20. August 2019
    
Pentagon uvažuje o nasadení vojakov v Európe, ak sa rozpadne - Dolezite.sk

Pentagon uvažuje o nasadení vojakov v Európe, ak sa rozpadne


  2011-12-11  (13:18)  |  Vojny
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Pentagon uvažuje o nasadení vojakov v Európe, ak sa rozpadne

Rozpad eurozóny by mohol vyvolať občianske nepokoje a rozpad celej európskej dvadsaťsedmičky. Vyhlásil to šéf amerických ozbrojených síl, generál Martin Dempsey, ktorý vyjadril znepokojenie z vývoja finančnej krízy v eurozóne.

Nepokoje v londýnskej časti Hackney
Augustové nepokoje v Londýne. Ilustračná snímka.
(Foto: čitateľ Noah Samuel Mosko)

 

Podľa generála nie je isté, či posledné kroky európskych štátnikov skutočne zachránia eurozónu pred rozpadom. "Viem, že podnikli určité opatrenia a skúšajú zblížiť fiškálnu a menovú politiku. Nie je ale jasné, či sa im to skutočne podarí zlepiť dohromady," uviedol Dempsey.

Podľa neho by sa ďalšie prehlbovanie krízy v Európe dotklo aj americkej armády, pretože existuje možnosť občianskych nepokojov a rozpadu celej Európskej únie.

Martin Dempsey
Martin Dempsey.
(Foto: businessinsider.com)

 

Na amerických základniach v Európe je približne 80 000 vojakov, mnoho z nich v Nemecku.

Dempsey sa však tiež obáva o osud medzinárodného projektu na vývoj bojového lietadla F-35. Škrty v bezpečnostných rozpočtoch európskych štátov môžu financovanie projektu ohroziť.


Johny
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Pandemonium . jotewelu79   |   ip:188.123.1   |   2011-12-11  (13:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ten, kto sem prekopíroval tento strašiaci článoček zo SME, nemal by sa hanbiť uviesť zdroj. Mimochodom, tam prešiel mizivou diskusiou, takmer bez odozvy. Tomu hovorím schopnosť optimálne triediť informácie, ľudovo povedané "oddeľovať zrno od pliev"...


trtki . nirivune09   |   ip:178.40.51   |   2011-12-11  (14:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pademonium - plné súhlasím :-) niečo ako autorské práva im tu asi nič nevraví.


Jao . hijerysy00   |   ip:178.40.22   |   2011-12-11  (14:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak sme tu mali Rusov v 1968, tak tu budeme mať Američanov v roku 2012.JA . mosimima27   |   ip:81.89.60.   |   2011-12-11  (15:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jao
lenže Rusi tu predtým neboli, Američania v Nemecku áno. Potom Rusi od nás odišli, Američanmi to ani nehlo. Ale o to nejde. Ide o to, že sa do nemoty melie o tom, ako tu prišli Rusi, ale že tu celý ten čas hniezdi americký votrelec, o tom v médiách ani slova. A sprostý ľud o ničom inom, len o tých Rusoch! Je mi z vás na pogrc!


Jao . hijerysy00   |   ip:178.40.22   |   2011-12-11  (15:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja, keď sme boli za "oponou" tak nás nejaké základne USA v DE vôbec nezaujímali. Rusi nám v roku 1968 zobrali zvrchovanosť a všetko išlo násilnou cestou. Základne USA sa v DE budovali v "demokratickom" kapitalizme dobrovoľne a s podporou štátu. Samozrejme sa odvtedy vzťahy zmenili a bolo by dobré, keby Rusi boli naši kamoši. A americkí votrelci, ako píšeš, si z Európy urobili kolónie, kde môžu beztrestne rabovať štátne rozpočty, pracovnú silu a bohatstvo krajiny. Ale v podstate s Tebou súhlasím.bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.15   |   2011-12-11  (15:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Koli ocakavanym obcianskym nepokojom.To vam doslo?


JA . mosimima27   |   ip:81.89.60.   |   2011-12-11  (18:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jao
to rozmiestnenie amerických vojsk v záp. Európe malo od dobrovoľnosti poriadne ďaleko. Zabudol si, ako sme "dobrovoľne" vstupovali do NATO? Ako "dobrovoľne" sa budovali vojenské základne NATO v Česku a Poľsku? Potom je zrejmé, že udalosti okolo NEUTRONE-BOMB ti nič nehovoria, lebo je to už cca 35 rokov. Nevieš nič o obrovských demonštráciách naprieč záp. Európu, o ktorých nás komunistická propaganda informovala poctivo, ale my idioti nekoneční sme jej neverili. Deň čo deň výprask a vodné delá! To bola tá "dobrovoľnosť".


otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:173.32.54   |   2011-12-11  (18:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jake nepokoje? Co vezmes do ruk valok na cesto jak na svojho stareho? Myslite ze elita ma pokakane z obcianskych nepokojov? Narod je tupi odignoruje i sproste referendum o imunite. Par anarchistov utopia v krvi jak v Cine studentov a bude pokoj. Ten general myslel medzinarodne nepokoje, jako je Madarsko, Juhoslavia Vlastne cela vychodna Europa. Na namesti nic nevyriesite uz v historii velakrat bolo povedane, ze nam ulica rozkazovat nebude. Tretia cesta to ties neriasi, ta je vhodna jak docastne riesenie v extremnych situaciach.


adam . cytetala8   |   ip:178.41.24   |   2011-12-11  (19:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  otvorené oči
zabudni na delenie na pravicu a ľavicu. to je minulosť. zo sociálneho hľadiska je dnes možné spoločnosť rozdeliť na platičov a neplatičov. /medzi neplatičov treba rátať aj elitášov, ktorí síce platia za niektoré veci, ale nie zo svojho, nie zo svojej práce, ale z ukradnutého platičom/
nepokoje budú medzi platičmi a neplatičmi.
tj. neplatičské elity sa spoja s neplatičskou spodinou, ktorá je xránená z bruselu, nariadia zvýšenie daní a rúznyx poplatkov a nesplniteľnýx zákonov .pre platičov to bude neúnosné, a tak budú prestávať platiť . elitáši ix však budú xcieť prinútiť platiť /veď by stratili príjmy/, a tak v rámci napr. vpp /verejnoprospešnýx prác/ naverbujú neplatičskú spodinu na "špinavú robotu" tj zatýkanie, zabíjanie a exekúcie doterajšíx platičov /doterajší neplatiči väčšinou nemajú žiadnu kvalifikáciu a pracovné návyky, ale zmlátiť niekoho, podrezať či vykradnúť dom zvládnu a sú na takú prácu ako stvorení, nemajú ani morálne zábrany/.
podľa mojix odhadov sa vytvoria cca 30 členné bandy každá vedená exekútorom, bude v nej 3-5 ozbrojenýx policajtov a 25-30 neplatičov xránenýx bruselom, tj zväčša rómov ozbrojenýx sekerami a mačetami. je to osádka , ktorá sa zhruba vojde do 1 autobusu.
navonok to bude prezentované ako sociálna výpomoc najslabším zo zhabaného majetku teroristom. exekútor bude brať cennosti a lukratívne nehnuteľnosti a spodine postačia aj nábytky a odevy po "teroristox". načo by ňákemu judrovi boli napr. kabáty po niekom, ale v osade...
"teroristi" budú zatýkaní a namieste zabíjaní, keď sa budú brániť, na to tam budú tí ozbrojení policajti, ak nie poradia si s nimi aj ix "pomocníci" /niečo ako kedysi psvb/, alebo jednoduxo zmiznú./ako za pinočeta/
je možné, že to vyburcuje aj odpor proti neplatičom, ale vzhľadom k výcviku, materiálnym možnostiam a pod. bude ľahko potlačený. ak by bol silný, elity z us dodajú posily a "odbornýx poradcov z green barets"
tým sa potalčí terorizmus, vyriešia sociálne problémy najxudobnejšíx skupín obyvateľstva, zaxová suverenita eu a nato, posilní sa nwo.
zostávajúci platiči budú premiestnení do pracovnýx táborov, očipovaní a prinútení otročiť za stále horšíx podmienok.
zhoda tejto predpovede so začiatkom knihy turnerove denníky je čisto náhodná. prognóza vyxádza zo skúseností a histórie, napr. sociálne najslabšíx využil aj hitler aj komanči.
podobne to bolo aj v 2. polovici 20 stor. počas občianskej vojny v guatemale /podporovanej usa/ kde z 200 000 obetí bolo viac ako 90% zabitýx armádou/políciou. niektorí väzni boli braní aj na pokusy, a úmyselne nakazení pohlavnými xorobami.
model "autobusovýx zájazdov" sa osvedčil napr. v rwande, podobne aj výzbroj členov zájazdu./pradoxom je, že v modernej dobe bolo toľko ľudí zabitýx tak primitívnymi zbraňami ako mačety/ podobne naznačil aj prípad "malacky", kde sa rómi beztrestne vyhrážali smrťou susedovi, zatiaľ čo polícia ho vypočúvala pre vyhrážanie, keď mu náhodou už pukli nervy.

"najxudobnejším" je jedno za koho bojujú a elitáši-kapitalisti bojujú za seba. pre toto je tvoj názor "mimo reality", keď popieraš solidaritu, resp. falošnú solidaritu a myslíš si, že kapáč je správny, že delenie sveta je na sxopnýx -kapitalisti, a povaľačov-proletarát.
keď si predstavýš tú pyramídu vykorisťovania, tak "terajšia xudoba" netvorí jej spodnú vrstvu , ale je niekde "mimo spoločnosti".otvoreneoci . xudakybe14   |   ip:173.32.54   |   2011-12-11  (19:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Adam, v prvom rade si ustal pojmi, lebo platici a neplatici je uplne z cesty. Na svete momentalne mas len dve skupiny a to su ty ktory produkuju a ty co na nich parazituju. Cim dalej narasta trieda parazitov tym tassie a tassie sa zije triede ktora produkuje. Vo vela veciach mas nejasno, mal by si si to ujasnit. Takties za nepokoje a obcianske vojny v Afrike sa mylis, lebo tieto nepokoje nie su vedene z ekonomickych dovodov, ale narodnostnych a nabozenskych. Samozrejme je za tym i ekonomika, ale len vlastne zaostalost jak ekonomicka tak i vyvojova mentalna. Inac skus pisat scifi mozno sa ti bude darit. Moj otec vravieval v stredoveku drzali ludi v sprostosti bez vzdelania a dnes bez penazi, lebo bez penazi clovek je sprosty.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:85.237.22   |   2011-12-11  (20:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vygooglite si "Slavoj Žižek v Prahe" a dozviete sa,že nepokoje nie sú náhoda,že posilovanie policajných zložiek a kontroly občanov už nie sú konšpirácie,ale fakty.


bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.15   |   2011-12-11  (21:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zatvoreneoci: tvoj otec je velmi mudry clovek,pozdrav ho.
Ale ty to po nom asi nemas, osobne mna udivujes so svojimi vytvormi cim dalej,tym viac.Vzdy hodis nieco tak dopletene ,tak konecne,ale nic konstruktivne.Vsetko ochrchlis,vsetko skritizujes ,ale nic nenavrhnes.Ty mas nazor bez nazoru. Ty to proste len tak chrstnes,tak maglajz ,na ktoy sa nai reagovat neda.


DrHujer . doducyve62   |   ip:95.103.81   |   2011-12-11  (23:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  články plné "ameriky" sú už naozaj trápne...


bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.15   |   2011-12-11  (23:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hujer:svet sa zglobalizoval ale je tu nieco aj pre teba:

http://www.biodomerevolution.com/
http://www.biodynamika.cz/


ral . suxaqiha4   |   ip:212.5.203   |   2011-12-12  (11:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To čo sa deje.Čo Európa je nesamostatná? Načo nám je toľko politických lídrov, keď potrebujeme usmernenie Ameriky? Vysvetlí mi to niekto?


Majkl65 . hajipybo6   |   ip:78.141.67   |   2011-12-12  (15:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  djhurej: sú ale toto je dôležitá informácia.
ral: aj mňa to zaujíma, vojakov tu máme veľa. ale tak oficiálne oznámenie okupácie :P


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2011-12-12  (15:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bublinka díky za linky, niečo také ako geodom budem stavať. Uvidím ako to dopadne :-)

biodynamiku nepoznám ale idem to rozlúsknuť :-)anon . tyreduri71   |   ip:95.105.16   |   2011-12-12  (17:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zjednocovanie bude prebiehať asi pod zástavou NATO a práškovacími, dialkovo riadenými lietadlami, niekde v ázii. Samozrejme demonštráciou zjednotenej sily v dalekej krajine i ked najaký chorí sa sem zavlečú, aby nás nebolo tak veľa. http://www.voxvictims.com/2011/12/09/cina-a-rusko-rozputame-tretiu-svetovu-vojnu-pokial-zapad-neprestane-s-agresiou/


novyclovek . wijywave4   |   ip:217.172.1   |   2011-12-13  (08:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ludia preco sa sem americania hrnu skor jak ich niekto pozval. Je to jasne chcu chranit svoje zisky. A proti komu chcu zasiahnut nie proti nejakym teroristom,pankacom ci neviem jak ich este media nazvu ale proti ludom co bojuju proti neudrzatelne sa zvatsujucej socialnej nerovnoti v KAPITALIZME! Ludia ak im uverite ze jedinym riesenim je diktatura a udrzanie tohto systemu aj za cenu vojny tak sa ludstvo vrati o par dsiatok rokov dozadu ale dosahy nebudu znasat ti co tom rozhodli ale my obycajny ludia co sme im uverili. Snazia sa vyvolat strach a nedoveru zo zmeny v spolocnosti a tym chranit za kazdu cenu svoje majetky.Snazia sa rozdelit ludi podla rasy, narodnosti, nabozenstva tak aby nemali silu sa vzopriet proti tomuto systemu. !!!LUDIA HLADAJTE PRAVDU A SIRTE JU NECH LUDIA VEDIA!!! jedine tak sa da zabranit tomu aby nas oblbli a dalej drzali vo falosnej demokracii, kde nase zivoty obetuju za svoje zisky.adam . cytetala8   |   ip:95.103.17   |   2011-12-13  (20:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.youtube.com/watch?v=gVI58Q5X6_8&;feature=relateddiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VĚDCI VYPOČÍTALI PRAVDĚPODOBNOST VZNIKU ČTVRTÉ SVĚTOVÉ VÁLKY


2013-04-15  (09:01)  |  Vojny
Přestávka mezi třetí a čtvrtou světovou válkou se chýlí ke konci. K takovému závěru dospěli vědci z ukrajinské Akademie vojenských věd na základě teorie cyklů Kondraťjeva. V souladu s touto teorií (které ještě říkají teorie dlouhých vln) vypracované sovětským ekonomem Nikolajem Kondraťjevem, může začít další světová válka během nejbližších deseti let, soudí člen Akademie vojenských věd Sergej Malkov. Na žádost naší rozhlasové stanice vysvětlil, jak si tuto situaci představuje.

Stanné právo v Severnej Kórei, príprava na vojnu? VIDEO: KLDR může odpálit několik jaderných náloží


2013-02-06  (09:22)  |  Vojny
KĽDR je údajne vo stannom práve, Kim Čong-un nariadil armáde, aby sa “pripravila sa na vojnu.” Severokórejský vodca v sobotu vydal sériu príkazov pre vrchné velenie v oblasti obrany a bezpečnosti, uzavrel tak prípravy k novému jadrového testu, citovala v Soule Kórea JoongAng Daily nemenovaný zdroj.


USA promýšlejí scénář války s Čínou


2013-01-31  (09:08)  |  Vojny
Obama označil Čínu za protivníka a nařídil prozkoumat čínské nebezpečí. Spojené státy zahájily přemisťování svého loďstva do Asijsko-tichooceánského regionu (ATR). Základem pro takovou pozici je ekonomika a politika.


Co byste měli vědět o válce v Mali: Uran, zlato, ropa a strategické minerály


2013-01-17  (09:27)  |  Vojny
Francouzská vláda uvedla, že: „Pošle 2 500 vojáků, aby podpořili vládní vojáky Mali v konfliktu proti islamistickým rebelům. Francie už do Mali vyslala 750 vojáků a francouzské přepravní lodi už v úterý ráno dorazily do Bamaka… S vysíláním vojsk po zemi i vzduchem budeme pokračovat …


6 důvodů k započetí třetí světové války


2012-12-06  (10:44)  |  Vojny
Listopad 2010. Je třetí světová válka vhodná pro zavedení Nového světového řádu? Průměrný člověk si může jen stěží představit, proč by třetí světová válka měla být cokoliv, jen ne událost ukončující civilizaci. A přesto, slyšeli jsme rétoriku neoconů, ve které navrhují, že by nová světová válka byla životaschopnou možností k nápravě umírající ekonomiky dolaru. Nebo, možná je to prostě dobrou investicí, pokud jste globalista.


Úspěšné konspirační teorie, o kterých se dnes moc nemluví


2012-07-24  (11:04)  |  Vojny
Letos uplynulo 10 let od událostí z 11. září, které byly úvodem k dosud nekončící válce s terorismem. Snad ještě než se usadil prach po pádu dvojčat, objevily se první konspirační teorie, které přiživila jak interpretace těchto událostí v oficiálních mediích, tak zveřejněná vládní zpráva. Diskuze mezi zastánci a odpůrci oficiální zprávy trvá dosud.


Sýrska slobodná armáda – oddiely smrti zachytené na videozáznamoch


2012-06-28  (08:59)  |  Vojny
Drastické videá popráv, štvrtenie zajatcov a civilistov zaživa, bombové útoky a zverstvá ‘osloboditeľov’ sýrskeho ľudu zvaných Free Syrian Army. Článok odkrýva a poskytuje desivé skutočnosti z pozadia sýrskeho konfliktu a žoldnierskych zabijakoch dovážaných do Sýrie v oddieloch smrti. Obsahuje zdrvujúce videá zachytávajúce sadizmus páchaný na civilistoch.


Tipy a rady z války v Bosně – informace z první ruky – 1. část


2012-04-23  (06:14)  |  Vojny
elco popisuje, jaké to bylo žít ve městě celý rok bez elektřiny, paliva, tekoucí vody, dodávek potravin nebo tradičního obchodu. Jejich měna byla bezcenná, neexistovaly policejní nebo vládní síly a v ulicích vládly gangy a násilí. Strategie přežití, kterou on, jeho rodina a komunita použila k tomu, aby zůstali naživu je poučná a může změnit některé vaše priority ohledně přípravy na SHTF (SHTF = Shit Hits The Fan = výraz používaný survivalisty pro popis katastrofické situace). I když nejde o dlouhé čtení, přesto tento text doporučuji kvůli bohatým poznatkům někoho, kdo SHTF skutečně zažil.


Mikrovlnná zbraň USA


2012-03-14  (10:20)  |  Vojny
Americká armáda představila světu novou zbraň, neformálně pojmenovanou mikrovlnné dělo. „Active Denial System“ (dále jen ADS) je nesmrtící zbraň primárně určená pro kontrolu davu. Dlouho se šířily zvěsti o „dělu“, které může být namontováno na vojenském vozidle, určeném k rozehnání davu pomocí vysoce energetického elektromagnetického záření.


Kto ovláda svet: Súbory o tajných operáciach CIA odtajnené


2012-03-04  (22:33)  |  Vojny
Odtajnenie súborov CIA vnesie svetlo do ďalšej éry: časy Irán Kontra, prezidenta Reagana a pádu Sovietskeho zväzu, éra korupcie a falošného potlesku. Prvým z týchto súborov je odtajnený reťazec rozhovorov medzi prezidentom Reaganom a diplomatom Emilom Lee Wantom, ktorý umožňuje vstúpiť do sveta Bieleho domu, inak prístúpného len pre zasvätených.


Izrael zaútočí na Írán bez varování


2012-02-28  (09:51)  |  Vojny
Izraelští představitelé říkají, že pokud se Izrael rozhodne zahájit preventivní útok na íránská jaderná zařízení, učiní tak bez předchozího souhlasu či vědomí USA, citovala AP uniklou informací z americké tajné služby.


Přípravy na válku (3)


2012-01-25  (18:20)  |  Vojny
Američané a Evropané posílají válečné námořnictvo do Perského zálivu. Možná jde jen o pokračování diplomatického nátlaku. Nebo taky ne.


10 největších kupců íránské ropy


2012-01-23  (17:03)  |  Vojny
Druhý největší producent OPECu Írán prodává velké množství ropy do Číny, Indie, Jižní Koreje, Japonska a Itálie. Ale Turecko, Jižní Afrika a Srí Lanka se hodně spoléhají na dovozu íránské ropy. Americké sankce již zakázaly dovoz íránské ropy. Francie tlačí Evropskou unii, aby zvážila zákaz dovozu íránské ropy s cílem odradit Teherán od jaderného programu.


Čína a Rusko: Rozpoutáme 3. světovou válku, pokud západ nepřestane s agresí !


2012-01-17  (08:20)  |  Vojny
Ve světě právě vrcholí napětí spojené s finanční krizí a různými regionálními konflikty. Najednou se zdá, že se opět budeme dostávat do nové Studené války. Pochmurný bulletin ministerstva obrany, vydávaný pro premiéra Putina a prezidente Medveděva, dnes uvádí, že prezident Hu „v principu souhlasil“, že jediným způsobem, jak zastavit agresi západu vedenou Spojenými státy, je prostřednictvím „přímé a okamžité vojenské akce“, a že čínský vůdce nařídil svému námořnictvu „připravit se na válku“.


USA se připravují na izraelský útok na Írán


2012-01-15  (14:37)  |  Vojny
Američtí vojenští představitelé jsou stále více znepokojeni možností, že Izrael podnikne samostatně nálety na íránská jaderná zařízení, a to navzdory jejich námitkám, protože oni si přejí dát více času sankcím. Proto začali plánovat opatření na ochranu amerických instalací v regionu pro případ konfliktu.


Video ako americkí vojaci v Iraku bijú a kopú miestne deti, keď si myslia, že ich nikto nevidí.


2012-01-12  (08:34)  |  Vojny
Video ako americkí vojaci v Iraku bijú a kopú miestne deti, keď si myslia, že ich nikto nevidí. Násilie na demonštrantoch bolo pritom dôvodom americkej invázie do Lýbie. Škoda, že USA niesú aj voči sebe také tvrdé.


Ako prežiť ekonomický kolaps


2011-12-05  (15:44)  |  Vojny
Žijeme náš každodenný život. Do práce, domov, občas dovolenka. Málokto myslí na to, že by to mohla prísť globálna katastrofa. Prednedávnom „padla vláda“ a strany sa dohodli a bolo OK, až na tie milióny za voľby. Ale pozrime sa na ekonomickú situáciu. Mestá, obce, štáty, ľudia. Všetko má dlh. Čo sa stane ak praskne najväčšia bublina ? Padne ekonomika. Obávam sa, že v tom chaose bude na hocaké prípravy príliš neskoro.


Tak predsa?


2011-11-19  (20:35)  |  Vojny
Prednedávnom sa internetom prehnala „tajná“ správa adresovaná Putinovi. Odosielateľ bol vysoký vojenský predstaviteľ Číny, ktorý mal tieto informácie zasa od bývalého žoldniera Blackwater. Žoldier, ktorého medzitým zatkla CIA sa vyjadril nejak takto: „USA chystá na takú špinavú vojnu s takým množstvom obetí, čo je pre človeka s dobrým svedomím neprijateľné, preto som dokumenty poskytol Číne.“ Myslím že každý súdny človek pri čítaní onej správy nadvihol aspoň jedno obočie. Pozrime sa však, čo sa v krátkej dobe udialo.


Čína varovala Putina: USA chce svetovú vojnu


2011-10-28  (10:21)  |  Vojny
Putin dostal vážne varovanie od vysoko postaveného čínskeho vojenského predstaviteľa. Preto to musíme tak zdôrazniť, pretože nejde o výplod bujnej fantázie autorov z nejakého undegrundového blogu, ale o varovanie najvyššieho čínskeho vedenia pre Moskvu.


Proč bude válka


2011-09-23  (18:29)  |  Vojny
I když většina lidí na Západě stále žije v domnění, že pohodu posledních desetiletí ruší pouze nahodilosti a vzdálené bouře, pod mírovým povrchem doutnají čtyři nálože. Přestože každá z nich se může jevit jako dílčí problém, ve své kombinaci vytvářejí prohlubující se tendenci k velké válce. Tedy válce, kdy na obou stranách fronty budou mocnosti schopné zasáhnout území protivníka. Tato nebezpečí lze pojmenovat: výměna světového hegemona, zbrojení, způsob života středních vrstev, úroveň politických elit Západu.


Americké Tulene vleteli do pasce Talibanu


2011-08-09  (18:29)  |  Vojny
Podľa správ úradov okupovaného Afganistanu elitné jednotky americkej armády známe ako SEAL vleteli do pasce ktorú im nastavil Taliban.


Chystá se v Berlíně nové jaderné 11. Září ?


2011-05-20  (21:46)  |  Vojny
Již delší dobu se mluví o tom, že by ze známých důvodů bylo vytořeno další 11.Září, a to v nějakém známém evropském městě a ve spojení s jadernou zbraní.


Falešná záminka pro válku v Libyi?


2011-04-21  (18:20)  |  Vojny
Intervence ale nezabránila genocidě, protože k žádnému takovému krveprolití by nedošlo. USA naopak tím, že intervencí povzbudily rebely, prodloužily libyjskou občanskou válku a výsledné utrpení nevinných. Nejlepším důkazem, že Kaddáfi neplánoval genocidu v Benghazi je, že se jí nedopustil v dalších městech, které dobyl buďto plně nebo částečně – včetně Zavíje, Misuráty, Adžábíje, které v součtu mají více obyvatel než Benghází.


Japonsko ve spárech HAARPyjí


2011-03-25  (00:01)  |  Vojny
Zapomeňte na konvenční války v Afghánistánu a Iráku, ty jsou minulostí. Dnešní války Spojených států se vedou jinak. Nepozorovaně, skrytě. Klasické zbraně nahradily zbraně klimatické a tektonické.


Západ klame o rebélii v Lýbii rovnako, ako klamal o vojne v Gruzínsku !


2011-03-20  (02:34)  |  Vojny
http://www.kp.ru/daily/25644.5/808675/ Proamerické médiá „topia“ Kadáfiho kvôli prerozdeleniu svetových zásob ropy naftovými barónmi ! „Neverte ničomu, čo vám hovoria v TV o Lýbii“ takto sa najčastejšie začínajú listy od ľudí, ktorí v súčasnosti pracujú v tejto krajine a nezberajú sa odtiaľ odísť. Ako to ? V krajine, kde podľa západných médií vládne strašný diktátorský režim, ktorý po tisícoch vraždí ľudí, používa bojové vrtuľníky, letectvom bombarduje obytné štvrte, „čierni žoldnieri“ jazdia džípmi po uliciach a guľometmi kosia všetkých zaradom a Kaddáfimu verné sily, ktorých je samozrejme „menej a menej“ sú pripravené použiť chemické zbrane. A pritom ľudia z Lýbie - napríklad ukrajinskí lekári, ktorých tam v nemocniciach pracuje nemálo – píšu domov, že sa nepoberajú na odchod. Ako je to možné ? Opýtajte sa sami. Vysvetlenie je jednoduché: väčšina takzvaného spravodajstva z Lýbie sú lži a klebety.


American reconstruction


2011-01-15  (16:49)  |  Vojny
Obsahom vyššie uvedeného filmu Americká obnova je o tom, čo v skutočnosti znamená západne obnovovanie krajiny.


3. svetová vojna - konflikt kolosálnych rozmerov


2010-12-19  (15:19)  |  Vojny
Už ste sa zamýšlali nad týmto konfliktom, ktorý sa bohužial neodvratne blíži? Konflikt ktorý predpovedali už mnohí ľudia v minulosti je aktuálne največšou hrozbou pre náš svet.


Další teroristický útok?


2010-10-10  (20:20)  |  Vojny
V poslednych dňoch mi ako iste aj vám neušla informacia o novej hrozbe teroristických útokov o ktorých informovali USA a neskor sa k nim pridala a potvrdila ich aj Australia. Tieto informacie vraj boli ziskané tajnými službami.


Inkvizičný Norimberský proces


2010-08-22  (20:21)  |  Vojny
Verím, že veľa ľudí počulo o Norimbergskom procese, ale pochybujem, že veľa ľudí vie o podrobnostiach. V Norimbergu totiž zločinci súdili svoju obeť, ktorá sa previnila tým, že sa bránila. “Súdna fraška v Norimbergu je oficiálne známa ako "Medzinárodný vojenský tribunál." To meno je ohováraním vojenského povolania. Tribunál nebol vojenským v žiadnom slova zmysle. Vojakmi medzi sudcami boli iba Rusi. Tu v Norimbergu ľudstvo a naša súčasná civilizácia podstúpila tvrdú skúšku s mužmi, ktorých vlastné ruky boli krvavé, ale ktorí sedeli v kreslách sudcov. Jeden zo sudcov prišiel z krajiny ktorá sa dopustila Katyňského masakru, vyprodukovala dôkazy a priviedla niekoľko svedkov, ktorí v Norimbergu prisahali, že Nemci to urobili. “


Varšavské povstání a SNP trochu jinak


2010-04-16  (16:01)  |  Vojny
O Varšavském povstání pojednává mnoho článků, ale věšinou jednostranně, zkresleně a nepravdivě, především o sovětské pomoci povstání. Ještě v roce 2005 napadl dopisovatel ČT prezidenta Ruské federace Vladimira Putina, přítomného na vzpomínkovém shromáždění v bývalém koncentračním táboře Osvětim, slovy: Proč se neomluvil za to, že armáda SSSR nechala utopit Varšavské povstání v krvi. Podobná obvinění chrlili celých 60 let nejen poplatní a věci neznalí žurnalisté, ale i oficiální kruhy. Po roce 2005 se již objevily objektivnější články, ale zlatý klín poznání vrazil do této tematiky až renomovaný ruský historik prof. V.M. Falin, DrSc., v článku Mystéria druhé fronty .


Wikileaks zveřejní další video: Hněv z Farahu


2010-04-12  (14:43)  |  Vojny
Zatímco se Obamova administrativa snaží vypořádat se s videem, na němž američtí vojáci v Bagdádu zabíjejí dva reportéry agentury Reuter´s a několik dalších Iráčanů, webová stránka Wikileaks.org oznámila, že v dohledné době zveřejní další video, které tentokrát bude ukazovat mnohem krvavější americký útok.


Wikileaks video uz je vonku!


2010-04-05  (18:03)  |  Vojny
Slubovane video od wikileaks o tom, ako usa vrazdia civilistov


Ďaľšie z vojen...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Klamú médiá úmyselne?

Včera na slovenské pomery úspešne prebehol Protest Gorila. Je však zarážajúce, ako sa k tomu postavili niektoré médiá. To že túto akciu prakticky nepropagovali sa by sa ešte ako tak dalo ospravedlniť, ale to, ako klamú o počte zúčastnených je až do neba volajúce. A preto teraz prinášam jasný dôkaz ako to v skutočnosti bolo..


Čo sa stalo na Slovensku a čo to pre nás všetkých ...

Mikuláš Dzurinda - služba slovenskému národu

Zastavme ACTA! Bratislava, Námestie Slobody

Ako asi vypadá Boh?

Analyza kauzy Sasanka

Archív

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

2. března 2013 protestovaly proti vládě škrtařů v Portugalsku statisíce lidí, jen v Lisabonu jich bylo půl miliónu, od té doby opět mlčení. Mlčí se o revolučních událostech v Řecku, Albánii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, mlčí se o demonstracích ve Francii, Německu, Maďarsku, Rumunsku. Cenzura je totiž dobrým nástrojem totality.


Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Den bez lékaře, nákupů, médií

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.385 s