15. Júl 2019
    
Nevzdelaní, lenivý blbci. Tak nazval Alan Greenspan američanov. - Dolezite.sk

Nevzdelaní, lenivý blbci. Tak nazval Alan Greenspan američanov.


  2011-08-09  (20:17)  |  Amerika
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Nevzdelaní, lenivý blbci. Tak nazval Alan Greenspan američanov.

 

Bývalý šéf Federal Reserve totálne potopil sebavedomie američanov po tom ako ich nazval lenivými blbcami bez vzdelania. V podstate potvrdil len to, čo tvrdia čitatelia dolezite.sk. A nebolo to dávno čo som uviedol, že američania sú, v mojich očiach, zdegenerovaní.

 

Greenspan tvrdil, že tzv generácia X má nižšiu životnú úroveň ako jej predchodcovia pretože sú neproduktívny lenivý hlupáci a že americké firmy spravia lepšie ak budú zamestnávať cudzincov. Taktiež obviňuje mladých američanov, že nedokážu konkurovať na medzinárodnom trhu práce a vo vzdelaní.

 

Medzi mnou a Greenspanom je obrovský rozdiel. Ja neadresujem závery svojho pozorovania obetiam svojich zločinov tak ako je to v prípade Greenspana. Moje vety nikdy nie sú adresované občanom USA a západu vôbec. Ja nakoniec ani nemám v úmysle riešiť situáciu kdekoľvek inde ako na Slovensku a iba upozorńujem práve na ľudí ako je Greenspan a spol. ktorých mechanizmus funguje na vsadení baktérie Sacculina Carcini do tela obete, rozumej krajiny, v podobe mimovládnych prokorporačných organizácii ktorých cieľom je vytvoriť atmosféru všeobecnej dôvery v tieto figúry viď Radičova-Mikloš.

 

Namiesto prekladu výplodov kriminálnika, ktorý verejne priznal, že to, čo robili bankové inštitúcie pod jeho dohľadom po zrušení Glass Steagal Act, boli podvody. Pozrime sa na hlavné body čo priviedlo krajinu k morálnemu a duchovnému úpadku.

 

Negatívny dopad na spoločnosť má kontrola vzdelania. V USA sa v podstate obrátili proti prirodzenému poriadku a deti sú majekom štátu a sú systematický cvičené odporovať rodičom a udávať ich. Deti sa bežne rodičom vyhrážajú políciou a je uskutočnených množstvo falošných udaní. V takejto atmosfére je nemožné vychovávať deti. Myslím tým atmpsféru keď sa rodičia doslova boja rozkázať de´tom domáce práce. Nedávno som čital, že 16. ročný chlapec považoval vynesenie koša a pokosenie trávy za otročinu a riešila to škola s rodičmi. Śkolská daň pre majiteľov domov je vysoká a v prípade že občan dá dieťa do súkromnej školy o tieto peniaze príde a musí ešte platiť súkromnú školu. Indoktrinácia na štátnych śkolách je hrozitánska.

 

Celková štruktúra a obsah vzdelávania amerického školstva je pod úroveň kritiky. Je potrebné si uvedomiť, že v amerike sú 2 druhy škôl: tie čo vytvárajú holotu a tie kde študuje elita. Problém je v tom, že v amerike prepálili tempo, ako sa zdá, v otupujúcej indoktrinácii. Parketou elity sú ekonomické a právnické školy čo sa dá porovnávať s bojovým umením Talibanu versus High Point. Nehovoriac o tom, že deti elity sú otrhnuté od reality života ešte viac ako holota. Traduje sa, že elita je v USA tak kvalitne zabetónovaná, že skôr je šanca vyhrať lotériu ako sa dostať medzi elitu. Školy sú predražené a ich úroveň je nízka. V podstate sa jedná o zaplatenie papiera ale o nič múdrejší odtiaľ nevyjdete.

 

Prostriedky na lámenie psychiky obyvateľstva feminizmom a homosexuálmi tiež pomohli. Feministka sa vyhnala z domu, čo rychlo využil američan a korporácie. Keď kedysi stačil na život jeden príjem dnes nestačia dva. V USA sa nepracuje 40 hodín týždenne a tak na deti niet času. Vyčerpaní američania začnú zo svojho neuspokojeného života viniť partnerov a prichádza rozvodovosť, rozbité rodiny, slobodné matky.

 

Potom je tu armáda, ktorej prameňom sú deti z takýchto rodín. Bez vzdelania, bez financií, bez vedomosti. Armáda oblečie, dá zdravotnú poistku a vzdelanie.

 

USA sú nepriateľom súkromného podnikania. Iba 8 percent podnika v porovnani z 38 v Grécku.

Samostatne podnikajúci je korporáciami považovaný za nepriateľa. Aj to je jeden z dôvodov že systém zdravotného poistenia je taký aký je. Všeobecne zdravotné poistenie by vytvorili podhubie na samostatné podnikanie.

 

Američan musí čeliť armáde nelegálnych prisťahovalcov ktorí lámu cenu práce. Cenu práce tiež láme väzenský priemysel. Väzňov nasadzujú namiesto odborárov.

Nehovoriac o tom, ako sú americké manufaktúry technologicky zastaralé. Pokiaĺ budete v New Yorku tak sa chodte pozrieť na otrokov pracujúcich v polozbúraných halách na východnej strane rieky Hudson.

 

V USA je od základu hlboko potláčané samostatné a logické myslenie. Jedinou správnou cestou je nasledovať nadriadených a úradníkov. Od predškolského veku po dôchodok. Základné prvidlá korporačnej správy: Rozkazuj a kontroluj -Command and control, Moja cesta alebo vypadni-My way or highway, Nasleduj pravidla-Follow the rule, Kontroluj 2x a buď si istý- Double check and make sure. Problémom je, že toto vám manažér pripomína i pri najprimitívnejších úkonoch.

 

Americký typ človeka je nepraktický, nesamostatný a je stratený vo svete. Nevie sa orientovať na mape, nie je schpný viesť diskusiu s cudzincom nakoľko slovná zásoba a vedomosti sú úbohe a 40 ročný človek sa nebude baviť s rovesníkom o počítačových hrách, tetovaní či kolesách na aute.

 

No a nakoniec je tu známa sfanatizovanosť náboženstvom a bibliou. Náboženstvo má v USA privilegované postavenie pretože je oslobodené od daní. Ale cirkvi vlastnia hotely a nákupné centrá.

 

Metodika z dokumentu Tiché zbraně pro klidné války došla v USA do víťazného konca.

 

Američania by za jeho slová mali napľuť Greenspanovi do tváre. Prinajmenšom. 

Vaše otázky ohľadom výrokov Alana Greenspana adresujte priamo Alanovi Greenspanovi na adrese

 Greenspan Associates LLC, 1133 Connecticut Ave, NW, Washington, DC 20036-4305
(202)457-8250

 

Juraj Smrek

 


Juraj Smrek
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
alfo   |   ip:95.103.21   |   2011-08-09  (21:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  „Veľká civilizácia nie je dobytá zvonku, pokiaľ nezničí samu seba zvnútra.“ will durant


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-08-10  (07:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "V podstate len potvrdil to, čo tvrdia pisatelia a čitatelia dolezite.sk čím sa z dolezite.sk stalo mienkotvorné masmédium."

Nno, troška skromnosti a pohľadu do zrkadla nikdy neuškodí...
lenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-08-10  (08:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "V podstate potvrdil len to, čo tvrdia čitatelia dolezite.sk. A nebolo to dávno čo som uviedol, že američania sú, v mojich očiach, zdegenerovaní."

Jurko uz po tejto vete ma chytaju obavy.
Ty musis byt strasny frajer ked vies jednou vetou uznat 300 milionov ludi za zdegenrovanych.
Super. Gratulujem.

kolko si vlastne osobne stretol americanov ?
uvedomujes si tie velke kulturne a rasove rozdiely ktore sa tam vyskytuju ?

Citatelia dolezite.sk su akoze kto ?
Myslis namysleneho metalistu pandemonia ? fanatika joplinsa ?
To je tvoja vzorka ludi ktora vidi smer a ma tusenie o tom co je pravda ?
:)

najprv si premysli co chces posunut do sveta

to co opisujes nie je tak uplne pravda

ak mi niekto bude ponukat pozicku
napriklad 1000x
a na 1001 ju zoberiem
kto je debil ten co ju ponuka alebo ten co ju vzal

ak sa ma bude niekto snazit presvedcit ze lacnejsia skola je lepsie ako ta co do ucitelov investuje a ja poslem deti do tej horsej kto je debil ?

za vacsinu toho co sa tu deje mozu ludia
tych co denno denne stretavas
pretoze drzia hubu a krok , lebo si nechaju srat do hlav

kazdy musi zacat od seba

ak odstanis jedneho hajzla , tak za nim uz stoja dalsi dvaja co budu 2x tak odolny a horsi

nefnukat ! a pracovat na sebe
budovat svoj ROD
uvedomit si kto si ty , kto sme MYunderdroid   |   ip:195.28.76   |   2011-08-10  (08:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zazil som komunizmus, protikomunizmus,kapitalizmus .... a teraz je tu proti- kapitalizmus a proti-amerikanizmus? ja som za! zmena je nevyhnutna ... amerika ide dole ,tiez europa. azia? ta sa drzi. otazka je kam smerujeme nie ako individuality ale ako narody.pablic   |   ip:213.108.1   |   2011-08-10  (08:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V podstate súhlasím s "lenlen-om" , nič nie je len biele alebo čierne.
Ale situácia je naozaj vážna, myslím s našou "kultúrou".
A to nie som fanatik,ale bol by som rád,keby aj moje deti vyrastali v európskej tradícií, a nie v multi-kulti so silnou príchuťou sionizmu na každom kroku !
Škoda,že si to väčšina ľudí ani nechce pripustiť ,že niečo také existuje, a toho kto také niečo tvrdí,považujú za vyznavača konšpiračných teorií a antisemitu.
Ale verím ,že sa to zmení a " Európania" sa zobudia.


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-10  (09:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klídek, teraz to vyzerá ako to vyzerá. Už pred rokom nejaký novinár napísal , že z USA sa stane krajina, ktorá nebude nikoho zaujímať. Vyčkajme času. Zatiaľ máme na všetkých kanáloch TiVi americké pitominy, teším sa , že vedľajší efekt bude že zmiznú. Oslavovaný americký spôsob života bude braný ako zlý žart. Amíci ako ľudia za nič nemôžu. Sú to ľudkovia ako ja a ty.


lenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-08-10  (09:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gordon na co by sme mali vyckavat
az za nas niekto nieco spravi ?
spojme sa
SLOVANSKA UNIA
spolu dokazeme toho viac
kazdy nech zacne od seba na sebe pracovat
treba si uvedomit prednosti slovanov a vyuzit to


mizu   |   ip:195.168.4   |   2011-08-10  (09:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Smiesny clanok. Ale ked niekomu pomoze zit v presvedceni ze je lepsi ako americania tak preco nie. Kazdy inteligent predsa vie ze Usa je plna pojedacov hamburgerov co nevedia najst ani Kanadu na mape.


joplins   |   ip:188.177.1   |   2011-08-10  (09:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  len len..hlavne ze ty nies i fanatik.. ty sam seba vidis ako rozumneho tvora ktory pie same brilantne postrehy..

si taky isty namysleny frajer ako pandamanik.´.
ja somfanatik, priznam sa.. preco nie.. no nikoh nezabijam.. a to ze sa tu hadam s metalistami a ateistami este neznamena , ze som taky neznasanlivy aj v normalnom zivote..
tu mi to je ukradnute.. nepoznam vas nevidel som vas.. no v normlnom zivote jednam s ludmi inak..'
a vobec kto si ty ,ze ma sudis??

sa pozri na seba... ci t uz nedokazes??


lenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-08-10  (09:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mizu nefajndi si
skusime na Slovensku vytiahnut mapu a opytat sa na bosnu a hercegovinu ?
slovinsko ?
dansko ?

bol by si prekvapeny
hlupost nie je vrodena
ale naucena
furt sa s tym da nieco robitgordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-10  (09:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja Vaše príspevky poznám a poznám aj vedy.sk . ja som za to aby každý pracoval na sebe. to som vždy robil. horšie , že boli ľudia ktorí vždy pracovali na mne a nie na sebe. Mohol by som o tom napísať niekoľko sto stranovú knihu ako to funguje a ako sa robí. Akonáhle sa niečo začne organizovať tak sa to zvrhne – sú ľudia ktorí chcú strhnuť moc na seba, sú ľudia ktorí majú len svoje osobné ciele, sú ľudia , ktorí chcú zo všetkého vyryžovať atď... príkladov je dosť z nášho každodenného života. Mám schopnosť presvedčovať ľudí a keby som chcel tak založím hnutie, stranu alebo náboženstvo a pôjdu za mńou davy . A na čo by som to robil? Napríklad politickú stranu. Bolo by to úplne jednoduché. Všetko by bolo nové , princípy by boli prirodzené, to čo ľudia kritizujú by sme jednoduchými navyvratiteľnými argumentmi presadzovali. Boli by sme ale v menšine. Poviem príklad. Matoviča majú za blbca . Je im napríklad nesympatický. Ale naučil sa tu niekto počúvať čo hovorí. Lepšie povedané čo z toho , čo všetko nakecá má skutočnú hodnotu? Napríklad korupcia politických strán, vypovedal o tom na GP. Zmazali to , že vraj omylom.
Napíšem tu úryvok – Regionálne noviny – Viem,že teraz budú o to viac zo mňa robiť šaša a blázna. Nevadí . Radšej budem za blázna , akoby som si mal zakrývať zbabelo oči pred pravdou. Okrem toho mal pred časom výrok , ktorý nemá v slovenskom parlamente obdoby. Chcel aby pri voĺbách kandidovali kandidáti bez príslušnosti k politickým stranám. Reakcia strán bola blesková . Silné ohrozenie zabetónovaných zabednencov. Ja svoju úlohu na tomto svete vidím inde. Som optimista a už v tom sa s kopcom ľudkov nezhodnem. nadšenec so sklonom k naivnému idealizovaniu , ale liečim sa.joplins   |   ip:188.177.1   |   2011-08-10  (09:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  len len..
ty si podla mna len naivny nilek, ktory tu mele v kuse o nejakej panslovanskej unii. copri normalnom rozume.. svetovom prehlade , nie je mozne..
'tie tvje dristy su o nicom..
'
uskutocni sa aj tak len fanatikova predpoved o svetovlade a genocide..

a je mi jedno co si o tom myslis.. cakaj a sleduj..


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-10  (10:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  O nesnesitelné podobnosti impérií
zdroj :Karel Dolejší http://www.blisty.cz/art/59698.html


"Společnost je útulek pro blázny vedený jeho chovanci."
Erving Goffman

Asi nejslavnější knihou sovětského disentu se stala Solženicynova Souostroví Gulag; autor v ní na základě trpké a málem fatální osobní zkušenosti popsal systém stalinských trestních a pracovních táborů, jímž podle "nahoře" připravených podrobných plánů pod nejrůznějšími záminkami prošly miliony lidí. Systém lágrů měl ovšem docela jiný účel než "napravovat zločince" - jeho smyslem bylo především poskytnout režimu množství zotročené a bezprávné pracovní síly, která musela dřít pouze za nekvalitní jídlo, ošacení a ubytování.

Těžko si při četbě o tom, jak v USA od roku 1979 postupně vznikalo "souostroví PRIDE", nevzpomenout právě na solženicynovskou klasiku. Ovšem, chceme-li, nalezneme snadno detaily, které srovnání relativizují: Gulagy navenek provozovala státní organizace (Главное управление исправительно-трудовых лагерей, ГУЛаг), kdežto americký systém otrocké práce vězněných přece funguje v režii "soukromé neziskové organizace" Prison Rehabilitative Industries and Diversified Enterprises (PRIDE), jež vězňům vyplácí "mzdy" (pokud dvacet centů na hodinu je mzda...). Jenomže... Jenomže GULag ve skutečnosti reprezentoval cosi jako "stát ve státě ve státě", s vlastními pravidly tolerovanými NKVD - a pokud režimu odváděl, co bylo žádáno, byl na něm sice jen relativně, nicméně v konečném důsledku do značné míry nezávislý. Také se lze pozastavit u toho, že 476 stalinských táborů vesměs těžilo suroviny nebo se zaměřovalo na gigantické investiční projekty industrializace, zčásti víceméně nesmyslné (Bělomořský kanál) - s konečným cílem připravit zemi na obnovení "vývozu revoluce" na pásech tanků - zatímco PRIDE prostě produkuje levné zboží generující soukromé zisky. Jenže při bližším pohledu se tyto údajně zásadní rozdíly také do značné míry stírají. I projekty PRIDE jsou zčásti zapojeny do amerického zbrojního průmyslu. A v hlubší vrstvě pod povrchem obou skandálních obludností nalezneme hlavní paralelu, která je vlastně docela přesná.

Ideologie sovětského imperialismu hlásala univerzální osvobození všech utlačovaných, zatímco systém miliony lidí pod nejrůznějšími politickými záminkami zotročoval a vykořisťoval pro cíle, které s oficiálně deklarovanou metou veškerého konání souvisely v nejlepším případě jen velice, velice volně. Ideologie amerického imperialismu hlásá svobodu, demokracii a lidská práva pro všechny - impérium nicméně vytvořilo systém, který (podobně jako ten sovětský ve svém pozdějším stádiu) začíná označením nejrůznějších socializačních poruch za fatální, organicky podložené psychické choroby (odtud doslova exploze nejrůznějších obskurních diagnóz amerických psychologů a psychiatrů, které mají vesměs jednu věc společnou - označují subjekt za v zásadě nevyléčitelný a požadují jeho trvalou kontrolu v rámci toho či onoho typu goffmanovské totální instituce).

"Melting pot", který měl roztavit kulturně, nábožensky a národnostně omezené identity imigrantů a proměnit je v jedinou americkou identitu, je postupně nahrazován systémem, který příslušníky jiných kultur stigmatizuje a menšiny a imigranty v masovém měřítku mění v otrockou pracovní sílu. Jestliže Solženicynova výpověď o stalinských táborech delegitimizovala hlavní ideologickou story režimu, který gulagy provozoval - jak se máme postavit k faktu, že jiné impérium, které každoročně kárá všechny vládce světa porušující lidská práva a pokouší se do různých koutů světa "vyvážet demokracii", buduje samo vlastní systém otrocké práce?

Každé ideologicky profilované impérium postupem času, jak se zaplétá do sítí sestávajících z důsledků minulých výbojů závislých zase na důsledcích výbojů předchozích, upadá a degeneruje, až nakonec řeší výhradně vlastní mocenskou agendu, kterou si samo nadrobilo, a na víc mu už nezbývají síly. Řeči, jež se kolem vedou, se ovšem nemění tak rychle jako praktické jednání a fyzická skutečnost. Zahnívající brežněvovský systém se oháněl stejným Leninem jako relativně přece jen progresívní SSSR v době Nové ekonomické politiky. Stejně tak se zahraniční politika dnešních Spojených států hemží tématy a pojmy, jež jsou prakticky k nerozeznání od toho, co svět poznal v době Woodrowa Wilsona.

Jak ale velmi dobře vědí opravdoví psychiatři, nebývá vůbec výjimkou, že systém bludů, kterým pacient "zdůvodňuje" své jednání, vlastně vychází z kdysi solidní a docela rozumné úvahy... ačkoliv časem prostě přestal mít se změněnou skutečností cokoliv společného.

"Barbarský potenciál civilizace roste; zezvířečtění člověka se každodenně zvětšuje", lamentuje německý filozof Peter Sloterdijk nad selháním osvícenského projektu humanizace.

Vznik amerického "souostroví PRIDE" je jednak zcela zřetelným důkazem této věty - a na druhé straně i přesvědčivou ilustrací toho, že se západní imperiální mýtomotorika - podle Jana Patočky předaná Evropou následníkům ležícím na západ a na východ od ní - coby zdroj autentického civilizačního pohybu definitivně vyčerpala.

lenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-08-10  (10:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins netrep hluposti

slovnasku uniu podkopavaju prave takyto panbickari ako si ty
a taki co vytvorili vas panbickarov
lebo vedia ze by skoncili


" len len..hlavne ze ty nies i fanatik.. ty sam seba vidis ako rozumneho tvora ktory pie same brilantne postrehy..
si taky isty namysleny frajer ako pandamanik.´.
ja somfanatik, priznam sa.. preco nie.. no nikoh nezabijam.. a to ze sa tu hadam s metalistami a ateistami este neznamena , ze som taky neznasanlivy aj v normalnom zivote..
tu mi to je ukradnute.. nepoznam vas nevidel som vas.. no v normlnom zivote jednam s ludmi inak..'
a vobec kto si ty ,ze ma sudis??
sa pozri na seba... ci t uz nedokazes??"

nikde som netvrdil ze som neomylny, to je tvoj vymysel
snazim sa len logicky mysliet nic viac
a kedze kazda aktivita prinasa chyby , takze aj moje myslenie
ani o brilantnosti sa nezmienujem

fanatik ? no ked myslis :))
zrovna od krestana sa to dobre pocuva

takze tu si neznasanlivy , utocis, urazas ale vo verejnom zivote chodis so stiahnutym chvostom, bez nazoru a chrbtovej kosti a si poslusna ovecka ??
TO JE SMUTNE
to co ti tu napisem ti kedykolvek poviem aj do oci

sudim ? prejavujem tu svoj nazor
ak to beries ako sud je to len tvoj problem , ktori na cosi poukazuje (preco mas pocit ze by tamal niekto sudit ? nieco skryvas ?)

pozri sa na seba ? SOM SLOVAN
clovek , otec , ludska bytost , priatel , syn , sucast RODU
mas pocit, ze kazdy musi mat ohnuty chrbat ako ovecky ?gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-10  (10:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj toto je dobré na otvorenie očí, fakt dobré http://www.blisty.cz/art/59657.html


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-10  (10:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A toto ešte lepšie http://www.blisty.cz/art/59702.html


joplins   |   ip:188.177.1   |   2011-08-10  (11:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  len len.. si fanatik taky isty ako ja l, len do inej veci..no ako zvycajne na sebe to clovek nebada,, vzdy len na druhych.. si proste klasika..

na tvoj rod sa narod, a porod,, atd, sa mozem vysrrat..
sa pozri co sme ako narod dokazali..ani hovno.. SNP povstalo vtedy ked uz bolo jasne , ze kto vyhra..to su slovaci. pozri sa co je v rusku.. opice,, bieda,, utlak,,hoc maju zdrojov cez usi..

nikto ich nenapada,,nedrancuje..a nevedia to vyuzit..lebo su opice..

co mi chces nahovorit.. ze nejaka panslovanska unia ma potencial nieco zmenit na svete.. hovno..akurat tak hryzt sa medzi sebou..

a vobec..tak aunia ani nevznikne ,lebo na to nemame gule a predpoklady..
tak co teraz.. pravda sa zle pocuva , ze>;;

no nic hlavne ze nam chuti,,len len..


joplins   |   ip:188.177.1   |   2011-08-10  (11:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  len len.. a stou uprimnostou ti to rad verim..
tiez zijem na tomto svete nejaky ten piatok, a viem ako sa ludia spravaju v anonymite a ako v realite a spolocnosti..

napisat sa da vsetko,,aj to aky som j apriamociari..a otvoreny a ,ze ti vsetko co si myslim poviema j do oci..no priede realita a skutek utek..
poznam to len len.. nemusis ma tu o tom presviedcat..

ani pripeceny pandamanium, by sa sa so mnou nerozpraval tak ako sa so mnou bavi na nete..

lebo by oclakaval problemy.. a ty tiez urcite niesi az taky pravdovravny ako si tu v tejto anonymite..
lebo ak ano..tak tu yverejni svoje meno a adresu,,ak sa nebojis..
no co ty chytrak???


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-10  (12:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja Vás tu už nejaký čas čítam pán J. A môj prekladač mi hovorí , že si škodíte. A to sa odrazí časom na zdraví. Diagnóza : pohŕdanie inými ľuďmi.


lenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-08-10  (12:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins nie len ze ti nejdu protiargumenty, ale este aj skusas hluposti
to comu ty veris mi je v podstate jedno , kym to nie je proti mojmu presvedceniu a neohrozuje to moj ROD

srat na moj rod nebudes, pretoze by si to v mojej pritomnosti skusil len raz a druhy krat by si si dobre rozmyslel co povies
cez inet si vypisuj kolko len chces, si len ovecka , nic viac a nic menej

o rusov si ty hubu neutieraj , vies o nich prd, to co si si precital na sme a azete nie je skutocnost
rusom ty mozes ruky nohy bozkavat
kolko mas rokov 15 ? sa pozri na ich historiu a co spravili pre europu

ako narod sme nic nespravili? hlupak, prezili sme mazanie z mapy
kto iny to dokazal , kolko je takych?
sa pozri co sa tu dialo od kedy sem prisli tie svine z rima
ze nas idu ucit pisat, no jasne pisali sme davno pred nimi
znicili co sa dalo a postupne zapredail
ze vraj krestania :)
pche
jezis by vas tlkol po hlavach kym by mu ruky neomodrali

nie som fanatik ako ty
lebo ja nehajim zidovskeho boha, ktorym by ma niekto opijal

ak nevidis politicke dovody preco nie je unia , tak s ana tuto temu nemusime bavit
kto vladne u nas ?
obrezanci , v polsku ? obrezanci s krestanmi , to je ale asi ta ista mafia , len ina kasta
v cechach ? obrezanci
rusy sa zacinaju prebudzat

preco by som sem daval svoju adresu ?
len si tym uskodim
vacsiu hlupost si si vymysliet nevedel
naivko
prepac myslel som ze mas viac rozumu , nebudem uz na teba viac reagovat , skoda slov a energie
prajem ti pekny den
mizu   |   ip:195.168.4   |   2011-08-10  (14:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lenlen: Uz davno som nepocul myslienku o nejakom spolocnom slovanskom state. Myslim ze na zakladke to bolo spomenute pri Sturovy, pricom hned za tym bolo dodane ze problem bol "ze jeden slovansky stat (Rusko), dlhu dobu vyrazne utlacoval druhy slovansky stat (Polsko)".


lenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-08-10  (14:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mizu
ano je to tak ako pises
ale problem bol ze niekto to robil umyselne
atomizovat slovanske staty

cim mensie a rozdelenejsie tym lepsie

ukazkovy priklad CSSR :)
nech sa na mna nik nehneva, ale za rozbitim je politika
a chyby spoluzitia je na oboch stranach dost

takze ukryvdenych je tiez dost :)

ale hlavu hore
skus si nieco mrknut o kyjeskej rusy
alebo este lepsie o velkej tartarii (NIE TATARI :) )
TARTATIA
najdes mapy a texty ktore ma udivili totalne
kludne hladaj aj v briskych encyklopediach ak neveris starym ruskym , ale hladaj v tych do roku 1800


mizu   |   ip:195.168.4   |   2011-08-10  (14:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lenlen kazdopadne spytaj sa spytaj sam seba, ci by si chcel spolocny slovansky stat aj keby neexistovalo Rusko.

A ked si pravdivo odpovies zistis, ze sa chces spojit s Rusmy len kvoli tomu aby sme sa stali obavanou svetovou mocnostou. Aby sme konecne ukazali tym zapadnym nenazrancom co maju dvojnasobne platy ako mi "zac je toho loket".


lenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-08-10  (14:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mizu
citim to inac ako ty

skor si myslim ze ak vylucime tych co nas stvu stale proti sebe
tak slovanska kultura a mentalita kazdeho statu ma k sebe najblizsie
to mi pride ako plus pre vsetkych
spojit sa a obohatit ale nerozbit ten zaklad
to sa deje teraz v EU
aspon ja to tak vnimammizu   |   ip:195.168.4   |   2011-08-10  (14:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lenlen google ma celkom problem s tou tartatiou. Keby bola nejaka utajovana cast historie tak to by bolo super. To by som sa vobec nenahneval :)

A ja len nerozumiem naco sa chces spajat. Co komu pomoze keby sme sa pospajali. Ake cinnosti prospesne pre slovanov sa nedaju robit bez spajania?lenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-08-10  (14:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  na co sa spajat ?
to je for ? nechapem
viac ludi viac spravi
jednota

rodina , rod/narod , rasa ?


mizu   |   ip:195.168.4   |   2011-08-10  (15:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ok tak takto.
V com sa chces presne spajat?
Chces mat spolocny rozpocet? armadu? policiu?

Daj mi prosim nejaky priklad toho ako sa to slovanske spojenie prenesie do lepsej situacie pre slovensko ako je to momentalne.


joplins   |   ip:62.198.22   |   2011-08-10  (15:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rodina rod narod rasa.. v tvojom podani znie ako cisty fanatizmus.. tebe len dat do ruk moc ,, a tvoje zapalenie za narod, rod rodinu,,rasu vyusti do genocidy vsetkych co nepatria do tvojho rodu ,rodiny rasy naroda..

snivaj si svoj blby sen..o panslovanskej uii..a ked bude zomierat v celosvetovej zidovskej diktature tak si spomen na joplite .sk!!! dolezinsa z


joplins   |   ip:62.198.22   |   2011-08-10  (15:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rodina rod narod rasa.. v tvojom podani znie ako cisty fanatizmus.. tebe len dat do ruk moc ,, a tvoje zapalenie za narod, rod rodinu,,rasu vyusti do genocidy vsetkych co nepatria do tvojho rodu ,rodiny rasy naroda..

snivaj si svoj blby sen..o panslovanskej uii..a ked bude zomierat v celosvetovej zidovskej diktature tak si spomen na joplinsa na dolezite.sk

pekny den aj tebe..


lenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-08-10  (15:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mizu
armada a policia nie je zly napad
na zaciatok
ale problem je politicke uskupenie
a celkovo kultura v politike

a to nie len u nas
vykopat ich a skusit to od zaciatku
hlavne spolocne posobenie vo vede a technike
ved tu je tolko sikovnych ludi
len fut nejak nie su prostriedky pre nich
atd atd
(fest sa mi to nechce rozpisovat :))) , dam kavu a dopisem )


julo   |   ip:89.176.40   |   2011-08-10  (16:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  skuste si prejst vedy.sk a leva-net.cz a potom mozme diskutovat.
Lebo lenlen to tu omiela stale dokola a malo ludi asi pozrie na tie stranky.Ja sa priznam,ze mi to tiez trvalo:-)
Potom som skocil na vedy.sk a tyzden som sa od toho skoro neodtrhol..
A v diskusii je pekne vidiet toleranciu krestanov a starovercov..nepochybujem,kto by prvy pouzil nasilie:-)

S tou panslovanskou uniou by som suhlasil..ak by bola na zaklade starovercov,tak som rozhodne za!


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-11  (06:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pozrime sa na to triezvou hlavou. Bola tu V4. Klaus tam chodil a sabotoval to . Česi aj keď mali vlastnú cestu, teraz vytriezvejú. Pozrite si komentáre k súčasnému stavu. Na blisty.cz. Česi sú nám najbližší. Aj my pre nich. Potom tu je Poľsko , veľký národ. Pre nás sú cudzí. Skoro nikto ich nepozná , lebo sa tam nechodí len do Tatier. Sú to dobrí obchodníci a my nie . Už to je problém. Rusi sú kapitola sama o sebe. Veĺké národy sa na malé budú pozerať vždy viac menej zvrchu. Keď si človek pozrie vedy.sk žasne. Ale minulosť sa nedá vzkriesiť. Videl som pár filmov v na ruskom kanáli o starovercoch teraz. To je renesancia na celom svete- Kelti, novodobé čarodejníctvo, šamanizmus , staré kultúry...Cesta do budúcnosti je pre Slovensko v tom, že musí byť niečím zaujímavé a svojské. Nie v tom ako sa to robilo predtým a po vzniku republiky- vyhodili sa milióny akože na zviditeľnenie. Keď budeme machri, každý nás bude poznať. Preto musí každý na sebe pracovať.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-11  (07:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nic v zlom..ale tolko demonskych blbosti som uz dlho nevidel pokope ako na vedy.sk!!!

ze- cisloboh..alebo- daždboh!!
to akoze co je??

panslovanske bozstva.. obrazky bratatych ujov ako z pana prstenov..nazvy bozstiev ako v hinduizme..


chore!!

a niekto sa od toho nevie odtrhnut tyzden!!

no nic..aj take musi byt..joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-11  (07:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pod šírením kresťanstva je potrebné ponímať doslovné jatky Slovanov a fyzickú likvidáciu našej prastarej písanej kultúry, t.j. zdrojov našej Viery - Slovansko-Árijských Véd. Na Kyjevskej Rusi vyvraždili 9 miliónov obyvateľov z celkového počtu 13. Ostalo iba 4 milióny ľudí, väčšinou starci a deti. Starí ľudia čoskoro aj tak vymreli a deti boli odovzdané na prevýchovu do kresťanských kláštorov.

kto veri takymto bludom.. iba nahluple deti!!
gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-11  (07:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To čo sme sa učili v škole nemá so skutočnou históriou nič spoločné.


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-11  (07:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Históriu píšu víťazi


Hrdza   |   ip:66.36.243   |   2011-08-11  (18:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Každé ideologicky profilované impérium postupem času, jak se zaplétá do sítí sestávajících z důsledků minulých výbojů závislých zase na důsledcích výbojů předchozích, upadá a degeneruje, až nakonec řeší výhradně vlastní mocenskou agendu, kterou si samo nadrobilo, a na víc mu už nezbývají síly."

V takomto systéme zákonite degenerujú aj jednotlivci. Navyknú si na životný štandard ktorý je získaný vojenskou silou a nie ekonomickou činnosťou. Ten pojem ZDEGENEROVANÍ Američania plne vystihuje tento princíp. Je to ako keď fyzickou neaktivitou figúre ochabuje svalstvo. Je to to isté keď figúry nepoužívajú mozog. Autor jasne tvrdí, že je lepšie sa poučiť na chybách druhých ako na vlastných. Slovensko je naceste presne tam kde sú dnes USA. Lebo nám na cestu svietia americke mimovládne organizácie ktoré majú prax v tom ako otočiť ľudí na blbcov.
http://blog.aktualne.centrum.sk/blogy/andrej-kolesik.php?itemid=994
Čítajte diskusiu


Hrdza   |   ip:66.36.243   |   2011-08-11  (19:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rovnako nevidím nič antiamerikanistické v napísanom. Jednoznačne smeruje proti systému moci, proti establišmentu. Autor oddelil američanov od establišmentu tým, že by mu za tieto slová mali pľuvnuť do tváre. Greenspan s jeho komplicmi nepochybne nesie podiel na tom ako amerika dnes vyzerá.
Zaujal ma link: http://www.brusselsjournal.com/node/4689
kde píšu: We can see this sociological shift in the prolongation of adolescence, in the fascination of devices and toys over people who are chronologically adult while psychologically still children, and in the massive contemporary loss of understanding about the function of institutions.

Ak vekom a výzorom dospelý jedná ako puberťák a nedokáže pochopiť funkcie inšitúcii... nebol náhodou Brievik v zajatí počitačových hier?
Vložené linky zapadajú do obrazu ktorý si na vec vytvoril autor. Že pokiaľ sa bezmyšlienkovito necháme viesť vychytralými baranmi, tak ľahko možme skončiť na pokraji priepaste a stať sa bezbrannou korisťou ekonomických predátorov. Matrix. Zeitgeist.


jojo   |   ip:91.127.13   |   2011-08-11  (21:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Viete, ako rozoznate americana od cudzinca? Ked pocita 2+2 s kalkulackou, je to domaci...


pat   |   ip:188.167.8   |   2011-08-11  (21:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nevzdelaných lenivých blbcov je dosť aj na Slovensku. Minulú nedeľu sme boli na výlete na hrade Vršatec. Zastavili sme sa v reštaurácií hotela Vršatec - Pruské. Reklamovali sme porciu vyprážaných šampiónov a skončilo to tak, že nám prevádzkárka, asi aj spolumajiteľka vynadala do kráv a kuchár nás poslal do prdele. Urážali nás a slovne ponižovali pred vyjavenýminými zákazníkmi. Nenávideli Bratislavčanov, to nám aj dali najavo. Boli to primitíny a stupídni ľudia, ten kuchár bol zjavne alkoholik s totálne prepitým zdravým rozumom a tá žena - prevádzkárka, či čo to bolo, podľa mňa bývalá pracovníčka na diaľničných výpadovkých... Takže nesúďme Ameriku aj tu je dosť dementov, čo si o sebe myslia, že sú králi vo svojom revíry.


illuminatedBimbo   |   ip:95.102.20   |   2011-08-11  (21:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a/ Školy maju detom stanoviť pevné návyky a reakcie na autoritu, s vylučením vlastného kritického úsudku ..

b/integrujúce funkcie,jeho zámerom je aby ludia ktorý vyhovujú a sú predvídateľny a užitočny ,maju neskôr byt nasadený a vedený ako manipulovať s veľkym množstvom pracovnej sily.

c/diagnosticka funkcia, Škola je určena k stanoveniu každého študenta a žiaka ,zaradiť jemu vlastnú sociálnu ulohu s systeme ktorý nastolil štat. Ide o kumulatívne matematické záznamy. Ide o"váš trvalý záznam",je to vlastne súhrn vašich znalostí,moznosti....

d/rozlišovacie funkcie, Z vašich sociálnych zaznamoch je stanovená "diagnóza" a deti uz môzu byť zaradené podľa potrebných úloh vyškolenia ale len potiaľ, pokiaľ si to ich určenie v ich sociálnej hrirarchii štatu zaslúži....

e/selektívne funkcie, idea je aby sa pomohlo tým ktorý sa snažia o zlepšenie ""chovu a zásob"". A slabším je určené ich označiť ako nevhodných a zaradiť ich do chudobnejšich stupňov alebo k náprave a umiestnenie na dalšie tresty, ide vlastne o poníženie tých viac nevhodných a takto gradovat povznesenie tých viac schopnych jedincoch potrebných pre System...

f/Spoločensky systém potom musi odvodiť z týchto schopných jedincov elitnej skupiny "správcov". Za týmto účelom bude určeny len""Malý Zlomok Detí"",ktoré budu riadiť tento pokračujúci projekt a budu zámerne strážiť a takto kontrolovať populáciu aby vláda mohla pokračovať v bezproblémovom chode spoločnosti ,ostatný sú určený ako poslušné pracovne sily.

g/poslušné pracovne sily, sa ovládajú za podpory hudobného priemyslu a verejných a súkromných médií, ide o špeciálne okultne praktiky ktoré pôsobia na citove stránky človeka ,a zasahujú až do podvedomia.

h/ Ide hlavne o rýchly rytmus beat, rock ktorý pripomína rytmus pohybov pri pohlavnom styku. Poslucháč si nesmie uvedomiť že je omámený " Hypnotizovaný " či zachvátený zúrivosťou , blahom alebo častým prípadom hystérie.
Zámerne musí byt zvolená hlasitosť o 7 dB vyššia, než koľko znáša nervový systém. Je to presne prepočítané: Ak sú ľudia vystavení tejto hudbe určitú dobu, vyvolá to u nich kombináciu depresií, vzbury a útočnosti.

Tiež sa používajú nepočuteľné zvuky. Jedná sa o veľmi vysoké tonové frekvencie okolo 30 kHz, ktoré ucho nemôže počuť. V mozgu poslucháča to však vyvolá tvorbu látok, ktoré pôsobia ako omamné jedy. Ide o prirodzenú drogu, ktorú produkuje mozog. Tak zároveň vzniká túžba po ďalších omamných látkach.

i/Pri použití elektromagnetických polí, extra-nízke (ELF) a ultra-nízke (Ulf) frekvencií a mikrovĺn zameraných na určitých individualoch alebo skupiny a dokonca aj na všeobecne populáciu, kde prístroje a metódy pre vzdialené monitorovanie a zmenu mozgových vĺn a metódy kde sa navodzuje duševný ,emocionálny a fyzický stav vedomia ľudí, ale aj únava ,stavy nespavosti, agresivita, dlhá a predovšetkým krátkodobá strata pamäti, krátke katatonne stavy, šedý zákal, leukémia, rakovina, infarkty, nádory na mozgu a tak ďalej. Veľmi dôležitá je aj zmena správania a postojov ktorá je tiež preukázaná.

j/ Pri použití demokracie pravice , lavice, extremistov a politikov je vás nutné postaviť proti sebe, politici sa dajú kúpiť skrz ich chamtivosť a túžbe po moci, prípadne sa upraví ich vedomie aby vás mohli úspešné podnecovať proti sebe! Rôzne tajne služby úspešné cvičia a vyrábajú reálnych či imaginárnych nepriateľov v projekte "MK-ultra sú vymývaní jednotlivcov i skupiny" kde ich činy sa dajú ospravedlniť zbrojenie a hrozba terorizmu a teraz to najdôležitejšie musíte byť očipovaný ,totiž toto nesmie byť stredobodom pozornosti verejnosti a populácie, pretože táto pozornosť by mohla skomplikovať - ak nie prekaziť celosvetové zavedenie mikročipov populácii ,štát a orgány aj masmédia o tom musia mlčať, z dôvodu utajenia, mikročip ktorý vám implantujú na rôzne časti tela – chrbát, ľavé rameno alebo ruku. S potrebnou infraštruktúrou, ktorá sa bude vyžadovať na prevenciu proti terorizmu, sa bude dať sledovať každý jedinec, každý váš pohyb a každá vaša momentálna poloha,tak či tak skôr či neskôr sa to stane nutnosťou..

http://dolezite.sk/Vykrik_do_tmy_131.htmlgordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-12  (07:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sprisahanecké teórie vládnu svetu.


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-12  (08:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sprisahanecké teórie sú z väčšej časti vyrábajú na zákazku , aby ovplyvňovali ľudí. Niekto sa nenávistne napr. 5 rokov zaoberá budúcim čipovaním ľudstva namiesto toho aby sa zaoberal svojím životom. Ako si takú nehoiráznosť môžu elity dovoliť? a už je chytený do bludného kruhu. Namiesto toho aby sa snažil túto myšlienku rozvinúť napr. Je to technicky realizovateľné? Nemyslím implantácia a výroba čipu. A čo protizbrane. A tokto sa ľudia zamotávajú , niktorí sa úplne domotajú. Škoda.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-08-12  (08:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gordon, možnože nemajú záhradu, dom a prácu, kde treba makať.


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-12  (09:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak,Tak. Ja si myslím , že je to v povahe . Ale všetko je to ľudské. Preto je dobré keď sa človek sám pozerá kriticky a bez predsudkov na seba aby sa poznal , čo to tu stvára a či sebe a iným neškodí.


Robo   |   ip:85.135.16   |   2011-09-24  (22:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gordon, sprisahenacká teória je práve tá oficiálna o "páde" Newyorských dvojičiek + budovy 7 a pentagonu, ktorou sa administratíva USA pokúša oblbnúť masy naivkov a lenivcov (v myslení)na celom svete. A mnohí jej stále veria, hoci je proti všetkým zákonom logiky, fyziky i politiky.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + šesť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


40 ‚DĚSIVÝCH‘ FAKTŮ O PÁDU AMERICKÉ EKONOMIKY


 - 40 ‚DĚSIVÝCH‘ FAKTŮ O PÁDU AMERICKÉ EKONOMIKY2013-05-29  (09:28)  |  Amerika
Pokud znáte někoho, kdo opravdu věří, že americká ekonomika je v dobrém stavu, tak mu jen ukažte statistiky z tohoto článku. Poodstoupíte-li a podíváte-li se na dlouhodobé trendy, je neuvěřitelné, co se s námi děje.

ZPRÁVA Z VEŘEJNÉHO SLYŠENÍ O ODHALENÍ MIMOZEMSKÉ CIVILIZACE VE WASHINGTONU


2013-05-24  (09:12)  |  Amerika
Bývalí členové Kongresu USA vydali společnou zprávu z Veřejného slyšení o odhalení mimozemské civilizace (Citizen Hearing on Disclosure). Slyšení se konalo ve Washington, DC v Národním tiskovém klubu (National Press Club). Zpráva vyzývá Nadaci pro veřejné slyšení (Citizen Hearing Foundation), aby předal usnesení Valnému shromáždění OSN a to vyzval k uspořádání celosvětové konference o přezkoumání důkazů o možné mimozemské přítomnosti ovlivňující lidskou rasu.


HYDROPONICKÉ ZAHRADNIČENÍ V USA: POLICEJNÍ ŠIKANA LIDÍ, KTEŘÍ SI PĚSTUJÍ VLASTNÍ JÍDLO


2013-05-02  (09:14)  |  Amerika
Američané, kteří používají hydroponii jsou zjevně nejnovějším cílem šílené „války proti drogám“, která se už od té doby, kdy byla prvně v 80. letech vyhlášena, se zvrhla ze strašné na směšnou. Jen se zamyslete nad tímto případem: Před dvěma lety zaklepali policisté od narkotik na dveře domu muže, který si právě koupil sadbovou sestavu z místních zahradnických potřeb. Ti policisté se dožadovali, že chtějí jen vědět, co si tam plánuje pěstovat.


Proč Boston oslavuje stanné právo skandováním „USA, USA“?


2013-04-23  (10:03)  |  Amerika
Americký prezident už uznal atentátníky vinnými, federálové posílají zvláštní tým vyšetřovatelů z Gitma


TERORISTICKÉ ÚTOKY JSOU V REŽII FBI?


2013-04-22  (09:09)  |  Amerika
Toto jsou nejnovější informace týkající se tragických bombových útoků během Bostonského maratonu. FBI a další instituce mají dlouhou a dobře zdokumentovanou historii režírování teroristických akcí v zájmu získání větší moci.


Konfiskace úspor v Kanadě?


2013-04-05  (09:49)  |  Amerika
Vláda v Ottawě navrhuje „nouzové získání peněz“ v kyperském stylu. Politici západního světa jdou po vašich bankovních účtech. V podstatě je v novém rozpočtu kanadské vlády navrhováno „nouzové získání peněz“ kyperského stylu. Když jsem o tom poprvé slyšel, byl jsem poněkud skeptický, takže jsem se na to podíval sám. A hádejte co? Je to přesně tak, černé na bílém, na stranách 144 a 145 „Ekonomického akčního plánu 2013“, který již Harperova vláda předložila parlamentu.


USA: ARMÁDNÍ CVIČENÍ JSOU VE SKUTEČNOSTI PŘÍPRAVOU NA STANNÉ PRÁVO


2013-04-03  (09:20)  |  Amerika
Organizace Competitive Outcomes, která cvičí mladé rekruty z Výcvikových jednotek pro mladší záložní důstojníky (JROTC), Výcvikových jednotek pro záložní důstojníky (ROTC), programů pro kadety, zahraničních armád, policejních a požárních sborů, pořádá letos speciální výcvikové programy a semináře a sestavuje prováděcí manuály v Mariettě v Georgii, v Los Angeles a San Diegu v Kalifornii. Organizace spolupracuje s Armádou Spojených států, ozbrojenými i neozbrojenými divizemi ROTC a JROTC a rovněž s vojenským letectvem.


KONGRESMAN PŘIZNÁVÁ „CHEMTRAILS“


2013-03-26  (09:53)  |  Amerika
V dokumentu, který může být nazván prvním vládním uznáním „chemtrails“, veřejný činitel, jehož volební okrsek je v Clevelandu (Ohio), v návrhu zákona předkládaném Kongresu odkazuje na „chemtrails“.


DO USA PŘICHÁZÍ 20X VĚTŠÍ KOMÁŘI NEŽ TI NORMÁLNÍ


2013-03-15  (09:23)  |  Amerika
Super-rozměrní agresivní komáři s ‘dýkovitým’ sosákem se mají toto léto vyrojit na Floridě, čímž přinesou utrpení tisícům zdejším obyvatelům. To, co by se mohlo stát scénářem pro B-čkový hollywoodský film, komáři ze záplavové vody skoro 20x větší než jejich normální bratranci, mohou udeřit kterýkoliv den či noc, jejich vajíčka mohou zůstat spát i roky – a tito komáři by dokonce mohli odolávat i repelentům.


Konec amerického snu – část 2


2013-03-12  (09:49)  |  Amerika
Z amerického snu se rychle stává americká noční můra Když otcové zakladatelé USA zakládali národ, tak to dělali s úmyslem, aby vláda byla velmi omezená a lidé měli obrovské množství svobody.


80% žiakov v New York city nevie čítať a písať


2013-03-11  (17:37)  |  Amerika
Negramotnosť v New York city je na vzostupe: takmer 80 percent absolventov stredných škôl nemá základné vedomosti ako sú čítanie, písanie a matematika. Kritici poukázali na to, že len 13 percent absolventov škôl spomedzi Afro-Američanov a Latino v New Yorku dosiahnu vedomosti potrebné pre vysoké školy a 80-tim percentám všetkých absolventov chýbajú tieto vedomosti celkovo .


Plány koncentračních táborů v USA


2013-03-08  (08:49)  |  Amerika
…výtažky z plánů koncentračních táborů v USA odhalují děsivé skutečnosti. Nejen, že mají být použity pro občany USA, ale například i to, že při útěku je dovoleno užít smrtící střelby, stejně jako odstřelovači mají v případném srocení vyhledat a odstranit agitátory… Detaily, jako že lidé mají být profilováni a „aktivisté“ odděleni od ostatních, jsou už vlastně vcelku nepodstatné.


8 faktov, ktoré ste o amerických prezidentoch nevedeli!


2013-02-28  (09:39)  |  Amerika
Na počesť Dňa amerických prezidentov, ktorý sa každoročne slávi 18.februára, spomínajú ľudia na čokoľvek z ich slávnych životov. Deti v školách sa učia o ich chrabrých skutkoch, ktoré pre svoju krajinu vykonali riskujúc pri tom svoje životy. Niektoré zaujímavosti sa však v učebniciach určite nedočítajú. Mnohí si totiž neuvedomujú, že aj títo muži, ktorí sa stali symbolom najvyššej moci Spojených štátov amerických, boli len obyčajní ľudia.


SPOJENÉ STÁTY DALY SBOHEM ČTVRTÉMU DODATKU ÚSTAVY


2013-02-22  (09:30)  |  Amerika
Ministerstvo vnitřní bezpečnosti Spojených států amerických potvrdilo protiústavní praktiku zabavování a prohledávání elektronických zařízení „bez jakéhokoliv podezření“ v pásu 100 mil od hranic – kde žije 197.4 miliónu Američanů, neboli 66 % celé populace.


Amerika dluží 222 tisíce miliard USD


2013-02-14  (09:19)  |  Amerika
Zhroucení finanční "pyramidy" je otázkou 2 – 5 let. Dluh Spojených států je dvacetkrát větší, než se oficiálně uvádí – říká americký ekonom Laurence Kotlikoff v interview s RT. Podle jeho propočtů činí 222 tisíce miliard dolarů. Tak drastický rozdíl mezi statistikou a realitou – říká ekonom - je možný jen proto, že se stále víc závazků prostě tají.


AMERIKA SE MĚNÍ V JEDNO VELKÉ VĚZENÍ PRO DLUŽNÍKY


2013-02-13  (11:45)  |  Amerika
Shakespearův Polonius dává svému synovi tuto klasickou radu: „Nebuď dlužníkem ani věřitelem.“ Mnozí z duchovních otců amerického národa to však viděli úplně jinak. Často žili na maximum: Byli vždy dlužníky a nikdy věřiteli. Jak vlastníci plantáží s tabákem či rýží, otrokáři a obchodníci, či pozemkoví a peněžní spekulanti, závisející na dlouhodobých úvěrech z nichž financovali svůj přepychový život, tak obchodníci a kramáři, řemeslníci a zemědělci i námezdní dělníci a námořníci. Bez dluhů by símě komerční ekonomiky sotva kdy dozrálo.


Obama podepsal novelu, která ruší strop státního dluhu


2013-02-06  (09:20)  |  Amerika
Prezident USA Barack Obama podepsal v pondělí novelu zákona o dočasném zrušení maximálně přípustné výše státního dluhu USA.


Závěrečná řeč kongresmana Rona Paula ke konci jeho posledního funkčního období


2013-02-01  (09:09)  |  Amerika
Ron Paul je americký kongresman, který působí v americké politice již přes 30 let. Vždy hájil základy americké ústavy a vždy hlasitě kritizoval její postupný rozklad, na němž postupně pracují všichni poslední američtí prezidenti za spolupráce a podpory většiny kongresu. I když je členem republikánské strany, tak vystupoval velmi často i proti vlastním spolustraníkům


Poznejme nepřítele: Anatomie Fedu II. Je Fed soukromý?


2013-01-24  (09:08)  |  Amerika
Kdo skutečně drží veškerou moc? Minule jsme si řekli „suchá fakta“ ohledně organizace Fedu. Viděli jsme, jaké má orgány, a že se skládá z regionálních bank, které mají členské banky. Kdo ale doopravdy drží moc? Ve Fedu je 7 guvernérů, 12 regionálních bank a tisíce členských bank, ale jak pozorný čtenář viděl, 100 % moci drží Washington, respektive prezident (a Senát). Udělejme si pokus a představme si, že celá země přijala argumentaci Rona Paula a chtěla by skoncovat s kvantitativním uvolňováním.


Kandidát Nobelovy ceny: Obama se ptá vojenských velitelů, zda budou „střílet do amerických občanů?“


2013-01-24  (09:06)  |  Amerika
Předkládané šokující tvrzení pochází od “jednoho z předních amerických válečných hrdinů” Jim Garrow v roce 2009 nominovaný na Nobelovu cenu přišel se šokujícím tvrzením, když řekl, že vrcholný vojenský veterán mu řekl, že “lakmusovým papírkem” o otestování nových vojenských velitelů je to, zda poslechnou rozkaz ke střelbě do amerických občanů, nebo ne.


Americká vláda tvrdí, že pravda je příliš komplikovaná a nebezpečná, aby mohla být vyzrazena veřejnosti


2013-01-17  (09:24)  |  Amerika
“Když to děláme my, tak to není fašismus”: Historie se opakuje … V klasické historické knize o nacistickém Německu Mysleli si – Jsme svobodní, píše Milton Mayer: „To, co se tu dělo, bylo postupné navykání lidí, kousek po kousku, na to, že se jim vládne s překvapením; dostávají se k nim rozhodnutí přijatá v tajnosti;


USA plánovali atómový útok na Rusko a Čínu


2013-01-16  (09:38)  |  Amerika
V 60-tych rokoch minulého storočia čakali USA, podľa jedného z nedávno zverejnených dokumentov, formálne len na najmenší dôvod pre nukleárny útok na Sovietsky zväz a Čínu. Ako dôvod pre to by stačila hoci aj “neúmyselná udalosť”.


Kritik Obamova „seznamu na odstřel“ nalezen v New York City mrtev


2013-01-14  (09:44)  |  Amerika
Prominentní americký blogger a počítačový mág Aaron Swartz, který promlouval proti “listu na odstřel” presidenta Baracka Obamy a kybernetickým útoku proti Iránu, byl v New Yorku nalezen mrtev. Policie našla v pátek tělo tohoto 26-letého muže v jeho bytě v New York City v městské části Brooklyn, řekla mluvčí hlavního ohledávače mrtvol tohoto města.


Pokrytecké celebrity


2013-01-03  (09:12)  |  Amerika
Americká ústava zaručuje americkým občanom vlastniť zbrane preto, aby sa mohli brániť v prípade ak sa vláda vymkne z pod kontroly. Ak zabudne, že je tu na to, aby slúžila ľuďom a nie naopak. Podľa praotcov preto, aby nemohlo dôjsť k útlaku a k zneužívaniu štátnej moci.


11.září 2001 - Architekti podali vědecké důkazy o řízené demolici


2012-12-07  (16:09)  |  Amerika
Architekti a inženýři podali vědecké důkazy o řízené demolici 11.září 2001. Řešení záhady pádu 3. budovy Světového obchodního centra (budovy č.7), která spadla za rekordních 7 vteřin. Toto je nejlepší profesionálně vyrobený patnáctiminutový informativní a poutavý dokument AE911Truth o 11.září. Dokument o WTC 7. Prosím šiřte jej, též mezi architekty a inženýry.


Stredná v Texase trestá študentov, ktorí odmietnu byť sledovaní mikročipmi


2012-10-11  (17:34)  |  Amerika
Istý stredoškolský obvod v Texase na začiatku tohto roka čelil kritike po tom ako ohlásil, že bude vyžadovať od študentov, aby pri sebe po celý čas nosili ID kartu (identity card – doklad totožnosti, občiansky) obohatenú o mikročip. Študenti, ktorí odmietli byť monitorovaní tvrdia, že zo strany predstaviteľov školy cítia nepríjemnú odozvu.


Tajný osud Ameriky (2. časť)


2012-09-25  (15:36)  |  Amerika
Prvý diel pojednával o tajných dejinách dobývania amerického kontinentu. Tento druhý sa už priamo zameria na tajný osud Spojených Štátov Amerických, ktorý mu bol predurčený dlhú dobu pred ich založením a o ktorom píše vo svojej knihe aj slobodomurár Manly Palmer Hall.


Tajný osud Ameriky (1. časť)


2012-09-22  (12:10)  |  Amerika
Veľa ľudí verí, že myšlienka jednej svetovej vlády pod nevinným plášťom demokracie vznikla v 18. storočí, kedy začali naberať osvietenecké ideie na sile. Nie je tomu tak. Táto myšlienka je oveľa staršia. Aspoň tak to tvrdí okultista a slobodomurár Manly Palmer Hall vo svojom prevratnom diele „The Secret Destiny of America“ (Tajný osud Ameriky).


13 nejděsivějších experimentů na lidech prováděných americkou vládou


2012-09-17  (10:14)  |  Amerika
Ve Spojených státech byly prováděny četné experimenty na lidských pokusných subjektech, které byly považovány za neetické, a byly často prováděny nelegálně a bez vědomí nebo souhlasu jednotlivců.


Hrozí USA vojenský prevrat?


2012-09-04  (09:01)  |  Amerika
Nová správa vydaná Ruskou ”Federálnou službou pre vojensko-technickú spoluprácu” cirkulujúca v Kremli uvádza, že dôstojníci generálneho štábu boli minulý týždeň varovaní ich americkými partnermi počas cvičenia s North American Aerospace Defense Command (NORAD), že hrozba zvrhnúť Prezidenta Obamu prameniaca z ”niektorých prvkov” v rámci americkej armády je ”reálnejšia ako sa zdá” a môže veľmi dobre spôsobiť na zavedenie stavu stanného práva v Spojených štátoch.


Osmnáct kritických postřehů z USA


2012-08-11  (09:29)  |  Amerika
Do Spojených států jezdím zhruba dvakrát ročně, ale ještě nikdy jsem se nezdržel tak dlouho v malém městě (šest týdnů, Ormond Beach, Florida). Stejně tak jsem tam nikdy nebyl v době tak podivné nálady, jaká byla v letošním lednu a únoru (taková podivná směs strachu a naděje...). A tak jsem si všiml věcí, které jsem dříve neviděl. Některé mě nadchly, jiné mě rozesmutnily. A protože se přikláním k rozšířenému názoru, že americká společnost je vcelku nemocná, viděl jsem spíše to negativní. Možná se na to zaměřuji také proto, že styl života Američanů zcela bez rozmyslu kopírujeme i u nás. Zde je to, co mi dalo facku, otevřelo oči, přinutilo mě přemýšlet. Kolikrát to jsou kraviny, ale možná jen na první pohled.


Zoznam zúčastnených Bilderberg 2012


2012-06-01  (12:10)  |  Amerika
Včera 31.5.2012 sa v Chantilly vo Virgínii, Spojené Štáty Americké, začalo tohtoročné stretnutie neslávne známej skupiny. Uvidíme čoho sa v najbližších dňoch a týždňoch dočkáme, keďže je známe, že títo nikým nevolení a zastupujúci len svoje vlastné záujmy, každoročne ovplyvňujú politické a ekonomické dianie vo svete.


Ďaľšie z Ameriky...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ježiš je rómsky kráľ
EgbebleAugustn . liwawelu36:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Olej z marihuany vyléčil rakovinu tříletému d...
ValerieDesolaov . magoxuko57:   Dobrý deň, môj manžel trpel metastázami rakoviny pľúc v januári

Cirkev porušuje prikázania?
DARIO . wofugefu67:   

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Pôvod postkomunistických elít: Od Pražskej jari po rozdelenie Československa

Ako to, že sa Československo rozdelilo na dve krajiny v roku 1993 tak mierumilovne najmä v porovnaní s Ruskom a Juhosláviou? Táto kniha obsahuje sociologickú odpoveď na túto otázku a empirické vysvetlenie rozpadu Československa sledovaním politických procesov, ktoré začali Pražskou jarou v roku 1968. Gil Eyal: The origins of postcommunist elites: from Prague Spring to the breakup of Czechoslovakia


What the Bleep !? Down the Rabbit Hole CZ titutlky

Najnovšie vedecké poznatky jasne dokazujú že Krestania...

Staro-nový fenomén vo vykurovaní – INFRA

Fico a jeho emisie

Pravda o vzniku vesmíru !

Archív

Pesticid od Monsanta infikuje rostliny nemocí podobnou AIDS

Výzkum provedený týmem rostlinných a živočišných vědců zjistil, že Monsantovská chemikálie glyfosát, která je hlavní složkou v jeho oblíbeném herbicidu Roundup, se zdá zodpovědná za infikování rostlin syndromem podobným AIDS, který ničí jejich imunitu, blokuje vstřebávání některých vitaminů a minerálních látek a nakonec je zahubí.


Lietadlá spred tisícročí

Proč pracujeme v mizerných podmínkách? Odpověď..

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Francúzko spustilo vojenskú operáciu v Mali-Azawade ...

Počátek občanských nepokojů v USA?


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.2821 s