17. September 2019
    
Nenávidená biela rasa? - Dolezite.sk

Nenávidená biela rasa?


  2009-08-19  (01:59)  |  Zo sveta
  64% hlasovalo = 4  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Nenávidená biela rasa?

“O 50 rokov tu dokonca už ani žiadni bieli ľudia nebudú”, povedal mi môj patologický blízkovýchodný sused.  Vedel, že som americký Indián, a tak očakával, že budem nad jeho vidinou od radosti tancovať.
Netancoval som.  Ja považujem jeho postoj - a postoj jeho nahnevanej
černošskej manželky - za odporný.  Nemám rád, keď o mne niečo automaticky predpokladajú alebo keď mi chce niekto niečo predpisovať, v hocijakej záležitosti, ale zvlášť keď ide o rasu.  Nikto nebude tomuto Indiánovi predpisovať, čo si má myslieť!  Ja môžem mať rád alebo nerád koho sa mi zachce a z akéhokoľvek dôvodu.  Títo moji dvaja susedia sú očividne rasisti.  A zo mňa si urobili obeť toho svojho rasizmu.  Keďže nie som biely, automaticky predpokladali, že som ich prirodzený spojenec v rozhorčení a neprívetivosti voči bielej rase.  Posudzovali ma podľa farby mojej pleti, ako sa vraví.

Toto sa udialo pred mnohými rokmi, ale ja som na to nikdy nezabudol.  Dnes vidím zrnko pravdy v slovách môjho blízkovýchodného suseda.  Biele ženy spia s černochmi a inými farebnými a potom privádzajú na svet čudne vyzerajúce deti.  Hovoriac všeobecne, muži v týchto prípadoch na deti veľmi nemyslia.  Toto sa týka sexuálnej agresie voči bielej rase.  Sú radi, keď si takú ženu môžu podmaniť a potom to má trvalé následky.  Manželstvo a rodina, ani tieto “lusus naturae” (výstrelky prírody), čo vytvárajú, to nemá nič spoločné s týmito mizantropmi.

Toto znehodnocovanie rasy je krutým výsmechom mužnosti.  To je patetické svedectvo osobnej nezodpovednosti a chorobného sebectva zlyhávajúcich mužov.  Veru tak; ľahkovážna žena, to  je zvyčajne znak toho, že tu nebolo starostlivého otca. Ale nechcel by som redukovať príčiny skazy celej jednej rasy len na sexuálne vrtochy a na bezduchy egoizmus bezcieľnych mužov. A tu ani nejde len o nejaký vyšší dizajn sociálnych architektov alebo výlučný úmysel integracionistov, i keď dôsledkom ich snaženia je dezintegrácia rasy.  V tomto procese sú v činnosti aj iné činitele, ktorým sa nedá predísť. Podľa univerzálne platiaceho estetického zákona si pre seba želáme  krásu. A nadradenú krásu možno nájsť práve u bielej rasy.  Tá spočíva vo variáciách farieb: červené vlasy, svetlé vlasy, zelené oči, modré oči…

Ostatné rasy sú viac-menej jednofarebné: rovnaká čierna farba vlasov,
rovnaké tmavohnedé oči, tmavohnedá pokožka.  V porovnaní s tým druhým trochu jednotvárne, či nie? Pravé rusovlásky sa vyskytujú len v bielej rase.  A farební tohto sveta sú bielou rasou fascinovaní.  Ale pritom je tu prítomná aj závisť, ktorá sa u nich prirodzene a nevyhnutne vyvinie.  Zdá sa, že Hitler mal pravdu keď hovoril o “nenávidenej bielej rase” (Mein Kampf, str. 325).

Ale pohlavný styk farebného a bieleho má za následok bielu tmavosť.  A na čo ľudia - zvlášť bieli - zabúdajú, to je fakt, že biela rasa tvorí vo
svete len menšinu.  Nad tou veľkou mierou prevažujú - vždy prevažovali - tmavé rasy.  A teraz navyše platí, že pigmentácia bielej rasy je na ústupe.  Bielosť sa ako prvá vytráca, takže integrácia značí elimináciu bielej rasy.  Tak to chodí vo svete genetiky.

To, že biela rasa sa stala najmocnejšou, dominantnou, vládnucou rasou, možno pripísať hlavne kultúrnym hodnotám.  Isteže; biela rasa si osvojila judeo-kresťanské vierovyznanie.  V tej tradícii sa vyvinuli sociálne a psychologické hierarchie a ľudia po všetkých stránkach oveľa bystrejší a agilnejší.

Pravé blondinky sa vyskytujú len v nenávidenej bielej rase.  Ak sa v nej v dôsledku toho, že bola najmocnejšia, objavili nejaké “mentálne” problémy, to je len nedávny vývoj.  Biely človek vytvoril trón, akému sa v dejinách nevyrovná nič.  Ak je to v základoch zločinné, tak s tým obvinením vždy zásadne prichádzaju len naslabší, plní závisti.  Okrem toho, akým právom farebný obviňuje bieleho, že sa nedrží svojej morálky, keď on sám v ňu neverí?

Obviňovanie z pokrytectva, to je sporný bod, ktorému dala zrod
bezmocnosť (sebabičovanie bielej rasy, to je jediná nádej farebných).
Ja si veru neželám dožiť sa času, kedy tu už biela rasa nebude.  Nechcel by som vidieť okolo seba viac takých, ako boli tí moji susedia, naisto nie ľudí s ich postojom.  Starosti však vzbudzuje fakt, že ľudí, čo tak zmýšľajú, vo svete pribúda.  Moslimský svet má tendencie osvojovať si taký postoj.  Nech ho ukrývajú za akýkoľvek morálny, politický, náboženský alebo dokonca genetický dôvod, prípad je jasný: biela rasa je nenávidená preto, lebo je krásna a mocná.
 

David Yeagley (americký Indián)
“The Hated White Race”
http://www.badeagle.com/2009/06/16/the-hated-white-race/

 Prebrate z www.props.skShare/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
kesso   |   ip:78.98.119   |   2009-08-24  (13:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pekny kratky clanok , mozno sa zda ze tento americky indian je sam rasistom , ale pochybujem otom , toto je cisto vedecky clanok podla mna ...

myslim si ze je to univerzalna pravda , a poznam vela ludi co sa boji napriklad aj moslimov ked myslia na buducnost svojej krajiny etc..

ja sam niesom cisto biely ... mam tmavu plet a cierne vlasy aj oci ...ale suhlasim s tymto panom ...a bojim sa , pretoze mam rad cervenovlasky aj blondiny a bolo by smutne kebyze uz na svete take krasy niesu ...

co sa tyka blondinok , raz som videl nejaky dokument ze su na dobrej ceste k vyhynutiu . pokial sa budu "miesat" s tmavovlasymi typmi , pretoze ich gen je podradny ciernym vlasom, co sa genetiky tyka .

too bad ...


Godwinson   |   ip:85.216.13   |   2009-08-24  (23:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nerob si z toho ťažkú hlavu, odfarbených bude vždy dosť.


longchi   |   ip:78.16.240   |   2009-08-25  (17:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ta tak asi! ale je to zaujimave, treba si pripustit aj tuto verziu, preco nie? zamozrejme srdiecko by malo zostat na spravnom mieste v kazdom pripade a milovat toho druheho ako seba sameho, inac si cestu k sebe nenajdeme!


slovenský kral   |   ip:77.93.216   |   2009-08-26  (09:22)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Ten človek má pravdu , keby to napísal na Slovensku išiel by do basy ako hrozia M.Kotlebovy za podneovanie nenav.voči inej rase, svet bielých demementov vo vláde je často schizofrenicky ale to potvrdi až čas. respek.nov.generácia čo môže byť už neskoro!


Dr.House   |   ip:213.151.2   |   2009-08-29  (22:24)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  zacian mmat rad indianov......to je dobry clanok


beloch   |   ip:213.151.2   |   2009-08-30  (02:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tu je priklad http://www.sexus.sk/porno-videa/blondynka-a-velky-cerny-ocas_13312


puk   |   ip:79.97.200   |   2009-08-31  (22:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  alebo tato...http://www.sexy-lena.com/?uid=554421


mingo   |   ip:213.81.17   |   2009-09-06  (11:34)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  myslim ze ten indian chcel upozornit na nieco ine ako to ze blondiny vyhinu a to skor na to ze po tom ako sa zbavia bielej rasi zacnu sa nenavidiet navzajom lebo uz nebudu mat spolocneho nepriatela kapišto


Konec bílé rasy   |   ip:217.115.2   |   2009-09-06  (14:15)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  V okamžiku, kdy se "bílá rasa" pustila svého boha, víry svých předků, přestává být nejen vůdčí silou společnosti, ale navíc velmi rychle vymírá. 2000 let zkušenosti s Bohem pustla k vodě.


interbulo   |   ip:88.212.36   |   2009-09-07  (21:58)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Absolútne jasný článok na vedeckej úrovni...Eugenika hovorí jasnou rečou!!! Kedysi bolo hriechom, miešať krv, dnešní multikulturisti nabádajú naše biele dievky sa páriť s inými rasami...preboha, kde ostalo dielo Božie...veď väčšinu pokroku vymyslela biela rasa...ozaj ju dáme skántriť???


paťkomobilek   |   ip:84.47.109   |   2009-09-09  (19:35)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  tento pán indián je správny človek..napísal to veľmi pekne a každý inteligentný človek to vie pochopiť..indiáni sú prvý a pravý občania ameriky..nie to čo tam je dnes..kde je tá morálka?kde je tá hrdosť?ta krása?naše ženy sa pária s čiernymi a farebnými..kde to žijeme?kde ma tá žena hrdosť,česť???!!!je to smutné....bohužial toto je to čo oni tí nedotknuteľní chcú..a my aby sme robili opak robíme to čo im vyhovuje..


vláďa   |   ip:88.146.20   |   2009-09-15  (13:39)
64% hlasovalo = 4  
mínus plus
  Četl jsem kdysi článek který se však rychle vytratil. Nějaký americký doktor zabývající se genetikou zjistil u tmavých ras skupinu genů které jsou podobné genům zvířecím. Protože tyto geny se u bílé rasy nevyskytují vyslovil doměnku že bílá rasa nepochází ze země ale byla sem odněkud zavlečena. Zajímavé že ?


Raviel   |   ip:78.99.180   |   2009-09-20  (11:09)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Článok je to veľmi zaujímaví len čo je pravda. Jasne poukazuje že tie reči o tom aký je rasizmus medzi bielymi proti farebným niesu úplne pravdivé. Že aj taký černosi, indiáni a pod... môžu nenávidieť nás.
Zároveň myšlienka miesenia našich žien s čiernymi mužmi je až neuveriteľne presná( aj keď je pravda že na veci nesú vinu aj muži).

A teraz k vlaďovmu príspevku: Myslím že ten článok poznám už za Hitlera sa niečomu takémuto verilo. Pravda je však taká že to neni úplný kec.
Podľa najnovších prieskumov je uvažovanie černochov a polovicu jednoduchšie ako bielych ľudí. Samozrejme mi máme výhodu že naša myseľ je neustále niečim zaťažovaná takže sme schopnejší v komplexnom uvažovaní. Avšak výskum taktiež zistil že veľká väčšina černochov systémom uvažovania pripomína nášho človeka jaskynného. Síce nás predbiehajú na poli fyzickom ale na inteligenčnom...
No proste podľa výskumov bude musieť čierna rasa počkať ešte pár tisíc rokov kým sa nám 100% vyrovnajú.

P.S toto neni nijaký rasistický článok len hovorím to čo som čítal.


Mikkael   |   ip:195.68.23   |   2010-07-15  (14:36)
62% hlasovalo = 3  
mínus plus
  Áno biela rasa je krásna a mocná...ale tým že sme sa zbavili pohanskej viery našich predkov sme si sami podkopali nohy...stratili sme vodcovstvo nad svetom...žiadna iná rasa nedokázala to čo biela...už dávno boli veľké civilizácie ale museli padnúť...pozrime sa napr. na Egypt...pred 4000 rokmi veľká civilizácia, dnes je krajina na pokraji krachu...keby niet turistov tak už dávno vymrú hladom...žijú len s peňazí ktoré získavajú od turistov vďaka svojim prastarým pamiatkam...ale biela rasa sa drží na výslní už tisíce rokov...a stále sa vyvíja...ale ako dlho???...kým si biely ľudia neotvoria oči, ozaj vyhynieme...dúfam že sa toho nedožijem...


Mark   |   ip:78.141.10   |   2010-11-30  (16:56)
42% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Mám rád ľudí akejkoľvek pleti.
Podľa mňa vôbec nezáleží na externom vzhľade osoby.


bo   |   ip:91.127.20   |   2010-11-30  (17:46)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Súhlasím s Markom. Mne sa ten mix páči. To hovorím nie od stola, pár ras som stretla v zahraničí, robili sme spolu. Podstatné je či je ten inofarebný Človek alebo nie.LordX   |   ip:158.194.1   |   2010-11-30  (18:08)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Treba si uvedomit obrovsky rozdiel medzim multikulturalizmom a multietnicitou.
Multikulturalizmus je blbost, pretoze rozne kultury si jednoducho NIE SU rovnocenne. Ti co su proti multikulturalizmu su proti primiesavaniu ludi ocividne horsich KULTUR do tej nasej, nehovoria nic o rase, nie su to rasisti.
Na multietnicite nevidim nic zle, naopak je to dobre aj z genetickeho hladiska, ale tie rozne rasy musia vyznavat priblizne rovnaku kulturu (ktora je SPOLOCENSKY, nie geneticky fenomen, na rozdiel od rasy), a musia sa zhodnut aspon v zakladnych pravach a slobodach.


Ivana . lexibequ62   |   ip:85.160.17   |   2012-02-08  (21:06)
50% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Myslím si, že bílá rasa není nenáviděná kvůli barvě kůže, ale pro své imperialistické a kolonialistické chování (včetně genocid) v průběhu mnoha století..


pravablond . coborexu55   |   ip:212.37.65   |   2013-08-01  (10:42)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  úžasný článok... a po prečítaní mije naozaj do plaču, že bieli smerujú k záhube


pravablond . coborexu55   |   ip:212.37.65   |   2013-08-01  (10:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  preklep- ...mi je ...diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Krátka (neslávna) história dolára

Inflácia je tichý zabijak, vrah hodnoty našich peňazí, ktorý využíva tú najzákernejšiu metódu dlhotrvajúcej agónie. Hoci sa napríklad 3% každoročné straty kúpnej sily našich peňazí nemusia zdať veľké, dlhodobé následky sú ohromné. Takmer nikde to nevidíme lepšie ako dlhodobom kolapse hodnoty amerického dolára.


Co je to krize ?

Jazykový zákon – nutná sebaobrana Slovákov?

Předseda vlády Kevin Rudd - Austrálie

Maďarský štát sa zrútil

Slovenské Kosovo

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.2493 s