19. August 2019
    
Práve teraz sa prehlbujú problémy bankového systému Európskej únie - Dolezite.sk

Práve teraz sa prehlbujú problémy bankového systému Európskej únie


  2010-07-22  (18:46)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Práve teraz sa prehlbujú problémy bankového systému Európskej únie

Channeling Sheldan Nidle 20 jul 2010

Vrátili sme sa, aby sme to s vami viac prediskutovali! Práve teraz sa prehlbujú problémy bankového systému Európskej únie. Tento vývoj je iba vrcholom ľadovca toho, čo príde. Veľké množstvo finančných derivátov, dlhopisov a ďalších menových nástrojov sa blíži k dátumu expirácie a neexistuje žiaden vhodný finančný nástroj na zmiernenie spúšte, ktorú to môže spôsobiť. Podobná situácia nastáva aj v ostatných častiach vášho sveta. Temní si začínajú uvedomovať, že ich politika založená na klamaní o týchto veciach už nebude dlho účinná a že budú musieť vymyslieť nové výhovorky, a to rýchlo. Medzitým čakajú naši spojenci na toto všetko, aby mohli s konečnou platnosťou spustiť nový finančný systém. Okrem toho sa začína temným vymykať spod kontroly vláda nad globálnymi finančnými zásobami. Euro, dolár a jen majú problémy a apokalyptický scenár už prebieha v Číne, Indii a na Strednom východe. Nový systém musí byť implementovaný teraz!

Tejto požiadavke sa temní silno bránia. Na rokovaniach medzi americkou štátnou pokladnicou a niekoľkými centrálnymi bankami sa dohodli, že toto je jediný správny postup. Zmena dolára je tým krokom, ktorý americká štátna pokladnica verejne odmieta zvážiť, v súkromí je to ale iný príbeh. Dolár a Federálny rezervný systém (FED) potrebujú rýchlo posilniť, pretože dolár je v súčasnosti ovplyvňovaný bankrotujúcim Federálnym rezervným systémom. Toto ovplyvňuje Európu a Japonsko a vytvára požiadavku na zmenu eura a jenu vytvorením novej menovej rovnice. Táto rovnica by mala byť tvorená menou krytou drahými kovmi, spolu s novými normami medzinárodného bankového sektora. To je pre bankárov z Wall Street to najtrpkejšie sústo. Ako sa kríza zhoršuje, naši Zemskí spojenci naďalej vysvetľujú temným, že najlepším riešením je zaviesť nový systém dotovaný a prevádzkovaný našimi spojencami. Je to pre nich, ako keby museli prehltnúť jed. Avšak temní naďalej robia všetko pre to, aby sa vyhli svojmu rozsudku smrti, ktorý sa stáva nevyhnutným.

Tlak kolektívneho názoru väčšiny národov privádza vlády západných krajín k dileme. Všetky údajné znaky rastu sa rýchlo rozplývajú. Každý "rozvinutý" národ naráža na problémy spôsobené nezamestnanosťou, spotrebiteľskou dôverou a slabosťou svojej meny, čo znamená, že systém vykazuje známky hroziaceho kolapsu. Počuli sme mnohých expertov na váš svet hovoriť otvorene o "treťom" ekonomickom krachu. Také reči spôsobujú temným nevoľnosť, čo ešte viac urýchľuje ich pád. Za týmto účelom naši spojenci manévrujú vo veľkej záhade, ktorou je starý finančný systém, aby našli spôsob, ako ho zmeniť. Ich cieľom je zaviesť nový finančný systém a odstrániť vlády, ktoré podporujú ten starý. Blížime sa ku zlomovému bodu, pretože americká vláda korporácií, ktorá šliape vodu, vidí obrovskú prílivovú vlnu dlhu tlačiacu na jej neistú pozíciu. Koniec dolára sa blíži!Globálna spoločnosť musí vyriešiť ešte jeden rozhodujúci faktor – prírodu! Rozvoj vašej spoločnosti za posledných 200 rokov spôsobil expanziu, ktorá sa vymkla spod kontroly. Vytvorila sa neprirodzená bublina, ktorá skôr alebo neskôr musela prasknúť. Prvým náznakom bolo ekonomické hnutie v sedemdesiatych rokoch, ktoré nás upozornilo na fakt, že niektorí z vás boli prebudení a uvedomovali si veľký význam prírody. Matka Zem bola ťažko zranená stratou lesov, močiarov a plání neustálym rozširovaním vašej spoločnosti. Teraz žnete, čo ste bezcitne zasiali – príroda zomiera. Biodiverzita, tak dôležitá pre zdravie vášho sveta, je na hrane, a keď zanikne, vaša spoločnosť je tiež odsúdená k zániku. Napriek tomu sa zdá, že tí, čo ovládajú váš svet, si nebudú schopní uvedomiť tento fakt alebo prísť s nevyhnutnými opatreniami. Táto úplná nekompromisnosť núti našich spojencov, aby zosadili temných.

Súčasný stav zápasu temných proti Zemským spojencom sa podobá na koniec ničivých závodov do vrchu – obe strany sú vyčerpané, ale naši spojenci naberajú druhý dych, ktorý by im mohol priniesť víťazstvo! Avšak temní ešte nie sú ochotní pripustiť porážku a ich prisluhovači pokračujú v zavádzaní programov, aby oddialili nevyhnutné. Zemskí spojenci si držia výhodu, ale chýbajú im prostriedky na konečný úder. Avšak niekoľko nadchádzajúcich udalostí má potenciál vytvoriť také podmienky automaticky. Achillova päta temných je menový systém, ktorý už melie z posledného. Keď sa zrúti, zvyšok spadne s ním. Vo výslednom vákuu sa môže spustiť nový finančný systém bez problémov a to dostane do popredia novú vládu. Tieto režimy prebudujú vzory, na základe ktorých svet funguje, a to bude koniec tejto éry pseudo-vlád.

Výkon vlády vo vašom svete musí zahŕňať neodňateľné práva každého suverénneho občana. Tieto práva tvoria základ galaktickej spoločnosti a v americkej Deklarácii nezávislosti mali Vzostúpení Majstri v úmysle vyhlásiť tieto základy a požiadať vládu o dodržiavanie týchto princípov. Saint Germaine odporúčal Amerike, aby bola majákom a výkladnou skriňou týchto princípov, a je hanbou, že otroctvo mohlo pokračovať za účelom získania súhlasu južných štátov. Napriek tomu tento dokument zostal silným vyhlásením v prospech osobnej nezávislosti a ukladá vláde povinnosť chrániť ju. V 18. storočí začal tento model platiť, ale neskôr bolo potrebné doladiť niektoré detaily, aby bol naozaj účinný.


Myšlienka, ktorá zostala mimo mentálneho dosahu tých, ktorí fušovali do vládnych teórií a výkonu vlády, je problém vytvorenia mocenského subjektu s dostatočnou sebareflexiou a motiváciou brániť svojich občanov pred všetkými pokusmi o narušenie ich prirodzených práv. Úvodným konceptom bola republika. Tá by mohla byť voľnou konfederáciou alebo centrálne riadenou voľnou konfederáciou nezávislých štátov. Každý štát mal byť ochrancom práv občanov. Hlavná otázka teda bola, ako by to bolo uzákonené, a
ešte stále nie je vyriešená. Posun vo vedomí znovu poukázal na to, ako je porušovanie práv neprijateľné na prebudenie ľudstva.

Do tejto zmesi je teraz pridaný ešte prísľub bohatstva. Vesmírny blahobyt môže prerozdeliť moc v spoločnosti, ale vedie aj k nutnosti vzdelávania každého o pravde. Verejný vzdelávací systém založený na klamstvách a nehorázna manipulácia médií vytvorili u ľudí túžbu po prístupe k novým a pravdivým informáciám, ktoré pomôžu riešiť naliehavé celosvetové problémy. Plne podporujeme túto potrebu poskytovaním faktov o vašej spoločnosti a o nás. Ako sa približujete k plnému vedomiu, osobná nezávislosť sa stáva hlavnou témou. Potom, v atmosfére otvorenej diskusie, si môžete vybrať, ako najlepšie viesť vašu globálnu spoločnosť k svetlej budúcnosti.

Dnes sme diskutovali o pokroku dosiahnutom v niektorých oblastiach. Pritiahli sme vašu pozornosť k niektorým kľúčovým otázkam, ktoré - ako dúfame - budú stimulovať váš teraz spiaci zmysel pre suverenitu. Prichádza čas, kedy sa vaša spoločnosť vyvinie za hranice súčasného kontextu a stane sa prototypom vašej novej galaktickej spoločnosti. Vedzte, naši drahí, vo svojom Srdci Sŕdc, že nekonečná Podpora a nekončiaci blahobyt Neba sú vskutku Vaše! Tak tým buďte! Selamat Gajun! Selamat Ja! (Buďte Jedným! Buďte v Radosti!)

 

(pozn. red.: článok prešiel jazykovou korektúrou)

 


Dominik Bordáč
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
sxg   |   ip:178.41.73   |   2010-07-23  (00:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LOL, to my dávno vieme, sledujeme čo prognózí reckefeler:
http://www.g-vision.sk/behind/buducnost-z-pohladu-rockefeller-foundation-/


N1o   |   ip:77.93.216   |   2010-07-23  (00:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Článok je manipulatívny text hnutia NEW AGE, ktoré je riadené vysokostupňovým slobodomurárstvom!


3XL   |   ip:212.5.205   |   2010-07-23  (06:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Akisi divny clanok . Z ktorej planety je autor ?


ANONYM   |   ip:95.103.12   |   2010-07-23  (09:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sxg
jedno je iste kazdy kojnecne dostane to co si zasluzi:)a nie to ze oni sa budu mat vzdy dobre tak ruzovo by som ich buducnost uz viac neviddel:D


ANONYM   |   ip:95.103.12   |   2010-07-23  (09:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lebo prichadza doba kedy ani zlato nebude mat hodnotu:)


Maxima   |   ip:213.151.2   |   2010-07-23  (10:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toto je americký článok písaný americkým štýlom pre americké uši. Blýska sa v ňom myšlienka o NWO, všimli ste si to?


andy   |   ip:95.102.75   |   2010-07-23  (11:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dakujem, za clanok.


Madness   |   ip:95.103.28   |   2010-07-23  (11:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Možno to je hlúpa otázka, ale kto sú tí temní a zemskí a vlastne ten Channeling Sheldan Nidle nejaký galaktický típek :D? Pretože sa zniekadiaľ vrátil. 1 veta.


mkultra   |   ip:78.98.93.   |   2010-07-23  (12:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toto je jasná New Age manipulácia aj keď je na tom niečo pravdy a som vlastne rád, že tu je.
Pravdou je, že tento finančný systém ide do krachu, pretože nikdy nebol udržateľný. A je pravda, že ho temní budú chcieť zmeniť, ale ako presvedčiť ostatných, aby sa pridali k New World Economic Order?

Čo takto oprášiť komunizmus a dať mu intergalaktický kabát a lá Aštar Šeran a jeho veselí ovocníčkovia ?
USA má antigravitačné lode a majú ich pravdepodobne od momentu, kedy ich zobrali aj s nacis-vedcami - Operation Paperclip.

Veď v tom článku sa píše, že "dobrí" sa chcú dohodnúť zo "zlými" a ponúknuť nový ekonomický model...
Žeby hegeliánska dialektika? Problem, reaction, solution ?
Téza, antitéza = syntéza?

Som presvedčený, že ak aj existuje nejaká "Light Federation" tak nikdy nebude vyjednávať zo satanistickými elitami! Tým sa automaticky diskvalifikujú. Okrem iného, je verejným tajomstvom, že najlepší spôsob ako nastoliť World Goverment/Svetovládu - je presvedčiť svet, že sa treba zjednotiť proti nejakým Alienom.


zora   |   ip:188.120.1   |   2010-07-23  (12:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Krásné vymývání mozků, nebo chcete-li zloděj kříčí chyťte zloděje.
Souhlasím se zhora uvedeným příspěvkem Nlo.


andrew   |   ip:87.197.10   |   2010-07-23  (17:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  slobodomurari potrebuju obrovsku krizu, aby mohli pri jej krachu nastolit NWO. Tie problemy su umelo vytvarane a aj cela ekonomika je vedena tym smerom a zaroven cez zadlzenie ovladnut narody sveta, ako mame moznost vidiet zadlzenie Slovenska koli nejakym financnim zachrannym balickom, co je totalna blbost sa zadlzovat koli takym to veciam. Slobodomurarstvo funguje na plne obratky a FINISUJE.


GLOBUS   |   ip:91.148.32   |   2010-07-23  (21:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nič konkrétne blablabla


Stanley   |   ip:147.175.1   |   2010-07-24  (09:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nedávajte sme prosím také srač***é články, úplne to kazí úroveň webu...kvalita, nie kvantita je dôležitá!


Domi   |   ip:178.41.14   |   2010-07-27  (12:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Madnes na stranke ako som uviedol zdroj neustale posielaju channeling nevratil sa posialaju uz roky co sa deje za hranicami naseho chapania pokial sa nedokazes napojit na jemne vibracie tak je to nieco nove pre nas materialny svet ktory vnima len v 3d a nie v 5d :)


Domi   |   ip:178.41.14   |   2010-07-27  (12:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mkultra

vsetko previbrovava na vysiu uroven lasky oni sa chcu dohodnut pokial sa nezmenia odidu nedokazu prezit na vysokych urovniach treba hladat aj na duchovnejsich strankach aby mal clovek sirsi obzor :)


Domi   |   ip:178.41.14   |   2010-07-27  (12:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Stanley
myslim si ze to len zkvalitni sirsi obzor informacii nato vznikaju tieto stranky ktore su zalozene na slobodnom prejave ked sa snim nestotoznujes berem ta verim ze su ludia ktori si to radi precitali...diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + sedem =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Energia z tória

Ambrose Evans-Pritchard prináša vo svojom článku "Obama could kill fossil fuels overnight with a nuclear dash for thorium" pár zaujímavých faktov o použití tória. Práve tento prvok by mohol byť riešením našich energetických potrieb a problémov, ktorým budeme zakrátko čeliť.


Ako poraziť biedu v Afrike

Čína postaví prvú ekonomickú enklávu na území USA...

Americká armáda nezastaví špionážní lety pobl...

(NE)AKCEPTUJEM

Multikultúra - ďalší blábol kapitalizmu.

Archív

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

2. března 2013 protestovaly proti vládě škrtařů v Portugalsku statisíce lidí, jen v Lisabonu jich bylo půl miliónu, od té doby opět mlčení. Mlčí se o revolučních událostech v Řecku, Albánii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, mlčí se o demonstracích ve Francii, Německu, Maďarsku, Rumunsku. Cenzura je totiž dobrým nástrojem totality.


Den bez lékaře, nákupů, médií

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Dane by sa mohli zrušiť a štát by dokázal existovať!

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.2683 s