15. September 2019
    
Medzinárodný deň gádžov. - Dolezite.sk

Medzinárodný deň gádžov.


  2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Medzinárodný deň gádžov.

 

Každý deň je deň niekoho alebo niečoho. A tu nedávno sa o mňa otrela infoška, že dnes je Medzinárodný deň Rómov. A keby nespokojní "oslávenci " či skôr oslavovaní nespokojenci nevyšli tu v slávnom medzinárodnom meste kultúry na východe SR s transparentmi do ulíc, aj by mnohým normálnym občanom oná udalosť unikla.

 

A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú. Dosť hladu a biedy tým, ktorí si uvedomujú, že dokážu v tejto krajine slušne uživiť, obliecť a dať vyškoliť iba jediné dieťa, zatiaľ čo oslávenci s transparentmi zaplavujú slovenské pôrodnice

. "Aby chudobní neplatili toľko daní, čo bohatí " - socialistické heslo súčasnej vládnej garnitúry, určené predovšetkým tým, ktorí chcú prácu ale už takmer nedokážu vykonávať ani manuálnu prácu. Lebo si zvykli. Zvykli si brať zadarmo. Majú totiž ISTOTU - gádžo každé ráno vstane a odvedie vysoké dane a odvody. Chudobní a chudobnejší - keď vysokoškolsky vzdelaná pracovníčka sociálneho úradu vypláca oslávencom dňa rómov aj trojnásobne vyššie dávky, ako je jej úbohý vysokoškolský plat / 400 éčok čistá ruka - pre info ./ Kto načúva v tejto krajine slušnému človeku, ktorý sa bohužiaľ nenarodil v osade s osmahnutou pokožkou? Kto načúva kritike zlodejstva na Slovensku, keď jedni zlodeji demonštrujú a druhí sedia vo vláde ? Kto sa zastane slušného človeka ? Kto podporí občana, ktorý sa chce uživiť vlastnými rukami a vlastnou hlavou ? Prečo pre oslávených platia tie isté zákony úplne inak ako pre normálneho pracujúceho občana SR - a znovu zdôrazňujem AKEJKOĽVEK FARBY PLETI ! Prečo je normálny slušný občan v tejto krajine považovaný za rasistu či fašistu keď poukáže na do neba volajúce zlo ? Prečo môj biely ksicht je osmahnutému na smiech ? Prečo môj biely ksicht a biele paprčky nepodporí socialistická vláda ? Cítim sa diskriminovaná. Veľmi diskriminovaná. Kdeže sa podeli nehorázne prostriedky na rómske projekty ? Kto sa tu z nás teraz smeje a chce, aby sme znovu utekali ako o život k volebným urnám a volili ISTOTY ? Celé zle.
Apropos, kedy oslavujeme my bielokožci - gádžovia medzinárodný deň bielokožcov gádžov ? Či ani to nemôžme ? Aj v tom sme diskriminovaní ?
P.S. Nevypichujme zámerne tému o slušných rómoch, zdôrazňujme tému o slušných občanoch AKEJKOĽVEK farby nášho povrchu.

Jana Masárová


Čítajte viac: http://janamasarova.blog.sme.sk/c/325817/Medzinarodny-den-gadzov.html#ixzz2QBCP5COJ

 


Bor
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-04-14  (01:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mám na "palici" zbraň. Je to takzvaná tichá zbraň.

Keď to príde, tak podľa sily ktorá je opísaná výrobcom a ktorou teda pravdepodobne disponuje plus moje zanietenie a schopnosť správneho načasovania by mala byť schopná vyslať ľahký duralový šíp rýchlosťou cca 115 metrov za sekundu, pri váhe šípu 23 gramov cez "mäkké" minimálne 4 až 5-tim príslušníkom osmahnutej menšiny a priklincovať ich k plotu ako ražniči!!!

PS. cez leto zastrelujem.

:-DDDDDDD


jojo . sapivafe98   |   ip:95.103.32   |   2013-04-14  (05:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaujimavy clanok... Zeby rasizmus? :) A este zaujimave slovo na zaver - "neromovia" - to su vsetci ti debkovia, co na ciganov prispievaju...


Definitva . hijuleke65   |   ip:87.244.20   |   2013-04-14  (06:08)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Aktuálne zažívame genocídu Slovanov, ktorá je diktovaná inou mocou. Genocída sa deje tisíc rokov a má rôzne podoby. Útok finančníkov na ríšu Slovanov - Rusko, vražda cára, židoboľševická VOSR, genocída ruskej inteligencie, remeselníkov a sedliakov, hladomor, 1. a 2. sv. vojna financovaná a plánovaná americkými finančníkmi, Hitler bol iba bábka, socializmus bolo pokusné laboratórium sionistov bolo ponechané do r. 1989, dnešná genocída, keď asociál a kriminálnik je zákonom chránený, zo zákona ho množí a živí tento štát za naše dane, dnešné finančné otroctvo, ktoré núti človeka tráviť život zarábaním peňazí, platenie štátnych dlhov.

Agenda humanizmus, láska k blížnemu, homsexuálita, demokracia, náboženstvo, kresťanstvo ako produkt Tóry, rasizmus, terorizmus, ekonomická kríza. Táto agenda našich otrokárov nemá nič spoločné so zdravým rozumom, s prírodnými vedami, s fyzikálnou ekonomikou, s genetikou, so selekciou v prírode mimo zásahu ľudskej ruky.

Všetko toto je Slovanom cudzie, aj kapitalizmus, aj socializmus, aj demokracia je výmysel lúpežnej západnej civilizácie amerického typu.

Demokracia, ten americký vývozný artikel, je nástroj na to, ako sa nechať zvoliť stádom blbcov. EÚ má nacistické korene, slúži finančným korporáciám a nikto z nás ju nevolil.

Biely človek sa pominul na rozume, podriadil sa cudzej moci a sklonil hlavu, prestal rodiť a vychovávať deti.

Vráťme sa k Slovanským tradíciám desiatky tisíc rokov starým, k zdravomysliu, k Samovi Chalúpkovi a vymeťme ten humus, špinu, brud, nemusíme zabíjať, môžeme si život zorganizovať na zásadách slovanskej zdravej mysle a žiadúci efekt sa dostaví. Slovanská civilizácia, jej dodnes úspešne zatajované dejiny, nepoznala štát, demokraciu, náboženstvo, otrokárstvo v akejkoľvek podobe, fiat peniaze. Bola humánnou civilizáciou na rozdiel od konzumného finančného korporátneho fašizmu, v ktorom žijeme dnes.

Ľudia sa zásadne delia na tvorcov hodnôt a sociálnych parazitov. Socíálny parazit zabije vodcov a inteligenciu a stádo voličov demokraticky zotročí a vyciciava cez dane. Sociálny parazit je aj človek dementný, ktorý sa taký narodí a taký zomrie, a tiež absolvent Harwardu, ktorý je zamestnacom finančných korporácií, napr. aj politici, bankári...

Bankový úver je úžera. Rudolf Vaský.

Ekonomická kríza neexistuje, existuje len kríza morálky ľdstva. Tomáš Baťa v Zlíne.

Sociálne parazitovanie je popísané v Tóre ako nástroj na zotročenie ľudí a uchopenie celosvetovej moci a kresťanstvo je predĺžená ruka Tóry.

Mor ho, voľ nebyť, ako byť otrokom...Tento človek poznal pravdivé slovanské dejiny.

vedy.sk, leva net.cz, kniha: Michael Morris, Co nesmíte vědět, prednáška Andreas Klaus...

klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-14  (06:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..Definitíva..65..Je skutočne pravdou že dejiny Slovanov v období tesne pred a po Kristovi /cca do 2-6 stor./ sú známe a skúmané ..minimálne! To vyzerá tak, že neexistovali alebo sú úmyselne..."zamlžované"!!! A pritom následne sa "ZJAVILI"???


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.24.   |   2013-04-14  (08:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  klopi.gywefisu87

Ver tomu! A ešte sa len zjavia! Deň Svaroga im bude priať a tak to zostane! Pracuje sa na tom dole aj hore! Slovanstvo je budúcnosť ľudstva a obráti tento parazitujúci systém k skutočnému poznaniu, rozvoju a spravodlivosti! Nástup ľudstva na zlatú cestu sa už začal a paraziti to už nezvládnu, ich takz. prvopretrvavajúci už ušiel!


Andrej . bomefumi93   |   ip:91.229.29   |   2013-04-14  (08:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Politicky korektni naivni pseudohumanisti a tvorcovia tzv."neznej ruky" voci "neprisposobivym" kulturam sa zbytocne oznacuju za tolerantnych,skusenost uci,ze ten,co vyhlasuje,ze je tolerantny a laskavy je v skutocnosti nenavistny agresivny parazit.Problem multikulturalizmu je,ze nefunguje a nikdy fungovat nebude,je to utopia vymyslena drogami ovplyvnenych mozgov pri nekonecnych taraninach o laske,mieri,spoluziti a pacifizmu.Dnesny svetonazor sa snazi opticky vymazat rodiely nielen vonkajie,ale hlavne vnutore.Absolutne ignoruju,ze rozne kultury znamena automaticky odlisne vzorce spravania,odlisny rebricek hodnot,odlisny pristup k zivotu a odlisny pristup k inym kulturam.Domnievat sa,ze fanaticky Islamsky fundamentalista,tesiaci sa na "svatu vojnu" voci neveriacim sa prisposobi,ked mu pseudohumanista ponukne vyhody a "pozitivnu diskriminaciu" je utopia rovnaka,ako multikulturalizmus.Problem s ciganmi je vsak v tom,ze sem dokocovali pred osmymi storociami a za ten cas sa ani nepriblizili civilizovanej kulture.Gro problemu tkvie v tom,ze u nich je incest,ci sobase medzi pribuzenstvom dovolene,preto si aj hovoria,ze su slachticka krv.Aj vyskumy potvrdzuju,ze velka cast "neprisposobivych" je nositelom nasledkov pribuzenskych vztahov,velky vyskyt oligofrenie,teda slabomyselnosti a fyzickych vad je potvrdzujucim znakom.Ta cast ciganov,ktori neboli nositelmi nasledkov pribuzenskych vztahov sa dokazali adaptovat aj bez "pozitivnej diskriminacie" a zbytok skoda riesit.Pseudohumanisti sa zbytocne mozu ohradzovat rovnostarskymi dogmami,pravda sa nijako neda ututlat,ukricat,ci ju prekrucat.Pravdu mozete vysmievat,prekrucat,ci obhadzovat ju spinou,ale ma taku vlastnost,ze zostava..


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-14  (08:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jedna poznámka-- HRDOSTI!!! Kto nepoznal otroctvo..ten nie je o nič ochudobnený!!! Je zbavený poznania, nutnosti- ním byť!!!A to sú SLOVANIA!!!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-14  (08:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Nejaký zákonitý" vývoj neexistuje!!! To "nejaké "otroctvo je možné preskočíť!!! Tak isto aj "nejaký" kapitalizmus... či ..socializmus...!!!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-14  (08:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A Armageddon má byť cieľ ?? Či "prvotnopospolné dianie"?? Perspektíva spolu s neprispôsobivými "jak bejk"!!!


perseus . tituqojo66   |   ip:91.127.54   |   2013-04-14  (09:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  žalm 144
Dávidov. Nech je zvelebený Hospodin, moja skala, ktorý učí moje ruky bojovať, moje prsty viesť vojnu.
2 Moje milosrdenstvo a moja pevnosť, môj hrad a môj záchranca, môj štít, ktorým sa kryjem. On mi podmaňuje môj ľud.
3 Hospodin, čože je človek, že sa k nemu priznávaš; a syn človeka, že naňho myslíš?
4 Človek sa podobá vánku, jeho dni sú ako miznúci tieň.
5 Hospodin, nakloň nebesia a zostúp, dotkni sa vrchov, aby sa z nich dymilo!
6 Zasiahni bleskom a rozpráš ich, vystreľ šípy a zmäť ich!
7 Vystri ruku z výsosti, vytrhni ma a vysloboď z veľkých vôd, z rúk cudzincov,
8 ktorých ústa hovoria lož, ktorých pravica je zradná.
9 Bože, budem ti spievať novú pieseň, na desaťstrunovej harfe ti budem hrať.
10 Ty, ktorý pomáhaš kráľom, čo zachraňuješ svojho služobníka Dávida pred zhubným mečom,
11 zachráň ma a vytrhni ma z rúk cudzincov, ktorých ústa hovoria lož, ktorých pravica je zradná.
12 Kiež sú šťastní naši synovia vo svojej mladosti ako urastené štepy, naše dcéry ako stĺpy tesané podľa chrámového vzoru.
13 Naše sýpky nech sú plné, nech dávajú hojnosť všetkého. Našich oviec nech sú na tisíce, na desaťtisíce na našich pasienkoch,
14 náš dobytok nech je plodný. Nech nás nepostihne nešťastie ani odvlečenie, ani žalostný nárek na uliciach.
15 Blahoslavený ľud, ktorému sa takto vodí, blahoslavený ľud, ktorého Bohom je Hospodin!


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.41.33   |   2013-04-14  (10:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  13 Naše sýpky nech sú plné, nech dávajú hojnosť všetkého. Našich oviec nech sú na tisíce, na desaťtisíce na našich pasienkoch,
----------------------------------------------------------
25 Preto vám hovorím: Nebuďte ustarostení o svoj život, čo budete jesť a piť, ani o svoje telo, čo si oblečiete. Či nie je život viac ako jedlo a telo viac ako odev? 26 Pozrite sa na nebeské vtáky: nesejú, nežnú, nezhromažďujú obilie do sýpok, a váš nebeský Otec ich živí. Či vy nie ste oveľa viac ako ony? 27 A kto z vás si môže svojou ustarostenosťou predĺžiť život čo len o jediný lakeť? 28 A prečo ste takí ustarostení o oblečenie? Pozorujte poľné ľalie, ako rastú: nenamáhajú sa a nepradú. 29 No hovorím vám: Ani Šalamún sa v celej svojej sláve neobliekal tak ako hociktorá z nich. 30 Keď teda Boh takto oblieka trávu na poli, ktorá dnes je a zajtra ju hodia do pece, či neoblečie oveľa skôr vás, vy maloverní? 31 Nehovorte teda ustarostene: Čo budeme jesť? Čo budeme piť? Čo si oblečieme? 32 Veď toto všetko zháňajú pohania; a váš nebeský Otec predsa vie, že to všetko potrebujete. 33 Hľadajte však najprv Božie kráľovstvo a jeho spravodlivosť a toto všetko sa vám pridá. 34 Nebuďte teda ustarostení o zajtrajšok, lebo zajtrajšok sa o seba postará. Každý deň má dosť vlastného trápenia.
------------------------------------------------------------

:-))))))


Andrej . bomefumi93   |   ip:91.229.29   |   2013-04-14  (10:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Opal,zafir,antracit,neprisposobivy parazit.Skuste mi vymenovat jedine pozitivum tejto najnizsej spodiny Indie.Nenajdete ani jedine.Rovnako,ako je hlupe nechat premnozovat mentalne a fyzicky neschopnych,je chore nechat premnozovat bezprizornych,surodeneckymi stykmi poznacenych a moralnymi hodnnotami pohradjucimi podludi,ktori nemaju zaujem na sebe nic menit.


mrbean . bagijehe78   |   ip:85.216.14   |   2013-04-14  (10:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Nie je to JPP ! Na úrad sa prišla spýtať cigaňa , že koľko detí musí mať , aby poberala 15 000 SK- ....


harry . paholenu0   |   ip:178.40.83   |   2013-04-14  (11:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No vyzera to ze vam nikto nepovedal o tom,ze zemska os osciluje.

A ze uz len z tych "hlupych" fyzikalnych zakonov vyplyva,ze zas pride doba nedostatku.

A ze zem tolko chamrade ludskej neuzivi.No co poviete,ako s tymto nalozit?

A bez boha,poprosim.


harry . paholenu0   |   ip:178.40.83   |   2013-04-14  (11:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mr bean.Uprimnost sa ceni:}}

Len kto to kotenie bude platit?


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-04-14  (11:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  harry.
Bez Boha to nejde. Jedine čo by šlo, je to,že to vytesníš.
Je to akoby si chcel plávať bez vody.

No k veci, chamrade vravíš?
Ty sa tam radíš tiež?

Či to len tí druhí sú chamraď, ty si ten vznešený pozorovateľ, čo má výsostné právo tu byť a "vyžierať" zem??

Niečo podobné som čítal od toho dokrkvaného, nechutne tlstého, račkujucého, škaredého a arogantného Kissingera keď sa vyjadril o ľudoch,že sú to " zbytoční žráči"..(zatiaľ čo on pekne papká a pere žrádlo do toho nechutného bantlocha)..normálne nechutný človek..

tak ako to je??


harry . paholenu0   |   ip:178.40.83   |   2013-04-14  (11:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins,cau.

Som taka ista chamrad ako Kisinger alebo posledny mnoziaci sa za nase dane cigan.

Som robotny clovek,zacinaju mi vadit paraziti.To vies sily ubudaju,a na parazitov treba makat,tak mi to zacina vadit.Uz prestavam vladat.

Joplins,ja viem co mi chces naznacit ohladom toho boha.

Bojim sa ,ze tomu co ma prist,tak tam boh moc nepomoze.

Ovsem,zaklad je vidiet nie dva dni dopredu,ale aspon tri:}}


michal . hykuwevu70   |   ip:91.127.47   |   2013-04-14  (11:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins :

Je to tak, že nepriateľ toho nechutného človeka je biely inteligentný človek a prostredníctvom cigánov, nanútenej imigrácie náplav do Európy a ich zvýhodňovaniu voči povodnym Európanom, chce práve zlikvidovať toho bieleho človeka, lebo práve ten je dosť inteligentný a prekáža k tomu, aby si bankstri mohli zaviesť celosvetovú vládu a zlikvidovať potom 3/4 ľudí...
Nie je to zvláštne, že genocída je vedená proti bielym ľuďom u nás proti Slovákom, ale cigáni, a iní sú stále systémom zvýhodňovaní ?
Cigáni, keď sa premnožia ešte viac, islamské náplavy v Európe, Mexičania v amíkove, tí všetci si musia ešte odviesť svoju prácu a preto je politika voči nim zatiaľ stále ústretová.kokos . besexihu01   |   ip:178.41.56   |   2013-04-14  (11:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mne viac ako cigani vadia vysluhovi paraziti.je ich 100.000x600e =60 milion euro mesacne.na to je vzdy a nevadi to ani platenemu diskuterovi joplinsovi.


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-04-14  (12:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Michal.
Vdaka za vysvetlenie, ale ja už nejaký ten piatok "fachčim" na konšpiráciách,,a čítal som veru už kopu kníh na kadejaké témy, a tvoje vysvetlenie mi je známe. A viem aj to ,že asi aj Ty by si dokázal ísť dalej.

Ja som len "testoval" harryho.

Harry.
cau. Som na to tak isto ako ty. Aj mňa štve to isté, a tiež mi ubúdajú sily, akurát ,že ja robím v Dánsku a aj keď robím ťažko, a platím dane,,tak za to aspoň niečo vidím, hoc aj tu "živíme" prisťahovalcov ktorí nerobia a ani nebudú.(no ja tu nie som doma).

Obaja vieme aké máme názory, ak zbytočne to rozpisovať.
Rozpisovať sa oplatí iba pri novom nicku.
Je tak?:-))


perseus . tituqojo66   |   ip:91.127.54   |   2013-04-14  (12:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  piko
skús podplatiť smrť, možno tu budeš dlhšie! život mafiánov býva pekný, ale krátky. :DDD
piko, tuším si dostal strach? :DDD ty taký neohrozený chytrák?! každá hra raz skončí!
http://www.youtube.com/watch?v=miHnegPMY1I


perseus . tituqojo66   |   ip:91.127.54   |   2013-04-14  (12:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ozaj dosť dlho sa tu neobjavil čižmička! :DDD
buď ešte stále stráži relikviu dona bosca a tá tu bude do konca apríla, alebo mu načisto preplo a v tom vagóniku už deportoval aj sám seba! (ktorý beťár ho len pripísal na ten vlastný zoznam, priznaj sa joplins!?) :DDDcobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-04-14  (12:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Teraz sa možno cigáni spolu s politikmi zlodejmi a ostatnými celoživotnými príživníkmi vysmievajú z ťažko manuálne pracujúcich ľudí.Som zvedavý ako sa budú obhajovať pred Bohom,keď príde čas každého z nich.
Boh darebákov a príživníkov nepodporuje.To je len tu na zemi umelo vytvorené, veľkodušne rozdávať z peňazí iných, darebákom a lajdákom.


perseus . tituqojo66   |   ip:91.127.54   |   2013-04-14  (12:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  eee
a čo máš proti vegánom, veď cigarety a whiskey jerastlinných produktov, nie zo zvierat?


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-14  (12:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Perzeus.. a podobní ..vykladači" písma.".prosím .. akým spôsobom--aktívnym!!! ste spôsobili stav zmeny k smeru prispôsobilosti--neprispôbilých nech to bude len a len trvalíííí proces aktivít všetkých CIRKVÍÍÍ!!!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-14  (12:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..Perzeus,, predstavte si že ja budem dennodenne tvrdiť že: po daždi nebude blato!!! A potom Goebels, a lož a pravda.. ÁÁle no zajtra neprispôsobilí budú -neboskať kríž a/ ne/kradnúť.... Ale no --- Perzeus..ste vedľa ---NETVORIVýýýýý --drizdajúci dogmatické poučky!!!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-14  (12:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Perzeus.. a podobní ..vykladači" písma.".prosím .. akým spôsobom--aktívnym!!! ste spôsobili stav zmeny k smeru prispôsobilosti--neprispôbilých nech to bude len a len trvalíííí proces aktivít všetkých CIRKVÍÍÍ!!!


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-04-14  (12:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  klopi.
skoncentruj sa a nepíš útržkovito ,nedá sa to čítať..jan . pukikyri5   |   ip:78.99.175   |   2013-04-14  (12:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prevzaté od taurus | 10.04.2013

Tohle se mi moc líbilo:

Vše genialní je jednoduché

1.Rodové zřízení - Nikoho nemůžete donutit, aby se stál otrokem.

2.Otrokářství - Otroci jsou, ale je třeba jím dát najíst, napít a donutit, aby pracovali.

3.Nevolnictví - Otroci se nakrmí a napijí sami, ale přece jen je musíte nutit do práce.

4.Divoký kapitalizmus - Otroci sami jdou do otroctví, sami sebe nakrmí a sami sebe donutí pracovat.

5.Svobodná Demokracie - Otroci sami jdou do otroctví, sami sebe nakrmí a donutí pracovat. Navic sami sebe považují za svobodné a jsou vlastně spokojení.

Doplním - a myslí si, že žijou v nejlepším sociálním zřízení a nechápou, proč zbytek světa musí do toho nutit.

A těch 800tis. nezaměstnaných jsou zde proto, aby oroci příliš nezbohatli a nezpýchli,a použili se ve volbách, jako dobře manipulovatelný dáv, který se dá snadno nachytat na populistická hesla.

Také fungují jako dobrý hromosvod, který odvádí vztek pracujících od mnohem větších tasemnic, parazitujících na společnosti.

P.S.: """"Tá posledná veta tu funguje dokonale!""""

Více zde: http://leva-net.webnode.cz/kniha-navstev/


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-04-14  (12:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jan.

veľmi dobré..
ukladám si to do kompu, namemorujem a budem trepať o hlavy okoložijúcim..

100% súhlas..


perseus . tituqojo66   |   ip:91.127.54   |   2013-04-14  (13:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  klopi
nehnevaj sa , ale fakt som nepochopil, čo chceš rozkázať, alebo zvolať. môžeš formulovať túto výzvu inak?


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-04-14  (13:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  perzeus.
Veď to vravim!:-)))


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-14  (13:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No nič. Perzeus, / jopline/ zoberieme tých 15 bodov Vaších, -ako základ-, potom ich "celosvetovo " zakomponujeme po cca 500 rokoch existencie romoch v Europe do sekul- legisl. a hotovo!!Ríešenie --jak bejk!!!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-14  (13:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj Schuster sa snažil riešiť nejako romoch kdesi v KE!!! Ale tu na SK 23 rokoch..nič ani vážnejšia snaha!!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-14  (13:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..Joplíne ../kapišo../ A vraj v bývalom režime kritizovať, kritika bola "nebezpečná"!! Pokiaľ nebol návrh na riešenie--rozumný- akceptovateľný!!! Však ..Joplíne, ..perzeus...!!!


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-04-14  (13:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja ti nerozumiem ,bratm.

Voľajak mi tvoj prejav nejde..
klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-14  (13:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  " Veď to vravím" "treba sa skoncentrovať" aj Joplons..ovi...


perseus . tituqojo66   |   ip:91.127.54   |   2013-04-14  (14:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  klopi

zelená je tráva.....
http://www.youtube.com/watch?v=A0n-lSoImEI


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-04-14  (14:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  asi hej..klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-14  (14:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja si myslím že bez "šípov " strieľajúceho ..Joplins..a 87, a 15 bodového "programu" navrhnutého ..Perzeusom ..66 by riešenie otázky neprispôsobivých ostalo stáť prinajmenšom do čias --zmeny režimu!!


harry . paholenu0   |   ip:178.40.83   |   2013-04-14  (14:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klopi,Klopi,s tebou je tazko.Vyzera to,ze tvoje myslienky o dve konske hlavy predbiehaju tvoje ruky.

A potom chudoba/duchovna/ nestiha pochopit o co ti ide.Nepi tolko,ak chces aby sme chapali.

Joplins,multi kulti agenda je tu preto,aby rozyebala statne rozpocty VSETKYCH aj zdravych ekonomik.Potom pridu tlacici a falsovatelia penazi ,a budu inkasovat.No nie uz natlacene papieriky,ale realne hodnoty.


xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-04-14  (14:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Alan Dalles,
Kongres Spojených štátov, 1945

„Končí vojna, (bolo to po II. svetovej vojne), všetko sa dá do poriadku. Dáme všetko čo máme, všetko zlato, všetku materiálnu moc v prospech dobehnutia
a balamutenia ľudí. Ľudský mozog, vedomie ľudí je prístupné na zmeny. Zasejeme tam chaos, nenápadne zmeníme ich hodnoty na falošné a necháme ich týmto
falošným hodnotám veriť. Ako? Nájdeme svojich rovnako zmýšľajúcich spojencov, nielen v samotnom Rusku, ale aj v štátoch bývalého východného bloku. No
pozerám, spojencov je tu dosť.
Krok za krokom budeme rozohrávať grandióznu tragédiu zániku týchto národov do úplného a nezvratného umlčania ich sebavedomia. Z literatúry a umenia
napríklad odstránime ich sociálnu podstatu. Literatúra, divadlo, film, všetko bude všemožne podporovať a oslavovať najhanebnejšie ľudské pocity. Budeme
vyzdvihovať takzvaných umelcov, ktorí budú presadzovať a vtĺkať do hlavy občanom chuť sexu, násilia, sadizmu, zradcovstva a všelijaké iné nemorálnosti.
Vo vedení hospodárstva vytvoríme chaos a zmätok, budeme postupovať nenápadne, ale aktívne vytvárať despotizmus úradníkov a úplatkárov. Poctivosť a
slušnosť budú terčom posmechu. Pozrime sa na tú paralelu dnes. Hulvátstvo a narkománia, živočíšny strach druha pred druhom, homosexualita, úchylnosť,
nehanebnosť a zákernosť,
nacionalizmus a nepriateľstvo národov, predovšetkým nepriateľstvo, nenávisť k všetkému ruskému a k všetkému slovanskému.
Všetko toto budeme obratne, nenápadne pestovať a rozvíjať. Len niekoľko málo ľudí si bude domýšľať o čo ide, či snáď tomu aj rozumie, ale takýchto ľudí
postavíme do bezvýchodiskovej situácie, urobíme z nich terče posmechu, nájdeme spôsob ako ich ohovárať a vyhlásime ich za odpad spoločnosti. Vytrháme
duchovné korene spoločnosti, znevážime základy morálky národov. Takto budeme narúšať pokolenie za pokolením, zameriame sa na deti a na mládež. Budeme ich
rozvracať, učiť nerestiam a budú tak mravne upadať. Vytvoríme z nich cynikov, bezduchých ľudí a kozmopolitov. Takto to urobíme.“harry . paholenu0   |   ip:178.40.83   |   2013-04-14  (14:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xxx,skladam klobuk pred tvojou zasluznou pracou.

Treba to ludom stale pripominat,aby vedeli kde je sever.


PlavajuciHnisVDavovejHlave . fubyfiqe26   |   ip:95.103.32   |   2013-04-14  (14:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  perseus

strc si tie tvoje krestanske kecy do vlastnej rite a vytesuj sa, ze mas v sebe aspon nieco!!!


zdravmyse . lobabaqe63   |   ip:87.244.20   |   2013-04-14  (15:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako na to?
1. Jednorazová platba za dobrovoľnú vazektómiu a ovarektómiu.
2. Všetkým z bodu 1 doživotný nadštandardný dôchodok, alkohol, cigarety, drogy, nech každý žije podľa svojich predstáv. Zákaz kriminálnej činnosti.
3. Tým, ktorí chcú robiť, sprístupniť pôdu a
poľnohospodárstvo, budú žiť z toho čo dorobia a odmena za chuť pracovať bude bezplatné vzdelanie detí, počet narodených detí ako v Číne, 1 a dosť. Život v kibucoch.
4. Nerozlišujme farbu pleti, rozlišujme tvorcov a parazitov.
5. Neprispôsobivých vysťahovať mimo obcí a miest, zákaz vstupu bez priepustky do obcí, vid. ČSR. Prisťahovanie len na okraj obce pre tých, ktorí sa chcú zaradiť medzi tvorcov, skúšobná doba 5 - 10 rokov, vid Holandsko.

Všetko čo tu píšem vo svete funguje, alebo v minulosti fungovalo, všetko toto bolo, alebo je v právomoci komunity, štátu, žiadne cudzia moc nesmie diktovať spoločenské usporiadanie. Nič nové, len prijať to, čomu sa hovorí zdravomyslie, zdravý sedliacky rozum. Nikoho nazabíjať, nešikanovať, každý si slobodne vyberia svoj osud, na rozdiel od kresťanských detí, ktoré sú pokrstené bez ich vlastného vedomia a pripravené na život kresťanského otroka.

Ostatná tvorivá populácia:
Odfajčiť parazitov, finačných korporátnych fašistov.
1. Osvojiť si neštátne spoločenské zriadenie. Štát nás nechráni pred kriminalitou, vojsko pred cudzou mocou, vlastnú menu nemáme, štát v dnešnej podobe zrušme, slúži len na výber daní.
2. Zrušiť demokraciu, volebné právo len tvorcom hodnôt, parazitov vytesniť mimo spoločnosť a ľudské práva.
3. Politické strany zrušiť, nezúčastňovať sa volieb, pri víťazstve menšiny voľby vyhlásiť za neplatné.
4. Zaviesť priame voľby a referendum ako najvyšší zákon, podľa vzoru rodového zriadenia Slovanov. Vid. Švajčiarsko.
5. Odmietnuť platiť štátne dlhy našich politikov, vyhlásiť bankrot, politikov postaviť pred súd. Vid. Rudolf Vaský, vid. revolúcia na Islande.
6. Spločenská priorita je zmena morálky ľudí, rodenie detí a výchova detí podľa Slovanských tradícií, odmietnuť konzum finančných korporácií.

Slovania nebojte sa, zjednoťte sa v cieľoch, ani sionistická americká presila vás nemôže vyvraždiť do posledného, vid Afganistan, Palestína, vietnamská vojna, Irak, Irán, Sýria, a revolučný Island - tam nikto nevyslal vojská na obranu demokracie, atď. Je pravda, že tlač a TV Islande nepublikovali, ožno o revolúcii američania nevedeli.


Vargas . xecihyxe88   |   ip:85.237.22   |   2013-04-14  (16:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Medzinárodný deň gádžov.
Je treba aby bo stanovený zákonom v každom štáte sveta. Gádžovia vtedy nebudú celý deň pracovať s výnimkou polície. (pre políciu to bude ako nadčas). Gádžovia dostanú za tento deň peňažité dávky vo výške 12 násobku priemerného denného príjmu. Študenti nad 15 rokov 35,- €. Tí čo budú sexovať dostanú 45,-€. Ak vznikne počatie v ten deň bude odmena pre pár 1200,- €. Páry nemusia byť manželské. Môžu byť aj gayovia lesby!


michal . hykuwevu70   |   ip:91.127.47   |   2013-04-14  (17:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zdravmyse :

A ako tie body chceš realizovať v praxi ? Pretože nestačí napísať :

"Slovania nebojte sa, zjednoťte sa v cieľoch"

Treba aj niečo viac ako písanie myšlienok na nete. A teraz aká je realita :

1.Srbsko, snaha o národný štát, bombardované,zničené, Kosovo ulúpené...
2.Líbya, snaha o spravodlivosť na arabský štýl, napadnutá, režim zničený...
3.Sýria, znova útok na zmenu režimu...

Srbsko, Slovania, Rusko im nepomohlo a ani iné "slovanské" štáty..., tie ich vrátane SR nechali bombardovať, dobre známe v"humanitárne bombardovanie", čo sa týka Islandu, tak je to príliš malý štát a je len otázkou času, kedy im tam zvnútra znova infiltrujú "demokraciu"...

Bez ochrany nejakého silného štátu Slovensko nemá šancu na zmenu súčasnej politiky, lebo lídri tejto zmeny by ešte skor ako by nadobudli reálnu politickú moc niečo zmeniť boli bez ochrany odstránení...A ani takých lídrov Slovensko nemá, teda profesionálov, ktorí presne vedia ako na to..
A ani v Rusku nie je žiadny ideálny politický systém i keď za Putina sa tam hodne zmenilo k lepšiemu..
perseus . tituqojo66   |   ip:91.127.54   |   2013-04-14  (17:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  plávajúcihnisvdavovejhlave

pozri ako sa vytešujem ! :DDDDDD

http://www.milost.tv/m/JkG5qCze

poď sa tešiť so mnou a s ježišom, joplins postaví pódium.
michal . hykuwevu70   |   ip:91.127.47   |   2013-04-14  (18:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  perseus :

Až ti stačí skackať na pódiu alebo v dave a ako v davovej hypnóze kričať haleluja a tešiť sa ,že patríš do nejakej "jedinej pravej sekty" a z toho sa vytešuješ, tak ďakujem pekne.klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-14  (18:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A budú sa sadiť tu pod Tatrami aj zemiaky !A "náš" nádejný /býv. šef KDH/- snažiací sa byť "tá hlavou štátu", odnaučí posadené zemiaky nekradnúť na "sprivatizovaných" pozemkoch aj nie "gadžov"! Vďaka ..


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-14  (19:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  .."odnaučí posadené zemiaky nekradnúť" znamená prestať sadiť to pre ..Joplinsa..a Perzeusa aby chápanie bolo aj tak trochu jasné..keď to "ONI" pochopia tak potom všetcííííí..-+-je ???


JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2013-04-14  (23:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Gádžo Piko amore

Ukľudní sa TY debil a prestaň deň písať svoje pičoviny. Poznáš aj iný život ako sedieť pred PC – debil?

Už si taký pes ako zasršaný plesnivec Pandemonium náš debilko na dôležite.sk či naše mafie bývalých komančov v NR SR.harry . paholenu0   |   ip:178.40.83   |   2013-04-15  (08:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jozef,co ti posunuli zas o dva roky odchod do dochodku,ked sa tu vyjadrujes ako posledny drevorubac?

Nestracaj formu a nenic si tu svoje meno.To by ma mrzelo.


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-15  (17:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..per.zeus.. Neprídeš /keby si nemal zamestnanie/ robiť strážcu tu pod TATRY... každé ráno ..pohľad na Tatry.. a prekrásna príroda, 20% nezamestnanosť v "moduse" "meridiane" i "priemere"a 100% reálna v rómskej ..a nie a nie zemiaky nasadiť... IDEŠ??? MUDROVAŤ???...Pomodlí sa a prííď....


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-15  (17:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie nie ..perzeus.. jope.line.. aj My nie sme závislí , /alkoholicky/ len trochu nám újde..súvislosť v prekladaní../cicho buc , neznam či zna čo hvarím, un lem nesce znac pravdu ..a sebe myšli že ket my tak hvarime že my ani do školoch nehodzili..zochab ho ..un na to prídze ..ket má dačo ajik v koterbe../


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-04-15  (17:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  .. a harry.. hoho .. neber ani zo srandy ..na paškal..on ešte nepovedal nič ..perspektívne- prospešné .. Ta ne ..poviel že čo má kto robic ..a nepoviel JAK .. NEPÍÍŠ NEpORZUMEJúúú !!/šak veľké P naPíš..//...diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


šesť + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Superslovák Robert Fico


2013-04-12  (10:01)  |  Z domova
Cieľom tohto textu je triezvo zhodnotiť situáciu v slovenskej spoločnosti pred nevyhnutným kolapsom spoločenského systému


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Lietadlá spred tisícročí

Podľa starogréckeho mýtu sa z mesta Jolkos vydali Argonauti do Kolchídy po zlaté rúno, kožu zázračného lietajúceho barana, stvoreného bohmi. Otázka znie prečo?V polovici mája 2001 archeológovia objavili medzi ruinami Jolkosu palác vodcu Argonautov Jásona. To znamená, že mýtus vychádza z faktov..


Informácie z jednotlivých štátov EU.

Americký sen – drsný animovaný příběh o vzniku ...

Big Boss

Americký tínedžer si zostrojil smrteľný solárny l...

Po stopách Krištofa Kolumbusa

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.3672 s