23. September 2019
    
Na strane obyčajných ľudí. - Dolezite.sk

Na strane obyčajných ľudí.


  2010-01-17  (14:48)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
obycajny ludia - Na strane obyčajných ľudí.

Ľudia, dajme hlavy hore! Páni politici si nás podrobili. Naučili nás pritakávať, hádať sa za nich, či biť sa dp krvi. Naučili nás poslušne zabrechať za každú ohlodanú kosť. Naučili nás nevidieť zlo a tolerovať ich klamstvá. Na novembrovú hrdosť a odvahu biť sa za spravodlisvosť sme akosi zabudli. Zrazili nás na kolená a my sme sa tak naučili žiť. Opäť veríme klamstvám a falošným prorokom.

     Zranení a zmierení len oddane prežívame dni a len bezmocne mávame rukou - veď čo už zmôže obyčajný človek. so sklopenými očami príjmame denne Jóbove zvesti o tom, ako nás znova páni okradli, podviedli, či klamali. Nevidiac východisko si radšej žijeme náš život a na krivdy pánov radšej ani nechceme myslieť. Dobrovoľne-nasilu sme znova poddaní a oni sú páni.

     Ľudia, hlavy hore! Len sa ich, prosím vás, nebojme. Nie sú hodní nášho rešpektu a už vôbec nie nášho strachu. Nebojime sa ich ! Vari preto, že žijeme len z poctivo zarobených peňazí, sme menej ľudmi ako oni ? Nie. Sme rovnako ľudia ako oni. Možno len s malým rozdielom - oni sú odpad našej spoločnosti. A tak zodvihnime hlavy a získajme späť svoje práva.


Máme obrovskú šancu

Máme obrovskú šancu veci zmeniť. Vyzerá to tak, že budúce parlamentné voľby dopadnú veľmi tesne. Koalícia získa pravdepodobne plus-mínus toľko %  hlasov ako opozícia. A to je pre nás, obyčajných ľudí, veľmi dobrá príležitosť. Prečo ? Ak by sme teraz založili stranu pre obyčajných ľudí a dostali sa s ňou do parlamentu, zrazzu by nastala situáciua, keď by ani koalícia, a ani opozícia nemohli vytvoriť vládu bez obyčajných ľudí.

A to by zanmenalo, že konečne by boli obyčajný ľudia dôležitý - zaliečal by sa im Fico , zaliečal by sa Dzurinda, len aby sa k nim pridali. Obyčajný ľudia by sa stali železnou nevestou. A čo z toho ? No vtedy by sme im povedali - pridaáme sa k tomu, kto bude akceptovať našu jedinú podmienku : definitívny koniec rozkrádačkám. Politici budú mať s tým určite obrovský problém (veď ich zmysel v politike je práve kradnúť), ale ich chuť vyhrať a zostaviť vládu bude tak silná, že im iné nezostane a nakoniec našu podmienku budú musieť akceptovať. No a toto keď dokážeme , tak obyčajný ľudia prvý krákrát na  Slovensku vyhrajú. Nebude už viav darmožráčov pozačívaných kade-tade po úradoch, čo len hľadajú cestičky, ako nakradnúť pre toho svojho papaláša. Nebudú viac nedobrovoľne nezamestnaní musieť žiť z nedôstojných sociálnych dávok. Nebudú nízke dôchodky. Bude peňazí na všetko - stačí len 100 miliárd, o ktoré nás dnes politici ročne okradnú, rozmeniť na drobné. 100 miliard, že zoberieme politikom a dáme ľudom na jednu 4- člennú domácnosť 75 000 SK (2.500 Eur) ročne. Druhá vec je, že Slovensko v ďalších 4 rokoch dostane z Únie 400 miliárd Sk. No a nenecháme ich ,,spravodlivo'' rozdeľovať Slotovi ? To určite nie ! Veď to by sme museli byť naozaj ,, geneticky hlúpy národ '' , ako to o nás Slota rád rozpráva.

A tak sa pýtam - nestojí tento sen azda za to, aby sme z neho spravili skutočnosť ? Určite, že stojí. A tak zoberme svoj osud do vlastných rúk a nespoliehajme sa už viac na politikov. Veď od Novembra 89 mali už predlhých 20 rokov na to, aby ukázali, že im na nás záleží. A čo za ten čas urobili ? Len rozkradli čo rozkradnúť mohli a neuveriteľne Slovensko (nás všetkých ) zadĺžili.

Preto navrhujem, aby sme založili politické hnutie s názvom Obyčajný ľudia. Následne presvedčíme dobrých , čstných a múdrych ľudí, ktorých určite poznáme, aby prekonali odpor k politike a kandidovali ako nezávislí občania v parlamentných voľbách na kandidátke obyčajných ľudí . Veď koľko je úžasných ľudí, ktorí pomáhajú ľuďom v núdzi, či sú machri vo svojom obore. A práve takí ľudiA BY MALI VIESť Náš šTáT. Oni však akosi prirodzene nechcú mať so špinavou politikou radšej nič spoločné, preto to bude naozaj náročné ihc presvedčiť, ale spoločne to určite zvládneme, nebojme sa.

  Potom budeme viesť kampaň, budeme vysvetlovať a presviedčať ľudí, že ak dáme politikom po prstoch a odstavíme ich od korýt, získame ročne cca 100 miliárd korún (3.3 miliardy Eur), o ktoré nás dnes politici okrádajú. Budeme vysvetlovať a presviedčať ľudí, že ak tieto peniaze získame, už nebudeme musieť počúvať, že nie nie sú peniaze na to či ono. Jednoducho budeme robiť všetko tak,aby ľudia, ktorých si spoločne vyberieme, vo voľbách uspeli a stali sa poslancami Národnej Rady SR.

Kto to všetko zaplatí ? Netajím, podnikaním a myslím, že čestným, som zarobil kopu peňazí. Popri tom som vždy cítil potrebu niečomu dobrému pomôcť. Dodnes som tak neurobil, za čo sa dodnes hanbím. Dnes som sa však definitívne rozhodol, že to čo podporím, ste vy všetci - vy obyčajný ľudia, ktorí si sami kampaň proti papalášom nedokážete zaplatiť. preto kampaň zaplatím ja. Nebudeto síce miliarda, ako dá do kampane SMER či SDKU ale budete mať dosť peňazí na síce skromný, ale dôstojný boj s parazitmi. Keď uspejete, vrátite, ak nie, tak nie. Život pôjde ďalej.


Čo za to ? Nič.Túžim len po jednom - aby ste ten boj s papalášmi vyhrali,aby sa vami vybraní ľudia do parlamentu dostali, a aby ste tak konečne prinútili papalášov tancovať tak, ako buduú obyčajný ľudia pískať. Vtedy budem spokojný a budem vedieť, že čo som pre lepšie Slovensko mohol spraviť, spravil som.

Je to na nás. Buď zostaneme naveky len občanmi druhej kategórie,alebo politikom vysvetlíme. ako sme to v tom Novembri v skutočnosti mysleli. Tak nám Pán Boh pomáhaj. Igor Matovič   

zdroj : Regionálne noviny

 


Martin Slovák
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
gomez   |   ip:84.47.77.   |   2010-01-17  (16:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som za. Len aby p.Matovič tiež náhodne nezmizol ako jeho menovecEkonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-17  (17:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gomez z kade mas taku informaciu ?


gomez   |   ip:84.47.77.   |   2010-01-17  (17:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Trnava neni daleko od môjho bydliska


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-17  (17:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gomez Takže to si iba počúl ?


gomez   |   ip:84.47.77.   |   2010-01-17  (17:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A čo myslíš že som ho uniesol ja?:) Ved to bolo i v novinách


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-17  (17:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A v ktorých novinách to bolo ? daj zdroj !


gomez   |   ip:84.47.77.   |   2010-01-17  (17:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Daj do googlu L.Matovič a uvidíš že skoro vo všetkých


ANONYM   |   ip:193.110.1   |   2010-01-17  (17:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.obycajniludia.sk/


nobody   |   ip:95.102.20   |   2010-01-17  (18:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Veľmi naivný článok.Myslím si,že z tých obyčajných ľudí by sa onedlho stali presne rovnaké prasce ako zo súčasných politikov.Vždy to tak dopadlo,tak prečo by to teraz,po prvý krát v historii malo byť inak.


SMT1   |   ip:84.47.41.   |   2010-01-17  (18:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pekna ideologia ale NEREALNA lebo ak by sa zalozila strana obycajnych ludi tak by ti obycajny ludia boli zrazu neobycajne bohati a mali by neobycajne ine prioriti ako pred tim dokedy este neboli v strane obycajny ludia

UTOPIA


utopia   |   ip:95.102.53   |   2010-01-17  (18:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To uz pred volbami agituju aj na dolezite.sk inac na tych zmrdou co nam vladnu nepomoze nic ine ako gulka najlepsie anonymny sniper ziadna strana nic take ked sa vam bude darit tak vas zrusia na sude pretoze sudy uz nic neznamenaju kto si ich kupi ten vyhra


obcan   |   ip:77.247.22   |   2010-01-17  (18:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Panovi Matovičovi odporucam nasledovný postup:
1.Precitat si clánok od pana Vaskeho,
hlavne odsek "Vznik vlády v parlamentnej demokracii" a zaradit sa tam kam patrí

2.Zobrat svoje bubáky do igelitky a ist priamo za Meciarom,Slotom ci Dzurindom alebo Sulikom ci Ficom a dohodnut s nimi co chce aky zakon presadit.
Netreba zakladat ziadnu inu stranu, toto je najrýchlejsia a najschodnejsia cesta.

Lebo obycajní ludia vedia vykonavat svoju pracu ale o peniazoch a ekonomike nemaju ani šajnu.Keby mali, uz davno su bankári a politici bejzbolkami hnaní kade lahšie.


obcan   |   ip:77.247.22   |   2010-01-17  (18:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a link som zabudol

http://dolezite.sk/Cast_prva_Peniaze_v_politike_alebo_My_vsetci_sme_Jezis__146.html


pravduludom   |   ip:95.103.10   |   2010-01-17  (20:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Najschodnešia šanca pre demokraciu ,a pre možnosť ovplyvniť chod štatu v prospech ludi je SPRAVODLIVE REFERENDUM. Podstata je tá, že par ludi pri korytach sa da vždy lahšie podplatiť než voľa a potreby všetkých občanov.

www.spravodlivereferendum.sk
Nepodporujeme ani jednotlivcov ani politicke strany, Občianska iniciativa pre nas vetkýc, pre občanov. Jedine ako si možeme pomocť je to že si CHCEME pomocť.


duan   |   ip:195.91.79   |   2010-01-17  (20:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súhlasím, že tie myšlienky sú trochu naivné. Keby som bol v Čechách, vážne by som po vzhliadnutí debaty na čt uvažoval voliť stranu pána Havlíka občané.czhttp://www.tvina.sk/index.php?program=5&;video=1382.


joplins   |   ip:213.151.2   |   2010-01-17  (20:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nejde to a nepojde to. uz ma fakt unavuje citat tieto utopisticke clanky ktore nemaju nic spolocne s realitou a len stale snivaju..!!!!!!!!

ludia su vo vnutri skazeny a tato skazenost sa skor ci neskor prejavi na kazdom z nas, a o to skor ked ma moznosti, LUDIA PROSIM VAS , UZ SA ZOBUTTE!!!!!!

BOLI TU UZ VSETKY DRUHY VLAD A SYSTEMOV A VSETKY ZLAHALI!!!!

A VY SI TERAZ NAIVNE VO SVOJICH 30 CI 40 ROKOCH MISLITE, ZE STE OBJAVILI UZ KONECNE NAVOD NA STASTIE NA TEJTO ZEMI????

FAKT SI TO MYSLITE??????

PRECITAJTE SI DEJINY, VSETKO TU UZ RAZ BOLO.

ARISTOKRACIA-VLADA URODZENYCH,A( LEBO KED URODZENY TAK ASI POCTIVY A MUDRY) ZLYHALO

PLUTOKRACIA-VLADA BOHATYCH,(LEBO KED BOHATY TAK VIAC NEPOTREBUJE A...) ZLYHALO

DEMOKRACIA- VIDITE SAMI......

NIC NEBUDE.... SOM REALISTA. LUDSKA DUSA JE NESKUTOCNE KLAMNA, OKLAME AJ CLOVEKA SAMOTNEHO.

SUHLASIM SO SMTI.


cv   |   ip:77.247.22   |   2010-01-17  (20:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins
ty si kde bol doteraz? Podla prejavu to vyzera ze u iluminatora na skolení....
alebo v nebicku a uz len cakam kedy zacnes vysvetlovat co si myslí Boh...


robi65   |   ip:84.47.52.   |   2010-01-17  (21:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Problem stran(tych politickych samozrejme) vo vseobecnosti je, ze casom sav vsetky postupne adaptuju a premenia na klasicke strany typu SDKU,Smer a ostatne ... Jednoducho ludia musia pochopit, ze zalozenie strany a pokus, aby tato strana presadila nieco, jednoducho nebude a nemoze z principu fungovat. Jednoducho tak je nastaveny princip sucasnej pseudodemokracie. Ani jedna novovznikajuca strana nie je schopna sa dostat do parlamentu bez penazi (a to velmi vela penazi ktore samozrejme bude musiet postupne splacat) a s potrebnym poctom hlasov na to aby presadila nieco prevratne (a to je problem pretoze sa postupne utopi v kompromisoch a ustupkoch ktore nakoniec tuto stranu aj tak polozia).
Jedina moznost ktoru v tomto smere mozeme urobit je vziat moc do vlastnych ruk a to zakonmi ktore nam umoznuje ustava. Takyto zakon je REFERENDUM ale samozrejme musi sa trochu upravit.

www.spravodlivereferendum.sk

Mozno mala reklama ale v prvom rade presvedcenie ohladne priamej demokracii ako jedinej moznej a zatial asi najlepsie fungujucemu systemu ktory si dokazem predstavit(moj nazor - kludne mi ho mozete vyvraciat)


podkova   |   ip:213.151.2   |   2010-01-17  (22:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Myslím si ,že zmenu dokážu spraviť len inteligentní a vzdelaní slováci so silnou motiváciou po spravodlivosti v záujme väčšiny, nezaťažení náboženstvom a chorobným vzťahom k majetku a lobizmom.Čítal som regionálne noviny o tejto strane ale " bohužiaľ".


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-18  (00:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins a dalsi pochybovaci NEMATE PRAVDU !! Samotny autor Igor Matovič priznáva že výmenou politikov za čestných ľudí sa nič nezmení.... http://dolezite.sk/Obycajni_ludia_verzus_Politici_82.html


Anty   |   ip:91.127.1.   |   2010-01-18  (00:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DALSI BLBECEK co sa xe dostat cez nas ku moci ako vlastne vsetky tie prasata pri korite KED VTACKA LAPAJU PEKNE MU SPIEVAJU sme mala zem s vela polit. stranami dalsia strana dalsie penaze z dani nanu to je pomoc hmmm. NIEKTO SI ASI MYSLI ZE SME UUPLNE VYTRETY ALEBO CO!!!


mm   |   ip:82.37.114   |   2010-01-18  (01:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pan pisatel nech si najprv uvedomi,ze ziadny clovek nie je obycajny.Potom nech zacne konat.


KAMEN   |   ip:89.173.5.   |   2010-01-18  (02:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jopkins , platia ti dobre ? Alebo si jeden z uzitocnych i******.
-BOLI TU UZ VSETKY DRUHY VLAD A SYSTEMOV A VSETKY ZLAHALI!!!!
nie,nesuhlasim - iba jedna,len sa prezliekali kabaty,a menili nazvy.
-PRECITAJTE SI DEJINY, VSETKO TU UZ RAZ BOLO.
Dejiny pisu vytazi...inak povedane precitaj si ich sam a mozno pochopis
-NIC NEBUDE.... SOM REALISTA. LUDSKA DUSA JE NESKUTOCNE KLAMNA, OKLAME AJ CLOVEKA SAMOTNEHO.
Preco si nevpalis olovo do hlavy ? Bavi ta este zit ? nezabudaj LUDSKA DUSA JE NESKUTOCNE KLAMNA !

I LoVe IdIoCy


jozef   |   ip:87.197.12   |   2010-01-18  (09:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hnutie obycajni ludia - potesilo ma, ked som sa o tejto iniciative dozvedel, ale teraz, ako citam ten clanok a vidim, ze su ochotni ist do vlady s Dzurindom, tak RUKY PREC!!!
Medzi nasou "pravicou" a "lavicou" je obrovsky rozdiel, ktory si popri tychto rozkradackach akosi prestavame vsimat:

Fico nezobral do vlady SMK
Kubis a Lajcak su konecne ministri zahranicia a spravaju sa k predstavitelom MR tak, ako si o to koleduju
Fico nepredal (presnejsie nedaroval) nas najvacsi poklad - plyn a elektrinu
FICO NEPOSLAL NA SMRT TISICKY SRBOV

P.S. Fica som nevolil. Len sa pytam, kde boli vsetky tie noviny, televizni a rozhlasovi redaktori, ked napriklad Palacka nepovolil vstup 3. mobilneho operatora? A teraz, ked kamionisti maju technicke problemy s platenim myta, tak z toho urobia ludove povstanie. Je to vsetko jedna a ta ista banda platena tymi istymi hajzlami cez Sorosove nadacie. Prec s Dzurindom, s Radicovou, Sebejom a ostatnymi zapredancami.ryuzaky   |   ip:188.121.1   |   2010-01-18  (10:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dalsie hnutie? Co clovek neurobi pre peniaze ze


Lapiduch   |   ip:195.146.1   |   2010-01-18  (11:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kto sú títo obyčajný(í) ľudia? Najprv Igor, teraz Martin: akoby by ich jedna mater mala. Do politiky sa im zachcelo, ale pravopis sa naučiť, to sa im veľmi nechce. Sorosova (postgottwaldova) mládež.


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-18  (13:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jozef . z kade si sa dočítal že hnutie OBYČAJNÝ ĽUDIA chcú ísť do vlády s Dzurindom ???!!!


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-18  (13:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jozef Podla mňa úmyselne klameš a zavádzaš čitatelov !!! pretože na kandidaátke nemôže byť nikto kto už ból v akejkoľvek politickej strane..
citujem Igor Matovič :V záujme vyčistenia politiky od prevracačov kabátov nesúhlasíme, aby na kandidátke OBYČAJNÝCH ĽUDÍ bol ktokoľvek, kto v minulosti bol členom akejkoľvek politickej strany , či spolupracovníkom ŠTB.


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-18  (13:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins Nemáš pravdu .....klameš !!! všetko tu nemohlo byť všetky systémy čo tu boli nemali spoluprácuz vzdelaných a múdrych ludí celé to fungovalo na podvode a naivite.dnes má priemerný občan prístup cez internet k 100000000000000000000000000000000000000000 nom informácii ktoré môže triediť a vyhodnocovať za klamné alebo pravdivé túto možnosť ludia vb minulosti nemali preto si žiadnu GULKU LUDIA NEMUSíTE STRIELAť..STAčí UDRžAť SúčASTNú DEMOKRACIU čIžE VLáDU LUDU A NEVERIť SOCIALISTICKýM UTÓPIAM A úžERNíCKYM úROKOM KEĎ TOTO PREKONáME SME Z TOHO Už NAVžDY VONKU !!!


AlexJones   |   ip:78.98.149   |   2010-01-18  (19:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pán EKONÓM držím palce nedajte sa.


igormatovi   |   ip:193.110.1   |   2010-01-19  (00:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ahojte sa všetci, chcem napísať len to, že tento príspevok som sem nezavesil ja - dal ho sem podľa mena - Martin Slovák, za čo mu ďakujem. Ale Martin nabudúce by som Ťa poprosil, aby si si originálny text a logo vypýtal priamo odo mňa [igor. matovic(zavinac)obycajniludia.sk]. Takto si pri prepisovaní textu z novín urobil zbytočne celkom slušnú kopu chýb;) - vieš napr. takí "obyčajní ľudia" sa píšu s mäkkým í. Pošli mi prosím mail.


Dolniak   |   ip:95.105.21   |   2010-01-19  (16:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Politici su len nástroje v rukách tychto:

http://www.europskenarody.info/Zidovsky%20Rasizmus.html

Ak chcete poznat skutocnu podstatu veci - musite precítat toho viac.
Kliknite vo vyhladavaci: Zeitgeist
a precítajte slovensky preklad..

Drzte sa! Podrzte sa! Mozno pre niekoho to bude sokujuce.
Zial, ale to je realita.

Toto nezavisle obc. hnutie musime podporit - totiz pre obycajneho cloveka tu niet inej alternativy.

V clanku je vela pravdy...!


igormatovic   |   ip:193.110.1   |   2010-01-19  (20:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prosím toho kto sem zavesil tento text, aby si odo mňa vypýtal aspoň originál logo a opravil tvrdky


spion   |   ip:77.247.22   |   2010-01-19  (20:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nevie niekto hodnoverne preukazat kto je to ten Igor Matovic???V akom rodinnom vztahu je s uneseným kvazipodnikatelom????


spion   |   ip:77.247.22   |   2010-01-19  (20:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ze by???

Trnavčan, čo týždenne otravuje davy ľudí, za Mikuša? Tento zrejme mafián, ktorý sa takmer vo všetkých regionálnych novinách prezentuje ako zástanca "obyčajných ľudí" robí jednoznačne protislovenskú agitáciu. Do tejto pozície sa delegoval sám, nemá žiadny mandát na takúto činnosť od skutočných "obyčajných" ľudí. Ale v prospech koho to robí, nie je jasné, možno pre modrých banditov, možno pre nejakú mafiu. Bolo by tiež dobré vedieť, kto takúto dlhodobú a nákladnú kampaň asi financuje! K nej má evidentne blízko okolie jeho "menovca" , istého Matoviča, mafiána, ktorého už nemôžu nájsť dlhšie, asi ho dobre zabetonovali... Aj toto je slovenská politika...


spion   |   ip:77.247.22   |   2010-01-19  (20:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://spravy.pravda.sk/trnavcan-poslal-na-ucet-mesta-25-milionov-fd6-/sk_regiony.asp?k=96007&;c=A071221_172002_sk_domace_p23

kua , toto je des, takito hajzli uz nemaju ani stipku hanby...mozte si urobit názor....
zeriav a zavesit na stadione Spartaka...ako v Cíne.


spion   |   ip:77.247.22   |   2010-01-19  (21:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jáááááááj ahááá

Všetkým osloveným dávame do pozornosti kontaktné adresy subjektov a osôb, ktoré hnutie v krátkej dobe založia, za účelom záchrany života na Slovensku:

Spoločenstvo Kresťanské Slovensko, Vazovova 8, 811 07 Bratislava.
e-mail spolocenstvosks@centrum.sk

Peter Gabura, 1. mája 10, 900 21 Svätý Jur.
e-mailová adresa do NR SR peter_gabura@nrsr.sk
na portál kresťanského mesačníka FAKTYgabura@fakty.sk

Mgr. Igor Matovič, Študentská 2, 917 01 Trnava
e-mail igor.matovic@obycajniludia.sk igor@regionpress.sk

Gustav Bartovic, Gorkého ul. 6, 811 01 Bratislava 1
e-mail bartovic@banoviny.sk redakcia@banoviny.sk
lattacher@banoviny.sk

Z A Č Í N A M E
december 2008

NALEJME SI OMŠOVÉHO VÍNA-PDF


Stačí.


spion   |   ip:77.247.22   |   2010-01-19  (21:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Obyčajní Ľudia Nech je zem ľahká Zoltánovi Slovákovi, ktorý vo veku nedožitých 85 rokov náhle skonal po urážkach zo strany Igora Matoviča! ...


spion   |   ip:77.247.22   |   2010-01-19  (21:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kto je Martin Slovak a kto Zoltan Slovak???


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-19  (21:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  spion Mohol by si nám povedať viac k tým emailom ktoré si zverejnil ?


igormatovic   |   ip:193.110.1   |   2010-01-20  (00:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  spion - mám rád takých dementov ako si ty. v pohode napíšeš, že som brat Ladislava Matoviča, hoci mi nie je rodina z 50teho kolena. Potom napíšeš, že zakladám s pánom Gaburom nejaké Spoločenstvo, hoci som Gaburu nikdy osobne ani nestretol, potom robíš vedu z toho, že som poslal na účet TT mesta 25 mil vedu, hoci nevieš čo je za tým, potom píšeš o nejakom Slovákovi Zoltánovi, hoci nevieš, že to bol ortodoxný komunista, ktorému som len napísal názor, že takým ako on sme mali zobrať občianky a poslať ich expresom do Kórei - potom mi dva dni mailoval oplzlé maily, ja som na to nereagoval a po takom vyčerpaní logicky pri kompe zomrel. ... a ty chumaj ma ideš vešať na kandeláber;)


spion   |   ip:77.93.216   |   2010-01-20  (04:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  igormatovič

Týmto sa Ti verejne ospravedlnujem za moje predchadzajuce prispevky.Vidim ze si rozumny a inteligantný clovek,neschovavas sa,pouzivas svoje meno.Iste uznas ze po tom co tu boli vznesené pripomienky k Tvojmu priezvisku bolo toto treba vysvetlit.Trochu som zagogloval a uverejnil som co mi Google vyhodil.Myslím si, ze touto svojou odpovedou si vsetko co bolo treba vysvetlil. Tak sa na mna nehnevaj,urobil som uzitocnu vec,odteraz Ta nemoze nikto podozrievat ze si brat nejakeho mafiana a ze si niekde napadol 85 rocneho dedka.To spolocenstvo som prebral z nejakeho clanku co vypisuje po internete znama osoba Vladimír Pavlík.Nechcem Ta vesat na kandeláber ale doveruj a preveruj platí a bude platit stále.
Tak dufam ze chapes aj Ty mna.Ved preto sme na tejto stranke ze si mozme vyjadrit co chceme a vzajomne sa usmernit.
Takze odteraz sa budem snazit pomoct Tvojmu projektu a vízii.


spion   |   ip:77.93.216   |   2010-01-20  (05:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  igormatovič

iste uznaš ,že človek ktorý ponukne v dnesnej dobe financovat boj proti parazitom je niečo neobvyklé.Preto moja reakcia.
Ale uz mam davno plan na ktorý nemam peniaze,nestoji miliony ale nieco treba bude , nakontaktujem sa s Tebou aby sme ho prebrali.Urcite sa Ti bude pácit a ja verím že urobíme rozruch na Slovensku a urcite take nieco, co prebudí ludi na Slovensku a pochopia o com je politika a co je potrebné urobit.


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-20  (10:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  igormatovič

Čo je potrebné urobiť ? Stretol som velmi vela slovákov ktorý vypadali byť priemerne inteligentný a pohoreli na banálnych veciach. Vela ludí poznám ktorý stále opakujú tie isté problémy no keď som sa ich spýtal či čítali tvoj príspevok v regionálnych novinách ohladne založenia strany a bodov ktoré chceme presadiť aj keď sa ich konkrétne body osobne týkali neprečítali si to ! Buď si mysleli že je to strana SAS ktorá už existuje ale to im ani netrklo proste videli zelenú farbu tak od toho bočili. Nie že by si slováci nevedeli spraviť názor ale oni ten názor ani mnohý nemajú pretože si potrebnú informáciu ani len neprečítajú. Chyba je v prístupe , nikto si neprizná chybu ale mi zato môžme v akom stave je dnešná politika! z časti ! Tak sa pýtam čo je potrebné spraviť ?


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-20  (10:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Venezuelský prezident Chavez dal svojim občanom vytlačiť ich základné práva priamo na potraviny ktoré kupujú v obchode. Mňa napadlo že chodiť po meste a lepiť im to na čelo ! Venezuelský prezident bol chytrejší...... Možno by sme mohli piesť slané tyčinky a predávať ich. Na obal by sme dali vytlačiť o čom je naša slovenská politika a čo môžu slováci preto spraviť aby taká nebola !


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-20  (11:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to: všetkým

Aký máte názor keby strana obyčajní ľudia mala skratku SOĽ
Strana obyčajných ľudí ,slovo strana je pomali negatívny pojem no možno by sme to zmenili.... keď zoberieme do úvahy že slovenský zvyk je pohostiť chlebom a solou mal by ten názov pravý slovenský zmysel!


tomas   |   ip:78.99.192   |   2010-01-20  (11:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ekonom - soľ nad zlato, môže byť


cv   |   ip:77.247.22   |   2010-01-20  (17:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ekonom
Venezuelský prezident je jednicka vo svete.Obvinuju ho z komunizmu ale on ma velmi daleko od komunizmu.On robí vsetky veci zo zdravým ludským rozumom, a je mu jedno ako to kto nazve.
Najdolezitejsou vecou na Slovensku ale aj vo svete je na prvom mieste UROBIT PORIADOK S PENIAZMI,BANKAMI A FINANCNYM SYSTEMOM!
Toto je prvorada vec, ostatne sa upraví postupne a po urobení poriadku s bankarmi sa mnohe problemy opravia samy.

1.Treba upravit zákon o národnej banke Slovenskej tak aby bola skutocne státna a aby bankova rada podliehala parlamentu a státu a bola pod kontrolou verejnosti.Teda penaize NBS su statnymi peniazmi a nemoze vznikat ziadny dlh medzi NBS a štátom.

2.Zakazat bankám urok a zaviest iba poplatok za administrativu spojenu s vedenim uctov a poziciek.

3.Poistovne nesmu byt podnikatelskými subjektami ale státne urady.

4.Zakázat firmám tvorbu zisku t.j. príjmy firiem po odpocitaní DPH,nakladov a investícií musia sa rozdelit na mzdy .Stanovit maximalnu mzdu ako urcitý nasobok minimalnej, povedzme 3 az 5 nasobok.

Tieto veci strucne povedane by urobili Slovensko druhým Svajciarskom a napravili to co modrá lúza na Slovensku za 20 rokov napachala.
Z politikov ma k tomuto najblizsie FICO!!
Je uplne jedno kto to presadi!!!


kenya   |   ip:91.127.24   |   2010-01-20  (17:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som zvedavy, ci by bol Chavez jednicka, keby nemal take prijmy z ropy.
co sa tyka bodu 4. -navrh likvidacie podnikatelskeho sektora. krasna predstava od cloveka, ktory sa hra na ekonomickeho experta...
na tvojom mieste by som si zistil, ci existuje vo svajciarsku podnikatelsky sektor, ked si myslis, ze by sme boli druhe svajciarsko. skor druha tvoja vysnena venezuela, akurat, ze bez prijmov z ropy by sme boli de facto skor druhy banglades...


ab   |   ip:78.141.71   |   2010-01-20  (17:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kenya - ale aj pred tím tam bol príjem z ropy a nik sa nestaral o analfabetov o všeobecnú školskú dochadzku, o prístupné zdravotníctvo............a potom západ Venezuelu bojkotuje kde sa dá podráža obchod
Slovensko ešte stále nedosiahlo produkciu s pred roku 89, ani tak ľahko ju nedosiahne


kenya   |   ip:91.127.24   |   2010-01-20  (17:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja by som sa na tvojom mieste porozpraval o tychto veciach s niekym, kto aspon raz bol vo Venezuele a nepozeral by som sa na to z pohladu "protiglobalizacnych, konspiracnych" servrov. mal som moznost sa rozpravat s clovekom, ktory sice zije v prahe, ale celu rodinu ma vo venezuele. bol by si celkom prekvapeny, keby si pocuval, co rozprava o zivote vo venezuele a o velkom hugovi.
a co sa tyka obdobia pred chavezom, urcite uznas, ze venezuela nebola klasicka demokraticka krajina s plne fungujucim trhom a kapitalizmom, takze to zbytocne porovnavas.
co sa tyka tej produkcie v 89-v com to merias?


igormatovic   |   ip:193.110.1   |   2010-01-20  (19:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ahoj spion, nič sa nestalo, som rád, že si dokážeš priznať chybu. napíš mejla, i.


cloveina   |   ip:84.47.82.   |   2010-01-21  (13:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to dobrý príspevok, treba viac bojovať, za správnu vec sa oplatí
spojiť, dýcha tu človečina, tomuto zdiadeniu chýba ľudskosť, čestnosť, rozšírená je bezohľadnosť, bezcharakternosť, presadzovanie mamony, myslím že tento svet je o niečom inom, len
človek to ešte stále nepochopil. Tak teda spojme sa ľudia nech
zvíťazí, ľudskosť,spravodlivoť ,charakter a múdrosť. Nech tieto
vlastnosti ožijú a nie sú len mŕtve chrobáky


clovecina   |   ip:84.47.82.   |   2010-01-21  (14:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prispevky ekonoma sa mi pozdávajú, je tam vela správnych
a riešiteľných myšlienok, tak hore vstávajte ludia
ideme znova štrngať s klúčami, alebo sme už taký unavený a
znechutený...


andrea   |   ip:84.47.82.   |   2010-01-21  (17:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prečitala som si špiona je to zábavné, ale veľa ľudí cíti takúto skepsu, už nám tu p.cyklista ohlasoval spravodlivost a akože to dopadlo, pohnojili čo sa dalo, a vyhovárali sa jedni na čiernu knihu, druhý na bielu a naopak, politikom sa ani nedá veriť demokracia založená na kapitalizme a kapitalizmus skrývajúci sa za demokraciou, myslím že je potrebné nové desatoro, obyčajný človek mnohokrát nemá kde hlavu skloniť, a pritom bohatý disponuje množstvom prázdnych domov, bytov, kde sa schovávajú pavúci je tu čím ďalej vačšie vykorisťovanie človeka človekom, bezbrehé zavádzanie, ale každá ryba smrdí od hlavy, takže tam treba začať.


Johny   |   ip:78.99.96.   |   2010-01-22  (00:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ľudia, ktorým ide o naozajstné hodnoty (lásku, pravdu) si musia uvedomiť, že vedú nerovný boj - s vecami ktoré nás presahujú...


jamajka111   |   ip:213.151.2   |   2010-03-07  (17:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som sklamaná.Dnes som si prečítala článok v letákových novinách o tom ako by sme naše hlasy mali dať Sas. Nedám hlas žiadnej Sas. Nenašla som žiadnu väčšiu spojitosť medzi Ob.ľudmi a Sas.Neverím,ako to Igor M. mohol spraviť.Po tom koľko úsilia vyvinul.Mala som nádej.To radšej budem voliť KDH.Ved v logu OL je zobrazená rodina a Sas pre rodinu nemá nič.Možno pre homosexuálov ano.


eduard1   |   ip:213.151.2   |   2010-03-12  (18:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to čo ste urobil p. Matovič. Koľko ľudá hľadelo s náídejou na to že tu bude niečo nové. Zapredal ste ideál svoj ale aj tých tisícok ďalších čo vám poslali svoje podpisy na založenie novej strany. Ako môže človek predať svoíje ideály a niečo na čom robí strašne dlhý čas? Iba že by od samého začiatku plánoval odtiahnuť hlasy tým iným v prospech SAS . To ale robili ŠTBáci ktorí rôznyxmi hrami magorili verejnú mienku. Ale hlavne že v SAS nesmie byť ani jedne ŠTBák a bývalý člen. No fuj som zhnusený. Ako hovoril môj profesor filozofie na Párvnickej fakulte. NEROBME SI Z HUBY RIŤ!


michal   |   ip:78.98.184   |   2010-04-11  (15:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pekne slova,ale myslim,ze obycajny ludia sa naucili neverit.nepaci sa mi kopanie jednoznacne,na jednu branku,,a spajanie sa s SaS je pre mna prekvapujuce.SaS je strana zalozena na stiahnutie odidenych volicov SDKU a inych opozicnych stran.Vznikla len preto,aby zabranila odlivu volicov do koalicnych kosiarov.tamsmeruju,,obycajny ludia?,,....no potomdakujempekne,ale nemam zaujem.Nepojdem volit neznamych ludi,ktory koniec koncov netuzia mozno po inom,akolen nahradit dzurindovcov,slotovcov atd...atd....Som narodovec a nehanbim sa za to,nevadi mi spievat hymnu,ani si vazit znaky statnosti SK.Nehanbim sa za to,ze myslim socialne,ani za to,ze verim v slusnych ludi......hanbim sa za to,ze chcem hladat spravodlivost,ale nedokazem ju najst........a ako to vyzera....ani na strane obycajnych ludi....


MichalBajza   |   ip:81.0.116.   |   2010-04-24  (17:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý ďen.
Takže mal by som pár skromných pripomienok k tejto strane a p. Igorovi Matovičovi osobne.
Ty chruno hlúpy.Neviem prečo stále špiníš Smer-SD .6e nás zadlžili a naše deti to budu splácať.Ale to že dzurnida mikloš mečiar a spol rozpredali republiku tak tam su straty v biliardach ty kretén.Fico zatial nič nikomu za korunu nedal a nepredal zahraničným pánom ako vlády pred ním.
tak láskavo sa nestrápnujte s tím že Fico,Fico za to može.Vy keby ste vo vláde to by sme dopadli.Ale ved každý normálny občan musí hned zistiť že ste s SaS a zlodejmi jedna riť.
ďakujem a vopred za ospravedlnujem za svoj slovník


bublinka   |   ip:178.41.37   |   2010-04-24  (17:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  wo:,matovic je uz SAS


MichalBajza   |   ip:81.0.116.   |   2010-04-25  (17:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vravel som že je to chrapun zlodejsky aj celá SaS. Preto volme Smer-sd alebo KSR ak ta strana vobec ešte jeMichalBajza   |   ip:81.0.116.   |   2010-04-25  (17:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vravel som že je to chrapun zlodejsky aj celá SaS. Preto volme Smer-sd alebo KSR ak ta strana vobec ešte jeVladore   |   ip:217.119.1   |   2010-05-02  (17:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  už par mesiacov čítam vaše članky nie"V" lebo si myslim že žijete na inej planete, najskôr na nejakej modrej ale zem to asi nieje6


Vladore   |   ip:217.119.1   |   2010-05-02  (17:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je ťazko diskutovať z idiotom to je ako zo sopľavym jesť z jedneho taniera


strko   |   ip:84.245.95   |   2010-05-04  (14:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V prvom rade by som upozornil čitateľov na zavádzajúcu formu ako je článok písaný. ONI sú tí zlí.. ONI za všetko môžu.. ONI robia zlé rozhodnutia.. Poukazovať na politikov ako na bandu zlodejov je obyčajná propaganda. Mali by sme si uvedomiť že politici sú len bábky v rukách bohatých. Voľby nedokážu nič zmeniť. Ak by áno už dávno by ich zrušili.


silver   |   ip:78.98.77.   |   2010-05-13  (17:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vážené dámy a páni...Na tomto chorom a sprostom Slovensku sa nedá nič zmeniť, lebo blbí slovací zostanú len blbými...dobre sme sa mali ale nevedeli sme o tom, tak sme chodili štrngotať kľúčami...Nechcem sa vracať k roku 68, chýba nám taký politik ako A.Dubček, ktorý by zjednotil tento polarizovaný národ...medzi slovákov stačí hodiť ,,peniaze" aj je po medziľudských vzťahoch. Niekoľko rokov som pracoval vo švajci - pripadá mi to tak, že tí praví švajčiari sú ako menšina a nás to tu časom čaká tiež, lebo sme sprostí a nejednotní...koho voliť? Určite viem, že nebudem voliť KDH, SMK,SRK,SDKU. Dali sme si rozkradnúť republiku a keď Lupták dával referendum o nadobudnutí majetku vyprdli ste sa na referendum, teraz je neskoro sa za hlavy chytať...V prvom rade, sme si nemali dať rozdeliť štát - lebo kto vie čítať medzi riadkami tak pochopí o čom píšem...v amerike mi povedali, keď sme sa delili, že na čo to robíme, lebo kde hovno aj hovno bude...a ak ma niekto presvedčí, že najväčším nepriateľom Slováka nie je Slovák, dám klobúk dolejanko   |   ip:178.40.23   |   2010-05-30  (09:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nedočítal som sa odkiaľ mal mladučký Igorko 25 miliónov v r. 2007 ? Len nadávky a čo vysvetliť veci, to by pomohlo. dííík


janko   |   ip:178.40.23   |   2010-05-30  (09:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kde mi zmizli príspevky????????


imnex   |   ip:78.98.121   |   2010-05-30  (11:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kde ste boly od prevratu.Zo starej dámy slečnu neurobíš


zuzi   |   ip:78.99.161   |   2010-06-11  (12:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ľudia pre pana jana........ hovorite tu akí sú Slováci skazení, ano sú, a čo kôli tomu urobite Vy? Budete sa prispôsobovať a radšej prilievať špinu do Slovenska. Slováci boli vždy národ priateľský a dobrosrdeční lenže človek je vždy sám za seba a tato poondiata doba robí zo slabých ešte slabších a preto sa radšej schulia do kúta a súhlasia zo všetkým. Som rada že sa našiel niekto kto sa odvážil prehovoriť a ma dostatok odvahy na to aby hovoril PRAVDU.. Slovensko nebude nikdy dokonalé ale pokus o zlepšenie stojí za to .......a nezlepšíme ho len vládou ale zlepšíme ho viacerými faktormi ... v prvom rade našim správanim..... Pevne dúfam že sa k nám neobrátia v budúcnosti chrbtom ľudia ktorím momentálne veríme........ preto volím SaS a posledných 4 členov........ nech si hovori kto chce čo chce ja si robim čo chcem .... troška rapu nakoniec :D:D ( inač je na Vás či si toto zoberiete k srdcu alebo budete prilievať olej do ohna..... je to názor iba 18 ročnej prvovoličky ktorá chce niečo zmeniť a nebude sa schovávať v kúte. Hlavne po mature berie život do svojích rúk :D a chce zo Slovenska urobiť jednotný národ


LordX   |   ip:95.103.15   |   2010-06-11  (12:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Radsej hocijake nove strany ako tych zodejov co su tam teraz, alebo tych co tam boli. Volim SaS (mozno Obyc. ludi na kandidatke).


Peter   |   ip:77.48.69.   |   2010-06-14  (15:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vsetci styria obycajni kandidati na SaS su v parlamente (obsadili 4-7 miesto):

http://www.volbysr.sk/nrsr2010/sr/tab5_5_sk.html

Gratulujem a drzim palce v budovani cesty k politike bez zlodejov !


Peter   |   ip:178.40.13   |   2010-06-17  (16:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja zasnem... bud sa niekto vydava za igora matovica, alebo zeby sme mali prveho politika, ktory diskutuje vo verejnych forach ? A pokakany spion sa hned zacal pchat do zadku :D, naozaj funny...
K celkovej teme asi len tolko, ze igor matovic sa podla vsetkeho ide do politiky tiez hlavne obohatit. Slovenska politika je len vyssi level tejto hry nazyvanej biznis. Kto ma vela, chce viac. To plati u vsetkych. Ja ked som bol student som si myslel ze 30 000 Sk je velmi dobry plat, potom ked som zacal pracovat som si myslel ze moj plat 2000 EUR je dobry. Dnes si myslim, ze 5000 EUR ujde, ale mohlo by byt aj viac. Z prachmi prichadzaju aj vacsie ocakavania. Kedysi som chcel dobre zarabat, dnes chcem mat vlastne lietadlo :) A nech Igor Matovic netvrdi, ze on je Jezis Kristus a chce robit pre ludi...


Tony   |   ip:92.245.8.   |   2010-06-17  (16:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mne to pripadá ako kto je vtipnejší, tak vyhráva. Ozaj by bolo dobré povedať ľudom I. Matovič, že ako môžete byť v strane, ktorá hlása to, čo vy odmietate?
BratIgoraMatovica   |   ip:213.229.5   |   2010-06-22  (20:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Brat Igora Matovica
Polícia a záchranári už desať dní hľadajú mŕtveho alebo živého podnikateľa a údajného bossa trnavského podsvetia Ladislava Matoviča.
„To nie je hľadanie ihly v kope sena, ale skôr kvapky vody v mori,“ tvrdí šéf pátracieho tímu Ján Culka. Zadržaná trnavská „podnikateľka“ spolu s mafiánskym učňom Igorom Heregom – v podsvetí známym skôr pod prezývkou Huslista – mlčia a k ozbrojenému únosu sa doteraz nepriznali. Podľa prvého policajného viceprezidenta Spišiaka však proti dvojici svedčia presvedčivé dôkazy.
Pozdechová nie je v trnavskom podsvetí začiatočníčka. Na verejnosti síce vystupovala ako bezúhonná podnikateľka, nikto však netuší, v akej oblasti svoje aktivity vyvíjala. Oficiálne totiž nefiguruje v žiadnej firme alebo spoločnosti. Spoločne s nezvestným Matovičom sa podieľala na pochybných obchodoch s nehnuteľnosťami. „Zavliekli ma do pivnice a povedali mi, aby som si vybral – guľku do hlavy alebo 75-tisíc korún za svoj byt,“ hovorí muž, jeden z mnohých, ktorý spoznali mučiareň pod Matovičovou reštauráciou Stará pošta. Po „výhodnom obchode“ skončil na ulici.ada   |   ip:85.248.47   |   2010-07-13  (19:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pán Matovič nikdy som nepísala nikde, ale vy ste jedno hovädo, ktoré nič nedokáže len písať priblbe články donovín "akože na strane obyčajných ľudí". A ten Váš Sulík nech sa radčej pozrie do zrkadla akého somára uvidí bude aj sám prekvapení !!!


ada   |   ip:85.248.47   |   2010-07-13  (19:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   A ešte som zabudla pán Matovič, veľký poslanec " akože na strane obyčajných ľudí" a veľkej strany SAS už si dostal nejakú lukratívnu ponuku, len si nevyberaj nič na východe, aby sme ta náhodou nepodplatili - ti chudák z ľudu. Je mi z Vás zlé .... fuj!!!


Marian   |   ip:213.151.2   |   2010-07-13  (19:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Ada to máte tak, keď sa dementi ako vyhúlený vyholený Hulík a neobyčajne obyčajný Matovič dostanú k veľkým peniazom. Potom už majú cestu do parlamentu otvorenú, pretože práve takých diletantských dementných dutých tupcov bez chrbtovej kosti potrebujú, lebo nimi možno skutočne ľubovoľne manipulovať, ako sa už ukazuje. Im stačí, že sa ako malé deti môžu hrajkať na niekoho, aj keď ešte žiadna funkcia neurobila z nuly niekoho. Ale čoskoro už ani tie nuly nebudú.


martan   |   ip:213.81.13   |   2010-11-13  (17:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ziadam obycajnych ludi aby si splniki svoje predvolebne zvasty pardon sluby..ten lahko sfetovany matovi nech uz konecne prestane nadavat na fica lebo viem si to zivo predstavit ze matovic tu bude 4roky len nadavat na fica ,a praca pre obycajnych ludi ostane bokom .. tak potom naco vlastne siel do parlamentu koli imunite ale naco ked on je taky cestny !!! nadavat mohol aj v tom svojom platku tak ako doteraz...!!! matovic tak sa zobud ,a v parlamente vobec slusny bud...!!!


Joujo   |   ip:213.151.2   |   2010-12-17  (12:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Matovič dvorný holohlavého Sulíka.Okašlal si obyčajných ľudí. Máš korito kde za retardované výroky berieš veľké peniaze a kašleš na obyčajných ľudí.


knoflk   |   ip:95.102.22   |   2011-01-13  (13:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pán Matovič.Je mi Vás ľúto,pretože ste sa stál členom takejto vlády,ktorá presadzuje fašistickú ideologiu,totiž že len silní a zdraví jedinci majú šancu prežiť.Zišiel by sa mi šikovný právnik,ktorý by mi od štátu vysúdil kompenzáciu za to,že nezarábam toľko ako sudcovia špeciálnych súdov.Štedro by som sa mu odmenil./50% zo sumy,ktorú vysúdi.Rovnako by ste mal presadiť najať nejakú mraziarenskú firmu,ktorá by zmrazila vyplácanie nezmyselných a nezáslúžených odmien pre vyšších policajtov a zástupcov mestských a obecných úradov podľa gréckeho vzoru.Človeka už prestáva baviť život v takejto krajine!!!


filip   |   ip:178.40.23   |   2011-01-13  (15:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ekonom- Z kade si sa dočítal,že hnutie OBYČAJNI ĽUDIA nechcú ísť do vlády s Dzurindom???!!!


knoflk   |   ip:95.102.22   |   2011-01-14  (14:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj tak nikto nemá na Harabína.Všetci ste mu po členky.Ako majú potom vyzerať naše súdy keď ich diriguje takýto pí,pí pí pí ...


knoflk   |   ip:95.102.22   |   2011-01-17  (11:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pán Matovič , spamätajte sa už.Veď už ste Ficom posadnutý.Každú vetu začínate:Fico...Kedy sa konečne začnete venovať tomu čo máte robiť a za čo ste nadštardantne platený.Je zrejmé,že zopár ludí Vám na tie Vaše oblbovačky naletelo.Napokon , viacerí z tejto pozliepanej vlády si nemáte čo vyčítať.Svedčí o tom aj zmena ústavných zákonov,len aby človek nemohol demokraticky a bez strachu vyjadriť svoj názor.Dnes je moderné vyhrážať sa padákom za prípadný nesúhlas,na čo mám aj svoje skúsenosti.Preto,ak ste chorý z Fica,dajte sa vyšetriť,alebo sa konečne venujte tomu ,prečo ste tam.Ak náhodou toto nieje výlučne to,prečo si Vás ponechali!diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

I dvanáctiletá holčička ví, proč jsou země světa v dluzích

Dvanáctiletá Victoria Grant vysvětluje, proč její vlast Kanada a většina světa jsou v dluhu. Svůj projev přednesla 27. dubna 2012 ve Filadelfii na konferenci Public Banking in America. Public Banking je vzdělávací organizace hledající způsoby, jak nahradit dosavadní zkorumpovaný systém bankovnictví veřejným systémem


Koniec Eurozóny bude bolieť hlavne bankárov, nie ľudí

Operation Unthinkable

Kultúrna bieda televízií

Otvorený list Emila Páleša adresovaný Štefanovi Hrí...

Japonská vláda pod hrozbou HAARP útoků zaplatila FEDu ...

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.3192 s