15. September 2019
    
Palmové listy: Odhaľujú budúcnosť! - Dolezite.sk

Palmové listy: Odhaľujú budúcnosť!


  2011-08-19  (09:40)  |  Zo sveta
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Palmové listy: Odhaľujú budúcnosť!

Palmové listy: Odhaľujú budúcnosť!

27. novembra 2008,
Počuli ste už o indických knižniciach palmových listov?  Na území Indie ich je celkom dvanásť a ukrývajú v sebe dlhú ľudskú históriu zaznamenanú na suchých palmových listoch. Tí, čo v nich vedia čítať, vám poodhalia nielen minulosť ľudského bytia, ale aj budúcnosť, ktorá je v nich zaznačená a začína sa nepríjemne napĺňať.
História palmových listov
Palmové listy sú prúžky, ktoré majú šesť centimetrov na šírku a štyridsaťšesť centimetrov na dĺžku. Najstaršie z nich majú až päťtisíc rokov, a začali ich písať siedmi indickí svätí muži. Sú napísané v dávno zaniknutých jazykoch – v starotamilčine a v sanskrite. Existuje len pár ľudí, ktorí v nich dokážu čítať, a preto o nich doteraz tak málo ľudí vie. Palmovým listom sa však už dlhodobo venuje nemecký spisovateľ Thomas Ritter, ktorému sa podarilo získať tristo palmových listov zo súkromnej zbierky osemdesiatročného indického zberateľa Ánanda Rámeša.

Zlá budúcnosť ľudstva ukrytá v palmových listoch
Určite si opäť poviete, že zase jedno z mnohých proroctiev, ktoré sa snaží na seba upozorniť. Je však o to zaujímavejšie, že sa v nich dozviete aj o Európskej únii, a tiež o celosvetovej finančnej kríze, ktorá teraz vládne celému svetu.

Thomas Ritter dal získané palmové listy vedecky preskúmať, aby zistil, aké sú staré. Odborníci pomocou rádiokarbónovej metódy zistili, že majú asi štyristoštyridsať rokov – nič prevratné, no po preložení textov jedným z vykladačov Ritter zistil, že sa v nich nachádza proroctvo týkajúce sa 21. storočia.

O autoroch týchto palmových listov sa toho nedá veľa zistiť, no vie sa, že to boli indickí proroci, ktorí mali v tom čase v Indii veľkú popularitu. Už vtedy napríklad jeden z nich vedel, a do palmových listov napísal, že vznikne Európska únia, ktorá sa v roku 2004 rozšíri o východoeurópske štáty. Tieto štáty budú očakávať zvýšenie  prosperity, ktorej sa však nikdy nedočkajú, pretože zakladajúce štáty Európskej únie sa budú na nich obohacovať. Začína to byť badateľné.

V proroctve je tiež napísané, že sa v roku 2005 nepodarí presadiť „
jednotný základný zákon“ – autor mal na mysli Európsku ústavu. A proroctvo ide aj do detailov – „zákon odmietnu obyvatelia dvoch zemí“. Stalo sa, pretože vo Francúzsku a Holandsku neprešla Európska ústava referendom.

A neznámy autor ide ešte ďalej – hospodárska situácia sa vraj bude zhoršovať aj vďaka návalu imigrantov, až sa nakoniec celá Európska únia rozpadne. V roku 2011 by mali stratiť peniaze v západnej Európe, ale aj v USA hodnotu. Príčina? Zlá hospodárska a finančná politika založená na honbe za nepretržitým ekonomickým rastom.

Katastrofa v roku 2029
Začnú ju klimatické zmeny, za čo budeme zodpovední my ľudia. Milióny ľudí stratí domov, a budú sa sťahovať z krajín, ktoré budú odolnejšie voči záplavám a zemetraseniam. Začne sa celosvetový boj o prežitie – potraviny nebudú postačovať pre všetkých obyvateľov, a nikto sa nebude riadiť medzinárodnými zmluvami a vzájomným spolunažívaním.

Politici najsilnejších štátov Európy si uvedomia, že nemajú dostatok potravinových zásob pre svojich obyvateľov a urobia bezohľadné opatrenie. Použijú smrtiace otravné plyny, aby znížili počet obyvateľov a nedoplatili tak na potravinovú krízu všetci obyvatelia. Je to šokujúce! Bude nám len stačiť dúfať, že sa palmové listy mýlia?

Začiatok občianskych vojen
Spojené štáty americké boli „
štartérom“ svetovej finančnej krízy a nielen to. Podľa palmových listov v roku 2012 skolabuje celý americký finančný systém, k čomu sa to teraz celé aj uberá. V spoločnosti nastane totálny chaos, a začne sa ďalšia občianska vojna, ktorá bude medzi východom a západom USA. Až v roku 2017 sa ju podarí skrotiť „spriatelenej zemi severu“ - pravdepodobne Kanade.

Občianska vojna v USA ovplyvní aj Európu – bude narastať inflácia, čo pocítia hlavne obyčajní ľudia. Takisto v Európe začnú občianske vojny najmä v Paríži, Ríme, Madride, či v Londýne. Vatikán prestane existovať, pretože ho dobijú extrémisti, ktorí unesú aj pápeža. Spúšťačom budú prisťahovalci, o ktorých si domáci budú myslieť, že oni sú hlavnou príčinou zlej ekonomiky. Európske občianske vojny však nebudú v takom veľkom rozsahu ako americké, čo je však len slabá útecha.

Najmenej budú krízou postihnuté - prekvapujúco - Rusko a Čína, pretože sa budú vzájomne podporovať. Dokonca v roku 2016 ich armády pomôžu európskym štátom zdolať občianske nepokoje a ekonomickú krízu.

Ďalšie katastrofy, ktoré nás asi neminú
Nepokoje medzi ľuďmi a globálna kríza, budú nič oproti tomu, čo nás čaká v dôsledku klimatických zmien medzi rokmi 2030 až 2034. Golfský prúd začne slabnúť a meniť smer, pretože sa bude stretávať s chladnejšou vodou, v dôsledku roztápania arktických ľadovcov. Na začiatku na to doplatí celá Škandinávia, ktorá by mala zamrznúť, a obyvatelia budú nútení presťahovať sa do teplejších oblastí.

Ďalšia rana má prísť z vesmíru v roku 2046 v podobe planétky, ktorá sa síce so Zemou nezrazí, ale preletí medzi Zemou a Mesiacom. Aj tento prelet však spôsobí silné zemetrasenia, záplavy a výbuchy už dávno nečinných sopiek. Najviac bude postihnutá Kalifornia, časť Japonska sa potopí pod vody oceánu, silné zemetrasenie zažije Nemecko i Anglicko. V Česku sa prebudia dávno vyhasnuté sopky, ktoré zničia územie v ich okolí, a splodiny sa budú šíriť celou Európou, čo vyvolá smrtiace dažde na ľudí, zvieratá a celú prírodu.

Prebudia sa nielen sopky, ale aj dávno zabudnuté choroby ako mor a cholera. Zrodia sa však aj nové neznáme choroby, ktoré podľa palmových listov spôsobia smrť tisíckam ľudí. Jedna z chorôb príde v roku 2023 s africkými utečencami a spôsobí katastrofálne následky, kedy sa človek, ktorý ju bude mať, neubráni ani obyčajnej nádche.

Čo má prísť po týchto katastrofách?
Na ruinách celého sveta má vzniknúť nová spoločnosť, pretože tá skazená tu už dávno nebude. Palmové listy hovoria, že vznikne „
Euroázijská únia“, ktorá bude založená na inom hospodárstve a ekonomike. Základom sa má stať bezúročný finančný systém, a má prísť aj „nový zdroj energie“. A v roku 2049 čaká ľudstvo šokujúce odhalenie, kedy sa v Európe i na Blízkom východe nájdu mimozemské artefakty, čo ovplyvní svetové náboženstvá, teda aj kresťanstvo.

Budúcnosť nás podľa palmových listov nečaká vôbec ružová. Keď príde toto zúčtovanie, každý sa bude pýtať kto za to môže. Odpoveď bude jednoduchá, ale krutá. Len my ľudia, naša konzumná spoločnosť, a naháňanie sa za peniazmi a bohatstvom. Stále si myslíme, že za peniaze si môžeme všetko kúpiť. Čo si však človek kúpi za peniaze, keď ich bude mať veľké množstvo, ale nebudú žiadne potraviny, ktoré by si za ne mohol zaobstarať? Vrátime sa tam odkiaľ sme začali, keď ľudia nepoznali peniaze, ale len výmenný obchod.

Podľa všetkých starovekých proroctiev od Mayov, indiánskeho kmeňa Hopi až po Nostradama sa má nový začiatok spustiť v roku 2012. Je to náhoda? Môžeme len dúfať. Prečo každý človek verí, že raz zomrie? Pretože to tak má byť? Prečo ľudia neveria, že naša planéta Zem je už chorá a ľudí príroda už pokladá za vírus, ktorý sa ďalej šíri? Tak ako sa liečime my, keď sme chorí, chce sa vyliečiť aj naša príroda. Ona má na to svoj vlastný spôsob. Veď my sme len jej súčasťou.

Myslíte si, že by váš organizmus fungoval v poriadku, keby ste boli napadnutí rakovinou? Preto nemôže fungovať normálne, ani naša Zem - rakovinou v tomto prípade sme však my ľudia. Tak ako má pud sebazáchovy každý človek, má ju aj naša príroda, bráni sa. Nie sme pánmi sveta, sme stále len poddaní, a vždy aj budeme.


IGOR Smutny
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
experto   |   ip:188.167.1   |   2011-08-22  (10:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a čo tam robí tá fotka z V. Ružbách?


Bla   |   ip:213.197.8   |   2011-08-22  (10:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja si myslím, že Tá fotka je dekoračný doplnok. Autor bol v Ružbachoch na dovolenke, a vložil sem foto. Proroctvá - už dávnejšie som čítal tieto info, len trochu mám dojem že ak sa veci stanú tak ako je to zmienené, tak v dlhodobejšom časovom horizonte. Je trošku nereálne, aby sa toľko udalostí napratalo ani nie do 40- rokov. (2012-2050). Skôr by som veril v rozpätie do 2100.
Ale je to "jedno"! Pretože, ak by bol ten časový horizont diania neskorší, tak nášho života sa to už netýka (tí čo sme dnes 30 až 40 roční)Ale ano, je mi nepríjemne, keď sa pozerám napr. do tváričky malých 4-5 ročných detí (mám škôlku pri paneláku, kde bývam).Predstava, čo ich ako 30 až 50 ročných môže čakať, je neakceptovateľná...
Ale nezdieľam tvrdenie že po tých udalostiach vznikne "nová spoločnosť, pretože tá skazená tu už dávno nebude." Ale ako? Veď keď je zle, pandémie, hlad, najväčšie šance majú zase prežiť (hoci aj v preriedenom počte) mutimilionári, finančné elity, ktorý si potraviny môže zakúpiť aj ak by stály toľko, čo unca zlata! Nie chudobný človek, nezamestaný atď.!Keď by prežili hoci aj v schudobnenom stave egocentrici, podnikavci, "obchodnícke duše" ľudia, zvyklí ísť bezohľadne aj "cez mŕtvoly" za svojím, čo je pre rôzne bunkre a pod. najpravdepodobnejšie, tak ani tá nová "euroázijská civilizácia" nebude asi bohviečo. Dobre- berme, že sa mýlim, ale ak vymrieme my tu v Strednej Európe (SVK, CZ, HUN, UKR) dovolím si povedať, že z tzv. bielej rasy najmierumilovnejšie národy kto by mal ľudstvo pozdvihnúť ďalej? Žeby Škandinávia? Veď tá bude zamŕzať, Island je kvapka v mori a navyše sopečný.... Ak budúcnosť bude, tak si ju je superťažké konkrétne predstaviť.

Pandemonium   |   ip:85.248.61   |   2011-08-22  (10:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Práve tá ilustračná fotografia je na tom jediná pravdivá...


Warfare   |   ip:62.168.67   |   2011-08-22  (11:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium: teba tu nikto neberie vazne, tak naco tu stale pises tie svoje bludy. Pravda to byt moze, to nikto nemoze teraz vediet. Tie nepokoje pridu, nato nepotrebujem proroctvo aby som si to vsimol, uz teraz to zacina v europe. Armady krajin sa nato ale svedomite pripravuju. Planujem kupit pozemok a dom, staci vam tam 1 koza, mozno prasa, sliepky, knim voda a kus travy, nejake tie ovocne stromy a nejaka potravinova kriza vam moze byt ukradnuta. Kozy=mlieko, syr,maso, sliepka=vajcia. Predpokladam ale, ze ludia z mesta po takychto "statkoch" v pripade velkej krizy pojdu. O zmene Golfskeho prudu sa to uz davno vie, otazka je kedy. To ze spejeme do hovien a buduca generacia bude na tom hodne spatne, viem aj bez proroctiev, ale prezit sa to da ak sa budu ludia snazit drzat spolu a nebudu medzi sebou rabovat.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-22  (11:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Warfare mas pravdu, nieco sa urcite zmeni. Aj ty sa menis, lebo planujes kupit domcek, pestovat, chovat hydinu atd... lebo ocakavas potravinovu krizu. Tak ako ty bude romyslat cela masa dalsich. No a dalsia masa ludi postihnuta rovnakou potravinovou krizou, ktora si bud nebude moct dovolit kupit domcek s pozemkou, alebo jednoducho nechce, ti tvoju urodu a zasoby zoberie. Ci uz prostrednictvom sily, alebo zakonom, alebo plienenim. Takze sa mozme vsetci vytesovat potravinovou sebestacnostou, ale realita bude ina. Alebo si hadam myslis, ze lydsky tvor pri nedostatku jedla bude chodit okolo tychto pozemkov a pozerat sa na to, ako ty spokojne obrabas svoje policko a krmis domace zvierata? Ved nemusime chodit daleko, nasi neprisposobivi spoluobcania takto podnikaju odnepamati a to zijeme este v dost kulturnej spolocnosti, po nastoleni obdobia hladu spadnu aj posledne skrupule nielen tychto,ale aj takych, od ktorych by sa to v normalnej dobe neocakavalo. Tak sa len vytesujme nasimi predstavami idylickej doby na vidieku.


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-22  (11:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Budúcnosť nie je jednoznačne určená.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-22  (11:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gordon suhlasim, aj ked od teba by som takuto vetu necakal.


Warfare   |   ip:62.168.67   |   2011-08-22  (12:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael: rafael to viem, aj som to tam pisal. Chcel som len poukazat na to, ze znas "elita" spravila otrokov supermarketov, velkomiest, prace atd. Ked sa toto zosype, bude zle. V "normalnom svete" by sme takto fungovali bez rodnych listov a nasledneho evidovania kazdej ovecky systemu. To je ale na inu debatu.


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-22  (12:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  S tym suhlasim, aj ked sme tomu systemu velmi pomohli svojou pasivitou. Neobvinujme system, ten system tvoria ludia, nie naopak. Lahko je potom nariekat, vidim to napr. v spravach o oslobodzovacich bojoch v Syrii, Egypte, Libyi samozrejme v uvodzovkach, nemyslim si, ze nepojdu z blata do este vacsieho blata. My sme na tom boli rovnako. Nechcel som ta opravovat, len som to chcel doplnit, ze vizia je sice pekna ale tazko realizovatelna pre vsetkych.


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-22  (13:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ľudkovia, priatelia, nenechajme si od nikoho naimplantovať ,že sme nejaký otroci. Prečo? To záleží na každom z nás. Keď robíte ťažkú prácu za menej peňazí a stále počúvate , že ste otrok , tak tomu nakoniec uveríte. Štve Vás to . Keď sa oslobodíte od negatívnych myšlienok , začnete žiť iný život. Začne sa Vašou mysľou meniť realita okolo Vás. Niekedy to trvá dlho , podľa toho koľko negatívných myšlienok, predsudkov a zarytostí sa Vám usídlilo vo vedomí / kto chce nech si dosadí na duši /. Osloboďte sa, pracujte na sebe. Vyhľadávajte pozitíva tohto krásneho sveta. Všetko je vec postoja a uhla pohľadu. Keď ste dole , je to dočasné . Prídu aj lepšie časy. Prečo by sme tomuto zákonitému procesu trocha nepomohli svojím postojom a prístupom. Sloboda je stav mysle.


AlonsoQuijano   |   ip:178.41.74   |   2011-08-22  (13:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prečo všetky "proroctvá" ukazujú čo sa stane a nikdy nepovedia ako tomu predísť? Príde armagedom, ľudia vymrú, zemetrasenia, meteority a pod.. Prečo nenapíšu - 11.9.2001 sa zrútia obchodné budovy a vyvolajú vojnu, nezvoľte Obamu a Bushovcov, zabite Hitlera, urobte revolúciu pred tým ako sa určité rody dostanú k moci, Serte sa na EU a Lisabonskú zmluvu a mnoho ďalších. Je mi prd platné, keď mi niekto dá výsledok a ja mám iba hádať ako sa k nemu dopracovali...


Tarzan   |   ip:109.230.8   |   2011-08-22  (13:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NO FATE..ziadny osud,je len to co si samy urobime


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-22  (13:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pretože, proroctvo /dlhodobé predpovedanie budúcnosti / robia jedinci nadaní jasnozrivosťou , ktorí majú možnosť vytunelovať informáciu z akašického poľa. Keďže budúcnosť nie je jednoznačne určená , často sa môžu pomýliť . Preto aj najlepší jasnovidci vidia len verziu udalosti a často sa píše , čo kto úspešne predpovedal. Väčšinou až roky po tom ako sa udalosť stala. O tom, v čom sa pomýlili sa píše menej často.

To čo Vy chcete je niečo, čo nie je asi možné. Akašické pole je záznamom všetkých udalostí vo Vesmíre bez ohľadu na čas. Nie je to kniha múdrostí s návodom , len kniha záznamu- obrazne povedané. Je to totálna informácia o všetkom . Takisto nie je možné úplne predvídať budúcnosť, pretože vzďaľovaním od nejakého časového bodu sa stáva zložitejšou a nepredvídateľnejšou. Asi viete čo budete robiť za minútu, zajtra, možno o týždeň, ale nemáme šajnu čo bude o rok a 20 rokov.fajn   |   ip:217.112.1   |   2011-08-22  (19:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Fajn, nebudu tedy platit hypotéku do 70 let mého věku, příští rok končí peníze ! Paráda. To abych si vzal ještě 2 hypotéky?


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-08-22  (19:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Warfare, sebestačnosť je veľmi dobrá. Na dedine tak žijeme už generácie. No len aby sa mladí darmožráči ako v západných veľkomestách nerozhodli tieto naše záhradky z nudy a nevychovanosti vyplieniť.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-22  (20:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Taký prípad sa už stal, ale je ojedinelý. Horšie sú na tom záhradkári, krorí majú svoje políčka pri osadách štátom chránených ahnutých potkanov.


interbulo   |   ip:88.212.36   |   2011-08-22  (21:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Záhradkári, kolo väčších miest už skončili, alebo veľmi rýchlo skončia! Výsledok tolerancie voči potkanom...


Tule   |   ip:77.93.216   |   2011-08-22  (21:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Výsledok yebnutosti ľudí.
V starých civilizáciách si mačky vážili, dnes ich tu žijúci neandrtálci v tom lepšom prípade považujú za škodnú, v tom horšom prípade zabíjajú.
Primitivizmus a yebnutosť pridrbaných ľudí zdegenerovaných čumením na sračky v telke a požieraním sračiek z hyperturbosupermarketu.
V Ríme mačky čipujú, sterilizujú a cenia si ich vdaka tomu, že je to výborný spôsob, ako zredukovať hlodavce.
A ked vám niekto povie, že mačka aj tak nežerie potkany, neverte.


interbulo   |   ip:88.212.36   |   2011-08-22  (22:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nežerie, ale drhne ich!


adam   |   ip:178.40.11   |   2011-08-22  (22:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tule
v austrálii najprv dopratali králikov, a potom na nix líšky, ale tým bolo ľahšie loviť vtákopysky ako rýxlyx králikov. potom zabrala až myxomatóza /ale v austrálii už vyrastá imúnna generácia králikov proti nej, a kapú na ňu tí naši/ , ale to už je agenda nwo.
ono nikdy nevieš, čo ti taký zásah do ekosystému prinesie. všetky dôsledky ťa nenapadnú.


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-23  (07:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chronika Akáša, která ve své povaze poskytuje jako světová paměť vlastní základ pro každý výklad budoucnosti, nemá výhradně popisný charakter. Rovná se spíše jakémusi druhu virtuální zásobárny, která trvale zaznamenává věci a události, které se inicializují nebo mění. Proto kronika Akáša nepředepisuje nevyhnutelný průběh událostí. Spíše je tomu tak, že každý člověk je prostřednictvím síly svého myšlení schopen podílet se aktivně na tomto procesu. Svými emocemi, myšlenkami, slovy a činy ustanovujeme příčiny, jejichž důsledky později zažíváme. Hindové to nazývají karma. Význam budoucnosti je v tomto smyslu rovněž jako kronika Akáša pouze pomocným prostředkem k vysvětlení příčin, které leží v minulosti a projeví se v současnosti nebo snad teprve v budoucnosti. Poznání vlastní budoucnosti prostřednictvím védského horoskopu nebo čtení palmového listu, znamená také současně možnost tuto budoucnost ovlivnit. To platí v každém ohledu. Strach, panika nebo setrvávání na tradicích vzhledem k hrozícím změnám jsou podle toho falešné signály. Doba obratu, ve které žijeme, nemá v sobě podle výpovědí tvůrců knihovny palmových listů nic děsivého. Je to naopak velká šance k dalšímu vývoji každého individua stejně jako veškerého lidstva. Takovou šanci dostaneme pouze jednou za mnoho tisíc let. Využijme ji!Čítajte viac: http://dolezite.sk/Proroctvi_rukopisu_palmovych_listu_83.html#ixzz1VpIzP95c


contedisavoya   |   ip:109.58.12   |   2011-08-23  (19:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Buducnost sa neda predpovedat. ak by sa dala, znamenalo by to ze je uz dopredu urcena t.j. neexistuje nijaka slobodna vola.
Vo svojom zivote som uz precital hociake proroctva ale ani jedno sa nesplnilo-skor to bolo tak, ze sa nejake "proroctvo" objavilo az ked sa nieco stalo a potom sa hovorilo "Vidite toto tiez predpovedali..."
Co sa tyka palmovych listov toto "proroctvo" sa objavilo nejak pred dvoma rokmi (+-) ked uz bola fin. kriza v plnom prude. Predpovedat dnes, pri pohlade na realitu, nevesele zajtrajsky nie je problem...


Pandemonium   |   ip:78.98.169   |   2011-08-23  (19:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Viete ale, koľko slaboduchejších oviec - dokonca aj na tejto stránke - takýmto prorockým hlúpostiam verí?


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-23  (19:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  contedisavoya..
musim ti oponovat..

1 buducnost sa neda predpovedat- myslim ,ze si mylis pojmy. predpovedat neznamena to iste ako predurcovat.. to znamena, ze ked niekto buducnost vidi,,teda ju nejakym sposobom predpovie, tak vlastne "LEN VIDI" to co sa bude diat,,bez toho ,ze by tu buducnost nejako manipulovaL alebo inak ovplyvnoval!!


2 cital si vela prorocitiev a vzdy to vypalilo tak,ze vlastne proroctva prisli az po udiani sa opisovaneho.. takze podvrh.. ci z krizikom po funuse??
no skusim ti povedat,ze urcite v tomto pravdu nemas,,alebo si necital az tak vela tych proroctiev!!

v biblii mas proroctva ktore boli napisane minimalne pred 2000 rokmi..(a pre tych co si stale myslia,ze biblia je prepisovana kazdych 100 rokov podla aktualneho diania) tu mam novinku..
mam doma bibliu staru 160 rokov..je pisana švabachom..prekladala mi z nej urcite casti babka..ktora toto pismo vie citat..
porovnal som to s proroctvami v dnesnej biblii a sedi to na 100%..

takze proroctva typu- zoskupovanie narodov do celosvetoveho imperia,,ktore este nikdy na svete nebolo..a skonci velkym terorom!! kde si to cital..a kedy sa to stalo??

dalej.. vznik statu izrael.. opisany v starom zakone viac ako 300 krat..
v case pisania starej biblie, nikto netusil o niecom takom.. potom v roku 1948 Izrael vznikol!!!

dalej..predpoveda oznackovanie ludi systemom a clovekom ktory bude vladnut celemu svetu..a necha sa uctievat ako Boh..
bez tejto znacky ludia nebudu moct existovat..a budu vrazdeni a prenasledovani..kazdy kto sa nepokloni systemu a vladcovi!!

kedy sa toto dialo,,a bolo to po udalosti zapisane..a kde???

je toho viac..
daj nejake linky.,,ci clanky na historicke udalosti ktore zodpovedaju tymto proroctvam..a knihy.. ci clanyk co opisuju danu udalost ako proroctvo,,a odhaluju to ako podvrh po funuse!!

vdaka
iz   |   ip:91.127.99   |   2011-08-23  (21:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dik Joplins, dobre si to tu vytmavil. ALe s tou sebestacnostou budu problemy, alebo teda neboli by, ak bude kazdy makat.


prd   |   ip:78.98.100   |   2011-08-23  (23:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  buducnost je v kvappke rosy


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-08-24  (07:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mne akosi nevadia iné názory a postoje mne vadí ľudská povrchnosť a nedostatok uvažovania , kritického prístupu k info. Dnes je to nutné ako spoločenská sebeobrana. Neberte si to osobne.

.........dik Joplins, dobre si to tu vytmavil.

A čo tu kto komu vytmavil. Vy ste už predbehli realitu , Vy si tu pletiete potencionálnu budúcnosť / sto krát opakované blbosti / s dneškom. Tu budú ľudkovia tisíckrát opakovať bludy na základe svojej pevnej viery , ktorú vzťahujú paranoidnou projekciou na celý svet. Nechápu, že je to len ich videnie. Ako to že všetci nie sú ako Ja? Tak na to si odpovedzte. Tým sa zaoberajte. Ja , ty, on , ona verí zasa inému. Vy si to ani neuvedomujete , že takí ako Vy ste škodlivci. A sebe škodíte.A Boh zarytosť trestá aj chorobami. Ale nie osobne , na to sú tu automatické mechanizmy.kfu   |   ip:62.77.97.   |   2011-08-24  (15:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prestante sa bat, naucte sa nebat.


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-24  (15:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ovčie stádočko v kostolnom košiariku, zblbnuté prorockými bludami, sa bude vždy báť, či sa náhodou neblíži šelma v podobe medveďa...


Mors   |   ip:95.102.15   |   2011-08-24  (15:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keď zistíš, prečo neveríš v môjho boha, pochopíš prečo ja neverím v tvojho.


contedisavoya   |   ip:109.58.12   |   2011-08-24  (17:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins:

Bibliu poznam velmi dobre, poznam Danielove proroctva i Apokalypsu. Tak isto poznam Nostradama i Vangelinu Dimitrovu ("Baba Vanga") i Edgara Cayceho, urcite je to cetba ktora stoji za to.
Nicmenej vsetky tieto proroctva su napisane tak nejasne, ze ich mozno napasovat na hocijaku udalost a potom hovorit ze toto sa stalo...Inymi slovami, ked dostatocne nejasne opisem nejaku udalost, je len otazkou casu kedy sa stane nieco co na nu mozno napasovat. Ked uz cosi ma byt proroctvo tak prosim aspon priblizny datum a miesto a dostatocne jasny popis udalosti.

-...tak vlastne "LEN VIDI" to co sa bude diat...

To by znamenalo ze ak moze vidiet udalost(i) v buducnosti tak tato udalost sa urcite stane...a to je determinizmus ako vysity.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-24  (19:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  contedisavoya..

Boh ktory stvoril priestor a cas je panom aj nad priestorom, a aj casom..
moze byt tu a moze byt aj pred tisic rokmi ci o tisic rokov..
preto lebo existuje vo vsetkych dimenziach sucasne..a dimenzia ktoru obyvame my,,je mu uplne podriadena, vratane casu..

takze to co on "videl" bol vyvoj ludstva pod zotrocenim zleho ducha ktory je "bohom tohto sveta" a videl aj to ako sa ludstvo dostane do totalneho otroctva a tyranie!!!

hovoris, ze poznas bibliu velmi dobre.. aj Danielove proroctva..
a podla teba su napisane nejasne..a navyse Ti tam este chyba presny datum kedy sa co stane,,a ako??

no tak toto je tak trochu naivne..lebo keby si ozaj bibliu cital,,tak by si taketo otazky nemal..ale chapal by si preco Boh napisal svoje slovo BEZ PRESNYCH DATUMOV A MIEN"!!!

Aj Jezis povedal,,nie je vasou vecou znat kedy presne..
no zite tak ako mate..a rozumny budu rozoznavat znamenia,,a budu vediet zhruba na desatrocie presne co sa kedy stane..(samozrejme ked sa to uz zacne) a ked sa to zacne,, tak ta presnost sa bude len zlepsovat,,a bude mozne odhadnut udalosti na rok ci den presne..
no to vsetko az na konci..lebo tam uz budu udalosti zhustene,,a su popisane presne, ako dlho budu trvat na dni!!!

takze neviem co si Ty cital,,no zjavne si to len tak preletel,kedze ti to nedalo zmysel a nevidis spojitost v dnesnom diani!!


zakoncim to takto..

Mt 11,25
Vtedy sa Ježiš modlil: „Velebím ťa, Otče, Pán neba aj zeme, že pravdu skrývaš pred tými, ktorí sa pokladajú za múdrych a učených, a zjavuješ ju bezvýznamným a prostým.

Dan 12,8
A ja, keď som to počul, a nerozumel som tomu, povedal som: Môj pane, čo bude po tom po všetkom?
Dan 12,9
A riekol: Idi, Danielu, lebo slová sú zavrené a zapečatené až do času konca.
Dan 12,10
Mnohí budú čistení a bielení a zkúšaní jako v ohni. A bezbožní budú páchať bezbožnosť, a nebudú rozumieť niktorí bezbožní, ale rozumní budú rozumieť.a tu mas priklad presnych dni ,,ked sa to zacne diat..
a aj to preco tomu mnohí nerozumeju!!!
Dan 12,11
A od toho času, keď bude odstránená ustavičná obeť, aby na jej miesto bola daná pustošiaca ohavnosť, bude tisíc dvesto deväťdesiat dní.
Dan 12,12
Blahoslavený ten, kto čaká a dospeje ku dňom tisíc tristo tridsaťpäť.
Dan 12,13
A ty iď ku koncu a budeš odpočívať a vstaneš ku svojmu losu pri konci tých dní.


contedisavoya   |   ip:109.58.12   |   2011-08-24  (21:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins:

V prvom rade si ujasni ci si determinista alebo indeterminista. Pokial si determinista tak vobec nema zmysel hovorit o slobodnej voli co vsak je zaklad krestanskej nauky.Pokial si indeterminista tak nema zmysel hovorit o predpovedani buducnosti,nic nie je predurcene a nic sa neda predvidat.
Ono to vsak moze byt aj tak, ze nieco predurcene je a nieco nieje...
Na cisla v biblii pozor, tie sa nedaju interpretovat doslova. Davni vzdelanci boli numerologovia a astrologovia. Napr. cislo 666 je pravdepodobne sucet ciselnych hodnot pismen mena cisara Nera (Nero Claudius Caesar Augustus Germanicus)pretoze v antickej numerologii malo kazde pismeno svoju hodnotu. Mnohe cisla uvedene v biblii aj inych starych textoch maju skryty vyznam ktorych vyznam nam dnes unika.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-24  (21:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  contendisavoya..

Cislo 666 oznacuje cislo cloveka ,lebo bol stvoreny v 6 den.
je to symbolicke cislo a ziadna konkretna osoba (hoc sa mnohí snazili najst v tom urcitu osobu) pod tym cislom nie je!!!

Mozno som vymyslel iny pojem..ktory momentalne este nema nazov..a nemienim sa ohranicovat vyrazmi a oznaceniami ako derminizmus a determinizmus..
ja som niekde uprostred.,, verim, ze Boh buducnost videl, a v duchu ju zjavil ludom ,ktorí ju zapisali.
BEZ PRICINENIA CI INEHO MANIPULOVANIA NOU!! z logickeho hladiska to je mozne.

Je to ako ked niekto presne vie, co urcity clovek urobi , preto lebo ho pozna,,ocakava jeho konanie, ktore sa aj vyplni!

Toto sa ako vola? tiez vedel/videl co sa stane,,no nijako to neovplyvnil,,len cakal??


Alebo, vedci predpovedaju,ze ked sa ludstvo bude spravat tak a tak.. moze z toho vzist ekologicka pohroma ci prirodne katastrofy..

No toto su loen priklady v ludskych moznostiach..
Kedze ja verim, ze Boh zije.. tak verim ,ze ma aj dalekosiahlesie moznosti co sa tyka predvidania ci moznosti nazretia do urciteho casoveho obdobia..a zvestovat to ludom v inom casovom obdobi..
Pokial v Boha neveris..je ti samozrejme tazke pochopit nieco take.

Keby si mal aj pravdu v cislami.. tak mi vysvetli zjednocovanie narodov..ktore skonci svetovladou.. ci cipovanie ludstva,alebo znackovanie,,bez ktoreho nebudes moct existovat v systeme..
Ako sa toto da pripasovat na rozne obdobia,, ci vysvetlit nejako inac?? mysli sa samozrejme za obdobia svetovej vlady,,a diktatury jedneho cloveka..nie tetovanie v koncentrakoch..
Myslim, ze toto proroctvo je viac ako jasne.. neda sa ohybat, a prisposobovat ..

Dalej proroctvo o vzniku Izraela..
2000 rokov rozptylení Zidia po celom svete.. no v roku 1948 vznikol stat..a Zidia maju vlastnu zem ako bolo predpovedane..!!
(co a kto je za tym,,je ina tema)

co Ty na to??


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-08-24  (23:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zííííív... Nuda, pátričkárka, nnuda...!


horal1966   |   ip:62.141.0.   |   2011-08-24  (23:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je nás na tejto planéte príliš veľa k pomeru na prírodné zdroje a to je celý problém...


contedisavoya   |   ip:109.58.13   |   2011-08-25  (17:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins:

Ja v Boha verim (v Prvu pricinu) aj ked mam problem stravit niektore nabozenske dogmy.
Boh je bytost nehmotna ktora existuje mimo casu. Moze vnimat cely cas ako jeden jediny okamih. To ale neznamena ze tuto schopnost "deleguje" na ludi. Ludia totiz takuto schopnost nemaju kedze su casove bytosti. Ja verim tomu ze Boh do diania sveta nezasahuje pretoze ludom dal slobodnu volu. T.j. buducnost do velkej miery zavisi od nas...Kazdy z nas bol povolany k zivotu do svojho casopriestoru ktory sme si nemohli vybrat-ako s nim nalozime pocas nasho zivota je len a len na nas.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-08-25  (18:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  contedisavoya..
no ved ale o tom predsa pisem!!

Boh nam dal slobodnu volu,, a nezasahuje do vyvoja.. no videl buducnost a videl ako to dopadne.. v zjaveni to niektorí ludia videli a napisali..
to je cele..
zatial to aj presne vychazda.. tak preco sa tomu branit??
MM   |   ip:217.75.73   |   2011-08-26  (14:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A na kereho boh_a by nam ten boh dal tu volu keby aj tak uz videl ako to dopadne a nakoniec nas tu prisiel pozabijat vo velkom sude ?? Ved sa prebudte.aspon ostatny lebo retardov_ia za to nemozu.

Co za zvitky ? Palmove ? ako ich uchovavaju ? kde su fotky ? dokazy ?


MM   |   ip:217.75.73   |   2011-08-26  (14:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Akurat vcera som videl dokument kde sa clovek zaoberal a prestudoval kompletne nostradama. Badal o kazdom versi. Zistil ze s tych cca 900 bolo 600 prevzatych s inej literatury toho obdobia.
Dalej tie najznamejsie ako dvojicky presne ozrejmil o co slo v tom versi. A to jeho vysvetlenie bolo jednoznacne - o dvojickach to veru vobec nebolo. Vzdy len ludia domyslaju co sa ku comu hodi.
Nikdy nebolo prekazane zeby akekolvek proroctvo bolo naplnene tak aby sme dopredu vedeli co sa stane. (jasne ze pisem o niecom neocakavanom a nie o veciach kde logika hovori ze sa stanu - spajanie statov,vojny atd...)
Preco by uz pred 2000 rokmi nebolo mozne napisat ze bude vytvoreny zidovsky stat ? Aka narodnost vlastne nema svoj stat ? (ciganov neratajte to je len skodna) Ked vedel ze ich je kopa jasne ze bolo pravdepodobne ze budu mat stat. A oni dobre vedeli kde ho chcu mat. Rozpisovat to dalej nema zmysel to si uz moze kazdy nastudovat ako ho dostali.

ROZUMU ZDAR A BOHU NAKOPEME GULE


MM   |   ip:217.75.73   |   2011-08-26  (14:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nikto nikdy nevedel co sa stane,da sa to len predpokladat na zaklade logickeho uvazovania. Napr. tak ako to vidime v sci-fi filmoch.


MM   |   ip:217.75.73   |   2011-08-26  (14:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mnohe s tych starych veci su uz dnes realitou.


MM   |   ip:217.75.73   |   2011-08-26  (14:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V StarTreku sa vzdy prizvu vedci ktory priblizne vedia co bude mozne a podla toho sa nataca. Aby tam nedavali bludy. Mozno o 100 rokov sa budu smiat ze ako to uz mohli vediet vtedy.

PS : cele to malo byt spolu jeden clanok ale musel som haldat ktore slovo sa nezdalo systemu aby to pustil - maju to tu divne


MM   |   ip:217.75.73   |   2011-08-26  (14:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  specia_listi bolo to zahadne slovo ktore ked som zmenil za vedci tak to uz preslo - UZASNA STRANKA. Asi to je strasna nadavka :-))


rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-26  (14:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Presne ako vravis, takych predpovedi, ktore sa naplnili a samozrejme vyjasnili, lebo predtym neboli take samozrejme, nez sa udiali. Lenze ludia radi veria a uveria. Sme skratka taki, mame to v sebe, uz v detstve nas bavilo vsetko tajomne, nepoznane. Ale ak to obratime na ine vei ako splnene proroctva hlavne z dielne imaginarnych priatelov, tento mysticizmus a tajomstvo uz ludi tak nelaka. Nikto tu nevyhlasuje o Da Vincim, Verne, Kekulem, Bohrovi, Hawkingovi, Einsteinovi ako o nejakych prorokoch, aj ked sa im za priehrstie podarilo prorokovat veci, ktore objavene, alebo vysvetlene v ich dobe neboli. To ich uz tak velmi netrapi, lebo tam nic bozskeho nie je.


MM   |   ip:217.75.73   |   2011-08-26  (14:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  presne tak rafael ++


Achelan   |   ip:178.41.23   |   2011-09-04  (00:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Povznes sa nad ilúziu sveta, človeče, ktorý ti prinášajú tvoje zmysly...@
Každý sme si sem prišli zahrať inú úlohu - na túto planétu - sami si tvoríme vlastnú realitu svojimi myšlienkami, slovami, činmi...@
V sebe hľadajme všetky odpovede - my sme strojcom svojho šťastia
Sami si kladieme prekážky pod nohy a sami prídeme na to, že záleží iba od nás kedy ich budeme vedieť preskočiť - nie len svojim telom ale hlavne svojou mysľou...@... Tá nám určuje hranice, ktoré iba my môžeme posunúť
ACHELAN :) LOVU ZDAR LOVCIdiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Slovensko na Ptolemaiovej mape I.

"Dokiaľ antilopy nebudú mať svojich historikov, príbehy o love budú vždy glorifikovať lovcov." (africké príslovie)


Prečo George Soros predáva zlato a nakupuje ornú pôdu?

Ilona Švihlíková - Grécka lož

Rada pre Vás: Investujte do pôdy

Čína varovala Putina: USA chce svetovú vojnu

Sebaobrana pred psychopatmi

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.4285 s