21. August 2019
    
Obchodníci sa obávajú kriminality Rómov! Pomôže nám domobrana? - Dolezite.sk

Obchodníci sa obávajú kriminality Rómov! Pomôže nám domobrana?


  2013-02-09  (13:26)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Obchodníci sa obávajú kriminality Rómov! Pomôže nám domobrana?

 

Každý národ má takú vládu, akú si zaslúži. Bez dostatočného množstva rozumných a odvážnych ľudí, je ľudská masa ponechané napospas zločincom a oligarchii. Zbabelci, ani hlupáci budúcnosť nikdy netvorili.

Od pádu socializmu ničia životy Slovákov skorumpovaní politici a asociáli viac ako 20 rokov. Podľa nedávno medializovaných informácii, niektorí slovenskí podnikatelia majú obavy z prehlbujúcej sa chudoby, nakoľko môže prerásť do hromadných rabovačiek. V tejto súvislosti je vhodné položiť si otázku: „ Ako dokážeme problémy korupcie a kriminality vyriešiť?“
História nám u
ž viac krát ukázala, že ľudstvo dokážu pred nespravodlivosťou najlepšie ochrániť rozumne nastavené tresty. Dovolím si tvrdiť, že príčinu našich slovenských problémov treba hľadať práve v nedostatočnom strachu sociálnych parazitov (skorumpovaných politikov a asociálov) z trestu.

Pri riešení blížiacej sa sociálnej katastrofy môžu byť pre Slovákov inšpiráciou, odvážni a spravodliví muži pôsobiaci v rokoch 1849-1906 v San Fraciscu.
Pôvodne do roku 1848 bolo San Francisco malé bezvýznamné mesto. V
šetko sa však zmenilo prepuknutím zlatej horúčky, kedy počet obyvateľov v priebehu roku 1849 rázom stúpol z 1000 na 25000. Prudký nárast populácie mal za následok chaos a zvýšenie kriminality. Husto zaľudnená prímorská oblasť sa stala zdrojom zločinu, hazardu, prostitúcie a drog. Lúpežné bandy mohli takmer beztrestne terorizovať obyvateľov mesta. Skorumpovaní politici, sudcovia ani polícia nejavili potrebný záujem s kriminalitou bojovať. Súdne procesy boli mnohokrát iba fraškou. Úplatkárstvo sa stalo bežnou súčasťou života ľudí. Vplyvní predstavitelia mesta zámerne chránili svojich priateľov- kriminálnikov podozrivých, alebo obvinených zo zločinov. Otvorene boli tiež praktizované volebné podvody. Vtom čase sa v oblasti San Francisca objavujú samozvaní „muži zákona“ nazývaní San Francisco Committee of Vigilance.

Na tajnej schôdzi, ktorá sa konala začiatkom júna 1851, približne dvesto významných občanov mesta po mnohých hodinách diskusií a rozpráv vytvorili organizáciu, ktorá sa stala prvou domobranou.

čšinou do nej vstupovali lepšie situovaní muži s rodinným zázemím- vlastniaci dobytok, majitelia železníc a bankári, teda ktorí mali čo ochraňovať. Aj keď sa snažili netrestať nevinných, nemohli fungovať oficiálne. Svojim konaním totiž porušovali platné zákony.

Organizovali si vlastné neformálne súdne procesy a rozpravy. Vždy mali maximálnu snahu aby bol trest primeraný. Vrahov a násilníkov napríklad popravovali obesením a lynčovaním. Drobní zlodeji a páchatelia menej závažných činov boli bičovaní, alebo prinútení opustiť mesto, pričom sa doň nesmeli nikdy vrátiť.


Na svoju mobilizáciu domobrana
používala mestské požiarne zvony. Organizácia disponovala aj vlastnými novinami a budovou veliteľstva s dielňami, zasadacími miestnosťami, vojenskou kuchyňou a zbrojnicou. V prípade potreby mohli byť zločinci v sídle organizácie aj dočasne uväznení. Napriek tomu, že sa domobrana snažila nastoliť spravodlivosť a neprenasledovať nikoho na základe rasy, neskôr boli niektorí členovia zameraní aj na obmedzenie prílivu čínskych prisťahovalcov. Keďže väčšinou obyvatelia mesta s činnosťou domobrany súhlasili, neobjavili sa významnejšie snahy ju zastaviť.


Členovia San Francisco Committee of Vigilance napísali aj vlastnú„ Ústavu výboru domobrany mesta San Francisco v štáte Kalifornia“, v ktorej sa okrem iného uvádzalo:
„PRETO my, občania, ktorých mená sú spísané nižšie, spájame svoje sily a zakladáme združenie, ktorého úlohou bude udržiavať pokoj a všeobecný poriadok a obraňovať životy a majetok obyvateľov mesta San Francisco, a zaväzujeme sa podnikať všetky zákonné kroky na zachovanie zákona a poriadku a dohliadať na dodržiavanie zákonov v rámci riadnej správy; s odhodlaním zároveň vyhlasujeme, že žiaden zlodej, lupič, podpalač či vrah neunikne riadnemu trestu, pre nedokonalosť zákona, zlé zabezpečenie väzníc, nedbanlivosť či skorumpovanosť polície alebo ľahostajnosť tých, ktorí predstierajú, že dozerajú na výkon spravodlivosti. Na dosiahnutie cieľov nášho združenia sme sa dohodli na nasledovnom:
1. Zdru
ženie sa bude nazývať Výborom domobrany na ochranu života a majetku občanov a obyvateľov mesta San Francisco.
2. Bude zriedená miestnos
ť na schôdze a rozpravy výboru, v ktorej sa za uvedeným účelom bude zdržiavať jeden alebo viacero členov výboru, v nepretržitej službe dňom i nocou, aby prijímal správy od ktoréhokoľvek člena združenia alebo akejkoľvek inej osoby alebo osôb, svedčiace o akomkoľvek násilnom čine spáchanom proti osobám alebo majetku občana San Francisca; ak prítomný člen alebo členovia výboru rozhodnú, že tento čin si vyžaduje zásah výboru, či už na pomoc dodržiavania zákona alebo pre rýchle a okamžité potrestanie páchateľa, výbor bude ihneď zvolaný za účelom vykonania krokov, na ktorých sa väčšinou hlasov zhromaždené členstvo uznesie...
3. Po zhroma
ždení výboru sa rozhodnutie väčšiny prítomných považuje za záväzné pre celý výbor a tí členovia výboru, ktorých mená sú uvedené nižšie , sa zaväzujú na svoju česť, že sa budú navzájom podporovať a obraňovať pri vykonávaní dohodnutých činov výboru aj pri riziku ohrozenia vlastného života a majetku.“ (Benson, 205, s.163- 164)
Nekompromisný prístup domobrany sa ukázal ako správny. Utajené stretnutia a razie proti zlo
čincom spôsobili, že kriminalita v meste výrazne poklesla. Príslušníci domobrany sa stali hrdinami starého západu.

Spravodlivú spoločnosť dokážu zaistiť iba uvedomelí a rozumní jednotlivci, s odvahou postaviť sa neprávu na odpor. Sanfranciská domobrana nám ukázala, že v prípadoch keď nepriateľ používa nemorálne spôsoby, v záujme víťazstva spravodlivosti je opodstatnené, siahnuť dočasne po rovnakých opatreniach ako protivník. Zbytočné je žiadať nemorálneho súpera, aby dodržiaval pravidlá, keď ťa medzitým od chrbta porazí.

 

Zdroje:

1Benson, M.: TAJNÉ SPOLOČNOSTI. Bratislava: Ikar, a.s., 2007
2The Virtual Museum of the City of San Francisco .: History by Subject Page 1 : in. sfmuseum.org, 08.02.2013, http://www.sfmuseum.org/hist1/index0.html


Marián Mišún
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
xixixi . lahewequ95   |   ip:78.98.66.   |   2013-02-10  (13:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dojdu sem mierove jednotky a ste dobojovali..


brp . seputido55   |   ip:213.81.17   |   2013-02-10  (13:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak to u nas vypukne ta ja uz som pripraveny,Barnett Ghost 400.


MA . revitabe87   |   ip:85.163.20   |   2013-02-10  (13:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ty mas ghosta? Zaaaavist :)). To je najsupovejsia kusa v chotari. Kolko di za nu vyplazol?


Pepe . durumari50   |   ip:95.103.20   |   2013-02-10  (13:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neviem či si to autor uvedomil, ale to čo tu opísal je vlastne "mafia"


brp . seputido55   |   ip:213.81.17   |   2013-02-10  (14:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to;MA.revitabe87, kupil som na ebay za $800 u nas vyjde kolo 1300 eur? myslim a mozno aj viac ,ako pises je to pecka ktomu poriadne hroty a prestreli aj slona.


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-02-10  (14:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tiež premýšlam o kúpe tichej zbrane,
Kuše alebo kladkového luku.
Lebo pri tých početných zbranových amnestiách a tupom národe tu zostane, pri nedajbože občianskej vojne tlupa opíc s kamenmi v rukách!!

Treba sa poistiť,,to je pravda,,a ked už tak aspoň niečím čo prejde minimálne 4-mi prismahnutými naraz..kedže máme vedomosť ,že ich odvaha rastie úmerne počtu:-DDDDDD


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.178   |   2013-02-10  (14:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V USA sa ten spolok volal Ku klux klan!

Taký pokus za posledných 23 rokov tu už bol, tuším za Slotu! Parazitujúci podnikatelia chceli vybudovať demoobranu vraj na ochranu svojich podnikov, chceli prispievať aj na jej činnosť. Vieme kto by ich platil aj na čo by sa to nakoniec zvrhlo a proti komu!

To riešenie nikam nevedie - treba sa zamýšľať na príčinách sociálnych nepokojoch a nie na následkoch! Treba odstrániť parazitický chazarsko-sionistický-žido-kresťanský regenerátsky systém!

To sa dá odstrániť zbavením sa paratizujúceho egregora a oboznámiť sa so skutočnými dejinami ľudstva a neveriť his-tóre / histórie tóry /!

Nech žije védické poznanie a jeho uplatňovanie do života!


xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-02-10  (14:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  chcel by som upozornit na jeden dolezity fakt.

Vydavky statu na asocialov su len zlomkom z toho co si odhryznu vyvolene gorily. Pre slovensko korupcnici a skorumpovanci predstavuju ovela vacsie nebezpecenstvo nez cigosi.

preto aj obracanie verejnej pozornosti na ciganov povazujem za obrannu taktiku skutocnych skodcov - goril, skorumpovanych podnikatelov a politikov.


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2013-02-10  (14:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Cigani su zbabelci a ked ich je 30 tak je to nebezpečná tlupa bezmozgových prvookov.

Vojna bude,skôr či neskôr!!
xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-02-10  (14:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a dalej chcem doplnit, že pokial bude nutne vytvorit domobranu, tak celkom urcite nie proti cigosom ale proti nasej vlastnej vlade, resp.EU. a NATO.
jan . pukikyri5   |   ip:78.99.178   |   2013-02-10  (14:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xxx.wefipipy88

Máš u mňa tentoraz pochopenie a plus!


anon . tyreduri71   |   ip:95.105.13   |   2013-02-10  (14:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Merkelová v Nemecku požiadala banky aby sa vrátilo deponované zlato na nemecké územie,niekoľko stoviek ton, stanovila minimálny príjem nemca, východného či západného na 1130€ mesačne, bez skúmania príčin prečo nemá požadovaný príjem, bude mu dorovnaný na 1130€ štátom. Nám tu predpisujú únijný géniovia šetriť ešte aj zo sociálneho minima 65€ na slovenskú hlavu, aj to musíte preukázať že nežijete s boháčom s prijmu ktorého (300€) vás môže živiť. Obdobný štandard majú Francúzi. Majú právo, poslední v tomto štáte na rabovačky, občiansku neposlušnosť, rebéliu, ..... MAJÚ ! Debilné argumenty niektorých politikov, že nech idú podnikať, nech idú robiť a podobné sprostosti, musia v každom generovať revoltu ......Andrej . bomefumi93   |   ip:91.229.29   |   2013-02-10  (15:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Obdobne konanie samostatnych bezpecnostnych zloziek je v zakone prisne definovane,ako svojvolne agresivne konanie a organizovana trestna cinnost,pachajuca nasilie a obmedzovanie osobnej slobody "ubohym diskriminovanym".Podobne je na tom aj zakladanie "susedskych hliadok",stat bude argumentovat cinnostou mestskej,ci obecnej policie a samostane hliadkovanie bude rozpustene,ako sumivy celaskon.Nutnost registracie takehoto obcianskeho zdruzenia dohliadajuce na bezpecnost uz zabezpeci,aby sa "rasiticke ydruzenie" zamerane voci "ubohym diskriminovanym" a "nepravom obvinovanym" zaoberalo "bojom proti rasizmu","xenofoibii" a "netolerancii",ktory je hlavna napln bezpecnostnych zloziek v podruci Bruselskych idiotov,ktori videli realitu z rzchlostneho vlaku Tokijskeho metra..


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-02-10  (15:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mňa by zaujímalo,prečo ten znak v spodnom ľavom rohu na obrázku má tvar a podklad,ako známy odznak Hitlerjugend?Je to oficialny znak?


daro . dupyhobe91   |   ip:91.127.53   |   2013-02-10  (16:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sú tuto:
http://www.slovenskibranci.sk/sb_vedenie.html


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2013-02-10  (17:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To záleží či tých kriminálnikov chceš iba mlátiť vajcami o stĺp verejného osvetlenia , alebo ich chceš ozaj lynčovať , alebo strieľať . Ja myslím že je normálne , ak niekto niekoho kto robí vyslovene zlobu občas zmláti , ale toto už bolo trocha prehnané .


John11146 . vexutefo87   |   ip:89.102.36   |   2013-02-10  (17:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No to je uz fakt komicke. Tak tajna policia bude nahanat tajnu domobranu a na skutocnu kriminalitu neostane cas.

Teror a strach inkvizicnych a mafianskych kadrov rozsievany medzi ludi na sposob Duceho a Fuhrera a hadzat spinu hlava-nehlava, len aby to vyzeralo ako spravodlivy boj.
Retorika gulometov a pistoli je znama: gulka je lacnejsia ako plat robotnika v prave, a posluzi na spacifikovanie mas.

Ludia bojuju proti ludom, a chudoba, hlad a nudza vycinaju stale viac a viac.
Co ste taky netrpezlivi? Peniaze budu, ale ci na pohreby a vdovy ci siroty, to zalezi na vas.

Co sa pozerate na 'asocialov' zhora, potrebuju vari este viac beznadeje. Oni vam nevykradli stat, na to sa mozu bohaci len uskrnat - tam su skutocni asociali.
Spravodlivo sudit tak ako medzi bohatym, tak ako medzi chodobnym. Zlodej je zlodej a vrah je vrah, nehladiac na socialny status.
Tu nepotrebujeme samozvanych pistolnikov, uz takych na Slovensku vykvitlo dost.


sines . nowyxale46   |   ip:78.98.156   |   2013-02-10  (18:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaujimave je , že strana ktorá by problem dokázala s asocialmi a skorumpovanými politikmi vyriešiť,tak administrátor tejto stránky jej názov a mená členov, dokonalo a vytrvalo cenzúruje.. takže Admin patrí tiež k tím zbabelcom a k hlupákom.. že adminko..


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-02-10  (18:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sú to len deti-airsofťáci. Možno nasraté,ani nevediac za čo a na koho.Jednohubky pre cigáňov.


daro . dupyhobe91   |   ip:91.127.53   |   2013-02-10  (19:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cobra
nie je to airsoft. sú to akustické zbrane a po istej ani nie zložitej úprave je ich možné prerobiť na ostré. trošku stratia na presnosti, ale funkčné budú dosť. také úpravy sú však nelegálne. na cigošov by práve stačili, a to je tak vše. postaviť sa dobre ozbrojeným a trénovaným jednotkám pri protestoch gorila, alebo oslobodenie spp, ski toll a slov elektrární z rúk zahraničných imperialistov však nezvládli. po obsadení takých strategických národných podnikov by ani dlho nedokázali odolávať ani vojskám NATO, ktoré by impíkom išli robiť "humanitárnu pomoc", ani najatým žoldákom typu black waters.oproti nim sú to skutočne deti.a to vie aj p. mišún a je to realita.


cobra . poganeri97   |   ip:85.248.20   |   2013-02-10  (19:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DARO som fanúšik do zbraní.Sám mám doma 5ks.exp.zbraní,viem o aký druh úpravy ide.Ale svojvoľné behanie po lese,aj keď s takto upravenou zbraňou zákon nedovoľuje.Myslím,že takéto bu-bu-bu hranie na vojakov,nevedie k ničomu.Môže len poškodiť fanúšikom zbraní,ktorý v zbraniach nevidia len obrys mušky a potencionálny terč na jej konci.


woodoo . rinyveky35   |   ip:84.16.32.   |   2013-02-10  (19:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Všetko je nastavené od počiatku vekov tak, aby si to chudoba vyriešila sama medzi sebou zabíjaním, stačí vniesť medzi ňu nenávisť, je ľahšie chudobu poštvať proti sebe, aby sa pozabíjala, ako ju nakŕmiť...


hr . qocywibi08   |   ip:85.237.22   |   2013-02-10  (22:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  navážať sa do cigánov ? to je len úbohé ventilovanie vlastnej frustrácie , ktorej príčina je niekde úplne inde ako v samotných cigánoch.

Ani ja cigánov nemám ktovie ako v láske , ale aj keď som žil v kraji kde ich je viac než dosť ( okres Rim.Sobota ) , tak na cigánov nemožem vela zlého povedať. Proste sú iný , avšak to neznamená že sú to len lenivé , parazitujúce a asociálne bytosti.

Keď cigánovi dám prácu a za ňu primerané peniaze, tak pracovať pôjde. S radosťou a vďakou .


hr . qocywibi08   |   ip:85.237.22   |   2013-02-10  (22:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  www.pluska.sk/spravy/z-domova/unikatna-dedina-aj-vdaka-romom-chcu-spisskom-hrhove-byvat-stovky-ludi-
2.html?action_ref_map=[]&fb_source=other_multiline&fb_action_types=og.recommends&fb_action_ids=10152
463211575323&action_object_map={+10152463211575323+%3A148626438623694}&action_type_map={+10152463211
575323+%3A+og.recommends+}


otvoreneoci . vymovepu87   |   ip:99.241.18   |   2013-02-11  (04:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja ties si myslim ze ucinnejsie by sa bolo zapojit sa do nejakeho obcianskeho hnutia za priamu demokraciu a konecne skoncovat v prvom rade s politikmi a potom nech sa narod sam rozhodne jako nalozit s prizivnikmi a parazitmi.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.1   |   2013-02-11  (10:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ahoj vypulene oci, a co prizivnici a paraziti budu tiez hlasovat v priamej demokracii, alebo pocet hlasov bude zavisiet z velkostou majetku?


mrbean . bagijehe78   |   ip:85.216.14   |   2013-02-11  (10:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Výklad našich zákonov hlavami pomazanými , najhumánnejšími - bandita sa ti vrúbe do bytu cez rozbité okno - ty ho nemôžeš orútiť ak nechceš ísť bručať a lepiť pytlíky do basy - ty môžeš jedine mu otvoriť dvere , aby pri vychádzaní cez okno si nebodaj nezlomil nohu , lebo chytrý bandita to zneužije proti tebe . Potom mu zamávaj a podaj na súd o vyrovnanie škody na okne ....tam ti to nezoberú , lebo nemáš dôkaz že tam nejaký bandita bol - a obvinia teba , že si chcel podvodom prísť nezákonne k úhrade okna , ktoré si rozbil ty ! Tak to nejak chodí .


MM . sidasafa91   |   ip:217.75.73   |   2013-02-11  (13:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mnohy to tu zas asi nechapu. To co tu autor navrhuje nie je namierene len proti ciganom ale proti vsetkym ktory druhym ludom ublizuju, kradnu atd..
A ano povedzme si na rovinu ze su to vacsinou spinave potkany co sa nazivaju romovia. Akakolvek vlastna ochrana moze byt len prospesna. Uz davno som tu vsetkym zijucim v takychto oblastiach navrhoval aby sa nesnazili kdejako oplotovat romov ale opacne oplotovat svoje majetky alebo aj cele sidliska a mestske stvrte - casom aj cele mesta. Nikto nebude moct kricat ze niekoho utlacame atd.. pretoze opacne seba budeme chranit.
Ozbrojena domobrana by mala mat zakonnu moc pouzit zbrane proti agresii a ziadna EU a nic podobne by nemohla namietat ked si budeme chranit vlastny majetok.
Jedneho dna sa to stane realitou, staci uz len mala iskra a pekne to tu vybuchne. Ked situaciu neriesia zhora zacne sa riesit zdola


MM . sidasafa91   |   ip:217.75.73   |   2013-02-11  (13:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mnohy to tu zas asi nechapu. To co tu autor navrhuje nie je namierene len proti ciganom ale proti vsetkym ktory druhym ludom ublizuju, kradnu atd..
A ano povedzme si na rovinu ze su to vacsinou spinave potkany co sa nazivaju romovia. Akakolvek vlastna ochrana moze byt len prospesna. Uz davno som tu vsetkym zijucim v takychto oblastiach navrhoval aby sa nesnazili kdejako oplotovat romov ale opacne oplotovat svoje majetky alebo aj cele sidliska a mestske stvrte - casom aj cele mesta. Nikto nebude moct kricat ze niekoho utlacame atd.. pretoze opacne seba budeme chranit.
Ozbrojena domobrana by mala mat zakonnu moc pouzit zbrane proti agresii a ziadna EU a nic podobne by nemohla namietat ked si budeme chranit vlastny majetok.
Jedneho dna sa to stane realitou, staci uz len mala iskra a pekne to tu vybuchne. Ked situaciu neriesia zhora zacne sa riesit zdola


Hockenberry . nogawyji14   |   ip:62.197.21   |   2013-02-11  (21:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja by som "otrieskal vajciami o stĺp" všetkých, ktorí:
- vyplácajú sociálne dávky bez toho, aby za to požadovali dodržiavanie základných pravidiel - najedené deti, účasť v škole, urobené úlohy, umyté a pod.
- nezabezpešia dodržiavanie pravidla žiadne cigarety a chlast za sociálne dávky
- všetkých, ktorí to majú v popise práce a kašlú na to aby stanovili pravidlá ako zapojiť do všeobecne prospešných činností tých, ktorí chcú robiť a opakujem robiť a nie byť len niekde zaevidovaný a simulovať robotu a normálne im za to zaplatiť.
- organizujú "aktivačné práce" bez toho, aby bolo jasné, kto vlastne čo spravil, resp. sa za to vyžaduje len upratanie vlastného bordelu
- všetkých ktorí, absolútne ignorujú nárok na rovnaké zaobchádzanie - teraz hovorím o diskriminácii slušných ľudí a je jedno, či sú biely, či zelený, či čierny
- všetkých, ktorí už teraz rozmýšľajú, ako sa na niekom vyvŕšiť, či prípadne si len tak buchnúť pre zábavu a bez toho aby zistili okolnosti, porozmýšľali a zvážili pre a proti a potom po práve odsúdili a potrestali
- všetkých, ktorí udržujú systém, kde pracujúca žena za 8h zarába 350€ a niekto len za to, že pravidelne počas predchádzajúcich pár rokov pravidelne rodil (sexoval) dostane na dávkach 2x toľko bez toho, aby za mesiac čo i len zdvihol chvost.
-
-
-
-
a milión ďalších položiek.
A za to môžeme my všetci - každý hrabe pre seba, každý dáva úplatky a považuje to za normále, každý kradne, podvádza, odrb*va druhých v robote, všade a považuje sa za hrdinu, geroja.
Tak nám treba, zaslúžime si to.

Tak nám treba.

PS: debilom, ktorí navádzajú na prerábanie expanziek - o čo sa tu snažíte páni provokatéri?
O prijatie zákona na zrušenie voľného predaja zbraní kategórie D?
ANONYM . sipyrige36   |   ip:91.127.12   |   2013-02-13  (18:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hockenberry
neboj, dokedy na tom ryžuje mordechaj k. ešte to chvíľu vydrží. ale potom
"zná vaše adresy a je to čiperka, koho chce najde si ten natáhne perka"

to je otázka času nie tejto diskusie.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Stretnutie Bilderberg zrušené v polovici pretože účastníci utiekli, aby sa vyhli zatknutiu

http://kauilapele.wordpress.com/2011/06/19/benjamin-fulford-june-202011-bilderberger-meeting-cancelled-halfway-through-as-participants-flee-to-avoid-arrest/


Britská vláda a Bill Gates darují miliardy na vakcíny...

Jeme aby sme žili alebo žijeme aby sme jedli ?! 2. čas...

Poslucháč rádia SE o dlhovej kríze

Finančná kríza – čo si musíme neodkladne uvedomiť ...

BULLSHIT náš každodenný.

Archív

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Po udalostiach, ktoré pohli verejnou mienkou v celej Európe, po šokujúcom precedense, keď európskych a vládnych politikov vôbec napadlo siahnuť na súkromné vklady a to dokonca aj drobným vkladateľom, sme sa rozhodli vyzvať politikov, ktorí sa často a radi stavajú do úlohy zástupcov a ochrancov ľudu, aby jasne vyjadrili snahu presadzovať záujem občanov, ktorý hlásajú predovšetkým pred voľbami.


Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Den bez lékaře, nákupů, médií

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.3929 s