15. September 2019
    
Masové odmietanie vakcíny proti H1N1 chrípke pokračuje v celej Europe - Dolezite.sk

Masové odmietanie vakcíny proti H1N1 chrípke pokračuje v celej Europe


  2009-10-29  (01:11)  |  Európa
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Masové odmietanie vakcíny proti H1N1 chrípke pokračuje v celej Europe

 

Francúzi sa búria ...menej ako desať Rakúšanov sa prišlo zaočkovať na  kliniku  v Salzburgu

 

Hromadné odmietanie H1N1 chrípkovej vakcíny pokračuje v Europe, podporené obavami nad spoľahlivosťou vakcína. Skutočne iba nízke percenta ľudí sa zamýšľa nechať zaočkovať.

Ve Francúzsku z prieskumu uskutočneného novinami Dimanche Ouest-France a publikovaného tiež v najväčších francúzských štátnych novinách  Le Monde vyplýva, že iba 17 % obyvateľstva sa zamýšľa nechať zaočkovať. Pričom ešte v polovici septembra to bolo asi 55% obyvateľstva. Takmer každý druhý dotazovaný v prieskume vyjadril zreteľný proti vakcíne. Vývoj týchto čísiel sa dá vysvetliť aj  zmenšením obáv pred chrípkovým onemocnením. Pred mesiacom až 32% respondentov prehlásilo, že sa  "obávajú pred chrípkovým  onemocnením“, pri terajšom prieskume ich počet klesol na 16%.

 

Počty sa zmenili bezprostredne po podaní obvinení deviatích osôb na francúzské súdy vo veci, že H1N1 hromadná očkovacia kampaň je úmyslný pokus o otrávenie francouzského obyvateľstva.

Pokles počtu ochotných vziať vakcínu bol zaznamenaný aj v Nemecku kde oproti júlových 51 % sa ich počet znížil na 13%.

Rakuské oznamovacie prostriedky oznámili, že v Salzburgu (štvrté najväčšie mesto v krajine) sa v prvý deň H1N1 vakcinácie zúčastnilo menej ako desať ľudí.

„Situácia v organizácií vakcinácie sa dá prirovnať k tomu, akoby si pozval na večierok ľudí, ale nevieš či si máš pripraviť tri alebo 5000 sendvičov“ komentoval Norbert Muss, vedúci doktor oblastnej asociáce zdravotného poistenia.

Theflucase.com webová stránka podala správu, že výsledký hlasovania v Luxenburgu budú zverejnené koncom tohto týždňa. Signalizovali všaj údaje, že 77% obyvateľov nemá záujem zúčastníť sa vakcinácie a 15 % sú zatiaľ nerozhodnutých.

Naviac podľa rozhlasových správ z Poľská, prieskum v druhom najväčšiom meste v Krakove ukázal, že iba 3% obyvateľstva sa chcú zúčastniť vakcinácie.

Hromadné odmietnutie vakcíny boli ohlásené z celej Evropa, s veľkej části Dánska, Finska, Španielska, Belgicka, Holanska, Veľkej Británie a iných štátoch.

Počty odmietnutí sa pravdepodobne budú zvýšovať aj s ohľadom na došlé správy z konca minulého týždňa o hrozných vedlejších účinkoch a dokonce o úmrtí v Švedsku a Bulharsku, ktoré je možné spojovať s vakcináciou.

Výrazné odmietanie vakcinácie boli tiež zaznamenané medzi obyvateľstvom USA, Kanady a Číny.

Zdroj: http://www.prisonplanet.com/mass-rejection-of-swine-flu-vaccine-continues-throughout-europe.html

 Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Tara   |   ip:89.176.38   |   2009-10-29  (11:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lidi hodně ovlivnilo i to, že vládní činitelé (viz Merkelová, Obama) dostávají jinou vakcínu, než jaká je připravená pro ostatní. To důvěru ve vakcinaci taky výrazně snížilo.


sklb   |   ip:62.152.22   |   2009-10-29  (12:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No a teraz sa tie Farmaceuticke spolocnosti mozu akurat tak s placom pozerat na svoje planovane obrovske zisky ...


Laco   |   ip:78.98.184   |   2009-10-29  (12:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Modlim sa za nebesky vysoke straty, ponizenie a hromadu zalob na farmaceuticke spolocnosti. Oprava: skazene, prehnite, zlocinecke organizacie.

Som presvedceny ze len oni a nikdo iny, su zodpovedny za kazdorocne sezonne chripky ktore sa dookola objavuju.


Stracho   |   ip:85.135.23   |   2009-10-29  (15:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  oni uz svoje zisky davno maju ... len blazon by vyrabal take velke mnozstva "lieciv" aby predom nemal zazmluvnene od statov ze za ne dostane dohodnutu sumu ked im ich doda ... cele to pada na stat ktory za ne zaplatit musi ... mozno je to o dovod viac preco nas dotlacit nasilu na ockovanie :) kazdopadne farmaceuticke spolocnosti na tom uz davno pekne zarobili ... staci trosku sledovat aj narastli ich akcie a je to kazdemu jasne


Martin   |   ip:195.168.5   |   2009-10-29  (16:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pochybujem síce, že je možné požadovať stornovanie obchodu a vrátenie peňazí do štátneho rozpočtu, prípadne zdravotne závadný tovar reklamovať u výrobcu a dodávateľa, ale mali by sa vyvodiť dôsledky voči tomu, kto objednal nevyskúšanú pokusnú vakcínu a vyplytval tak milióny korún (aj €ur) z verejných peňazí.Tara   |   ip:89.176.38   |   2009-10-29  (16:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nevím, jak na Slovensku, ale naši mocipáni uzavřeli takovou smlouvu, že farmaceutická firma NERUČÍ za případné negativní vedlejší účinky, tudíž na ní nelze nic vymáhat. A jako perlička: platit musíme i za to, že jsme vakcínu objednali (cosi jako za "rezervaci"), tudíž i když ji neodebereme, stejně zaplatíme.


Martin   |   ip:195.168.5   |   2009-10-29  (18:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak pochybné obchody tohto druhu by sa už naozaj mali príslušným úradníkom zosobniť.


Libertas   |   ip:213.151.2   |   2009-10-29  (19:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dávam do pozornosti v preklade list Dr.Yonga svojmu priateľovi Mattovi
Drahý Matt
Väčšina ľudí na tejto planéte žije kyslým životným štýlom a konzumuje rovnaké, kyslé potraviny a preto majú subjektívne rovnaké kyslé detoxikačné symptómy. Chrípka je spôsob tela, ako vylúčiť prebytočné kyseliny z krvi a tkanív cez povrch tela spôsobené kyslým životným štýlom a výberom potravy – nie z baktérií! Baktérie sú výsledkom bunkovej transformácie, či degenerácie, nie sú príčinou!!! Čítaj ďalej...

Ak idete na párty a každý tam pije nadmerné množstvo alkoholu, väčšina z nich bude opitá, bude ich bolieť žalúdok, budú mať symptómy chrípky a ráno sa budú cítiť ako po opici. Rovnaké symptómy z rovnakej príčiny!
Nákazu spôsobil výber kyslého alkoholického nápoja – výber stravy – nie baktérie....Čítaj ďalej...
Toto môžete aplikovať aj na symptómy chrípky. Symptómy chrípky sú, keď telo uvoľňuje prebytok metabolických/alebo potravinových kyselín z krvi a tkanív z nadmerného množstva mäsa, alkoholu, cukru, chleba, pečiva, sladkého ovocia, kyslé pochutiny atď, počas období, ktoré nazývame sviatky, hody, alebo “ Sezónne choroby z napchávania sa kyslým odpadom”.


Ľudia na celom svete jedia a pijú rovnaké kyslé jedlá a žijú podobným kyslým životným štýlom a zažívajú rovnaké kyslé detoxikačné prejavy, nazvané medicínskou vedou ako chrípka. Toto potom dáva ľuďom ilúziu, že je tu pandémia, alebo že tu je tzv. baktéria, ktorá je nákazlivá a zapríčiňuje tzv.chrípku. Teórie, že mikroorganizmy spôsobujú choroby, alebo tiez tzv. Ochorenia je vedecký podvod. Neexistuje ŽIADNY VÍRUS PRASAČEJ CHRÍPKY, ktorý by spôsobil chorobu u ľudí! Strach je totiž nákazlivý! Je to hnev! Je to smútok! Je to pýcha! Je to kyslé jedlo! Je to kyslý nápoj! Sú to kyslé lieky vrátane antidepresív a tabliet na kontrolu počatia, antibiotík a teraz toxické jedovaté vakcíny proti chrípke. Je to nedostatok čistej alkalickej vody. Je to nedostatok cvičenia. Je to nedostatok kyslíka. Je to nedostatok nespracovanej soli. Je to nedostatok zdravých olejov. Je to nedostatok chlorofylu zo zeleneho jedla a nápojov. Je to nedostatok alkalického životného štýlu a stravy. To sú vírusy, ktoré nás napádajú a to je pravdivá príčina prebytku kyselín v tele, ktorá spôsobuje že sme chorí a unavení, že máme podváhu a nadváhu a že telo sa čistí samé chrípkou. NIE nejaký fantóm chrípkového vírusu vytvorený Veľkými Farmaceutmi a Veľkou Vládou pre Veľké Peniaze!!!


Ešte raz vírusy a baktérie nezabíjajú, ale kyslý životný štýl a výber jedla ZABÍJA! Chrípka je prirodzený mechanizmus tela na odstránenie prebytku kyselín a záchranu života z kyslého výberu života.

Zapamätajte si Matt, že zdravé alkalické telo nemá prejavy chrípky, pretože sa nepotrebuje detoxikovat z nadbytku kyselín z trávenia alkoholu, chleba, hovädziny, kuraciny, rýb, cukru, zŕn, octu, sladkého ovocia, stresu a pod., alebo z kyslých emócií ako strach a hnev.

Hovorí sa, že všetky cesty vedú do Ríma. Jedzte kyslú stravu a žite kyslý životný štýl a sami zistite, že ste na ceste do Ríma bez detoxikačných symptómov chrípky, ktoré sa snažia zachrániť vaše úbohé, prekyslené telo.

Aj keď to tu bude znieť odo mňa príliš zanietene. Pokúšam sa zobudiť ľudí z ich kyslej apatie, alebo slepoty mysle. Väčšina ľudí žijúca na tejto planéte je intoxikovaná, alebo opitá zo svojho kyslého životného štýlu a jedla. ZOBUĎTE SA ĽUDIA! ZOBUĎ SA SVET! SPÍTE A ANI O TOM NEVIETE!

Zachráňte si svoj život a povedzte NIE očkovaniu vakcínou proti prasačej chrípke. Povedzte NIE TOXICKÝM LIEKOM A VEĽKÝM FARMACEUTICKÝM FIRMÁM a VEĽKÝM VLÁDAM! Povedzte NIE TOXICKÉMU ŽIVOTNÉMU ŠTÝLU! ZOBUĎTE SA!
Zabiť nás môže aj jediná dávka a už sa tak aj stalo!

S láskou a svetlom,

Dr. Robert O. Young

Zdroj: http://articlesofhealth.blogspot.com/Tara   |   ip:89.176.38   |   2009-10-29  (20:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak tohle mne fakt dostalo:
"nepotrebuje detoxikovat z nadbytku kyselín z trávenia alkoholu, chleba, hovädziny, kuraciny, rýb, cukru, zŕn, octu, sladkého ovocia, stresu a pod."
Chleba ne, hovězí, kuřecí (vepřové ano?), dokonce ani ryby ne, cukr je taky kyselý, místo sladkého ovoce bychom měli jíst kyselé v rámci odkyselení? A co sladká zelenina... no nevím, když i zrní je kyselé...
Asi nezbyde než žít ze vzduchu... vlastně ani to ne, ten taky obsahuje kyselé oxidy, způsobující kyselé srážky...
Nechci nikoho urážet, ale podle toho výčtu jediným antikyselým detoxinem bude asi olověná kulka, protože i konopný provaz by mohl být kyselý, vyrobili ho totiž z rostlin vyrůstajících na kyselé půdě :)))


lolko   |   ip:213.253.2   |   2009-10-29  (21:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja predpokladám, že tieto farmaceutické spoločnosti zas rozšíria dajaký vírus aby ľudí prinútili dať sa zaočkovať. A tým aj získať prachy. alebo možno aj niečo viac. počul som totiž že sú v tých vakcínach dake čipy, na kontrolu.


Mrty   |   ip:87.244.20   |   2009-10-30  (12:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To je super, že spoločnosť chce, aby sme neboli retardovaní s cukrovkou a astmou. Žiadne vakcíny!!!!


Frosty   |   ip:85.248.24   |   2009-10-30  (20:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to je ono chlapi !! dobre som vas to ucil !! dobre som vas naucil povedat NIE !


Nikuska   |   ip:85.248.76   |   2009-10-30  (22:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ano ano ano ano ano , ja budem asi oslavovat, huraaaaaaa konecneee sa im ludia postavili ze ziadna vakciiiina, huraaa ja nebudem od vzrusenia spat,paraaaadaa


Tara   |   ip:89.176.38   |   2009-10-30  (23:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nikuska: Přečti si ještě třeba tenhle článek :
http://www.czechfreepress.cz/index.php?option=com_content&;view=article&id=1505&catid=109&Itemid=441


Steren   |   ip:89.173.37   |   2009-10-31  (01:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ako vyriešiť nízky záujem o očkovanie?
Jednoducho-treba vyvolať poplach v nejakej krajine susediacej s Eú.
Vhodná je napr.Ukrajina...
To by mohlo pomôcť zmeniť názor ľudí...


Antabus   |   ip:204.110.2   |   2009-10-31  (22:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jedna sa o PSYOPS. Skusaju ako ich pocuvame a ako sa bojime odmietnut ich pokyny.


Sterzen   |   ip:89.173.37   |   2009-11-01  (00:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale čo z toho vyplýva?
Bud ma zabije vakcína,alebo nejaká ich bakteriologická zbraň!Aldar   |   ip:213.151.2   |   2009-11-01  (17:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ukrajina má problémy vdaka Rusku - ropovod.

Čo sa týka tých všetkých možných vakcín a očkovaniu tak som celkom zíral.
Natrafil som na jednu takú hodinovú prednášku o tom : http://www.auria.sk/titulky-ockovanie [ asi sa už v živote nedám proti ničomu zaočkovať].


cmeliak   |   ip:77.48.106   |   2009-11-02  (12:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja osobne mam vyhrady voci akemukolvek ockovaniu,a zvlast,pokial ide o nanutene zakonom.Od novorodencov po starcov.Z chripky obavy nemam.


putnik   |   ip:195.80.17   |   2009-11-02  (13:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak ti v potravinach predaju skazeny tovar, dostanu pokutu. Ak ta zaockuju vakcinou, po ktorej ochories, mas smolu ...
Namiesto zjednania napravy sa ludstvo uci neockovat. Najprv proti "neskodnej" chripke, a potom proti - niecomu co nas skutocne bude kantrit.
Chce to zmenu volebneho systemu. Mam potrebu dat vediet "svojmu zastupcovi/poslancovi", ze som proti nakupu toxickych vakcin, mam potrebu zmenit "svojich zastupcov", lebo konaju proti mojim zaujmom. A chcem mat moznost svoj nazor oznamit "svojmu zastupcovi" kazdy den, a chcem mat moznost zmenit si "svojho zastupcu" kazdy den.
Nechcem volit prezidenta, vladu, parlament spomedzi ludi, ktorych nepoznam.
Boli tu realizovane pruznejsie "zastupitelske" systemy a to v case, kedy neboli mobili, internet, ... Preco nie dnes?


tatranka   |   ip:88.212.41   |   2009-11-03  (13:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobre živená mediálna hystéria graduje.Mrknite na Aktuálne.sk.


skart   |   ip:85.2.106.   |   2009-11-03  (14:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Libertas:
súhlasím, ale mohol si uviesť, čo sa potravín týka aj nejaké zásadité (opak kyslích) potravíny, aby nedochádzalo k zlej interpretácii tvojho príspevku. Tak trocha si dovolím poopraviť ten tvoj príspevok, lebo ovocie je v priemere zásadité, len určité druhy ako slivky, brusnice a čučoriedky sú kyselinotvorné. Všetká zelenina je zásaditá plus mandle a gaštany. Najkyslejšie potraviny sú napr. údený syr, mäso, vajcia. Medzi neutrálne patria oleje. V tele za normálnych okolností nevznikajú kyseliny, len nesprávnou kombináciou stravy. Zásadité potraviny tieto kyslé látky obúravajú a pomáhajú vyrovnať optimálne ph v črevách, čím predchádzajú otráveniu organizmu. Takže ak si niekto dá kusok syru, chleba, či mäsa, ale zaje to dostatočným množstvom zeleniny, príp. ovocia nehrozí mu prekyslenie. Optimálny pomer je tuším 80 percent zásaditých, 20 kyslích. Ale ako som spomínal každá potravina pôsobí inak v ľudskom tele, na to je lešie si pozrieť tabulku.


skart   |   ip:85.2.106.   |   2009-11-03  (14:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Libertas: túto vetu by som poopravil :
"Ešte raz vírusy a baktérie nezabíjajú, ale kyslý životný štýl a výber jedla ZABÍJA!"

na:

vírusy a baktérie zabíjajú najmä jedincov, ktorý majú prekyslené organizmy, kde sa im najviac darí, výber správneho jedla dokáže tieto vírusy a baktérie potlačiť a zneškodniť.


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-03  (15:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Z vakcinací to zklouzlo do"vědecké" životosprávy., budiž.
Já napíšu jen tolik: moje prababička se dožila 98 let, neznala žádné tabulky ani energetické hodnoty ani PH. Kdo chce žít podle tabulek, jeho věc. Já se držím pokynů své prababičky: když máš chuť na sladké, asi to tělu chybí a říká si o to. Když máš chuť na jabko, sněz ho. Když ti smrdí mlíko, nepij ho, tělo ho odmítá. A mohu říct, že i bez tabulek žádné zažívací potíže nemám:)


skart   |   ip:213.3.71.   |   2009-11-03  (18:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hej skĺzlo to do inej roviny, ale myslím si, že aj táto rovina má vplyv na imunitu a teda podliehanie organizmu rôznym vírusom. Práve o to sa snaží zdravotnícvo, oslabiť liekmi prirodzenú schopnosť organizmu brániť sa, a neskôr ako riešenie ponúkať rôzne vakcíny a čo ja viem čo ešte.
Človek nepotrebuje tabulky, len som to chcel dať na správnu mieru a ozrejmiť aj tento pohľad na potraviny. A predošlé generácie neboli vystavené toľkým toxínom ako dnešná. Spracovanie potravín bolo celkom odlišné, stravovali sa jednoducho, striedmo... Svoje chuťové zmysly samozrejme treba počúvať a riadiť sa nimi, no aj to je u mnohých problém, viď obéznych ľudí. Stravovacie návyky sú jednoducho problém, ktorý nesie zo sebou spústu problémov a preto by človek mal poznať aspoň základy správneho jedálničky a riadiť sa ním.


Levander   |   ip:88.212.36   |   2009-11-05  (01:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nedovoľme, aby nás nejakí hlupáci vyvraždili. ŽIADNE "VAKCÍNY" NECHCEME!!!!! Nech si tie originál s vírusom pichnú oni!!!!


skart   |   ip:62.203.82   |   2009-11-05  (07:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Levander:
Súhlas


kataster   |   ip:85.216.19   |   2009-11-05  (19:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kto umyselne rozsiruje virusy a vakciny smrti?kto chce ovladat nase zivoty?kto o to usiluje uz niekolko stoviek rokov?kto stoji za europskou uniou?kto predostrel ako nasu jedinu moznu buducnost "novy svetovy poriadok"(new world order)?


vivieta   |   ip:62.168.65   |   2009-11-05  (21:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Osobne nemám nič proti očkovaniu, ale s mierou. Napríklad v médiách sa chrlili info že koľko nakazených na túto chrípku a dalo mi to dobrú hodinu nájsť na nete že sa z nich takmer všetci uzdravili. Som zírala. Robili z toho poplach neuveriteľný. Nemyslím že očkovať sa proti niečomu čo ma nezabije je potrebné. To jak niektorý (konkrétne jedna známa) sa dala očkovať proti normal chrípke že aké je to super a na druhý týždeň ochorela, ževraj kvôli injekcii že vedľajší účinok. To si rovno mohla preležať chrípku bolo by to normálnejšie


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-06  (18:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SLOVENSKO MÁ PRVNÍ OBĚŤ H1N1? Tak tenhle článek je na žalobu za šíření poplašné zprávy!!!
http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/183695-slovensko-ma-prvni-obet-praseci-chripky.html

Palcový titulek, ale když si člověk přečte, tak u dítěte testy H1N1 nepotvrdily, u té ženy (mimochodem nemocné na srdce) ještě není udělaná pitva aby určila příčinu smrti. Ta mrtvá v ČR totéž, taky nemocná se srdcem. To mne fakt vytáčí, jak to, že nikdo tohle šíření poplašné zprávy a šíření paniky nežaluje???


lojzo   |   ip:78.99.214   |   2009-11-19  (11:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pamätáte sa na "adin šag nazad dva šaga vpieried"? Je pozoruhodné, že svetový poriadok si dokonale osvojil túto metódu.
Antabus (mimochodom čo to máš za nick?) napísal veľmi správne PSYOPS.
Vyvíja sa to v tejto rovine, no to čo je znepokojujúce je rýchlosť a intenzita akú to naberá, a to nie len v oblasti vakcinácie.


Lofr   |   ip:89.173.14   |   2009-12-22  (01:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tara, uchadza ti jedna dolezita vec. Tvoja babicka nezila v case priotraveneho ovzdusia a potravin, jedla si pripravovala z cerstvej zeleninky zo zahradky, nevysedavala za TV a kompom, nedavala si k hlave mobil, nebombardovali ju 24 hodin denne radiove vlny, mala dostatok pohybu na cerstvom vzduchu kde fyzicky pracovala a to najdolezitejsie, zila v case pozitivnejsich ludskych emocii, bolo viac lasky a dobrosrdecnosti. Najdolezitejsia vec je ta posledna. Emocie rozhoduju najviac. Vdaka tomu ostavala alkalicka vacsinu casu zivota, aj ked jedavala kyselinotvornu stravu, telo sa jej prekyselovalo len velmi pomaly, lebo jej vdaka pozitivnym emociam, a ostatnym zdravym vplyvom zivota, dobre travilo, a vdaka pohybu na cerstvom vzduchu sa vacsina vytvorenej kyseliny lahko odburala.
Keby sa este k tomu stravovala alkalicky, dozila by sa v este vacsom zdravi minimalne o 15 rokov viac.
Dnes si clovek proste nemoze dovolit ladovat kyselinotvorne potraviny. Ked si spocitas vsetky tie negativne vplyvy z okolia, jedina zachrana je zamerat sa na co najzdravsiu stravu, cvicit a chodit na cerstvy vzduch. K tomu vsetkemu, pozitivne mysliet, udrzat sa v pozitivnej rovine vedomia si dnes vyzaduje tvrdu disciplinu, a hlboky stupen poznania. Kto to nerobi, rychlo skonci v nemocnici. Niekto uz v 20tke (ti chudaci, co schytaju crohna), vacsina po 40tke. Ludia absolutne nevidia, ze sa to stupnuje. Preco asi? Kazdym rokom viac nezdravych vyplyvov, menej kvalitna potrava, a viac vycucana poda, z ktorej uz nemoze vyrast taka rastlina nabita vitaminmi, ako kedysi. A to bez ohladu na to, ci je BIO alebo neBIO.
Preto, jedina zachrana dnes je disciplinovany alkalicky zivotny styl, ktory neprekyseluje. Radiovym vlnam, podvyzive pody a negativnym emociam z okolia, sa totiz clovek nevyhne, takze posledna zachrana, aby skoncil pred 60tkou v hrobe, je ostat alkalicky, ver tomu. Ver tomu, ze vytahovat sa z celkoveho poskodenia organizmu, je tazsie nez si myslis, vacsina "hrdinskych" ludi, co prehlasuju, ze im sa to nemoze stat, si totiz neuvedomuje, ze spolu s tym odchadza psychika, to ich vacsinou dostane, preco sa nevyhrabu z tazsich degenerativnych chorob, a podlahnu im.


DrHujer   |   ip:78.99.83.   |   2009-12-23  (14:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lofr správne. Zdravie má človek v prvom rade v hlave a srdci - dobrosrdečnosť, pozitívny prístup k životu, láska. Absolútny súhlas.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


EVROPŠTÍ VŮDCI SE DĚSÍ REVOLUCE


 - EVROPŠTÍ VŮDCI SE DĚSÍ REVOLUCE2013-05-30  (10:42)  |  Európa
Německo se děsí revoluce, pokud Evropa zavrhne model blahobytu… Německý ministr financí Wolfgang Schaeble v úterý varoval, že neúspěch v boji proti nezaměstnanosti mládeže by mohl Evropu rozervat na kusy a zavrhnout model blahobytu tohoto kontinentu ve prospěch tvrdších amerických standardů by zažehlo revoluci. Německo spolu s Francií, Španělskem a Itálií podporovalo naléhavé akce k záchraně generace mladých Evropanů,

LISABONSKÁ SMLOUVA VE SROZUMITELŠTINĚ:


2013-05-19  (12:22)  |  Európa
1) Německo si v Evropě bude dělat co chce. Běda, jestli ne.


Španělsko dávno za hranicí smrti


2013-05-07  (09:16)  |  Európa
Dva nejděsivější grafy nezaměstnanosti všech dob. Španělsko je ve velké krizi, a ta je jednou z nejděsivějších věcí, které jsem kdy viděl.


Těžká hra EU: ‚Přichází další konfiskace bohatství‘


2013-05-03  (09:06)  |  Európa
Bez pochyby dojde k dalším konfiskacím bohatství… Střadatele a investory v Evropě čeká další „konfiskace jejich bohatství“, jelikož tento kontinent se potýká s řešením problémů se společnou měnou, řekl šéf banky… Evropští politici se uchýlí ke „snadnému řešení“, radši vezmou bohatým peníze, než aby ve snaze poradit si s problémem zadlužení kontinentu zvedali daně a krátili výdaje, řekl Lars Christensen, šéf Saxo Bank. – UK Telegraph


MERKELOVÁ EVROPĚ: „PŘIPRAVTE SE VZDÁT SE SUVERENITY“


2013-04-24  (09:09)  |  Európa
Tsunami likvidity, které začalo v září 2012 v budově Marriner Eccles, a pokračovalo vlastní expanzí kvantitavního ulehčování BOJ epických rozměrů před třemi týdny, už poskytlo Evropě podnět, aby před sebou zase kousek kopala mrtvolu svých neřešených problémů k nevyhnutelnému rozpadu po dobu o pár měsíců delší, ale trh pomaličku, ale jistě, začíná už prokukovat ty umělé hodnoty natlačené do italských a španělských dluhopisů, tažené recyklovaným financováním od ECB přes bankovní a repo sazby a samozřejmě přivezenou japonskou hotovost, a krizové podmínky se tudíž s duněním už vrací.


Nigel Farage: Tahle EU je nový komunismus


2013-04-19  (09:29)  |  Európa
A jaká ironie, když ruský premiér Dimitrij Medveděv zhodnotil vaše činy a řekl: “Můžu to srovnat jedině s rozhodnutími, která činili sovětští politici.” Tahle Evropská unie je nový komunismus.


Budoucnost EU a jak v ní přežít


2013-04-07  (23:35)  |  Európa
Jsem euroskeptik! Nevěřím na světlé zítřky, které nám EU připraví. Nevěřím ve výhody společné měny. Nevěřím v blahodárné účinky přerozdělování a regulace a nevěřím ani na globální oteplování. Bohužel. Jsem ekonom a podnikatel. Zamýšlím se nad tím, jak se bude vyvíjet evropská i světová ekonomika. Jak zajistím důstojný životní standard pro svou rodinu a jak je uživím v dobách nejhorších. Nemám však křišťálovou kouli. A tak se jednak dívám zpět do historie a jednak studuji principy, podle kterých se přírodní, ekonomické a sociální zákonitosti řídí.


Bankovní loupež startuje hlubokou depresi


2013-04-05  (09:48)  |  Európa
Ta verze je zdánlivě betonová. Tím víc je však v reálu matoucí. Míní, že „kyperská konfiskace hotovosti“ dolehne hlavně na „bohaté jedince ruské provenience, vyhýbajícím se daním“, píše Tyler Durden na Zero Hedge. Právě ti ovšem patří do sorty, postižené ze všech nejméně. Většina „těch nejbohatších a s nejlepšími konexemi“ už totiž přísné restrikce obešla.


O budúcnosti Európy rozhodnú sporitelia


2013-04-03  (09:23)  |  Európa
Cyperský kompromis dopadol naozaj „zaujímavo“: 5 miliárd eur skonfiškovaných vkladov s možnosťou výmeny za akcie bánk a 10 miliárd eur ako finančná pomoc… a k tomu tradičné úsporné opatrenia.


Takhle se cítíte, když vám globální elita zkonfiskuje životní úspory


2013-04-02  (09:06)  |  Európa
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „prachatí evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Kypr zavádí internetovou měnu Bitcoin


2013-03-28  (09:07)  |  Európa
Země, která zažívá vážnou hospodářskou krizi, spustí bitcoin-bankomaty. Tohle hlásí portál „Now This News“. Místní orgány počítají se zavedením měny, která se používá pro on-line nakupování, hlásí RT.


Kyperští střadatelé to mají za sebou, kdo bude další?


2013-03-28  (09:06)  |  Európa
Když se o Kyperské krizi začalo mluvit před třemi týdny, prvotní návrhy na zdanění byla uváděná v procentech. I tak se mluvilo o pohromě, jelikož do té doby nemyslitelné bylo vysloveno a to, že v západně demokratických zemích by se mělo brát lidem kvůli problémům přetrvávající dluhové krize. Banky, které byly vtaženy do záchrany Řecka


Nejabsurdnější nařízení a nápady EU. Známe vítěze


2013-03-22  (09:42)  |  Európa
V rámci ankety o Nejabsurdnější bankovní poplatek jsme se rozhodli vyhlásit i podkategorii – Nejabsurdnější nařízení či nápady z EU, říká Patrik Nacher. Vedla nás k tomu poslední událost, kdy EU plánuje přijmout kvóty pro ženy ve vedení evropských firem. Do konce roku 2012 mohli lidé nominovat absurdity z dílny EU, ale i ze strany našich politiků a úředníků. A do konce února 2013 pak mohli návštěvníci webu hlasovat o 19 navržených absurditách. Prvnizpravy.cz informuje finanční poradce Patrik Nacher.


Co dál v Evropě: Kontrola kapitálu


2013-03-21  (09:09)  |  Európa
Teď je už i těm nejnaivnějším pozorovatelům bolestně jasné, že odteďka, když je Kypr oficiálně „nenapravený“, je pro Evropu největší hrozbou to, co by se stalo kdyby … po novém otevření kyperských bank – je zaplavily výběry z účtů, co vytáhnou 10% úspor, jak dnes varoval centrální bankéř této země, nebo 20%, 50% anebo úplně všechno? Je jasné, že někteří nebo všichni zahraniční „oligarchové“ konta rychle vyberou


RUSKO MŮŽE CHTÍT VÝMĚNOU ZA VÝKUP Z DLUHŮ KYPERSKÝ NÁMOŘNÍ PŘÍSTAV


2013-03-21  (09:05)  |  Európa
Pokud chcete vědět, proč je EU nervózní z kyperského vyjednávání o výkupu z dluhů s Ruskem, podívejte se dále do této Ekatrimerini zprávy o stavu vyjednávání mezi těmito dvěma zeměmi. Je pravděpodobné, že Rusové požádají o nějakou formu kompenzace za takovouto investici. Námořní přístav na Kypru pro ruskou flotilu a přístup k zásobám zemního plynu této země patří mezi ty odměny, o které může Moskva usilovat.


Vzkaz Nigela Farage Evropanům: “Vyveďte své peníze pryč, dokud ještě můžete”


2013-03-20  (09:04)  |  Európa
V prvním televizním vystoupením Nigela Farage od oznámení kyperské daně z bohatství si tento Angličan nebere žádné servítky. I po všech těch letech a s veškerou jeho zkušeností se zoufalou bídou vůdcovství Evropské unie „si nikdy nemyslel, že by se mohli uchýlit i ke kradení peněz lidem ze spořících účtů.“


Kyperská krádež


2013-03-19  (10:00)  |  Európa
O víkendu se udála i v našich socialistických končinách nevídaná věc - EU nutí kyperskou vládu mimořádně jednorázově zdanit všechny vklady na místních účtech[1], aby sama poskytla svoje (rozuměj: daňových poplatníků v EU) peníze na záchranu této země.


ROZHOVOR: NIGEL FARAGE O EU, UKIP A VELKÉM PROBUZENÍ V BRITÁNII


2013-03-04  (09:03)  |  Európa
Přinášíme exkluzivní interview s Nigelem Faragem, které vedlo Daily Bell. Nigel Farage je zakládajícím členem Strany nezávislosti UK, která byla založena v září 1993. Je členem Evropského parlamentu za oblast Jihovýchod a je vůdcem parlamentní strany v rámci parlamentu EU. Ústředním cílem této strany je zaprvé stažení UK z Evropské unie a zadruhé obnovení vlády nad Británií opět prostřednictvím Parlamentu.


Protestujúci Bulhari: "Zahájte proces voči každému, kto je zodpovední za drancovanie krajiny po roku 1989!


2013-02-27  (09:21)  |  Európa
Desítky tisíc Bulharů se sešly v celonárodním protestu proti chudobě, vysokým cenám energie a korupci. V neděli pod heslem „Pojďme zapálit monopoly" obrovské množství lidí vyšlo do ulic v různých částech Bulharska, včetně hlavního města Sofie, a vykřikovali „zbabělci", „mafie" a „máme hlad" a „chceme také financování od EU." Odhaduje se, že se 20 tisíc lidí shromáždilo před parlamentem a centrální bankou, aby daly najevo své frustrace. „Kde je Bojko? Hraje fotbal, jak to dělá vždycky v neděli? Jeho země je v plamenech, ale hasič (což ej Borisova profese) číslo jedna není nikde vidět....," řekl jeden z vůdců protestu Yanko Petrov.


Ako vnímam Nemcov?


2013-02-17  (09:07)  |  Európa
Veľké značky ako BMW, wolkswagen a Bosh, úspešná ekonomika a technologický pokrok po druhej svetovej vojne. V stredoveku údajne až 30 percent obyvateľstva slovenska hovorilo po nemecky. Potomkovia týchto karpatských nemcov nikde neodišli, nevymreli žijú tu, len hovoria po slovensky. Nenechajme sa však zmiasť.


EU pozměňuje minulost aneb 1984 v praxi


2013-02-08  (10:35)  |  Európa
Evropská unie se uchýlila k nejhorší praxi popsané v Orwellově románu 1984. Přečtěte si tento závažný text, který odhaluje, jak EU pozměňuje oficiální dokumenty a mění minulost. Lež=Pravda.


Dědicové Geobblese jsou miliardáři, vlastní polovinu koncernu BMW


2013-02-04  (09:21)  |  Európa
Potomci nacistického ministra propagandy Josepha Goebbelse drží téměř 50 procent koncernu BMW. Rodina si měla podle deníku Jerusalem Post přijít k bohatství z části i v koncentračních táborech. Harald Quandt měl na jaře 1945 jen 23 let. Jako důstojník vzdušných sil byl vězněn v libyjském přístavu Benghází. Tam dostal dopis na rozloučenou od matky, Magdy Goebbelsovy, manželky ministra propagandy a jednoho z nejvlivnějších mužů Hitlerovy Třetí říše Josepha Goebbelse.


Island porazil Unii: Dluhy zaplatí banka


2013-01-31  (09:09)  |  Európa
„Naprosté vítězství“, tak hodnotí list Frettablaðið verdikt Soudního dvora Evropského sdružení volného obchodu (ESVO), který ve sporu mezi Islandem a Evropskou komisí rozhodl ve prospěch Reykjavíku. Komise žalovala Island proto, že podle ní neměl v roce 2008, kdy zkrachovala největší soukromá banka v zemi Landsbanki, odmítnout vyplatit nizozemským a britským klientům banky Icesave, internetové pobočky Landbanki v Nizozemsku a v Británii, jejich vklady.


David Cameron proti účasti Nigela Farage v televizních debatách


2013-01-22  (09:06)  |  Európa
Britský premiér David Cameron minulý pátek, 18. ledna, zopakoval svůj požadavek na to, aby Nigel Farage, předseda Strany za nezávislost Spojeného království (United Kingdom Independence Party, UKIP) byl vyloučen z televizních debat předsedů politických stran před dalšími parlamentními volbami.


Čo nové v Grécku?


2013-01-21  (13:55)  |  Európa
Posledné týždne bolo trochu tichšie okolo Grécka. Niet sa čomu čudovať, veď dostali vyše tridsať miliárd eur (takmer celý dlh Slovenska) a to bude na chvíľu stačiť. Slovo „chvíľa“ treba brať v tomto prípade doslova, lebo už sa objavujú prvé hlasy, že sa treba zamyslieť na ďalšími peniazmi pre Grécko. Medzinárodný menový fond sa nechal v piatok počuť, že Grékom bude treba 9,5 miliardy eur, samozrejme, navyše ku všetkému, čo doteraz bolo zaplatené či prisľúbené.


Po celom Grécku sa objavujú alternatívne meny k euru


2013-01-11  (09:12)  |  Európa
Bol to náročný deň na trhovisku v centre Volosu. Angeliki Ioanitou predala slušné množstvo olivového oleja a mydla, zatiaľ čo jej priateľke Marii sa darilo pri predaji koláčov. Ani jedno jediné euro však nezmenilo svojho majiteľa - žiadny zo zákazníkov sa v toto sychravé dopoludnie neunúval priniesť so sebou peniaze. "Je to všetko o výmene a solidarite, vypomáhaním si v týchto ťažkých časoch," vysvetľuje Angeliki. "Mohli by sme povedať, že mnoho z nás sníva utópiu o živote bez eura." V tomto uponáhľanom prístavnom meste na úpätí Mount Pelion, v centre gréckej najúrodnejšej roviny, domáci prišli s novým spôsobom, ako sa vyrovnať s úspornými opatreniami


20 faktů o kolapsu Evropy, které by každý měl znát


2013-01-10  (09:22)  |  Európa
Ekonomické sesypávání Evropy se zrychluje. I když média mainstreamu nepřestávají vykřikovat, že finanční krize Evropy byla „zažehnána“, z Evropy přicházející ekonomické statistiky pokračují ve zhoršování. Aktivit výrobců v Evropě měsíc za měsícem ubývá, nezaměstnanost v eurozóně zase prorazila další fungl nový rekord a oficiální míry nezaměstnanosti jak v Řecku, tak ve Španělsku jsou daleko vyšší než vrchol míry nezaměstnanosti ve Spojených státech během Velké deprese ve 30. letech.


Marshallův plán


2013-01-08  (09:07)  |  Európa
Po druhé světové válce byla Evropa v troskách. Hospodářská situace v Evropě byla zoufalá. Do toho ještě přišlo hrozivé sucho v roce 1946 a nesmírně krutá zima v roce 1947. Ve zničené Evropě, kde byly desítky milionů lidí bez práce, se lidé radikalizovali. Nejhorší situace byla v Německu.


Von z EÚ a eura, von z NATO


2013-01-04  (08:55)  |  Európa
Švajčiarsko sleduje more EÚ, ktoré ho obklopuje, a spoločnosti, ktoré sa v ňom topia, už iba s neveriacim potriasaním hlavy. Robí si veľké starosti z toho, čo sa zo susediacich krajín stalo. Po 40 rokoch "spoločného trhu" je situácia skutočne zlá a klub sa postupne zmenil na nafúknutý, byrokratický a diktátorský útvar, kde aparátčikovia v Bruseli svojimi rozhodnutiami dusia 27 krajín. Sme svedkami doteraz nevídanej deštruktívnej krízy, ktorá ožobračuje všetkých občanov EÚ.


Nigel Farage: Čeho je moc, toho je příliš


2012-11-29  (08:53)  |  Európa
Nigel Farage: Čeho je moc, toho je příliš


Bilderberg svolává mimořádnou schůzi v Římě, aby zachránil vládu Maria Montiho


2012-11-16  (13:50)  |  Európa
Média v Itálii hlásí, že byl řídící výbor Bilderbergu [viz seznam členů] svolán na mimořádnou schůzi v Římě, aby diskutovali rozvíjející se evropskou krizi a jak zachránit svého muže v Itálii, Maria Montiho.


Protesty v Polsku: Tisíce lidí, vodní děla a slzný plyn (VIDEO)


2012-11-14  (09:14)  |  Európa
Protesty v Polsku a naše média opět mlčí. Tisíce mladých lidí v centru Varšavy zaútočili dlažebními kostkami a lahvemi na policisty během pochodů v Den nezávislosti. Polská policie zareagovala použitím slzných plynů a vodními děly. Při protestech bylo zraněno 18 lidí, z nich bylo osm policistů. Tři příslušníci bezpečnostních složek mají vážná zranění.


Ďaľšie z Európy...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Bioprinting - nová technologie pro výrobu umělého masa

Po zavedení tohoto způsobu získávání masa a kůže by tak poklesl celkový rozsah zabírané plochy země o neuvěřitelných 99%, spotřeba vody by klesla o 96%, elektrické energie o 45 % a ubylo by také celých 18% z celkového objemu emisí CO2 - pro zvířata by pak samozřejmě tato změna znamenala konec utrpení ve velkochovech a na jatkách.


Nie tak dávno

VegDr.Spinach VS Ing.Jebavá

Ako prežiť nový svetový poriadok. Odkaz sebe samému

Päť rodín, ktoré ovládajú Česko

Prečo sú na Slovensku nízke mzdy?

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.4622 s