20. August 2019
    
„Odpor populistů” vykolejuje Nový světový řád - Dolezite.sk

„Odpor populistů” vykolejuje Nový světový řád


  2012-11-27  (09:14)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - „Odpor populistů” vykolejuje Nový světový řád

Během nedávného proslovu v Polsku bývalý americký poradce národní bezpečnosti Zbigniew Brzezinski varoval kolegy elitáře, že celosvětové hnutí “odporu” vůči “vnější kontrole” vedené “aktivisty populismu” hrozí, že postup k novému světovému řádu (New World Order) vykolejí.

Brzezinski prohlašující zmínky o tom, že 21. století je stoletím Ameriky, za „sdílenou klamnou iluzi“ uvedl, že americká dominance už není možná, kvůli zrychlujícím se sociálním změnám taženým „prostředky okamžité masové komunikace jako je rádio, televize a Internet,“ jejichž kumulace stimuluje „universální probuzení politického povědomí mas.“

Tento bývalý americký národně bezpečnostní poradce dodal, že tento „celosvětový vzestup populistického aktivismu vyvolává zášť vůči vnější dominanci takového druhu, jaká převažovala ve věku kolonialismu a imperialismu.“

Brzezinski dospěl k závěru, že „trvalý a vysoce motivovaný populistický odpor politicky probuzených lidí plných rozhořčujících vzpomínek na historii vnější kontroly se ukazuje být čím dál těžší potlačit.“

Ač Brzezinski svou řeč přednášel neutrálním tónem, kontext prostředí, v němž to řekl, spolu s jeho předchozími prohlášeními by mohl naznačovat, že tohle není oslavou „odporu populistů“, nýbrž lamentací nad dopadem, jaký to má na ten typ „vnější kontroly“, který Brzezinsi opakovaně prosazoval.

Tato prohlášení byla pronesena při příležitosti Evropského fóra pro nové ideje (EFNI), tj. organizace, která prosazuje transformaci Evropské unie na anti-demokratický federální superstát, tj. přesně ten typ byrokratické „vnější kontroly“, o níž Brzezisky ve své přednášce zdůrazňoval, že je v ohrožení.

V tomto kontextu se musí Brzeziského poznámkám o „populistickém odporu“ jako o hlavní překážce uvalení nového světového řádu (New World Order) rozumět tak, že jde spíše o varování než o uvítání.

Uvažte také, co Brzezinski napsal ve své knize Mezi dvěma věky: Americká role v technotronické éře, v níž prosazoval kontrolu populace politickou třídou elity přes technotronickou manipulaci.

„K technotronické éře bude patřit postupné objevování se více kontrolované společnosti. Takové společnosti bude dominovat elita neomezovaná tradičními hodnotami. Brzy bude možné prosadit téměř neustálý dohled nad každým občanem a udržovat kompletní aktualizované svazky obsahující i ty nejosobnější informace o občanovi. Tyto svazky budou podrobovány včasným vyhodnocováním úřady,“ napsal Brzezinski.

„V technotronické společnosti bude zjevně postup trendu k agregaci podpory od milionů jednotlivých občanů pro přitažlivé a atraktivní osobnosti těžící z posledních komunikačních technik snadno dostupný, aby jimi manipulovali emoce a kontrolovali uvažování,“ napsal v té samé knize.

Náhlá Brzezinského starost o dopad politického probuzení globální populace přirozeně není projevem jeho identifikace s tímto jevem. Brzezinski je ultimátním členem z vnitřku elity, zakladatelem mocné Trilaterální komise, lúmenem Výboru pro zahraniční vztahy a pravidelným návštěvníkem Bilderbergu. Jednou presidenta Baracka Obamu popsal jako „jednoho z neúžasnějších myslitelů.“

Tohle v žádném případě není poprvé, kdy Brzezinski lamentoval nad bující opozicí populistů vůči vnější dominanci maličké elity.

Už během své řeči ve Výboru pro zahraniční vztahy v Montrealu v roce 2010 varoval Brzeziski spoluglobalisty, že „globální politické probuzení“ v kombinaci s vnitřními rozbroji mezi elitou hrozí vykolejením postupu směrem k jediné světové vládě.

Překlad: Miroslav Pavlíček

Zdroj: prisonplanet.com http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/1368-brzezinski-odpor-populistu-vykolejuje-novy-svetovy-rad


Miroslav Pavlíček
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
capko . kivyseku83   |   ip:178.40.19   |   2012-11-27  (09:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Brzezinski prohlašující zmínky o tom, že 21. století je stoletím Ameriky, za „sdílenou klamnou iluzi“ uvedl, že americká dominance už není možná, kvůli zrychlujícím se sociálním změnám taženým „prostředky okamžité masové komunikace jako je rádio, televize a Internet,“ jejichž kumulace stimuluje „universální probuzení politického povědomí mas.“

O com to toci?
Ved televizia, radio, printove media a dost velka cast internetu su pod nadvladou ...
... sak viete koho

Alebo, ze by bolo secko inak?
Kde je pravda?
Pohanaju masmedia k odboju proti NWO, alebo masiruju myslenie ludi do NWO?

Jedine vysvetlenie je, ze naoko podporuju boj proti NWO, ale preco?

capko


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-11-27  (10:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  už dávno sa im to vymklo spod kontroly a NWO tak, ako si to predstavovali elity už NEBUDE možný. Pretože prebudemé masy budú vyčkávať na svoju chvíľu a už NIKDY sa ich NIKOMU nepodarí zotročiť. Túto masu sa nepodarí plne kontrolovať pretože za chrbtom elity budú robiť presný opak toho, čo " by mali". Tí, čo spoznali aspoň zrniečka pravdy si ju už vziať nedajú ...

Do p*** aj s elitou. nastúpi síce nová doba, ale iná ako si predstavovali. Zlo nakoniec prehrá a oni to vedia. Budú ešte kopať, ale to už bude nič než skapínanie prašivého koňa. Nebude to ľahký boj ale PRAVDU nikto nezastaví !!!


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-11-27  (12:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  capko

Je len 1 možné vysvetlenie. Elita nie je jednotná. Vždy je niekto vyvolevý a vždy niekto kto má byť sluhom. A to aj medzi "elitami". Každý bude chcieť byť pánom a na tomto sa sami zožerú. Dnešný systém je odrazom ich vlastných duší. Duší ktorým nestačí len MAŤ ale ktoré chcú mať stále viac- priam bažia po majetku a nielen to. Túžia vlastniť úplne všetko, ovládať za každú cenu ... Rozložia tak nakoniec sami seba. Hádam už neostáva len spoločne popriať krysám veľa šťastia ...


harry . paholenu0   |   ip:95.102.11   |   2012-11-27  (13:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Smartang,rad Ta citam.Hovoris mi z duse.

Ovsem,myslis ze ti co na svetovej sachovnici tahaju figurami,tieto veci neocakavaju?

Myslis,ze by ich az tak strasne prekvapil internet,so svojou schopnostou sirit volne akekolvek myslienky a prezentovat pre mnohych ludi neprijemne videa?Zeby som elitu precenoval?

A este,prosimta ,co je to PRAVDA?smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-11-27  (13:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  harry

jedno je isté a nespochybniteľné - plán elity už je verejným tajomstvom. Z čisto strategicko-taktického hľadiska tak už minimálne odpadol moment "prekvapenia" čo je vždy ako vieme 50% úspechu. Začína sa im to vliecť a naťahovať, zatiaľčo ľudia sa prebúdzajú a kladú si otázky. Ja tvrdím že internet bol zrejme posledným darom svetla ľudstvu. Aj oni sú len ľudia a robia chyby - ja neverím na supermanov. Nepovedal som ako to dopadne .... tvrdím že ani zďaleka nemajú veci pod kontrolou. Vo vnútri elity tiež prebieha boj o moc. Ak by bola elita jednotná, nebol by jediný dôvod na to, aby si želala púšťať tieto veci po internete.


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-11-27  (13:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A k tej pravde len toľko že ona jednoducho JE. A hoci je pre každého iná a každý k tej "svojej" nakoniec dôjde, v skutočnosti pôjde len o to, ako sa ten-ktorý človek k čistej pravde priblíži. Niekomu bude pravda spásou, iného bude bolieť. Nechcite odo mňa prosím definíciu toho, čo sa nedá popísať, čo sa dá len vycítiť. Dokonca ani nemusíme vedieť čo je "pravda" - celkom postačí, keď sme v sebe ešte načisto nezahlušili čisté cítenie pre dobro, lásku a nesprznili celkom vkus, vieme ktorým smerom ísť. Vieme kde hľadať skutočné poklady. Áno, my nevieme čo je pravda ALE vieme kade za ňou ísť ... A to je to podstatné.


John11146 . vexutefo87   |   ip:89.102.36   |   2012-11-27  (15:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ich lzou, ktoru vydavaju za pravdu je, ze zbedacovanim a nicenim ludskych osudov mozno prosperovat a vytrvarat tak lepsi svet.
A comu ludia uverili - este to chvilu vydrzim - ale sviecka sa uz pomaly roztopila a dohorieva: este chvilu a mozem zmiznut z tohto hrozneho miesta.

Zo svojich prikazani spravili modlu (Georgia Guide Stones), a predostreli ich ako falosnu nadej.
V ludoch neustale zivia velmi silne negativne emocie zatial co oni jednaju z myslou zabijaka.

Robia si z vas lahku korist, ktora sa po jedinom vystrele do vzduchu splasi a bude utekat kade bude smerovana - tak ako to robia cowboyi s dobytkom.
A aby sa svorka dostala k najchutnejsim sustam staci poslednych strhnut k zemi. Idu po zenach a detoch, a nas zlomenych strachom nechavaju sa tomu celemu s hrouzou prizerat - a obvinovat, ze sme zlyhali.

Oni su na vine, nie my. Oni si beru omnoho viac ako je mozne dat, zeru cudziu buducnost, lebo sami sa onu pripravili.
Nechali sa oklamat a zapredali sa. Im uz nasa lutost nepomoze, idu nam pokrku.

A nad vystrasenym stadom ustanovili ze pastiera jedneho zo svojich, aby im klamal den a noc, aby si od ohlupeneho a vycerpaneho stada mohli odnasat za bieleho dna nasich milovanych.

A teraz burcuju, ze sa nam taketo 'nazivanie' prestava pacit.
Kazdy dostal svoju sancu, ale ak ju ludia nechopia do ruk, budu z toho jatky.

Sancou je pravda a pravda je zivot.


SomTenKtorySom . bocipera87   |   ip:188.29.11   |   2012-11-27  (15:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  populizmus sem, populizmus tam.

On ten brezinski snáď ešte aj verí v nejakú morálnu opodstatnenosť a ich "božské" právo na vytvorenie NWO? Akoby som to v pozadí jeho slov cítil. To som považoval týchto "mysliteľov" za trochu väčší formát než len ideologických idiotov hrajúcich sa na boha.

Kto rád číta, jedno pekné dielko o zákulisí týchto démonov ako aj ich histórii, "Nevyhlášená válka lidstvu" tu

http://lnk.sk/wE


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:92.52.52.   |   2012-11-27  (16:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  capko, smartang

On s najväčšou pravdepodobnosťou myslel alternatívne médiá a ich rozmach, a odsun on mainstreamu. Lebo je jasné, že mainstream ide pre NWO. Vyhovuje to všetkým elitám a nechcú to zmeniť, ale každý z nich chce byť ten najväčší a ten vedúci.
Tieto úniky informácií nemusia byť dielom elít ktoré sa navzájom bijú. Čo by takýmto bojom získali? Čo by získali odhaľovaním svojich kumpánov? Len viac alternatívne zmýšlaľúcich ľudí, a prehlbenie ich vedomostí a viery v alt. svetové dianie, a ďalšie dôkazy že NWO skutočne existuje.
To nevyhovuje žiadnym elitách, aj keď spolu navzájom bojujú. Veď Nyatanyahu (či ako) hovoril vo videu na Ameriku, že "oni chcú ísť inou cestou". Odhaľovaním kumpánov-nepriateľom odhalujú aj seba, a ničia aj svoje postavenie. Taký hlúpi nie sú.

Je jasné, že čakajú ako plán B aj s revolúciami a budú sa snažiť rev hnutie infiltrovať a zneškodniť, alebo infiltrovať prínosnými členmi hnutia: "tichými agentami", ktorí po zvolení strany nebudú hlasovať za zákony a rev bude neúspešná. Proti tomu je nutné brániť sa.
Alebo policajne - do basy. Alebo mediálne - extrémisti, teroristi, nacisti, bla bla bla však to poznáte.
Aj vojensky. Treba podpísať vojenský pakt s Ruskom, Srbskom, ...


slovk . nihebyxo2   |   ip:82.119.22   |   2012-11-27  (17:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...už by bolo na čase, keby tento debil americký zmizol zo sveta...také hovädo sa narodí asi len raz za 100 rokov...ale však aj na také prasce sa brúsi nôž...


smartang . bohupyki56   |   ip:95.103.24   |   2012-11-27  (17:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  majkl

Pytate sa ze co by z tohto rozmachu informacii mala akakolvek elita .... a ja presvedceny ze nic. A tvdim ze prave toto je jasnym dokazom ze to uz davnio nemaju vsetko pod kontrolou. Den za dnom stracaju podu pod nohami - jednoducho uz nie je mozne ovladat mysle milionov nezavisle a alternativne uvazujucich ludi. Uz prestavaju zaberat aj osvedcene temy ako zli arabi, iny pohlad zacinaju mat ludia dokonca na autoritarske rezimy vo svete ako aj "nedemokraticke" praktiky v Rusku Cine a ostatnych krajinach. Dozvedeli sme sa velmi zaujimave informacie o zidoch a vieme tiez ze aj 3 akoze nezavisly sektor je zavisly na Sorosovej penazenke. Pochopili sme naco a preco vynikli banky, ako a komu sluzia. Nie, takyto tzp diskusii v slobodnych mediach naozaj nemoze byt v zaujme nijakej elity. A predsa je to REALITA.

Este je tu 1 moznost o ktorej som sa nezmienil. A sice, podla niektorych zdrojov ... existuje este ina skupina ktora ma vplyv, ma aj peniaze .... a ktora nesuhlasi s elitou ani nezdiela ich zvrateny hodnotovy rebricek. Tato skupina v prihodnej chvili vzstupi z anonymity, uz teraz vsak tvrdo pracuje ... Je to nic nez uplatnenie vsadepritomneho principu Yin-Yang. Kde je dobro, tam je aj zlo a naopak. Vsade tam, kde je zlo na vrchole, rodi sa vzdy dobro.


harry . paholenu0   |   ip:95.102.11   |   2012-11-27  (18:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaujimava debata,podnetna.Len ten slovk do nej nejak nepatricne vpalil.Dik chlapi,mal som pocit ze vsetko je v p...,ale mozno nie.Kym su takto rozmyslavi ludia na svete,tak je svetlo na konci tunela.


Slavo . titeduvi40   |   ip:92.245.5.   |   2012-11-27  (19:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Brzezinski dospěl k závěru, že „trvalý a vysoce motivovaný populistický odpor politicky probuzených lidí plných rozhořčujících vzpomínek na historii vnější kontroly se ukazuje být čím dál těžší potlačit.“

Správne Zbyňku, dospel si k naozaj správnemu záveru, ten odpor sa nedá potlačiť, pretože je "vysoce motivovovaný", motivovaný Slobodouzero . vaxipyke63   |   ip:85.71.37.   |   2012-11-27  (20:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  smartang

už dávno sa im to vymklo spod kontroly a NWO tak, ako si to predstavovali elity už NEBUDE možný. Pretože prebudemé masy budú vyčkávať na svoju chvíľu a už NIKDY sa ich NIKOMU nepodarí zotročiť. Túto masu sa nepodarí plne kontrolovať pretože za chrbtom elity budú robiť presný opak toho, čo " by mali". Tí, čo spoznali aspoň zrniečka pravdy si ju už vziať nedajú ...

Zdá se že většina elity neakceptuje zákon přitažlivosti. Pokud si většina elity přeje být vládcem Země,je jasné že jejich přání koliduje s totožnými přáními všech ostatních mocichtivců a tudíž se budou žrát mezi sebou. Teď jde jen o to,abychom jejich snahy neodnesli my.

Jinak jsem si všiml že nejen lidé,ale i zvířata se probouzejí. V poslední době při jízdě autem potkávám čím dál víc psů a koček spořádaně běhající po chodníku a krajnici. Určitě jim nikdo pravidla silničního provozu nevysvětloval a přesto se je snaží respektovat. Myslím že tohle už nejde zastavit.harry . paholenu0   |   ip:95.102.11   |   2012-11-27  (20:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chlapi,jedna otazka.Myslite si,ze ludi s tak obrovskym intelekcnym potencialom,je len tak lahko mozne premudrovat?

Necitali ste protokoly,kde je napisane ze z chaosu vzide NWO?A ze ludia budu sami chcet tento system?


zero . vaxipyke63   |   ip:85.71.37.   |   2012-11-27  (21:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  harry

Četl jsem je. Já chci svobodný systém bez vlád, na bázi spolupráce každého s každým. Nechci nikoho šidit a nikým se šidit nenechám. Až přesáhne počet podobně uvažujících lidí počet mocichtivců,bude mocichtivcům mudrování k ničemu. Jednoduše proto,že tu jejich hru s nimi nikdo hrát nebude.

Položil jste si někdy otázku,zda jsou splnitelná přání milionů psychopatů,kdy každý z nich chce vládout planetě,anebo jsou splnitelnější miliony přání po kooperaci a vzájemném neházení klacků pod nohy? Z toho prvního případu by se i dábel ulítal,aniž by byl schopen vyhovět všem natrvalo. A tak to v reálu vypadá,každý chvilku tahá pilku. Druhý případ je daleko reálnější. Pod podmínkou že to tak bude chtít většina.

To co jste napsal je dokladem toho,že jste se k intelektu vámi zmíněném ještě nepropracoval.


kombajn . hydykuwe3   |   ip:86.13.248   |   2012-11-27  (22:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kua, ten populizmus to je hrozne nieco, spaja ludi ako fico, ci sulik, proste kazdy vo verejnej funkcii co spomenie slovo banka, ci nespravodlivost, nedaj boze podvod, takyto clovek je hned pre ,,nezavysle media,, populista, v podctate je jedno z akeho ,,tabora,, v nasej republike banana pochadza, slova ludi naozaj spajaju, pozor na myslienky! hlavne na tie ktore tu este neboli, alebo tu boli vzdy, len nie pre kazdeho, po ich vysloveny by ludia zacali premyslat a co potom? predctav si cloveka co nikdy nevidel svetlo, a uplnou nahodov sa pozrie na slnko??? potom sa mu vynori tisic dalsich otazok na ktore sice nebude poznat skutocnu odpoved, ale...xixixi a v dnesnej dobe sa informacie siria naozaj rychlo...xixixi


povazan . wohicygu14   |   ip:89.173.11   |   2012-11-27  (22:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  what a dick...jedine dobre co bolo z ameriky boli lakotovia :)


smartang . bohupyki56   |   ip:95.103.24   |   2012-11-27  (23:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to, ze je nieco napisane v sionskych protokoloch je pekne, ale je to len zbozne zelanie sionistov, nic viac. Nepochybne by si zelali aby ludia sami NWO privitali ale doba sa jaksi zasadne zmenila. Jednoducho plan je uz prezradeny a teda plan ktoreho pointa bola postavena na tom ze musi byt utajena uz NEMOZE fungovat ...
ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.103.12   |   2012-11-27  (23:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  smartang a čím sa doba zmenila, naivka smartang, tým že do ulíc vyšlo 17. novembra 2000-3000(BA) ľudí a potom vo štvrtok 100 a tí dostali po piskoch :DDDDDDDDDDDD vole sa spamätaj, po tom čo tvoj príspevok niekto číta tak má pocit že 90% ľudí je na ulici a štrajkuje, voldemorty to majú vymakané do detailov a aj keď sú protokoly staré 100 rokov aj tak sedia aj na dnešnú dobu, lebo pracujú s ľudským strachom, lakomstvom, chamtivosťou, pohodlnosťou, egoizmom a sprostosťou a tá je taká istá ako pred 100 rokmi, pred 20 rokmi, teraz a tak isto to bude aj za 20 rokov, či za 100 rokov, veď nemáte plán že čo by ste robili po tom keby vám lúze dala vláda moc do rúk, by ste sa pobili medzi sebou a pohádali ako malé deti, HejSlovensko je pevná kolónia voldemortov a zmena nepríde ani za pár rokov, ani za desať, možno za dvadsať rokov :DDDDDDDDDDDDDD a možno nikdy :DDDDDDDDDDDDDD veď aj tu to vidíme agent Varga alias Južek, psycho BuloMilec Pandebilium, Maďar BuloMilec, ....... a spol. :DDDDDDDDDD s takým ľudským materiálom ku žiadnej zmene nepríde a bude len horšie :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Jumnd . busuvary21   |   ip:78.136.16   |   2012-11-28  (01:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Pytate sa ze co by z tohto rozmachu informacii mala akakolvek elita .... a ja presvedceny ze nic."
A v tom je zakopaná kostřička psa. Zeptejte se sami sebe.
ůžou snad otroci něco hladce provést, když nevědí co?otvoreneoci . vymovepu87   |   ip:99.241.18   |   2012-11-28  (01:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Smartag pises velmi rozumne, ale teraz si so svojim optimizmom na omyle.
Elita nas ma uz v hrsti uz sme v otroctve, len este nas nemlatia po tych sprostych hlavach, ale za chvilu zacnu. A co je najhorsie my sami si navliekame otrokarske jarmo, lebo vecsinou sme slepi. Videl si aby sa svorka seliem nedohodla? vzdy zlyha stado byvolov, ktore ma taku silu ze by tie selmy zlahka udupali, ale oni stratia hlavu a zacnu bezhlavo utakat, vzdaju sa bojovat o svoj zivot. Elita pocitala so vsetkym, len jedno im uslo a to dnesna technika ktora nam dava moznost vladnut si sami sebe, len priama demokracia nas moze zchranit pred zajtrajsim bicovanim a sikanou. Este je cas sa postavit proti elite a prejst im cez rozum, ked budeme v takom jarme jak Cinsky robotnik tak je uz pozde, sudruzi z lahkym srdcom pustia na nas i tasku techniku.


bbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-28  (03:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "veď nemáte plán že čo by ste robili po tom keby vám lúze dala vláda moc"

možno stačí prestať robiť to čo nám ako štátu nevyhovuje...
nevyhovuje nám že nemáme vlastnú banku?
nevyhovuje nám že nemáme vo svojom vlastníctve a pod kontrolou strategické podniky?
nevyhovuje nám že nie sme potravinovo sebestační?
nevyhovuje nám ak sa na našom zdraví priživujú paraziti?
nevyhovuje nám ak nám tvoria legislatívu v zahraničí?

stačí odstrániť to čo nám škodí aby sme mohli znovu rásť... to príde takpovediac S A M O(v a r í š a)

trpezlivosť

ruže prináša
sme v tŕní
je čas vstať
uvidieť kvety

http://dolezite.sk/doc.php?hash=0af61df8bb42254a018987c7860b7fa2&;save=Preview+%C4%8Dl%C3%A1nku


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-11-28  (07:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  eid
November som nespominal, hovoril som o prebudzaní ľudí a to je realita. Neviem čo je naivné na tejto realite ktorá rozhodne komplikuje elite život a kríži plány. A s tými protokolmi je to asi tak že je úplne fuk či to 100 rokov vychádzalo, ja tu hovorím o tom, že to prestáva vychádzať a veľké finále - ak prebehne v ich réžii - bude tak či tak iné. NWO je prezradená vec a ľudia s tým už nebudú súhlasiť dobrovoľne. A taký bol pôvodný plán ...

otvorene oci
ano sme uz svojim spôsobom v otroctve ale NWO je o inom. A ano, priama demokracia je jedna z vecí ktorej sa elita bojí ako čert kríža. A čo je zlé pre elitu, je dobré pre ľudí. Ešte aby sme dokázali tu svoju moc aj rozumne uplatniť. Tu tiež nedávam za ľudí ruku do ohňa. Ja len hovorím o tom že elite sa v každom prípade veci nepríjemne komplikujú.


morf . lykipaja50   |   ip:81.15.97.   |   2012-11-28  (09:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ElDolars,

Pišeš dobre a čo navrhuješ ty?


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:178.41.10   |   2012-11-28  (10:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  morf ja ti teda neviem povedať že čo a ako, som v poslednej dobe z toho všetkého zmätení a najme zhnusení, čo sa týka Slovenska asi sa nič zásadné diať nebude, my Slováci to lúzerstvo a podrážanie svojich máme tak nejako v krvi a čo by som poradil ak ste nespokojní najme finančne(lebo predsa máme kapitalizmus a o peniaze ide v prvom rade)tak zdvihnúť kotvy a smer na západ


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:92.52.52.   |   2012-11-28  (10:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  smartang
Že to nemajú pod kontrolou je jasné. Ale to nechce žiadna z elít, pretože aj napriek vnútorným nezhodám chcú vládnuť svetu.
Tak nebudú odhaľovať seba nie? Veď si škodia. Takí hlúpi nie sú. Niet dôvodu prečo by niektorá s elít zverejňovala informácie o druhých elitách. Lebo verejnosť sa o tom nedozvie, a konšpirátorov to len posilní. Je jasné, že to nechcú.


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:92.52.52.   |   2012-11-28  (10:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nevysvetlil si, čo by z toho mala elita. Ja jasne poukazujem na to, že nič. súhlasím - nemajú to pod kontrolou, ale nepôjdu proti sebe. Ja s tebou súhlasím. Ale jedno nevylučuje druhé.

Nezmyselná je aj úvaha, že médiá idú proti NWO. Médiá idú čisto za NWO, ak neveríš, tak zapni markízu a sleduj pár hodín. Vyhovuje to všetkým elitám, oni ale bojujú o to kto bude na tróne.


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:178.41.10   |   2012-11-28  (11:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Majkl65 jelitá majú v prvom rade pod palcom tlačenie meny, tok peňazí(banky, burzy), média, politikov, políciu, armádu, mimovládny, justíciu(zákony) a aj ľudské slabosti im hrajú do karát(egoizmus, lakomstvo, strach, ...)!!!


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-11-28  (12:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie celkom eid.
V Rusku mimovládky dostávajú v poslednom čase nakladačku a v Ruskej dume je pripravený návrh na podriadenie záujmov centrálnej banky záujmom Ruska. Irán za ropu pýta zlato ... Skupina BRICS pracuje na novej mene. Boj o moc aj medzi elitami ešte len príde. Už teraz je však viac než isté kto stratil, resp. stráca body ...


morf . lykipaja50   |   ip:81.15.97.   |   2012-11-28  (12:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ElDolars . vuhenydi61

Tak prečo nejdeš pracovať na západ?


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:178.41.10   |   2012-11-28  (12:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  smartang áno ale napríklad ak sa Rusko Iránu nezastane bude tam invázia NATO(USA) a v Rusku to padá na Putinovi a ak ten umrie tak rátam že Jelcinove Demokratické a Slobodné časy sa do Ruska vrátia a Venezuela po smrti Čavéza je na tom rovnako!!! bavíme sa o Slovensku a tu to majú Voldemorty pevne v Rukách, smartang dám príklad média a ich neochota informovať o zásadných problémoch a manipulácia(spájanie protestov s náckami a extrémistami, ich počítanie počtu protestujúcich vždy menšie o jedu nulu), mimovládky protest Gorila a Wienk a jej keci o Maline a to sa Gál spamätal a nezapojil sa, Vláda Modrá-Červená to je škoda sa rozčuľovať(takisto strany a politici) a ekonomika v hajzlu a dlh je teraz 3 roky vyberania daní na Slovensku cirka 35 miliárd €(rozpočet(výdaje) je 15 a vybraté dane sú 12)....


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:178.41.10   |   2012-11-28  (12:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  morf už sa na to chystám(už na tom pracujem a som už pevne a nezvratne rozhodnutý) a HejSlovensko PÁ PÁ a sem prísť len 2-3 krát do roka na dovolenku


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:178.41.10   |   2012-11-28  (12:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nebudem pre HejSlovákov a Voldemortov makať na HejSlovensku za 1/3 keď tunak kúsok za takú istú prácu dávajú Voldemorty v Nemecku plnú sumu 3/3 a tie istoty čo tam majú(nie ako Frcove rany istoty) :DDDDDDDDDD


kombajn . hydykuwe3   |   ip:86.13.248   |   2012-11-28  (15:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  eidolars mojho deda chceli na nutene prace voldemortom poslat, ale dnes ked viem ze su na slovensku ludia co utekaju k nim muklovat dobrovolne, tak sa hned citim lepsie, kedze nikoho dnesni ,,pani,, nenakladaju do vagonov a neposielaju na tie pracovne pobyty v zahranici, este stastie ze ludia sa stale nahanaju za tymi peniazmi a odchadzaju na tie pracovne pobyty dobrovolne, aj ked po case zistia ze tych penazi maju furt malo a este menej a ich zivot bol iba o tvrdej drine a ohybani chrbta v zahranici, zo zivota nemali nic, pretoze doma je doma, nostalgia dostane kazdeho emigranta..xixixi


TheKingofWallStreet . jokuhype60   |   ip:88.212.41   |   2012-11-28  (16:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nechapem ako mozete verit ze existuje jedna skupina ludi kt. sa snazi ovladnut svet! Je uplne prirodzene ze si kazdy presadzuje svoje zaujmi vramci spolocenstva. Tak ako si kazdy znas presadzuje svoje vramci rodiny, v praci, v biznise atd. tak si kazda firma presadzuje svoje zaujmi voci ostatnym, stat si presadzuje svoje voci ostatnym statom atd... Dobro a zlo je len uhol pohladu. Co je pre jednu skupinu zle je pre druhu dobre. Ked si pozriete zoznam gigantov kt. podla vas chcu vladnut spolu svetu tak vam musi byt jasne ze kazdy z nich ma ine zaujmi a ciele a spolu nemôzu fungovat lebo si konkuruju. Prestante zvalovat svoje neuspechy na druhych


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2012-11-28  (16:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TheKingofWallStreet

Ale my neveríme, my vieme. Diabol vytvorí ak konkurenciu, len aby si ľudia mysleli že existuje demokracia.
Samozrejme že existuje konkurencia, takto ľahko ovláda všetky trhy.
S jedným podnikom by to nikdy nedokázal.


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:78.99.252   |   2012-11-28  (18:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TheKingofWallStreet pokiaľ viem tak vládnu svetu už 200 rokov, najprv ovládli v 19 storočí Anglicko(po bitke o Waterló)a po WW1 USA a Nemecko, Rusko a potlačili vplyv R-U a teraz nevedia čo urobia(ako na ňu) s Čínou :DDDDDDDDDDDDD


bbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-28  (19:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  test vulgárnosti
hlúpy hlúpi

nechce mi uverejniť článok


bbb . rexyrato2   |   ip:213.81.13   |   2012-11-28  (19:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak potom neviem
prečo admin?


harry . paholenu0   |   ip:178.40.80   |   2012-11-28  (21:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nechapem ako mozete verit ze existuje jedna skupina ludi kt. sa snazi ovladnut svet!

TheKing.Nesedi mi to co si napisal,a tvoj nick k tomu.Vies o com je Wall stret?

Tych skupin je viac,to mas pravdu,ale len par ich prislo na to,ako to urobit.A to si zjavne nepochopil.


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.103.20   |   2012-11-28  (23:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Peter Stanek - Globálna kríza a kontrolovaná spoločnosť
http://www.youtube.com/watch?v=CpWK79lEpVs


Pozorovatel . roqypebu38   |   ip:95.102.15   |   2012-11-29  (00:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mate pravdu. Elita je v P.... Ona to uz asi zbadala, ale stale sa tomu zdraha uverit.Je to podobne ako kratky okamzik ked sa lovec stava lovenym a este mu to nedoslo. Nechape ako je mozne, ze pri tolkej snahe, ktoru vynalozil dochadza k neuspechu, ten opojny pocit absolutnej moci prehanajuci sa dusou bez kontroly sposobujuc stratu sudnosti je ich problem ale este to nezbadali. "Kazda spolocnost ktora nie je postavena na rozvoji jednotlivca je odsudena k zaniku." (Citat z mudrej knihy) Preto je NWO po smrti. Povodne to malo plnit iny ucel a to zjednotenie zeme aby dobro bolo aplikovatelne jednoduchsie. Zial protagonisti prepadli socialnemu programu "chamtivost-nenazranost-lahostajnost" a tak boli vyradeny z hry, a dorazil im ucet. My ostatni sa pekne prizerame a cakame na zmenu ktora sposobi vyraznu ulavu od socialneho tlaku produkovaneho prave elitami.ImitujouIAeonVodnare . vewelepu61   |   ip:78.136.13   |   2012-11-29  (01:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nezbývá než postesknout nad Vaši naivitou.
Samozřejmě, že když už jede shora změna a jde i do médií, je už po funuse, je dávno po rzhodnutí a už se jen implementuje mezi zbytek lidí, aby to prošlo hladce. V neposlední řadě i "jElita" musí nějak komunikovat, aby si v těch plánech nepřekáželi a právě utajení je jen něčeho, jinak se jede na otevřenost, věřte nebo ne, je to tak a i techniku, kterou běžným lidem půjčili...si z rukou tím vzít nenechali (jako nic co jednou dobyli či přímo nechali vytvořit) - ba naopak - elektronická totalita do které Vás nejprv po dobrém, pak i po zlém ten otálející z bytek naženou a voholej, jen se nebojte, vše jim jde skoro přesně podle plánu... ačkoli...


smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-11-29  (08:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tiež to niečo hovorí ...

http://dolezite.sk/Stretnutie_Bilderberg_zrusene_v_polovici_pretoze_ucastn_171.html

Nie všetko beží tak ako by niekto chcel.


smartang . bohupyki56   |   ip:195.91.7.   |   2012-11-29  (08:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a este pridám

http://ee.dunres.sk/clanky.php?id=2461


smartang . bohupyki56   |   ip:195.91.7.   |   2012-11-29  (09:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  do tretice
do tretice
" ... Shrnuto z toho, co jsem sledoval: White Dragon Society vznikla nějak ve spolupráci s Black Dragon Society (White se objevila později a asi nějak spolupracují nebo je White zastřešuje nebo co -- možná upřesní jiní). Vypadá to, že ta organizace má nějaké staré historické pozadí. Byla ativována ze spícího stavu nedávno. Asi za tím stojí nějaké staré rodiny jako centrum a stružují spoustu lidí na základě morálních zásad a nějakých dalších závazků... jestli jsem to dobře pochopil. Organizační struktura byla udržována prostřednictvím center bojových sportů (jestli jsem to dobře pochopil). Fulford (jako novinář a člověk z diplomatické rodiny...) byl vybrán jako mluvčí směrem k Západu. Známé je jeho tlumočení ultimata pro Rockefellery. Případnými vykonavateli měli být členové Black Dragon Society (pokud to bude nutné).

http://www.orgo.cz/viewtopic.php?f=23&;t=803&start=15


smartang . bohupyki56   |   ip:195.91.7.   |   2012-11-29  (09:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Alea jacta est ...
vierona . pawirevy15   |   ip:84.47.63.   |   2012-11-30  (14:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tu je ukryta pravda-http://vimeo.com/7990937


Asi . qafaxesu53   |   ip:64.121.13   |   2012-12-01  (20:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zbiggy zjavne nehovorí o tom čo tu je, ale o tom čo príde keď generácia X začne preberať kontrolu nad krajinami.My nie sme riťolezci typu Fico, Fígeľ, Lipšic...The Global Gen X Revolution of 2020, Mark Goulston.
ww.businessinsider.com/the-looming-gen-x-revolution-of-2020-2011-8diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


sedem + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Jan Kukačka: Sametová ekonomika

V anketě ČRo6 “Zlepšil se náš život po listopadu 1989?” hlasovalo 53% posluchačů, že nikoliv a 47% posluchačů, že ano. Pro moderátorku rozhlasové diskuse o tomto tématu to bylo překvapivé. Očekávala pro sametový vývoj lepší skóre. Z ryze ekonomického hlediska je výsledek ankety podpořen fakty. Po přechodu na údajně lepší ekonomický systém vzrostl reálný hrubý národní produkt HNP za dvacet let o pouhých 15%, a životní úroveň průměrného občana klesla o 5%. Některé za zásadních příčin, proč k této katastrofě došlo analyzuje tento článek.


Posolstvo prezidenta Českej republiky Václava Klausa pre...

Otrokářský systém - snadno a rychle?

Obete organizovaného kresťanstva

Neo-liberalizmus-časť druhá:Čas tlačenia „ni...

Hackeri- potrebné zlo

Archív

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

2. března 2013 protestovaly proti vládě škrtařů v Portugalsku statisíce lidí, jen v Lisabonu jich bylo půl miliónu, od té doby opět mlčení. Mlčí se o revolučních událostech v Řecku, Albánii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, mlčí se o demonstracích ve Francii, Německu, Maďarsku, Rumunsku. Cenzura je totiž dobrým nástrojem totality.


Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Den bez lékaře, nákupů, médií

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.2873 s