22. August 2019
    
Obyčajní ľudia verzus Politici - Dolezite.sk

Obyčajní ľudia verzus Politici


  2010-01-17  (22:20)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
Obycajny ludia verzus Politici - Obyčajní ľudia verzus Politici

Pýtate sa, že v čom to je, že keď sa aj slušný človek stane politikom,doslova zvlčie. Pýtate sa, že ako vám zaručíme,že tí naši ,,  obyčajný ľudia  “” , ktorých si spoločne vyberieme, nebudú takí istí ako tí, čo sú tam dnes. Pýtate sa, že ako je možné slovenskú politiku konečne očistit.

                  

Tieto otázky si ľudia kladú už od Revolúcie. A zvyknú si na ne dať aj jednoduchú odpoveď – slovenskú politiku očistíme len vtedy, ak sa do politiky dostanú čestní ľudia.

 

Ja si to nemyslím. Veriť, že prísun niekolkých čistých ľudí raz za štyri roky je cestou, ako našu politiku očistit, je totiž  len úbohý alibizmus a zakrývanie si očí pred krutou realitou. Pravda je taka, že slovenská politika je natoľko prehnitý organizmus, že ak by sme do neho naočkovali kohokoľvek, je to len otázka času, kým sa prispôsobí alebo rezignuje a vzdá sa boja o čistú politiku.

 

Naozaj sa bojím, že tak by dopadli aj tí naši ,, obyčajný ľudia  “” . Nemyslím si , že by začali kradnúť ako táto háveď. To nie. Ale bola by to len otázka času, kým by zistili, že na boj s veternými mlynmi sú prikrátki.

Ešte raz – zvykneme si myslieť , že politiku očistíme vtedy, keď zmeníme ľudí, ktorí v nej pôsobia.

 

Existuje aj iná cesta ?

Existuje. Je síce ťažšia a menej pohodlná, ale istejšia. Je to cesta referenda ( ľudového hlasovania) . Voľbami totiž meníme dokola vždy len ľudí a spoliehame sa, že konečne to budú tí, čo nás už okrádať nebudú. Referendom však môžeme zmeniť samotný system – a to tak , aby nás už žiadni politici okrádať nemohli. Veľmi málo ľudí vie, že ak si niečo ľudia odhlasujú v referende, má to silu ústávného zákona.

Naozaj je to možné ? Samozrejme. Stačí zdanlivá maličkosť – zozbierať 350 tisíc podpisov a prilákať k urnám aspoň 50 percent voličov. Len vtedy by bolo totiž referendum platné.

 

Napriek tomu som všetkými desiatimi za. Naozaj verím, že ak budeme všetci veľmi chcieť a vytrváme, dokážeme získať aj tie pdpisy a aj by prišlo tých zákono, požadovaných 50 percent ľudí ( ak by sme si švihli , je reálna šanca, že by prezodent mohol referendum vyhlásiť na termín parlamentných volieb – a to by účasti veľmi pomohlo)

 

Poďme spolu snívať

 

Prejdime si otázky, ktoré by sme mohli dať do referenda :

  1. Zrušiť poslancom imunitu  (veď nie sú viac ako my)
  2. Znížiť počet poslancov zo 150 na 50 (bohato by ich stačilo aj 50 , veď aj tak hlasujú len ako cvičené opičky)
  3. Znížiť poslancom plat na polovičku (aj tak by mali za 5 dní to čo 3 obyčajný ľudia za mesiac , takže habadej)
  4. Aby mali plat podľa toho, ako chodia do práce (presne tak ako všetci obyčajný ľudia, veď nie sú výnimky)
  5. Aby tí, čo vymeškajú behom roka viac ako 20 percent  hlasovaní, stratili mandate poslanca (tak je to fér)
  6. Aby okrem funkcie poslanca nemohli vykonávať žiadnu ďalšiu platenú verejnú funkciu (dnes sedia s jednou riťou aj na piatich stoličkách a berú 5 platov)
  7. Aby každý politik, zodpovedal za ním spôsobenú škodu celým svojím majetkom (prečo nie, veď teraz im je všetko jedno a pokuty a následky playtime z našich daní)
  8.  Aby akýkoľvek predaj, či kúpu mohli robiť len cez verejnú elektronickú aukciu (ak to prejde, tak dokradli a my ušetríme cca 36 miliárd korún, čo dnes rozkradnú)
  9. Aby boli všetky tresty jednoznačne určené (potom už nedostane za to isté neobyčajný podmienku a obyčajný človek tri roky na tvrdo.)
  10. Aby štátne inštitúcie museli každú zmluvu a faktúru automaticky zverejniť na internete (dnes máme ako občania právo žiadať o informácie, takto však budú oni – politici ich musieť bez vyzvania zverejniť)

Teraz by som chcel vidieť  tváre našich urodzených pánov. Viete si ľudia predstaviť, že čo by znamenalo, ak by sme s takýmto referendum uspeli ? Niečo úžasné ! Po prvé – by sme ušetrili desiatky milliard, o ktoré nás rok, čo rok politici okrádajú – už by kradnúť jednoducho nemohli. Po druhé – zrazu by pre nich politika nebola zaujimavá, to znamená, špinavci by sa dobrovoľne porúčali a prospechári by sa do politiky už viac nehrnuli. Po tretie – my v nezávislom občianskom hnutí obyčajný ľudia, by sme si vlastnesplnili najzákladnejšiu časť nášho programu – čo by bol náš najlepší dôkaz toho, že to čo robíme, robíme úpromne a môžete nám naozaj dôverovať.  Igor Matovič

 

PS. Niekto si povie , že som snílek, že take niečo , aby  obyčajný ľudia umravnili politikov, nie je vari ani možné. Viem, sú to tu napísané len drobné písmenká na papieri. Avšak ono to je úplne reálny sen , ktorý však ja sám zrealizovať určite nedokážem. Dokážeme to však my všetci obyčajný ľudiua, ak sa spojíme, bez ohľadu na to , či sme pravičiari, či ľavičiari, bez ohľadu na to , či sme starí, a či mladí, bez ohľadu na iné nepodstatnosti – potom to určite dokážeme.

e-mail : kontakt@obycajniludia.sk

pošta : Obyčajní ľudia, Študentská 2, 917 01 Trnava

sms :   0907 750 558

ZDROJ : Regionálne noviny.

 


Martin Slovák
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
steel   |   ip:88.212.36   |   2010-01-17  (23:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Milujem ludi co hovoria- to je naivita to je blbost.. atd. jedina blbost je ze to hovorite este pred tym ,ako to vyskusate. Ak chceme nieco zmenit,tak musime skusat a cim viac toho vyskusame,tym vacsia sanca ,ze nieco z vyskusaneho zaberie. tak prestante plakat este pred rozliatim mlieka.


kenya   |   ip:95.102.18   |   2010-01-18  (00:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  taky fico nahodou nebol obycajny clovek? potierac korupcie? co sa nevyskusalo?


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-18  (00:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nevyskúšalo sa napríklad vyžšie uvedené referendum !


Anty   |   ip:91.127.1.   |   2010-01-18  (01:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  !!!POZOR NEBESPECENSTVO!!!ak bude stacit na vypisanie referenda 50000 hlasov potom to bude vlada ludu s takymito kalerabmi dohlavy bez do (_._) CO SI MYSLIA ZE SA DONEKONECNA NECHAME OJE....T!!! KOLKO ZE TO MAME TYCH POLIT. STRAN NA SLOVENSKU?!?!!(42)! A KTORA DODRZALA TO CO SLUBOVALA?!!!!ZACINAM SI SILNO MYSLIET ZE TU DAKTO URAZA MOJU INTELIGENCIU pozor drazdis hada bosou nohou!


bertold   |   ip:95.102.25   |   2010-01-18  (01:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pokiaľ viem a pamätám sa, tak politici tvrdili, že referendum má len odporúčací charakter. Neviem si predstaviť, že by platná a víťazná referendová otázka (zúčasnilo by sa 51% oprávnených voličov a otázka "A" by vyhrala)zabezpečila to, že predseda parlamentu vstane a povie,že odpoveď na otázku "A" sa stáva zákonom. A 150 poslancov v NR by sa nečinne ,bez "diskusie",bez "obštrukcii" a bez možnosti akokoľvek zasiahnuť do toho procesu divalo ako stádo na to, ako im niekto berie moc. A čo lobbisti? Verte mi, že "Kapri si rybník nevypustia". Vážení je to proti logike!!!


cv   |   ip:77.247.22   |   2010-01-18  (07:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  este mi chybaju mena kto stoji za tymto clankom.Kto je Igor Matovic co to chce financovat? Brat uneseneho podnikatela????
Stran je dost,netreba zakladat novú,treba zrusit akukolvek stranu lebo sme vsetci obycajní obcania.Treba zmenit tie strany co existuju, nie zakladat novu.Takze sup do Smeru ci SDKU a mozte posobit.


pravduludom   |   ip:78.99.100   |   2010-01-18  (07:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toto bola nepoliticka stranka. Max podporujuca občianske aktivity.


Y   |   ip:85.248.32   |   2010-01-18  (07:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nech všetci svätí chránia štát, kde by boli pri moci obyčajný ľudia s tvrdým "i"...


jozef   |   ip:87.197.12   |   2010-01-18  (09:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Najprv treba presadit www.spravodlivereferendum,sk. To len budete vidiet, ako sa budu hajzli branit kontrole zdola!
Pocet poslancov by som zvysil na minimalne 300, z coho 100 by si mohli dosadit strany a 200 nezavisli, voleni priamo. Platy znizit o polovicu. Znizenie ich poctu by akurat setrilo peniaze uplatkarom-lobistom.


Nikita   |   ip:84.245.88   |   2010-01-18  (11:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pripadá mi to tak, že vlastne akýkoľvek návrh je už dopredu odsúdený, lebo veď to sa nedá, to neprejde, bude to aj tak ako vždy, takže asi ostáva národu zase len zabodnúť zrak do zeme a zmieriť sa so stavom aký je a prehliadať to čo sa deje.Lapiduch   |   ip:195.146.1   |   2010-01-18  (11:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Igor, Igor ! Pravopis, pravopis !


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-18  (11:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Y z kade si prišiel nato že obyčajní ľudia sa má písať obyčajný ľudia ? PS : aj by sme aj s referendom vyrali určite by všetko urýchlilo keby vo vláde máme naozajstných zástupcov..... referendum je vynikajúce ale bez podpory poslancov byto bolo na velmi velmi dlhé lakte !!!!!!!! predstavte si že účinne bojujeme s referendom a plus máme zástupcov s ktorými budeme spolupracovať od prvej chvíle !Ako rýchlo sa budú veci hýbať potom ?


pravduludom   |   ip:78.99.100   |   2010-01-18  (11:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Roztrieštenim naroda na podporu tej ktorej frakcie , sa ziska jedine uspech tých čo su tam. Najskor podporme spoločnými silami nestranne www.spravodliverefrendum.sk a potom mame nastroj ,ktorým si nadiktuje narod podmienky na vladu, nie naopak. Ozvite sa adminovi na stranke, a požiadajte ho o registraciu ako zberača podpisov. Tým viac pomožete veci, než sa tu budeme hadať kto za koho a pre koho. Referendum je pre všetkých, a je to jediný sposob ako dosiahnuť vyššie mety. Ak nam vezmu i toto, potom treba zopakovať 1989 ale v režii občanov, nie hnuti a strán.


ee   |   ip:217.119.1   |   2010-01-18  (12:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak tebe Matovič verím presne tak ako Dzurindovi, Mečiarovi a Ficovi dokopy...Stále keď som si prečítal Tvoje príspevky v regionálnych novinách som mal pocit , že si zakomplexovaný žlčou kypiaci človek...Zaujímalo by ma kto ťa financuje a z čoho živíš svoju propagandu, niekto si ťa pekne chová, aby v pravej chvíli keby sa to náhodou podarilo podojil tú dobrú dojnicu-SLOVENSKO-tak ako ju doteraz dojili všetci politici...
Na slovensku sa korupcia bude znižovať priamoúmerne k bohatsvu krajiny, čím budeme chudobnejší aj korupcia bude väčšia a naopak...Náš štát nemá ani 20 rokov, čo si niekto myslí že za taký krátky čas bude náša legislatíva na takej úrovni ako v nemecku???Jednoducho o ďalších 20 rokov to bude lepšie...Ak si myslíte že Matovič zavrie dvere na urade vlády a už tam budú len samí nekorumpovateľní ľudia-je to len naivita...Matovič daj sa vyšetriť...


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-18  (13:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ee musím ťa vyviesť z omylu nemáš pravdu v ničom !!! citujem Igor matovič : Kto to všetko zaplatí ? Netajím, podnikaním a myslím, že čestným, som zarobil kopu peňazí. Popri tom som vždy cítil potrebu niečomu dobrému pomôcť. Dodnes som tak neurobil, za čo sa dodnes hanbím. Dnes som sa však definitívne rozhodol, že to čo podporím, ste vy všetci - vy obyčajný ľudia, ktorí si sami kampaň proti papalášom nedokážete zaplatiť. preto kampaň zaplatím ja. Nebudeto síce miliarda, ako dá do kampane SMER či SDKU ale budete mať dosť peňazí na síce skromný, ale dôstojný boj s parazitmi. Keď uspejete, vrátite, ak nie, tak nie. Život pôjde ďalej.

Čítajte viac: http://dolezite.sk/Na_strane_obycajnych_ludi_51.html#ixzz0cxuqe0k4sandman   |   ip:90.182.24   |   2010-01-18  (14:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Super napad, som za ,preco to neskusit...
prospelo by tomu este znizenie poctu podpisov, a vymakat sposob hlasovania cez internet, co by podstatne znizilo naklady.


snehulienka   |   ip:95.102.3.   |   2010-01-18  (16:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čo píše Matovič sa mi páči, ale zasa na druhej strane by sa nemali trieštiť sily. Asi by bolo najlepšie, keby sa Matovič dohodol s organizátormi spravodlivého referenda a keby sa spojili.


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-18  (16:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V jednote je sila ! čím skôr to maličké slovensko iba 5 000 000 miliónov slovákov pochopí tým skôr sa tu bude dať existovať a žit šťastný život plný blaha.


laci   |   ip:89.173.1.   |   2010-01-18  (16:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobry plan a snad by aj mohol pri dobrej podpore vyjst, ale problem je ten, ze ked si ludia zvyknu zit z prace inych.. Ako ich prinutit zacat robit sam za seba? a podstata padu tejto civilizacie je v tom ze sa verejne propaguju uz iba nerealne hodnoty a stale vac ludi na to pristupuje. A podla mna pokial sa nezmeni tento system tak nieje sanca.. proste neriesitelna otazka pre mna je: ako prinutuit uzernika ktory ma prostriedky na svoju obranu aby zacal sam na seba robit ak nie silou?? pretoze silove riesenie skonci vzdy iba dalsim silovym riesenim..

A tiez otazka je ci uz civilizacia nepresla ten bod odkial uz nieje navratu (vacsina ludi je uz nenavrate preprogramovana) a radsej namiesto ozivovanie ju nechat konecne padnut a zhnit aby mohla vyrast nova?


laci   |   ip:89.173.1.   |   2010-01-18  (17:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som tiez clovek ktory pracuje v oblasti sluzieb (tzn. nie realne statky) dokonca v statnej organizacii (kultura) tzn. ani penazi nemam vela.. Do urcitej chvile som ako dokopy nic nerobiaci clovek dost fandil vsetkym tym vedcom, myslitelom a podobnym az: som dospel k tomu ze vela myslenia teda nieje vobec zdrave a hlavne keby vsetci iba mysleli nikto by nerobil.. Vtedy som pochopil za ludia ktory vela myslia neradi robia a preto radsej vymyslia ako by za nich robili iny. A tento system tu zacina totalne prevazovat. Tiez si ale myslim ze zacat treba iba od seba a nie presviedcat inych ludi co je pre nich najlepsie a rad by som keby mi radsej niekto poradil ako zacat (bez nahromadeneho kapitalu) robit nieco uztitocne pre telo a ducha: povedzme pestovat polnohospodarske plodiny?


cv   |   ip:77.247.22   |   2010-01-18  (17:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je nanajvýš smiesne ze clovek ktorý "poctivo" zarobil miliardu a nebude mu chybat tak nevie co Slovensko potrebuje.
Ja keby som mal miliardu tak si kupim 250 hodín vysielania v Slovenskej televízii /kazdy den 1 hod v case od 19.00 hod/kde by som prezentoval moju schemu a so skupinou ekonomov by som vsetkým ludom polopatisticky vysvetlil ze aky podvod je UROK a ZISK a sukromne banky ktoré nám doniesla táto demokratická svoloč.Podotýkam ze som nikdy nebol komunista ani stbak.
Myslim si ze najblizsie k tomuto cielu ma Fico, treba ist za nim ,ponuknut zafinancovat takuto kampan v televízii v jeho prospech a bankári po volbách budú utekat svinským trapom kade lahsie.
A budeme si sami tlacit paralenu nasu slovensku korunu popri euru ktorou sa budu dat platit štátu dane a pozicky budu bezurocné.Po roku sa k nam budu chodit pozerat z celeho sveta tak ako sa bol vo Worgli pozriet francuzsky minister Edouard Daladier.


laci   |   ip:89.173.1.   |   2010-01-18  (17:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  teda len pre upresnenie, rad by som pracoval iba sam na seba a nie pre niekoho kto je odo mna vzdialeny na 1000ce kilometrov.. a kedze nikdy som nemal nejake pudy a tendencie pre boj apodporujem tuto myslienku pre vsetkych.. no som ja vlastne normalny??


laci   |   ip:89.173.1.   |   2010-01-18  (17:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A co by bolo 250 hodin proti 24x30x12 hodin opacnej propagandy? Aby bolo jasne nie je to zly napad ale neda sa ist lukom proti samopalu...
treba vymysliet inu strategiu a to sme zase iba pri tom mysleni.. a kto vela mysli nechce sa mu uz tolko pracovat a tak dalej.. kam ides?.. do kina.. a co davaju??


cv   |   ip:77.247.22   |   2010-01-18  (18:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  laci
trepes
lebo na kampan bude mat kazda strana vo verejno pravnej televízii rovnaký cas.V inej kde si to zaplatí moze si vysielat kolko chce.
A kto podla teba bude vysielat svoju kampan 24x30x12 ked do volieb je cca 150 dní???


cv   |   ip:77.247.22   |   2010-01-18  (18:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a vobec nejde o pocet hodin.Zalezi co hovorís ludom.Niekto ich nepresvedci ani za 156987hod a niekomu by stacilo par hodín v exponovanom case na to aby ludi presvedcil.


tomas   |   ip:80.254.14   |   2010-01-18  (18:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hlavne si je potrebne uvedomit, ze ludia uz nechcu len plakat pri pive v krcme, ale chcu aj nieco robit. kludne mozem povedat, ze aktivity ako obycajni ludia, zaspravodlivereferendum alebo aj taky hlina sa konecne snazia zdvihnut hlavu a nieco aj fyzicky zorganizovat. urcite je to lepsie, ako nejaky potentovany kotleba, sdku ci super koalicia, ktora kradne teraz. je potrebne dat moc k ludom cez referendum, ale takisto zacat robit poriadky hore. ak sa aj obycajni ludia dostanu do parlamentu, nepocitam vsak, ze by sa hned stali sucastou nejakej vlady, ako mozno kalkuluju. dovod je jednoduchy, ked pojde o koryta, spoji sa aj cert s diablom a teda dzurinda s ficom, len aby mohli kradnut dalej. zelam obycajnym ludom, aby sa do parlamentu dostali, pretoze potom sa o nich zacne hovorit vo velkom, budu aj na obrazovkach a je to dalsi krok v pred. navyse sa prebudzaju dalsi ludia, takze to vidim pozitivne, chce to len cas.


jozef   |   ip:87.197.12   |   2010-01-18  (19:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dúfam, že to všetko stihneme ešte pred tým, ako nás budú očipovávať.


cv   |   ip:77.247.22   |   2010-01-18  (19:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prestante uz s tým posraným referendom....
to chcete aby 50 000 ci 300 000 ludi diktovalo ostatným 5 200 000????
Co Vam uz nacisto je B ???
Radsej sa snazte zrušit zákaz imperatívneho mandátu,...to je ten nádor čo nás ničí, nie drbnute referendum ktore tu budu urcite skupiny organizovat kazdy druhy den....


prave   |   ip:85.248.75   |   2010-01-18  (21:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ano suhlas.Je nutne vratit rozhodovanie o nasich zivotoch nam ludom.Budme stale aktivny.Nezabudajme ze pokial nevezmeme zivot do vlastnych ruk stale nas budu len balamutit (klamat).Nikdy to neskoncy iba ak my ludia o tom rozhodneme!JE NAJVYSSY CAS!


cv   |   ip:77.247.22   |   2010-01-18  (21:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kecy,kecy,kecičky...

treba rozumiet peniazom,lebo politika je o peniazoch a o ochrane ich správcov a tvorcov.

prave

"Nezabudajme ze pokial nevezmeme zivot do vlastnych ruk...."

Suhlasím ze by ste si mali zobrat zivot vlastnými rukami...JE NAJVYSSY CAS!


Dan   |   ip:88.100.17   |   2010-01-18  (21:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Politiku nerobia politici /alebo len z casti/ ale politiku robia lobisti a ich zaujmy. A najupesnejsi z nich to robili za sociku, ti co boli schopny prevratit kabaty tak aj po r.89 v tom pokracuju. Ak si niekto mysli, ze naockovanim novych "slusnych ludi" sa politika zmeni, tak to je na omyle. Sila lobistov a ich kapitalu je viac, a urobia cokolvek aby to tak bolo.


jane   |   ip:85.135.23   |   2010-01-18  (23:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  preboha, ludia, naucte sa uz konecne pravopis! narazit na clanok, v ktorom vystupuju "obycajni ludia", nie ti vasi "obycajny", je coraz väcsie umenie. vazim si toho, co robite, s vasimi nazormi suhlasim, rada vas podporim, a prave preto vas upozornujem: na serioznosti gramaticke chyby veru nepridaju


igormatovi   |   ip:193.110.1   |   2010-01-19  (00:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ahojte sa všetci, chcem napísať len to, že tento príspevok som sem nezavesil ja - dal ho sem podľa mena - Martin Slovák, za čo mu ďakujem. Ale Martin nabudúce by som Ťa poprosil, aby si si originálny text a logo vypýtal priamo odo mňa [igor. matovic(zavinac)obycajniludia.sk]. Takto si pri prepisovaní textu z novín urobil zbytočne celkom slušnú kopu chýb;) - vieš napr. takí "obyčajní ľudia" sa píšu s mäkkým i. Pošli mi prosím mail.


jozef   |   ip:87.197.12   |   2010-01-19  (08:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cv - nedemagogizuj!
"Hrstka 30 000 aby rozhodovala o 5 200 000" - ziadame 35 000 podpisov na vypisanie referenda. O jeho uspesnosti rozhodnu VSETCI volici, ktori sa ho zucastnia. Teraz o nas rozhoduje necelych 30 hajzlov - to je lepsie? Ked to moze fungovat inde, tak to bude aj tu.
S tym zrusenim imper. mandatu by som suhlasil hned. Event. rozdelit parlament na poslancov imperativnych - 1/3 a nezavislych volenych priamo - 2/3, pocet zvysil na 300 (stazena korupcia) a platy znizil na polovicu.


jozef   |   ip:87.197.12   |   2010-01-19  (08:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To Igor Matovic:
a ked sa situacia vyvinie tak, ze sa pridas k Dzurindovcom a tam zistis, koho zaujmy reprezentuju - co budes robit potom? Alebo uz vies, kde je sever a tiez ti ide o koryto za kazdu cenu? Varujem ta - aby si sa nakoniec netesil z omrviniek ako pes.


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-19  (09:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jozef ty si vážne chorý ? ved k dzurindovi sa igor matocič nemôže pridať pretože on nie je ani politik ...píše príspevky pre hnutie obyčajný ľudia... nebereš Jozef niake drogy ?????


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-19  (09:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jozef je vidno že sa politike vôbec nerozumieš preto prosím už nepíš totálne magoriny a nestrácaj čitatelom čas !!!! citujem ťa..."Hrstka 30 000 aby rozhodovala o 5 200 000" -

nie nerozhodla!!! rozhodol by sa každý slobodne či príde voliť alebo nie...len by svojov lenivosťou a neúčasťou NESABOTOVAL VýSLEDOK HLASOVANIA !! prepáč že ti to musím takto polopate vysvetliť ale najprv sa s niekym porad otom čoi píšešBoris   |   ip:88.212.37   |   2010-01-19  (10:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  všetkých desať návrhov je zlých


cv   |   ip:77.247.22   |   2010-01-19  (17:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Suhlasil by som iba za podmienky ze referendum bude platné ked sa ho zučastní 70% opravnených volicov.Inak bude rozhodovat vzdy mensina.Ale ani rozhodnutie skutocnej vacsiny nie je demokracia.Demokracia je ked sa najde kompromis medzi vacsinou a mensinou.Zial demokracia na svete zatial zavedena este nebola nikde.


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-19  (17:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cv nemáš pravdu kompromisom by bola bezúročná mena ktorá by zmarila plánu komunistického znárodnovania a tiež by našla kompromis medzi zamestnancami a podnikatelmi !


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-19  (17:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  CV si chorý ? veď výsledok refenda sa vyhodnocuje na základe hlasov o ktorých rozhodnú zúčastnený..to že ich má prísť 70 percent je kravina... nikto nikomu nebráni prísť voliť !!!! ale tý čo neprídu schválne alebo z lenivosti nech nemaria platnosť referenda..toto je zásadné tak si to prosím už ludia zapametajte nebaví ma totu stále do okola písať.


igormatovic   |   ip:193.110.1   |   2010-01-19  (20:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prosím toho kto sem zavesil tento text, aby si odo mňa vypýtal aspoň originál logo a opravil tvrdky


cv   |   ip:77.247.22   |   2010-01-20  (06:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ekonom
s bezurocnou menou a ekonomikou naprosto suhlasím. Referendum pokladam za zbytocne, lebo v bezurocnej ekonomike pri funkcii statnej banky sa vsetky ostatne problemy vyriesia same.


Ekonom   |   ip:95.102.0.   |   2010-01-20  (11:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak nato musíme prebudiť všetkých slovákov a tý ak majú pozitývny názor na túto bezúročnú menu a ekonomiku vyjadria svoj názor formov referenda !


dadulka   |   ip:78.141.80   |   2010-01-23  (22:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rada by som dala vsetkym (este nevedomym) do pozornosti, ze opozicia EP (tzv. euroskeptici) vytvorila zdruzenie Europa slobody a demokracie (http://www.efdgroup.eu/). Jej clenom je mimo nam uz dobre znameho Nigela Faragea (ktoremu istotne fandi vacsina z vas) a 30 dalsich stupencov aj J. Paska (http://www.sns.sk/) - ako jediny z nasich 13 euro-poslancov!!!.
kenya   |   ip:78.99.191   |   2010-01-24  (02:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "v bezurocnej ekonomike pri funkcii statnej banky sa vsetky ostatne problemy vyriesia same."

neheheeeeeeeee :)))))
eduard1   |   ip:213.151.2   |   2010-01-25  (20:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  k referendu a pod.
no v prvom rade v slušnej spoločnosti salus populi suprema lex /hlas ľudu je najvyšším zákonom a tak by to malo byť aj s referendom. Keďže u nás z neho politici urobili len akýsi poradný hlas je to o ničom a čudujme sa potom že ľudia sa k ničomu nevyjadrujú. S krajiny kde má právoplatné referendum s účasťou podľa zákona v tej ktorej krajine silu zákona, ústavného zákona a pod. Je jedno akú má právnu silu ale ju má jednu z najvyšších a to je hlas ľudu. No a ten bordel čo dnes vládne u nás to je výsledok toho, že ľudia sú znechuteníkauzami a kauzičkami. masírovaním mozgov dobre uplatenými novinármi a inými masovokomunikačnými prostriedkami. Nuž keby ľudia premýšľali a záležalo by im na vlastnom osude pri každých voľbách v prípade malých náznamov korupcie by došlo k zmene celej vládnej garnitúry. ale tu sa maximálne presunú prasce od jedného válova k druhému.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-21  (03:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Cikánům to nevoní proto je všech 10 návrhů zlých. Viz Boris z luníka 9 u Košíc.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-21  (21:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mafisto péloš ,tu ťa ešte nepoznajú,čo?Nácek,a ešte pritom buzik.Takýmto spôsobom sa ventiluje.Závistlivý žiarlivec,zoofíl!To ,že politik má,aj keď nie na svoje meno,je chyba nás,VOLIME HO.Dajme pozor ,komu dávame hlas.Veď ide o Nás a to v prvom rade. a ešte raz,Péloš:cigoši musia dostať šancu,všetci nie sú ako si ty.Nácek prihriaty.Odporučujem,komplex.vyšetrenie Hlavy.To ,že spávaš so psami,už vieme.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-21  (23:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo vždyť Ty za to nemůžeš, jsi prostě nedonošený kapacita tvých mozkových buněk souhlasí pouze s kapacitou mongoloidního opičáka tak se tady nehrej na svatého když každý Slovenský občan ví že cigáni jsou pouze ŠKODNÁ. Vždyť ani nejsi schopen bezchybně napsat souvislou větu.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-22  (10:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Každý má iný dar.Robíš hanbu ľuďom?PEDOFIL!


Rasto   |   ip:88.212.37   |   2010-02-25  (10:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pojdes do basy ty hajzel!! tak je to fer!!


seanpaul   |   ip:195.146.1   |   2010-06-11  (09:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To SaS sa az priliz podoba na Ruskovu stranu ANO a som presvedceny ze jej predstaviteli maju jediny ciel "LUPIT" Rychly vzostup strieda rychly pad. Ja dufam ze to nebude dlho trvat.Matovic ty bud uz radsej ticho,neponukate vo svojich clankoch ziadne riesenia ani nic ine len to ako kto kradne.


Krovak   |   ip:95.105.15   |   2010-06-11  (10:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  seanpaul: poznam cloveka zo SaS ktory je na kandidatke. Je to slusny serizony chalan, ktory vie co robi a robi to uprimne. Aj to je dovod preco s tvojim prispevkom nesuhlasim.


LordX   |   ip:95.103.15   |   2010-06-11  (10:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Matovic ty bud uz radsej ticho,neponukate vo svojich clankoch ziadne riesenia ani nic ine len to ako kto kradne."

Cital si program? Ponukaju ovela viac rieseni ako akakolvek koalicna strana.


stefan   |   ip:213.215.1   |   2010-06-19  (18:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kritizovať je velmi lahké no realita je iná.Už som otrávený tými letákmi ktoré mi nasilu niekto vkladá do schránky a stále iba kritizuje,a na druhej strane sa spája s ľuďmi,ktorí súhlasia s používaním marihuany zo sobášením teplošov.Je mi z vás ešte viac na grc ako z tej vlády čo kritizujete


gabriela   |   ip:95.103.22   |   2010-06-25  (02:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čítala som všetko,čo pán Matovič vo svojom plátku písal a preto som otvárala oči od údivu,ako len rýchlo sa dokázal preorientovať...Vraj bude šliapať na krk zlodejom a s inými zlodejmi si zasadne do parlamentných lavíc,spoliehajúc sa na to ,akú krátku pamäť má ten jeho,obyčajný človek,...A prečítala som si pozorne aj všetky tie nič nehovoriace odpovede na 245 alebo koľko vlastne bolo tých otázok,tú aroganciu,s akou odpovedal,ak sa mu nepáčil názor pýtajúceho...Vážený pán Matovič,vám sa nikdy nepodarí,to,čo ste nasľubovali,lebo proti ostatným ste v menšine...Nemožno vám veriť,že zmeníte systém,lebo to jednoducho nejde,pokiaľ bude existovať čo i len jediný zlodej...ani ploštice sa vyhubiť nikdy nepodarí!!diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

62 deti pozorovalo mimozemský objekt

Detský psychológ sprevádza výpovede očitých svedkov, ktorí tvrdia, že videli nadprirodzený objekt vo forme lietajúceho disku s postavami podobajúcim sa biologickým androidom teda tzv "Greyom" so širokými očami.


-Robert-Dean-

My sme mimozemšťania

Dick Sutphen: Bitva o vaši mysl

Čo sa to deje nad našimi hlavami?

Prečo si Abe Lincoln opiera ruky o fasces?

Archív

Stručne k Ládinovej smrti

Bin Ládin sa stal číslom jeden v TOP hľadaných ľudí na svete za posledných 10 rokov. To vieme všetci. Pozrime sa, ale teraz na fakt primitívny vývoj udalostí posledných dní. USA teda hľadajú Ládina 10 rokov, potom ho akože nájdu. Čo sa, ale stane? Krvavo ho popravia. Tak neviem, ale dúfam že nie len mne pripadá táto celá akcia smiešna, nelogická a teda ak bola predsa skutočne zrealizovaná, vyzerala ako by ju zataktizoval prvák základnej školy...


V česku vzniklo nové politické hnutí, které spojí v...

„Čakáme na Obamu, Rada Európy a WHO v tomto prípade ...

Sme na dobrej ceste, pán prezident Gašparovič

Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.3768 s