23. September 2019
    
Prečo je televízia nepozerateľná? (pokračovanie) - Dolezite.sk

Prečo je televízia nepozerateľná? (pokračovanie)


  2009-10-14  (17:20)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Prečo je televízia nepozerateľná? (pokračovanie)

Dogma druha ZISK. V istom alternatívnom rádiu (žiaľ len hudbou) si každý týždeň vypočujem o nových filmoch v kinách. O filmoch sa ako vždy nedozviem vôbec nič. Jediný údaj ktorý moderátorka  poskytuje, je koľko daný film zarobil za prvý týždeň, koľko za druhý a koľko celkovo. Nič nehovoriace hausnumera, ktoré majú zaručiť, že inkriminovaná snímka stoji za vstupné.

Veľa týchto filmov, nám na pozadí plytkého deja, podsúva nepravdivú históriu, utvrdzuje súčasné klamstva, a nabáda na rozklad tradičných kresťanských a morálnych hodnôt všetkých národov s výnimkou jedného o ktorom sa aj ten najzápornejší filmový hrdina vyjadri s pietnou úctou. Ako však zdôvodniť pred verejnosťou, že sa niečo také natáča? Odpoveď znie ZISK! Zvláštne. V ostatných krajinách sa dajú natočiť filmy len s pomocou sponzorov, grantov, čí rovno so štátnymi dotáciami a ak sú zo židovskou tematikou môžu to dotiahnuť až na oskara, ale o ziskovosti ťažko hovoriť. Ohurovanie, že veľkofilm za 50 miliónov dolárov zarobil v kinách 100 miliónov je scestné. Treba spresniť, že tržba dosiahnutá v kinách nie je zisk spoločnosti ktorá film natočila. Tá dostane len 10%.

NÁVŠTEVNOSŤ. Ďalšia ľstivá odpoveď, ktorou sa nám snažia podsunúť, že oni natáčajú len to čo chcú ľudia vidieť. Málokto ide do kina sám iba kvôli filmu. Väčšina ľudí berie návštevu kina ako spoločenskú udalosť, jednu z možnosti ako stráviť večer. Ak mali na vyber z 10-tich hollywoodskych filmov, na jeden voľba padnúť musela. To však neznamená, že odchádzajú s kina spokojní. Máloktorý z nich sa chcel dívať na film plný propagandy a skrytých posolstiev. V každom prípade propaganda bola doručená a divák si za ňu ešte aj zaplatil.

V posledných rokoch sa roztrhlo vrece s televíznymi stanicami, z rôznym zameraním a rovnakými vlastníkmi. Otázkou je načo financujú toľko často duplicitných kanálov keby mohli mať len zopár veľkých, ktoré by omieľali ich propagandu a stalo by ich to podstatne menej peňazí? Pre zjednodušenie. Ak by disponovali len jedným kanálom a našiel by sa niekto komu by sa podarilo otvoriť alternatívny kanál, razom by obsadil 1/2 trhu a monopol ich pravdy by sa rýchlo zosypal. Ak niekto príde s alternatívou na trh, kde v každej krajine pôsobí 150 kanálov, ostane mu len 1/151 trhu kde sa jednak neuživí a ak by to aj nerobil pre zisk, zadusia ho skôr než stihne “napáchať škodu“. Rôzne náučné kanály popritom plnia funkciu zavádzania a skresľovania udalosti.. Tak sa na jednom z mnohých vzdelávacích kanálov dozvieme o palacinkovom kolapse WTC, kde každú našu pochybnosť vyvrátia starostlivo vybraní bezcharakterní odborníci so svojimi fantazmagorickými teóriami.

V inom dokumente  nás zase zbavia pochybnosti o nejakej dejinnej udalosti tým, že nám ukážu historika ktorý predstaví tu správnu verziu, pripoja osobnú spoveď nejakého súputnika, k tomu par čiernobielych záberov a nová história je na svete. Kvanta blbcov ju budú šíriť a biť sa za ňu do krvi, veď to videli na discovery. Ich spravidla jediný zdroj vedomosti nemôžu nechať spochybniť, veď začo by potom stáli, keby aj to malo čo vedia nebola pravda. S každým ďalším vyplávaním pravdy na povrch prinesie kanál novu verziu histórie, opomínajúc svoje predchádzajúce klamstva, a ak opäť prídu pochybnosti, príde ďalšia ale teraz už prisaháme, naozaj pravdivá verzia.

SAShare/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-10-14  (19:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SA

Opäť článok vystihujúci podstatu obrezaných. A v plnej nahote si musíme uvedomiť našu kolaboráciu. Kolaboráciu so systémom.
Kolaboráciu si zdôvodňujeme rôzne. Jeden musí mať nové auto, druhý musí mať superduper mobil, tretí najväčšiu plazmu. Musíme mať veľa, veľa televíznych kanálov. Kto má len 32 nie je in.

Pritom nám je jedno čo sa na nás valí. A pravdou je, že v poslednej dobe sa už nedajú pozerať ani prírodopisné a historické kanály.
Sme dokonale zamknutí. Zamknutí vo vlastnom chtíči.

Ako z toho von ?
Podľa mňa musíme padnúť na hubu.
Len tvrdý pád na zem dokáže v hlavách prebudiť myslenie, ktoré sa riadi srdcom.
My nepoučiteľné cicavce potrebujeme hlad a biedu, aby sme si začali vážiť svet a ľudí okolo nás.
Toho pádu sa obrezaní boja. Preto ho odďaľujú. Vedia, že hladné a zúbožené stádo je nemožné ovládať.
Lebo stádo už nemá čo stratiť.

A to je systém ich hry. Hrajú ju už dlho a využívajú proti nám všetky naše slabosti. A my im tie slabosti pre našu pohodlnosť ešte ukazujeme.

Ale stádu to stačí. Lebo stádo verí, že tak to má byť.
Myslenie stáda nie je jeho silnou stránku.


zero   |   ip:217.115.2   |   2009-10-14  (19:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Souhlasím s autorem. Nevím jestli to nějak souvisí,ale teprve nedávno jsem se dozvěděl,že Madonna konvertovala k jinému náboženství. Můžete hádat ke kterému.


zero   |   ip:217.115.2   |   2009-10-14  (20:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Oli63
Zmínil jste přírodopisné filmy. Příklad Animal Planet,seriál Zvířecí policie:

Policie přijela k mexikánci na dvůr,kde choval králíky. "Vy je jíte?" On na to:"Ne". "A proč jich máte tolik?" "Oni se tak sami rozmnožili",brání se mexikánec. Policajti:"OK,ale budeme vás navštěvovat a běda vám jestli zjistíme že je jíte!"

Tak taková kultura se k nám stěhuje. Hrozím se doby,kdy budou bezpilotní vrtulníky s termokamerami kontrolovat,kdo má nelegální chov jatečních zvířat schovaný před světem za zdí chléva,tvářící se jako rekreační objekt.


joe   |   ip:80.81.232   |   2009-10-14  (20:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Telka sa da vypnut. Ja niesom futbalovy fanda ale dnes ma zaujima ako sa bude hrat. Kde si mam pozriet futbal? Pocasie?

Preco neexistuju celoplosne nezavisle tv, ktore by nemuseli platit licencie a poplatky s podmienkou ze by nemali prijmy z reklamy?

Na Slovensko tak ako inde, idu zle casy, odhlasil som kablovku a kupil satelit a kartu za jednorazovy poplatok.

Ak uvazujem do buducnosti, napriklad ze by som bol nezamestnany => nemozem si dovolit platit internet, takze ho budem musiet zrusit, vyzit z minima nieje sranda. Co by ste odporucili ludom co su v takej situacii?

Informacie k zivotu potrebne su. Davkovat, filtrovat a vyberat si zdroj vhladom k svojim moznostiam si musime vybrat sami. Pozrite sa okolo seba kolko ludi nema internet. Nic nema len dve strany.
zero   |   ip:217.115.2   |   2009-10-14  (20:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joe
Není v tom nic osobního,ale nemáte pocit že hry (třeba fotbal),jsou tu jen od toho aby odvedly pozornost skupiny obyvatel od důležitějších věcí?


joe   |   ip:80.81.232   |   2009-10-14  (21:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Poznam, vola sa to chlieb a hry, este zo stareho rima, sposob ako ovladat ludi. Mna skrie to, ze tu vyjde clanok s nazvom "to a to je zle" ale osobne ocakavam navrhy ked uz nie v clanku, tak v diskusii, co s tym budeme robit? a nie iba prikyvnutie v style, ano autor clanku ma pravdu, ine nazory neakceptujeme. Diskusie sa tu oplatia ale aj tak citat lebo je to ovela lepsie ako na mainstreamovych diskusiach, kde sa to toci furt len o jankoch a robertoch.


zreo   |   ip:217.115.2   |   2009-10-14  (21:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joe
K tomuto článku jsem nic neměl,kromě toho co jsem napsal. Má ale cenu diskutovat o tom co s tím budem dělat,když valná většina lidí má naprosto jiné a řekl bych docela přízemní zájmy? Vždyť oni jsou spokojení že mohou čučet do bedny! Z té letargie by jste je vytrhl snad jedině tehdy,kdyby jste se naboural do kabelovky a pustil jim dokument o nějakém kontroverzním tématu na všechny kanály. Nejsem si ale jist,zda by poté bednu mrzutě nevypli se slovy: "To je ale dnes mizerný program!".


MarekM   |   ip:89.173.5.   |   2009-10-14  (23:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Oli63 krasny pravdivy prispevok, treba padnut na hubu, inak to nejde.


ZAB   |   ip:88.212.37   |   2009-10-15  (08:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  chcel by som upozornit, ze to nie hra len obrezanych ale kazdeho kto chce ovladat ludi a mat sa dobre aj na ukor ostatnych.


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-10-15  (08:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 ZAB

Je to výsostne hra obrezaných.
1. Najväčšiu komerčnú sieť rádiostaníc v dnešnej Amerike Universal Broadcasting vlastní Žid
Howard Warshaw. (Edwin Black, „Owned by Jews, evangelical radio spreads Gospet" Cleveland
Jewish News, December 1985, str. 13.)
2. Vplyvné široko distribuované noviny a periodiká ako napr. „The New York Times, Washington
Post, St. Louis Post Dispatch, TV Guide, New Republic a mnoho iných vlastnia Židia. (Alfréd M.
Lilienthal The Zionist Connection II, str. 219.)
3. Jedno z najväčších komunikačných impérií v USA ­ Newhouse je tiež v židovských rukách.
Zahŕňa 21 novín, 5 časopisov, 6 televíznych staníc, 4 rádiové stanice a 20 televíznych káblových
systémov. (Richard Siegel and Cári Rheins, The Jewish Almanac).
4. Hlavné televízne siete vlastnia a riadia väčšinou Židia a všetky 3 komerčné siete vyrástli pod
židovským vedením National Broadcasting Company, Columbia Broadcasting System a American
Broadcasting System. (Stephen D. Isaacs, Jews and American Politics, str. 46.) Židovský vplyv na
kultúru vďaka svojmu mediálnemu vplyvu je schopný rozhodnúť — čo sa bude publikovať a čo nie a
vnútiť svoje politické a kultúrne názory americkej verejnosti. Psychoanalytik Ernst Van den Haag v
časopise Jewish Mystique uvádza: „Židia ako skupina a diaspóra židovskej kultúry v Amerike tvoria
značnú politickú a sociálnu silu v americkej spoločnosti".
Prezident Amerického židovského kongresu Theodor Maana sa pýši židovskou mocou a hovorí:
„My, Židia máme politickú moc a cítime svoju silu." (Cynthia Dettelback, „Corning of Age“ 54th
GA
Theme," Cleveland Jewish News, 22 November 1985, str. A4.)moon   |   ip:195.168.4   |   2009-10-15  (09:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Oli63 je pravda ze vacsinu medii vlastnia hviezdometnici ale take iste mnozstvo Gojov pre nich pracuje a vermx velmx radi pretoze maju stoho velke vxhodx... pracoval som v takej firme a bolo mx s toho zle...


2 moon   |   ip:88.212.36   |   2009-10-15  (09:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 moon

Je to tvrdá kolaborácia so systémom. Bez toho by to nešlo. Protiváha sú rôzne výhody typu ako vládnuť malému stádočku alebo ukazovať svoje zlaté teľa okoliu.
Ovšem všetko je len dočasu...moon   |   ip:195.168.4   |   2009-10-15  (09:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja len dufam ze jedneho dna sa dostane pravda von....


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-10-15  (09:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dostane.
A bude mela...


moon   |   ip:195.168.4   |   2009-10-15  (10:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je mx len luto txch nevxnnxch ....


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-10-15  (10:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 moon

Uvedom si jednu vec. Nik nie je nevinný a "každý dostane podľa zásluh".
Božie mlyny melú pomaly ale isto.
K zlu, ktoré sa deje len toľko (slovenské porekadlo) :
Každé zlo je na niečo dobré.
Toto veľakrát pochopíme neskôr, lebo si myslíme, že spravodlivosť musí byť okamžite uplatnená. Nemusí.
Ale na každú akciu vzniká reakcia. To je zákon vesmíru.
Klasik by povedal :
Na každú sviňu sa už niekde voda varí.jozef   |   ip:78.98.103   |   2009-10-15  (10:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zaujimalo by ma, z coho ziju tie "vzdelavacie" kanaly, ked v nich nie je ziadna reklama


moon   |   ip:195.168.4   |   2009-10-15  (10:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Na každú sviňu sa už niekde voda varí." stxm uplne suhlasim...


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-10-15  (11:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 jozef

No skús uhádnuť...


skart   |   ip:85.2.146.   |   2009-10-15  (11:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  len aby sa tá voda nevyparila, lebo už sa varí akosi dlho .... :)
a ak by som použil staré známe : Kto druhému jamu kope sám do nej spadne, no v budúcnosti bude znieť asi takto : Kto druhému jamu kope, sám do nej spadne, spolu s tými, pre ktorých kopaná nebola . . .


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-10-15  (12:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  skart, nebuď pesimista. :)
je to veľmi nákazlivé


skart   |   ip:85.2.146.   |   2009-10-15  (14:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Oli63
máš pravdu, vidím to moc čierno, mal by som nasadiť nejakú optiku :)Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-10-15  (15:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chýba mi tu joplins s nejakým duchaplným výrokom z biblie, k neklesaniu na duchu :)


Cam   |   ip:91.127.10   |   2009-10-15  (16:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hollywood mi pripada ako giganticka pracka na peniaze,najprv oznamia ze nejaka hviezdicka dostala za filmovu ulohu 20mil dolarov a o pol roka bulvar oznami ,ze hviezda je na dne a ma dlhy...??


pozeraj   |   ip:95.103.44   |   2009-10-15  (21:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobry clanok, ja som za bojkot vsetkeho trusu co si kupujeme.


joplins   |   ip:95.209.25   |   2009-10-16  (12:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no tak ked chybam,mam tu nieco k tomuto. len m treba vydrzat, a bude horsie!!! pride cas suzenia ake nebolo odkedy je clovek na zemi a uz ani viac nebude. nemyslite , ze to tam speje???

takze neklesajme na duchu , bratia, bude HORSIE!!!
Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-10-16  (12:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zmysluplné joplins ďakujem


34David   |   ip:87.197.25   |   2009-10-16  (18:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vynikajúci príspevok...v tejto súvislosti by som rád poukázal na jeden zo spôsobov " vymývania mozgov", ktoré média hojne používajú. Jedná sa o- takpovediac- vyhľadávanie "nadčasových súvislostí"( samoyrejme umelé a manipulatívne). Typickým príkladom bola dokumentárna relácia k výročiu SNP, vysielaná na STV2. Na záver emotívne ladenej relácie sa odbojári vyslovovali k nutnosti odmietnúť fašizmus v každej jeho podobe....televízia ich výpovede "obohatila" o zábery z mítingu Slovenskej pospolitosti... Treba k tomu niečo viac dodať?Michal   |   ip:213.181.1   |   2009-10-19  (08:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pre Oli63:
V podstate s tebou súhlasím, ale k tomu stádu by som dodal - Bez výchovy a tvrdej ruky sa nikde nedostaneme. Dnes chýba obidvoje. mládež dnes vychováva TV a internet - učiteľ má malý rešpekt. Väzni sa majú ako v bavlnke, a zákony sú napísané tak, že sa dajú vyložiť aj tromi spôsobmi.


Checco   |   ip:195.80.16   |   2009-10-19  (17:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A tak. Minule dávali okolo deviatej film Ostrelovač, zaujala ma hneď prvá scéna keď mal chlapík na stole položenú knihu 9/11, sadol za PC a povedal: Aké lži nám ponúknu dnes? Jedným okom som to sledoval a boli tam načrtnuté niektoré myšlienky.

Samozrejme že bol z toho nakoniec debilný akčnák a hlavná postava vystrielala všetkých ľudí na vrchnom postavení...

Tým chcem povedať že sa takéto veci dostávajú do podvedomia ľudí. :) (teda aspon dúfam :D )

Daľej. Všetky stáda oviec si nemusí udržiavať momentálna moc. Niektoré ovečky môžme ukradnúť a vytvoriť si vlastné stáda :) Vôbec by to nebolo ťažké. Tak ako ľahko príjmu konzum akčných filmov, tak ľahko príjmu sprisahanie a piramídovú spoločnosť. Len im to musí povedať dôveryhodný ujo z fúzami :)

Ale už tu začínam trepať dve na tri, ešte len dopoviem že aj v dnešnej TV idú zaujímavé veci. Treba si len vybrať :) Osobne milujem taký MASH alebo Show Billa Cosbyho či Two and half man.

Samozrejme to sú oddychové seriály určené pre konzum, ale sú zo života, vôbec sa nevenujú politickej situácii, majú nápad. človek predsa nemôže rozmýšľať 24 hodín denne nad sprisahaniami, učiť sa nové informácie a počúvať to tom aké je to všetko na hovno.


gordon   |   ip:89.173.77   |   2009-10-20  (13:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Začína sa to meniť . STV vysielala pred asi 6 týždňami príspevok o manipuláciach okolo chrípky a očkovaní. Bolo to samozrejme doobeda. Včera to isté bolo formou diskusnej relácie na ČT1. Uvádza to Jílková a sú tam vždy dva protichodné tábory , ktoré argumentujú. Dole bežali na prúžku reakcie divákov. Úplne demokraticky. Pravda sa nedá umlčať, len pribrzdiť jej manifestácia. Pravda sa ale mení. Nemenia sa ľudia. Všetko dobré prajem každému.


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2009-10-21  (11:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 gordon

Myslím že "Pravda sa nemení, menia sa len ľudia".
Tak ako neexistuje väčšia a menšia polovica.
Ovšem väčšia polovica to nechápe.


Trougi   |   ip:78.98.182   |   2009-10-21  (15:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja som nadobro zacal ignorovat televiziu po precitani tohoto clanku, otvoril som oci a zamyslel sa nad tym, ako z nas robia vypatlane ovce nielen JoJka a Markiza, ale v podstate kazda televizia.
Vrcholom a poslednou kvapkou do pohara trpezlivosti bolo pondelkove vystupenie pornoherecky Barbary Devil v relacii Webmaster, kde sa slecna pochvalila ze uz to robila aj s konikom a so psom, ale ze pes sa jej nepacil, na to uz by sa vraj nahovorit nedala, no na konika este ano. V publiku sedel pravdepodobne nejaky komparz zo strednej skoly, lebo tie detiska viac ako 16 rokov nemali...
A ked Sajfa po tom, ako sa pohvalila, ze spala urcite s 10 000 muzmi ( slovom desattisic ) poziadal publikum aby jej zatlieskalo, tak to som uz bral do ruky ovladac a vypinal ten kram...
Seriem uz aj na spravy, to vlastne nie su spravy to je hlboke dno, marazmus myslienkovych pochodov panov tvorstva. Vrazda, vybuchnuta plynova pripojka v dome, nehoda autobusu, nechutne doliezanie za pribuznymi a pozostalymi, strucna informacia o "ostrelovani palestinskych uzemi zo strany Izraela", na koniec nieco o krize a 100 dalsich prepustenych ludoch a este nejaka ta ceresnicka na torte v podobe informacie o nejakej "celebrite" typu Durianova a mile zvieratka nakoniec.
END


g   |   ip:69.162.89   |   2009-11-01  (09:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Televizor som vyhodil pred rokom na smetisko.Odvtedy som kludnejsi a stastnejsi.Krasny pocit.:-)


taranka   |   ip:88.212.41   |   2009-11-03  (10:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja používam telku ako monitor k DVD.A je klídek.A kto je sprostý nech čumí na bedňu a okráda sa o intelekt,čas a zdravie a pasívne podporuje mediálnych štváčov a nenažrancov.


rejvn   |   ip:87.197.7.   |   2009-12-15  (01:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aký má dnešný svet nádej, ked súčastnú mládež zaujíma len to kto vypadne v superstar? týmto ludom máme prenechat osud sveta? je to otrasné a smutné....totálna degradácia záujmov, hodnot a prakticky všetkého čo súvisí zo zdravým ludským rozumom... nechcem sa jedneho dna zobudit a zistit ze vsetci okolo mna sú otrokmi maistreamový plátkov riadiac sa robotickou účelnostou im od malička vštepovanou. často prepadám myšlienkam typu "aj tak už neskoro". No napriek tomu stále verím v ludi ktorí majú rozum a preto viem že raz padne celá táto nechutná propaganda "zlatistého" úpadku!


MilanZvodn   |   ip:217.73.16   |   2010-01-24  (13:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rejvn
Ešte veríš, ale ja už to nedokážem. Ohlupovanie už neskončí, lebo je tak lichotivé počúvať lži, že realita nikoho nebude zaujímať. Človek je príliš hlúpy, než aby sa zorientoval sám - keby to dokázal, nebola by parlamentná demokracia /nutne založená na lži/. Očakávam deň, keď sem prídu zachraňovať demokraciu alebo bojovať proti teroristom. Ak im budeme zavadzať, jednoducho nás odkopnú. A demokrati budú ich tanky vítať s pruhovanými vlajkami. Blbosť a chamtivosť sú nekonečné.


Kiwo   |   ip:195.80.16   |   2010-06-08  (13:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prečo závidíte?Moc a peniaze nie sú všetko.Veď ,keď príde deň D ,všetko zlato,striebro vyhádžete pred svoje domy aby ste zachránili svoj život.Moc a peniaze vám budú na príťaž a len život a záchrana budú mať zmysel.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + šesť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Tváre 114-tich poslancov, ktorí zahlasovali za euroval

Tváre 114-tich poslancov, ktorí zahlasovali za euroval


Nestrašte nás s infláciou, tlačenie bankoviek

Occupy Wall Street: Umělá opozice Nového světového...

Proč musel zemřít Kadáfí a Libye?

Money as debt

Kaddáfí je nažive alebo ako s nami manipulujú médiá.

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.4062 s