23. September 2019
    
Otec Maďar, Cigáň Matka, Ja som taký Križovatka ... alebo hnus za dverami :) - Dolezite.sk

Otec Maďar, Cigáň Matka, Ja som taký Križovatka ... alebo hnus za dverami :)


  2012-07-20  (13:41)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Otec Maďar, Cigáň Matka, Ja som taký Križovatka ... alebo hnus za dverami :)

SERGEJ CHELEMENDIK - SLOVENSKÉ KOSOVO
Tak môže vyzerať podrobný scenár využitia Maďarska ako rozbušky vojny v Európe. Je to celkom reálny scenár, ktorý sa môže naplniť už len preto, že v podobnej podobe sa realizoval a realizuje v mnohých iných krajinách. A navyše aj preto, že mnohé kroky na jeho uskutočnenie na Slovensku sa už urobili a robia v čoraz rýchlejšom tempe.

1.Politická organizácia maďarskej menšiny

Začala sa hneď po zamatovom prevrate roku 1989 vznikom niekoľkých „maďarských" strán súčasne. Neskôr bola vytvorená „syntetická" Strana maďarskej koalície - SMK, politická organizácia založená na čisto etnickom princípe, v ktorej sa už nikto nesnaží skrývať za nejaké „-izmy". SMK sa vymedzuje ako strana slovenských Maďarov, politická organizácia na etnickom princípe, čo z hľadiska demokracie predstavuje veľký hriech, ale Európa už dvadsať rokov toto hrubé porušovanie princípov a „hodnôt" prehliada.
2.Mobilizácia maďarskej menšiny
Tento proces zatiaľ sa zatiaľ vyvíja pomaly, skryto a nie veľmi úspešne. Neúspech sa vysvetľuje tým, že mobilizáciou sa zaoberajú dosť naivní a ohraničení politici SMK. Ako aj tým, že situácia v samotnom Maďarsku sa nevyvíja práve priaznivo. 
Maďarsko bankrotuje už dlho a pre slovenských Maďarov, ktorí získavajú informácie najmä z maďarských médií, to nie je žiadne tajomstvo. 
Perspektíva zápasu o autonómiu a pripojenie k bankrotujúcemu Maďarsku slovenských Maďarov zatiaľ nijako zvlášť neoduševňuje. Na to aby boli oduševnení, treba zasiať strach (slovenských Maďarov doteraz ešte nikto seriózne nezastrašoval), zatiaľ sú to iba diletantské pokusy amatérskych entuziastov. 
Preto sa veci hýbu pomaly, rozvláčne, potichu a nerozhodne. Ak však začnú mobilizovať tí, ktorí dokázali vyprovokovať „oranžovú revolúciu" v Kyjeve, začnú sa vyvíjať celkom inak. Do procesu budú zapojené nástroje iného druhu a efektívnosti.
Reálna mobilizácia maďarskej menšiny si vyžaduje Nepriateľa a slovenskí Maďari susedných Slovákov za nepriateľov nepovažujú. Preto Nepriateľa začnú pestovať.

3.Pestovanie "slovenského fašizmu"

Zatiaľ tento dlhoročný proces vyzerá nepresvedčivo, takmer smiešne. Zdá sa, všetky prostriedky, ktoré niekto dáva na riešenie tejto vážnej úlohy, sa už veľa rokov stihnú rozkradnúť ešte po ceste - a táto skutočnosť všetkým vyhovuje.
Niekoľko smiešnych chlapíkov, svojím výzorom a ťahmi pripomínajúcich drobných vreckových zlodejov, slovenské médiá „nafukujú" do naozaj karikatúrnej podoby vodcov neexistujúceho slovenského extrémizmu, „führerov". Ale na to, aby miestnemu hitlerčíkovi zaplatili logopéda, aby prestal šušľať, zajakávať sa a ráčkovať, na to sa peniaze nenájdu, hoci „slovenskému hitlerovi" ráčkovanie nepristane.
V pestovaní „slovenského fašizmu" patrí hlavná úloha slovenským médiám, ktorí ako stádo chodia za miestnymi führermi, lovia každé ich slovo a púšťajú ho do éteru.
Prečo to slovenské médiá robia, nie je ťažké sa dovtípiť - slovenské médiá sú prevažne antislovenské, je v nich už vychovaná generácia povýšených mladých „nevedkov", ktorí pohŕdajú a neznášajú Slovensko a Slovákov. A práve tento mladý dorast robí slovenské médiá.
Taká je dlhoročná politika majiteľov slovenských novín, rozhlasových staníc a televízií - sú to najmä americké a západoeurópske mediálne spoločnosti, ktoré figurujú otvorene alebo prostredníctvom nastrčených osôb. 
Ale pravda života sa od mediálnych manipulácií predsa len radikálne líši - na Slovensku nie je ani fašizmus, ani nacionalizmus. Nemajú sa odkiaľ vziať - Slováci nikdy na nikoho neútočili, nikoho neutláčali, nevyvraždili a nezotročili. Pritom prežili a žijú ďalej.
Slovenská radosť zo života a fatalistická mierumilovnosť sa odrazila v málopočetnosti Slovákov v porovnaní s agresívnejšími susedmi, napríklad Maďarmi alebo Nemcami.
Alebo aj v porovnaní s bojovnejšími v dávnom stredoveku Čechmi, ktorí v 20. storočí v chaose konca druhej svetovej vojny stihli vysídliť sudetských Nemcov. Či to Čechom pomôže alebo nie, zostáva otvorenou otázkou. Ale strana sudetských Nemcov sa zatiaľ v českom parlamente neobjavila. Zato v slovenskom parlamente SMK je už dvadsať rokov, z ktorých osem tvorila súčasť vládnej koalície.
Na pokojnom Slovensku sa podľa scenára bude musieť vypestovať zlovestný nacionalizmus, šovinizmus, extrémizmus a fašizmus. Pretože bez tohto všetkého hrozivého sa mobilizovať slovenských Maďarov nepodarí. „Slovenský fašizmus" je však zatiaľ najslabším článkom scenára.
Slováci nie sú Albánci, ktorí prvýkrát uvideli auto v svojich uliciach iba celkom nedávno a do demokratického sveta skočili priamo z klanového kmeňového usporiadania, minúc feudalizmus a ledva prežijúc svoj unikátny albánsky stalinizmus.
Slováci nie sú ani Maďari, posadnutí spomienkami na akoby slávne, akoby imperiálne dejiny svojich akoby veľkých predkov - 
čiernych robotníkov vojny v Habsburskej ríši, grófov a kniežat vo frakoch, posypaných senom a slamou. Slováci sú múdry, citlivý národ a slovenskí Maďari majú k nim mentálne bližšie než k maďarským Maďarom.
Nechcem sa nikoho dotknúť, ale prosím zapamätať si tieto slová: slovenskí Maďari na mňa pôsobia ako Slováci, ktorí hovoria po maďarsky a nie ako Maďari, ktorí sa odrazu ocitli na Slovensku. Slováci aj Maďari chodia do rovnakých kostolov, omšu spravidla slúži rovnaký kňaz striedavo po slovensky a po maďarsky. Slováci a Maďari na Slovensku si zvykli žiť mierumilovne, zmiešané manželstvá sú pre nich normou. A ak by neexistovali niečie scenáre, spolužitie Slovákov a Maďarov by bola idyla, hodná obdivu a nasledovania.4. Spojenie maďarského a slovenského „extrémizmu" v duet, ktorý dáva efekt rezonancie 

Ide o absolútne odskúšaný, štandardný model. V Maďarsku už existuje Jobbik, ktorý sa v najbližších voľbách roku 2010 suverénne dostane do parlamentu. Na Slovensku takýto Jobbik nie je, už veľa rokov sa ho snažia vypestovať z veľmi temnej a podozrivej Pospolitosti. Toto úsilie naberá na obrátkach, ale jeho efektívnosť zatiaľ vyvoláva skôr veľké pochybnosti.
Je zjavné, že miestnymi silami sa tento výsledok nedosiahne - takže sa budú pozývať špecialisti zvonku. Títo špecialisti sa objavia na scéne už onedlho - Jobbik je osamotený a osirotený bez partnera na Slovensku. A vôbec, vládne v tom akýsi neporiadok - v Maďarsku extrémizmus prekvitá už desať rokov a na Slovensku sa nijako nevie vyliahnuť.
5.Vznik maďarskej autonómie na juhu Slovenska na „predtrianonských hraniciach" - začiatok vzniku regionálneho etnického konfliktu.
Je hlavný cieľ, jasný všetkým, ktorí sa o túto otázku zaujímajú.
Ak bude na Slovensku vytvorená maďarská autonómia, Maďarsko sa stane rozbuškou Európy, s odistenou poistkou. 
Maďarská autonómia znamená veľa ťažkých, nebezpečných, dokonca katastrofálnych dôsledkov nielen pre slovenských Maďarov a nielen pre Slovensko. Hoci jedným z prvých takýchto dôsledkov bude zničenie mladej slovenskej štátnosti.
Slovensko - príkladný a úspešný žiak v EÚ a NATO - sa zmení na ďalší neuskutočnený štát s nepochopiteľnými hranicami a vojenským konfliktom na svojom území. Ocitne sa tak v rovnakom rade ako Srbsko, Bosna, Moldavsko, Gruzínsko, Arménsko, atď.
Slovenskí politici, vrátane kresťanských demokratov a proamerickej vlády Mikuláša Dzurindu, týchto najaktívnejších a najvášnivejších kolaborantov s etnickou stranou slovenských Maďarov SMK, tomu veľmi dobre rozumejú.
Maďarská autonómia na juhu Slovenska znamená koniec Slovenska ako štátu, koniec slovenskej politiky a koniec samotných slovenských politikov, ktorí priviedli svoj národ k takémuto žalostnému výsledku.
Na území autonómie fakticky za hranicami Slovenska sa ocitne veľa etnických Slovákov, začne sa ich vytláčanie a u najaktívnejšej časti maďarských Slovákov sa objaví nový a nečakaný stimul - vytlačiť bohatého suseda-Slováka a zabrať jeho dom, majetok zem. Začnú sa zrážky na etnickom základe a na obidvoch stranách budú sformované už reálne sily domobrany.
Nevyhnutne budú zapojené slovenské a maďarské policajné zložky, neskôr armády. Bude nasledovať to, k čomu došlo už veľakrát, počínajúc Bosnou, po Osetsko, od Pridnestrovska, až po Severné Írsko. Vznikne nová zóna konfliktu v strede Európy, do ktorej sa zapoja s plným vedomím svojho práva tí istí „veľkí", ktorí to celé zavarili. 

6. Zmrazovanie konfliktu

Len čo sa začne horúca fáza, ozvú sa prvé výstrely a preleje sa prvá krv, EÚ a NATO sa vrhnú zmrazovať konflikt.
Slovákov a Maďarov obvinia z infantilnosti, divokosti, nezrelosti, ako iba nedávno z toho obviňovali balkánske národy. Do rozdeľovacieho pásma sa vyšlú mierotvorné sily - medzinárodný kontingent, ktorému veliť budú pravdepodobne Nemci. Konflikt bude zmrazený, streľba zastavená. V maďarskej autonómii prebehne referendum za pripojenie k Maďarsku a po hrozivých vojenských epizódach bude referendum úspešné.
Slováci, ktorí zostanú na maďarskom území, budú postavení pred voľbou - prijať maďarské občianstvo alebo sa podriadiť definitívnemu vytlačeniu. A tak Maďarov v zmysle maďarských občanov, odrazu pribudne.
Jaltský systém bude porušený už nielen na území bývalého ZSSR, ale aj v strede Európy. 
Lavína nového rozdelenia Európy sa pohne zo zasneženého vrcholu, berúc všetko, čo jej príde do cesty.

7. Rozšírenie konfliktu a prerastanie do vojny

Na tomto mieste nášho rozprávania sa scenár končí a začínajú sa prognózy. Je očividné, že z takéhoto konfliktu, tejto „lahôdky" v strede Európy sa budú snažiť vyťažiť výhody všetci kľúčoví hráči svetovej politiky.
Ešte očividnejšie je, že prví v rade na dividendy zo slovenského Kosova budú stáť autori projektu, tí, ktorí budú konflikt riadiť.
Pravdepodobne to budú Spojené štáty v koalícii s Veľkou Britániou a európskymi štátmi, nevyhnutne zatiahnutými do udalostí - Poľskom, Nemeckom, Francúzskom a možno Talianskom.
Ako, kedy a konkrétne akým spôsobom konflikt prerastie do nových vojen, o tom je zatiaľ predčasné hovoriť. Najsilnejší impulz k vojne v Európe môžu, ako vždy, dať Anglicko, Francúzsko, Nemecko a Rusko. Pod citlivým vedením zámorských stratégov. Aktívna účasť Ruska v slovenskom Kosove je málo pravdepodobná - Rusko bojuje o Ukrajinu, nemá kedy zaoberať sa Maďarskom. Aspoň v počiatočnej fáze procesu.

8.Vojenská báza na juhu Slovenska

Je to jeden z možných dôsledkov slovenského Kosova. Dokonca nemusí byť ani dôsledkom, ale skrytým cieľom opísaného scenára. Nová veľká vojenská báza NATO, so súhlasom všetkých strán, v mene mieru, priateľstva a lásky. Keď neviete spolunažívať v mieru, Slováci a Maďari, pomôžeme vám, postavíme bázu, aby sa naši mierotvorcovia netlačili v stanoch.
Báza s prevažne americkým personálom - bude slúžiť vojensko-leteckým silám USA. Niekde v Komárne, na obidvoch stranách Dunaja, aby sa nikto neurazil. Aby bolo Nemcom príjemne a premiestnila sa časť amerických okupačných vojsk.

9. Obsadenie zdrojov pitnej vody na Žitnom ostrove 

Môže to byť jedným zo skrytých cieľov tohto počinu.
Celkom nedávno sa v EÚ začala diskusia o zaujímavom dokumente, ktorý umožňuje privatizovať zdroje pitnej vody v Európe. Mimochodom, veľmi svojrázne opatrenie.
Zásoby pitnej vody sa na celom svete v podstate končia raz a navždy. Preto je nutné privatizovať ju a predávať čo najdrahšie, keď jej už raz je tak málo - taká je logika Európskej únie. A ak sa nad celým Žitným ostrovom nasadí americká vojenská báza, potom otázka, kto konkrétne bude privatizovať štedrosť slovenských nerastného bohatstva sa vyrieši už v zárodku. V duchu reklamného sloganu, veľmi populárneho na ruských televíznych kanáloch, „Všetko bude coca-cola!" A ak aj nie všetko, potom veľké zásoby čistej pitnej vody na Žitnom ostrove určite.

Bol by som rád, keby som sa v prognóze mýlil. 

Na záver úvahy o Maďarsku ako rozbuške niekoľko poznámok.
Všetko uvedené sa nemusí stať. Slováci a Maďari nemusia súhlasiť s úlohou, ktorú im niekto určil. Môžu sa postaviť proti osudu, dohodnúť sa, môžu zapojiť tretie strany, nájsť si nové spojenectvá. 
So slovenským Kosovom nemusia súhlasiť aj mnohí iní. Z vlastných zištných, egoistických pohnútok, nie z lásky k Slovákom či Maďarom, môže tento proces zastaviť Nemecko. Ale aj nemusí. Môže ho, práve naopak, ešte viac rozdúchať - všetko závisí od toho, akým smerom sa tentoraz pohnú nemecké mozgové závity, aké závery Nemci vyvodia z balkánskych vojen.
Ešte raz sa budem opakovať - plány a scenáre USA v posledných rokoch vychádzajú stále čoraz menej. 
Amerika chce riadiť všetko a všade, ale nedokáže - nestačia jej na to ruky.
Američania po uši uviazli v Iraku, ešte horšie ich veci obstoja v Afganistane, nevychádza im to ani v Iráne, situácia sa zhoršuje dokonca v Latinskej Amerike, kde vždy všetko bolo pod ich totálnou kontrolou. Ani veľké Albánsko nevychádza - čosi tým Albáncom do úplnej veľkosti chýba.
A zatiaľ sa nedarí hlavná vec posledných rokov - zaútočiť svetovou krízou na rastúcu Čínu. Teda krízou sa útočí, ale Čína napriek tomu rastie. 
So slovenským Kosovom to môže vyjsť rovnako. Teda môže to nevyjsť. Ruky na to nepostačia. Alebo to vyjde iba napolovicu. 
Ako však hovorí staré príslovie - byť upozornený, znamená byť vyzbrojený.
Zmyslom tejto úvahy je vyzbrojiť znalosťami a myšlienkami tých, ktorí to potrebujú. 
Dostávam veľa odoziev od čitateľov, ktorí píšu, že moje prognózy sa plnia. Možno na tom niečo je, hoci sa nepovažujem za proroka, ani prognostika.
Som spisovateľ, ruský spisovateľ, ktorý píše o tom, s čím ho život zvedie dohromady. 
V posledných rokoch ma život zviedol dohromady s politikou - píšem teda o politike. A budem písať aj ďalej. 
Veľmi by som si želal však, aby slovenské Kosovo zostalo mojou nesplnenou prognózou. 


Prevzaté od Sergej CHelemendik - úryvok z knihy
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Andrej . bomefumi93   |   ip:91.229.29   |   2012-07-20  (15:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ide o utopiu,Madarov predbehnu negramotni,degenerovani incestaci z osad,ktori nas precislia poctom.Nezalezi na tom,ze si povacsinou pisu madarske,ci Slovenske obcianstvo,pretoze oni rozdelia Slovensku republiku za ucelom vyhlasenia Ciganistanu,ci Romakie.Vzhladom na to,ze uz viac,ako dvadsat rokov maju viac prav a vyhod,ako pracujuci,dane platiaci obcania,sa tu veselo kotia,ako o zavod,bodaj by nie,ked plodenie deti je pre nich zdroj obzivy.Nevidi to len slepy,oni sa o potomstvo nijako zvlast nestaraju,pretoze oni vidia len rodinne pridavky a socialky,buducnost deti im je ukradnuta.Do skol nechodia,su bez akychkolvekj hygienickych,ci pracobvnych navykov,jedine,v com dsa vyznaju je kriminalita a zlocinnost.Naozaj si myslite,ze slusny,civilizovany Europan je vascim nepriatelom,ako degenerovany,nerozmyslajuci,pudmi riadeny kriminalny zivel?


jozef . cucexuso04   |   ip:87.197.12   |   2012-07-20  (15:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je to len otázka toho, či to sionisti chcú a kedy. Ak sa tak rozhodnú, zrealizujú slovenské Kosovo behom pár týždňov. Je to len otázka ich vôle, ničoho iného. Majú perfektne zvládnuté oblbovanie a manipuláciu tupej masy, majú na to svoje médiá a nekonečnú hŕbu užitočných idiotov...harry . paholenu0   |   ip:95.103.10   |   2012-07-20  (16:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jozef,Andrej,som rad ze som v prusere myslenia nie sam.Osobne si myslym,ze ciganska/romska/otazka,je zivena za urcitym ucelom.Ked prideme na to ze za akym ucelom,bude nas to moc mrziet.


sherry . foxinowa45   |   ip:95.102.60   |   2012-07-20  (17:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Co sa tyka Madarov, tiez som bola kedysi "nakazena" politikmi, aki su Madari zli, ako nicia Slovakov atd. Moji prapredkovia aj mali nejake problemy s madarskymi policajtmi. Ale ja som vsak zazila nieco ine, co zmenilo moj nazor a zistila som, ze to politici robia rozbroje a hadky medzi narodmi. Na vylete v Madarsku sa nam pokazil autobus. Napriek tomu, ze mal slovensku SPZ, slovenske zastavy a neviem, co este slovenske, zastavovali pri nom madarske auta a ine autobusy a ponukali pomoc a pomahali nam, poradili. :))) Takze tymto ochotnym ludom vdaka.


i . docerexu69   |   ip:95.102.20   |   2012-07-20  (17:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a čo MNA?
jovonk. info


Michal . vigyxewu   |   ip:178.40.70   |   2012-07-20  (19:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Moj názor je, že konflik vyvolajú cigáni, keď sa dostatočne rozmnožia, potom tu bude kvoli nim vojna a "demokrati nás prídu zachraňovať", čiže pridelia územie Slovenska týmto cigánom, možno aj vznikne nový útvar ROMASTAN, ktorý samozrejme cigoši nebudú vedieť spravovať, takže začnú sem húfne prichádzať na pomoc imigranti z krajiny, kde nie je voda a hrozí tam jadrový útok, imigranti časom odstránia cigánov, v tom majú historickú prax ako na to a svet im v tom nebude prekážať, lebo potrebujú toto slovenské územie pre seba, to má byť finálny cieľ a Slováci stratia vlastný štát, poslúžia na to cigáni, ktorí budú v druhej fáze tiež odstránení, keď si splnia svoju úlohu, preto ich teraz EÚ a všetky vlády na Slovensku pestujú...


sherry . foxinowa45   |   ip:95.102.60   |   2012-07-20  (20:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jeden znamy znameho hovoril, ze vraj slovenski politici dostavaju nejake peniaze za to, ze ich tu drzia, na nasom uzemi. Ale neviem, co je na tom pravda?


Sloven . nekipexu03   |   ip:188.112.1   |   2012-07-20  (21:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Veľmi dobrá a reálna prognóza.


jozko . numuloka40   |   ip:195.91.6.   |   2012-07-20  (21:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Stalin to celé poserkal, keď bol čas tak to neriešil ...


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-07-20  (21:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sloven, dajte si inú prezývku, bude to tak lepšie!!!


JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2012-07-20  (23:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zo Slovensko-Madarského pohraničia nikdy nebude Balkán či kosovský scenár. Žijem v Košiciach a viem čo hovorím.
Áno, nacional šovinizmus existuje medzi Maďarmi žijúcimi v Budapešti či Slovákmi v Žiline a okolí, ale nie na Slovensko-Madarskom pohraničí. Tu sa ľudia politikmi oklamať nedajú.klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-07-20  (23:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre : Ms . Jozef.cuce... Máte asi pravdu! Súhlasím že Vôľa je tu prezentná!!! Ale tu málokto zdokumentoval že kde bolo Chazarské impérium, kde boli vtedy Maďari..... a akých ľudí posielali Maˇdari do koncentrákov a koľko????Máloktorí Maďarsko --- Chazarský človek hraje podradné husle v Eu... rope!!!


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2012-07-20  (23:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prosím ak chce niekto prezentovať názory v tejto oblasti nejakých person, ľudí--Slota ,Jobik, Orbán ..tak nech véééľmi sa zamyslí, lebo my bežní ľudkovia ani s Maďarmi ani S Chazarmi nemáme problém sú tu len "poplatné" ...osoby...!!!


ilinan . gugulyro88   |   ip:195.91.11   |   2012-07-21  (00:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To: JozefVarga.
Milý pane. Žilina je z národnostného hľadiska veľmi tolerantné mesto a vždy aj v minulosti bola. Viem o čom hovorím, moja rodina tu žije už po mnoho generácií. To, že starí žilinci bežne hovorili maďarsky alebo nemecky bolo normálne. Obraz o národnostnej neznášanlivosti, ktorý bohužiaľ niektorí (aj médiá) vytvárajú, je úplne falošný a šíria ho ľudia neznalí pomerov. Z tohoto pohľadu je Žilina aj dnes veľmi tolerantné a kľudné mesto. Toho debila, ktorý sa tu vždy vo voľbách vyšplhal v rámci koalície s HZDS (lebo vlastné hlasy mu na to nestačili) sme sa konečne pred časom zbavili. Chvalabohu, SNS je tu iba okrajovou, úplne nevýznamnou stranou ako v mestskom tak aj v krajskom zastupiteľstve. A každý občan maďarskej národnosti je u nás vítaný!


matej . dijapexu33   |   ip:195.91.7.   |   2012-07-21  (00:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nezmysel tento clanok, normalny ludia ci madari alebo slovaci sa respektuju, slovensko je male, tu kazdy kazdeho pozna. Skor suhlasim s prvym prispevkom do fora, rozbroje tu budu robit romovia. Mam aj dokaz, kto ho chce vidiet, nech sa mi tu ozve. Teda ak to niekoho zaujima.


matej . dijapexu33   |   ip:195.91.7.   |   2012-07-21  (01:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj dobry ludia budu bojovat za satana, lebo si budu mysliet, ze idu proti satanovi. Pred 4miesiacmi som objavil nieco na nete co ma zarazilo.


jojo . sapivafe98   |   ip:195.91.12   |   2012-07-21  (09:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  chorý Chelemendík stále svojimi článkami vyvoláva nepokoje v tomto regióne ...


jozef . cucexuso04   |   ip:87.197.12   |   2012-07-21  (09:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  matej:
upresnil by som to - nie dobrí ľudia, ale slepí. Inak to sedí.


eru24 . xiliwyqy18   |   ip:91.148.10   |   2012-07-21  (10:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Teraz to vyzera nerealne, ale ak sa do toho zapoja media a urcite kruhy, nie ti amateri, vojna sa vymysli a rychlo, pozrite sa na Lybiu, aj tam bol lud z vacsej casti za Kaddafiho a kto tam teraz vladne, podobny scenar hrozi Syrii... ak sa tak rozhodnu, bude to jednoduche, urcitu skupinu vyzbroja, spravy sa budu falsovat, zacne teror, pride medzinarodna pomoc a je to vybavene.


Pravdomluvec . wecoheda29   |   ip:2.98.169.   |   2012-07-21  (10:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nerozumiem tomu rozdeľovaniu na Slovákov a Maďarov. Istá štúdia aj na Dôležitom citovaná dokázala, že vyše polovica Maďarov má slovanské gény. Neviem či sa vykonal podobný výskum na Slovensku, ale predpokladám, že by jej výsledok bol opačným zrkadlovým odrazom maďarského výsledku. Veď predsa Slováci a Maďari žili v jednej krajine a to mierumilovne a úspešne a maďarskí humanisti a slovakofili onoho času pomáhali presadzovať pre Slovákov práva na sebaurčenie. Ja som z Bratislavy, otec sa narodil v Budapešti, matka bola Nemka. Dokonca tri národnosti žili spolu spokojne. Problém začal samotným rozdeľovaním. Verím, že Slováci ostanú triezvi a Maďari prestanú hrať do rúk šakalov.


jarka . cydagosy5   |   ip:89.173.16   |   2012-07-21  (11:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slováci majú jeden z najčistejších genómov, vyše 80%.


HozefVarga . jymiluha44   |   ip:62.197.22   |   2012-07-21  (11:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keďže som duchom slobodný otrok pokriveného systému oficiálnych informácii plutokracie a oligarchov našej planéty v 21 modernom storočí - moderného zastupiteľského parlamentného podvodu čí prezidentských systémov a svetových náboženských mýtusov,

Tak ja nikdy nebudem šetriť túto hybridnú zmesku psychopatov. Viac v mojich príspevkoch, názoroch pri článku:

Neďaleká budúcnosť?
Ramzes
Pozrel som si viac než dvojhodinové video.
Mám aj napriek tomu svoj názor.

Bossovia bankových podvodníkov Rockefellér a Rothchild a ich kumpáni sú nenávidené hyeny v 21 storočí
a tak ich komplici, všetky politické osobnosti a politické štátne reprezentácie ktoré im slúžia za judášsky groš to už vedia

a tak už vopred monitorujú internet, naše príspevky, el. poštu a prostredníctvom kamier a čipov náš pohyb .
Boja sa oprávnenej pomsty obyvateľstva a posilňujú policajne zložky či kukláčov na zachovanie stability ich systému moci.

Aj to im nepomôže, keď účelovo narobili dlhy aj v krajinách Európy a teraz sa budú snažiť v Európe o sociálnu genocídu obyvateľstva cez fiškálnu úniu, ktorú bude riadiť bábika Brusel EUCCR v službách mocenskej skupiny Bilderberg Group.

Ľudia Európy proti tomuto zločinu neľudskosti povstanú už v následných rokoch tak, ako som to uviedol v mojich vyššie uvedených príspevkov k tejto téme.


Čítajte viac: http://dolezite.sk/doc.php?hash=400236fed2eefe07a702fc3c519c544d&;save=Preview+%C4%8Dl%C3%A1nku#ixzz2
1FPQC9cg
Alebo pri článku:

Vatikán je inštitúcia,
ktorá hlasá mýtus podobne ako iné svetové náboženstva či malé sekty

a aj samotní pápež či kardináli Vatikánu sa boja otvorenej diskusie v mienkotvorných médiách na tému evolúcie.
Mali by totiž so svojim základom svojho hlásajúceho bludu, že boh stvoril z hliny Adama, zobral jeho rebro a stvoril ženu veľké problémy.

Nuž väčšiu sprostosť som nepočul od učencov svetových náboženstiev som nepočul.

Ja by som pápežov, kardinálov, arcibiskupov, biskupov a farárov klasifikoval duševnou poruchou, ktorá by mala byť zapísaná do zoznamu duševných chorôb v svetovej zdravotníckej organizácií WHO pri OSN.

Bohužiaľ,
jednu skupinu obyvateľstva z tohto zoznamu duševných chorôb nám už vyškrtli a to Onakvejších orientovaných, tiež duševne chorých ľudí, ľudovo povedané - homosexuálov.Čítajte viac: http://dolezite.sk/Globalizacia_nabozenstva_a_katarstvo_59.html#ixzz21FQTDuiE

drak . lylotere82   |   ip:95.105.18   |   2012-07-21  (14:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to: jozef varga. mylite si zilincana s primitivnim debilom co ukradol aj nazov strany.tu maju ludia ine starosti ako skocit na navnadu takemu chrapunovi.pekny den prajem...


drak . lylotere82   |   ip:95.105.18   |   2012-07-21  (14:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to: jozef varga. mylite si zilincana s primitivnim debilom co ukradol aj nazov strany.tu maju ludia ine starosti ako skocit na navnadu takemu chrapunovi.pekny den prajem...


JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2012-07-21  (17:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Drak
Ja nie som za lynčovanie kohokoľvek v našej krajine či v iných krajinách sveta.
Islandská pokojná revoluce - vzor pro všechny svobodné lidi světa
http://www.youtube.com/watch?v=xXekFsv-NuY&;feature=player_embedded

Viac sa dozvieš a poznáš moje názory a riešenia v našej krajine či v Európe pri článku
Neďaleká budúcnosť
A to v príspevkoch názorov.
http://dolezite.sk/Nedaleka_buducnost_57.htmlANONYM . sipyrige36   |   ip:95.102.10   |   2012-07-21  (20:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  problem bude tak ci tak je len otazka casu ,kedy a ako sa nahraje do scenarou ,ktore uz davno boliu naplanovane.najrealnejsi konflikt dejin netreba podcenovat ale pocitat ako nevyhnutne zlo ,ktore nam klope na dvere:pokial ste si mily ludkovia neuvedomili vo svete sa momentalne riesi potravinova kriza.nanu bude postavene i kriza z vodou na svete dochadza pitna voda a pokial si to neuvedomujete juzne slovensko najvacsie podzemne jazero v strednej europe.Pamatajte si ze nekdo niekedy povedal a urcity sa tym riadia,,Kdo bude ovladat zdroje bude riadit spolocnost:taktiez padli slova ze male staty budu pohltene vacsimy statmy a male budu prezivat genocidu kutlury inym statom-Na ozivenie ako je to dnes ked nam vsade silou mocou tlacia anglictinu ako svetovy jazyk....


JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2012-07-22  (13:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=T2ij_qtGy6Y&;feature=player_embedded


JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2012-07-22  (18:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=xGDWr_TVftw&;feature=related


JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2012-07-23  (16:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dochádzajú suroviny pre priemysel a ekonomiku a či by bol dominantný v 21 storočí na našej planéte
socializmus s centrálne plánovanou štátnou ekonomikou
alebo
voľný trh kapitalizmu so súkromnou ekonomikou ,
ta je isté, že každý spoločenský systém bude mať v neďalekej budúcnosti veľké problémy.
Najlepšie je na tom Rusko so 150 miliónmi obyvateľstva a rozlohou väčšou ako USA a Čína dohromady z dostatkom surovín pre Ruský priemysel a ekonomiku Ruska a potreby obyvateľov Ruska a preto by USA a EU chceli dostať Rusko pod svoju kontrolu. Čínska ekonomika z 1 miliardou obyvateľstva je zase závislá od dovozu ropy z Afriky, kde už si nárokujú na zdroje ropy USA a EU s počtom obyvateľstva 800 tisíc ľudí.
A naše ústavné bábiky a mienkotvorné média zasa spolupracujú svedomite na zabezpečení si svojej lepšej budúcnosti.
My, zvyšok obyvateľstva Slovenska sme pre nich príťažou a nebezpečenstvom pre ich lepší život dnes aj v budúcnosti a preto sa nás už teraz boja a snažia sa nás najdlhšie manipulovať a klamať a taktiež vinnú zvaliť na Rómov či Maďarov žijúcich na južnom Slovensku a s toho politický ťažiť.JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2012-07-23  (18:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klamu nás finančnou a hospodárskou krízou, dlhmi štátov, povinnými reštrikciami a nutným odbúravaním sociálnych systémov v každej krajine sveta. Je to podvod a lož a mafiánstvo. Peňazí je dostatok pre všetkých ľudí sveta, oni sa neťažia zo zeme, ale sa tlačia s papiera a farieb ktorého je dostatok, akurát, že dochádzajú suroviny pre priemysel,

tak sa za účelom znižovania produkcie v priemysle umelo vytvorili finančnou politikou bánk dlhy štátom.
Elity chcú zredukovať ľudstvo, aby sa nemuselo pitvať dochádzajúcimi surovinami našej planety a neznečisťovať ešte viac ekosystém,

ale pre seba si stanovili trhové platy, zisky s podnikania a kašku na životy obyčajných ľudí, ktorí sú podľa finančných elít v dobe vyspelých technológii v priemysle aj ich komplicov politikov či mienkotvorných prostitutiek – médií, len príťažou na našej planéte.

Je to môj názor a presvedčenie. Nuž ako to dopadne, tak to ukáže až čas, pretože ľudia nie sú ovce na bitingu, aby sa dobrovoľné podriadili sociálnej genocíde.JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2012-07-24  (10:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Brutálny kapitalizmus Európskej únie majú z finančnej krízy dostať radikálne reformy, ktoré by ju zmenili na spojené štáty európske a rozdelili by Európu na regióny kolónii a prosperujúce regióny západnej Európy.


Na ich čele by stál priamo zvolený európsky prezident a dvojkomorový parlament, so zastúpením členských štátov v druhej komore.


Mali by sme európsku vládu, nového európskeho ministra financií, Európsky menový fond, spoločnú armádu či spoločné kreslo v medzinárodných organizáciách.


Šéfovia štátov a vlád by mali menší vplyv na európsku politiku a členské štáty by veľkú časť právomocí odovzdali Bruselu.


Tak si budúcnosť dvadsaťsedmičky predstavuje desať európskych ministrov zahraničných vecí na čele s nemeckým šéfom diplomacie Guidiom Westerwellem.

http://www.youtube.com/watch?v=qSgsW9GLerA&;feature=fvwrelJozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2012-07-24  (11:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Akú právnu legitimitu mala EU v posledných voľbách do euro parlamentu zo strany občanov – voličov krajín EU?

V priemere 38%.

Akú bude mať právnu legitimitu v nasledujúcich euro parlamentných voľbách po politických reformách?

Asi 15 %

Keď sa to stane, tak to bude najväčšie fiasko tej najväčšej totality a diktatúry plutokracie a oligarchov v 21 storočí alebo demokracie v Európe???

diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


päť + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Za zemětřesením v Japonsku stojí HAARP?

BRATISLAVA – Prírodná katastrofa alebo cielený útok na ekonomiku? Položiť si túto otázku vás donúti video, ktoré sa stalo po nešťastí v Japonsku hitom na internete. Kanadský novinár žijúci v Japonsku v ňom totiž tvrdí, že zemetrasenie vyvoláva americká geofyzická zbraň HAARP.


2012 - Revolúcia začala.

Život v Bielorusku

Na jednej lodi (Japonsko Tsunami 2011)

Rímska inkvizícia stredoveku I. diel

Bahrainská polícia zabíja ľudí autami na uliciach

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.3577 s