17. September 2019
    
Morgelony - Dolezite.sk

Morgelony


  2010-05-18  (16:49)  |  Zo sveta
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Morgelony


24. apríla začali všetky médiá na Stredozápade Spojených štátov prinášať správy o čudnom, prv nepoznanom, plesňovom ochorení, šíriacom sa vzduchom krajinou, ktoré si vyžiadalo život už šiestich osôb v štátoch Oregon, Washington a Idaho.  Podľa popredných mikrobiológov, ktorí spustili poplach o novom druhu ochorenia, ide o nový genotyp plesne Cryptococcus gatti.  

Cryptococcus gatti možno za normálnych okolností nájsť v tropických a subtropických oblastiach Indie, Južnej Ameriky, Afriky a Austrálie.  Ale americkí mikrobiológovia hovoria, že nový druh plesne, vyskytujúci sa teraz na americkom kontinente, je z dôvodov zatiaľ nepochopených oveľa smrteľnejšie, než inde sa vyskytujúce druhy.  

Lekári na tichomorskom Severozápade hlásia, že touto novou plesňou je už nakazený veľký počet osôb a môžu sa ňou nakaziť rovnako aj domáce zvieratá a že príznaky sa neobjavujú skôr ako dva až štyri mesiace od styku s nákazou.  U ľudí sa ochorenie
prejavuje pretrvávajúcim kašľom, ostrými bolesťami v hrudi, horúčkou, nočným potením, chudnutím, bolesťami hlavy a dychavičnosťou.  Pri skorej diagnóze možno chorobu úspešne liečiť protiplesňovými liekmi, podávanými orálne, ale nijako jej nemožno predísť a nie je k dispozícii ani preventívna vakcína.  Keď sa správne
nediagnostikuje, pleseň v organizme postupuje chrbticovou tekutinou a centrálnym nervovým systémom a v konečnom dôsledku vyvolá smrteľnú meningitídu.  

Na základe analyzovania 21 prípadov určili úmrtnosť na 25 %.  Niektoré denníky a iné médiá citujú slová Edmonda Byrnesa z oddelenia molekulárnej genetiky a mikrobiológie na Duke univerzite: "Táto nová pleseň robí starosti, pretože ohrozuje inak zdravých
ľudí.  Toto ochorenie sa zvyčajne vyskytuje u pacientov, ktorým transplantujú orgány alebo ktorí sú nakazení vírusom HIV, ale teraz je to iné.  ...C.gatti sa teraz v Spojených štátoch nezastaviteľne šíri a škála postihnutých stále rastie."

 

Podľa zverejnených dokumentov americká armáda experimentovala s týmto druhom plesne už v 50-tych rokoch na vojenskej základni Fort Detrick, Frederick, štát Maryland.  Ich záujem prebudili pokusy britských vedcov s kôrou austrálskeho eukalyptu.  Ale s plesňou Cryptococcus gatti experimentujú aj vedci Izraelského inštitútu pre
biologický výskum v Ness-Ziona.  A sú tu náznaky, že práve s touto plesňou mohol v tajnosti robiť pokusy aj 56-ročný izraelsko-americký vedec Jozef Moše, žijúci v Kalifornii, ktorý v roku 2009 nakrátko vzbudil pozornosť medzinárodnej komunity.  

Moše v Los Angeles zúfalo unikal pred políciou a napokon sa im ho podarilo zadržať až s pomocou prepadového oddielu, ktorému výdatne pomáhala FBI, CIA a iné bezpečnostné služby a dokonca aj americká armáda a niekoľko neidentifikovaných federálnych predstaviteľov.  Od jeho zatknutia nie je známe, kde sa po prepustení nachádza a k záhadnosti tohto prípadu prispieva aj fakt, že v Izraeli žije a pracuje iný vedec menom Moše Bar-Jozef, ktorý sa na zatknutého veľmi podobá, ale je o dvadsať rokov starší.  
Nikto zatiaľ nezodpovedal otázku, z akých dôvodov spomínaného Mošeho naháňali. 

Podľa médií v Los Angeles, ktoré celý incident sledovali helikoptérou a kamerami na zemi, Moše tvrdil, že je "bývalým mikrobiológom izraelských tajných služieb Mossad".  Pred incidentom údajne zatelefonoval na políciu a "vyhrážal sa Bielemu domu a prezidentovi".  Hovorca bezpečnostných zložiek Ed Donovan to neskôr  potvrdil niekoľkým reportérom z Los Angeles.  
Mošeho napokon zadržali v jeho červenom Volkswagene tým, že mu elektro-magnetickým pulzom na diaľku vypli motor.  Hoci ho niekoľkokrát vyzvali, odmietal vystúpiť z auta a napokon museli robotickým ramenom na aute rozbiť okno a vystreliť naňho
trikrát slzný a korenistý plyn, ale aj tak sa odmietal pohnúť.  Po zadržaní ho odviezli do psychiatrickej liečebne Patton State Mental Hospital a odtiaľ do väznice Twin Towers Correctional Facility v Los Angeles.  Po 60-tich dňoch ho v tichosti prepustili.  

Hoci internetom víria mnohé pochybné vysvetlenia tohto prípadu, je tu aj niekoľko spoľahlivých zdrojov, vrátane dvoch bývalých biochemikov z Fort Detrick, ktorí Mošeho spájajú so záhadným ochorením vo Vermonte a v iných amerických štátoch, napríklad aj v Kalifornii.  To ochorenie už údajne usmrtilo alebo ťažko zdravotne
poškodilo najmenej desať až dvadsať vidiečanov a farmárov.  Ide o mimoriadne škodlivú, mutovanú formu tzv. "morgelónov".  Vedci z Fort Detrick hovoria, že s týmto ochorením sa v 60-tych rokoch robili "veľmi intenzívne pokusy" v niekoľkých testovacích oblastiach v novo-anglických štátoch.  Pacienti majú strašné problémy s
pokožkou a trpia aj nezvyčajnou únavou, bolesťami kĺbov, sú zmätení a majú problémy s pamäťou.  Okrem toho majú čudné pocity akoby ich pod kožou pichali ihly a špendlíky, akoby im niečo liezlo tkanivami.  

Niektorí vedci a lekári hovoria, že v skutočnosti ide o psychickú poruchu, ktorú nazvali "fiktívna parazitóza".  Iní lekári, ktorí sa chorobu pokúšali liečiť vravia, že ju zrejme spôsobujú vzduchom sa šíriace, zatiaľ neidentifikované spóry, ktoré vyvinuli umelo v laboratóriu z istého druhu spórov, prvýkrát identifikovaných ešte v
18. storočí.  Ale bez ohľadu na ich pôvod, morgelóny sú vraj skutočne veľkým problémom v niektorých oblastiach krajiny. 

Zdroj: http://www.truthout.org/mystery-disease-linked-missing-israeli-scientist59169


Golem
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
2010   |   ip:78.98.229   |   2010-05-19  (02:39)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  No a potom sa Zidia stazuju,ze ich ludia nemaju radi a je im kryvdene,no ale ked robia taketo zverstva,ci v Palestine,ci v Amerike!


2010   |   ip:78.98.229   |   2010-05-19  (02:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  oprava=krivda


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-05-19  (09:05)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Chyby v článku:
Cryptococcus neoformans varieta gatti je kvasinka. Pokiaľ to nevie ten pán z oddelenia molekulárnej genetiky a imunológie, tak nech sa to príde doučiť.
&obrázok k článku je suspektný Waterhouse - Friedrichsenov syndróm a nie prejav meningitídy.
Aseptická meningitída spomeutá v článku je primárne spomenutá sepsou po transplantácii orgánov - tzv nozokomiálna nákaza - čo je v USA 25% výskyt, na SK 7%, takže aj to sa môžu prísť naučiť k nám.
Ďalej : to že usmrcuje farmárov je možné, pretože sa dostane do tela vdychovaním vtáčieho trusu.
Ďalej : na kryptokokovú meningitídu umiera väčšina pCIENTOV NAKAZENýCH NA aids.
Zistí sa klasicky pod mikroskopom z likvoru alebo pomocou prítomnosti - detekcii kapsulárneho antigénu - glukoronoxylamanu aglutinačnou metódou v biologických tekutinách.

Liečba klasicky antibiotikami, letalita tak do 5% u bežnej zdravej populácie...

Celý článok je zlý, plný neprávd a zavádzajúci.

naozaj spájať kvasinku a to ešte v úplne klamlivom článku so Židmi, vojakmi, NWO a podobnou pliagou je už naozaj moc. Nebaví ma tu upravovať a kontrolovať články ktoré by mali byť presné už od ich zrodu...WDIM   |   ip:90.181.18   |   2010-05-19  (09:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nazi Warlord Unleashes ‘Olympic’ Eco-Bomb On World:
http://www.whatdoesitmean.com/index1365.htmVVVVV   |   ip:195.68.23   |   2010-05-19  (12:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V clanku ma zaujala cast: "...elektro-magnetickým pulzom na diaľku vypli motor...". Nevie niekto nieco viacej o takej technologii, nejake info, linky, pls.

Co sa tyka toho incidentu zo zatykanim tak clanok uvadza "oficialnu" verziu uradov: Pred incidentom údajne zatelefonoval na políciu a "vyhrážal sa Bielemu domu a prezidentovi".
Uz len to slovicko UDAJNE, je pre mna jasnym znakom ze si tie zarucene pravdive informacie cucaju z prsta.
Cital som aj iny clanok na tuto temu (mozno prave na dolezite.sk, teraz uz presne neviem) kde druha verzia hovori o tom, ze tento zasah sa uskutocnil preto, ze Mose pracoval pre USA vladu a chcel prezradit info o tom ze pracuju na takychto bio-zbraniach...(velmi strucne a mozno nie celkom presne povedane).
A kedze vidim tieto dve rozne protichodne strany (nazory) tak sa nebudem priklanat k jednej ci druhej verzi ale pojdem strednou cestou, budem hladat informacie a pravdu. Myslim ze o toto nam tu predovsetkym ide.DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-05-19  (13:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VVVVV, bio zbrane sa uberajú úplne iným smerom, než sú kožné choroby podobného typu.

K tým zbraniam...ide o klasickú záležitosť z oblasti elektriny a magnetizmu. Niečo podobné ako zničenie údajov magnetom na diskete. Zničením elektroniky pri zásahu blesku do domu. Výboj indukuje napätie,ktoré spáli obvody a znefunkčný zariadenie. Samozrejme musí byť dostatočne smerovo výkonné a cielenie fokusovateľné na malú plochu. Ide kombináciu toku cez určitú plochu, a schopnosť zariadenia prijať tento impulz. Je to klasická fyzika, no odkaz ti nedám. Skús knihy.


VVVVV   |   ip:195.68.23   |   2010-05-19  (14:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer: (dakujem za reakciu)
Asi nerozposlu obalky z antraxom alebo nejaku inu dobrotu do kazdej domacnosti, to by bolo ako past na oko, ale z dlhodobeho hladiska taketo zasahy uplne postacuju :(
K tym zbraniam som samozrejme nemal na mysli zbrane ako napr. nejaka zbran na orbite ala agent 007 - James Bond:) Ked ale pisu ze mu vypli motor na dialku - niekto by mohol aspon vidiet ci to nebola nejaka ručna zbran, alebo to mohlo byt nejake vacsie zariadenie napasovane do nevinne sa tvariacej dodavky...
Inak ak by ste mali nejaku vreckovu verziu takehoto zariadenia z dovozu, kupim :)


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-05-19  (14:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No zariadenie do ruky to môže byť. no potom musí byť presnejšie a vzdialenosť zodpovedajúca výkonu zbrane. Treba rátať i s efektom karoséria ako faradayovou klietkou. U nás sa štandardne vypínajú zariadenia citlive na elmag výboje pred veľkými búrkami, hoci majú i ochranu a la faraday.

Bio zbrane budú založené na báze každodennej potreby vačšiny populácie, alebo populácie určenej na "likvidáciu" - použije sa pravdepodobne každodenná potreba typu voda na pitie, u žien antikoncepcia, u mužov obľúbené pivko a podobne. Táto cesta je naj ľahšia.


Morgelon   |   ip:217.110.9   |   2010-05-19  (15:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  úha... no ja som o tejto "novej nákaze", kt. do pár týždňov zlikviduje celé ľudstvo čítal už niekoľko rokov dozadu. Potom znova a znova - neskôr som došiel ku zdroju nákazy: Scientologická cirkev a jej pobočky.org po celom svete.
To je naozajstný vírus... Dianetika! ("Za mostom je Xenu")


DRhujer   |   ip:213.160.1   |   2010-05-19  (15:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prvé Hoaxy o tejto chorobe som riešil v 2001. Už vtedy sme na to všetci "kapali"...


filip   |   ip:95.103.20   |   2010-05-20  (12:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  morgelon-kde sa dajú nájsť info. o tejto "cirkvi"?


Morgelon   |   ip:91.127.17   |   2010-05-20  (15:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Filip:
"gúgluj":
1. "Za mostom je Xenu"
2. "(nebezpečné) sekty" - Scientológia, Scientologická cirkev...Peter   |   ip:78.141.12   |   2010-05-20  (19:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na Youtube je plno videozáznamov, kde morgellonov považujú za mikroskopických červov. Takže mám dojem, že článok zmixoval hneď 3 veci dohromady - nejakú smrteľnú pleseň, podivných geneticky manipulovaných červov (morgellonov) ktorí mimochodom tiež napádajú kožu a postupne aj vnútorné orgány, a ešte k tomu aj Mošeho.


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-05-21  (12:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Geneticky manipulovaný červ to nieje. Pokiaľ to je parazit, tak bežný zooparazit tak ako ďaľšie desiatky druhov napádajúcich primáty a človeka. Článok je buď zámerne alebo nechtiac lož, klamstvo, udáva nepravdivé informácie, neexistujúce dáta, obrázky patria k iným chorobám a "odborníci" v článku nerozoznajú kvaisnku od baktérie. Podobné články klamú, strašia a zavádzajú ľudí. A občas hraničia i so šírením poplašnej správy. Hanba.


ferikemirokunda   |   ip:95.103.34   |   2010-05-23  (02:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer: vdaka, ze si to dal na spravnu mieru. Je vidiet, ze sa do danej problematicky vyznas, takze ja ti verim.


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-05-24  (15:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ferikemirokunda, ďakujem. Početnosť článkov ktoré klamú a podobných portálov, kde sa ľudia klamú navzájom, neúmerne rastie. Nieje v silách jednotlivca opravovať všetky, a ja už naozaj nemám síl. No v každom prípade aspoň dôležité.sk budem sledovať a snáď sa ľudia naučia niečo správne, nie bludy.
No zamyslieť by sa mali najmä autori článkov, naozaj môžu ublížiť konkrétnym ľuďom so zdravotnými problémami, ktorí im uveria...


Milos   |   ip:212.5.222   |   2011-07-07  (14:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Cryptococcus gatti je kvasinka sposobujuca ochorenie u inak zdravych ludi .
Varianta Cryptococus neoformans sposobuje smrtelne eochorenie u ludi s HIV.

Antibiotika ako azitromycin zaberaju len velmi slabo, su potrebne antimykotika .

Rozhodne by som Cryptococcus gatti nepodcenoval , dokaze prezit a mnozit sa dokonca v kvore stromov a potom vdychnutim nakazit cloveka . Pri kvapockovej infekcii z cloveka na cloveka je inkubacna doba az jeden mesiac .

V USA sa o infekcii s casu na cas objavuju informacie v serioznych vedeckych zdrojoch ,
je potrebne cerpat z USA .

U nas je diagnosticka suprava len na cryptococcus neoformans , pravdepodobne pripadnu pandemiu varianty cryptococcus gatti by sme nedokazali diagnostikovat . Da sa dokazat kultivacne ale kultivacia trva dlho, u nas labaky davno vzorku vyradia .

Miki .diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + šesť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Amerika dluží 222 tisíce miliard USD

Zhroucení finanční "pyramidy" je otázkou 2 – 5 let. Dluh Spojených států je dvacetkrát větší, než se oficiálně uvádí – říká americký ekonom Laurence Kotlikoff v interview s RT. Podle jeho propočtů činí 222 tisíce miliard dolarů. Tak drastický rozdíl mezi statistikou a realitou – říká ekonom - je možný jen proto, že se stále víc závazků prostě tají.


Kam volali 11/9 Rothschildové?

Za papežským pučem je peněžní skandál

Papež abdikoval, aby se vyhnul zatčení?

Katolicismus odchází z Evropy

Politická drzosť

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Recenze: Nigel Farage - Flying Free


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.4893 s