18. August 2019
    
Následky BP-úniku ropy - Dolezite.sk

Následky BP-úniku ropy


  2011-03-23  (21:14)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Následky BP-úniku ropy

 

Toto neuvidíte v hlavných správach. Jennifer Rexford, pracovníčka povolaná na čistenie ropnej škvrny, dokumentuje stav, ktorý sa zhoršuje každým dňom. Všetci títo robotníci zomierajú včetne Jennifer. 

Trvalé neurologické poškodenia, paralýza, vnútorné krvácanie, smrť. Pozrite si stránku Jennifer, je tam viac informácií.

BP za to nenesie zodpovednosť!!

 


ropa
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
333   |   ip:85.216.14   |   2011-03-23  (23:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Štát dá na súkromné vlaky o dva milióny viac
23. marca 2011 21:41
Na prvú súkromnú trať pôjdu vyššie dotácie, ako keď na nej premávali štátne železnice. Na prevádzku trasy z Komárna cez Dunajskú Stredu až do Bratislavy putovalo doteraz zo štátnej kasy približne 4,7 milióna eur. Po novom to bude 6,8 milióna. Vlaky však budú jazdiť častejšie. Ak by mal tak často vlaky vypravovať iba štát, vyšlo by ho to na osem miliónov eur.

Minister dopravy Ján Figeľ informoval o projekte RegioJet-u v januári.
Autor: Ľuboš Pilc, Pravda

Štát pustil do dotovanej prepravy po prvýkrát súkromníka v čase, keď spúšťa úsporné opatrenia. V tomto roku má štátny prepravca prepustiť vyše dvesto ľudí a obmedziť tristo vlakov.

Rozhodnutie rezortu dopravy si preto vyslúžilo kritiku opozície. "Zmluva so súkromným dopravcom je absolútne nevyhovujúca pre štát v období, keď vláda rozpráva o úsporách a znižovaní nákladov. Na iných tratiach bude pritom Železničná spoločnosť Slovensko vlaky rušiť," povedal bývalý minister dopravy Ľubomír Vážny (Smer).

Súkromný regionálny dopravca RegioJet ponúkol štátu na jeden takzvaný vlakokilometer cenu nižšiu o jedno euro. Namiesto pôvodných 6,7 eura, za ktoré prevádzkuje vlaky na trati štátny osobný dopravca, mu bude stačiť približne 5,7 eura. Vlaky však budú jazdiť každú hodinu a v špičke každú polhodinu. Spolu tak najazdia viac, čo celkovú platbu štátu zvýši.

Podľa ministerstva dopravy ide o pilotný projekt, ktorý má na slovenské koľajnice prilákať konkurenciu a najmä zlepšiť služby a komfort cestujúcich. "Keď tu nie je konkurencia, nevieme dostatočne skontrolovať, či Železničná spoločnosť Slovensko efektívne hospodári s peniazmi," vysvetlil Jiří Kubáček, riaditeľ sekcie železničnej dopravy a dráh na ministerstve.

Projekt má podľa neho priniesť na slovenské koľajnice pravidelnú dopravu v presných intervaloch a prilákať cestujúcich z autobusov do vlakov. "Súčasná železničná doprava na trase mi veľmi nevyhovuje. Vlaky sú špinavé, staré. V zime niekedy nevykúrené. Bolo by tiež dobré, keby jazdili napríklad každú hodinu," opísala Eva z Veľkého Medera, ktorá na trase cestuje každý deň do práce do Bratislavy.

Prevádzkovanie trate si vyžiada aj ďalšie náklady. Súkromný dopravca opraví nástupištia, parkoviská a stanice na trase. Vyjde ho to na približne 700-tisíc eur. Túto sumu zaplatí najprv z vlastného vrecka. Následne mu to štát vráti aj vďaka tomu, že na vyťaženejších koľajniciach vyberie viac na poplatkoch. Zároveň bude musieť štát investovať 1,5 milióna eur aj do predĺženia nástupištia v Kvetoslavove. Dôvodom sú však nákladné vlaky, ktoré na trati v súčasnosti bežne premávajú aj cez deň. Po zahustení osobnej dopravy sa presunie väčšina nákladnej dopravy na noc.


-kto tu z nas robi debilov ?na co ste tam ked vam treba konkurenciu aby ste zhodnotili ci stat hospodari efektivne.omg to uz lepsiu vyhovorku ste si schopny najst neni.fakt uchvat ked hrabivi debilove vladnu nam.stan   |   ip:213.151.2   |   2011-03-24  (08:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj vo včerajších správach p. Radičová oznámila, že štát je zlý hospodár, a preto je potrebné predať teplárne. Kto zastupuje v danom prípade štát, ktorý rozhoduje, kto bude riadiť to, či ono. Podľa môjho názoru je vrcholovým zástupcom štátu vláda. Ak je vláda zlým hospodárom (s ohľadom na správcu majetku) a z tohto dôvodu predáva majetok štátu, tak je potrebné sa zamyslieť nad tým, kto je zlým hospodárom a koho je potrebné vyhodiť z práce, pretože nezvláda svoje povinnosti (viď zákon o správe majetku štátu). Ak niekto, kto v konečnom dôsledku zodpovedá za hospodárenie s majetkom štátu nedokáže zabezpečiť riadne hospodárenie s majetkom štátu prostredníctvom správcov daného majetku, nemá čo robiť na svojom mieste. Ak zastávam názor, že čo neprodukuje zisk treba predať a následne po zvýšení cien za teplo budem pred televíznymi obrazovkami koktať o tom, že teplárne nie sú štátne a štát nezodpovedá za súkromné vlastníctvo, môžu mi všetci poďakovať za to, že som ich aj keď nepriamo ale „dobehol“. Nie je najjednoduchším spôsobom predaja toho, čo chcem spôsobom „hospodáriť mínusovo a potom to predať podľa mojich predstáv“ . Prečo sa nevyvodí „vrcholová politická“ zodpovednosť za zlé hospodárenie?
Dovolím si na záver malú poznámku „väčšina si zvolila niekoho, kto háji záujmy menšiny“ , a tak nám treba. Máme, čo sme nechceli. Vždy, keď bude niekto zodpovedný tvrdiť, že treba predať majetok štátu z dôvodu, že štát je zlý hospodár“, treba sa takému človeku pozrieť do očí a spýtať sa ho: prečo si ešte tam, ak nedokážeš riadiť to, za čo zodpovedáš voličom.
Samozrejme, že toto neplatí ak sa majetok nepredáva a „mínusové hospodárenie“ s majetkom štátu je v prospech väčšiny občanov, napr. z dôvodu sociálnych potrieb.Sheldon   |   ip:81.89.53.   |   2011-03-24  (09:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  okrem skoly pracujem okrajovo v ropnom priemysle, ale ked vidim ako ludstvo VYUZIVA ropu na palivo, alebo ako hektolitre a hektolitre ropy vytejaku len tak je mi do placu... ludia, ropa je krv zeme.... je to super zmes uhlovodikov, ktore sa s rozumom daju vyuzit na tisic inych veci ako na palivo :(
aj ked okrajovo vyvijam pre ropnu oblast nie som za bezhlavu tazbu tejto vzacnej tekutiny... a sucitim s matkou Zemou ked vidim co sa deje v ropnom priemysle...


biblista   |   ip:188.167.8   |   2011-03-24  (10:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sheldon, čo povieš na nahradenie ropy konopou siatou? http://www.cez-okno.net/clanok/alternativne-zdroje-energie/zelena-cesta


333   |   ip:85.216.14   |   2011-03-24  (11:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stan
absolutny suhlas s tebov,a viesco je na smiech,ze ich volila inteligencia z ba,aspon sa tak saami nazvali ze kto nevoli radicovu tak je neinteligentny,a teraz tu mame inteligentne vladnutie,daka inteligentnym volicom,co si nevidia od nosa dalej.ale hovorim ej to na ludoch ktory ziju v tych mestach co im idu predat teplarne,je to ich majetok zatial lebo su statne len na nich zalezi uz ci sa dokazu zmobilizovat a ist do ulic,ale ako znam slovac tak sa na to nikda neodhodla.ja tam nezijem ja za nich do ulic nepojdem.je to na nich ci sa nechaju okradnut zapredanou vladou.


Toudy   |   ip:188.123.9   |   2011-03-24  (11:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333, presne, ludia v mestach, kde sa ma privatizovat by mali ist do ulic. Vyhadzat manazment teplarni a setrit tam, kde sa da. Predaju teplarne a novy majitel jednoducho zvysi ceny. Tak zarabat dokaze kazdy. Preco sa do teplarni neinvestovalo, aby sa ceny udrzali konkurencie schopne ? To je vysledok len a len zleho manazmentu, ktory si vyplaca sta tisicove odmeny a na teplarne kasle. Ak tu mame demokraciu, nemozme dopustit, aby vlada rozhodovala proti voli obcanov. Transparentne hospodarenie a kontrola ludmi je zakladom k lepsej prosperite statnych podnikov, nie privatizacia. Statny podnik moze rovnako uspesne hospodarit ako sukromny.


vystih   |   ip:91.148.17   |   2011-03-24  (15:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sheldon, velka poklona. JE to krv matky ZEME a mi ju vyciciavame. Katastrofa.
Keby si len tak ludia uvedomili, ze je to zijuce teleso rovnako ako my.Madness   |   ip:78.98.205   |   2011-03-24  (16:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ropa nie je krvou zeme. Ropa je odpadom Zeme. Bez ropy by Zem prežila, nič a nijak Zemi neprispieva, je to len odpad živočíchov a rastlín. A tento odpad ťažíme aby sme mohli žiť nad naše pomery.
Tak isto to bolo v stredoveku. Človek žil v špine a umieral. Zem zamorujeme odpadom a ona tiež umiera...


Sheldon   |   ip:81.89.53.   |   2011-03-24  (17:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to Madness: toto co hovoris je len jeden nazor. Vedecka a odborna obec sa stale nezhodla na tom ci je ropa ORGANICKEHO, alebo ANORGANICKEHO povodu. A ak aj je organickeho - tak ci je pozostatkom zivocichov a rastlin... v poslednych rokoch sa percentualne vahy odklanaju od casom zauzivaneho nazoru, ze ropa je organickeho povodu... ludstvo vie o rope, jej povode malo


interbulo   |   ip:88.212.36   |   2011-03-24  (18:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako Zem dovolila človeku sa vyvinúť? Zámer Boha? Neviem, ale, asi Boh si cez nás čosi skúša...


Madness   |   ip:78.98.205   |   2011-03-25  (10:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sheldon
Viem, že je pravdepodobné aj anorganický vznik ale podstatou ostáva, že pre Zem je ropa iba odpadom....


Sheldon   |   ip:81.89.53.   |   2011-03-25  (14:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to Madness: zaujima ma tvoj nazor a rad by som sa o nom dozvedel viac, nemas nejake zdroje?


Madness   |   ip:78.98.205   |   2011-03-25  (17:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sheldon
aké zdroje??? Newiem čo myslíš, stačí ísť na wiki. a hotovo. Ropa je odpadom nič viac k tomu nemusím odpovedať. Zem ju nevyužíva, živočíchy ani rastliny ju nevyužívajú jedine my, ale nie ako výživu...


Madness   |   ip:78.98.205   |   2011-03-25  (17:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sheldon
aké zdroje??? Newiem čo myslíš, stačí ísť na wiki. a hotovo. Ropa je odpadom nič viac k tomu nemusím odpovedať. Zem ju nevyužíva, živočíchy ani rastliny ju nevyužívajú jedine my, ale nie ako výživu...


Sheldon   |   ip:81.89.53.   |   2011-03-25  (19:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zatial stale nevieme s istotou povedat, ze ju Zem nevyuziva (ani ze ju vyuziva)... zober si ze clovek ako obyvatel tejto planety vie este malo o nej... takze je podla mna velmi odvazne s istotou tvrdit ze ju Zem nevyuziva...samozrejme pravdu mozeme mat obaja.... a ohladom wiki...uz viackrat sa mi potvrdilo, ze tam mozu byt aj cielene dezinformacie a hlavne v takych oblastiach z ktorych idu peniaze (ropa)


Bertold   |   ip:178.41.16   |   2011-03-25  (21:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   to "stan" ip:213.151.2 2011-03-24(08:03)
Tak to, čo si napísal, nemá chybu a je to presná a nenapadnuteľná anlýza toho, či sa v tomto štáte deje. Neviem prečo ešte sedíš niekde za compom a zabíjaš čas v tejto diskusii. Nepovažuj to za "sarkazmus" - je to myslené absolútne vážne! Začni niekde presadzovať svoje myšlienky!


Madness   |   ip:78.98.205   |   2011-03-26  (13:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sheldon
Určite je zem nevyužíva... AK by bola v prospech neničila by všetko čoho sa dotkne. Prečo sa hovorí o katastrofe ak sa uvolní. V prírode tvorí len ako ložiská, uzavreté pod povrchom ako odpad, kt. sa nesmie otvoriť. Za tým si stojím.


Sheldon   |   ip:81.89.53.   |   2011-03-26  (16:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Madness, beriem tvoj nazor, je zaujimavy a otvara diskusiu, preto sa pytam... odpad z coho, alebo coho? odpad Zeme je celkom siroky pojem a je mozne si zan dosadit vela veci


kolobeh   |   ip:77.234.24   |   2011-03-27  (11:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ak nieco o Zemi a prirode vieme tak je to, ze tu nic nieje odpad, co je odpad pre jeden organizmus,pre druhy je to potrava alebo to vyuziva nejako inak. A co si myslime o sebe my ludia ked sa domnievame ze niesme sucastou kolobehu? To ze spalime nieco co sa tu ukladalo miliony rokov tak to vlastne vratime do obehu, vyprodukujeme CO2 ktore je vo fosilnych palivach ulozene a vyuzivaju ho rastliny. Takze umoznime rozvoj rastlinstva, ze pre nas to moze byt nebezpecne az znicujuce je druha vec, ale prirodu ako celok urcite nie.


Madness   |   ip:78.98.205   |   2011-03-27  (13:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kolobeh
uveď aspoň jeden živý organizmus (okrem baktérií), kt. využívajú ropu. CO2 si rastliny vyrábajú sami nepotrebujú k tomu ropu...
kolobeh   |   ip:77.234.24   |   2011-03-27  (20:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nuz, ak neratas cloveka ako zivy organizmus tak iny ti neviem uviest.


stan   |   ip:86.42.122   |   2011-03-31  (18:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stan -

SUHLAS !!!

Majetok moze byt statny a strategicke podniky ( plyn, elektrika, voda, teplarne...) musia byt statne a spravovane rozumne. Nikto ma v zivote nepresvedci o opaku. Nenavidim tento trend hadzat zadlzenost statnych podnikov na to, ze su vlastne statne a akonahle sa preda, tak to zacne vynasat !?!?!?!?!??!!

Nech sa ludia zamyslia nad tym nonsensom...
Ja uz nemam co dodat.


eros   |   ip:86.42.122   |   2011-03-31  (18:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stan - SORRY,

nechtiac som pouzil tvoj nick. Chybicka se vloudila :-)))diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Naše deti budú žiť v inom svete ako my

Muhamar Kadáfi vraví: “Nepotrebujeme teroristov, nepotrebujeme samovražedných útočníkov. Viac ako 50 miliónov moslimov v Európe ju zmení za pár desiatok rokov na moslimský kontinent.“


Ľudstvo sa necháva viesť zúžbou po smrti.

Boh je ilúzia slabých ľudí.

Riziko jadrovej vojny je stále veľké

Cirkev porušuje prikázania?

Svet je len taký akým si ho urobíme

Archív

Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)

Vzkaz pro NATO: Přestaňte lákat chudé a nezaměstnané mladé muže z Egypta, Tuniska, Pákistánu a Afghánistánu do svého odporného západního tažení do Libye, zastavte posílání těchto mladých lidí na smrt, přestaňte jim lhát o tom, kolik jim zaplatíte a přestaňte používat cizince k podněcování vašich děsivých, sobeckých, ropných válek v Libyi. Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl mít nějaké slitování pro krysy, které zaměstnává NATO jako nájemné žoldáky (v rozporu s mezinárodním právem) v Libyi. Teď ale říkám těmto mladým mužům, kteří byli vlákáni do této pasti příslibem tisíců dolarů… že budou zabiti a pokud nebudou zabiti, vrátí se domů bez peněz. V invalidním vozíku (najatém od NATO, nepochybně za cenu obrovských splátek). Paralyzováni. NATO bankrotuje a tisícovky žoldáků v Libyi přestaly bojovat, protože už několik týdnů nedostaly zaplaceno.


Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce...

Hlinové vystúpenie v parlamente

Naše výhody vstupu do EÚ


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.2209 s