20. September 2019
    
Najdite si svoje šťastie - planéty neklamú! - Dolezite.sk

Najdite si svoje šťastie - planéty neklamú!


  2011-07-24  (13:30)  |  Úvahy a komentáre
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Najdite si svoje šťastie - planéty neklamú!

Priznajme sa. Kto si s pobavením nepozrie svoj horoskop dňa, alebo týždňa i keď takmer vždy sa zdá byť nepresným.  Veď už len štatisticky nie je možné, aby každý dvanásty človek na Zemi prežíval tie isté, alebo podobné skúsenosti v danej chvíli.  No napriek tomu horoskop fascinuje, lebo vždy je tam malilinký náznak pravdy, predsa len vystihuje základné črty osobnosti, a niekedy aj trafí... 

 

To, čo vidíme v žurnáloch pre jednotlivé znamenia kozorožca nie je vlastne horoskop.  Na to, aby kompetentný astrológ mohol vypracovať predpoveď, ktorá by stála za to, by bol potrebný presný čas narodenia, vypočítaný na minútu s presným bodom narodenia, podľa možnosti na kilometer štvorcový, lebo planéty sú v neustálom pohybe a ich vplyv sa mení z minúty na minútu na každom bode na Zemi.

 

Astrológia je najstaršou vedou, od Egypta a Babylonu až k dnešným aristokratom západu a celebritám, tí, čo si ho môžu dovoliť, nepodniknú dôležité kroky života bez toho, že by si neprekonzultovali najvhodnejší čas a miesto pre seba a svojich blízkych.

 

Bludy?  Každý už asi videl internetové obežníky, ktoré doložili  postavenie Zeme oproti podstatnejším telesám Vesmíru.  Vo väčšom fyzickom pomere známych planét sa Zem stráca čo do veľkosti, no nie čo do svojho významu.  Zem so svojou atmosférou, vlhkosťou a plodnosťou poskytuje ideálne podmienky pre život v ktorom sa treba starať o prežitie a deliť sa o prítomnosť a obmedzené zdroje.  Stala sa malou, ale dôležitou dielňou Boha, kde sa doťahujú posledné črty Duše, ktorá sa snaží stať hodnou trvalého prežitia v priestore naplnenom láskou, kde boj o prežitie neexistuje.

 

Ďaleko najväčší obsah tela predstavuje voda, trošku vápnika, veľmi málo fosforu, železa... Stačí sa potknúť určitým spôsobom na určitom mieste a ak sa tak má stať, aj život najvplyvnejšieho človeka na Zemi v okamihu vyhasne.   Telesná schránka je natoľko krehká, že človek je v neustálom ohrození života.   Ešte krehkejšia je energia vo vnútri tela, teda jeho povedomie, Duša človeka.   Tie obrovské telesá, oproti ktorým sa Zem stráca, pôsobia ako nesmierne elektromagnetické polia na rôzne oblasti ľudského povedomia pri vstupe do atmosféry, a v bode narodenia vylisujú jedinečný tvar základných predispozícií do každého jednotlivca, ktoré s ním ostanú počas jeho života.  Takto sa predurčuje kto bude najväčším géniom, kto sa stane najznámejším spevákom, alebo kto sa stane iba obeťou svojho osudu.  Vo väčšine prípadov si Duša sama zvolí svoju cestu.

 

Cirkev potlačila astrológiu, lebo planéty neklamú a nepotvrdili by do neba volajúce nezmysly jej dogmy.  Súčasný svätý otec, Herr Ratzinger, ktorého meno sa už v minulosti spájalo s Herr Hitlerom, má s ním spoločné to, že sa obaja narodili pod tým istým znamením Barana, Hitler 20.04.1889 v Braunau, a Ratzinger 16.04.1927 v Marktli.    Štyri dni rozdielu, v podobnej časti kontinentu, niekoľko rokov od seba.  Hlavnou črtou Barana je jeho schopnosť presadzovať sa, s dôrazom na jednoduchosť života a na telo.   Žiaden z tých nezmyslov ako snivosť, roztržitosť a sústredenie sa na nehmotnosť, ktorá sa v hlavnom prúde pripisuje Rýbám, možno váľať na jediného z týchto pánov.

 

Dnes si každý môže naťukať dátum a miesto narodenia na internete do Horoskopov Zadarmo a dostane ešte stále neosobný, ale v porovnaní so žurnálmi o niečo presnejší popis, ktorý ho však fenomenálne popletie, lebo z automatického vyhodnocovania jednotlivých prvkov dostane dlhý rad indikácií, ktoré sa v detailoch nielenže nebudú zhodovať, ale si dokonca budú na prvý pohľad odporovať!  Kľúčom pre laikov je čítať ho viac ako raz a začať s odstupom, hľadať čo sa opakuje a čo je spoločné.   Ešte stále výsledkom bude veľmi nepresné vyhodnotenie založené na priemeroch,  ktoré nielen že nevystihne, ale dokonca stratí skutočne vynikajúcu osobnosť, no základné črty, a smer tam budú, a o zábavu na hodinku či dve má človek postarané. 

 

To, či ste osobnosťou predurčenou vyniknúť v určitom smere spoznáte na prvý pohľad z kruhového zobrazenia planét pri bode Vášho narodenia, ktoré Vám zvyčajne vyhodí počítač.  Ak máte zvýšenú koncentráciu planét v určitom bode, hlavne vo vlastnom znamení, skúmajte  kvality, ktoré prináša.  V tých oblastiach máte mimoriadne schopnosti. Uplatnite ich!  Nespokojnosť zo života je spojená s nepochopením vlastných cieľov, ktoré človek má ako Duša, a samo-poznanie je kľúčom k úspechu v živote každého človeka.

 

V Tibete sa kariéra významných osobností typovala na základe predpovedí astrológie. Guru to má vo hviezdach a v týchto dňoch záujem astrológov o osobnosti vrcholí.

Hlavne špekulácie ohľadom totožnosti mnohonásobne sľubovaného proféta zo začiatku 21. storočia sa množia, a tak nečudo, že experti trielia so zlatou črievicou v očakávaní nohy, ktorej patrí.   Len či by si nejedna kráska aj ochotne odrezala vlastnú pätu? ...  


Bohumil Slovan
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Yanath   |   ip:85.159.10   |   2011-07-25  (09:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  len tak na okraj, astrologia je pseudoveda, nie veda, nemylit s astronomiou :)


M   |   ip:217.119.1   |   2011-07-25  (09:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Správanie jednotlivca absolútne nezávisí od dátumu jeho narodenia, mám na to dôkaz:

http://blog.okcupid.com/index.php/how-races-and-religions-match-in-online-dating/

- hneď prvý graf ukazuje s akou pravdepodobnosťou sa vytvoria páry s rôznou kombináciou znamení. A ako môžete vidieť nie je tam žiadny vplyv, plus-mínus štatistická odchýlka. Keby znamenie ovplyvňovalo naše myslenie, a keďže je jasné že sa medzi sebou vyhľadávajú ľudia so špecifickým myslením, odchýlka by tam bola, či už tí ľudia veria horoskopom alebo nie.


Sloven   |   ip:193.200.1   |   2011-07-25  (10:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A je vôbec niekto na tejto Zemi, ktorý skutočné ovláda astrológiu? To nie sú len tieto planéty, to je omnoho viac, viac...

A veda rozumu..., no škoda hovoriť.


Krovak   |   ip:109.230.4   |   2011-07-25  (10:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  M: problem je ze spominana tabulka nema prilis velku vypovednu hodnotu.
- poprve cisto z definicie a popisu astrologie pouzitom aj v clanku je toto porovnavanie ekvivalentne "horoskopom" z novin. Cize to nic nehovori o "realnej" astrologii (nebudem radsej pisat serioznej, pretoze v tomto pripade je to velmi diskutabilny pojem)
- podruhe sa jedna o statistiku zalozenu na kompatibilite na zaklade istych otazok, ktore nemusia odrazat kvalitu spoluzitia. Keby bola statistika robena na zaklade realnych vztahov (cize nielen mam rad fantasy a rezen so zemiakovym salatom a aj ona tak si rozumieme, ale zapocitali by sa aj subtilne, no zasadne, drobnosti typu mlaska, chrape, sialene sa smeje, je to hysterka, je to egoista...) tak potom by sa na tom dalo bavit vhodnosti takejto statistiky
- potretie tymto neobhajujem astrologiu, mam k nej tiez svoje vyhrady a v podstate aspon ciastocne skepticky postoj


Adun   |   ip:194.25.90   |   2011-07-25  (10:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mate slobodnu volu, vsetko mate vo svojich rukach, co si urobite to budete mat. Jasnejsie to uz neviem napisat:)
Ano, existuju urcite vztahy k cislam, datumom a pod., nejake karmicke zatazenia atd... ALE: Aj ta najtazsia ludska karma sa da zrusit za jediny kratky ludsky (v priemere 80 rocny)zivot. A to polovicu zivota prespime! Zakladom je zit pozitivny zivot. Predstavte si vsetky mozne (aj nemozne:) pozitivne atributy ake poznate (aj nepoznate:) a zacnite ich aplikovat vo svojom kazdodennom zivote, kazdu minutu, kazdu sekundu. Milujeme Vas a pomahame Vam. Anjeli svetla.


M   |   ip:217.119.1   |   2011-07-25  (10:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krovak: myslel som na tieto výhrady a keby som si myslel že sú opodstatnené tak toto sem nenapíšem. Zaprvé, aj v samotnom článku sa autor obháňa znameniami ako v tej tabuľke (Hitler a Ratzinger = barani). Za druhé, nie je to na základe vybraných otázok, skôr chatu ako facebook. A je to na základe reálnych vzťahov, pretože údaje o tom kto s kým vytvoril pár sa odosiela, keď sa tí dvaja, na základe toho, že si už partnera našli, rozhodnú odstrániť svoj profil zo stránky.


Krovak   |   ip:109.230.4   |   2011-07-25  (10:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  M: co sa tyka metriky mal som na mysli kvantifikovanie hodnoty "spokojnost vo vztahu" povedzme po 5, ci 10 rokoch. To ze sa da niekto s niekym dokopy nemusi znamenat vobec nic.


Krovak   |   ip:109.230.4   |   2011-07-25  (10:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  M: navyse v popise v tom blogu som nasiel iba to, ze komaptibilitu vypocitavaju na zaklade user defined otazok, nie je tam nic o vytvoreni paru. K zhode podla astrologie sa dokonca pise: "Here are the grouped match percentages for a random pool of 500,000 users." cize vybbrali sice relativne velku mnozinu, avsak stale tvrdim ze plati to co som pisal na zaciatku.


iz   |   ip:95.102.17   |   2011-07-25  (11:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  on je to s tou astrológiou zložitejšie, ako si čítate denné hororskopy napr v novonn čase.
Presný dátum nemám, ale sú konštalácie, ktoré s pohľadu metafyziky môžu byť zaujímavé... toto určite:
http://www.aloha.net/~johnboy/christpi.htg
/piastrochart.gif
http://www.aloha.net/~johnboy/christpi.htg/christpi.htm
Súvislosti numerológie, astrológie a sakrálnej architektúry nie sú zanedbatelné, ale práve naopak, treba ich vidieť vtavené do celku.

Opakujem, neriešte novinové horoskopy, je to dehonestácia vedy astrológie. či sa hodí ryba k baranovi je skôr o ceste dvoch duší, a porovnávať sa môže isch cesta a kompatibilita. Treba vidieť radix oproti radixu, údaj o znamení je len poloha Slnka, ktorá síce je smerodatná, ale vždy treba vedieť i polohu dalších telies, čiže treba presný dátum nar. .
Mayský kalendár obsahuje údaj o prechode /tranzitu Venuše../ súpste si čosi naštudovať pred tým ako vyhlásite to, čo sami budete o týždeň posudzovať ako svoj omyl:
http://www.theastrologypage.com/Archives/transit_of_venus.htm

čo tak kruhy v obilí:
http://www.cropcircleconnector.com/anasazi/time2007c.html

ps: Najväčší omyl sú moje definície, ale verím, že sem tam niekto vyčíta čosi, čo ho posunie dalej.


M   |   ip:217.119.1   |   2011-07-25  (11:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krovak: spokojnosť vo vzťahu nie je nutné poznať, ako som sa snažil vysvetliť na začiatku, spôsob našeho myslenia ovplyvňuje aj náš výber - tým pádom by pri tomto výbere dochádzalo k odchýlkam. Hej, zdá sa že to robí inak ako som myslel, aspoň v tomto prípade, ale stále by znamenie ovplyvňovalo preferencie, keďže tie tam meria ak to teraz chápem správne.


illuminatedBimbo   |   ip:95.103.11   |   2011-07-25  (11:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Základom je žiť z "jasnou mysľou" ekonomická a duchovná nezávislosť sú pevnou základňou predpokladu všetkých ďalších vlastností, ktoré prispievajú k vášmu rozvoju. To je dôvod, prečo všetky vaše činy, myšlienky majú viesť k väšej sebestačnosti.Spoliehajte sa na váš vnútorný hlas a vedomie, skôr než na rozum a analýzy!

Toto je vaše meradlo úspechu a preto sa stanťe múdry!A pripomínajte si to každý den....vedzte že láska je najsilnejšia univerzálna sila kde tieto vaše vibrácie sa prejavujú vo vesmíre. Ak budete konať skrze túto moc lásky, tak všetky problémy môžete vyriešiť a všetky prekážky prekonať.
Groover   |   ip:217.119.1   |   2011-07-25  (11:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ó Bimbo výborne, výborne. Treba viac lásky :-)


alfo   |   ip:195.146.1   |   2011-07-25  (12:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vsetko co je hore je aj dole...inac, to prirovnanie hitlera s razingerom je zbytocne a trapne


Krovak   |   ip:109.230.4   |   2011-07-25  (12:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  M: zalezi ako sa na to pozeras. Dokonca Ti musim dat za pravdu, ze "spokojnost" nie je najspravnejsi termin, mozno by bolo skor lepsie tam zahrnut aj "bezproblemovost".
Astrologia totiz pokial viem nema ambiciu urcovat akeho partnera si clovek najde, skor popisat pripadne uskalia toho ktoreho partnerstva. Niekomu napriklad moze prave na zaciatku vyhovovat "vyzva" a neskor si uvedomi ze to nie je to prave atd. Alebo toho druheho spozna az neskor a na to treba nejaky cas. Preto data zo zoznamky podla mna nie su smerodajne (a to nehovorim ani o istej miere zufalstva, ktoru pouzitie zoznamky implikuje)


MM   |   ip:217.75.73   |   2011-07-25  (13:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ani planety ani boh ani cokolvek ine na svete neovplyvnuje to aky budete v zivote. Vy a vasa osobnost sa formujete od mala vplyvom okolia,prostredia,soc. vztahov. Ovplyvni vas to kde ste sa narodili (v akej krajine) atd.. Okolie a vy sami sa formujete. Neveerte rozpravkam. Ohladom tohto sa uz robili mnohe pokusy a zaver vzdy ukazal ze nic ako postavenie hviezd alebo datumi nas neovplyvnuju. Su to len vymysli a biznis. Vzdy sa dobre zasmejem chudakom ktory maju pocit ze taketo talafatky ich ovplyvnuju. Jedinci co si nedokazu spravit poriadok sami so sebou a potom hladaju pricini v bludoch ako hviezdy a boh.
snazte sa skor spamatat - problem bude vo vas a nie vo hviezdach :-))
ROZUMU ZDAR


Krovak   |   ip:109.230.4   |   2011-07-25  (13:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MM: zabudol si na jednu tiez nezanedbatelnu cast a tou je genetika, cize to co ma clovek vrodene.


MM   |   ip:217.75.73   |   2011-07-25  (13:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ano krovak to ma tiez velky vplyv.


lenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-07-25  (14:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  len tak na priklad a rozprudenie diskusie

mesiac sposobuje priliv a odliv
posobi na rast rastlin

takze neexistuje ziadna moznost ze pohyb planet ovplyvni funkcnost cloveka ?

na zem dopada rozne spekrum ziareni
pohyb planet moze toto ziarenie prerusovat , ohybat , menit

ziarenie dopadajuce na zem vytvorilo zivot na zemi , ale na cloveka nemoze mat vplyv ?
:)))

mimochodom suhlasim s tym, ze horoskopy v novom case su blbostJA   |   ip:81.89.60.   |   2011-07-25  (15:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V tele matky sa v určitom období roka zhromažďujú /či chýbajú/ tie isté biogénne látky. Na jar je nedostatok vitamínov, v lete a na jeseň ich prebytok, v zime sa je viac mäso. Preto dieťa narodené na jar bude inak disponované než dieťa jesenné. Ale tie rozdiely sa neskôr zmazávajú, počítam že po piatom roku života niet ani stopy v telesnom a duševnom zdraví dieťaťa po následkoch obdobia tehotenstva jeho matky.
Inak neexistujú žiadne merateľné hodnoty po tom, v ktorom ročnom období sa kto narodil. Astrológia je hlúposť, na ktorej sa už stáročia dobre zarába.


Groover   |   ip:217.119.1   |   2011-07-25  (15:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Všetko ovplyvňuje všetko. To že rôzne planéty a mesiace ovplyvňujú človeka je fakt. Aj mesiac má určité typy žiarení ktoré sa opisujú vo védach.

Dnešná veda uviazla v slepej uličke lebo nepochopila teológiu a filozofiu ktorá je nadradená akejkoľvek inej vede. A nikdy to nebude naopak. Duch je nad hmotou a nie naopak.

MM   |   ip:217.75.73   |   2011-07-26  (11:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lenlen a Groover ja som nepovedal ze planety neovplyvnuju cloveka. Ale ze mu nedavaju do zivota podla znameni a toho kedy sa narodil ziadne predyspozicie v ziadnom smere.
Presne ako pisete rozne ziarenia,fazy mesiaca atd... v urcitych veciach nasu biologiu ovplyvnovat musia. Ale to je nieco uplne ine ako pseudoveda astrologia.
A tvoj duch ten uz ozaj nikoho nezaujima,preco sa nezabijes aby si sa oslobodil ??? to nam prezrad. Ja vediet ze daky duch a boh je tak nevaham :-))


lenlen   |   ip:85.239.25   |   2011-07-26  (16:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mm
astrologia je len dobry obchod nic viac :)Bilec   |   ip:80.239.24   |   2011-07-26  (21:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Astrologia = logos / astronomia = nomos. Ktore je viac? To len k tomu o tych smiesnych "pavedach".
K tej existencii ducha, to si ma dobre pobavil, len preco si myslis, ze sa potrebujes zabit na oslobodenie, ved slobodny sa vdaka tomu poznaniu mozes citit aj v tele. ;)


Bilec   |   ip:80.239.24   |   2011-07-26  (21:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Astrologia = logos / astronomia = nomos. Ktore je viac? To len k tomu o tych smiesnych "pavedach".
K tej existencii ducha, to si ma dobre pobavil, len preco si myslis, ze sa potrebujes zabit na oslobodenie, ved slobodny sa vdaka tomu poznaniu mozes citit aj v tele. ;)


Slavo   |   ip:188.112.8   |   2011-07-26  (22:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Astrológia je psychologická typológia budúcnosti.
Je astrológia vedou?- skvelý článok k tejto téme je v časopise sophia č.19
http://www.sophia.sk/casopis-sophia
Radix alebo horoskop narodenia je vlastne šifra, a jej "dešifrovanie", môže byť príjemnou súčasťou sebapoznania, čo hovorím z vlastnej skúsenosti.
Samozrejme ozajstná astrológia nemá nič spoločné s bulvárnymi horoskopmi.
Zo života: Mal som raz priateľku, ktorá pracovala v istom nemenovanom regio. denníku. Takže v tom denníku si ťažkú hlavu so zostavovaním horoskopov nerobia, a jednoducho texty kopírujú so starších čísel, takže aj takto to niekedy funguje.
Ináč Dik za článok


Groover   |   ip:217.119.1   |   2011-07-27  (09:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  RE: MM

Také riešenie by sa špagetovému monštru zrovna nepáčilo ;)
Nvtevnk   |   ip:78.145.10   |   2011-07-27  (10:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slavo,

Potvrdzujem Tvoj príspevok. Môj radix mi sedí dokonale a bol by som býval oveľa spokojnejším a šťastnejším človekom, ak by som bol s týmito informáciami oboznámený skôr v živote. Uspech v živote je predovšetkým meraný vlastným pocitom spokojnosti a tá sa dá dosiahnuť iba samopoznaním. Ináč ma prekvapuje, koľko ľudí komentuje o niečom čomu jasne nerozumejú a o čom nič nevedia.TyNikdy   |   ip:87.197.11   |   2011-07-27  (11:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ľudia, otroci povier. Astrologia je veda? Hmm. Je to len ryzovacka zalozena na hluposti más.


Nvtevnk   |   ip:92.28.195   |   2011-07-27  (17:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TyNikdy práve dokazuješ tú hlúposť más. Každý nástroj má len toľko hodnoty nakoľko ho ten, čo ho chce použiť, pochopí.

Bulvárne horoskopy možno ano, ale astrologické znalosti rozhodne nie sú pre hlupákov.


biblista   |   ip:188.167.1   |   2011-07-27  (17:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Horoskopy sú ako droga pre slabomyseľných. Ak nestačia prejdú na snáre. Ak nestačia prejdu na veštenie. Ak nestačí veštenie prejdú na vyhľadávanie znamení. Ak nestačí ani to, prejdu na seansy vyvolávania duchov. Čo tým chcem povedať? Že my ľudia sme stvorený tak, že sme závyslí na vedení. Víziách. Snách. Plánoch. Predsavzatiach. A je možné len dvojaké vedenie. Božské a démonské. Všetko čo sa týka astrológie v rôznych podobách je démonské. Jednoducho človek má slobodnú vôľu a môže sa v živote riadiť Božím predsavzatím a Božímy zákonmí. Vtedy je slobodný a šťastný, lebo vie čo ho čaká a vie aj to, akým spôsobom sa môže podieľať na svojom úspechu a šťastí v budúcnosti. Keď človek zavrhol Božie vedenie, začal sa spoliehať na nalomenú trstinu, barly, ktoré mu poskytli démoni. Oni nakoniec pozorovali ľudí tisícročia a majú nás prečítaných. Vytvorili preto prostredníctvom svojich médií modely správania, ktoré oni podporujú a sú schopní ich aj naplniť, nakoľko majú na to moc. Nakoniec len tri texty z Biblie, ktoré musia dať každému najavo, čo si o astrológii myslí Boh.

Izaiáš 65:11 Vy ste tí, čo opúšťate Jehovu, zabúdate na môj svätý vrch, prestierate stôl pre boha Šťastia a nalievate miešané víno pre boha Osudu. 12 A ja vás prisúdim meču a všetci sa skloníte, aby ste boli zabití, lebo som volal, ale neodpovedali ste, hovoril som, ale nepočúvali ste, a stále ste robili, čo je v mojich očiach zlé a vyvolili ste si to, v čom nemám potešenie.“

Izaiáš 8:19 A keby vám hovorili: „Obráťte sa na špiritistické médiá alebo na tých, ktorí majú ducha predpovedania, ktorí šepcú a tlmene mrmlú výroky“ – či sa nemá ľud obracať na svojho Boha? [Či sa má obracať] na mŕtvych v prospech živých? 20 K zákonu a k osvedčeniu!

Zjavenie 18:23 ani už nikdy nebude svietiť v tebe svetlo lampy, ani už nikdy nebude v tebe počuť hlas ženícha a nevesty; lebo tvoji cestujúci obchodníci boli muži najvyššieho postavenia na zemi, lebo tvojimi špiritistickými zvykmi boli zvedené všetky národy.Nvtevnk   |   ip:92.26.215   |   2011-07-28  (16:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak ste videli čo cirkev na to, pozabíjať mečom každého, kto sa jej nepáči, v mene milujúceho Boha.

Na tejto Zemi niet horšieho Satana ako je rímsko-katolícka cirkev a jej privrženci to dakazujú po každý krát ked otvoria svoje nenávistné a neznášanlivé ústa.

Slobodu vôle nepoznajú, len násilie.

Na tejto zemeguli viac ľudí verí v astrologiu než v akúkoľvek cirkev a to na základe tisícok rokov skúseností s obomi.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-07  (11:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je nenáležité nazývať astrológiu vedou. Robí to medvediu službu skutočnému vednému oboru, ktorý reprezentuje astronómia.
Niektorí jedinci, ktorí si mýlia pojmy s dojmami, si oba názvy zamieňajú, alebo ich dokonca kladú na rovnakú úroveň.
Neverte žiadnemu človeku chváliaceho sa s tým, že deň začína pohľadom do horoskopu. Je to slabomyseľná osoba, ktorá verí doslova bludom. Pokiaľ pseudopredpoveď používa len informatívne, môžeme zhovievavo privrieť obe oči. Horšie je, ak sa s nimi bezprostredne riadi, robí podľa nich rozhodnutia a pokúša sa ich vnucovaním ovplyvňovať okolie. Ak už sa takejto postihnutej osobe nemôžete vyhnúť, hľaďte na ňu aspoň adekvátne - s nadhľadom a opovrhnutím. Taký si myslí, že je niečo viac, než ostatní, keďže (vraj) pozná budúcnosť. V skutočnosti iba podľahol klamnej ilúzii a nevie vôbec nič (ľudovo povedané, vie veľké H). Veď uznajte logicky: ako môžete svoj osud vyčítať z postavenia planét?


Zdenko   |   ip:78.141.69   |   2011-08-07  (12:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nvtevnk.....daj sa liečiť...nebehaj medzi zdravými ľudmi...fakt si nebezpečný.


ja   |   ip:141.0.8.1   |   2011-09-14  (19:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  What the fuk is he writing about...to nema cele zmysel....daj sa dokopydiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


päť + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Čo ak Mars...


2013-05-06  (17:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes stačí pár atómových bômb a na Zemi život zanikne. Keby k niečomu takému došlo, mohli by ľudia v civilizácii pokračovať na Marse. Vlastne by boli nútený. Čosi ako nový začiatok.

Československo Európe nevoňalo


2013-04-25  (10:34)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Monštrum zvané ego (alebo ego - falošné centrum).


2013-04-21  (11:51)  |  Úvahy a komentáre
Takže máš dve centrá. S jedným sa narodíš, je dané samotnou existenciou. To je tvoje vlastné ja(self). To druhé centrum, ktoré vytvára spoločnosť, je ego. Je to falošná vec – a je to obrovský trik. Prostredníctvom tvojho ega ťa spoločnosť ovláda. Musíš sa určitým spôsobom správať, lebo iba vtedy ťa spoločnosť ocení. Musíš určitým spôsobom chodiť; určitým spôsobom sa smiať; musíš sa riadiť určitými spôsobmi, morálkou, kódexom. Iba vtedy ťa spoločnosť ocení, a ak sa to nestane, tvoje ego bude otrasené. A keď je ego otrasené, nevieš, kde si, nevieš, kým si.


Spomienka na slobodu


2013-04-04  (03:47)  |  Úvahy a komentáre
Keď pozeráte telku každý deň, ani vám to nepríde… Keď počúvate rádio denne, ani vám to nepríde… Pozriete si, čo vás zaujíma. Nejaký dokumentárny film napríklad. Chvíľu správy. Keď sa objaví politik, vypnete to. Predvčerom išiel pekný dokumentárny film o anglických záhradách. A tá superstar tiež nebola taká zlá, keby len niektoré tie detská tá porota tak nezhadzovala. Až nepríjemné to bolo mne miestami. Niekto sa na tom možno smeje. Vlastne je všetko asi v poriadku.


Žena a úcta


2013-04-02  (04:26)  |  Úvahy a komentáre
Veľká noc. Akosi sa nám tie zvyky zvrhli. Dievčatá sa cítia ukrivdené. Môžno až duchovne znásilnené, keď sú studenou vodou oblievané, švihané korbáčmi… Muži, často podnapití, im dávajú silne pocítiť, kto je pánom. Je toto ale naozaj tá podstata nášho zvyku?


Bitcoin, demokracia, náboženstvo, Slovanstvo.


2013-03-29  (11:46)  |  Úvahy a komentáre
Iba poznaním tisícročných dejín dokážeme pochopiť súčasné spoločenské dianie, dokážeme sa efektívne a múdro správať, dokážeme nestratiť hodnoty, ktoré sme v živote pracne vytvorili, dokážeme neublížiť tým, čo si to zaslúžia, dokážeme vychovať deti múdre, prosperujúce a odolné proti sociálnym parazitom.


Nevýslovné utrpenie odišlo, no môže zase prísť


2013-03-28  (07:36)  |  Úvahy a komentáre
Druhá svetová vojna je pomerne dobre zdokumentovaná. Sfilmované hrôzy rôzneho druhu vynikajúco varujú do budúcnosti. Ľudia, nebuďte hlúpi... Ten čas ukázal, ako veľmi ste boli vinní, ako veľmi ste šli nesprávne.


Chcite žiť obyčajne


2013-03-27  (09:08)  |  Úvahy a komentáre
Ale žiť. Súčasný svet je v zajatí virtuálnosti, priam sci-fi. Nič obyčajné sa neprijíma, to je nuda. Ako v Japonsku, chce to robotov na všetko, aj namiesto psa a potom aj cintoríny pre psov – robotov.


Čo to bol za režim?


2013-03-19  (08:55)  |  Úvahy a komentáre
V poslednom čase v komentároch pribúda nostalgických spomienok na bývalý režim. Ľudská pamäť je naozaj nedokonalá. A je to tak správne. Aspoň nás nepríjemné spomienky toľko netýrajú.


Belgický poslanec sa nebojí nazvať zločin zločinom


2013-03-12  (09:56)  |  Úvahy a komentáre
Všechno je to strategie. V Iráku si naši američtí spojenci přivlastnili zásoby ropy. V Afghánistánu se opium a narkotika ukázaly jako velmi užitečné a pomohly jim k pohádkovým ziskům. V Libyi, Tunisku, Egyptě, a dnes v Sýrii, hlavním úkolem bylo a dosud zůstává svržení umírněné moci a její nahrazení mocí islamistů, kteří se brzy stanou obtížnými a které my beze studu budeme likvidovat pod záminkou boje s terorismem a záštitou Izraele.


Kofein je hořký, jedovatý a rostliny ho tvoří aby se ochránily


2013-03-09  (07:48)  |  Úvahy a komentáre
Pro včelu to moc slavně nedopadlo. Kofein totiž není návykový jen pro lidi. Pro rostlinu to ale byl tah přímo geniální. Stačilo doladit jeho obsah v nektaru aby včelám nepřipadal moc hořký a pak už se jen těšily z pravidelných návštěv závisláků. Přesně podle strategie drogových dealerů. Místo idylického vztahu květinky s včelkou Májou tu máme spíš brutální snahu vytvořit si co největší armádu závislic. Zdá se, že vše jede v sobecké režii ku prospěchu vlastních hrátek lásky a opylení.


Veľký brat sa už pridlho pozerá, viete to, lebo Orwell to vedel už dávno!


2013-03-05  (17:24)  |  Úvahy a komentáre
V budoucnosti nebudou však ani manželky ani přátelé. Děti budou matkám odebírány při narození, jako se odebírají vajíčka slepicím.


Pracoval jsem v jatkách, dnes maso nejím


2013-02-22  (17:53)  |  Úvahy a komentáre
Přinášíme osobní výpověď bývalého pracovníka jatek v Uherském Hradišti. Jednalo se o provoz, kde se manipulovalo s již mrtvými zvířaty.


Máte zakázané


2013-02-21  (08:11)  |  Úvahy a komentáre
Nie som obhajcom bývalého, neslobodného režimu. Avšak po roku 1989 sa mnohé zmenilo. K lepšiemu, ale aj k horšiemu. Už vyše 23 rokov máte zakázané:


Ako prežiť nový svetový poriadok. Odkaz sebe samému


2013-02-20  (10:12)  |  Úvahy a komentáre
A čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom. MOR HO!


Ako poraziť otrokársky systém.


2013-02-17  (12:07)  |  Úvahy a komentáre
Súčasná kríza je krízou morálky ľudstva. Spoločnosť sa zmení, ak sa zmenia jednotlivci v nej a nie keď sa zmení politika a vláda. Ak poznáme systém fungovania chazaro-židovského finančného systému, tak vieme ho aj riešiť. Otázka je či chceme zmenu a slobodného občana, alebo uprednostníme konzum a finančné otroctvo.


Nemocnica na kraji mesta…


2013-02-08  (09:41)  |  Úvahy a komentáre
Dnes ráno som náhodou narazil na článok, ktorý mi v tých najpestrejších farbách namaľoval obraz budúcnosti nášho zdravotníctva… Obrázok bol síce skutočne pestrofarebný, namaľovaný v štýle absolútneho realizmu, ale vôbec ma nenadchol. Skôr by som povedal, že vo mne vyvolal hrôzu. Uvedomil som si totiž, že k dosiahnutiu takého obrazu, vďaka našej vládnej politike, vlastne cieľavedomo smerujeme. Áno, cieľavedomo nasledujeme príklad autorov toho obrazu. Dávame si od nich radiť, ako na to? Oficiálne sa stotožňujeme sa s ich ideológiou. Tvrdo presadzujeme zavádzanie všetkých pravidiel zvráteného a nikdy v prospech obyčajných ľudí nefungujúceho systému... Pokúšame sa o samovraždu, alebo sa len nechávame niekomu vyvražďovať?


Naše deti nemajú detstvo


2013-02-08  (09:13)  |  Úvahy a komentáre
Kvôli škole. Naše deti sú zničené. Veru, nechcel by som byť dnes školopovinný. Jednoznačne sa v tomto národe vznáša myšlienka, že naše školstvo je slabé, deti sú nekvalitne vzdelávané a tým pádom nás nemôže čakať pekná budúcnosť. Naše deti totiž vraj nechápu, nerozumejú predpísanému učivu v osnovách pre matematiku, fyziku, chémiu. Hrozný stav, ak uvážime, že ich rodičia tomu väčšinou nerozumejú už vôbec.


Československo Európe nevoňalo


2013-02-06  (10:02)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Vilo Rozboril: Zajtra zarobím na vašom kriplovi


2013-02-04  (17:45)  |  Úvahy a komentáre
Pravda je taká, že Vilovou úlohou je každého účinkujúceho priviesť k slzám a robí to kvôli vám, vy tie slzy totiž očakávate. Nie vždy sa to darí, ale Vilo je taký anjel, že neváha deptať napríklad deti, ktoré to už aj bez toho nemajú ľahké. Takto v predminulej časti sa nezabudol chalana, ktorý mal v izbe presne nula stupňov, spýtať Je ti zima?


V ťažkých časoch...


2013-01-25  (03:57)  |  Úvahy a komentáre
V ťažkých časoch ekonomicko-spoločensko-morálného úpadku sa masovo prebúdza nespokojnosť zo spoločenským poriadkom, prebúdza sa záujem o veci verejné a o to o čo by sa ľudia v dobrých časoch nezaujímali: pozerajú do histórie a analyzovaním a porovnávaním histórie s ich dobou sa snažia nájsť príčiny úpadku. Výsledok je pararelne ten istý: príčinou úpadku je lakomosť a nenásytnosť elít, ktoré nemorálne v rozpore zo spoločenským poriadkom, o zákonnosti pomlčím keďže sú to tie isté elity kto vytvára zákony, vysávajú ekonomiku a demoralizujú spoločnosť do času až sa spoločnosť dostane do slepej uličky. Na dnešnej situácii môžme pozorovať, že čim reálnejšia je demokracia, Švajčiarsko, Škandinávia a Benelux kde je prerozdeľovanie spoločnosťou vytvorených hodnôt najrovnomernejšie, tak tým je spoločnosť zdemoralizovaná menej a v podstate len znášajú následky úpadku iných. Ekonomická depresia v rokoch 1873-1896, ktorá de facto vyústila do vytvorenia Federal Reserve a oboch svetových vojen, vyprodukovala mysliteľov a o jednom z nich J.M. Keynes povedal: „Verím, že sa v budúcnosti viac poučíme z odkazu Silvia Gesella ako Karola Marxa.“


Ako je to v SKUTOČNOSTI s vysokou školou?


2013-01-24  (22:26)  |  Úvahy a komentáre
Áno mám 20 rokov, som prvák VŠ, ktorý tu momentálne nebude pliesť „kritické“ a často krát „skľúčené“ stavy, ako mu chýba mamičkina strava, a iné srdcervúce pocity čo mu ležia na srdiečku (o tom možno nabudúce :). Skôr mám iný problém.


Žijeme v najlepších časoch


2013-01-22  (09:00)  |  Úvahy a komentáre
Hlavne my, Slováci. Ani si to neuvedomujeme a ešte sme aj akosi večne nespokojní. Prosím vás, prečo sa napr. priam zatajuje, že Slovensko má za ostatných 8 rokov úplne najvyšší hospodársky rast z celej EÚ? Zo všetkých 27 štátov naše hospodárstvo poskočilo najviac.


Ako sa dostať zo zovretia systému obnovením sebestačnosti


2013-01-21  (23:23)  |  Úvahy a komentáre
Veci potrebné pre prežitie: Bezpečnosť, Dom, Voda, Potraviny, Odev a obuv, Energia, Doprava, Zdravotná starostlivosť, Peniaze..... toto všetko sme si nechali zobrať, stali sme sa závislí na systéme a ten systém toho patrične využil.


Opľuli Mikloša, Kuric bol obscénny a Mihály opäť hysterický


2013-01-19  (23:33)  |  Úvahy a komentáre
Vstupné na ples bolo 500 eur, čo mnohí hostia plesu s úsmevom ohodnotili ako pár stovák. Keď zoberieme do úvahy to, že milión Slovákov žije na hranici chudoby a že zvyšok nezarobí ani 350 eur, nedá sa ples považovať za nič iné, ako výsmech. Preto sme sa akcie s názvom „Slovensko nepotrebuje celebrity“ zúčastnili aj my, členovia SP, pretože rovnako i my považujeme takéto jednanie „elít“ za výsmech slovenskému národu a vždy sme ochotní sa postaviť za trpiacich ľudí.


Chov hospodárskych zvierat


2013-01-14  (14:54)  |  Úvahy a komentáre
Ošípané sa chovajú v betónových kotercoch, v budovách bez okien, kravy sa udržujú v stálom kolobehu gravidity, aby sa vyprodukovalo čo najviac mlieka, teľatá sú hneď po narodení odobraté a reťazou pripevnené v klietkach iba trochu väčších ako sú samotné zvieratá a po niekoľkých mesiacoch umelej stravy sú premenené na jemnú teľacinu.


Pomätený svet Monči F.B.


2013-01-10  (21:55)  |  Úvahy a komentáre
Na výstrelky „bláznivej Monči“ sme si akosi chtiac-nechtiac v poslednej dobe zvykli. Ten posledný, ktorý som však mal možnosť zhliadnuť, vo mne vyvolal zmiešané pocity, nakoľko som nevedel, či sa mám tomu smiať, či plakať.


A je vôbec možná zmena systému ?


2013-01-05  (04:35)  |  Úvahy a komentáre
Rád by som Vám predstavil svoju krátku esej ktorá má slúžiť výlučne na zamyslenie. Napísal som ju svojim internet priateľom, systémovým bojovníkom.


Telefonicke sutaze - Fair play alebo podvod?


2012-12-23  (14:12)  |  Úvahy a komentáre
Priznam sa ze za cely svoj zivot som volal na telefonicku sutaz iba dvakrat a urcite tusite ze som sa nedovolal priamo do sutaze. Otazky alebo ulohy tychto sutazi vyzeraju na prvy pohlad velmi jednoducho avsak kazda uloha ma nejaky chytak.


Ako som sa naučil byť sám


2012-11-10  (09:47)  |  Úvahy a komentáre
Ponížili lásku na sex a priateľstvo na fejsbukový lajk. Hľadaj šťastie v instantnom svete, kúp si niečo, zaži pocit šťastia. Zažeň pocit hladu, smradu, samoty, hľadaj pocit pohodlia, mäkka a istoty,… pocity, pocity, nadradené nad city. Dnes som si vybral byť tu pri jazere bez ničoho a sám. Je ticho, hladina je veľké zrkadlo a len niekedy sa vzduchom zachveje dlhé hrmenie vzdialenej búrky. Nikto tu nie je a nikto nepríde. V Laponsku už pár dní nemám spojenie so svetom. Robím zlobu… mal by som behať po meste, kupovať drinky dievčatám s rúžom na perách, zabávať okolie historkami a tešiť sa z priazne okolia. Ja už nechcem, nechajte mi moje ticho, ja som tu rád sám…


AKO TO BUDE 21.12.2012


2012-10-24  (18:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes, keď píšem tento text sú necelé dva mesiace do legendárneho dňa, ktorý predpovedá Majský kalendár. Ak mám veriť presnosti prepočtov a porovnaní súčasného merania času s tými dávnominulými a ak by aj sedeli do bodky, máme tu teda 21.12.2012 čosi ako vrcholový bod tohto veľmi dávneho príbehu. Čo sa má vtedy udiať? Superkatastrofa, ktorá zmietne celý starý svet, ukončí túto story a časť vyvolených katapultuje do Novej Zeme vo vesmíre? Ak sa tak stane – kto budú tí, ktorí budú vzatí tam Hore?


Je pozeranie porna správne ?


2012-10-23  (13:45)  |  Úvahy a komentáre
Do pošty my dnes prišiel článok s názvom 5 dôvodov, prečo POZERAŤ PORNO. Tak by som chcel začať úvahu o tom či je takéto pozeranie vôbec správne ?


Ďaľšie z úvah a komentárov...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Protičínské inscenace v Tichomoří

Jako odveta za ztrátu americké ekonomické dominance se aktivizují i scénáře, okopírované z drastických operací “studené války” “Spojené státy spatřují v Pacifiku budoucí válčiště mezi Amerikou a jejími spojeneckými silami a Čínou o kontrolu nad významnými obchodními trasami napříč tímto rozsáhlým mořským teritoriem,”


Komu a ako Hitler platil dlhy?

Zapomeňte na zedníky, vytiskněte si vlastní dům

Zmluvná pokuta telekomunikačných operátorov je zo zá...

Inflácia, kríza a Keynes.

Peter Sihelský – Boj s neprávosťou

Archív

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom House

Americká nezisková organizace Freedom House vydala nový žebříček svobody ve světě. Podle očekávání euroatlantické země jsou nejsvobodnější a „darebácké státy“ naopak nesvobodné.


Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko

Wikileaks - Ron Paul komentuje depeše o meetingu USA se ...

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.4675 s