16. September 2019
    
Pošpinená krása - Dolezite.sk

Pošpinená krása


  2011-07-21  (10:38)  |  Úvahy a komentáre
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Pošpinená krása

Ten čistý, vznešený, ušľachtilý a povznášajúci, alebo naopak ten nečistý, nízky, pudový a poznačený zmyselnosťou? Naozaj nemusíme byť príliš vnímavými na to, aby sme si na túto otázku dali až príliš jednoznačnú odpoveď.

 

Žena mala byť a má byť krásnou v prvom rade vnútorne. Jej vnútorný, citový a myšlienkový život má byť naplnený predovšetkým čistou snahou o vznešenú ušľachtilosť. Čistý vnútorný život je totiž tou pôdou, z ktorej má vyrastať pravá krása ženy. A ak je žena vnútorne krásna, musí sa to napokon prejaviť aj navonok. A to úplne prirodzeným spôsobom, bez prehnanej potreby využívania akýchkoľvek dodatočných skrášľujúcich prostriedkov.

 

Žiaľ, ženy nešli touto správnou a zdravou cestou. Nesústredili sa predovšetkým na budovanie krásy svojho vnútra, na čistotu a ušľachtilosť svojho myslenia a cítenia, ktoré mali upriamiť k tým najvyšším a najvznešenejším ideálom. Takéto niečo bolo väčšinou žien považované za zbytočné márnenie času. Zavrhli cestu rozvíjania prirodzenej krásy, vyrastajúcej zvnútra navonok a zamerali sa iba na rozvoj svojej vonkajšej krásy a to bez takmer akéhokoľvek dôrazu na svoje vlastné vnútro.

 

A tak namiesto cesty nahor bola zvolená cesta nadol. A hoci sú mnohé ženy dneška niekedy naozaj veľmi krásne, ich krása je prázdnou a povrchnou. Nemá totiž oporu v osobnej vnútornej kráse, oporu vo vnútornej čistote a ušľachtilosti a preto je všetko iba povrchnosť a vonkajšie pozlátko. Preto sa to zvrhlo iba na prázdnu vonkajšiu márnivosť, vyzývavosť a zdôrazňovanie telesnosti.

 

Na zdôrazňovanie telesnej krásy a zmyselnosti, ktorá v mužskej časti populácie musí samozrejme vzbudzovať iba zmyselnosť a nečisté chúťky. Lebo rovnaké môže vyvolávať a priťahovať iba rovnaké! Povrchná, prázdna, vonkajšia, zmyselná a nečistá krása ženy preto priťahuje a vyvoláva mužský obdiv zakalený nečistotou, chlipnosťou a exponovanou telesnosťou.

 

Dnešná žena chce byť „sexy“. Tým je povedané všetko!To je hodnota, ktorou sa v súčasnosti meria a posudzuje krása ženy.

 

Milé dievčatá a ženy! Naozaj necítite, že za daného stavu je každý obdivný pohľad muža na vás vašim pošpinením? Vari naozaj má pre vás vaša márnivá, povrchná túžba páčiť sa a upútavať na seba väčšiu cenu, ako vaša vlastná, ľudská dôstojnosť? Vari vám naozaj tak veľmi vyhovuje úloha estetického objektu, v ktorom muži vidia iba vaše telo?

 

Žena dneška je ponižovaná súčasnou módou, ale ona to nespoznáva. Nespoznáva a neuvedomuje si svoje ponižujúce postavenie domnievajúc sa, že to tak musí byť a že práve takto je to správne.

 

Budúcnosť však patrí žene prirodzene pôvabnej a prirodzene krásnej. Žene pôvabnej a krásnej predovšetkým vnútorne. Žene, ktorej vonkajšia krása i spôsob jej odievania vyrastajú z vnútorných hodnôt a vnútornej ušľachtilosti. Bude to ženská krása úplne iného druhu, než je dnes. Krása povznášajúca a nabádajúca k ušľachtilosti. Krása, ktorá dvíha a nie zatláča do špiny!

 

V budúcnosti prežije iba pravá žena! Svoj budúci osud si každá jednotlivá žena napokon sformuje prostredníctvom vlastného druhu krásy, pretože jej osobný postoj k vlastnej kráse ju buď vysoko povznesenie, alebo ju naopak zatlačí hlboko bahna a špiny, z ktorej už viac nikdy nepovstane.

 

http://kusvetlu.blog.cz/ v spolupráci s M.Š.

 


Milan Šupa
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
biblista   |   ip:188.167.1   |   2011-07-21  (12:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pošpinená krása sa dá očistiť. Ako? Tu je návod:

1. Petra 3:1 Podobne vy, manželky, buďte podriadené vlastným manželom, aby niektorí, ak nie sú poslušní slovu, boli získaní bez slova správaním [svojich] manželiek, 2 pretože boli očitými svedkami vášho cudného správania spolu s hlbokou úctou. 3 A vaša ozdoba nech nie je vo vonkajšom zapletaní vlasov a v navešaní si zlatých ozdôb či v nosení vrchných odevov, 4 ale nech je to skrytý človek srdca v neporušiteľnom [rúchu] tichého a mierneho ducha, ktorý má veľkú hodnotu v Božích očiach. 5 Veď takisto sa predtým zdobili sväté ženy dúfajúce v Boha a podriaďovali sa svojim manželom, 6 ako Sára poslúchala Abraháma a nazývala ho „pánom“. A vy ste sa stali jej deťmi, ak naďalej konáte dobro a neobávate sa žiadneho zastrašovania. 7 Podobne vy, manželia, bývajte s nimi naďalej podľa poznania a preukazujte im česť ako slabšej, ženskej nádobe, lebo s nimi ste tiež dedičmi nezaslúženej priazne života, aby vaše modlitby nemali prekážky.Pandemonium   |   ip:188.123.1   |   2011-07-21  (13:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ja že stačí WAPka, tryska a poriadny tlak. No toto, no toto...!
P.S.: Pozrite sa dole, kto je autor a ušetríte čas.


M   |   ip:217.119.1   |   2011-07-21  (13:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ach, konečne som narazil na prepojenie na kreacionistov :D Keby som nebral pozadie autora tak poviem že fajn, ale takto je to trójsky kôň.


mkultra   |   ip:78.98.143   |   2011-07-21  (13:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaujímavý článok, ja som si to už dávnejšie rozdelil na dve skupiny veľmi krásnych žien, ktoré sa dajú popísať takto

1.skupina najkrajších žien: To sú ženy tak krásne, že sa pri nich ani najväčší nepriatelia neodvážia na seba škaredo pozrieť, zo strachu, že by im ukradli dôvod na úsmev.

2.skupina najkrajších žien: To sú ženy tak krásne, že sa pre ne aj najväčší priatelia pohádajú do krvi.


Steve   |   ip:178.41.96   |   2011-07-21  (13:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To písal nejaký moslim asi..


JanaKatarina   |   ip:178.40.20   |   2011-07-21  (14:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Z peknej misy sa sice nenajes, ked je plytka, ale
tento clanok su feministicko-panbickarske xujoviny


M   |   ip:217.119.1   |   2011-07-21  (14:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Steve: no keď to tak spomínaš, na to že na tých stránkach píšu prevažne muži, moc sa sústredia na to čo by mali robiť ženy. Ale v Biblii majú muži ešte viac povinností ako ženy obávam sa :D No čo sa čudujeme, konšpirační teoretici na tejto stránke sú onisti - ONI (Ilumináti) nás postrekujú, ONI (Ilumináti) nás chcú zabiť HAARPom, ONY (ženy) sa odklonili od Biblie...


lenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-07-21  (14:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ale no tak len za to ze to pise pan Supa, to este nemusi byt hlupost

ma to cosi do seba

zeny chcu byt respektovane a akceptovane muzmi na druhej strane niektore z nich sa chovaju ako slapky
degraduju sa na uroven masa, ale chcu aby v nich bola videna iskra krasy a nehy

ako a kde ?

staci ze otvoria usta a tie perly co odtial lezu su peklo

hlavne ze parfem citit kilometre daleko a original tvar pod sminkami ani nie je mozne rozoznatlenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-07-21  (14:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JanaKatarina ano ano
lasku, nehu a pochopenie si viem u teba zivo predstavit
obzvlast ked napises slovo xujovina


333   |   ip:85.216.14   |   2011-07-21  (14:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lenlen
normalne s tebu suhlasim.si to vystihol.


Steve   |   ip:178.41.96   |   2011-07-21  (14:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nevojde do shromaždenia Hospodinovho ten, ktorý by bol odmužený rozmliaždením semeníka, ani ten, ktorý by mal odrezaný úd výlevu.
A budeš mať i lopatku vo svojej výzbroji a keď budeš mať prisadnúť vonku, vykopeš ňou jamku a obrátiac sa prikryješ svoju nečistotu.
Nebude zasvätenej smilstvu zo dcér Izraelových, ani nebude zasväteného smilstvu zo synov Izraelových.
Nevnesieš mzdy smilnice ani platu psa do domu Hospodina, svojho Boha, nech by to bolo z jakéhokoľvek sľubu, lebo i to i to je ohavnosťou Hospodina, tvojho Boha.
Nepožičiaš svojmu bratovi na úrok, úrok od peňazí, úrok od pokrmu ani na úrok od nijakej veci, ktorá sa požičiava na úrok.
Cudziemu požičiaš na úrok, ale svojmu bratovi nepožičiaš na úrok, aby ťa požehnal Hospodin, tvoj Bôh, vo všetkom, na čo siahne tvoja ruka na zemi, do ktorej ideš, aby si ju zaujal do dedičstva.
Keď sľúbiš Hospodinovi, svojmu Bohu, sľub, bez odkladu ho splníš tak, ako si sľúbil; lebo istotne by to vyhľadal Hospodin, tvoj Bôh, od teba, a bol by na tebe hriech.

Ale keď nebudeš sľubovať, nebude na tebe hriechu.


liberte   |   ip:85.248.9.   |   2011-07-21  (17:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Źeny sú take aké sú a také ich mám rád!
A keby boli iné ,mal by som ich rád aj tak!julo   |   ip:89.176.40   |   2011-07-21  (17:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  s clankom suhlasim,aj ked je to asi zlozitejsie.Kde su dnes Zeny plne nehy,s dobrym srdcom,ale pritom rozumne a hrde?No,mozno tam,kde gentlemani,rytieri a dalsie idealy.Je to prejav chorej spolocnosti,ktora sa vychovy svojich deti vzdava v prospech statu a telky.
A ked sa nad tym tak zamyslite,aj keby tych "spravnych" zien bolo relativne dost,uz zo svojej podstaty nebudu moc vidiet:-)Takze nestracajme nadej!


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-07-21  (23:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To je dosť sentimentálne. Ak sa v našom svete všeličo mení, tak jedným som si istý: Ženy boli, sú a budú stále rovnaké. Z nahoty urobilo tabu puritánstvo cirkvi. Ženy sú prirodzené, to len demagógie doby robia z nich čarodejnice. Chcú byť obdivované, chcú mať "cenu" pre muža, aby ich neopustil. Ženy, až na výnimky, sa sústavne predvádzajú - v dobrom i zlom. I keď vyzerajú ako pobehlice, ich úmysel je čistý: Chcú si zaistiť muža, ktorý zaistí pokračovanie línie, a na to treba prachy. Je to nežné a zároveň praktické.


klinec   |   ip:85.216.14   |   2011-07-21  (23:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hovori sa, "Za vsetkym hladaj zenu". Suhlasim. Muzi su odrazom zien. A Zeny su zasa ovplyvnovane moralkou muzov. Je to spirala, v sucasnosti namierena smerom dolu.
Z osobnej skusenosti mozem povedat, ze ked za zena sprava ako dama, muz sa prisposobi a naopak, ked je muz dzentlmen, zena pri nom sa stane damou.
V clanku pocitujem autorovu lutost nad zlozitym postavenim zien v spolocnosti, ked su povazovane predovsetkym za sexualne objekty. Na druhej strane, zeny sa rady pacia. Krasa je ich najvacsi kapital.
Nech by boli zeny akekolvek, vzdy ich budem mat rad.


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-07-22  (07:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nič krajšie ako byby nepoznám , či sú zmaĺované alebo nie, mladšie, staršie, oblečené, vyzlečené. Nakoniec si jednu vyberieme / alebo ona nás ? / a nemusí byť najsexi. Autor vlastne kritizuje pestrosť života.


lenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-07-22  (08:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  GORDON
nesuhlasim s tebou
nie je zena ako zena

http://leva-net.webnode.cz/products/bremeno-panenstvi/
tu si o tom nieco precitaj
Steve   |   ip:178.41.96   |   2011-07-22  (11:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No to je sranda čo ste tu o ženach popisali. Veď ženy sa chlapom predsa prispôsobuju.
Ženy su take ake sme ich chceli mať. A to nehovorim o modnych trendoch ktore tu určili nejake pochybne masmedia s modnymi navrharmi a reklamami. Som si bol kupiť kraťasy a same karovane kraťasy mi všade ponukali, že teraz je taka moda. No nevybereš si, modu mi určili a ja to teraz mam nosiť lebo jednofarebne nemali... Tak to je aj s našimi ženami, prispôsobuju sa modnym trendom a ked sa neprispôsobia aj tak sa musia lebo raz su v mode kratke opätky a dlhe nedostať alebo naopak. To na margo povrchnej krasy. A čo sa tyka tej vnutornej, no to zavisi od človeka či tam niečo objavi alebo neobjavi.


lenlen   |   ip:195.212.2   |   2011-07-22  (12:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Steve myslim si ze prisposobuju sa obaja
ako muz tak aj zena


gordon   |   ip:195.168.4   |   2011-07-22  (13:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Védy som čítal, aj doporučený príspevok. Nechápem čo to má spoločné so mňou a s tým čo som tu napísal.


julo   |   ip:89.176.40   |   2011-07-22  (18:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gordon-neviem,ako presne to myslel lenlen.Suhlasim stym,ze ta rozmanitost je krasna..ako v zivote,tak u zien.Ved konieckoncov,kazdy clovek je jedinecny.
Myslim ale,ze dnesny system vychovava odpad.Ak by som mal dceru,neviem,ako by som ju uchranil pred dnesnymi celebritami..priklad za vsetky je gaga(vraj lady!).Absolutne sa o bulvar a showbiznis nezaujimam,ale z toho,co viem,tak od tej bytosti by som si nenechal varit:-)
Vedy hovoria,ze my mame zodpovednost za svoj rod,vychovu svojich deti teda nemozme zverit skolam,celebritam a telke..asi tak:-)


lenlen   |   ip:85.239.25   |   2011-07-22  (18:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gordon ak si myslel rozmanitost tak som to nepochopil a mas pravdu
ja som len poukazoval na to ze nie vsetky maju vnutornu krasu
prepac nepresne som sa vyjadril


JanaKatarina   |   ip:194.1.157   |   2011-07-22  (23:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ked chlap hresi jak pohan, je to secko OK. Ale ked nejake vulgarne slovo vypusti zenska, je z toho tragedia. Podobny dvojaky meter: ked ma chlap vela mileniek je macher, ak ma zena vela milencov, je kurwa.


JanaKatarina   |   ip:194.1.157   |   2011-07-22  (23:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To vulgarne slovo som napisala naschval, lebo som vedela, ze sa chlapi hned chytia. A tak to aj dopadlo, reagovali ti, ktori sami pouzivaju najvyberanejsi slovnik :-)


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-07-23  (06:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jana katarina to prepiskla.. niekto jej pichol do citliveho miesta/ ci povedal pravdu/ a mila jana to teraz zachranuje ako sa da..lebo sa zahanbila..

jana ,,uz je neskoro plakat nad rozliatym mliekom..
vsetci vieme, ako si to myslela..
JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-07-23  (08:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jana, nedaj sa!
To je blbé - normálne bojujem za emancipáciu mužov, a teraz si tu zastávam ženskej.
Lebo v tejto chvíli má pravdu. A inak baby nevedia variť, prať, upratovať... sú lenivé. Muž musí vedieť vŕtať, murovať, štiepať drevo... to je normálne. Žena, keď sa vydáva, nevie uvariť ani teplú vodu /X prípadov!/. Popravde si ani neviem spomenúť na ženu môjho veku, ktorá keď sa vydávala, vedela uvariť obed. Fakt, ani jedna.


JanaKatarina   |   ip:95.103.71   |   2011-07-24  (14:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins, sklamem Ta. Myslela som to vazne tak, ako som napisala. Ty mi nedokazes citat myslienky a vobec ma nepoznas, takze tie Tvoje pokusy zosmiesnit ma Ti nevychadzaju.
S tymto clankom jednoducho v mnohých veciach nesúhlasím. Zena je v nom prilis mystifikovana. Beriem, ze vnutorna krasa je dolezita, ale ktory muz sa nepozrie rad na sympaticku, pekne upravenu zensku. Bohuzial niekedy je vnutorna krasa malo, ked sa jej majitelka nestara o tu vonkajsiu. Vysuchane teplaky a na tricku mastne skvrny od jedla, na bruchu pneumatiky a na hlave vyrastajuca trvala. Tym, ze si zena vazi samu seba, mala by sa o seba starat.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-07-24  (18:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jana katarina..

ktovie ci by si napisala takyto komentar(ci vysvetlenie) k tvojmu prispevku aj keby ti lenlen nevytkol ,ze sa spravas ako drevorubac v krcme po vyplate:))?? hm??

no uz si to zahrala tak ako si to zahrala.. a nie je v ludskych silach dokazat to..
ostava len tvoja pravda,. a nas 6-ty smysel..

nic..
v posl, prispevku si zvolnila,,a uz sa to da aj citat..
hm,, zrazu...
pokoj..


Pistalka   |   ip:195.49.18   |   2011-07-25  (15:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nejako to tu tusim blbne. Viem co asi p. Supa ma na mysli a s casti suhlasim, ale pozrite sa pan Supa najma do vlastnych radov.. Mne je zo sucasnych muzov na vracanie. Stretnut muza je dnes problematicky, tolko gelu a chodiacich parfumerii s ruzovymi trickami som snad nepostrehla v ziadnej dobe... Cisty uzas prejst sa po ulici a sledovat tie vlasy, vytrhane obocia, vypilovane nechty... Ako zena dostavam z toho zrejme komplexy.... ouu


Pistalka   |   ip:195.49.18   |   2011-07-25  (15:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tym som chcela povedat, ze nie pospinena krasa zien ale najma muzov. Ved konkurovat dnes muzovi, to sa taka priemerna zena musi pretrcat neustale pri zrkladle. Takze nie je problem v zenach ale v sucasnom kulte tela... Aby sme si veci ujasnili...


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-07-27  (07:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pistala
keď prídem z roboty, smrdím od potu, benzínu a oleja. Je to to pravé? Prepotené mám všetko, aj to... Aj v zime.
Buďte rady, baby, že na seba máte aspoň čo-to dostať. Pre chlapov sú len šedé, čierne a béžové veci, ako na pohreb. V oblekoch vyzeráme ako tí chrobáci, čo si gúľajú guličku. Výrobcovia kašlú na inováciu, robia osvedčené, čo sa predá, všetci chodíme rovnako oblečení, máme rovnaké autá /šedé a čierne/ a náš život je šedý ako táto doba.


Pistalka   |   ip:195.49.18   |   2011-07-27  (16:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA: urcite je to pre Teba to najlepsie :) zarucene! Teba isto poznat podla "smradu" Evidentne si to cele pochopil :) krasa diskutovat na s tak capavymi ako Ty! Staci nieco uviest na pravu mieru a och ako sa to dotklo toho ega.:) Horim o kulte tela ale asi som mala radsej o telatach.


Pistalka   |   ip:195.49.18   |   2011-07-27  (16:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hovorim


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-07-27  (16:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pistalka ma pravdu..

konecne niekto kto rozmysla objektivne!!
a toto chyba mnohym diskutujucim,,

" coze, ty mas problem?? ja mam este väcsi!!"
a potom ho kazdy zapalene vyprava akobo bol ozaj ten jeho problem jediny!


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-07-27  (22:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pistala
pardon, asi žijem na inej planéte. U nás, v Hovädzanoch, som ešte navoňaného buzika s trvalou nestretol. Ale verím, že kult tela je vážny problém. Kult telesa v tom tele je niekedy väčší, ale cez palubnú dosku naň nevidieť. Asi by stačilo dať im prácu a sami by sa zadusili vo vlastných výparoch tej chemickej močovky.


joplins   |   ip:94.145.22   |   2011-07-27  (22:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ze, "s trvalou" ..:)))))


Pistalka   |   ip:195.49.18   |   2011-07-28  (15:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA: asi tak nejak :)Sandora   |   ip:213.81.22   |   2011-08-23  (09:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tento článok znie ako z príručky pre ženy a devy niekedy z 20. – 30. rokov 20. storočia. Týmto nechcem povedať, že by sa s ním dalo iba nesúhlasiť.
Už v tých časoch, ktoré tento článok pripomína, však boli ženy neobyčajnej telesnej krásy, za ktorými muži chodili ako osy na malinovku... Pritom mnohých týchto mužov doma čakali cnostné ženušky ušľachtilej vnútornej krásy (ktorú mnohokrát nikdy nedobehla ich vonkajšia krása) s teplou večerou, nahriatymi papučami pre mužíčka a detičkami v zástupe. A stačilo to týmto mužom?
Súčasný kult tela, ktorý v spoločnosti panuje, je naozaj povrchný a hlúpy. No nemyslím si, že ho majú na svedomí práve iba ženy. Myslím si, že jeho zakladateľmi sú muži. Kde nie je dopyt, nie je ponuka. A tak muži rozumu mdlého a vôle chabej spolu so ženami rovnakej úrovne pestujú tento kult a všetko mu podriaďujú. Je to najmä „showbusiness“ - módni fotografi, fotografky, módni návrhári, návrhárky, modelky, herci, herečky, „missky“ a iné „celebrity“, ktoré by tak zhruba pred sto rokmi chodili po kanáloch, pričom dnes sú postavené na piedestál a sú dokonca mienkotvorné. Preto máme výpravné časopisy s takmer až úchylnými článkami o tom, ako má byť žena „sexy“, ako má žena zapôsobiť na svojho „pána úžasného“ v posteli, resp. ako má uviesť do varu samca pomaly akéhokoľvek živočíšneho druhu. Ale znova musím zopakovať, že kde nie je dopyt, nie je ponuka.
Preto pre dosiahnutie ideálu, ktorý je opísaný v článku, na ktorý reagujem, teda pre dosiahnutie budúcnosti, ktorá „patrí žene prirodzene pôvabnej a prirodzene krásnej“, „žene pôvabnej a krásnej predovšetkým vnútorne“, „žene, ktorej vonkajšia krása i spôsob jej odievania vyrastajú z vnútorných hodnôt a vnútornej ušľachtilosti“, pričom to bude „ženská krása úplne iného druhu, než je dnes“, „krása povznášajúca a nabádajúca k ušľachtilosti“ a „krása, ktorá dvíha a nie zatláča do špiny!“, by si mali vstúpiť do svedomia práve muži. Napríklad by mohli začať tým, že sa pri rozhovore nebudú ženám pozerať do dekoltu, ale do oči, že sa nebudú obzerať „za každou sukňou“ aj v prítomnosti svojho dieťaťa alebo partnerky, že nebudú ženy vyzliekať očami, pretože sú nadmieru obdarené sekundárnymi pohlavnými znakmi, pričom ich svojím odevom ani nezvýrazňujú, že nebudú pozerať na ženy, ktoré nemajú miery 90-60-90, alebo sú koruplentné ako na genetický odpad, že nebudú mať v zamestnaní v prítomnosti kolegýň lascívne a vulgárne narážky a podobne...rafael   |   ip:188.167.7   |   2011-08-23  (10:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dokazom toho ako su zeny na tvoj opisany priklad pripravene, je ich zaluba zamilovat sa do uctu dotycneho pana, nehladiac na jeho vonkajsiu, ci vnutornu krasu. Nemame si obe pohlavia absolutne co vycitat. Je to prejav pudu, zabaleny do civilizovanejsieho rucha, ale vzdy v prvom rade ide o zakladne instinkty, partner hlada partnerku na rozmnozovanie, coho najsilnejsim impulzmom nie je vobec vnutorna krasa, ale obal a partnerka zasa hlada zabezpecenie pre seba a svoje potomstvo, coho dokazom je jej absolutna lahostajnost ci k vonkajsej,alebo vnutornej krase.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:94.197.20   |   2011-10-14  (20:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pripomina mi to nietcheho nadclovekadiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


päť + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Čo ak Mars...


2013-05-06  (17:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes stačí pár atómových bômb a na Zemi život zanikne. Keby k niečomu takému došlo, mohli by ľudia v civilizácii pokračovať na Marse. Vlastne by boli nútený. Čosi ako nový začiatok.

Československo Európe nevoňalo


2013-04-25  (10:34)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Monštrum zvané ego (alebo ego - falošné centrum).


2013-04-21  (11:51)  |  Úvahy a komentáre
Takže máš dve centrá. S jedným sa narodíš, je dané samotnou existenciou. To je tvoje vlastné ja(self). To druhé centrum, ktoré vytvára spoločnosť, je ego. Je to falošná vec – a je to obrovský trik. Prostredníctvom tvojho ega ťa spoločnosť ovláda. Musíš sa určitým spôsobom správať, lebo iba vtedy ťa spoločnosť ocení. Musíš určitým spôsobom chodiť; určitým spôsobom sa smiať; musíš sa riadiť určitými spôsobmi, morálkou, kódexom. Iba vtedy ťa spoločnosť ocení, a ak sa to nestane, tvoje ego bude otrasené. A keď je ego otrasené, nevieš, kde si, nevieš, kým si.


Spomienka na slobodu


2013-04-04  (03:47)  |  Úvahy a komentáre
Keď pozeráte telku každý deň, ani vám to nepríde… Keď počúvate rádio denne, ani vám to nepríde… Pozriete si, čo vás zaujíma. Nejaký dokumentárny film napríklad. Chvíľu správy. Keď sa objaví politik, vypnete to. Predvčerom išiel pekný dokumentárny film o anglických záhradách. A tá superstar tiež nebola taká zlá, keby len niektoré tie detská tá porota tak nezhadzovala. Až nepríjemné to bolo mne miestami. Niekto sa na tom možno smeje. Vlastne je všetko asi v poriadku.


Žena a úcta


2013-04-02  (04:26)  |  Úvahy a komentáre
Veľká noc. Akosi sa nám tie zvyky zvrhli. Dievčatá sa cítia ukrivdené. Môžno až duchovne znásilnené, keď sú studenou vodou oblievané, švihané korbáčmi… Muži, často podnapití, im dávajú silne pocítiť, kto je pánom. Je toto ale naozaj tá podstata nášho zvyku?


Bitcoin, demokracia, náboženstvo, Slovanstvo.


2013-03-29  (11:46)  |  Úvahy a komentáre
Iba poznaním tisícročných dejín dokážeme pochopiť súčasné spoločenské dianie, dokážeme sa efektívne a múdro správať, dokážeme nestratiť hodnoty, ktoré sme v živote pracne vytvorili, dokážeme neublížiť tým, čo si to zaslúžia, dokážeme vychovať deti múdre, prosperujúce a odolné proti sociálnym parazitom.


Nevýslovné utrpenie odišlo, no môže zase prísť


2013-03-28  (07:36)  |  Úvahy a komentáre
Druhá svetová vojna je pomerne dobre zdokumentovaná. Sfilmované hrôzy rôzneho druhu vynikajúco varujú do budúcnosti. Ľudia, nebuďte hlúpi... Ten čas ukázal, ako veľmi ste boli vinní, ako veľmi ste šli nesprávne.


Chcite žiť obyčajne


2013-03-27  (09:08)  |  Úvahy a komentáre
Ale žiť. Súčasný svet je v zajatí virtuálnosti, priam sci-fi. Nič obyčajné sa neprijíma, to je nuda. Ako v Japonsku, chce to robotov na všetko, aj namiesto psa a potom aj cintoríny pre psov – robotov.


Čo to bol za režim?


2013-03-19  (08:55)  |  Úvahy a komentáre
V poslednom čase v komentároch pribúda nostalgických spomienok na bývalý režim. Ľudská pamäť je naozaj nedokonalá. A je to tak správne. Aspoň nás nepríjemné spomienky toľko netýrajú.


Belgický poslanec sa nebojí nazvať zločin zločinom


2013-03-12  (09:56)  |  Úvahy a komentáre
Všechno je to strategie. V Iráku si naši američtí spojenci přivlastnili zásoby ropy. V Afghánistánu se opium a narkotika ukázaly jako velmi užitečné a pomohly jim k pohádkovým ziskům. V Libyi, Tunisku, Egyptě, a dnes v Sýrii, hlavním úkolem bylo a dosud zůstává svržení umírněné moci a její nahrazení mocí islamistů, kteří se brzy stanou obtížnými a které my beze studu budeme likvidovat pod záminkou boje s terorismem a záštitou Izraele.


Kofein je hořký, jedovatý a rostliny ho tvoří aby se ochránily


2013-03-09  (07:48)  |  Úvahy a komentáre
Pro včelu to moc slavně nedopadlo. Kofein totiž není návykový jen pro lidi. Pro rostlinu to ale byl tah přímo geniální. Stačilo doladit jeho obsah v nektaru aby včelám nepřipadal moc hořký a pak už se jen těšily z pravidelných návštěv závisláků. Přesně podle strategie drogových dealerů. Místo idylického vztahu květinky s včelkou Májou tu máme spíš brutální snahu vytvořit si co největší armádu závislic. Zdá se, že vše jede v sobecké režii ku prospěchu vlastních hrátek lásky a opylení.


Veľký brat sa už pridlho pozerá, viete to, lebo Orwell to vedel už dávno!


2013-03-05  (17:24)  |  Úvahy a komentáre
V budoucnosti nebudou však ani manželky ani přátelé. Děti budou matkám odebírány při narození, jako se odebírají vajíčka slepicím.


Pracoval jsem v jatkách, dnes maso nejím


2013-02-22  (17:53)  |  Úvahy a komentáre
Přinášíme osobní výpověď bývalého pracovníka jatek v Uherském Hradišti. Jednalo se o provoz, kde se manipulovalo s již mrtvými zvířaty.


Máte zakázané


2013-02-21  (08:11)  |  Úvahy a komentáre
Nie som obhajcom bývalého, neslobodného režimu. Avšak po roku 1989 sa mnohé zmenilo. K lepšiemu, ale aj k horšiemu. Už vyše 23 rokov máte zakázané:


Ako prežiť nový svetový poriadok. Odkaz sebe samému


2013-02-20  (10:12)  |  Úvahy a komentáre
A čo i tam dušu dáš v tom boji divokom: Mor ty len, a voľ nebyť, ako byť otrokom. MOR HO!


Ako poraziť otrokársky systém.


2013-02-17  (12:07)  |  Úvahy a komentáre
Súčasná kríza je krízou morálky ľudstva. Spoločnosť sa zmení, ak sa zmenia jednotlivci v nej a nie keď sa zmení politika a vláda. Ak poznáme systém fungovania chazaro-židovského finančného systému, tak vieme ho aj riešiť. Otázka je či chceme zmenu a slobodného občana, alebo uprednostníme konzum a finančné otroctvo.


Nemocnica na kraji mesta…


2013-02-08  (09:41)  |  Úvahy a komentáre
Dnes ráno som náhodou narazil na článok, ktorý mi v tých najpestrejších farbách namaľoval obraz budúcnosti nášho zdravotníctva… Obrázok bol síce skutočne pestrofarebný, namaľovaný v štýle absolútneho realizmu, ale vôbec ma nenadchol. Skôr by som povedal, že vo mne vyvolal hrôzu. Uvedomil som si totiž, že k dosiahnutiu takého obrazu, vďaka našej vládnej politike, vlastne cieľavedomo smerujeme. Áno, cieľavedomo nasledujeme príklad autorov toho obrazu. Dávame si od nich radiť, ako na to? Oficiálne sa stotožňujeme sa s ich ideológiou. Tvrdo presadzujeme zavádzanie všetkých pravidiel zvráteného a nikdy v prospech obyčajných ľudí nefungujúceho systému... Pokúšame sa o samovraždu, alebo sa len nechávame niekomu vyvražďovať?


Naše deti nemajú detstvo


2013-02-08  (09:13)  |  Úvahy a komentáre
Kvôli škole. Naše deti sú zničené. Veru, nechcel by som byť dnes školopovinný. Jednoznačne sa v tomto národe vznáša myšlienka, že naše školstvo je slabé, deti sú nekvalitne vzdelávané a tým pádom nás nemôže čakať pekná budúcnosť. Naše deti totiž vraj nechápu, nerozumejú predpísanému učivu v osnovách pre matematiku, fyziku, chémiu. Hrozný stav, ak uvážime, že ich rodičia tomu väčšinou nerozumejú už vôbec.


Československo Európe nevoňalo


2013-02-06  (10:02)  |  Úvahy a komentáre
Nechcem teraz obhajovať zarytých federalistov. Pokúsim sa len načrtnúť zopár myšlienok spojených s výhodami spoločného štátu.


Vilo Rozboril: Zajtra zarobím na vašom kriplovi


2013-02-04  (17:45)  |  Úvahy a komentáre
Pravda je taká, že Vilovou úlohou je každého účinkujúceho priviesť k slzám a robí to kvôli vám, vy tie slzy totiž očakávate. Nie vždy sa to darí, ale Vilo je taký anjel, že neváha deptať napríklad deti, ktoré to už aj bez toho nemajú ľahké. Takto v predminulej časti sa nezabudol chalana, ktorý mal v izbe presne nula stupňov, spýtať Je ti zima?


V ťažkých časoch...


2013-01-25  (03:57)  |  Úvahy a komentáre
V ťažkých časoch ekonomicko-spoločensko-morálného úpadku sa masovo prebúdza nespokojnosť zo spoločenským poriadkom, prebúdza sa záujem o veci verejné a o to o čo by sa ľudia v dobrých časoch nezaujímali: pozerajú do histórie a analyzovaním a porovnávaním histórie s ich dobou sa snažia nájsť príčiny úpadku. Výsledok je pararelne ten istý: príčinou úpadku je lakomosť a nenásytnosť elít, ktoré nemorálne v rozpore zo spoločenským poriadkom, o zákonnosti pomlčím keďže sú to tie isté elity kto vytvára zákony, vysávajú ekonomiku a demoralizujú spoločnosť do času až sa spoločnosť dostane do slepej uličky. Na dnešnej situácii môžme pozorovať, že čim reálnejšia je demokracia, Švajčiarsko, Škandinávia a Benelux kde je prerozdeľovanie spoločnosťou vytvorených hodnôt najrovnomernejšie, tak tým je spoločnosť zdemoralizovaná menej a v podstate len znášajú následky úpadku iných. Ekonomická depresia v rokoch 1873-1896, ktorá de facto vyústila do vytvorenia Federal Reserve a oboch svetových vojen, vyprodukovala mysliteľov a o jednom z nich J.M. Keynes povedal: „Verím, že sa v budúcnosti viac poučíme z odkazu Silvia Gesella ako Karola Marxa.“


Ako je to v SKUTOČNOSTI s vysokou školou?


2013-01-24  (22:26)  |  Úvahy a komentáre
Áno mám 20 rokov, som prvák VŠ, ktorý tu momentálne nebude pliesť „kritické“ a často krát „skľúčené“ stavy, ako mu chýba mamičkina strava, a iné srdcervúce pocity čo mu ležia na srdiečku (o tom možno nabudúce :). Skôr mám iný problém.


Žijeme v najlepších časoch


2013-01-22  (09:00)  |  Úvahy a komentáre
Hlavne my, Slováci. Ani si to neuvedomujeme a ešte sme aj akosi večne nespokojní. Prosím vás, prečo sa napr. priam zatajuje, že Slovensko má za ostatných 8 rokov úplne najvyšší hospodársky rast z celej EÚ? Zo všetkých 27 štátov naše hospodárstvo poskočilo najviac.


Ako sa dostať zo zovretia systému obnovením sebestačnosti


2013-01-21  (23:23)  |  Úvahy a komentáre
Veci potrebné pre prežitie: Bezpečnosť, Dom, Voda, Potraviny, Odev a obuv, Energia, Doprava, Zdravotná starostlivosť, Peniaze..... toto všetko sme si nechali zobrať, stali sme sa závislí na systéme a ten systém toho patrične využil.


Opľuli Mikloša, Kuric bol obscénny a Mihály opäť hysterický


2013-01-19  (23:33)  |  Úvahy a komentáre
Vstupné na ples bolo 500 eur, čo mnohí hostia plesu s úsmevom ohodnotili ako pár stovák. Keď zoberieme do úvahy to, že milión Slovákov žije na hranici chudoby a že zvyšok nezarobí ani 350 eur, nedá sa ples považovať za nič iné, ako výsmech. Preto sme sa akcie s názvom „Slovensko nepotrebuje celebrity“ zúčastnili aj my, členovia SP, pretože rovnako i my považujeme takéto jednanie „elít“ za výsmech slovenskému národu a vždy sme ochotní sa postaviť za trpiacich ľudí.


Chov hospodárskych zvierat


2013-01-14  (14:54)  |  Úvahy a komentáre
Ošípané sa chovajú v betónových kotercoch, v budovách bez okien, kravy sa udržujú v stálom kolobehu gravidity, aby sa vyprodukovalo čo najviac mlieka, teľatá sú hneď po narodení odobraté a reťazou pripevnené v klietkach iba trochu väčších ako sú samotné zvieratá a po niekoľkých mesiacoch umelej stravy sú premenené na jemnú teľacinu.


Pomätený svet Monči F.B.


2013-01-10  (21:55)  |  Úvahy a komentáre
Na výstrelky „bláznivej Monči“ sme si akosi chtiac-nechtiac v poslednej dobe zvykli. Ten posledný, ktorý som však mal možnosť zhliadnuť, vo mne vyvolal zmiešané pocity, nakoľko som nevedel, či sa mám tomu smiať, či plakať.


A je vôbec možná zmena systému ?


2013-01-05  (04:35)  |  Úvahy a komentáre
Rád by som Vám predstavil svoju krátku esej ktorá má slúžiť výlučne na zamyslenie. Napísal som ju svojim internet priateľom, systémovým bojovníkom.


Telefonicke sutaze - Fair play alebo podvod?


2012-12-23  (14:12)  |  Úvahy a komentáre
Priznam sa ze za cely svoj zivot som volal na telefonicku sutaz iba dvakrat a urcite tusite ze som sa nedovolal priamo do sutaze. Otazky alebo ulohy tychto sutazi vyzeraju na prvy pohlad velmi jednoducho avsak kazda uloha ma nejaky chytak.


Ako som sa naučil byť sám


2012-11-10  (09:47)  |  Úvahy a komentáre
Ponížili lásku na sex a priateľstvo na fejsbukový lajk. Hľadaj šťastie v instantnom svete, kúp si niečo, zaži pocit šťastia. Zažeň pocit hladu, smradu, samoty, hľadaj pocit pohodlia, mäkka a istoty,… pocity, pocity, nadradené nad city. Dnes som si vybral byť tu pri jazere bez ničoho a sám. Je ticho, hladina je veľké zrkadlo a len niekedy sa vzduchom zachveje dlhé hrmenie vzdialenej búrky. Nikto tu nie je a nikto nepríde. V Laponsku už pár dní nemám spojenie so svetom. Robím zlobu… mal by som behať po meste, kupovať drinky dievčatám s rúžom na perách, zabávať okolie historkami a tešiť sa z priazne okolia. Ja už nechcem, nechajte mi moje ticho, ja som tu rád sám…


AKO TO BUDE 21.12.2012


2012-10-24  (18:14)  |  Úvahy a komentáre
Dnes, keď píšem tento text sú necelé dva mesiace do legendárneho dňa, ktorý predpovedá Majský kalendár. Ak mám veriť presnosti prepočtov a porovnaní súčasného merania času s tými dávnominulými a ak by aj sedeli do bodky, máme tu teda 21.12.2012 čosi ako vrcholový bod tohto veľmi dávneho príbehu. Čo sa má vtedy udiať? Superkatastrofa, ktorá zmietne celý starý svet, ukončí túto story a časť vyvolených katapultuje do Novej Zeme vo vesmíre? Ak sa tak stane – kto budú tí, ktorí budú vzatí tam Hore?


Je pozeranie porna správne ?


2012-10-23  (13:45)  |  Úvahy a komentáre
Do pošty my dnes prišiel článok s názvom 5 dôvodov, prečo POZERAŤ PORNO. Tak by som chcel začať úvahu o tom či je takéto pozeranie vôbec správne ?


Ďaľšie z úvah a komentárov...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Nigel Farage: Tahle EU je nový komunismus

A jaká ironie, když ruský premiér Dimitrij Medveděv zhodnotil vaše činy a řekl: “Můžu to srovnat jedině s rozhodnutími, která činili sovětští politici.” Tahle Evropská unie je nový komunismus.


Odev ako prejav ducha

2013: Apokalypsa ezoteriků a agónie společnosti!

Norové mění investiční politiku

Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na pr...

Pravda poznání spiknutí chemtrails podvod illuminati ...

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.5082 s