20. September 2019
    
Netanyahu Západu: zničte Irán prv, než Izrael zničí vás! - Dolezite.sk

Netanyahu Západu: zničte Irán prv, než Izrael zničí vás!


  2009-04-15  (20:57)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Netanyahu Západu: zničte Irán prv, než Izrael zničí vás!

"Ako lepšie by mohol zaplatiť Židov nenávidiaci svet za tie tisícročia masakier, než nukleárnou zimou? Alebo prizvať všetkých tých nemastných-neslaných európskych štátnikov, aby sa s nami tiež upiekli v peciach? Teraz po prvý raz v dejinách tí ľudia, ktorým hrozí vyhubenie, zatiaľčo celý svet len kotkodáka alebo sa díva bokom, majú moc zničiť svet. Konečné zadosťučinenie?" 
prof. David Perlmutter v článku pre denník "Los Angeles Times", dňa 7. apríla 2002 


"Máme niekoľko sto atómových hlavíc a rakiet a môžeme ich vystreliť na terče všetkými smermi, možno dokonca aj na Rím. Pre naše letecké sily je terčom aj väčšina európskych miest... Máme kapacitu strhnúť väčšinu sveta so sebou a môžem vás ubezpečiť, že k tomu dôjde ešte predtým, než by padol Izrael." 
Martin Van Creveld, izraelský historik Začiatkom februára 2009 - len pár dní pred izraelskými voľbami, ktoré vložili do rúk Benjamína Netanyahu štartovacie kódy niekoľko sto jadrových hlavíc, namierených na všetky väčšie mestá západného sveta - bývalý americký vyjednávač na Blízkom východe Aaron David Miller predvídal, že keď sa k moci dostane Netanyahu, jeho prvoradou prioritou bude "strategická konverzácia" s novým americkým prezidentom Barackom Obamom. 

Miller ďalej predvídal, že hlavným zámerom tej "veľmi vážnej" konverzácie bude maximálne vystrašiť prezidenta - konečný cieľ, ktorým je mobilizácia nielen Spojených štátov, ale celej medzinárodnej komunity - vyriešiť iránsku situáciu tak, aby to riešenie bolo "prijateľné" pre židovský štát a jeho agendu. 

Akoby Miller bol nejaký čarodejník s krištáľovou guľou v ruke, Netanyahu (ten istý politik, ktorý priam žiaril nad smrťou 3 000 Američanov v útokoch 9/11 hovoriac, že tie udalosti sú "dobré", pretože to prebudí "okamžité chápavé sympatie" pre Izrael) teraz skutočne splnil predpovede bývalého diplomata a naozaj prišiel s hrozbami nielen voči Amerike, ale voči celému západnému svetu. Ale namiesto aby to americkému prezidentovi povedal zoči-voči, použil svojho osobného emisára v podobe autora Jeffrey Goldberga, pro-sionistického fanatika, propagandistu, de facto agenta dezinformácie pre zahraničnú veľmoc a viac než ochotného napomáhača pri izraelských vojnových zločinoch na Blízkom východe a inde. 

Goldberg sa v rozhovore pre minulomesačné vydanie časopisu "Atlantic magazine" pod názvom "Netanyahu Obamovi: zastavte Irán, inak to urobím ja!" snaží predstaviť nanovo vymaľovaného malého kápa menom "Bibi" čo najpozitívnejšie tomu svetu, ktorý je už chorý z nekonečných izraelských vojen. Netanyahu - asi taký pôvabný ako mafián, strkajúci pistoľ do tváre obetí vydierania - dáva jasne najavo, že v americkom prezidentovi vidí svojho chlapíka, odhodlaného ešte viac sa stavať na stranu židovského štátu. 

Podľa Netanyahu čakajú prezidenta Obamu "dve veľké poslania": po prvé, napraviť ekonomiku a po druhé, zabrániť Iránu vyvinúť jadrové zbrane a to veľmi rýchlo. Ako skaustký vedúci oddielu, rozprávajúci strašidelné historky skupinke chlapcov okolo táboráku, podčiarkuje nevyhnutnosť tohto vraviac: "Nechcete predsa, aby mal kontrolu nad atómovými zbraňami mesiášsky, apokalyptický kult. Keď je pri moci veriaci s naširoko roztvorenými očami a má k dispozícii zbrane hromadnej smrti, vtedy by si celý svet mal robiť starosti a to práve platí pre Irán." A postupuje o krok ďalej hovoriac, že iránska jadrová výzva reprezentuje "hlavnú zásadu dejín" a že západná civilizácia "zlyhá", ak sa Iránu podarí vyvinúť jadrové zbrane. A toto nie je prvý raz, čo "Bibi" rozpráva ako nejaký šialený, nezreteľný armagedonista z románu Stephena Kinga. Nedávno ho citovali, ako v Paríži povedal: "Vo svetových dejinách sme nikdy nemali situáciu, kedy by radikálny režim so zaostalou ideológiou a známymi ambíciami použiť silu, mal prístup k zbraniam masovej smrti", dodávajúc, že "tým sa prestúpi príšerne nebezpečný prah", ak Irán získa jadrové zbrane a vyzýva svetových predstaviteľov, aby sa postarali o to, aby k tomu nedošlo. 

Ani jeho zúrivý pokrik "Zbombardovať, zbombardovať, zbombardovať Irán!" nie je nový. Odkedy sa pred niekoľkými rokmi rozhodol stať sa najnovším vtelením kráľa Dávida v židovskom štáte, veľakrát šokoval poslucháčov strašnými predtuchami o tom, čo Irán (národ, ktorý tisíc rokov nikoho nenapadol) nielenže môže urobiť, ale čo naisto urobí, keď na ňom Spojené štáty nespáchajú holokaust. 

Od výroku "Teraz je rok 1938 a Irán je Nemecko" po výrok "Ahmadinedžád hotoví pre židovský štát ďalší holokaust" alebo "Irán predstavuje pre našu existenciu najväčšiu hrozbu od vojny za nezávislosť", "Bibi" ako nejaký pouličný kazateľ, čo blúdi po chodníku s plagátikmi s nápisom "koniec je blízko" a rozdáva ich okoloidúcim, používa účinnú zbraň zo svojho arzenálu, aby na svoju stranu získal stúpencov - vyvolávanie hrôzy. 

V prípade dovolávania sa zásahu západnej civilizácie proti Iránu ho k tomu vedú dva dôležité dôvody: Netanyahu demonštruje surové, škaredé, elitistické zmýšľanie sionistov a predstavuje všetko to, čo je dôsledkom zaostalého, dravého zmýšľania, maskujúceho sa ako náboženstvo, zvané judaizmus. I keď si v reči dáva pozor a skrýva sa za masku hlbokého filozofovania, v skutočnosti svojím vyjadrením myslí to, že západný svet s tisícami rokov histórie a úspechov, existuje výlučne len kvôli jedinému úcelu: aby vydržiaval židovský štát a chránil ho pred všetkými nepriateľmi (aj pred jeho vlastnými chybami) a že všetko, čo sa Západu doteraz podarilo dosiahnuť, má len druhoradý význam. Táto idea sa po prvý raz objavuje v Starom zákone v knihe Torah, kde tých, ktorých Izraeliti porazili, zredukovali len na "drevorubačov" a "nosičov vody" a neskôr to ešte viac a škaredšie destilovali v knihe Talmud, kde sa píše, že ne-Židia sú len divé zvieratá v ľudskej podobe, ktoré Boh vytvoril výlučne na to, aby slúžili Židom, v judeo-centrickom vesmíre, kde všetko obieha okolo Izraela a jeho obyvateľov. Dobre známy novinár Jossi Klein Halevi kedysi výstižne napísal, ako on vidí dejiny: že miliardy ľudí, ktorí žili, trpeli a zomierali, to bolo len čosi extra vo veľkej židovskej dráme a že celá "ľudská skúsenosť" je v skutočnosti "židovská skúsenosť". 

Predstavitelia a rôzni hovorcovia štátu Izrael v priebehu rokov dali veľakrát jasne najavo, že Izrael nie je ako iné krajiny. Podobne ako smutne známy "ľudový chrám" Jima Jonesa, aj Izrael je vystrihnutý z rovnakej látky ako iné kulty, kde ľudia sami seba pokladajú za božích a nie sú racionálnym spôsobom schopní fungovať v normálnej spoločnosti, ale sú odhodlaní "odísť v žiari slávy". 

Od známeho výroku Ariela Šarona: "Nech sa len trasú! Nech nás pokladajú za šialený štát! Nech pochopia, že my sme divoká krajina, nebezpečná pre svoje okolie, nie normálna; že my môžeme zošalieť, môžeme sa zblázniť a spáliť všetky ropné polia na Blízkom východe alebo môžeme ľahko začať aj s III. svetovou vojnou!" po výrok Moše Dajana: "Izrael musí byť ako besný pes, príliš nebezpečný, aby si naň niekto trúfol.", po výrok premiérky Goldy Meierovej: "Táto krajina existuje ako naplnenie prísľubu, daného samotným Bohom... Bolo by smiešne spochybňovať oprávnenosť jeho existencie." - židovský štát už od začiatku dáva jasne najavo, že nehodlá hrať poctivo a že tých pár karát, čo má k dispozícii, sú žolíky. 

Myšlienka, že Izrael môže zničiť Európu, centrum západnej civilizácie nie je šialená konšpiračná teória, vytiahnutá ako zajac z antisemitského čierneho klobúka. Okrem judaickej nenávisti všetkého kresťanského, musíme venovať pozornosť výroku Martina Van Crevelda, najuznávanejšieho izraelského vojenského historika: "Máme niekoľko sto atómových hlavíc a rakiet a môžeme ich vystreliť na terče všetkými smermi, možno dokonca aj na Rím. Pre naše letecké sily je terčom aj väčšina európskych miest... Máme kapacitu strhnúť väčšinu sveta so sebou a môžem vás ubezpečiť, že k tomu dôjde ešte predtým, než by padol Izrael." 

Doteraz ani jedna jediná osobnosť v sionistickej komunite - či už premiér, propagandista, vedátor, profesionálna hlásna trúba alebo niekto druhý - sa nikdy nedištancoval od tohto jeho výroku. Vzhľadom na svoj štatút jadrovej mocnosti, ani to nepriznávajúc, ani nevyvracajúc, Izrael ponecháva ideu o možnosti zničenia celého sveta atómovými zbraňami "vo vzduchu" ako varovanie pre všetkých. 

Ako hovorí Netanyahu, svet sa dnes skutočne má čoho obávať. Ale nie toho "mesiášskeho kultu, ktorý by sa mohol dostať k zbraniam masovej smrti", ale štátu, ktorý ich už má. Aj názov tej krajiny sa začína na "i", ale nie je to Irán. Je to Izrael, ktorý má zhodou okolností alebo nie náhodne rovnaké meno ako anjel smrti. 

 

(krátené ukážky z článku)
Mark Glenn, American Free Press: "Netanyahu To The West: Destroy Iran Before Israel Destroys You" 
http://theuglytruth.wordpress.com/2009/04/09/netanyahu-to-the-west-destroy-iran-before-israel-destroys-you/
http://www.prop.sk/netanyahu.htmlShare/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
STORM   |   ip:88.212.6.   |   2009-04-16  (11:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Evidentne zidakom dosiel genofond ved roky to robia len medzi sebou a nasledky su ,,citatelne,,. Co vyrok to perla. Van Creveld trpi znacnou progresivnou paralyzou pretoze taketo kretenske vyhlasenia normalny zdravy clovek z ust nevypusti (a Netanyahu tiez). Nemusime byt toleratni k netolerantym pokial sa s nimi neda slusne hovorit. Ak vedu tak sproste neuvazene reci tak snad na obranu len tolko: vsetky koncentraky su v znacne vyhovujucom stave na opatovne pouzitie. To som im to dal co ? Hmm nedokazem byt primitivny v az tak sirokom rozsahu v zmysle ,,strhavania celeho sveta,, .....kreteni...


REPLiCA   |   ip:195.91.56   |   2009-04-16  (12:09)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  haha STORM, 5/5 za tie koncetraky,velmi trefne...inak su to vsetko sionisticky sialenci,ktorym preplo z toho,co je napisane v Biblii,a k tomu si to prisposobili aby im to vyhovovalo ako oni chcu.tak isto na druhej strane su to aj fanaticky ortodoxny moslimovia,neonacisti, neokomunistisi dalsi demagogovia a ideolgovia,ktorym ta ich stroskotana ideolgia vygumovala mozgy a zastrela centrum zdraveho zmyslania.


kiko   |   ip:78.99.151   |   2009-04-16  (14:14)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  izrael sa vyhraza europe? to snad neni mozne,ved to je terorizmus treba izrael odzbrojit a poslat tam vojska nie pan obama?


iva   |   ip:78.99.151   |   2009-04-16  (14:17)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  europania sak sa spametajte kym nie je neskoro a netlacte sa im do zadku.


Marko   |   ip:195.168.1   |   2009-04-16  (20:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to REPLiCA: Zidia maju Talmud a nie Bibliu. Ak by ta zaujimala tema tak odporucam zistit si nieco o talmude. To co autor spominal ze ne-zidia su len dive zvierata je skutocne napisane v talmude. Poprip. si precitaj Protokoly sionskych mudrcov. Budes prekvapeny ako kniha napisana pred 100 rokmi presne vystihuje sucastnost avsak nejedna sa o nic oficialne a citanie je dost sokujuce. Ale co je najdolezitejsie - ich minulost!

Zdravemu cloveku sa zastavuje rozum ked cita ako vacsina krajin sa ide zblaznit z moznosti ze Iran moze mat jadrovu zbran aj ked niesu ziadne rukolapne dokazy a na druhej strane pocuvame od Izraelskych vysoko-postavenych ludi ako mozu kludne znicit europu ich jadrovymi zbranamy a pritom sa tvarime ako keby sa nas to netykalo.


Hades   |   ip:83.32.238   |   2009-04-16  (20:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.pravoslav.gts.cz/srovn/dotek-talmudu.htm


laci   |   ip:85.248.24   |   2009-04-16  (21:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kedy TO podla vas zacne ? rok, dva ?pol rok? .. lebo mysliet si ze vsetky tie udalosti su nahody je dost naivne , no uvidime ,,,


sused   |   ip:85.216.18   |   2009-04-16  (21:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ne-zidia,alebo inak povedane gojovia.
nikdy som nechapal preco su zidi stale prenasledovany a stale bojuju.az kym sa my do ruk nedostala "zakazana literatura" a neskor net.nerad to pisem,ale podla vsetkeho su zidi horsi nez rakovina...
z trochou nadsazky,alebo aj nie mozno povedat,ze mozu(a aj to riadia)za vsetko zlo tohto sveta.ine racionalne vysvetlanie historickych udalosti a sucasneho stavu my nedochadza :-)
bohuzial,nasa spolocnost dosla az tak "daleko",ze mame zakony trestajuce objektivnu kritiku a pod.
ostatne si uz asi vie kazdy domysliet.


Hades   |   ip:83.37.19.   |   2009-04-16  (23:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.elfarra.info/carnage/zionist.htm


sxg   |   ip:78.99.239   |   2009-04-20  (00:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=JLaS9qMIID8


Študent   |   ip:89.103.32   |   2009-04-29  (21:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Treba si uvedomiť,že
židia sú služobníci
Satanovi.Zapredali si duše za peniaze a domnelú moc ako Faust.
Skončia v pekle a už čoskoro.


Václav Mordechaj Klaus   |   ip:89.103.32   |   2009-04-29  (21:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Já nic, já muzikant.
To jiní vydrancovali
republiku o tisíc
miliard.


Hana   |   ip:90.178.16   |   2009-11-12  (17:42)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Pozrite sa na mapu.A prestaňte komentovať veci, o ktorých neviete celkom nič.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + šesť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Nevzdelaní, lenivý blbci. Tak nazval Alan Greenspan američanov.

Bývalý šéf Federal Reserve totálne potopil sebavedomie američanov tým, ako ich nazval lenivými blbcami bez vzdelania. V podstate len potvrdil to, čo tvrdia pisatelia a čitatelia dolezite.sk čím sa z dolezite.sk stalo mienkotvorné masmédium.


Novy masakr organizace NATO - 88 mrtvych !!!

Kapitalizmus - tragédia a fraška?

Tento krát, v tejto revolúcii, už nebudeme slušní ako...

Klimatické zmeny: teplota pravdepodobne stúpne až o 2°...

Nigel Farage - Chyceni v ekonomické pasti

Archív

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom House

Americká nezisková organizace Freedom House vydala nový žebříček svobody ve světě. Podle očekávání euroatlantické země jsou nejsvobodnější a „darebácké státy“ naopak nesvobodné.


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Ako také ovce

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.3687 s