20. September 2019
    
Prečo to trpíme? - Dolezite.sk

Prečo to trpíme?


  2011-03-23  (14:59)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Prečo to trpíme?

 

Prečo to trpíme?

 

 

Prečo rastú ceny do závratných výšok?  Prečo väčšina žije tak ako žije?

Preto, lebo tento prehnitý kapitalisticky systém nemá dno. Nikdy ho nemal a nikdy ho mat nebude. Nemá cit ani dušu, nemá prirodzenú morálku, nemá mantinely. Je nespravodlivý už vo svojom základe, pretože je o.i.zastaralý a nenájde sa nikto, kto by s tým niečo chcel spraviť. Je to režim, ktorého hnacou silou sa stal strach, peniaze a moc.

 

Bezradnosť a bieda, v protiklade so všemocnými, nenažratými mamonármi, je jeho prirodzeným  sprievodným javom a zároveň hnacím motorom. Trpíme syndrómom utiahnutého obojku na povolenej reťazi, založenom na pravidlách džungle.

A takýmto „neomylným“ systémom sa hrdí kapitalistická demokracia.

Človek stratil  základné právo na dôstojný život, čo je nespochybniteľná súčasť doby v ktorej žijeme.

Len čo si vydýchneme z posledného šoku zdražovania, či po novom šetrenia, už nám mávajú pred nosom novou ceduľou obdobných „opatrení“.

A opäť sme tam, kde sme aj boli. Kruh bez začiatku a konca.

 

Úprimne ľutujem všetkých tích, ktorí boli nútení zobrať si hypotéky, aby mali kde zložiť hlavy. Malý byt s veľkým dlhom, vlastná posteľ a k tomu deduško večerníček.

Ľutujem ich a samozrejme aj chápem že nemali inú možnosť, no zaspávať s pocitom strachu a neistoty, že všetko čo majú  je v rukách niekoho iného, musí byt strašné. To, čo si namýšľajú že je ich, sa môže razom zmeniť na reálom riadené figúrky strohých úradníkov, či pánov s kravatou, ktorí im raz-dva vysvetlia opak. Veď čo je dnes isté, ak nehovorím o prekvapeniach, ktoré nám pripravuje panstvo prakticky denne? Aby sme mali jasno a nemohli sa vyhovárať, dozvieme sa to prioritne v prvých správach. Zdražovanie a reči o štáte, ktorý tým získa x eur do rozpočtu?  Koho to ešte vôbec zaujíma, keď má starosti sám so sebou a svoje prežitie?!

Naša myseľ je otupená. Sme agresívni, aj keď sme takí nikdy nechceli byť. Sme nastavení na príkazy, s ktorými sa nedokážeme s istotou vyrovnať. Žijeme v neustálom  strese a tlaku, ktorý nás vnútorne zožiera a ubíja. Živíme toľko úradníkov s rozprávkovými platmi a mnoho miliónovými kšeftami, že sa to niekde zákonite odrážať musí.

Platiť, splácať, báť sa, a tí šťastnejší aj robiť. Prehrabávať sa v účtoch, ako v nedávnej minulosti v rodinnom albume. Odfajkúvame čo sme už zaplatili a krúžkujeme čo nám ešte zostáva. Nakoniec sa dočiarkáme ku zbytku ktorý nám zostal, v podobe ohryzenej kosti.

 

Hráme jubilantom...nie, -pardón,- to sú zasa prednášky prijatých nových zákonov, pokutách, výkladov povinností, upozornení... tlačivo A-B...a pod.

Nezabúdajme na dupľované bezpečnostné pásy, dve lekárničky s návodom, rezervné prilby, zákaz blikania na rozmlátených cestách, no a na čo sme si už zvykli, zvýšenie cien pohonných hmôt...ale to som už priďaleko. To som už naladil „zákrutu“.

Dôležité však je, že sa o nás tak boja a starajú sa o našu bezpečnosť. To pravé čo sa za tým skrýva, je však o niečom úplne inom.

 

A tak to ide deň čo deň, týždeň čo týždeň. Nie a nie sa zastaviť a povedať,- dosť!

To sa už jednoducho nedá! Dokedy sa to dá znášať?!

To čo sa deje posledných pár rokov, je doslova neznesiteľné. Nedivím sa zvyšujúcemu počtu samovrážd, rozvodov, rôznych úchyliek a úchylností.

 

 

Všimli sme si pád socializmu, no žiaľ, nikto si doposiaľ nevšimol blížiaci sa pád kapitalizmu. Pád zmutovaného neidentifikovateľného režimu v ktorom žijeme.

Táto doba nám odhaľuje posledné kŕče konca systému, ktorý sa zrúti do zabudnutia presne tak, ako systém pred rokom 89. Všetko sa musí prispôsobovať, obnovovať. Tak, ako sme to chceli v roku 68, alebo po nástupe Gorbačova, tak sme to mali chcieť aj teraz. No mám pocit, že je už neskoro. Džungľa si svoju kosť nedá!

 

Kým jeden sa deň čo deň topí v myšlienkach ako vyjsť, druhý práve vymieňa Porsche za Lamborgini. Kým jeden žobre pred nákupným centrom ,aby si kúpil fľašu vína a zbavil sa strachu otupenou hlavou, iný si dá pohár whisky na dobrý obchod, ktorým okradne spústu poctivých ľudí. A takéto „obchody“ musí niekto zaplatiť. Musí znášať bezočivosť a podrazy zbohatlíkov, ktorí sú príčinou nestability nás všetkých. A to by sa naozaj nemalo tolerovať v žiadnom systéme.

Áno, počujem váš hlas, páni pri korytách...niečo o tej istej možnosti, východiskovej pozícii, šanci , príležitosti...?

Ale to nie je pravda! Je to klamstvo, ktoré používate ako morálnu obranu svojho čierneho svedomia. Nikdy totiž nebola možnosť pre každého rovnaká a nikdy ani nebude. V tejto špinavej hre, sú však aj iné a možno oveľa dôležitejšie problémy, ktoré sa nedajú skryť za podobné cinické slovičkárenie.  Nepokoje po celom svete to len potvrdzujú. Nie je možné pozerať na to, kam to vlastne kráčame, kam sa ženie svet! Ale čo bude potom? Že by podobný systém vydržal naveky? To je asi jediné, čomu neverím!

- ©Sambaly-


.
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
filip   |   ip:178.40.21   |   2011-03-23  (20:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Dobrý článok Sambaly.
Nikto z tých čo sa majú trochu lepšie, proti tomuto systému nepôjde,skôr ho bude brániť.
Každý sa bojí,aby neprišiel o tú svoju výhodu v systéme a neklesol.
Tak sa systém udrží,aj keď bude ešte horšie.


stanley7   |   ip:78.98.235   |   2011-03-23  (20:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ej ale že múdro píšeš, a preto VIVAT REVOLUTION


doctorquantum   |   ip:78.55.116   |   2011-03-23  (22:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  problem je v tom ze slovaci vsetko akceptuju a neprotestuju, to je mentalita s ktorej ziju prave prizivnici systemu. Okrem mentality je to aj dosledok komunizmu, ludia nevedia rozmyslat a hladat suvislosti, lebo boli zvyknuty ze to niekto za nich robil, iba ak sa to zmeni moze sa system zmenit. Uz len ako priklad ako mozu mlady ludia zastavat jadrovu energiu? Kolko sa stat napodporoval,ake su skutocne ceny kwh,preco elektrarne nikto nechce pojitit ked vravia ze nemozu vybuchnut,...preco nikto tieto otazky nekladie?! lebo nikto nevie rozmyslat a riadi sa len tym co vidi v TV, zije nezmyselnym jednorazovym konzumom, nerozmysla do buducna a tym vsetkym vlastne cely system len podporuje!


chitano   |   ip:109.78.59   |   2011-03-24  (03:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tento systém nie je iný ako všetky ostatné systémy pred tým .problém nie je v systéme ale v ľuďoch ak sa zmení systém je isté že ho ovládne taký istý typ ľudí ak nie horší alebo tí istí ľudia .čakať niečo od ľudí pri moci je naivné nič sa nezmení skrátka BOHATÝ CHUDOBNÉMU NEVERÍ a ja pridávam ani nebude ! poznaj pravdu a ta oslobodí a potom budeš naozaj slobodný a dostaneš pokoj nad každý rozum ktorý bude sídliť v tvojom srdci . trpíme len preto že túžime mať to isté čo vyčítame iným . kapitalizmus a každý izmus je nespravodlivý ja však systémom ktoré sú vytvorené ľuďmi neverím história nepustí


illuminatedBimbo   |   ip:178.40.67   |   2011-03-24  (07:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slovaci su malý národ a chcu žit pokojný a kludný život.Tak sa to aspon javí.
Tažko povedat či by Slovensko vobec existovalo v terajšej podobe ak by bol narod viac výbojný a viac protestujúci o svoje práva proti večšim superštátom ktoré sú vojensky a ekonomicky vo velkej prevahe.
Možno je to aj výhoda ako prežit zo stiahnutou ritou.

Komunizmus bol a ešte stále je pokusom ktorý naplánovala Rothschildovská dinastia bankárov za pomoci roznych šlachtických rodov a zopar naivných privtelených buržoáznych rojkov.

Celosvetovo je ludská rasa velmi primitívna pretože hodnotí a porovnáva len dosledky v roznych systemoch a socialnych zriadení ,ale nehladá príčiny im daných dosledkov!adam   |   ip:194.228.1   |   2011-03-24  (09:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chces lepsiu spolocnost ? Tak treba najst silnych spojencovna zmenu. http://vedy.sk
Tu su pravidla, ktorymi sa da riadit a zit.
A je to aj tmel ako sa spojit.


biblista   |   ip:188.167.8   |   2011-03-24  (09:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prečo trpíme je jasné od hriechu Adama a Evy.Počnúc knihou Genezis až po Apokalipsu opisuje Biblia neľútostný boj. Zbrane hromadného ničenia sú v porovnaní s týmto bojom obyčajné hračky na zastrašovanie. Mŕtvy sa počítajú na miliardy. Zamyslite sa nad týmto duchovným bojom, v ktorom nakoniec zvíťazí dobro nad zlom.

Všetko začalo nesprávnou túžbou duchovného tvora, známeho ako Satan hebr. Boží odporca a Diabol gr. Boží ohovárač, ktorý zatúžil mať to, na čo nemal právo, aby uctievali ľudia jeho a nie Stvoriteľa. Použil lož aby zviedol ľudí k nezávislosti na Bohu a myslel si že má "vystaráno" so všetkými vtedy ešte nenarodenými potomkami Adama a Evy. Ale ako sa prepočítal.

Je na každom človeku, na ktorú stranu sa postaví v tomto neľútostnom boji. Či na stranu Satana, Diabla, a jeho démonov, ktorým sa nepodarilo ovládnuť ľudstvo náboženskými lžami a preto sa ho rozhodli zničiť. Alebo sa postaviť na stranu Jehovu Boha, ktorý od začiatku vzbury neupustil od svojho zámeru, aby ľudia žili večne v raji, ale dovolil buričom aby dokázali, či sú schopní vládnuť k šťastiu ľudí. Článok ku ktorému podávam tieto informácie hovorí zrozumiteľnou rečou, len neukazuje reálne východisko. Lebo tvrdiť, že zlo sa zničí samo je nepravdivé. Pretože zlo chce predovšetkým zničiť všetkých vrátane dobrých ľudí, keďže vie, že bolo odsúdené Bohom k zničeniu.

V čase konca posledných dní tohto sveta, preto Boh Jehova pomáha ľuďom so sklonom k Božej spravodlivosti a právu vládnuť, zorientovať sa na prežitie celosvetovým hlásaním Dobrého posolstva o Božom kráľovstve. Koniec zla nastane v momente fatálneho konca, ktoré predurčil Satan Diabol celému ľudstvu.

Genesis 3:14 A Jehova Bůh přistoupil k tomu, aby řekl hadovi: „Protože jsi to udělal, jsi prokletý mezi všemi domácími zvířaty a mezi všemi divokými polními zvířaty. Budeš lézt po břiše a budeš žrát prach po všechny dny svého života. 15 A položím nepřátelství mezi tebe a ženu a mezi tvé semeno a její semeno. On ti zhmoždí hlavu a ty mu zhmoždíš patu.“

Žalm 37:28 Jehova totiž miluje právo a neopustí své věrně oddané.
Na neurčitý čas jistě budou střeženi,ale pokud jde o potomstvo ničemných, to bude vskutku odříznuto. 29 Spravedliví budou vlastnit zemia budou na ní přebývat navždy.


Žalm 91:7 Tisíc [jich] padne přímo po tvém boku a deset tisíc po tvé pravici;
k tobě se to nepřiblíží. 8 Jen svýma očima budeš přihlížet a uvidíš odplatu ničemných. 9 Protože jsi [řekl]: „Jehova je mé útočiště“,učinil jsi Nejvyššího svým obydlím;

Matouš 24:14 A tato dobrá zpráva o království se bude kázat po celé obydlené zemi na svědectví všem národům; a potom přijde konec.

Zjevení 12:15 A had za ženou vychrlil ze své tlamy vodu jako řeku, aby ji řeka utopila. 16 Ale země přišla ženě na pomoc a země otevřela ústa a pohltila řeku, kterou drak vychrlil ze své tlamy. 17 A drak se na ženu rozzlobil a odešel vést válku se zbývajícími z jejího semene, kteří zachovávají Boží přikázání a mají dílo vydávání svědectví pro Ježíše.

Zjevení 18:4 A slyšel jsem jiný hlas z nebe, který řekl: „Vyjděte z něho, můj lide, jestliže se s ním nechcete podílet na jeho hříších a jestliže nechcete obdržet část z jeho ran. 5 Jeho hříchy se totiž nahromadily až do nebe a Bůh si připomněl jeho skutky bezpráví. 6 Oplaťte mu tak, jak oplácel on, a učiňte mu dvakrát tolik, ano, dvojnásobek toho, co učinil; do poháru, do něhož on dával směs, mu dejte směsi dvojnásobně.
23 již nikdy v tobě nebude svítit světlo lampy a nikdy již v tobě nebude slyšet hlas ženicha a nevěsty; protože tvoji cestující kupci byli muži vysokého postavení na zemi, neboť tvými spiritistickými zvyklostmi byly zavedeny na
scestí všechny národy. 24 Ano, byla v něm nalezena krev proroků a svatých a všech, kdo byli pobiti na zemi.“

Zjevení 20:1 A viděl jsem anděla, jak sestupuje z nebe s klíčem od propasti a [s] velkým řetězem v ruce. 2 A zmocnil se draka, prahada, který je Ďábel a Satan, a spoutal ho na tisíc let. 3 A uvrhl ho do propasti a zavřel [ji] a zapečetil [ji] nad ním, aby již nezaváděl na scestí národy, dokud neskončí tisíc let. Potom musí být na malou chvíli uvolněn.

Zjevení 21:3 Na to jsem slyšel silný hlas z trůnu, jak říká: „Pohleď, Boží stan je s lidmi, a bude s nimi přebývat a oni budou jeho lidem. A sám Bůh bude s nimi. 4 A setře jim každou slzu z očí a smrt již nebude a nebude již ani truchlení ani křik ani bolest. Dřívější věci pominuly.“

5 A Ten, který seděl na trůnu, řekl: „Pohleď, činím všechny věci nové.“ Také říká: „Piš, protože tato slova jsou věrná a pravá.“


martintrue   |   ip:195.80.18   |   2011-03-24  (10:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  system je zly, to je stara znama vec!!!

Jednoznacne to chce RIESENIE!!!

Ake? - to ani srnka vo sne netusi...mozno by pomohlo zriadit daku osadu, kde by sa ludia zacali riadit po novom a okolny svet by bol proste nieco za hranicami osady.
...Taky STAT v STATE!!!VanHelsing   |   ip:80.254.14   |   2011-03-24  (11:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Velmi dobry clanok! Este by som dodal par veci. Doktorquantum vyssie napisal ze Slovaci vsetko akceptuju. Nie len Slovaci ale aj vsetci Slovania, to je nasa natura. Este som nepocul ze by nejaka Slovanska krajina viedla nejaku dobyvacnu vojnu. Vacsina vojen boli obranne alebo bola do nich dotycna krajina vtiahnuta pochybnymi manevrami.

Co sa tyka nasich politikov, dnes vidno ze im ide hlavne o zisky a rozkradnut co sa da. Komunisti nemali problem posadit aj cloveka z vlastnych radov alebo mohol dostat aj gulku. Od roku 1989 som nepocul o jedinom politikovi na Slovensku ktoremu by zhabali majetok alebo by dostal vazenie. A to sa vacsia cast narodneho bohatstva doslova vyparila.

Mocipani ovladajuci dnesny system sa riadia heslom rozdeluj a panuj. Silne krajiny rozkuskovat na mensie, podnecovat nabozenske alebo rasove konflikty a neskr uvalit na krajinu obrovske dlhy prostrednictvom ic predlzenej ruky IMF. Snazia sa ludi dostat vsemozne pod kontrolu a to roznymi danami, cize odnat im financnu slobodu ale aj prostrednictvom medii. Yie su uz davno kupene a odvysielaju spravy ktore su vopred pripravene, nasnimane zo spravneho uhla so spravnym komentarom. Jedine co sa im nepodarilo dostat kompletne pod kontrolu je internet. Preto nenavidia technologicky pokrok, snazia sa drzat veci ktore by pomohli ludstvu utajene a pod ich kontrolou. Teraz nas chcu este aj scitat a zistit co mame doma. Dufam ze ludia sa nedaju nachytat.

Myslim ze ludia by sa mali snazit odstrihnut od bank a inych institucii ktore vyciciavaju peniaze od slusnych ludi pre svojich panov. Ak dostanete vyplatu na ucet, hned ju vyberte aby banka nemohla zarabat na vasich peniazoch, platte vsetko v hotovosti kedze je to ovela tazsie vystopovat, nakupujte radsej v slovenskych obchodoch ako vo velkych supermarketoch. Ak aj nakupujete v hypermarkete snazte sa kupovat len slovenske vyrobky. A hlavne prestante ododberat noviny v ktorych precuju prisluhovaci dnesnych mocipanov.

Ak to takto pojde dalej nevidim ine vychodisko ako zacat si cistit pusku a byt pripraveny lebo od NATO nas nic dobre necaka. Dufam ze k tomu nedojde...


Desmo   |   ip:217.12.55   |   2011-03-24  (12:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Naozaj bravurne napisane. Vystihuje system,ktiry ovlada nie len nas,ale cely svet. VanHelsing, stotoznujem sa!


saso   |   ip:95.102.18   |   2011-03-24  (13:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  velmi dobry clanok.skoda len ze su aj ludia co to vidia a nemozu nic robit.tak ako mi na dolezite sk.zbohatlici drzia 98% ludi v medialnej hypnoze. ovecka clovek sa z tej medialnej hypnozy dostane len tak ze sam na to pride ze je v matrixe. to je mizive percento. je to asi 2%.populacie. my co zme uz von z matrixu sa zhromazdujeme na unerground strankach. a sleduje nas SIS.vsetko maju zaznamenane.


alfo   |   ip:85.216.16   |   2011-03-24  (17:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  na druhej strane si ani vsetsi nezasluzia rovnake podmienky. strukturovanie ludi vychadza od nich samotnych. preco davat na jednu uroven ambiciozneho cloveka, ktory pre svoj uspech nieco robi s clovekom lenivym, pasivne zijusim na socialnych vyhodach. nie kazdy, kto si pripija poharom whisky spravil nekaly obchod. mozno taky clovek zamestnava stovky ludi, vdaka comu funguju mnohe rodiny...


antiNWO   |   ip:94.195.18   |   2011-03-24  (18:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tiez mozem len dodat clanok vystihuje podstatu sucastnosti a kde sa nachadzame.
Co bude je len v nasich rukach a myslim ze povetcina z nas sa prave toho boji. Sme z casti neschopni zobrat veci do vlastnych ruk akurat sa aklimatizujeme je to predsa len jednoduchsie a hlavne menej namahave. Ved cely system mas k tomu vedie. Rano vstan chod do prace, prid domov, zapni TV, nazer sa a lahni si spat. Na tvorivost nieje miesto ako potom od ludi cakat a vlastne kedy maju cas sa nad niecim zamysliet.
A nielen Slovaci alebo Slovania su narod poddajny som v UK a aky su anglania doslova tupi tak to nema paru. Obycajny narod je uz davno skolonizovany a o tom co sa deje okolo nich nemaju ani najmensiu sajnu.
Raz tu niekto napisal: optimisa sa uci anglicky, pesimista cinsky a realista strielat.


ANONYM   |   ip:188.167.2   |   2011-03-24  (21:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  antiNWO

Poopravím ta :D

Optimista sa uci po anglicky
Pesimista po arabsky (cinsky)
a Realista si doma cisti kalasnikov :-))
doctorquantum   |   ip:78.55.23.   |   2011-03-24  (23:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  chitano:
system sa sam urcite nezmeni!! ale ovplyvnit sa da len sa treba snazit,o to ide ked nikto nic nerobi len lamentuje
tak ani nic nedosiahne. Firmy vytvaraju obrovske zisky a zamestnannom davaju len omrvinky, myslis ze sa to neda ovplyvnit?
Da napr ziskami z akcii firiem,je to moznost kao si tiez ukrojit z kolaca. System ma zakaldne kamene ak sa tie otrasu pada
system,ako sme zazili v 2008,keby danovy poplatnici vtedy endovoli zachranu, padol by bankovy pyramidovy system
(das banke 100e dati 1eur urokov-5eur poplatkov a banka tych 100eur pozicia za 20eur 1000 inxm ludom,co je cista pyramida).
System sa da stale ovplyvnit! ceny kazdorocne rastu vies kolko to bolo za 10r kumulativne? arabska natura by im to uz davno ndovolila!
Kazdy je strojcom svojho stastia,ked si niekto zvoli kapitalisticke strany musi s tym pocitat ze bahaty budu chudakov este viac okradat.
ja sa musim priznat ze nechapem ako je to mozne, ako moze niekto si mysliet ze jednostna dan je spravodliva
(ked si pozries ako vyzera prerozdelenie platov zistis je maximum nie je pri priemernom plate ale daleko nizsie cize pri
rovnaje dani najviac kasu zaplnia ti co tvoria maximum a to prave najchudobnejsia vrstva), ako si niekto mysliet ze
predaj strategickeho matejtku je riesenim financnej situacie (predava len firma ktora je v konkurze),...
V nemecku teraz vypli 7 z 17 reaktorov anic sa nedeje siet ma stale dost energie,cize ide len o prachy,o predaj energie a to pdl mna
polozi tent system,lebo energia sa neda vytlacit a na tejto zemi neni dostatok ani surovin ani enerie pre vsetkych,ak by zbytok svet mal taku spotrebu
ako usa alebo europa mozno by svetla zhasli po docitani tejto vety!


VanHelsing:
preco im to dovolis? aby ta okradali!riesenia su tu uz davno!ale nie nakupovanie slovenskych vyrobkov ktorych zisky aj
tka idu do zahranicia.vies ake? dopestuj si sam,mas eko a men s inmymi nedovolis im ta o dan okradnut!v mnohych krajinach to uz fromou komut
takto funguje. V bankach mas skoro pradu,len to by ich nepolozilo lebo len malinka cast ich obratu su vklady,najvacsia cast je obchodovania a pozicky a kym je dost
blbcov co bankam naletia a myslia si perpetuum nehnutelnosti pojde do nekoncna,neh sa idu kuknu t do usa alebo spain, banky to veru nepolozi, tie sa mozu len sami polozit.
oni su zakladnym pilierov systemu.


saso
ano ano,ale clovek ma tu vec na krku aby si to vedel sam zvazit :)
podla mna by nemala byt ziadna predvolebna kampan a clovek by bol donuteny porozmyslat akuknut si volebny program.


alfo
:) vieme odkial bije :)
pises bludy sam to vies!ten co popija whisky zamestnava sice ludi a dava im 300e ale to len preto ze mu 300mio zarobia.
vies odkial pochadzaju tie prachy? myslis si ze je to spravodlive? myslis si ze je ``ambiciozny``? myslim ze kazdy kto
trochu rozmysla si vie odpovedat!


antiNWO
ano ano novodoba otrokarska spolocnost ,mozno aj horsie v cine sa teraz na 1izbovy byt zadlzuju na 3 generacie!
uvedom si ze robis cely zivot len nato aby si mal co najest a kde byvat ( ak sa tak daju 4 steny ,smarad a hluk tak nazvat)a strachovat sa aby to
tak aj zostalo! cely zivot platis odvody a nakoniec s toho aj tka nic nebudes mat (nad ca 95r mas to co si zapaltil ale v tom veku to uz ani nepoznas)
nemyslis si zeby bolo lepsie,menej stresujucejsie vyhnut sa poplatkom,... a postavit si dom za 20% dnesnej ceny a ist napr cestou co som chitanovi pisal?!niktos   |   ip:92.52.32.   |   2011-03-24  (23:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mne tento clanok pripada ako nejaky pamflet :D tie prve odstavce, to je uplny apokalypticky naklad bezmocnosti :D podla mojho prtaveho ja je to tak, ze tuna, aj vsetci slovania, boli hlboko v sociku a teraz precitli do zapadneho sposobu zivota. cim starsia generacia, tym viac sa bedaka. mladym to vyhovuje, ako by sa niekedy mladi na nieco stazovali ... ja som tiez mlady, a tiez som "prekvapeny" ako vy, ale nerobim z toho koniec sveta, treba sa prisposobit, sak tak zle este nie je ... ruku na srdce. ved vy chcete zit v mieri a "dostojnom zivote" ale ak by ste ho aj mali tak by ste nevedeli co s nim mate robit ...


niktos   |   ip:92.52.32.   |   2011-03-24  (23:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dalsia vec, ohladom hypotek, ludia si beru milionove hypoteky? hej blbci, tak im treba. kebyze to aspon trochu sleduju, ako to bezi vo svete, tak by si to asi rozmysleli .. brat si hypoteku na 30 rokov? to su na hlavu? lenze ono ide o to, ze chcu mat "istotu", ze to je ich, teda, ze po 30tich rokoch to bude ich, a to prosim vas naco. nie je jednoduchsie byvat v podnajme? plusy: nemam nervy ze mi byt zoberu, mobilita, vlastne ziadna starost o dom ako taky. nevyhody: mozno o trochu vyssie mesacne naklady.

platit musite tak ci tak. aj hypoteku, aj najom. rozdiel je len v tom, ze na konci bude s hypotekou dom "vas", super :))

je treba si uvedomit, ze zijete vo svete, kde slovo istota neexistuje. istotu ste mali za sociku, tu nie je ziadna istota, s tym sa treba naucit zit, toto su proste zakony dzungle, silnejsi prezijte. musite sa postarat o seba SAMI a nijaka vlada ani nikto nikto iny to za vas nespravi ...


niktos   |   ip:92.52.32.   |   2011-03-24  (23:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a do tretice, tento web je uplne negativisticky, stazujete sa, ze su v spravach a v mediach len same zloby, a sam tento web je negativisticky, co akoze ludia z toho clanku maju? ano ano mame sa na hovno, a este? ukazte mi nejake clanky, ktore su pozitivne, je to vyrazny nepomer ... ked zijete obklopeny strachom, mate strach, ked zijete obklopeny pozitivom, ste pozitivny. tma nemoze porazit svetlo, ale svetlo tmu ano. ja citim z tohoto webu neskutocnu bezmocnost a beznajdej.

citaval som tento web celkom pravidelne, ale stale sa to tu toci o tom istom, dokolecka dokola ...

ak chcete zit v lepsom svete, tak najprv zacnite od seba


katex   |   ip:217.12.55   |   2011-03-24  (23:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NIKTOS- kacas dokolecka dokola. Cital si vobec ten clanok? Pochopil si podstatu o com hovori? Porozumel si vobec tomu, ze sa jedna o tuto dobu? Alebo ti vyhovuje styl, ktory uz prestava vyhovovat vecsine? System Matovic a spol, to bude asi tvoja parketa...


niktos   |   ip:92.52.32.   |   2011-03-24  (23:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nie necital som ten clanok, stacilo par odsekov a bolo to jasne, jasne ze sa opakujem, a tento web sa neopakuje? staaaale to iste dokola, stale to iste dokola stale stale stale to iste DOKOLA. iluminati, konspiracie, obama, haarp, chemtrails, mind control, okultizmus, nwo, 2012 ... tebe to proste nepride odveci? ludia maju tendenciu vymyslat si voloviny a zvalit zodpovednost za svoj zivot na niekoho ineho ... bude to tak, ako vy chcete, lenze vy nechcete, vy len lamentujete


ANONYM   |   ip:78.55.23.   |   2011-03-25  (00:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  niktos:

patris k tym co nemaju prehlad anerozmyslaju! vies preco? hypotek na 30r je investicia zo 100r navratnostou v porovnani s najmom!!!
uz len uverom preplatis pri 40r pozicke 2x sumy urcite.
Vies ake su rozdiely medzi hypotekou v boome a najmom?
najmy su regulovane t.j. ked sa nedari pojdu dole,ale tvoja hypoteka zostane, aj ked budes nezamestnany,aj ekd budes chcciet mat 3deti a nebudes moct, aj ked budes chory alebo PN!
Argument ze je to tvoje je nezmysel porovavat sa daju len ceny,cenovo ale za 30r tvoj byt strati min 60% hodnoty. Uz ti zapaluje? v prenajme platis ked sa ti nelubi ides,netrapi ta ze sa vedla oplilec nastahoval,ze si stratil robotu,...majitel si opravuje sam a jemu byt straca (uspory stracaju hodnotu) na hodnote. Ak mas peniaze aspon an sporeni ktore aspon inflacii vykryje (este lepsie v komodite) nestracajuti, to je zakladny rozdiel medzi najmom a kupou. Ked si zaratas min jednu kompletnu rekonstrukciu domu,...hend sa ti navratnost do nenavratna chyli a to neratam ze slovensko este neprevzalo zakony naco mimochodom uz presustrovalo fondy. Vodomer do studne, 2 povinne kanalizacie,obrovsek dane apojistky,ked ti starosta d avymenit strechu lebo je nemezpecna pre chodcov,alebo ked budes platit 300eur za smetiak,ja zijem v zahranici kde to je a ver skor ci neskor to pride,rezijne naklady je najvacsia polozka...az potom zistis preco v nemecku zozenies 30r dom za 14 000eur a na slovesnku stoji 140 000,aj ekd nema hodnotu. Cochvila nebudu mat nesta prachy apride na majitelov,ked sa bude cesta opravovat,kto bude drahe opravy platit? kto iny ako ten kto tm stale aprkuje a kraca a teda najviac pouziva!
ja som zacal a mam sa velmi dobe,preto som reagoval aby sa aj ostatny prebudili,pises zacat od seba tak som zvedavy kedy ty zacnes!


niktos   |   ip:92.52.32.   |   2011-03-25  (00:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no pockat, ja som asi fakt mimo ale tieto dovody co si mi tu vymenoval vravia proti tomu mat hypoteku a je vyhodnejsie zit v podnajme, to je presne to o com som pisal, alebo sa naozaj ospravedlnujem.VanHelsing   |   ip:80.254.14   |   2011-03-25  (09:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to niktos:

Ako mozes povedat ze clanok je zly ked si ho ani nedocital? Vo svojich prispevkoch pises ze kazdy len bedaka a ze prisposobit sa nie je zle. Ved to je prave o tom. Prisposobis sa a si hotovy. Ako Ti uz vysvetlil ANONYM nehnutelnosti ani zdaleka nemaju u nas taku hodnotu za ktoru sa predavaju. Hypoteku si je clovek nuteny zobrat ak chce zit ci uz sam alebo s rodinou pretoze dnes uz takmer nikto nerobi v mieste svojho bydliska. Uzernicke banky samozrejme z toho profituju a clovek ma uz slucku na krku. Staci sa raz posmyknut a hotovo. Takze ludia ju musia platit nie preto ze chce a nevedia co s peniazmi ale musia ked chcu normalne zit.

Pises ze sa mame zle ale zamyslel si sa preco? Mame potencial, ludia vo vychodnej Europe su omnoho zrucnejsi a logickejsie mysliaci ako na zapade no aj napriek tomu im robime poskokov. Daju nam vyrabat smiesne veci za ktore dostavame smiesne peniaze a finalne vyrobky vyrabaju oni. Bol by som zato aby sa prijal zakon ze zo Slovenska sa nemozu vyvazat nespracovene suroviny. Pozri sa na obchod s drevom. Stat nema z toho nic, lesy su vyrubane, vyviezli sa milinoy kubikov do Rakuska. A kde su tie peniaze?

Nasa vlada predava co sa da, sama deregulacia, privatizacia atd. Videl si mapku kto tu bandu volil? Vyhrali len v BA, takze zase pastekari rozkazuju Slovensku co ma robit. Pomaly uz nic nebude Slovenske. Ako moze niekto predat vodarne, elektrarne, zeleznice atd? Som zvedavy kolko za to dostali do vrecka?

Len pre zaujimavost, rozpraval som s jednym Irom, vies kolko plati za matersku skolu? 50e za 1 dieta na den!!! Teraz vraj maju akcie 750e na mesiac. Pomaly to pride aj k nam. Za starych cias bolo dieta radost v rodine a ludia mali bez problemov viac deti. Teraz je to luxus alebo dokonca pritaz. To preto aby sa majetky nemohly presuvat a dedit ale aby ich potom zhabali nenazrane banky.

Zamysli sa preco su ludia k sebe taki nevreli, toto tu nikdy nebolo. Pred 89tym mal kazdy cas aj na pracu aj na zabavu aj na vychovu deti. Ak sa prisposobime vsetci tak sme prehrali na plnej ciare.


saxa   |   ip:217.12.55   |   2011-03-25  (11:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VanHelsing , mas absolutnu pravdu. Vyvazame lacno kvalitne drevo a dovazame drahe piliny, aby sme si zlepili dosky na nabytok. Ono je to cele trocha hlbsie, ako le povedat ze clanok je zly. Naopak, treba sa velmi, podotykam, velmi zamysliet, kam sa vlastne zenieme. Jednym slovom, predpovedane...


joplins   |   ip:212.27.17   |   2011-03-25  (12:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jednym slovom predpovedane..sa plni.. uz to dlho trvat nebude a bestia sa vyberie na spacir..
a potom to este len zacne.. ludia sa budu bat o svoje zivoty a nie svoje peniaze a domy, ci byty!!

a kto sa nepokloni toho zabiju...

na toto sa chystajte.. aby ste sa neklanali ,pre to aby ste mohli nakupovat v tescu..niktos   |   ip:92.52.32.   |   2011-03-25  (12:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VanHelsing-ovi, mudro vravis. ja byvam s rodicmi v byte a staviame na vidieku rodinny dom. asi 8 rokov, svojpomocne, pomaly ... nikdy sme si nezobrali na nic pozicku od ziadnej banky, nikdy sme nemali nic na splatky a nikdy sme nemali niecoho malo alebo akutny nedostatok. takze my sa bankam "neklaniame", a dakujem otcovi, ze mi ukazal, kade cesta nevedie. v tomto mam rovnaky nazor. banky = zloba. prave preto nechcem brat v buducnosti pri zakladani rodiny uver, ale bojim sa, ze nebudem mat na vyber. a kym sa niekde na starobu definitivne zlozim, riesit bytovu otazku podnajmom nie je az take zle.

ako som napisal, zit sa da aj bez uveru, ale je to prave o tom, ze vela krat potrebujes tie peniaze hned a nemozes cakat x rokov kym si to postavis sam, lebo to je uz neskoro ... doba je strasne kruta a rychlo.

to saxa: no to ani ja neviem kam sa zenieme, a najma za cim ... mat viac ako sused, asi za tym. bohatstvo nikoho stastnim nespravilo ale je tak lahke podlahnut mamonu a nenazratosti, tato doba ta k tomu priam navadza ...


joplins   |   ip:212.27.17   |   2011-03-25  (13:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tu je clanok o apokalypse v madarsku.. vystahovania,,exekucie,, tabory pre bezdomovcov..

vraj to ma zacat 15 aprila 2011..

http://jovonk.info/2011/01/18/blizi-sa-apokalypsa-naroda


martintrue   |   ip:195.80.18   |   2011-03-25  (13:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to joplins:

ak budu dake tabory na SK, tak chcem ist s tebou do jedneho stanu.. neboj neni som teply, ale aby si pocitil hnev "plynneho" demona :DDDD


Luciel   |   ip:78.98.133   |   2011-03-25  (13:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Odkaz, ktorý poskytol joplins je viac ako dôležitý, keďže poukazuje na pravdepodobný vývoj aj na slovensku. Odporúčam aj článok na http://afinabul.blog.cz/1103/zaciatok-novej-ery-v-slovensko-izraelskych-vztahoch-a-apokalypsa-naroda
kde je k tomuto článku aj prirovnanie slovenských reálií.


Luciel   |   ip:78.98.133   |   2011-03-25  (14:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Myslím, že nie je najmenší dôvod sa z menovaných skutočností vysmievať. Keby to aj nezašlo až do takých extrémov, aj z iných zdrojov a stykov viem, že nemenovaná vplyvná skupina rozohráva niektoré v článkoch spomínané nechutnosti.


Groover   |   ip:217.119.1   |   2011-03-25  (14:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Moderne otroctvo penazi ide do extremov. Ti ludia si neuvedomuju ze tym vystahovanim len prileju benzin do ohna a neprekvapilo by ma keby sa v madarku stalo to iste co v Egypte a dalsich arabaskych narodov.


joplins   |   ip:212.27.17   |   2011-03-25  (15:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  martintrue..no ty vies srandyyyyy... noooo..srandyyyyy...!!Madness   |   ip:78.98.205   |   2011-03-25  (17:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.freeglobe.cz/Articles/508-ceka-nas-stanne-pravo-.aspx

Naši "vodocovia" chcú aby sa začala revolúcia. Takýto prevrat plánujú už dlho aby mohli z chaosu postaviť nový rád...


tibir   |   ip:91.148.24   |   2011-03-25  (20:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..každé zriadenie je o správaní sa k ľuďom......pokiaľ bol kapitalistický a komunistický svet, tak ľudia si mohli vybrať....

....jednoducho bola konkurencia a snažili sa čo najlepšie aj komunisti aj kapitalisti správať k ľuďom, aby boli pre ľudí čo najpríťažlivejší....

aj ľudia žijúci na západe v kapitalizme si užívali vďaka tomuto konkurenčnému boju...

dnes taká konkurencia nieje a kapitalisti sa nemusia báť, žeby niekto ponúkol ľudom viac...preto si k ľuďom dovolia aj nemožné...

a ak dnes aj niekto protestuje proti kapitalizmu nemá žiadnu oporu...ako sám vojak v poli...

ak by v súčastnosti bol vo svete silný štát s iným zriadením, ktorého by sa aj kapitalisti báli vďaka lepším postojom k ľuďom, tak by aj na Slovensku mal určite véľmi veľa prívržencov....

to by boli u nás nepokoje, keby za našimi hranicami bol štát lepší k ľuďom....pab   |   ip:85.237.23   |   2011-03-25  (23:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bóže,tá matička zem musí veľmi trpieť.Nosiť takých hlupákov ako je ,niktos a spol


niktos   |   ip:92.52.32.   |   2011-03-26  (02:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pab: povedal titulovany majster sveta, ty si kto, ze mozes sudit kto je hlupak a kto nie, znamenas take iste prd jak ja tak sa tu nerozdrapuj


Toudy   |   ip:178.40.31   |   2011-03-26  (10:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Velmi dobry clanok Sambaly. Ja som pochopil, ze boj medzi individualizmom a kolektivizmom je zbytocny. Ani jeden system nefunguje. Kapitalizmus, alebo na opacnej strane komunizmus funguje len na idealoch a nie na realite. To co potrebujeme je spolocnost fungujuca na realnych zakladoch. Nie na dogmach a idealoch. Individualisti stavaju jednotlivca a vlastny nazor nad vsetko. Veria v usporiadanie spolocnosti na zaklade "dobrovolnosti". Kolektivisti veria zase vo vyssie dobro a v nazor vacsiny - demokraciu. Predstavme si Japonsko a ich problemy s elektrarnou, ak by kazdy pozeral len na seba. Nikto by nechcel riskovat a ist chladit reaktor. Ako to, ze sa najdu ludia ochotny riskovat vlastny zivot za zachranu Japonska ? Nikto ich k tomu nenutil a predsa to urobili. Ako to, ze sa nespravaju podla najlepsieho egoistickeho principu seba-zachovy ? Aj preto som prisiel na to, ze idealna spolocnost je zalozena na robeni toho, co je spravne. Niekedy to moze byt individualny zaujem, niekedy kolektivny zaujem. Vcera som pocuval Alexa Jonesa a jeho strachomaniu co siri na nete. Kazdemu radil utiect z Japonska. Nakupit jodove tabletky a zdrhnut. Viete si predstavit, keby takyto Alex Jonesovia boli vsetci ? Japonsko by uz nebolo. Preto hovorim - individualisti maju obrovsky strach zo smrti a strach o svoj zivot im zatienuje mysel. Myslia si, ze existuju len oni a nechapu ziadnemu inemu principu spravania. Kolektivisti vsak maju rovnaku iluziu. Uprednostnovat jednu skupinu pred druhou je obrovsky nezmysel. Kedysi si tiez 90% ludi myslelo, ze zem je rovna doska. Nemozme preto upalovat ludi s inymi nazormi. Jednoducho aj vacsina nemusi mat pravdu. A preto je demokracia rovnaka blbost ako republika. Prisiel som na to, ze jedine, co by ludia mali akceptovat ako autoritu je pravda. Ani skupinu, ani jednotlivca, ale pravdu - realitu. Nulova tolerancia pre klamstvo, loz, podvody a korupciu. Vedecky pristup k riadeniu spolocnosti. Nezakladat riadenie spolocnosti na nazoroch ludi, ale na faktoch. To je podla mna univerzalny princip pre riadenie spolocnosti.

A preto sa mi paci: http://www.zeitgeistmovement.sk, http://thezeitgeistmovment.com


QucienT   |   ip:78.141.74   |   2011-03-26  (15:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nevedomosť je príčinou utrpenia, už Buddha na to prišiel...


fidel   |   ip:91.148.11   |   2011-03-26  (16:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Musím súhlasiť s tibirom kapitalizmus je na koni nemá s kým v dnešnej dobe súperiť a tak to aj vyzerá všade kde vládnu kapitalisti tak idú štáty do kolapsu a zadlžujú sa veď to nie je možné aby štát bol ako čierna diera, všetci chcú vysoké platy a teplé miestečka keď boli dva tábori teda západ-východ tak sa propagandisticky predbiehali ale aj v skutočnosti čo majú lepšie a čo ponúknuť ľudom teraz keď nie je s kým súperiť a súťažiť tak to pociťujú už aj na západe ako tam strácajú vymoženosti čo ponúkal kapitalizmus lebo všade to je už pomaly jedno kde budeš žiť akurát to že na západe sa ľudia ešte tak neboja vyraziť do ulíc a štrajkovať ako u nás ale aj tak asi ťažko niečo vydobijú....


tibir   |   ip:91.148.24   |   2011-03-26  (16:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..asi tak fidel...celá Európa je čierna diera v ktorej miznú peniaze...Grécko, Írsko, Portugalsko, Španielsko...a postupne ďaľšie štáty

...stali sa príťažou pre svet...už sa žiadnou pomocou z toho nedostanú a ich kapitalistický systém v ktorom sa rozkráda vo veľkom si sám na seba nezarobí...

....ešte aj na to aby mali čo rozkrádať si musia požičiať...

bez zmeny tohto "zlodejského" systému budú už navždy potrebovať pomoc od druhých krajín...a kto ich bude navždy dotovať finančnou pomocou?...

a možno onedlho aj na nás prídu ich starosti....
fidel   |   ip:91.148.11   |   2011-03-26  (16:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toudy: Socializmus práve fungoval na tom že ľudia mali ISTOTY.
Kapitalizmus na CHAMTIVOSTI a VYKORISŤOVANÍ a NEISTOTE obyčajných ľudí čo sa musia u kapitalistov prosiť alebo báť aby neprišli o prácu a mali na lekára

a ideály tie nikdy nebudú dokonalé na tie sa vyser!!!
Kapitalisti a kapitalista ich nikdy nedá ľudom aby on neprišiel o svoje výhody a blaho.


fidel   |   ip:91.148.11   |   2011-03-26  (16:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sambaly máš + konečne sa nám ľudom začínajú otvárať oči a vďaka Tvojmu článku aká je realita kapitalizmu a čo všetko aj keď nie dokonalé bolo v socializme sme stratili za tú stratu ktorá držala ako tak životnú úroveň obyčajných ľudí môžme poďakovať pánom z 89teho netreba menovať poznáme ich všetci alebo väčšina veď peklo sa im odvďačí....


SH   |   ip:213.151.2   |   2011-03-26  (19:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  davno som nevidel pokope tolko negativistickeho myslenia.

buducnost sa nachadza v nasich terajsich myslienkach. takze ked mysli takto vecsina ludstva tak nas moc pekna buducnost necaka


joplins   |   ip:78.156.21   |   2011-03-26  (19:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SH..naozaj??

a co taky indiani.. zili si svoj slobodny zivot.. plny stastia,, a nevedomosti.. a zrazu sa tam objavili spanieli a portugalci,, a zacali im napichovat hlavy na ostepy...
ako mi vysvetlis ich nestastie??
aj oni si privolali na seba nestastie svojimy myslienkami o buducnosti?

sa mi tak zda ,ze citas privela pozitivistickej literatury


fidel   |   ip:91.148.11   |   2011-03-26  (19:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SH máš pravdu prevláda negativizmus ľudia myslia tak ako sa majú ak sa máš dobre si bohatý darí sa Ti, máš prácu tak naozaj si šťastný a myslíš pozitívne všetko sa odvíja od spoločnosti v ktorej žiješ a aká je životná úroveň, ťažko sa myslí pozitívne chorému, nezamestnanému,Koľko ľudí myslí od revolúcie pozitívne a väčšina ľudí sa má horšie alebo lepšie?! Zrazu je móda čítať a myslieť pozitívne za socíka som to nepotreboval a teraz sa s tím vrece roztrhlo za kapitalizmu nás k tomu nútia aj pomaly mať vlastného psychológa to nie je len pozitívne myslieť ale aj ako sa máš v systéme či si v ňom šťastný, spokojný a či máš nejakú perspektívu, istotu a potom je aj to šťastie a pozitívne myslenie príde.


fidel   |   ip:91.148.11   |   2011-03-26  (19:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Poznám veľa ľudí ktorí sa dali na pozitívne myšlienky a vstúpili do rôznych tzv. siekt že sa budú mať dobre a teraz prišli o majetky čo tam vložili o rodiny. No majú pozitívne myšlienky ale zároveň aj holé rite ale pozitívne naladení a takých potrebuje kapitalista a kapitalisti ľudí pozitívne naladených a nefrflajúcich ktorí nebude frflať a poslúchať ako robot alebo otrok, vyberte si...


anonymus   |   ip:78.141.69   |   2011-03-26  (20:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V prvom rade si treba uvedomiť že internetovým temnom si nenechám skaziť slnečný deň. Realita a informácie z internetu sa nemusia vždy zhodovať, zdravý sedliacky rozum ten vždy zvíťazí, neverím ak nemám dôkaz a mnoho krát sa to osvedčilo.


Groover   |   ip:217.119.1   |   2011-03-26  (22:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pozitivmus je naivita a hlupost dnesnej doby. Je to neporozumenie prirodzenej kauzality v dualite. New age hnutie je v zacarovanom kruhu fantazie. Velke svetlo vrha dlhy tien ;)

Neodsudzujte temno alebo zlo co sa deja aj vo svete. Je to potrebna vec a prirodzena kauzalita. Su to nasledky cinov ktore ludia robili. Iba toto je cesta ucenia sa a postupneho dozrievania.


Luciel   |   ip:213.151.2   |   2011-03-27  (10:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Tak a je to tu. Chcete mať predstavu kto a ako ovláda dnešný svet? Konečne mi skladačka začína pasovať. Nevedel som doteraz najmä ako si tí a tí eliťáci vlastne delia moc. V tejto knihe aj to autor objasňuje. Kliknite, stojí vám to zato:
http://afinabul.blog.cz/1103/edward-hendrie-odhalenie-tajomstva-velkeho-babylonu


Luciel   |   ip:213.151.2   |   2011-03-27  (10:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Sklamaním je, že tá kniha je zatiaľ iba v angličtine, ale potešiteľné je, že také niečo vôbec už existuje. Svetové udalosti dávajú za pravdu skutočnostiam naznačeným v recenzii na knihu.


Luciel   |   ip:213.151.2   |   2011-03-27  (11:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Sklamaním je, že tá kniha je zatiaľ iba v angličtine, ale potešiteľné je, že také niečo vôbec už existuje. Svetové udalosti dávajú za pravdu skutočnostiam naznačeným v recenzii na knihu.


joplins   |   ip:78.156.22   |   2011-03-27  (13:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  luciel..

cital som z tej knihy nieco.. no mam nieco podobne v slovencine..
zarazajuca kniha.. a myslim,ze sa dost podoba na "odhalenia babylonu"..

http://www.google.com/search?source=ig&;hl=sk&rlz=1G1GGLQ_DADK319&=&q=satanova+synagoga+PDF&aq=f&aqi=&aql=&oq=


Miroslav   |   ip:217.12.49   |   2011-03-27  (14:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobry clanok naozaj treba stym nieco uz robit ved uz naozaj nemame z coho zit v tejto "demokracii"


Groover   |   ip:217.119.1   |   2011-03-27  (14:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://rt.com/usa/news/zeitgeist-moving-money-utopia/


Pravyslovak   |   ip:213.151.2   |   2011-03-27  (20:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  K R E T E N I !!!


hrebenda   |   ip:95.103.18   |   2011-03-27  (21:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kniha Edwarda Henrieho Odhalenie tajomstva veľkého Babylonu mnohé vysvetľuje aj z diania na Slovensku.

Napríklad, 8.5% hlasov v posledných parlamentných voľbách pre KDH bolo získaných na základe predvolebného ohlupovania v kostoloch, bez ktorého by bolo KDH už mimo parlamentu. Tam keď sa prečítal tento list biskupov http://www.mosr.sk/18018/pastiersky-list-biskupov-k-parlamentnym-volbam-2010.php?pg=5 v kombinácii s týmto dokumentom http://cirkevruzbachy.webnode.sk/news/prosba-spisskych-knazov-o-podporu-kdh-v-parlamentnych-volbach/ , tak ovečkám (a baranom) muselo byť jasné, koho majú na Slovensku voliť.
A tak sa stalo, že kresťania prispeli k tomu, že nám vládnu Šorošovi zapredané duše, ktoré v prípade, že budú vládnuť celé funkčné obdobie, dokonajú dielo skazy – definitívne premenia Slovensko na kolóniu Západu.

Na tejto stránke http://www.revilo-oliver.com/rpo/church.htm. v článku HOW THEY STOLE THE CHURCH by Professor Revilo P. Oliver ( AKO ONI UKRADLI CIRKEV od profesora Revilo P. Olivera) sa píše:

...the Roman Catholic Church had been captured by the Jews and would be operated in their interests.
...Rímsko katolícka cirkev bola ovládnutá Židmi a koná v ich záujmoch.
Miro   |   ip:195.49.18   |   2011-03-28  (07:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Co jsme se naučili za 2065 let!!!

Rozpočet by měl být vyvážený,
státní pokladna by se měla znovu naplnit,
veřejný dluh by se měl snížit,
arogance úřednictva by se měla zmírnit a být pod dozorem,
pomoc cizím zemím by se měla omezit,
pokud Řím nemá přijít na mizinu.
Lidé se opět musí naučit pracovat namísto toho, aby žili z veřejné podpory."

Marcus Tullius Cicero v roce 55 před n. l.


Foxo   |   ip:82.132.24   |   2011-03-29  (10:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chcem len povedať že článok neprináša žiadne riešenia je len slovnou hračkou autora, pekne napísané ale k ničomu to nevedie, jedna rada : radšej vypnite večerné správy a choďte medzi ľudí ;) žite svoj život ako ho len najlepšie viete a možno budete niekedy šťastný, myslite len pozitívne a myslite viacej na seba ( samozrejme so štipkou šlachetnosti k okoliu )


jana   |   ip:217.12.55   |   2011-03-29  (11:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Foxo-vdaka za takyto clanok, pretoze aj ty si zareagoval prave nanho. Ak by nebol, nebude odozvy a tie nas posuvaju a otvaraju nam oci. Sambaly,dakujem!


JojoXY   |   ip:86.59.6.6   |   2011-03-31  (08:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A znovu bude len na ľuďoch dobrej vôle zhodiť kapitalistov z ich vyhriatej stoličky a vymyslieť niečo nové, pevne verím že lepšie. Časy ktoré onedlho nastanú budú preplesk pre celú našu civilizáciu. Mali by zobudiť každého z nás, aby sme bojovali pre spoločnú vec - SPRAVODLIVOSŤ!


andy   |   ip:188.167.5   |   2011-04-08  (22:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  autor obvinuje kapitalizmus,ale co teraz zazivame nie je kapitalizmus..dnes nas ovplyvnuju najviac politici v sucinnosti s bankarmi..zijeme v dobe kedy zisky su sukromne a straty spolocne,co sa tyka najma bank..to uz nie je kapitalizmus ale nieco ako socialisticky kapitalizmus..mohol by sa tu objavit aj clanok,ktory by nacrtol iny lepsi system aky mame terazdiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


osem + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Čo že ? Najšokojúcejšie video ake som videl

Video. Realita alebo Fikcia ?


Sulíkov “banán”.

Kult smrti

WikiLeaks - Video, ve kterém americká vláda nechává ...

Celosvetový mozog

Skorumpovaná medicína a kolaborujúce úrady

Archív

Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom House

Americká nezisková organizace Freedom House vydala nový žebříček svobody ve světě. Podle očekávání euroatlantické země jsou nejsvobodnější a „darebácké státy“ naopak nesvobodné.


Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko

Wikileaks - Ron Paul komentuje depeše o meetingu USA se ...

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.3584 s