19. August 2019
    
Posmrtný život existuje, tvrdí uznávaný neurochirurg! - Dolezite.sk

Posmrtný život existuje, tvrdí uznávaný neurochirurg!


  2012-10-21  (21:16)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Posmrtný život existuje, tvrdí uznávaný neurochirurg!

Posmrtný život existuje, tvrdí uznávaný americký neurochirurg, pracujúci na Harvard Medical School, Dr. Eben Alexander.

Doktor Eben Alexander sa venuje štúdiu mechaniky mozgu a dlhé roky neveril pacientom, ktorí boli v kóme a tvrdili, že život po smrti naozaj existuje. No po tom, čo sám zažil v roku 2008 záchvat bakteriálnej meningitídy (zápalu mozgových blán) a následne ležal sedem dní v kóme, zmenil názor. V dobe, kedy bol v bezvedomí, sa vraj dostal na "miesto plné motýľov s hlasnou hudbou." Hovorí, že bolo plné mrakov, hlasného spevu a stretol sa so ženou s modrými očami.

Nikdy predtým neveril v posmrtný život
Svoje poznatky z vedeckého hľadiska opisuje v knihe, ktorá vyjde koncom októbra pod názvom Proof of heaven (Dôkaz z neba). Už skôr ale napísal v časopise Newsweek o knihe viac. "Ako neurochirurg som nikdy neveril v existenciu posmrtného života," hovoril. Hoci sám seba považuje za kresťana, chýbala mu viera vo večný život.


Eben Alexander
Počas svojej praxe vyučoval neurológiu na Harvarde a na univerzite vo Virgínii. V roku 2008, keď sa dostal na sedem dní do kómy, bol podľa svojich slov v dobrom zdravotnom stave alebo si to aspoň myslel. Keď sa skoro ráno zobudil, aby sa mohol prichystať do práce, zacítil silnú bolesť v chrbtici a v priebehu 15 minút ochrnul. Manželka, ktorá mu prišla na pomoc, začala ihneď s masážou chrbta. Jeho stav sa však ešte viac zhoršil. "Lekári zistili, že som dostal vzácnu bakteriálnu meningitídu, ktorá sa viac prejavuje u novorodencov," hovorí doktor Alexander.


Sedem dní v kóme
Šesť dní bol napojený na ventilátor a rodina sa pomaly pripravovala na najhoršie. Jeho mozog mal zníženú funkčnosť. Na siedmy deň ale doktor Alexander otvoril oči. Po prebudení z kómy si nemohol spomenúť na udalosti spred choroby a celkovo trpel rozsiahlou stratou pamäti. Počas zotavovania si ale začal spomínať na to, čo sa dialo počas jeho kómy. "Nedokážem to vedecky vysvetliť, ale zatiaľ čo moje telo ležalo v kóme, moja myseľ bola živá a zdravá," hovorí.

Nová dimenzia vesmíru?
Profesor hovorí, že počas kómy vstúpil do novej dimenzie vesmíru, o ktorej nikdy neveril, že by mohla existovať. Najprv bol podľa jeho slov vo veľkých mrakoch, ktoré boli kontrastne vidieť na tmavomodrej oblohe. Vysoko nad nimi lietalo veľké množstvo svetielkujúcich bytostí, ktoré nedokázal rozpoznať. To však nebolo z jeho zážitku všetko. Celú "cestu" ho sprevádzala mladá žena, ktorú profesor v knihe podrobne opisuje. Neskôr sa profesor dostal do veľkého priestoru, kde vychádzalo svetlo zo žiariacej gule.

"Som si vedomý, že je to úplne neuveriteľné, ale to bolo naozaj skutočné... Moderná fyzika rozpráva, že vesmír je neoddeliteľnou jednotou. Takéto pojmy by boli pred mojim predsmrtným zážitkom abstrakciou. V súčasnosti je to však pre mňa realita," rozpráva o svojich zážitkoch Eben Alexander pre časopis Newsweek.

Na záver dodáva: "Viem, že veľa mojich kolegov zastáva podobný názor, aký som mal aj ja - že mozog vytvára vedomie a že žijeme vo vesmíre, v ktorom neexistujú emócie. Teraz je to však inak. Zvyšok svojho života budem skúmať pravú podstatu vedomia a budem sa snažiť ujasniť, že sme niečo viac ako fyzickým mozgom."

zdroj>


Anonym
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
bazooka . racebagi30   |   ip:89.173.15   |   2012-10-21  (21:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandebilium - teraz niečo povedz... Alebo aj Eben Alexander je pre teba, inteligenta, nekompetentná ovca ???


LordX . kyqabume9   |   ip:95.103.54   |   2012-10-21  (22:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre tych co vedia anglicky, debunked here:
http://www.samharris.org/blog/item/this-must-be-heaven


michal . hykuwevu70   |   ip:95.102.22   |   2012-10-21  (22:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael, pandemon by sa mali vyjadriť v zmysle, že je to len mozgová chémia, že neurochirurg blbne a tak podobne...Kučma si vymyslí, že on nevie, teda má aj tak pravdu...)))


zdendo . nuhenijo82   |   ip:92.52.46.   |   2012-10-21  (22:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dnes aj malá decko vie, že smrťou nič nekončí, to akože ten čo bude tvrdiť opak tak klame, lebo ešte furt žije a nevie či skončí:DDDDDDDDDDDDDDDDDD alebo už nežije? ak nežije tak prečo potom furt píše že skončil?

Nič si zo mňa nerobte to ja len tak filozofujem:DDDDDDDDDDD
momo . xihovuma36   |   ip:88.212.36   |   2012-10-21  (22:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chápanie a naplnenie nášho pozemského života.
Peter Daniel Francuch
Úvod
Názov tejto knihy naznačuje, že sa budeme zaoberať s tým segmentom nášho života, ktorý je spätý s týmto svetom. V tomto tvrdení je obsiahnuté silné naznačenie, že náš život sa ani nezačína, ani nekončí na tejto Zemi. No napriek tomu máme malé, ak vôbec nejaké, vedomé uvedomenie, že je tomu tak.
Ak je tu toho viac k nášmu životu než to, čo prežívame ako život v akomkoľvek danom okamihu počas nášho pozemského života, potom náš život nemôže byť náležite vysvetlený a pochopený zo svojej pozemskej kvality, obsahu a prejavu.
Život, nanešťastie, nikto náležite nechápe. Existuje o ňom tak veľa zmätku, tak mnoho rozdielnych a protikladných názorov a mienok, že je pre nás ťažké zatriediť veci a prísť k náležitému a uspokojujúcemu chápaniu toho, čo náš pozemský život vlastne je. Táto kniha je skromným pokusom dať náš pozemský život do jeho náležitej perspektívy. Nie je ani vyčerpávajúca, ani úplná, pokiaľ sa to týka subjektu života. Aby sme mohli jasne pochopiť, čo je obsiahnuté v tejto knihe, musíme vziať do úvahy nasledujúce body :

1. Je nemožné prísť k pochopeniu nášho pozemského života z pozície nášho pozemského života. Ak sa náš pozemský život ani nezačína, ani nekončí na tejto Zemi, potom je len logické, že závisí na faktoroch, ktoré sú za všetkým, čo je dostupné na tejto Zemi. Takže, aby sme náležite pochopili a naplnili náš pozemský život, musíme vziať do úvahy všetky faktory života, ktoré špecificky nemajú nič do činenia so samotným pozemským životom a so spôsobom, akým ho ľudia žijú. Tento život bude samozrejme úplne odvodený z podmienok, ktoré sú mimo nášho vedomého uvedomenia a ktoré nevznikli na tejto Zemi.


2. Naše bežné vedomé uvedomenie súc jediným dostupným prostriedkom k našej vonkajšej mysli, a súc úplne závislé na našich fyzických zmyslových orgánoch, nie je schopné nám dať správny názor o našom živote. Tieto orgány sú prispôsobené a upravené na vnímanie veľmi obmedzeného rozsahu reality, z ktorého nie je možné urobiť žiadne globálne, všeobecné a rozumné závery o pravej povahe života. Fyzické zmyslové orgány sú veľmi obmedzené, selektívne a jednosmerné schopné dať nám len subjektívne vnímanie vonkajšej reality. Čiže vidíme tú realitu takú, akú ju vidíme a nie takú, aká v skutočnosti je. No napriek tomu sa väčšina ľudí úplne spolieha na svoje zmysly a považuje ich vnímanie reality za samotnú realitu. Toto veľmi často vedie mnohých z nás k robeniu nesprávnych záverov o živote s následným získaním nesprávneho chápania toho, čo život vlastne je......


harry . paholenu0   |   ip:178.41.12   |   2012-10-21  (23:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nuz,chyba mi tu aj Piko,ktory sa odmlcal,jasne by nam materialne vysvetlil,ako to je a ako to funguje.

Je to proste uplne jednoduche,co sa neda materialne vysvetlit,to proste nie je.


anonym . batadecu27   |   ip:91.127.11   |   2012-10-21  (23:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  harry:"proste uplne jednoduche,co sa neda materialne vysvetlit,to proste nie je."

Hmotu vidíme ale čím sa na ňu v konečnom dôsledku pozeráme tiež hmotou ?! Môže sa kameň pozerať na kameň ?


Klorel . lycixaqe2   |   ip:95.102.13   |   2012-10-21  (23:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ESTE RAZ: POKIAL JEHO MOZOG NEUMREL , TAK NEMOZE TVRDIT ZE ZAZIL POSMRTNY ZIVOT, preto ze nebol mrtvy. A ked vam umre mozok (trva to tak 10 minut bez zasobovania kyslikom) tak uz sa jednoducho nevratite, a moze ma tu minuskovat ci urazat aj 100 000 svetuskarov, tento fakt nevyvratia. Neverim ze ten chlap je profesor, ked je clovek v bezvedomi tak proste zaziva taketo zazitky. V tomto ,,svete" sme obmedzeny nasim telom a pokial umrieme tak uz v tomto ,,svete" nekoname nevnimame ...


Klorel . lycixaqe2   |   ip:95.102.13   |   2012-10-21  (23:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mimochodom, tento clanok uz je tu druhy krat v prebehu 2 ci 3 tyzdnov... zeby daka kreacionisticka propaganda?


harry . paholenu0   |   ip:178.41.12   |   2012-10-21  (23:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klorel,rada len pre Teba.Nastuduj si hlbkove potapanie,nastuduj si kolko minut su tie mozgi bez kislyka,a s akym tlakom sa musia vyrovnat

Potom sa vijadry k tomu ,ze ket umre mozok,co to vlasne je.

A ja Ta budem len pluskovat,aj ked nie som svetuskar.


sherry . foxinowa45   |   ip:78.98.247   |   2012-10-22  (00:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bazooka, darmo budes ca.kat, pande ti neodpo.vie, on nev.ie vysvet.lit ani jednoduche veci. On vie len ur.azat a zosmies.novat a este sa sem-tam vyh.razat.


sherry . foxinowa45   |   ip:78.98.247   |   2012-10-22  (00:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hnusna cenzura! :(((


anonym . batadecu27   |   ip:91.127.11   |   2012-10-22  (00:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klorel:"mimochodom, tento clanok uz je tu druhy krat v prebehu 2 ci 3 tyzdnov... zeby daka kreacionisticka propaganda?"

Tu sa nebavíme o tom ako to vzniklo ale ako to teraz je. Prečo tu píšeš o tom ako to vzniklo ?


Klorel . lycixaqe2   |   ip:95.102.13   |   2012-10-22  (00:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  anonym, vobec nevydim súvislosť tej mojej vety a tej tvojej, o com to taras? a pre harryho: A co ma jako byt... jeden dan Stig Serverinsen pred nedavnom vydrzal na jeden nadych 22 minut pod vodov, no jeho mozog nebol bez kysliku ,: Zaujímavým poznatkom bolo, že zatiaľ čo u kontrolnej skupiny sa prejavil plavecký reflex cicavcov (tlkot srdca rýchlo klesá, keď sa tvár dotkne studenej vody), a po vynorení sa vrátili k normálnemu pulzu pomerne rýchlo, Stigov pulz zostal pomalý.

Po tomto pokuse vedci zmerali jeho kapacitu pľúc. Dánove pľúca majú objem 7,1 litra, čo je dosť veľa. Potom ich však naplnil vzduchom, čím dosiahli objem 9,36 litrov – približne o polovicu väčší ako je bežné.

Pri snahe zistiť, či je za Stigovu úžasnú schopnosť zodpovedné jeho srdce použili vedci srdcový ultrazvuk. Ukázalo sa, že Stig vie na povel spomaliť srdcovú činnosť z 90 úderov za minútu na 40, čo ukazuje na neuveriteľnú schopnosť vedome ovládať vegetatívny nervový systém. ...... ON DOKAZE HYBERNOVAT A MA OBROVSKU KAPACITU PLUC..no jeho mozok nieje bez kyslika, keby bol uz sa nevynoridal . sumigutu33   |   ip:195.168.1   |   2012-10-22  (07:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no a najnovšia(aspon pre mna nová)informácia, že hmota je len ilúzia:-)


smartang . nixemuni24   |   ip:217.12.48   |   2012-10-22  (08:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak vedci pomaly prídu na to, že niečo nakoniec predsa len existuje aj napriek tomu že to nevedia vysvetliť .... a pomenovať :)

Na toto sú krátky a aj takými zostanú. Lebo to nie NIEČO je súčasťou ich materiálneho sveta, ale ONI sú naopak len nepatrnou súčasťou niečoho oveľa väčšieho a vyššieho. Niečoho, pred čím by sa mali pokorne skloniť namiesto prihlúpleho robenia si žartov z toho, kam ich myseľ nikdy nedosiahla a ani nedosiahne. Ja viem, Ja chcem, Ja žiadam, Ja prosím, daj ... Ja, Ja , Ja ... Ako malé deti. Avšak s tým rozdielom, že sú za svoje činy plne zodpovední.


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-10-22  (08:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ak to dokazal nejaky sano eben, teda sa vratit z druheho sveta nazad, v com bol jezisko vynimocny?


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-10-22  (08:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Kučma si vymyslí, že on nevie, teda má aj tak pravdu...)))"

pravda je ze neviem, vymysliet si odpoved by som vedel jednoducho, ale je to zbytocne a trapne.


Davo . jafilehy   |   ip:130.185.1   |   2012-10-22  (08:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  {a následne ležal sedem dní v kóme, zmenil názor} Výplody mozgu v "núdzovom stave" nazýva posmrtným životom ? No boha, uznávajte si ho vy. Ja sa opäť zdržím a znovu sa pobavím na blahoslavených ;-)))

PS: Tento uznávaný nebol mŕtvy (jeho mozog mal len zníženú funkčnosť) a pre mňa má jeho svedectvo podobnú váhu ako nasledujúce (žiadnu) bez ohľadu na to, či je uznávaný neochirurg, pretože autorita v odbore nie je dôkazom:
http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/zaujimavosti/chlapec-tvrdi-ze-videl-jezisa-a-sedel-mu-na-kolenach.h
tml

Každopádne "blahoslaveným" stačí aj to, aby uverili, lebo túžia po posmrnom delíriu a tento chlapík aspoň zarobí na hlupákoch, ktorým predá svoju knižku plnú ilúzií a bludov. ;-))) Najviac smiešne mi príde, keď si na nebíčko nárokujú ľudia, ktorí dlávia živočíšne produkty a podielajú sa na hroznom utrpení zvierat.

{Najprv bol podľa jeho slov vo veľkých mrakoch, ktoré boli kontrastne vidieť na tmavomodrej oblohe. Vysoko nad nimi lietalo veľké množstvo svetielkujúcich bytostí, ktoré nedokázal rozpoznať. } Toto sa neodlišuje od svedectva feťáka, ktorý videl ružové slony. Predstavy mozgu do ktorého bola dlhú dobu tlačená ilúzia posmrtného života počas zníženej schopnosti vnímať nie sú dôkazom posmrtného života tak ako nie sú dôkazom predstavy feťáka, ktorého mozog mal ovplyvnenú schopnosť vnímania.
Davo . jafilehy   |   ip:130.185.1   |   2012-10-22  (09:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Inak ak si veriaci myslia, že mŕtvym obmedzene fungujú mozgy, nečudujem sa ich viere v posmrtný život a maximálne sa pousmejem. ;-))) No ako väčšina dobre vie, smrť znamená úplné ukončenie funkcie mozgu a následný rozpad mozgu, preto slová človeka, ktorého mozog fungoval neberiem vážne a majú pre mňa podobnú váhu ako zážitky človeka s troma promilé, ktorého mozog mal obmedzenú funkčnosť.


clipperko . nyfefowu0   |   ip:81.89.56.   |   2012-10-22  (09:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na váženom pánovi profesorovi zanechal ten zápal mozgových blán zjavné následky, keď taký "vedec" nepozná rozdiel medzi komatickým stavom živého človeka a klinicky mŕtvym človekom.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.1   |   2012-10-22  (09:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je uplne jedno ci existuje alebo nie, lebo to nema vplyv na realitu.Samozrejme ak sa to neviuzije pre ovce , ze nie je dolezite ze teraz su sluhmi ale to ze po otrceni kopit zacnu naozaj zit. vyzera to tak ze ovce radsej budu verit ako bi mali skoncovat s panmi.


slnecnica . numewehu50   |   ip:94.136.13   |   2012-10-22  (09:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tí, ktorí sa oháňajú vedou by mali zbystriť zrak a sluch !!!


smartang . nixemuni24   |   ip:217.12.48   |   2012-10-22  (10:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je rozdiel Pán a pán. A tiež Slúžiť a slúžiť. Ten, kto nežije, zabúda na seba a svojich blízkych, je nslobodný vo svojom myslení, týra svoje telo či iným, podobným spôsobom preukazuje vernosť a odovzdanosť, ten slúži len svojmu pánovi a nepochopil opravdovú Službu. Kto však slúži Pánovi, ten je vo svojej Službe hrdý, slobodný a radostný. Nie je na nikom a na ničom závislý - aspoň sa o to aspoň maximálne snaží. Má vyššie, než pozemské ideály ...


Somvetkovovetkom . faqipena69   |   ip:212.5.207   |   2012-10-22  (11:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Človek veriaci, žijúci podľa zásad krešťanskej viery je ako päsť do tváre neveriaceho.
Pre ateistov: To v čo vy veríte (že boh neexistuje) bolo pre Vás pripravené a filozofia ateizmu stvorená Illumunátmi v 19 . storočí, ktorej cieľom bolo ľudí ktorý tomu uveria odviesť od boha. Pozrite si kto stal za vytvorením ateizmu a čo tým sa sleduje ako hovoria samotný Illuminati- NIČ VO SVETE SA NEDEJE NÁHODNE.A ja chcem dať všetkym Ateistom otázku:
Vznikol aj Váš Ateizmus -jeho filozofia náhodne?
Iba hlupák nadáva ostatným, ako Pande že su ovce. Je mi ho ľúto.


Somvetkovovetkom . faqipena69   |   ip:212.5.207   |   2012-10-22  (11:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PAnde,
kde si?
Ľudia už ste sa PAnde opýtali či už vytriezvel z Brutal assaultu?


Somvetkovovetkom . faqipena69   |   ip:212.5.207   |   2012-10-22  (11:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PAnde,
kde si?
Ľudia už ste sa PAnde opýtali či už vytriezvel z Brutal assaultu?


malaPerunica . nodaquce29   |   ip:92.52.36.   |   2012-10-22  (11:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kucma : v čom bol ježiško výnimočný ? jeho úlohou bolo svojím učením prebudiť v izraelitoch chýbajúce svedomie, ako však vidíme aj dnes, nepodarilo sa...
naopak, izraeliti zabojovali a bojujú, aby blokovali aj to naše svedomie...za tým účelom nám vnútili svoje vymyslené náboženstvo, nútiace k pokore a porobe...
malaPerunica . nodaquce29   |   ip:92.52.36.   |   2012-10-22  (11:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Harry : mám pocit, že Piko sa odmlčal, lebo naprázdno prehĺta pri štúdiu vedy.sk...to určite nečakal, také jedinečné info nikde nedostane...Piko pozdravujeme ťa...sprav si občas prestávku...


kucma . fyvafixa2   |   ip:195.146.1   |   2012-10-22  (11:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  malaPerunica
ale mne je to jasne, pokora a poroba...
ti ludia nemaju boha v sebe :)


Somvetkovovetkom . faqipena69   |   ip:212.5.207   |   2012-10-22  (12:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  malaPerunica kto si?


SomTenKtorySom . bocipera87   |   ip:92.40.94.   |   2012-10-22  (15:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  K tej poznámke, že hmota je len ilúzia.

Obraz na klasických TV sa vytvára prebehnutím (chýba mi termím, nie som elektro ani fyzik) po riadkoch zhora na dol, veľkou rýchlosťou a v opakovaniach tak rýchlo, že oko ten pohyb nezaznamená a vidí hotový obraz. Tento je tiež ILÚZIOU, nie je skutočný, je prenesený.

Atómy tvoriace hmotu si (približne) zväč na našu pozorovateľnú veľkosť. Lopta ako jadro a elektróny v kilometrových vzdialenostiach veľké ako hrášok. Nepomer hmoty a prázdneho priestoru bez hmoty je do očí bijúci!
Ak atómy kmitajú, elektróny sa pohybujú obrovskou rýchlosťou okolo jadra, nie je to podobný princíp vytvárania ILÚZIE ako spomenutý TV obraz?


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-10-22  (17:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Do prdele... Teda, TyTenKtorýSi, klobúk dolu pred takou idiotskou filozofickou komparáciou! To veru normálny človek nevymyslí...


fatima . vamohura49   |   ip:78.99.222   |   2012-10-22  (17:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Posmrtný život existuje, tvrdí uznávaný americký neurochirurg...zažil v roku 2008 záchvat bakteriálnej meningitídy... následne ležal sedem dní v kóme...Šesť dní bol napojený na ventilátor a rodina sa pomaly pripravovala na najhoršie...
nikde tu nikto nepise, ze ci bol skutocne mrtvy, to je rozdielSloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-10-22  (20:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie, nie, verte ateistom, nič nie je potom, ani dnes, ani včera, tak načo tu vlastne sme, keď nič nie je, vesmír vznikol z ničoho? Hlúposť vie byť vtieravá, ale vždy hlúpa, preto je tento svet tak posiaty hlupákmi, ktorí hovoria do všetkého, ale najradšej do toho, čomu nikdy neporozumeli......


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-10-22  (20:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bolo by to zábavné, ako najlepšia komédia, vidieť tie kyslé sklamané ksichty veriacich oviec, keby mohli zistiť že raj sa nekoná. Toľko odriekania po celý život, trasenia sa strachom pred neexistujúcou modlou, tisíce hodín drmolenia modlitbičiek, žmolenia pátričiek ... a nič! Nič!!! Prázdny život plný klamstva im pretiekol cez prsty ako ničotnosť a stretnutie s imaginárnou modlou sa nekoná. Nebojte sa, kostolné teliatka, budete ušetrení najväčšieho sklamania. Po smrti už nie je nič... :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2012-10-22  (20:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja sa prídem osobne pozrieť na tvoj, ked zistiš ,že PánBoh stvoriteľ neba i zeme existuje ,


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-10-22  (21:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To musí byť strašný pocit, plný úzkosti, keď už po smrti vraj nič nie je podľa niektorých, keď to každú sekundu po sekunde prichádza, keď ten ich život končí vraj....


malaPerunica . nodaquce29   |   ip:92.52.36.   |   2012-10-22  (21:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zmysel života človeka by mal byť iba v pôsobení na Zemi ? neuveriteľné a postráda logiku...

takto lacno vykývať s ľudstvom ? každý, kto aspoň raz v živote myslel, musí prísť na to, že je to pramálo...
Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-10-22  (21:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pardon, a kde ešte by ste chceli nadčasy...? :-DDD


Milan . nofocape63   |   ip:87.244.25   |   2012-10-22  (22:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to len na vás. Každý dostane to čo chce. Ako tu. Po smrti chceš nič, tak zhni a zmizni. Nebude nič. Možno potom z teba niečo bude. Vesmír vznikol z ničoho.


Martinos . cudyxyla04   |   ip:109.230.4   |   2012-10-22  (23:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Panda
My chceme nadcasy(doslova: nad casom), ale co chces ty to ani sam nevies.


MM . sidasafa91   |   ip:217.75.73   |   2012-10-23  (10:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak to som sa zas dobre pobavil. Pan doktor zistil ze pisanim scifi literatury zarobi omnohoviacej tak vyplodil oblaciky a svetlusky. To je podla mna jasny dokaz o zivote po smrti.
Ze vobec taketo bludy moze niekto citat. Aby som tmuto uveril by som musel mat IQ aspon -1

Som rad ze tato stranky mi dava jasnu predstavu o debilite ludi na Slovensku. Uz sa nicomu nedivim.
U nas nebudeme v stave nieco zmenit ku lepsiemu aspon dalsich 1000 rokov :-(

AMEN HARE KRISNA VISNA JERUZALEMSKA


sherry . foxinowa45   |   ip:78.98.247   |   2012-10-23  (11:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To by bolo fakt cudne, ze nic viac nie je, ziadna dusa, ze zomries a koniec. Ako je potom mozne, ze si uvedomujeme samych seba?


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2012-10-23  (11:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VS, cudne je podla mna predpokladat, ze pred 5 000 rokmi zilo 30 druhov zvierat....sherry . foxinowa45   |   ip:78.98.247   |   2012-10-23  (12:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafko, ale to bolo myslene hypoteticky. Mozno ich bolo 30 druhov, mozno 30 milionov druhov? Ja som vtedy nezila, neviem presne, kolko ich vtedy bolo. Preco to beries tak doslova??? Ty si zil v tej dobe, ze vies uplne presne, kolko druhov vtedy bolo, objavenych aj neobjavenych??? Ty vsak vela veci nechapes, ani tie jednoduche. Mal si take problemy chapat aj v skole alebo to prislo az vekom? :DDD


malaPerunica . nodaquce29   |   ip:92.52.36.   |   2012-10-23  (20:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Somvetkovovetkom : pýtaš sa kto som ? tvoj nick hovorí, že si všetko vo všetkom, teda určite vieš, kto som...chichi...


Pandemonium . darujete36   |   ip:178.41.14   |   2012-10-23  (21:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie je vedec ako vedec. Všetci majú tituly, ale o tom to nie je. Aj doktor inžinier Číselný, SVC ich má, najnovšie si titul VegDr udelil aj samotný Dávidko, aby bol zaujímavý a vidíte, obaja sú blbci, dokonca ešte väčší než sme dúfali. Ale vráťme sa ku konštatovaniu z prvej vety. Aký je medzi vedcami rozdiel, ktorých jedinou prácou je posúvať hranice poznania na prísne vedeckom základe, nezaťaženom idealistickými bludmi a nezasvinenom biblickými chcankami? Kedy sa z vedca stáva šarlatán, ako ten menovaný z článku? Skĺzol do močiara kostolných predsudkov a totálne sa znemožnil. Možno sa mu časom prestalo dariť, kedysi prestížne renomé upadalo. Sám priznáva, že je kresťan (no fuj!) a keď sa k tomu pridruží časté vysedávanie po kostolných búdach, racionálne uvažovanie sa otupí. Keď sa mu stal úraz, rozhodol sa ho využiť a vymyslel príbeh, ktorý mu zožerie aj s navijakom každá ovca z pátričkárskeho stáda. Retrospektívne poskladal mozaiku snových vízií, možno od stoviek pacientov, ktoré za roky praxe vypočul a využijúc svoje postavenie, dal táraninám o prechádzke dimenziami vesmíru akože punc dôveryhodnosti. Definitívne tak utopil zvyšky svojej vedeckej kredibility v myšlienkovom septiku, ktorý tu ježišoidná sekta za dve tisícročia doplna nakadila. Ale opäť sa o ňom hovorí, a o to mu šlo. Opäť je uznávaný, no už len medzi bláznami, ktorí si vymysleli život po živote. Alelujááááá... LoooL!


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2012-10-24  (11:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VS, animozita medzi nami by nebola tak velka, ak by si oplyvala trochou vedomosti a neplieskala taraniny.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


sedem + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

NOW

Nový Svetový Rád- malé zhrnutie.


Rakovina ako biznis...

Stopy lietadiel na oblohe ako konšpiračná otrava chemik...

HOMOSEXUALITA U ZVIERAT JE MÝTUS

Toto nie je kríza, ale úpadok civilizácie

Poznačte si! Naša Zem je dutá.

Archív

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

2. března 2013 protestovaly proti vládě škrtařů v Portugalsku statisíce lidí, jen v Lisabonu jich bylo půl miliónu, od té doby opět mlčení. Mlčí se o revolučních událostech v Řecku, Albánii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, mlčí se o demonstracích ve Francii, Německu, Maďarsku, Rumunsku. Cenzura je totiž dobrým nástrojem totality.


Dane by sa mohli zrušiť a štát by dokázal existovať!

Stanovisko poslaneckého klubu Die Linke v německém ...

Ako také ovce

Hlinové vystúpenie v parlamente

V česku vzniklo nové politické hnutí, které spojí v...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.3414 s