16. Júl 2019
    
Podporme informovanosť v slovenských médiach - Dolezite.sk

Podporme informovanosť v slovenských médiach


  2009-05-23  (20:49)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
tv, stv, Huďo - Podporme informovanosť v slovenských médiach

Ľubomír Huďo je jeden z mála redaktorov v našich médiach (možno by bolo lepšie napísať jediný), ktorý dokáže podať skutočné dôležité informácie o svetovom dianí v slovenských televíziách. Dôkazom je výsek z posledného vydania Ranného magazínu uverejneného na stránkach TV Ina. Problémom je však nedostatok času (nehovoriac o vysielacom čase), ktorý mu je venovaný. Pokúsme sa spoločne presvedčiť STV, že by sa ľudom ako Ľubomír Huďo venoval náležitý čas v programe a pošlite mail na listydivakov@stv.sk.

Tu je príklad mnou odoslaného mailu:


Dobrý deň,chcem pochváliť redakciu STV, že minimálne v relácii Ranného magazínu, dokázala dať príležitosť Ľubomírovi Huďovi, ktorý verejnosti ponúka alternatívne, avšak čo je dôležitejšie, pravdivé informácie o dianí vo svete, dôležitých témach, ktorým sa hlavné správy vyhýbajú, prípadne skresľujú. Chcem vyzvať slovenskú televíziu.. nie. PROSÍM STV, aby tomuto a/alebo ďalším redaktorom, ktorí dokážu podávať takéto dôležité informácie zo sveta, venovala viac času, prípadne diskusné relácie, alebo samostatné spravodajské relácie v pozdejších poobedňajších hodinách. Potrebujeme viac ľudí ako Ľubomír Huďo a televízie, ktoré sa odlišujú a nejdú s prúdom.

Ak táto prosba zostane nevypočutá, prosím, aspoň pochváľte Ľubomíra, že si vážim, čo robí.

Ďakujem.Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Raziel   |   ip:85.237.16   |   2009-05-24  (16:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Je to naozaj super čo sa tento pán Huďo snaží v aj keď len krátkom čase o skutočnom diani vo svete ozrejmiť. Dúfam ,no s malou nádejou ,že mu to vydrží dlhodobo. Ozaj nevšimli ste si ako sa zakaždým moderátory až neveriacky tvária . Normálne ostávajú v úžase , ako keby išlo o scifi!!!!Balduin   |   ip:84.245.71   |   2009-05-24  (16:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja sa cudujem tomu ze informacie ktore hovori vobec odvysielaju, patri mu vsetka cest samozrejme.


Rootchyld   |   ip:78.98.153   |   2009-05-24  (17:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Drzime palce LUbomírovi!!!! Veríme, že ho NEPREPUSTIA, veď STV nie je platená "CME", existuje s našich Koncesionárskych poplatkov!!!!


moznost sa vyjadrit   |   ip:91.148.15   |   2009-05-24  (17:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Uz len pre tu srandu a moznu zmenu pomerov vo vysielacom case a hlavne, ze ide aspon ciastocne o nieco konkretne si myslim, ze to treba podporit. Najlepsie bude ak kazdy napise cisto svoj nazor a sam za seba ci sa prirodzene zdvorazni zaklad - slobodne rozmyslanie a diskusia. Vsetci co sa pytaju maju tak teraz jedinecnu sancu podporit to. A najlepsie bude zaroven to zaslat aj na nasledujuce emaily vid. http://www.stv.sk/stv/o-stv/vedenie/

Mgr. Štefan Nižňanský
generálny riaditeľ
stefan.niznansky@stv.sk

Mgr. Roman Lipták
riaditeľ programu
roman.liptak@stv.sk

PhDr. Ján Šmihula
šéfredaktor Hlavnej redakcie spravodajstva a publicistiky
jan.smihula@stv.sk

stefan.niznansky@stv.sk, roman.liptak@stv.sk, jan.smihula@stv.sk, listydivakov@stv.sk

Plus nakoniec to dat do skrytej kopie na dolezite@dolezite.sk aby mohol admin spocitat celkovy pocet odoslanych emailov.

Co na to vravi admin?Gaspar   |   ip:217.12.51   |   2009-05-24  (18:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takýmito mailami len šéfov upozorníte na to, že do vysielania niekto prepašoval škodnú. A bude po Huďovi. Takéto maily sú netaktické.


pista hufnagel   |   ip:78.99.146   |   2009-05-24  (18:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  fak sa cudujem ze mu to este nejakay aktivny papalas nezakazal vysielat.tiez mam obavy ze mailami sa upozorni nejaky aktivny proamericky sef a bude po vysielani.


moznost sa vyjadrit   |   ip:91.148.15   |   2009-05-24  (18:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To akoze myslite ze este o tom nevedia? Ak bude mat admin dokaz o pocte odoslanych emailov, a bude ich mozno az prekvapivo vela a Huďa odvolaju tak je, mozno, vasa konstrukcia spravna. Nestoji to za to?


Piko   |   ip:78.99.41.   |   2009-05-24  (19:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Húúúďo,Húúúďo,Húúúďo...Slovenskóóóóó,héja,héja,héja Slovensko!

to akože ho podporujem :D
Inak som si všimol,že v poslednom čase sa minimálne ten moderátor tvári že berie ľuba vážne.Asi o tom rozprávajú v zákulisí ,ked je čas.


Mato   |   ip:78.99.213   |   2009-05-24  (19:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vždy ho vypnú keď prichádza k najlepšiemu... :Dwhat?e   |   ip:84.47.67.   |   2009-05-24  (20:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Boze ty si dal do toho listu " ALTERNATIVNE " informacie ??.

Ja som samozrejme za aj je to super ale radsej len napis ze ta tato informacia zaujala a ze to bolo dobre ako pouzit slovo alternativne.
Pre televiziu ktora kazdy den v spravach nieco uvadza a v rannom magazine hovori ich redaktor a sa nezaujimaju co ked napis ze to bolo super posunu ho ale myslim ze slovo alternativne pre nich moze znamenat nieco ako "z toho budu problemy" alebo "sakra nejaky politik, pravnik alebo niekto sa do toho obuje co to pustame takk to radsej zrusme" (samozrejme nemaju sa do coho obut len to bol taky priklad ktory nemusi byt pravda ale ... )

Inak super :)


Hades   |   ip:83.45.195   |   2009-05-24  (20:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Raziel
Na tu tvoju vetu :“ Ozaj nevšimli ste si ako sa zakaždým moderátory až neveriacky tvária . Normálne ostávajú v úžase , ako keby išlo o scifi!!!!“
Čiste podľa môjho odhadu usudzujem, keď tak vezmem do úvahy komunistické fámy z pre 89teho. A to že keď sa rozprávalo za komančoch, že prezident má plat 30tisíc, tak sme boli nespokojní, že je darmožráč. Osobne poznám ľudí čo pracovali na šachte ako predáci (za komančoch samozrejme) A mali výplaty 12 tisíc a viac, Auto, síce len škodovka posledný model stál 54 tisíc, byt 15-30 tis. ako a kde aký veľký. Alebo si dostal zadarmo od podniku kde si robil alebo od štátu. Koľko mohol zarábať moderátor, ja odhadujem takých maximalne, ale fakt maximalne 5 tis. Pochybujem že by im dali komanči zarobiť viac ako baníkom, vojakom, policajtom (nemyslim tým tych úplne radových). Taktiež neviem presne koľko môžu zarábať moderátori dnes, lebo ani sa s tým nepochvália (zaujimave) ani ti to nikde nezverejnia. Odhadujem takých 40 - 80 tisíc. Ak vezmeme do úvahy ktorý systém je pre nich z ekonomického hľadiska najlepší. Nie prvotnopospoľna spoločnosť, nie fašizmusm, nie komunizmus, nie socializmus, ani nie pravá demokracia (tá pravá by tiež neplatila neproduktívnych a darmožráčov). Len liberalizmus (korporácie = ilumináti = sionisti = bankeri = a pod) im to umožnuje A aj keď možno poniektorí moderátori vedia alebo tušia o čo beží, tak majú ten debilný výraz v tvári kvôli tomu, keď si predstavia svoju výplatnú pásku v inom systéme ako je tzv. demokracia. A po druhé, kto môže vyhrať konkurz na moderátora? Nie ten kto má hlboké myšlienky, ten kto vie mlátiť prázdnu slamu najlepšie. Zhruba asi tak.

Gaspar
Ak im to nepovieme, tak si budu myslieť že všetko je v poriadku, a už celkom si môžu robiť čo chcú.

A prvá demonštrácia v Prahe za zhodené dvojičky (v EU), a to čo možno jediná TV STV v EU dáva, len dokazuje že Slováci a Česi ešte nie sú tak vypatlaný národ ako západná Európa. (samozrejme to hovorím všeobecne)hepa   |   ip:85.216.15   |   2009-05-24  (21:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  myslím si,že ľudia sú hladní po takýchto informáciách a i keď sú to len ranné správy, buďme radi, že existujú.možno sa raz dočkáme naozajstného pravdivého spravodajstva aj na Slovensku.ľudia už konečne potrebujú poznať pravdu a dúfam, že to nebude až tak dlho trvať.držím palce Ľubovi H.a kažej pravdivej informácii.verte mi raz príde čas, kedy mlčanie bude hrozba.


marci003   |   ip:88.212.41   |   2009-05-24  (23:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ďakujem adminovi za zverejnenie. Čo sa týka mnou odoslaného mailu, nemal som žiadnu odozvu. Snáď niekto z vás.


klifton   |   ip:91.127.29   |   2009-05-25  (11:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  super!!!, ale: neverím tomu, že vedenie TV nevie, čo sa bude v reláciach vysielať a teda, že to neschvaľuje. Potom je otázka: Čo to komu prinesie?

Ak Huďové vystúpenie bolo len prieskumom, aké budú ohlasy a záujem o tieto témy (samozrejme, že ľudí vždy priťahujú sprisahania, tajné spolky a iné záhady...) a dostanú potom priestor v TV ako diskusné a tým pádom vlastne "zábavné relácie", témy, ktoré sú vážne sa sprofanujú a zdiskreditujú a vlastne všetci budú o tom hovoriť, ale nikto to nebude brať vážne, a tu som sa dostal k otázke: komu to prinesie úžitok? Odpoveď je jasná: tým, ktorým záleži na tom, aby vážne veci ľudia nebrali vážne a keď sa prebudia - bude neskoro. ( povedal by som, že to môže byť aj v znení starého hesla: "Zlodej kričí: chyťte zlodeja") A teda ešte jedna otázka: kto ho dostal do vysielania STV s touto témou?


Monika   |   ip:77.234.24   |   2009-05-25  (13:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak táto prosba zostane nevypočutá, prosím, aspoň pochváľte Ľubomíra, že si vážim, čo robí.


Mám písať do STV, že si autor tohto textu váži Ľuba??? No to je vtipné viac ako samotný výkrik do tmy tohto článku. V STV sa ti akurát tak vykašľú na tvoju aktivitu s mailikmi. Ale vážim si tvoju snahu... hoci je zbytočná.


rts   |   ip:91.127.12   |   2009-05-25  (14:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klobuk dole pre Lubom Hodom, lebo na publikovanie informacii do ktorych sa pustil on nemaju ludia zvacsa odvahu. Dufam, ze jeho publikovanie nebude potlacene vyssimi zaujmami.
Drzim palce a vela sil.


Aďo   |   ip:91.127.4.   |   2009-05-25  (14:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre klifton: myslim,ze si celkom dobre odhadol ich zamer.tiez mi bolo divne, ze nieco taketo STV odvysielala, aj ked len v rannom magazine.je to nieco podobne ako americke filmy.tocia filmy o mimozemstanoch,tajnych vyskumoch,tajnych zbraniach (napr.Prepadnutie v Pacifiku:Temne uzemie-ten satelit, s ktorym sa dalo vyvolat umele zemetrasenie),tak kto by potom povedal ze to moze byt pravda a ze nieco ako HAARP moze existovat a ze naozaj mozu ovladat pocasieivo   |   ip:78.99.4.4   |   2009-05-25  (15:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.referendum2009.sk/ musi to prejst!!!!!!!!!!!


what?e   |   ip:84.47.14.   |   2009-05-25  (17:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aďo: tak tak oni natocia film ktory je akoze sci-fi ale spravia ho realnejsie ako skutocnost a potom ak sa niekto dozvie pravdu tak si povie: blbost to je ako s filmu.


Janoo   |   ip:78.99.64.   |   2009-05-25  (20:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nasiel som krasnu myslienku na webe: "Extrémismus je kouřová clona pro odlákání pozornosti od korupce ve státní správě". Ako by mi z jazyka vypadla. Cim viacej nas media upozornuju na extremistov ci uz z madarska alebo slovenska, tym intenzivnejsie nasi janosikovia v politike kradnu.


Miro   |   ip:87.244.20   |   2009-05-25  (21:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak klobúk dole pred STV, pokiaľ chce túto reláciu predkladať divákom ako serióznu rozpravu, ako poskytovanie skutočne nového rozmeru pohľadu na skazený západný tzv. demokratický systém ovládania ľudí. Treba si skutočne uvedomiť, že sme občania a nie OVČANIA, ako to Ľubo Huďo v jednej z relácií výstižne nazval. Držím mu palce, aby dokázal svoje názory nebojácne predkladať a otvárať ovčanom oči a občanov utvrdzoval v ich doterajšej vnútornej pravde.


klifton   |   ip:78.99.124   |   2009-05-26  (06:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre Miro: to nebola relácia Ľuba Huďa, to bolo jeho krátke vystúpenie v Rannom magazíne ohľadom skupiny "Bilderberg".

A znovu dávam otázku: Kto určuje, čo sa bude vysielať? Nejaký redaktor? Jeho vedúci? Riaditeľ STV? Kto ovláda všetky média hlavného(a v podstate jediného) prúdu? Odkiaľ sú riaené? Keď dáš správne odpovede na tieto otázky, potom budeš vedieť z ktorej strany vietor fúka (tým netvrdím, že ja to viem).Myslím si, že ak toto vystúpenie v rannom magazíne bol pirátsky kúsok, tak Huďo rýchlo skončí. Ak nie, tak to bola skúška. Okrem toho: koľko ľudí pozerá ranný magazín? (nebol to pokus o zvýšenie sledovanosti zaradením jednej, takmer všeobecne známej, aj keď kontoverznej skutočnosti s nádychom senzačnosti? Koľko ľudí bude teraz čakať, že opäť vystúpi, tentokrát s niečim senzačnejším?)


Miro   |   ip:87.244.20   |   2009-05-26  (07:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre Klifton
Samozrejme, opravujem sa, bol to len príspevok, koniec koncov, prečo by nemohli v STV zriadiť reláciu na podobné témy, ako kedysi mal priestor Štefan Hríb, ktorý však zrejme pre svoje neslovenské postoje a cudzie záujmy a názory, ako aj názory hostí jemu podobných radšej odišiel do inej, sionistickej TV.


klifton   |   ip:78.99.124   |   2009-05-26  (07:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre Miro: :o))). vidíš? sám si si odpovedal, prečo by STV asi takúto reláciu (v serióznej forme) nezriadila. A ten Hríb je asi tiež dobrá odpoveď. :o)) (ale skôr by som mal dať: :o((( )


marcel   |   ip:78.99.84.   |   2009-05-26  (09:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ahoj podla mna je lubo Huďo super jediny redaktor televizie čo povie pravdu, ael môže sa stať že príde o miestov telvízii a možno ho už nikto v masmédiách nezamestná, lebo sila rchsildovcov je všade okolo nás. ja pozeram aj tvina tam sú teiž dosť objektívne informácie alebo www.prop.sk.


Patrik Stašenko   |   ip:213.151.2   |   2009-05-26  (14:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  klifton: Celkom fajn uvazovanie. Mna pri tvojich otazkach napadlo toto: nikto z nas nemoze poznat taktiku hry v zakulisi STV, aki ludia s akymi zaujmami sa tam realizuju, kto chce cim co dosiahnut, atd. atd. Lenze....raz som zapocul ang. vyraz, ktory sa mi pozdava "thinking global, making local". V suvislosti s diskusiou: vacsina tu citajucich je dobre oboznamena s "ludmi za oponou". Ja som presvedceny, ze ako sa system (viac-menej cielene; avsak v niektorych aspektoch mozno neocakavane), tak sa aj u "ludi za oponou" zacina formovat stale silnejsia "opozicia". Jednoducho povedane, neverim ze 100% elity predstavuje Temnotu. Musi tam byt aj Svetlo. A o tom, ze aj elity maju medzi sebou rozpory snad nikto z vas nepochybuje. Takze - co ak ti, na "strane Svetla", ktori na to maju (peniaze/vplyv/moc) zamerne pustaju poniektore dajme tomu netradicne informacie do hlavneho medialneho prudu. Je to priprava obyvatelov na casom sa zvacsujuci pocet tychto sprav, ktore sa z "konspiracnych teorii" pretranformuju na "objektivne spravodajstvo"? Alebo ide o dalsi z tahov "financnej a ideologicko-politickej" elity premysleny s preciznostou velmajstra v sachu? Tot otazky, na ktore odpovede musi prist kazdy z nas sam.

Pokusil som sa poslat skromny mail na listydivakov@stv.sk a na mojem mile prekvapenie prisla aj odpoved, tu to mate:

Odosielatel: rasta_man <rasta_man@azet.sk>
Adresát: listydivakov@stv.sk <listydivakov@stv.sk>
Dátum: vcera 18:40
Predmet: Ľuboš Huďo


Zdravím,


chcel by som poprosiť redakciu a taktiež vedenie STV o viac vysielacieho času pre Ľuboša Huďa. Jeho postrehy zo svetového diania sa mi veľmi pozdávajú a môžem povedať, že plnohodnotne dopĺňajú moje vedomosti o fungovaní našej spoločnosti cez "pohľad zhora". Myslím, že pre tieto informácie bude s udelením vhodnejšieho vysielacieho času dokonca spokojných viac Vašich divákov. Za vzatie môjho postrehu do úvahy vopred ďakujem!

S pozdravomPatrik Stašenko


Odosielatel: Listy divákov <listydivakov@stv.sk>
Adresát: rasta_man <rasta_man@azet.sk>
Dátum: dnes 10:38
Predmet: Re: Ľuboš Huďo

Dobrý deň,

ďakujeme za pozitívny názor, preposlali sme ho šéfredaktorovi Hl.redakcie spravodajstva, ako aj vedúcemu RM p.Hlaváčkovi, ako aj p.Huďovi...
s pozdravom

Útvar komunikácietak prajem pekny den vam vsetkych navstevnikom dolezite.sk :)


Patrik Stašenko   |   ip:213.151.2   |   2009-05-26  (14:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som presvedceny, ze ako sa system (viac-menej cielene; avsak v niektorych aspektoch mozno neocakavane) ROZPADA, tak sa aj u "ludi za oponou" zacina formovat stale silnejsia "opozicia".

:) chybalo "ako sa system ROZPADA" (:


Klifton   |   ip:91.127.16   |   2009-05-27  (06:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre Patrik Stašenko: dobréééé :o)

som zvedavý, čo z toho bude. Teším sa. :o)))


VšetkoVmysli   |   ip:62.65.183   |   2009-05-28  (07:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  na to aby sme mohli informovat verejnost ,,o tom čo sa deje v spoločnosti,potrebujeme "iba" zmenit myslenie každého jedinca.Akékolvek informácie podávané ludom,nezmenia náš svet.


VšetkoVmysli   |   ip:62.65.183   |   2009-05-28  (07:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aká zmena je výhodná? IBA AK BUDEME VERIT V SEBA. STAT SA PRICINOU,NIE NASLEDKOM.


tlk   |   ip:83.81.192   |   2009-05-28  (19:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hahaha sa zobudte sak to je byvali skinhead!!!!!!!!!


RS   |   ip:91.127.25   |   2009-05-28  (20:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Gratulujem p. Huďovi. Vo verejnom spravodajstve je skutočný priekopník. Len sa obávam, že keď si "určití ľudia" všimnú, že sa ktosi opovážil pravdivo informovať bez ich vedomia a súhlasu, tak sa mu stane buď nejaká "nešťastná náhoda", alebo ho jednoducho nejako znemožnia, nejako onálepkujú alebo vyhodia (v tomto všetkom sú samozrejme profesionáli).
Len sa obávam, že informácie ktoré podáva si zmanipulovaní ľudia vysvetlia ako niečo, čo nemôže byť pravda. Už aj Goebbels vedel, že 100x opakovaná lož sa stáva pravdou, takže snaha zvrátiť účinky lží tisíce krát neustále omieľaných mienkotvornými médiami je veľmi ťažké, ale pokus p. Huďa je chvályhodný.BuBo   |   ip:195.146.1   |   2009-05-29  (12:57)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Co som nasiel o nom na nete: MONITORING BRATISLAVSKÝCH NEONACISTOV
Huďo Ľubomír
Šenkvice, Za potokom 54/1040, narodený cca 1965, výška cca 170cm, tmavý, briadka, skinhead imidž, pracuje ako zahraničný komentátor v STV, bordový favorit: BA 888 BL, kontakt: 0903 766 154qwdqwdij   |   ip:92.52.12.   |   2009-05-29  (13:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.tvina.sk/index.php?zobraz=videoarchiv&;hraj=822


jozef   |   ip:78.99.167   |   2009-05-29  (16:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No jasne, uz to zacalo -diskreditacia, dvaja tu pisu o nejakom skinheadstve, samozrejme, ked nejde v hlavnom prude, tak je komunista, skinhead a mozno aj ludozrut. Tie udaje som nasiel aj na google - nejaky Ramirez Sanchez to ma na svojej stranke o Hudovi, mna by zaujimalo, kto je ten anonym Sanchez, navyše ten zoznam na nete nie je a napokon na zoznam mozem dat kohokolvek, kto sa mi nepaci - Huda pocujem a vidim, kto je Ramirez Sanchez bez mena a tvare to neviem a kto su bubo a tlk, ktorí to tu usilovne siria, to tiez mozu byt siskári,ci provokatéri iného druhu, vnuci Stbákov alebo prisluhovaci systemu s vlajkou pseudohumanizmu!


vylucovacia metoda   |   ip:91.148.15   |   2009-05-30  (16:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lubo Hudov slobodomurarsky stryko zaryzoval na tomto bratia

http://en.wikipedia.org/wiki/Illuminati:_New_World_Order


Enigma   |   ip:88.212.40   |   2009-08-13  (19:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pán Huďo!
Chcem Vám týmto oznámiť že si Vás hlboko vážim a rovnako si vážim vašu prácu.Dúfam že si ľudia už konečne rozlepia oči a nenechajú sa gumovať v hlavných správach osudom ôsmych novonarodených šteniatok alebo vraždami či podvodmi ako by to tak malo byť.
A nechápem prečo by som si kľudne nemohol vypočuť v správach niečo o vyšetrovaní z 11. septembra alebo o zasadnutí Bildenberg Grup-u. Niečo pravdivé o finančnom systéme. Prečo banky môžu zbierať osobné údaje a ako si takéto privilégium vymohli. Prečo v správach obmieľajú dookola to isté že tomu nie je koniec.


Tony   |   ip:71.126.22   |   2009-11-20  (23:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pan Hudo ma nazory podpriemerne vzdelaneho cloveka, bez akehokolvek seriozne podlozeneho nazoru. Je hamba, ze je redaktorom verejnopravnej televizie. Jeho vystupenia patria to tretotriednej komercnej televizie, zameranej na socialnu skupinu nizsie vzdelanych ludi.


Sterzen   |   ip:89.173.37   |   2009-11-21  (00:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tony:
Hudo má jednu vzácnu vlastnosť a tou je guráž.
A ked sme pri tej úrovni,tak hanba sa píše s N!


wwwzajac   |   ip:92.52.33.   |   2009-12-30  (01:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Konečne niekto kto má možnosť povedať svetu aspoň trošku pravdy čo a aké špinavosti sa okolo nás dejú.Len do toho !!!!


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2010-05-24  (01:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Návrat Ľ. Huďa
http://www.spolocnavec.sk/?cat=61diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ježiš je rómsky kráľ
EgbebleAugustn . liwawelu36:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Olej z marihuany vyléčil rakovinu tříletému d...
ValerieDesolaov . magoxuko57:   Dobrý deň, môj manžel trpel metastázami rakoviny pľúc v januári

Cirkev porušuje prikázania?
DARIO . wofugefu67:   

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Vítajte všetci späť v ozajstnom svete.Naša jasná budúcnosť je : OZAJSTNÁ krvavá, legitímna a právne ošetri-teľná revolúcia !

Tak a je to ! Moje tajné prianie sa splnilo ! Pán Boh ma vypočul. Fico má v parlamente nadpolovičnú väčšinu.


KDHcke farizejstvo počas pôstu

Ľ.Huďo-Februárové udalosti vo svete, rok 2012

Kony

Stručný výklad príbehu Krista bez teologických drí...

Dejiny Slovano - aríjskej rasy

Archív

Pesticid od Monsanta infikuje rostliny nemocí podobnou AIDS

Výzkum provedený týmem rostlinných a živočišných vědců zjistil, že Monsantovská chemikálie glyfosát, která je hlavní složkou v jeho oblíbeném herbicidu Roundup, se zdá zodpovědná za infikování rostlin syndromem podobným AIDS, který ničí jejich imunitu, blokuje vstřebávání některých vitaminů a minerálních látek a nakonec je zahubí.


Momentky z, ehm, z EHMK2013

Počátek občanských nepokojů v USA?

Ale vážení Slováci, veď vy nemáte prezidenta!

Alternatíva priamej demokracie

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.4377 s