20. September 2019
    
Nov v Blížencoch /12.6.2010/ - predpoveď na lunárny mesiac - Dolezite.sk

Nov v Blížencoch /12.6.2010/ - predpoveď na lunárny mesiac


  2010-06-15  (09:28)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Nov v Blížencoch /12.6.2010/ - predpoveď na lunárny mesiac

Nov v Blížencoch 12.6.2010, predpoveď na lunárny mesiac od americkej astrologičky B. H. Clow (krátené)

 

Nov v Blížencoch je čas zažiť najväčšie možné rozšírenie všetkých záležitostí, ktoré sme začali tvoriť od jarnej rovnodennosti. Ako som sa už vyjadrila v predpovedi pre tohtoročnú jarnú rovnodennosť, rok 2010 by mal byť neobyčajne formatívny rok, čo sa už teraz ukazuje byť absolútnou pravdou. Znepokojujúce udalosti spustené kulmináciou Podsvetov Mayského kalendára sťažujú jasné rozmýšľanie práve pre súvisiace časové zrýchlenie. Teraz, keď máme mesiac

v Blížencoch musíme prečistiť naše mysle aby sme mohli jasne a stabilne zhodnotiť, čo našimi myšlienkami vytvárame. Inak by nás mohol pohltiť Blíženecký sklon robiť naraz milión vecí a nič poriadne nedokončiť. Majme na pamäti, že sféra ľudského kolektívu je vytváraná tým, o čom rozmýšľa každý jednotlivec. Počas tohto lunárneho mesiaca to musíte byť vy, kto vládne vašim myšlienkam, alebo čeliť nevyhnutným dôsledkom !

Urán je tohto roku v Baranovi len od 27 mája do 15 augusta, a vo svetle súčasného časového zrýchlenia, máme možnosť počas týchto niekoľkých týždňov, identifikovať tie kľúčové transformačné procesy, ktoré nás dotlačia k vývoju presahujúc dnešné ťažkosti.

Jediná cesta, ktorou môžeme dosiahnuť náš ďalší vývojový stupeň je spoločným úsilím, kde nikto neostáva bokom . Napríklad, o Jeruzalem musia podeliť všetky tie tri veľké náboženstvá, ktoré sú s ním spojené. Neexistuje Vyvolený Národ, vrátane údajných 144 000 spravodlivých vybratých pre „Posledné dni“, pretože my všetci sme Božie deti. Mnoho ľudí si už uvedomuje, že náboženský šovinizmus musí prestať, z jednoduchého dôvodu, nemá význam ničiť celý svet len aby boli naplnené predstavy jednej skupiny na planéte. Podobne sa stala 8. júna témou dňa pohroma spôsobená spoločnosťou British Petroleum, keď si mnohí ľudia uvedomili, aké dôležité je konečne skrotiť moc korporácií, skôr než bude neskoro.

S Uránom v Baranovi, sa v nasledujúcich týždňoch objavia udalosti, ktoré odhalia pôvod finančných a kultúrnych transformácií, ktoré sa stanú definíciou našej budúcnosti. Do popredia sa dostáva čosi nové čoho identifikácia umožní zjednotenie s novými cestami. Urán v Baranovi je odvážny a impulzívny a každých 84 rokov núti k zmene veci, ktoré dlho viazli. Všetci by sme mali v tomto období hľadať tieto kľúče, pretože ich všetci potrebujeme pre pocit smeru v neznámych vodách. Navyše, hlavné tranzity Saturnu, Jupitera a Neptúna sú súčasťou tejto bláznivej drámy, ktorej špirála sa , ako sa zdá, vymyká spod kontroly. Inovatívne posuny sa stanú jasnými cestami, ktoré vedú k magickej transformácii Zeme.

Prvá konjunkcia Uránu s Jupiterom na začiatku znamenia Barana, 8.júna otvorila nové podstaty /skutočnosti/. Teraz hyperaktívny a pulzujúci nov v Blížencoch vytvorí nový pocit smeru, a vy si ho vytvoríte tiež ! Zapamätajte si tento pocit uväznenia v nekontrolovateľnej zmene, s malým pochopením z toho vyplývajúcich dôsledkov, alebo doslova geniálne pochopenie toho, čo treba urobiť, alebo obe možnosti ! Zmeny sú nezadržateľné, preto je múdre urobiť potrebné štrukturálne zmeny, pretože začiatkom Júla začne okolo vás blázinec a vy budete vďačný, že sa budete mať čoho zachytiť.

Sme v kritickej zóne Mayského kalendára a učíme sa zvládať problémy spoluprácou namiesto individuálneho postupu.

Neptún, vládca nášho napojenia na duchovno, pod jeho vedením od teraz až do Apríla 21, 2011 budeme každý samostatne rozvíjať vlastné spôsoby ako dosiahnuť duchovné ríše. A keď už raz nájdete to čo pravé, čo pre vás funguje, už sa nikdy nevrátite späť, pretože budete zažívať ako v spolupráci a duchovnou ríšou tvoríte vlastnú skutočnosť. Váš život bude takto omnoho ľahší, lebo budete využívať celú mozgovú kapacitu.

Niet pochýb o výsledkoch týchto monumentálnych transformácií, keďže Jupiter v konjunkcii s Uránom 8.júna, exponenciálne umocňuje vplyv Uránu. Obe planéty čoskoro vytvoria kvadratúry so Saturnom a Plutom, a ľudia už viac nebudú váhať. Kardinálna kvadratúra prinesie povstania, revolúcie a vzbury, alebo svet-meniacu tvorivosť, keďže ďalej sa už starou cestou ísť nedá. Pre každého jednotlivca je to čas uzemniť sa , rozpomenúť sa , kým skutočne je , kam smeruje, a dýchať vedome. Zároveň by som práve teraz odporúčala venovať sa maistreamovým médiám len okrajovo, pretože budú tvrdo presadzovať najnovší program Globálnej Elity, pripravený odradiť vás, oslabiť a ukradnúť vám dušu. Napríklad správy o súčasnej ropnej katastrofe stojí za to sledovať len keď budú ropní predátori odchádzať do väzby za tú obrovskú nedbanlivosť a pažravosť po zisku !

Moji študenti sa ma pýtali na moju perspektívu vývoja tohto ropného znečistenia. Moja odpoveď je, že počas mája a júna sa nachádzame v procese spracovávania globálnych pohrôm Regionálneho Podsvetia, ktoré vrcholili 10 000 až 9500 rokov pred n. l. Islandská sopka sa vynikajúco zhostila úlohy aby nám pripomenula Regionálne katastrofy, ale myslím si, že práve ropná „sopka“ skončí ako skutočná kataklyzma Šiestej Noci Galaktického Podsveta. Zmení zloženie oceánskych druhov a prinúti našich politikov porátať sa s nezodpovednosťou a deviátným správaním sa korporácií. Ak budú korporácie pokračovať v drancovaní našej planéty takouto intenzitou aj naďalej, vyhynutie druhov môže dosiahnuť rozmery toho, ktoré predchádzalo explózii nových druhov pred 330 miliónmi rokov v období Kambria. Toto nebezpečenstvo tkvie v podmorských ropných výronoch , ktoré majú :“drastický dopad na chemické procesy v oceáne, s klesajúcou úrovňou rozpusteného kyslíka v priestore zasiahnutom ropným výronom.“ ( Scientists Build a Case for Undersea Plumes,New York Times, 29.5.2010). V mojej knihe Alchemy of Nine Dimensions rozoberám „Abiotickú ropnú teóriu“ Thomasa Golda (Abiotic Oil Theory), ktorá dokazuje, že ropa je obnoviteľný zdroj , pretože sa sústavne vytvára hlboko pod zemskou kôrou. Táto teória, ktorej plný opis môžete pohľadať aj na nete, je pred verejnosťou zatajovaná. Viera, že ropa je neobnoviteľný zdroj umožnila korporátnym ropným predátorom manipulovať svetom počas druhej polovice Planetárneho Podsveta (trval od 1755do1999). Tak je to, verejnosť si myslí, že ropné zdroje sú obmedzené a čoskoro sa minú a tak za čierne zlato platia vysokú cenu a podporujú také nebezpečné praktiky akými sú podmorské vrty. Goldova teória je od 70 rokov minulého storočia široko známa vo vedeckých kruhoch, kedy Rusi vybudovali okolo 300 hlbokých vrtov aby sa napojili na obnoviteľnú ropu. Naproti tomu, je omnoho jednoduchšie, lacnejšie a aj riskantnejšie (tlak vody) dosiahnuť hlboké ropné zdroje cez oceánske dno, kde je ropa prirodzene bližšie zemskej kôre, než nutnosť preraziť míle súše. Inými slovami,inkriminovaný ropný gejzír nie je o míňajúcich sa zásobách ropy, ale nás upozorňuje na to že BP poranili cirkulačný systém Matky, a ona teraz krváca ! Táto veľká kataklyzma povedie veľmi pravdepodobne k masovému vyhynutiu mnohých druhov.

Tu sa ale deje ešte aj niečo iné. Už mnoho rokov ľudia / v USA/ nervózne očakávajú 19 až 20 apríl, pre hrozivé udalosti, ku ktorým došlo zvlášť v USA, ako vražda Davida Koresha a jeho komunity vo Waco, Texas, Columbine masaker v Colorado a bombový útok /v Murrah Federal Building/ v Oklahoma City. Tieto pohromy zapríčinil človek, rovnako aj ropný výbuch, títo korporátni predátori v čistých oblekoch sú teroristi ! Ako som napísala v minulomesačnej predpovedi :“ľudstvo si ešte nikdy tak neuvedomovalo, že nebezpečenstvo, v ktorom sa nachádza pramení z jeho vlastnej nenásytnosti a nedostatku predvídavosti.“ Pre mňa predstavuje táto ropná katastrofa esenciu chamtivosti a hrozba takejto intenzity musí primäť verejnosť aby vyžadovali od korporácií vyvodenie dôsledkov, a to od všetkých korporácií, vrátane Vatikánu ! Pozrime sa teda ako nám tvorivé polia Mesačného novu v Blížencoch pomôžu prežiť na individuálnej úrovni, počas pádu patriarchátu, ktorý využil časovú akceleráciu Planetárneho Podsveta na vytvorenie korporácií, ktoré dominujú a dopúšťajú sa násilia na našej planéte.

Nov v Blížencoch jednoducho rozšíri všemožnú aktivitu po celom svete tak rýchlo a ľahko ako to len ide. Planéta mimoriadne silného vplyvu pre tento mesačný cyklus je dokonca práve Merkúr, samotný vládca Blížencov. Jeho hyperaktivita zdvojnásobí tento rozširovací faktor. Merkúr značí uvedomenie – videnie pravdy, cit pre realitu, a schopnosť správne reagovať. Takže počas tohto lunárneho cyklu sa verejnosť prebudí ako si uvedomí, že korporácie Globálnej Elity stelesňujú zlo, bezcitnosť, nečestnosť a hlupákov. Saturn v Panne v kvadratúre na Mesiac v nove zdôrazní ľudské práva, ľahko zrodí nové formy na pomoc ľuďom, vrátane výrazného zaostrenia na obnoviteľné a alternatívne energie. Verejné prebudenie vyústi do hlboko liečivých síl, zvlášť v spojitosti s Neptúnom, ktorý vládne aj moriam, a hoci korporácie znečisťujú a ničia oceány už dlho, teraz uvidí jasnú pravdu viac ľudí .

Keďže Merkúr vládne dvojnásobne tomuto lunárnemu mesiacu dekódujem vám jeho mnohopočetné aspekty. Jednoducho si ho umožnite pociťovať ako točiaci sa vír, ktorý uplatňuje sily všetkých zúčastnených planét. Takto jeho prekvapujúco transformatívne schopnosti budeme môcť využívať celý mesiac. Liečenie do hĺbky a transformácia. Tí ktorí budú volať po očistení prostredníctvom vyšších duchovných rovín, budú musieť začať pri ich vlastnom vnútornom znečistení. Pluto, vládca ropy, tvorí presný quinkunx /150°/na Merkúr, čo naznačuje, že vládca hĺbok (aj v ľudskej duši) nalieha na náš druh aby sa snažil zmúdrieť už teraz a čelil tomu veľkému ohrozeniu. Bystrý, prenikavý Merkúr v trigóne /120°/na Saturn v Panne volá po Otcovskej stabilite, ako základu pre vytvorenie nových štruktúr a metód, a vyzýva načúvať chóru nezávislých vedcov, ktorí môžu ponúknuť dobré riešenia. A, Merkúr v kvadratúre /90°/ na Mars v Panne volá po múdrych a spoločných činoch uprostred na pohľad neriešiteľných dilem. Vyššie sily nás žiadajú aby sme zosobnili Merkúra a priniesli uvedomenie pre oceán a krv našej Matky a prijali jeho múdrosť prvotného pohybu. Hovorí nám, že budíček musel prísť teraz a že by sme mali byť vďační za pravdu.

Musíme dôverovať Vesmírnemu Plánu, ktorý je pre nás výzvou už od začiatku Šiestej Noci Galaktického Podsvetia od novembra 2009.

Planéty Chirón a Neptún sú v konjunkcii, tzn., že téma spracovávania najhlbších rán , v snahe dosiahnuť ducha, neúprosne pokračuje. Sú v opozícii na Mars v Panne, čo znamená, že hlboký liečivý proces je počas tohto lunárneho mesiaca veľmi silný.

 

-krátené-

preklad:maeve

zdroj : http://handclow2012.com/astroflash.htm

 


maeve
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2010-06-15  (11:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   - dekódujem vám jeho mnohopočetné aspekty,
- možné rozšírenie všetkých záležitostí,
- s malým pochopením z toho vyplývajúcich dôsledkov, alebo doslova geniálne pochopenie toho, čo treba urobiť, alebo obe možnosti
- Kardinálna kvadratúra prinesie povstania
- Niet pochýb o výsledkoch týchto monumentálnych transformácií,
- ropná katastrofa esenciu chamtivosti a hrozba takejto intenzity musí primäť verejnosť aby vyžadovali od korporácií vyvodenie dôsledkov, a to od všetkých korporácií, vrátane Vatikánu

Luxusné vety, najmä tá o ropnej spoločnosti Vatikán:-)))))))
maeve   |   ip:77.234.24   |   2010-06-15  (11:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keďže preklad je krátený, doplním pre vysvetlenie - Vatikán je tu spomenutý v súvislosti so známou kauzou sex. zneužívania detí.Maniotimian   |   ip:87.197.11   |   2010-06-15  (18:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  maeve: páni, ty raz skončíš veľmi zle...
Iba pre ilustráciu podotýkam, že poznám vo svojom okolí dosť ľudí (priateľia i rodina), ktorí pomocou podobných sránd (reiki, aikido, a celý tento new age bordel) v celkom krátkom čase skončili u špecialistu...
Ono celkom ťažko spoznať kto dnes navštevuje psychiatra, tiež sa s tým málokto zverí; ale nemáš ani šajn s čím sa zahrávaš...
Cez tie drísty o otvorených čakrách sa ti toho dostane do teba viac ako si myslíš...


clovek   |   ip:95.226.43   |   2010-06-15  (18:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  POLITICKE SPRAVY OD CLOVEKA

To sme si zvolili. Risko, drziaci si balonik, statnik s gandzou v papuli, so sviezim teplossko – madarskym prizvukom, sposovneho jazyka neznaly. Recnicky prejav nulovy. Iveta Radicova, rodena Karafiatova - datum narodenia 7.12.1956 sa zhoduje s Ivetou Karafiatovou - clenkou Komunistickej strany. Chcete sa zbavit bolsevika a zvolite clenku KSC. Premierka s afektovanym vystupovanim a siedmimi naucenymi frazami.
Porazili ste imaginarneho nepriatela, ktoreho ste videli vo Ficovi. Pridete o posledne gate. Zabudli ste, ze len hrstka spriaznenych firiem a firmiciek sa nabali na novom gaunerskom zlepenci. Zvysnu luzu caka dvojnasobne zdrazenie vsetkeho, skrtanie, prepustanie, bieda. Nova vlada si dopraje zvysenie poctu ministerstiev – ved vsetky prasiatka sa chcu napapkat, zvysenie poctu uradnikov. Vsetkym, aj tebe Lubos Ivanic, siahne nova zlodejska klika smradlavymi prstami do vrecak, darmo teraz jasas, ty hoviadko zmanipulovane. Vyhody, ktore ste mali za Fica, neboli samozrejme. Fico si odtrhal od ust, skrtal z vlastnych ministerstiev a daval verejnosti. Este par mesiacov a aj vlastneho platu by sa zriekol. Tak mu zalezalo na ludoch. Vy este budete lutovat, hlupe stado.
Zakladne heslo: sionistom(vrahom, klamarom, vykoristovatelom-lichvarom) never nic. A SME, Pravda, Tyzden, Plus7dni, Novy cas, Markiza, Jojka su sionisticke media.
Najblizsie 4 roky budeme dookola pocuvat: „toto vsetko (skrtame a ozobracovanie ludi) je dosledok Ficovej vlady“, „pozrite co nam Fico zanechal“. Argumentov sa vsak nedockate.
Nova formujuca vlada su trojske kone medzinarodnemu sionizmu. Zidovskym korporaciam rozparceluju Slovensko. Odmenou pre 4 hladne prasiatka budu tucne provizie. A media, platene tymi istymi nosatymi mecenasmi, o rozkradackach nenapisu ani ciarku. Toto su skutocne pohnutky a ciele novej vlady.Tony   |   ip:92.245.8.   |   2010-06-15  (18:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Povedz a napíš pravdu, a dostaneš ihneď po hube...Povedz a napíš lož, a budú ťa oslavovať a nosiť na pleciach...

Dnes viac ako skutočné...

Nič nie je pokazené, to len ľudia sa pokazili... Preto je im bližšie zlo v akejkoľvek podobe ako dobro, nech by bolo akokoľvek dobré!


Marian   |   ip:213.151.2   |   2010-06-15  (19:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   clovek, tony, plne s vami súhlasím, nezabúdajme však na to, že ta temná háveď vyhrala len tesne, že len samotný Smer volilo 880 111 teda každý tretí volič. Na týchto ľudí myslíme, a na všetkých, ktorí sa nedali opiť rožkom našich slávnych zapredaných masmédií. Tá maďarsko-sionisticko-katolícko-jezuitsko-buzíkovská budúca koalícia síce vyhrala tesne voľby, ale prehráva všetko - celé svoje bytie.


prave   |   ip:94.229.32   |   2010-06-15  (19:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  clovek,Tony,Marian:Musim sa pridat suhlasim.


filip   |   ip:178.40.82   |   2010-06-15  (20:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  človek- výstižné.Bohužiaľ.


Tony   |   ip:92.245.8.   |   2010-06-15  (20:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Marian, súhlas. A verte, že oni to vedia, preto im ponechajme tu krátku ale trpkú chvíľku radosti.


Tony   |   ip:92.245.8.   |   2010-06-15  (20:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Veď sa dobre zapozerajte na tieto voskové figuríny, a odrazu uvidíte v ich tvárach niekoho iného, z koho vám neraz prejde mráz po chrbte!


wertexx   |   ip:213.151.2   |   2010-06-15  (20:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  presne, je v nich samá pretvárka, všimnite si ako si napr. Radičová dávala veľký pozor na to čo povie ..., to som u Fica nevidel


sos13   |   ip:188.112.1   |   2010-06-15  (21:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  o nič nejde...len o toto... V hre je každoročne trištvrte biliona korún štátnych financií, ktoré treba rozobrat, a sprostí dali zelenú tomuto rozkrádaniu.
slobodní občania spojte sa!


gofy   |   ip:91.148.21   |   2010-06-15  (22:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  suhlas.je to banda.dobro aj tak vyhra.nas bude pribudat.nas co niesme oblbnuty.
my vieme ako to s nami kapitalisti zamyslaju.otroctvo


maeve   |   ip:77.234.22   |   2010-06-16  (09:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to Maniotimian : nedaj sa pomýliť. Tu sa hovorí o zdravom/vlastnom rozume,o vlastnej ceste za poznaním, nie o nasledovaní kohokoľvek múdrosti.Takéto je,aspoň, moje pochopenie článku. Ale ďakujem ti za starosť,viem, že ak niekoho najbližší ľudia blúdia, to bolí.


lima   |   ip:188.167.4   |   2010-06-16  (09:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ľudia si zaslúžia iba to, čo si sami zvolia.
Čo sa týka dnešnej vlády a doterajších vlád, tak je to všetko len úzka skupina ľudí, ktorej absolútne nezáleží a nezáležalo na ľuďoch, ale iba na moci a peniazoch. Keďže sme si však doteraz volili vždy takéto vlády (skupiny), volili sme si zároveň vedome aj život pod ich vedením a teda sme si volili aj našu cestu. Plakať nad rozliatym mliekom po každých voľbách je detinské, lebo sme zatiaľ neurobili nič pre vytvorenie podmienok múdrejšieho a lepšieho vedenia, teda vlády. Akí ľudia, taká vláda a aká vláda, takí ľudia.filip   |   ip:95.103.10   |   2010-06-16  (15:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lima-pokiaľ všetko riadi niekto za oponou a ľuďom nie je ako otvoriť oči,tak to tak celkom neplatí,ale kus pravdy na tom je.


lima   |   ip:188.167.4   |   2010-06-16  (17:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  filip máš pravdu, ale spomenul som aj to, ibaže to nie je na prvý pohľad hneď viditeľné. Je to vo vete : Keďže sme si však doteraz volili vždy takéto vlády (skupiny), volili sme si zároveň vedome aj život pod ich vedením a teda sme si volili aj našu cestu.
Myslím, že keby si ľudia dali aspoň trochu námahy overiť si, kto je kto a kto za kým stojí, tak by sa stavali k ovečkovskému životu, politike a voľbám inak. Keďže, ale o zisťovanie skutočností nestoja, tak si vedome volia svoje vedenie i spoločnú cestu.
Maniotimian   |   ip:217.110.9   |   2010-06-16  (17:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Maeve:
veď práve, možno keby to bola vlastná cesta... aspoň by si padala na hubu vlastnou zásluhou. Lenže to nie je TVOJA cesta! V prípadoch mojich blízkych to bola zväčša snaha odlíšiť sa od nepodareného okolia. Namiesto toho prišla bolesť ešte väčšia.
Ale táto cesta je "vydláždená diaľnica do pekla", a jej "inžinieri" vedia presne kam má viesť!filip   |   ip:95.103.10   |   2010-06-16  (19:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lima-národ je tak zblbnutý,že si nielen nedá námahu niečo zisťovať,ale ich nemožno ani prinútiť.Môžeš im povedať,môžeš dať adresy na int.stránky,môžeš im to dať na dvd, ale nepozrú si a neverili by.Odmietajú veriť ,že to môže byť tak.Veria tomu,čo je v telke.


Nonsensm   |   ip:158.197.2   |   2010-06-16  (20:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vidite tu anketu na pravom boku, smutny pohlad.
A to su prosim pekne ,akoze dobre informovany citatelia dolezite.sklima   |   ip:188.167.4   |   2010-06-16  (21:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  filip opäť máš pravdu a tentokrát úplnú. Bohužiaľ je to tak a dokonca mám aj osobnú skúsenosť s tými neveriacimi. Ja som paranoik, pesimista a vidím krátkozrako. Neostáva nič iné, len sa s tým zmieriť, že ľudia chcú byť ovcami a žiť ako ovce.


lenlen   |   ip:85.239.25   |   2010-06-16  (23:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nechapem preco sa tak vyjadrujete o blizencoch
mne a mojemu druhemu ja milion rozrobenych veci vyhovuje
:)))))))))


gordon   |   ip:195.168.4   |   2010-06-17  (08:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vytvorte si vlastnú realitu.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Lipový čaj nelieči

Podporovať by sme mali kritické myslenie, ktoré nazerá so zdravou skepsou na liečivé účinky výťažku z jednorožca, ale aj na obvoďáka predpisujúceho jedno antibiotikum za druhým. Miesto toto rozhodovanie preberá centrálna autorita, v ktorej skutočné schopnosti a motivácie môžeme len ticho dúfať.


Ako sa dostať zo zovretia systému obnovením sebestač...

Žijeme v najlepších časoch

David Cameron proti účasti Nigela Farage v televizních ...

Analýza o Rómoch dokázala… nič.

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Archív

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom House

Americká nezisková organizace Freedom House vydala nový žebříček svobody ve světě. Podle očekávání euroatlantické země jsou nejsvobodnější a „darebácké státy“ naopak nesvobodné.


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Ako také ovce

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.4884 s