19. August 2019
    
Prežila Hitlera a chce varovať Ameriku - Dolezite.sk

Prežila Hitlera a chce varovať Ameriku


  2013-01-02  (08:58)  |  Zo sveta
  45% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Prežila Hitlera a chce varovať Ameriku

Prvý krát keď som narazil na svedectvo pani Werthmannovej, nevedel som, čo si mám myslieť. Či je to, čo som čítal, naozaj pravda. Horúčkovito som si vygooglil jej meno a pozrel si video, kde osobne toto svedectvo rozpráva. Nenašiel som žiaden článok spochybňujúci faktickú pravdivosť jej svedectva. Je až hrozivé, nakoľko sa svet odvtedy ani veľmi nezmenil. Akurát je trochu civilizovanejší. Tento príbeh rozpráva pani Kitty Wethermanová. V čase, keď nastupoval Hitler k moci v Rakúsku, mala 10 rokov a aj napriek tomu si situáciu pamätá dosť jasne a podrobne. 

 

“To, čo sa Vám chystám povedať, ste pravdepodobne nikdy nepočuli ani nečítali v učebniciach dejepisu.

Som svedkom tohto príbehu.

Nemôžem Vám povedať, že Hitler ovládol Rakúsko tankami a zbraňami. To by som prepisovala históriu.

Sami sme si ho zvolili.

Zvolili sme si ho masívne – získal 98 % hlasov.” pripomína.

Kitty v tom čase nemala dostatočný vek nato, aby mohla voliť. V 1938 mala len 11 rokov.

“Všetci si myslia, že Rakúsko Hitler prevzal tankami a hrubou silou.

Tak to nebolo.

V 1938 Rakúsko zažívalo ťažkú ekonomickú depresiu. Skoro tretina práceschopných ľudí bolo nezamestnaných, inflácia dosahovala 25 % a 25 % boli úroky na bankové pôžičky.

Farmári a podnikatelia vypĺňali denne prihlášky na vyhlásenie bankrotu. Mladí ľudia chodili od domu k domu, žobrajúc za jedlo. Nie preto, žeby nechceli pracovať, ale skrátka nebolo kde.

Moja matka bola kresťankou a verila, že je potrebné pomáhať chudobným ľuďom. Každý deň varila obrovský hrniec polievky a piekla chlieb, aby nakŕmila chudobných a hladných ľudí – takmer 30 denne.

Keď sme sa pozreli na svojho suseda Nemecko – Hitler bol pri moci už od 1933. Tvrdili nám, že v Nemecku neexistuje nezamestnanosť ani zločinnosť, a občania majú vysokú úroveň života.

Nikto nám nič nehovoril o prenasledovaní nejakej skupiny ľudí, židov či akejkoľvek inej. Viedli nás k tomu, aby sme verili, že v Nemecku je každý šťastný. Ten istý život sme chceli v Rakúsku. Bolo nám sľúbené, že ak budeme voliť Hitlera, bude to znamenať koniec nezamestnanosti a že to bude obrovská pomoc pre rodiny. Bude sa pomáhať podnikateľom a farmári získajú späť svoje farmy.

98 % ľudí hlasovalo za anexiu Rakúska Nemeckom a za to, aby našim vládcom bol Hitler.

Strašne sme sa tešili”, spomína si Kitty. “Tri dni sme tancovali na uliciach a usporadúvali sa oslavy. Potom nová vláda otvorila obrovské kuchyne a každého nasýtila.

Po voľbách boli ustanovení do úradov nemeckí úradníci a ako zázrakom nastalo právo a poriadok. O tri alebo štyri týždne už neexistovala nezamestnanosť. Vláda sa uistila, že bolo vytvorených dostatok pracovných miest vďaka verejnoprospešným prácam.

Hitler sa rozhodol, že ženy by mali mať rovnaké práva. Predtým bolo zvykom, že rakúske ženy nepracovali mimo domova. Ľudia by odsudzovali zdravého manžela, ktorý by nedokázal uživiť svoju rodinu. Mnohé ženy v učiteľskom povolaní boli hrdé, že si mohli udržať zamestnanie, ktorého sa predtým museli povinne vzdať kvôli manželstvu.

Neskôr bolo zastavené cirkevné vzdelanie.

Vzdelávanie bolo znárodnené. Ja som navštevovala veľmi dobrú verejnú školu. Obyvateľstvo bolo značne katolícke, takže sme mali náboženskú výchovu v školách. V deň keď sme si zvolili Hitlera (13. marec 1938), som vošla do mojej triedy a namiesto kríža visel na stene obraz Hitlera, ktorý bol hneď vedľa nacistickej vlajky. Náš učiteľ, veľmi nábožensky založený človek, nám povedal, že sa už viac nebudeme modliť ani mať hodiny náboženstva. Namiesto toho sme spievali Deutschland, Deutschland, Uber Alles a mali telesnú výchovu.

Nedeľa sa stala Národným dňom mládeže s povinnou účasťou. Rodičov sa nikto nepýtal na zmeny vo vyučovaní. Bolo im povedané, že ak nás nepošlú do školy, tak im pošlú upozornenie. Po druhý krát dostanú pokutu v hodnote dnešných 300 dolárov. Keď neuposlúchnu po tretí krát, tak pôjdu do väzenia.

Potom sa veci začali zhoršovať.

Prvé dve hodiny v škole boli venované politickej indoktrinácii. Zvyšný čas sme venovali telesnej výchove. Po istom čase sme si to zamilovali. Zažili sme kopec srandy a športové náčinie sme dostali zadarmo.

Vždy po príchode domov sme rodičom rozprávali, ako úžasne bolo v škole.

Matka bola z toho strašne nešťastná” spomína si Kitty. “Keď začal nový ročník, mama ma zobrala z verejnej školy a dala ma do kláštora. Povedala som jej, že to nemala robiť, no ona mi povedala, že jedného dňa, keď vyrastiem, tak to pochopím a budem zato vďačná. Bolo to skutočne dobré vzdelanie, ale žiadna zábava. Na škole nebol žiaden šport, ale ani žiadna politická indoktrinácia.

Najprv som to nenávidela, ale neskôr som cítila, že to viem tolerovať. Raz za čas počas prázdnin som zašla domov. Stretla som sa so svojimi starými priateľmi a pýtala sa ich, ako sa im darí a čo robia.

Ich neviazaný životný štýl bol pre mňa alarmujúci. Nežili nábožne. V tom čase slobodné mamičky boli glorifikované ako matky, ktoré vychovávajú svoje dieťa pre Hitlera.

Prišlo mi neuveriteľne divné, že sa spoločnosť tak rýchlo zmenila. Ako čas bežal, uvedomila som si, ako dobre spravila moja matka, keď ma dala do kláštora. Že som nebola vystavená tomuto zvláštnemu druhu humanistickej filozofie.

Potom sa začalo s prídelmi jedla.

V 39-tom, keď začala vojna, bola ustanovená potravinová banka. Všetko jedlo bolo na prídel a bolo možné ho kúpiť len na základe poukazov. V tom istom čase bol prijatý zákon o plnej zamestnanosti, čo znamenalo, že ak ste nepracovali, nedostali ste poukazy na jedlo a vyhladovali ste sa na smrť.

Ženy, ktoré boli doma s deťmi, nemali žiadne schopnosti použiteľné na trhu, preto museli robiť práce vhodnejšie pre mužov.

Veľmi rýchlo nato boli zavedené povinné odvody.

 

Pre mladých ľudí – chlapcov i dievčatá bolo povinné odpracovať jeden rok v pracovných táboroch”, spomína si Kitty.

 

“Počas dňa dievčatá pracovali na farmách, a v noci sa vrátili do kasárni, kde dostávali vojenský výcvik rovnako ako chlapci.

 

Boli trénované ako protilietadlové gulometníčky a taktiež ako signalizátorky. Po absolvovaní pracovného tábora, neboli prepustení, ale boli nasadení v prvých líniách.

Keď som sa vrátila do Rakúska, veľa z týcho žien bolo emocionálne zmrzačených, keďže neboli pripravené na hrôzy vojny. Tri mesiace predtým, než som dovŕšila 18, som sa zranila pri leteckom nálete. Takmer mi  amputovali nohu, takže som bola ušetrená toho, aby som musela navštevovať pracovné tábory a absolvovať vojenskú službu.

Keď matky museli nastúpiť do práce, vláda ihneď založila jasle pre deti.

Mohli ste odovzdať svoje niekoľkotýždňové dieťa až do školského veku, 7 dní v týždni, kde bolo vaše dieťa pod úplnou opaterou vlády.

Štát vychoval celú generáciu detí. Prakticky zmizli matky s materinským citom, miesto toho sme tu mali ľudí školených v detskej psychológii. V tomto čase nikto nerozprával o rovných právach aj keď sme vedeli, že ich všetci máme.

Pred nástupom Hitlera sme mali veľmi dobrú úroveň medicínskej starostlivosti. Veľmi veľa amerických doktorov sa učilo na Viedenskej univerzite.

Po nástupe Hitlera bolo zdravotníctvo socializované – bolo zadarmo pre všetkých. Doktori boli platení vládou. Problémom sa stalo, že keď bola zdravotná starostlivosť zadarmo, ľudia za doktorom chodili naozaj s hocičím.

Keď prišiel doktor o ôsmej ráno, 40 ľudí už čakalo a nemocnice boli preplnené.

Ak ste potrebovali chirurgický zákrok, museli ste čakať aj rok či dva. Nebolo peňazí na výskum, pretože všetky sa naliali do socialistického zdravotníctva. Výskum na univerzitách bol zákonom zastavený, preto najlepší doktori emigrovali z Rakúska do iných krajín.

 

Vďaka zdravotnej starostlivosti sa dane vyšplhali až na 80 % z príjmov. Novomanželia dostávali vládnu pôžičku vo výške 1000 dolárov, aby si tak zabezpečili domácnosť. Mali sme aj rôzne vládne programy pre rodiny.

 

Celodenná výchova a vzdelanie boli zadarmo. Stredné školy prevzala vláda a školné poplatky boli dotované. Každý mal nárok na bezplatné veci ako boli lístky na jedlo, oblečenie či príspevok na bývanie.

 

Bola zriadená aj ďaľšia agentúra na monitorovanie podnikania. Môj švagor vlastnil reštauráciu, v ktorej boli rohové stoly.

 

Vládni úradníci mu povedali, že ich musí vymeniť za okrúhle, pretože niekto by si mohol ublížiť. Potom mu povedali, že by mal postaviť ďaľšie sociálne zariadenie. Bola to iba malá mliekáreň s pochutinami. Nemohol splniť všetky tieto požiadavky.

 

Takže čoskoro prestal podnikať. Ak vláda vlastnila veľké podniky a malé neexistovali, kontrola podnikania bola omnoho ľahšia.

 

Taktiež existovala ochrana spotrebiteľa.

 

Bolo nám vysvetľované ako máme nakupovať. Slobodné podnikanie bolo zakázané. Mali sme plánovacie komisie pre farmárov. Úradníci išli na farmy, spočítali dobytok a povedali, čo majú vypestovať a akým spôsobom.

 

V 1944 som bola študentskou učiteľkou v malej dedinke v Alpách. Dedinčania boli obklopení obrovskými horami, v zime boli vďaka tomu úplne odrezaní od sveta, čo spôsobovalo ich úplnú izoláciu.

 

Z toho dôvodu sa ľudia brali medzi sebou a potomstvo bolo niekedy postihnuté. Keď som tam prišla, bolo tam 15 duševne postihnutých ľudí a bolo mi povedané, že títo ľudia sú vhodní na manuálnu prácu.

 

Jedného, ktorý sa volal Vincent, som spoznala veľmi dobre. Bol školníkom. Jedného dňa, keď som sa pozrela z okna, videla som ako Vincenta a ostatných dávajú do nákladiaka.

 

Pýtala som sa svojej nadriadenej, kam ich vezú. Povedala mi, že ich berú na inštitúciu zvanú Štátny úrad zdravotníctva, kde ich budú učiť ako kupovať, čítať a písať. Ich rodiny boli nútené podpísať klauzulu, že ich nenavštívia aspoň polroka.

 

Bolo im povedané, že súkromné návštevy by narušili priebeh programu a zbytočne vzbudili túžbu po domove.

 

Postupom času začali ľuďom chodiť listy, že títo ľudia zomreli prirodzenou smrťou. Dedinčania sa nedali oklamať. Tušili sme, čo sa stalo. Títo ľudia odchádzali v perfektnom fyzickom stave a všetci zomreli do 6tich mesiacov. Hovorili sme tomu eutanázia.

 

Následne nám vzali naše zbrane.

 

Najprv prišla registrácia zbraní. Hitler povedal, že skutočná cesta ako chytiť kriminálnikov (stále ich bolo niekoľko) je registrácia zbraní pod identifikačným číslom. Mnoho zákon-rešpektujúcich občanov si splnilo svoju povinnosť a polícia im ich zbrane zaregistrovala. Nanedlho nato, polícia povedala, že najlepšie pre občanov bude, ak im zbrane vezme. Úrady už vedeli, kto zbraň vlastní, čiže bolo márne tomuto príkazu odporovať.

Neexistovala žiadna sloboda slova. Ktokoľvek niečo povedal proti vláde bol vzatý. Poznala som mnoho ľudí, ktorí boli zatknutí a to nielen Židov, ale aj kňazov.

 

Totalitarizmus neprišiel rýchlo. Trvalo 5 rokov, od 1938 až po 1943, kým bolo realizované úplne diktátorstvo  v Rakúsku. Ak by sa to stalo v jednu noc, moji krajania by bojovali do posledného dychu. Namiesto toho išlo o pomaly plazúci sa gradualizmus. Nakoniec ako  zbrane nám ostali akurát tak metly. Celý príbeh znie neuveriteľne, že štát kúsok po kúsku zničil našu slobodu.

 

To je moje svedectvo, ktoré som zažila na vlastné oči.

 

Je to celé pravda. Tí, čo sa plavia okolo sochy slobody, prichádzajú do krajiny neuveriteľnej slobody a nekonečných možností.

 

Amerika je skutočne najlepšou zemou na zemi.

 

Nenechajte Vašu slobodu vytratiť sa.

 

Po Amerike neostane miesto, kde by mohol človek príjsť.”

 

Pôvodný článok nájdete  - Žena, ktorá prežila Hitlera.

 

preložil: Roman Frnčo


Roman Frnčo
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
smartang . bohupyki56   |   ip:217.12.48   |   2013-01-02  (14:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to čo bolo s tou Amerikou na záver ????


afinabul . jyliqine73   |   ip:95.103.68   |   2013-01-02  (15:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LOLOVIA na Sk si zvolia ako prezidentku Radičovú, podporovať ju bude aj Bezák, Gál a IVO:
NWO na Slovensku: Radičovej mentálna sra*ka
http://afinabul.blog.cz/1009/nwo-na-slovensku-radicovej-mentalna-sra-ka
Kruh sa uzatvára
http://afinabul.blog.cz/1212/kruh-sa-uzatvara-i-cast
http://afinabul.blog.cz/1212/honosne-poslanie-zidov
Insajder Radičová na Rothschildovej konferencii
http://afinabul.blog.cz/1211/insajder-radicova-na-rothschildovej-konferenciiDavidB . lyjikovy79   |   ip:195.212.2   |   2013-01-02  (15:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Necital som to cele, ale je to tak aj dnes, prve umelo lud zdecimujme, vytvorme rozne ekonomicke a hospodarne krizy a potom nasadme figurku ktora im nasluduje aj modre z neba a bude pokoj.
Ved nie nadarmo sa hovori "Sluby sa slubuju a blazni sa raduju."lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-01-02  (15:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DavidB

Nepripadá ti táto doba rovnaká?
DavidB . lyjikovy79   |   ip:195.212.2   |   2013-01-02  (15:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer, kde si vycital ze mi nepripada rovnaka?
Ved pisem ze je to take iste dnes.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-01-02  (15:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hej morho detvo mojho rodu,ej beda tomu ,kto siahne kradmou rukou na moju zlobodu,

ej beda tomu,ked zobudím sa vdaka PánuBohu!!!


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.24   |   2013-01-02  (15:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Doba je dnes omnoho lepsia, ved setci utekaju do rakuska babkam rite utierat.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-01-02  (15:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  k článku,mne to priapdalo ako opis doby komančou,modrou ľuzou a zberbou,typu havel a spol


a je to totalný paškvil


v čase ked hitler nastúpil v rakúsku mala 10 rokov za 5rokov totalne ovladol rakuzko 1943


mala 15


ked hitler nežil a otravil sa mala o dva roky 17.tak ako mohla učiť za hitlera v škole po 18rokoch?


chodte do prdele manitulatorí a smerovači verejnej mienky,


ste tak dementní že nevietze ani počítať


ale tužite po moci a maone jak straky,


usa su chudaci ,su chudaci ľudia ešte viac ako mi,oni tam žeru hnoj od konca 1945,mi az teraz po nežnej,všetci v kapitalizme sme na tej istej ľodi,len makto sa tomu vyhne aby skončil ako otrok,len malo ľudi bude otrokarmi,nie ako teraz,keby svet išiel ako ide,ale je tu rok 2013 posledný rok na zmenu k dobremu,ak ju ľudia každy nevužije je to jeho chyba.koniec všeho zla sa blíži,ostane len dobro,a je len na vas či budete an konci roka tohoto dobro či zlo,aj vy prisluhovači sorošovej elity ani yv sa tomu nevyhnete,to je na tom to najkrajšie ,pred tým sa nik nesková....


LSNS . fynevala99   |   ip:212.55.24   |   2013-01-02  (15:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  židovská propaganda


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.24   |   2013-01-02  (15:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333
Ani ja ? Mam taku komorku aj gulašove konzervy som si tam už nanosil a takisto DVD a porno aby som sa nenudil ked to pride. Mam tam aj sud piva. Tak poraď čo mam ešte urobiť pre svoju zachranu ?


harry . paholenu0   |   ip:95.102.22   |   2013-01-02  (16:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je jedno,ci sa to co pride bude volat Hitler alebo NWO.Ludia sa v dobe rozmachu ekonomiky uplne vzdali rozumu ich otcov a dedov.A tak aj dopadnu,nie je z toho uniku.Clovek je velmi vyeba.. tvor.A nevie,ze vye.. len sam zo sebou.

Nuz co,taky je zivot.


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.24   |   2013-01-02  (16:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Harry neverim ze si zazil nejaky rozmach ekonomiky. O com to pises prosim ta.


Xerox . dotymote09   |   ip:74.82.64.   |   2013-01-02  (16:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pani zasadne vynechala priciny udalosti a venuje sa iba ich dosledkom a reakciam. Amerika je v tom namocena po usi a momentalne celia Britania a USA osudu ktoremu sa vdaka nimi vytvorenym vojnam v Europe vyhli. Propaganda v style Peto Sajic, Frankie Sebej,Ondo Dostal- neriesit priciny ale utocit na dosledky. Nakoniec s Dolfim to bolo trosku inak,podstatne inak. Ak by nedostal podporu od bank a priemyselnikov tak by nikdy nebol kancelarom Nemecka.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-01-02  (16:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xxerox


nene ak by nebol dostal podpori elitas židou zo sionu,ti si ho stvorili,tak ako papeža jana pala 2,tiež zaujímava zhoda ,hitler v prvej svet bojoval a bol navrhnutý na vyznamenanie a vieš kým židom,tak isto nad určitými židmi držal do roku 1942 ochranú ruku,kým nebol jasne že prehra zo stalinom,ked to už jasne bolo tak žid elita zo sionu ho hodila cez palubu,preto prestal držať ochranú ruku nad tyma židma čo držal,


tak isto jano palo 2 pracoval najprv v podzemnej organizaci počas druhej svet vojny,ktora pomahala židom,potom zrazu z ničoho nič skončil z herectvom,čo znamena že bo aj herec dobry,a išiel v podzemi študovať teologiu,aka zaujimava zhoda s peklom,že v podzemí,)a stal sa papežom po smrti jeho predchodcu,ktory bol papežom 33dni,aka zhoda že najvačší znami stupen slobodomurárov je 33stupeň.


harry . paholenu0   |   ip:95.102.22   |   2013-01-02  (16:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko,som z teba nejaky zmeteny.Ze si ty zo mna robis pi..?


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.1   |   2013-01-02  (18:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333 nerobia nahodou ti zidia aj kruzky okolo mesiaca co tak obdivujes?


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.24   |   2013-01-02  (18:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Harry
Nie nerobim si z teba pi.. Ziadny rozmach ekonomiky u nas na slovensku predsa nebol.
U nas si pamatam iba vymenu strategickych ekonomickych subjektov za farebne sklicka a zrkadielka.
Nieco podobne ako ked indiani vymenili Manhattan. Snáď si nemal na mysli tento ekonomicky strategicky ukaz zo strany zapadu za rozmach ekonomiky.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-01-02  (18:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  možno spytaj sa ich


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-01-02  (18:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ak mi niekto bude popierať že za hitlerom stala kapitalisticka elitas ktora tam je stale od roku 1600 a su to židia zo sionu, a stvorila ho na bolševika stalina,tak klobuk dole je nekonečne rozhladený


Pandemonium . darujete36   |   ip:178.41.22   |   2013-01-02  (18:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SVC, tvoju vsuvku som ohodnotil... :-DDD


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-01-02  (18:42)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  a ak ste tak rozhladený,ževerite tomu že sa narodil sam a z ničoho nič vyšiel až na piedestal nemeckeho nad naroda tak vas fakkt obdivujem,a nedivím sa že žeriete tu ohlupovaciu frazu,že kapitalizmus je o možnosti rovnakej pre všetkych,len treba byť šikovný.:)


potom sa fakt nedivím že chodite k volbam a volite jak ovečky do nekonečna


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-01-02  (18:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  polib radši katolikovi prdak nabuduce:)


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-01-02  (18:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  možno ti hodi dačo do zvonca


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.1   |   2013-01-02  (19:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333 ty si poriadne dopleteny, mudro hovoris ze hitlera stvoril kapitalizmus,ale co s tym maju zidia,snad nechces tvrdit ,keby zidia neboli nebol bi kapitalizmus,
len ty a tebe podobny zeriete ohlupovanie presne ako v tedy vsetko sposobili zidia, zacni uz konecne rozmislat, cele je to len vojna medzi nemajetnymi a majetnymi


Pandemonium . darujete36   |   ip:178.41.22   |   2013-01-02  (19:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sorry, SVC, ale moje prepracované tabuľky nepustia. Mimochodom, ohodnotil som aj tvoj brilantný vetný štýl, je vidieť že si skutočne študovaný pán doktor inžinier... Loooool!


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-01-02  (19:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mnjn presne ako hovoríš vojna mmedzi najmajetnejšimi a medzi majetnejšimi a nemajetnejšimi,

tí najmajetnejši bijuju proti tej skupine teda majetnejšimi anemajtenými,

a najmajetnejší su židia zo sionu,a ostatní su len tí čo im služia teda aj tí majetnejší,


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-01-02  (19:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pandaš

celkom dobre rozumiem tabulky finančneho ohodnoteia nepustia preto pri bozkavani prdaku ti je jedno ,že ide o katolika či?


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.1   |   2013-01-02  (19:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ved je jedno kto je najbohatsi,neidem ani skumat ako si dosiel k svojmu brilantnemu zaveru ,treba im zobrat majetok a bude to vibavene,hadaj ktore spolocenske usporiadanie im ho vezme?


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-01-02  (19:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no tak tonetušim skus:)


otvoreneoci . vymovepu87   |   ip:204.191.1   |   2013-01-02  (20:38)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Len hlupak najvyssieho zrna moze napisat, ze je to vojna medzi MAJETNYMI A NEMAJETNYMI. To len elita sa vam snazi vstepit nenavist a rozdelit na vrstvy aby vas laksie ovladali a jednym uzitocnym idiotom je i tento exot co napisal tuto vetu a vecsi exoti ktory mu za nu dali plus. V com bol rozdiel medzi prvou republikou a dneskom je , ze v prvej republike si ludia nezavideli ale prechovavali uctu jeden k druhemu toto nas drzalo po kope silnymi, dnes nebit komunizmu by sme boli jeden z najsilnejsich statov Europy. Komunizmus nas nielen pripravil o majetky a buducnost, ale aj zdravy rozum krtkovia.jozef . cucexuso04   |   ip:87.197.12   |   2013-01-02  (20:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to je nejaká Olbrajtovej sesternica, má ten istý satanský look.


333 . xohohaqo72   |   ip:85.216.14   |   2013-01-02  (21:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  n a oči

zas tu exceluješ:)


tak mala otazka ,presviedčači vyhod kapitalizmu,používaju z oblubou jednu formulku,že za prvej československej republiky sme boli 6najvyspelejší štát,len taka mala otazka je pre teba vyspelosť štatu to že ľudia nemaju čo jesťa chodia bosí,že robia na panskom od večera do rana a to aj 13čne deti namiesto toho aby sedely v škole,a robia preto lebo inak by umreli od hladu,je to podla teba vyspelosť ?


ocal . jusifumy19   |   ip:89.144.20   |   2013-01-02  (23:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  upozornoval som uz na to viac krat,otvorene oci,napis mi prosim ta,kedy bol na svete komunizmus a kde,otvor si uz ti tie oci,trepes nezmysli!


Vrtk . vapoqysa27   |   ip:84.47.41.   |   2013-01-03  (08:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Veľmi sa mi ten článok páči hlavne pasáž kde sa zdôrazňuje to čakanie na operácie .Znie to ako reklama na zdravotné poisťovne,žeby skryta reklama Penty?


otvoreneoci . vymovepu87   |   ip:99.241.18   |   2013-01-03  (17:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333 vazim si ta ako krestana ale inac si pomyleny a sprosty komunista, neviem pochopit ten mix krestan a komunista.
Pravdaze prva republika bola lepsie na tom jak na siestom mieste v Europe. Nasa zivotna uroven a vyroba nas na tu dobu radile na popredne miesta v Europe. Mali sme ovela lepsiu zivotnu uroven jak Rakusania, a taky Taliani sa nemohli ani zdaleka rovnat Ceskoslovensku. Dnes vdaka sprostym komunistom ste v srackach az po usi.


chi6 . rudeqywe7   |   ip:96.23.43.   |   2013-01-03  (18:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  otvoreneoci, alebo primitiv zaoceansky, vobec si na otazku 333 neodpovedal. Iba si zopakoval to, co si uz raz napisal. Mozno nie si schopny odpovedat alebo ta tesi, ze tu mozes donekonecna vygrcavat tie svoje zaostale nazory. Ak niekoho komunizmus pripravil o zdravy rozum, tak si to bol ty. Kapitalizmus ti tvoj rozum uz nevrati. Chybaju mu na to financie. A aj keby ich mal, tak si nieco vymysli, alebo ak chces vimisly, a nic ti nedaju. A furt si v srackach po usi.


chi6 . rudeqywe7   |   ip:96.23.43.   |   2013-01-03  (19:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tiez suhlasim s 333, ale aj s ostatnymi, ktori si myslia, ze ten clanok ma na rovasi modra luza, ktora snazit sa ovplyvnovat nase myslenie ma na dennom poriadku. Tato liberalna haved nas chce presvedcit, ze komunizmus je zly, pretoze nie je nicim inym, nez synonymom nacizmu. Zaujimave.


gazda . jydemogu82   |   ip:31.3.34.1   |   2013-01-03  (19:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to co malo znamenat s tou amerikou ma konci ? Omg!


otvoreneoci . vymovepu87   |   ip:99.241.18   |   2013-01-05  (02:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  chi6 ty debilko ja dobre viem jak vtedy ludia zili, niektore deti vstavali i stvrtej aby vyhanali kravy na pasu, naco mam pisat taketo veci ked to iste alebo este horsie bolo i inde vo svete. Dnes este stale tak ziju miliony ludi v tretom zvete. To tebe nestaci napisat a poukazat na zivotnu uroven.


chi6 . rudeqywe7   |   ip:96.23.43.   |   2013-01-05  (04:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zatvorenyrozum, ty americky hovnovies, taketo veci mas pisat asi preto, lebo si na ne bol pytany. K tomu tu ta diskusia je, ze ti umozni nielen pytat sa, ale aj odpovedat. Co tu miesas, ako bolo inde vo svete? Odbocujes schvalne od temy? Alebo je to tvoj argument na to, ze pocas prvej ceskoslovenskej republiky sme boli my vyspeli? Alebo ak chces, vyspely? Ano, dnes este stale tak ziju miliony ludi v tretom svete, vratane usa.


Nejmenovany . fydocahe91   |   ip:90.178.25   |   2013-01-05  (04:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hahaha...
otvoreneoci ty si pablb.. :D


otvoreneoci . vymovepu87   |   ip:99.241.18   |   2013-01-05  (06:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  chi6 a Nejmenovany dvaja debilkovia noze napiste preco a vdaka komu ste v takych srackach, len prosim nepiste o bankstroch, lebo za sociku ste ich nemali mali ste statne bankovnictvo a este kto svami vy-be-bal ked pri valovoch po neznej zostali ty isty hajzli.


ocal . jusifumy19   |   ip:89.144.20   |   2013-01-05  (10:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  otv.oci,neodpovedal si mi,nevies a trepes,!komunisti a komunizmus su tak od seba vzdialeny asi tak ako cirkev a boh,alebo KDH a krestanske hodnoty,uz som tu raz pisal co to je komunizmus,ale zopakujem,je to spolocnost uvedomelych ludi,kedze ludia su neuvedomely,tak tato spolocnost tu nikdy nebola!


Lubomir . kamoqaxa   |   ip:92.245.5.   |   2013-01-05  (11:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hej okaty

V jednej basni hovori matka vlast utecencovi "Opustis-li mne nezahynu. Opustis-li mne zahynes"


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.93.   |   2013-01-05  (11:46)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Roman Frnčo - k článku: "Nenašiel som žiaden článok spochybňujúci faktickú pravdivosť jej svedectva".

Nečudujem sa ,že sa k nej nikto nevyjadril. Týchto žido-sionistických kecov má už každý plné zuby, ako aj pravidla / podľa talmudu / žid žida musí chváliť.

Inak daj ten odkaz na video!diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Čína chystá novou světovou měnu krytou zlatem

Přišla mi dobrá zpráva od lidí kolem Matthewa: různé channelingové a vesmírné zdroje hovoří již dlouho o tom, že současná měna založená na dluzích bude nahrazena měnou krytou zlatem - a už je to asi opravdu tady!


Nigel Farage: Rozpadá se vám to

Ako vystúpiť z každodenného kolotoča peňazí? ...

Ako myslia bohatí a chudobní? Rozdiely sú markantné

The Union: The Business Behind Getting High CZ titulky

Modré z neba prerastá Markíze cez hlavu

Archív

Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)

Vzkaz pro NATO: Přestaňte lákat chudé a nezaměstnané mladé muže z Egypta, Tuniska, Pákistánu a Afghánistánu do svého odporného západního tažení do Libye, zastavte posílání těchto mladých lidí na smrt, přestaňte jim lhát o tom, kolik jim zaplatíte a přestaňte používat cizince k podněcování vašich děsivých, sobeckých, ropných válek v Libyi. Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl mít nějaké slitování pro krysy, které zaměstnává NATO jako nájemné žoldáky (v rozporu s mezinárodním právem) v Libyi. Teď ale říkám těmto mladým mužům, kteří byli vlákáni do této pasti příslibem tisíců dolarů… že budou zabiti a pokud nebudou zabiti, vrátí se domů bez peněz. V invalidním vozíku (najatém od NATO, nepochybně za cenu obrovských splátek). Paralyzováni. NATO bankrotuje a tisícovky žoldáků v Libyi přestaly bojovat, protože už několik týdnů nedostaly zaplaceno.


Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce...

Hlinové vystúpenie v parlamente

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Dane by sa mohli zrušiť a štát by dokázal existovať!

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.459 s