16. Júl 2019
    
Masové vraždy a viera v médiá a v nadprirodzené sily - Dolezite.sk

Masové vraždy a viera v médiá a v nadprirodzené sily


  2011-07-25  (15:46)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Masové vraždy a viera v médiá a v nadprirodzené silyMasové vraždy a viera v médiá a v nadprirodzené sily Dňa 22.7.2011 Anders Behring Breivik, kresťanský fundamentalista a pravicový extrémista, zavraždil 92 ľudí v Oslo a na ostrove Utöya v Nórsku. Dve podstatné charakteristiky tohto činu: 1. Masový vrah zabíjal ľudí, ktorých v živote nestretol a ani nepoznal. 2. Masový vrah bol moderný, vzdelaný občan Nórska, žijúci na vysokej kultúrnej a životnej úrovni v demokratickej Európe. Dve podstatné otázky, ktorých odpoveď by sme mali nájsť, aby sa takéto činy neopakovali. 1. Bol čin Breivika len vrchol ľadovca? Koľko potenciálnych morálnych uchylákov máme medzi nami? 2. Kto vyrobil z Breivika morálneho uchyláka (t.j. morálne degenerovanú obludu)? Odpoveď na prvú otázku nechávam na iných. Odpoveď na druhú otázku: Myslím si, že čin Breivika bol výsledkom pravidiel, zákonov a kultúry spoločnosti, v ktorej žil
. Je pravdepodobné, že si z nej zobral len extrémne negatívne vzory. Myslím si, že táto spoločnosť založená na kapitalistickej demokracii voľného trhu s majetkom, s peniazmi, so správami, s pravdou, s ideológiou, s myšlienkami, s deťmi, s orgánmi alebo bielym a farebným mäsom je živnou pôdou pre mnohé negatívne javy, ktorých výsledkom je veľa nevinných obetí (napríklad v súčasnosti vojna v Iraku, Afganistane a v Líbyi). K tomuto samozrejme patrí aj voľný trh vo výrobe morálnych uchylákov a voľný trh s bohmi a démonmi. Myslím si, že v niektorých (v mnohých ?) prípadoch médiá svojimi programami súťažia, kto vyrobí najviac a najdokonalejších morálnych uchylákov. V súčasnom súboji voľného trhu vo výrobe morálnych uchylákov a voľného trhu výroby bohov a démonov súťaží viacero skupín, pričom 2-3 sú najvýznamnejšie. Vplyv médií pri výrobe morálnych uchylákov: Breivik na web stránke píše: „Islam má na svedomí 300 miliónov mŕtvych, komunizmus 100 miliónov a nacizmus 6-20 miliónov.“ Všetky tieto čísla sú vymyslené a viera v tieto čísla je výsledkom profesionálneho klamstva, ktorým súčasné médiá vyrábajú morálnych uchylákov nenávidieť Muslimov a komunistov, a podporovať nacizmus. Myslím si, že podobný trend vyrábať morálnych uchylákov je na Slovensku už dvadsať rokov. Vplyv fundamentálnej viery v nadprirodzené sily vo výrobe morálnych uchylákov: Tento vplyv je na Slovensku a aj vo svete tabu. Dôkazov vplyvu je veľa, sú popísané napríklad na nižšie uvedených web stránkach: Nebudem ich opakovať.
koma
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Frosty   |   ip:195.12.15   |   2011-07-25  (16:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  skoda ze ten chlapik sa v tom case nenachadzal na luniku 9


fooggyy   |   ip:88.100.25   |   2011-07-25  (16:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Podle mne je ůchylné, když v čele státu stojí bývalý komunista ...


hrebenda   |   ip:178.41.21   |   2011-07-25  (17:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj Nóri už teda majú svojho Bin Ládina. Je síce pekne vyholený a upravený, ale strachu a nešťastia narobil dosť a pripomenul doteraz pokojne žijúcim Nórom, že prebieha vojna proti terorizmu, aby sa podľa toho zariadili a správali sa vhodnejšie ako doteraz.
Svetová oligarchia, ktorá sa správa ako "VOR v ZAKONE", riadením udalostí v Nórsku a v Lýbii posiela svetu signál s ambivalentným odkazom.
Jednak štáty s nerastným bohatstvom nesmú deliť ho medzi svoje obyvateľstvo; zisky môžu ísť len do mešcov tých správnych bánk.
Tiež so škandinávskym modelom spoločnosti je treba niečo robiť. V čase vojen je treba viac dusiť vlastných a aktívnejšie sa zapájať do vojen vedúcich k upevneniu moci svetovej mafie.

Za túto akciu v Nórsku zoberú možno dotyčné spravodajské služby celkom pekné prémie. Zatiaľ im ich verziu svet žerie, ale počítam s tým, že to dlho nepotrvá.
Nás na Slovensku zatiaľ stačí strašiť vládna šoková terapia ekonomickými reformami, , takže náš „Bin Ládin“ má zatiaľ voľno, my máme strachu aj tak dosť. Ale ktovie, možno sa raz tiež objaví aj náš terorista. Čo sme my, Slováci, od macochy, keď nám ani toho strašiaka nedodajú ...?DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-07-25  (17:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  úprimnú sústrasť pozostalým.


alfo   |   ip:85.216.16   |   2011-07-25  (18:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prva informacia ze to boli moslimsky teroristi - uz to vyznieva ako klise. ked nieco buchne ukazme na mohamedana...druha info krestansky fundamentalista -podla coho ho tak zaskatulkovali? ze sa zaujimal o stredoveku europsku historiu? podla mna to bol chlapik co mu preplo a svoje myslienky na "ciste" norsko zaviedol do krajnosti...


jojo   |   ip:91.127.14   |   2011-07-25  (18:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lunik 9 ma tiez napadol. V kazdom pripade by som ho nenazval uchylakom, aj ked mi je luto obeti a v Norsku pri Oslo mam priatelov norov. Bolo by vhodne nazyvat veci spravnymi slovami. Aj Harmana v BA nazvali vrahom aj ked len riesil zalezitosti, na ktore je statna moc kratka.


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-07-25  (18:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...frosty..nie si sudca a ani kat...nechaj rómsku otázku kompetentným a ich život rešpektuj, taký aký je...sú to BOŽIE deti tak ako ti....a tiež si neprajú tvoju smrť....alebo ťa vonku opľúvajú a napádajú?...ale myslím len konkrétne teba:))))))


DamienKarras   |   ip:85.248.76   |   2011-07-25  (18:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Norsko, krajina o ktorej väčšina našich očanov ani netuší, že existuje.Nekonfliktná, bohatá, spokojne fungujúca.Nori väčšinu peňazí z predaja nerastných surovín odkladajú pre budúce generácie. Toto bude zaujímavé lebo, len začiatočné informovanie je plné rozporov (podzemný výbuch alebo nadzemný?) a každá tv informuje inak (kresťanský fundamentalista či pravicový extrémista?)Keď vieme načo bol vymyslený facebok tak je jasné že takné služby o niečom takom museli vedieť. Teraz bude zaujimavé čo sa pre Norsko zmení, akú reakciu vyvolá táto akcia, kam pôjdu peniaze a aké zákony sa príjmu.Prečo ma média neinformujú o počte mrtvych v Líbii?
trtko   |   ip:85.216.23   |   2011-07-25  (19:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bo to extremny pravicovi krestansky fundamentalista jeho facebook to len dokazuje.. Veta ze 1 krestan je viac ako 1000 ludi ( ci 10 000 ci kolko ) je dost fundamentalna veta taktiez svatu vojnu ospevoval... Takze ak sa objavi islamsky fundamentalista ktory zabije, odsudime cely islam preco neodsudime j krestanstvo ? Najvacsie skody robia nabozensky fanatici dokoncia vacsie nez nejaky bankari...


NeniDolezite   |   ip:85.216.19   |   2011-07-25  (19:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Trtko: nebud smiesny prosim ta, nauc sa gramatiku a potom sa tu nieco snaz vysvetlovat.. Co jeho FB dokazuje? :DD.. Jeho FB si upravia presne jak potrebuju xD A vecsie skody jak "bankari" nerobi teda nikto ;)


trtko   |   ip:85.216.23   |   2011-07-25  (19:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NeniDolezite - kukas na obsah alebo na formu? Nauc sa pisat k obsahu apotom sa vyjadruj...

Včera v 0:09 | WarFare |  Ľudia, udalost Zatímco Reuter´s o teroristovi z Osla cudně píše jako o muži, který " v internetových debatách vyjadřoval vypjatě nacionalistické názory a odmítal představu, že by lidé různých kultur mohli žít pohromadě" norští blogeři o Andersi Behringovi Breivikovi podávají ucelenější obrázek Breivik kdysi vedl a plnil blog Fjordman a pak roky psal na antimuslimské a sionistické blogy Atlas Shrugs, Jihad Watch a Gates of Vienna. Svým názory oslňoval natolik, že dokonce vznikl web jeho vybraných textů Breivik navíc sepsal i knihu Defeating Arabia, kterou si lze pořídit za pouhých 34,95 eura. A často zmiňována je i jeho pochvalná recenze na životní dílo nizozemského xenofoba Geerta Wilderse Fitna (proklik už není možný, z Gates of Vienna kamsi zmizela), přičemž bez zajímavost není ani Breivikova teze, že feminismus vede k útisku žen, která prý ještě včera visela na blogu brusselsjournal. Zato je tamtéž stále k přečtení Breivikův text, argumentující, proč mají Evropané podporovat Izrael PS. Na tragédii v Oslu je tudíž nejpozoruhodnější skutečnost, že média se po prvních zprávách o výbuchu jaksi už automaticky zaměřila na muslimy a zvala si k tomuhle tématu nejroztodivnější "experty", a terorista zatím pochází z řad těch, kteří muslimy nenávidí.. Stanův komentář: Nejprve se hledaly obvyklé formy, dokonce projevy státníků vyzněly v tom smyslu, že válka proti (islámskému) terorismu neskončila. Po zjištění pachatele se začalo psát o tom, že on sám se na svém blogu označoval za "konzervativního křesťana", až by si člověk myslel, že bombardování Vatikánu (a Polska a Irska jako ideocenter terorismu je na spadnutí, a nastal evidentní zmatek v tom, jak útoky zaměřené proti norským sociálním demokratům prodat veřejnosti tak, aby se to neobrátilo proti těm, kteří v mainstreamových médiích po celá léta vytvářejí představu, že levice je od ďábla. A než stačily všechny sorty "pravověrných" i "reformovaných" křesťanů" začít křičet, že opravdoví křesťané přece nevraždí nevinné lidi (a taky přemýšlet o tom, jak asi je všem muslimům, když se mluví o "islamistických extrémistech" a v rámci boje proti nim útočí bezpilotní letadla na afghánské a pákistánské vesnice), přichází Tereza s trochu přesnějším profilem Ale my jsme přece na rozdíl od našich imperiálních a neokonzervativních politiků rozumní a nebudeme všechny sionisty, islamofoby a xenofoby házet do jednoho pytle s Breivikem, jak to oni už deset let dělají s Araby muslimy a levicí..


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-07-25  (19:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...a kto dotlačil Veriacich v takéto podmienky?...a je jedno komu alebo v čo verí....mimochodom toto bol len jeden kresťaň...preto treba vyhladiť všetkých?....čo trtko?...odpovedz...kto z tvojej rodiny verí?....vadí ti chudák, ktorý verí?...alebo bankár?....


mkultra   |   ip:78.98.143   |   2011-07-25  (19:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tiež by som najskôr rád vyjadril úprimnú sústrasť rodinám obetí, je to obrovská tragédia a neospravedlniteľný akt zla.

Čo môžme urobiť my pre obete je hľadať pravdu a neuspokojiť sa s prvým príbehom, ktorý nám médiá podsunú. Autor článku v tom má jasno, môže za to jeho kresťanský fundamentalizmus, krajne pravicové názory a viera v nadprirodzeno - prípad uzavretý. Myslím, že u ľudí navštevujúcich dolezite.sk sa predpokladá, že sa neuspokoja iba z papagájovaním spravodajských mantier. Poďme sa preto lepšie pozrieť na osobu Andersa Behringa Breivika.

Asi najzarážajúcejšie na tomto prípade je, že je od začiatku verejne známe, že bol slobodomurár. Médiá síce o tom taktne mlčia, avšak ochotne ukazujú jeho fotku v "zásterke" takže každý viac rozhľadený človek to vie. Čo sa tým sleduje, netuším.
Bol členom lóže St.John údajne mal 3stupeň pričom najvyšší je u nich 10ty stupeň. Ak ste videli Breivikovo video, ktoré uverejnil, viete aký bol fanda templárov. Na blogoch sa prezentoval ako zapálený fanúšik Izraela, čo je logické, ťažko môže mať rád slobodomurárstvo a templárov a nemať rád krajinu, okolo ktorej sa to celé točí, že. Mal rád počítačové hry - najradšej Modern Warfare2 (strielačka v ktorej jednej misii idete na letisko a úlohou je doslova spraviť false flag a postrielať čo najviac civilov) a World of Warcraft (budem hádať, hral za paladina:)

Čo sa týka konšpirácií, ťažko povedať. Kebyže je manchurian candidate, tak by sa mal na konci besnenia zastreliť, čo neurobil. Na druhú stranu, ako to už býva pred false flag útokmi, polícia v Osle vykonala protiteroristické protibombové cvičenie 2 dni pred tým. To podporuje konšpiračné teórie, v Osle boli teda prítomné elitné jednotky pyrotechnikov, ideálne rozcvičené, práve v čase keď tam Breivik odpálil bombu - nezabudnite, že sa našli aj nevybuchnuté bomby na ostrove Utoya. Aké šťastie, úplne náhodou ako 9/11 a 7/7.

Ešte záverom, pred tým než mi tu niekto začne vypisovať, že byť kresťan a slobodomurár je úplne v poriadku, jeden prijímací obrad, ktorý dobre ilustruje vzťah kresťanstva a slobodomurárstva. Slobodomurár najprv prisahá na Bibliu a potom pobozká otvorenú Bibliu na ktorej je položené kružidlo a kompas. V poriadku hovoríte si, lenže o pár stupňov vyššie sa slobodomurár dozvie, že kružidlo a kompas symbolizujú tzv. "vesica pisces" čiže <>. No a takýchto žartov si užijú slobodomurári ešte veľa, každopádne s kresťanstvom to má asi toľko spoločného, koľko má Anders Behring Breivik spoločného s príkladom Krista.

Takže je to jasné, bol to kresťanský fundamentalista a určite nie nejaký prepnutý slobodomurársky sionista. Televízia sa nemýli, nakoniec zistíme, že mu predsa len pomáhala Al-Kajda a druhým strelcom na ostrove bol Usama Bin Ladin. :D


trtko   |   ip:85.216.23   |   2011-07-25  (19:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NeniDolezite - náboženstva tvoria najväčšiu extrémistickú organizáciu na svete... Pretože len na základe nich sa zabíjajú,nenávidia a zotrocuju viac ľudí než v predchádzajúcich svetovych vojnách....


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-07-25  (19:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Oops...! Aha, tak tu ste všetci! Tu je téma dnešných dní, o ktorej sa vášnivo diskutuje. Práve som sa to dočítal, pretože som bol päť dní na odľahlom mieste, ušetrený správ. Takže, takto to dopadá, keď nový fenomén zvaný multi-kulti, nenápadne prerastá spoločnosťou ako rakovina! A štátna moc je k tomu tolerantná a ešte to aj podporuje. Potom sa nečudujme, že niekomu dôjde trpezlivosť a rupnú mu nervy. Videl som európske veľkomestá, v ktorých sa aj na môj vkus príliš zotmelo. Zasvinené čiernymi parazitami, šikminami a exotmi s uterákmi na hlavách. Multi-kulti rakovina už postupuje aj do menších miest. Písal som v inom príspevku, ako na piešťanskej pešej zóne sedelo neidentifikovateľné čudo vo vreci s priezorom ako z tanku. Ako sa má potom normálny človek cítiť dobre vo svojej krajine? No náš špecifický problém sa odvíja od Luníka IX. Nórsky prípad nemožno priamo porovnávať s nešťastným pánom v modrých sluchátkach, ktorý cielene odstránil zo systému niekoľko vadných súčiastok. (V koncovke šiel, žiaľ, už nad rámec svojej opravárenskej misie). Oba prípady by však mali vyburcovať kompetentné miesta hľadať pravú príčinu problému. Náš prípad sa ututlal, uvidíme čo bude s týmto...


trtko   |   ip:85.216.23   |   2011-07-25  (19:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdenko - nikde nepíšem o vyhladený kresťanov čítaj prosim ťa pozorne.... Len vravím že prečo všetci napríklad odsùdia islam kvôli zopár fundamentalistov a kresťanstvo nie ? Zdenko neklam prosím ťa viem čo píšem...


trtko   |   ip:85.216.23   |   2011-07-25  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mkultra - tu ide oto že on sa vyhlasoval za kresťana... Je pravda ze mohol klamať to beriem ale ak sa horúčkovito hlásil asi ako tunak Biblista tak potom očom to je ? Budeme veriť Biblistovi že je jehovista alebo ho odsúdime ako fundamentalistu ? Pritom ho nepoznáme a môže byť oboje a v pozadí si honiť s illuminatmi... Okrem togo odkiaľ to máš hodil by sa zdroj o tvojom tvrdení....


333   |   ip:85.216.14   |   2011-07-25  (20:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je to zmrd ,lebo len ,zmrd moze zabijat deti.


iste je,ze ho niekto zaockoval ,vyslachtil a zneuzil na vlastne ciele,alebo len chcel svojim spolubratom ukazat ,ze on na to ma,dnes sa mozno niekomu hodi tvrdit,ze to bol krestan,cas ukaze preco.a pozor na to bol to pravicar a pravyciary su tvrdy kapitalisti uznavajuci len mamonu a nzisky ,nad ludskymi zivotmi.

uprimnu sustrast ,vsetkym co stratili svojich blizkych.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-07-25  (20:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a este nieco mozes mat hubu plnu uslachtilich cielov a ideologi a vizi o dobre,ak zabijes cloveka ,mie si nic ine ,len zmrd a betsia.lebo motiv nezabija ale ty.


mkultra   |   ip:78.98.143   |   2011-07-25  (20:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Musíš trochu googliť. To, že je členom lóže St.John oficiálne potvrdila aj tá lóža a už pracujú na jeho vylúčení. Jeho záujmy sú z Facebooku, špinu na slobodomurárov vygoogliš ľahko, samozrejme nie všetko je pravda, ale po preštudovaní dostatku materiálu si človek môže spraviť obraz. To, že bol 3stupeň vygoogliš, každopádne nízke stupne používajú svetlú modrú a vysoké stupňe tmavomodrú. Jeho video si môžeš pozrieť na youtube, napíš Anders Breivik manifest a máš. To, že robili v Osle protiteroristické cvičenie je oficiálna správa tiež.

Čo sa týka tvojej otázky čomu veriť - ver svojmu úsudku. Ide o používanie logiky. Ak sa niekto prehlási za kresťana a zabije desiatky ľudí, nazveme ho fundamentalistický kresťan alebo povieme, že to nebol žiadny kresťan. Chcú, aby si veril, že smerodatné je to čo tvrdí o sebe on.
Poďla tejto logiky potom
-jednonohý je vynikajúci bežec, ak to o sebe prehlási.
-voňavka z hovna voní, pretože je to voňavka, atď.

Ešte som zabudol podotknúť, v tomto prípade terorizmu sú ako vždy čísla blízke slobodomurárom 22/7/11
A ešte zaujímavý zvrat, polícia znížila celkový počet obetí z 93 na 76. To je na jednu správu veľmi dobrá správa, na druhú stranu ako sa mohli seknúť pomaly o 20 ľudí? To je trochu veľká odchýlka nie? A zistia to až po jednom dni? Divné.
Prečo teda dávali do médií, že ich bolo 93? Napádajú mi dve možnosti - psychologický efekt, potrebovali vysoké číslo k bližšie k stovke.

Možnosť číslo dva- Illuminati, Illuminati, Illuminati.
Úmyselne dali médiám číslo 93 ako kód pre ostatných! 9x3-999-9+9+9-27-klub 27 Amy Winehouse mŕtva. Viem, že je to ujeté, ale ver mi, títo ľudia sú ujetí za hranicou našej predstavivosti a očividne fičia na numerológii(okrem iného)
A ešte jedna temná spojitosť, v gréckej numerológii reprezentuje číslo 93 thelemu - vôľu
Alisteir Crowley - Zákon z Thelemy - Do what thou wilt shall be the whole of the Law
Zhruba preložené-Rob čo si želáš/chceš, bude celý Zákon. (okrem iného toto je šikovne posúvané slobodomurárskym hudobným priemyslom na mladých ľudí, existujú stovky piesní/filmov, kde ťa nabádajú- si slobodný, rob čo chceš! To je však príbeh na inokedy:)
333   |   ip:85.216.14   |   2011-07-25  (21:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  k tej amy ked si naskrtol ,skus si pozriet co ma za tetovania,v nic je motiv jej konania ,

ak budem brat v uvahu ,ze potkova neni stasie ale synolizuje kopyto cize satana. tak ma na ruke daddy´s kopito a zuirl v nemcine ,znamena zuril ,otec satan zuril a nvm ci ta postava nahej zeny je ona.ale iste je ze amy nedokazala uniest nieco co ju nicilo z vnutra.as ked si vezmeme ze vestok hudobny priemysel a filmovi ovladaju scientplogisti ,tak sa to da celkom dobre pochopit,


slovaciko25   |   ip:82.41.43.   |   2011-07-25  (21:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vy sa len vcitte do jeho koze.
predstavte si ze v slovenskom mestach je velka prostitucia a drogy, stvrte kde uz nemozete ani v krocit ako predtym, bojite sa o svoje deti ci nebudu unesene, nadrogovane,znasilnene. koli vysokej pristahovalecke moslimskej kriminalite
predstavte si taku situaciu.
ako by tu na nasom slovensku vypadalo, ako by ste sa vy citili, co by ste citili.
nasi predkovia budovali a multikulturizmus to ide znicit
ako by ste vy reagovali, mlcali by ste ako ovecky a bali sa o zivot a o buducnost vas a vasich deti?
Chlap mal dobry plan ale zly sposob.


mkultra   |   ip:78.98.143   |   2011-07-25  (21:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333- Príkladov je veľa, Eminem-My Darling - fakt zlý song, keď človek vie, že nesranduje. Reality is stranger than fiction


333   |   ip:85.216.14   |   2011-07-25  (21:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a este neico ak si pamatate bolo tu video so carlim sheen kde ziadal obamu o riadne vysetrenie utokov na dvojicky ,za rok sa s neho stal notorik a zavislak.a prisiel aj o pracu,hned ho presli aktivity za riadne vysetrenie. myslim si osobne ze ani sam nevie ako sa s neho stal zavislak,par krat mu podstrcili ,navikovku a uz je jasny a to iste spravili amy ,ked nechcela posluchat ,tak koncia neposlucny,

cela ta kresba na jej ruke lavej ,je posolstvo ptre ludi okolo nej,lebo toto nemohla nikomu povedat a ani si to doslovne napisat,a tak ma nakreslene na ruke. otec satan zuril ked neposlucha ako ma.lebo naha zena moze symbolizovat ,zmyselnost ,ale tak isto neposlusnost,to by vysvetoovalo ,aj jeden odkaz ,ze je uz konecne slobodna ,lebo pred nimi si slobodny ,az ked odides z tochto sveta.nen   |   ip:217.112.1   |   2011-07-25  (22:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  obětí není 92 ale i tak je to hrůza


nen   |   ip:217.112.1   |   2011-07-25  (22:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  blázen není křesťan , i když se tak označuje, obvykle zednáře církve exkomunikují ( vyhazují), možná že Norská státní církev, ke které se pachatel hlásí, ne ?


biblista   |   ip:188.167.1   |   2011-07-25  (22:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Všimol som si niekoľkonásobné krytie stôp, ktoré vedú až do kibucu, v ktorom sa momentálne skrýva Isaak Nygren, ktorému hodinu pred výbuchom poslal Breivik email.... k tomu už nie je čo dodať. Je to útok chazarov pod "false flag" na rozpútanie medzinárodnej etnickej a rasovej nenávisti. Je to len jedna časť mozaiky, ktorou sa dopĺňa ich snaha o vyvolanie celosvetového chaosu, a preto len oni vedia tento chaos vyriešiť v NWO. Ako veľmi sa mýlia chytení do pasce vlastných klamstiev!
http://www.czechnewstv.cz/index.php
http://warfare.blog.cz/1107/na-ostrove-byli-dva-strelci-a-dalsi-dukazy
http://orgo-net.blogspot.com/2011/07/operace-gladio-teror-vlad-vyzvednych.html
http://wakeupfromyourslumber.com/blog/joeblow/oslo-bomber-abb-anders-breivik-sent-email-jewish-anti-muslim-sweden-democrats-hour-bomb
/pôvodný text je v švedčine/


neo   |   ip:217.112.1   |   2011-07-25  (22:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Média blafují: Vrtulník nemohli použít, všichni měli dovolenou
Gjengedal tvrdí, že přeprava po zemi byla v danou chvíli nejrychlejší, protože jediný vrtulník, který mohla policii poskytnout armáda, byl mimo Oslo, a tak by prý vše bylo pomalejší. "Několik let jsme žádali o přepravní vrtulník, bez úspěchu," konstatoval policejní šéf.

Policie prý měla k dispozici pouze jeden monitorovací vrtulník, ale ten nebylo možné rychle využít, protože celý příslušný personál měl dovolenou. Gjengedal také řekl, že po příjezdu policie střelec položil obě své zbraně a neozbrojený se nechal zatknout. Média původně uváděla, že střelec byl zneškodněn ze vzduchumadmax   |   ip:178.41.92   |   2011-07-25  (23:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hrebenda hrebenda, asi sme paranoici, alebo platí to staré "nikomu never, každá ťa chce len oje..ať", niečo mi tu smrdí....


madmax   |   ip:178.41.92   |   2011-07-25  (23:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Napríklad v tomto smiešnom štáte je toľko k nasraniu, že by som sa nečudoval keby v septembru po houllydajs niekto vyhladil budovu na zámockej....a navrhujem á 4 roky


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-07-25  (23:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mkultra..
problem je v zamienani si pojmov..

1 sionisti nie su zidia!
2 katolicka organizacia nie su krestania!

a ked toto budeme rozlisovat ,,bude lepsie!
lebo toto vseobecne zamienanie si pojmov bude mat len jeden vysledok.. a to-
genocidu vsetkeho co malo kedy spolocne s krestanstvom..vsetky organizacie, spolky sekty.. vsetko pojde na odpal po tom ,co sa sionizmus pri snahe o svetovladu spoji s katolickou organizaciou..a nasledne po dosiahnuti ciela sa rozhodne ju znicit.. a s nou aj vsetkych "krestanov" jehovistov,,babtistov,evanjelikov, protestantov..proste vsetkych co len kedy vyslovili slovo "krestansky"

a potom druhy nasledok bude. zhromazdenie vsetkych narodov do boja proti Izraelu,,znicit tu zidovsku aroganciu!!

vsetko je domiesane.. takze treba rozlisovat,, zidia a sionisti(chazari)
a katolici a krestania..


jozef   |   ip:87.197.12   |   2011-07-25  (23:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na občerstvenie pamäte:

Domnívám se, že během zásahu NATO na Kosovu existuje jeden činitel, o kterém nikdo nemůže pochybovat: nálety, bomby, nejsou vyvolány hmotným zájmem. Jejich povaha je výlučně humanitární: to, co je zde ve hře, jsou principy, lidská práva, jimž je dána taková priorita, která překračuje i státní suverenitu. A to poskytuje útoku na Jugoslávskou federaci legitimitu i bez mandátu Spojených národů.

To je ono! To je ono!

Andersovi Breivikovi nešlo o princípy?


interbulo   |   ip:88.212.36   |   2011-07-26  (01:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nerozumiem jednej veci! Čo vlastne majú z toho, že keď tie peniaze vytlačia a zároveň ich aj k sebe ťahajú! Čistí debili! A takíto Nás riadia! Veď aj oni sú SMRTEĽNÍ ..predsa...No, nebudem rozoberať, ale je to fakt na zamyslenie. Áno, dosť bolo Havla aj s jeho humanitou u našich bratov Srbov, áno, dosť bolo katolícko-sionisticko-animistickej organizácie na čele s papom...všetko speje k NWO...A teraz viem, že Veľký brat striehne a číta aj môj príspevok...nuž...nemá nárok...mám moc rokov, nedosiahne mi do hrobu...Možno to zazneje pateticky...ale...Kosovo je Serbija!!!


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-07-26  (01:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  interbulo..
nerozumies.??

natlacim peniaze,., dam ich do obehu..ludia vytvoria hodnoty.. a ja ich potom podvodom skupim.. sprivatizujem..

tebe dam paieriky.. a dostanem od teba tvoj byt.. tvoje luky a lesy.. tvoje polia , tvoju pracovnu silu..tvoj zivot a tvoju dusu..
a na konci ked budem vlastnit legalne väcsinu sveta a zdrojov tak sa stanem svotovladcom..

" psovi, ktory ma peniaze , sa hovori,Pan pes"cinske prislovie
staci??


expert   |   ip:69.165.14   |   2011-07-26  (03:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lubia sa mi vsetci co okolo Breivika mudruju a pritom vedia PRD, a to nemyslim len toto forum ale vseobecne. Stiahnite si jeho knihu 2083, dajte si tu namahu precitat si ju celu a potom mozte mudrovat o Breivikovi, ze aky to je psychopat, fasista a podobne... Najprv si urobte nezavisly nazor a nie to co vam media tlacia do hlavy.


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-07-26  (07:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nórsko – bol som tam pred časom desať dní. Super krajina, príjemní ľudia.
Boli to ekonomicky chudáci, ťažké životné podmienky vzhľadom na klímu a krajinu. Potom sa v1962 našiel v mori zemný plyn. Ako sa vzmohli stali sa hrdými a začali si pred domy vešať svoje vlajky. Kedysi boli v štáte s Švédskom a v Škandinávii sa im dosť posmievali. Skromnosť -všetci majú bez ohľadu na spoločenské postavenie a majetok mimo miest rovnaké domčeky alebo chatky v štyroch druhoch farieb. Nikoho ani nenapadne: mám na to postavím si chatu 3x väčšiu. Pracovitosť – cesty sú vysekané v skale, samý tunel a asi 600 mostov. Také serpantíny čo vedú do najznámejšieho fjordu som v živote nevidel, za tú cestu dostali na prvej svetovej výstave v Paríži zlatú medajlu. Ako to dokázali v tých časoch nechápem. Bol som na trajekte, intuitívne som pochopil, že som v inom svete, doklady, prachy , foťák si môžete nechať kde chcete, a keď sa vrátite o dve hodiny nájdete to tam kde to bolo. Všade sú verejné bycikle. Nikto z domácich nekradne a nezamyká. Podľa mňa žijú Nóri v raji ,ale vždy sa najdú nespokojenci. Vždy tam boli jednotlivci s fašistickým zmýšľaním. Od vojny. Asi si myslia že sú vyvolení, nordická rasa. Posledná veľká základňa nacistov bola po skončení vojny neporušená v Nórsku. Bolo na nej asi40 obrovských transatlantických bombardérov.
Poznal som sa trocha s šéfkou Nórských odborov. Ako to tam je s odbormi nebudem – len toľko , majú našetrené prachy , ak by všetci štrajkovali pre presadenie svojich záujmov vydržia dva roky.
A nakoniec keď som odchádzal – vidíte tu farmu. Je otvorená 24 hodín. Je v nej digitálna váha a pokladňa a cenník a plodiny. Bez obsluhy. Samoška.
Poctivosť.MM   |   ip:217.75.73   |   2011-07-26  (10:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takze zs jeden veriaci ktory siel v mene boha spravit spravodlivost :-)) Ja sa mu nedivim ze nadava na muslimov a pristahovalcov len som nepochopil ze to chcel vyriesit tym ze pozabija vlastnych ludi (Norov). Pochybujem ze sa politikom rozjasnilo a nieco sa zacne konecne diat. Ale obavam sa ze svojim manifestom vyburcuje dalsich takychto blaznov po celej europe. jeho ciele vitam ale ten sposob nechapem. Nuz treba si zvykat lebo to bude cim dalej horsie.
To ze sa to stalo prave v Norsku ma neudivuje. Ako som uz mnoho krat pisal len ludia s ostatkom maju kopu casu venovat sa inym aktivitam a spriadat taketo plany. Ostatok musime makat.
Uvidime kde nas nieco podobne caka najblizsie.


MM   |   ip:217.75.73   |   2011-07-26  (10:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  s ostatkom = s dostatkom :-)


Sloven   |   ip:193.200.1   |   2011-07-26  (10:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nesprávna politika a politici hociktorej zeme už narobila nejedno zlo, ktoré dali podnet k nejednému trestnému činu. Kto je potom na vine, vinník sám, alebo aj nesprávna politika, ktorá je zlé nasmerovaná, nehľadiac na skutočné morálne hodnoty pre jednotlivca, pre národ, pre štát?

Politika rozumu, ktorá stavia na vlastnej moci, ktorá sa opiera o nesprávne hodnoty - peniaze, zisk, ktorá nestavia na skutočných morálnych hodnotách, v zmysle zákonov vesmíru, zažíva vždy to isté časom, či už menšom alebo väčšom rozsahu, zrútenie sa...Peniaze, ak nastane ten čas, už nemajú vtedy žiadnu moc, len to, že aký si v tej chvíli človeče...Teda aký si?

http://www.youtube.com/watch?v=-XyblcIFLB4


Peter   |   ip:95.105.20   |   2011-07-26  (11:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Islo o jedno. Do stabilnej sebestacnej prosperujucej krajiny vniest aspekt nestability. A to hlazli a zidia sveta vedia. Co bolo cislo obeti 2000 vo WTC NY proti tomu co si vzali nasledujuce roky v Iraku a Afganistanu. Co je 90 obeti v Norsku z toho ze Norom vezmu vlasnu krajinu a prosperitu a daju je trabars do ruk spravy Svedom aby potom Svedi posielali vsetky zisky do USA. USA potrebuje kryt svoju inflaciu a straty prave takymito svetovimi kradezami v nezvislych krajinach. Norsko krajina sebastacna, nekonzumna, ekologicka. Dovolili si odmietnut EU a ich menu. Vo veci ma ale zaujali niektore detaily co prebehli v spravodajstve ako psychologicka zbran na ludi. Udajny pachatel bol normalny clovek co nesuhlasil so Norskou spolocnostou. Proste jeden z milionov v krajine. Ukazali krasne atelierne fotky "zlocinca" ako modela z katalogu. Cize svetu ukazali, ze moze vzniknut svetovy precedes cloveka co vystupi kdekolvek z davu a moze sa snazit zmenit krajinu a svet. je to nebezpecne vyrobeny precedes. Informacna zbran na ludi. Ak existuje pojem svetovej revolucie na zmenu usporiadenia sveta svetovladcami tak prave ukazali model. Vo svete ked kazdy aj slusny clovek somre na cely svet je to pekny priklad a navod na zmenu entropie sveta cez vnesenie chaosu, ponuky riesenia a svetovlady jednej moci. Bezny clovek ale vnima len skrupinku, ze ma platit potraviny zivotne potreby a byvanie. Ked si uvedomime kde je Assanage a ze uz o nom ani stopy, ze mozno aj Norsky "zmocinec" bol iba agenton na dosiehnutie urciteho ciela v Norsku, zial aj ze cenu obeti. A uz je mozno v bezpeci ako Assanage. O par mesiacov o nom nebudeme pocut nic. Ale Norsko bude tam kde budu chciet ti co vniesli nestabilitu. Tak ako v roku 1989 u nas v CSSR. Krajina Norsko sa pohla a je i inej konstelacii v prospech inych. Boh nam pomahaj. Ideme do jedneho kosiara. Islo o to ze Norska ropa BRENT sa obchodovala v inych cenach ako ropa v karteli USA. Ani sa nebudem cudavat ak PHM stupnu za par mesiacov o desiatky percent.


AlonsoQuijano   |   ip:78.98.199   |   2011-07-26  (12:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Konečne diskusia aká má byť :) Diskusia ma zaujala viac ako tento článok preto by sme sa niekedy mali viac venovať názorom diskutujúcich ako samotnému článku, kt. toho veľa nepovedal...
Chcem iba upozorniť na dve veci: 1. O jeho manifeste som nikdy nepočul a myslím si, že ani VY. Teraz o jeho "práci" bude počuť celý svet a ako bolo spomenuté i ľudia, kt. zmýšľajú podobne, a kt. môžu uskutočniť túto istú spúšť hocikde na svete. Preto sa nasledujúce obdobie môžu sprísniť zákony o bezpečnosti, čo môže zahrňovať -- internet, rentgeny (USA - celé obnaženie tela) na letiskách, väčšie kontroly a okresanie našeho, už tak malého súkromia.
2. Stále je tu dlhová kríza, kt. je veľmi vážna (ešte som nečítal o žiadnych riešeniach ako z nej von), arabské leto spojené s vyvražďovaním nevinných obetí a problémy s počasím. NA to nemôžme pozabudnúť a sústrediť iba na vraha v Norsku, ak to bolo v pláne elity. Už tak sa z TV pomaly strácajú správy o Japonsku, Sýrii a Jemene, požiaroch v Rusku a Amerike. A kto si už len spomenie na červený kal v Maďarsku a o jeho následkoch...


dominika   |   ip:85.237.22   |   2011-07-26  (13:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je mi luto tych obeti.. ale take veci ako sa deju teraz..sa nedeju len tak z nicoho nic.. nehadzme vinu na toho cloveka co ich povrazdil..pretoze my vsetci sme za to zodpovedny a o svetovej politike nehovoriac.. kazdy sa snazi byt humanny.. ale slovo humanny neznamena ze len my bieli mame byt humanni k ludom inej pleti ale aj naopak..ale to mam pocit sa nejako zamlcuje.. vsetci sa usiluju o multikulturnu spolocnost..a vysledkom je prosim pekne toto .. ci uz ide o Breiwicka alebo o Devinsku novu ves..to su vysledky nasej multi kulti spolocnosti ktora nas skor ci neskor povedie k zahube.. ja niesom proti inym farbam pleti.. ale uznajme je to ina kultura..a maju omnoho ine zmyslanie.ako my "bieli" ..


do119   |   ip:85.237.22   |   2011-07-26  (14:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neverim ze v tom nema zase prsty EU a Amerika na cele so syonistami..ktorych cielom je vyvolat strach na celom svete a ovladnut tak vsetko... ved preco prave Norsko? pretoze Norsko je velmi vyspela krajina, odmieta Euro..myslim ze to sa tym "hore" vobec nepacilo.. oni nemaju radi ked je niekto nezavysli.. chcu z nas mat predsa poslusnych otrokov.. len dufam ze Norska vlada nebude natolko hlupa ako vatsina vlad na svete a nenaleti tejto Americkej hluposti..333   |   ip:85.216.14   |   2011-07-26  (16:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Policajti Breivikovi neveria, že mal komplica

Spomienka na obete
pred 3 hodinami

OSLO - Nórska polícia sa domnieva, že terorista z Osla a ostrova Utöya konal úplne sám. Neveria jeho poslednej výpovedi, že spolupracoval s ďalšími teroristickými bunkami. Justícia teraz skúma, či by bolo možné extrémistu Andersa Behring Breivika (32) obviniť zo zločinov proti ľudskosti, za čo by mohol byť odsúdený až na 30 rokov väzenia.


Breivik sa priznal k piatkovému bombovému atentátu vo vládnej štvrti Osla aj k streľbe do mladých sociálnych demokratov na neďalekom ostrove. Súdu v pondelok povedal, že v rámci údajnej organizácie "templárskych rytierov" spolupracoval s ďalšími dvoma bunkami.

Vyšetrovatelia však spochybňujú pravdivosť jeho výpovede aj samotnú existenciu organizácie, za ktorú hovoril už vo svojom "manifeste" vyzývajúcom na boj proti moslimom a multikulturalizmu v Európe.

Breivik pôvodne sám tvrdil, že masakry, ktoré si vyžiadali 76 mŕtvych, vykonal sám. Neskôr svoju výpoveď zmenil. Navyše aj vo svojom spise sám predkladá zrejme fiktívnym spolubojovníkom návod: "Vyvolávajte dojem, že vaša bunka je väčšia ...". V poslednom vstupe do svojho manifestu Breivik poznamenal: "Ak chceš niečo vykonať, vykonaj to sám."

Nórski vyšetrovatelia napriek tomu požiadali o spoluprácu pri hľadaní možných väzieb kolegov v zahraničí a skúmajú tiež záznamy hovorov v Breivikovom mobilnom telefóne. Na druhej strane ale v pondelok večer Nórsko zrušilo prísnejšie stráženie hraníc, ktoré posilnilo hneď v piatok.

"Máme dojem, že obvinený je vo svojich tvrdeniach dosť málo dôveryhodný. Napriek tomu sa nikto z nás neodváži niečo úplne ignorovať," povedal agentúre Reuters nemenovaný policajný zdroj.

"Keď čítate ten dokument, intuitívne cítite, že je sám. Zdá sa, akoby sa strácal vo fiktívnom svete a nedokázal rozlišovať medzi fantáziou a realitou," poznamenal k tomu švédsky expert na terorizmus Magnus Ranstorp. Masoví vrahovia podľa neho zvyčajne konajú sami.

Nórska polícia po kritike, že bola pri piatkovom zásahu príliš pomalá, odráža aj námietky, že mala o extrémistovi Breivikovi dávno vedieť. Nórsky minister spravodlivosti Knut Storberget dnes polícii naopak poďakoval za "fantastickú" prácu, ktorú v súvislosti s atentátmi odviedla.

"Domnievam sa, že ani nemecká Stasi (neslávne známa východonemecká tajná polícia) by túto osobu nebola schopná odhaliť," povedal šéf bezpečnostného útvaru polície Janne Kristiansen serveru vg.no.

Breivikovo meno sa údajne objavilo len raz v zozname 50 až 60 podozrivých Nórov v hľadáčiku Interpolu. Vtedy si Breivik za 120 nórskych korún kúpil chemikálie u poľskej firmy. Nórska polícia to však nevyhodnotila ako dôvod pre reakciu.

Podľa agentúry APA sa teraz tiež ukázalo, že Breivik si zaobstaral 150 kilogramov hliníka zo Švédska. Vydával sa pritom za majiteľa firmy na opravu lodí. Práškový hliník sa pritom používa na výrobu bômb.

Nórska justícia teraz skúma možnosť obviniť ho zo zločinov proti ľudskosti. V takom prípade by mu hrozilo až 30 rokov väzenia, zatiaľ čo v prípade odsúdenia za terorizmus len 21 rokov. Podľa nórskeho trestného poriadku je od roku 2008 možné stíhať za zločiny proti ľudskosti v prípadoch prenasledovanie ľudí kvôli ich politickému presvedčeniu, vysvetľuje nórsky denník Aftenposten.

Nórska polícia dnes chce zverejniť mená doposiaľ známych 76 obetí piatkových masakrov. Niekoľko ľudí, vrátane úradníkov ministerstva spravodlivosti, je stále nezvestných.
fidel   |   ip:91.148.2.   |   2011-07-26  (17:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ono je to vlastne všetko o strachu že jednotlivé krajiny a domáci strácajú svoju intenditu kde začínajú prerastať prisťahovalci z iných krajín a ovládať alebo skôr prerastať domorodcov viz. Anglicko, Francúzko kde začína byť viac cudzincov ako domácich a chcú svoje školy, mešity..... a vlastne takto postupne menia zvyky domácich privážajú svoje inej kultúry a čo je horšie sa enormne rozrastajú keď európska rodina má jedno dieťa tak u týchto sú bežné 5-8 členné rodiny.
A o bezpečnosti sa ani nehovorí ako narastá v takýchto mestách prisťahovalcami kriminalita.
Začína prerastať zo skrytej nenávisti a podpori rasizmu a prisťahovateľstva otvorená nenávisť....


Slavo   |   ip:188.112.8   |   2011-07-26  (19:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to tragédia, a ten vrah nebol kresťan.
Ako pri každej mainstrem. informácií sa treba pýtať, komu táto informácia vyhovuje. Na svete sa dennodenne vykoná mnoho svinstiev, a o mnohých sa mlčí. Bez ohľadu nato, či konal sám, alebo je za tým ešte niekto, tieto udalosti sú novou vodou na mlyn na pokračovanie boja proti imaginárnemu terorizmu. Terorista teraz môže vyskočiť s hocikade, v podstate je teraz každý z nás potencionálny terorista, už to nemusí byť len moslim.
Množina potencionálnych teroristov sa rozšírila do neurčita, zase strach. Rozdeľuj a panuj.


Method   |   ip:91.148.19   |   2011-07-26  (22:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jedno je iste je to clovek ktory nie je egoista ako vy vsetci paranoidny tupci co chodite na tento web. Jeho cin sice nebol z ludskeho a moralneho hladiska spravny ani ho niako neschvalujem ale bol genialny svojou hlbokou myslienkou a odkazom do buducnoti.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-07-26  (22:56)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Keďže to bol dobrý kresťan, mal by ho v cele navštíviť aj samotný biely Rotvajler XVI. z Vatikánu. Máloktorá obyčajná ovečka sa postará o svetovú reklamu dvetísícročnej organizácii...


expert   |   ip:69.165.14   |   2011-07-27  (00:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium, teraz neviem ci si robis srandu alebo si cital jeho knihu. Lebo presne to tam pise, najradsej by bol keby ho navstivil papez Benedikt z Vatikanu.


interbulo   |   ip:88.212.36   |   2011-07-27  (00:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Identitu sme už stratili, už len tým, že väčšina na ňu zabúda následkom hlúbov z médií do národa za tie roky tlačených! Ináč ma zaujalo, že ten Terminátor na druhú Slovensko označil v rámci importu imigrantov za jednotku v Európe! Pochvala? Neviem, či tí z hora sa na nás troška lepšie neprizrú! Joplins! Ale rozumiem! :-)Miroslav   |   ip:94.136.14   |   2011-07-29  (20:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ľudia sa pýtajú,kde sa vzal taký človek ako Breivik.Stvoril ho NWO a hrstka ľudí,ktorí stoja za ním.Sionisti.Vždy,keď sa niečo extra udeje vo svete,treba za tým vidieť slabo utajovanú činnosť sionistov.Amon.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + päť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ježiš je rómsky kráľ
EgbebleAugustn . liwawelu36:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Olej z marihuany vyléčil rakovinu tříletému d...
ValerieDesolaov . magoxuko57:   Dobrý deň, môj manžel trpel metastázami rakoviny pľúc v januári

Cirkev porušuje prikázania?
DARIO . wofugefu67:   

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Emil Páleš: Jezuiti

Jezuiti predstavujú extrémnu saturnskú (orifielsku) inšpiráciu. Ich špecifikom sú ,saturnské vlastnosti: disciplína vôle a poslušnosť. Okrem bežných rádových sľubov cudnosti a chudoby skladali ešte jeden - o absolútnej poslušnosti pápežovi. „Pre jezuitský rád je charakteristická prísna centralizácia, tvrdá disciplína a bezvýhradná poslušnost‘ generálovi (‘, čiernemu pápežovi "), ktorý je volený doživotne.. . Jezuitský rád je organizovaný ako vojenský útvar.


Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Spomienka na slobodu

Keď pozeráte telku každý deň, ani vám to nepríde… Keď počúvate rádio denne, ani vám to nepríde… Pozriete si, čo vás zaujíma. Nejaký dokumentárny film napríklad. Chvíľu správy. Keď sa objaví politik, vypnete to. Predvčerom išiel pekný dokumentárny film o anglických záhradách. A tá superstar tiež nebola taká zlá, keby len niektoré tie detská tá porota tak nezhadzovala. Až nepríjemné to bolo mne miestami. Niekto sa na tom možno smeje. Vlastne je všetko asi v poriadku.


Rusko: Jak daleko hodlá zajít Kim III?

Čína mobilizuje kvôli hrozbe Severnej Kórey

Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO

Hromadí si Rusko s Čínou zlato, protože plánují ...

Hlupák Kaliňák a príčiny hurbanovského masakru...

Archív

Pesticid od Monsanta infikuje rostliny nemocí podobnou AIDS

Výzkum provedený týmem rostlinných a živočišných vědců zjistil, že Monsantovská chemikálie glyfosát, která je hlavní složkou v jeho oblíbeném herbicidu Roundup, se zdá zodpovědná za infikování rostlin syndromem podobným AIDS, který ničí jejich imunitu, blokuje vstřebávání některých vitaminů a minerálních látek a nakonec je zahubí.


Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Momentky z, ehm, z EHMK2013

Počátek občanských nepokojů v USA?

Proč pracujeme v mizerných podmínkách? Odpověď..

Ale vážení Slováci, veď vy nemáte prezidenta!


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.4602 s