18. September 2019
    
Piata kolóna - Dolezite.sk

Piata kolóna


  2009-09-22  (11:05)  |  Z domova
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Piata kolóna

Chcem sa v tomto článku zmieniť o ľuďoch, ktorých všetci poznáte. Vídate ich hlavne na obrazovkách „nezávislých“ súkromných televízii, čítate o nich v denníkoch a časopisoch. Sú vám dôverne známi, skoro rodina. Človeka by ani nenapadlo byť obozretný. Ani sa nezamyslí, čo to ten „nezávislý“ politológ vykladá a prečo. Veď je jeden z nás. Ale aj v rodine sa občas nájde čierna ovca, čo zradí ostatných, ukradne ostatným peniaze a všetky vzácne veci vynosí do záložne a peniaze použije na uspokojenie svojich nie práve zmysluplných chúťok a potrieb. A tak ako vám syn vie vybrakovať domácnosť aby mal na drogy alebo automaty, tak títo rozhľadení ľudia, systematicky deň po dni kamienok po kamienku skladajú mozaiku rozvratu svojej rodiny v tomto prípade slovenského národa. Za tridsať strieborných zradia vlastných a všetku svoju energiu venujú tomu aby rozvrátili svoju dosiaľ fungujúcu rodinu. Aby ju znefunkčnili, zobrali jej schopnosť brániť sa a tak ju vydali napospas cudzím.

Reč je o piatej kolóne. O zradcoch. O ľuďoch, ktorí systematicky pracujú v záujme cudzích proti vlastným. Treba ich rozdeliť na dve základne skupiny. Politikov a ľudí, ktorí sa zoskupujú prevažne v neziskových organizáciách a médiách.

Zlodejstvá politikov, ktorí hrabú a rozdávajú za úplatok spoločné sú na očiach a všetci o nich vieme, len zatiaľ nie je v spoločnosti sila, ktorá by bola odhodlaná ich potrestať.

Činnosť rôznych politológov, rýchlo kvasených expertov na všetko možné, zapredaných novinárov a komentátorov, profesionálnych vytváračov verejnej mienky je však omnoho zákernejšia ( o koho ide je dobre spracované v článku ktorí bol uverejnený na prope – Kto za koho kope). Schovaní za neziskové organizácie s tými najdemokratickejšími názvami aké len človek dokáže vymyslieť, dotovaní zahraničnými peniazmi, každý deň pracujú na vytváraní krivého zrkadla o nás všetkých. Neustále nám podsúvajú svoju neschopnosť a tvrdia nám, že to je naša, štvú nás proti sebe navzájom a vsugerúvajú nám aký sme hlúpi a zaostalí. Len aby sme nezdvihli hlavy, len aby sme sa neobzreli okolo seba a nevideli tú lož. Nedonosení novinári z mienkotvorných médií, ktoré ani jedno nie je v slovenských rukách, rinú na nás potoky svojich komplexov, do vyčerpania nám budú ukazovať aký sme netolerantní, nekultúrni, nehumánni atď. len aby sme nenadobudli náhodou nejaké sebavedomie a nezačali si vážiť sami seba. Všetci spolu, do roztrhania tela budú brojiť za svojich mecenášov, ktorým záleží na všeličom, len nie na tom, aby tento národ bol zdravý, silný a bohatý.

Prečo to títo ľudia robia? Prečo im tak záleží na záhube slovenského národa?

Jednak si treba uvedomiť, že ľudia, ktorí sú zakladajúcimi členmi inkriminovaných nadácii alebo sa v nich inak angažujú nie sú často Slováci aj keď tak na prvý pohľad vyzerajú. Patria k úplne inému etniku, k Slovensku nemajú pravdepodobne vďaka výchove žiaden vzťah a preto im nerobí žiaden problém vraziť nôž do krku Slovensku, Slovákom a všetkému, čo drží túto spoločnosť, čo je pre ňu nosné.

Ale mnoho je aj našich. Prisluhovačov a zradcov našej vlastnej krvi. Nedocenení intelektuáli ktorí všetkému rozumejú najlepšie iba ich nikto nechápe. Skrachovaní politici, ktorí sa nedostali k válovu. Hlupáci ktorých vytiahli hore, posadili pred kamery alebo im umožnili vylievať svoje urazené jedovaté sliny na papier. Je ich veľa urazených trógerov, ktorí nenávidia všetkých okolo, ktorí každý deň vstávajú z hrôzou, že sa narodili práve v tejto krajine ako Slovensko radi označujú. Naplnení hnusom a strachom lebo niekde podvedome cítia, že o ich neschopnosti a hlúposti všetci vedia. Neschovajú svoje nedostatky na malom Slovenku a padá na nich z toho hrôza.

Pretože sú to však v drvivej väčšine občania slovenskej republiky môžeme konštatovať, že sa dopúšťajú páchania trestných činov proti republike novými metódami. Minimálne vlastizrady a sabotáže, ktorých skutkovú podstatu napĺňajú s tým rozdielom, že ich páchajú nenásilnou formou.

Každopádne obe tieto skupiny musia byť nevyhnutne potrestané. Nesmie sa stať to čo sa stalo po nežnej revolúcii, ktorá bola natoľko precitlivela, že nedokázala zobrať na zodpovednosť ani jedného komunistu. Takto uzákonená beztrestnosť mala za následok, bezuzdné rozkradnutie národného majetku a úškľabky politických zlatokopov do tváre schudobneného národa. Toto sa už nesmie nikdy opakovať, pretože ak nenastúpi ozdravný proces, spočívajúci v trestaní zločincov, v trestaní trestných činov voči vlastnému národu tými najtvrdšími trestami, nikdy sa nevymaníme zo započatého rozkladného procesu, ktorí zločinci združení v piatej kolóne tak intenzívne podporujú.

Zatiaľ čo politikom podpísaným na rôznych dokumentoch ich zločiny bude po zmene politických síl schopná zrátať aj ako tak zatiaľ fungujúca justícia, so zločincami v baraních kožúškoch sa bude musieť vysporiadať národ osobne. Títo zradcovia by už dnes mali pocítiť, že to čo konajú je ostatným jasné, že nimi pohŕdajú a dištancujú sa od nich. Ako paradoxne to bude znieť, slušný človek by mal takémuto zradcovi, zločincovi, keď ho stretne na ulici svojho mesta, ako sa popod stenu v tieni vlečie a svojimi zákernými očami sa ustrašené obzerá okolo, streliť jednu výchovnú facku a vysvetliť mu, že nemôže kydať na neho, na jeho rodinu a neustále všetkých ožobračovať. Nech to znie akokoľvek paradoxne, slušný človek by mal takého to zločinca opľuť.

Príde čas rátania. Príde čas, keď ulica nastolí svoju vlastnú spravodlivosť a tak ako v taliansku po druhej svetovej vojne dav lynčoval nahé ženy, ktoré počas vojny paktovali s Nemcami, tak aj u nás po zmene politickej situácie nastolí ulica svoju vlastnú absolútnu spravodlivosť.

GRShare/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
cv   |   ip:195.146.1   |   2009-09-22  (12:03)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Ulica nic nenastolí a nikdy ani nič nenastolila.Ani moc nikdy nelezala na chodníku ako tvrdí jeden známy prisluhovač gaunerov co rozkradli tuto republiku, ale bola dobre strážená,manipulovaná a sledovaná.
Ani facky strielat na ulici nie je pre inteligenta práca.
Inak s clankom suhlasím.
Podla mojho nazoru je treba napísat kvalifikované trestne oznámenie pre podozrenie z vlastizrady,podpisať ho čo najvacsou skupinou obcanov a podat na Generánu prokuratúru SR a médiám a sledovat co sa s tým udeje a podla toho volit vo volbách.
Je pravdou ze v prvom rade by bolo prepotrebné zmenit volebný zákon tak aby jeden poslanec do parlamentu zastupoval konkretnych 35 až 45 000 obcanov,aby kazdy vedel kto je jeho zastupca-poslanec a aby mu vedel prikázat ako ma hlasovat.
Poslanec by nikdy nemal hlasovat podla svojo vedomia a svedomia ale vzdy tak aby prezentoval názor svojich volicov.
To co je tu dnes je zvratenost na kvadrát.
Preto vyhrazat sa ulicou a lyncovaním pokladám za takmer rovnaku ubohost ako vlastizradu.


durislav   |   ip:62.242.2.   |   2009-09-22  (12:18)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Ostré, kritické a pravdivé slová. Mieria do širokých kruhov, zasahujú množstvo ľudí. Tí však v článku ostávajú neadsresní. Pokiaľ sa máme zobudiť a niečo robiť, musíme byť konkrétní a jasne oznašiť zradcov, zločincov a prazitov. A začať s nimi robiť krátke procesy. (Pri našom trestnom práve a súdnictve to ude ťažké. Ale to je iná téma.) Škoda, že autor nevyzval na záver k zostaveniu rebríčka takýchto indivíduí. To by sme sa stretli s mimoriadne bohatým zoznamom.


admin   |   ip:195.168.2   |   2009-09-22  (12:52)
  durislav, ono by to bolo klasifikovane ako precin ohovarania. bohuzial


durislav   |   ip:62.242.2.   |   2009-09-22  (12:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  admin,
máš pravdu. Bohužiaľ. :-)
Ale nič sa asi nedá robiť. Človek sa aspoň pri takýchto príspevkoch zamyslí a hľadá riešenie v sebe. Ďakujem autorovi a s "cv" súhlasím, že ulica nič nevyrieši.


cv   |   ip:195.146.1   |   2009-09-22  (13:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Akoze nic sa nedá robit? A urobil už niekto aspon nieco?
Napr.podanie toho trestneho oznamenia.
Nie.
Takze nie je namieste tvrdit ze nic sa neda robit.To je najlahsie skonstatovat ale pohnut prstom sa nechce nikomu , ani mne,sa priznam.


andrej   |   ip:78.98.27.   |   2009-09-22  (13:38)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Treba si uvedomit, ze tito ludia sice napĺňajú skutkovú podstatu uvedenych trestnych cinov ale iba zcasti. Nepachaju ich nasilne. Preto nikdy nebudu justiciou ani inou zlozkou statu potrestani. Toto si uvedomuju a citia sa beztrestne. Preto je potrebne na nich vyvijat moralny tlak a skutocne ich potrestat mozu iba obcania


f4f   |   ip:85.216.13   |   2009-09-22  (13:58)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  výstižný kvalitný článok


durislav   |   ip:62.242.2.   |   2009-09-22  (14:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  CV,
nemyslel som, že sa nič nedá robiť. Vždy sa dá. Myslel som, že povedať niekomu, že je zradca a nemať jednoznačné a nevyvrátiteľné dôkazy, by znamenalo to, čo nakonies konštatoval admin - žalovali by mňa, Teba, autora článku a ďalších za ohováranie. Ale ako by sme mali pohnúť prstom? Kto bude ten spúšťač? Pokiaľ to bude nenapadnuteľné, rád sa pridám.


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-09-22  (15:32)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  cv: podat žalobu by chtělo setsakramenstsky dobrého právníka s nevyvratitelnými důkazy, a i to by bylo k ničemu, pokud případ bude soudit soudce poplatný současnému režimu a informovat o něm budou masmédia, která jsou rovněž pod "vedením" stejných mocipánů...
Je životu nebezpečné dráždit hada bosou nohou, když to chceš udělat, musíš mít neprokousnutelné nejen boty, ale i kalhoty. Když napíšu "v jednotě je síla", označíte mne za starou strukturu, komunistu, StBáka nebo ještě něco horšího, ale je v tom kus pravdy. Konkrétní kroky a změny jednotlivec neprosadí, určitě ne proti tomu molochovi, co nás chce pozřít.
Jinak za tvůj první příspěvek máš můj hlas, taky to tak vidím :)


michal   |   ip:213.181.1   |   2009-09-22  (15:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  autor článku by sa mal spamätať. To čo sa deje teraz sa dialo vždy, Slovensko nikdy nebolo štát, ktorý by mohol buchnúť do stola.Vždy nás kormidloval niekto silnejší. Slováci nemájú v povahe si sami vládnuť, nemáme mať odkiaľ nato skúsenosti. umiestnenie hlavného mesta na hranici s troma štátmi je len takou malou čerešničkou na torte. našu šancu vidím jedine vo federácií s nejakým silnejším partnerom - Česko prípadne Rusko, ale to má teraz dosť svojich problémov. Takže podobným článkom o patriotizme a občianskej povinnosti nech straší deti na základnej škole. chýba tu triezvy pohľad na realitu


sxg   |   ip:91.127.24   |   2009-09-22  (16:45)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Slováci si môžu vládnuť, lenže USraelský ogrgeli tu naklonovali ľudí ako michal...


longorm   |   ip:87.197.25   |   2009-09-22  (17:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Preco by mala byt vlada Slovakov lepsia ako ina? Lebo by bola "slovenska"? To je argument?! Gauner ako gauner. Vzyvanim lubovolnej vlady ludia na seba pletu bic. Slovenska, zidovska, ruska, madarska - najlepsia je ta, ktora nie je!


cv   |   ip:77.247.22   |   2009-09-22  (18:24)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Tesil som sa ked padol komuizmus,dnes viem ze nemusel padnut,stacilo odstranit zle veci./sloboda naboženská ,cestovanie,podnikanie,prejavu/
Dnes pada kapitalizmus,znovu sa tesím,viem ale ze by nemusel padnut keby sa odstranili zle veci./sukromné bankovníctvo,bankový úrok/
Tesim sa ale ze su staty ktoré pochopili o co ide a snazia sa poucit z chýb obidvoch režimov napr.Cína,Venezuela,Rusko.
Kto tvrdí ze su tam komunisti zaspal dobu.
V týchto státoch ludia iba zacali pouzivat zdravý rozum ked porovnali USdemokraciu a Ruskomunizmus.


Hľadajúci   |   ip:81.89.56.   |   2009-09-22  (20:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  CV
len doplním, že štát nič nechápe , štát nie je osoba ale za štátom treba hľadať konkrétne osoby ,ktoré ho riadia tak ako ho riadia....každý štát riadi určitá skupina ľudí a tá v skutočnosti "je štát" Boj o moc sa odohráva v skutočnosti medzi týmito skupinami a o tom je vútorná a zahraničná politika jednotlivých "štátov"- skupín.....


cv   |   ip:77.247.22   |   2009-09-22  (22:00)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  ok, tak prelozim to do Tvojej reci:

Tesim sa ale ze su vo vedení niektorých štátov ludia ktorí pochopili o co ide a snazia sa poucit z chýb obidvoch režimov napr.Cína,Venezuela,Rusko.


lima   |   ip:89.173.15   |   2009-09-22  (23:06)
50% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Svata pravda v tom, že sú všetci tí najvacsi trepáci kúpený a kopú za mimo slovenskú ligu. Ako príklad uvediem, že len kúpenec sa bez mihnutia oka vzdá svojej národnej meny a tým zároveň aj národnej hrdosti a údajne v mene dobra pre celý národ prijme euro. Potom sa tak trošku poamerikanizujeme, do našeho jazyka si priberieme anglické výrazy a sme svetové jedničky. Vo všeobecnosti sme zázračnou krajinou, lebo to čo sme my dokázali za dvadsať rokov, to iným trvá X - desaťročí, ak nie storočie. Všetka česť. Iba jedna vec ma ešte trápi. Koľko rokov nám bude trvať metamorfóza na totálne ovčie stádo vedené valachom Amerom.


iljusin   |   ip:95.105.19   |   2009-09-22  (23:25)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  durislav, admin:

Ten rebríček by sa kľudne mohol dať zostaviť- stačí ho zverejniť niekde mimo tohto článku a nazvať ho trebárs "rebríček najnedôveryhodnejších médií na slovensku". A v takomto pripade by už nešlo o ohováranie ale len o prejav nedôvery (čo dúfam že u nás ešte nieje trestné).


otvoreneoci   |   ip:99.241.27   |   2009-09-23  (05:08)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Velmi vystizny clanok a ulica uz raz v historii zmenila dejiny. Treba zjednotit tu hrstku spravodlivych a este raz prejst revoluciou, len nezvrhnut to do bolsevizmu ale zacat budovat novu spravodlivu spolocnost.


cv   |   ip:77.247.22   |   2009-09-23  (06:39)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Ulica nezmenila dejiny. Ulica sa len chovala ako sprosté stádo a nechala sa zneužit a oklamat, nevedela co ju čaká.Dejiny zmenil v 89 k horsiemu ten kto tu ulicu manipuloval a manipuluje.
Taka je skutocná pravda,vsetko ostatné je lož.


otvoreneoci   |   ip:99.241.27   |   2009-09-23  (07:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som nepovedal, ze ta ulica bola zmanipulovana k niecomu co bolo pre nu prinosom, to preto ze bola doteraz stale zneuzita ludskou chamradou. Preto som napisal zmobilizovat tu hrstku spravodlivych a cestnych a otvorit oci tej ulici. Co dokazala komunisticka chamrad, to dokazu i cestny ludia.


michal   |   ip:213.181.1   |   2009-09-23  (09:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre sxg:
mal by si sa nad sebou zamyslieť. tvoja nevraživosť voči židom Ti môže len uškodiť. Beriem tvoj príspevok tak, že sa potrebuješ vyrozprávať a hodiť na niekoho svoju neschopnoť. začni so sebou niečo robiť a neviď vo všetkom židovské spiknutie.


jozef   |   ip:78.98.27.   |   2009-09-23  (10:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Taki ludia ako Michal, su dobre opisani v clanku Uzitocni idioti, ktory bol uverejneny na tomto servri ale da sa pozriet iba cez mozilu


galius   |   ip:213.151.2   |   2009-09-23  (12:56)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Nič nehovoriaci a nič neriešiaci článok - nekonkrétny, anonymný, čítanie bolo zabitým časom


publikum   |   ip:12.160.19   |   2009-09-23  (13:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je cas na noveho hrdinu z davu. Snajpera, spravodlivost samu... Pekne potichu a z dialky by daval dole "vybranych". Len taketo riesenie by mohlo umravnit ostatnych pri kormidlach statu, uradov, firiem, bank, ... Lyncovanie tiez nie je zle, ale my ako spolocnost na to jednoducho nemame...

;)


enkidu_1   |   ip:192.128.2   |   2009-09-23  (13:46)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  odpoved na 1 prispevok od CV

1 OMYL:
ty vychadzas z chybnej premisy ze tam niekde na vrchu (napr. gen. prokuratura) je clovek/ludia ktory je spravodlivy, vsecny a nie je odvolatelny nikym. WRONG!

2 OMYL:
ze media to rozsiria pretoze to podpisalo vela obcanov. ak som majitel medii, rozhodnem ako bude clanok napisany. Ak si dobre pamatas, tak vsetky media potopili Dzurindu na kauze skupinka. Vsetci sa mu vysmiali - PREMIEROVI, ktory prisiel s takym vaznym obvinenim ze niekto sabotuje usilie vlady! jeho vypoved sa da najst len na prop.sk.

3 OMYL:
ulica vzdy vsetko vyriesila a vyriesi. Weimarska republika, prevrat v CSR 1948, Madarska revolucia a povesanie zradcov na lampy v 1956, atd. Dobry historik si doplni dalsie.

A TERAZ PRIKLAD AKO ULICA VYRIESI KONKRETNYCH LUDI KTORI SI MYSLIA ZE SU NEDOTKNUTELNI A SPRAVAJU SA AKO NOVA TRIEDA: http://www.odpor.org/index.php?page=clanky&;kat=&clanek=1003enkidu_1   |   ip:192.128.2   |   2009-09-23  (13:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  michal, ludi ako SGX zidia celou svojou jesitnostou nenavidia, pripadne ich uzitocni gojski idioti povazuju za trapkov ktory su neuspesny preto kritizuju nadludi-zidov. V skutocnosti vsak ludia typu SGX prinasaju informacie ktore zidia a ich poskoci z dejepisov vymazali. A preto zostanes aj ty s iba polopravdami. Plna informacia ti dava strach lebo ju nedokazes zakomponovat do toho co si doteraz vedel. Nemusis SGXovi v nicom verit. Never nikomu, ale citaj vsetko. To je jediny a pravdivy recept proti klamstvu. Zacni napr. tu: http://dolezite.sk/Knizky_ktore_vam_povedia_pravdu.html


sxg   |   ip:78.99.196   |   2009-09-23  (14:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  CT je síce "s perlou na východe", všetci viete, že komouši vedeli kto rozvracia republiku a tak sa môžete medzi riadkami tiež niečo dozvedieť:
http://afinabul.blog.cz/0902/stb-a-sionisti


cv   |   ip:195.146.1   |   2009-09-23  (15:15)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Vážení
tak pozrel som si
http://afinabul.blog.cz/0902/stb-a-sionisti
a priznam sa že uz zacinam byt zo vsetkeho magor aj ja.
Tak Bilak ktorý nadava na sionistov je bolševická svina ktorá chváli V.I.Lenina ktorý bol údajne sionista a viedol vlastne sionistickú revoluciu proti ruskemu cárovi ktorého židia nenávideli.
Zaroven nadavame na sucasný kapitalizmus ktoý nas svojimi sionistickými bankami vyciciava a vážime si Hitlera ktorý bojoval proti sionistom...
Tu už moj zdravý rozum končí a prestáva fungovat lebo nevie ako...
V tejto situacii som musel navstívit psychiatra a mal som s nim takýto rozhovor:

Lekár sa ma spýtal:
- A vy ste sa sem ako dostali?
- Nooo začalo to tým, že som sa oženil - povedal som mu.
A to som nikdy nemal urobiť! Vzal som si jednu vdovu, ktorá mala dospelú
dcéru, ktorá sa stala mojou nevlastnou dcérou...
Keď nás prišiel navštíviť môj otec ,tak sa do dcéry zamiloval a potom sa s
ňou oženil. Teda moja nevlastná dcéra sa stala mojou nevlastnou matkou.
Potom sa mojej žene narodil syn, ktorý bol samozrejme aj otcov švagor, lebo
to bol brat jeho manželky.
No a keďže moja dcéra bola mojou nevlastnou matkou, jej malý brat, čiže
môj syn, sa stal mojim strýkom.
Z toho vyplýva, že moja žena, ktorá je matkou mojej nevlastnej matky
je tiež mojou babičkou a ja som teda jej vnuk. Ale to nie je všetko.
Pretože mám za manželku svoju nevlastnú babičku, nie som len jej manžel
a vnuk, ale som aj svoj vlastný dedko...
Tak mu hovorím:
No pán doktor ... nejeblo by vám z toho?enkidu_1   |   ip:192.128.2   |   2009-09-23  (15:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  CV, vysvetlim...

dejepis/chronologia vnesie svetlo do toho mixu.

1917: Lenin (syn rabina poslaneho na sibir za proticarsku cinnost) uspeje za podpory americkych zidov a Leva Davidovica Bronstanjna/Trockeho s revoluciou. Revolucia financovana US zidmi, ZSSR budovany na zidovsky obraz kde maju zidia vysadne postavenie. O sionizme sa este moc nehovori. Lenin viedol ZIDOVSKU revoluciu, nie sionisticku. to je rozdiel.

Bilak nadava na sionistov, pretoze to bol folklor. Robili sme druzbu s arabskymi krajinami, preto sme boli proti sionistom.

Nadavame na kapitalizmus ktory nas podla vzoru istych Protokolov vyciciava a robi z nas nemysliace materialisticke babky. Hitlera nikto nechvali, pretoze zidia objektivne info o pravdivych pricinach nemeckeho vysokoaktivne filtruju.

a najlepsie nakoniec - nemci so sionistami spolupracovali, mali spolocny ciel: zidia von z nemecka, lebo sa s nimi proste neda. Sionisti navrhuju svoje vysnivane riesenie - do Palestiny. Nemci suhlasia a SS ma rozkas vsemozne asistovat zidovskym rodinam ktore sa rozhodnu vystahovat. ale to uz 2.svetova klope na dvere...


michal   |   ip:213.181.1   |   2009-09-23  (16:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre enkidu_1:
odkiaľ berieš istotu, že tieto nenávistné knihy(protokoly,sionizmus, židoanglická aliancia, ilumináti, atď, mimochodom všetko som čítal a dostal sa k tomu, že po ich prečítaní zaručene slabomyseľní začnú nenávidieť všetko židovské) nenapísal niekto kto chce zas len rozoštvať ľudí rôznych vier proti sebe. sama si napísala, že židia obsadili média a všetko filtrujú.nezdá sa ti to príliš jednoduché, že sa dostaneš k "svetovej pravde" po 10sekunách strávených na internete.


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-09-23  (16:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  michal: rozhodnout se co je a není podle tebe pravdivé záleží na tvém posouzení argumentace obou stran. Ale kdyby ses o tyto věci zajímal opravdu hlouběji a zpětně (na což samozřejmě mnoho lidí jednoduše nemá čas, není to otázka jen nezájmu), zjistíš, že spousta z odkazů, uváděných v různých diskusích, je již nefunkčních. Od overstreamu po wikipedii (i tam toho dost zmizelo). Proto je dobře, že někteří si tyto věci (videa nebo články a pojednání) stáhli dokud byli k dispozici, abychom se na ně mohli podívat a zapojit vlastní rozum při jejich hodnocení a porovnávání. Zbytek je prostě na tobě, jakož i na každém z nás :)


jozef   |   ip:78.98.27.   |   2009-09-23  (16:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  o michalovi je tento clanok http://dolezite.sk/Profesionalni_bloggeri_a_uzitocni_idioti.html da sa vsak precitat iba v mozille. michala si netreba vsimat


jozef   |   ip:78.98.27.   |   2009-09-23  (16:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  michala si netreba vsimat. o nom je tento clanok http://dolezite.sk/Profesionalni_bloggeri_a_uzitocni_idioti.html da sa vsak precitat iba v mozille.


sxg   |   ip:78.99.196   |   2009-09-23  (16:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Napr: Hádka Lipšič/Harabín o slobode slova:
Lipšič ako normálny Žid si uvedomuje, že obmedzenie slobody slova uškodí všetkým Židom v diaspore, Harabín, ako žid/chazar/sionista potrebuje trochu vzbudiť "antisemitizmus" aby čo najviac židov aj Židov zdrhlo do Palestíny, pretože perla na východe ich bude čoskoro potrebovať...


publikum   |   ip:12.160.19   |   2009-09-23  (17:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jozef: co mas furt s tou mozillou??


sxg   |   ip:78.99.196   |   2009-09-23  (17:01)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  napr: Hádka Žida so sionistom/židom:
http://rutube.ru/tracks/1701142.html?v=04b85f8b300da70ee861fedc09a9e7bb


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-09-23  (17:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 sxg

Peknééééé
ďcv   |   ip:77.247.22   |   2009-09-23  (17:57)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  No te buh...
tak teraz som este vacsí magor z toho ako doteraz...
ZIDOVSKA revolucia, nie je sionistická...
Lipšic i Harabin su obidvaja židia...
Harabin ja za trestanie pochybností o holokauste...Lipšic nie
kua, vieme my ludia co vlastne chceme??Ved sme ako slepí v tuneli zo zaviazanými očami.
Mna ale židovsko -sionistická otazka nezaujima vobec.
Zaujima ma aby banky neboli sukromné a aby nepoziciavali peniaze za urok.Myslím si ze okolo toho a ženskeho prirodzenia sa točí svet.
Ked budeme mat bezurocné státne banky tak budeme mat aj to druhe a bude raj na svete.


cv   |   ip:77.247.22   |   2009-09-23  (18:14)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Ale zase som si nieco precital...ako zidia v NY protestuju ze sionisti nereprezentuju židovský národ ..
tak ma opravte ci som to dobre pochopil..
Tak ako v kazdom národe su debili/ v nasom slovenskom Miki Cernák,Ondrej Rigo,Dzurinda,Meciar,Fico,Carnogursky atd./
tak aj v židovskom národe su debili/Rotschild,Rockefeller,Bernanke,Trichet,Begin,Netanjahu,Lenin,Hitler atd./
Takze netreba nadavat na zidovský narod ale na debilov a tých zo spoločnosti odstránit.
Opravte ma ak som niekde urobil logicku chybu.


enkidu_1   |   ip:192.128.2   |   2009-09-23  (18:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Michal, dakujem za tvoju otazku odkial beriem istotu ze tie nenavistne knihy nepisal niekto kto chce rozostvavat ludi roznych vierovyznani. Tato otazka je velmi logicka. No zaroven aj nie. Preco by niekto potreboval stvat rozne narody proti zidom? Ako je mozne ze kazdy narod s nimi po case ma problem a chce aby odisli? tolko k jednoznacnym historickym faktom...

Pokusim sa to objasnit:
PROTOKOLY - vedel by som argumentovat preco ASI su autormi zidia spred 100 rokov, ale tym by sme vynechali najpodstatnejsiu otazku: SU DNESNOU REALITOU? SPLNILA SA ZA POSLEDNYCH 100 ROKOV VELKA CAST Z NICH ??? toto je podstatnejsie ako zahmlievanie o autorstve. Precitaj si ten "antisemitsky brak" a zistis ze... nicenie cirkvi, presadzovanie liberalnej demokracie a nefunkcnost parlamentov, znicenie monarchii... sa proste udiali. Zameraj sa na casti o ovladnuti zabavneho priemyslu. O tom v roku 1905 nemohlo byt ani reci.

SIONIZMUS - nasilna militantna ideologia. S nim maju problem aj ortodoxni zidia.

ZIDOANGLICKA ALIANCIA - Charles Lindhberg na vlastne naklady vydaval pred vojnou pamflet kde vymenuva 3 skupiny ktore chcu vojnu: roosvelt a slobodomurari okolo neho, Briti, a Zidia. Dnes vieme ze Americka vlada na vstupe do vojny tvrdo pracovala. Briti pocitali ze vojna bude v 1941, preto mali problem v 1939. a Zidia vladli od 1917 v ZSSR. Casto citam ze slobodomurari Churchill a Stalin chceli ojekabatit Hitlera, ale neviem ci bol Stalin murar.

Iluminati - su realitou. Zalozil satanista Adam Weishaupt. Menej sa hovori ze na smrtelnej posteli olutoval a navratil sa k cirkvi. Clenmi bolo mnoho vplyvnych zidov.

OTAZKA: som slabomyselny ked "zarucene" mam vazny dovod sa domnievat ze s chazarmi nie je nieco ok?

TOTO BY MAL BYT POVINNY ZACIATOK PRI TEMACH O ANTISEMITIZME: http://zpravy24.pantax.cz/2005/01/07.01.05.htm
mas na to pozriet pravde do oci?


sxg   |   ip:78.99.196   |   2009-09-23  (18:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pozri kto "bráni" US budovu a koľko ludí z celého sveta stojí proti okupácii:
http://www.youtube.com/watch?v=XLmvEURgyAcenkidu_1   |   ip:192.128.2   |   2009-09-23  (18:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  CV:

zidia - narod/rasa.
sionizmus - ideologia. podla vrchu Sion, navratenie sa z "diaspory" do Izraela kde zili Izraeliti do roku 70nl.
Odpoved - NIE, zidovska revolucia v ZSSR financovana zidmi nebola sionisticka. Tema navratu do Palestiny v tych rokoch nehrala ziadnu ulohu (dostali predsa pod kontrolu "novu vlast" - Rusko).

Lipsic je zid a slusny clovek. Harabin - SGX vravi ze je zid/chazar. O tom neviem. Ale ma dobre zdroje, takze asi ano. Harabin je hlavne arogantna zakerna svina ktora si krochka ked ma v rukach moc.

temu holokaustu a trestania Lipsic chape podla slobody slova, Harabin nad cislom 6 milionov nerozmysla, robi veci tak aby sa vrchnosti zapacil.

Nepohnes sa so svojim snom o bezurocnych bankach. Ked mala cirkev moc, tak urok bol zakazany. Cirkev bola a je zadupavana a ociernovana ICH mediami. Laska, pomahanie, ustretovost ne-zidom je pre NICH neznamy pojem. :(cv   |   ip:77.247.22   |   2009-09-23  (19:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  enkidu-1
odkedy som objavil tento server nechodim medzi kamaratov co je pre mna velka katastrofa.Ja si ale tu mozem vybrat s kym budem komunikovat a s kym nie a koho nazory su mi blizke.Kamarati vobec nerozumeju o com rozpravam.Ich zaujima aby si nasli lepsiu prácu, odkial ma Slota peniaze na lietanie na tryskači a preco pivo zdraželo o 5 centov.
Nedovtipia sa ze na to aby to clovek mohol pochopit musi vediet ako funguje sucasny financný system.
Ja na Harabina nemozem nikdy nadavat lebo raz som sa s nim rozpraval pri pive a podal som mu ruku a pre mna je to odvtedy normalny a cestny clovek.V tom istom bufete na hrádzi v BA som stretol Miklosa s bicyklom ako si dava pivo a kamarati mi museli zabranit aby som neurobil incident a neoplul ho.
A ver ze ja pohnem so svojim snom o bezurocných bankach,lebo na ten jednoduchy princip ojebu celeho sveta pomocou urokov uz retazovou reakciou prichadzaju masy ludi.
A buduca svetova mena preto uz viac nebude v rukach jedneho statu ako je tomu teraz ale bude spravodlivejsí svet a zmizne urokove okradanie poctivej práce vsetkých ludi.


enkidu_1   |   ip:192.128.2   |   2009-09-23  (20:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  CV, pekne to pises, zivo. len som nepochopil preco je Harabin "good guy" ked svojvolne odvolava sudcov a degraduje tych co sa mu vzopru. Sprava sa dlhodob ako hajzel, tak to asi bude naozaj hajzel. Co je to za story s Miklosom? Ja Meciara, Fica tiez nevolim ale neviem co by vyriesilo oplutie. Tu je ta tvoje mudrost z prveho prispevku ze ulica to nevyriesi. Vidis, ty si prvy predvoj ulice. Ale keby som bol Miklos, co si mam pomysliet? To je dost spodinove riesenie resp. neriesenie nicoho.

Chyba mi spojivko preco by sa ti to malo podarit. Americania su zadlzeni tak, ze este ich vnuci budu splacat uroky ktore sa im teraz zapocitavaju. ale to je na dlho. Ja ti poviem moju viziu - NWO vyhra, ludia budu mat cipy a prestanu vojny. Stane sa to co hovoris - svetova mena bude realitou a budu nas presviedcat ze svet je super miesto pre zivot lebo uz sa nevedu vojny medzi krajinami. Bude jedna vlada elit z celeho sveta, poctom obmedzena. A niektori aj uveria ze je to vsetko tak super ako nam v TV hovoria. Som tu kratko, tak nemam prehlad este: Ty kopes za NWO???


občan   |   ip:195.28.13   |   2009-09-23  (21:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to CV -ty si pochopil ako je to s bankami...ale nepochopil si(alebo sa robíš))) komu patria. A ty si naozaj doteraz nevedel kto vládol v Rusku od 1917?sxg   |   ip:78.99.196   |   2009-09-24  (02:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A bude mier, v NWO, nikdy nebudeš vedieť kedy zoberú syna/dcéru na orgány...
Od Srbska až po Palestínu by Ti už teraz mohli povedať.
UHHH, jáj to sú ...michal   |   ip:213.181.1   |   2009-09-24  (10:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre enkidu_1:
toto všetko viem, ale aj tak ďakujem za pripomenutie. nechápem prečo máš v hlave strašiaka - židov. tí tu boli, sú aj budú. ich neriešim, riešim seba. ale z tvojich príspevkov to vypadá, že tu verbuješ ľudí na pogromy.ľuďom stále niekto vládne, nikto nieje slobodný. myslíš si že v stredoveku, keď sme tu mali cirkev a císara pána sa mali všetci radi a žili si ako prasce v žite. omyl stále na niekoho robíš.
je len na tebe či si tým necháš žožrať myseľ, ale po čase ťa to prejde neboj.


sxg   |   ip:78.99.196   |   2009-09-24  (11:40)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  michal, jediný čo tu kvíka pogrom, pogrom si ty! /teraz aj ja :D/
Prečo vstupuješ do debaty medzi ľudí? My sa chceme dobrať príčiny, čo sú zač tá piata kolóna a keď si spätne pozriem video:
http://www.youtube.com/watch?v=XLmvEURgyAc
Je mi jasné kto ženie cudzích štátnych príslušníkov do boja a za koho záujmy americký občania bojujú v Afpaku... A kto tých vojnových štváčov chráni. Skrátka, Izraelci v US stoja proti občanom US, tým podporujú vojnu na BV a tým podporujú POGROM na GOJIMOCH!
A chráni ich štátna polícia ktorá by mala chrániť občanov štátu!
http://www.youtube.com/watch?v=9wlpPPXarSs


enkidu_1   |   ip:192.128.2   |   2009-09-24  (12:08)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  to: Michal,

tazko je to s tebou ked sa s pravas ako zid (paranoja ze vsetci mi chcu zle tak kricim ze maju vsetci chorobu antisemitizmu) ohladom tejto temy. Citaj vsetko. Ohladom temy zidov a ich spravania a ZODPOVEDNOSTI za zmenu a degeneraciu kultury v USA si precitaj D.Duka - Moje prebudenie. Ak chces vediet ako sa zidia spravali v ZSSR a ako brali rusov ako otrokov a dokazovali si na nich svoju moc - A.Solzenicin: 200 let pospolu. Kniha uz 8 rokov nevysla po anglicky. Hadaj preco... Cesku verziu som kupil pred 2 rokmi, vypredana, dotlac sa neplanuje... mozme sa klamat ze je vsetko nahoda. Nemusis mi verit, ale pre CITAJ a zistis info ktore su v zapadnej europe a USA v dejepisoch filtrovane.

Na pogromy neverbujem, myslim ze zidia tuto vojnu vyhravaju mediami, nasilnym multikulturalizmom, a monopolom na vzdelavacie temy. Kto vzdoruje su Rusko (Putin ako novy car zidmi total nenavideny) a Iran (lebo je lokalna mocnost ktora broji 30 rokov proti sionizmu ako militantnej ideologii).

V stredoveku sa nikto nemal ako prasa v zite. Ale ludom vladli panovnici ktorym na ludoch zalezalo, preto obmedzovali zidov v ich obchode, joboch, miestach bydliska.
"ludom stale niekto vladne" - ano, ale si odpovedz na otazku ci je ok ked vladnu zidia ked hrozi kazdemu ze ho v mediach totalne zdiskredituju a znicia karieru ked neskace podla nich. prikladov nespocetne. zidia sa spravaju ako v Nemecku pred 1933. A vsetci sa ucime ze Hitler nemcov poblaznil ked vyrukoval s protizidovskou temou. Tomu veri len ten kto nehlta zidovske polopravdy.
michal   |   ip:213.181.1   |   2009-09-24  (13:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre sxg:
začal si s tým ty. ty si na môj príspevok reagoval - USraelskí ogrgeli, ja nemám židovský komplex, to ty.inak so zbytkom čo si napísal môžem len súhlasiť.


taktak   |   ip:193.87.92   |   2009-09-28  (08:30)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Videl niekto u nás v poslednej dobe neobrezaného politológa ?


Dada   |   ip:89.173.60   |   2011-09-17  (08:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Svätá pravda! ALE pokiaľ sa ,,sk.národ,, nezobudí a mlčky bude ňaďaľej trpieť VLASTIZRADU a GENOCÍDU, zo starny tzv. ,,zástupcov Demokracie-Oligarchov,, stáva sa ,,spoluvinníkom,,!!!


Dada   |   ip:89.173.60   |   2011-09-17  (08:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Svet nie je ohrozený ľuďmi, ktorí sú zlí,

ale tými, ktorí zlo dovoľujú!

Albert Einstein
DuanOlle . catyqije76   |   ip:89.173.53   |   2012-10-08  (21:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tie trestné podania boli dané viacerými občanmi s upovedomením viacerým politikom. Boli zamietnuté. Toľko "múdrym" spoluobčanom na adresu riešenia v zmysle práva. Toto nie je právny štát, uvedomte si to, prosím.


tefantefanides . vobugucy49   |   ip:95.103.19   |   2012-12-09  (09:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Problém piatej kolóny je v kriváctve (v nečestnosti, v nepoctivosti, v skorumpovanosti,v klamstve atď) verejných činiteľov, lebo cez túto skupinu sa predáva piata kolóna a túto skupinu korumpujú sponzori. Viac...http://moje.hnonline.sk/node/12301Lady . hufipegu07   |   ip:89.173.61   |   2012-12-09  (10:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=0AVjL3sszYM#!
"https://www.youtube.com/watch?v=9NX07I3pqIo"Lady . hufipegu07   |   ip:89.173.61   |   2012-12-09  (10:49)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Vyvodenie trestnej, politickej a morálnej zodpovednosti vinníkom , ktorí okradli, ožobráčili, zdevastovali, zničili a rozpredali Našu vlasť za posledných 23 rokov!
okrem ineho konkretne § 311 tr.Zakona = VLASTIZRADA !!!pecos . dogumape6   |   ip:95.102.8.   |   2012-12-09  (17:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Scece adresu? CALY PARLAMENT od devedzešateho roku. Šických bez pardonu do gulagu na sibír.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + päť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Dejte si rajče

Rajče se sklízí ještě zelené. Pak je uloženo do velkoskladů, kde je podchlazeno při teplotě do deseti stupňů. Cílem je zpomalit proces dozrávání o zhruba dva týdny a tím oddálit krajní termín ideální konzumace.


Socializmus v Severnej Dakote

Igor Bukovský, Pavol Lipták : Hneď to bude

Ako to... ?

ECONOMIC COLLAPSE GREECE! ENGLAND BRITAIN NEXT!

Google a YouTube cenzurovali dokument The Obama Deception!

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Naše výhody vstupu do EÚ


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.3302 s