22. September 2019
    
Opľuli Mikloša, Kuric bol obscénny a Mihály opäť hysterický - Dolezite.sk

Opľuli Mikloša, Kuric bol obscénny a Mihály opäť hysterický


  2013-01-19  (23:33)  |  Úvahy a komentáre
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Opľuli Mikloša, Kuric bol obscénny a Mihály opäť hysterický

 472531_561155113914668_1542027338_o    V zimnom počasí, počas sneženia sa na Hodžovom námestí pred prezidentským palácom v Bratislave (12.1. 2013) stretli desiatky nespokojných občanov. Medzi nimi nechýbali ani členovia Slovenskej pospolitosti (SP). V tento deň sa totiž konal  každoročný Ples v opere, na ktorom sa zabávajú politici, finanční oligarchovia, či inak „významné“ osobnosti slovenskej politickej, kultúrnej či mediálnej scény. Nespokojní občania prišli protestovať najmä preto, že ples zbohatlíkov považujú za absolútny výsmech slovenskému národu, ktorý mnohokrát bojuje o to, aby uživil svoje rodiny. V dobe, kedy je spoločnosť na Slovensku vo finančnej kríze si vládnuca „elita“ robí snobské luxusné večierky, nezaujíma ju, že mnohí ľudia ledva vyžijú zo svojich biednych platov a mnohokrát sa táto bezútešná situácia končí samovraždou. Sociálne samovraždy sú totiž fenoménom dneška, ktorý už priznali zahraničné média, no médiá na Slovensku o tom podozrivo mlčia. Výsmechom obyčajným občanom Slovenska je aj to, že mnohé „celebrity“ utratili na svoje šaty sumy, ktoré obyčajný Slovák nezarobí ani za rok. Tisícky eur vynaložené iba preto, aby mohli ukázať svoj majetok a najmä pohŕdanie spodinou, teda nami. Ľudia, ktorí sa šli baviť na ples sú tí, ktorí bohatnú na náš úkor, ktorí 20 rokov okrádali náš národ, ľudia, ktorí robili experimenty na slovenskom národe, či boli inak zodpovední za zničené životy mnohých slovenských rodín, ľudia zodpovední za tisícky obetí, ktoré spôsobil politický režim, ktorého boli oni hlavnými predstaviteľmi.

1615843

   Vstupné na ples bolo 500 eur, čo mnohí hostia plesu s úsmevom ohodnotili ako pár stovák. Keď zoberieme do úvahy to, že milión Slovákov žije na hranici chudoby a že zvyšok nezarobí ani 350 eur, nedá sa ples považovať za nič iné, ako výsmech. Preto sme sa akcie s názvom „Slovensko nepotrebuje celebrity“ zúčastnili aj my, členovia SP, pretože rovnako i my považujeme takéto jednanie „elít“ za výsmech slovenskému národu a vždy sme ochotní sa postaviť za trpiacich ľudí.

   Ako už bolo písané vyššie, tak začiatok spontánneho protestu bol pred prezidentským palácom, kde jednotliví ľudia predniesli vlastné názory na túto udalosť. Z Hodžovho námestia sa dav ľudí vydal na cestu na Hviezdoslavovo námestie, kde sa nachádza budova Slovenského národného divadla, v ktorej sa ples konal. Piesne z megafónu zneli ulicami Bratislavy za pochodu nespokojných občanov. Počas cesty sa k nám pridávali aj ľudia, ktorým sme vysvetlili kam a prečo ideme. Na Hviezdoslavovom námestí sme spôsobili svojim príchodom menší rozruch. Pozornosť sme zaujali najmä vysvetľovaním dôvodov, pre ktoré sme prišli. Mnohí ľudia neskôr skandovali s nami. Hlavný zmysel vzájomnej konfrontácie s politikmi bolo, aby sme im ukázali, že už nemienime byť ticho a že už sa nebudeme prizerať ich zlodejstvám. Hlavne sme sa ich chceli spýtať, či sa nehanbia za to, že na Slovensku sú tisíce chudobných a oni majú nehorázny nadbytok. Ďalej sme sa ich  chceli spýtať, kde získali svoj mnohamiliónový majetok. Tieto otázky sme im napokon i položili, no nik sa nezmohol na žiadnu odpoveď. Teda pardon, odpovedal nám opitý spevák skupiny Vidiek, Ján Kuric. Odpovedal nám gestom, ktorým najlepšie vyjadril to, čo si návštevníci plesu myslia o obyčajných ľuďoch – vztýčeným prostredníkom.

 

   Veľmi úsmevným momentom protestu bolo, ako gorilí prisluhovač Mihály po tom, čo dorazil na námestie (18:30), posielal ľudí z protestu preč. Ako sme si už zvykli, hysterický Mihály opäť vynadal nespokojným ľuďom do kreténov, ako to má vo zvyku aj so svojimi priateľmi – manželmi Flašíkovcami. Tentoraz sa s nimi však nedržal za ruky. Asi si tentoraz vybrali skôr zábavu na plese ako chladné počasie vonku. Mihály, „revolucionár“, ktorý je platený práve ľuďmi, ktorí v budove divadla plesali, sa skoro rozplakal, keď zistil, že sa nik nechce zúčastniť jeho „kontraplesu“ a šiel žalovať policajtom, že mu kreténi (obyčajní ľudia) robia zle a že nechcú odísť z jeho námestia. Mihály však zabudol, že akciu má nahlásenú o pár metrov ďalej, ako sme boli zhromaždení my. Bolo úsmevné, že staršej panej, ktorá sa ho pýtala, prečo by mala odísť odpovedal: „Lebo ste fašista!“. Podľa Mihályho je fašista každý, kto je nespokojný s týmto systémom a chce skutočne bojovať za svoje práva, nie len prisluhovať oligarchom, finančným skupinám a gorilám tak, ako to robí on. Ľudia Mihálymu dali jasne najavo, že ho odhalili a práve jeho označili za fašistu, pretože on bráni ľuďom v pohybe a vo vyjadrení svojho názoru. Smutné na Mihályho osude je, že na to, koľko priestoru dostáva v médiách a na to, koľko mu za jeho činnosť platia, tak 10 ľudí, ktorých dokázal dať dokopy pre svoju akciu je dosť chabý výsledok.

   Mihály však nebol jediný, kto v ten deň parazitoval na chudobe ľudí. V ten deň mal drahé pódium, ozvučenie a obrazovku v hodnote tisícok eur neďaleko budovy SND postavené aj multimilionár a poslanec NR SR Alojz Hlina. Napriek tisíckam eur, ktoré vynaložil na akciu, aby získal v budúcich voľbách viac hlasov sa však ale jeho akcia nestretla s veľkým záujmom. Ako už býva u politikov zvykom, ľudí podplácal jedlom, ktoré rozdával zadarmo. No ťažko mu veriť, že mu ide o niečo iné než o jeho vlastný prospech. Ak by mu naozaj šlo o dobro ľudu, bojoval by v parlamente za to, aby pozatvárali všetkých zlodejov, ktorí v nej sedia. 14772_509275579117226_1619126064_n foto--Jan-Zemiar-ples-v-opere-2013

   Mihályho i Hlinova akcia boli odignorované a všetci nespokojní ľudia boli sústredení práve pred budovou SND, kde boli od červeného koberca oddelení zaplatenými strážcami, ktorí dávali pozor na prichádzajúcich zlodejov. Ako inak, prichádzali v honosných šatách za tisícky eur, smiali sa ľuďom, ktorí ich častovali nelichotivými prívlastkami, ukazovali im neslušné gestá. Najväčšiu pozornosť však dostal Ivan Mikloš, ktorého ľudia opľuli a práve v okamihu jeho príchodu ľudia najviac skandovali, že je zlodej, gorila a sviňa. Letelo do neho z davu aj viacero predmetov, z toho aj rukavice, či odpadky. Prečo si práve on zaslúžil najväčšie opovrhnutie? Pretože práve on asi najviac môže za to, v akej ekonomickej situácii dnes žijeme. Bol ministrom privatizácie, ministrom financií a on vytvoril priestor pre zločinecké finančné skupiny, ktoré kúpili všetko, čo sme na Slovensku mali a vytvoril reformy, ktoré nám najviac uškodili. On je jedným z najväčších arcizlodejov, ktorí chodili po slovenskej zemi. Po tom, čo všetci hostia vstúpili do budovy, dav nespokojných ľudí sa začal pomaly rozchádzať.

   Tohto protestu sa nezúčastnili tisícky ľudí, ba ani stovky, ale iba desiatky. No v tomto prípade nebola dôležitá ani tak kvantita, ale to, že sa občania odvážili postaviť sa zlodejom z politiky a šoubiznisu zoči-voči, čo sa doteraz málo kedy stávalo. Preto sa dá tento protest považovať za určitý medzník a hlavne za zahrievacie kolo v novom roku, ktorý bude naplnený podobnými protestmi, pretože situácia je pre nás už naozaj neúnosná. To, že bola po Miklošovi hodená rukavica bolo gestom, symbolom toho, že vyzývame zlodejských politikov na súboj.


vložil: Popolvár_najväčší_na_svete
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-01-20  (15:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  miklosa mali na mieste odstrelit, nie oplut. A s ním aj dzurindu a radicovu. Inac kvalitny clanok......tychto hajzlov treba poslat do hnoja.....


anon . tyreduri71   |   ip:95.105.13   |   2013-01-20  (15:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   V zákutiach internetu - „Vyšší” sociologie je v podstatě studie o "degeneraci". Degenerát (mám chuť napsat degenerátor, jako "Terminátor") je člověk, který zdědil náchylnost k psychickým chorobám a sterilitě, může mít i fyzické vady: drobná postava, prudké pohyby, kulhání, atd... (příklad, bývalý francouzský prezident Sarkozy-malý Bush).

Degeneráti mohou být dobří, mohou být i ničemní. Pro ty, dal by se najít slušnější termín, třeba psychouši, mezinárodní bankéři, světovládci, atd... Já jsem původním povoláním fyzik, proto bych hledal termín spojený spíš s entropií: ničemní degeneráti jsou bionegativní lidé, které příroda stvořila k tomu, aby zvýšili ve světě entropii, chaos, rozpad.


Krovak . kuralogo13   |   ip:93.174.18   |   2013-01-20  (16:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ahm, ako pozerám odkiaľ ten článok pochádza Davo sa nám pekne vyfarbuje :-!


Popolvar . dotiginu47   |   ip:91.219.23   |   2013-01-20  (16:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zo stránok SP. Nemôžem to napísať celé, lebo mi neodošle príspevok, ale "ujo google" vám to prezradí. ;-))) Mne ide o to, čo v ňom je. Myslím, že sa v ňom nachádza dosť zaujímavých dotazov.

Inak nie som členom SP a nikoho z nich osobne nepoznám. No uznávam, že v niečom majú občas dosť pravdy. A ako už o mne niektorí viete, som odporca fašizmu a plynovania židov, alebo cigáňov. Takže prosím neškatulkovať ma len preto, že som sem vložil nejaký jeden článok zo zdroja, ktorý sa vám pozdávať nemusí a zo stránky, ktorú niektorí ľudia označujú za stránku extrémistov, alebo fašistov.

Čítam si občas aj články z tej ich stránky, lebo treba zhodnotiť aj ich argumenty.
Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-01-20  (16:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A davo sa zúčastnil, keď už tu niečo dal, ako nejaký hrdinský revolucionár a burič?


xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-01-20  (16:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Popolvar - nikto ti nemoze vycitat co citas, je to len a len tvoja vec. Myslim si ze kazdy z nas na tomto fore uz dospel do stadia ze nie je zavisly len na jednom zdroji informácií a ma moznost si vybrat si. Problem vidim v niecom inom. SP môže (netvrdim ze to tak je) byt dotovani dedkom sorosom a jemu podobnymi. Vsetci vieme ze medzinarodny kapital velmi casto financuje obe strany (vsetci vieme preco, aby sa navzajom zrali a v dôsledku vyzabijali). Preto ok, ich clanky si rad precitam, ale stale nie su pre mna dostatocne transparentni.


prave . mytigymo47   |   ip:62.169.18   |   2013-01-20  (18:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vám nič nevonia nič nemá zmysel atd...Idú za vás protestovať ale vám je aj to málo. Nezaslúžite si slobodu.xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-01-20  (19:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prave : vies ako sa hovori - doveruj ale preveruj......odkial maju prachy na uniformy, reklamne kampane atd? to vedia len oni.....ja nehovorim ze sa nezastavaju obycajnych ludi, aj tato akcia bola chvalyhodna (bilderberskeho ritolizaca miklosa asi nema rad nik), ale stale tvrdim ze nie su dostatocne transparentni, hlavne co sa tyka toku penazi pre hnutie. Vies dedko soros je uz raz taky, da zidovskej obci, da slovenskym nacionalistom, da ciganskej mimovladke, da antifa, da turulom a potom sa len smeje ako sa vsetci medzi sebou rvu jak psy.
Nehladaj ziadnu vedu, ma to velmi jednoduchu logiku. A kym mi SP nedokaze ze od sorosa nedostala ani cent neverim im.


Klorel . lycixaqe2   |   ip:178.41.12   |   2013-01-20  (21:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aaa zasa to lajno v cylindri, ten by schytal prvy, Mihali ci jak sa to vola...


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.183   |   2013-01-21  (17:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Veď o to ide - na scéne aktivisti, ktorí sa pred národom zosmiešnia, iní sa verejnosti zhnusia svojimi hrubými vyjadreniami a verejnosť sa od nich v budúcnosti dištancuje. Pritom by stačilo tak málo, jeden vyhlásený za svätého.


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-01-22  (21:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ples príšer a upírov...Nechajte ich, nech si ešte užijú, veď bim bam bom oni počujú vždy silnejšie a silnejšie, preto potrebujú to prehlušiť, aspoň na chvíľu, takýmito zábavkami, hoci potom to znie nad ich hlavami stále viac a viac....


smartang . bohupyki56   |   ip:95.103.10   |   2013-01-22  (22:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  inak ten Kuric ma celkom sklamal. Mal som ale pocit ze je pod parou tak mozno preto. Teda ... nie ze by ho to ospravedlnovalo. V kazdom pripade ma prekvapil.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Čo ak Mars...


2013-05-06  (17:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes stačí pár atómových bômb a na Zemi život zanikne. Keby k niečomu takému došlo, mohli by ľudia v civilizácii pokračovať na Marse. Vlastne by boli nútený. Čosi ako nový začiatok.

Československo Európe nevoňalo


2013-04-25  (10:34)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Monštrum zvané ego (alebo ego - falošné centrum).


2013-04-21  (11:51)  |  Úvahy a komentáre
Takže máš dve centrá. S jedným sa narodíš, je dané samotnou existenciou. To je tvoje vlastné ja(self). To druhé centrum, ktoré vytvára spoločnosť, je ego. Je to falošná vec – a je to obrovský trik. Prostredníctvom tvojho ega ťa spoločnosť ovláda. Musíš sa určitým spôsobom správať, lebo iba vtedy ťa spoločnosť ocení. Musíš určitým spôsobom chodiť; určitým spôsobom sa smiať; musíš sa riadiť určitými spôsobmi, morálkou, kódexom. Iba vtedy ťa spoločnosť ocení, a ak sa to nestane, tvoje ego bude otrasené. A keď je ego otrasené, nevieš, kde si, nevieš, kým si.


Spomienka na slobodu


2013-04-04  (03:47)  |  Úvahy a komentáre
Keď pozeráte telku každý deň, ani vám to nepríde… Keď počúvate rádio denne, ani vám to nepríde… Pozriete si, čo vás zaujíma. Nejaký dokumentárny film napríklad. Chvíľu správy. Keď sa objaví politik, vypnete to. Predvčerom išiel pekný dokumentárny film o anglických záhradách. A tá superstar tiež nebola taká zlá, keby len niektoré tie detská tá porota tak nezhadzovala. Až nepríjemné to bolo mne miestami. Niekto sa na tom možno smeje. Vlastne je všetko asi v poriadku.


Žena a úcta


2013-04-02  (04:26)  |  Úvahy a komentáre
Veľká noc. Akosi sa nám tie zvyky zvrhli. Dievčatá sa cítia ukrivdené. Môžno až duchovne znásilnené, keď sú studenou vodou oblievané, švihané korbáčmi… Muži, často podnapití, im dávajú silne pocítiť, kto je pánom. Je toto ale naozaj tá podstata nášho zvyku?


Bitcoin, demokracia, náboženstvo, Slovanstvo.


2013-03-29  (11:46)  |  Úvahy a komentáre
Iba poznaním tisícročných dejín dokážeme pochopiť súčasné spoločenské dianie, dokážeme sa efektívne a múdro správať, dokážeme nestratiť hodnoty, ktoré sme v živote pracne vytvorili, dokážeme neublížiť tým, čo si to zaslúžia, dokážeme vychovať deti múdre, prosperujúce a odolné proti sociálnym parazitom.


Nevýslovné utrpenie odišlo, no môže zase prísť


2013-03-28  (07:36)  |  Úvahy a komentáre
Druhá svetová vojna je pomerne dobre zdokumentovaná. Sfilmované hrôzy rôzneho druhu vynikajúco varujú do budúcnosti. Ľudia, nebuďte hlúpi... Ten čas ukázal, ako veľmi ste boli vinní, ako veľmi ste šli nesprávne.


Chcite žiť obyčajne


2013-03-27  (09:08)  |  Úvahy a komentáre
Ale žiť. Súčasný svet je v zajatí virtuálnosti, priam sci-fi. Nič obyčajné sa neprijíma, to je nuda. Ako v Japonsku, chce to robotov na všetko, aj namiesto psa a potom aj cintoríny pre psov – robotov.


Čo to bol za režim?


2013-03-19  (08:55)  |  Úvahy a komentáre
V poslednom čase v komentároch pribúda nostalgických spomienok na bývalý režim. Ľudská pamäť je naozaj nedokonalá. A je to tak správne. Aspoň nás nepríjemné spomienky toľko netýrajú.


Belgický poslanec sa nebojí nazvať zločin zločinom


2013-03-12  (09:56)  |  Úvahy a komentáre
Všechno je to strategie. V Iráku si naši američtí spojenci přivlastnili zásoby ropy. V Afghánistánu se opium a narkotika ukázaly jako velmi užitečné a pomohly jim k pohádkovým ziskům. V Libyi, Tunisku, Egyptě, a dnes v Sýrii, hlavním úkolem bylo a dosud zůstává svržení umírněné moci a její nahrazení mocí islamistů, kteří se brzy stanou obtížnými a které my beze studu budeme likvidovat pod záminkou boje s terorismem a záštitou Izraele.


Kofein je hořký, jedovatý a rostliny ho tvoří aby se ochránily


2013-03-09  (07:48)  |  Úvahy a komentáre
Pro včelu to moc slavně nedopadlo. Kofein totiž není návykový jen pro lidi. Pro rostlinu to ale byl tah přímo geniální. Stačilo doladit jeho obsah v nektaru aby včelám nepřipadal moc hořký a pak už se jen těšily z pravidelných návštěv závisláků. Přesně podle strategie drogových dealerů. Místo idylického vztahu květinky s včelkou Májou tu máme spíš brutální snahu vytvořit si co největší armádu závislic. Zdá se, že vše jede v sobecké režii ku prospěchu vlastních hrátek lásky a opylení.


Veľký brat sa už pridlho pozerá, viete to, lebo Orwell to vedel už dávno!


2013-03-05  (17:24)  |  Úvahy a komentáre
V budoucnosti nebudou však ani manželky ani přátelé. Děti budou matkám odebírány při narození, jako se odebírají vajíčka slepicím.


Pracoval jsem v jatkách, dnes maso nejím


2013-02-22  (17:53)  |  Úvahy a komentáre
Přinášíme osobní výpověď bývalého pracovníka jatek v Uherském Hradišti. Jednalo se o provoz, kde se manipulovalo s již mrtvými zvířaty.


Máte zakázané


2013-02-21  (08:11)  |  Úvahy a komentáre
Nie som obhajcom bývalého, neslobodného režimu. Avšak po roku 1989 sa mnohé zmenilo. K lepšiemu, ale aj k horšiemu. Už vyše 23 rokov máte zakázané:


Ako prežiť nový svetový poriadok. Odkaz sebe samému


2013-02-20  (10:12)  |  Úvahy a komentáre
A čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom. MOR HO!


Ako poraziť otrokársky systém.


2013-02-17  (12:07)  |  Úvahy a komentáre
Súčasná kríza je krízou morálky ľudstva. Spoločnosť sa zmení, ak sa zmenia jednotlivci v nej a nie keď sa zmení politika a vláda. Ak poznáme systém fungovania chazaro-židovského finančného systému, tak vieme ho aj riešiť. Otázka je či chceme zmenu a slobodného občana, alebo uprednostníme konzum a finančné otroctvo.


Nemocnica na kraji mesta…


2013-02-08  (09:41)  |  Úvahy a komentáre
Dnes ráno som náhodou narazil na článok, ktorý mi v tých najpestrejších farbách namaľoval obraz budúcnosti nášho zdravotníctva… Obrázok bol síce skutočne pestrofarebný, namaľovaný v štýle absolútneho realizmu, ale vôbec ma nenadchol. Skôr by som povedal, že vo mne vyvolal hrôzu. Uvedomil som si totiž, že k dosiahnutiu takého obrazu, vďaka našej vládnej politike, vlastne cieľavedomo smerujeme. Áno, cieľavedomo nasledujeme príklad autorov toho obrazu. Dávame si od nich radiť, ako na to? Oficiálne sa stotožňujeme sa s ich ideológiou. Tvrdo presadzujeme zavádzanie všetkých pravidiel zvráteného a nikdy v prospech obyčajných ľudí nefungujúceho systému... Pokúšame sa o samovraždu, alebo sa len nechávame niekomu vyvražďovať?


Naše deti nemajú detstvo


2013-02-08  (09:13)  |  Úvahy a komentáre
Kvôli škole. Naše deti sú zničené. Veru, nechcel by som byť dnes školopovinný. Jednoznačne sa v tomto národe vznáša myšlienka, že naše školstvo je slabé, deti sú nekvalitne vzdelávané a tým pádom nás nemôže čakať pekná budúcnosť. Naše deti totiž vraj nechápu, nerozumejú predpísanému učivu v osnovách pre matematiku, fyziku, chémiu. Hrozný stav, ak uvážime, že ich rodičia tomu väčšinou nerozumejú už vôbec.


Československo Európe nevoňalo


2013-02-06  (10:02)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Vilo Rozboril: Zajtra zarobím na vašom kriplovi


2013-02-04  (17:45)  |  Úvahy a komentáre
Pravda je taká, že Vilovou úlohou je každého účinkujúceho priviesť k slzám a robí to kvôli vám, vy tie slzy totiž očakávate. Nie vždy sa to darí, ale Vilo je taký anjel, že neváha deptať napríklad deti, ktoré to už aj bez toho nemajú ľahké. Takto v predminulej časti sa nezabudol chalana, ktorý mal v izbe presne nula stupňov, spýtať Je ti zima?


V ťažkých časoch...


2013-01-25  (03:57)  |  Úvahy a komentáre
V ťažkých časoch ekonomicko-spoločensko-morálného úpadku sa masovo prebúdza nespokojnosť zo spoločenským poriadkom, prebúdza sa záujem o veci verejné a o to o čo by sa ľudia v dobrých časoch nezaujímali: pozerajú do histórie a analyzovaním a porovnávaním histórie s ich dobou sa snažia nájsť príčiny úpadku. Výsledok je pararelne ten istý: príčinou úpadku je lakomosť a nenásytnosť elít, ktoré nemorálne v rozpore zo spoločenským poriadkom, o zákonnosti pomlčím keďže sú to tie isté elity kto vytvára zákony, vysávajú ekonomiku a demoralizujú spoločnosť do času až sa spoločnosť dostane do slepej uličky. Na dnešnej situácii môžme pozorovať, že čim reálnejšia je demokracia, Švajčiarsko, Škandinávia a Benelux kde je prerozdeľovanie spoločnosťou vytvorených hodnôt najrovnomernejšie, tak tým je spoločnosť zdemoralizovaná menej a v podstate len znášajú následky úpadku iných. Ekonomická depresia v rokoch 1873-1896, ktorá de facto vyústila do vytvorenia Federal Reserve a oboch svetových vojen, vyprodukovala mysliteľov a o jednom z nich J.M. Keynes povedal: „Verím, že sa v budúcnosti viac poučíme z odkazu Silvia Gesella ako Karola Marxa.“


Ako je to v SKUTOČNOSTI s vysokou školou?


2013-01-24  (22:26)  |  Úvahy a komentáre
Áno mám 20 rokov, som prvák VŠ, ktorý tu momentálne nebude pliesť „kritické“ a často krát „skľúčené“ stavy, ako mu chýba mamičkina strava, a iné srdcervúce pocity čo mu ležia na srdiečku (o tom možno nabudúce :). Skôr mám iný problém.


Žijeme v najlepších časoch


2013-01-22  (09:00)  |  Úvahy a komentáre
Hlavne my, Slováci. Ani si to neuvedomujeme a ešte sme aj akosi večne nespokojní. Prosím vás, prečo sa napr. priam zatajuje, že Slovensko má za ostatných 8 rokov úplne najvyšší hospodársky rast z celej EÚ? Zo všetkých 27 štátov naše hospodárstvo poskočilo najviac.


Ako sa dostať zo zovretia systému obnovením sebestačnosti


2013-01-21  (23:23)  |  Úvahy a komentáre
Veci potrebné pre prežitie: Bezpečnosť, Dom, Voda, Potraviny, Odev a obuv, Energia, Doprava, Zdravotná starostlivosť, Peniaze..... toto všetko sme si nechali zobrať, stali sme sa závislí na systéme a ten systém toho patrične využil.


Chov hospodárskych zvierat


2013-01-14  (14:54)  |  Úvahy a komentáre
Ošípané sa chovajú v betónových kotercoch, v budovách bez okien, kravy sa udržujú v stálom kolobehu gravidity, aby sa vyprodukovalo čo najviac mlieka, teľatá sú hneď po narodení odobraté a reťazou pripevnené v klietkach iba trochu väčších ako sú samotné zvieratá a po niekoľkých mesiacoch umelej stravy sú premenené na jemnú teľacinu.


Pomätený svet Monči F.B.


2013-01-10  (21:55)  |  Úvahy a komentáre
Na výstrelky „bláznivej Monči“ sme si akosi chtiac-nechtiac v poslednej dobe zvykli. Ten posledný, ktorý som však mal možnosť zhliadnuť, vo mne vyvolal zmiešané pocity, nakoľko som nevedel, či sa mám tomu smiať, či plakať.


A je vôbec možná zmena systému ?


2013-01-05  (04:35)  |  Úvahy a komentáre
Rád by som Vám predstavil svoju krátku esej ktorá má slúžiť výlučne na zamyslenie. Napísal som ju svojim internet priateľom, systémovým bojovníkom.


Telefonicke sutaze - Fair play alebo podvod?


2012-12-23  (14:12)  |  Úvahy a komentáre
Priznam sa ze za cely svoj zivot som volal na telefonicku sutaz iba dvakrat a urcite tusite ze som sa nedovolal priamo do sutaze. Otazky alebo ulohy tychto sutazi vyzeraju na prvy pohlad velmi jednoducho avsak kazda uloha ma nejaky chytak.


Ako som sa naučil byť sám


2012-11-10  (09:47)  |  Úvahy a komentáre
Ponížili lásku na sex a priateľstvo na fejsbukový lajk. Hľadaj šťastie v instantnom svete, kúp si niečo, zaži pocit šťastia. Zažeň pocit hladu, smradu, samoty, hľadaj pocit pohodlia, mäkka a istoty,… pocity, pocity, nadradené nad city. Dnes som si vybral byť tu pri jazere bez ničoho a sám. Je ticho, hladina je veľké zrkadlo a len niekedy sa vzduchom zachveje dlhé hrmenie vzdialenej búrky. Nikto tu nie je a nikto nepríde. V Laponsku už pár dní nemám spojenie so svetom. Robím zlobu… mal by som behať po meste, kupovať drinky dievčatám s rúžom na perách, zabávať okolie historkami a tešiť sa z priazne okolia. Ja už nechcem, nechajte mi moje ticho, ja som tu rád sám…


AKO TO BUDE 21.12.2012


2012-10-24  (18:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes, keď píšem tento text sú necelé dva mesiace do legendárneho dňa, ktorý predpovedá Majský kalendár. Ak mám veriť presnosti prepočtov a porovnaní súčasného merania času s tými dávnominulými a ak by aj sedeli do bodky, máme tu teda 21.12.2012 čosi ako vrcholový bod tohto veľmi dávneho príbehu. Čo sa má vtedy udiať? Superkatastrofa, ktorá zmietne celý starý svet, ukončí túto story a časť vyvolených katapultuje do Novej Zeme vo vesmíre? Ak sa tak stane – kto budú tí, ktorí budú vzatí tam Hore?


Je pozeranie porna správne ?


2012-10-23  (13:45)  |  Úvahy a komentáre
Do pošty my dnes prišiel článok s názvom 5 dôvodov, prečo POZERAŤ PORNO. Tak by som chcel začať úvahu o tom či je takéto pozeranie vôbec správne ?


Rozhovor s Jarkem, pašerakem a vyrobcem pseudoalkoholu


2012-09-20  (08:43)  |  Úvahy a komentáre
"Ladik, kura, nevim. Kdosik to dojebal. Dvacet roku si člověk dava pozor, a pak mu to jakysik mamlas rozbije. Kdosik dodal do systemu materyjal, kery byl pomišany s metylem. To zme nemohli tušit. Zrobili zme všecky procedury, kere robime normalně. Perfektně zme to vyčistili a předali dal. Partyja z teho zrobila ty svoje tuzemaky, vodky, švestkove slivovice a jine sajrajty pro blbce. Nikdo ale netušil, že v tym je metyl. Metyl nevyčistiš."


Ďaľšie z úvah a komentárov...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Projekt odhalenia

Dňa 9. Mája 2001 sa konala oficiálna tlačová konferencia s vedomím a prispením vlády USA oznamujúca celému svetu existenciu mimozemského života. Jej záznam je voľne dostupný na internete pre každého, kto je ochotný si ho pozrieť.


Teória očkovania možno stojí na vratkých nohách.

Bankovníctvo je vlastne úžerníctvo

Je možné, že Betelgeuze vybuchne?

The Green Beautiful ( Nádherná zelená )

Profesionálni bloggeri a užitoční idioti

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.2052 s