22. August 2019
    
Nový svetový poriadok (titulky) - Dolezite.sk

Nový svetový poriadok (titulky)


  2009-06-03  (14:04)  |  Video
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Nový svetový poriadok (titulky)Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že toto video je dôležité alebo zaujímavé? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Alex Jones   |   ip:217.119.1   |   2009-06-03  (14:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Velmi pekny dokument,odporúčam pozrieť cele.Rootchyld   |   ip:78.98.121   |   2009-06-03  (15:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mráz na chrbte! Čo robiť?! 1-Idem zrušiť kreditné karty.2-nič nekúpim na úver.3-viac budem tráviť čas s rodinou v prírode, nie pri TV.4-niektoré potraviny (zemiaky, mrkva, jablká...) opäť začnem pestovať na záhradke, kde sme mali posledné roky vysadenú trávu. Nebudem kupovať Coca-colu, Mc Donald, KFC a mnohé ďalšie GM potraviny. Takto postupne budúžiť aj moji priatelia a geometrickým radom budeme šíriť NORMÁLNY spôsob života ČLOVEKA NA ZEMI. Iba tak, že sa nedáme chytiť na ich návnadu, prežijeme!!!!


Ryuzaky   |   ip:213.160.1   |   2009-06-03  (15:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rootchyld vynikajúco. Uvidis ze sa budeš citit ovela lepsie:). Neviem prečo sme sa tak odcudzili od prírody.


mon   |   ip:217.118.9   |   2009-06-03  (15:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  urcite si to pozrite..


Ragnok   |   ip:91.127.18   |   2009-06-03  (16:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KRÁSNE VYSVETLENÉ!!! , PREČO VYHRÁVAJÚ A AKÝ SÚ ĽUDIA (OVEČKY) A KDE VŠETCI SMERUJEME...


hofniak   |   ip:87.244.20   |   2009-06-03  (16:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako sa vola ta zvucka co hra cely cas v pozadi ?


Zemek   |   ip:95.102.58   |   2009-06-03  (16:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Taketo materialy a videa by sa mali pretlacit aj do skol a podobne....


moon   |   ip:195.168.4   |   2009-06-03  (16:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no stxmx RFID chipmx to je pekne v pr... bez neho sa ani nevxs.....


Piko   |   ip:84.47.49.   |   2009-06-03  (17:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tá hudba- je soundtrack z "Requiem for Dream" taktiež sa nachádza aj na Pán prstenov 2 soundtracku...
Autor je Clint Mansell


Miso   |   ip:77.247.22   |   2009-06-03  (18:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vazení spamatajte sa!
Toto je nic nehovoriace debilne video.Nie je v nom vysvetlený ten nový svetový poriadok.Su to debility.
Je jasné ze svet potrebuje nový svetový poriadok.Ale aký? To nikto nedefinuje.Ak je definícia NWO to co je napísané v Protokoloch sionskych mudrcov v kapitolách 20-24 o zrusení úrokoveho bankovníctva, citujem:
"Viaznutie kapitálu.

Hospodárske krízy u Gójov prevádzali sme púhym vyčerpaním peňazí z obehu. Ohromné kapitály hromadili sa cieľom vyčerpávania peňazí zo štátov, aby tieto znovu boli donútené obracať sa k nim o pôžičky. Tieto pôžičky zaťažovali financie štátov platením úrokov a robili ich otrokmi vyššie uvedenývh kapitálov . . .

Vydávanie peňazí do obehu.

Terajší obeh peňazí nezodpovedá vôbec všeobecným potrebám a preto nemôže vyhovieť pracovným požiadavkám. Vydanie peňazí do obehu musí zodpovedať prírastku obyvateľstva, k čomu pripočítať aj deti ako spotrebiteľov odo dňa narodenia. Revízia peňažného obehu je vážna existenčná otázka pre celý svet.

Zlatá mena.

Je vám známe, že zlatá mena bola záhubou pre štáty, ktoré ju zaviedli, keďže nemohla uspokojiť peňažnú potrebu a to tým menej, že my sme stiahli toľko zlata, koľko len bolo možné.

Peniaze v cene robotníckej sily.

U nás musí byť zavedená valuta v cene robotníckej sily, či už papierová alebo drevená. My prevedieme vydanie peňazí, zodpovedajúce požiadavkám každého občana, zväčšujúc toto množstvo s každým novonarodeným a zmenšujúc ho umretím každého človeka. Rozpočty bude riadiť každý department, každý okruh ( francúzske administratívne oddelenie ).

Rozpočet.

Aby sa vydávanie peňazí na štátne potreby nezdržovalo, budú sumy a termíny vydania určované nariadením panovníka. Týmto sa odstráni protektorát ministerstva nad jednými úradmi na úkor druhých. Rozpočty dôchodkov a výdavkov budú vedené vedľa seba, aby nezatieňovali jedny druhé. Nami navrhované reformy gójskych financií a princípov zabalíme do takých foriem, aby tieto nikoho nerozčuľovali. Ukážeme na nutnosť reforiem pre chaos, do ktorého prišli finančné neporiadky u Gójov. Poukážeme, že prvý neporiadok je v tom, že u nich začína sa s vypracovaním jednoduchého rozpočtu, ktorý rastie z roka na rok, z týchto príčin : Tento rozpočet dosahuje do polovice roku; potom žiadajú opravený rozpočet, z ktorým sú hotový za tri mesiace, na čo žiadajú doplňovací rozpočet a všetko toto končí likvidačným rozpočtom. A pretože rozpočet nasledujúceho roku predpokladá sa na základe celkového súčtu výdavkov minulého roku, teda každoročné zvýšenie oproti normálu dosahuje päťdesiat percent za rok, čím jednoročný rozpočet sa strojnásobuje za desať rokov. Vďaka týmto spôsobom, dopustením bezstarostnosťou gójskych štátov, ich pokladne sa vyprázdnili. Nasledujúca potom perióda vybrala zbytky a priviedla gójske štáty k bankrotu. Chápete veľmi dobre, že takéto hospodárstvo, ktoré sme našepkali Gójom, nepovedieme.

Štátne dlhy.

Štátny dlh dokazuje štátnu chorobu a neporozumenie štátnemu právu. Dlhy visia nad hlavami panovníkov ako Damoklov meč, ktorí namiesto toho, aby sa zadlžovali u svojich občanov dočasnou daňou, idú s natiahnutou rukou prosiť o almužnu u našich bankárov. Zahraničné dlhy sú pijavice, ktoré nemožno nijako odtrhnúť od štátneho tela, dokiaľ samé neodpadnú, alebo ak ich štát sám nezhodí. Ale štáty Gójov ich so seba nezhadzujú, ba pokračujú v ich prikladaní, čím musia sa nevyhnutne zničiť, krvácajúc od dobrovoľného púšťania svojej krvi. V skutočnosti čo iného, znamená dlh sám osebe a to ešte zahraničný?! . . . Dlh – je vydanie vládnych zmeniek, obsahujúcich percentnú povinnosť v pomere k sume vypožičaného kapitálu. V tom prípade, keď dlh je splatený päťpercentným úrokom za dvadsať rokov, štát zbytočne vypláca percentný kapitál, rovnajúci sa výške dlhu. Za štyridsať rokov vypláca dvojnásobnú, za šesťdesiat rokov trojnásobnú výšku a dlh ostáva stále jednako nezaplateným dlhom. Z tohoto rozpočtu vidieť, že štát pri všeobecnom zdanení čerpá posledné haliere chudákov, poplatníkov daní, aby sa mohol pokonať s cudzozemskými boháčmi, u ktorých si požičal peniaze, namiesto toho, aby zobral tieto haliere na svoje potreby bez úrokových doplatkov. Dokiaľ boli štátne dlhy len vnútorné, Góji prelievali peniaze z vrecák chudákov do vrecák boháčov vnútri v štáte, ale keď sme podplatili, koho bolo treba, aby dlhy previedli na zahraničnú pôdu, tu všetky štátne bohatstvá začali tiecť do našich pokladníc a všetci Góji začali nám platiť daň z poddanosti. Ak ľahkomyseľnosť ministrov k štátnym veciam a predajnosť ministrov alebo ich nerozumnosti vo finančných veciach iných vládnucich osôb zadĺžia svoje zeme naším pokladniam nesplatiteľnými dlhmi, tu je treba vedieť, koľko nás toto stálo námahy a peňazí!"

tak ja suhlasím s takýmto systemom lebo vidiet ze odstrnuje skutocné príciny terajsieho chaosu.

Bodaj by sa to tým "iluminátom"podarilo!!!
Držím im palce po prestudovaní Protokolov.
Raziel   |   ip:85.237.4.   |   2009-06-03  (18:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rootchyld no nick name sice nieje najlepšie ale dávam Ti za pravdu, ja som zasadil o dva vrecia zemiakov viac ,ešte opravým staré foliovníky a skleník v záhrade a nejako sa prebijeme.


Raziel   |   ip:85.237.4.   |   2009-06-03  (18:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Počuj Miško píšeš tu o super pláne sionistov , ktorý nás po velkej krýze naučia ako má fungovať finančníctvo , ale aj ja Ta môžem naučiť ako na figu zvariť dva kusi ocele a potom poslat svojho syna, aby Ti ukázal ako to má byť správne.
Preboha veď ak sú penaze vytvorené z ničoho a s dlhom a znova dookola ako je potom možné vôbec dlhy splatiť ?


Miso   |   ip:77.247.22   |   2009-06-03  (18:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ano je to presne ako hovorís.Dlhy sposobené urokom sa nedaju splatit.Aj vo videu to je .
Ved ked si prestudujes Protokoly tiez to mas vysvetlené.
Nerozumiem sam preco nas doviedli do takehoto chaosu, ale to co je písané v Protokoloch ma hlavu a patu a jasne hovorí o debilnom sucasnom urokovom bankovom systeme ciastkových rezerv.


sxg   |   ip:84.47.28.   |   2009-06-03  (19:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2Miso, tak si kúp čip. Je mi krajne podozrivé že potrebujeme NWO, hovoria hlavne "elitný" zmrdi. Myslíš, že NWO je lepší poriadok pre väčšinu ľudí?Miso   |   ip:77.247.22   |   2009-06-03  (19:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sxg
prosim Ta o akom cipe to hovorís?V Protokoloch o ziadnom cipe sa nepise.Kto Ti chce naimplantovat cip?Ukaz mi ho!Uz to tu zdoraznujem niekolkokrat, vsetci tu melete o nejakom NWO a nikto nevie co to je.Ja si myslím ze mate na mysli to co je pisane v Protokoloch sionskych mudrcov a proti tomu nic nemam.Je zialbohu fakt ze Goji su naozaj sprostí...a nevidia ze vsetkemu je na vine úrok...s prepacením.


stealth   |   ip:87.244.21   |   2009-06-03  (19:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tiez som sa novy system, ale urcite nie za taky, aky je prezentovany zo strany usa.. novy system, ktory bude vedeny elitou z oblati vedy, techniky a vseobecnej inteligencie, nie politikov. system, ktory nebude zalozeny na likvidovani chudovnych a prosperite bohatych.. za taky system, by som hlasoval i ja.


sxg   |   ip:84.47.28.   |   2009-06-03  (20:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2Miso Srbsko:
http://video.google.com/videoplay?docid=6680489060609280248
A hovoríme aj o Jánovej Apokalypse.
Miso, pripadá mi, že ešte nemáš všetko v hlave usporiadané. Mne už bankomatová karta píše: "prebieha verifikácia čipu" ja som ho tam nechcel, stačil mi ten magnetický prúžok. Takže nechcene ma očipovali. Neboj zákony proti knihám, teroristickým mníškam, špiónov z nálepkou Ron Paul na aute už zatvárajú kade tade...jedného dňa sa zobudíš.


West   |   ip:78.99.138   |   2009-06-03  (21:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nic z toho overstream my nechce prehrat neporadi mi niekto ? (mam ubuntu 9.04)


och   |   ip:91.127.11   |   2009-06-03  (22:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  1. magneticky cip f bankomatovej karte mas pretoze beznu bankomatovu kartu s magnetickym pasikom sa podarilo cracknut a dekodovat uz v roku 1996. V anglicku a urcite aj v inych krajinach bola dlhe roky prevadzkovana siroka siet obchodov v ktorych ti stiahli pri nakupe s karty data, a masovo sa vyrabali duplikaty kariet a vykradali sa ucty. Urcite tam ten cip nemas preto aby ta niekto monitoroval.
2. Pasivne RFID cipy (bez napajania zdrojom energie - take ako sa pouzivaju v obchodoch) sluzia hlavne na identifikaciu, zona v ktorej je cip precitatelny je asi maximalne 20 metrov. Pre lokalizaciu by bol potrebny aktivny RFID cip teda s baterkou.
3. K sionskym protokolom:

The Protocols has been proven to be a literary forgery and hoax as well as a clear case of plagiarism.

Philip Graves, which showed that the Protocols had been extensively plagiarized from a book by a French lawye r and writer named Maurice Joly. The book by Joly was called (in French) Dialogues in Hell Between Machiavelli and Montesquieu. It was published in Brussels (Belgium) in 1864 (with a Geneva imprint, although the edition I have seen is dated 1868 and has a Brussels imprint). Cohn notes (p 74-5): "In all, over 160 passages in the Protocols, totaling two-fifths of the entire text, are clearly based on passages in Joly; in nine of the chapters the borrowings amount to more than half the text, in some they amount to three-quarters, in one (Protocol VII) to almost the entire text. This should be enough to demonstrate that plagiarism occurred.

There is one very notable difference between the Protocols as put forth by Nilus and the Dialogues as put forth by Joly. In the Dialogues there is no mention of Jews. These Dialogues were a political satire directed at the government of Napoleon III in France, during the Second Empire. Joly was given 15 months in prison by this government for his satirical effort. The author or authors of the Protocols, so far as they were plagiarized from the Dialogues, substituted Jews where Joly had (non-Jewish) members of the government of Napoleon III.

Some current believers in the truth of the Protocols have argued that parallel passages of this sort do not damage the credibility of the Protocols since, for example, both the Protocols and the Dialogues could have been based on a third undiscovered document in which the original protagonists were Jews. In this view, I suppose Joly becomes the plagiarist who changed the alleged perpetrators of a world-wide plot to take over the world. No such preceding document has ever been discovered. Of course, it is impossible to prove that none ever existed. This is a favorite tactic of many of those whose believe in the authenticity of the Protocols. They argue on the basis of documents that might have existed, and actions that could have taken place, even though no evidence whatsoever is available that they existed or took place.predpovedane   |   ip:78.99.8.0   |   2009-06-03  (23:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to strašne a ľudia ktorí nad tým rozmýšlaju sa toho boja, lebo to vedie do zaniku tohto sveta! Je to predpovedané v mnohých proroctvách a v Biblí samotnej. Ludia to nezmenia, proste to tak bude aj ked s tym mnohí nesúhlasia, alebo nesúhlasime. Nezmenime to! No nadej pre spravodlivých tu je! Ale najskôr toto všetko musí vyvrcholiť. Armagedon není mýtus!!!


sxg   |   ip:84.47.28.   |   2009-06-03  (23:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  och, si nadupaný oficiálnou propagandou, si určite všade obľúbený aj v Iraku, pretože tam sú ľudia najšťastnejší na svete, vozia im tam demokraciu a aj ZHN našli...
PS: ...a tá teta, čo revala pre deti, ktoré hnus Sadám vyhádzal z inkubátorov tiež bola pravá.


joplins   |   ip:95.209.22   |   2009-06-03  (23:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  predpovedane. mas pravdu je to vsetko tak ako ma byt. niektory sa snazia to zmenit, ale tym ,ze opovrhuju arogantne zakonmi ktore tocia vesmirom im bude toto zakryte!!!!!!vsetko sa stane do bodky co bolo napisane, uz aj tak sa vacsina splnila. takze uz len ten koniec...


sxg   |   ip:84.47.28.   |   2009-06-04  (00:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Boh dal človeku slobodnú vôľu, takže som kresťan nie som fatalista!
http://afinabul.blog.cz/0906/evoluce-lidstva


qwe   |   ip:92.52.1.1   |   2009-06-04  (02:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bez uroku a miernej inflacie by sa neoplatilo nikomu pozicat peniaze. ludia si uvedomte, ze nikto by vam nepozical ani euro. co by z toho mal? dal by vam 1000 euro na 10 rokov a co? on ma o 1000 euro menej po dobu 10 rokov a potom dostane napsat 1000 a co mal z toho? dobry skutok? haha a to ani nehovorim o riziku, ze ich naspat nedostane. skoncilo by poziciavanie penazi, takze auto by si priemerny slovak z vyplaty kupil v 45 rokoch a byt v 60. a ak by ste chceli rozbehnut nejaku firmu a trebalo by vam 50 milionov dajme tomu na technologiu a mozntaznu halu? co sporili by ste 1500 rokov? tym padom by bolo uz o dalsiu firmu menej. menej prace a cesta k chudobe... iny system nie je. urok je zakladna a potrebna vec. nic lepsie vymyslene nebolo a asi ani nebude.

samozrejme dlhodobe zadlzovanie statov je chyba. teoria lorda keynesa bola spotvorna a najviac ju spotvorili v jeho rodnom USA. on totiz hovoril, ze pocas krizy stat zvysi dopyt - ano stat napumpuje aj 700 miliard. lenze tato teoria pokracuje - v obdobi mimo krizu (teda rast hdp) stat splaca dlh, ktory vytvoril pocas krizy a snazi sa vytvorit prebytok (rezervu) na dalsiu krizu.one love   |   ip:95.102.28   |   2009-06-04  (02:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  myšlienka multikulturalizmu sa mi veľmi páči


Miso   |   ip:77.247.22   |   2009-06-04  (06:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to qwe:
presne toto je ta najvacsia demagogia co si ludia myslia.
Peniaze nemaju ziadnu hodnodtu!!!
Peniaze su len potvrdenka ze si vykonal nejaku pracu,ze si vytvoril skutocnú hodnotu,napr.postavil dom, alebo dorobil 100 kg psenice.
UROK je stahovanie penazí z obehu a bránenie ludom vo vytvaraní hodnot!
Pokial toto ludia nepochopia tak dobre nebude!!!
Takze banka musi byt len institucia uradnikov,nie pdnikatelský subjekt,tak ako je Dochodkový urad.Miso   |   ip:77.247.22   |   2009-06-04  (06:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to och:
Mnohí sa snazia spochybnovat pravost Protokolov.
Ja neviem ci su prave alebo lave,iba vsetko co je v nich napisané ma hlavu a patu a sedí to ako rit na serbel.


sxg   |   ip:91.127.37   |   2009-06-04  (07:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ....áááá už dorazili Izraelský kybernetický vojaci. Takú bezobsažnú debatu som už dlho nečítal, idem na zvedavca.
Zdravím izrahell, sionáckov: iluminát, one love, qwe, och...


sxg   |   ip:91.127.37   |   2009-06-04  (08:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.osud.cz/cs/clanek.php?id=9121


Hades   |   ip:83.36.185   |   2009-06-04  (11:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Miso
Dobre hovoris, len ludia akosi vzdy nechapu, ze peniaze sa musia tocit. Akumuovanim penazi, a tym padom spomalovanim ich obehu, sa ekonomika zbrzduje. Musia v state tiect ako krv organizme. Ak sa niekde nahromadi, kolaps je nevyhnutny. A dobre rozpravas, banky musia byt statne, aby stat tie peniaze uvolnoval do obehu.


Hades   |   ip:83.36.185   |   2009-06-04  (11:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na aked prudia zo statu von, tak je uz celkom vrazda. Pustanie zilov. Aj ked pretym hovorili ze vezmu len 4 krajiny do EU, A vzali 10 z toho 8 vychodoeuropske. Preto nas potrebovali, pustit nam zilov, ved aj tak to je, v ani jednej sa nic nezlepsilo.


to Miso   |   ip:213.151.2   |   2009-06-04  (12:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  neviem preco si taky sionisticky ritolezec,ale ked nemas nic proti sionskym protokolom,si asi zmagoreny clovek bez nazoru.
Ved oni si ta chcu zotrocit,nebudes mat prava,iba povinnosti,neviem ako to moze byt dobre,byt otrokom.


ďuro   |   ip:84.47.25.   |   2009-06-04  (14:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Človek nemusí mať vysokú školu, aby to pochopil. Dlh je iba produktom úroku, ktorý je príčinou nezdravého peňažného systému. To čo treba je odstrániť úrok. Ďaľšou potrebnou vecou je zabezpečiť aby peniaze strácali na hodnote tak, ako tovar. Potom budú ľudia nútení dávať ich späť do obehu a budú plniť funkciu výmenného prostriedku, čo mala byť ich pôvodná úloha. Poučka "peniaze robia peniaze" tým prestane platiť. Ona vlastne platila len akože. Blbí ľudia jej verili a tak hromadili bezcenné bankovky a papiere. Tí čo riadia systém to dobre vedeli a peniaze premieňali na aktíva typu pôda, zdroje, reálne strategické podniky a pod., aby unikli z tejto svojej dômyselnej pasce. Svoje postavenie a vlastníctvo dosiahli však podvodom a lžou. Sú to zločinci a tak aj dopadnú. Tí, čo chceli zarobiť presúvaním peňazí, machináciami pomocou úroku a považovali to za spravodlivé a normálne bez toho aby sa v nich ozval vnútorný hlas a potom o svoje úspory prišli, sú rovnako vynní ako pôvodcovia tohoto nápadu, ktorí vedeli ako to dopadne. Jediný koho mi je ľúto sú pracujúci ľudia, ktorí boli zatiahnutí do systému podvodníckymi vtieravými maklérmi a zobrali si úver, alebo si peniaze, ktoré zarobili odkladali. Je mi ich ľúto, pretože iba tí produkujú reálne hodnoty oproti dvom hore spomínaným príživníckym skupinám a skutočne prišli o svoje poctivo zarobené peniaze. Teraz, keď sa masy začnú búriť proti elite, tá začína uvažovať o redukcii obyvateľstva, aby si zachránila holý život. Ten ich systém má totiž slabinu. Funguje iba v spoločnosti, kde nikto nevie o tom ako to funguje a kde sú ľudia nasýtení a ukojení zábavou, športom, sexom a pod.. Rozdúchavaním týchto prostriedkov udržovala elita masy v nevedomosti. Keď však masy nedostanú to na čo si zvykli, automaticky idú do ulíc. Preto tie pripravené masové hroby, výroba smrtiacich výrusov a pod. Ďaľším problémom je zničené životné prostredie, keďže pri takomto šialenom systéme nie je nič možné zlepšovať, nie je na to čas. Vládnuca "elita" absolútne zlyhala. Nie je na tom nič obdivuhodné. Je to hnus čo urobili. Legalizácia ÚROKU je jedným z najväčších zločinou dejín. Najprínosnejší článok na tému peňazí aký som do teraz čital je uverejnený v diskusnom fóre za článkom Hnutie Zeitgeist na Slovensku, je od Bernd Hercksen. Takýto jednoduchí ľudia, ako on dokážu vystihnúť podstatu lepšie, ako celé stádo finančných expertov a mudrlantov, používajúcich učené výrazy aby zakryli svoju debilitu a túžbu po hmotných statkoch, ktorých sa za žiadnych okolností nechcú vzdať. Preto nikdy elita a jej experti nič neurobia pre skutočné ozdravenie finančného systému. Technicky sa to nedá urobiť bez toho, aby stratili kontrolu nad ľudstvom a aby stratili otrokov, ktorí na nich robia, zatiaľ čo oni tvrdia, že konajú dôležitú prácu, pričom len špekulujú, kde by čo ukradli. Kto tvrdí, že úrok je niečo potrebné, ten nič nepochopil. Takisto nie sú potrebné banky, rovnako ako nie je potrebné, aby peniaze boli kryté drahými kovmi a podobne. Zdravé peniaze musia byť bezcenné papiere slúžiace iba na výmenu tovaru a ešte k tomu musia postupne strácať na hodnote, tak ako tovar, Zlatá mena vedie zas len k hromadeniu a skôr či neskôr sme opäť tam, kde sme boli. Jediné, čo je potrebné je orgán, ktorý by slúžil na dohľad nad chodom systému a prísna štátna správa založená na poznaní a rešpektovaní Božích (prírodných) zákonov. To je však zatiaľ v štádiu snívania, vzhľadom k dnešnému ľudskému materiálu. Je tu potreba radikálnych zmien. A nie zaplátanie starého systému, ktorý sa nevyhnutne musí zrútiť a pochovať pod sebou svojich tvorcov.
matez   |   ip:195.168.5   |   2009-06-04  (14:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  suhlasim s to misom.. MISO jak mozes povedat "bodaj by sa to tim iluminatom podarilo" to je sila ked sa ludia sami chcu vzdat svojich prav a slobody.uz teraz nie sme vobec slobodny


sxg   |   ip:91.127.37   |   2009-06-04  (14:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2Ďuro, jeden skvelý článok: Bezúročná ekonomika
http://www.tvina.sk/index.php?zobraz=newsarchiv&;id=537matez   |   ip:195.168.5   |   2009-06-04  (14:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak tak Duro


matez   |   ip:195.168.5   |   2009-06-04  (14:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Veľká väčšina okrádaných ani netúži po tom, aby sa tento systém zmenil, ale len po tom, aby sa mohli dostať z pozície okrádaných do pozície okrádajúcich


Miso   |   ip:195.146.1   |   2009-06-04  (14:38)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  to Hades:
A precital si si ten link o tej tretej ceste?Podla mna je super.
K peniazom:
Stan ma rozculil ked tvrdí z banky nemaju teraz peniaze a neodpovedal kde tie natlacené peniaze su.Samozrejme ze v bankách.Ale v CENTRALNYCH!!!Nie v komercných!!!A hlavne vo FEDe.
Ked peniaze idu von zo státu naozaj to moze byt pustanie zilou.Lebo aj rodina ,domacnost prosperuje a vzmaha sa ked si vsetko doma vies urobit sám a nemusis nic kupovat od druhých.Je to také jednoduche a som zhrozený aký je ten nas narod tupý.Neuveritelne,neskutocne.Len chlast,sex a zadarmo peniaze, ziadne neustále vzdelávanie.
A nie som sionistický ritolezec,pouzivam iba zdravý rozum a ked o niecom chcem debatovat,musim si o tom nieco nastudovat.Protokoly som precital a schvalujem ich nazory na sucasný bankový system.Vacsina ludi co tu diskutuje ich ani necitala,ani nevie co to je NWO iba tliacha piate cez deviate.
Peniaze su iba potvrdenie o vykonanej práci a vytvorení hodnoty.Ked tieto potvrdenky nechcu banky ludom potvrdzovat a vydávat tak ludia jednoducho nemozu robit.
A este k ˇUROKU:
Predstav si ze by si robil notára a uctoval by si ludom nie za ukon overenia listiny ale percenta z hodnoty ktorá je na tej listine napisaná.Zavreli by Ta az by si scernal.
A banky takto ojebabrávajú ludí a aj štát.
Neuveritelné ze to nevdí ani štátu lebo aj ten platí uroky.Ale v konecnom dosledku vsetko platia tí co pracujú a vytvaraju hodnoty.
Od vyhnania z raja na svete ludia pracuju a vymienaju si vysledky svojej práce. Ulahcuju im to peniaze,ktoré su velmi dobrý vynalez.
Ked ludia rozmyslajú a zamyslaju sa nad svojou prácou,organizuju si ju,rozmyslaju ze ked ich je viac musia viac vyrobit, teda planujú,vola sa to planované hospodárstvo alebo komunizmus ci socializmus.
Ked ludia robia co ich napadne bez rozumu volá sa to volný trh, kapitalizmus,podla mna BORDEL.
Keby som takto sa choval doma v rodine ze by som detom kupoval co potrebuju iba vtedy keby mi platili a vracali aj UROKom a keby som nerozmyslal ze co na vikend mam nakupit ale nechal by som to nech si kazdý robí co chce, vsak Neviditelná ruka trhu to vyriesi/ako to robia Cigani/ tak by som tak aj vyzeral.
A TAKTO VYZERA AJ DNESNY SVET.


Miso   |   ip:195.146.1   |   2009-06-04  (14:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to matez:
Suhlasis s toMisom preto lebo si protokoly necital a nevies o com hovorís a uz vobec nevies ca sa myslí pod NWO.
V protokoloch je vysvetlené aký zhubný je UROK.
K mojmu predchadzajucemu príspevku este.Nikdy som nebol komunista ani ich sympatizant.Nepaci sa mi ked ma niekto poklada za marxistu ci komunistu len preto ze viem o com je urok a ze si myslím za sa maju veci planovat a rozumne nad nimi rozmyslat.


matez   |   ip:195.168.5   |   2009-06-04  (15:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MISO protokoly mam davno precitane,ale mne sa zda ze ty si precital len o uroku.a o tom jak nas maju odrbavat a manipulovat a pod. si asi vynechal ked hovoris aby im to vyslo.ja som to pochopil tak ze snima sympatizujes,na to narazam. a viem velice dobre co je NWO skor ti to asi nevies ked povies aby im to vyslo.mne je uplne jasne aku ulohu hra urok len nechapem to tvoje 'aby im to vyslo' gulas je stoho


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (15:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Coskoro a vy to nezmenite. Je to vasa chyba.


scdniufeso   |   ip:78.99.233   |   2009-06-04  (15:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://i39.tinypic.com/6sufy8.jpg


hm   |   ip:78.99.8.0   |   2009-06-04  (16:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Americka sloboda:(


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (16:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Treba si uvedomit, ze pyramidu mate aj teraz. Mocny aj dnes zneuzivaju svoje postavenie. Pyramidu mate aj vo svojom zamestnani. Treba vytvorit jednu vladu, bude to lepsie ako stovka skorumpovanych vlad, kde nieje ziadny poriadok.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (16:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Uz nasi predkovia nam skazili zivoty. Boli chamtivy a museli vzniknut institucie braniace slusnych. Dnes to iste robime aj mi a preto vznikne nwo ci budeme chciet, alebo nie.

Hotovo, stazujte sa svojim fotrom a mamkam.


ďuro   |   ip:84.47.25.   |   2009-06-04  (16:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Bolo Božím určením, aby ľudia žili rozdelený podľa rás na jednotlivých kontinentoch a zdokonaľovali svoje krajiny každý iným spôsobom. Takisto je podľa prírodných zákonov aby ľudia tvorili menšie celky národy (štáty). Jediným správnym spoločenským zriadením je kastovníctvo, avšak také, kde kasty stoja jedna vedľa druhej (nie jedna nad druhou) a človek podľa svojej zrelosti má umožnený voľný prechod z jednej do druhej. Staré národy to vedeli, preto ho využívali. Vládcom musí byť ten, kto je najmúdrejší a musí byť zakaždým volený radou "mudrcou". Aj to sa vedelo. Až neskôr sa to stalo dedičným právom (a napokon odmenou za službu najbohatším). Neskôr so vznikom peňazí a chtivosti majetku sa zabudlo na pravú úlohu kást (duchovný rast) a tak sa spoločnosť začala deliť podľa majetku. Správne usporiadanie spoločnosti a znovunájdenie skutočného a jediného zmyslu života (dosiahnutie absolútnej duchovnej zralosti) sú podmienkami pre zdravé fungovanie ľudstva. Súčasné úsilie o svetovládu však popiera všetko správne, vrátane slobody človeka, ktorá je tiež nevyhnutná ak majú ľudia radostne budovať nejakú spoločnosť. Najväčším zločinom je, že uctievači "protokolov" vedia čo je správne, ale nechcú sa o šťastie z toho podeliť s ostatnými. Pointa toho je, že kladú ľuďom pasce a potom obeťami svojich chúťok pohŕdajú ako menejcennými (pozri príspevky od "iluminat". Takých je však veľa). TOTO JE LUCIFEROV FALOŠNÝ PRINCÍP, ktorý nahradil pôvodný správny princíp POMÁHAJÚCEJ LÁSKY, ktorý jedine by viedol k šťastiu ľudstva. Samozrejme nie hneď, postupne, ale predsa. Tento falošný princíp bol zavedený presne v tej dobe keď ľudstvo začalo túžiť po hmotných veciach viac, ako po tých "večných" a opustilo pôvodnú cestu k duchovnej slobode. Dnes je tu iba vyvrcholenie týchto falošných snáh v prorokmi ohlásenom "Poslednom súde", ktorý prináša vo zvratnom pôsobení plody do lona skazenému ľudstvu. Táto doba samočinne vynáša do popredia "majstrov" v skazenosti. "Iluminati" sú v skutočnosti majstrami v aplikovaní Luciferovho princípu a preto budú zničení. Stali sa obeťami svojej vlastnej duchovnej zaostalosti. Budú sa však snažiť so sebou strhnúť čo najviac ľudí vyvolaním strachu. Náprava je iba v návrate na správnu cestu. To je aj cesta k záchrane pre jednotlivcov. Nemožno čakať, že by sa udial zázrak a došlo by k masívnemu prebudeniu svetovích lídrov. Otvorene na skutočnú príčinu krízy poukazuje iba Ahmadinejad vo svojom vianočnom prejave. Netreba však zúfať, život nekončí smrťou, nech sa stane čokolvek, každému sa dostane spravodlivo odmerané to, čo si praje. Komu chutia peniaze, moc, ovládanie druhých, pohŕdanie druhými v bohatej miere si to potom vychutná na sebe samom, keď bude vyvrhnutý na dráhu rozkladu. Rovnako ten čo prechováva vo svojom srdci prevažne lásku, túžbu po Pravde, túžbu pomôcť blížnemu, ten si tieto poklady ponesie so sebou a nikdo mu ich nevezme. Samočinne ho tieto vlastnosti budú niesť do oblastí Svetla, kde bude môcť žiť večne v trvalom radostiplnom tvorení.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (16:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tento dokument je manipulacia. Ak bojujeme proti nwo, bojujeme len proti tomu, co vzniklo pre nase chyby. NWO je len vysledok naseho spravania. Keby bolo viac dobra, nemuselo by prist zlo.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (16:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Boh nieje, zmier sa s tym a prestan sa skryvat za kriz. Boh je iluzia slabych a bojazlivych, ktori chcu stale nadej ale stale sa podriaduju, boja a nevidia dosledky svojich cinov. Nikto z vas nieje krestan, lebo sa nikto tak nesprava.


ďuro   |   ip:84.47.25.   |   2009-06-04  (16:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  toto je presne ukážka tej duchovnej zaostalosti o ktorej som hovoril...


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (16:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Daj sa liecit, si chory a mas imaginarneho priatela. Vola sa boh.
Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (16:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Gybo je otec boha. Jeho syn bol strasne lenivy a stvoril uplne primitivnu bytost - cloveka. Gybo mu povedal, aby to napravil a zamakal este zo tyzden. Bohovi sa vsak vojny, hlad a bieda zdali zaujimavejsie ako kludny a pokojny zivot ludi a tak zacal zlo podporovat pomocou nedostatku vlahy. Vtedy sa ludia zacali burit a zabijat, lebo nemali dostatok potravy. Gybo sa na boha nastval, lebo boh bol lenivy hajzel a vyrobil satana, ktori bohovi robi stale zle. To preto boh stale ohovara satana, len pre vlastne zaujmy. Satan znamena odplatu a nie nastavenie druheho lica a to by znamenalo pomstu tym, ktori zlo vytvaraju. Boh sa chcel ale nadalej bavit na vojnach a preto vytvoril sektu pomocou hodenia nejakych trapnych tabuli na zem.

Vidite vy sektari ? Aj ja som si vymyslel svoj pribeh a nikto mi ho nevyvrati.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (16:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tento pribeh napisem podrobnejsie a vlozim ho do nejakej hlinenej nadoby. Nadobu zakopem na miesto nejakeho stareho cintorina a ked ju po dlhej dobe najdu, tak budu uctievat gyba.Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (16:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Duro je prikladom cirkevnej zmanipulovanosti. Nemal vsak na vyber. Bol zmanipulovany ako decko a preto nemal moznost volby vo vyspelejsom veku, ktori ani nedosiahol. Stale zije rozpravkou, v ktorej je mu lepsie a ktora ho utesuje.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (16:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Duro nemusi nic riesit, lebo mu staci povedat, ze to boh vyriesi a ze mu pomoze. Durko si moze uzivat zivota bez toho, aby sa prebudil a zacal riesit svoje chyby.


milan   |   ip:213.151.2   |   2009-06-04  (17:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre Misa - viac hladaj na nete.nwo je blizsie ako si myslis.pockaj do 22.06.09 - zacinaju s druhou fazou :-) a bohovia su mimozemstania.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (17:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Poviem vam jeden pribeh a prirovnam ho k NWO. Ten pribeh sa stal a mozno ho mnoho z vas bude aj poznat. Iluminati veria, ze sa clovek moze spravat slusne len ked sa boji, preto to skusali cirkvou a manipulaciou menom Boh. Neuspeli. Tak sa rozhodli pre nwo a cirkev sa teraz nechce vzdat toho co ma. Vedia, ze nesplnili to co mali, ale je im dobre ked maju majetky. Teraz sa o ne boja, tak nadavaju na cipy.

No ale zacnem ten pribeh. Kedysi zil jeden brutalny grof, ktory sa volal Drakula. Drakula nebol upir, ale prisny panovnik. Daval ludom za podvody hrozne tresty a preto sa bali, ale zaroven aj posluchali a zili bez podvodov a klamstiev. Presne to chcu NWO iluminati. Urcite neboli inspirovany drakulom, ale skor svojimi skusenostami s ludstvom.

Ludia su dobry len ked sa boja. Aj vazni su dobry, ked maju za sebou bachara. Boja sa!!! Ked bachar odide, robia zle. To iste aj iny. Ked pride policia, su kludny, ked odite robia zle, lebo sa neboja.

Z tohoto elita vychadza. Dopoviem vam ten pribeh. Poddany Drakulu mali taky respekt a strach, ze dal Drakula postavit na namestie zlatu sochu. Nikdy ju nikto neukradol. Bol to symbol toho, ze je mesto vycitene od zlodejov a podvodnikov, lebo pribeh pokracuje. Raz prisiel za drakulom jeden kupec a povedal, ze mu ukradli voz, kde mal v batohu 100 zlatych. Drakulovi sa podarilo pomocou sluzobnikov dolapit zlodeja. Samozrejme ho umucili pre vystrahu a drakula vlozil do batohu dalsich 50 zlatych. Potom si dal zavolat toho kupca a povedal mu, ze nech si vsetko pozrie a nech povie, ci mu nic nechyba. Kupec po prepocitani zistil, ze ma o 50 dukatov v batohu viac. Oznamil to Drakulovi. Drakula sa pousmial a povedal, keby si sa nepriznal, skoncil by si ako ten zlodej.


A pointa?

JA TO VYSVETLUJEM TAKTO. AK CHCETE SUDIT DRUHYCH ZLODEJOV, MUSITE BYT HLAVNE VY POCTIVY. TO BOHUZIAL NIESME, KAZDY TRETI Z NAS PODVADZA A PRETO NEMAME PRAVO SUDIT ELITU. ZMENA JE V NAS A O TOM HOVORI AJ TENTO PRAVDIVY PRIBEH. MOZETE SI HO VYHLADAT NA NETE, JA SOM HO NAPISAL TROCHU VIAC SVOJIMI SLOVAMI + PRIDAL SVOJE VYSVETLENIA, ALE PRIBEH SOM NEPRETOCIL.


NWO ZNAMENA, ZE BUDU LUDIA POSLUCHAT, LEBO SA BUDU BAT TOHO, ZE BY BOLI VYPNUTY. IBA TAK MOZEME ODSTRANIT SVOJE ZLE VLASTNOSTI.

A NEHOVORTE O TOM, ZE BUDE MAT ELITA MAJETKY. VZDY ICH MALA A VZDY AJ BUDU ROZDIELY MEDZI LUDMI. JE TO SUCAST ZIVOTA A TO SA NEDA ZMENIT. ROZDIEL VSAK BUDE V TOM, ZE SA V MNOHOM SITUACIA ZLEPSI. ZIADNE DROGY, ZIADNA MAFIA, ZIADNY DARMOZRACI TLIACHAJUCI DO VETRA, ZIADNE MILIONY MEDII, ZIADNE MILIONY POLITIKOU. LEN JEDNA VLADNUCA VRSTVA + KONTROLA + OCHRANA + VYROBA + ZABAVA + POKOJ A PORIADOK. VOLBA JE NA VAS. PRIBEH HOVORI PRAVDU. SME MOC ZLY NA TO, ABY SME ZILI TAK AKO ZIJEME. STACI SI POZRIET SPRAVY A ZISTITE O COM HOVORIM.


ale   |   ip:213.151.2   |   2009-06-04  (18:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  keby si citam iluminatove prispevky,tak odebilniem :D stacia mi vzdy prve 3 vety a som K.O.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (18:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To je skvele, som rad. Svoje rekord k.o by som chcel vsak trochu vylepsit.

Zval vinu na iluminatov, ulavi sa ti. Toto bol uder pod pas.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (18:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Inak ty si si vybral ten najlahsi zapas. Bojujes proti tym, ktori sa tu nemozu branit. Vybral si si ziadneho supera. Skutocny boj by bol, keby si dobru pridrbal svojmu svedomiu a prebudil ho. Uz dlho spi, lebo si vsimas len chyby inych a to je tvoj problem a tvoje skutocne k.o


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (18:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ludia cele veky mali jednu nepisanu potrebu. Kritizovat inych a neriesit svoje chyby. Asi im bolo tak lepsie, alebo nemali odvahu bojovat proti svojmu mysleniu, preto sa zrodila chora spolocnost, kde kazdy zabija cas kritikou druhych. Niekedy mam pocit ako keby druhy vlastnili vase svedomia. Svoje uz davno nepocuvate, pocuvate len kritiku ktoru na vas sypu druhy. Ja chcem mat svoje svedomie a co vy ? Asi tak isto, preto sa musi ist kritika z nasho svedomia a nie od druhych ludi.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (18:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tym som chcel opat povedat len jedno. Bojujme proti svojim zlym cinom a vlastnostiam. Iba ty mozes zmenit seba, iba ja mozem zlepsit svoj pohlad a nikto iny, preto nekritizujme elitu, zacnime riesit seba.


fenrix   |   ip:78.99.209   |   2009-06-04  (18:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a preco ich do pekla niekto nepostrieľa?


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (18:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Preco nezastrelia teba, ze si ich podpora a zakaznik ?


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (18:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Preco by mal vrazdit niekto iny, aby si sa mal ty dobre ?


matez   |   ip:91.127.71   |   2009-06-04  (18:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  iluminat sto kktov ze si policajt


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (18:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Policajti neriesia na objednavku. Su len kontrola a udrziavanie.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (18:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Policajti su ovce, ktore sa v pripade potreby stavaju ovciarkymi psami.

Genialny plan na ovladnie davu. Sami seba kontrolujete. Vychadza to z toho isteho ako bolo moje vysvetlenie, len s tym rozdielom, ze nejde o kritiku, ale o nasilne presadzovanie.

Ludia cele veky mali jednu nepisanu potrebu. Kritizovat inych a neriesit svoje chyby. Asi im bolo tak lepsie, alebo nemali odvahu bojovat proti svojmu mysleniu, preto sa zrodila chora spolocnost, kde kazdy zabija cas kritikou druhych. Niekedy mam pocit ako keby druhy vlastnili vase svedomia. Svoje uz davno nepocuvate, pocuvate len kritiku ktoru na vas sypu druhy. Ja chcem mat svoje svedomie a co vy ? Asi tak isto, preto sa musi ist kritika z nasho svedomia a nie od druhych ludi.


matez   |   ip:91.127.71   |   2009-06-04  (18:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  neuhadol som?


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (18:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sami ste si vytvorili svoje vlastne otroctvo na ktore nadavate a to je strasne komicke.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (18:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ludska hlupost je nekonecna - Einstein


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (18:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie skus este raz, ale teraz zapoj aj svoje vestecke znalosti, inak budes vzdy len typovat a tych moznosti je vela, cas radsej vyuzi inak.


Miso   |   ip:77.247.22   |   2009-06-04  (19:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som len rad ze v Protokoloch som nasiel spravny pohlad na uroky.Nasho prispievatela "Iluminata" pokladam za totalneho imbecila a deprimovaného chuja.S takým retardovaným uchylnym magorom sa moze clovek stretnut len vo virtualnom svete alebo na psychiatrii.Preto ma vobec jeho prispevky netrapia a nikdy som ne nereagoval ani nebudem.Nebojim sa ziadneho NWO ktorý ani neexistuje ani nebude.Ludia jednoducho pochopia co ich po starocia trapi a to je UROK a SUKROMNE BANKY.To odstrania a bude po kapitalistoch,komunistoch a iluminatoch.Takze som spokojny a nic ma netrapi.
Koho nieco trapi nech sa ide dat vysetrit na psychiatriu.Urcite tam uz bude vidiet v zvieracej kazajke "iluminata".


matez   |   ip:91.127.71   |   2009-06-04  (19:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ILUMINAT ty musis nenavidiet ludstvo,ale elitu zboznovat.su to bastardi ktory len vyuzivaju ludsku sprostost v prospech seba tak ich tolko neobhajuj.ja napr vobec nemozem za to do akeho shitu som sa narodil a myslim ze vacsina co tu je tiez tak nezhadzuj vsetko na ludi.maju na tom viny ale urcite menej jak ten hnis elitsky.ked si za NWO to je tvoja vec,ved aj tak nikto znas nemoze povedat s urcitostou ako to bude.ale zas ja nechcem aby bol kazdy moj krok snimany.alebo platit dan za Co2 a dalsie blbe dane ktore nas cakaju.budeme len otrocit na zdroje a kusok chleba.mozno,nikto nevie.ale zas nemyslim ze kriza tak skoro skonci a aj ked tak bude horsie


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (19:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som rad, viete, ked som ja blby aspon viac bude vidiet vasu mudrost. Ja vam len pomaham.


matez   |   ip:91.127.71   |   2009-06-04  (19:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kua rozjebala sa mi gula nemozem vestit.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (19:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V com som uchylny ? Vies co je uchylnost ? Daj sa liecit.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (19:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj cirkev vyuziva ludsku sprostost. Aj media, aj reklama, aj vy!!! Jazdite na benzin, budete platit za ovzdusie. To sa mi zda fer. Aj podpora musi niest nasledky a platit. Je to vas problem.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (19:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ser na gulu, ta defka Teodora v tv stoji len 2 eura za minutu.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-04  (19:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Znovu zajtra som tu. Musim do rpace. Hajzli cakaju.


matez   |   ip:91.127.71   |   2009-06-04  (19:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tomu ver uz jej volam.komu budem platit za ovzdusie? zas len tym co ich zivy ropny priemysel lebo eko aut sa silno boja.tak nevim co je na tom fer.kua ty musis byt zo sebou silno spokojny.taak cirkev.ktomu sa mi nechce vyjadrovat lebo uz som sa viac krat ze je to bulshit


lucas   |   ip:80.81.232   |   2009-06-04  (21:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to Iluminant: Su medzi nami aj dobry ludia , a tych tiez zlikvidujete ? Oni za nic nemozu.
těžkopusa   |   ip:81.201.48   |   2009-06-04  (23:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Palec nahoru za tu práci, kterou si autor dal s tím najít všechny (nebo aspoň většinu) hlášek politiků o Novém světovém pořádku. Netušil jsem, že už to posloupilo tak daleko.


jelínek   |   ip:62.209.19   |   2009-06-05  (03:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Stojíme na pokraji celosvětové reorganizace.
Všechno co potřebujeme je pořádná, všeobsáhlá krize a národy budou souhlasit s novým světovým řádem."
(David Rockefeller, fórum OSN, 14.9.1994)

Lidičky, vždyť je to tak prosté.
Dejme K.O. Sionismu – Pravda a Jednota je cestou

- VZBUĎÁÁR !!!sxg   |   ip:91.127.37   |   2009-06-05  (08:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  trocha humoru pre lucas a výrok: "Su medzi nami aj dobry ludia , a tych tiez zlikvidujete ? Oni za nic nemozu."
*****************************
"Ó Bože, teď, teď mě chceš povolat k sobě? Podívej se, kolik nevinných žen teď zemře spolu se mnou.
"Nebesa se opět otevřou a ozve se: "Dva roky, dva roky mi trvalo, než jsem vás, vy kurvy, dostal na jednu loď!"
*****************************
Celý frk:
Manžel není doma a manželka si mezitím užívá s milencem.
Zachrastí klíče, je slyšet zámek, manželka schová milence do skříně, sepne ruce k nebi a prosí:
"Ó Bože, udělej si se mnou co chceš, jenom ať nás neobjeví můj muž. Je strašně žárlivý a určitě by zabil nejen mě, ale i mého milence."
Na to se nebesa otevřou a ozve se: "Dobře, bude to jak chceš, ale za tři roky tě povolám k sobě, utopíš se."
"Dobře, dobře, jen ať ho teď nenajde."
Všechno proběhne úplně hladce. Tři roky se žena nekoupe, jenom se sprchuje. Nechodí na koupaliště, vodě se zdaleka vyhýbá. Tři roky uběhnou. Uběhnou čtyři, pět let. Na svůj slib už zapomněla. Po pěti letech si koupí zájezd na okružní plavbu okolo světa. Na lodi je velká zábava, samé ženy, když vtom se začne loď potápět, žena si vzpomene na svůj slib. Poklekne, sepne ruce k nebesům a volá:
"Ó Bože, teď, teď mě chceš povolat k sobě? Podívej se, kolik nevinných žen teď zemře spolu se mnou.
"Nebesa se opět otevřou a ozve se: "Dva roky, dva roky mi trvalo, než jsem vás, vy kurvy, dostal na jednu loď!"


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-05  (15:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Co uz ste retardovany. Budete platit za ovzdusie. To je uplne samozrejme a malo to tu byt uz davno. Ak nesuhlasite, nekupujte benzin, naftu a neprodukujte odpad. Kurva preco zas odmietate zodpovednost ? Smradi pookrytecky. Aj zadrbanu planetu zhodite na iluminatov ?

Lucas, suhlasim s tebou a je mi tak isto luto. Dobry ludia za nic nemozu, ale ziju v nasej spolocnosti. Dobry ludia celu historiu trpeli za zlych a vzdy to tak bude. Ked je vojna, umieraju aj nevinny. Tak isto v praci na lenivcov doplacaju dobry. Mas to vsade. Tu nebude vynimka, lebo sa to triedit neda, pokial nebudu ocipovany a kontrolovany. Tato situacia vedie k brutalnym vojnam ak sa neurobi nwo.


Cipy budu, lebo ich potrebujete. Keby ste boli vyzrety, nebolo by treba.matez   |   ip:195.168.5   |   2009-06-05  (15:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ty si ten najvyzretsi


Ryuzaky   |   ip:213.160.1   |   2009-06-05  (15:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nikto nemoze mat v rukách osudy miliard...


Ryuzaky   |   ip:213.160.1   |   2009-06-05  (15:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  S velkou mocou prichadza velka zodpovednost:) A taku velku zodpovednost nema nikto.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-05  (15:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Presne tak. Za to mozu tak isto aj zradcovia vo vladach, zapredanci na uradoch a policii, proste skoro vsade. Vsetko ma svoje nasledky a vsetko vyusti v jeden velky problem.

Osudy su len vysledky naseho spravania, presne ako nase spravanie smeruje k zvysenej kontrole. nwo.

Cele roky ste mali sancu sa zmenit. Isli na vas aj krasnymi slovami a neurobili ste to, preto sa nestazujte. Aj ti hajzli farari pouzivaju drahe, benzinove auta a vobec ich netrapi nasledok emisii. Tak co hovoria o skromnosti ? Sami sa zapredali a 90 percent z nich trpi obzerstvom. Hresia tak isto ako ateisti. Pozrite sa poriadne na filozofiu budhizmu a pochopite, ze ti ludia tym aj ziju. Nejedia napriklad maso, snazia sa co najviac odputavat od materialnych hodnot. Tam je to o boji so sebou. V krestanstve si uzivaju vsetkeho a nemaju snahu zmeny. Vzdy sa obhajuju okolnostami.


ps. niesom budhista. som vrah.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-05  (15:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie, trochu sa mylis Ryuziaky. Tu zodpovednost mame vsetci, len pokial nepride den, kedy si to uvedomime, nebude sanca zmeny.


Napisem to takto. Ak si clovek mysli, ze nema podiel viny, je to len blokada toho, aby sa stal lepsim. Ako sa predsa moze stat clovek lepsim, ked si nechce priznat vinu, len preto, ze mu ta vina prinasa zisk ?

Tieto vety mozu sediet napriklad na auta.

Ludstvo je preto take skazene, ze si nedokaze priznat chyby, preto sa nemoze ani zlepsit. Na tejto stranke je to vidiet. Kazdy radsej hadze vinu na politikov, elitu, atd. Nevidia v sebe podporu svinstva, ktore sa deje.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-05  (15:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zijeme v spolocnosti, preto zodpovednost a nezodpovednost ponesieme vsetci a z nas vsetkych vznika, preto ju mozeme ovladat len vsetci spolocne.Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-05  (15:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Beriem spat. Prepac. Ty si to myslel skor na jedincov. To je vlastne pravda. Ziadna skupina nema zodpovednost za cely svet.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-05  (15:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tu som nasiel podobnu myslienku. Podvody znamenaju stratu slobody. To je to o com vam hovorim a to je to, ze musime zacat boj u seba. Preco hned chcete bojovat s tymi na vrchole ? Ved tam ani nedociahnete, lebo vas nepustia cez vasu vinu.

http://www.neutralzone.sk/index.php?option=com_content&;view=article&id=1&Itemid=7


Podvody majú tiež vplyv na stratu slobody. Veľa zákonov bolo vytvorených práve pre podvody a každý zákon niečo obmedzuje. Raz bude vďaka tomu neustálemu boju veľa chudoby a veľká strata slobody. Pre príklad zveličím : 1000 policajtov na 2 roľníkov.

"Ale buďte pokojný, veď Vás to predsa nezastihne"


Ryuzaky   |   ip:213.160.1   |   2009-06-05  (16:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mozes trosku konkretizovat "Isli na vas aj krasnymi slovami a neurobili ste to"?:) S tou zodpovednostou mas aj nemas pravdu. Tato tema by bola na strasne vela stran. Vzdy je sanca na zmenu. Je pravda ze kazdy jeden z nas moze v podstate za celosvetovu situaciu to je taky krasny butterfly effect . Ja by som to skor prirovnal k poruche imunitného systému. Len ma mrzi ze sa nikdy nenasla ziadna schopna riadiaca jednotka ktora by viedla k spolocnosti napredujucim cielom a hodnotam.


Ryuzaky   |   ip:213.160.1   |   2009-06-05  (16:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Iluminat : Podla mna mas na mysli http://en.wikipedia.org/wiki/Butterfly_effect a to my neostava nic ine len suhlasit


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-05  (16:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Konkretnostou je cirkev, nemyslim jej vrazdiace vypravy. Tak isto ucitelia, mimo toho, ze mnohy chceli status qou a ani ti si nepriznavali svoje chyby, lebo im prinasali vyhody. Tiez boli chory ako mnohy, ale neucili nas klamat, nicit, vrazdit, manipulovat a to je to. Myslim, ze v tomto pripade niesme mi ten butterfly efekt. To su skor elity. Dav ma 100000x vacsiu moc, len si to neuvedomuje. Prave nase uznanie chyb je nasa najvacsia zbran a podporu treba dat len dobremu, potom nema ziadna elita sancu uspiet. Teraz im sami davame moc a podporu.
Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-05  (16:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Elita to vsetko vie a tak isto vedia, ze ked sa zmenite vy, zmeni sa aj ich idea a kontrola sa zmeni na vacsiu slobodu. Iba dobry maju pravo na slobodu. Zly maju vezenie a nasa zlost tak rychlo stupa, ze sa z planety stava vezenie.

Este jeden jednoduchy priklad. Umelec bude vytvarat obraz. Ak to bude zly umelec, jeho dielo bude zle. Ak bude dobry, jeho dielo bude dobre. Samozrejme v umeni existuju nahody, ale v konecnom dosledku spolocnosti to sedi presne.

Sami sa zotrocujeme, sami sa stavame veznami.

Ked budu ludia v kostole naozaj dobry, tak toho tucneho farara kazajuceho o skromnosti odvolaju. Nedaju si vziat logiku a prirodzenost. Dnes sa ludom zda tucny farar kazajuci o skromnosti normalny, ale to nieje normalne. To je chybne a debilne a ludia sa tak stavaju len podporou zla a nelogickych veci, ktore maju za nasledok zneuzivanie moci a postavenia. Ked tomu fararovi nikto nic nepovie, moze si robit co chce. Tak isto to plati vsade.
Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-05  (16:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mi sme umelci ktori vytvaraju spolocnost taku aka je, problem je v tom, ze sme sa malo naucili umenia a preto kritizujeme nase vlastne dielo. Nase dielo je wno, pretoze kontrola je nutna vo svete plnom zla.

Je iba vas problem, ze vas poucuju nenazranci, lebo ich podporujete tak isto ako tych tucnych fararov na drahych autach, ktori sa obhajuju vetu nesud ma, lebo budes sudeny. Tu je vsak potrebny sud, lebo nema pravo rozpravat o tom v com sam hresi. Obzerstvo je hriech a kazdy druhy farar je skurveny pes ovladajuci tupe ovce, ktore su v konecnom dosledku ejho potravou, lebo z nich ziskava svoje potreby bez toho, aby vobec niecomu pomohol. Stali ste sa nelogicky dav a toho kto hovori logicky nazyvate deckom. Myslite si, ze pisanim statistik sa stavate dospely, nie vsak vtedy ked neplnite zaklad a ked nechapete jednoduchosti.Ryuzaky   |   ip:213.160.1   |   2009-06-05  (16:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som tym len chcel povedat ze kazdy nas cin ovplivni ciny druhych. Cize postupom casu nase zle spravanie vyustilo do nwo.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-05  (17:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ano, nase spravanie vyustilo v nwo, presne tak ako zlocin vyustil do policie. Teraz je potreba urobit silnejsieho policajta, ktory ma oci vsade. Je to chyba spolocnosti, lebo ignoraciou logiky, ktoru kazdy radsej nazyval deckym zmyslanim sa zacalo plodit viac zla. Podcenili ste zaklad a citili sa dolezit pri hovoreni o nekonecnych dogmach, ktore sa vam zdali inteligentnejsie, ale prave to zapricinilo nwo.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-05  (17:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na zaklade toho co robime elita robi opatrenia, ktore musia robit. To je vsetko. Nebude zlo, nebudu opatrenia. Je zlo a zvacsuje sa. Zvacsuje sa kontrola. Kto tomu nechape, musi byt riadny retard. Toto nebola relativna pravda. To bola skutocna.


Budhovo učenie v jadre tvoria štyri vznešené pravdy:

1. existuje utrpenie
2. utrpenie má príčinu
3. utrpenie možno ukončiť
4. existuje cesta k ukončeniu utrpenia


Presne tu to je vidiet. Utrpenie ma pricinu a pricinou je nase spravanie. Je to mozne ukoncit len nasou zmenou.


I. správne názory - znamená že rozumieme, prečo spočívame v meditačnej vyrovnanosti, rozlišujeme relatívnu a absolútnu pravdu
II. správne porozumenie - vieme čo máme povedať a ako sa máme správať, rozpoznávame podstatu mysle
III. správna reč - vieme čo môžeme ostatným povedať alebo ako sa pred nimi môžeme vyjadrovať, vždy máme správnu motiváciu
IV. správne konanie - zastavíme každý druh negativity
V. správny životný štýl - praktizujeme čisté chovanie sa, neklameme, nekradneme, atď., zažívame zmyslové vnímanie ako čisté
VI. správne úsilie - vieme čoho sa musíme vzdať a vieme k tomu použiť vždy ten správny prostriedok
VII. správna pozornosť - nezabúdame na objekt koncentrácie, zostávame v samádhi a veci analyzujeme tým správnym spôsobom
VIII. správna meditačná koncentrácia (samádhi) - prekonávame špecifické prekážky a praktizujeme správnu koncentráciu.


Ryuzaky   |   ip:213.160.1   |   2009-06-05  (17:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zmyslal si takto alebo si to aspon v urcitom zmysle citil od zaciatku alebo si bol "prebudeny"?:)


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-05  (17:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Urcite nie a ani teraz nemam take zmyslanie ake prinesie dalsi cas a prave preto o tom pisem, lebo to nebudem dusit v sebe. Zverejnujem svoju mysel, aby sa skusili aj iny zamysliet inak. Prebudeny chapem ako prebudenost v jednoduchosti a logike. Nepotrebujem riesit rovnice, nepotrebujem poznat zlozite teorie, ked vidim ako sa vdaka podcenovaniu jednoduchosti a logiky stava nas svet priestorom pre zlo. Priklad tucny farar. Kazdy ma tri ing pred menom, ale nikto sa nepostavi a nepovie. HEEEEJ LUDIA VED TEN FARAR JE TUCNE PRASA. to urobi snad zas len to dieta, ktoreho logika a prirodzene myslenie este nebolo dostatocne potlacene predsudkami a zosmiesnovanim zakladnych pravd nasej spolocnosti.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-05  (17:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TO UNDERSTAND IS TO TRANSFORM WHAT IS. to je presne to co hovorim. To je zmena v nas a boj s nasim spravanim. Nemozete zmenit vedenie, ked ste este nepochopili seba v tom, ze treba zastavit podporu nelogickeho a zleho. Sami podla svojej logiky vidite co je zle a dobre, nebojte sa ju pouzit aj ked vas pritom iny budu nazyvat deckom.


Ryuzaky   |   ip:213.160.1   |   2009-06-05  (17:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ono zmena samotna sa neuskutocni za 10 rokov, to potrva... vdaka ak to tak mozem nazvat globalizacii. Ludia naozaj nevedia racionalne premyslat(kde tu nejaka vynimka). Ma na tom urcite podiel aj nevzdelanost(paradox kedze tu mame internet). Ale to sa uz vraciame k chybam nasich ...prarodicov.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-05  (18:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Uz to trva pridlho, preto robia nwo. Ano, sme blby ako nasi fotrovia a mamky a ako dalsi pred nimi, ktori zili tak ako aj mi. Mali sa moc radi na to, aby si dokazali priznat chyby.


joplins   |   ip:94.191.24   |   2009-06-05  (19:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ilaminat si splietol tuto diskusiu s detskym pokecom.!!! ked pises nejaky prispevok, priatelu tak nie po jednom slove,.... je to unavujuce stale vidiet len ilaminat... skus, no len!!!


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-05  (19:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins, keby som ti to povedal inou formou, tak to nepochopis. Vlastne ani som tu formu netrafil. Povedz mi ako ti mam vysvetlit, ze si mimo real ? Viem, ze ti je ako nevedomemu lepsie, ale pochop, ze tadial cesta nevedie.joplins   |   ip:94.191.24   |   2009-06-05  (19:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   a este nieco pre teba ilaminat. myslim , ze ty si tak velmi o sebe myslis, ze vidis do vsetkeho najlepsie ,ze to zacina byt podozrive!! takych ako ty uz bolo velmi vela v roznych storociach a dnes su vsetci mrtvi a ich myslienka je zabudnuta. tvoja arogancia a samospravodlivost vola do neba a na tvojom mieste by som sa pozastavil a porozmyslal o tom, lebo sa ti moze nieco stat... P.S pycha ide ruka v ruke zo slepotou...


x_aštar   |   ip:95.102.83   |   2009-06-05  (19:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  neverim ze ludi donutia implantovať si pod kožu čip
uz len preto ze ludia si navzajom neveria. Je to moc agresivna cesta ludia budu chciet nieco ine
sak mame obcianske preukazy naco su nam cipi?
tot sa im urcite nepodari . . . Iba ak by to amici zacali robit dobrovolne ( oni su na to dost vypatlany) - ale co zvysok sveta kravina cele cipi
mna osobne nik nechiti a nasilim mi neimplantuje cip a neverim ze budem sam komu sa to nebude pacit. (ak ma bude chiet niekto porezat tak ho zastrelim) :D
ked sa o tom niekto zmieni 1x v TV nastanu nepokojehafan   |   ip:78.99.176   |   2009-06-05  (19:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to "iluminat"
v čom je joplins mimo real? ako vieš na akom je stupni? v neslušnosti sa na teba nechytá. Trochu menej budhismu a viac ľudskosti priateľu.


joplins   |   ip:94.191.24   |   2009-06-05  (19:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  neviem neviem ale zda sa mi ,ze netusite s akou lzou a silou na vas pride toto znamenie. pride to tak,ze budete sami utekat aby vam to implantovali. jedna vec je teoria a druha prax!! nikto sa tomu nebude moct vzopriet, a ti ktory odmietnu budu zabity!! tak si vyberte. A zvádza obyvateľov zeme znameniami, ktoré môže konať pred očami šelmy, nahovára obyvateľov zeme, aby urobili obraz šelme, čo má ranu od meča a ožila.
15 A bolo jej dané, aby do obrazu šelmy vložila ducha, aby obraz šelmy aj hovoril a pôsobil, že každý, kto sa nebude klaňať obrazu šelmy, bude usmrtený.
16 A pôsobí, že všetci, malí i veľkí, bohatí i chudobní, slobodní aj otroci, prijímajú na pravú ruku alebo na čelo znak,
17 a že nik nemôže kupovať alebo predávať, iba ten, kto má znak: meno šelmy alebo číslo jej mena. 18 V tomto je múdrosť: Kto má rozum, nech spočíta číslo šelmy; je to číslo človeka a jeho číslo je šesťstošesťdesiatšesť. .............. uz to bolo davno napisane a uz sa caka len na to kedy sa to splni. poprosim aj trochu porozmyslat na tym a nie len zkritizovat ,ze su to somariny. dakujem!


changkaishek   |   ip:158.195.3   |   2009-06-05  (19:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Idioti, takejto sracke mam verit? :-D


wing   |   ip:89.100.17   |   2009-06-05  (23:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Iluminat ,myslim ze tvoj problem je ze si myslis ze si Iluminat ...tam treba zacat terapiu ;-) a pozrite si moje dialogy snim , uplne ma ignoruje lebo nema argumenty :) go bavk to bed, kid


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-06  (06:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neignorujem. Vsetko som ti vyvratil a na retardovane reci neodpovedam, s tym chod za fotrom. Nikto nedokazal, ze nema vinu a preto budete cipovany. Tomu sa nevyhnete a stazovat sa nebudete mat kde. Vyjdete na ulicu tak vas poriadne vyciapu a poslu domov ako vzdy, lebo bojujete proti tomu co podporujete. Ak mas konkretne veci, napis. Kazdu jednu zotriem ako handru, lebo si pokrytecky bastard a takych nicim behom chvilky.


Na sude by ste uz davno s vasimi recami boli zamietnuty, lebo to co hovorim je absolutna pravda.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-06  (06:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neslusnosti ? Zas tak brutalne neslusny som neni, len nadavam pokryteckym hyenam. To si zasluzia.

Nikto nebude ludi nutit, zacnu si ich davat sami. Ani zadlzit ich nikto nenutil a teraz im berieme majetky.

Ked su sprosty a pazravy, nech trpia. Presne to potrebuju, aby si uvedomili co robia.

Joplins ? V com je mimo real ? Uz som zabudol, ale hlavne som chcel do neho rypnut. Je to nabozensky fanatik a takych ja nerad.

Som mudry a vy to neviete zniest. Mne to vsak nevadi, dolezite je, ze prichadza odplata vasich cinov. Je to potrebne, aby ste si uvedomili svoju mizernu povahu.

Bez trestu by ste boli vecne sprosty a vysmiaty. Takto aspon ziskate skusenost, ze za vsetko co sposobujete budete niest zodpovednost.

Budhizmus tu bola len taka vsuvka. Neuznavam ziadne nabozenstvo. Vyznavam Real, zabit toho koho treba.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-06  (06:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  CIPY BUDU NA 100 PERCENT, LEBO STE SI NEVAZILI SLOBODU A BOLI STE CELU DOBU PODPOROU. SELME SA NEUBRANITE, LEBO STE ZASLEPENE OVCE.


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-06  (06:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LUDIA NEBOJTE SA CIPOV. BUDETE MOCT LAHKO NAJST SVOJE DIETA, KED SA VAM STRATI, ALEBO BUDETE VZDY VEDIET, KDE SA NACHADZA. BUDE TO SUPER VEC. ANI VAS NEOKRADNU O PENIAZE. VZDY VSETKO PRI SEBE. DAJTE SI CIP A BUDETE IN. NA KAZDOM ZACIATKU NIECOHO NOVEHO BOLI KRITICI, KTORI SI NAKONIEC SAMI PRVY ZACALI KUPOVAT PRAVE TO, NACO NADAVALI.


anna   |   ip:217.12.51   |   2009-06-06  (10:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Iluminat, prečítala som si všetko, čo si popísal na obhajobu nového systému. Zatiaľ mi z toho vychádza asi toto: Elita pre nás v minulosti vytvorila taký systém, v ktorom sa rozmohlo zlo ako burina, ktorú nik nepleje. A teraz pre nás akože vymyslela riešenie: Nový systém, v ktorom nás naučí poriadku a slušnému správaniu sa. Nemohla nám napríklad takého Budhu (keď už práve jeho učenie spomínaš ako možné riešenie) vtĺkať do hlavy oveľa skôr a bez čipov. Vyskúšať, či sa náhodou nechytíme, keď už na inú dobrú výchovu (cirkev,škola) sme sa podľa tvojich slov akože nechytili? Je veľa spôsobov, ako sa dá v dobrom pôsobiť na ľudské myslenie.
Ale systém, ktorého základy oni vytvorili pôsobil deštruktívnena na ľudskú psychiku aj ľudského ducha. Bol ideálnou pôdou na to, aby sa dialo zlo. Nechať deti, aby robili zle, ešte im na to vytvárať podmienky, podporovať ich v tom dlhé roky a potom prísť s veľkou palicou a dobre ich zbiť za to, čo robia? To by bol veľmi zlý školský systém!


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-06  (15:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Anna, uz vidis ako je tu kazdy druhy budhista, alebo ako zamenia vyhodne krestanstvo za budhizmus, ktori je skor o odopierani. Tomu snad neveris.

System sme vytvarali aj mi. Ten sa nebudoval iba elitou. Navrhni lepsi system, ale nie Zeitgeist rozpravku, lebo ludia by ani podla toho nedokazali zit. Su este nevyzrety. Deti nemusia robit zle, pokial nebudu mat nevyzretych rodicov, ktori budu mat deti v skorom veku. Na dieta musi clovek dozriet. 98 percent je vychova a potom skola - ucitelia. Vsetko je to o ludoch a nie o systeme. Ked zacnu robit zle, musia niest nasledky. To je logicke a normalne. Ked zastrelis cloveka, musis niest nasledky. Svedomie alebo vezenie. Alebo oboje. Ked sa nenaucis, tak nebudes vediet. Vidis, vsade je to tak a preto musi byt kazdy trestany. Iba tak sa mozu zmenit a zlepsit. Ta vychova bola vzdy nedozreta a preto fungoval dost casto sposob trestu.


Ryuzaky   |   ip:188.121.1   |   2009-06-06  (15:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ked zacnu robit zle, musia niest nasledky. Toto iste plati aj pre iluminatov.


hafan   |   ip:84.47.16.   |   2009-06-06  (16:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tí už sú dávno odsúdení. Sú to nástroje temna, ktoré nevedia čo robia. Nemá zmysel sa nimi zaoberať. Začnime od seba. Odkladajme svoje chyby. Prebuďme v sebe milosrdenstvo voči trpiacim. Nevieme, kedy to postihne nás samých. Myslime na tých, ktorí už prežívajú to najhoršie, aby sa uvedomili a aby neupadli do nenávisti.
Staré sa zrúti samo. Budujme nové! V nás samých!


hafan   |   ip:84.47.16.   |   2009-06-06  (16:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tí už sú dávno odsúdení. Sú to nástroje temna, ktoré nevedia čo robia. Nemá zmysel sa nimi zaoberať. Začnime od seba. Odkladajme svoje chyby. Prebuďme v sebe milosrdenstvo voči trpiacim. Nevieme, kedy to postihne nás samých. Myslime na tých, ktorí už prežívajú to najhoršie, aby sa uvedomili a aby neupadli do nenávisti.
Staré sa zrúti samo. Budujme nové. Začať však musíme každý v sebe, pretože tam sú najväčšie rezervy.


anna   |   ip:217.12.51   |   2009-06-06  (17:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súhlasím s tým, že človek musí dozrieť. Aj s tým, že musí začať každý od seba. Ale malo by to byť dobrovoľné a slobodné rozhodnutie. Len taký človek má hodnotu, ktorý sa k zmene na sebe rozhodne sám. Nie taký, ktorý bude dobrý pod drezúrou a preto, že je načipovaný. A keď mu potom niekto zoberie čip, tak sa aj tak ukáže, že sa len pretvaroval.Čipovanie by zobralo ľuďom ich skutočnú tvár. Po celom svete by chodili len falošné masky. Nejaký systém musí byť, to je jasné, je nás tu na Zemi veľa. Riešením by bol taký systém, ktorý dokáže na ľudí pôsobiť tak, že zo seba vydávajú to najlepšie, čo v nich je. Nie ako to bolo doteraz, že systém z nich vyťahoval to najhoršie, čo v nich bolo. "Ryba smrdí vždy od hlavy" A tým nechcem zbaviť človeka jeho osobnej zodpovednosti za jeho chyby. Tým chcem povedať, že aby mohol byť človek niekým lepším, musí na to dostať šancu a musí mať podmienky a nesmie byť vygumovaný cez televíziu. Inak môže byť dobrý akurát tak sám pre seba, nie pre zlú spoločnosť.


hafan   |   ip:84.47.16.   |   2009-06-06  (19:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  K peknému príspevku, ktorý napísala Anna chcem len povedať, že fungujúca spoločnosť musí byť postavená na poznaní cieľa pozemského života. Jednotlivé detaily fungovania už by sa našli ľahko, pretože by potom človek chcel prirodzene pre druhého to najlepšie, aby aj on našiel šťastie. Dnešný úpadok je zavinený hlavne neinformovanosťou a nezáujmom o najzákladnejšie otázky života. Odkiaľ prichádzame, načo sme tu a kam ideme po smrti. Pokiaľ sa o tieto veci ľudstvo nezačne zaujímať, nebude fungovať žiadna spoločnosť.

"Lidští duchové sestoupili do hmotnosti, aby tu podle Božských zákonů pronikli až k naprosté duchovní zralosti. Toto jest předepsaný cíl pozemských poutí.
Seskupili se v jednotlivé skupiny jako národy či státy- jako přirozená nutnost hmotného bytí. Cíl se tím nezměnil, státní vědění mělo mu podříditi pozemské snahy. Ale státy toho neučinili, nýbrž dali přednost pozemským cílům všech podob. Proto ten neustále se opakující úpadek, ten za krátko nerozeznatelný chaos, budící dojem, jakoby se dějiny světa skládaly z náhod či dokonce z nespravedlností. je to vinou lidí, jestliže konečný smysl veškerého života na zemi je znetvořen a utajen.
Světové dejiny jsou vlastně v základě ukazatelem směru, kterým se lidstvo ve svém duchovním vývoji na zemi ubíralo. Jedině mezi oběma póly, t. j. mezi poslušností nebo nedbáním Božích zákonů, dokonává se jejich běh, který byl od počátku vložen do našeho vlastního svobodného rozhodování. Tak zvané historické události, jako zánik a rozkvět národů, nouze a utrpení válek, jsou jen následnými projevy, známkami odchýlení se od Boží vůle.
A přesto dostávalo lidstvo nesmírné pomoci ze Světla, jako zvěstováním a varováním proroků, zjeveními, která přinášeli Bohem seslaní poslové i Světlem samým, jež měli přivésti lidi zpět na cestu, která jim byla předepsána. Tyto pomoci zasahovali do dějin tak bezprostředně, že se zdá býti téměř nepochopitelné, že tato skutečnost byla vždy znovu opomíjena."

úvod do knihy "Z dějin světa za posledních 3.000 let" od Erich Walkhoff
Iluminaty   |   ip:213.181.1   |   2009-06-06  (20:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ryuzaky zas jednoducho a presne. Dufam, ze pochopia. Ale nestavil by som na to ani pivo.


joplins   |   ip:78.156.21   |   2009-06-06  (23:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hafan- pises dobre, zjavne vies o co tu vtomto zivote kraca. lenze tito ludia ako je iluminat co sam o sebe tvrdi , ze je mudry a my to nevieme vraj zniest,ta nepocuvaju!! oni si citaju len svoje prispevky,a ludi co im lichotia!! myslim, ze aj ty vies , ze to je marna snaha! na pochopenie veci co sa deju na nasej zemi vo svetle pravdy treba pokoru a ticho a nie rozkrikovanie aky som ja mudry!!! pytal som sa ho nech mi vysvetli jeho spravanie ked tu hovori o zmene zvnutra a boji a o niecom tajomnom co akoby objavil len on a naslednom plytkom urazani a vyslovovani hesiel, ze treba zabit kazdeho komu to patri, a neodpovadal mi: vies asi preco.. nie??? jeho spolubesednik je ryuzaky a na otazky na telo neodpoveda lebo by musel priznat , ze drista dve na tri!! ten posledny pochlebovacny prispevok hovori sam za seba aky je iluminat samozvany osvietenec! je to az smiesne ako si niekto moze mysliet tolko a tak arogantne o sebe!! skoda len , ze ked on pride na to ako skaredo sa mylil, a este si popri tom myslel aky je osvieteny a jediny rozmyslajuci na tomto svete, nebudem vidiet jeho tvar!:-)


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-07  (12:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   POZOR NA PODVODNIKA,JEHO NICK JE x_aštar ,ALE TYPUJEM, ZE TERAZ UZ NEBUDE.

citujem jeho taktiku podvodu:

nj ja by som mal riešenie ale potrebujem 300 ľudi
medzi nimi nejakých, - fakt zdatných technikov (napr admin)
absolútnu oddanosť cieľu
každý z týchto ľudí potrebuje hotovosť 10k eur
a kopec odnvahy hadam by stacilo aj 6k
ked sa pekne skoordinujeme bude po probléme za pár minút ....

10x300 je pekny peniaz. Chce zarobit na vasej nenavisti k iluminatom. Kazdy chce zarobit na tom co mate a co nemate radi.


hafan   |   ip:78.99.171   |   2009-06-07  (13:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins, príspevky od "iluminat" sú väčšinou ironické. myslím, že vie o čom hovorí, jeho prítomnosť bola prínosom, snažil sa provokovať za účelom toho aby usmernil diskusiu skôr na hľadanie vlastných nedostatkov, asi mu liezlo na nervy to hádzanie viny na elitu. Neviem, no ja sa snažím zobrať si aj z jeho príspevkov ponaučenie. Akékoľvek emočné naviazanie sa na záujmy "elity" je skokom späť a je to ich podporovanie. Musíme začať konečne konať a odkladať svoje chyby, nie iba kvákať. Ja tu prispievam hlavne kvôli tomu aby som sa naučil uvažovať a konfrontovať svoje názory s inak zmýšľajúcimi. Takisto sa učím podať to čo chcem povedať takou formou, aby to druhého neurazilo a aby to prijal aj keď to celkom nechápe. Tiež je zaujímavé sledovať, keď mi niekto začne nadávať, alebo ma ponižovať, aké pocity to vo mne vyvoláva a to mi umožňuje sa nad sebou zamyslieť, pretože kým ma to rozruší, tak ešte niečo nie je vo mne v poriadku. To či majú druhí "poznanie" neriešim, je to ich vec, skúsenosti ma naučili, že ľudia, ktorí ho majú nie sú o nič lepší ako tí ostatní, práve naopak. Čo sa týka toho, či má zmysel robiť reklamu dobrým knihám na takýchto fórach, skôr si myslím že to asi nie je správne. Abdrushin zakázal, aby jeho spisy boli ponúkané ľuďom, ktorí ich nehľadajú. A tieto príspevky číta kdekdo. Chybou je aj to, že jeho spisy sú uverejnené na internete. On by to sem určite nedal. Internet je najhorší vynález, ktorý slúži na znemravnenie obyvateľstva. Je to horšie ako TV. Druhá jeho úloha je kontrola nad ľuďmi. A posledná- zaplaviť ľudí informáciami, aby nemohli v tom množstve nájsť tie dôležité. Ale aj zlo musí pred súdom slúžiť Svetlu, takže to nesúdim, nechávam tomu voľný priebeh.


joplins   |   ip:94.191.22   |   2009-06-07  (13:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hafan- dlho som rozmyslal nad tym co si tu napisal, a vidim, ze stale je sa co ucit! vdaka


PuckaClan   |   ip:85.248.24   |   2009-06-07  (16:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Iluminant si myslí že je najmúdrejší, ale narazila kosa na kamen,, a to na jeho zaostalost, jeho ubohost jeho zbabelost, ano je pravda to o "elite" aj o tom akí su ludia sprostí a zlí a a že tí dobrí si to odsi*rajú aj za zlých a podobné veci, su ale daleko horšie faktory, ktoré nás budú limitovat či už evolučné alebo environmentálne, ktoré sa budú musiet riešit a to nevyriešia ani tí blbečkovia čo majú prachy,,, najhorší na svete okrem ludskej hluposti je ludská zbabelost, ustrachanost ako tu prezentuje tento kvazi Iluminant, ktorí je pos*atý a prilepený k stoličke a nechá si kakat na hlavu od nejakej elity


PuckaClan   |   ip:85.248.24   |   2009-06-07  (16:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aký musí mat charakter ten človek že v pohode s kludným srdcom by si nechal očipovat svoje deti, ved to tak aj tak budú robit šeci tak si trpme, kde ten má svoju hrdost?? vie vobec čo to je? takýto bezcharakterní zbabelí bastardi sú Tí najhorší, bodaj by nikdy deti nemal nech jeho geny sa neposunu dalej..


PuckaClan   |   ip:85.248.24   |   2009-06-07  (16:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Radšej postojačky zomriet ako na kolenách žit! tento svet sa rúti k záhube, to je jasné a treba zmenu, dlho to takto nevydrží ale násilná vláda jednej malej skupiny nikdy nemôže fungovat, ani pod takýmto tlakom ked počíta s ludksým strachom, absolutna moc korumpuje strašne a ludia čo sa tam dostanú určite nebudú tí dobrí


Iluminat   |   ip:213.181.1   |   2009-06-07  (16:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hafan rozumna rec, nehovorim preto, ze si ma zastavas, ale preto, ze si pochopil moj smer a to dost presne. Na internet sa vyjadrim, ze je to dvojsecna zbran. Sluzi zaujmom mnohych. Jednym skodi, dalsim zas pomaha a v niecom inom je to naopak. Aspon mame slobodu slova a slobodu zverejnovania informacii. Horsie ako tv to mozno ani nieje, lebo na internete moze clovek tvorit a ponukat svoje. Z tv moze iba prijimat a rozculovat sa.


PuckaClan   |   ip:85.248.24   |   2009-06-07  (16:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ,,Až sa svet ohliadne za 20. storočím, bude plakat. Ne preto, že bolo zaplavené krutostou, ale preto, že dobrí ludia mlčali."
Martin Luther King

velmi dobrý citát a ja verím že nás normálnych je viac ako týchto zadebnených ubožiakov, čo majú komplexy menejcennosti, problémy so sebarealizáciou, tazkosti s naviazaním vztahov, možno ich s*re šéf, možno malý pipík, akné, tazké detstvo, nikto sa s nimi normálne nebaví a preto sa potrebujú niekde začlenit a dúfajú že ked dostanú čip tak hned budú frajeri, ze ked bude nwo už sa im nikto nebude smiat :) predpokladám že ten šašo bude stat v rade medzi prvými už týžden pred oficiálnym odovzdávaním čipov len aby sa ukázal :D,,, ale toto nie je cesta ako si liečit vlastné psychické problémy, takto si tvorit svoj vlastný svet, kde on v boha neverí ale ultimáti sú jeho pán, oni urobia poriadok s našou chorou spoločnostou a aj s ním samým... tí čo sa nahánajú za svojou vlastnou mocou a peniazmi nedokážu byt aj tak štastní a vecsinu času len zhrnaju zhrnaju a potom ich z toho stresu trafí šlak, toto je ich trest, tak im treba haha :-D


anna   |   ip:217.12.51   |   2009-06-07  (19:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hafan, ideš na to dobre, si fajn, držím Ti palce nech sa Ti v živote darí.hafan   |   ip:78.99.150   |   2009-06-08  (14:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ďakujem Ti. (-:+


Iluminator   |   ip:213.181.1   |   2009-06-08  (14:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PuckaClan, ano som najmudrejsi a co ?


PuckaClan   |   ip:85.248.24   |   2009-06-08  (16:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LOL že najmúdrejší, super rgument, takže ten chudák trpí dokonca aj sebaklamom.. nečudoval by som sa keby bol rozdvojená osobost, ako sa odosobnuje že vy budete očipovaný, vy si nevážite slobodu, lebo on si dá nick Iluminator a už je s nejakými svojimi "bohmi" iluminatormi, pred ktorými klačí a každé ráno sa modlí najlepší kamarát :), predpokladám že ten úbožiak ešte z puberty nevyšiel preto tu tak knučí teraz :-D, najprv som nechápal čo tu robí a teraz mi to došlo, ved už aj do blázincov internet zaviedli :-D


Iluminator   |   ip:213.181.1   |   2009-06-08  (16:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Daj sa na psychologiu. Vacsinou platia najviac tym, ktori nikdy pacienta nepochopia. Budes bohac.

Som najmudrejsi bola len provokacia. Vyslo to!!! Vedel som ze sa nejaky blbec chyti. Tak isto je moj nick provokacia, ale aj skutocny zaujem o zmenu.

Hovorim pravdu aj ked ju tiez nerad pocujem.

Ten net v blazninci ide z tvojich dani. diki. Len makaj, aby som mal rychlejsi.


Iluminator   |   ip:213.181.1   |   2009-06-08  (16:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vyrovnanym ludom nevadi, ked o sebe niekto hovori, ze je najmudrejsi. Vadi to len tym, ktori neznesu to, ze sa nad nich niekto stavia. Sebavedomi smradi su to. Je to logicke a pravdive. Vyrovnany so sebou take kraviny neriesia, lebo vedia, ze nikto nieje najmudrejsi. To len primitivny smradi musia reagovat na nezmysli.


PuckaClan   |   ip:85.248.24   |   2009-06-08  (17:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  neboj nejde to z mojich daní tie neplatím, lepšie byt sebavedomy smrad, ako zbabelý postihnutý jedinec s nalomeným sebavedomím ako si Ty čo ppotrebuje ambulantnú liečbu u psychiatra a ešte sa mu na nu šeci normálny ktorí pracujú skladajú


joplins   |   ip:212.27.20   |   2009-06-08  (17:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hej, kto chce psa byt palicu si najde... tebe nevyhovie nikto iluminat... to som si uz vsimol, ze mas rad,ked ta niekto pochvali a potom uz nevies prestat... ked niekto povie BIELE, tak ty uz len z principu povies CIERNE. rozbiehas sa stale rychlejsie, do toho... mur caka....


PuckaClan   |   ip:85.248.24   |   2009-06-08  (17:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a to s tou psychologiou máš trochu pomotané, platí u psychiatrov, nie psychologov teba asi ešte nikto nepochopil :-D, skutočný záujem o zmenu z tvojej strany by bol keby si sa konečne dal do poriadku...


Iluminator   |   ip:213.181.1   |   2009-06-08  (17:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som rad, ze ma obcas niekto pochvali, vtedy vidim, ze su tu aj rozumny ludia, ktori potlacaju svoje ego a dokazu si priznat chyby.

Som myslel, ze ti nemusim vsetko pisat podla sablony. No, chapem tvoju potrebu mudrovat u detailov. Co je to dat sa do poriadku ? Nekritizovat vinnych ?

Vysvetli
Iluminator   |   ip:85.248.24   |   2009-06-08  (17:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prepáčte mi, ja nie som blázon, to tie drogy mi nerobia dobre


Iluminator   |   ip:213.181.1   |   2009-06-08  (17:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Inak s tym, ze niekto zacne pisat v mojom mene som pocital uz skor. Je to len prejav neschopnosti pochopit a podat rozumne argumenty. Keby som bol blbec, tak by nikto z vas nemusel hrat necestne. Kazdy rozumny vsak pochopi, co som naozaj pisal ja a co niekto iny.


PuckaClan   |   ip:85.248.24   |   2009-06-08  (21:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  :-D fakt rozdvojená osobnost, do poriadku sa máš dat Ty sám, (čítaj ktoré vlastnosti som ti vytkol) ja nepotrebujem byt boháč, mám to čo potrebujem, preto sa psychologii nevenujem ako zarobkovej činnosti, ved hádam ta v tom zariadení kde si dajú do poriadku,,, tu nejde o kritizovanie druhých podla Teba vinných, kktov je na svete mrte, to wem už dávno preto kktizmus nepodporujem a sám ho kritizjem a som zásadne proti nemu, aj to je dovod prečo som sa do Teba obul, lebo s tou tvojou zbabelostou si pre mna len kus ufnukaného trusu, hanba teba aj takým ako si ty, chod sa modlit ku svojim iluminatom, bozkávaj im nohy sr*lo...

FOR ALL: toto nie je jeho chyba, táto emočná otupenost a chýbajúce sebavedomie, to je chyba rodičov, výchovy, predpokladám že jeho foter ako otec zlyhal, nemal v nom vzor a teraz má problémy s nadvezovaním vztahov, ale ked príde era čipov a iluminatov tak sa mu isto šecky jeho problémy vyriešia, ludia vychovávajte svoje deti, lebo ked bude viac takých debilkov, vtedy príde náš koniec...
a čo sa týka tých drog že za nejakej svetovlády vymyznú tak to je riadna sprostost, ten fakt asi nevie o čom hovorí, hlavná vec že najlepšiu jednotku som mal od ludí čo majú loove a fakt vplyv ale chlapec sa vyzná a je najmudrejší, obyčajný ťuťo...


Jarmila   |   ip:213.151.2   |   2009-06-08  (23:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neviem, ci sa v tejto diskusii o tom uz pisalo, vsetkym odporucam precitat si knihu Martina Herzana: Totalitni svetovlada - tam su mnohe veci, ktore video len nacrtava podrobne vysvetlene na mnohych faktoch


hafan   |   ip:78.99.150   |   2009-06-08  (23:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Totalitná svetovláda je v nás samých. Tam treba čítať.


Iluminator   |   ip:213.181.1   |   2009-06-10  (15:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NWO je najlepsie riesenie ake sa da spravit, lebo ludia sa nedokazu bez strachu z trestu za chriech zmenit. Skusalo to nabozenstvo, nevyslo. Treba NWO v kazdom pripade. Musi sa zlikvidovat skodna zver tohoto sveta.


PuckaClan   |   ip:158.195.1   |   2009-06-11  (08:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  skodna zver si ty, ty ubohy zbabely uknucany sralo sralo, nic nevies len tri vety dokolecka omielat hlupak...


Asmodeus   |   ip:81.89.61.   |   2009-06-16  (09:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Populizmus ako Ficko. Kto im to ma zozrat. Vsetky prachy, ktore sa budu dat aj tak slohnu a ludom nic nenechaju. Radi by si spravili vlastnu diktaturu, zrejme. Treba ich odstranit.


rumburak   |   ip:95.102.42   |   2009-06-29  (20:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KDE SI MOZEM STIAHNUT TITLKY? ??? AKO DO POCITACA AB YSOM SI DAL VIDEO AJ S TITULKYMI DO MOBILU ... ODPISTE MI NA 007sam@zoznam.k


jan   |   ip:95.102.4.   |   2009-08-14  (08:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jamyslym, že tu sa hlavne jedna aby nevznikla nova strana,ktora by dokazala strhnut masu ludi,a tym by ohrozovala danu vladu,či režim.zatial naši papalaši tvrdia,že je to nacisticka strana,ktora sa musi byt v zarodku zakazana,i ked momentalne bojuje za dobro veci.to že bola brutálne rozprášená,tym iba získala na sympatii a získala si dalších privržencov. každy režim sa boji svojho nepriatela,neboli to iba komunisti,kapitalisti aby ho uchranili zabiju miliony neviných ludi.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Elektronický koncentrák


2013-05-15  (09:54)  |  Video
Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?

Tento obludný systém se reformovat nedá!


2013-05-06  (20:00)  |  Video
O zdravotnictví, politice, korupci a nutnosti obnovení občanské společnosti hovoří s až šokující otevřeností známý lékař z oboru celostní medicíny (psychosomatiky) v pořadu Hydepark ČT dne 7.2.2011


Pravda poznání spiknutí chemtrails podvod illuminati nwo konspirace ufo mms drogy ufo cz dabing


2013-04-21  (11:50)  |  Video
Takový sestřich zásadních faktů které by vám mělo pomoci pochopit co se okolo a svámi děje... Ps: S mms mám vlastní velice pozitivní zkušenosti , a v mém okolí čím dál více lidí také.


Zakladatel Facebooku v Illuminatoch


2013-04-17  (00:03)  |  Video
Mark Zuckerberg a jeho mikina plna symbolov


Natáčať úrady a úradníkov je možné!


2013-04-16  (09:26)  |  Video
Natáčať úrady a úradníkov je možné! Nedajte sa zastrašiť otázkou či máte na to povolenie !!!


Berieme si spat svoju krajinu


2013-04-11  (23:26)  |  Video
19. 1. 2013 Bratislava


How-Know: Bitcoin - virtuálna mena (Video prednáška)


2013-04-09  (17:59)  |  Video
Juraj Bednár (Digmia - http://www.digmia.sk/) rozprával 18. januára v UPeCe o virtuálnej mene Bitcoin. O tom, ako to funguje, v čom je lepšia ako fiat peniaze, kde sa dajú Bitcoiny získať. Mgr. Juraj Bednár vyštudoval informatiku na Fakulte Matematiky, Fyziky a Informatiky UK v Bratislave. Venuje sa bezpečnosti, budovaniu serverových fariem a open-source. Je spoluzakladateľom spoločnosti Digmia. Zároveň je externým prispievateľom časopisu InfoWare. Medzi jeho záujmy patrí evolučná teória, ekonómia rakúskej školy, ázijská kultúra a čokoľvek, čo súvisí s IT a bezpečnosťou. Patrí medzi zakladajúcich členov SKLUG, momentálne časť svojho času venuje práci pre Spoločnosť pre Otvorené Informačné Technológie (soit.sk) a hackerspace Progressbar (progressbar.sk).


Dokumentárny film o ceste na Mesiac - CZ


2013-04-07  (16:40)  |  Video
Najlepší film o ceste na Mesiac aký som zatiaľ videl. Zbiehajúce sa tiene, dôkazy že prenosy boli robene len z obežnej dráhy okolo Zeme. Úvahy o tom ako mohli preletieť radiačným pásom Zeme a prežiť - bez štítov atd...


Tajemný vesmír S03E02 - Paralelní světy HD


2013-03-27  (03:00)  |  Video
Dokumentární seriál o vesmíru.


Zdrogovaný Hitler, šokující historie ! Realita na drogách ! Jedinečný dokument


2013-03-27  (02:29)  |  Video
Tak tento dokument konečně odhaluje podstatu hitlerova úspěchu, pochopíte jak mohl tak dokonale neunavně řečnit. Ono na takovém pervitinu by vté době ovládl svět kde kdo.. No konečná dokument který jasně dokazuje že svět málem ovládla jediná smažka


Plánované stárnutie vecí - Žiarovková konšpirácia


2013-03-15  (11:28)  |  Video
Nepotrebuje komentár...


Pravda o našem spánku


2013-03-13  (15:13)  |  Video
Když je noc tak většina lidí jde spát a ráno se probudí, někteří si pamatují, že měli ve spánku sny, jiní neví, jestli měli ve spánku sny. Tělo spánek nutně potřebuje, pokusy nám ukázali, že nedostatek spánku ohrožuje naše zdraví a může vést i k naší smrti. Když spíme, dochází v našem mozku a našem těle k důležitým změnám, které nebylo možné realizovat v době, kdy nespíme, vše v nás a okolo nás se mění, protože je to živé. Spánek potřebuje nejvíce náš mozek, protože v něm dochází k velikému množství změn, a když spíme tak se v mozku mnohé mění a sny slouží k tomu, abychom umožnili mozku změny provést a nezabývali jsme se mnoho myšlením.


Pološero Byznys v bílých pláštích Šokující pravda vyplouvá na povrch Důkazy i


2013-03-13  (14:52)  |  Video
Tak opět další reportáž tentokrát odhalující špici tohoto ledovce jménem farmaceutika a její podvody a kšefty s lidskými životy i s zdravím. Vidíte zde jasné svědectví jak farmaceutických zástupců tak doktorů uplácených zájezdy dárky ihotovostí. Šokující realita, tak popřemýšlejte nejste náhodou také obětí tohoto monstrózního zvráceného byznysu ?


Hranice casu Hrátky s časem uzasny dokument dabing


2013-03-11  (23:02)  |  Video
Dokument


Přednáška - Vegan Fighters (Veganfest 9. 3. 2013)


2013-03-11  (19:11)  |  Video
Záznam přednášky, která proběhla v rámci Veganfestu dne 9. 3. 2013 na Skleněnce a která se věnovala veganské výživě a sportovní suplementaci. Přednáší Jan Müller a Iva Linda Maruščáková.


Moudrý a záhadný Buddha dokument CZ dabing díl 1zajímavé skutečnosti


2013-03-10  (11:28)  |  Video
Dokument o budhovi !


Čítanie myšlienok


2013-02-06  (13:39)  |  Video
Čítanie myšlienok


Programovanie osobnosti - full version


2013-01-26  (12:59)  |  Video
Ako to funguje


Berieme si späť svoju krajinu


2013-01-20  (08:52)  |  Video
Berieme si späť svoju krajinu ! nám. Slobody, BRATISLAVA 19.1.2013


Obrana pred psychopatmi III


2013-01-09  (20:17)  |  Video
Dokument.


KVANTOVÉ PROBUZENÍ - Pravda o roku 2012 (celý dokument)


2012-12-15  (17:37)  |  Video
Vynikající italský dokument o probíhající transformaci. Slovenské titulky. Převzato z kanálu YouTube.com > Lindush1105


2012 Pravda taká aká je - SK dabing


2012-11-30  (17:23)  |  Video
Najsledovanejšia otázka 2012..priame odpovede bez okolkov!


Od Fica do Fica (dokument)


2012-11-22  (11:53)  |  Video
Film, z ktorého môže prísť zle. Slovensko, aké si nechceme pripustiť. Krajina nášho srdca. Dokument / Zuzana Piussi / 2012


Pri všetkom optimizme bude iba horšie ! Globalizácia


2012-09-14  (14:46)  |  Video
Konferencia SSI Korene - Doc.Ing. Peter Staněk, CSc


The Union: The Business Behind Getting High CZ titulky


2012-09-11  (15:09)  |  Video
Dlho utajované a potláčané informácie konečne slobodne aj na Youtube...


Plán mocnářů na globální vyhlazení lidstva odhalen!!! Dr.Webster Tarpley Ph.D. 23.5.2011 CZ


2012-08-18  (17:23)  |  Video
Video


Matrix je metafora


2012-07-10  (10:32)  |  Video
Vysvetlenie!


Deň pred odhalením


2012-06-30  (19:34)  |  Video
The Day Before Disclosure je ocenený nórsky dokumentárny film, ktorý predstavuje podložené fakty a svedectvá o prítomnosti mimozemských inteligencií na Zemi, a o zahladzovaní a diskreditovaní informácií s tým spojených.


Veď oni....


2012-06-07  (20:22)  |  Video
To nič, to oni sa len tak hrajú, oni nám takto skrášľujú oblohu, aby nebola len modrá....


19 minút....


2012-05-08  (10:41)  |  Video
19 minút, ktoré možno niekomu predsa pomôžu zmeniť pohľad na určitý fakt....


Odpojte se od MATRIXU!!! - NÁVOD aneb Informační válka


2012-03-17  (15:01)  |  Video
Video. Veľmi poučné ale hlavne vám ušetrí drahocenný čas!


Thrive movie


2012-03-17  (11:51)  |  Video
Sledoval to včera večer a bol som unesený. Doslova som tomu nemohol uveriť, čo pozretie tohto filmu spôsobilo. Je to úžasné. Každý z nás potrebuje vidieť toto. To sa vzťahuje na cudzincov, alternatívne zdroje energie, teórie o sprisahaní, a riešení na politické problémy sužujúce svet. Čo viac si priať? Je to skvelý, skvelý dokumentárny film. Páčil sa mi.


Ďaľšie z videií...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Nový vek

Nový vek sa začal priebežne rodiť, proces je pomalý no výsledky môžu priniesť rýchly zlom vo vedomí ľudstva.


Plán Fed priviezť súkromné armády do USA bude ...

SLÁVIA - MATKA SLOVANOV OŽÍVA !

Wikileaks - Ron Paul komentuje depeše o meetingu USA se ...

Ži a nechaj žiť.

Ako nás farmaceutické spoločnosti...

Archív

Stručne k Ládinovej smrti

Bin Ládin sa stal číslom jeden v TOP hľadaných ľudí na svete za posledných 10 rokov. To vieme všetci. Pozrime sa, ale teraz na fakt primitívny vývoj udalostí posledných dní. USA teda hľadajú Ládina 10 rokov, potom ho akože nájdu. Čo sa, ale stane? Krvavo ho popravia. Tak neviem, ale dúfam že nie len mne pripadá táto celá akcia smiešna, nelogická a teda ak bola predsa skutočne zrealizovaná, vyzerala ako by ju zataktizoval prvák základnej školy...


V česku vzniklo nové politické hnutí, které spojí v...

„Čakáme na Obamu, Rada Európy a WHO v tomto prípade ...

Sme na dobrej ceste, pán prezident Gašparovič

Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

Lietadlá spred tisícročí


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.418 s