18. September 2019
    
Podniknú Spojené Štáty útok na Venezuelu pred alebo po bombardovaní Iránu? - Dolezite.sk

Podniknú Spojené Štáty útok na Venezuelu pred alebo po bombardovaní Iránu?


  2009-07-27  (12:13)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Podniknú Spojené Štáty útok na Venezuelu pred alebo po bombardovaní Iránu?

By The Corruption Crusaders   

V tom je vlastne jediná nejasnosť. Invázia Venezuely je iba otázka času a ten pravý čas bude určený nevyhnutnosťou. Nie je tajomstvom, že Spojené štáty to majú namierené na Venezuelu a ak žijete v Amerike chápete prečo. Chavez a jeho najlepší priateľ Castro by mali podľa názoru Američanov, Kongresu a Bieleho Domu byť eliminovaní.

Figel Castro je odjakživa bugymen pred prahom Ameriky a Chavez je vinný z rovnakých zločinov ako bol obviňovaný Castro, počas života väčšiny Američanov, z dôvodu ich úzkych vzťahov. Hlavno-prúdové médiá ochotne slúžiace vláde ponúkajú Američanom prenikavé vysvetlenia každý jeden deň. Je len veľmi málo ukrutností a zlých skutkov, z ktorých by títo dvaja takzvaní komunistickí diktátori neboli každodenne obviňovaní. Zavádzajúca a propagandistická kampaň proti Chavezovi nie je obmedzená len na hlavno-prúdové médiá, je všadeprítomná. Webové stránky, blogy, takzvané nezávislé médiá, bary, reštaurácie, kancelárie, obchody, kdekoľvek sa stretne akokoľvek malá skupinka amerických zástancov súčasnej politiky aby rozoberali politiku. Castro je starý a chorý a Američania sa rozhodli, že už viac nie je hrozbou. Američania spokojne vyčkajú kým zomrie prirodzenou smrťou.

Sadam Husain je mŕtvy, už nie je viac hrozbou. Dokonca aj Osama Bin Ladin ja v súčasnosti skôr mýtickou postavou ako skutočnou hrozbou. Je starý a navyše ľudia o ňom nechcú už viac počuť. Avšak potrebujú niekoho nenávidieť a terorizovať .... a je to Chavez, nový bugymen pre Ameriku.

Prečo by sa vláda Spojených Štátov púšťala do diskreditácie Chaveza, keď je demokraticky zvolený prezident, s väčšou domácou a dokonca aj zahraničnou popularitou ako žiadny iný líder na svete v histórii? A prečo prosím vás by Spojené Štáty mali vojensky napadnúť krajinu, ktorej sa tak dobre darí a je tak veľmi spokojná so svojim zvoleným lídrom? Ale ešte väčšou otázkou pre väčšinu z vás je, prečo by Američania mali ostať sedieť so založenými rukami a dovoliť Georgovi Bushovi - pravdepodobne najnenávidenejšiemu človeku na planéte, ďalej na nich a celom svete šíriť lži a podvod. Dúfam, že sa mi to podarí objasniť v nasledujúcich odstavcoch.

Prvá vec, ktorú je potrebné pochopiť je, že Spojené Štáty sú hlboko zainteresované vo všetkom čo sa vo svete deje a to z jediného dôvodu, chrániť americké záujmy a národnú bezpečnosť. Zadefinovať americké záujmy a národnú bezpečnosť nie je také ťažké. Jednoducho to znamená zaistiť, že Amerika má pod kontrolou všetky svetové zdroje potrebné na zabezpečenie extravagantného životného štýlu, ktorému tak privykli a vojensky zničiť každého, kto ohrozí ich politickú, ekonomickú a náboženskú nadriadenosť.

To znamená kontrolovať svetové ropné rezervy. Pamätaj, povedali sme „kontrolovať", nie vlastniť alebo používať. Slovo kontrolovať je veľmi dôležité k pochopeniu tohto článku.

Invázia Iraku nasledovala po masívnej mediálnej kampani vlády Spojených Štátov, vedenej v hlavno-prúdových médiách, dizajnovanej aby presvedčila Američanov, že Sadam Husain bol tyran a diktátor ubližujúci irackým občanom, mučiaci a vraždiaci nevinných civilistov z čistého potešenia, a že vyvíja „ZBRANE HROMADNÉHO NIČENIA" proti Amerike a susedom na blízkom východe. Americký ľud dovolil a dokonca aplaudoval ilegálnej invázii Iraku, prezentovanej ako snahu priniesť demokraciu a slobodu úbohému sužovanému národu Iračanov a tak aj zmariť Sadamové plány udrieť na Ameriku. Teraz už vieme, že to bola lož; všetko to boli lži, ale aj tak po viac ako štyroch rokoch je takmer 200 000 amerických vojakov stále v Iraku.

665 000 nevinných Irackých občanov zahynulo a cez 2 000 000 žije v exile v susedných krajinách. Približne 3 500 príslušníkov americkej armády je mŕtvych a viac ako 30 000 je zranených s trvalým postihnutím. Ale Amerika teraz konečne má irackú ropu,

ktorú tak potrebovali, že? A možno nie.

Ešte stále nebola v Iraku podpísaná dohoda dávajúca Spojeným Štátom prístup k rope a za posledné štyri roky jej Spojené Štáty vyviezli z Iraku len relatívne malý objem ako dôsledok povstaleckého odporu a teroristov, (známych aj ako iracký bojovníci za slobodu), vyhadzujúcich do vzduchu ropné inštalácie a ropovody rýchlejšie, ako ich Spojené Štáty stíhajú opravovať. Skutočnosť je tá, že Spojené Štáty nebudú nikdy schopné extrahovať

dostatočne veľa ropy z Iraku, aby obhájili cenu platenú za vedenie vojny, takže otázka stojí prečo v nej pokračovať a aký je skutočný cieľ?

Ak pozeráte správy iste postrehnete, že takmer každý deň sa situácia v Iraku zhoršuje. Taktiež  Palestína je kvôli Hamasu v totálnom chaose, Hamasu, ktorého vláda bola demokraticky zvolená a Spojenými Štátmi označená za teroristickú organizáciu jednoducho preto, lebo Hamas nesúhlasí z politikou Spojených Štátov ilegálnych invázií cudzích štátov, zabíjaním ich občanov a lúpežou ich nerastných surovín. Rovnako môžeme vidieť ďalšiu vojnu vedenú v Libanone. Afganistan je v zmätku a situácia sa zhoršuje každý týždeň. Turecko sa snaží vojensky preniknúť do severného Iraku a všetky armády krajín Blízkeho Východu sú v najvyššej pohotovosti očakávajúc, kedy situácia exploduje do širokej regionálnej vojny.

Čo si väčšina ľudí neuvedomuje, alebo odmieta uznať je fakt, že Spojené Štáty tento stav  podporujú a nie skúšajú zastaviť. Prečo by to robili?

Odpoveď je vcelku jednoduchá. Spojené Štáty potrebujú rozšíriť svoj vplyv, prítomnosť, a kontrolu nad Blízkym Východom a to z viacerých dôvodov. Jediná cesta ako toho dosiahnuť je po prvé, vyvolať alebo inak zapríčiniť vojnu zo všetkým čo k tomu patrí; ľudským utrpením, smrťou, deštrukciou a genocídou; ktorá umožní Spojeným Štátom intervenovať v mene demokracie, slobody a spravodlivosti. Prvým dôvodom je ropné bohatstvo ležiace na Blízkom Východe. Spojené Štáty potrebujú držať kontrolu nad touto ropou, kam prúdi a kto má k nej prístup. Ten kto kontroluje ropu Blízkeho Východu, ten ovláda svet. Druhým dôvodom je, že US potrebuje silnejšiu prítomnosť v oblasti pre relatívnu blízkosť Číny a Ruska. Prezident Bush rozdúchal plamienky studenej vojny rozširovaním a zakladaním vojenských základní v blízkosti Ruska a Číny, ktoré dávajú Spojeným Štátom strategickú výhodu v prípade vojnového konfliktu. Samozrejme, ak to nebudú Spojené Štáty kto má kontrolu nad Blízkym Východom, tak to bude niekto iný a to by zanechalo US v nevýhodnej politickej, ekonomickej a vojenskej situácii na svetovej scéne. Myslím, že každý už vie, že Spojené štáty sa neuspokoja s druhým miestom v ničom, bez ohľadu koľko nevinných ľudí musí zomrieť, aby to dokázali.

Ďalší málo známy a ešte menej publikovaný dôvod kontrolovať Blízky Východ je plán ropu produkujúcich krajín vytvoriť dohodu prezývanú „ropná burza", čo nie je nič iné ako pravidlá ropnej výmeny, ktoré sa významne vzdialia od starých akceptovaných metód platby za ropu, ktorá v súčasnosti prebieha v amerických dolároch. Nová ropná burza stanový pravidlá predaja ropy, a to výhradne iba tým krajinám, ktoré budú platiť v eurách, librách, alebo aj iných menách okrem dolárov. Táto ropná burza už existuje a zastrešuje mnoho ropu produkujúcich krajín vrátane Venezuely. Problém s implementáciou plánu je taký, že sa to jednoducho nedá urobiť naraz, lebo jediná vec držiaca dolár pred devalváciou na nulu je fakt, že všetky štáty potrebujú americké doláre na nákup ropy, ktorý je jedinou akceptovanou menou. Okamžitou zmenou na euro, alebo inú menu by zapríčinilo kolaps doláru, čo by malo ďalej za následok zrútenie americkej burzy a celej ekonomiky Spojených Štátov a tým aj zvyšku sveta, ktorý drží americké investície.

Plán Blízkeho Východu, Číny, Ruska, Venezuely a väčšiny ostatných suverénnych národov unavených dominanciou a aroganciou Spojených Štátov je doraziť ich ekonomicky, lebo vojensky to nie je možné. Všetky národy sú v procese pomalého odpredaja amerických cenín a investícií,  procese, ktorý vyžaduje časový úsek niekoľkých rokov, na konci ktorého bude možná úplná nezávislosť od amerického doláru. Veria tomu, že tento pomalý proces nakoniec zlomí ekonomiku Spojených Štátov bez toho, aby sa zrútila ekonomika celého sveta. Fakt, že idea ropnej burzy vznikla a je v štádiu zavádzania v Iráne, sa nepozdáva vláde Spojených Štátov, nechať Irán kompletne zaviesť tento nový systém nepripadá do úvahy.

Ak sa Spojeným Štátom podarí kontrolovať svetové ropné zásobovanie, tak môžu určovať, ktorou menou sa bude nakupovať a tým eliminovať pokusy ostatných krajín zlomiť Spojené Štáty ekonomicky. Spojené Štáty sa teraz nachádzajú v blízkosti bodu odkiaľ už nie je možný návrat. Buď to celé vyhrajú, alebo onedlho všetko stratia a možnosť spôsobenia tretej svetovej vojny je riziko, ktoré musia podstúpiť.

Na tomto základe ste si teraz mohli vytvorili všeobecný obraz o východiskových plánoch Spojených Štátov, ale čo je to, čo im stojí v ceste dosiahnuť kontrolu nad Blízkym Východom? Ak ste hádali Irán, tak ste hádali správne. Nielenže sa Irán nachádza v strategicky dôležitom priestore, v blízkosti Izraelu, ktorý je hlavnou operačnou základňou Spojených Štátov v regióne, ale hlavne kontroluje námornú cestu cez Hormuzsku úžinu, ktorou vedie jediná cesta pre vývoz ropy zo všetkých krajín Blízkeho Východu do celého sveta.

Na druhej strane Rusko a Čína využívajú Irán pri vedení ich proxy vojen na Blízkom Východe z rovnakých dôvodov, ktorými sú snahy o kontrolu, podobne ako u Spojených Štátov. Irán je v tomto zmysle Ruskou a Čínskou operačnou základňou, tak ako je Izrael americkou. Eliminovanie Iránu, teda iránskej vlády je absolútne nevyhnutné pre získanie kontroly Spojených Štátov nad regiónom. Aké sú možnosti eliminovať Irán a ako by to prebiehalo?

Prvé dejstvo vojny s Iránom úž začalo, je ním invázia Iraku a vytvorenie základne odkiaľ je možné viesť ďalšie operácie v regióne. To by malo umožniť Spojeným Štátom vypracovať prípad proti Iránu, čo je súčasťou druhého dejstva plánu a momentálne v plných otáčkach.

Ak si prepnete na správy ktoréhokoľvek televízneho kanálu, alebo naladíte zahranično-politický komentár na svojom autorádiu, či otvoríte americké noviny, povedia vám nielen o hororoch vojny na miestach, ktoré sme tu už spomínali, ale v každom jednom prípade je z toho všetkého obviňovaný Irán. Ako Bush povedal, bez Iránu, ktorý je príčinou všetkých problémov a k tomu ešte vyvíjajúci atómovú bombu, aby zničil Izrael, by Spojené Štáty dokázali nastoliť mier a demokraciu na celom Blízkom Východe v priebehu niekoľkých mesiacov a uskutočniť to, čo si prajú Američania zo všetkého najviac, priviesť vojakov späť domov a skončiť vojnu. Čo bude ďalej?

Americký ľud je unavený prizeraním sa ako ich ekonomika ide dolu potrubím a sú si celkom istí, že za to môže prezident Bush. Ale opatrnou manipuláciou tlače a intenzívnym bombardovaním informáciami s tým istým obsahom z každej strany sa Bushovy nakoniec podarí presvedčiť Američanov, že príčinou všetkých ich problémov je Ahmadinedžád, Iránsky prezident a jedinou cestou ako môže Amerika vyhrať a prosperovať je eliminácia tohto problému. Aké konzekvencie bude z pohľadu vlády Spojených Štátov mať útok na Irán a prečo sa tak už nestalo?

Predovšetkým Irán je obrovská krajina s armádou oveľa silnejšou ako malo Nemecko a Japonsko spolu v 2. svetovej vojne. Má viac ako miliónové vojsko vycvičené lepšie, ako je ktorékoľvek iné a s technickou výzbrojou porovnateľnou so Spojenými Štátmi. Spojené Štáty majú len približne 300 000 pozemných vojsk, väčšina ktorých je uviaznutá v Iraku. Irán pravdepodobne kedysi mal jadrové, chemické a biologické zbrane zadovážené z Ruska a Číny. Irán tiež tvrdí, že má viac ako 400 000 ľudí prihlásených a trénovaných na samovražedné bombové misie, ktorí sú roztratení po Európe a Spojených Štátoch.

Mnohokrát sa už zmienili, že v prípade napadnutia kompletne uzatvoria Hormuzskú úžinu pre všetky plavidlá prepravujúce ropu z Blízkeho Východu a na znak hrozby rozmiestnili v úžine viac ako 1000 vysokorýchlostných lodí, plus desaťtisíce extrémne presných ruských rakiet namierených do tohto priestoru. Veci sa čoraz viac komplikujú, ale Spojené Štáty stále plánujú útok. Existuje plán "B"?

Priamočiara invázia podobná Irackej je zjavne nemožná, preto majú Spojené Štáty vypracovaný plán "B". Najprv však musí CIA odviesť svoj kus práce, vyprovokovať v Iráne čo najväčšie občianske nepokoje diskreditujúce lídrov a pripraviť pôdu pre zmenu režimu. A presne to sa deje práve teraz. Samozrejme, prvá vlna útokov na Irán bude vedená zo vzduchu a je reálne možné použitie JADROVÝCH ZBRANÍ k dosiahnutiu efektu, ktorý americká armáda nazýva "ŠOK a ÚŽAS". Nielen v Iráne, ale aj po celom Blízkom Východe. Tisíce analytikov zo všetkých sektorov, politických, vojenských, vedeckých a náboženských, všetci majú vážne pochybnosti, že takýto plán dosiahne cieľ, ale všetci sa zhodli, že ropné dodávky do väčšiny sveta a predovšetkým Spojených Štátov budú zastavené na dlhšiu dobu. Len trojtýždňová odstávka blízkovýchodnej ropy spôsobí hneď na začiatku zdvojnásobenie ceny a v priebehu ďalších týždňov sa cena stroj až štvornásobí, čo by zapríčinilo totálny kolaps ekonomiky Spojených Štátov a s nimi aj väčšiny sveta. Ako by bolo možné napadnúť Irán a zabezpečiť stálu, garantovanú dodávku ropy pre Spojené Štáty?

Venezuela je jediná odpoveď na americké problémy s dobytím Blízkeho Východu. Venezuela má najväčšie ropné rezervy vôbec kedy objavené, hovorí sa, že obsahujú viac ropy ako zásoby všetkých blízkovýchodných krajín spolu. Venezuela má demokraticky zvoleného a obľúbeného prezidenta, ale spôsobujúceho problémy Spojeným Štátom v celom regióne. Prezident Chavez si vyrobil z komunistických krajín Kuby, Severnej Kórei, Číny a predovšetkým Islamskej Iránskej Republiky spojencov. Nazýva prezidenta Busha všetkými možnými menami, otvorene prehlásil, že sa v prípade vojny US s Iránom  postaví na stranu Iránu. Nakupuje vojenskú techniku od Ruska v hodnote miliárd dolárov.

Spojené Štáty stoja na pokraji vyhlásenia Chaveza za teroristu a Venezuelu za štát sponzorujúci terorizmus. Hlavno-prúdové médiá a aj nezávislé ho vyhlasujú za ďalšieho Fidela Castra, vedúceho Venezuelu a celú Latinskú Ameriku ku komunizmu a anti-amerikanizmu, predstavujúci obrovskú hrozbu pre svet.

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa Spojené Štáty v roku 2002 vo Venezuele pokúsili o puč, ktorý zlyhal, ale neodradil. CIA je vo Venezuele zaneprázdnená organizovaním opozície, kým médiá pripravujú pôdu pre Busha na inváziu Venezuely, keď sa to stane nevyhnutným.

Normálna invázia s vyloďovacími plavidlami na plážach a vojskom prekliesňujúcim si cestu do hlavného mesta sa neudeje, ale obsadenie Venezuely Spojenými Štátmi je eminentné.

Niekde som počul, že krajiny spriatelené s Venezuelou ako Čína, Rusko a susedné latinskoamerické štáty by nepripustili obsadenie Venezuely Spojenými Štátmi, tento pohľad je však absolútne chybný a ak ste dávali pozor čo som už raz povedal, je vám jasné prečo sa Venezuele nedostane od nikoho žiadnej pomoci v prípade konfliktu so Spojenými Štátmi.

Každá krajina na svete je závislá na stabilnom americkom doláre a žiadna krajina nezničí svoju ekonomiku tým, že by dopustila zrútenie sa ekonomiky Spojených Štátov predtým ako nadíde pravý čas. Udržiavaním ostatných veľkých krajín závislých na Spojených Štátoch je to čo umožňuje Spojeným Štátom robiť komukoľvek čokoľvek s absolútnou beztrestnosťou a žiadna krajina nie je ochotná spáchať ekonomickú samovraždu tým, že by pomáhala Venezuele.

Keď spáchajú atentát na Chaveza, alebo CIA a opozícia vyprovokujú občiansku vojnu, revolúciu, alebo puč, bude to dostatočný dôvod, aby OSN v mene slobody a demokracie schválila vyslanie mierových jednotiek vedených Spojenými Štátmi.

Mierové jednotky - US Marines - urobia presne to čo urobili v Iraku, zvrhnú Chavezovu vládu a nahradia ju svojimi vlastnými lídrami, obsadia ropné polia a ostatnú dôležitú infraštruktúru a nechajú Venezuelčanov navzájom sa vyzabíjať.

Toto sa stane, keď nadíde ten pravý čas, kedy bude nevyhnutné chrániť Americké záujmy a hlavno-prúdový Američania to všetko budú sledovať na CNN a Fox News z ich komfortných bazénov a džakúzi na veľkoplošných obrazovkách, aplaudujúc prezidentovi Bushovy za to, že ich znovu raz zachránil pred komunistickým diktátorom ako Chavez a nebezpečnými teroristami, ktorým je venezuelský ľud.

Zhodnoťme situáciu, v ktorej sa Venezuela nachádza.

1. Amerika je odhodlaná chrániť si svoju nadradenosť vo svete politicky, ekonomicky a

    vojensky, urobí všetko nevyhnutné, aby tento cieľ naplnila.

2. Kontrola svetových zásob ropy je bezpodmienečná.

3. Vyvolanie regionálnej vojny na Blízkom Východe je nutné, ale s najväčšou pravdepodobnosťou zapríčiní prerušenie zásobovania ropou na neurčitú dobu, čo môže spôsobiť ekonomický kolaps.

4. Venezuela je jediná krajina disponujúca enormnými zásobami ropy, ktoré Amerika potrebuje na preklenutie obdobia vojny na Blízkom Východe, ktorá by mohla trvať roky, alebo dokonca desaťročia.

5. Americká armáda vidí inváziu Venezuely skôr ako cvičenie, než hodného protivníka, s jej relatívne malým vojskom disponujúcim so zastaranou technikou a vybavením. Niečo ako zobrať dieťaťu lízatko.

 Stane sa to pred, alebo po bombardovaní Iránu? To nie je možné s istotou určiť, lebo každú chvíľu sa môže hocičo udiať čo pozmení plány, ale jedna vec je istá...Keď na Irán začnú padať bomby, akože začnú, Chavez zastaví Amerike prísun ropy a to bude všetko čo Bush potrebuje, aby spustil inváziu Venezuely, a znovu mu raz prejde napadnutie suverénneho národa, lúpež jeho nerastných zdrojov, zabíjanie jeho ľudí a vyhlásenie ďalšej misie za dovŕšenú vo "Vojne proti Teroru".

Zdroj: http://www.handsoffvenezuela.org/Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Katka   |   ip:217.145.2   |   2009-07-27  (22:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Existuje z tejto hrôzy menom AMERIKA cesta von? To nám naozaj nič iné neostáva len sa prizerať? Kedysi som aspoň Rusko považovala za silný protipól Ameriky. Jeho silou sa udržiavala aspoň aká taká rovnováha. Teraz už všetko nahráva tej horde indiánovrahov.


rumburak   |   ip:91.127.16   |   2009-07-27  (22:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  článok v celku dobrý. vístižný. škoda že takto to nevyzerá v "médiach". vsetky farebne revolucie ma nasvedomí cia, aj nepodarenú zelenu v irane. Chavez a Ahmadinedzad su hrdinami. a kto je hrdina? osamotený bojovník, ktorý stojí proti zlej vacsine.podla medii su tito hrdinovia jeden komunista a druhy terorista. takisto ako napriklad Karadžič. ak by sa aj niekde vyslalo vojsko NATO môžu tam ist aj naší "vojaci". lepšie povedané žoldnieri, ktorí prisluhuju siofašistickým US pri plnení plánov s trápnym heslom ,,slobody a demokracie".


cv   |   ip:77.247.22   |   2009-07-27  (22:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aspon trosku radosti mam ked vidim takych ludi ako Katka,rumburak, kri, a dalsích.
Lebo z niektorých ma ide roztrhnut.
Vid Godwinson a Slayer.


x_aštar   |   ip:95.102.87   |   2009-07-28  (00:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  skvely clanok ak to spravia eu sa musi pridat k ruskux_aštar   |   ip:95.102.87   |   2009-07-28  (00:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  btw aky rockovy obrazok - eddie


VV   |   ip:121.91.16   |   2009-07-28  (02:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Clanek je vyborny i kdyz z neho jde des. Nekdo se zde ptal, co proti tomu delat? Mozna to neni mnoho, ale osobne jsem zacal bojkovat McDonald, KFC a pokud mozno jake koliv zbozi made in USA. Nechodim dokonce ani na americke filmy do kin, nekupuji si jejich DVD a zjistuji po case, ze me to vubec nechybi. Podepsal jsem petice proti zakladnam, odhlasil TV a pokusil se informovat o soucasnem deni ve svete z necenzorovanych masmedii co nejvetsi okruh pratel a znamych. Zde jsem bohuzel narazil asi z 80% na jiste furiantsvi cechu, kteri za nejvetsi frajerinu a protest projevuji nezajem o politiku a nechut jit k volbam. Pokud se tohle nezmeni, tak narod jako takovy pujde i nadale jako to stado tam, kde nas chce amerika mit a zatimco oni budou s Ruskem jednat a obchodovat a s Cinou to same, na nas nechaji vazalskou spinavou praci podobne jako to provedl v extremu Sakashvili i Litevske pochody nacistu jsou dobre, jen kdyz je to proti Rusku - zemi nejbohatsi na nerostne suroviny, lesy, urodnou pudu, vodu atd.


KAMEN   |   ip:89.173.6.   |   2009-07-28  (05:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VV: 80 % ? SK,nic lepsie...Kam pozries,vydis same debilne bytosti,chodi to po ulici,bezhlavo,buducnost neista.
result:NWO je vlastne fajn,iba "pan kokot" vezme vakcinu, no budu niekomu chybat tie tela bez duse ? Ale kde,svita na lepsie casi,a az zidaci dokoncia pracu za nas slovanov(naivne,ze to snad robili pre svoj prospech),potom ich jednoducho "odstranime" a svet bude hned krajisi.
Co je krajsie ako predstava,ze ti zidak lesti podlahu v dome za kopcek rize a pohar vody /den ? Muheheheh


klifton   |   ip:91.127.18   |   2009-07-28  (06:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  celkom logický povedané, ale: tento článok bol z doby, keď amerika o kríze ešte ani nechýrovala!!

Podniknú Spojené Štáty útok na Venezuelu pred alebo po bombardovaní Iránu?
By The Corruption Crusaders
Thursday, 28 June 2007

odvtedy sa veľa zmenilo a nie amerika, ale čína sa stáva hráčom no. 1, a v tesnom zavese rusko (alebo naopak?).
Na vedenie III. svetovej už amerika nemá (rozpadá sa aj vnútorne), môže už len rozdúchavať konflikty, ale aj to je dosť.


klifton   |   ip:91.127.18   |   2009-07-28  (06:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  celkom logický povedané, ale: tento článok bol z doby, keď amerika o kríze ešte ani nechýrovala!!

Podniknú Spojené Štáty útok na Venezuelu pred alebo po bombardovaní Iránu?
By The Corruption Crusaders
Thursday, 28 June 2007

odvtedy sa veľa zmenilo a nie amerika, ale čína sa stáva hráčom no. 1, a v tesnom zavese rusko (alebo naopak?).
Na vedenie III. svetovej už amerika nemá (rozpadá sa aj vnútorne), môže už len rozdúchavať konflikty, ale aj to je dosť.(aj keď na druhej strane - krysa je najnebezpečnejšia, keď ju zaženieš do kúta)


RESIDENT   |   ip:78.141.10   |   2009-07-28  (10:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja som tiez na strane rusov a je iste ze nadvlada usa sa skonci v 3.svetovej vojne pretoze ked sa spoja rusko,cina,kldr,iran,venezuela proti nato bude to riadne krvava vojna.bohuzial aj my sme v nato takze budeme zatiahnuty do vojne na strane ameriky.no co uzked sem pridu rusi ako v 1968 tak aspon budeme vediet co nas caka....


cv   |   ip:195.146.1   |   2009-07-28  (12:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  o venezuele a Chavesovi odporucam precitat si clanok

http://www.rozhlas.cz/cro6/stop/_zprava/551371


cv   |   ip:195.146.1   |   2009-07-28  (12:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vynato z clanku:
Co myslí Chávez tím svým socialismem? Protože to je slovo, kterým se ohání už hezkou řádku let a on sám to definuje jako jakýsi socialismus jednadvacátého století, což je jakási nová teorie nové cíle, které nejsou shodné s tím socialismem, který jsme tady znali my ve střední a východní Evropě. Podle něj socialismus jednadvacátého století je takový systém, kde všichni mají, řekněme, stejné možnosti, stejná práva, sociální rovnost, kde by měl každý možnost přístupu ke zdravotnictví, ke školství, seznat nějaké důstojné zaměstnání, důstojnou roli v té společnosti. Vlastně chce, aby ty výdělky z té země, právě ty petrodolary, ty výdělky z té ropy zůstávaly v zemi, aby se vlastně rozdělovaly, jak jsme řekli již rozdávaly, ale rozdělovaly víceméně spravedlivým podle Cháveze sociálním způsobem právě do těch potřebných projektů, které on plánuje pro ty a realizuje pro ty nejchudší, jak je tedy stavba škol, poliklinik, zdravotnických zařízení a dalších věcí. To znamená, že podle něj to je jakýsi socialismus, kde se ovšem zachová úloha trhu a úloha tržního hospodářství, která se nedá změnit. On ji pouze omezuje různými limity, různými kvótami, například výrobními kvótami, limity cen a podobně, daní to znamená, že on je jakýmsi způsobem reguluje. V podstatě dá se říci vzdáleně, velmi vzdáleně, že dělá podobnou úlohu jako dělá, řekněme, Evropská unie, které také nenechá jsi ten běh těch věcí řídit pouze ten trh, ale která také ustanovuje si nejrůznější výrobní kvóty, spotřební kvóty vývozní a podobně, takže ovšem ve Venezuele to je potřeba vidět v těch latinsko-amerických podmínkách, takže nejde o socialismus, který jsme znali tady my. On sám také v průzkumech může zjistit také to, že když se v průzkumech dá Venezuelanům otázka, zda by chtěli, řekněme, socialismus kubánského typu, tak pětaosmdesát procent Venezuelanů je proti. To Chávez rozhodně ví, a proto je celkem opatrný, i když Fidela Castra jmenuje často a často s ním hovoří a často se jím ohání, tak ví moc dobře, kam až může v těchto reformách zajít, aby to ti lidé stále ještě tolerovali, takže myslím, že obavy, že by udělal z Venezuely Kubu, nejsou na místě. Myslím že by to byla jeho sebevražda a že on docela dobře ví, protože je velmi chytrý politik, kam až asi může zajít a to v kostce, řekněme, definuje tím socialismem 21. století.Balduin   |   ip:84.245.71   |   2009-07-28  (18:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  USA na to podlamna nema toto neni Irak ani Afganistan toto su silne ekonomiky a armady, treba ich znicit zo vnutra preto to saskovanie okolo Iranskych volieb to iste robili media pri volbach v Bielorusku i ked dost naivne. Ale naco sa tym zaoberat, Slovensko je aj taklen gubernia a mozme byt radi ze mame aspon statut kolonie, takze nase nazory su nepodstatne. A uz len tolko ze radsej socializmus vo Venezuele ako tento hybridny ekonomicky system na Slovensku ktory mi pripada len ako zobranie o investorov.


kokos   |   ip:85.248.3.   |   2009-07-28  (20:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre KAMEN: "Kam pozries,vydis same debilne bytosti,chodi to po ulici,bezhlavo,buducnost neista"
A čuduješ sa ze takéto bytosti chce "niekto" ovládať vo svoj prospech? Ja nie.


cv   |   ip:77.247.22   |   2009-07-28  (20:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre Kamen a kokos
presne aj mne sa tak ludia javia.Ale sami si su na vine,lebo ked im nieco povies hned prskaju a pozeraju na teba ako na debila.Tiez sa necudujem ze ich jedna skupina nazýva Gojami- tupcami nevedomými.
Co je najhorsie ze asi maju pravdu.


longchi   |   ip:78.16.249   |   2009-07-29  (02:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tu su na vine rozni ludia, lebo ani sami sme si nevedeli vychovat svoje tak ako by sme chceli. Zoberte si, keby sa v kazdej rodine vychovavalo podla zvykov a slusne, tak by dnes uz nepobehovali po svete tieto cudne tvory, ktore bez skoly nie su ani na pokec! A kto za to moze??? Myslite, ze sami si za to mozeme?? No skuste este raz porozmyslat, ze ako sme prisli k tejto dobe, postracali suverenitu nasich statov a mnoho dalsich veci o ktorych drviva vacsina nema ani potuchy?? A mysleli sme si ako si aj teraz myslime, ze vsetko to co sa povie v telke je cisto cista pravda a nic ine!!!po nevelkom rozmyslani a urcitych informaciach dospejete k jednej 6-cipej hviezde!! znicit, naburat, zdeorganizovat, samozrejme po tichu, aby sa neprezradil plaan!!


Rousseau   |   ip:85.237.22   |   2009-07-29  (13:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tiez som hovoril znamym o tychto clankoch a jaka je skutocnost naozaj..smiali sa mi a jak debili opakovali co povedali v telke-trapne..a potom sa ludia cuduju ze co sa tu deje


Katka   |   ip:217.145.2   |   2009-07-29  (14:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dnes majú mocní už iné prostriedky na ovládanie más ako bičík. Dnes je to veda o ľudskom správaní, sú to hordy psychológov a na manipuláciu slúžia média, reklama.... Tomu sa vraví sofistikovanejší prístup. Takto si ľudia myslia, že je všetko vlastne ok, nič sa nedeje a tí hore nám chcú len dobre, občas sa to síce poserie, ale určite nám chcú len dobre....veď by sme ich inak nevolili.....My nemáme na výber, kohokoľvek zvolíme je podplatný vyšším záujmom. Tých zopár ľudí, ktorí majú oči otvorené, to je hračka naválať na nich špinu a zosmiešniť ich rečí verziami o konšpiráciách a davy pekne poslušne omieľajú to, čim boli naprogramovaní.


Dr.House   |   ip:213.151.2   |   2009-07-29  (23:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  potlesk pre autora....konecne nieco pravdive len ma zaujima ci to nie je stare lebo uz dnes je Obama :)


makcupikcu   |   ip:84.47.20.   |   2009-07-30  (01:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jedine ako proti tomu bojovat je informovat co najviac ludi snazil som sa o to este sa sem tam stale snazim ale ludia na to reguju rozne 70 % ta rovno vysmeje bud ich nezaujima nic alebo omielaju to co im serviruju v telke 25 % ta vypocuje zvazi a nakoniec odopovie ze sa ich to netyka a ze co oni s tym 5 % sa s tebou bude o tom bavyt a nakoniec skoncite nadavanim na svet a na zidov znicite si nervy a ak s tym idete do medii tak aj zivot takze ak niekto vidi vychodisko sem s nim


longchi   |   ip:78.16.249   |   2009-07-30  (02:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vychodiskom by bolo ako vravis neustale oboznamovanie pravdy ludom, tak ako to oni robia ked chcu zrobit z klamstva pravdu. Dookola dookola dookola 100x tvrdena loz sa stava pravdou! Sami nam na to dali recept, len to uz musime dotiahnut.Treba konat rychlo a razantne, zobrat spreje ktore nejdu dole a postriekat zaujimave budovy okolo ktorych chodia ludia do prace tym, ako napr. NWO nechceme!! Lisabonska zrada!! ale to su len jednoduche veci, ktore ludia nepochopia, treba im to nastriekat zrozumitelnejsie, aj to sa da. Pouvazujme, nemame vela casu!!!


slovensky kral   |   ip:86.15.46.   |   2009-08-02  (05:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cv: zabudol si pripisat aj mna :) xixi

all: cesta von existuje a aj sa pripravuje... ale preco by sa mala moc medializovat?
uz coskoro...


Muad'Dib   |   ip:91.127.36   |   2009-08-02  (22:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Máš to síce pekne napísané, ale Tvoje údaje o počte obetí a utečencov sú iba polovičné.

Neverím, že sa špinaví Amíci odvážia vztiahnuť svoje hnusné paprče aj na Venezuelu, pretože by sa mohli škaredo spáliť; Venezuela totiž nie je izolovaný štát ako Irak, sužovaný drakonickými sankciami, ale má dobré a strategické vzťahy s Ruskou federáciou. Takže akcia OSN nehrozí. Iba ak diverzné akcie, na to sú Amíci naozaj "profíci".

Ak by Amíci boli zaútočili na Iráncov jadrovými zbraňami, tak nastane apokalypsa, pretože potom by Rusi usmažili Am=ikov a pravdepodobne aj ich európskych spojencov z NATO, ktorí by boli zapojení do programu zdieľania jadrových zbraní.

Ináč, čo sa týka Cháveza, tak ten sa raz v pohode vybral do Bronxu a družne sa tam potľapkával s miestnymi obyvateľmi.
Taký Buš by sa tam neodvážil páchnuť ani v kolóne tankov a obrnených transportérov.


Katka   |   ip:217.145.2   |   2009-08-02  (23:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slovensky kral...neprezradiš??? Zaujíma ma to.


slovensky kral   |   ip:86.145.22   |   2009-08-11  (19:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  katka...
vytvorit nieco co iny nemaju... teda tie tzv velmoci, vytvorit krajinu kde ludia budu stastny a pomaly zabudat na hodnotu penazi a zacnu zit hodnotu zivota, lasky, rodiny...

urobit z mocnosti bezmocnosti... ich vlastnymi zbranami....


FRODO   |   ip:87.244.20   |   2009-08-14  (21:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  USA sa vdaka krize rozpada ALE DEJE SA NIECO HORSIE NIECO CO BUDE HORSIE AKO USA BUDE TO SEVERO AMERICKA UNIA. A CO JE NA TEJTO UNI NEBEZPECNE ZE AK STE SI VSIMLI V USA SA ROZBEHLO NIECO AKO SUKROMNE ARMADY JEDNA TAKA UZ OPERUJE V IRAKU A ZAKLADAJU SA DALSIE A V TEJTO UNI SA ROZBEHNU TIETO SUKROMNE ARMADY DOKONCA AJ POLICIA A SUKROMNE VEZNICE NAPLNO. TAKTO VZNIKNE NAJVECSI FASISTICKO TOTALITNY STAT SVETA S KTORYM PRIDE NWO.


joplins   |   ip:79.138.23   |   2009-08-14  (22:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  frodo- to je ono. my to vieme uz dlho, my co sme nabozensky vymlety debili. my to vime uz asi tak par let, vole. vono toje napsany v ty knizce o bradatom jeziskovi co sa vsetci z nej tak smeju!! my to uz davno vieme ,ze pride svetovlada a z nej povstane jeden ktory bude najhorsi zo vsetkych ludi a spusti taky teror na a zemi aky este nebol odkedy je na nej clovek. aj to vieme!!!!a my vypatlane ovce co nic neviem len pocuvat tucneho farara a davat mu peniaze vieme este aj ine veci z ktorych sa ale väcsina ludi zo super otvorenymi ocami a neskutocne bystrym a prenikavym myslenim smeje, A PRETO ZE SA Z TOHO SMEJU O TO HORSIA A TVRDSIA BUDE RANA NA PYSK, KED PRIDE, LEBO JE NECAKAJU!!! vdaka mily frodo, ze to aj ty vies.. drz sa...


slovensky kral   |   ip:81.131.15   |   2009-08-22  (20:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins; ale nezabudaj ze pride aj opozit... kral ktory bude bojovat za dobro pod zastavou svojho pana... Krala kralov a Pana panov :)

apro[po; all; coho sa bojite? Huga? tak to je ten coho sa treba bat najmenej...
apropo. nwo uz prichadza... stale je... kazdou zmenou a td sa meni aj nwo :) jedine prave nwo / ze joplins / pride v den zuctovania a v posledny den :)slovensky kral   |   ip:81.131.15   |   2009-08-22  (20:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins; ale nezabudaj ze pride aj opozit... kral ktory bude bojovat za dobro pod zastavou svojho pana... Krala kralov a Pana panov :)

apro[po; all; coho sa bojite? Huga? tak to je ten coho sa treba bat najmenej...
apropo. nwo uz prichadza... stale je... kazdou zmenou a td sa meni aj nwo :) jedine prave nwo / ze joplins / pride v den zuctovania a v posledny den :)sudruh   |   ip:80.81.232   |   2009-08-22  (21:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Samotne usa na venezuelu nezautocia ale najskor postvu proti nej ich susedov napriklad kolumbiu a az potom vpadnu do venezueli. Usa nikdy nezautocili na ziadnu krajinu bez toho aby ju nenechali mlatit sa s inou alebo vlastnym obyvatelstvom.


slovensky kral   |   ip:86.172.21   |   2009-08-23  (13:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sudruh: neboj. nik na nikoho utocit nebude. nezabudaj ze este stale sa situacia sleduje aj z inych stran... apropo. ak nahodou nevies tak krali Svedska, Norska, a Hlavne Spanielska to nedopustia!!! pretoze tam terorizmus asi nepresadia USA a asi vyroby zbrani proti svetu tiez nie... a Spanielsko si USA nepostve!!!! na to nema dost sil!
apropo a ani kral Kralovsta Slovenskeho :) to nepripusti... v pripade akohokolvek utoku by Slovensko vystupilo okamzite z NATO!!! ver tomu


sudruh   |   ip:80.81.232   |   2009-08-23  (18:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slovensky kral,
bodaj by si mal pravdu, ale aj keby ktokolvek zautocil na venezuelu, slovensko urcite nevystupi z nato, teda aspon ja si zatial neviem predstavit dovod na vystupenie.


slovensky kral   |   ip:77.93.216   |   2009-08-23  (20:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a ja budem v tom hrať veľmi,veľmi moc významnú úlohu , však uvidíte TUPCI!!!! :)


slovensky kral   |   ip:86.152.12   |   2009-08-30  (13:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prepacte za slovicko tupci od slovenskeho krala co rad pise za mna....


ale v podstate napisal dobre :)


slovensky kral   |   ip:86.152.12   |   2009-08-30  (13:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  clovece co pises za mna. kym pises veci bez urazok je mi to jedno, ale v mojom mene niekoho urazat???

preklinam kazde Tvoje slovo, nech kazde slovo sa obrati vzdy proti Tebe, nech vzdy ludia prekrutia Tvoje slova a myslienky! preklinam Tvoje slova navzdy!!!diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Svedectvo bývalého jasnovidca a prútikára o nebezpečenstve okultizmu

Psychotronika môže byť i nebezpečná - prednáška bývalého prútkara a jasnovidca Martina Ševčíka z 12.2.1992 v Novom Meste na Morave. Autor podáva svedectvo o vlastnej skúsenosti v tejto oblasti, detailne opisuje praktiky, ktoré používal a princíp fungovania jeho schopností a zdôrazňuje nebezpečenstvá a dôsledky návštevy u ľudí s vešteckými schopnosťami.


Začína obdobie nepokojov a demonštrácií po celom ...

Úžasné fotky toho, co svět jí

Nigel Farage: EU způsobí masivní nepokoje a revoluce v ...

I dvanáctiletá holčička ví, proč jsou země světa v...

Koniec Eurozóny bude bolieť hlavne bankárov, nie ľudí

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.4422 s