17. August 2019
    
Multikultúra - ďalší blábol kapitalizmu. - Dolezite.sk

Multikultúra - ďalší blábol kapitalizmu.


  2011-08-03  (14:01)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Multikultúra - ďalší blábol kapitalizmu.

Udalosti v Nórsku rozprúdili debatu o multikultúre

. Všetci humanisti, demokrati a obdivovatelia slobody a možnosti voľného cestovania plačú, že Európa je a bude zaplavená cudzincami. Majú rôzne teórie čo to spôsobuje, ale tu hlavnú príčinu odmietajú vidieť.

Tak o čo tu ide:

Čo je to vlastne ta multikultúra to sa akosi nedá nikde zistiť, podľa mňa to je len slovo, ktoré vám slávne a nezávisle mienkotvorné média vymysleli.

Prečo je Európa zaplavovaná cudzincami? Prečo tí cudzinci nechcú ostať doma tam žiť a pracovať, pomáhať svojim rodičom, tešiť sa zo spoločného života medzi svojimi priateľmi a príbuznými? Ale sa hnusne pchajú do cudziny, kde prídu o všetky vzťahy , ktoré mali od detstva a mnohí sa už nikdy nevrátia domov, ich rodičia sa nikdy nepohrajú so svojimi vnúčatami. Čo to spôsobuje?

No predsa jednoduchá skutočnosť NIE SU SCHOPNÍ VO SVOJEJ KRAJINE PREŽIŤ. Prečo? Lebo ich rodnú krajinu rozkrádajú humánne kresťanské demokracie už celé desaťročia a snáď i stáročia, spolu s domácimi zradcami, ktorí si za svoju zradu žijú v neuveriteľnom blahobyte zatiaľ čo zvyšok populácie nemá čo jesť a je úplne zúfali, lebo nevie čo má robiť aby prežil.

A vtedy mu západné demokracie poradili, že predsa sa môže pakovať do blahobytnej Európy. A týmto spôsobom vyriešili hneď niekoľko problémov.

1. odstránili nebezpečenstvo revolúcie vo vyžieranom štáte, lebo zúfali hladní ľudia odchádzajú preč,

v krajine sa nehromadia a sú dokonca presvedčení, že si ohromne pomohli.

2. prílev cudzincov do ich vlastnej krajiny zráža hodnotu práce ich vlastných občanov a aj výšku ich sociálnych požiadaviek z jednoduchého dôvodu, lebo cudzinci prišli z oveľa tvrdších podmienok a sú nadšení sociálnym zabezpečením, ktoré im poskytne hostiteľský štát a je im jedno či sa priťahujú opasky, lebo je to stále neporovnateľné s tým čo bolo doma.

 

A keď neveríte, tak sa pozrite čo sa deje na Slovensku od zániku socializmu. Nie je to podobné s tým čo sa robí v domovských krajinách cudzincov? Za socializmu mal každý človek prácu, za ňu mzdu a mohol pokojne žiť tam kde sa narodil. Teraz tu máme státisíce nezamestnaných, ktorí nemajú inú možnosť ako sa pakovať so svojej rodnej krajiny do cudziny.

 Čo nám o príleve cudzincov hovoria demokratické a humanistické vlády boháčov? Že je potrebný, životne dôležitý ... bla, bla ... dopĺňa nedostatok pracovnej sily ...bla, bla...,  niekto musí pracovať na dôchodcov ...bla, bla. Všetko sú to táraniny. Všade sú milióny nezamestnaných a v Európe máme nedostatok pracovnej sily, tomu môže veriť len blb, ide jedine o zníženie ceny práce. Cudzinci robia za menšiu mzdu. A na dôchodky nie je hlavne preto, že tu máme tie obrovské množstvá nezamestnaných, ktorí nevytvárajú žiadnu hodnotu a aj to čo sa vytvorí je vo väčšej miere rozkradnuté malou skupinkou boháčov.

Čo s tým? Ako zachrániť Európu a jej pôvodne obyvateľstvo?

S dlhšieho časového horizontu Európa sa nedá zachrániť. Z jednoduchého dôvodu, lebo obyvatelia humánnej, demokratickej, kresťanskej a kapitalistickej Európy, raja slobody, voľného trhu a možnosti, že každý môže zarobiť  koľko chce, už nechcú mať deti  a došli k trhovému záveru, že tento boží dar sa im ekonomický nevyplatí.

S kratšieho časového horizontu sa Európa tiež nedá zachrániť, lebo cudzinci sú proste lacnejší ako domáci obyvatelia. A každý podnikateľ, ktorý chce uspieť na voľnom trhu musí predsa minimalizovať náklady. A keď si uvedomíte, že cena suroviny, strojov, energie na výrobu nejakého výrobku je v podstate pre každého podnikateľa  rovnaká a dopredu už daná, dá sa šetriť jedine na ľudskej práci a tu cudzinci sú jednoznačne lacnejší a menej nároční, čiže podnikateľ ich musí zamestnať.

Preto všetky tie táraniny pravicových a národnostných strán, že obmedzia prílev cudzincov sú nezmysly, nikdy to nespravia, lebo tým by ohrozili ekonomické zaujmi svojich majiteľov, ktorí ich platia. Zbytočne ich volíte ak dúfate, že s tím niečo urobia.

 A teraz rozmýšľajte!

Predpokladaná  situácia: obyvateľstvo západnej Európy sa búri, lebo prisťahovalci z východnej Európy im berú prácu a robia tam bordel. Stretnú sa vládny predstavitelia západnej Európy a východnej Európy, čiže zástupcovia najbohatších ľudí východnej a západnej Európy. Východná Európa povie: čo ste sa zbláznili, veď ich nemôžeme držať doma, nemáme tam pre nich prácu,  veď sa nám od hladu vzbúria a budú chcieť revolúciu. Západná Európa: máte pravdu a doma ty naši rozmaznaní pracujúci chcú stále viac a viac, len nech im cudzinci ukážu za koľko sa robí. A presne tak to prebieha aj medzi Európou a tými rozvojovými štátmi.

Záver: Nikdy sa neobmedzí prílev cudzincov, lebo kapitalistom to vyhovuje. Kapitalizmus v Európe spolu s kapitalizmom v domácich krajinách cudzincov spôsobil, že tam nemôžu žiť a sú nútený odísť a ešte ich aj potrebuje v Európe ako náhradu svojej náročnej a nevýkonnej pracovnej sily.

Problém sa dá vyriešiť jedine zmenou spoločenského zriadenia, nastolením socializmu. Ale to sa vám  nepáči. Chcete mať slobodu, voľný trh, možnosť podnikať a zarábať, takže vám neostáva nič iné len voliť radikálnu pravicu, podpaľovať ubytovne, hádzať fľašky, kvíliť ako kresťanská Európa zaniká a ticho mlčať ako vás kapitalisti predali kvôli väčším ziskom.


J 23
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-03  (17:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaujímavý výkrik jednotlivca napísaný rétorikou, ktorá mi je dosť povedomá. Najmä posledný odstavec sa mi pozdáva. Ale nech je multikulturalizmus, ako novodobý termín vymyslený už kýmkoľvek, faktom zostáva, že tu je a do Európy sa skutočne valí odpad z rozvojových krajín. Vidíme to v uliciach európskych veľkomiest. Čierne čí prismahnuté elementy, šikminy a čudá oviazané uterákmi, alebo rovno zrúdy s vrecom cez kotrbu. Hotové sci-fi so zombiami na uliciach! U nás sa na východe kotia nekontrolovateľne potkany geometrickým radom a poriadny občan platiaci dane s hrôzou zisťuje, že štátna moc namiesto razantnej deratizácie ich ešte prikrmuje. Aspoň máme aj u nás pocit, aký majú aj obyvatelia západnej Európy. Autor kladie sugestívnu otázku, či je možné ešte starý kontinent zachrániť a zároveň si aj skepticky odpovedá. Diskutabilný prínos Breivika je v tom, že radikálne na problém upozornil, za čo mu raz bude doposiaľ k problému apatická spoločnosť ešte vďačná. Hrozné a neospravedlniteľné však je, že k svojmu hlasnému budíčku použil vlastných občanov. No tak, nebuďte pokrytci - vedeli by ste si ho predstaviť ako T800 v čínskej štvrti, alebo na Luníku IX! To je už však obraz budúcnosti, kedy filantropi a pochybné humanoidné spolky zmĺknu. Aktuálna otázka dneška je: Máme - obrazne povedané - dostatok nákladných vagónov, aby sme odpad vyviezli tam, odkiaľ sa vzal? Kým je ešte čas, lebo čoskoro nás zaplaví reklama "Do každej rodiny jedného čierneho gastarbeitra!". A najlepšie aj s nenažraným ebenovým pankhartom v náručí. Brrr...!


Pepe   |   ip:95.103.20   |   2011-08-03  (19:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pekne a výstižne napísané .


Milan   |   ip:91.4.228.   |   2011-08-03  (19:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vaše úvaha má jeden podstatný nedostatek. A to ten, že oni přistěhovalci většinou nedělají vůbec nic, a proto akorát pobírají sociální dávky.


Milan   |   ip:91.4.228.   |   2011-08-03  (19:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pokud první generace přistěhovalců fakt maká (což také není u všech), tak druhá už nikoliv, protože ta už nemá srovnání s oněmi tvrdými podmínkami domoviny svých rodičů.


fidel   |   ip:91.148.24   |   2011-08-03  (19:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pravda, a to je tam ten pravý Kapitalizmus ktorí by najradšej dotrepali aj sem veď je lepšie platiť robotníka 1€ na deň ako dávať 3€ na hodinu ?!
To je pravý kapitalizmus a už prichádza ak ku nám prehlbuje sa chudoba a cudzinci budú brať domácim prácu lebo budú lacnejší a potom sa nedivme že bude prevládať nenávisť voči prisťahovalcom a ich novou kultúrou ktorá narúša tú tradičnú domácu.


Milan   |   ip:91.4.228.   |   2011-08-03  (19:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A pokud zmíním odlišnou mentalitu přistěhovalců z jižních zemí (Indie, Afrika). Ti nebudou makat v průměru vůbec (čest výjimkám), protože oproti jejich zemím je i život na dávkách v Evropě malý ráj.


Milan   |   ip:91.4.228.   |   2011-08-03  (19:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takže z dlouhodobého pohledu je jediná cesta zastavit tento příliv. A zastavit socyalysmus.


Milan   |   ip:91.4.228.   |   2011-08-03  (19:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mimochodem taky by mě zajímalo, kde sídlí ten hluboce zakořeněný nesmysl, že v západní Evropě je kapitalismus. To tomu vážně věříte? Tam už je od 50. let socyalysmus. Studená válka nebyla o ničem jiném, než o boji dvou mocností (USA a CCCP) a Evropa v tom byla jaksi na půli cesty. Jako příklad skutečně kapitalistické země bych uvedl například Čínu (ačkoliv ji formálně vládne komunistická strana). Tam před kilometr dlouhou výrobní halou stojí minimálně 10 nezaměstnaných, kteří čekají, koho ten den vyhodí. To je kapitalismus, o kterém Evropa ještě neslyšela, a to ani východní (tzv. divoký východ, začíná pozvolna někde za východní hranicí Německa:-)).


Milan   |   ip:91.4.228.   |   2011-08-03  (20:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kua už mě štve ten cenzorský systém na tomhle serveru. Příspěvek mně projde jen po částech, a jen tehdy, když socyalysmus píšu s oběma tvrdýma y. No z tohoto kdysi poměrně zajímavého serveru se nám stává hlásná trouba neobolževyzmu. Josif Vissarionovič Džugašvili by měl radost.


Milan   |   ip:91.4.228.   |   2011-08-03  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vaše úvaha má jeden podstatný nedostatek. A to ten, že oni přistěhovalci většinou nedělají vůbec nic, a proto akorát pobírají sociální dávky. Pokud první generace přistěhovalců fakt maká (což také není u všech), tak druhá už nikoliv, protože ta už nemá srovnání s oněmi tvrdými podmínkami domoviny svých rodičů. A pokud zmíním odlišnou mentalitu přistěhovalců z jižních zemí (Indie, Afrika). Ti nebudou makat v průměru vůbec (čest výjimkám), protože oproti jejich zemím je i život na dávkách v Evropě malý ráj. Takže z dlouhodobého pohledu je jediná cesta zastavit tento příliv. A zastavit socyalysmus. Mimochodem taky by mě zajímalo, kde sídlí ten hluboce zakořeněný nesmysl, že v západní Evropě je kapitalismus. To tomu vážně věříte? Tam už je od 50. let socyalysmus. Studená válka nebyla o ničem jiném, než o boji dvou mocností (USA a CCCP) a Evropa v tom byla jaksi na půli cesty. Jako příklad skutečně kapitalistické země bych uvedl například Čínu (ačkoliv ji formálně vládne komunistická strana). Tam před kilometr dlouhou výrobní halou stojí minimálně 10 nezaměstnaných, kteří čekají, koho ten den vyhodí. To je kapitalismus, o kterém Evropa ještě neslyšela, a to ani východní (tzv. divoký východ, začíná pozvolna někde za východní hranicí Německa:-)). Kua už mě štve ten cenzorský systém na tomhle serveru. Příspěvek mně projde jen po částech, a jen tehdy, když socyalysmus píšu s oběma tvrdýma y. No z tohoto kdysi poměrně zajímavého serveru se nám stává hlásná trouba neobolževyzmu. Josif Vissarionovič Džugašvili by měl radost. No třeba to tam teď dostanu celý, když všude píšu y. Jestli jo, tam příště budu muset vymyslet jinou fintu.


klifton   |   ip:178.41.23   |   2011-08-04  (05:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  socializmusklifton   |   ip:178.41.23   |   2011-08-04  (05:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Milan

zaujímave. mne to prešlo :o)))


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-04  (07:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  soc-kap je čiernobiele. Svet je farebný. Za socíku sme tu mali medzinárodný internacionalizmus. Kubánci a Mongoli boli povinne naši Bratia. Poznal som ľudí z týchto štátov- všade sú super ľudkovia. Za socíku bol u nás zákon, že za ohováranie iného soc. štátu ste mohli ísť na dva roky do basy. H... o tom viete. Socík skrachoval.. Noví socíkari by robili to isté - basa, zákaz , povinnosť , budovali by nového človeka- nútením. S... na to . Sú to pakoviny.


lenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-08-04  (07:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  robite tu zbytocne rozbroje a vlievate rasizmus medzi ludi
staci sa drzat par pravidiel a bude to fungovat

chces prist ? tak musis vediet jazyk a musis pracovat
po dobu 5 rokov ziadne socialne davkya ptoom len minimalne

mas deti so sebou ? ukaz cim ich budes zivit , nemas ? odchod

zacinas robit v krajine bordel ? nepacia sa ti nase hodnoty ? odchod , na trvalo

chces sa podielat na rozvoji nasej kultury ? prosim
chces nam ukazat svoju ? prosim
ale nevnucuj nam tu svoju
ta nasa je tu doma
(to plati aj pre take sracky ako lady gaga a spol.)ANONYM   |   ip:85.237.22   |   2011-08-04  (09:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Enen - presne taktok si to predastavujem aj ja.... Lenze politika a slovaci nie.....


Milan   |   ip:91.4.229.   |   2011-08-04  (20:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lenlen, to nevyjde. To ti humanisté nepovolí. To by si z nich udělal občany druhé kategorie, a to by pak přijel nějaký moudrý úředník z EU, který by politikům v Praze vysvětlil, že takhle to nejde.dusan   |   ip:85.135.17   |   2011-08-05  (21:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no ja si to predstavujem inak
- v eu skôr či neskôr nastane zemestasenie
-potom budete hlavne vy mladý vyjsť do ulíc a štrngať kľúčmi, inak nám zostane to prvé vyštrngané
-nenechať sa hijacknúť
-zmena volebného systému z pomerného na obvodový
-ustanovenie územného práva a práva príslušnosti k obci
-modeleconomy, financie
-delenie rastu na interný a externý, v internom orientácia na slovenskú rodinu
-odstránenie nevýhodných .... a vzťahov
-samozrejme urobiť to tak aby to vyhovovalo slovákom
-na to aby toto prebehlo, zabudnúť na diskusie a teórie o nanebevstúpení, voľnom trhu, demokracii, affirmatívnych akciách, pomoci delfínom a iné kraviny a použiť všetky páky na to aby sme prežili /---ALE AKO SKUPINA PRETOŽE AKO JEDNOTLIVCI NEMÁME ŠANCU---/, pretože konkurujúce druhy ich naozaj používajú - inak vstúpime do toho neba my a ani pes po nás neštekne
DU


dusan   |   ip:85.135.17   |   2011-08-05  (21:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lenlen - to čo píšeš je moc dobrácke, a robiť niekomu dobro ... ako príklad je kosovo, kde pred 100 rokmi bolo albáncov menej ako srbov - srbi ich prijali, srbi makali a robili mosty a albánci makali a robili deti - teraz vyprávajú že kosovo bolo odveky ich a ani im nevadí že srbom ukradli svätú zem, takto to môže ísť aj u nás - jednoducho budú mať po 5 detí, rovnaké volebné právo a budeme v riti, du


ContediSavoya   |   ip:83.254.14   |   2011-08-06  (09:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Autor ma uplne skresleny pohlad na problem a jeho clanok je zmaskou nezmyslov.
1.Otazka nestoji ci do europy pustit imigrantov, otazka je koho sem pustit.Su krajiny ktore svoj blahobyt vybudovali na imigracii (australia, kanada, usa), kde vdaka vyberu prichadzaju ludia ktori chcu pracovat a robit karieru. Vzhladom na stedry socialny system europy sem na rozdiel od vymenovanych krajin prichadza odpad z 3.sveta-luza ktorej cielom je dozivotne poberanie socialnych davok.V krajine kde zijem je ca 70% imigrantov dlhodobo na soc. davkach.
O ziadnom zrazani hodnoty prace nemoze byt rec, nanajvys tak o cicani danovych penazi. Naviac vo väcsine krajin existuje nieco ako kolektivna dohoda ktora stanovuje najnizsiu hodnotu mzdy.
2.Vybudovanie socializmu dnes neprichadza do uvahy: v roku 1948 komunisti zdedili byvale csr ako priemyselnu velmoc len malo ponicenu vojnou. Dnes by kdekolvek na svete zdedili iba dlhy...Co by robili s tym fakt neviem.
3. Situacia sa zacina otacat v celej zap. europe-vsade tu citit nenavist voci cudzincom-presnejsie povedane voci neprisposobivym cudzincom. Existuju narody/etnika ktore sa velmi rychlo priposobuju zapadnej civilizacii. Este som nepocul o problemoch s cinanmi, japoncami, indmi...problemy su s mohamedanmi a ciastocne s ciganmi, mozno trochu i s latonos.
Cesta europy v otazke imigracie je zacat robit vyber. Prijat jedine takych ktori vopred doazu ze su schopni sa od 1. dna o seba postarat. Je to jednoduche a ucinne, nic viac netreba...


tibir   |   ip:91.148.33   |   2011-08-06  (09:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..samotný svet si vynucuje zmeny...

...ak si teraz myslíme, že kapitalisti si rozdelili všetok hodnotný majetok...ryžujú na ňom a zabezpečili si ho pre seba navždy....

...tak pozor...stále sa rodia ľudia čo ich o ten majetok chcú obrať a prisvojiť si ho...a skor či neskor sa im to podarí...

...Stalin poslal celé generácie rodín do gulagov, aby si nenárokovali svoje nakradnuté majetky...a tie ich majetky pripadli iným...a po páde socializmu ich zase iný rozkradli...

...takže, ak si kapitalisti svoje majetky napísali na svoje rodiny, tak svoje rodiny iba ohrozili...

...SKUTOČNY KAPITALISTA ŽIJE V KOMUNIZME...
...vďaka peniazom má dostatok všetkého čo potrebuje a má to takmer zadarmo...a ako bonus ...narába z ľudmi, čo by mu komunizmus nedovolil


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-06  (13:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ci uz tento system nazvete hocijako, vysledok je rovnaky, tento system pokial by bol uzavrety, nikdy dlho fungovat nebude. Videli sme to na priklade do r. 89, ked tzv. kapitalisticky blok bol uzavrety bez moznosti prilakat k sebe dalsiu a v prvom rade plnohodnotnu pracovnu silu z byvaleho vychodneho bloku a zaroven nemal kam umiestnovat vyrobeny tovar. Po 89. sa to nacas zazracne zlepsilo, ale tento system sa zasa naplnil a jedinym dosledkom je zasa totalny upadok. Toto je dosledok systemu, ktorym jedinym zachrancom je neustala spotreba, preto je tovar robeny na min. dobu, preto ludia su lakani nakupovat na dlh, bez tychto elementov nikdy takyto typ zriadenia nemoze dlho fungovat. Nacas sa to moze zasa zlepsit, ak znovu objavia hladne teritorium po novych hrackach nakupenych na dlh, vidime to stale castejsie na blizkom Vychode. Ale dokedy to moze takto dlho trvat?


Andrej   |   ip:87.197.99   |   2011-08-08  (13:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaplavit si vlastnu krajinu cudzincami a ocakavat od toho nieco dobre,moze iba blazon.Multikulturalizmus je uplny nezmysel,totiz to,co je v inej kulture normalne,je v druhej kulture trestny cin,teda neakceptovatelne..Obohacovanie?Cim imigranti obohacuju,su kriminalne statistiky a deti.Uz mnohokrat sa diskutovalo o tom,ze je to nezmysel a utopia,no prilev sa nezastavil.Otazka je,ci sa jedna o demokraticky krok,kedze ziadny obcan na toto zvolenie nedal,teda sa jedna o nelegitimny krok,za ktory nik nenesie zodpovednost,no trpke dosledky si odnesie prave narod,ktory cudzincov "hosti"..


PSY   |   ip:195.250.1   |   2011-08-08  (13:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  suhlasím s len len ..len problem je v tom ze vacsine tym hore toto vyhovuje.. a hlavne pozasstavte sa nad jednou vecou komu najviac vyhovuju rozbroje medzi jednotlivymi rasami..? rozbroje medzi islamom a krestanstvom .. okom sa tu skoro vobec nehovoríí..?kto to ticho pozoruje s uzadia..? a distancuje sa od vsetkeho ? a pritom su najvacsimi rasistami? ale do oči Vam to nepovedia..?.....vysledok tajnicky si doplnte sami ..


Tom   |   ip:195.47.26   |   2011-08-09  (10:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Mám dojem že autor co to napsal je nevidí všechny souvislosti :

článek je přesně v tom duchu co jsem řekl- A)vy za to můžete že máme v africe problémy
B)vy jste tu byli jako kolonisté (akorát před 70 lety a vládnou si sami)
C)vy nám musíte platit protože máte špatné svědomí
D)vy nás zneužíváte ke snižování mezd a děláte s námi jen špinavou práci (taky co jiného uměli a umějí , takže nějakého afičana dáme jako ředitele SW firmy že, a že jste si připlavili sami a dobrovolně to zapomínáte)
a poznámka:
Poznámka k bodům "NIE SU SCHOPNÍ VO SVOJEJ KRAJINE PREŽIŤ. Prečo? Lebo ich rodnú krajinu rozkrádajú humánne kresťanské demokracie už celé desaťročia a snáď i stáročia!",
kdo že rozkrádá ?? ten člověk snad nezná realitu, nebo co... stovky humanitárních pomocí valí do chřtánů nenasytných afričanů tak že jsou už na to skoro zvyklí - být po mně zruším veškerou humanitní pomoc, protože neučí lidi schopností přežít a akorát způsobuje jejich obrovské přelidnění (před 100-400 lety taky evropě nikdo nepomáhal , naši dědové a jejich dětí umírali hlady a museli si pomoct SAMI - prostě nebyly zdroje nebylo přežití )- to je ta jedna z hlavních příčin jejich úpadku, další příčinou úpadku je jejich divokost a řevnivost a neschopnbost vytvořit civilní podmínky pro smysluplnou práci a vůbec jakoukoli organizaci. Za další - tyto země jsou zpravidla velmi bohaté co se týče nerostného bohatství a orné půdy. Jen jejich neschopnost a nenávyky jim zabraňují jejich smysluplné využití. K tomu patří i snadnost výprodejů zdrojů zkorumpovaných klanů a vlád zahraničnímu kapitálu. Ale i přesto tito tzv. Zahraniční vydřiduší zaplatí líp než jejich původní zemědělská živnost. Kdo je na vině ? Zdá se že spíš jejich mentalita... A dále - z humanitární pomoci se část rozkradne díky zlodějským místním klanům - to je fakt!!!

"S kratšieho časového horizontu sa Európa tiež nedá zachrániť, lebo cudzinci sú proste lacnejší ako domáci obyvatelia. A každý podnikateľ, ktorý chce uspieť na voľnom trhu musí predsa minimalizovať náklady".

to platí jen v manuálně tvrdých pracích a v zaostalých manufakturách - v moderních a sofistikovaně náročných profesích tito afričané jsou nepoužitelní takže původním domácím obyvatelům zdaleka nekonkurují ve výši mezd. Problém je i v tom že tyto práce nechtěl běloch dělat a raději nechá své děti vystudovat práva a medicínu

"Predpokladaná  situácia: obyvateľstvo západnej Európy sa búri, lebo prisťahovalci z východnej Európy im berú prácu a robia tam bordel. Stretnú sa vládny predstavitelia západnej Európy a východnej Európy, čiže zástupcovia najbohatších ľudí východnej a západnej Európy. Východná Európa povie: čo ste sa zbláznili, veď ich nemôžeme držať doma, nemáme tam pre nich prácu,  veď sa nám od hladu vzbúria a budú chcieť revolúciu".

naprostá lež a blábol tak 1. s východní evropou (poláky, litevci, slováky a dokonce ani s rusy ) tam není žádný problém a xenofobie tam k těmto lidem vůbec ale vůbec není - autor je trochu mimo....problém je tam s určitými našimi spoluobčany snědé pleti z rumunska a hlavně s druhou (opakuji s druhou a ne s první generací afričanů a arabů kteří se ve velké většině úspěšně integrovali)

A vypadá to tak že před 70 lety byli na tom asiaté a afričané stejně. A kde jsou asiaté teď a kde afričané?? "TAKY V TÉ DOBĚ EXISTOVALI ZLÍ KAPITALISTÉ ", NADNÁRODNÍ KONCERNY, "VYKOŘISTOVALO SE". Zajímavé že děti první a druhé generace v Evropě a americe jsou skvěle integrovány (z asiatů), nemají žádný problém s xenofobií, a jsou velmi úspěšnými lidmi. Takže ptám se není problém v něčem jiném??ANONYM   |   ip:46.19.138   |   2011-08-10  (18:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  popisal si to ho hodne ale uz len tvoja uvaha ze je to v mentalite africonov je na smiech.ved jediny stat v afrike ,ktory dosiahol a prekonal celu zapadnu europu vo starostlivosti o obyvatelov je teraz humanitarne bombardovany z vymislenych dovodov.
Ved mohol byt prikladom pre celu afriku, ukazal im cestu ku slusnemu zivotu a ty zli kapitalisti ho sistematicky nicia.keby ludia v celej afrike zili ako v libii asi by nepotrebovali emigrovat.
problem je ale v tom ze v libii sa vsetko co vitvoril stat pouzilo na rozvoj statu a v ostatnych africkych statoch sa 95 % ukradne do zahranicia a 5% ukradnu domaci zapredanci a ked 1% sa vrati spet v podobe humanitarnej pomoci tak je to vela,cize cela ta pomoc ktoru afrike poskytuje "civilizovany" zapadny svet je mnohonasobne zaplatena .Takze kapitalisti umiselne udrziavaju afriku v zaostalosti.
a tie tvoje sofistikovane narocne profesije to su akoze ktore?lebo staci ak 3 mesiace nebudu vysipavat smeti v milionarskej stvrti a su v riti.mislis si ze obsluhovat atomaticky sustruh riadeny pocitacom vizaduje nejaku velku znalost sustruzenia?
a ktej vych europe, to naozaj veris ,ze to nie je problem?ze nemecky murar je nadseny ,ked na stavbe stretne partiju so slovenska,s ciech ,ktora robi v sobotu v nedelu ved si prisli zarobit,ako dlho potrva ked prepukne otvorene nepriatelstvo.alebo v cudzine nemaju nezamestnanych ale ti su podla tvojej uvahy urcite lenivci co nechcu robit.vych europania im neberu pracu a nerobia za menej.

Vychadza mi ze ty vidis este menej suvislosti ako v tom clanku,alebo skor ty ich nechces vidiet a hladas ospravedlnenie preco tie miliony ludi ziju v 21.storoci v neuveritelnej biede,vsak oni si za to mozu sami su to hnusny lenivci.ono im raz dojde trpezlivost a vezmu samopale,ktore im europania s nadsenim predaju
a navstivia europu.


milan   |   ip:178.40.20   |   2011-08-12  (10:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  čo som ty debil napísal také že si môj článok nezverejnil??bol moc pravdivý???


iz   |   ip:178.40.16   |   2011-08-17  (17:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vážení diskutujúci. Píšete dobre modrým perom, ale žiaľ iná farba diktuje. Naša vláda je tak perfektná čo sa týka nwo, že hoci skonštatujeme hento tamto a máme akože morálnu pravdu, nesieme zabudnúť, ž všetci sme sa narodili do takej rodiny a spoločnosti a stretávajú nás presne tie problémy, ktoré nás majú niečomu naučiť. Tiež mám s faktami v článku problém, ale darí sa mi zachovať chladnú hlavu pričom stojím s Vami na čele lode Titanic, a rozmýšľam čo to vlastne prichádza a či to vôbec chcem prežiť sa ma nik nepýta, lebo je to zbytočné. Najvačšia otázka a výzva bude ZOSTAŇ ČLOVEKOM.
Tak ako niekto už vyššie uvideol, aj nás by mohli palicami pištoľami hnať zo tápadu kvôli robote, no nejak sa nezmôžu. Finančný svet je ICH a tak si spravia aký im vyhovuje, takže buď dovi dopo na nejakej ekofarme bez št. podpory, ale platí drž hubu a krok.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Nadchází derivátová panika, která zničí globální finanční trhy

Když v USA zkrachují finanční trhy, dopadne to stejně i s americkou ekonomikou. Jen si vzpomeňte, co se stalo v roce 2008. Finanční trhy se zhroutily, trhy s úvěry zamrzly a ekonomiku náhle postihl infarkt. No ale existuje jen málo věcí, které by mohly způsobit tvrdší či rozsáhlejší krach finančních trhů než panika s deriváty.


Dušan Cinkota dokázal že nie je dobytok a dal sa na ...

11.září 2001 - Architekti podali vědecké důkazy o...

Raper "Ego" členom správnej rady nemocnice? ...

USA a NATO vstúpilo do vojny v Európe, Ázii a Afrike

Ruští vědci: Nesmrtelnost pro bohaté elity možná ...

Archív

Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)

Vzkaz pro NATO: Přestaňte lákat chudé a nezaměstnané mladé muže z Egypta, Tuniska, Pákistánu a Afghánistánu do svého odporného západního tažení do Libye, zastavte posílání těchto mladých lidí na smrt, přestaňte jim lhát o tom, kolik jim zaplatíte a přestaňte používat cizince k podněcování vašich děsivých, sobeckých, ropných válek v Libyi. Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl mít nějaké slitování pro krysy, které zaměstnává NATO jako nájemné žoldáky (v rozporu s mezinárodním právem) v Libyi. Teď ale říkám těmto mladým mužům, kteří byli vlákáni do této pasti příslibem tisíců dolarů… že budou zabiti a pokud nebudou zabiti, vrátí se domů bez peněz. V invalidním vozíku (najatém od NATO, nepochybně za cenu obrovských splátek). Paralyzováni. NATO bankrotuje a tisícovky žoldáků v Libyi přestaly bojovat, protože už několik týdnů nedostaly zaplaceno.


Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce...

Naše výhody vstupu do EÚ

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.4607 s