20. August 2019
    
Okrúhly stôl na STV2 - 16.02.2012 - Dolezite.sk

Okrúhly stôl na STV2 - 16.02.2012


  2012-02-16  (09:34)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Okrúhly stôl na STV2 - 16.02.2012


S okrúhlym stolom to nemalo nič spoločné, bola to   bohapustá presilovka s dvomi dobre motivovanými a poučenými  moderátormi. Gorilí punc tomu divadlu  dali politici, zdatný kvákači-interpreti  naučených fráz . To všetko bolo korunované análoskopiou  vraj „nezávislého“ analytika - agenta Leška.

-    počas úvodných minút ma moderátorská dvojica Dýrer s prešminkovanou „Varghovou.“ ma  obsahom otázok a spôsobom kladenia otázok presvedčili, že okrúhly  stôl  sa vôbec nekoná. Začala nefalšovaná, čistokrvná volebná kortešačka politických  strán   o čom svedčí manipulátorsky prednostné kladenie a komentovanie otázok moderátormi. Jasne vyjadrili svoju príslušnosť ku gorilám.. Dôsledne ich kopírovali aj kameramani a strihač-režisér, tak, že sa neunúvali  snímať našich účastníkov tzv. okrúhleho stola. Keď sa to náhodou stalo, že sa dostali do obrazu, nastal ostrý strih. Spravidla na  neuroticko-hystericky pôsobiacu Žitňanskú.-    Skladba otázok moderátormi neomalene nahrávala politickým stranám. Všetky, zdôrazňujem - všetky otázky boli irelevantné a odtrhnuté od hlavnej témy. Bol to  priestor pre ukážku ako vlastne vypadal náš parlament. Politici bez rozdielu  farby trička ukázali svoju goriliu „neomylnosť“, túžbu po moci, pažravosť a odtrhnutosť od reálneho života. Nemožno im odoprieť snahu, ukázať v priamom TV prenose tomuto národu svoju falošnosť,  neopodstatnenosť a zbytočnosť.

Návrh opatrení:
Pre RTVS, vládu a zúčastnené strany:
1,  Ďalší okrúhly stôl žiadajte na 1 vysielacom okruhu – a v hlavnom vysielacom čase t.j. od 19-20 hodiny,  termín do 7 dní až do získania vlastného  3 programu  navrhujem názov  „Gorila!?“ ....
2, Tematické okruhy, formy,  spôsob kladenia otázok časové  limity odpovedí  viesť podľa vopred stanovených pravidiel. A našim moderátorom.
3, Do vysielania technicky zaradiť, časomieru, a telef. a internetové hlasovanie verejnosti so záverečnou informáciou o hlasovaní. (Bude to malé referendum)
4, Dôrazne žiadať o dočasné obnovenie  3 vysielacieho okruhu ( bývalý STV  Sport). Tento výlučne dať k dispozícii   organizátorom protestov na objektívnu informovanosť verejnosti v réžii organizátorov protestov  proti gorile. (Uvidíte tú sledovanosť. Výťažkom z reklám môže byť financované naše hnutie.
5. Žiadať verejné ospravedlnenie riaditeľky RTVS za zmanipulovanie relácie.)
6. S plnou naliehavosťou žiadať aby si zúčastnené strany riadne zaplatili politickú reklamu v relácii podľa minutáže poskytnutej na volebnú kortešačku a podľa platného cenníku RTVS Ceny a platby zverejniť na stránkach strán a RTVS
7, Do nasledujúcej relácie „dotiahnúť“  hlavných predstaviteľov štátu , inštitúcií, strán, hnutí, 3 sektora a podľa ich počtu  stanoviť aj počty  našich ľudí.

Pre  organizátorov a dvoch našich chlapcov.
Ďakujeme.)   Za tých 121 sekúnd  čo ste dostali, ste povedali viac ako všetci ostatní dohromady.

Zdroj: Stanislav Miko  forum.protestgorila.sk


Jaroslav Šedivý alias "Bertold"
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
LogON . mowogesu02   |   ip:78.98.105   |   2012-02-16  (10:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kto zo "zadubencov" resp. "idealistov" ešte verí, že STV je "verejnoprávna" televízia?

Ad. moderátor - "Koho chleba ješ, toho pieseň spievaj!"
Ad. admin - možno by to stálo za otázku na hlasovanie.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.16   |   2012-02-16  (10:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zitnasnska, sice ako jedina moze momentalne vystupovat a obhajovat tu svoju stranu, ale je to ako z blata do kaluze.
Dzurinda s Miklosom su momentalne najosoznejsi, ked vobec nevystupuju, ale nic nehovoriaca sucha ratolest to pokazi uz len tym, ze nieco povie.
Je sice odchovana politickymi poradcami, ze na otazku treba odpovedat protiotazkou, ked uz nevie kam z konopi, ale to nestaci. Ak sa jej niekto opyta, ake ma rada zemiaky, vacsinou odpovie, ze neje ryzu.
Potmehudsky usmev dalsieho pajaca Kalinaka svedci o tom, ze uz to maju davno v suchu a lud na namestiach ich vonbec nedokaze rozhadzat. Ved nech psy stekaju, karavana aj tak ide dalej.

Humorne je najma to, ze chcu presvedcit ludi, ako je dolezite vymenovanie nejakeho generalneho prokuratora, dokonca spisuju peticiu, co je vacsine uplne ukradnute, ktory prisluhovac, ktorej strany dostane toto lukrativne miestecko. Ale otazky bytostne sa dotykajuce chodu statu a nas vsetkych si odsuhlasia aj bez nas.


Peter . fikymigu16   |   ip:85.248.61   |   2012-02-16  (11:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ta relacia vcera bol riadny hunus. Moderator daval sugestivne otazky. Zvrhlo a to na type relacie o 5 min. 12. Pamatam si este OKRUHLY stol z mlynskej doliny v NOV 1989. To bola diskusia. Diskutovalo sa. Ucastnici si davali navzajom otazky a potom si velmi kultivovovane argumentovali. To co bolo vcera bola fraska. Inak v takychto disksiach su nepotrebne audiotextove hlasovania ako navrhuje autor prispevku. To co bolo vcera bolo ako pekne vyfarbeny produkt vo farebnej krabici. Obal pekny ale obsah ziadny. To co bolo v roku 1989 tak tam skutocne bol len okruhly stol ale obsah debaty bol velmi obsazny. A niketo mate linku na tento prenos kde bol Kňažko, Budaj a vtedajši komunisti dajte to prosim sem. ja som to hľadla ale nenašiel.


Slavo . titeduvi40   |   ip:92.245.5.   |   2012-02-16  (11:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  4, Dôrazne žiadať o dočasné obnovenie 3 vysielacieho okruhu ( bývalý STV Sport). Tento výlučne dať k dispozícii organizátorom protestov na objektívnu informovanosť verejnosti v réžii organizátorov protestov proti gorile. (Uvidíte tú sledovanosť. Výťažkom z reklám môže byť financované naše hnutie.

Výborný nápad a ešte navrhujem zaviesť do priameho vysielania detektor lži.
Nech mi nikto nehovorí, že sa to nedá alebo, že to znižuje ľudskú dôstojnosť.

ˇsmartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2012-02-16  (12:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klobúk dole pred "zásupcami občanov". Prísť pred skúsených supov nie je sranda a preto im treba odpustiť istú strnulosť.

Tak toto bola presilovka minimálne 6 proti 2. Úplne evidentne a bez hanby si všetky strany mali snahu prisvojiť myšlienky demonštrantov a všetci sa tvárili že však nič sa nedeje - v podstate len treba pokračovať v začatých reformách. Spravilo sa hodne dobrého ... bla, bla, bla. ANI JEDNA strana nevidela u seba žiadny problém. Asi tak že o čom sa tu bavíme. ÚŽAS. Leško ma sklamal. Vraj nové strany nič nevyriešia. Inými slovami, tí najlepší a najschopnejší politici už v parlamente vlastne sedia. Inde už byť nemôžu. Že BINGO!

No čo, NEPOCHOPILI, bude treba zatlačiť. Pokračujeme!


anon . tyreduri71   |   ip:178.143.6   |   2012-02-16  (12:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Možno by bolo vhodné vrátiť tomu pojmu "verejnoprávna" legislatívný rámec. Vo výbere správ, v striedaní sa šéfredaktorov novín a časopisov pri ich výbere z mediálneho prúdu.


Steve . vyqemubi24   |   ip:178.41.97   |   2012-02-16  (13:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neberte nam STV.. :-))


Thoron . wukufega97   |   ip:94.229.39   |   2012-02-16  (14:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  uplna umela fraska vydrzal som pol hodinu myslim ze celkom dost...ale na to ako sa chlapec organizator najprv tvaril ze je len nespokojny mlady clovek ktory sa politike vlastne ani nerozumie a ani poriadne nevie kto je to ta KDH co tam jeho brat pracuje, sa mi vcera zdal celkom ostrielany dobre zorientovany s vyspelou politickou slovnou zasobou...takze o co vam vlastne ide? zdvihnut preferencie KDH? Vid video z protestu kde ako jediny vadil protiKDHacky transparent...


kombajn . tomyferu37   |   ip:86.13.246   |   2012-02-16  (15:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  taky je zivot v NWO, ludia sa boja veci v ktorych ziju, propaganda im hovori co ich caka a pritom oni v tom uz ziju, politici vravia jedno a robia druhe, ekonomovia strasia kolabsom, armadne elity vojnov, ekologovia znicenim zivotneho prostredia, cirkev stratov hodnot ktorymi sa ludia dve tisicrocia riadili, astrologovia varuju pred meteoritom ktory sa blyzi, geologovia pred zmenov polarity, ktora vyplyyva z polohy zeme v mliecnej sustave... a? cloveku zostane len robota, este sa tesi ked hu ma, jedine co ho zaujima je kolko dostane za nu zaplatene, lebo od toho kolko ma penazi sa odvyjaju jeho moznosti, kedze je vychovany konzumom a materializmom, politik ho vydi ako prostriedok dostat sa k moci, po volabch sa stane nepotrebnov zatazov, pred tym bude mat kazdy riesenia a vyzie a ine oneee, ale beznemu cloveku zostane len robota, lebo iba pracov sa da nieco vytvorit, a pani nevedia co je to robota, oni vedia iba rozpravat o robote... propaganda, propaganda, vsade sama propaganda, esteze niesom nuteny pozerat televizor, aspon ze to nam dovolili.


Bla . jajulube5   |   ip:95.102.94   |   2012-02-16  (16:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Požiadavka na "nové tváre v politike" vyznieva priam morbídne, keď ju opakoval pán Leško - stará tvár ovplyvňovačov verejnej mienky. Žiaden z poslancov parlamentu, dosadených politickými stranami (keďže sú len poslušnými figúrkami a stláčateľmi hlasovacích gombíkov podľa pokynov predsedu strany)nie je osobnosťou, ktorá by mohla niečo ovplyvniť. Naopak, mienku a najmä mladých, neskúsených ľudí ovplyvňujú novinári a komentátori. Tam je veľa presstitútov, ktorí za nežné pohladenie chlebodárcuu a nejaký ten groš hllásajú to, čo mocní vyžadujú. V tomto je priam ukážkou nechutnosti pán Leško, ktorý hlása tie "pravdy mocných" už temer 30 rokov - od čias komunizmu. Ten by už naozaj nemal ohlupovať národ - vidno komu slúži TV, keď si vyberá takýchto expertov bez vlastného názoru (a chrbtovej kosti)do diskusií.


iInterbulo . saralaxe37   |   ip:88.212.36   |   2012-02-16  (18:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Leško, Leško!Ty sa nezmeníš, furt budeš pozadie Vedúcich lízať! Divím sa, že toľko ľudí, za tie desaťročia Ťa neprepukli! Nie, že by Si bol sprostý, ale strašne predajní, aj tá Predajňová z TV je poctivejšia!Kombajn, zapni si opravovač chýb, nič v zlom, skorej v dobrom! :-) Ináč, Si v pohode!


Interbulo . nikobodo04   |   ip:88.212.36   |   2012-02-16  (18:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Leško, Leško!Ty sa nezmeníš, furt budeš pozadie Vedúcich lízať! Divím sa, že toľko ľudí, za tie desaťročia Ťa neprekukli! Nie, že by Si bol sprostý, ale strašne predajní, aj tá Predajňová z TV je poctivejšia!Kombajn, zapni si opravovač chýb, nič v zlom, skorej v dobrom! :-) Ináč, Si v pohode!Musel som aj po sebe opraviť, takže, pardón, že na druhý raz...


kapitalista . pufeqoxe19   |   ip:78.141.10   |   2012-02-16  (19:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No je vidiet že Leško zaťal do živého .Čooo


Interbulo . nikobodo04   |   ip:88.212.36   |   2012-02-16  (20:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Leško zatína! Ale do nesprávneho polena a aj to je živé!


JUDrshakira . qybutixu94   |   ip:178.143.1   |   2012-02-17  (00:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Admin, mám zaracha?


ozaj . golinytu62   |   ip:178.143.1   |   2012-02-17  (15:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bolo to na snešné časy (davy v uliciach pár týždňov nazad) velmi bezpohlavné, vydržal som pozerať asi prvých 50 minút, Kaliňák ostal verný svojmu straníckemu odkazu, napr. i keď dostal otázku: "Vyjadríte sa čo robil v spomínanom byte váš predseda Fico, ktorý je v spise najčastejšie spomínaný a podľa spisu jediný z politikov v byte bol?"
Kaliňák odpovedal, odpovedal, odpovedal, prekecal dlhé minúty o inom, ale odpovede sme sa nedočkali.
tak mu položili tú istú otázku znova aj s podotázlami (keďže prvýraz zjavne "nepochopil"), on im do toho skočil s tým, že "nemusíte mi to toľko opakovať, ja som veľmi chápavý človek, mne stačí povedať raz" - no a zas odpovedal, odpovedal, odpovedal...od veci stranícke predvolebné naučené tézy...až ho nakoniec museli prerušiť, lebo takto by kľudne nedbal hovoriť 2 hodiny v kuse, bez jedinej priamej odpovede na položenú otázku.

"obré" tam boli i tie fankluby divákov - stredný slíž mladých prospechárov tlieskal naraz unisono len Kaliňákovi, iné slíže tlieskali tete z SDKU...

O kvalite vedenej diskusie, či o prítomnosti mnohonásobného kabátnika KSS Leška a pod. sa nemusím opakovať.
Proste predpripravene uhladené až no, ako nejaké nedeľné štúdio z roka 1995.


vinidi . nojanetu90   |   ip:80.242.33   |   2012-02-17  (18:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prečo nebudem voliť kresťanov a pravicové strany.
Preto že:
1. odhlasovali zákon o minimálnej mzde 327,20 eura za mesiac pre zamestnanca odmeňovaného mesačnou mzdou a 1,880 eura za hodinu, a tak urobili zo Slovenska pracovný tábor čím odsúdili ľudí do na nemilosť a svojvôli moci pánov !
2. zapredali krajinu korporáciám a rozkradli národné bohatstvo !
3. urobili zo slobodných obyvateľov Slovenska, námezdných nevoľníkov a otrokov, zavedením fašistického systému EU !
4.odúhlasili takzvaný euro val na financovanie vojnových zločinnou NATO !
5. zadlžili Slovensko čím naše deti a ich deti a detí ich detí pripravili o budúcnosť !
6. prijímajú zákony ktoré porušujú základné ľudské práva a slobody !!!
7. šíria strach, neistotu a nenávisť !
8. kradnú, podvádzajú vraždia sa navzájom !
9. zničili ekonomiku Slovenska, hospodárstvo a kultúru !
10. zobrali ľudom nádej a radosť zo života, právo na slobodný a šťastný život !

kapitalista . pufeqoxe19   |   ip:85.237.22   |   2012-02-18  (15:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vinidi:
Je mi ťa úprimne ľúto.


RastislavBergmann . wajejysy1   |   ip:80.242.33   |   2012-02-20  (20:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prispieval som a prispievam názormi do Aktuálne.atlas.sk. Príspevky nie sú vulgárne, sú kultúrne a oni mi ich nezverejňujú.
Možno nie sú práve namodralé. Snažím sa byť nezávislý od pravice aj ľavice.
To je sloboda slova.

K Okrúhlemu stolu.

To bolo príšerné. Aj napriek snahe 2.programu o učitý smer sa im to nepodarilo. Preto o tom nepísali a nepíšu v našich médiách. Boli tam dvaja ( slovom aj písmom dvaja) povstalci , proti mnohým zástupcom gorilých čried. Tí dvaja sa mi páčili.Korunu tomu dala golriláčka Žitňanská, ktorá rečnila ako ako na zjazde KSČ.
SaS a KDH tam síce delegovali mlaďochov, ale tí vehementne obhajovali staré gorily v ich materských stranách a hnutiach.

Krajcer a Zameková predpokladali, že sa to zvrtne hlavne proti Ficovi a Lucia robila všetko pre to. Hlavnou jej témou bolo, či bol Fico alebo nebol v konšpiratívnom byte. Že jej hebrejská pokrvná sestra Ivetka organizovala ako poslankyňa NR seansy s finančníkmi v jej dome a že Pente dohodila svojho premiéra Dzurindu pred veľkou privatizáciou tiež vo svojom dome, jej vôbec nevadilo.

diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + päť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Hlasovanie o eurovale a (ne)čakané odhalenie.

Tak a o Eurovale sa zmienim ešte raz. Možno nie naposledy, ale všetkého veľa škodí. Teraz by som chcel len spomenúť charakter našich politikov pri hlasovaní všeobecne. Poďme na to: Hlasovanie o Eurovale nám odhalilo, že keď politikom (niektorým) na niečom extra záleží, tak sa dá hlasovať veľmi dlho, a samozrejme aj opakovane. Tzn., že je jedno či sa daná téma schváli, alebo nie. Lebo ak nie, môže sa hlasovať znovu. A keď by to zas nevyšlo, tak by sa hlasovalo zas. A tak dookola. Toto ale nepripomína demokraciu, ale diktatúru. A prečo sa vlastne hlasovalo? Išlo o to, aby sa navýšil Euroval, tzn. aby sme schválili viac finančných prostriedkov ktoré odídu z tohto štátu na splácanie dlhov/výdavkov iných. Nie konkrétne Grécka, ale pravdepodobne tam pôjde väčšina z týchto financií, lebo Grécko je hlbšie než je matematicky možné (USA samozrejme prekovávajú aj túto rovnicu :-) ).


Voliť nemá zmysel

Hranice a obranné zóny Spojených štátov európskych

Postoj západnej vedy k reinkarnácii

Príbeh o postojoch k Eurovalu pred voľbami 2010

Moslimskí imigranti vo Švajčiarsku: Chceme zmenu vlajky...

Archív

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Po udalostiach, ktoré pohli verejnou mienkou v celej Európe, po šokujúcom precedense, keď európskych a vládnych politikov vôbec napadlo siahnuť na súkromné vklady a to dokonca aj drobným vkladateľom, sme sa rozhodli vyzvať politikov, ktorí sa často a radi stavajú do úlohy zástupcov a ochrancov ľudu, aby jasne vyjadrili snahu presadzovať záujem občanov, ktorý hlásajú predovšetkým pred voľbami.


Hlinové vystúpenie v parlamente

Den bez lékaře, nákupů, médií

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Dane by sa mohli zrušiť a štát by dokázal existovať!

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.3968 s