18. September 2019
    
Plán Fed priviezť súkromné armády do USA bude zastavený - Dolezite.sk

Plán Fed priviezť súkromné armády do USA bude zastavený


  2011-02-08  (09:12)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Plán Fed priviezť súkromné armády do USA bude zastavený

Benjamin Fulford 1-Február-2011

„Revolúcie“, ktoré začali na Strednom Východe sú všetky časťou spiknutia rodín, ktoré vlastnia Radu Federálnej Rezervy, podľa zdrojov hlboko v systéme. Ak súčasť tohto plánu sa bude počas nasledujúcich týždňov a mesiacov krajinu po krajine ďalej odhaľovať postupnosť organizovaných nahradení bábok maskovaných ako „revolúcie“, ktoré začali v Tunise a presunuli sa do Egypta. Koncom hry je vyprovokovať nepokoje v USA, ktoré by viedli ku vyhláseniu stanného práva po ktorom by nasledovalo použitie žoldnierskych armád na vynútenie fašistickej vlády. To čo si Fed neuvedomujú je, že všetko čo robia odhaľuje ich celú sieť a že budú zastavení Pentagonom a ďalšími agentúrami. Súkromným armádam teraz rozmiestneným v Afganistane a Iraku nebude dovolené zatýkať amerických občanov a zatvárať ich do FEMA táborov, bodka.

Ťah zločineckého syndikátu Rada Federálnej Rezervy je časťou uchopenia moci na veľmi ezoterických úrovniach tajnej štruktúry moci na planéte, podľa zdrojov, ktorých totožnosť nie je možné odhaliť bez toho, že by sa ich životy dostali do ohrozenia.

Zdroje vysvetlili povahu tajnej vlády, aby vysvetlili presnú povahu uchopenia moci, ktoré je chode. Na úplnom vrchole tajnej pyramídy môžeme nájsť jednotlivca známeho ako M1, podľa nich a ďalších zdrojov. Pod M1 je to čo je známe ako M3 a to sa skladá z troch ľudí. Za ním nasleduje M5 (päť ľudí) a potom M9 (počet neznámy, ale verí sa že teraz je to len 6-7 ľudí).

Pod M9 je skupina 555 ľudí s rôznymi hodnosťami (pričom 33 je najnižšia), ktorí sú zvyčajne vodcovia krajín a veľkých organizácií. Väčšina slobodomurárov 33 stupňa je časťou tejto skupiny.Pod nimi sa nachádzajú viditeľné štruktúry vlády s OSN na vrchu, EU a Svetovou Bankou na ďalšej úrovni a pod nimi BIS, US korporátna vláda a Rada Federálnej Rezervy.

Medzitým v súbežnej tajnej štruktúre s úrovňami v rozsahu od 7 do 13, je možné nájsť organizácie ako CIA, NSA, Interpol atď. Pôsobia ako právny vynucovatelia a ochrancovia systému.

Podľa zdrojov keď preložíte organizačné grafy viditeľnej a neviditeľnej štruktúry cez seba, dostanete Dávidovu Hviezdu.

Pôvodný M1 bol Prezident Soekarno z Indonézie. Bol odstránený ako súčasť uchopenia moci bankovým kartelom, ktorý vedú Rothschildovci, Rokefellerovci a ďalšie rodiny, ktoré vlastnia Radu Federálnej Rezervy.

Na miesto bol dosadený po Soekarno nový M1 a zostal v tej role po 33 rokov, alebo do Septembra 2001. Avšak v tajnej vláde od roku 1995 keď vypršal Bretton Woods mandát Britov, Francúzova a Američanov nedostatok v podstate chýbalo vedenie.

Od tej doby prebiehala trvalá snaha bankového kartelu vedeného Rothschildovcami nahradiť celý vrchol pyramídy počnúc od M1. Výsledkom bola prázdnota vo vedení a tajný boj o moc, zvýraznený nie až takými tajnými udalosťami ako 911 a vpád do Iraku a Afganistanu. Rusi nikdy neboli časťou tohto systému. Namiesto toho prevádzkovali zúčtovaciu banku so Západnými bankami známu ako stanica Alfa Omega. Budú prizvaní, aby sa pridali ku novému systému, ktorý sa pripravuje.

To čo sa teraz deje je, že bol vybraný nový M1 a nastal veľký prílev nových tvárí do radov M9. Hovoria, že musia zachovať svoje totožnosti utajené pre svoju vlastnú ochranu, pretože na vrchol finančného systému je priťahovanej tak veľa chamtivosti a zla.

Vyšetrovanie skupiny, ktorá sa pokúsila uchopiť všetky štruktúry moci od M9 dole až do M33 viedlo ku členom rodiny Rotschildovcov, Anglickej Banke, Svetovému Ekonomickému Fóru a banke Vatikánu.

Je to táto skupina, ktorá vybudovala súkromné armády, ktoré teraz zabíjajú nevinných ľudí v Afganistane, Iraku a inde. Chcú priviesť tie armády do USA ako časť zúfalého gambitu, aby sa udržali pri moci. Tiež sa stále snažia ovládnuť planétu a zabiť miliardy ľudí. Stále si myslia, že ich nie je možné zastaviť.

Snažia sa veľmi usilovne vytvoriť potravinovú krízu a začať hladové revolúcie po celom svete. Tiež rozširujú choroby a jedy.

To čo si veľa z nich neuvedomuje je, že budú zatknutí skôr ako budú môcť uskutočniť svoj plán.

Otázka samozrejme je prečo a ako bolo vybrané nové vedenie M1-M9. Hovoria, že boli vybraní systémom dobrých stránok a že musia zachovať tajomstvo, aby predišli atentátom. Tiež hovoria, že M1 nie je tajný diktátor, ale skôr osoba, ktorá dá záverečný podpis, ktorý uvoľní peniaze na vykonanie akejkoľvek dohody dosiahnutej viditeľnými vládami. Sľubujú, že nový systém oslobodí ľudstvo a zastaví znásilňovanie planéty.

 

Preklad: SiR @ http://ee.dunres.sk


Dominik Bordáč
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Aq   |   ip:85.159.10   |   2011-02-14  (08:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nerad kazim zabavu, ale ked ste 30 rokov pod nadvladou diktatora a ked niekolko rokov po sebe mate takmer 20% inflanciu na komodity a energie, tak sa neda ani predstavit si inu reakciu obycajnych ludi, nez vytvarat nepokoje, ktore vyustia do revolucie so snahou ziskat novu vladu...
Netreba na to ani zaujimave cisielka a pismenka ako M1 az M33 alebo 555 ci 999. Staci, ze si vacsina obycajnych ludi nemoze dovolit kupit ani zakladne potraviny.


classique   |   ip:217.12.49   |   2011-02-14  (13:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  fulford pracuje pre elitybiblista   |   ip:188.167.8   |   2011-02-14  (15:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To čo sa teraz deje...

Snažia sa veľmi usilovne vytvoriť potravinovú krízu a začať hladové revolúcie po celom svete. Tiež rozširujú choroby a jedy...

Túto celosvetovú situáciu podrobne predpovedal Kristus.Skoro 2000 rokov je zapísaná v Zjavení Jánovi v 6 kapitole v symbolickom videní o divokej jazde apokalyptyckých jazdcov vojen,hladu a chorôb, a to v celosvetovom merítku a v čase relatívneho mieru. Táto okultná organizácia satanistov, bude ukončená náhlym "Baránkovým" zásahom, ktorý je opísaný tiež v Zjavení 6 kapitole 16 a 17 verši. Pretože Biblia a jej poznanie patrí k všeobecne dostupným znalostiam, dovolím si teraz z nej necitovať. Každý si o tom môže prečítať vo svojej Biblii.

...a nepomôže im ani NWO v ktorom "Sľubujú, že nový systém oslobodí ľudstvo a zastaví znásilňovanie planéty"...stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-02-14  (16:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kennedyho tiež zabili na pokyn tajnej vlády...
Pôsobí to na mňa dojmom,ako keby tá tajná-slobodomurárska vláda stála v opozícii voči vláde oficiálnej.
Soros robí revolúciu v Egypte,ktorý doteraz dobre vychádzal s USA a Izraelom...
Wikileaks zverejní video,na ktorom americkí vojaci strieľajú do civilistov.
Wikileaks tiež údajne sponzoroval Soros...

Ja neviem...
Skôr si myslím,že pravdebodobnejšia verzia,podľa ktorej sú tie revolúcie v severnej Afrike robené preto,aby sa tam moci ujali moslimskí fundamentalisti.
Tí potom vyvolajú napätie,prípadne konflikt s Izraelom a nakoniec príde Obama a urovná to.
Antikrist príde ako mierotvorca-spasiteľ.
Vlk v ovčom rúchu.

On je Antikrist,ktorý neprejaví úctu vlajke:
http://www.youtube.com/watch?v=hU9iCANi02o

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&;v=uxiZAAwNN60
http://www.youtube.com/user/Poslednyucet#p/a/u/1/ljdtITsXwoA


Sirius   |   ip:193.110.1   |   2011-02-14  (17:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  polozim vam diskutujucim otazku... preco sa stale hovori o 23.12.2012 ??? jedna udalost sa vtedy stane ... konci zmulva FEDu podpisana na 99rokov. Bola podpisana 23.12.1913... uvidime co nam pripravi zidobolsevicka elita..


Odi   |   ip:90.177.12   |   2011-02-14  (17:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale je zde zajimava myslenka o soukromych armadach,ktere testovali v nasazeni v New Orleans. Na co potrebuje stat soukromou armadu? Nepotrebovali to komunisti, ani severni korea, egypt atd. Neco na zpusob soukrome armady maji Saudi apod staty. Inklinujici do faudalisticke vlade, kdy je mensi pocet obyvatelstva jako po 30lete valce na kontinentu nebo po velkych morovych rannach v Anglii, Skotsku a Welsu. Tam musela byt soukroma armada....


stalker   |   ip:89.173.36   |   2011-02-14  (18:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sirius-zaujímavá informácia...
Alebo aj informačné embargo na výsledky vyšetrovania vraždy J.F.K,predlžili do doby,kedy to už bude jedno...


noname   |   ip:89.173.20   |   2011-02-16  (17:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to sirius: nestane sa nic, podpise sa nova zmluva na 999 rokov


noname   |   ip:89.102.20   |   2011-02-16  (19:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://zajimejse.webnode.cz/


jozef   |   ip:158.197.7   |   2011-02-21  (07:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To čo si veľa z nich neuvedomuje je, že budú zatknutí skôr ako budú môcť uskutočniť svoj plán.A kto ich akože zatkne? Polícia? :-)
MM   |   ip:217.75.73   |   2011-02-25  (10:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tolko bludov pokope sa len tak nevidi.Ze sa to chce niekomu vobec vymyslat.Asi to tym ludom robi radost ked vedia ze sa najde kopa dementov schopna tomu uverit.V podstate je to taky Hoax


ZOZRATIEMEDZISEBOU   |   ip:202.179.1   |   2011-02-25  (17:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  System kyvadlovych sprav vydavanych Zlocincami DOBRA sprava _ jasne faksak ZLA sprava Vidite ludia sami ste to sposobili !! a TIEZ akoZE MY teraz sme rozhodli dobre Je finale a je zname a Ukazalo Ze vsetky Rozhodnutia politikov Sveta tiez po 2 Svetovej vojne mali cca za 1 rok az 10 Rokov jasny ciel Upevnit MOC a svoju vladu ETAPY su presne casovo planovane a premyslene zaciatkya scenar filmov ktore stale vyrabaju v Hollyvoode ti isti sialenci lebo su majitelia tiez Vojnove a scifi straseniasu najlepsie Pre LUDI !! Nervozita a plasenie Ludi spravami a zjisteniami Spec agentov CIA ZE .....< potom neskor Vytiahnu z blazninca nejakeho VETERANA vojnu nalozia minami a zbranami a pod ICH ochranou ho daju dakde Vybucnut medzi Civil obyvatelstvom Naslkedne tam Vtrhnu z Rozhodnutia OSN - Zlocinci / mierove Vojska USA vyhlasua stanne prava kontrili atd medzitym prevrat sa zvysuje a insytaluju zase Svojho HORE v tej aTEJ krajine Scemar ma asi desat roznych Variant a podporia ho okamzite Vsetky HUMAN nadvladne Organizavie TIEZ zakloczene a finacovane FED a zlocincami Globalne vlastnenie 80 % penazi Lozik nerastnych surovin dava plnu moznost sialencom sa hrat tieto Hry aj Denne Zial Masmedia vemter v ich rukach Pisu ako Oni sami Diktuju !! Jedna z verzii akoze PENTAGON zakazal sukromne armady Obamovi Moze Byt aj Kacica bla bla aby sa ludia upokojili staci aj na mesiac Dokial zase stabilizuju Islam krajiny - aspon ich Ciel ! Islam a moslimi Ci palestina su IObdobne Kmene ako JUDE tazko tam bude Svoje myslenia poznaju lepsie ako Biele tvare ZLOM bude tazky a Hrozba svetovych nepokojov KED je CIEL FEDU urcite aj bude !! Hlad do 2 rokov na svete je 1000 % staci vediet kolko obilaia je na skladoch a ako sa im podarilo znicit Vyroby po krajinach RYZE dobytok obilie atd Cize Hlad sa im dari podla planu Kde sa schovavju a budu BILDERBORG a mozgy sialenci Zozadu Treba zacat Mapovat co najskor !! Oni su zodpovedny Jediny za vsetko a Treba vediet v sudny Den kde budu zasity v ktorom podzemnom Kryte !! Vela vojakov ktory cakaju radi Hodia na nich raketku tiez !! Vsetci Vojaci Nerzblbli celkom aj ked uz ich zacinaju Cipovat Soec zlozky na agresivitu !! Laboratorie NASA a ine robia na vojakoch Pokusy Uz 30 Rokov a ani o tom Nevedia Chudaci maldi americania !! Cize kazdy clovek iny Tvor a preto aj medzi NIMI disciplina pada kazdym Dnom Ich Tuzby po MOCI a vlade su u lkazdeho zacalo tiez obdobie ze sa zacinaju zrat medzi sebou a podrazat To urcite !! cize Cely Ich plan sa ruca aj z Vnutra Miliardy Im nepomozu a zacinaju sa bat aj svojho Tiena a velky Dzugasdvili Stalin Schizofrenik a BODD Hitler Ktory v pravidelnych intervaloch vrazdili Vernych okolo seba Vid Historiu Noc dlhych Nozov a stalin Berja atd atd Zaverom su na to nakoniec Chudaci Psyche Chori Ludia ktori stovky rokov budovali a buduju stale Nezmysel Fantaziu ich Chorych Hlav Zial ze nestitia sa nicit Prirodu ZEM krajiny vrazdit deti a td Tym spravili CHYBU Boha alllah Budha Siva Jehova a ine bozstva a sily Ked mozno boli a su urcite To vidia v az v zavere zasiahnu tiez BESTIE ktore sa odklonili od kmena zivota - LUDI a ICH satanisticke sedenia v Lozach su CHUJNA proti silam prirody a zlomu ked sa zemegula na.re ? Ten den bude urcite Ked aj par prezije budu Vladnut na znicenej planete par Ludom Ked to maju za ciel tak je PSYCHE vlastne naco ? Teraz maju vsetko MOC peniaze zradlo lode lietadla a ZERU sa stale medzi sebou uz iba o MOC Mohli by v klude zit urcite keby zacali konat ako ludia !! Politici a vacsina diplomatov su Chori Ludia zialbohu a sami sa odclenili od ludi ktori pracuju a zivia ich BESTIE Pocuvaju na prikaz a prikaz by dostali a druhy den by zas tak ako dosli prikaz Vzdy boli tercialna sfera a su ich Armady v kazdej krajine Sveta Plati a roadi Ich Centrum v cele ich Rotchild and Party a tak sa robili zakony cez nich po svete dlhe roky OSN a ine nadnarod Spolocnosti TIE ROCHO Je to fakticky jeho armada Maju o troch viac a vyhody - tito lokaji uradnici a naleteli na jeho Plan !!
INAC ked aj dotiahnu plany TITO lokaji politici tiez Budu Likvidovany a naco By boli Dokonca
Potom co budu mat WOLD order vladu Par blbcov Z biderborg a bankari budu ju mat nad znicenym znicenym Svetom ? Vladca kto bude ? zas jeho tajomnik bude nanho cihat ako ho Otravit a zabit Su To ozaj Debily posledne sracky ani ludia s mozgom Cloveka Rodu HOMO sapiens !!


gergej   |   ip:78.98.137   |   2011-03-20  (16:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  stádo tupých oviec keď tomuto veríte..diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Manifest - Za náš hlas!

Ak súhlasíte s presadením navrhovaných zmien, uvedených v tomto dokumente, zoberte si ho prosíme za svoj. Bol vypracovaný obyčajnými ľuďmi, občanmi Slovenskej republiky a nesleduje žiadne sebecké ciele. Je koncipovaný s úprimnosťou a v medziach slušnosti. Neobsahuje síce požiadavky, ktoré by vyvolali okamžitú zmenu a zlepšenie situácie v SR v konkrétnych oblastiach napr. sociálnych záležitostiach či daňovej politike, ale dve základné požiadavky, ktoré sú v ňom uvedené podľa nás prinesú významné zlepšenie a posilnenie demokratického zriadenia v Slovenskej republike a v budúcnosti jednoduchšie presadzovanie našich predstáv. Dúfame, že sa pre tento cieľ dokážeme zjednotiť, pretože sami sme slabí, ale ako masu nás budú musieť rešpektovať! Prosíme Vás, podporte túto iniciatívu akýmikoľvek inteligentnými prostriedkami. Ďakujeme


Naše vedomosti sú len kvapkou v mori

Nalepovací počítač na čelo "teda znak šelmy&...

David Icke - The Herd Mentality

Využívanie vs. zneužívanie energie Zeme

Právo na dlh!

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.3814 s