21. September 2019
    
Momentka o ekonomickom zázraku. - Dolezite.sk

Momentka o ekonomickom zázraku.


  2010-12-11  (21:08)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Momentka o ekonomickom zázraku.

Články o ekonomike píšu ekonómovia. Toto je článok, ktorý napísala ich obeť.

 

      Sobotný večer, príjemná idilka s maľovaným slnkom na rakúskom nebi. Vidiecky obrázok rodinky na prechádzke v poli, v pozadí tie mohutné kopce, lesy a kravy. Je im dobre. Oni v sobotu nepracujú.

      Pri pohľade zblízka - od obutia až po lak vo vlasoch - nemajú na sebe nič, čo by vyrobili ich ruky. Potom nasadnú do svojho fau-vé a ten kilometrík sa dovezú domov, ktorý je financovaný bankou, a tá je výrazne dotovaná ziskami zo svojich zahraničných pobočiek. Aj našich. "Ľudové vozidlo" je tiež vyrobené u nás a kravince z našich maštalí sa už dávno podivným čachrovaním presťahovali na alpské lúky. Polia obrobené až po strmé zrázy sú kompenzáciou polí na našich rovinách zarastených burinou. Pritom títo ľudia sú neobyčajne milí a úslužní. Ochota podať pomocnú ruku je u nich oproti nám asi stonásobná. Neuvedomujú si, z koho žijú? Alebo si to uvedomujú, a práve preto sú takí priateľskí?

      Natankujem palivo na slovenskej benzínke a štartujem. Odkiaľ pochádza to palivo? Je z Ruska. Videl som niekedy ruského naftára ako maká v treskúcom mraze? Nie, žiadna telenovela z tohto prostredia ešte neexistuje. Nebyť plynovej krízy, nevedel by priemerný Slovák, komu vďačí za teplo domova. Ale už sa chystajú onakvejšie zdroje, veď sme v NATO a práve prinášame slobodu do tých pieskových krajín, kde sa jej síce bránia, ale my nedbáme a na krídlach nekonečnej spravodlivosti B52 im tam megatony slobody zhodíme priamo z neba. Áno, aj my - každý z nás! - prispeje nejakou tou bombičkou na budúce teplo domova... ale asi tuším správne, že bude odklonené výrazne západným smerom. A my zase ako teľce poprosíme zahraničného investora, aby len preboha prišiel!

      Prosiť otrokára, aby ma prišiel zotročiť, je špičkovým dielom západnej propagandy. Je kvantum ekonomických štúdii, ako sme po roku 1989 výrazne poskočili v úrovni zvanej životná. A potom sú štúdie, ktoré hovoria, že náš prepad po tom istom roku 1989 je väčší ako po 2.svetovej vojne. Komu veriť - pýta sa Slovák, lebo svoju pozíciu zjavne ohodnotiť nevie. Existuje bezrosporné kritérium: Pred rokom 1989 mal úspory. Teraz má dlhy.

      Aj na Západe vtedy vyrábali veci, ktoré vydržali celú večnosť. Ak mali svoj uzavretý trh, nemohli si dovoliť vyrábať šmejdy, lebo to vyjde príliš draho /suroviny, energie a najmä drahá práca západných ručičiek/. Koncom 8O-tych rokov napriek tomu boli v hlbokej kríze /ručičkám sa odnechcelo pracovať/, a tak jediný, kto makal, bol Reagan a jeho suita, a im sa to podarilo! Prisali svoje ústa na prsník východnej Európy a žrali a žrali, Clinton prdel od rozkoše, ako im tá ekonomika rastie! Vagóny plné dobytka a prasiec sme im poslali grátis, naše podniky sme brutálne zrujnovali, aby nemohli škodiť slobodnému podnikaniu, naše demokratické vlády mali od začiatku plnú hubu Európskej únie, lebo v podvedomí platilo: Aj my potom budeme zarábať 3000DM, a to je v prepočte... panebože, tých peňazí! Bez slovka všimného prešlo, že naša mena bola klausovsky mnohonásobne devalvovaná na úroveň lístia zo stromu. To bol ťah na nobelovku za ekonómiu!

      Teda schudobneli sme, čo sa do nás vošlo, ako je možné, že žijeme? Lebo o tisíce kilometrov ešte viac na východ prebiehala súbežne iná revolúcia. Keď sa taký Rakúšan pozrie na Slováka, tak od ponožiek až po melír nemáme na sebe nič, čo by vyrobili slovenské ruky. Naše domy sú zaťažené hypotékou, ktorú nebudú splácať naše deti, ale Číňania. Tak to bolo vymyslené. Nás bielych je len 8%. Ale máme zbrane na zničenie všetkého /veď sme v NATO/, preto je logicky jasné, že stačí priložiť atomovku k hlave, a hneď máme dosť otrokov na výrobu ponožiek za euro. Od čias Reagana platí: Natlač plné vrece dolárov a choď stále na východ. Tam urobíš biznys. No hej, ale na východ od Číny sú už len kokosové ostrovy...

      A až sa tak škodoradostne smejem aj na svoj účet, keď Čína začína zatvárať vráta. Už nechce falošné doláre, nimi svoj ľud už neohúri, ale podchytáva zdroje surovín vo svete a obracia sa na oveľa väčší trh - na ten svoj. A čo my? Kde budeme kupovať ponožky za euro? Počul som, že sa k nám chystá ďalšia vlna "zahraničných investorov". Asi tých, čo ich vykopli z Číny. Zas budem v rukách držať čínske ponožky, ale teraz už ako výrobca. Nebudem mať dosť na to, aby som si ich kúpil.

      Žasnem, ako dokáže náš ľud držať jazyk za zubami. Mikloš zjavne nežasne, pre neho je to dobre známy člen v rovnici. Boli sme v istom zmysle tŕňom v oku Európskej únii - naše dlhy boli príliš nízke. Kto nemá dlh, ten priveľa vyskakuje, tak teraz už aj my sme si požičali, ale peniaze neuvidíme, ako ich ani nikdy žiadna banánová republika nevidela. Ostanú tam! Všetko, čo sa za ne postaví, nám orobia ONI - našimi rukami. Lenže, Miklošík, teraz holý zadok Slovákov nezakryjú slípy od Vietnamca. Toto skončilo. Na východ od Číny... alebo že by sme sa premenovali? "Slovenské kokosové ostrovy!" To zneje celkom dobre. Konečne budeme mať more!


JA
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
mikomi   |   ip:212.159.1   |   2010-12-12  (00:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobre si to napisal.Uz tu bolo zopar podobnych clankov a vo fore zopar modrych alebo pravych reagovali ako by ich ustipol had.Som vedavy na ich reakcie.Ale to nie je dolezite,dolezite je to ze slovac je spokojna a nie je schopna ziadnej reakcie!


otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2010-12-12  (00:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vazeny dakujem dopredu za minusky, ale pravdu neprebijete.
Komunizmus bol najvecsou chybou nasho naroda. Zato ze nam komunisti zdevastovali krajinu a moralku dneska tvrdo Slovak plati lacnou otrockou pracou. Najsmutnejsie, ze tie komunistami vygumovane mozgy sa nedokazili prebudit ani po dvadsiatich rokoch. A najhorsia vec, ze Slovaci nenapichli ten komunisticky hnoj na vidly a nevyviezli na smetisko dejin, ale s takym humusom buduju falosnu demokraciu. Podakujte sa a dajte hold komunistickym ludskym smetiam ala Fico a makat na panske zobrota!


bicikel   |   ip:78.98.133   |   2010-12-12  (01:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V staroveku nás volali otroci,
v stredoveku nás volali poddaní
a v novoveku nemajú pre nás ani meno.


katka   |   ip:77.68.106   |   2010-12-12  (02:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  co viete o tomto tabuizovanom miliardovom ksefte s diamantmi?
http://www.diamantovabana.sk/

Pozrite si.


Steve   |   ip:178.41.10   |   2010-12-12  (03:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja to tak nevnímam, ale chápem že veľa ľudí áno. A to kto vyraba ponožky je nepodstatne, pokiaľ viem vyrabali sa vo svite a to aj za komunistov. Kapitalizmus je o vymene tovaru, obchode a mne to vyhovuje. Nevyhovuju mi nespravodlive vojny za učelom zisku ak niekto nevie poctivo obchodovať a obchodne podrazy ktore sa tu po prevrate udiali. Oblbnutie ľudi farebnymi koralkami. A za to vinim komunizmus zakazal nam obchodovať. Zblbi sme v ňom ako ovce..


sxg   |   ip:95.103.13   |   2010-12-12  (04:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Na Balkáne sa ale rozohralo iné, pozoruhodné dejstvo veľkej hry o energie.
Keď MOL zožral Slovnaft - čo bol jeden z úspešných krokov na vymazanie Slovenska z energetickej mapy Európy, na ktorej kto nie je, de facto nejestvuje - jeho zámerom bolo expandovať od Baltiku po Adriu. Hojrá, dve moria. Poliaci túto žravú firmu sebazáchovne poslali do riti. V Chorvátsku bola úspešnejšia najmä vďaka prasaťu nazývanému Sanader.
Toto je starší text, ale výstižný a poučný:
http://www.nacional.hr/en/clanak/50415/how-sanader-turned-ina-over-to-the-hungarians
Lenže pažraví moláci fatálne podcenili Chorvátov, súc presvedčení, že sú ako Slováci.
Ako vieme z čerstvých správ, osud Sanadera, prchajúceho do Washingtonu, nebude taký ružový ako napríklad osud súčasného slovenského ministra financií a ministra zahraničných vecí, ktorí sa osobne pričinili o energetický kolaps Slovenska.
http://www.sme.sk/c/5677748/byvaleho-chorvatskeho-premiera-zatkli-v-rakusku.html

O pár týždňov sa stame Maďarsko predsedajúcou krajinou EÚ. Dúfam, že nikto neprepočul, ako Orbán vykríka, že jeho prioritou bude vstup Chorvátska do EÚ. Ak sa Chorvátsko nenechá skorumpovať prísľubom, že mu Orbán položí k nohám ako výmenu za energetický kolos INA celú Európsku úniu, po odmietnutom cukre príde bič.
http://ema.blog.sk/detail.html?a=e59d6af82e0694235046ddd7d31ac68e#comments


dilino   |   ip:95.102.24   |   2010-12-12  (06:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  boooze mne sa strasne paci ta prva veta.clanok o ekonomike pise ekonomova obet......fakt obeti nas je asi 75%.preco len 75%?.lebo ostatni su zbohatlici a ich rodiny.policajti a vojsko z nebeskymi vysluhovymi dochodkami. precenta rychlozbohatlikov pozname podla percent SDKU .


Tony   |   ip:92.245.8.   |   2010-12-12  (09:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Máme len to, čo sme chceli, preto neplačme..., lebo plač ešte nikomu nikdy nepomohol, tobôž, keď je ohnutý chrbát stále viac!

Narovnaj svoj chrbát, s hrdosťou, bez strachu, s dôverou, že ťa to oslobodí, až potom spoznáš chuť slobody. Potom žiadny otrokár, vykorisťovateľ..., nebude mať nad tebou moc!


Martin   |   ip:195.168.7   |   2010-12-12  (09:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bicikel napísal:
" V staroveku nás volali otroci,
v stredoveku nás volali poddaní
a v novoveku nemajú pre nás ani meno."

Ale majú, teraz sme ĽUDSKÝ MATERIÁL. Použiť, vyhodiť na smetisko.


mrkvicka   |   ip:77.93.216   |   2010-12-12  (10:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vazeni
ak ste si nevsimli tento server je miesto kde prebieha dobrovolny a evidovany vysluch Vasich nazorov.Lepsie to ani STB nedokazala vymysliet.
Inak clanok je uplne super.
Len admin je novodoby estebak s rovnakym charakterom ako mali tí minulí.


bublinka   |   ip:95.103.16   |   2010-12-12  (11:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mrkvicka a ked pozatvaraju tych 75 % ovcanov, tak to bude na tych k*k*tov robit?
Neboj sa ,bude zopar mrtvych ako vzdy,ale buduca "historia" mapre nich prichystane velke prekvapenie.


gomez   |   ip:91.127.15   |   2010-12-12  (12:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  +++++ bublinka


JA   |   ip:81.89.60.   |   2010-12-12  (13:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mrkvička
ja to viem. Moje články nie sú obvinením režimu, ale obhajobou pred ich súdom. Všetci sme totiž v base a ja kričím, aby som sa dostal aspoň pred súd.


joplins   |   ip:79.138.24   |   2010-12-12  (14:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bicikel a martin.. ja by osm skor povedal ,ze meno pre nas je " bezny obcan" typicka zahypotekovana zosuperstarovana nezamestnana ovecka.
apre mrkvicku alias otvoreneoci. mas pravdu. ja som to tu uz pisal. vsetko co sa tu pise, vsetky nazory sa archyvuju a podla IP adresy nas maju!! ked sa system prevali a NWO pride k absolutnej moci tak nam budu jednemu po druhom klopat na dvere a vysluchat a zatvarat, ci mučit.. ste pripraveny??? a to kvoli tomu istemu je tu aj facebook ciu twiter. atd atd. profilovanie ludstva je jediny dovod preco je internet este otvoreny! hlavy hore.


333   |   ip:85.216.14   |   2010-12-12  (16:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Konečne budeme mať more!ale slz


stalker   |   ip:89.173.36   |   2010-12-12  (17:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Výborný článok.
Pyramídová hra,ktorá raz skončí neviem čím.
Ale určite nie tým,že všetci budú bohatí...


JA   |   ip:81.89.60.   |   2010-12-12  (17:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ešte k tým, ktorí obviňujú komunizmus:
Asi 75% ľudí je ľahostajných k tomu, aký režim práve vládne, čo im nemožno zazlievať, lebo kvôli tomu, aby uspeli /rozumej zbohatli/, nie sú ochotní makať viac ako 8hod. denne, nie sú tak skazení, aby okradli spoluobčanov len pre vlastný prospech, nie sú tak zaťažení mamonom, aby zničili svoj talent a svoje záľuby kvôli neustálej honbe za peniazmi. Nie sú však ani ochotní vyjsť do ulíc a demonštrovať za svoje záujmy, a už vôbec nie viesť kvôli sebe revolúcie. Na to sú príliš zbabelí, ale pri množstve zradcov a podvodníkov sa niet ani čo čudovať.
Zvyšok populácie /jedna štvrtina/ tvoria pravičiari, ktorí sa pravidelne zúčastňujú volieb, a tie voľby vyhrávajú, aj keď sú v menšine, a potom diktujú svoju vôľu väčšine. Demokracia je vždy nutne vládou chamtivej špekulantskej menšiny nad poctivejšou, ale nestatočnou väčšinou.
Ja nechcem, aby boli akékoľvek voľby. Ja - občan - nechcem vedieť, že existuje politika. Demokrati, dajte nám pokoj a zmiznite do pekla! Nás je viac. Mám právo mať od vás pokoj.


ggg   |   ip:195.146.1   |   2010-12-13  (13:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  skoda ze sme si to neuvedomili pred siestimi rokmi ked sme
dychtivo hlasovali za vstup do EU


MiMo   |   ip:91.4.231.   |   2010-12-14  (21:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Většinu populace tvoří tzv. hospodští levičáci, kteří místo toho, aby si našli nějaké koníčky, které jim občas i něco vynesou bokem, tak jen chlastaj a nadávaj, popř. čuměj na ty velmi chytré pořady v tv. Tato většina pak ochotně chodí k volbám volit levicové strany. Od těch extrémních jako ČSSD a KSČM, až po ty umírněně levicové jako ODS a TOP09 (situace v ČR). Skutečně pravicové strany pak mají dohromady asi 2 procenta. No a ta levicová chamtivá závidějící většina pak diktuje svoji vůli všem. Hlavně že máme všichni skoro stejně. Tak nás komunisti naučili, závidět, nadávat, být zbabělý, krást.


otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2010-12-17  (15:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   bicikel napísal:
" V staroveku nás volali otroci,
v stredoveku nás volali poddaní
a v novoveku nemajú pre nás ani meno."

Ale ano maju meno, na Slovensku tupy ficovolici.


VanHelsing   |   ip:80.254.14   |   2010-12-21  (12:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To otvorene oci:
Co to tu motas: Komunisti nam zdevastovali krajinu a moralku???

Ked som codil do skovy tak sme sedeli ticho v lavici a ked niekto vyrusoval isiel za dvere alebo dostal na zadok. Kazdy vedel nasobilku, vedel kto napisal knihy na povinne citanie a kazdy chodil povinne na prehladky k zubarovi a zadarmo!!! Dnes sa opytaj deti kto napisal knihu O psickovi a macicke, kolko je 8x7 alebo daj neposlusnemu decku po zadku. Hned budes pred sudom, poslu ta na nejake vysetrenie atd. Deti nic necitaju, su sproste a drze. Lebo dnes je len jedina hodnota a to su peniaze. Nemas peniaze, nemas nic, nie si nikto.

Co sa tyka devastacie krajiny, ano boli aj take pripady no podstatne menej ako dnes. Po vichrici ked vyvalalo polovicu Tatier ani jeden strom nevyviezol stat. Vsetko islo cez sukromne firmy ktore zarobili miliony. Poznam par ludi ktori za tych par rokov zarobili tazke peniaze prakticky z nicoho. Co ma z toho stat? Nic. Pamatas sa ked pred par rokmi zavalilo banikov v Prievidzi? Zaujimave ze kym to bol statny podnik tak sa to nestalo. Hlavne ze riaditel a par patolizacov zarobili svoje miliony. Co na tom ze par desiatok dobrych chlapov kvoli nim zomrelo. A co dostali ich rodiny? Dokopy nic. Co sa stalo riaditelovi ze zabil tychto ludi? Ved ich krv je na jeho rukach. Tiez nic. Takych hajzlov by som zavrel do ruskej basy na dozivotie. Cela 2x2 metre a hotovo. Bol by tam kym mu z toho neprepne. Za komunistov bol banik pan, za tazku robotu dostaval slusne peniaze. Dnes nie je nikto. Naopak, hrdinovia su kravataci v bankach a pochybnych instituciach ktory preseru cudzie peniaze a este ich za to pochvalia.

Takuto moralku my mame teraz. A stoji za velke prd.


otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2010-12-22  (04:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vazeny VanHelsing, ty nevies jaka motalka a ucta bola na Slovensku pred komunistickym pucom, takze nepoucuj. Neporovnavaj ten komunisticky humus s pokomunistickym hnojom, lebo to je nasledok tej zdevastovanej moralky. Bohuzial tebe to tasko vysvetlit.


VanHelsing   |   ip:80.254.14   |   2010-12-22  (11:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to otvoreneoci:
Teraz som to nejako nepochopil. Pises aby som neporovnaval komunisticky humus s postkomunistickym hnojom. Vraj je to nasledok tej zdevastovanej moralky. Takze tie medziludske vztaky ktore tu mame teraz su podla teba nasledok komunizmu? To sa asi velmi mylis. To co je teraz na Slovensku je kapitalizmus najhrubsieho zrna. Kazdy zamestnanca len vyzmyka a potom vyhodi. Prava ziadne, peniaze ziadne. Ved takto to ti kapitalisti vymysleli, nie? Trh si to vyzaduje a podobne hluposti. Ja som tiez pracoval na zapade, tiez nie v jednej krajine a nie len par mesiacov ale par rokov. Poviem ti jedno, tam je socializmus. Len co pridu rano do roboty uz ranajkuju, potom trosku porobia. Dalsia prestavka okolo 10.00 lebo su uz unaveni, potom obed okolo 12.30, poobede dalsia okolo 15.00. Nadcasy samozrejme platene dvojnasobne viac, vsade bordel, nikto nikoho nenahana. Boze uchovaj niekomu povedat krive slovo lebo hned ta daju na sud. Vsade odbory a podobne veci.

Mimochodom Kanada kde zijes robi tiez lavicovu politiku, podobne ako Svedsko ci Norsko. Platis velke dane no vies ze ak sa nieco stane nevykaslu sa na teba. Kdezto na Slovensku je pravidlo pomoz si ako vies. Ty budes stale nadavat na socialisticky stat lebo vam komunisti nieco zobrali. Je to ako Brzezinski je stale proti Rusom lebo kedysi davno jeho otcovi zobrali statok. Na dobre veci clovek zabubne, no zle si zapamata.


LordX   |   ip:158.194.1   |   2010-12-22  (11:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vanhelsing - no vidis, a nebyt komunizmu, dnes by sme aj my pravdepodobne mali standardnu socialnu demokraciu ako v kanade alebo zapadnej europe. Takze ano, to co tu je teraz je z velkej casti sposobene prave 40 rocnym komunistickym experimentom.


VanHelsing   |   ip:80.254.14   |   2010-12-22  (12:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to LordX:
Skor by som povedal ze naopak. Kolko domov sa postavilo napriklad za 10 rokov komunizmu a za 10 rokov kapitalizmu??? Kolko deti sa narodilo, aka bola zivotna uroven ludi, ake bolo vzdelanie obyvatelstva? Myslim ze toto su dolezite otazky.


LordX   |   ip:158.194.1   |   2010-12-22  (14:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No ak porovnavas socialimus a nas specificky slovensky postkomunisticky kapitalizmus, tak socializmus v tomto vyhrava. No ak porovnas socializmus a standardny kapitalizmus zapadoeuropskeho typu, v rovnakom casovom obdobi a zaciatocnych podmienkach, tak za 40 rokov je kapitalizmus v zivotnej urovni lepsi.


otvoreneoci   |   ip:67.213.71   |   2010-12-22  (17:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vazeny LordX, mas uplnu pravdu a vidis do veci, velmi spravne si to vystihol. VanHelsing, este ras si precitaj prispevky od LordX, napisal to velmi strucne vystizne a pravdivo. Skutocne tu nie je o com debatovat je to fakt. Za ten bordel sa mozete podakovat vasim sudruhom.


VanHelsing   |   ip:89.101.89   |   2010-12-22  (21:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to LordX:
Lenze treba pozriet na to kto do toho standardneho zapadoeuropskeho kapitalizmu pchal peniaze a odkial isli. Jasne ze Amerika. A aky bol dlh tych statov a aky dol dlh Ceskoslovenska ked padol komunizmus? Kapitalizmus stoji len na peniazoch ktore treba za kazdu cenu nejako zarobit a niekoho odrbat. Vobec to nie je tak ze marze su 10-20%.

to otvorene oci:
Za ten bordel mozu hadi co prisli po 89tom a rozkradli za par rokov co sa postavilo za 40. Iste si uz nebol v Ceskoslovensku po tom ako si vzal nohy na plecia a zdrhol za velku mlaku. Nebolo vsetko tak ako to vykreslovala zapadna propaganda a Slobodna Europa. Este by som dodal ze po revolucii ti super zapadniari slubovali vychodnej Europe ze NATO sa nebude rozsirovat na vychod od Nemecka. A kde su teraz? To je len jeden z prikladov zapadnej moralky.


Tibor   |   ip:193.110.1   |   2010-12-23  (17:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bicikel, majú meno , v podnikoch a firmách už nie je osobné oddelenie, ale oddelenie ľudských zdrojov, a pracovník je operátor výroby...diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + šesť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY

Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Trh s papírovým zlatem kolabuje

Proč pije člověk potravu pro telata?

USA kontra svet v štatistických číslach

PROČ NEKUPOVAT BIO?

JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?

Archív

Zavádzanie slovenských médii ohľadne Grécka

Sorry, že obťažujem čitateľov tohto fóra, ale neviem kde a ako mám zverejniť informáciu, ktorá je pre mňa veľmi dôležitá pretože jednoznačne poukazuje na to, ako "pravdivo" a "plnohodnotne" je informovaná slovenská verejnosť o existenčnej kauze "GRÉCKO"...


Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.5236 s