18. September 2019
    
PETÍCIA OBČANOV ŠTÁTOV EURÓPSKEJ ÚNIE PROTI PRIJATIU LISABONSKEJ ZMLUVY - Dolezite.sk

PETÍCIA OBČANOV ŠTÁTOV EURÓPSKEJ ÚNIE PROTI PRIJATIU LISABONSKEJ ZMLUVY


  2009-05-11  (17:04)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - PETÍCIA OBČANOV ŠTÁTOV EURÓPSKEJ ÚNIE PROTI PRIJATIU LISABONSKEJ ZMLUVY

My, občania zvrchovaných štátov Európskej únie, vedomí si svojich občianskych práv a v túžbe po zamedzení krokov smerujúcich k byrokratickej neslobode naprieč Európou týmto vyslovujeme náš nesúhlas s prijatím Lisabonskej zmluvy.

Lisabonská zmluva je v podstate už raz odmietnutou Európskou ústavou. Dáva EÚ nové právomoci na úkor členských štátov (68x je zrušené právo veta). Berie nám samostatnú zahraničnú, hospodársku, sociálnu a energetickú politiku a mnohé ďalšie. Štáty stratia kontrolu nad sadzbami nepriamych daní.

Lisabonská zmluva dáva EÚ možnosť získavať nové právomoci a rušiť právo veta v ďalších oblastiach bez ďalšej ratifikácie. (Paragraf 48, ktorý svojím siedmym odstavcom Rade umožňuje, aby ďalej zväčšovala počet oblastí, kde rozhoduje Brusel a kde rozhoduje kvalifikovanou väčšinou. K tomuto rozšíreniu naďalej nebude potrebné, aby ich schválili parlamenty či občania jednotlivých členských štátov, ako to bolo doteraz.)

Lisabonská zmluva zväčšuje nadvládu nevolených byrokratov: rozširuje tzv. „doložku flexibility“, podľa ktorej môžu vydávať záväzné rozhodnutia napríklad o obchodných normách iba úradníci Európskej komisie. Takýchto rozhodnutí je už teraz desaťkrát viac ako smerníc, ktoré prerokúva Európska rada a Európsky parlament.

Lisabonská zmluva ďalej zmenšuje váhu hlasov zástupcov menších krajín v Rade ministrov a zvyšuje váhu hlasu krajín veľkých. Tri zo štyroch veľkých krajín (Nemecko, Francúzsko, Taliansko a Veľká Británia) môžu kedykoľvek zablokovať akékoľvek zámery Európskej komisie. Naopak im stačí zohnať podporu jedenástich ľubovoľných malých štátov, aby presadili, čo potrebujú – stačí 55 % štátov so 65 % obyvateľov oproti dnešku, keď má každý štát právo veta. V rade dôležitých oblastí likviduje suverenitu menších krajín a robí z nich závislé územia pod správou vyššej moci. Členské štáty už nebudú mať komisára v každej komisii, čím stratia veľkú časť vplyvu na rozhodovanie Únie.

Na základe vyššie uvedeného odmietame prijatie Lisabonskej zmluvy a žiadame vlády jednotlivých krajín, v záujme zachovania slobody národov a ich ďalších pokolení, o začatie rokovaní o novom smerovaní Európskej únie, ktoré bude postavené na rovnoprávnosti a skutočnej slobode bez byrokratických regulácií.

http://www.petice.eu/Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Pravnik   |   ip:84.47.12.   |   2009-05-11  (18:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sa ludia zobudte lisabonsku zmluvu neodvolate ani ked sa ozem budete hadzat ona je totiz sucast planu pre novu totalitnu vladu odporucam si pozriet ENDGAME na TVina.sk uplne posledne video a potom vam to uz bude jasne oco tu ide ....


palobm   |   ip:217.119.1   |   2009-05-11  (19:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  predtym moskva, teraz brusel.matez   |   ip:91.127.23   |   2009-05-11  (19:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  povedzte mi ludia ako prebrat tie zmanipulovane ovecky,pomocou ich ignoracie im to pekne vychadza,ved dufajme v 'lepsie casy' nee? haha...
ked zacnem niekomu rozpravat napr o fin.systeme alebo o NWO tak mi povedia ze sa tesia na transformerov 2 alebo terminatora 4..neviem ci sa mam snich smiat alebo plakat..uz nevladzem debilnym oveckam otvarat oci ked ich maju zalepene zo sekundovim lep...je mi total na grc stochto sveta,neviem co mam robit.ale nikdy sa nevzdam, budem bojovat do konca za lepsi svet pre moje deti!!!!!


beznadej   |   ip:78.99.107   |   2009-05-11  (20:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  matez nie si sam kto ma podobne skusenosti.bohaty nechce pocut a chudobny je priliz blby a nic ho nezauima.hmmm


GABRIEL   |   ip:84.47.41.   |   2009-05-11  (20:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Musime zalozit komunitu rozumnych ludi??? KRL.....


Godwinson   |   ip:85.216.21   |   2009-05-11  (21:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Desať rokov som nevolil. Pre tých ÚDOV sa mi neoplatilo drať podrážky.


wertexx   |   ip:213.151.2   |   2009-05-11  (21:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ved je to všetko aj tak jedno ... Nikdy sa nič nezmení, historia sa opakuje, po tisícročia je všetko po starom tak prečo by sa malo teraz niečo zmeniť, ľudia sú oblbnutí médiami a modernou technikou a preto si myslia že je to dneska inak, že sú slobodní, som čistý pesimista ale je to tak


Marko   |   ip:195.168.1   |   2009-05-11  (22:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to matez: Je to presne tak ako hovoris! Niekedy ani ja nechapem ako to vsetci dokazu ignorovat. Treba si ale uvedomit 4 veci:
1. ze dav ludi sa sprava ovela primitinejsie ako nejaky priemerny jedinec
2. za dav ludi rozhoduje (meni im nazory) vzdy len mala cast (nemyslim tym politiku - vlady a pod.)
3. Slovensko malo ocividne dobre korene v pastierstve (dnes sa zda ze sme len jedno stado oviec)
4. urcite sa netreba vzdavat prave naopak


Frantisek Matejka   |   ip:217.117.2   |   2009-05-11  (22:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Děkujeme za Vaši podporu. Je málo médií v EU, které se nebojí informovat o této první příležitosti pro všechny lidi. Děkujeme!!! S úctou Frantisek Matejka - tvurce petice


A2   |   ip:87.244.20   |   2009-05-11  (23:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ludi proste nezaujima co sa deje vo svete... to su proste klapky na ociach, ktore im dovoluju vidiet len a len uzke okolie. Otvarat oci je zbytocne, pokial to cloveka nezaujima, nebude sa tym zaoberat. Otvarat oci treba tym, ktory ich otvorene chcu mat...


Ryuzaky   |   ip:193.93.72   |   2009-05-12  (00:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Moznosti ako nieco ovplivnit je malo vyuzite aspon tuto!


John   |   ip:70.85.179   |   2009-05-12  (00:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lidé by měli za pět minut dvanáct otevřít oči dokud neni pozdě, protože pokud je neotevřou nedovedou si ani představit co je čeká. Lisabonská smlouva je posledním hřebíkem do rakve suverenitě jednotlivých států v Evropě a také svobodám jednotlivce. Jen osoba omezená a zaslepená nemůže nevidět "utahování šroubů" ze strany států a to pod strašákem terorismu. Uvědomte si prosím, že celá konstrukce E.U. byla vytvořena sionisty, Bilderberg group a Illumináty za účelem NWO. Dvanáct hvězd na vlajce EU je 12 židovských kmenů. Evropský parlament je ovládán sionisty a to tak aby mohli protlačit svým vlivem všechny podstatné zákony pro své cíle. Dosavadní síla sionistů byla vždy v tom, že si něco myslí, něco jiného říkají a něco jiného dělají. V posledních 100 letech jejich destruktivní činnost začala financováním svržení cara v Rusku a vytvořením represivního režimu pod vedením bolševiků, stáli také za oběma světovými válkami, kdy financovali obě strany konfliktu. Například dědeček prezidenta Bushe financoval Hitlera. Pokračovalo to ekonomickou krizí v 30 letech a take krizi současnou. Ovládají kompletně veškeré vlády a parlamenty evropských zemí a samozřejmě tu nejdůležitější v USA (prezident a Kongres). USA jsou vykonavatelem vůle izraelských politiků a armády, protože pokud by to bylo konáno přímo Izraelem, setkalo by se to ve světě s velkou kritikou. Pokud to činí USA je to pro obyvatele snesisitelnější.
Pravidelně se opakující volby jsou pouze divadlem pro lidi, aby měli pocit, že si mohou vybrat. Je úplně jedno koho budou volit a kdo volby vyhraje. Je důležitý výsledek voleb ? Ne není tomu tak, vše je řízeno ze zákulisí osobami, které sympatizují s Izraelem a sionisty, případně přímo jimi. V zasadních věcech globalizace Evropy a světa jdou po volbách všichni jedním směrem. Pokud by někdo náhodou vybočil z udaného směru je následně odstraněn sdělovacími prostředky a politiky. Tragedií je, že lidé nechtějí vidět pravdu a myslí si, že pravdu má vždy většinový názor. Je nicméně historicky dáno, že pravdu měli vždy jednotlivci.
Je s podivem jaká se vždy zvedne vlna kritiky na jiný názor např. právě u Lisabonské smlouvy ze strany některých politiků, kteří ji odmítají. Je to proto protože ONI ji potřebují pro své zvrácené cíle = NWO. O úrovni těchto lidí si můžete udělat obrázek přímo na jejich stránkách: http://666info.wordpress.commani7c   |   ip:62.24.88.   |   2009-05-12  (07:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  John: Obávám se, že přeháníš. Resp. - dokážu tomu všemu uvěřit, ale obávám se, že pro nic řečeného nejsou pořádné důkazy (snad tak utahování šroubů kvůli terorismu a financování Hitlera, to ale nestačí).


Janooo   |   ip:78.98.74.   |   2009-05-12  (08:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keby sa dalo zurocit to co tu uz mame, t.j. masu ludi ktora cumi do TV, chodi do kina, pocuva hudbu a hra sa. Videjka by mohli byt pre vygumovanych jednoduchsie, v hrach by mohla byt negativne vyobrazene NWO a aj postoj k tym co to sposobili ...:) Osobne by som prijal internetovu TV pre SK + CZ, ktora by 50%-50% informovala o oboch statoch podobne ako je to tu: http://www.democracynow.org
Nehadzme flintu do zita a s rozvahou preposielajme nasincom informacie aspon emailom.
Preco s rozvahou? Lebo ked ich zahltite dennymi informaciami zo zakulisia, tak ich to moze znudit a zacnu maile automaticky mazat.
Je vela ludi co tieto info ignoruje, lebo ma kopec inych depiek a nevedia si dat dokopy "1+1" a uz vobec neriesia, ze to ich trapenie moze byt zamerom.


Risko   |   ip:89.173.33   |   2009-05-12  (09:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Niekedy si hovorim - co je toto za planetu? Kde som sa to narodil? Tiez mam tohoto systemu plne zuby, tak som sa vcera mozno zo zufalstva a mozno v nadeji zaregistroval na stranke: http://www.zeitgeistresources.com/
Ide o projekt Venus - bezpenazna ekonomia. A dufam ze existuje reinkarnacia aby som sa tohoto noveho modelu dozil aspom v buducom zivote.
Este odkaz na video - co sa tu deje a riesenie (projekt venus):
http://www.google.sk/search?q=zetgeist+addendum&;ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=com.ubuntu:sk:unofficial&client=firefox-a


tom   |   ip:88.103.15   |   2009-05-12  (09:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Přesvědčit dosud zaslepené snad trochu pomůže tento článek: http://www.upramene.cz/forum/download.php?id=7652
Popravdě, mám z toho všeho kolem, mírně řečeno, špatný pocit...


Irktus   |   ip:195.80.16   |   2009-05-12  (10:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to tom: Tu sa krásne ukazuje ako ľudia prijímajú všetko čo sa im predkladá,bez toho,aby sa aspoň trocha zamysleli.Vezmi si kalkulačku a trocha počítaj: 700 miliárd USD deleno 6.7 miliárd ľudí je IBA 104.5 USD na obyvateľa. Rovnako výpočet so Španielskom: 30 miliárd EUR deleno 46 miliónov obyvateľov je IBA 651 EUR na obyvateľa.ZAB   |   ip:158.196.9   |   2009-05-12  (10:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tom

skus si zobrat kalkulacku a prerataj si tie pocty ;-)

pravda je taka ze na zachranu fin. krizi pouzila len USA 4 trilony dolarov a planuju pouzit dalsich 7.
ak si toto zratas to su uz ine cisla
11 000 000 000 000 : 6 700 000 000 = 1 641 na osobu
ak si zoberies ze v niektorych krajinach ziju z 20-tich dolarov na mesiac tak tyto ludia maju postarane na 82 mesiacov zivobytie.

to je vypocet len pri zachrannych balickoch od USA.
ak k tomu priratas dolare, ktore pouziva usa rocne na zbrojenie a eura, ktora dotlacila EU a dalsie mince z ostatnych krajin sveta tak zistis ze to asi nejde spravnym smerom a nieco je zle.

RTFW


tom   |   ip:88.103.15   |   2009-05-12  (10:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kurňa hoši pravda, pravda. Byl jsem trochu zbrklý a jen to přelétl očima. Ale o ty počty až tak nejde. Jde o ten princip. Něco není úplně v pořádku. Kam to bude pokračovat?


AAAAAA   |   ip:86.63.211   |   2009-05-12  (11:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Děkuji za možnost podepsat. Kdybych mohl, podepíšu ještě desetkrát.


DarkLegion   |   ip:147.175.1   |   2009-05-12  (11:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a kde to mozem podpisat?..vrtam sa tu v tom a furt mi to nejde


Ryuzaky   |   ip:213.160.1   |   2009-05-12  (12:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na stranke http://www.petice.eu/?lang=SK vyplnis v spodnej casti udaje(Meno, mesto, stat, email) a kliknes na odoslat:). To je vsetko


sxg   |   ip:84.47.5.1   |   2009-05-12  (14:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zozvedavca steve:
80% - tak na co cekate ??
.. vezmete vidle, lopaty, motyky, nasady do krompacu, sahnete za komin pro flintu po dedovi a kalachu po Ivanovi ! A vyjdete do ulic. A z cele republiky bezte na hrad. Az vas budou chtit policajti zastavit, rozehnat - bezte do nich i za cenu krve ..
Udelejte to jako Gandhi, ale ne s prazdnyma rukama, protoze to vam ti zradci jenom s usmevem naplivou znova do tvare. A vsechno tocte, mluvte s lidma a tocte, tocte dokumenty pro pristi obzalobu ! Zavolejte reportery vsech velkych agentur at jdou s vami. Kdyz vas odnekud vytlaci, vrate se, obejdete je. Ale porad smer Na Hrad. Evropa a Svet uvidi co deje v Cechach a lide v jinych zemich se zvednou take !! Tohle je BOJ a oni nerespektuji zadne zakony. Proc by lide museli respektovat tyhle krivaky a jejich "zakony"??
Svododa neni zadarmo a neprijde sama. Svoboda je Vitezstvi, ale musi se pro ni bojovat a Vzdy stala obeti. Bez tech to nejde. Po 20-letech otevreli "politikove" lidem branu do lagru !! A to jim narod dovoli ? To budou chlapi stat se sklonenou hlavou a cekat na ranu do tyla ? Jsou jeste chlapi ?? A porad jednat o hovnu? A dohadovat se co kdo muze a nemuze? Tim vecnym krivym a spinavym politickym kurvenim se vsechny pouze "vysaji", zhnusi je k antipatii ke vsemu !!
Uz toho bylo dost !! Cas, kdy se dalo verit tomu, ze k dobru zeme dojdeme spolecnou zodpovednosti a parlamentarni demokracii je pryc. Neexistuje. Jedina a posledni cesta je - Zvednout se !!
Vzdyd preci skutecni Cesi nebyli nikdy sracky kdyz slo do tuheho. A ted uz jde o hodne, jde o nase deti a o zemi kde zijeme a nikdo prespolni nema pravo rozhodovat o nas a nasem narode !! At jsme jaci jsme, ale jsme Cesi, Slovaci .. at je Nemec, Francouz dobrym sousedem, ale pokud chce byt pro nas drabem - nedovolme mu to za JAKOUKOLIV CENU. A nedovolme to ani tem zradcum naroda a Zeme.
.. kde vas mam pockat !!


horal1966   |   ip:62.141.0.   |   2009-05-12  (15:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako chcete presviedčať na SR ľudí ,ktorí podporujú súčasné vládne strany...??Ved títo ľudia nie sú schopní rozpoznať iné skutočnosti a nie NWO a podobne!!Sú to ovce,nič viac len ovce...


DarkLegion   |   ip:147.175.1   |   2009-05-12  (15:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nasi dedovia sa musia v hroboch obracat ked toto vidia...hambim sa za 99% slovakov..ako hovoris su to ovce..nic viac len ovce..obrovsky dav zamgoreny tym zapadnym stylom zivota...staci jedna prechadza v auparku, poluse, avine a je mi zle z toho ako sa kazdy z nic zenie za novymi "znackovymi vecami" americkou modou a tym zapadnym stylom zivota..je mi zle ked vidim mamicku s 2 detmi zmalovanu sminkami jak nacelnik apacov ako pcha deturencom do ruk pohar s kolkou z macdonaldu...na zaplakanie cely tento stat


DarkLegion   |   ip:147.175.1   |   2009-05-12  (15:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sory za chyby ale mam naponahlo a neda mi to nevyjadrit sa


Ryuzaky   |   ip:213.160.1   |   2009-05-12  (15:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lepsie by som to nevedel formulovat... Som chlap a nehodlam sa podvolovat a vykoristovat od nikoho, mam svoju hrdost nemienim cakat na porazku.
Miesto a cas...horal1966   |   ip:62.141.0.   |   2009-05-12  (15:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DarkLegion,to nie je problém len SR,je to problém globálny.Ja sa snažím s mojou dcerou už rozprávať aj o týchto veciach,ona už nepozerá Bigbrother,Superstary a pod.Hudbu počúva underground ,tak ako ja...U nás najradšej pozeráme NGC,Spektrum,Viasaty...


Roman   |   ip:194.145.6   |   2009-05-12  (17:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aby som pravdu povedal, aj ked som to samozrejme necital (anglicky text s pravnickymi vyrazmi), tiez sa nepacia veci, ktore boli z tohot textu vypichnute viecerymi kritikmi. Steve ma pravdu.
Kazdopadne je tam este posledna poistka, ked sa cele poserie, z EU sa da vystupit.


wertexx   |   ip:213.151.2   |   2009-05-12  (18:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Brána sa zatvára, a keď sa zavrie bude už neskoro


ZLO MA KRATKU ZIVOTNOST   |   ip:217.119.1   |   2009-05-12  (18:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Navrhujem 1.juna v BA prvú vlnu obrovskej demonštrácie. Spravme si zoznam, nech vieme koľko ľudí do toho pôjde. Najlepšie pol Slovenska


lara   |   ip:78.98.99.   |   2009-05-12  (18:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  re: ZLO MA KRATKU ZIVOTNOST
konkretnejsie o kolkej a kde v BA ? Ja sa pridam.matez   |   ip:91.127.24   |   2009-05-12  (18:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja sa tiez pridam,ale neviem ci to nieco pomoze lebo malinke SR je nic,bez problemov by nas vymazali z mapy...lenze s organizuj ovecky,oni si to radcsej pozru v telke... prosim vas je niekde nieco take ako "pokec" o tychto veciach? alebo len tie fora kde nikto neni


B   |   ip:213.151.2   |   2009-05-12  (19:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NIE 1 juna som v Anglicku ... nemoze to byt 1 jula ???


B   |   ip:213.151.2   |   2009-05-12  (19:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  :) prosiiiiiiiiiiiim


slaco   |   ip:65.197.24   |   2009-05-12  (20:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Trosicka vas schladim, no dobre pridete protestovat,
vybaveny transparentmi a pod..., pride vas 10 000 v najlepsiom pripade.
Zavolate aj media, no a tie vas vykreslia ako anarchstov, lebo neviem co este.
No a ked si vas bude pozerat priemerny slovak v televiznych novinach,
tak si len povie "zas mema niekto co na praci" alebo nieco podobne.
No dobre, budem optimista a podari sa vam zvrhnut vladu, alebo nech
vsetky vlady sveta, ale co potom. Bude sa to vsetko opakovat?
Treba si uvedomit, ze clenovia vlady a dalsi papalasi uznavaju len take iste moralne hodnoty
ako obycajny obcania.
Takze doporucujem hladat pravdu a aj zit podla nej. Tym uz budete prikladom pre svoje okolie.
Nieje daleko cas, ked nastanu velke zmeny. (strucne)


sxg   |   ip:84.47.5.1   |   2009-05-12  (20:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Treba si uvedomit, ze clenovia vlady a dalsi papalasi uznavaju len take iste moralne hodnoty
ako obycajny obcania.
O: 100% nesúhlasím:
http://afinabul.blip.tv/#2114189


matez   |   ip:91.127.24   |   2009-05-12  (22:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je tiez nie


ZAB   |   ip:147.232.3   |   2009-05-12  (22:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zmenu tohto systemu treba spravit inak ako demonstraciou, odpojenim sa od systemu ako takeho a takto ukazovat cestu ostatnym. vyuzivat 10 S:
Svetova trieda,
Spolupraca,
Samosprava,
Spoluucast,
Sluzba verejnosti,
Sutazivost,
Spolupodielnictvo,
Samostatne riadenie,
Spolupodnikanie,
Synergia.

RTFW


pdd   |   ip:212.55.23   |   2009-05-13  (08:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Velmi by sa mi pacila myslienka konecne sa postavit proti systemu. No som dost skepticky. Urcite sa tam ztazka nazbiera 10 000 ludi. A ked aj, staci od nejakeho politika pocut vyhrazku, ze co nas caka, ako nas potrestaju a hned su vsetci doma. Ved si len spomenme na tie strajky zelezniciarov u nas, co boli este za čurindovej vlady. Ale urcite som za, vydajme sa do ulic. Ved v Grecku boli na 1.maja nenormalne demonstracie lavicoveho charakteru.


pozeraj   |   ip:158.195.3   |   2009-05-13  (10:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TAK ABY STE VEDELI AJ TOTO MAJU 'PANI' OSEFOVANE,PRETOZE - NIE JE MOZNE DOVOLIT OBCANOM V PETICII ROZHODOVAT O ZAKLADNYCH PRAVACH A SLOBODACH,TO NEMOZE BYT OBSAHOM PETICIE ANI REFERENDA. LISABONSKA ZMLUVA TYM PREDMETOM JE,CIZE CO TERAZ?
RAD BY SOM TO PODPISAL AJ TAK,KDE MAM MOZNOST BTW?


pozeraj   |   ip:158.195.3   |   2009-05-13  (10:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  UZ TO MAM,PODPISAL SOM...


Ire   |   ip:92.245.8.   |   2009-05-13  (11:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Treba nieco vymysliet, treba... Strasne ma to vsetko (milo povedane) zlosti. Este pred rokom som bol zrejme jedna z tych oviec ale dnes nemozem z toho aka je vlastne pravda co vsetko sa na svete deje, ako funguje to a to kto nam vladne a ake su ich ciele. Ze je to uplne naopak ako si vascina populacie mysli. Ze sme sa naucili a zvykli si byt dobrovolnymi otrokmi ktori si vazia pracu a chcu pracovat cely zivot az kym nas neporazi, ze pomaly vsetko co najdeme na pultoch je pre nas nezdrave a to nie nahodou ale schvalne, vsetko prirodne sa nahradzuje chemiou. Preco jazdit na elektriku ked mame este zasoby ropy, naco si chranit nasu planetku Zem ved je taka velkaa ze sa snad ani neda poskodit a aj keby, nas to zlo este nestihne tak naco...Ked som bol maly tak som casto pocuval "ideme vonku na cerstvy vzduch". Bejvavalo. Dnes nas sprejuju aby sme boli chori a co najskor zdochli, cely system je tak sikovne vymysleny a my to ani nevidime, tu pravdu a sami to chceme. U mnohych ludi peniaze preskocili zdravie a su na prvom mieste. Taka je nasa dnesna bravurna spolocnost. Neviem co nam pomoze, kto, co treba vymysliet, urobit. Viem ze to treba stopnut! Nieco racionalne kym nie je neskoro...urcite sa pridam


matez   |   ip:195.168.5   |   2009-05-13  (12:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre mimoriadne choru spolocnost neexistuje ziadne meradlo zravia.

jiddu krishnamurti

velmi vystizne


piaf   |   ip:85.237.3.   |   2009-05-13  (14:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kde sa to da podpisat??


matez   |   ip:195.168.5   |   2009-05-13  (14:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to:piaf petice.eu


F. Kraus   |   ip:83.69.44.   |   2009-05-13  (22:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Adresa pro přidání hlasu je: www.petice.eu


laci   |   ip:85.248.24   |   2009-05-17  (12:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kolko podpisov je treba aby ju neodsuhlasili ?


B   |   ip:213.151.2   |   2009-05-17  (13:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  inak mozem to podpisat aj ako neplnoleta??


sxg   |   ip:78.99.97.   |   2009-05-18  (06:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Velká Británie: Královna neodeslala ratifikační listiny; konzervativci, pokud na jaře příštího roku vyhrají volby, vyhlásí celonárodní referendum

Německo: prezident nepodepsal ratifikační listinu, přes 50 poslanců spolkového sněmu podalo žalobu k ústavnímu soudu – ten o přípustnosti smlouvy rozhodne v květnu. Čtyři z osmi soudců zpochybnili soulad Lisabonské smlouvy s německou ústavou.

Polsko: Prezident nepodepsal ratifikační listinu

Finsko: Neratifikováno, proti jsou Alandské ostrovy, autonomní součást Finska, kterým vadí, že zavedením Lisabonské smlouvy by byla anulována jejich autonomie. Souhlas ostrovů je k ratifikaci nezbytný.


Irsko: Ratifikace zamítnuta referendem 12. června 2008.

Česko: Ratifikaci provádí prezident, ten řekl, že do irského referenda smlouvu nepodepíše. Irové si hlasování zopakují letos na podzim.


Pozorovateľ   |   ip:89.102.15   |   2009-05-21  (11:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lisabonská zmluva je chomút USA a bankárov
od Jordánu na europske
štáty.Prečo stratiť zbytky štátnej suvere-
renity? Klaus to vidí dobre keď bráni navle-
čeniu chomúta na ČR.
Zapredanci Vondra a spol.sú vlastizradci.


deJvo   |   ip:89.173.80   |   2009-09-22  (23:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rofl degesi vy vobec nejste ovce ovplyvnene konspiracnymi teoriami!!! :DDDD


Rousseau   |   ip:85.237.12   |   2009-09-29  (11:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a ty si kok.o.t


Daniela   |   ip:78.99.39.   |   2009-10-02  (15:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  najde sa niekto co bude vodcom a zrealizuje konecne nejaky ten protest???som si ista,ze sa prida viac ako 10000 ludi....len ich pre zaciatok treba este viac informovat...ja to uz robim niekolko mesiacov...


Daniela   |   ip:78.99.39.   |   2009-10-02  (16:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  inak ludia,,Lisabonska zmluva uz je davno podpisana....


daro   |   ip:95.102.54   |   2009-10-02  (16:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  treba zalozit strana ktora bude chranit zaujmi ludi !!!!!!!diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


tri + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Rasové tabu, I. diel

Čo je ľahšie - ovládať zomknutý národ, tvorený logicky uvažujúcimi ľuďmi so silnou osobnosťou, vôľou a schopných dlhodobého plánovania alebo degenerovanú kriminálnu masu bez identity, s nízkym IQ, uvažujúcu krátkodobo a usilujúcu sa o okamžité uspokojenie pudov?


Posledný rozhovor o vitamíne C

Vnútorné ticho

J.Dušek - bezcenzury

Konšpiračný teoretici môžu otvárať šampanské?

Tati, proc sme napadli Irak?

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.2974 s