. Potom is s nami môžu robiť čo chcú.

určite ste už počuli o Slobodomurároch a Iluminátoch.


lolko   |   ip:213.253.2   |   2009-11-07  (20:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  niečo k tomu

http://dolezite.sk/Obcianske_vymenime_do_dvoch_rokov_za_cipy.html


Tara   |   ip:89.176.38   |   2009-11-07  (20:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Podle některých něco jako chemtrails neexistuje, a kdyby náhodou ano, tak rozprašují zdraví neškodné látky (na změnu počasí).
V jihočeském kraji také před pár dny lidi překvapilo nezvykle nízko nad městem letící letadlo typu airbus v doprovodu dvou gripenů. Jestli něco rozprašovalo se v článku nepsalo, ale asi dva nebo tři dny na to se "objevilo" další ohnisko ptačí chřipky v kachním chovu...


kri   |   ip:213.151.2   |   2009-11-07  (21:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://tinyurl.com/ycusvug


Anty   |   ip:95.102.20   |   2009-11-08  (01:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a je to tu biologicka vojna... Hadam ze tu nebol nik tak naivny aby si myslel ze najefektivnejsu zbran na svete papalasi nakoniec nepouziju!povedal by som ze vtacia chripka bola zaciatkom ery pandemii...


bigfoot   |   ip:95.102.21   |   2009-11-08  (06:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lidi vsak uz len to ze baxter ma firmu na ukraijne uz to samo o sebe je horor.v takom mafianskom state kde vlade rozkazuje CIA.je to hruza tam mozu celkom bez kontroly sa vyrabat biologike zbrane na redukciu ludstva v EU.som z toho zhrozeny.to uz moze ta firma baxter mat pobocku rovno v afganistane alebo iraku.kam to svet speje. a media este zahmlievaju zatajuju a klamu.ale oni skapu aj ti v mediach ak nebudu vybrati eliou na prezitie.


Vaso   |   ip:123.200.1   |   2009-11-08  (08:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Doufam, ze jizni cechy nebudou nasledovat...http://www.novinky.cz/domaci/183456-obyvatele-jiznich-cech-udivil-nizky-prelet-letadla-se-stihackami.html
Uz se i objevila teorie, ze je to za ucelem vyvolani paniky s naslednym zrusenim voleb, aby proamericky Juscenko zustal u moci a spojene staty neztratily na Ukrajine vliv


cv   |   ip:77.247.22   |   2009-11-08  (08:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja len cakam ako na na to vsetko bude reagovat Putin, tomu zatial doverujem ze s nimi urobi poriadok...spolu s Cinou,Japonskom a ostatnymi by im mali vratit to zlo co tu uz cca 200 rokov pachaju na celom svete.


Slovan   |   ip:77.48.180   |   2009-11-08  (11:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  že je prasečí chřipka uměle vyrobená a použitá jako biolog.zbraň,tomu bych věřil ale s těmi jižními čechami zas neblbněte,jako nechápu,proč by chem látku rozprašovali airbusem,na to stačí mnohem menší letadlo,to je podle mě přitažené za vlasy...


Tara   |   ip:89.176.38   |   2009-11-08  (11:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slovan:

Osobně si myslím, že spíš se připravuje "půda" na to, aby si lidi zvykli, že jim nad hlavama létají nízko letadla i stíhačky. Možná se někomu bude zdát, že přeháním, ale jen se snažím přemýšlet. (Co to bylo, proč to bylo, proč nikdo nevysvětlil o co šlo?) Když si na něco zvykneš, pak to přestaneš vnímat jako "rušivé", přestaneš se o to zajímat, ptát se...
Krom toho že náš vzdušný prostor poskytujeme cizím letounům je již většině myslících lidí známé (exprezident by mohl vyprávět, že?).


prave   |   ip:87.244.23   |   2009-11-08  (11:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to dost smiesne ze vlastne nic nerobime nie?Musime najs sposob ako spojit ludi ktory nie su hlupy a vidia co sa deje.Neviem ci je dobre len tak cakat.Nemyslim nejake nasilnosti ale informovat ludi.Nejake zdruzenie alebo co.Treba sa zlozit financne alebo co.Preco sa ludia priamo nepytaju kompetentnych?Preco maju politici stale imunitu poslanecku?Treba to ludia moji zrusit.


prave   |   ip:87.244.23   |   2009-11-08  (12:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Najlepsie by to bolo na urovni ceskoslovenska.Spojenectvo:)Asi taram ze?


Tara   |   ip:89.176.38   |   2009-11-08  (12:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prave:
imunita poslanců by neměla existovat vůbec, kompetentní ti odpoví diplomaticky = tak, že ti mnoha slovy neřeknou nic.
Místo aby lidi hledali to, co je spojuje a co jim bezprostředně hrozí, vedou akademické debaty na témata, která je rozdělují.
Nevzpomínám přesně kde, tuším v Anglii některý z lordů na vlastní náklady nechal vyrobit CDčka s tím, co znamená Lisabonská smlouva konkrétně pro jejich zemi a distribuoval je ve velkém množství. Možná něco takového by zvýšilo informovanost, ale to chce opravdu investice a organizaci, dobrovolníci mohou vylepovat na zastávkách plakáty, ale ty musí někdo nejen připravit, ale i vyrobit. Navíc ber v úvahu, že lidé neradi čtou dlouhé články, obsah by měl být spíš heslovitý, stručný ale výstižný. Aby si to stačil přečíst, než přijede ten "tvůj" autobus, tramvaj...


prave   |   ip:87.244.23   |   2009-11-08  (12:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ono nejde len o Lisabonsku ale aj o tak do oci bijucu vec ako je npr. chemtrails.Uz sme taky blbi ze to nevidime?Neviem nemam moznost sa priamo spytat nejakeho politika ale ak sa mi tato moznost naskytne nebudem vahat a rovno sa ho opytam ako mi to vysvetli.Najlepsie verejne.Velmi tuzim po takejto konfrontacii..A uvidim ci bude blabotat alebo sa vyjadri.Ak povie ze o tom nevie nema co robit v politike.


bigfoot   |   ip:95.102.76   |   2009-11-08  (13:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aby tu mal niekto kludnu dusu. airbus sprevadazny 2 stihackami sa robi ak sa vezie nejaka mimoriadna navsteva naprilkad papezko,prezident ruska, nejaky milardar napriklad rotsild,alebo nejaky arabsky sejk.,alebo ked je letecky den.alebo ako nacvik sprievodu nejakeho papalasa. inak aj ja vidim ze chemitarals je ralny.


Tara   |   ip:89.176.38   |   2009-11-08  (13:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prave:

TenLisabon jsem uvedla jen jako příklad kvůli tomu, že to CD se týkalo pouze toho. Pokud jde o H1N1, mnozí nevědí o co vůbec jde, která firma vyrábí vakcíny a čím se "proslavila", komu patří, že vakcíny nejsou testované, že výrobce nenese žádnou odpovědnost za případné "vedlejší účinky", že WHO krátce před vyhlášením "pandemie" zrušilo podmínku o vysoké úmrtnosti atd atd... To jsou velmi důležité informace pro člověka, který se má rozhodnout, zda se nechá očkovat nebo odmítne. Ale měl by mít právo volby na základě všech informací, nejen na základě strachu, uměle vyvolávaného médii, která tvrdí něco co je očividná a prokazatelná lež a šíření poplašných zpráv.


snakecharmer   |   ip:217.12.62   |   2009-11-08  (14:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Musím citovať Jiddu Krishnamurtiho: THE REVOLUTION IS NOW !
Prebudená inteligencia sa musí spojiť kým nie je príliš neskoro a treba informovať ľudí, ktorý netušia o čo tu ide hoci aj s plagátmi na zástavkách. Alebo je tu ďalšia možnosť - čakať na to čo sa stane... A vieme čo sa stane, stačí sa pozrieť do učebníc dejepisu ...

Pridajte sa http://www.futurum.estranky.cz


prave   |   ip:87.244.23   |   2009-11-08  (14:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A co takto tie hnusne a nechutne vypadajuce wifi veze na kopcoch a domoch?Je ich tu uz strasne vela.Kazdy kilometer snad.A ake maju napajanie?Niektore maju celu "centralu" pod sebou.Venujem sa elektrotechnike a vravim vam maju taku silu ze si to nevieme ani predstavit.Kto to do certa stavia?A kto to schvalil?Lutujem ludi co maju nad hlavami v panelakoch a v skolach CELE CENTRALNE STANOVISKA.


Slovan   |   ip:90.179.9.   |   2009-11-08  (15:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je zřejmé,že za tínto svinstvem stojí opět USA.Jako vždy a všude.Není to tak zase dlouho,co byla panika s Antraxem.
Byla panika po celém světě.To se mluvilo o kdovíjakých úmyslech jakýchsi teroristech.Pak se ukázalo,že toto svinstvo bylo z laboratoří v USA,které spadají pod ministerstvo války.Je to další test Bildenberg Group na lidech ,
kterým se snaží vyvolat epidemie a zabít co nejvíce lidí.


lolko   |   ip:213.253.2   |   2009-11-08  (16:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Už si konečne uvedomte že tu nejde o USA a podobné veľmoci, ale o Slobodomurárov a Iluminátov.
USA a všetci tí pekní politici sú ich výborne platené figúrky, ktoré budú robiť presne to čo chcú. A preto o slobodomurároch nevie skoro nik. Každý ich považuje už za zaniknutú organizáciu alebo o nich ani nevie.

Súhlasím že sa treba spojiť proti nim.


FCST   |   ip:213.151.2   |   2009-11-08  (17:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Asi 3 mesiace tomu lietali nad severom Slovenska, Orava male lietadla niekolko dni, oficialne vraj s postrekmi proti lykozrutom. Nuz mozno je to tak, co ma vsak vtedy velmi zarazilo, ze tie postreky boli aj nad mestom kde zijem, co som videl z dialky, ked som bol na kopci nad mestom...mozno len nahoda, ale uz ich je akosi privela vsade okolo nas.Neo   |   ip:95.103.42   |   2009-11-09  (01:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No ludia ja sa tej nasej milovanej buducnosti normalne ze bojim... nech robime co robime cim dalej tym sa vsetko viac a viac zhorsuje... hoci nikdy sa nepodari presvedcit o pravde dostatok ludi na to aby sa zabranilo "niecomu" co urcite bohuzial v dohladnej dobe pride... skusme aj tak presvedcit ludi a samich seba ze ak nam niekto predostiera ze " 2+2=5 " a my sa s tym stotoznime hoci keby sme sa nad tym zamysleli tak aj somar musi prist na to - ONO JE TO PODVOD!!!pravduludom   |   ip:84.47.110   |   2009-11-09  (13:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Ludia, konajte, dnes rano boli informovane regionálne úrady verejného zdravotníctva v Slovenskej republike. Stiahnite si PANDEMICKÝ PLÁN OPATRENÍ PRE PRÍPAD PANDÉMIE CHRÍPKY
V SLOVENSKEJ REPUBLIKE , su tam kontakty. telefony. Ja osobne som nadobudol presvedčenie, že to musime stopnut skor než vyhlasia výnimočný stav, Vlada SR podla týchto smernic ,podlieha nariadeniam WHO , a podla S M E R N I C A
pre obrannú politiku SR
na roky 2008 – 2013 odstavec
Civilné núdzové plánovanie , je priamo napisane toto: d)vypracovať systém reakcie na krízové situácie a súčinnosti v rámci implementácie NATO Crisis Response System (NCRS) v podmienkach SR; Takže hore zadky, mame jedinečnu priležitost počas komunalnych volieb, dufam že sa to dovtedy nezosere, a da nam to čas sa pripravit na masivnu kampan informovat ludi a apelovat na kompetentných to zastavit. Jane Burgermeister vravi sama, a realita je taka, že nemaju prostriedky donutit vačšinu. Pokial sa ale potvrdi to, že sa chovame ako ovce, a nechame v tom malu skupinku , na nu si lahko najdu prostriedky a sposoby. Odmietat ano , ale poriadne nahlas. Boj bude tažký ale uspešný. Všimli ste si ,že citia odpor, a namiešali nam extra ako prvým kokltail ??? vraj zaručene bez vedlajšich učinkov. Ked skapem ,už ma asi žiadne nebudu trapit... Tak to mysleli??


lolko   |   ip:213.253.2   |   2009-11-09  (18:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pravduludom:

si povrcný ked myslis ze stat nas zachrani. vsetko uz zavisi od Iluminatov a Slobodomurarov.


prave   |   ip:87.244.23   |   2009-11-09  (19:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jedine informovat.Myslim ze to je najdolezitejsie inak to ostane len napisane tu na webe.Kazdy kto vie o co sa jedna by mal robit aspon to ze bude informovat vo vlastnom zaujme a zaujme vsetkych.


nathaniell   |   ip:95.105.17   |   2009-11-10  (18:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mne sa celkom paci idea ze nam budu vladnut slobodomurari alebo illuminati... kazdy si zasluzi svoju sancu, a ak nevedia vladnut tak ich zvrhnu, cize NWO ma vobec netrapi. je uplne jedno kolko ludi pri tom zomrie, vratane mna. nieco take sa deje v historii kazdu chvilu - ten kto si moc nevie udrzat si ju nezasluzi. neviem si predstavit co chcete urobit ked verite ze aj tak zomriete a ze illuminati a slobodomurari to tu cele ovladaju, pretoze potom nemate sancu. skuste sa na chvilu na to pozriet z ich pohladu, vy chcete len moc rovnako ako oni. nemozete nic prezentovat ako absolutnu pravdu... zacina mi to tu pripominat Iva Astara Bendu


jan   |   ip:160.44.24   |   2009-11-12  (11:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no zbrojny priemysel je dobry biznis ale nahananie virtualneho BinLadina nejako nezaposobilo...

tak sa NIEKTO kto nema v zahrade vrtnu vezu musi vrhnut na druhy najlepsi biznis....so zdravim...nie?

samopal alebo balisticku raketu si nekupi len tak hocikto.
ale na dychacie ruska alebo vakciny da kazdy par korun (pardon-eur) kto nechce chcipnut.....
ako tu uz niekto napisal:
JE TO HNUS!!!


jan   |   ip:160.44.24   |   2009-11-12  (11:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jeden na odlahcenie:

Spravy CNN:
"...americki geologovia objavili nad obrovskymi zasobami americkej ropy neznamu arabsku krajinu...!!!"

:-D


gordon   |   ip:89.173.77   |   2009-11-12  (13:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na celom svete si ľudia kutilsky vyrábajú dve veci , ktoré spolu súvisia. Prvá je Chembuster / pozri na sieti , čo to je /na obranu proti chemtrails. Má dosah niekoľko kilometrov a nepotrebuje zdroj energie. Všetko na výrobu
sa dá kúpiť. Na obranú proti akejkoľvek negatívnej energii je orgonit. Platí to isté ako predtým. Všetko dobré.


prave   |   ip:87.244.23   |   2009-11-12  (16:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Najlepsia obrana je zatrhnut akekolve chemtrails a to tak ze budeme o tom stale a neunavne informovat.majkl   |   ip:88.100.14   |   2009-11-13  (09:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bacil chripky??? Dost silne pochybujem ze by cokolvek ine v tom clanku mohlo byt z realneho sveta, ked je autor schopny napisat takyto blud. Aj priemerny prvacik vie, ze chripka je virusova choroba.


jane   |   ip:95.103.15   |   2009-12-01  (09:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hm... a citali ste uz toto?

Novinárka vzniesla obvinenia proti Svetovej zdravotníckej organizácii a OSN za bioterorizmus a úmysel hromadného vraždenia


Zdroj:(Natural News)

Rakúska vyšetrujúca novinárka varuje svet, že najväčší zločin v histórii ľudstva je už v plnom prúde. Jane Burgermeisterová podala do FBI (Federal Bureau of Investigation) trestné obvinenia proti Svetovej zdravotníckej organizácii (WHO), Organizácii Spojených národov (OSN) a niekoľkým najvyšším vládnym funkcionárom a vedúcim predstaviteľom obchodných spoločností, a to vo veci bioterorizmu a pokusu o hromadnú vraždu. Okrem toho vypracovala súdny zákaz voči pripravovanej vakcíne, ktorý podala v Amerike. V apríli 2009 podala ďalšiu žalobu proti Baxter AG a rakúskej biotechnologickej spoločnosti Avir Green Hills Biotechnology za vyrábanie kontaminovanej vakcíny proti vtáčej chrípke, vyhlasujúc, že išlo o úmyselný čin s cieľom profitovať z pandémie.

10. júna 2009
Vo svojich obvineniach Burgermeisterová poskytuje dôkaz o skutkoch bioterorizmu, ktorý porušuje zákon USA tým, že na území Spojených štátov funguje skupina pod vedením medzinárodných bankárov, ktorí riadia Federálny rezervný bankový systém, ako aj WHO, OSN a NATO. Účelom tohto bioterorizmu je vykonanie masovej genocídy na obyvateľstve Spojených štátov, a to použitím geneticky upraveného vírusu chrípkovej pandémie s úmyslom spôsobiť smrť. Do tejto skupiny sú zapojení vysokí vládni funkcionári USA.

Konkrétne sa v dôkazoch uvádza, že obžalovaní, medzi ktorých patrí Barack Obama, prezident USA, David Nabarro, Koordinátor OSN pre chrípkové ochorenie, Margaret Chan, generálna riaditeľka Svetovej zdravotníckej organizácie, Kathleen Sibelius, tajomníčka Ministerstva zdravotníctva a služieb pre ľudí, Janet Napolitano, tajomníčka Ministerstva vnútra, David de Rotschild, bankár, David Rockefeller, bankár, George Soros, bankár, Werner Faymann, rakúsky kancelár a Alois Stoger, rakúsky minister zdravotníctva, sú, okrem všetkých ostatných, súčasťou tohto medzinárodného korporačného kriminálneho syndikátu, ktorý vyvinul, vyrobil, zhromaždil a použil biologické zbrane na zlikvidovanie obyvateľstva USA ako aj ostatných krajín kvôli finančnému a politickému zisku.

Obvinenia tvrdia, že dotyční obvinení a mnohí iní sú zapojení do sprisahania, ktorého cieľom bolo vymyslieť, finančne podporiť a zúčastniť sa na konečnej fáze realizácie medzinárodného tajného programu s biologickými zbraňami, do ktorého sú zapletené aj farmaceutické spoločnosti Baxter a Novartis. Pomocou bioinžinierstva vyrobili a vypustili smrteľné biologické látky, konkrétne vírusy „vtáčej chrípky“ a „prasačej chrípky“, s cieľom mať zámienku na nútené zavedenie hromadného vakcinačného programu, ktorý by sa stal prostriedkom podania biologickej toxickej látky spôsobujúcej smrť a ujmu na zdraví ľudí USA. Tento čin je priamym porušením Zákona proti terorizmu s biologickými zbraňami.

Burgermeisterovej obvinenia obsahujú aj dôkazy, že Baxter AG, dcérska rakúska spoločnosť Baxter International, v roku 2009 úmyselne vydala do 16 laboratórií v štyroch krajinách 72 kg živého vírusu vtáčej chrípky, a to za podpory WHO. Vyhlasuje, že tieto dôkazy svedčia priamo o tom, že farmaceutické spoločnosti a medzinárodné vládne organizácie sú aktívne zapojené do vytvorenia, vývoja, výroby a distribúcie biologických látok, ktoré sú klasifikované ako najvražednejšie biologické zbrane na svete, ktorých cieľom je vyvolať pandémiu a hromadné úmrtia.

V obvineniach, podaných v apríli, poukázala na to, že rakúske laboratórium firmy Baxter, ktoré je po biologickej stránke jedným z najbezpečnejších laboratórií vo svete, nedodržalo najzákladnejšie a nevyhnutné opatrenia, aby udržalo 72 kg patogénu, klasifikovaného ako biologická zbraň, oddelene od ostatných látok, na ktoré sa vzťahujú prísne predpisy o biobezpečnosti, ale práve naopak, dovolilo jeho zmiešanie s obyčajným vírusom ľudskej chrípky a rozposlalo zo svojich závodov v Orth an der Donau.
Vo februári testoval člen tímu BioTestu v Českej republike na fretkách látku, ktorá mala byť vakcínou, fretky uhynuli. Ani WHO, ani EÚ či rakúske úrady zdravotníctva tento incident nevyšetrovali. Nebol preskúmaný ani vírusový materiál a neexistujú žiadne údaje o genetike vypusteného vírusu.

Na otázky v parlamente, 20. mája 2009, rakúsky minister zdravotníctva, Alois Stoger, odpovedal, že incident sa neriešil ako porušenie biobezpečnosti, ako to malo byť, ale ako porušenie veterinárskeho kódexu. Do laboratória bol poslaný veterinár na krátku inšpekciu.

Dokument Burgermeisterovej odhaľuje, že vypustenie vírusu bolo zásadným krokom na rozpútanie pandémie a WHO bude môcť vyhlásiť Pandemický stupeň č. 6. Spísala zoznam zákonov a nariadení, ktoré by mohli dovoliť OSN a WHO, aby v prípade pandémie prevzali kontrolu nad USA. Navyše, legislatíva, na základe ktorej budú vakcíny povinné, by v USA v súvislosti s vyhlásením pandémie nadobudla platnosť.

Burgermeisterová žaluje, že celá záležitosť okolo pandémie „prasačej chrípky“ je založená na obrovskom klamstve – neexistuje prirodzený vírus, ktorý predstavuje hrozbu pre obyvateľstvo. Poskytuje dôkazy vedúce k viere, že vírusy vtáčej a prasačej chrípky boli pripravené pomocou bioinžinierstva v laboratóriách, a to za finančnej podpory WHO a iných vládnych organizácií. Ako tvrdia mnohí odborníci, „prasačia chrípka“ je krížená bežná prasačia chrípka s ľudskou a vtáčou, teda niečo, čo môže vzniknúť iba v laboratóriách.

Vyhlásenie WHO o tom, že „prasačia chrípka“ sa stále šíri a musí byť vyhlásená pandémia, prehliada základné príčiny. Vírusy, ktoré sa dostali von, boli vytvorené a vypustené s pomocou WHO, a práve táto organizácia je v drvivej väčšine zodpovedná za túto pandémiu. Okrem toho, symptómy považované za prejav „prasačej chrípky“ sú nerozoznateľné od obyčajnej chrípky a prechladnutia.

„Prasačia chrípka“ vôbec nespôsobuje smrť viac ako obyčajná chrípka.

Burgermeisterová poznamenáva, že hlásené počty úmrtí na „prasačiu chrípku“ sú rozporuplné a nie je jasné, ako boli tieto počty „úmrtí“ zdokumentované.

Neexistuje žiadna možná pandémia, pokiaľ sa pod rúškom pomoci obyvateľstvu nezavedú hromadné vakcíny, aby bojovali proti chrípke.

Existujú racionálne podklady na vieru, že povinné vakcíny budú zámerne kontaminované chorobami, ktoré boli vyvinuté na to, aby spôsobili smrť.

Zmieňuje sa o úradne povolenej vakcíne od spoločnosti Novartis proti vtáčej chrípke, ktorá v Poľsku v roku 2008 zabila 21 bezdomovcov a ktorej „hlavným výsledkom“ bol „nepriaznivý výskyt prípadov“, a takto svojou injekciou uspokojila definíciu biologickej zbrane stanovenú samotnou vládou USA (biologická látka navrhnutá s cieľom spôsobiť nepriaznivý výskyt prípadov, napríklad smrti alebo zranení).

Novinárka tvrdí, že rovnaké zoskupenie medzinárodných farmaceutických spoločností a medzinárodných vládnych organizácií, ktoré pandemický materiál vyvinuli, bude z vyvolania pandémie profitovať, a to vďaka zmluvám o dodávkach vakcíny. Médiá pod kontrolou skupiny, ktorá pripravila program o „prasačej chrípke“, šíria dezinformácie, aby priviedli občanov až k používaniu nebezpečnej vakcíny.

V prípade, že budú občania USA prinútení brať túto neoverenú vakcínu bez ich súhlasu, v súlade so zákonmi a nariadeniami týkajúcimi sa výnimočných stavov v oblasti zdravia, utrpia značné a nenapraviteľné ublíženie a ujmu.

Burgermeisterová tiež vo svojich obžalobách tvrdí, že dotyční menovaní od roku 2008 zaviedli v USA nové zákony a nariadenia (a/alebo urýchlili ich realizáciu), ktoré zbavujú občanov USA ich zákonných ústavných práv odmietnuť injekciu. Títo ľudia vytvorili alebo umožnili, aby nariadenia, na základe ktorých bude odmietnutie injekcie proti pandemickému vírusu považované za kriminálny čin, zostali v platnosti.

Títo ľudia rovnako uvalili ďalšie neprimerané a kruté tresty ako uväznenie a/alebo umiestnenie v karanténnych kempoch, zatiaľ čo občanom budú odopreté práva požadovať náhradu za ujmu alebo smrť spôsobenú nútenými injekciami. Toto je porušenie zákonov o federálnej korupcii a zneužívanie úradu ako aj Ústavy a Listiny základných ľudských práv. Pomocou týchto činov, uvedení obžalovaní položili základy masovej genocídy.

Používajúc „prasačiu chrípku“ ako zámienku, obžalovaní pomocou nútenej vakcíny vopred naplánovali masovú vraždu nielen obyvateľstva USA. Zaviedli rozsiahlu sieť koncentračných táborov a našli miesta pre masové hroby, a rovnako tak boli zapojení do návrhu a uskutočňovania plánu odovzdať moc nad USA do rúk medzinárodnému kriminálnemu syndikátu, ktorý používa OSN a WHO ako krycie organizácie na vykonávanie ilegálnych vydieračských a manipulačných organizovaných kriminálnych činov, porušujúc tak zákony, čo sa spája s vlastizradou.

Ďalej vo svojej obžalobe hovorí, že farmaceutické firmy Baxter, Novartis a Sanofi Aventis sú súčasťou zahraničného dvojúčelového medzinárodného kriminálneho syndikátu, ktorých zámerom je uskutočniť masovú vraždu, aby v nasledujúcich desiatich rokoch zredukovali svetovú populáciu o viac ako 5 miliárd ľudí.

Plánujú šíriť teror, aby ospravedlnili prinútenie ľudí zrieknuť sa svojich práv a vnútili masovú karanténu v kempoch. Domy, podniky, farmy a pozemky mŕtvych budú zhabané syndikátom.

Tým, že zlikviduje obyvateľstvo Severnej Ameriky, bude mať táto medzinárodná elita prístup k prírodným zdrojom tejto oblasti, ako je napríklad voda a územia, na ktorých sa nachádza ropa. Tým, že USA bude začlenené do Severoamerickej únie, prevezme táto medzinárodná kriminálna skupina úplnú kontrolu nad Severnou Amerikou.

Najdôležitejšie časti z kompletného spisu

Kompletný spis z 10. júna je 69-stranový dokument poskytujúci dôkazy, ktoré odôvodňujú všetky obvinenia.

Zahŕňa:
Faktické pozadie, ktoré opisuje rozvrh udalostí a fakty, ktoré potvrdzujú predpokladaný dôvod, definície OSN a WHO a ich úlohy, priebeh a udalosti od apríla 2009, keď prepukla „prasačia chrípka“.
Dôkazy, že vakcíny „prasačej chrípky“ sú definované ako biologické zbrane, ako to opisujú vládne organizácie a nariadenia, ktoré klasifikujú a kontrolujú vakcíny, a dôkazy o tom, že ostatné krajiny majú strach, že vakcíny na „prasačiu chrípku“ budú použité na biologickú vojnu.


Vedecké dôkazy o tom, že „prasačia chrípka“ bola vyrobená pomocou bioinžinierstva ako umelý genetický vírus tak, aby sa podobala na Španielsky chrípkový vírus z roku 1918, vrátane citátov z článku Prasačia chrípka v roku 2009 – Španielska chrípka z 1918 prerobená na zbraň, ktorého autorom je A. True Ott, Ph.D., N.D. a reportáže z Vedeckého magazínu od Dr. Jeffreyho Taubenbergera a iných.

Genóm „prasačej chrípky“

Dôkazy o zámernom vypustení „prasačej chrípky“ v Mexiku
Dôkazy o účasti prezidenta Obamu, ktoré opisujú jeho cestu do Mexika, ktorá prebehla v rovnakom čase, keď prepukla „prasačia chrípka“ a niekoľko funkcionárov, ktorí sa tejto cesty zúčastnili, zomrelo. Je tu tvrdenie, že samotný prezident nebol nikdy vyšetrený na „prasačiu chrípku“, pretože bol predtým zaočkovaný.

Dôkazy o tom, že spoločnosť Baxter a WHO vyrobili a vypustili pandemický vírus v Rakúsku, zahŕňajú i výrok z oficiálneho vyhlásenia spoločnosti Baxter, že náhodne rozšírený H5N1 v Českej republike pochádzal z informačného centra WHO. Patrí sem aj opis dôkazov a Burgermeisterovej obvinenia, ktoré podala v apríli v Rakúsku a ktoré sú stále predmetom vyšetrovania.

Dôkazy o tom, že spoločnosť Baxter je súčasťou tajnej siete s biologickými zbraňami.
Dôkazy o tom, že spoločnosť Baxter úmyselne kontaminovala vakcínovú látku.

Dôkazy o tom, že Novartis používa vakcíny ako biologické zbrane.

Dôkazy o tom, akú úlohu v programe o biologických zbraniach zohráva WHO.

Dôkazy o tom, že WHO sfalšovala informácie o ochorení, aby mala právo vyhlásiť Pandemický stupeň č. 6.

Dôkazy o tom, že Úrad pre potraviny a liečivá tají program s biologickými zbraňami.

Dôkazy o účasti Kanadského národného mikrobiologického laboratória v programe s biologickými zbraňami.

Dôkazy o zapletení vedcov, pracujúcich pre britský NIBSC a pre CDC, vo vývoji „prasačej chrípky“.

Dôkazy o tom, že vražednú Španielsku chrípku v roku 1918 spôsobili vakcíny vrátane presvedčenia Dr. Jerryho Tennanta o tom, že rozšírené užívanie aspirínu počas zimy, ktorá nasledovala hneď po skončení Prvej svetovej vojny, mohlo byť kľúčovým faktorom, ktorý prispel k predošlej pandémii, a to práve tým, že aspirín oslabil imunitný systém a znížil telesnú teplotu, čo umožnilo chrípkovému vírusu množiť sa.
Tamiflu a Relenza rovnako znižujú telesnú teplotu, a preto sa môže rovnako očakávať, že prispejú k šíreniu pandémie.

Dôkazy o zmanipulovaní sústavy zákonov, aby masová vražda zostala v hraniciach beztrestnosti.

Ústavné problémy: legálnosť verzus nelegálnosť ohrozovania života, zdravia a verejného blaha masovým očkovaním.

Otázka imunity a odškodného ako dôkaz o zámere spáchať trestný čin.

Dôkaz o existencii medzinárodného kriminálneho korporačného syndikátu.

Dôkaz o existencii „Iluminátov“.

Dôkaz o programe vyľudnenia, ktorí pripravili Ilumináti/skupina Bilderberg a ich angažovanosť vo vývoji a vypustení umelého vírusu „prasačej chrípky“.

Dôkazy o tom, že o chrípke prerobenej na zbraň sa hovorilo na stretnutí skupiny Bilderberg v Aténach v dňoch od 14. do 17. mája 2009, ako súčasti ich programu o genocíde, vrátane zoznamu zúčastnených, ktorí, ako to raz vyhlásil Pierre Trudeau, vnímajú samých seba ako geneticky nadradených nad zvyškom ľudstva.


Jane Burgermeisterová je írsko-rakúskeho pôvodu a písala pre Britský lekársky časopis Nature a pre American Prospect. Je európskym spravodajcom pre webovú stránku Renewable Energy World (Svet obnoviteľných zdrojov energie).

Napísala veľa o klimatických zmenách, biotechnológii a ekológii.

Okrem obvinení, ktoré v apríli podala na Baxter AG a Avir Green Hills Biotechnology, ktoré sú v súčasnosti predmetom vyšetrovania, vzniesla tiež obvinenia aj proti WHO a spoločnosti Baxter kvôli rozširovaniu „prasačej chrípky“ spôsobenej výbuchom ampuliek v obsadenom IC (InterCity) vlaku vo Švajčiarsku, ktoré mali ísť do výskumného laboratória.

Podľa jej názoru, kontrola médií vládnucou elitou umožnila svetovému kriminálnemu syndikátu rozširovať svoj politický program, zatiaľ čo zvyšok ľudí nemá ani potuchy o tom, čo sa v skutočnosti deje.

Jej obvinenia sú pokusom obísť túto kontrolu médií a vyniesť pravdu na svetlo.

Jej najväčšou obavou je to, že „napriek faktom, že spoločnosť Baxter bola prichytená pri čine takmer spúšťajúc pandémiu, stále napredujú, spolu s ostatnými spojeneckými farmaceutickými spoločnosťami, dodávajúc vakcínu proti pandémii.“ Baxter sa ponáhľa, aby uviedla vakcínu na trh čo najskôr.

Médiá vedome udržujú všetkých občanov, vrátane Američanov nevedomých o tom, aké nebezpečenstvo im hrozí.


V Bratislave, dňa 4. novembra 2009
Výber a redakčné úpravy J. Černáfunni   |   ip:87.197.48   |   2009-12-04  (14:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a zevraj Orwellova 1984 bola utopisticke dielo,staci sa pozriet co tu mame teraz,a to ze jeho vtedy bujna fantazia sa stava realitou


255   |   ip:94.112.16   |   2010-02-02  (23:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zhruba asi před 40 až 45 lety jsem shlédl film asi provenience USA. Jednalo se o venkovskou farmu,kde měli ovce v horách na pastvě a asi 10 letého kluka s otcem co tam přespávali ve stanu k večeru proletěl kolem americký vrtulník a rozprašoval nějaké svinstvo bes chuti a zápachu. Ti dva potom šli spát. Brzo ráno se otec probudil,bolela jej hlava kluk spal hlavou u okýnka stanu ještě bylo přítmí,tak že si ho otec hnet nevšiml když vylezl před stan uviděl tu hrůzu. Všechny ovce byli mrtvé a kolem pysků měli krev. Podíval se do stanu syn měl podobné příznaky ale ještě byl naživu.Otec jej naložil na nádrž motocyklu a odvezl do nemocnice kde si s nim nevěděli rady a chlapec zanedlouho zemřel. Otec začal zjišťovat kdo poslal vrtulník s chemikálií, nakonec se mu to podařilo a začal se mstít zapálil chemičku která tuto látku vyráběla pro vojenské účely a rozprašovala pokusně civilním vrlulníkem pro zemědělské účely.Při explozi v chemičce byl otec kontaminován touto chemickou látkou a ve vojenské nemocnici také umírá. : Tak že se není čemu divit američané jsou hovada a neštítí se ničeho!diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


päť + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Občan (ožran) Havel a polícia


2013-03-11  (15:57)  |  Politika
Mestská polícia v Košiciach dňa 16 novembra 2012 riešila s Václavom Havlom veľmi vážny prípad slobody a demokracie. Problémom bola maska Havla, neskôr prázdna fľaša v jeho ruke, jeho triezvosť či opitosť a neskôr i jeho samotná účasť na zhromaždení papalášov mesta a antikomunistov pri príležitosti 23 výročia novembrového prevratu z roku 1989.

Politická drzosť


2013-02-15  (16:36)  |  Politika
Čo si dovoľujú naši politici, je naozaj za hranicou elementárnej slušnosti. Že vďaka ich výdatnej pomoci je rozkradnutá a morálne zdecimovaná celá naša krajina, sme si za tie roky už akosi zvykli. No to, čo pred národom predvádzajú svojou pracovnou morálkou, už presahuje všetky medze. Najmä poslanci zákonodarného zboru.


K mocnému tomu dubisku ...


2013-02-06  (09:10)  |  Politika
Keď sa zavŕšila "ostblocková" séria ľudových povstaní, ktorých ľudovosť vznikla cestou z ústredia KGB do centrál tajných služieb v satelitných štátoch tábora mieru, tak by nikoho ani vo sne nenapadlo, že slovanský sen o mocnom ruskom dubisku na východe vstane do štvrťstoročia z mŕtvych.


Superman zo Smeru: Tento politik zvláda osem funkcií!


2013-01-31  (11:25)  |  Politika
Právom si zaslúži titul primátor – superman! Prvý muž Považskej Bystrice Karol Janas každý decembrový deň úradoval vo svojej pracovni. Zároveň však celé dni podľa prezenčnej listiny pracoval na Trenčianskej univerzite Alexandra Dubčeka. Ako to len dokázal?!


Velké spiknutí mimozemšťanů - CZ dabing


2012-12-18  (14:19)  |  Politika
Oficiálne odvysielané v televízií Science.


Čo sa na dejepise neučí – Kto stál za boľševickou revolúciou?


2012-11-12  (13:54)  |  Politika
Dnes sa deti na dejepise v škole učia, že za veľkou októbrovou socialistickou revolúciou stála najchudobnejšia robotnícka trieda, ktorá sa už nechcela nechávať vykorisťovať. Ťažko si predstaviť, že spočiatku neorganizovaná masa ľudí, robotníkov, dokáže zosadiť niekoľko storočný cársky režim a pritom vybudovať najsilnejší mocenský aparát, aký kedy uzrel svetlo sveta, v podobe ZSSR, z ktorého sa neskôr vykľuje svetová veľmoc založená na ideológií, ktorá sa ako mor rozšíri do celej Európy.


Kartová hra Illuminati III.


2012-10-19  (22:12)  |  Politika
Bermudský trojuholník - čo je za ním


Fakty k vyhláseniu Polície SR ohľadne nebezpečnosti konope


2012-10-14  (13:18)  |  Politika
V bakalárskej práci [2], ktorá cituje [3] (z ktorých pravdepodobne čerpala aj hovorkyňa) sa môžeme dočítať: “THC je 4000 krát účinnějšie než alkohol”. Teda nie je tu reč o nebezpečnosti, ale len o psychoaktívnej účinnosti. Nie je však jasné, ako sa táto účinnosť porovnávala. Mohlo by to napríklad znamenať, že 1 g THC má podobný psychoaktívny účinok ako 4000 g etanolu. Podľa [4] obsahuje marihuana 6 – 18 % THC a podľa [5] má bežný joint okolo 0,24 alebo 0,33 g marihuany. To znamená, že 1 joint obsahuje 0,01 – 0,06 g THC. Jeden panák (4 – 5 cl) vodky (37,5 – 40 % etanolu) obsahuje zas 11,84 – 15,79 g etanolu. Jeden joint by bol teda podľa týchto údajov tak psychoaktívne účinný ako 3,65 až 20,07 panákov vodky. Ak by sme brali do úvahy porovnanie jedného molu THC a jedného molu etanolu, tak jeden joint by mal potom takú účinnosť ako 0,53 – 2,21 panákov vodky.


ZSSR za Stalina - iba fakty


2012-04-21  (17:45)  |  Politika
„Ja viem, že po mojej smrti na môj hrob nahádžu kopu špiny, no vietor histórie ju neľútostne rozpráši!“ J. V. Stalin, 1943


Vítajte všetci späť v ozajstnom svete.Naša jasná budúcnosť je : OZAJSTNÁ krvavá, legitímna a právne ošetri-teľná revolúcia !


2012-03-11  (13:22)  |  Politika
Tak a je to ! Moje tajné prianie sa splnilo ! Pán Boh ma vypočul. Fico má v parlamente nadpolovičnú väčšinu.


Ministerstvo zdravotníctva - člen skupiny Penta


2012-02-11  (12:59)  |  Politika
Ministerstvo zdravotníctva je formálne súčasťou vlády SR, ale v skutočnosti je spolu so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou (VšZP) a Úradom pre dohľad nad zdravotnou starostlivosťou vysunutým pracoviskom Penty. Na mieste sú otázky: Kto rozhoduje o verejnom zdravotnom systéme? Vláda, alebo Penta prostredníctvom vlády?


Ľ.Huďo-Januárové udalosti vo svete, rok 2012


2012-02-11  (08:31)  |  Politika
“Kto nepozná pravdu je iba hlupák, ale kto ju zatajuje, je zločinec.” Bertolt Brecht


Ktože to tu robí revolúciu? Osoby a obsadenie.


2012-02-10  (20:41)  |  Politika
V súvislosti s aktuálnymi protestami ku kauze Gorila v poslednom období vystupujú v médiách ako líderky-organizátorky protestov aj tri ženy. Možno by vás zaujímalo, kto to vlastne je.


Rok Penty vo vláde: 5,5 milióna rukojemníkov


2012-02-05  (12:56)  |  Politika
Čo sa tých týka, budú premené na akciové spoločnosti a oddlžené. A následne ponúknuté k privatizácii. Nepredpokladám, že by sa našiel samovrah, ktorý by chcel robiť konkurenciu Pente. Po vstupe do tohto biznisu by ho čakala výpoveď 93 % pacientov zastupovaných dva poisťovňami. A tak zostane iba jeden záujemca o kúpu. Predpokladám, že pri takom záujme bude cena trhová, t.j. dopyt rovná sa ponuke. Koľko Penta ponúkne, toľko budú stáť.


Rečníci protestu Gorila: Kto ste?


2012-02-01  (14:41)  |  Politika
Vždy budem podporovať legitímne prejavy odporu voči vládnucej moci. Ako povedal Thomas Jefferson: "Keď sa ľudia boja vlády, to je tyrania. Keď sa vláda bojí ľudí, to je sloboda." alebo: "Ktorá krajina si môže zachovať svoju slobodu, ak jej vládcovia nie sú z času na čas upozornení na to, že ich ľudia si zachovali ducha odporu?"


Financovanie cirkví treba okamžite zmeniť !!!


2012-01-25  (02:07)  |  Politika
Vo februári 2011 začal minister kultúry Daniel Krajcer dialóg s predstaviteľmi cirkví, ktorého výsledkom má byť zmena financovania cirkví na Slovensku. K financovaniu cirkví je treba uviesť, doteraz platí zákon o hospodárskom zabezpečení cirkví z roku 1949, podľa ktorého štát priamymi dotáciami financuje v rámci schváleného rozpočtu platy a odvody duchovným cirkví a poskytuje príspevok na prevádzkové náklady cirkevných ústredí (biskupských úradov). Nemalé peniaze nás stojí aj cirkevné školstvo, platy učiteľov náboženstva a podobné.


Havel hrdina.


2012-01-18  (08:28)  |  Politika
Nezpochybňuji zkušenosti disidentů, každý má nějakou vzpomínku, ale co mají za vzpomínku dnešní třeba třicátnici? Jak si pamatují dobu před rokem 1989. Současná vláda devalvuje morální čest na všech stranách, dává na odiv jaká je doba, co máme nyní, poukazuje na nějaké neexistující hodnoty, které máme v současnosti. Dává na odiv třeba, že máme k běžné potřebě počítače, za komunistů to nebylo. No jistě, ale zapomenou dodat že v té době to nebylo ani jinde na světě. Je to stejné jako tvrzení, že Husité prohráli pro špatnou výzbroj, nebyl jim dodán kulomet a protivník napájel koně 98 oktanovým benzínem. Je to již dost dlouho co jsem položil otázku jednomu poslanci, a to bylo: kolik bylo zapotřebí denně vozů brambor k nakrmení řemeslníků při stavbě Karlova mostu? Odpověděl snad pět potahů. Ó, jak byl moudrý, proto mají tiskové mluvčí. Správnou odpověď neznal, ani jeden vůz. Amerika byla objevena 1492 a brambory jsou známy v Evropě zhruba 250 let.


Konzervatínvy inštitút Jaroslava Haščáka


2012-01-11  (14:19)  |  Politika
Mám za to, že tak ako historici delia obdobie na pred Kristom a po Kristovi, tak aj na Slovensku, časom, budeme deliť etapu verejného života na: pred Gorilou a po Gorile. Alebo, tak nejako. V každom prípade sa pri tristnom obnažení PENTA reál politiky akosi opomína ešte jedna zaujímavá skupina, ktorá tancuje tak ako Haščák a spol. píska. A síce svet tvz. „nezávislých“ think- thankov a svet mediálny (v mnohých prípadoch sa tieto svety prekrývajú). Práve tieto zoskupenia hrajú, ako nepriamo priznáva Haščák v Gorile, v celom procese korupcie, dôležitú úlohu. Oni majú totiž ovplyvňovať verejnú mienku a tak vlastne vytvárať dopyt po riešeniach, na ktorých sa PENTA kráľovsky obohacuje.


Ľ. Huďo - Národnoštátne záujmy a NWO


2012-01-05  (23:21)  |  Politika
Nový svetový poriadok nie je fikciou, konšpiračným blúznením ani prázdnym teoretizovaním. Jeho nástup a realizácia je faktom, pred ktorým …


Ľ. Huďo - Novembrové udalosti vo svete


2011-12-06  (15:14)  |  Politika
Pravda je viac ako moc, preto je trvalá. Karel Čapek


Hranice a obranné zóny Spojených štátov európskych


2011-10-15  (12:08)  |  Politika
Onedlho príde chvíľa, keď aj oficiálne vyhlásia Spojené štáty európske (SŠE). Samozrejme sa znovu neopýtajú ani členských krajín ani národov. Okrem menej očividných vecí to má viac, veľmi ľahko viditeľných znakov.


Euroval, cesta do pekla.


2011-10-13  (15:52)  |  Politika
EÚ pripravila nový základný zákon. Ide o takzvanú zmluvu o Európskom stabilizačnom mechanizme (ESM), medzi členskými štátmi používajúcimi spoločnú menu euro. Do platnosti má vstúpiť po júne 2013 a má plniť úlohy doteraz plnené EFSF (European Financial Stability Facility) a EFSM (European Financial Stability Mechanism). Tento zákon rozvíril hladinu na politickej scéne aj u nás, známy ako euroval. O čo vlastne v ESM ide?


Pravda o Eurovale


2011-10-12  (15:50)  |  Politika
Nechajte už prosím Grécko skrachovať. Je to jediná cesta z morálneho úpadku, ktorý v Európe zažívame.


15.11.2011 - Světová revoluce Opravdové demokracie


2011-10-11  (21:54)  |  Politika
Blíží se den, kdy se má konat po celém světě revoluce proti současnému systému typu virtuální peníze bez hodnoty či vláda mafiánů skrývajících se za iluzí práva a demokracie. Jestli se jedná o skutečné pozitivní hnutí nebo naopak nějakou předem připravenou akci globalistů, to si nechť zodpoví každý sám za sebe dle svého svědomí. Ale je jisté, že by odkaz na takovouto obrovskou akci by neměl chybět na Dolezite.sk .


Ve pátek 30.9.2011 - Eduard Chmelár utékol preč od Vaského jako čert od svacenej vody !


2011-10-03  (11:48)  |  Politika
Dňa 30.9.2011 o 17:00 sa v bratislavskom DK Ružinov uskutočnila konferencia o priamej demokracii. Vystúpili tam poprední zástancovia a teoretici z domácej a českej scény, ktorí mali obhajovať teoretické aj praktické princípy priamej demokracie ako riadenie spoločnosti priamo občanmi.


Politiku netreba! Existuje niečo lepšie! Pomôžeš to zrealizovať?


2011-10-02  (14:51)  |  Politika
Alebo sa mieniš len sťažovať a nečinne prizerať kolabujúcemu systému? AKO POMÔCŤ: http://nr.zeitgeistmovement.sk/web/pomozes-je-to-jednoduche + pridaj svoje nápady do komentára!!! Človek nezistí čoho je schopný pokým to neskúsi!


NEW WORLD ORDER : Postavme sa im!


2011-08-25  (23:21)  |  Politika
Ľudstvo je spútané v neviditeľnom väzení tvorené médiami, životný štýlom a hodnotami dnešnej doby. Aby sme zničili New World Order je potrebné zbúrať hranice myšlienok a sprístupniť svet neobmedzených možností. Elity sa dajú zabiť ale NWO sa nedá poraziť len politikou a hrubou silou. Je dôležité napraviť škody ktoré boli spôsobené na našom myslení a vnímaní sveta.


Manifest - Za náš hlas!


2011-08-22  (19:43)  |  Politika
Ak súhlasíte s presadením navrhovaných zmien, uvedených v tomto dokumente, zoberte si ho prosíme za svoj. Bol vypracovaný obyčajnými ľuďmi, občanmi Slovenskej republiky a nesleduje žiadne sebecké ciele. Je koncipovaný s úprimnosťou a v medziach slušnosti. Neobsahuje síce požiadavky, ktoré by vyvolali okamžitú zmenu a zlepšenie situácie v SR v konkrétnych oblastiach napr. sociálnych záležitostiach či daňovej politike, ale dve základné požiadavky, ktoré sú v ňom uvedené podľa nás prinesú významné zlepšenie a posilnenie demokratického zriadenia v Slovenskej republike a v budúcnosti jednoduchšie presadzovanie našich predstáv. Dúfame, že sa pre tento cieľ dokážeme zjednotiť, pretože sami sme slabí, ale ako masu nás budú musieť rešpektovať! Prosíme Vás, podporte túto iniciatívu akýmikoľvek inteligentnými prostriedkami. Ďakujeme


Tento krát, v tejto revolúcii, už nebudeme slušní ako Ján Budaj !


2011-08-10  (00:14)  |  Politika
V roku 1989 Slovenský Národ veril že V SLUŠNOSTI JE SILA ! A Ján Budaj sa stal PERSONIFIKÁCIA TEJTO SILY !


Dopis, který byl zaslán UBS aneb Jak to chodí u Policie.


2011-08-04  (14:12)  |  Politika
Dopis, který byl zaslán UBS od kolegy "strážmistra" z útvaru SDP PČR. Kolegům neřekne nic nového, ale pro občany České republiky je to nádherně popsaný pohled do myšlenek "skoro poldy", který je ještě stále "trochu civil". Doufám že se kolega neurazí za toto označení.UBS děkuje za všechny kolegy. Milí kolegové a přátelé z UBS a dalších odborových organizací! Důvod, proč jsem se rozhodl k napsání tohoto dopisu je, že si potřebuji urovnat myšlenky a zároveň s tím se i "svěřit". A protože jsem paranoidní, bude to bohužel dopis anonymní.


Vladimír Putin: USA sú parazitom globálnej ekonomiky


2011-08-03  (18:09)  |  Politika
"Kto kontroluje potraviny ovláda ľudí, kto kontroluje energiu môže ovládať celé kontinenty, kto kontroluje peniaze, môže ovládať svet." Henry Kissinger


Kauza Dominiqua Kahna skončená. USA nemajú zlaté rezervy


2011-07-12  (19:16)  |  Politika
New Yorská násilnicka kauza DSK skončila pre chuligánov, ako ich nedávno nazval Putin, z Federal Reserve and The City of London totálnym fiaskom. Ešte vždy pozerám na týchto chuligánov s najväčším obdivom. Zorganizovať tak dokonalý matrix ako sa im to podarilo od dobytia anglicka a založenia Bank of England stojí za zložený klobúk. Ale ako sú tlačený do kúta zvonku aj zvnútra tieto tvory bez tváre a chrbtovej kosti, ktoré nám tu permanentne pripravujú bitúnok: od Francúzkej revolúcie cez obe vojny a Boľševickú revolúciu po komunizmus atď., tak s DSK títo páni v bielych golieroch spadli tvárou do hnoja.


Ďaľšie z politiky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Môže byť v pozadí kruhov v obili tato tajná technológia?

V 70-tych rokoch 20-teho storočia sa začalo na pokojnom anglickom vidieku niečo diať... Po celej úrodnej poľnohospodárskej krajine sa začali na poliach objavovať kruhy z ohnutých, ale nezlomených stebiel obilia. Spočiatku to boli len jednoduché kruhy, ale s rastúcou frekvenciou sa ich veľkosť a zložitosť zvyšovala. Ba čo viac, niektoré obrazce boli také rozsiahle, že sa dali pozorovať len zo vzduchu. Boli neobyčajne precízne a vznikli vždy počas jedinej noci. Kto alebo čo, v tme a v absolútnom tichu, dokázal vytvoriť tieto obrazce? Bez toho, aby poškodil steblá obilia? Kto zanechal také obrovské a pritom presné obrazce, z ktorých mnohé je možno pozorovať len z vtáčej perspektívy? Mnohí ľudia si myslia, že táto otázka nie je až taká zložitá. Že ju možno vysvetliť pomocou objasnenia záhady lietajúcich tanierov nad vidieckou krajinou. A tých pozorovaní bolo nemálo.


Čriepky

Najjasnejšia svätosť pravoverná.

Sv. Augustín

Secret : Tajomstvo 3 Úspech

Haag: Protisrbská inkvizícia v Haagu pokračuje

Archív

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

2. března 2013 protestovaly proti vládě škrtařů v Portugalsku statisíce lidí, jen v Lisabonu jich bylo půl miliónu, od té doby opět mlčení. Mlčí se o revolučních událostech v Řecku, Albánii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, mlčí se o demonstracích ve Francii, Německu, Maďarsku, Rumunsku. Cenzura je totiž dobrým nástrojem totality.


Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Den bez lékaře, nákupů, médií

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.3372 s