26. August 2019
    
Pravda o dianí v Šarišských Michaľanoch 8. augusta 2009 - Dolezite.sk

Pravda o dianí v Šarišských Michaľanoch 8. augusta 2009


  2009-08-11  (09:00)  |  Z domova
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Pravda o dianí v Šarišských Michaľanoch 8. augusta 2009

 

Zdroj: prop.sk

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pravda o dianí v Šarišských Michaľanoch 8. augusta 2009


Ľudia na strane slovenských nacionalistov! Polícia na strane cigánskych kriminálnikov! Takto by sme mohli stručne charakterizovať podstatu sobotňajších udalostí vo východoslovenskej obci Šarišské Michaľany. Pokojný protest proti cigánskej kriminalite, ktorá je na dennom poriadku zvlášť v tomto kraji, podporili stovky miestnych obyvateľov, nechápajúcich, ako môže polícia namiesto účinného riešenia tohto problému šikanovať Slovákov, ktorí sa ich zastávajú a verejne bojujú za ich záujmy. Odpoveďou polície na oprávnený hnev obyvateľov bol nezákonný a krvavý zásah! Výsledok – desiatky zranených dobitých ľudí, neoprávnené zadržiavanie dokonca aj žien, či miestnej mládeže, ktorá sa náhodu ocitla uprostred besniacej polície. Tieto obete však neboli márne – mnohým ľuďom otvorili oči a pochopili, že extrémistami nie sú slovenskí nacionalisti, ale vládni politici, policajti a ďalší, ktorí svojim absurdným samovražedným postojom podporujú kriminalitu a sociálnu nespravodlivosť! Nechať sa ubíjať a terorizovať, mlčať, keď sa ubližuje našim blížnym a živiť tvrdou prácou tých, čo nechcú pracovať – to je extrémizmus!

Protest bol zákonný, aj keď nebol ohlásený
Je prirodzené, že vláda a polícia bude svoje konanie vždy obhajovať. Svoje vyčíňanie v Šarišských Michaľanoch ospravedlňuje predovšetkým tým, že zhromaždenie nebolo „povolené“, resp. nebolo „oznámené“. Tento argument môže presvedčiť neinformovaných ľudí, no rozhodne neobstojí na súde, pretože ním „strážcovia zákona“ úplne ignorujú právny poriadok SR. Napokon existuje celý rad prípadov, ktoré dokazujú, že vládna moc sa snaží protiprávne pod rôznymi zámienkami slobodu zhromažďovania obmedzovať, všade tam, kde sa jej nepáči účel zhromaždenia alebo jeho organizátori. Viac k týmto prípadoch nájdete v článkoch: Používanie pozdravu “Na stráž!” nie je trestným činom! Uznala to aj prokuratúra! a Súd: Staré Mesto porušilo zákon o zhromažďovaní! Už druhýkrát…
Aké sú však fakty? Môže byť zhromaždenie „nepovolené“, ako tvrdí dokonca minister vnútra a „právnik“ Róbert Kaliňák a ďalší? Ústava SR v čl. 28 ods. 2 hovorí, že „zhromaždenie sa nesmie podmieňovať povolením orgánu verejnej správy“. To znamená, že žiadne povolenie starostu, či kohokoľvek iného nie je pre konanie zhromaždenia potrebné! Zákon o zhromažďovacom práve tiež nedáva starostovi ani polícii žiadnu právomoc na to, aby rozpustili zhromaždenie len preto, že nebolo ohlásené! Podľa § 12 ods. 3 tohto zákona možno zhromaždenie, ktoré sa koná bez toho, že bolo ohlásené rozpustiť, len ak nastali okolnosti, ktoré by odôvodnili jeho zákaz. K nim patria napr. výzvy na potláčanie práv a slobôd iných pre pohlavie, rasu, národnosť a pod., výzvy na porušovanie ústavy alebo zákonov alebo páchanie trestných činov na zhromaždení. Napokon polícia ani netvrdí, že k takýmto veciam na zhromaždení v Šarišských Michaľanoch dochádzalo. Napriek tomu, starosta obce Brendza zhromaždenie de facto bezdôvodne rozpustil a vyzval účastníkov, aby sa rozišli, čím umožnil neskorší brutálny zákrok polície.

Sloboda pohybu neplatí
Ak by polícia a starosta postupovali v súlade so zákonom, v obci by sa nič násilné nestalo. Pokojný protest by sa odohral pred obecným úradom, ktorý bol mimochodom ďalej od cigánskych obydlí v Ostrovanoch, ako futbalový štadión, kde polícia nahnala účastníkov. Všetko sa ale začalo komplikovať tým, že polícia uzavrela priestor pred obecným úradom a každého z tohto priestoru vykázala s tým, že majú ísť na štadión, ktorý bol „určený na konanie zhromaždenia“. Na ten štadión z ktorého o niekoľko hodín tých istých ľudí vyháňala! Otázkou zostáva, akým právom polícia prikazovala ľuďom, kde majú ísť? Zákon o Policajnom zbore toto neumožňuje a už vôbec nie bez akéhokoľvek dôvodu! Evidentné a nepochopiteľné zasahovanie do slobody pohybu ľudí, ktorí sa ničoho nedopúšťali, si všimli aj médiá. Hovorkyňa Krajského riaditeľstva PZ v Prešove však zjavne nevedela toto konanie vysvetliť.

Prichádza Marian Kotleba
Stovky účastníkov zhromaždenia, vrátane miestnych obyvateľov, v poobedňajších hodinách s nadšením privítali príchod Mgr. Mariana Kotlebu, na ktorého museli dlhšie čakať, kvôli policajnej kontrole občianskych preukazov každého, kto do sem v ten deň pricestoval. Ďalších asi 400 ľudí, ktorí chceli akciu podporiť, zostalo v Prešove, potom, čo podľa pokynov polície prestali premávať do Šarišských Michalian vlaky a autobusy. Po príchode Mariana Kotlebu začali ľudia vychádzať zo štadióna, aby sa premiestnili chodníkmi pred obecný úrad, tak ako bolo dopredu avizované. Ozbrojení a zamaskovaní príslušníci Policajného zboru im v tom zabránili. Tých, čo už vyšli, nútili vrátiť sa späť s tým, že blokujú cestnú komunikáciu. Zatláčanie do štadióna pokračovalo aj potom, keď už bola komunikácia voľná. Marian Kotleba hneď na začiatku zdôraznil, aby sa ľudia nedali vyprovokovať a nedali policajtom dôvod na zásah. Upozornil ich, že podľa jeho informácii má byť v dave 8 políciou nasadených provokatérov.


Vydržíme!
Hoci za daných okolností polícia nemala žiadne právo brániť ľuďom v pohybe dedinou, títo napokon rešpektovali výzvu polície a stiahli sa naspäť na štadión. Tu odzneli prejavy Mariana Kotlebu a českej národovkyne Lucie Šlégrovej, ktorá zastupovala Robotnícku stranu. Každé slovo, ktoré tu odznelo ťalo do živého. Rečníci podrobili vládu tvrdej kritike za to, že nedokáže riešiť problémy bežných občanov a peniaze daňových poplatníkov dáva napr. aj na policajné manévre, namiesto toho, aby ich investovala do boja s cigánskou kriminalitou. Marian Kotleba v prejave vyzdvihol, že je načase, aby vznikla skutočná národná strana, ktorá bude dôsledne riešiť tieto problémy, pričom odsúdil nečinnosť a zradu vládnej SNS a jej predsedu Slotu, na čo reagovali ľudia spontánnym skandovaním „Dosť bolo Slotu!“ Hoci rečníci neútočili na cigánske etnikum ako celok, hoci kritizovali len cigánskych kriminálnikov a kriminalitu, médiá aj polícia neprestávajú označovať celú akciu za „protirómsku“ a vyvolávajúcu rasovú neznášanlivosť. Máme si však zatvárať oči pred tým, kto v našich dedinách a mestách terorizuje slušných občanov? Ak sa má problém riešiť, je potrebné poznať aj to, čo je jeho spoločným menovateľom. Napokon minimálne 90% občanov SR má na tento problém rovnaký názor, len sa bojí o ňom otvorene hovoriť. Stačí, ak sa spýtate svojich kolegov, priateľov alebo susedov. Už len preto by mali byť označené za „extrémistické“ názory hŕstky zapredancov, tvrdiacich, že cigánska kriminalita v podstate neexistuje a problém cigánskej menšiny treba riešiť ďalším nalievaním peňazí na rôzne „humanitárne“ projekty, a nie názory slovenských nacionalistov, hovoriacich z duše obyčajných ľudí. Podľa ich logiky by sme mali mlčať o zločincoch len preto, aby to nevyvolávalo neznášanlivosť k nim. To ale znamená chrániť páchateľov pred obeťami, namiesto toho, aby to bolo naopak! Aj preto účastníci zhromaždenia jednohlasne súhlasili, keď Marian Kotleba navrhol, aby na mieste zotrvali dovtedy, dokým nepríde niekto kompetentný povedať, ako chce ochrániť vlastných občanov, keď nacionalisti odídu. Odhodlaní ľudia boli viac ako kedykoľvek predtým presvedčený o tom, že teraz už nemožno cúvnuť, teraz treba vydržať, pretože v hre sú ich životy a budúcnosť! V tej chvíli sa medzi miestnymi trhali posledné predsudky živené lživými mediálnymi nálepkami. Označenie „Extrémista“, „Fašista“ či „Neonacista“ sa stalo pre nich prázdnym pojmom, akým si vláda a médiá pomáhajú vtedy, keď im dochádzajú argumenty proti svojim odporcom.

Starosta skončil
Keď starosta Michalian oznámil, že zhromaždenie je na obecnom pozemku a preto sa musia účastníci do pol štvrtej rozísť, vyslúžil si spŕšku tvrdých slov od svojich vlastných obyvateľov. „To nie je tvoj majetok, je to majetok nás všetkých, verejné priestranstvo!“ kričali rozhorčení obyvatelia Michalian. „Len to rozpusť a budeš „slávny“!“ dodávali s poukazom na to, ako sa ľudia zachovajú pri najbližších voľbách.

Kto začal útočiť
Ako sa blížil koniec starostovho ultimáta, polícia bola čoraz netrpezlivejšia. Účastníci čakali, diskutovali, nikto nedával policajtom najmenšiu zámienku na zásah. Verejná mienka, ľudia, snáď všetko hralo v tejto chvíli v prospech nacionalistov. Polícia to nemohla zniesť a preto sa rozhodla za každú cenu konať. Krátko po vypršaní ultimáta zašli za miestnou krčmárkou, aby uzavrela podnik v areáli štadiónu, s tým, že už čoskoro začne zásah. Keď sa o tejto intervencii dozvedel Marian Kotleba okamžite o policajných intrigách a plánoch informoval ľudí. V tom k nemu napochodovali policajní dôstojníci a kukláči s jasným cieľom umlčať ho, pod zámienkou podania vysvetlenia ohľadom priestupku. Keď sa zdráhal, kukláči zaútočili na neho a na ďalších ľudí, ktorí ho bránili, s cieľom strhnúť ich na zem a odviezť rýchlo preč. Keď sa im to nedarilo, začali ich v amoku mlátiť a udierať obuškami. Hoci kládli len pasívny odpor!!! Teda evidentné porušenie zákona!!! Stovky ľudí sa stalo svedkami toho, ako polícia brutálne bije a škrtí mužov na zemi, tak, že im rozbila hlavy! Až to bola posledná kvapka, ktorá spustila ohadzovanie policajtov rôznymi predmetmi!

Živá reťaz
Po tomto brutálnom a nezákonnom zákroku kukláčov proti Marianovi Kotlebovi a ďalším protestujúcim ľuďom v jeho blízkosti, vytvorili ľudia na štadióne živú reťaz. Do reťaze sa v určitú chvíľu zapojil aj malý asi desaťročný chlapec, ktorý mal napriek svojmu veku viac rozumu a odvahy, ako po zuby ozbrojení kukláči a korytnačky, útočiaci na bezbranný dav. Tí postupovali k tejto reťazi a hneď ako sa dostali k nej s celou silou začali mlátiť ľudí. Bolo im jedno, že v dave sú malé deti, ich rodičia a ženy. Ľudia, ktorí stáli v prvej línii a nijako na policajtov neútočili dostávali zásahy obuškom do tváre a viacerí z nich skončili zaliati krvou. Tých, ktorí padli zasahujúci policajti pošliapali, ako keby nešlo o ľudí, ale o zvieratá určené na porážku. Potom začali prenasledovať ľudí utekajúcich smerom do stredu dediny. V snahe zastaviť ich postup začal niektorí na opancierovaných policajtov a vodné delo hádzať kamene. Niektorých sa podarilo chytiť, väčšina však polícii utiekla. Policajti postupne odvážali ľudí. Na neďalekom poli dostihli mladého chlapca, ktorí následne z vyčerpania a škrtenia na zemi skolaboval. Namiesto toho, aby mu zasahujúci policajti poskytli prvú pomoc alebo zavolali záchranku, v bezvedomí ho vláčili po ceste! To, že tento chlapec môže zomrieť bolo pre nich v tej chvíli druhoradé. Veď určite šlo podľa nich o „extrémistu“ a ten si nezaslúži ani žiť…

To nie je všetko!
Podobných udalostí sa v ten deň odohralo niekoľko a každú z nich môžu dosvedčiť nielen novinári, ktorí zásah natáčali, ale aj desiatky svedkov z radov miestnych obyvateľov! Zranených bolo podstatne viac, ako uvádza polícia, no nie každý vyhľadal lekársku pomoc. Medzi zadržanými, prevezenými do Sabinova bolo napr. aj mladé dievča z Oravy, ktorej musel brat jej brat kamaráti pomôcť, keď krivkala so zranenou nohou po prepustení z policajnej stanice. Rečníčku z Robotníckej strany polícia ťahala za nohy, hoci predtým len sedela na chodníku a nekládla žiaden odpor. Ďalšie dievča a miestni boli zadržaní pre údajné marenie výkonu úradnej činnosti, potom ako slovne nadávali ustupujúcim policajtom. Ako môžu slová mariť výkon činnosti, polícia nevysvetlila (!) Miestny muž na policajnej stanici v Sabinove skončil s hlavou otrieskanou o múr, keď ho nemohli policajti umlčať inak. O týchto a ďalších prípadoch vás ešte budeme informovať.

Na záver
Udalosti v Šarišských Michaľanoch ukázali niekoľko vecí, ktoré dodnes mnohým ľuďom unikajú:
1. Vláda a jej mocenské zložky nielenže nedokážu riešiť cigánsku kriminalitu a neprispôsobivé správanie, ale ešte aj útočia a vynakladajú milióny na zásahy proti pokojným demonštrantom poukazujúcim na tento problém!
2. „Extrémistami“ nie sú slovenskí nacionalisti, ale ich odporcovia, zakrývajúci si oči pred problematikou, o ktorej existencii vie drvivá väčšina Slovákov!
3. Mediálna manipulácia a policajné ututlávanie nemôžu obstáť tvárou v tvár stovkám očitých svedkom z radov miestneho obyvateľstva, ktorí trpia cigánskou kriminalitou! Pre nich nie sú dôležité nálepky a pejoratívne pojmy, ale skutočné činy národných organizácii a jednotlivcov.
4. Na Slovensku nie je ani po 20 rokov od prevratu z roku 1989 sloboda slova, zhromažďovania a pohybu! Právny štát je trápnou frázou na hony vzdialenou od reality. Keď chce vláda potlačiť svojich odporcov (bez ohľadu na to, či sú to deti alebo ženy) neváha pošliapať ústavu i zákony a utopiť v krvi ich pravdu a slobodu!

Preto si nedajme vziať naše posledné právo: Právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené (čl. 32 Ústavy SR)!

Víkend 8. a 9. augusta 2009 priniesol po jednom zmrzačení a predchádzajúcom zabití v Šarišských Michaľanoch aj tretiu obeť – 71 ročnú dobodanú starenku.

Ďalšia obeť v Jasove
V Jasove našli dobodanú 71-ročnú babku.
Dobodanú dôchodkyňu našli v rodinnom dome v obci Jasov v Košickom okrese. Polícia zatiaľ podozrivého ani páchateľa nemá, niekoľko ľudí z osady predviedli na výsluch, lebo nemali doklady. Ostatných vyzvali, aby spolupracovali. Medzi nimi sú aj takí, ktorí boli v minulosti súdne trestaní. V Jasove si na nič podobné nespomínajú, občania vychádzajú s rómskou komunitou dobre, to isté hovoria aj Rómovia.
http://spravy.pravda.sk/v-jasove-nasli-dobodanu-71-rocnu-babku-dvx-/sk_ckronika.asp?c=A090809_195012_sk_ckronika_p23


Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
xXx   |   ip:91.127.96   |   2009-08-11  (16:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tot mate video : http://www.tvina.sk/index.php?program=2&;video=940
stop ciganskemu teroru   |   ip:77.93.216   |   2009-08-11  (18:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tento článok hodnotím ako kladne, dodatok: demokracia na Slovensku dostala riadnu facku!ZkurvenaVlada   |   ip:85.216.14   |   2009-08-11  (18:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zkurvena vlada je zkurvena vlada a vygumovany kuklaci nemaj ani pojebane psychotesty ale hlavne ze nosa zbrane.


JA   |   ip:87.244.20   |   2009-08-11  (19:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  BANDA TUPYCH HLAAV, POVIEM BEZ OBAAV!

Dajte malému dieťaťu do ruky pištoľ a výsledok je rovnaký ako keď naša vláda dostane k dispozícii hordu hlúpych, namakaných, nevybúrených kuklačov.


lolo   |   ip:85.248.3.   |   2009-08-11  (20:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No ja na druhej strane aj chápem políciu. Zoberte si Hitlera - tiež začal krikom a nacionalizmom a kde to až skončilo (súvislosti sú teraz druhoradé). Pravda však je, že tento "cigánsky" problém je prakticky neriešiteľný. Zatiaľ ho nevyriešil žiaden štát na svete. Potláčaním občianskych protestov sa riešenie problému len oddaľuje a je mi úprimne ľúto obyvateľov obcí kde "biela" väčšina je v menšine a kde navyše rómovia sú natoľko primitívni že prepadávajú a lúpia. JA by som tam nevydržal, predal by som dom a radšej býval niekde inde hoci v podnájme :-(


lolo   |   ip:85.248.3.   |   2009-08-11  (20:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.rimava.sk/policajne-sprvavy/na-moste-pri-tomasovej-sa-vcera-strhla-hromadna-bitka/

Tu je tiež jeden incident s podobným priebehom.


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-08-11  (21:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 lolo

>>No ja na druhej strane aj chápem políciu. Zoberte si Hitlera - tiež začal krikom a nacionalizmom a kde to až skončilo (súvislosti sú teraz druhoradé).

Si ešte mladý, neskúsený. Pletú sa ti pojmy s dojmami. Máš z toho potom zmätok v palici. Ale čítaním a poctivou analýzou zistíš pravdu. Si na dobrej ceste.

Z wikipédie :
Nacionalizmus je
* teória (a prípadne aj politický smer), ktorá tvrdí, že príslušníci jedného národa majú právo spojiť sa a vytvoriť si suverénny národný štát
* ideológia a politika založená na presvedčení o výnimočnosti vlastného národa, bojujúca proti cudzej nadvláde, sledujúca národné záujmy
* ideológia, povyšujúca vlastný národ nad absolútno, zdôrazňujúca a oslavujúca národný cit
* vlastenectvo alebo vedomie príslušnosti k istému národu

Čo na tom vidíš zlé a nebezpečné ak si vážiš svoju rodinu, históriu a národ ?

Ak Hitler začal s krikom čo povieš na toto
http://www.tvina.sk/index.php?program=1&;video=939
už x-krát opakované ?
kri   |   ip:213.151.2   |   2009-08-11  (21:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  „Nacionalizmus je vedomím odlišnosti a výnimočnosti kultúry národa, čím sa však nezmenšuje odlišnosť a výnimočnosť kultúr iných národov. Nacionalizmus nemieri proti iným národom, je namierený na vlastný národ.“ – Maurice Barres

„Náš nacionalizmus je mravná sila, ktorá nás viaže k slovenskému kmeňu a tradícii, ktorú pestovali naši otcovia. Náš nacionalizmus je nie biologický pud, ale mravný charakter; nie nenávisť k niekomu, ale horúca láska k svojeti. Táto naša svojeť, to je naše kresťanské vierovyznanie, naše slovenské národné povedomie, naša reč, naša národná írečitosť, naše Slovensko.“ – Jozef Tiso, 16. august 1939

„Národné individuality sú obohatením ľudstva a nie ochudobnením.“ – Štefan Polakovič


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-08-11  (21:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 kri
Ďakujem za doplnenie.
Tie citáty to podčoarkujú.


rumburak   |   ip:81.89.53.   |   2009-08-11  (22:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  add ppu psychotesty -maju lepšie ako väčšina z vás...sú tam aj magori tak ako väčšina z Vás. Jednostranné videnie problému štát versus protestujúci-amatérske tak ako väčšina z vás.Je mi veľmi zvláštne aké reakcie tu padajú ak naozaj čítate všetky články zverejnené na tomto webe,ale ak všetci rovnako veríte že voda z vodovodu je fajn ani sa nečudujme...Skúste ísť niekedy ďalej ako je hranica vašich rozhodnutí vytvorená médiami a dvoma primitívnymi nábojmi + alebo - .


D   |   ip:84.245.71   |   2009-08-11  (22:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hitlera by som sem neplietol, nacionalizmus , čo to je? V amerike visí vlajka v každej prdeli, nevedia čo je za vlnami. Sú to maximálni naciolalisti.
Hitler využil nacionalizmus aby spojil národ, dosť sa toho vybudovalo za nízku cenu. Dnes totiž keď sa "buduje" tak tretina ide na náklady, tretina do vačku pár ľudom čo vlastnia spoločnosti, a tretina bankám čo to úverujú. Za Hitlera išlo len o náklady. Tam to malo skončiť.
To že to išlo ďalej , tak za to vďačíme iluminátom , ktorí potrebovali konlfikt, redukciu populácie, devastáciu území a polarizáciu planéty.


Hľadajúci   |   ip:81.89.56.   |   2009-08-11  (22:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Predchádzajúce a ani táto vláda nič nevyriešili čo sa týka Rómskej otázky- a tento brutálny zásah je fackou ľudským právam a spravodlivosti.Totálne nezvládnutá akcia- aký minister a štát taká polícia....


xxx   |   ip:87.244.20   |   2009-08-11  (23:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mna by len zaujimalo preco vacsinou ucastnici tychto protestov su aj ucastnikmi hooligens, skinhead, atd. Preco Kotleba stale provokuje Slovenskym statom, ktoreho dianie je velmi kontroverzne. Ja si myslim ze vela ucastnikov tam ide aj z dovodu pobit sa. Protestovat a poukazovat na problem sa da aj inak. Preco si nesadli tam niekde na luku a mohol byt pokoj. Ja si myslim, ze im to vyhovuje ako to dopadlo. A Sloboda slova je krasna myslienka, ale realna vobec, vzdy existuju hranice.....................


Jozzo   |   ip:91.148.3.   |   2009-08-12  (07:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja len toľko:keď niekto sype potkanom žranie ,budú sa množiť.Čím viac krmiva,tým viac prírastkov .Ak ich je veľa,tých potkanov,treba im nové búdky.Tak im ich postaví.Budú sa znovu len množiť,však majú dosť potravy a úkrýtov.Ale príde čas keď potrava a úkryty už nestačia.Kto zvás vie,čo nastane? :-)


boro   |   ip:91.127.82   |   2009-08-12  (09:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Výborný článok!!! Presne takto to funguje aj na futbalových štadiónoch !!!


Peter   |   ip:62.197.20   |   2009-08-12  (10:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  boro, plne suhlasim. mal som tu cest zazit na vlastnej kozi v ziline na stadione. komunizmus jak vysity. viem si to zivo predstavit ako to tam prebiehalo, bohuzial nechapem to. ani nikdy nepochopim


WoTaN   |   ip:212.96.16   |   2009-08-12  (11:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Držím palce, aby příští akce přitáhla ještě větší počet lidí, kteří proti bezpráví a teroru pozvednou hlas. Nenásilné protesty proti zvůli systému jednou přinesou své ovoce.
Na stráž!


Martin   |   ip:88.212.37   |   2009-08-12  (12:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 veci .... zasah bol velmi zly ...urcite nezakonny a brutalny ale druha vec je ze ludia ako Kotleba (a aj asi clovek ktory pisal tento clanok) si zasluzia presne to co dostavaju ...nie je to demokraticke ale brani to presadzovaniu myslienok ktore planu z nenavisti ...a aj keby mali v hocicom pravdu radsej podporit zlodejov vo vlade ako bandu tupych holohlavcov.....


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-08-12  (12:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 Martin
>>ale druha vec je ze ludia ako Kotleba (a aj asi clovek ktory pisal tento clanok) si zasluzia presne to co dostavaju

To sme už naozaj tak zmagorení ?
Ako ti prosím ťa Kotleba ublížil ? Tebe konkrétne ? Máš s ním negatívnu skúsenosť? Čo i len jednu ? Alebo ublížil tvojej rodine, blízkym, známym ?
Komu vlastne z nás ubližuje ?

Nemienim ho glorifikovať, ale uvedomuješ si že je to jeden z mála ľudí na Slovensku, ktorý otvorene poukazuje na zlo ?
A to si myslím, že to robí, vzhľadom k jeho náture, ešte pomerne mierne.

Chlapče, čo sa z huby vypustí nazad sa dať nedá. Maj to na pamäti a nesúď deň pred večeromOli63   |   ip:88.212.36   |   2009-08-12  (12:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čo povieš Martin na tohto pána, vyjadil tvoje pocity lepšie ?
http://www.sme.sk/c/4299505/dusan-gabor-za-problemy-romov-nesie-vinu-majorita.html


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-08-12  (12:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pozrite si mapku v tomto článku.
http://nebudovca.wordpress.com/2009/02/12/hovorme-otvorene-o-ciganoch/#more-4
Dobre si ju pozrite a vrite si ju do pamäti.

Pomocná otázka 1 :
V ktorom meste (kraji/územnom celku) sídli naša statočná vláda ?
Pomocná otázka 2 :
Kde je najvyššia koncentrácia cigánov ?
Pomocná otázka 3 :
Koľko je to kilometrov po neexistujúcich diaľniciach ?

Čo oko nevidí to srdce nepáli ?
Čo ťa nepáli nehas ?


sudruh   |   ip:80.81.232   |   2009-08-12  (16:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neviem preco niekto nadava na policiu, pokial viem ta demonstracia nebola povolena a tak policia musela zasiahnut takze to nebol zasah proti vlastnym ale proti nepovolenej demonstracii.
To ze su cigani neprisposobili a ze neustale kradnu a pritom je im jedno ze ci pritom niekoho zabiju to vie dneska azda kazdy. Mna hneva najviac ze tu maju nadprava napriklad dostavaju zadarmo byty, dostavaju vseliake socialne prispevky, ked sa ich niekto dotkne tak je zneho rasista a podobne. Nas slovakou je 5milionou a ich je okolo 500tisic,a drviva vecina znich neroby, takze je jasne ze uz teraz nas dost vyzieraju a treba snimi nieco robyt.


sxg   |   ip:95.102.10   |   2009-08-12  (17:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  súdruh, povolená demonštrácia je niečo ako kravičky si išli zabučať do ohrádky?
Súdruh bolševik prestaňte.


trud   |   ip:91.127.13   |   2009-08-12  (17:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sudruh ano je pravda ze je ciganov na Slovensku okolo 500 000 a v 5 milionovom state je to pomerne dost!
Ale na druhu stranu podme k %. Cigansky problem nieje rieseni len pre ich hlasi vo volbach.
Vazmi si ze pred volbami dostavaju hromadu veci zadarmo! A ktomu overene slúbenie vselibarzcoho = HLAS/% uspech, KOALICIA, moznost rozhodovat, kradnut.!!!! Cigánsky problém nieje riešeni len a len kvoli HLASOM vo volbách.


nasraný prešporák   |   ip:89.173.92   |   2009-08-12  (18:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vraví sa, že každý zázrak trvá 3 dni...
Dnes už prakticky žiadne médium sa touto starou (...) záležitosťou nezapodieva...
Súdruhovia zo Smeru riešia iné, samozrejme dôležité štátoprávne úkony... Ich koaliční partneri si pripravujú výhovorky, prečo sa nenechali počuť... Sprofanovaný primitívny Slota je kdesi preč či už sa vrátil? A keby aj...
Médiá chvíľočku váhali, čo je dôležitejšie: primitívni kukláči či SP. Nakoniec sa to vyriešilo mlčaním, prekrytím novými udalosťami... Hlavná vec, že príspevky sa vyplácajú, cigánske nepokoje nevypukli, EÚ Ficka pohladká po chrbte... Veď sa osvedčil - ako onehdá pri svetovej akcii "Zachráňme Markízu!"
Čo myslíte, aké mimoriadne odmeny si pripravujú vzácni Fico, Kaliňák a Čaplovič? O opuchnutom generálovi nehovoriac...


slovensky kral   |   ip:86.145.22   |   2009-08-12  (20:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   v clanku sa mi lubi !!! - ze slovakov... a co cigani... romovia niesu slovaci??????
ano kriminalita zo strany spoluobcanou tmavsej pleti je vacsia v percentualnom vyjadreni / ako vsade vo svete... cim to bude? /ale...
ja sam som z PD takze o rasizme, skinheads, ciganoch a problemoch s nimi viem svoje...
sam som bol dost sikanovany atd...
ale preco protestovat proti nim?

este som nevidel pokojnu demonstraciu, hlavne nie rasisticky zalozenu :)
politici nic nerobia? koho sme si / ste si/ zvolili toho mate :)
apropo ako vysvetlik kocovnikom ze treba robit? zatrhnut pridavky a socialku... vo vela statoch mas narok na socialku, nezamestnanecke a tak isto rodinne az ked pracujes alebo mas dostatocne odpracovane...


bazuka   |   ip:213.81.22   |   2009-08-12  (20:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  suhlasim, ze sucasny stav nasho policajneho, do cervena zfarbeneho statu, je na zaplakanie. sarisske michalany len potvrdili tento statut, ktorym sa zaskvel aj v bratisle pri proticinskom proteste. ale zasa na druhej strane - preco by fasisticky zmyslajuca cast populacie, ktora v michalanoch tvorila vacsinu, mala mat pravo zhromazdovat sa? preco by mala vobec mat nejake prava?


Frosty   |   ip:85.248.24   |   2009-08-12  (20:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  boha piste kratsie clanky kto to ma citat furt


slovensky kral   |   ip:77.93.216   |   2009-08-12  (20:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To som len žartoval, zhaňam si už guľovnicu, veď viete na čo.


Kamen   |   ip:195.91.79   |   2009-08-12  (20:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bazuka, fašisti to neboli, boli to ludia ktorý sa sťažovali na kriminalitu obyvatelov osady nedaleko šarišských michalian. A len kvoli tomu že výtržníci z tej osady boli rómovia sú tí čo protestovali fašisti? to čo tu robí polícia a štát je pozitívna* diskriminácia rómskej menšiny.
Pozitívna diskriminácia: zvýhodnovanie určitej časti obyvateľstva oproti väčšine


otvoreneoci   |   ip:99.241.44   |   2009-08-13  (05:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 martin, sudruh, bazuka bohuzial este stale sa najdu taky zaslepenci jako tyto traja. Ja osobne nepodporujem ziadne fasisticke sily, ale ked sa vsetci zhodujeme vtom, ze tieto strany maju byt zakazane preco nie je vtom i komunisticka strana zahrnuta? Predsa komunisti napachali vecsie zverstva jak fasisti, len stym rozdielom, ze neprenasledovali zidov lebo vecsinou boli vedeni zidmi. Kotlebu by som vobez nedaval na uroven nacka, lebo on ma este velmi daleko odneho este nepali zidov a ciganov v peciach. Pred par rokmi v Kanade sme mali velmi slubnu novu stranu "REFORM PARTY" media znich spravili fasistov, lebo tvrdili statut emigrant je privilegium a odmietali davat kazdemu kriminalnemu hovnu zo Somalska statut emigrant. Tak sme prisli o nadejnu stranu, tak nadalej sa topime v srackach. Slovensko potrebuje politicku stranu, ktora bude pristupovat k celkovej a ciganskej kriminalite nekompromisne bez akych kolvek toleracii. Kto sa nevmesti do koze, nech zhnije v lapaku. Tym sa zmensi i porodnost, ked zivot presedia v kriminali. Rodinne pridavky dat len na jedno decko, len kto preukaze, ze pracuje bude mat narok na dalsie pridavky. A ciganskych invalidov zavriet do specialnych ustavov, kde znova doziju v pohode ale bohuzial bez moznosti plodit viac retajdovanych deti a nakoniec bude to humannejsie a lacnejsie. V jedno rano Slovensko bude pekne ocistene od chamradi. Je to jednoduche, kto chce tam pomozme mu tam. Nastavat ustavi a sanatoria kde sa budu cely zivot ucit zit jako ludia bez sance ist medzi inych.


sudruh   |   ip:80.81.232   |   2009-08-13  (08:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sxg, povolenie na zhromazdenie sa dava nie preto aby to vyzeralo ako kravicky ktore bucia, ale aby boli vcas upozorneny zachranari, hasici, policajti a podobne.


sudruh   |   ip:80.81.232   |   2009-08-13  (08:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  trud, podla mna cigasky problem nie je rieseny nie len kvoli ich hlasom ale preto lebo sa neda riesit a ak nejake riesenia existuju vecinou sa nedaju uskutocnit, lebo zijeme v "demokracii" a EU a rozne organizacie to nedovolia riesit radikalne.
Napriklad jedno riesenie je ich dat do rezervacii, to je jedno z rieseni a pritom by sa dali aj nadalej manipulovat kvoli hlasom do volieb.


Martin   |   ip:88.212.37   |   2009-08-13  (08:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No ...hned ako by chcel nieco take spravit ako ujo s otvorenymi ocami a podobne a chcel vyriesit tento problem....ludia z EU ....presne ty ktorym sme sa upisali ku skoro 100 % poslusnosti doplachtia a povedia ze to takto riesit nemozeme...ze aj ked tie toulenove mozgy neprinasaju nic pozitivne spolocnost ...nemozem ich dotlacit k este horsim podmienkam ako maju..predsa sme kultivovana spolocnost...aaaaa aj tak sa nic nezmeni a tieto "jednoduche riesenia" pojdu hore kominom...a Oli63 uja kotlebu nepoznam zocivoci...par veci som cital...par videi som videl....aaaa hned mi pripomenul par rasistickych ignorantov ktorych som spoznal... ale konkretne tych inteligentnejsich....takych ktory su schopni par knih precitat...vytvorit si svoju prevratenu teoriu poskladanu z polopravd ....oni sami mi az tak nevadili ...dokonca sa s nimi dalo polemizovat na urovni o tychto veciach a brali aj ine nazory ako tie ich...problem s takymi ludmi je skor ze su ako lepidlo ...velmi lepkave pre tych menej hodnotnych ...menej vzdelanyc....viac nasilnych...tych ktory nerozlisuju medzi ludmi neprospesnymi spolocnosti a normalnymi .....tych co siria nasilie kade kracaju ....tych co koncia ako odpisane socky uz v 20tich rokoch pri pive s fasistickymi pozdravmi ...a jedinou zachranou pre ich mizeriu su ludia ako Kotleba...ktory im natlacia ich pravdy do gagora .... Aj Hitler bol inteligentny clovek ....ba v nieocm obdivhuhodny....bohuzial zvrateny ...neludsky ...TAK ANO BOJIM SA TAKYCH LUDI.... leob z ich polopravd si tie tupe hlavy vytvoria stvrtinove pravdy a dalej a dalej...a vznikaju z toho iba agresivne tlupy ktore by som tu najradsje nemal tak ako ciganov


Slovan   |   ip:195.28.90   |   2009-08-13  (09:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "K nim patria napr. výzvy na potláčanie práv a slobôd iných pre pohlavie, rasu, národnosť a pod., výzvy na porušovanie ústavy alebo zákonov alebo páchanie trestných činov na zhromaždení."

TAKZE PODNECOVANIE K RASOVEJ NENAVISTI ASI NIE JE TRESTNYM CINOM V SLOVENSKEJ REPUBLIKE, ZE?! A ANI HADZANIE KAMENOM DO POLICAJTOV?!

NEONACISTICKY KRIMINALNICI ZO SLOVENSKEJ POSPOLITOSTI A INYCH NEONACISTICKYCH ZOSKUPENI AKO AUTONOMNI NACIONALISTI A CESKA DELNICKA STRANA (CO MAJU CO ROBIT NA SLOVENSKU?!)ZNEUZIVAJU OBYCAJNYCH LUDI NA PROPAGANDU, ZVIDITELNENIE SA A PRENIKANIE HLBSIE DO SPOLOCNOSTI A POLITICKYCH SFER.

STOP FASIZMU, RASIZMU, XENOFOBII A CHOROBNEJ DEMENCII!!! ZOBUDTE SA SLOVACI A NEDAJTE SVOJU KRAJINU DO RUK HITLEROVYM POHROBKOM!!!


Slovan   |   ip:195.28.90   |   2009-08-13  (09:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   "K nim patria napr. výzvy na potláčanie práv a slobôd iných pre pohlavie, rasu, národnosť a pod., výzvy na porušovanie ústavy alebo zákonov alebo páchanie trestných činov na zhromaždení."

TAKZE PODNECOVANIE K RASOVEJ NENAVISTI ASI NIE JE TRESTNYM CINOM V SLOVENSKEJ REPUBLIKE, ZE?! A ANI HADZANIE KAMENOM DO POLICAJTOV?!

NEONACISTICKY KRIMINALNICI ZO SLOVENSKEJ POSPOLITOSTI A INYCH NEONACISTICKYCH ZOSKUPENI AKO AUTONOMNI NACIONALISTI A CESKA DELNICKA STRANA (CO MAJU CO ROBIT NA SLOVENSKU?!)ZNEUZIVAJU OBYCAJNYCH LUDI NA PROPAGANDU, ZVIDITELNENIE SA A PRENIKANIE HLBSIE DO SPOLOCNOSTI A POLITICKYCH SFER.

STOP FASIZMU, RASIZMU, XENOFOBII A CHOROBNEJ DEMENCII!!! ZOBUDTE SA SLOVACI A NEDAJTE SVOJU KRAJINU DO RUK HITLEROVYM POHROBKOM!!!


Slovan   |   ip:195.28.90   |   2009-08-13  (09:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   "K nim patria napr. výzvy na potláčanie práv a slobôd iných pre pohlavie, rasu, národnosť a pod., výzvy na porušovanie ústavy alebo zákonov alebo páchanie trestných činov na zhromaždení."

TAKZE PODNECOVANIE K RASOVEJ NENAVISTI ASI NIE JE TRESTNYM CINOM V SLOVENSKEJ REPUBLIKE, ZE?! A ANI HADZANIE KAMENOM DO POLICAJTOV?!

NEONACISTICKY KRIMINALNICI ZO SLOVENSKEJ POSPOLITOSTI A INYCH NEONACISTICKYCH ZOSKUPENI AKO AUTONOMNI NACIONALISTI A CESKA DELNICKA STRANA (CO MAJU CO ROBIT NA SLOVENSKU?!)ZNEUZIVAJU OBYCAJNYCH LUDI NA PROPAGANDU, ZVIDITELNENIE SA A PRENIKANIE HLBSIE DO SPOLOCNOSTI A POLITICKYCH SFER.

STOP FASIZMU, RASIZMU, XENOFOBII A CHOROBNEJ DEMENCII!!! ZOBUDTE SA SLOVACI A NEDAJTE SVOJU KRAJINU DO RUK HITLEROVYM POHROBKOM!!!


Slovan   |   ip:195.28.90   |   2009-08-13  (09:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  „Extrémistami“ SU slovenskí nacionalisti / NEONACISTI!!!

SLOVENSKA POSPOLITOST / NEONACISTI OBDIVUJUCI HITLERA A SLOVENSKY STAT, PODNECUJU K RASOVEJ NENAVISTI, K NASILIU = EXTREMIZMUS

AUTONOMNY NACIONALISTI A OSTATNE NEONACISTICKE FRAKCIE = TO ISTE AKO SLOVENSKA POSPOLITOST = EXTREMIZMUS

DELNICKA STRANA = TO ISTE AKO PREDCHADZAJUCE DVE = EXTREMIZMUS
SMUTNA REALITA, FASISTI V ULICIACH. ZIADEN PRIESTOR FASISTOM V ULICIACH!!! LUDIA, SLOAVACI PREBERTE SA!!!
zloba   |   ip:84.47.85.   |   2009-08-13  (09:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  extrémisti sú "židia" - sionisti
SIONISTI / NAJVACSI RASISTI, KTORI SA PO TEJTO PLANETE KEDY PRECHADZALI, TO CO JE SP, TO JE LEN SLABY ODVAR Z TOHO.
LISABONSKA ZMLUVA - VYMYSEL TYCHTO SAMOZVANYCH "ZIDOV" - SIONISTOV - TO JE EXTREMIZMUS.
EUROPSKA KOMISIA - TO ISTE = EXTREMIZMUS NA NTUUUU


SMUTNA REALITA, SIONISTI V EU, USA, IZRAHELLI, V BANKACH, V MIMOVLADKACH, V NARODNYCH PARLAMENTOCH, ROZDUCHAVAJUCI NEUSTALE NAPATIE MEDZI NARODMI A RASAMI. SIONISTI POTREBUJU CIGANOV JAK MUCHY HOVNA. SLOVAN PREBER SA!!!!


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-08-13  (09:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vážení. Nie som za konfrontačné riešenie, ale veľmi ma srdce bolí, keď čítam niektoré príspevky. Tu je jasne vidieť tvrdú prácu obrezaných Voldemortov.
Človek ako Slovan si síce (možno) prečítal definíciu nacionalizmu, ale nič mu to nehovorí tak ako Martinovi. Ani nemôže. Sú slepí a hluchí.

Slovan pletie dokopy nacionalistov, neonacistov, Hitlera, extrémistov a všeliakých -istov, všetci to sú naši úhlavní nepriatelia. Jediný náš priateľ je ON. ON a jeho cesta je tá jediná správna.

Je to človek odchovaný na jedinej svätej pravde - jeho pravde.
Tú si samozrejme nedá zobrať, aj keby mal pri tom vyvraždiť pol Slovenska.

Najviac som ale smutný z faktu, že niekto je ešte ochotný od-klikať pri jeho príspevkoch +.
To je pre mňa osobne absolútna porážka.
A s takýmito ľuďmi chceme riešiť otázky pravdy, nepravdy, statočnosti alebo diskutovať (hovorím hlavne o anonymných klikateľoch lebo Slovanovi už pomoci niet)?

Sme ešte vôbec na Slovensku ? Sme ešte stále doma ?
Nadávalo sa tu na Iluminátora vážení, ale TOTO je FATÁLNE.
Takto hynie národ a pravda s ním.

Na záver by som chcel povedať :
POTURČENEC HORŠÍ OD TURKA.

Preklad pre užitočných idiotov :
NEOBREZANÝ SLOVAN JE HORŠÍ OD OBREZANÉHO PÁNA.


cv   |   ip:77.247.22   |   2009-08-13  (10:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  oprava
správne má zniet:
veľmo ma srco bolí,


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-08-13  (10:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  :)
Trochu som to poBernolákovčil.
:)


sudruh   |   ip:80.81.232   |   2009-08-13  (10:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  otvoreneoci, prosim ta napis preco pises ze som zaslepenec. S tvojho prispevku my totiz nie je jasne na ktori moj prispevok reagujes. Nepodporujes komunistou ani fasistou ale dalej pises ako by si problemy riesil ti, pricom tieto riesenia sa podobaju na riesenia komunistou a fasistou pred a po vojnovom obdobi. Nehovoriac o tom ze v sucasnosti sme v EU a dost tazko by sa tvoje riesenia presadzovali.


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-08-13  (10:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jediné riešenie a to som už niekde písal je dôsledné dodržiavanie
PRÁV A POVINNOSTÍ ROVNAKO PRE VŠETKÝCH BEZ OHĽADU NA RASU, NÁRODNOSŤ ALEBO VIEROVYZNANIE.
Podčiarkujem
PRÁV A POVINNOSTÍ ROVNAKO .... BEZ OHĽADU NA RASU, NÁRODNOSŤ ALEBO VIEROVYZNANIE.
Proste elementárne dodržiavanie zákona. Žiadna veda.
Žiadna streľba, bitky alebo iné inzultácie nepomôžu.
Tak isto nepomôže ani koncentrácia cigánov do giet, myslím že by to len zhoršilo situáciu.
Prečo to tak nie je, keď je to jednoduché ?
Rozmýšľajte....sudruh   |   ip:80.81.232   |   2009-08-13  (11:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Oli63, ako chces donutit ludi (napriklad ciganou) aby dodrziavali pravo a poriadok ked nepocituju nutnost dodrziavat pravo a poriadok?


sxg   |   ip:91.127.13   |   2009-08-13  (11:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tvoje slobody:
Žiadne mučenie!
Žiadna väzba bez obvinenia!
Prezumpcia neviny!
Právo na súkromie!
Právo na protest!
Sloboda slova!
http://www.youtube.com/watch?v=nYy8N1ucAfo
a ak to nieje nieje ani demokracia!


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-08-13  (11:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2sudruh

Na otázku sa neodpovedá otázkou, prepáč, ale
Prečo cigáni nepociťujú nutnosť dodržiavať zákon a poriadok ?
Lebo oni nemusia. Nič ich neohrozuje.

Majú len PRÁVA voči nám a preto nám to nefunguje.
My zas máme len POVINNOSTI voči nim, preto im to funguje.

Začal by som štatistikou dotácií na nich z napr. Eurofondov od roku 2000.
Ale nie celkovo, pekne po položkách. Tak isto by som zverejnil, koľko dostali v rámci tejto medvedej služby aj mimovládky a anti-všetci kriklúni.
Začal by som vytvárať štatistiku zločinnosti-s uvedením národnosti.
sudruh   |   ip:80.81.232   |   2009-08-13  (11:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Oli63, vytvaranie statistik moc nepomoze, vedel by si presnejsie kolko nas cigani stoja, aka vysoka kriminalita a podobne. Nadalej by nepocitovali dodrziavat zakony a poriadok.
Chcem len povedat ze budes vediet aj nadalej o probleme ale neprinutis ich dodrziavat pravo a poriadok.


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-08-13  (12:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2sudruh

Nesúhlasím.
Vedieť koľko nás stoja je podľa mňa základná vec. Veď o tom to je.

Jozzo píše :
>>Ja len toľko:keď niekto sype potkanom žranie ,budú sa množiť.Čím viac krmiva,tým viac prírastkov .Ak ich je veľa,tých potkanov,treba im nové búdky.Tak im ich postaví.Budú sa znovu len množiť,však majú dosť potravy a úkrýtov.Ale príde čas keď potrava a úkryty už nestačia.Kto zvás vie,čo nastane? :-)

Ja sa pýtam, odkiaľ berie peniaze na žrádlo ?
A prečo nesype aj mne ?
Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-08-13  (12:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Myslím že podstatne viac ľudí by na tieto údaje reagovalo. Tým by vznikol tlak.
Tlak na kompetentných.


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-08-13  (12:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tlak na kompetentných aby svojimi činmi potvrdili nasledovné slová jedného z diskutujúcich na Zvedavci :
Vždyť je to jejich hra
Ekonomika je jen hra většinou v rukou židů. Hra, kterou ostatní gojové urputně hrajou a snaží vyhrát, ale samozřejmě nemají šanci. Stačí jen vyměnit hru a bude pohoda. 40 procent žrádla v americe schnije, než aby se sežralo. Článek navádí jakousi představu, že ekonomika je cosi objektivního jako přírodní zákony a může na ni dojet každý kdo špatně hraje. Není to tak. Je možné, že budou krize a i občanské války, ale nebude to kvůli ekonomice samotné, ale proto, že nás židi do toho doženou, možná použitím ekonomiky nebo vatažením starých nepřátelství a gojské vzájemné nenávisti. Nechápu ale proč by to teď dělali! My všichni gójové přece jdeme poslušně do jejich oprátky, naše národy vesele a bez odporu promíchávají barevným obyvatelstvem, skoro každý čech, i když nenávidí cikány, tak si idiotsky přeje aby pracovali a neuvědomuje si, že právě ti slušní a pracující barevní jsou mnohem větší hrozba. Tak proč by židi riskovali a dělali nějakou krizi? Potřebují, abychom měli plné žaludky a zbytečně se nesmýkali na cestě do otroctví. Jakmile totiž člověk má opravdový hlad, tak velmi rychle vystřízliví a je mu jasné kam patří. Jediná naše šance je židovská vlastnost, že pakud žid nemá všechno, tak není spokojen. Na to zatím vždycky žid dojel, ale je každé století chytřejší a zkušenější. Zatím to pro nás vypadý zcela beznadějně, právě proto, že máme plné žaludky. Takže pokud žid bude trpělivý, tak nemáme šanci. Pokud v nedočkavosti udělá nějakou chybu a my budeme mít hlad, tak máme šanci, jen na to musíme být připraveni a mít jasno v hlavě v což můžeme bohužel doufat u jen asi pět procent lidí.
sudruh   |   ip:80.81.232   |   2009-08-13  (12:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Oli63, to urcite ano, podla mna tlak je aj teraz ale nikto tento problem nevie riesit bez toho aby sa o to neoptrela nejaka organizacia za lucke prava alebo EU. A pokial to niekto zacne riesit aj napriek tomu ze EU sa to nelubi, tak vzniknu ovela vecsie tlaky ktore zabrania vyrieseniu problemu. Preto sa problem s ciganmi prehadzuje zo stola na stol, lebo nik nechce mat na cele nalepku rasista.


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-08-13  (12:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2sudruh

Systém to riešiť nechce a ani nebude. Systém dokonca bude sám provokovať tento antagonizmus. Lebo je to v jeho prospech.

Ten tlak môže však vyvolať v ľuďoch konečne pocit SPOLUPATRIČNOSTI.
Môže vyvolať iné, dôležitejšie otázky a uvedomenie väčšej časti ľudí o ich skutočnom stave.
A toho sa systém bojí.
Preto vec nerieši a kontrolovane to udržiava.

zahadum   |   ip:212.108.2   |   2009-08-13  (12:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  čo čakať od ministra ktorý nie je slovák....


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-08-13  (13:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  toto som si teraz pozrel a riadne ma to zdvihlo
Tu máte páni Vašich fašistov
http://www.youtube.com/watch?v=qEiJHbxkXj8


zloba   |   ip:84.47.81.   |   2009-08-13  (13:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Oli63 - človeku vrie krv, keď to pozerá!


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-08-13  (13:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 zloba

Treba vydržať. Ešte zle nie je. Bude aj horšie.
Z hladom príde aj zúčtovanie.
Konečné.


obcan   |   ip:77.247.22   |   2009-08-13  (15:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak toto je sila.Poslal som to Kalinakovi a pripojil som mu Ty kokot!Urobte to vsetci nech vie kto sa nanho rano pozera zo zrkadla.


bazuka   |   ip:77.234.25   |   2009-08-13  (16:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  k reakciam na moj prispevok vyssie - komusitov som nespominal, lebo nie su primarne temou tohto clanku. ale milerad by som popri fasistoch zakazal aj ich. ludia, ktori boli v sar. mich. nie su nackovia za to, co robili v sar. mich., ale za to, co maju v hlavach a co je ich nazor. ja tiez nesuhlasim s takymto pristupom k romom. kto nepracuje, nech neje, jednoduche. ale protestovat proti tomu by som do sar. mich. nesiel, pretoze to, ze som za radikalnejsie riesenie romskej otazky este neznamena, ze povazujem nacka za rovnocenneho. vacsinou su to hlupucki oslikovia s prabiednym vzdelanim, ktorych vedie par chytrych ludi, co vie rozpravat a zneuzivaju ich hlupost a svoju chytrost na sirenie bludov. pre spolocnost zalozenu na rozume je nacek rovnako zbytocny ako nezamestnany rom. z pragmatickeho pohladu do tych sanatorii by mohli byt zavreti obaja.


slovensky kral   |   ip:86.145.22   |   2009-08-13  (16:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slovensky kral co pise z mna... nie ja gulovnicu nepouzivam, viem to dobre aj s rukami :) xixixi. som proti strelnym zbraniam... pravy chlap sa brani rukami :)


slovensky kral   |   ip:86.145.22   |   2009-08-13  (16:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slovan:

som rad ze sa najdu aj rozumny ludia :)
mas moje simpatie.

michal   |   ip:92.52.18.   |   2009-08-13  (17:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Policajti len plnia rozkazy.. náš chorý štát už asi nevylieči nič. Začať treba v školách a od seba. Vzbudiť národné povedomie, oprášiť národnú hrdosť a lásku k rodnej zemi. Veď toľko skvelých Slovákov bojovalo a aj svoj život položilo za národ Slovenský a jeho slobodu. A hľa, márna bola ich snaha, mamon a moc ničí ich odkaz.


slovensky kral   |   ip:77.93.216   |   2009-08-13  (18:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slovan:

len tak mimochodom nie si náhodou cigaň?
Lebo ak hej, tak si ....pííp!
slovensky kral   |   ip:77.93.216   |   2009-08-13  (18:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ešte som chcel povedať že ja nie som rasista!
Len nemám rad cigáňov a všetkú tú kriminálnu háveď!wau   |   ip:91.127.47   |   2009-08-13  (19:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Romsky problem ma riesenie! A su nim romske internaty. Vyriesia vsetky problemi s nimi spojene. Staci vychovat jednu novu generaciu a bude po probleme.


riso   |   ip:91.127.17   |   2009-08-13  (19:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  na každého rovnaký meter
nerobíš, neplatíš dane - nedostaneš nič zdarma - nič!!!
Vytáča ma, ak cigánka hovorí - nedostala som nič, žiadny byt som nedostala a mám 4 deti! Za primátorom som bola....

Treba ich jednoducho naučiť že zadarmo nie je nič.
Žiadne príplatky na deti, žiadne sociálne dávky, žiadna zdravotná starostlivosť, žiadne byty. Zainvestoval by som do bilboardov pri ich osadách s nápisom: nerobíš - nežerieš (otázka je koľko tam vydržia, pokiaľ ich nepredajú do šrotu ;-)) )
Ukradneš, zbiješ, zabiješ - prísne riešiť - trikrát a dosť (samozrejme len za krádež, lúpežné prepadnutie a vražda natvrdo) Ukradnú decká - sedí otec, mať.
A nie že sedia, ale robia v kameňolome.
Nechcem sa ďalej rozpisovať, to by človek na túto tému mohol použiť papier vyrobený z celej tatranskej kalamity.
Jedna vec je istá - máme sakramentsky malú vymožiteľnosť práva (resp. dobrú len tam kde to ktosi potrebuje).
To čo som napísal sa musí uplatňovať či na tmavých, či na svetlých, či fialových.
"Misku ryže" dostaneš, len keď čosi spravíš. Dávky? - áno, za tento mesiac len vtedy, ak tie tony bordelu budú do 2 dní rozseparované, poukladané a pobalené. Ďalšie len za predpokladu, že sa tam nič celý mesiac neobjaví. A podobne.
Problém u nás je ten, že sa nenájde nikto, kto by to povedal cigáňom (vo veľa dedinách a dokonca mestách aj bielym) a hlavne nikto ho v tom nepodporí či politik, či policajt, či primátor, či občan - teraz neviem, či som nepoplietol poradie.rainbow   |   ip:213.253.2   |   2009-08-13  (20:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vela sa to rozpisuje,samozrejme že romska kriminalita sa ma potlačiť,zakon ma platiť rovnako pre každeho,prečo a ako bol zasah policie tiež je dôležité.Ovela dôležitejšie je prečo ma slovensko vysoku krimanalitu vratane tej romskej,taktiež kto je za organizaciami ktore organizuju taketo pochody,netvrdím že ohladom cigaňov nemaju pravdu,prečo nie su pochody kvôli bielej kriminalite,vypalnictvu,skorumpovanosti atď.Všetko suvisí so všetkym.Každa vlada lavá či pravá ma problem toto riešiť a nie len toto.Základy su postavené na močariskách.


camila   |   ip:88.212.40   |   2009-08-13  (22:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Veľmi plodná debata. S cigánmi mám vlastné skúsenosti.Ráno príde žobrať, či nemáme nejaké peniaze, staré šaty alebo cigarety, všetko dostane a ďakuje o 106. No a v noci, keď spíme sa v pohode prechádza po mojom dome a kradne. Na jar sa lopotíme v záhrade a cigánka prechádzajúca okolo plota, len zakričí, že čo to sadíme. Akoby nič, akoby sa len chcela priateľsky pozdraviť. Ideme spať a ráno nájdeme celú záhradu rozhrabanú a prázdnu. Dozrievajú jablká, chystáme sa oberať. Cigánka príde s prosbou o pomoc, že je hladná. Vraj s tou krádežou nemá nič. Pomôžeme, na druhý deň máme stromy aj pivnicu prázdnu. Iba raz som načapala cigánča ako preliezalo plot a hodila po ňom konár, ktorý som našla na zemi. Cigán spadol, udrel sa a do niekoľkých minút som tu mala celú osadu a chceli ma zabiť. Policajti? Zabudnite. Volali sme, neprišli. Vraj sme si to zavinili sami. Takže poučenie? Keď máte škodnú, nesmiete ju zabiť. Musíte ju nechať sa rozmnožiť a čakať, kedy Vás zadusí. To je náš štát. A to je všade. Dostávajú podpory bez pričinenia. Právne rady, byty, domy, zdravotnícku pomoc, ich deti všetky školské pomôcky a to všetko zadarmo. A štát? To je len kamufláž, že nejakú vládu máme. My nemáme vládu. Ak by totiž čo i len málo pritvrdili, cigáni by žiadali o azyl v zahraničí. Naša krajina by dostala pokutu od EU a zahraničie, by z nich bolo nešťastné, pretože, ak ste si všimli, už všade vedia čo dokážu cigáni. Naposledy sa poriadne naštvala Kanada. A čo naša vláda, kedy sa naštve? Pokiaľ si politici nemusia siahnuť na svoj plat aby mali na ciganske sociálky, tak sa podľa nich nič nedeje. Podotýkam, nehádžem všetkých do jedného vreca. Mám známych cigánov a je to slušná rodina. Ale 90% z nich sú horšie ako vši.


Dr.House   |   ip:213.151.2   |   2009-08-13  (22:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vsetci sa zburme na ciganov a zvrhnime vladu to je asi najrozumnejsie aj tak tam iba kradnu pre seba


zloba   |   ip:78.99.175   |   2009-08-13  (23:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dr house a koho by si chcel do vlády? Mikiho s Miklošom? ved to je to iste... treba vymeniť celý chliev a všade dať nových ľudí a voldemortov pozatvárať na doživotie a zhabať majetky.


Dr.House   |   ip:213.151.2   |   2009-08-13  (23:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ved som napisal ze zvrnime vladu a dajme tam obicajnych ludi neskazenych
a politikov by som povesal nie pozatvaral to je slabe


Wake the fuck up!   |   ip:78.99.180   |   2009-08-14  (00:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak takto nas nasi pani policajti brania: http://pospolitost.wordpress.com/2009/08/13/po-krvavom-zasahu-policie-v-sarisskych-michalanoch-mohol-tento-chlapec-zomriet/

Ludia zobudme sa kym bude neskoro!


Hades   |   ip:83.53.209   |   2009-08-14  (01:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zakázané názory
Vydáno dne 13. 08. 2009

Žil jsem a žiji v době, ve které jsou zakazovány názory a jejich prezentace může být i trestná. Trestné je i sympatizovat s určitými názory. Proč tomu tak je?

Objektivní pravdu (fakta) lze snadno prokázat a podpořit argumenty. U lži je s tím problém. Lež se těžko obhajuje argumenty. Lež lze celkem snadno vyvrátit. Proto lež nikdo nezakazuje, ale vyvrací ji argumenty.

Když je pravda v rozporu s vládnoucí ideologií, je její zákaz jediným řešením. Vládnoucí režim a jeho přisluhovači se tím vyhnou argumentaci, protože není objektivně možná. Nežádoucí názor proto označí za nebezpečný a zločinný, a jeho nositele za zločince. Lež je tak možné vydávat za pravdu, protože argumentace, která by ji vyvrátila je trestná.

Fungovalo to tak v každém režimu a funguje to tak i dnes. Každý režim se považuje za ten nejlepší. Každý režim hlásá, že on jediný má pravdu. Pokud si to však nemyslí jeho občané, musí je k tomu přinutit. Pokud je nepřinutí zhroutí se. Režim však nemusí občany k loajalitě nutit, může ji získávat na základě spokojenosti občanů. Pokud však občané přestávají být spokojeni, je režim v ohrožení.

Pokud se režim nedokáže zbavit lží (třeba proto, že se o ně opírá) může se udržet jen násilím vůči vlastním občanům, násilím které postupně roste.

Převzato z blogu autora

Autor: Ivo Vašíček


citatel   |   ip:217.12.62   |   2009-08-14  (09:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Poviem vam to polopate. ZIADNA VLADA , ZIADNY REZIM , ZIADNA TOTALITA .Ludstvo sa musi naucit zit bez vlady v akej kolvek forme. a mat vlastne zriadenia napriklad ako venus projekt alebo podobne je to vsetko sukromna organiazacia ziadna vlada :))


niekto   |   ip:195.91.79   |   2009-08-14  (09:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Poviem to takto : Cigansky problem sa mal riesit uz davno...ale ze nas Kotleba a spol ochrania, no nedajte sa vysmiat..takyto holohlavy kokoti vas ochrania asi tak ako ked som sa vracal nocnym spojom domov do Dubravky...a presne taky dvaja tam bili jedneho chalana hlava nehlava...


bonz   |   ip:213.151.2   |   2009-08-14  (11:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...a je to tak jednoduché...cigáňom,ktorí parazitujú nedať nič(platí to aj pre parazitoch bielych,žltych,modrych,zelenych,ružovych...)Parazit skape,alebo sa inde presunie a lebo sa prispôsobí.SP to policajtom natrela,lebo sa správala pokojne.Mňa SP "naštvala",lebo capkovci im ani nožiky nepobrali,ani boxere,ani bejsbolky.Je úplne jedno či reční kotleba alebo nejedzchleba a či vykríkne nastráž! a lebo nasráť! na zásah stačí len otvoriť hubu.Pokial sa nebude používať jeden meter,tak to bude stať za milú keďvieš.


zid   |   ip:92.52.23.   |   2009-08-14  (13:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zloba a Oli tie názory, že židia chcú ovládnut svet a sú za vládnucimi inštitúciami sú chore a može ich vyslovit len vymytý človek.To, že pár židov vlastní banky a väčšina cigánov su príživníci neznamená, že sú takí všetci.Sú to rovnaký ludia ako my.Aj v čase Hitlera panovala zloba voči židom a ludia dopustili beštiálne vraždenie nevinných ludí len preto, že boli odlišní.


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-08-14  (13:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 zid od vymytého mozgu

>>To, že pár židov vlastní banky a väčšina cigánov su príživníci neznamená, že sú takí všetci.Sú to rovnaký ludia ako my.Aj v čase Hitlera panovala zloba voči židom a ludia dopustili beštiálne vraždenie nevinných ludí len preto, že boli odlišní.

Ja nikoho neodsudzujem.
Ja len konštatujem na základe historických skúseností a dnešných súvislostí.

Bohužiaľ najbližšie 2 týždne som bez netu,
Potom tu pod týmto článkom môže diskutovať.niekto   |   ip:195.91.79   |   2009-08-14  (14:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre ZID: reagujem na tvoj nazor pre Zloba a Oli...neviem ci chcu zidia ovladnut svet..ale faktom je ze vlastnia banky aj velke media v mnohych krajinach..ale nie su to len zidia pravda..spominas hitlera ....preco nikto nespomina to ze za revoluciou v Rusku boli židia !!! presne tak si daj do Googla Lev Bronstein ..a prave taky stali za koncentracnymi tabormi , tzv . gulagmi..ktore vznikli este skor ako tie fašisticke..toto nie su moje nazory ale historia ktora sa da overit. budme realisti a overujme fakty...


zloba   |   ip:78.99.59.   |   2009-08-14  (14:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 zid: pár židov vlastní banky? Ukáž mi, ktorú banku židia nevlastnia, resp. nevedú k nej nitky židov. Nedávno, neviem už či to bolo tu, bolo písané komu patria médiá hlavne v USA aj globálne. Až na jedného boli VŠETCI židia, a aj ten jeden je sympatizant týchto sionistov. Aby si si nemyslel, že som antisemita, tak nie nie som, v podstate už len pri pomyslení na Palestínčanov toto slovo stráca význam a používajú ho len "takzvaní a samozvaní židia" na zastrašovanie nevedomých. Rozlišujem medzi "židmi" a Židmi.
S takýmito slovami: "tie názory, že židia chcú ovládnut svet a sú za vládnucimi inštitúciami sú chore a može ich vyslovit len vymytý človek" môžeš ísť sprepáčením do prde.e, vymytých ľudí hľadaj inde, môžeš začať hneď ráno, ked sa pozrieš do zrkadla a pokračuj po byte. Dám Ti jeden príklad od nás, Markíza a česká Nova patriace do skupiny CME, bývalý predseda tejto spoločnosti šéf svetového zväzu židov, či ako sa tá org. volá.
a presne ako píše "niekto", toto nie sú názory, ale historia, ktorá sa dá overiť. Ty sem len prídeš, okydáš dvoch diskutérov a zmizneš bez jediného dôkazu alebo faktu o čo ti ide?
Nechce sa mi to tu viac rozpisovať, je tu článkov dosť, je veľa kníh, ktoré stoja na faktoch a odporujú tým rozprávkam, ktoré vidíš každý deň v brainwashingových médiách.
Ale pár citátov, že si to ty:
„Či v Pentagóne, na ministerstve, výzvednej službe, Bielom dome, Národnej bezpečnostnej rade,
súdoch, FBI — nikde nie je nedostatok židov, ktorí pracujú na vrcholných a extrémne citlivých
miestach." (Wolf Blitzer, U. S. sends Jewish envoys to help deal with Israelis. Cleveland Jewish News,
27 Júne 1986)

1. Najväčšiu komerčnú sieť rádiostaníc v dnešnej Amerike Universal Broadcasting vlastní Žid
Howard Warshaw. (Edwin Black, „Owned by Jews, evangelical radio spreads Gospet" Cleveland
Jewish News, December 1985, str. 13.)
2. Vplyvné široko distribuované noviny a periodiká ako napr. „The New York Times, Washington
Post, St. Louis Post Dispatch, TV Guide, New Republic a mnoho iných vlastnia Židia. (Alfréd M.
Lilienthal The Zionist Connection II, str. 219.)
3. Jedno z najväčších komunikačných impérií v USA - Newhouse je tiež v židovských rukách.
Zahŕňa 21 novín, 5 časopisov, 6 televíznych staníc, 4 rádiové stanice a 20 televíznych káblových
systémov. (Richard Siegel and Cári Rheins, The Jewish Almanac).
4. Hlavné televízne siete vlastnia a riadia väčšinou Židia a všetky 3 komerčné siete vyrástli pod
židovským vedením National Broadcasting Company, Columbia Broadcasting System a American
Broadcasting System. (Stephen D. Isaacs, Jews and American Politics, str. 46.) Židovský vplyv na
kultúru vďaka svojmu mediálnemu vplyvu je schopný rozhodnúť — čo sa bude publikovať a čo nie a
vnútiť svoje politické a kultúrne názory americkej verejnosti. Psychoanalytik Ernst Van den Haag v
časopise Jewish Mystique uvádza: „Židia ako skupina a diaspóra židovskej kultúry v Amerike tvoria
značnú politickú a sociálnu silu v americkej spoločnosti".
Prezident Amerického židovského kongresu Theodor Maana sa pýši židovskou mocou a hovorí:
„My, Židia máme politickú moc a cítime svoju silu." (Cynthia Dettelback, „Corning of Age“ 54th GA
Theme," Cleveland Jewish News, 22 November 1985, str. A4.)

Mená židov na dôležitých postoch v Bushovej administratíve, hlavne čo sa
týka bezpečnosti a obrany štátu:
Paul Dundes Wolfowitz - Deputy Secretary, Department of Defense
Richard Perle - Assistant Secretary of Defense fór International Security Policy.
Ári Fleischer - White House Press Secretary Josh Bolten - Deputy Chief of Staff Ken Melman -
White House Political Director Jay Lefkowitz - Deputy Assistant to the President and Director of the
Domestic Policy Council Dávid Frum - Speechwriter
Brád Blakeman - White House Director of Scheduling Dov Zakheim - Undersecretary of Defense
(Controller) L. Lewis Libby - Chief of Staff to the Vice President Adam Goldman - White House
Liaison to the Jewish Community
Chris Gersten - Principal Deputy Assistant Secretary, Administration fór Children and Fami-lies
at HHS
Elliott Abrams - Director of the National Security Councils Office fór Democracy, Human Rights
(!!!) and International Operations
Mark D. Weinberg — Assistant Secretary of Housing and Urban Development fór Public
Affairs
Douglas Feith - Under Secretary of Defense fór Policy Michael Chertoff— Head of the Justice
Departmenťs criminal divis ión
Daniel Kurtzer - Ambassador to Israel (!!!) Cliff Sobel - Ambassador to the Netherlands Stuart
Bernstein - Ambassador to Denmark Nancy Brinker - Ambassador to Hungary Frank Lavin -
Ambassador to Singapore Ron Weiser - Ambassador to Slovakia Mel Sembler - Ambassador to Italy
Martin Silverstein - Ambassador to Uruguay

EŠTE STÁLE CHORÉ A VYMYTÉ MOZGY? Ja môžem pokračovať a čo ty? Máš niečo k veci?
zloba   |   ip:78.99.59.   |   2009-08-14  (14:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aby som nezabudol na zdroj, Nidal Saleh - Nedotknuteľní.
Túto knihu odporúčam pre takých pochybovať a užitočných idiotov ako ty "zid".


zloba   |   ip:78.99.59.   |   2009-08-14  (15:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ďaľší zoznam:
- Riaditeľ Federal Reserve Board — Alan Greenspan
- Zástupca riaditeľa — Alan Blinder
- Pokladník štátnej pokladnice — Róbert Rubin a pod zástupca Dávid Lipton
- Národná ekonomická rada — Laura Tysonová a jej nový nástupca Géne Sperling
- Riaditeľ Rady ekonomických poradcov — Janet Yellenová, neskôr Jozeph Stiglitz
- Obchodný zástupca — Charlene Barshefsky


zloba   |   ip:78.99.59.   |   2009-08-14  (15:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A to nechci vidieť zoznam za Clintona, ďalej môžem pokračovať citátmi z Talmudu všeho druhu a výrokmi rabínov, aby si vedel kto je tu skutočným rasistom.


Janico   |   ip:84.47.51.   |   2009-08-14  (15:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja byt ten policajt tak im nalozim este viac... co tam ma co robit normalny clovek s extremistami? kebyze chcu, ti ludia si zorganizuju vlastny kludny protest... No moj nazor... samozrejme ze extremisti nemozu robit spravodlivost na Slovensku a treba proti nim zakrocit ked neuposluchnu vyzvy od policie a nie sa hrat este na hrdinov a postavit sa proti nim, dokonca toto stretnutie nemalo ani povolenie preto ich chceli zrusit. Co tam robili obycajny ludia s tymi fasistami z pospolitosti? Kludne si mohli spravit vlastny kludny protest a normalnym ludom by sa nic nestalo. Pre pospolitost to bola len zamienka zviditelnit sa. Ja som videl video zase kde nejaky slusny rom z tej dediny hovoril, ze kvoli dvom debilom nebudu trpet vsetci a myslim si ze ma pravdu. Dokonca si myslim ze ti nacisti robia viac kriminaliti ako tmave tvare. Moj zazitok: boli sme raz na chate pri Bratislave a raz vecer nam zabuchali dvaja holohlavy chlapci na dvere a opytali sa ci niekto od nas nesportuje alebo nerobi bojove umenie, ked sme im povedali ze nie odisli a my sme sa bavili dalej. Potom po case prisli zase, velka parta a zacali nas vsetkych mlatit boxermi a palicami a potom zbebelo usli. Tak bieli biju bielych, to je slovensko... alebo zavrazdia niekoho kto ma dlhsie vlasy ako toho Daniela Tupeho... neviem ci chodite na futbal ja ano... je tam sami extremista, ked hraju hymnu tak stoja v pozore a hajluju tam. A ked nieco spravi rom na bieleho tak pre tychto ludi je to voda na mlyn a robia este protest aby provokovali.
Vsetko co som napisal je pravda, ktoru som zazil na vlastnej kozi... tak teda je demokracia a dovolme extremistom robit bordel, potom ked dostane takyto clovek poriadnu nakladacku tak zase robia sceny ze co si to dovoluju. Tiez netvrdim ze tu nieje romsky problem ale urcite sa da riesit inac ako extremizmom.


niekto   |   ip:195.91.79   |   2009-08-14  (16:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre ZLOBA : Zaujimalo by ma co si mysliš o tych vakcinach proti prasacej chripke a ich moznych vedlajsich ucinkoch...respektive aj srat na chripku ale tie pomocne latky maju byt pouzite aj pri inych vakcinach , napr. ludsky papilomavirus, alebo tetanus proti ktorremu sme ockovany kazdych 10 alebo neviem kolko rokov..to by mohol byt problem..


zloba   |   ip:84.47.61.   |   2009-08-14  (16:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Osobne si myslím, že treba rozlišovať vakcíny. Treba sa len vŕtať v tom, ktorá vakcína má niečo fakt "do seba" a ktorá je - viď vakcína na prasačiu chrípku, ktorá bola patentovaná skôr ako sa vyskytol samotný vírus. Komu to nieje divné, ten je slepý samovrah. Treba čítať a čítať, dosť sa človek podozvedá z diskusií, z vlastných skúseností ľudí, čo to vyskúšali na vlastnej koži a urobiť si vlastný názor. Len na tomto serveri je moc zaujívamých článkov k tejto téme a ešte viac zaujímavejších diskusií.


daro   |   ip:78.99.29.   |   2009-08-14  (16:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SOKUJUCI ZABER :http://www.youtube.com/watch?v=qEiJHbxkXj8


niekto   |   ip:195.91.79   |   2009-08-14  (16:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Inak aj na tomto serveri su niektore scifi clanky :) moj prvotny zdroj bol europskenarody.info


niekto   |   ip:195.91.79   |   2009-08-14  (16:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DARO: vies co dobre im tak, co taky holohlavy vedia, sa ozrat ako prasata a potom zmlatit koho pride, len skoda ze to tí kuklaci nespravili Kotlebovi !!!


zloba   |   ip:84.47.61.   |   2009-08-14  (16:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  samozrejme že sú tu niektoré články "scifi", treba si urobiť svoj vlastný názor a nežrať zase všetko...


Tukáč   |   ip:88.212.36   |   2009-08-14  (19:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neviet niekdo ako dopadol dnes Prešov ?


Tukáč   |   ip:88.212.36   |   2009-08-14  (19:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neviet niekdo ako dopadol dnes Prešov ?


slovensky kral   |   ip:86.145.22   |   2009-08-14  (20:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slovensky kral co pises za mna.... neviem ale asi sa ti lubi byt mnou, ale myslim ze na to aj tak nemas :) bud sam sebou a prestan... kazdy vie byt hrdina a neviem co a hrat sa na druheho... ale ked ti to robi dobre tak pokracuj... ved je demokracia :) xixi.


slovensky kral   |   ip:86.145.22   |   2009-08-14  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zloba naco dozivotie??? rovno vyhostenie!!! neboj... coskoro... stale sa opakujem ale co uz. nic ine sa neda napisat :) uz coskoro :)daro   |   ip:78.99.29.   |   2009-08-14  (21:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NIEKTO:myslim ze to nebolo o holohlavych ale o niekolkorocnom probleme ktori sa neriesi a prerasta cez hlavu nikto nebude poukazovat na niekoho len tak bez pricin ale co je moc to moc!


slovensky kral   |   ip:77.93.216   |   2009-08-14  (21:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ešte dodám:
slovenský kral co pises za mna, nie som rozpoltená osobnosť, ale sere má to!

Kua a tie cigi jasné, že vyhostíme, ale predtým ešte tú guľovničku výskúšam...:)xixi.


zid   |   ip:92.52.23.   |   2009-08-14  (23:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ok zloba prepac, vidím, že máš prehlad.Myslel som, že si nedokážete podat s židom ruku.Asi som sa mýlil, nie každý kto považuje židov za hrozbu je vymytý mozog.Ale aj tak neverím, že tak vela členov národa s takou mocou chce "rozdúchat napätie medzi národmi a rasami".Lepšie by bolo hovorit "určitá skupina židov" lebo "židia" zavána rasizmom.Mrzí ma, že som teba alebo Oliho urazil napísal som to unáhlene lebo ked si spomeniem na fotky z koncetrákov nerozumiem ako môže dnes nejaký človek dvíhat pravačku.


Tukáč   |   ip:88.212.36   |   2009-08-14  (23:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 zid

Prepáč, ale vieš koľko židov v tom koncentráku dvíhalo pravačku ?
Ináč pojem rasizmus ako taký pochádza z Talmudu.


Tukáč   |   ip:88.212.36   |   2009-08-15  (07:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaujímavý článok

http://www.panna.cz/panna/clanek/331--romove---cikani---ztracene-narody.html


zloba   |   ip:78.99.126   |   2009-08-15  (09:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zid, ešte cca pred 2 rokmi som sa na tieto veci pozeral presne z toho uhlu ako ty teraz. Neurazil si ma, keď viem, že je pravda na mojej strane, tak ma ťažko niekto urazí.
"Ale aj tak neverím, že tak vela členov národa s takou mocou chce rozdúchat napätie medzi národmi a rasami" - ver tomu, že uveríš. Čítaj, máš to rovno pod nosom, dívaj sa okolo, máš to rovno pred očami - len nie v správach na JOJ-ke :D


Joe Chiclets   |   ip:89.173.92   |   2009-08-15  (13:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 zid - zisťuješ, že tvoje reakcie nenašli infntilného čitateľa z LPR či Antify?


Joe Chiclets   |   ip:89.173.92   |   2009-08-15  (13:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak nám naši súčasní vládni predstavitelia prezentovali "riešenia": napr. o 300 ks policajtov viac... o chvíľu ich nebude vidno, budú zašití, príp. budú inkasovať od šoférov za lekárničky...
Chvíľu som včera vydržal pozerať v TV ss. Čaploviča a Čečota... Výsledok: veľká dilema, koho vlastne pri budúcich voľbách voliť...
Pokročilá senilita silno kombinovaná s vštepenou politickou korektnosťou mimoriadne zreteľne poznačila prejavy tajtrlíkov, vytrhnutých z komfortu nami platených kancelárií, vrátane dlhodobej izolácie od otravných problémov (s)prostého obyvateľstva...
Skutočne to bude ťažké rozhodovanie... ale problém sa javí byť stredoeurópsky...


mt-svk   |   ip:91.148.23   |   2009-08-15  (13:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Riešiť cigánsku otázksu sa neunúvala ani minulá vláda, nielen táto.


mt-svk   |   ip:91.148.23   |   2009-08-15  (13:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je zábavné čítať mnohých pseudohumanistov, ochrancov ľudských práv, prípadne tzv. znalcov SP a slovenskej národnej scény všeobecne. Pozná niektorý z nich skutočné ciele SP z ich materiálov, alebo len z propagandy médií? Domyslel si niekto, že skutoční skinheads a tzv. skinheads je úplne niečo iné?


Joe Chiclets   |   ip:89.173.92   |   2009-08-15  (13:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Posledná (zatiaľ) informácia o surovom zbití staršieho muža v Dulovciach 2 maloletými chlapcami - vydýchol som si: boli to síce cigáni, ale nebol to Čaplovič!


Joe Chiclets   |   ip:89.173.92   |   2009-08-15  (13:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 mt-svk - celkom nerozumiem na čo narážaš, čo chceš povedať: Akosi si ale nechceš uvedomiť, že tu nejde o SP - ale o vyčíňanie cigánov, s ktorými si štátna moc nevie a nechce poradiť. PREČO?


niekto   |   ip:195.91.79   |   2009-08-15  (14:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Povedal by som, ze idealne by bolo keby sa na Slovensku nikdy nič nestalo....aspon by nikto nemusel nič riešit..respektive aj tak nikto nic nerobi..bohuzial tu nieje nikto co by vedel vziat veci do ruk...slovensky kral   |   ip:81.152.13   |   2009-08-15  (14:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slovensky kral... poprve o vyhosteni bola rec o politikoch a nie ciganoch... ale co uz.

all: pospolitost je len banda magorov co si mysli aky su narodniari... vsetkych ich postavim mimo zakon , lebo su len fasisticky a rasisticky zalozena skupinka ktora ani nevie co robi pre svoju vlast... len maju keci a rasisticke maniere...
niesu vobec nic co treba...


slovensky kral   |   ip:81.152.13   |   2009-08-15  (16:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mt svk:
ale skinheads tak ako bol v pociatkoch, ze spolu s punkermi chlastali pivko a pozerali fotbal je uz strateny. mozno este zostali niektory ale tie deti co sa dnes prehlasuju za skins to je teda dobre... jedine dat im po hube take dobre otcovske... a fasisti a nazi? to je co? ak teda narodovec povie ze je nazi alebo fasista tak je potom hlupak! pretoze mal ist po case tiez k brvnu! to ze sme podpisali neutralitu a zachranili si tak prdele je jedna vec ale my sme aj tak neboli Germani.. arijci!!!! tak by sme boli neskor aj tak vyhladeny!
rasizmus nevyriesi ziaden problem ani tu a ani inde, a hlavne nie kriminalitu! kolko ciganou privatizovalo? alebo ako politici okradli nasu krajinu a lud o peniaze? kolko je z nich ozratych za volantom? tu vedieme. biely !!!! gadzovia :)oli, zloba... rozdelujte zidov a sionistov!!!! prosim... tak ako nie kazdy cigan je zly, tak ako kazdy biely nieje dobry!!!!slovensky kral   |   ip:77.93.216   |   2009-08-15  (19:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mt svk:dodatok,
ja viem že cigani sú svine a treba ich....,ale nemôžem ináč!
Vieš keď máš fotra cigáňa...zloba   |   ip:95.102.90   |   2009-08-15  (19:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 sk kral - rozdelujem židov a "židov"/sionistov, písal som to tam.


NSA   |   ip:77.93.216   |   2009-08-15  (21:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to zloba:
prečo si dva nick?!
Nestačí ti slovensky kral to si pišeš sám sebe?
To je silne kafe-vole!


zloba   |   ip:95.102.90   |   2009-08-15  (21:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nevieš čítať NSA?
slovensky kral písal: "oli, zloba... rozdelujte zidov a sionistov!!!! prosim..."
ja som mu odpísal: "2 sk kral - rozdelujem židov a "židov"/sionistov, písal som to tam."

a aby si to pochopil, tak ešte raz napíšem, to čo som TAM písal: "Rozlišujem medzi "židmi" a Židmi." 14.8. 14:57!!!!!!!!!!!! AKO DOKAZ.
Ja ked som dva nick, tak ty si jedna nicko :D, vole :D.


ÄX   |   ip:188.112.6   |   2009-08-16  (10:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Milá Sali. Som 12 ročné rómske dievča z osady Jarovnice a som ešte panna. Je môj otec homosexuál?


slovensky kral   |   ip:81.135.10   |   2009-08-16  (11:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zloba: ano pises zid a zid. ale stale je lepsie pisat zid a sionista... je dokonca vela sionistov nezidov!!! tak ako majitelia ... Visa,Visa electron, MasterCard,Maestro ,,,... tito ovladaju ovela viac penazi/ kedze sa cez system takto tocia skoro vsetky peniaze a stale nam prizvukuju pouzivanie kariet ... debet, credist, platobnych../ ako zidovsky sionisti :) ale nic sa nedeje lebo su nimi aspon ovladany :0 xixi


TSTK   |   ip:88.212.41   |   2009-08-16  (17:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja si myslim, ze tu islo o PROTEST a cielom malo byt: ako vyriesime cigansku situaciu v SR / rom znamena clovek, cigan-tak sa oznacili sami, ked prisli do strednej Europy/. Je podla mna jedno, kto a aky hajzlikovia sa do protestu zapojili / neodsudim celu ludsku bytost na zaklade jedneho jej nazoru /, ALE staci ze by tam bol jeden obycajny dedincan a nebude predsa trpiet pre nejakych clenov SP- takze utok bol neopravneny, lebo cielom protestu bolo: ako VYRIESIME cigansku situaciu v SR !!!!!! a nie podme sirit zvrhle myslienky.
Mimochodom vsimol si niekto z Vas, ktory protest na slovensku nebol ocierneny? Na kazdom proteste sa hlada len to zle, akoby spravne malo byt len to, co je vseobecne uznavane A TEDA BOHUZIAL nanutene do podvedomia prostrednictvom MEDII.
Ludia, Slovaci, my musime protestovat, je to nasa povinnost, nenechajme sa odradit, pozrite do inych krajin, kde sa protestuje skutocne slobodne.
Je mi velmi smutno zo situacie na Slovensku.... Demokracia znamena vlada a hlas ludu.


slovensky kral   |   ip:81.135.10   |   2009-08-16  (18:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TSTK;
tak preco neprotestujete proti rozpredavaniu majetku vlasti a ludu? preco teda nejdete protestovat proti svojvolnemu manipulovaniu s peniazmi statu a ludu? preco neprotestujete proti cenam energie? proti nizkym zarobkom a vysokym cenam vyrobkov.../ ktore su uz teraz na urovni statov ako anglicko, spanielsko ... a stale rastu/
preco neprotestujete proti nakupom nezmyselnych veci vladou???
ked protestovat tak koli niecomu a nie koli blbcom. kolko ludi protestuje proti kriminalite bielych / gadzou/ v prievidzi. kolko ludi protestovalo proti Melovcom, Cernakovcom?
proti bielym dilerom tvrdych drog na slovensku? / vid Blava, Sered.
kolko ludi protestuje proti systemu zdravotnictva a td...
chcete riesit nieco protestom? tak romsky/cigansky/ jitanos, gypsys ... je jedno ako ich nazveme...
problem sa nevyriesi nikdy protestom. a hlavne nie s Dvojkrizom na hrudi!!!


slovensky kral   |   ip:77.93.216   |   2009-08-16  (20:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a dodávam: problem sa nikdy neviriesil protestom preto ta guľovnička, tá sa dá kúpiť v Austriií na OP.


TSTK   |   ip:88.212.41   |   2009-08-16  (21:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Presne to som chcela, aby si sa opytal. Preco neprotestujeme? Nie vsetko sa vyriesi gulovnickou, a do dalsich politickych volieb by si siel s tankom? :)
Pozri, je nas biedna hrstka, ktora sa zaobera niecim inym ako tym, co si obliest a ako zarobit co najviac v praci, atd.
Na tejto stranke sa opakuju dokola tie iste nicky. Ti, co nepisu nie su schopny ani cinu, bohuzial.
Preco sa tu na Slovensku nezdruzujeme do vecsich nezaveznych spolkov, ktore by poukazovali na tieto problemy trebars aj protestom?Kamen   |   ip:195.91.79   |   2009-08-17  (01:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  4 TSTK: Neprotestujeme preto že nemá kto organizoať nieto protesty, teda nemá na to odvahu. Navyše väčšina jednoduchých ludí (sám sa tak označil jeden môj známy s ktorým som sa o tom rozprával) sa snaží žit normálnym životom až kým im nevezmú úplne všektko čo potrebujú k svojmu jednoduchému životu, snažia sa žit normálne kým to ide a nechcú sa starať o ekonomiku, politiku a ostatné veci. Preto to na tejto planéte vyzerá tak ako to vyzerá.

Ludia začnú protestovať až ked im vláda odopre úpne všetky slobody. Až potom sa preberú a Fero si povie "No *****, to čo je?!". Dnes je väčšina SR pod vplyvom drog, obyvatelia sú akoby v tranze. Mladá generácia sa stará len o to "ako si zohnať to čo má aj tamten v reklame a je to cool". A pubertiaci (aj sám mám 15 ale chlastám len na väčšie sviatky a aj to pomerne decentne) sa pre zmenu starajú o to jak zohnať na brigádach prachy na tvrdý alkohol a dalšie drogy, Navyše túto činnosť potláča polícia len naoko a idú len po ludoch ktorí drogy predávajú moc okato pretože sa im nechce viesŤ nudné polročné vyšetrovanie.

A Cigánska otázka? Tú slúbil v roku 2002 vyriešiť aj F*co(nenapísal som to celé pretože pre mna toto slovo znamená hlbokú urážku) ale ako každý iný vie len otvárať si hubu a ked majú niečo riešiť nezmôžu sa na nič iné len na kradnutie. Bohužial


****   |   ip:77.93.216   |   2009-08-17  (07:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to kamen:ak maš naozaj 15,tak tvoje názor je pre mňa v tomto prípade cool!


slovensky kral   |   ip:81.131.15   |   2009-08-22  (19:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pozri kamen: to ze mlades hlada cestu v tvrd. drogach a alkohole je len obraz doby a situacie... kedze inak sa ani bavit nenaucili. nepoviem ze za to mozu len dospely: ku ktorym patrim teda aj ja... az nato ze moje deti este len do sveta prisli ... ale zvacsa za to mozu....
pozri. tu nejde o protesty. ludia musia nieco zacat aj robit... nie vsetko sa vyriesi protestom... pretoze co sa nim dosiahne/ zmena vlady? pride iny co este nekradol a bude tiez. treba zmena sistemu.

ano mas pravdu... vacsina ludi sa zmeni a uvidi realitu az ked je uplne na dne... ale mozno je to len dobre ze ta doba je tu... pretoze ludstvo stale potrebuje padnut aby zas vstalo a napredovalo... len dufam ze uz nebude padom dalsia vojna....

all: je dost ludi co sa spaja do skupin a chce zmenu. je dost ludi co zmenu pripravuju... je ich dost na uskutocnenie zmeny :) uz coskoro :)


ciro   |   ip:85.216.25   |   2009-08-22  (20:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak toto su tu riadne pi...n...


sudruh   |   ip:80.81.232   |   2009-08-22  (20:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kamen,
tvoje nazory na alkohol a drogy su dobre, vidno ze na teba mali rodicia spravny vplyv, dufam ze sa podla nich budes riadit aj nadalej.
Je dobre ze sa snazis porozumiet dianiu okolo seba aj ked este stale je tvoj nazor ovplyvnovani rodicmi a nie zivotom.kesso   |   ip:78.98.119   |   2009-08-24  (13:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tento clanok sa mi vobec nepacil , lebo mi pride ze je stranicky , spravny clanok o nejakch udalostiach ma byt vzdy neutralny ...

nebol som tam , nevidel som ziadne videa ... ale ak tak to tvrdo zasahovali na pokojne sediacich ludi ako to opisal ...alebo aj mlatili pasivneho kotlebu a inych ( kottleba je predsa len pan pospolity...takze mu nefandim lebo ma vlastne cieli a je nehumanny a nenavistny clvoek ) , tak to bol neopravneny a tvrdy zasah a svedci len o tom ze nasa policia je slabo skolena a nekompetentna zlozka ....

na druhu stranu cigani existuju u nas , robia problemi, viac ako ine etnika , percentualne ... ale suto stale slovaci ... a tak ako povedal Oli63 ...su to predsa ludia a kazdy ma rovnake prava ... tento problem si vyrobila vlada sama ... a pokial ho nezacne seriozne riesit , iba sa bude zhorsovat ... nemali by sme preto protestovat v sariskych michalanoch ale v bratislave pred vladou ...
protest v mojom zmyslani : pokojny pochod ... ktory akonahle je nanho vyvijani tlak od policie sa posadi na zem a protestuje nehybnostou ..

HAIR PEACE BAD PEACE ! :)


kesso   |   ip:78.98.119   |   2009-08-24  (13:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bed* peace :)


chyba tu edit moznost :/


killabee   |   ip:195.49.19   |   2009-08-26  (16:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Ľudia na strane slovenských nacionalistov! Polícia na strane cigánskych kriminálnikov!" tak tento citat je viac ako ucelovy nepresny a zavadzajuci. ak autor tohto clanku povazuje toto za pravdu, evidentne ma iste problemy, ktore si musi aspon takymto sposobom odburavat, aj ked vzdy lepsie, ako ti fasisticki dementi v ortopedickych botach na ludoch. suhlasim s kessom. ak ma clanok mat naozaj vypovednu hodnotu, mal by byt neutralny. tento vsak taky nie je


killabee   |   ip:195.49.19   |   2009-08-26  (16:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  este jedna otazka na autora: fasisti podrobili kritike vladu a cojaviem koho kazdeho, ale kedy konecne plesate hlavy dojdu aj s riesenim? teda NORMALNYM RIESENIM??? pretoze kritizovat vedia vsetci. a to ze sa ludia pridali nie je neobvykle. hovori sa tomu davova psychoza


MiPe   |   ip:62.240.17   |   2009-09-04  (15:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Denne čitam o diskriminácii na základe farby pleti.
Ale skoro nikde sa nedočítam o diskriminácii obyčajného občana:
-šrotovné /nemáš auto, nemáš nárok na dotáciu/
-dane: všetci musíme platiť dne len cirvi nie, a to žijú z daní daňových poplatníkov.
-diskriminácia pred súdom: občan musí dlh zaplatiť inak ho navštívi exekútor, a to sú dlhy ešte dedené.
-s.r.o.-čka dlhuje len do určitej výšky
-keď skrachuje banka občania prídu o vklady, alebo to zaplatí štát z peňazí daňových poplatníkov
-keď sa oddlžovali banky stálo nás to všetkých miliardy...
-Cargo, štát tam nalial miliardy a zasa bol niekto zvýhodnený.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Načo máme potom v ústave napísané že rovnosť pred zákonom je základný pilier štátu. Je to len fraška a zákony rozdelujú obyvatelstvo na privilegovaných a tých ostatných.
Z toho mi vyplýva, že štát potrebuje banky......ale občan je len treťotriedny a na ňom vobec nezáleží...............


Slovensky kral   |   ip:86.163.12   |   2009-09-05  (21:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mipe:
ked nebudes dlhovat nepride exekutor... ked chces je zakon o neprijati dedicstva....
kedd si si nekupil predtim tak asi nepotrebujes ani teraz! naco ti je teda dotacia?ano od toho je S.r.o. = SPOLOCNOST S RUCENIM OMEDZENYM :)
ked si nebudes ukladat do banky nebudes sa o tie velke! peniaze bat. ak budes Z.D! tak budes plnit konto a ja budem len rad ked o tie peniaze prides!
aku vladu ste si zvolili taku mate... aj privatizacia nas dost stala. ale co uz. ale aj tie auticka a hracky politikov nieco stali... no o tom to je cele to rozkradanie...

ps: a co proti tomu robis ty? politiku? alebo ine?


Martin   |   ip:213.160.1   |   2010-02-23  (20:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neviem teda ci sa nejake ine skupiny alebo strany zhromazduju ohlasene alebo nie. No preco vacsinou Kotlebove zhromazdenie konci nasilnou bodkou? Je to snad vladne spiknutie, ktore sa snazi zdiskreditovat Kotlebovu osobu? Alebo je to cista nahoda a napatie medzi prislusnykmi policajneho zboru SR? Dokazovy material najdete na YouTube a posudte sami ako to vlastne a preco je.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + päť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Názorne a múdro o obehu peňazí.

Logické vysvetlenie peňažného obehu pre kazdého.


Válka o modré zlato - Nad vodou se nedá zvítězit

Na strane obyčajných ľudí.

NWO - minulosť a súčasnosť 1/3

NWO - minulosť a súčasnosť 2/3

NWO - minulosť a súčasnosť 3/3

Archív

Hlinové vystúpenie v parlamente

Čistý otras!!! Humus!!! Neuveriteľné!!! Že vraj politici nemajú nadriadených!!!


Ľ. Huďo -Decembrové udalosti vo svete

Sme na dobrej ceste, pán prezident Gašparovič

Maléry pána živnostníka

Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.3375 s