18. August 2019
    
Ponuka práce - Dolezite.sk

Ponuka práce


  2011-09-25  (08:33)  |  Z domova
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Ponuka práce

1./ Zabehnutá firma s tradíciou ponúka voľné miesto na predaj zaujímavých výrobkov. Náplň práce: Otravovanie ľudí na ulici, aby si kúpili nejaké tretky, ktoré nikto nepotrebuje.

2./ Operátor vo výrobe. Jedna z najväčších firiem na našom pracovnom trhu hľadá muklov, čo budú za minimálny plat pripútaní k linke bez nároku na ciki-kaka a nadčasy sú samozrejmosťou, lebo firma nemieni platiť odvody za ďalší zbytočný personál.

3./ Poistenie budúcnosti! Hľadáme väčší počet poisťovacích agentov pre prácu v teréne, ktorí dokážu vnútiť poistenie ničoho každému, kto oň stojí, či nestojí, to je jedno, len aby platil.

4./ Firma na vymáhanie podľadávok ponúka voľné pracovné pozície. Požadujeme pevné nervy a žalúdok, prax v obore výpalníctva vítaná!

5./ Práca pre ambicióznych a vzdelaných mladých ľudí! Predaj tlače priamo na ulici! Odmena za každý predaný kus súčasťou zmluvy, a okrem toho už nič.

6./ Hľadáme vrátnika so psom, vlastným poistením, s vlastným stravovaním, na ochranu majetku počas exekúcie. Odmena formou dobrého pocitu z pomoci blížnemu svojmu.

7./ Realitná kancelária hľadá verbálne nadaných spolupracovníkov, ktorí zo starej hnilej búdy svojim rozprávačským talentom dokážu urobiť perníkovú chalúpku.

8./ Hľadáme šičky! Hľadáme väčší počet žien do výroby, ktoré ešte nie sú zhrbené a slepé, ale budú. Možnosť stať sa Luciou Bílou!

9./ Hľadáme murárov do Čiech! Výhodné pracovné podmienky, s financiami je to horšie, stojí to za prd.

10./ Voľná pracovná pozícia: Finančný poradca! Pracovný úrad touto formou hľadá konzultanta pre zadĺžené rodiny sršiaceho nákazlivým optimizmom. Podmienka: päťka z matematiky.

11./ Nadnárodná spoločnosť, ovládajúca národy Východnej Európy, otvára brány pre ďalšie pracovné tábory. Práca oslobodzuje!

12./ I WANT YOU! Chcem ťa! Príď, Slovák, do americkej armády, budeš môcť zabíjať ľudí po celom svete. Tritisíc dolárov mesačne za poctivú prácu!

 

Milý uchádzač o prácu!

Ako vidíš, pracovný úrad ťa nenechá v štychu, má pre teba vždy naporúdzi priehrštie ponúk na vynikajúce pracovné pozície za mimoriadne priaznivých podmienok, stačí len siahnuť rukou a vybrať si... je to tak ľahké, ako za totality, keď stačilo otvoriť akékoľvek noviny a ponuky prác čitateľa priamo zasypali. Tak vyberaj a buď rozvážny, škoda lipnúť v práci, kde ti ponúkajú 399eur/mes., keď môžeš robiť za 400eur. Česť práci!


JA
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
praca   |   ip:91.148.17   |   2011-09-25  (12:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Zabevne" zo smutkom opisana realita...kto si tym neprejde to bude povazovat za zveličovanie či nevdacnistvo, alebo neochotu pracovat.


ContediSavoya   |   ip:83.254.14   |   2011-09-25  (13:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vypisujem z nie slovenskej webovej stranky JOBMONSTER (pre krajinu kde zijem)
1. Globalna farm. firma hlada: Farmakolog in vivo na testovanie modelov asthmy (disease model) na zvieratach
2. Organicky chemik (PH.D v org. chemii) vitana prax v mnohostupnovej organickej synteze a v paralelnej synteze
3. Molekulove modelovanie. Poziadavka:Fyzikalny alebo fyzikalne-organicky chemik, praca so sfw. spotfire, Vida, Orakul.

Globalna firma zaoberajuca sa vyvojom motorov:

1. Matematicke modelovanie spalovacieho procesu. Vhodna kvalifikacia: Matem. inzinierstvo al.pribuzny odbor, prax v pribuz. obore 3 roky

Stavebna firma:
1. Projektant (stavebny ing)
2. Murar a tesar
3. Stavebny dozor

VS Technicka: 24 doktorandov v oboroch:
Stavba cestnych a banskych strojov, optimalizacia prenosnych sieti, energeticke vyuzitie biomasy, fyzikalne zaklady separacnych metod, analyticka chemia (vyvoj metod na meranie zvyskov lieciv vo vodach), fyziklana organicka chemia (vyvoj farbivovych laserov), organicka chemia, fzyikalna chemia-nanomaterialy.

No co, myslite ze je maly vyber?
(lopatistov uz moc nepotrebuju, nanajvys konstrukterov robotickych bagrov...)


doctore2011   |   ip:78.55.159   |   2011-09-25  (13:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vazne dobre a vystizne


Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-09-25  (14:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Veľmi vtipné čítanie na neskoré nedeľné Faunovo odpoludnie. Díky...!


lucifer   |   ip:78.141.69   |   2011-09-25  (14:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Presné...dávam jednotku.


fidel   |   ip:91.148.24   |   2011-09-25  (16:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No čo povedať, realita Kapitalisticko-Budajovsko-Kňažkovej krásnej vyštrnganej demokracie kde netreba mladým študovať ale postaviť za pás na linke a robiť bez možnosti sa ozvať a pracovať ako stroj do vyčerpania veď ľudí a mladých je dosť a do dôchodku netreba ísť. Možno za pár rokov ani nebudú lebo rakvy budú priamo na pracoviskách kde Vás hneď aj pošlú do raja alebo si na druhom svete počkať na skvelého herca za socializmu Kňažka a zahrať si sním golf ak nepôjde do PEKLA?!.


Peter   |   ip:85.135.18   |   2011-09-25  (16:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ach jaj také pravdivé a také smutné :-(


MeGusta   |   ip:78.98.137   |   2011-09-25  (16:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  smutny fejton alebo lne kruta realita ktora sa planuje stale zhorsovat?


SH   |   ip:213.151.2   |   2011-09-25  (19:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Presne, so správnym podhladom na svet a optimizmom to clovek vzdy dalej dotiahne.
Ludia prestante uz cakat, ze vam niekto nieco da. Dajte si sami.
A ak neviete ako, tak je najvyssi cas hladat riesena a nie citat blbosti.


Rudolf_Vask   |   ip:85.216.16   |   2011-09-25  (22:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vážený debatujú-ci.

Vy všetci tu vidíte kde sme sa za 22 rokov vlády týchto Fašistických vrahov, zlodejov a hajzlov dostali, a keď ja sem prídem a chem s nimi teraz krvavo vyúčtovať - okamžite ste proti mne a proti tomu aby s nimi bolo krvavo a brutálne vyúčtované !

Tak že, vezmite si túto "Ponuka práce" - o ktorej Vám tu autor podpísaný menom"Ja" dáva - A CHOĎTE SA VŠETCI OBESIŤ !!!

A ja sa volám : Rudolf Vaský

http://www.thoughts.com/johnybgood/rudolf-vask


Yanath   |   ip:85.159.10   |   2011-09-25  (22:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mozno preto rudko, ze chces aby spinavu robotu za teba robili ini aby si si ty sam nepospinil rucicky ;)

a ano, najjednoduchsie je vsetky svoje problemy zvalit na inych, na system, na zidov alebo ufonov...


fidel   |   ip:91.148.24   |   2011-09-25  (22:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rudolf
Kvitujem Tvoju aktivitu ale aká revolúcia?
1; Ľudia sa boja aby neprišli aj o mizerne platenú prácu 2; Vojsko, polícia sa na demonštrantov aj keď budú bojovať za správnu vec bude sa na nich dívať zo súcitom alebo im dokonca pomôže? pomôže ale vodnými delami a obuškami.
3; Západný kapitalisti by určite sa nedívali len tak zo založenými rukami a dopadlo by to ako v Líbyi. 4; Sme už rozdelený, bohatý a dobre platený ľudia sa vykašlú ísť bojovať za chudobných, študentov, dôchodcov a načo?! Právnik, umelec, športovec, spevák má svoje bol by sprostý položiť život radšej by ušiel aj s rodinou a potom sa vrátil ako hrdina.
Zmena príde len vtedy keď nepovstane len jeden národ ale väčšina národov naraz a spontálne alebo naozaj keď už budeme mať na jedenie len trávu....drž sa.
A ver, ľudia bedákajú ako ťažko sa im žije a pozri koľko áut je na cestách veď aj benzín , nafta niečo stoja alebo ľudí v nákupných centrách s plnými vozíkmi ešte sa nemajú tak zle aby bojovali za druhého a druhých radšej sa budú smiať z jeho nešťastia druhého ale nepomôžu o tom to je.Rudolf_Vasky   |   ip:85.216.16   |   2011-09-26  (05:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak najprv odpoveď pre Yanath.

Vieš o tom že peniaze na platenie úrokov neexistujú ? Vieš o tom,že úroky vytvárajú v ekonomike kasínoví efekt ? Vieš čo to znamená ? Teda nie židia, nie ufóny,- ako ty by si si prial, ale nič iné než úroky v ekonomike !!!

Ty by si mal držať hubu pokiaľ si nepreštuduješ celí môj blog,http://www.thoughts.com/johnybgood/rudolf-vask
lebo z toho čo tu táraš je jasné že nemáš šajnu o čom ja hovorím !

Ja to ubitie na smrť zo železnými roxorovímy tyčami týchto hajzlov ktorí tu vládnu od roku 1989 budem robiť osobne (ak do vtedy ešte budem na žive).
Preštuduj si môj blog, na mktorí som dal tu link, ale veľmi dôkladne a do vtedy drž hubu.

Ak si nechceš preštudovať dôkladne môj blog - tak sa už do konca tvojho mizerného naničhodného života NEOZÝVAJ NA TO ČO JA NAPÍŠEM !

Zabávaj sa do konce života o židoch a ufónoch !
___________________________________________________________

Pre fidela.

Fidelko. Táto revolúcia nebude robená demonštráciami alebo protestami ! To je márnenie času ! Tak zabudni na Egypt a Lybiu.

A keď sa začne, ti garantujem ani jeden jediný policajt a ani jeden jediní vojak nepohne ani prstom aby ochránil týchto hajzlov !

Srať na umelcov, srať na športovcov, srať na všetkých ktorí ešte nepadli na hubu !
Väčšina Národa už padla na hubu a denno denne stále viac a viac ľudí padá na hubu !

Ten moment sa nezadržateľne blíži keď bude viac tých ktorí už padli na hubu než tých umelcov a športovcov ktorí ešte na hubu nepadli !

A potom okamžite idem do útoku !

Keď pôjdem do útoku - budeš ma nasledovať ?
Ak ustúpim - zabiješ ma ?
Ak padnem - pomstíš ma ?

A ja sa volám : Rudolf Vaský (pozri ma na face booku a budeš vidieť ako vyzerám ).
DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-09-26  (07:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Úžasné pracovné ponuky, tiež si mám problém vybrať :-) Ešte tá šička, tá aspoň dačo reálne vyrobí...


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-09-26  (08:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudolf Vaský
poznám dosť veľa ľudí, ktorí i z kontajnera budú kričať na chválu a slávu demokracie. Čím to je? Ja ti poviem: Sú nesvojprávni.
Tí zvyšní sú nie dosť statoční, aby išli bojovať za svoj život, veď ich ešte nikto neškrtí. Pravda... to škrtenie sa 20 rokov uťahuje tak pomalým tempom, že si naň stíhajú zvykať.
Takže nesvojprávni a nestatoční chodia k demokratickým voľbám a posúvajú svoju existenciu pomaly, ale isto do hrobu. Je to ako morfium - plné nákupné koše brakového tovaru, vojna v akejsi Líbyi, ktorá sa nás netýka, slávnostné omše pod holým nebom, Kmotrík na helikoptére, epidémie chorôb, sem-tam Fukušima či Neratovice, Pošta pre teba... ale inak si žijeme, hroziaca exekúcia nás nevyvádza z miery, veď sa presťahujeme k dcére či do nejakej maringotky. Je to ako morfium. Ľudia stratili CHARAKTER. Nejako takto sa správali tí v koncentrákoch - dúfali, že ešte dnes do plynu nepôjdu. Odvážni sa rozbehli proti ostnatým drôtom a mali to za sebou. Ale ja viem, že nabrať tú odvahu v prostredí koncentračného tábora je púha ilúzia. Je ilúziou myslieť si, že niekto iba preto, že má obstavený majetok a nikdy sa poctivou prácou nevyhrabe zo svojej mizérie, zoberie pálku a pôjde... povedzme po ten ostnatý drôt pod napätím 1000voltov. Neurobí to. Ani tí, čo sú na vozíčkoch, nevyvezú sa na dvanáste, aby odtiaľ so všetkým skoncovali. Pomaly všetci zomrieme. Iba ak... by prišli Rusi a oslobodili náš koncentrák. Ale to oni neurobia. Iba ak... by sme sa ospravedlnili za našu intervenciu do Ruska počas prvej i druhej svetovej vojny.


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-09-26  (10:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Myslíte si že Kńažko a Budaj za to môžu? Skoro všetci sme stáli na námestiach. Už vtedy ma zarazilo , že okolo chodili ľudia , ktorých to vôbec nezaujímalo. Veľmi poučné.

Práca sa dá nájsť, dokonca vynikajúca , ale trvá to strašne dlho. Niekto týždeň, niekto tri roky.

Napíšem to čo minule- pekná spravodajská hra, ale pre malé deti. Niekto bude pochválený a povýšený za spôsob tvorby databázy potenciálov.

Niektrí sa systematicky vyžívajú v sugestívnych opisoch ľudskej existencie ste .: otroci a hotovo. Už to je na týchto stránkach značne otravné.Rudolf_Vask   |   ip:85.216.16   |   2011-09-26  (10:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Drahý "Ja".

To isté pre teba : - otázky všetkých otázok :

Keď pôjdem do útoku - budeš ma nasledovať ?
Ak ustúpim - zabiješ ma ?
Ak padnem - pomstíš ma ?Vera   |   ip:95.102.13   |   2011-09-26  (11:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  perfektné, že neviem či sa mám smiať alebo radovať... len taký malý detail, neberú našich za žoldnierov skôr Francúzi???


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-09-26  (11:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gordon
to je hlboký omyl. Skoro všetci sme vtedy sedeli doma na zadku. Na námestiach boli tí, čo obdivovali Západ.
Práca sa nájsť nedá, mám živnosť, robím v zahraničí. Ak by som robil doma, chcem mať ten príjem ako v r.1989, teda v prepočte na dnešné ceny 1500eur netto./Robím stále to isté./
Tomu tretiemu presne nerozumiem, tak nič. To posledné: Máš pravdu. Je to ako "Domov sú ruky, na ktorých smieš plakať." Ľudia miesto k psychológovi chodia na dolezite.sk. A isteže, tretia strana sleduje, aké sú nálady medzi obyvateľstvom. K tomu len toľko: No a čo?
Rudolf Vaský
odpoveď: Nie.
Keď som bol naštvaný ako ty, vyriekol som: Zabi sviňu, zachrániš svet. Slušných je viac, teda zvíťazia. Ale nechce sa mi niekoho zachraňovať. Náhodou by som k nemu zašiel na priateľskú návštevu a spoza plota by na mňa vyrevoval jeho rothwieler, musel by som sa spýtať: TOTO som zachraňoval? Tak to nie! TOTO NIE!


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-09-26  (11:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vera
ten náborový plagát je na najväčšej realitnej kancelárii sveta, tuším Remax sa volá. Služba v cudzej armáde je trestným činom, je tam vysoká trestná sadza. Teda ide o navádzanie na trestný čin. Z viacerých zdrojov viem, že am. vojaci v Iraku dostávajú 3000USD/mes. /Tí, čo strážia ukradnuté ropné polia 8000USD/mes/ Francúzi majú légiu, robili aj u nás nábory, tak isto: Časopisy, ktoré navádzali na vstup do cudzineckej légie sa dopúšťali trestného činu. Do dnešného dňa nebol nikto ani len obvinený.


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-09-26  (11:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Normálny človek nemá čo skrývať. Mne tiež nevadí, že si niekto dá prácu a zhromažďuje o mne údaje, ale ako som párkrát písal, vadilo mi , že mi zmizol preklad / trojtýždňová práca / o mimozemských technológiach. Kašlem na to , aj tak to raz preložím a zverejním. To už bude po tretí raz.


Rudolf_Vasky   |   ip:85.216.16   |   2011-09-26  (12:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Drahý "Ja".

Kto hovoril o niekoho zachraňovaní ?

A že, slušných je viac - teda zvíťazia ?

Omyl,odvážny zvíťazia - nie slušný !

Otázka teraz je : na čo si vlastne tento článok písal ?
Bol by dobrí keby si ho písal za účelom z burcovania ľudí do útoku na tento kriminálny režim ktorí tu bol nainštalovaní v roku 1989 !

Ale keď do útoku nechceš ísť - tak potom tento celí tvoj článok je len OBYČAJNÉ LAMENTOVANIE STAREJ BEZMOCNEJ A POSRATEJ BABKY !!!

Drahý "Ja" - ty si stará posratá babka - preto si sem nedal ani vlastné meno !!!

A ja sa volám : Rudolf Vaský - a na face boo-ku si môžeš pozrieť ako vyzerám. Tu e môj blog : http://www.thoughts.com/johnybgood/rudolf-vask

Čítaj si ho, možno sa niečo naučíš !

gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-09-26  (12:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na môj vkus chodí po našej matičke príliš veľa psychošov.


Yanath   |   ip:85.159.10   |   2011-09-26  (13:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aha, takze kazdy, kto si neprecital rudove vyplody je nula a niktos lebo len rudo ma patent na rozum a pravo nadavat kazdemu, kto si dovoli napisat nieco ine

predstav si ale o monetarnom systeme co to viem, nemusim citat prave tvoje blogy, a neviem co to spajas s 89tym, sucasny penazny system si pekne krasne budujeme a zivime uz par storoci, napr. bank of england ma uz nieco malo cez 300 rokov

a tvoj pravopis, nevyhovaraj sa, ze si slovencinu dlho nepouzival, ty si ju poriadne nikdy nevedel


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-09-26  (15:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jasne nech ide štrajkovať na wall strít alebo strieľať v Texase , tam sú na to zvyknutí. Spasitelia celého ľudstva.


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-09-26  (17:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rudolf Vaský
moja stránka je neznyrev.sk
Posratý som, či nie som... ja viem, ako to dopadne, ak... Odrádza ma vydať priveľa námahy, a výsledok nula. Hovorím to preto, že som už tej námahy vydal skutočne dosť. Za niekoľko desaťročí intenzívnej práce som našiel iba veľké prázdno. A ono vošlo do mňa.


manar   |   ip:91.148.10   |   2011-09-26  (20:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ponuka práce profesia:

MANAŽER(skvelá ponuka neváhajte, hľádáme hlavne čerstvých-naivných absolventov)

Požiadavky:
-stresuodolnosť(keď vám odídu zo stresu organy ako pečeň, žalúdok, problémy so sexuálnym zdravím, celková depresia, nič sa nedeje, to prejde, usmejte sa)

-ťah na bránku(od úspešného kandidáta sa očakáva, čo možno najúspešnejšie zmanipulovať a okradnúť vytýčenú obäť, teda zákazníka)-opat s usmevom, zaučíme, máme na to know-how

-flexibilita(na mysli sa má ochota raňajkovať,obedovať,večerať pri šoférovaní a popritom jednou rukou ešte telefonovať, poprípade reklamácie) hmotná zodpovednosť istá.

BENEFITY: automobil,telefon, vyleštený PDA---skvelé!
(prostriedky, ktoré zrýchľujú tempo života, umožňujú vytĺcť maximum z klienta a vy sa prito vyčerpáte tak, že moderné turbo-vedenie bude spokojné.)

Hláste sa súdruhovia súdružky, veď práca v dnešnej zošlachťuje hlavne stresuodolnosť!

ODMENY:úväzok na dohodu tak aby sme s vami nemali veľa práce percento z obratu je neisté, ale veríme si.


Rudolf_Vasky . dawokate39   |   ip:85.216.16   |   2011-09-27  (17:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Yanathko.

No konečne môžem s tebou súhlasiť !

Áno, máš pravdu, ja som nikdy Slovenčinu poriadne nevedel - ja som zo Slovenčiny nikdy nemal samé jednotky !(okrem možno v prvej a druhej triede základnej školy).

Môj kamarát mal zo Slovenčiny samé jednotky a moja mama mi stále hovorila ako to že ja nemám zo Slovenčiny samé jednotky keď sa kamarátim s kamarátom ktorí má samé jednotky zo Slovenčiny.

A ty si mal zo Slovenčiny samá jednotky ? Ja by som hádal že ty si určite mal samé jednotky , lebo ináč by si nevnášal sem do debaty môj pravopis.

Ty si absolútne mizerný,zbabelí, posratý,bezpredmetný a naničhodný anonymný troll, a jedine s čím sa môžeš pochváliť je to že si mal samé jednotky zo Slovenčiny !

Tak teraz si myslíš že keď si mal zo Slovenčiny samé jednotky a ja nie - že to nejakým spôsobom vynuluje tvoju absolútnu mizernosť, tvoju zbabelosť, tvoju posratosť, tvoju bezpredmetnosť a tvoju naničhodnú trollovskú anonymitu ???A ja sa volám : Rudolf Vaskýlunex . mixynewu05   |   ip:200.26.17   |   2011-09-27  (22:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rudo, chodi sa niekam teraz pisat???


Rudolf_Vasky . dawokate39   |   ip:85.216.16   |   2011-09-27  (22:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lunexko.

Nerozumiem tvojej otázke === chodi sa niekam teraz pisat??? ===


lunex . mixynewu05   |   ip:200.26.17   |   2011-09-28  (13:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rudo, myslel som, či sa dá niekde normálne písať a debatovať namiesto hospodárskych novín.


Rudolf_Vasky . dawokate39   |   ip:78.99.157   |   2011-09-28  (15:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lunexko.


asi tam to bolo najlepšie. Preto nás tam rozbili !


lunex . mixynewu05   |   ip:200.26.17   |   2011-09-28  (23:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rozbili...

okrem iného.

umlčali mienku, názory. dúfam, že iba dočasne.

táto špinavosť a podlá zapredanosť, musí doznať konca!

mali by sme si spraviť sólo web.


Rudolf_Vasky . dawokate39   |   ip:85.216.16   |   2011-09-29  (06:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lunexko.

Dobrí nápad. Malo by sa to volať : Web Vaského družiny !

Zase by sme týchto hajzlov likvidovali ako esesáci židov !


Jarmila . venavyke92   |   ip:88.103.69   |   2011-09-29  (16:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pane Vaský, tak jsem nakoukla na ten Váš web, ale nelíbí se mi, že máte černé brýle na očích. Černé brýle na očích mívají podvodníci, aby jim nebylo vidět do očí. Dále se mi nelíbí, že na tom prvním obrázku není vidět do tváře Ježíši Kristu na kříži. Místo jeho tváře je vidět jen jakási tma, z které jako bych viděla tvář satana a né tvář Ježíše:
http://www.thoughts.com/johnybgood/rudolf-vask


Rudolf_Vasky . dawokate39   |   ip:95.103.17   |   2011-09-30  (09:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jarmilka

Uz niekto videl tvar UKRIZOVANEHO KRISTA ???

Viete si VY PREDSTAVIT tvar ukrizovaneho Kritsta ?????

Okuliare mam zrkadlove - aby sa v nich videli ti s ktorimi debatujem !


lunex . mixynewu05   |   ip:200.26.17   |   2011-09-30  (20:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rudo, tak to by sme mali osloviť jurka, ten machroval, že je gastarbeiter v dajakej počítačovej firme. možno by ten web pre svojich kamošov z hn urobil.


roman . qiwyxeve67   |   ip:188.167.7   |   2011-09-30  (23:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VYBORNE :)


Rudolf_Vasky . dawokate39   |   ip:85.216.16   |   2011-10-01  (07:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lunexko.

Jurko asi nie, on nás chce zlikvidovať,nie pomáhať. Pozri, čo sa stalo na HN - pokiaľ mňa nezlikvidovali - dotiaľ tam chodil a keď mňa vyhodili - už aj on odtiaľ zmizol. A aj martin, tam vyzýval aby mňa zastavili, a teraz keď už som tam není, už odtiaľ tiež zmizol ako smrad.


lunex . mixynewu05   |   ip:200.26.17   |   2011-10-01  (21:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jasne, aspoň si myslím, že on tam bol ako tehla. takého idiota treba dlho hľadať. že by urobil web, bolo myslené sarkasticky. najhoršie na takýchto študovaných idiotoch je, že si nevidia ďalej od nosa, myslia iba v poučkách a prisluhujú parazitom. ale takí vždy boli aj budú.

admin hn mazal ako sa mu zachcelo. to je známe. ale vždy sa tam dá dostať. s tým nič nespraví. oblízal hadovi nohy.

lacka som dávno neregistroval, vieš čo s ním je?


fridrich . monagafe65   |   ip:95.103.22   |   2011-10-05  (21:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  palce hore :)diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + šesť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

New world order - POVSTANME A BOJUJME PROTI NIM - SPOLU !!!

New world order - POVSTANME A BOJUJME PROTI NIM - SPOLU !!!


Milgramov experiment

Paliho kapurkova - vesela politicka strana

Kymatica

Vysledky volieb

Nový piktogram z Wiltonu, Wiltshire signalizuje, že dô...

Archív

Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)

Vzkaz pro NATO: Přestaňte lákat chudé a nezaměstnané mladé muže z Egypta, Tuniska, Pákistánu a Afghánistánu do svého odporného západního tažení do Libye, zastavte posílání těchto mladých lidí na smrt, přestaňte jim lhát o tom, kolik jim zaplatíte a přestaňte používat cizince k podněcování vašich děsivých, sobeckých, ropných válek v Libyi. Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl mít nějaké slitování pro krysy, které zaměstnává NATO jako nájemné žoldáky (v rozporu s mezinárodním právem) v Libyi. Teď ale říkám těmto mladým mužům, kteří byli vlákáni do této pasti příslibem tisíců dolarů… že budou zabiti a pokud nebudou zabiti, vrátí se domů bez peněz. V invalidním vozíku (najatém od NATO, nepochybně za cenu obrovských splátek). Paralyzováni. NATO bankrotuje a tisícovky žoldáků v Libyi přestaly bojovat, protože už několik týdnů nedostaly zaplaceno.


Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce...

Hlinové vystúpenie v parlamente

Naše výhody vstupu do EÚ


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.3057 s