23. September 2019
    
Na „západnom fronte kľud“ - Dolezite.sk

Na „západnom fronte kľud“


  2010-09-29  (10:50)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Na „západnom fronte kľud“

 

Všimli ste si ako nás naše média kŕmia somarinami, tlačia nám kaleráby do hláv? Najväčším problémom je socha Svätopluka,jazykový zákon,ospravedlniť sa sl. Malinovej,kde koho na druhom konci sveta zabili alebo havaroval autobus,či doslal Matovič facku na ľavé alebo pravé líce a pod. Alebo samé stupídne zábavné programy ala talentománia a Nora-mánia a pod.

To bolo slávy v médiach v minulosti pri „slávnom ťažení“ USA a celého „demokratického“ spoločenstva   v Srbsku, keď išlo o Kosovo, v Aganistane,v Iraku . Média sa predháňali v supelatívoch ako „demokratický“ svet zachraňuje demokraciu a ľudské práva  v týchto krajinách. Zrazu je ticho,len sem tam sa niečo zverejní. Prečo asi? Čo sa deje v týchto krajinách? Prečo naša verejnosť nie je informovaná o tom ako

  to povznieslo afgánsky ,iracký i kosovský ľud, ako sa tešia, novej „demokracii“,ako napreduje ich ekonomika,kultúra,socialne práva a ľudské práva? Prečo sú naši politologovia, politici, mimovládne organizácie rôzneho zamerania tak silne ticho. Prečo „nepejú“ chválospevy  na dosiahnuté výsledky týchto“ misií“. Odpoveď pozná istotne každý súdny človek, Lebo všade ľudské práva a demokracia dostali riadne na frak, bol rozvrátený fungujúci systém, pošliapané národné tradície, národná hrdosť, totálne rozvrátená ekonomika a rozkradnuté suroviny, bohatstvo štátu, všade, je kriminalita, násilie, drogy a stupňujúci sa odpor proti okupantom. Boli partizáni , maquisti vo Francuzku v druhej svetovej vojne tiež teroristi? Ano boli pre Nemcov,okupantov,pre ostatných boli hrdinovia, vlastenci a tak sa cítia určite aj bojovníci proti americko-europskej okupácii v Iraku i Afganistane ( tým nechcem povedať že súhlasím s krutosťami militantného islamu a hlavne jeho postoj a správanie k ženám). Dnes však všetci americkí vlezdoprdelkovia, a je smutné že i naši politici súčasnej vlády už zabudli na partizánov.Z toho mi vyplýva že ak by boli títo ľudia žili v dobe II.svetovej vojny ,veľmi silno by kolaborovali s fašistickým Nemeckom  i Maďarskom,teda boli by to zradcovia. Nezdá sa vám to? Všetko tomu nasvedčuje, správanie Dzurindu a iných v minulosti ako i v súčasnosti vyjadrenie I.Radičovej ohľadom prehodnotenia nášho postoja ku Kosovu.

A ako to dopadne v Afganistane a v Iraku? Je to otázka času, ale presne tak ako dopadli USA vo Vietname, na čo už asi zabudli a ako dopadol bývalý ZSSR a Afganistane. Čo nám potom budú hovoriť naši pravicoví politici, politológovia, predstavitelia mimovládnych organizácii dobre platení z rôznych zahraničných centrál, nadácií a pod.

Naši múdri predkovia, prarodičia, rodičia vždy múdro vraveli “neopič sa po iných, buď sám sebou“, „maj svoju hrdosť, nikomu nelez do zadku, len vtedy máš svoju cenu“, „nechamti sa po cudzom ale svoje si nedaj“, “radšej chudobný ale so cťou, ako bohatý bez cti“..................Veľa múdrosti je v našom ľude a len vďaka tomu zrejme prežil všetky druhy útlakov, v každej dobe sa našli národovci, ktorí vedeli pozdvihnúť zástavu (vlezdoprdelkovia ich nazývajú nacionalistami) viesť ľud po správnej ceste. Žiaľ mnohí z nášho ľudu sú zrejme ešte spitý novembrom 89,  ti mladší masmedialným odpadom , lebo sa nevedia orientovať čo je dobro a čo zlo pre vlasť a národ. Inak by sa títo súčasní kolaboranti nemohli predrať k moci, dúfam že nie na dlho.


Miro Záhorák
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
duri   |   ip:78.99.66.   |   2010-09-29  (20:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja len k tym partizanom a k celemu SNP- uplne zlyhanie, ale zas vdaka rusom...

+ aj rusi varovali americanov , ze nemaju sancu vyhrat proti arabskemu odpadu


ferikevonmirofekalia   |   ip:178.41.75   |   2010-09-29  (20:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  duri: tliachas uplne pikoviny. Preber sa uz prosim ta


HAH   |   ip:85.216.14   |   2010-09-29  (21:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Autor clanku pobudol istu dobu v hore spominanych destinaciach a vzhladom na neprijemne skusenosti ktore tam zazil (oskrety riad v 5* a pod) sa rozhodol napisat dany clanok.W   |   ip:85.207.25   |   2010-09-29  (22:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  HAH: nerozoberaj autora, ale vyjadruj sa k teme, zbytocny flame toto


ANONYM   |   ip:85.216.14   |   2010-09-29  (23:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  asi tazko zbytocny ,ale slepcom neotvoris oci .dobry akus pravdy v tomto claanku.ale nwo- ckarom alias sorosovcom nevonia.


ANONYM   |   ip:85.216.14   |   2010-09-29  (23:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ludia nezabudnite na chemitrals
http://orgo-net.blogspot.com/2010/09/americke-radary-dnes-hodne-krouzi.html
vsetko je na vas ci pochopite ze je a budete bojovat na vsetkych frontoch proti nim,novinari lekari ucitelia technici a vseci pracujuci ludkovia i momentalen nepracujuci nezadvarajte pred tym oci len preto ze vteelke o tom mlcia ide o vas o vase zdravie a o zdravie tejto planety co chcete zanechat vasim detom?


ANONYM   |   ip:85.216.14   |   2010-09-29  (23:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  smutok a podlomene zdravie len preto ze ste lahostajny ?voci tomu co sa deje okolo vas fote a davajte to na net trebars tu posielajte http://orgo-net.blogspot.com treba s tym bojovat kym je este aky taky cas a sila.nesmieme im bestresne dovolit nicit nasu planetu a zabijat ludi nepriamo aj priamo vo vojnach .


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-09-30  (06:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aký systém fungoval v Iraku a Afganistane?


underdroid   |   ip:195.28.83   |   2010-09-30  (07:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Najlepsie je nezrat co nam daju v s tv-pravach, stv,markiza,joj to ani nepozeram ,lebo to co tam prezentuju je sama vrazda,havarie a nestastie inych. Co myslite preco nas krmia negativnou energiou, nestastim inych? aby v nas vyvolali sucit? To nie ,je to preto aby sma sa bali kolko je v nasom svete zla a nestastia,a mali falosny pocit ako si zijeme bezpecne a v blahu oproti tym uboziakom,stratili sme volu protestovat (aspon v nasej mysli), otupje to v nas solidaritu k inym.Ked to vidime kazdy den na obrazovkach stava sa to v nasom podvedomi,beznov realitou, a nie sme odhodlany to prijat s potrebou niekomu pomoct.Urobme si vlastny nazor a nedajme sa oklamat!Politika je ako reklama na vlozky.
.................................
ANONYM ty si vsade s tym chemtrails, prestahujsa na iny blog,toto je narodno-soc. politika a nie anorganicka chemia. :o) , ja len v dobrom 'sudruhovia'. ferikevonmirofekalia.hu tiez si asi mimo hranic sk, ze? Autor velmi dobre vie co pise,


Lu   |   ip:178.40.46   |   2010-09-30  (08:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No ten klud je sem tam trosku naruseny napr. takymito spravami:

CIA a TA3
Dnes v 1:50 | afinabul | Z domova
CIA se připravuje na manipulaci evropského veřejného mínění
Zpráva CIA zároveň konstatuje, že proti válce v Afghánistánu je asi 80 procent Francouzů i Němců, poukazuje ale na to, že je to odpor stále jen pasivní. Pokud ale "v Afghánistánu přijde předpokládané krvavé léto, pasivní Francouzi a Němci, kteří nesouhlasí s vysíláním svých jednotek, mohou přejít k aktivnímu a politicky potentnímu nepřátelství."

Slovami pana G:
Kazdy dobry pozorovatel dnesnej situacie vo svete vie, ze niekomu, kto ma vala penazi a z toho vyplyvajucu moc ovladat media a dokonca aj rozhodovat o tom, kto bude americkym prezidentom, vadi, ze Europa sa nedostatocne angazuje v tom, co vlastnici medii tak vhodne nazvali ” vojnou proti terorizmu” a vsetci naivni hlupaci tohto sveta im to uverili. Europu treba vyprovokovat do “doslednejsieho” pristupu k tomuto umelo vytvorenemu “problemu”.


filip   |   ip:95.102.13   |   2010-09-30  (09:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lu -Tých 80 percent proti znamená ,že bude potrebný nejaký teroristický útok v europe na zvrátenie verejnej mienky .Trošku ovce postrašiť.


ANONYM   |   ip:85.216.14   |   2010-09-30  (10:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  unde
nevyhanaj :)a hlaadaj ja len ze netreba zabudat ze je to realita a nie tv realita.a ze to nemienim nechat tak aby to upadlo do zabudnutia.


valdo   |   ip:178.40.16   |   2010-09-30  (10:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Veľmi pekne a pravdivo napísané. Ocenil by som, ak by sme sa mi Slováci prestali hašteriť a začali cítiť spolupatričnosť v tomto svete. Inak nás každý iný národ, byť
akokoľvek neprajný a zlý, rozoberie ako Izrael spolu s USA,..Arabov, po jednom. V jednote je sila..to nie je len odkaz komunistov, ale aj Svätopluka.Madness   |   ip:78.98.199   |   2010-09-30  (12:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Valdo
NEchcem nič privolávať, ale národ sa pozná iba ak nastane vojna alebo nejaká katastrofa. Až potom sa zistí či sme národ jednotlivcov alebo vieme držať spolu. Pokiaľ je naše prostredie pasívne aj my sme väčšinou pasívni.
Anonym
je dobré šíriť a informovať ľudí, ale pokiaľ sa niečo neobjaví v novinách málokoho to zaujíma. Chcel by som vedieť, koľko ľudí navštevuje túto stránku alebo iné info. stránky. Tu na príspevkoch (viem že každy čitateľ sa nezapája) sa väčšinou objavujú rovnaké nicky a z obľúbencov z facebooku je napísaných 5030 čo nie je tak veľa. (možno polovica tu nikdy neboli)


interbulo   |   ip:88.212.36   |   2010-09-30  (12:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj pasivitou sa dajú dokázať veľké veci...viď Ghándí a pod.


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-09-30  (12:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Gandhi by mohol doteraz sediet s prekrizenymi nohami na brehu rieku a pasivitou by to nikdy nebol nikam dotiahol, keby si Britania zaumienila dalej ostat v Indii.


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-09-30  (12:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Gandhi by mohol doteraz sediet s prekrizenymi nohami na brehu rieku a pasivitou by to nikdy nebol nikam dotiahol, keby si Britania zaumienila dalej ostat v Indii.


Madness   |   ip:78.98.199   |   2010-09-30  (13:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súhlasím s Rafaelom. Rozjímanie a uvažovanie nad nesmrteľnosťou chrústa nič nevyrieši v dobe keď treba konať (ako som napísal)


yaris   |   ip:212.197.5   |   2010-09-30  (13:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer:fungoval z nášho pohľadu zlý systém a ale lepší než teraz momentálne


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-09-30  (13:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mortalita, smrtnosť, dĺžka života, analfabetizmus, násilie, podvýživa, potlačovanie základných ľudských práv a slobôd, nedostupnosť čistej vody a jedla, , veľká dostupnosť chladných a strelných zbraní, na vidieku temer žiadna infraštruktúra zabezpečujúca základný životný štandard, vymáhateľnosť práva otázna, veľká subjektivita pri trestných úkonoch....nie ďakujem.


ANONYM   |   ip:85.216.14   |   2010-09-30  (13:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hujer
hm to mas skade amici povedali?teraz maju ovela horsie precitaj si aku maju umrtnost po bombardovani bombami obohacenimi uranom a kolki su uz nei a deti za to ze ich omylom akoze amici strelili.vsak sa spamataj.ci je lepsie cielene vyvrazdobvanie ako zit tak ako zili a aj tak nvs podstate ani ako ziuli pred tym ?si myslis ze zit v mamone znamena zarucene zit stasnejsie a slobodnejsie ako zit v chudobe?hujer bud si plateny a umyslene tu zavadzas alebo ich propaganda ta riadne oslovila.a este nieco radioaktivita sa meria normalne a pri jej merani nezalezi na prvku .


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-09-30  (16:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kamoš zo Svidníka tam pracuje ako rádiológ v nemocnici v Iraku, kamarátka z Prahy ako reportérka pre domáce a zahraničné noviny striedavo v Kongu a Afganistane. Kamarát Vlado z Bratislavy lieta pre Iraqi Airlines na linkách do SAE.

Ako to funguje: Domáci vedia veľmi dobre, ako sú technicky na tom Amíci dobre. Preto nabehnú do strategickej budovy, ktorá je atraktívna pre zahraničné médiá - najlepšie škola, sirotinec, nemocnica. Odpália raketu do zóny skenovanej radarmi. Amíci majú do 30 sekúnd súradnice miesta a balistickú krivku odkiaľ raketa vyletela proti nim. Do 70 sekúnd od začiatku útoku odpaľujú raketu na dané miesto, no nepriateľskí bojovníci sú už mimo miesta. Deti, pacienti, starí ľudia nemajú šancu ujsť. A potom prídu médiá, novinári, televízia...

Neobhajujem Amíkov ani domácich a som proti akémukoľvek násiliu, no nieje všetko utrpenie domácich jednoznačné ako vravia nezávislé médiá...


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-09-30  (16:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A domáci veľmi dobre vedia že Amíci nestrieľajú na deti, ženy, chorých, starých a na autá s červeným krížom na boku. Kamarát Ludvo ( Francúzsky legionár z Calvi, pôvodom z Dunajskej Stredy ) tak zastrelil 12 ročného chlapca opásaného dynamitom keď išiel prosiť k holandskej pôrodnici prosiť o pomoc. Nebol jediný z týchto detí, a bohužiaľ ani posledný...

Kde sú médiá, keď zlí Amíci zastrelili nevinné dieťa?

Opäť opakujem: som proti akémukoľvek násiliu, vojne, prítomnosti Amíkov na ich území...


ANONYM   |   ip:85.216.14   |   2010-09-30  (18:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hm mas zaujimavych priatelov az sa cloveku verit nechce,moji sedia v krcme,alebo pri zene.ale dobro a amic vojaci su dva rozne pojmy.v tom mam jasno,tu u nas utocia peniazmi a nenapadnymi zbranami a v 1989 tu vyhrali a ani sme si to poniektory nevsimli,nvm ci mam napisat,ze sme mali stastie ze sa tu nasli ludia co sa dali kupit im,a nas predali,lebo iste je ze keby sa nedali kupit tak ako v iraku a afganistane tak dopadneme ako oni alebo juhoslavia.a este jedno nezabijes!takze si nechaj tie reci o slobode ako isli ju ludom priniest to su keci pre tych co ziju troska v inych sferach a nemaju cas vlatnym rozumom rozmyslat a vidiet aj za ofic keci.


ANONYM   |   ip:85.216.14   |   2010-09-30  (19:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a nik nema pravo prist do cudzej krajiny nech ma aj nvm aky uslachtili dovod zabijat nevyinych ludi nik ani elita lebo v bozom kralovstve plati NEZABIJES!a pride uz coskoro cas kedy to bude platit vsade.


mkultra   |   ip:78.98.187   |   2010-09-30  (19:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer je majster demagóg, ale patrí ku koloritu tejto stránky, takže minimálne ja som si už zvykol. Nie je ťažké ho prekuknúť, stačí si prečítať jeho reakcie na témy kde sa "delí svetlo od tmy"

Ja ti poviem tajomstvo DrHujer. Sadám Husajn bol diktátor a nebol to dobrý človek a už vôbec nie spravodlivý vládca, ale bol to vládca svojej krajiny.
Na to aby mohol byť diktátorom musel mať aspoň minoritnú podporu obyvateľstva. Nepoznám diktátora, čo by vládol bez akejkoľvek podpory a proti vôli všetkých. Na to, aby túto podporu mal musel Irak aspoň nejako fungovať!

Toto všetko je dnes preč, pretože američania cieľavedome a naprosto úmyselne pri invázii zničili všetku infraštruktúru. Zbombardovali elektrárne, čističky odpadových vôd, proste všetko čo udržovalo aspoň aký-taký štandard. Iracké zdravotníctvo je v troskách, vďaka munícii s ochudobneným uránom výskyt rakoviny vystrelil niekde do stratosféry, detská mortalita nebola taká vysoká v Bagdade snáď ani v stredoveku... Je to naprosto úmyselná genocída a vieme, že dôvod si američania jednoducho vymysleli!

Hujer je mi jedno aký si starý a vážený, pre mňa si len hnoj. Uvedom sa!


LordX   |   ip:158.194.1   |   2010-09-30  (21:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Preco sa nespytat samotnych Iracanov, ako na tom su? Zaujimave prieskumy verejnej mienky v Iraku:

http://www.usatoday.com/news/graphics/iraqpoll_pdf/iraq_poll.pdf

Podla tohto prieskumu, vacsina Iracanov si praje mat demokraticku vladu, nie nadvladu islamu. Vacsina Iracanov nesuhlasi s pokracujucou pritomnostou vojsk koalicie, a praje si aby bezpecnost v Iraku zabezpecovala ich narodna armada. Takisto bezpecnostnu situaciu v krajine povazuju za najvacsi problem krajiny. Co je zaujimave, nepodporuju ani miestnych militantov, ani vojska USA, ale svoju narodnu armadu, co je vcelku pochopitelne.
Podpora invazie v roku 2003 je tak 50 na 50..


Rastislavapk   |   ip:78.98.62.   |   2010-09-30  (21:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Áno, všimol som si, ako nás televízia a ostatné médiá kŕmia nezmyslami. A ďalej som si všimol, ako to obrovským masám ľudí vyhovuje (čo je vlastne ešte väčší problém).
Pán Záhorák, píšete v závere svojho článku, že "Žiaľ mnohí z nášho ľudu sú zrejme ešte spitý novembrom 89, ti mladší masmedialným odpadom..." Osobne nemám pocit, že by boli niektorí ľudia ešte stále "opitý" novembrom 89, ale to neznamená, že to tak nie je. Ale nemyslím si už, že tí istí ľudia (a spolu s nimi aj ostatní) by boli spokojní s vývojom po r. 89. A pokiaľ ide o "tých mladších" (mimochodom, kategoricky medzi nich patrím, keďže som sa v tom "osudnom" roku 1989 narodil), máte absolútnu pravdu. Veľmi veľa mojich rovesníkov (alebo ľudí, ktorí sú k môjmu veku blízko, teda ponovembrová generácia) tento masmediálny odpad pokladá za kultúru. Z niečoho takého je mi na zvracanie. Je to akoby nemali vlastný rozum a iba slepo nasávali všetko čo im je v TV, rozhlase, či tlačenom braku, ako špongia. No fuj!


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-10-01  (07:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mám zaujímavých priateľov. Väčšina ľudí uverí, až keď ich spoznajú osobne.

Inak Iraqi Airlines majú špeciálnu leteckú linku do Dubaja, kde vozia do detskej nemocnice deti poranené vo vojne. Rodičia chodia s deťmi na palube. Na letisku ich vyložia a taxíkmi obiehajú nemocnice, či ich neošetria. Väčšinou rozhoduje to, koľko tisíc dolárov majú pri sebe. Za let sa platia nehorázne sumy. Naspäť sa však už nedostanú, všetky peniaze nechajú v špitáloch. Naspäť sa poväčšinou vozili zbrane. Pekný biznis pod záštitou červeného polmesiaca.

mkultra, s Vašim príspevkom k Iraku súhlasím. A ďakujem za urážku. Starý nie som.
ANONYM   |   ip:85.216.14   |   2010-10-01  (07:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  so suhlasom predstavenych americanov aby som nekrivdil vsetkym americanom. sa tie zbrane vozili mozno im ich aj sami predali aby mali proti komu bojovat,lebo ked to ty vies.tak oni urcite .vsak najlepsie sa zaraba ked potporujes a predavas obom stranam vo vojne.nie vsetko je pravda a nie vsetko je loz.skutocnu pravdu je dnes najst umenie,lebo ludia upadli,jak este nikdy za svojej ery.kedysi bola cest nad peniazmi dnes uz to bohuzial tak neni.dnes je cet peniaze a loz flexibilita.


Lu   |   ip:178.40.16   |   2010-10-01  (11:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer
never vsetkemu, co ti povedia. Pouzivaj vlastne oci a hlavne hlavu.
Znama lieta pre arabske emiraty. Ma byt alebo dom? v Dubaji. Je tam uzasne . obchody, plaze, sluzky...raj.
Potom tam prides a divas sa na to inymi ocami a pochopis, ze Dubaj je iba Disneyland. Uvidis otrocku pracu filipincaniek, stavebnych robotnikov v pozicii otrokov z bangladeza, iraku, libye...Ale vidis ich iba ked chces, desiatky km za mestom v ohradenych barakoch bez pasu a sance. Uvidis mesto na pusti, kde vyschne vsetko za par hodin bez umeleho zavlazovania, a vnutri bez klimatizacie, kde obyvatelia maju najvyssiu emisnu stopu zo vsetkych ludi na Zemi. Mesto, ktore zije nad svoje ekologicke moznosti, mesto bez stopy prirodzenej vody. Ale toto letusky nevidia.
Tak to mas aj v Iraku. Pravda sa nehlada cudzim pohladom. Ja mam znamu, co ma tie konciny prechodene a napriek znicenej infrastukture a nedostatku takmer vsetkeho tam nasla ine hodnoty- v ludoch.
Ako mozes napisat "A domáci veľmi dobre vedia že Amíci nestrieľajú na deti, ženy, chorých, starých a na autá s červeným krížom na boku." Ved nedavno si ma kritizoval za nedokonaly preklad clanku, kde sa pise o mrtvych a znetvorenych detoch . Vnimas niekedy aj obsah? Alebo len hladas ypsilony v Deklaracii ludskych prav?
Nic v zlom, aj vrtakov treba. Ale na cloveka s univerzitnym vzdelanim (tusim matfyz)by som cakal trochu viac nadhladu.
Meno   |   ip:208.53.14   |   2010-10-01  (14:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zbigniew Brzezinsky a vojny v Afganistane (ZSSR a USA)

http://www.youtube.com/watch?v=608RewFgp6k

http://en.wikipedia.org/wiki/Zbigniew_Brzezinski#Afghanistan

Brzezinski, known for his hardline policies on the Soviet Union, initiated in 1979 a campaign supporting mujaheddin in Pakistan and Afghanistan, which were run by Pakistani security services with financial support from the CIA and Britain's MI6.

http://www.oilempire.us/zbig.html

A group of men who call themselves the “neo-cons” took up Brzezinski’s chessboard and created The Project for a New American Century (PNAC). In 2000 these men took the Whitehouse. The neo-cons also recognized that a “catastrophic and catalyzing event, like a new Pearl Harbor,” would benefit their dreams of imperial mobilization.
mkultra   |   ip:78.98.179   |   2010-10-01  (17:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2:Dr.Hujer vidíš o tom to presne je.
Napriek tomu, že som v princípe proti invektívam a urážkam - hlavne na internete, lebo je ľahké byť hrdinom spoza obrazovky, v tvojom prípade mi to už nedalo. Porušil som svoj zvyk neurážať a úprimne som napísal, čo som mal na jazyku aj za cenu, že si o mne ostatní budú myslieť, že som hulvát. A o tom to je!
Už dlho si všímam tvoje príspevky do diskusií a nemôžem sa ubrániť pocitu, že ty nepíšeš úprimne, čo si myslíš. Mám pocit, že svoje príspevky chladne kalkuluješ, aby si pestoval a držal vysoký kredit. Akoby si sa snažil budovať pozíciu akéhosi "opinion leadra"
Mám pocit, že často zavádzaš.

Prosím ťa DrHujer, mohol by si aspoň raz úprimne napísať ako to s tebou vlastne je? Je to egom? Si v lóži? Cítiš, že máš na tejto inteligenčnú prevahu nad ostatnými diskutujúcimi a preto formuluješ commenty tak ako ich formuluješ? Čím to je, ozaj ma to zaujíma.
Vopred ďakujem za tvoju odpoveď.


filip   |   ip:78.99.175   |   2010-10-01  (18:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer je žid a či je aj v loži je fuk.Robí si tu svoju špinavú robotu a je z tej bandy najvychcanejší.


bo   |   ip:78.99.128   |   2010-10-01  (19:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To všetci :
rano som chválila dôlezite.sk a ejha
aký obrat,
Je dôležitý článok, či osoba DrHujera ?
Anonym hamuj.
...spomínalo sa či sa dokážeme v prípade potreby zomknúť ??
Nedokážeme, veď ani diskutovať nie.DrHujer   |   ip:178.40.24   |   2010-10-01  (19:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lu, mne je jedno aké to tam je, citoval som priateľov.

mkultra, neviem čo je lóža, moji predkovia pochádzajú zo Srbska, židovské korene nemám. Pracujem poctivo vo firme v elektrotechnickom priemysle každý deň svojich 8 hodín za 1003 € v hrubom. AK sa dá a mám čas, chodím do fyzikálno chemického laboratória po víkendoch. Takže štandardný bezvýznamný človek milión. Nemám žiadne rozhodovacie právomoci, niesom nikomu šéfom a ani nechcem. Počas štúdia som pracoval pre cestovku, pochodil som svet, naučil zopár jazykov, postretal veľa ľudí, videl veľa vecí, videl veľa smrti. S cestovaním som začal v 14, keď som sa vybral stopom po Európe:-) - tatko ma skoro prizabil :-) Z jednej Univerzity ma vyhodili:-), druhú som zvládol. Pracoval som po celej EU, z poslednej práce ma vyhodili, pretože som odmietol 150 000SK úplatok, keď výsledok vzorky bude taký, ako oni chcú. Nebol. Bývam na dedine v starom dome po babke, nemám TV, ani poriadne WC, pračka tiež neviem čo je, takže občas smrdím :-)

filip ďakujem za to "vychcanejší". To som, nezneužívam to, ale je to dobrá obrana, keď ťa chce dakto okradnúť, keď stretneš vyberačov s narcismi, milého bankéra alebo biely golier. V dnešnom svete treba byť v strehu...


filip   |   ip:78.99.175   |   2010-10-01  (21:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bo- ak tu niekto pravidelne úmyselne zavádza ,tak je kritika oprávnená.Alebo nevidíš ,že nie všetci si tu "len" vymieňajú názory?


ANONYM   |   ip:85.216.14   |   2010-10-01  (21:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bo
tak ja mam hamovat a nechat sa urazat?jezis prisiel a ucil k merumilovnost a kde sme teraz.este vtedy to malo vyznam byt mierumilovny a nastavt druhe lice po rane na prve,ucil vas ze Boh je milostivi a ze vzdy bude az do dni kedy to pride.dnes to uz neni o milosti ale o tom ako vy knemu tak on k vam.a ja tak isto.nenecham sa urazat.len preto ze mam opacny nazor jak mnohy.


filip   |   ip:78.99.175   |   2010-10-01  (21:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak si súdny človek prejde príspevky týchto ,tak vidí ,že je to pre nich len taká hra s gojmi. Stačí sa pozrieť na diskusiu ich očami- napísať hociakú hlúposť a gojovia hneď argumentujú. Na argumenty zas len hlúposť a tak dookola.Takto to robí ferko .Hujer má inú taktiku ,ale cieľ je rovnaký.Aby to tu bolo ako na SME.


bo   |   ip:78.99.128   |   2010-10-01  (22:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Áno anonym, nenechaj sa urážať ale ani ty neurážaj. A ak to čo robil Ježiš bolo jemu dobré, malo by byť aj tebe.ANONYM   |   ip:85.216.14   |   2010-10-01  (23:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja som tu nikoho prveho ci necitas?ale to je jedno :D este sa aj slepci na plusovali:chudaci kto vie ako by mali cierne prispevky keby sa daalo raz iba zahlasovat ze unde ,treba navodit dojem ze mnohy suhlasia s tebov,aj ked opak je pravdou.


ANONYM   |   ip:85.216.14   |   2010-10-01  (23:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lol ospravedlnujem sa za zavadzanie uz je to opravene pokial si nezmenite ip tak sa vam neda viac krat zahlasovat cize to muze len hacker alebo admin bru noc vsem.


mkultra   |   ip:78.98.179   |   2010-10-02  (11:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer ďakujem, odteraz ťa už rešpektujem a ospravedlňujem sa ti za urážku, riadim sa heslom dôveruj, ale preveruj - teba som chcel preveriť už dávno. Používam taktiku, keď chceš, aby sa to hýbalo, štuchni do toho palicou :-D
Vzhľadom na to, že si opísal niečo zo svojho súkromia neostanem ti nič dlžný.

Pracujem na pošte ako doručovateľ za cca 400e mesačne. VŠ som nedorobil, študoval som masmediálnu komunikáciu, ale v určitom bode som sa už nedokázal viac presviedčať, že je v poriadku učiť sa o vytváraní hyperreality, o agenda settingu a iných spôsoboch ako (de)formovať verejnú mienku. Od toho momentu som sa nedokázal prinútiť k štúdiu. Radšej budem riskovať chudobu, než by som mal zradiť seba samého len pre VŠ titul. Som veriaci človek, ale nechcem byť spájaný s organizovanou cirkvou - je to pre mňa Babylon. Podľa štandardných merítok spoločnosti som blázon, ale už dávno som pochopil, že ak si chcem zachovať zdravú myseľ, musím sa zblázniť. Ak by som sa totiž tváril ako normálny človek, bol by som blázon! :-D
Parkrát si zo mňa už uťahovali, že vyzerám ako Žid (nos) a som RHnegatív, tak som si pre istotu nechal spraviť mtDNA a Y-DNA rozbor. Otcovi prapraprapra tiahli od atlantického oceánu (možno Kelti) a maminy praprapra boli z nejakého ugrofínskeho kmeňa. Takže tak.
Nie som antisemita, len som zásadne proti sionizmu, to je všetko.


filip   |   ip:178.41.32   |   2010-10-02  (11:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mkultra-nedaj sa pomýliť Hujerovou " úprimnosťou".Je to líška prefíkaná. To čo napísal o sebe predsa nie je argument za jeho nestrannosť. Už tu pracuje dlho na to, aby mu tú nezaujatosť niekto zožral. Je majster manipulácie.


Lu   |   ip:178.40.16   |   2010-10-02  (19:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Co ti je jedno, DrHujer?
Irak ci Dubaj? A ak ti je to jedno, tak naco pises tie nezmysly? Nemusis sa ohanat podivnymi priatelmi, mas na viac.


ggg   |   ip:85.216.16   |   2010-10-02  (19:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tazko odbocit od vydupanej cesty, lahko sa da stratit. takto uvazuje slovensko naklonene zapadnym mocnostiam...


DrHujer   |   ip:178.40.66   |   2010-10-02  (22:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Filip, ďakujem.


DrHujer   |   ip:178.40.66   |   2010-10-02  (22:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mkultra, kiežby som mal tajéhoto doručovateľa. Myslím, že by sme si po ránu pri čaji mali čo povedať :-) Ďakujem za info. Ale každopádne držím palce, snáď bude lepšie a bude sa dariť... ja som vždy nápomocný.


morf   |   ip:213.108.1   |   2010-10-03  (12:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer, +kuješ si svoje príspevky?
Myslím posledne dva.


DrHujer   |   ip:95.103.24   |   2010-10-03  (12:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  morf, +kujem? čo to znamená?


Uite   |   ip:89.173.92   |   2010-10-05  (10:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na západnom fronte kľud, pripravuje sa východný... Masírovaná je verejná mienka strachom z teroristov v Európe. Dôvod? Démon súhlasu v Európe, ľahšie prijme otvorenie východného frontu. Hlavným spôsobom, ktorým manipulujú okultisti a ctitelia Satana tento svet je strach. Je to metóda ich vlády. Media masovej manipulácie sa sústreďujú len na odbiehajúcich od stáda. Vybočujúcich z radu. Preventívne. Takú istú funkciu plnia aj uverejňované články a diskusia na tzv. nezávislých weboch. Stačí nasadiť pár Hujerov, ktorý nám dokonca predstavia aj svoj profil... Dr. Hujer pri tvojom plate by si som si zaobstaral aj splachovací záchod. Ten mali už starý Sumeri. To čo píšeš môže byť potravou len pre tých čo seno žerú, odhliadnúc od niektorých výnimočných postrehov, ktorými sa z času načas prezentuješ. Záhoráci však hovoria, že "vopatú buato muácic" môžeš tak na svojom dvorku, nie tu. Oddeliť zrno od pliev je úlohou každej diskusie. Mlátiť slamu sa dá do nekonečna. A to je aj zmysel nekonečných diskusií.Takže, kto pozná lepší spôsob vlády ako je vláda lásky, tak ako ju prezentoval Kristus na zemi? Kto môže oponovať aspoň proti jednému z proroctiev, ktoré vyslovil a plnia sa v našej dobe? Táto doba, a jej nezameniteľný otlačok, sa nedá pomýliť s inou. V tejto dobe vrcholí riešenie spornej otázky celej histórie ľudstva. Kto ju pozná, aby nám ju vysvetlil?


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-10-05  (10:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Uite, pekný príspevok, súhlasím.


Frosty   |   ip:85.248.24   |   2010-10-07  (18:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja som z toho clanku nic nepochopil nejak mi tie vety nedavali zmysel :d ale suhlasim media klamu to je jasnediskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Nevyhnutnosť kolonizácie vesmíru!

Správa z médií: Ľudstvo musí preč zo Zeme, inak vyhynie! Dve storočia máme vraj na to, aby sme zvládli technológiu, umožňujúcu kolonizovať vesmír. Inak nemáme šancu prežiť. Myslí si to britský astrofyzik Stephen Hawking, podľa ktorého budeme musieť čeliť v najbližších rokoch čoraz väčším hrozbám – či už prírodného, alebo spoločenského charakteru. Hrozbám, ktoré by boli pri našich súčasných technologických a ekonomických možnostiach nezvládnuteľnými.


Model kasinoveho efektu v ekonomike

Euro je stratené

Hra s Eurem skončila – teď přichází krach – Nigel...

Galéria ľudskej hlúposti

Wikileaks podkuruje Washingtonu

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.3455 s