20. August 2019
    
Prečo mnohí nechápu naše zhnusenie z eurovalu ? - Dolezite.sk

Prečo mnohí nechápu naše zhnusenie z eurovalu ?


  2011-10-31  (20:47)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Prečo mnohí nechápu naše zhnusenie z eurovalu ?

Kampaň nám začala, Dzurinda s Ficom hovoria ako manželia v zlom americkom filme o neprekonateľných rozdieloch (ktoré končia na hranici záujmov), a holobriadkovia nás zasýpajú svojimi idealistickými názormi o fungovaní únie a potrebe solidarity, keď sa spomenie euroval. Avšak, my starší si veľmi dobre pamätáme, ako kedysi fungovalo RVHP ...

A tak mi nedalo pri nedávnej priateľskej diskusii s bývalými kolegami a známymi, aby som si trošku nerýpol, keďže v nejednom prípade padali znechutené poznámky na adresu slovenského postoja v otázke eurovalu. Väčšina z nich pracuje v zahraničných firmách, ktoré majú svoje pobočky aj na Slovensku, a keďže priatelia nie sú Slováci, o našom živote toho veľa nevedia.

Pripravil som si pre nich niekoľko prehľadov, pričom som zámerne neuviedol, z akej krajiny pochádzajú, alebo akej spoločnosti sa týkajú. Niektoré boli o reálnych mzdách, ktoré sú vyplácané na Slovensku, jeden prehľad bol stručnou mapou cien základných životných potrieb (ďalej ZŽP), iný obsahoval súhrn, koľko času potrebuje slovenský zamestnanec, aby zarobil oficiálnu priemernú mzdu (teda uvádzanú štátom). Všetky prehľady som si očísloval, aby som neskôr vedel, ktorej spoločnosti údaje patria. Pričom, drvivú väčšinu údajov, napríklad o mzdách a pracovnom čase som mal od známych, či ich kolegov a priateľov, ktorí to poznajú zo života. A všetko som pekne vytiahol pri zmienke o eurovale a poprosil, či by si to pozreli a vyslovili svoj názor.

Kolega z Hamburgu pri prehľade cien ZŽP konštatoval, že sa veľmi nelíšia od nemeckých cien, ba v niektorých prípadoch mal pocit, že v Nemecku je o niečo lacnejšie. Podobne reagovali aj známi z Lyonu, a Milána. Zaujímavejšie to bolo pri prehľade príjmov, kde zistili, že väčšina zamestnancov musí na oficiálnu priemernú mzdu odpracovať približne dvanásť hodín denne. V tomto prípade sa vyjadrili, že v ich krajinách by to bolo neprijateľné. Navyše padla aj otázka, aký rodinný život môže viesť človek, ktorý musí pracovať dvanásť hodín denne, aby zarobil sumu, ktorá sotva pokryje jeho výdavky. Hamburský kolega sa vyjadril priamo, že v Nemecku by podobný zamestnávateľ mal veľké problémy, aby vôbec niekoho našiel, s výnimkou rôznych nelegálnych prisťahovalcov. Lyonský kolega len pokrútil hlavou, a taliansky sa nevyjadril.

A potom prišlo prekvapenie - každý prehľad som označil menom spoločnosti, ktorá na Slovensku podniká, a údaje k nej patria. Kolegovia s úžasom zistili, že sa jedná o spoločnosti, pre ktoré pracujú. Prekvapene na mňa pozreli a nechceli veriť. Dodal som len poznámku, že na Slovensku prispievame k záchrane ich záujmov denne, tým, že pracujeme za podmienok, o ktorých by oni sami ani neuvažovali. Lyonský kolega zajachtal niečo v zmysle, že si musíme uvedomiť, ako nám stúpla životná úroveň od roku 1990, čo ma rozosmialo. A tak som ho trošku oboznámil so životom pred rokom 1990 - nepamätal som si rok, kedy by som nebol na dovolenke. Iste, skoro vždy to bolo v krajinách kosáka a kladiva, ale bol som a mal som na ňu vždy čas a financie. Rovnako som si nepamätal situáciu, že by som musel neustále ťahať dvanásťhodinové smeny, a to dokonca aj v sobotu, či prechodiť ochorenie, aby ma nevyhodili z práce, alebo som nenechal rodinu bez financií. K pohotovostnému lekárovi som mal dva kilometre, dnes mám tridsaťosem. Iste, v prípade potreby môžem zavolať RZS, ako napríklad pred týždňom sused, ktorá prišla skoro po dvoch hodinách. Vtedy to nehrozilo, aspoň nie u nás. Dieťa mi bez problémov chodilo do škôlky, neskôr do školy. Nebol problém s učebnicami, ani s tým, že by mohlo robiť nejakú mimoškolskú činnosť.

Pozrel som na neho, a hovorím, že tento spôsob života viedli bežní ľudia. Nie každý môže pracovať na postoch, aké zastávame my, to však neznamená, že si nezaslúži podmienky pre slušný a pokojný život. Nie je predsa menejcenný. Mlčal, nevedel, čo má povedať. A tak mi to nedalo a položil som mu otázku - v čom bolo jednanie o eurovale demokratickejšie, ako správanie komunistov ? Tiež sme museli povedať áno, aj keby sa hlasovalo stokrát. A lietali éterom slová, ktoré nás obviňovali zo všetkého možného, nikto nechcel akceptovať, že máme právo aj na odmietnutie. V čom sa líši systém, kde bolo ústavne zakotvené, že existuje jediná pravda, od systému, kde môže mať svoj názor každý, ak schváli jedinú pravdu ? Nevedel odpovedať. A tak som dodal - nediv sa ľuďom, že mnohí u nás nostalgicky spomínajú na minulé časy, lebo zmenou nedostali skoro nič, a o všetko prišli. Nikoho netrápi, že nemôže cestovať do Talianska na dovolenku, ak má čo jesť a prostriedky na výchovu detí. A keď to nemá, aj tak o Taliansku neuvažuje. Horšie je, že dnes si dovolenku nemôžu mnohí dopriať ani na Slovensku. Skús vysvetliť štyridsaťročnej vdove, ako sa má dobre, keď žije v demokracii. Sotva to pochopí a ocení, keď vie, že manžel jej zomrel na infarkt v dôsledku prechodených ochorení, lebo musel živiť rodinu a ona bola bez práce.

Kolegovia dosť dlho premýšľali. A potom konštatovali, že z tohoto uhla pohľadu sa vôbec nedivia slovenskému postoju. A mysleniu obyčajného Slováka. Pričom priznali, že v nejednom prípade by mali problém, aby v slovenských podmienkach prežili. Začali chápať, kde sú korene averzie voči Grécku a jeho problémom. Pochopili, že nie sú v neochote pomôcť, ale poznaní reality, ktorá sa s nikým nemazná. A pochopili aj to, že je ťažké obhájiť pomoc krajine a ľuďom, ktorí za mesiac zarobia to, čo Slovák (a nejeden) zarába aj tri-štyri mesiace.

Škoda len, že my sami nechápeme svoje potreby. Ešte stále sme nepochopili, že úroveň nášho života je odrazom toho, komu dávame moc do rúk. Ak by sme to chápali, nemohli by sa k nej opakovane vracať pohrobkovia socializmu, ktorí sa riadia zásadou - kapitalisticky vystupovať a socialisticky vládnuť. Vytvorili si vlastnú kastu nedotknuteľných, ako bola svojho času v Chicagu. Len tá americká bojovala proti al Caponovi, slovenská bojuje proti vlastnému národu. A pokiaľ to nepochopíme, nikdy na Slovensku nebude dobre.

Peter Husar


Johny
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Jano . fevyviwa34   |   ip:95.105.22   |   2011-10-31  (21:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prepis to do anlictiny a predhod zahranicnym mediam aby aj ostatni v europe pochopili...illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:95.103.5.   |   2011-10-31  (21:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kto chodí k volbám alebo uznáva demokraciu ten si zasluhuje absolútne zotročenie!


bublinka . pahequji50   |   ip:178.41.13   |   2011-10-31  (21:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  velmi dobre.Avsak korene averzie voci grecku su tvrdo pestovane v ramci antigreckej propagandy.
Prosim pozrite si nasledujuce video,kde poslankyna objasnuje v greckom parlamente kolko stoji mlieko a chlieb.A hovori o ludoch,ktori nemaju ani 200 euro,aby vyzili za mesiac.Mlieko 2 eura a chlieb 60 centov,ja viem,ze taky chlieb stoji aj 80 centov.A hovori,ze stvorclenna rodina potrebuje 78 euro mesacne len na toto:mlieko a chlieb atd...
http://www.youtube.com/watch?v=fHEwslH0Qis&;NR=1


NikdyMaNedostanu . dodenugi40   |   ip:86.12.244   |   2011-10-31  (22:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak toto bolo perfektné čítanie. 10/10


Yanath . vepebeku80   |   ip:85.159.10   |   2011-10-31  (22:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bublina, ale my im nepomozeme tym, ze im posleme peniaze, ktore aj tak zhrabnu zahranicne firmy a banky!!


bublinka . pahequji50   |   ip:178.41.13   |   2011-10-31  (23:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jezis,kto tvrdi nieco take?Greci sami vysli do ulic na protest proti dalsim pozickam.
Toto bolo prva moja reakcia,ked tu ludia hned prvy den skocili na antifrecku propagandu a bryzgali na grekov,to bola moja otazka: vy si skutocne myslite,ze tie peniaze pojdu greckym obcanom? Myslim,ze to zacalo nejakym zahanym oznamom o greckych dochodkoch: prislo mi mailom.
yanath,nepisemto preto,ze my mame posielat peniaze do grecka,ale preto,aby ste pochopili,aka hra sa tu hra.
Seru na nas,tak ako na grekov,ale hra pokracuje,skupujeme,zadlzujeme,zadlzujeme,skupujeme,vykorystujeme,dovadzame k zobrote,jadnych po druhom a este to vieme urobit,tak,aby sa jedni zo svojej biedy obvinovali druhych,a tak neodhalia tuto nasu hru s oboma somarmi.
Skutocne si myslis,ze keby neexistovalo grecko,mal by si sa teraz alebo v buducnosti lepsie?


ANONYM . sipyrige36   |   ip:87.64.36.   |   2011-10-31  (23:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zaujimavy, prakticky a podnetny clanok. Zaujimave, ze nie je k nemu skoro ziadna diskusia. Smutne, ze pravda o zivote v tejto krajine nikoho nezaujima. Zrejme to nie je dolezita tema pre teenegerov, ktori sa tu bavia o hlupostiach.


Anupew . jacanidy24   |   ip:91.191.92   |   2011-11-01  (01:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hmm znárodniť banky a zavrieť tých chamtivých bankárov, takto nedobrovoľne zadĺžiť Slovákov, Grékov...(občanov) to je priam na popravu.


joplins . tuvihine35   |   ip:94.145.22   |   2011-11-01  (07:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bublinka

Seru na nas,tak ako na grekov,ale hra pokracuje,skupujeme,zadlzujeme,zadlzujeme,skupujeme,vykorystujeme,dovadzame k zobrote,jadnych po druhom a este to vieme urobit,tak,aby sa jedni zo svojej biedy obvinovali druhych,a tak neodhalia tuto nasu hru s oboma somarmi.

si to vymakol..

s tymi somarmi..velmo dobre..


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.1   |   2011-11-01  (09:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  toto je kapitalizmus a bude to dalej pokracovat,co je u nas bude aj v nemecku a tak dalej.


mikeborecek . nuwibula8   |   ip:91.127.78   |   2011-11-01  (10:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak toto bolo super čítanie... Bolo by dobré nájsť nejakého človeka, ktorý by to dokázal pretlačiť niekam ďalej... Aj keď neviem či sa to podarí v tejto dobe "organizovaných" médií.


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:95.103.5.   |   2011-11-01  (10:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ano takto to máte vnímať "ako kapitalizmus" kde váš celosvetový odpor k kapitalizmu vás má doviesť k svetovému komunizmu teda k NWO.
http://youtu.be/C_Esp3fCTCs
http://youtu.be/3iOKGhuCk7Q
http://dolezite.sk/Prapovod_komunizmu_232.html


bublinka . pahequji50   |   ip:178.41.13   |   2011-11-01  (10:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bimbo-nas velmi potesis,ked nam napises,ako to vnimas ty.My uz vieme ,si nam napisal,ako to mame vnimat,ano


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:95.103.5.   |   2011-11-01  (11:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Degradácia DNA ....viz Atlantida,Lemuria,Nibira... Anunaki /Reptilian ,mimozemská inkarnácia....chápaj v dvoch odlišných rovinách ....ide o formu rozkladu vedomia a hmoty ,teda očistenie "absolútnej energie" .....ide o ochranný mechanizmus a teda je to zákon......


kfu . rilovixe40   |   ip:62.77.97.   |   2011-11-01  (12:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súhlasím s článkom. Ib ana mieste autora by som viac akcentoval jeho zahranicnym priatelom, ze postoj Slovenska bol solidarny predovsetkym voci nim (ked uz ich politici ten hovnoval schvalili tak, ze sa raz pekne vyvali na vsetkych). Zavedme si vlastnu vnutroslovensku menu bez vonkajsej zmenitelnosti a mozeme fungovat veselo dalej. Co sa deje s eurom nam potom moze byt jedno.


bublinka . pahequji50   |   ip:178.41.13   |   2011-11-01  (17:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  bombo,nech je to akokolveka nech je to ktokolvek,silu maju len preto,lebo my spime a zerieme sa medzi sebou.


JanKrajcik . donypegu44   |   ip:78.98.92.   |   2011-11-01  (23:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Precital som si cely clanok a tesi ma ze su medzi nami takyto ludia,ktorym nie je lahostajne co sa deje u nas a v celom svete.Necudujme sa mladym ludom ze su voci tomuto dianiu apaticky.My sme neboli iny.Ale tolko kolko je tych mladych je aj ludi starsich,ktori si to jednoducho nedaju vysvetlit ze je to tak alebo inak.Este vam zato rozbiju hubu ked im siahnete na ich Fica,Meciara,Dzurindu,Slotu.Mozte im vysvetlovat ze to oni doviedli Slovensko tam kde je teraz,teda na okraj priepasti do ktorej sa zrutime ak sa nespamatame.Ich pramalo zaujma co bude s nami,obycajnymi ludmi.Oni su zabezpeceni na 3-4generacie.Podla mojho nazoru velky podiel na tomto ma tzv.Siedma velmoc cize novinari.Oni predsa ovplyvnuju verejnu mienku.Na Slovensku pomaly vymieraju novinari ktory sa venuju politike a ekonomike.Radsej sa venuju senzaciam a pikoskam,pretoze to je pre nich lukrativnejsie.Od isteho casu nesledujem hlavne spravy,pretoze som z nechuteny z ich obsahu.Dozviete sa ako prve kde kto koho okradol,kolko bolo havarii,kolko zomrelo pri nich ludi,skratka same negativne prispevky.Potom sa cuduju ze u nas je tolko ludi ktory trpia depresiamy.Kedysi kazde zpravy zacinali politikou a ekonomikou,pikosky ,nehody a pod.boli az na zaver .Dnes je to presne naopak.Dnes uz by som ich nenazyval novinarmi ale paparazzmi.Ludia si uz nemaju z coho vytvorit vlastny nazor.Napriklad taku relaciu,akou je Hribova "Pod lampou"sleduje minimalny pocet divakov.Zato tie nekonecne hlupe reality show maju najvacsiu sledovanost.A toto nasim politikom vyhovuje,pretoze to odputava pozornost ludi od skutocneho diania.Potom staci ze Fico cosi vykrikne co ma s pravdou pramalo spolocneho a uz ma volicov na svojej strane.Ale keby ste sa ich opytali odkial beru istotu ze je to pravda,ved predsa to povedal Fico.To ze je to najvacsi demagog aky tu kedy bol od 89.roku im je jedno a ani ich to nezaujma.Zoberme si napr.uroven diskusnych relacii "Na telo,O 5 minut dvanast a pod.Ked tieto relacie zacinali tak mali velmi dobru uroven.Dnes?Pozyvaju tam iba ludi ktory vyhovuju reziserom a dramaturgom .Kedysi tam bolo hodne takych,ktory dokazali oponovat.Dnes?Pozvu dvoch ktory sa tam zmozu iba na vzajomne osocovanie a poskonceni relacie si podaju ruky a idu spolu na obed,A do toho vsetkeho zapadaju aj moderatorky ci moderatori ,ktory im neustale skacu do reci a nenechaju ich ani dopovedat svoju myslienku.Preto ludia radsej prepnu na iny program nez by mali pozerat toto trapne vystupenie.eros . ribequgu   |   ip:86.40.151   |   2011-11-03  (23:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Clanok hodnotim vysoko kladne.

Moze mi niekto prosim vas povedat nejaky rozumny argument pre znarodnenie bank? Ja osobne som za to, ale niektori este stale dokazu ta nazvat komunistom, ked to povies.

Tiez s nostalgoiu spominam na davne roky. Ale iba na tie istoty prace, pristresia, lekarskej starostlivosti atd. To su VELMI dolezite veci.
Musime vsak priznat, ze ta taka nesloboda, perzekucie nemoznost sa branit a ten celkovy nadych robili z byvaleho rezimu nepriatela. O sudoch nehovorim, lebo si myslim, ze teraz je to este horsie a som vlastne na zaciatku. Nic...velke hovno....big shit sme ziskali po 89-tom. Este sme stratili. A pritom fakt stacilo otvorit hranice , povolit drobne podnikanie, a take uvolnenie trochu pre ludi.

Podla mna sme teraz ovela dalej od skutocnej prosperity ( ekonomika, sloboda atd ) ako sme boli v 89-tom.


Eva . lecaxeku12   |   ip:78.157.16   |   2011-11-04  (21:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jak to teda je s tím euro?Přece nyní musí růst slov. Euro -ta hodnota oproti euru ,V Německu, Franci a další .Teď když je -padni komu padni,tak Slováci musí mít navrch.Unie by jim měla platit-do výše rozdílu deficitu dluhu/zadlužených státu /unie.Protože dluh je už starý,a nebylo poctivé brát země do takového rizika.Slováci musí dostat odškodnění a dorovnání všech platů-i důchodu.


Makovnicek . qolenipe67   |   ip:78.98.11.   |   2011-11-22  (16:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Uz mi fakt lezie na nervy ako sa Slovaci predbiehaju v nariekani aki sme strasne biedni a chudobni ! Pritom opak je pravdou ! Hoci si to vacsina neuvedomuje alebo nechce uvedomit patrime do klubu bohatych a zijeme omnoho lepsie ako vacsina ludi ma tejto planete. Kazdy ma co jest a pit. Nase deti neumieraju od hladu a smadu. Mame strechu nad hlavou a kurenie. Mame vodu elektriku a plyn. Mame zariadene domacnosti nabytok tv radio chladnicka pracka umyvacka mraznicka mikrovlnka su dnes samozrejmostou. Cestujeme po celom svete . Parkoviska su zufalo preplnene novymi a zanovnymi autami. Parkoviska pred nakupnymi centrami su tak isto preplnene a chodia k nim ludia s preplnenymi vozikmi. Skoda len ze sa pisatel clanku neopytal na naklady na byvanie v Hamburgu Lyone atd. Skoda ze sa neopytal kolko stoji napriklad v Nemecku poistka a cestna dan na auto a to tam platia vsetci nielen podnikatelia. Skoda ze sa neopytal na ceny sluzieb a prace napriklad hodina prace v autoservise. Cely ten clanok je tendencny a skresleny.
Skutocne nemam rad toto vecne vyplakavanie a stavanie sa do role chudakov a pomaly zobrakov. Ale je mi jasne ze vecne fnukanie ja take slovenske ze sa az cudujem preco to chybalo v tej reklame .


bublinka . pahequji50   |   ip:178.40.24   |   2011-11-22  (18:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ty sa preber clovece,si sa po tazkom uraze prebral niekde pred nakupnym centrom?


makovnicek . qorilyvi32   |   ip:78.98.11.   |   2011-11-23  (00:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak do je skutocne vazny argument. Silno sa nad nim zamyslimdiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + päť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Ilumináti (video)

Dokument českej telvízie NOVA o Iluminátoch a tajných spolkoch.


Zem na začiatku novej doby ľadovej

Svetovláda

Perly z Talmudu

Konec zlatého pokladu České republiky

ZERO - NULA 11.9.2001 (video)

Archív

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce?

2. března 2013 protestovaly proti vládě škrtařů v Portugalsku statisíce lidí, jen v Lisabonu jich bylo půl miliónu, od té doby opět mlčení. Mlčí se o revolučních událostech v Řecku, Albánii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, mlčí se o demonstracích ve Francii, Německu, Maďarsku, Rumunsku. Cenzura je totiž dobrým nástrojem totality.


Otvorený list politikom: Nesiahajte na vklady v bankách

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Den bez lékaře, nákupů, médií

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.1827 s