22. September 2019
    
Prasacia chrípka na Ukrajine je podvod - Dolezite.sk

Prasacia chrípka na Ukrajine je podvod


  2009-11-12  (07:35)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Prasacia chrípka na Ukrajine je podvod

Je to klamstvo lekárov a politikov, PR a prepieranie 5,5 miliárd

V krajine nie je žiadna epidémia prasacej chrípky, je tu iba banálna epidémia obyčajnej chrípky – ako každý rok. V dôsledku prekrútenia faktov však na Ukrajine bola vyhlásená epidémia celkom iného ochorenia. Iba za jeden deň sa pod touto zámienkou vláda rozhodla minúť niekoľko miliárd hrivien.

Ďalej by sme už nemuseli nič viac nevysvetľovať. Ale detaily nie sú o nič lepšie ako podstata udalostí.

Poďme sa porozprávať o nasledovných otázkach:

- Existuje na Ukrajine epidémia prasacej chrípky?

- Existuje na Ukrajine vôbec epidémia?

- Prečo je celý informačný priestor už dva roky zaplavovaný informáciami o prasacej chrípke?


- Kto zarába na epidémii?

Kňazevič, Timočenková a Juščenko vymysleli epidémiu prasacej chrípky

Ak chceme odpovedať na túto otázku, musíme si všimnúť pozorne, ako sa vyvíjali udalosti. Do minulého piatku krajina žila bez epidémie.
30. októbra sa v informačných agentúrach objavili prvé správy o tom, že na chrípku a akútny vírusový zápal nosohltana (nachladnutie) v západných oblastiach Ukrajiny v priebehu posledných 11 dní zomrelo 30 alebo 34 osôb (podľa rôznych zdrojov).

Dokopy bolo 30. októbra chorých 40 tisíc osôb. Povedzme, že to je dosť.

Hoci, možno ani nie. Vonku je november, vysoká vlhkosť, zima. A ktovie prečo sa neuvádza štatistika minulých rokov. Nie sú vraj údaje na porovnanie. Takže sa dá hovoriť všetko, čo si zmyslíme.

Tak to aj dopadlo. V ten istý deň sa začalo hovoriť o epidémii prasacej chrípky a atypickej pneumónie na Ukrajine.

Minister zdravotníctva Ukrajiny Vasilij Kňazevič vyhlásil: „Bohužiaľ, musíme konštatovať, že ne Ukrajine sa fakticky začala epidémia kalifornskej chrípky typu A/H1N1. Zvažujeme možnosť vyhlásenia karantény nielen v západných oblastiach, ale aj v celej krajine, keďže vírus sa šíri mimoriadne rýchlo,“ – povedal. Túto správu okamžite prevzali a rozvinuli Viktor Juščenko, Julija Timošenková a Rada pre národnú bezpečnosť a ochranu Ukrajiny (RNBO).

A teraz pozor. Viete, čo je to epidémia? Definícia hovorí, že to je choroba, ktorá sa šíri rýchlosťou väčšou ako predtým.

Teória epidémií hovorí, že spočiatku za týždeň ochorie niekoľko osôb. Ak ich neliečime, časom sa nahromaďuje kritické množstvo chorých. A po tom ako, povedzme, ochorie 649 osôb, proces nakazovania nových ľudí sa zrýchľuje desiatky a stovky krát. Táto hranica sa volá epidemický prah. Po tom, ako je prekročený, začína epidémia.

Zaujímalo by ma, na základe akých údajov Kňazevič vyhlásil epidémiu prasacej chrípky? Neuviedol žiadnu štatistiku, okrem celkového počtu nakazených nachladnutím a chrípkou.

Veď v tom čase bolo známe aj nasledovné: „Na Ukrajine boli oficiálne potvrdené dva prípady prasacej chrípky. 5. júna 2009 laboratórium v Londýne potvrdilo chrípkové ochorenie typu А/H1N1 u Ukrajinca, ktorý pricestoval z Paríža. Po liečbe pacient odišiel domov, do obce Černovcy. Okrem toho na konci septembra bol u muža, ktorý pricestoval z Krivogradskej oblasti do Kyjeva, a hospitalizovaný s diagnózou pneumónia, potvrdený vírus typu А/Н1N1".

Odkiaľ sa vzala prasacia chrípka?

Takže máme 40 tisíc nakazených chrípkou, 30 obetí akútneho vírusového zápalu nosohltana plus dva potvrdené prípady А/H1N1. Vari epidémia začína po dvoch potvrdených chorých?

30. októbra sa ukázalo, že nakazení А/H1N1 nie sú dvaja, ale dokonca traja. Ministerstvo zdravotníctva potvrdilo, že iba jeden smrteľný prípad z 30 mal diagnózu prasacia chrípka.

Samostatná otázka je, ako bolatáto prasacia chrípka zistená. V pondelok predsedkyňa parlamentnej Komisie pre otázky zdravotníctva Tatiana Bachtejeva povedala, že na Ukrajinu v rámci humanitárnej pomoci z USA prišlo 200 testovacích sád. Ale chýbajú k ním zvláštne súčiastky (primery), ktoré sú potrebné konkrétne na identifikáciu prasacej chrípky. Z toho vyplýva, že chrípku identifikovali s pomocou obyčajného mikroskopu?

30. októbra Timošenková vyhlásila, že na Ukrajine bolo laboratórne potvrdených 11 prípadov ochorenia na chrípku typu А/H1N1.

Znovu zopakujem otázku - 11 prípadov je epidemický prah pre krajinu s obyvateľstvom 46 miliónov osôb?

Neskôr v pondelok sme sa dozvedeli o 22 chorých. Iba o dva dni, 2. novembra, sa objavila nasledovná správa: „Doteraz bolo na Ukrajine zaznamenaných 67 smrteľných následkov ochorenia na chrípku a nachladnutie, oznámil prvý zástupca ministra zdravotníctva Vasilij Lazorišinec na briefingu v pondelok. Dokopy bolo zaregistrovaných 255 nakazených nachladnutím a chrípkou, 15 tisíc z ktorých sa nachádza v nemocnici, vrátane 170 osôb na oddelení intenzívnej starostlivosti. Pritom bolo oficiálne potvrdených 22 prípadov nakazenia chrípkou А/H1N1".A ešte o dve hodiny neskôr Timošenková uviedla celkom iný počet – 14 nakazených, pričom zdôraznila, že počet nakazených prasacou chrípkou sa od pondelka nezmenil.

Dvaja, traja, jedenásti, štrnásti alebo dvadsiati dvaja – všetky tieto čísla hovoria iba o tom, že minister a jeho prvý zástupca vymysleli epidémiu prasacej chrípky. Vycucali ju zo sterilného medicínskeho prsta. A premiérka a prezident ich podporili v tejto činnosti.

Nakoniec prišiel vrchol marazmu. Už 30. októbra Timošenková začala hovoriť o možnosti hromadnej vakcinácie. „Rozhodnutie o masovej vakcinácii nebolo prijaté, pretože vedci sa ešte radia a definitívne sa nerozhodli, či je potrebná,“ - povedala.

Áno, je možné, že máme do činenia s epidémiou. Nie však prasacej chrípky, аle obyčajnej. Alebo nachladnutia. Čo je na jeseň celkom normálne.

Dnes Ministerstvo zdravotníctva prišlo so štatistikou, ktorá sa nedá porovnať s predchádzajúcimi rokmi, aby sme pochopili, či sa zväčšil počet chorých a aká je v skutočnosti úroveň smrteľnosti. Pritom, hovoriac o pneumónii, dokonca aj samotná Timošenková sa priznala, že “dynamika v porovnaní s minulými rokmi je približne rovnaká, ale počet smrteľných prípadov je o 20% nižší.“

A ešte niečo. Existuje všeobecne známa štatistika. Každý rok na rôzne mutácie chrípky zomiera celosvetovo pol milióna ľudí. To je približne 1 400 tisíc osôb denne.
Rovnaká je situácia aj s pneumóniou. Na jednoduchý zápal pľúc na celom svete zomiera 2 milióny iba spomedzi detí. Zrejme ešte raz toľko zomiera aj dospelých, pretože nakazujú sa všetci v ľubovoľnom veku.

Z tohto pohľadu, 30 mŕtvych na Ukrajine, hoci každé z týchto úmrtí je nešťastím pre ich blízkych, nepredstavuje vysoký počet.

Veď podľa údajov regionálnej pobočky Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), celkový počet laboratórne potvrdených prípadov ochorení ľudí, vyvolaných vírom А/H1N1 na celom svete predstavuje 407 677 prípadov, z toho 4 877 smrteľných.

Vari nám to umožňuje hovoriť o smrteľnej hrozbe, ktorá ohrozuje Ukrajinu?

Na konci 90-tých rokov sa po južnej Ukrajine prevalila epidémia cholery. Dva roky po sebe lekári nachádzali mŕtvoly bezdomovcov, ohlasovali nájdenú choleru a vymáhali si na zápas s tuto chorobou financie. Každý raz, približne o mesiac, lekári oznamovali víťazstvo nad epidémiou a akékoľvek informácie o cholere mizli. Samotní medici hovorievali, že takýmto spôsobom úradníci oblastných zdravotníckych zariadení zarábali peniaze za podmienok, keď medicína trpela chronickým nedostatkom financovania.

Teraz môže byť táto schéma použitá v merítku celej krajiny.

Všetko je o peniazoch alebo ako minúť 5,5 miliárd

Pozor! Na Ukrajine nie je epidémia prasacej chrípky. Najpravdepodobnejšie ide o banálnu epidémiu chrípky – ako aj každý rok. Ale v dôsledku prekrútenia faktov bola na Ukrajine vyhlásená epidémia celkom inej choroby. Pod touto zámienkou sa vláda rozhodla minúť 5,5 miliardy hrivien.

Ďalej by sme už nemuseli nič viac nevysvetľovať. Ale detaily nie sú o nič lepšie ako podstata udalostí.

Veľmi zaujímavý je nasledujúci fakt – rýchlosť, s akou vláda a prezident zareagovali na údajný vznik epidémie. O „epidémii“ sme sa dozvedeli 30. októbra. A v ten istý deň boli prijaté všetky kľúčové rozhodnutia.

Len čo sa objavili informácie o chorobách, Igor Umanskij, plniaci povinnosti ministra financií Ukrajiny a premiérka Julija Timošenková povedali, že sú pripravení dať peniaze na zápas s chorobou. Je potrebné len zistiť koľko ich treba.

A ó zázrak! Už v ten istý deň to vedeli!

To je samé o sebe prekvapivé. Ak vezmeme do úvahy našu byrokraciu a nehospodárnosť, zbieranie informácií od nemocníc a lekární by prinajmenšom zabral týždeň. Behom jedného dňa mohli informácie prísť iba v dvoch prípadoch: buď boli pripravené vopred, alebo žiadne neexistovali.
“Vláda poskytne 0,5 miliardy hrivien na to, aby boli zakúpené všetky nevyhnutné liečebné prostriedky,“ - povedala Timošenková, otvárajúc ranné zasadanie vlády v piatok.

O niečo neskôr v ten istý deň, na stretnutí v vedúcimi osobnosťami západných oblastí, uviedla už šesťnásobne vyššiu sumu - 3 miliardy. „To je dvakrát viac ako stojí nevyhnutný objem liekov. Za tieto 3 miliardy hrivien budú zakúpené lieky, rúška, lekárske zariadenie, v oblastiach budú vytvorené špeciálne laboratória, budú založené špeciálne oblastné vládne skupiny,“ – povedala premiérka.

Pravda, o nejaký čas sa 3 miliardy premenili na 500 miliónov. Či zaznela suma 3 miliardy, už nik nevie s určitosťou povedať. Navrhujem, aby sa považovalo, že áno. Pretože už v ten istý deň ju rozšírili rôzne televízne stanice a printové média.
V obidvoch prípadoch Timošenková neupresnila, z akých zdrojov vláda plánuje vyhradiť tieto prostriedky. Pripomeňme, že teraz Kabinet ministrov vôbec nemá peniaze a berie pôžičku s úrokom 30% ročne.

Teoreticky to znamená, že tieto peniaze bude musieť vytlačiť Národná banka. A tá prirodzene nemá právo odmietnuť. Ide predsa o vážnu vec.
V pondelok mala finančná otázka zaujímavé pokračovanie. Viktor Juščenko navrhol dofinancovať zvýšenie sociálnych štandardov s pomocou tajomného zdroja – „úspor na starostlivosť o vnútorný dlh“.

A v ten istý deň Timošenková odovzdala Rade (ukrajinský parlament, pozn. prekl.) korekcie k rozpočtu na rok 2009. Navrhla v nich prefinancovať výdavky na zápas s prasacou chrípkou s pomocou toho istého zdroja – „úspor na starostlivosť o vnútorný dlh“.

Takže, reč je o 5,5 miliarde hrivien. Vláda plánovala tento rok minúť na starostlivosť o štátny dlh 10 miliárd hrivien. Ale v skutočnosti minie iba 4,5 miliardy. MMF dal peniaze, navyše na rekapitalizáciu bolo minutých oveľa menej financií, než sa očakávalo.
Pravdaže, tieto peniaze neexistujú „fyzicky“. V každom prípade ich bude musieť vytlačiť Štátna banka. Preto musia existovať veľmi závažné dôvody, aby nemohla odmietnuť žiadosť premiérky.

A ukázalo sa, že na to existujú všetky predpoklady. Iba to tak vyzerá, že do 30. októbra Ukrajina žila bez prasacej chrípky.
Už dva roky sa v krajine a vo svete neprestajne vedie informačná kampaň, ktorá mala vštiepiť do hláv obyvateľstva dve myšlienky. Prvú: že táto choroba existuje. Druhú: že je veľmi nebezpečná.

Kampaň fungovala na princípe zákonov epidémie. Prúd informácií sa nazhromažďoval, ale niekoľko správ denne na tú istú tému sa nedalo analyzovať. Preto správy budovali akési informačné pozadie a atmosféru znepokojenia.

30. októbra nastal kľúčový okamih. V ten deň začali hovoriť všetci – Ministerstvo zdravotníctva, Timošenková, Juščenko, Bogatyriova. Všetci sa vrhli robiť vlastné PR s pomocou škandalóznej informácie. A u ľudí ihneď zafungovala hlbinná pamäť. Všetko, čím ich kŕmili dva roky, vyústilo do psychózy. Okamžite sa objavili rúška, rady do lekárni a rozhovory o nevyhnutnosti minúť 500 miliónov, 3 miliardy, 5,5 miliárd.

Po analýze správ na internete by sa dalo očakávať, že lieky sa budú kupovať od britskej farmaceutskej spoločnosi GlaxoSmithKline. Ale reálne sa ukázalo, že vyhrala celkom iná spoločnosť.

30. októbra tajomníčka Rady pre národnú bezpečnosť a ochranu Ukrajiny Raisa Bogatyriova vyhlásila, že Ukrajina sa obráti s prosbou o humanitárnu pomoc na krajiny, ktoré majú prípravky, citlivé na vírus A/H1N1.

Okrem iného súčasťou humanitárnej pomoci má byť prípravok Tamiflu – tento prípravok odporúča WHO na zápas s prasacou chrípkou. Podľa slov zástupcu ministra zdravotníctva, v súlade s odporúčaním WHO: „Ak v regióne je zaregistrovaný aspoň jeden prípad ochorenia na chrípku A/H1N1, liečba sa stáva rovnakou pre všetkých nakazených na nachladnutie alebo chrípkové ochorenie".

Tamiflu je prípravok švédskej spoločnosti F. Hoffmann-La Roche. A práve do tejto spoločnosti v najbližšom čase začnú prúdiť stovky miliónov z Ukrajiny.

Tamiflu, a nie iné lieky proti obyčajnej chrípke, už podávajú všetkým tehotným ženám, ktoré žijú na západe Ukrajiny a boli tak hlúpe, že sa obrátili na lekárov po prvom kýchnutí.
Nechce sa mi komentovať opodstatnenosť rozhodnutí WHO. Ale prečo na Ukrajine, kde nie je epidémia prasacej chrípky, chorých napchávajú práve týmto prípravkom?

Zhrutie

Prvý záver. Epidémia prasacej chrípky bola vymyslená.

Druhý záver. Aj napriek tomu chce vláda na ňu minúť 5,5 miliárd.

Tretí záver. Preto premiérka, prezident, hlava RNBO a, prirodzene, Ministerstvo zdravotníctva všemožne rozdúchavajú tému epidémie. Podporuje ich množstvo rozličných ľudí – od medzinárodných úradníkov a podnikateľov až po obyčajných ľudí, ktorí podľahli davovej psychóze.

Hlavný záver. Všetko to neznamená, že choroba vôbec neexistuje. Existuje, ale je to iná choroba – obyčajná chrípka. Preto sa chráňte pred infekciou. Ale keď si budete kupovať rúško alebo Tamiflu, pamätajte, že v tejto chvíli niekto na vás zarába miliardy.

Zdroj: Ukrainska pravda (pravda.com.ua)

http://www.chelemendik.sk/Prasacia_chripka_na_Ukrajine_je_podvod__716650946.html


http://www.chelemendik.sk/Prasacia_chripka_na_Ukrajine_je_podvod__716650946.html
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
moon   |   ip:195.168.4   |   2009-11-12  (11:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na zvedavcovi k tomuto istému článku som čítal vyjadrenie jedného človeka ktorý žije na Ukrajine a tvrdil že čísla nakazených a tých ktorý zomreli sú také iste ako po iné roky ...ale druha vec je že niekto sa môže úmyselne snaží rozširit novy tip vírusu ..pravdu sa bohužiaľ dozvieme až za určitý čas


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-12  (11:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pacient na Vinohradech s virem H1N1 zahynul na leukémii

Pacient, jenž byl převezen na ARO vinohradské nemocnice, ve čtvrtek zemřel. Podle mluvčí nemocnice Jany Jelínkové byl pacient ve vážném stavu s leukémií a virus H1N1 jen sekundárně přispěl k jeho zhoršení, stejně jako by se tak stalo po nákaze i běžnou chřipkou.
"Na prasečí chřipku nikdo nezemřel. Zemřel pacient, který byl hospitalizován na akutním resuscitačním oddělení. Měl i prasečí chřipku, ale zemřel na leukémii, kterou pacient trpěl, a ta byla příčinou smrti," sdělila Novinkám Jelínková.
Ta sice připustila, že nákaza přispěla ke zhoršení stavu pacienta, ale mluvčí jedním dechem dodala, že pacient byl ve vážném stavu ještě dřív, než prasečí chřipku dostal. Pacientův stav byl navíc natolik vážný, že by zřejmě podlehl i bez nákazy.
"Prasečí chřipka je normální chřipka jako kterákoli jiná. Pro zdravého člověka není nebezpečná, je nebezpečná jen pro těžce nemocné lidi jako ta klasická," zdůraznila Jelínková.


prave   |   ip:87.244.23   |   2009-11-12  (12:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Boze ludia.Najskor si nastudujte co je virus.Virus sam o sebe nesposobi chorobu ci smrt.Virus nie je choroba.Virus oslabuje ludsku imunitu ktora je na dost vysokej urovni si myslim.Prave preto nepotrebujeme ziadne lieky ani nic.Prirodzene je byt zdravi a nie chory.Tym ze sa napchavame chemiou si len nicime organizmus.Tieto lieky ako aj vacsina maju len potlacit chorobu do uzadia a ta potom prenikne do inej horsej.Lieky a dnesna veda lekarska nelieci chorobu ale zabranuje iba prejavenie choroby co je este horsie.
Je ale na vas si to overit.Mozem sa aj mylit.Jasne?


ZAB   |   ip:147.232.8   |   2009-11-12  (13:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  len taky maly obrazok by som tu dolozil

http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=37273&;c=-1&s=dd&p=1

hovori za vsetko

RTFW


peter   |   ip:78.141.71   |   2009-11-12  (14:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  potvrdzuje sa akým dôležitým výrobným prostriedkom sú media. výrobná linka, alebo akýkolvek kšeft, je o ničom ak nemá za sebou medialný tok propagácie jej produktu,alebo služby, technologia strachu je na prvom mieste (po čase ale otupíme aj voči nej)


Tara   |   ip:94.112.16   |   2009-11-12  (14:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ZAB:
v té statistice chybí zásadní informace: zda tito lidé byli zdraví do onemocnění (pokud u nich byla opravdu potvrzena přítomnost H1N1), nebo byli nemocní (viz úmrtí v ČR i SR), a pro srovnání počet úmrtí ve stejném období v důsledku jiných typů chřipkových virů.
Příspěvek od prave je pravdivý, virus jako takový nezabíjí, ale působí na imunitu. A pokud je člověk vážně nemocen, "pouze" jeho chronické onemocnění zhorší.
Čísla jsou smutná, ale jak píše peter, nebýt mediální kampaně, proti úmrtím na jiné nemoci (nebo třeba i na následky dopravních nehod) je to "málo" :(


jachacutebjadevackamaja   |   ip:84.47.43.   |   2009-11-12  (15:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  boooze to je najkrajsi obrazok k clanku aky som tu videl .admin 100 bodov.


gordon   |   ip:89.173.77   |   2009-11-12  (16:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Virus nezbíja? Pôsobí na imunitu. To značí , že imunita sa oslabí. Prečo sa oslabí ? Pretože telo začne masívne produkovať protilátky - špecifické bielkoviny. Následne môže oslabený organizmus napadnúť napríklad pľúcna infekcia - baktérie. Na oslabenie imunity ako také nikto nezomrie. Vírus na rozdiel od iných infekcií nepôsobí na organizmus svojímy toxínmi pretože nemá metabolizmus . V tele sa len rozmnožuje. Iné nevie. V podstate nemá všetky znaky živého organizmu. Telo, keď reaguje zvýšenou teplotou , môže mu napr. zlyhať srdce. Vírus zabíja nepriamo. Všetko dobré.


xxx   |   ip:91.127.12   |   2009-11-12  (18:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tento clanok nemozem povazovat za hodnoverny lebo na zaciaku autor uvadza ze v novembri je vysoka vlchkost vzduchu pricom je to nezmysel.V novembri je vysoka relativna vlchkost vzduchu cize v studeny vzduch ma menej gramov vlhkosti na kilogram sucheho vzduchu ako v lete ked je 30 stupnov.


prave   |   ip:87.244.23   |   2009-11-12  (19:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  XXX to snad nie:))


ANONYM   |   ip:195.98.10   |   2009-11-12  (19:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Co to tu trepete. ZIADNA UKRAJINA NEEXISTUJE!!!


joplins   |   ip:95.209.23   |   2009-11-12  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a ja si myslim, ze ta zarubna tam aj tak pasovat nebude lebo z lavej strany ked otvaras dvere a si pravak tak mas lavu hemisferu mozgu vytazenu na tolko, ze ked vstupis do spajzu hladat daky ugorkovy kompót tak ze ziadna ukrajina neexistuje...

haukara pura , uma hiro puta...


Balduin   |   ip:84.245.71   |   2009-11-12  (20:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Celý vtip je v tom že sa nikdy nikto nezaoberal chrípkou ako takou. Ľudia na ňu samozrejme umierali a umierajú a to najmä starší ľudia s oslabenou imunitou, deti a ľudia s inými vážnejšími ochoreniami. Chrípka je bežné ochorenie z ktorého sa dá vyliečiť, nikto sa tým pádom ani nestará o nejaké štatistiky a už vôbec nie o biologickú podstatu veci, média sotva spomenú raz zarok nejaké chrípkové prázdniny v určitých okresoch a v tom to je. Zrazu prišiel veľký boom a trend prasacej chrípky a tá obyčajná už akoby neexistovala. Zaujímave že tá prasacia chrípka prišla na Ukrajinu v prelome jeseň - zima, čo býva bežné obdobie chrípkovej epidémie.


jola   |   ip:213.151.2   |   2009-11-12  (21:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie som fanúšikom nášho ministra zdravotníctva, ale v tejto otázke s ním súhlasím. Novinári robia histériu aj na Slovensku, samozrejme keď ide o zdravie ľudia na peniaze nehľadia. Ale toto je v prvom rade o peniazoch pre zahraničné farmaceutické spoločnosti........


xxx   |   ip:78.141.11   |   2009-11-12  (23:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xxx nepouzivaj prosim moj nick lebo xxx som ja


skart   |   ip:85.3.155.   |   2009-11-13  (00:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Balduin:
presne tak, chrípky sú rôzne, záleží od lokality, keďže vírusy mutujú. Problém je ten, že prasačia chrípka odvracia pozornosť od lokálnych chripiek a snazi sa presadit akusi super vakcinu, ktora s tunajsimi chripkami a virusmi nema nic do cinenia...a este k tomu vakciny vyrabaju pofiderne spolocnosti, ktorých vedenie by malo sediet za ohrozovanie zdravia a nuoprávnené obohacovanie sa na úkor danových poplatníkovhoral1966   |   ip:62.141.0.   |   2009-11-13  (07:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je kľudne možné,že cez tie vakcíny "preperie" Tymošenková a spol. parádne prachy,samozrejme tip jej dali farmaceutické spoločnosti,ktoré sú autorom tohoto svinstva na ľudoch!!Možno sa ešte dozvieme naozaj ,ako to vlastne je!!


Antabus   |   ip:204.110.2   |   2009-11-13  (08:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cesnak a koloidalne striebro.Odporucam cesnak pohuzwat v ustach pred cestou do prace ci na rande s nechcenym ctitelom


kakad   |   ip:78.141.82   |   2009-11-13  (14:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  takéto články akurát samé seba devalvujú na hodnote, keď uvádzajú nepresne a neoverene aj fakty dobre známe a prístupné všade: F. Hoffmann-La Roche nie je žiadna švédska, ale švajčiarska spoločnosť. Potom o čom ostatnom ukrajinec píše mylne, či polopravdivo, môžeme len tipovať


jupiter   |   ip:79.98.153   |   2009-11-19  (18:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  *¿Sabes a quien compró ROCHE la patente del TAMIFLU en 1996? a GILEAD SCIENCES INC.

*¿Sabes quién era el Presidente de GILEAD SCIENCES INC y aun hoy principal accionista? DONALD RUMSFELD, EX Secretario de Defensa de USAGaryGilmore   |   ip:92.52.40.   |   2009-12-08  (02:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Posledné dni som mal chrípku (kľudne to môžme nazvať aj A/H1N1) a nepchal som do seba žiadne lieky. A vďaka čomu som sa vyliečil? (primárne príznaky ma na chorobu upozornili, sekundárne sa už neobjavili). Nepchal som do seba hovadiny!
Človek prežil tisíce rokov bez liekov a to iné choroby (cholera, mor, španielska chrípka,...), tak nechápem, načo sú vôbec lieky...


Budha   |   ip:91.127.17   |   2010-01-02  (11:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja by som chcel len podotknut ze stare overene liecebne techniky su natolko potlacene ako keby ani neexistovali. Kde su Samani, Reiki, Ajurveda a dalsia kopa inych. Dnes zdravotna veda nevie vobec nic a predpisuju lieky a kadejake hluposti o ktorych nemaju ani ponatia co to je a na co to je. System ludi uplne znicil,toto je uz len zotrvacnost. Ako sa da inak zarabat?
Jednoducho. Ludia su dnes tak (prepacte za vyraz) sprosti ze nevidia ani to co je pred nimi. Zijeme rychly zivot a nemame cas sa zastavit a pozriet okolo seba co sa to vlastne deje. Jeden debil povie tadial ludia treba ist a ludia tadial idu aj napriek tomu ze vidia ze je tam len jedna velka diera do ktorej popadaju,ale pojdu,natolko su ludia schaoseny. Ludia by si mali uvedomit konecne ze idu sami proti sebe. Vsetko stare co bolo dobre nahradilo nove a zle. Ak mozem poradit zacnite studovat stare liecebne techniky a zarucene sa budete citit 100% lepsie. Ak vam nieco je neberte hned lieky a nechodte ku doktorovi. Zistite sami co vam je a pocuvajte svoje telo zvnutra a ono vam samo povie co sa deje....

Snad sa aspon niekomu otvoria oci
Dakujemdiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + päť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Cirkevné bohatstvo sú krvavé peniaze
Evanjelium podľa Tomáša

Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Civilizácia egoistov

Raz som čítal o istom fašistickom pohlavárovi - správcovi koncentračného tábora. Mal dom v blízkosti tábora, odkiaľ chodil každodenne do „práce“ s onou povestnou nemeckou presnosťou. Jeho pracovnou náplňou bolo zavraždiť za smenu čo najviac ľudí. No a tento človek sa potom, po svojej dobre vykonanej „práci“ vracal nazad domov, kde žil so svojou rodinou priam idylickým rodinným životom. Vraždiaca beštia sa ako šibnutím čarovného prútika dokázala zrazu premeniť na milujúceho otca a manžela.


O Esklarmonde Katarov, najospevovanejšej žene stredoveku

Roboti

Celý Menový fond by mal stáť pred súdom

Na zamyslenie

Robot zloží RUBIKOVÚ KOCKU za rekordných 10 sekúnd

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Recenze: Nigel Farage - Flying Free


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.3656 s