21. September 2019
    
Privatizácia zdravotníctva ? - Dolezite.sk

Privatizácia zdravotníctva ?


  2011-04-12  (22:53)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Privatizácia zdravotníctva ?

V poslednej dobe sme svedkami informácii ako zdravotníctvo krváca, ako poisťovne nepodpisujú zmluvy s neštátnymi lekármi. Dnes sme sa dozvedeli,že nemocnice nemajú peniaze a musia vyberať peniaze od pacienta lebo poisťovne ich tiež nemajú... A máme tu aj útok na terajšie RZP služby....

TAKŽE AKO TO BOLO DOTERAZ:

Doteraz sme síce vedeli , že nemocnice nemajú dostatok peňazí, že to si odnáša pacient menej kvalitnými podmienkami v nich. Ale bolo to akože OK a v kríze vlastne môžeme byť radi , že je to ako to je. Bolo to preto, lebo tie sú štátne a zisk z nich štát nepotrebuje. Dokonca ani vyrovnaný rozpočeť, načo aj, však štát má byť v dlhu, či nie?

To, že súkromné spoločnosti na laboratórnu diagnostiku ( zriadené zajačikom) boli  v pluse lebo majú pekné platby za výkony od všetkých poisťovní sme nevedeli.

Potom sú tu neštátni lekári, praktický, špecialiti.. skrátka ambulancie. Tí boli ako tak nastavení na to aby prežili, skrátka poisťovne im platili za výkony aby boli v pluse, ale zase im limitovali počty ( a tým aj krátili pacientov), logika, aby zase toľko neodoberali. Totiž, aby sme neboli naivní, Slovensko je malé, zajačik bol napr. urológ, a urológom to sype trochu lepšie ako iným špecialistom... Takže, skrátka , toto už bola nejaká forma privátnej sféry , a tam to nemôže ísť  od 5 k 9.

AKO TO MOŽNO BUDE?

No prečo teraz krátia tým drobným podnikateľom, vlastne živnostníkom = neštátnym lekárom, indivíduám ??? Lebo asi nastúpia "hypermarkety" = súkromné komplexy polikliník ( PROFI CARE , BEST CARE, YOUR CARE, YOUR FERA  ....etc),  predpokladám aj pekné napojenie na poisťovne, samo že súkromné..... v rámci   FIFTH TEAMU, JAaTYaPAaPI GRUPOŠKA etc.

A prečo zrazu tie úbohé nemocnice sú tak úbohé a MUSIAAAAAA vyberať od pacientov...No lebo peniažkov je máálo, a oni skrátka musia. Ale doteraz nemuseli. A teraz musia ,a prečo - no lebo už budú súkromné...., ASky. A toho mliečka z štátnej  kravičky Slovenka fakt nie je toľko .. pre farma firmy, poisťovne a ich správne rady, nemocnice a polikliniky a ich správne rady .....a tá  správna rada z nemocnice a.s.    (tiež   FIFTH TEAMU, AJaTY GRUPE etc.) nemôže íst raz do mesiaca na ministerstvo forlobing a raz do mesiaca na zasadnutie na bicykli, ale predsa na BMdoblejuv.

Čiže v skratke: už nestačí ryžovať len na poisťovniach,   na súkromných labákoch a farma firmách...iné je už predané ( inž. siete...)

                          takže ideme tunelírovať nemocnice, polikliniky, a kedže to nepôjde len z rozpočtu TAK BUDETE PEKNE PLATIŤ !!!

 

 


Aristoteles Hippokrates
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
martintrue   |   ip:195.80.18   |   2011-04-13  (09:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A toto je to co ma vie tak nas*at, ze kde je ta spravodlivost..
.. na vyplaty, odmeny a bonusy, to maju zm*di..

..ale na chod podniku to nee, to nee, to nemaju..

Bordel bol, je a bude..

Ja len cakam, kedy sa najde nejaky odvazlivec, co sa tomu postavy a k nemu sa pridaju vsetci ludia, aby konecne nastala zmena..

a mozno ma zeitgeist pravdu, peniaze su rakovina..DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-13  (11:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Citujem polokolegyňu z oddelenia anestézie a intenzívnej medicíny:

"Pani P. po podaní lieku L. na ambulancii A. mala alergickú reakciu, ktorá pokračovala anafylatickým šokom a skončila zastavením obehu. Pani P. resuscitovali, doviezli na OAIM opuchnutú, predtým udusenú, zmordovanú šokom a teraz dýchajúcu cez kanylu pomocou prístroja. 20 hodín na umelej pľúcnej ventilácii, obeh ( práca srdca a krvný tlak) udržiavali lieky kontinuálne prikvapkávané do žíl. Potácala sa pani P. v stratosfére, žila-nežila. Prežila po adekvátnej liečbe. Odpojili ju od prístroja, odpuchla, zvedavo zisťovala, že čo sa s ňou stalo .

Ďalšia pracovná smena - 8 hodín prešlo, tlak krvi normálny, opuch ustúpil, ba aj videla - viečka odpuchli. Ibaže na oddelení bolo natesno, viac pacientov ako postelí. Po 28 hodinách bola pacientka dýchajúca, obehovo stabilizovaná, prevezená na jednotku intenzívnej starostlivosti. Po ďalších dvoch dňoch odišla domov. Priaznivý priebeh ochorenia a liečby.

Hospitalizácia na OAIM ( Oddelenie anestéziológie a intenzívnej medicíny) bola poisťovňou zamietnutá.

Kde mala byť hospitalizovaná žena, ktorá bola v klinickej smrti ? Kam patrila?

Revízia revidovala a vyhlásila výsledok. Ak bola schopná dýchať po 20 hodinách sama, načo sme ju ďalej liečili, monitorovali a držali na OAIM ? Hneď sme ju mali preložiť, preto oni nezaplatia plnú taxu.

Nuž, nikdy sa pacient hneď po odpojení od prístroja „nešikuje“ na iné oddelenie. Počká sa, kým nie je stabilný.

Poisťovňa považovala hospitalizáciu za neopodstatnenú. OAIM/nemocnica naplnili klauzuly zmluvy, ale prečo bola na umelej ventilácii 20 hodín ? A prečo po 8 hodinách po odpojení, bola schopná existovať natoľko, že mohla ísť na jednotku intenzívnej starostlivosti. JIS je o iba stupeň nižšie v komplexnosti terapie za OAIM.

Čo z toho plynie ?

1. Pacient/ poistenec dostal liečbu, aká mu patrí - momentálne zdravý a spokojný, netuší, že za jeho liečbu sa nezaplatilo. Hovorím o záchrane života.

2. Poisťovňa nezaplatí – ušetrí. O to išlo. Koho bude po pol roku zaujímať či áno, či nie. Poistenca určite nie, ten už žije v inom dátume. Zaujímať to bude vedúceho lekára, primára, riaditeľa. A tí čo robia. Nech zdôvodňujú, že ako a prečo liečili, prečo sa im to podarilo za taký a nie onaký čas. Nech sa potrápia. Revízni lekár má svoj názor, neustúpi. Handrkujú, obhajujú. Nič. Ako keď tekvicu tlačíš do vody. Vypláva.

3. Kto roní slzy a líže labu ? Nemocnica. Ale veď a čo? Nemocnice sú štátne a na zdravotných poisťovniach „ryžovať“ nebudú! "
DamienKaras   |   ip:158.193.2   |   2011-04-13  (12:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pridám pár pikošiek.
Môj bývalý lekár ma požiadal aby som si k nemu do ambulancie nocil čisté papieriky lebo vraj on mi nebude písať názvy liekov ktoré si môžem alternatívne zakúpiť na vlastné papieriky. Moju manželku vyšetril pri žaludočných problémoch bez jediného dotyku a pohľadu.Odchádzala s predpisom na lieky za 15 eur. Ale vraj jej nič nebolo tak mohla ísť do práce...odťial išla potom sanitkou.
No a bývalý riaditeľ PB nemocnice je hajzlík, ktorý vlastnil firmu zatepľujúcu paneláky.Pár návštev v Bratislave a pred menom zrazu titul, no a potom riaditeľ nemocnice.Už to hovado odvolali, ale napáchal tam obrovské ekonomické škody a to by ma zaujímalo jeho odstupné.


martintrue   |   ip:195.80.18   |   2011-04-13  (13:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Presne DamienKaras a takychto ko*otov je viacej..

sak aj tie zeleznice - milionove dlhy a vinnik ziadny..alebo vychodniarske teplarne..alebo teraz tie nemocnice..

..ale boha vasho, ja raz vytiahnem valasku..

takto to predsa nemoze ist, ved my sa na toto nemozeme, len tak pozerat..


Kto ide so mnou :
- vypalit parlament!
- vypalit najvyssi sud a im podradene!adam   |   ip:195.80.16   |   2011-04-13  (13:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  už som to tu raz dal, je to síce 2008, ale platí aj pre 2011
hnonline.sk/.../c1-37660160-prijmy-statnych-riaditelov-krizu-nepocitili
dôvod podľa mikloša-hydry na privatizáciu je ten, že "štát je nedobrým hospodárom a súkromný sektor sa o správu postará lepšie".
žeby štát hospodáril v armáde a polícii efektívne :DDD, alebo sa dočkáme aj privatizácie armády a polície? ako v stredoveku si každý zemepán vydržoval svoju družinu.:O ???


adam   |   ip:195.80.16   |   2011-04-13  (13:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://hnonline.sk/2-37660160-k00000_d-79
oprava linku


Jarmila   |   ip:88.103.69   |   2011-04-13  (15:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vidím, že na Slovensku jedou mafiáni úplně podle těch samých scénářů jako v Česku. To znamená, že rozkradou poslední hodnoty, které ještě rozkradené nejsou- a tím jsou státní nemocnice. Pak u nás i na Slovensku budou v budoucnosti existovat stejné situace, že člověka, který si celý život poctivě platil zdravotní pojištění, klidně nechají zdechnout, protože se vymluví, že nesplnil nějaká kritéria. Ale zato kolem superboháčů typu zločince Havla bude poskakovat 16 předních odborníků, kteří se budou předhánět v péči o něj a starat se o každý jeho chrchel. Tito superboháči budou mít paradoxně veškerou lékařskou péči ZDARMA, protože bude na úkor všech těch tisíců chudáků, běžných občanů, kteří jim tu nákladnou péči a velmi nákladné operace zaplatí svým povinným pojistným. Pro ně však nákladné operace z různých důvodů nebudou, ale pro boháče budou vždy.

333   |   ip:85.216.14   |   2011-04-13  (19:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  treba sporit aby nmali sukromne zdravotne poistovne zsik co natom,ze pacienti budu umierat vsak su chudoba,vsak je to spravodlive.ze s toho co povine vyberu zo zakoneho zdravotneho poistenia a usetria na pacientoch je ich zisk dokonca legalny vsak to potvrdil aj nas nezavysli ustavny sud po zastreleni pravnika valka,na vystrahu ,aby to odobrili ty co chceli inak.a potom sa tu miklos radoval ako fajn rozhodol nezavysli ustavny sud.ze cez pentu moze zas okradat a ryzovat.


JanaKatarina   |   ip:178.40.21   |   2011-04-14  (08:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jarmila, to s tym zlocincem Havlem mas rech.


Luciel   |   ip:213.151.2   |   2011-04-14  (12:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Presne sa napĺňa scénar, ako ho už načrtol sociológ Jan Keller,takmer všetko čo má nejakú hodnotu je už sprivatizované (rozumej za babku zhabané). Teraz sa banda nenažrancov vrhá na verejný sektor, kde sa dá krásne ryžovať za štátne peniaze, teda naše peniaze. Takže vážení, čaká nás len zahlen zahlen und zahlen.


Paa   |   ip:188.167.8   |   2011-04-14  (12:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja len doplním a stavím sa, že za pomerne krátky čas budú v tichosti sprivatizované aj všetky hrady, zámky, kostoly, chrámy, kaštiele, či už zrúcaniny, alebo čiastočne opravené ruiny. Všetko sa to samozrejme bude prezentovať ako záchrana nášho kultúrneho dedičstva...


Oban   |   ip:188.167.4   |   2011-04-14  (12:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  martintrue

Súhlasim íplne treba parlament aj z celým paralemntom uplne bez vínimky všetkých tam zapáliť a nechať to zhorieť do tla. A Robiť brutálne kontorly všade či ľudia v štátnej správe od posledného robotníka až po najvyšších riaditelov a manažment a kontrolovať a orbiť bruálne previerky či majú vzdelanie skusenostia hlavne výsledky na to aby to tma mohli riadiť a či sa nenájde ozaj niekto v tej nemocnici fabrike či na urade práce ktorý je ovela kvaliafikovanejší na to aby riadil daný podnik. Skončiť toto vydrbané rodinkárstvo a nekvalifikovaného vedenia v podnikoch nemozem sa už na to dívať. Ale to tosa nikdy neskončí pokiaľ budú pniaze na tomto svete. A pri peniazeoch by trebal opri tejto čistke začať.


martintrue   |   ip:195.80.18   |   2011-04-14  (13:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vcera sa bola tlacovka na ta3:
Kauza SDKÚ-DS zostane bez trestu.

Šéf Daňového riaditeľstva Miroslav Mikulčík, ktorého do funkcie vybral minister financií Ivan Mikloš (SDKÚ-DS) tak zostáva vo funkcii napriek tomu, že práve jeho rozhodnutie viedlo k tomu, že daňový úrad v metropole východu sa nasťahuje do budovy, ktorej prenajímateľom je spoločnosť Nitra Invest za ktorou stojí šéf nitrianskeho zväzu SDKÚ-DS Ondrej Sčurka.

Za Mikulčíkovo rozhodnutie sa okrem Mikloša a Radičovej postavil navyše aj predseda SDKÚ-DS Mikuláš Dzurinda. Tak ako ostatní jeho spolustraníci, aj Dzurinda pripomína, že vďaka prijatiu ponuky nitrianskeho šéfa SDKÚ-DS, ušetril štát približne 700-tisíc eur ročne.

"Je nesporné, že toto riešenie je efektívnejšie, lacnejšie a prinesie Slovenskej republike významné úspory. Celý proces je transparentný a podľa zákona, ktorý sme schválili my," tvrdí Dzurinda.

Šéf SDKÚ-DS tiež poprel, že by víťazná ponuku nevzišla z riadnej súťaže.

"Je na zadávateľovi, akú metódu obstarania zvolí. Neviem posúdiť, či sa dá nájsť efektívnejšie riešenie inou metódou," poznamenal Dzurinda.

..a toto je jeden z prikladov oje*ov..

..sak ONI sa len ohanaju zakonmy z roku 2004, ktore, vznikli za Meciarovej vlady a pritom ho setci doje*ali, ale to ze tie zakony im vyhovuju to je OK.. do pi*e s takymito ludmi..

..ZAKONY su ZLE a preto je to tak..dolly00   |   ip:46.34.240   |   2011-04-14  (21:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nemocnice fungovali tak, ze oddelenia ktore boli ziskove pokryvali straty oddeleni ktore nemohli byt z podstaty ziskove.
lenze tie ziskove sa privatizovali ako prve-vid. tie laboratoria, navyse este sposobom (je to od manzelky lekara pohybujuceho sa v tom), ze ked uz vedeli ze to bude ich, este za statne nechali pracoviska vynovit.
takto zdecimovany kolos, pripraveny o prvky ktoreho zivili teda nemoze prezit. je to strasne ako je cely system propagandy nastaveny tak, ze ludia nedokazu vidiet celky, kratkozrako sutazia so susedmi kto bude bohatsi, alebo len pisu ci hovoria o tom bez cinu.
novinary, umelci, hambite sa, pretoze je to vasa praca kritizovat a odhalovat zle vrtochy moci, zjednocovat ludi (vid 'umelecka' kampan proti ficovi (nech je akykolvek)).


palo   |   ip:77.234.24   |   2011-04-14  (22:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Co mozes cakat od tych tajtrlikov novinarov a umelcov. Ved oni sa maju dobre. Si myslis ze preco prvy "umelci" vykrikovali v 89, chceli nase dobro a my sme im ho dali. V minulosti spevak, herec alebo iny umelec bol chudobny a robil umenie preto ze ho to bavilo a ze to bol jeho zivot. Teraz to robi jedine pre peniaze, a preto ze sa mu nechce pracovat a chce zarobit.
A takito robia tomuto systemu kampan a vykrikuju aki sme slobodni ze mozeme cestovat a podobne, no to ze clovek co poctivo pracuje moze cestovat jedine do roboty a nazad uz nepovedia.
Co verejnoprospesne sa vybudovalo za 20 rokov "slobody"?
Vsade sa stavaju len Tesca, a podobne chramy konzumu. Ale na nic verejnoprospesne niesu peniaze a kde su peniaze? V sukromnych vreckach zlocincov. A obycajny clovek moze skapat v blate. Co bude ked sa rozpadne a rozkradne aj to co este zostalo?meff   |   ip:195.91.94   |   2011-04-14  (23:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Presne si to vystihol/vystihla dolly00. Zdravotnictvo ako celok mohlo celkom sluzne zit a fungovat. Lenze ONI sprivatizovali tie ziskove ceresnicky. Labaky, röntgönove pracoviska, magneticku rezonanciu... Statu nechali len tie malo ziskove popripade stratove veci. Tak isto sprivatizovali kotolne co vykuruju nemocnice. U nas si to odniesli pacienti. Lebo nebola urcitu dobu tepla voda v nemocnici. Pretoze nemocnica nebola schopna platit drahu teplu vodu.

Vzdy sa zhacim ked pocujem ze zdravotnictvo ma byt ziskove. To je to iste ako by mali byt ziskove kniznice alebo verejnopravna televizia. Alebo si predstavme akoby mali byt ziskovy poziarnici ci vojaci. Su to verejne sluzby predsa.

Za socializmu bolo naozaj lepsie. Sice sme zili skromne ale zili sme. Teraz budeme len zivorit.

Ked sa herci v TV bavia o vyhode "demokracie" tak vzdy argumentuju ze za socializmu boli rady na banany a ze nic nebolo dostat. Kaslem ja na banany... Ale aspon bola skoro nulova kriminalita. Popripade bola len vo velkych mestach. V dnesnej dobe ta aj malom mestecku moze za bieleho dna postihnut nestastie v podobe nejakeho prepadu, vrazdy a podobne. A za socializmu nevyskakovali ani cigani ako vyskakuju teraz. Som rad ze nezijem na vychode Slovenska pri nejakej ciganskej osade.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-15  (06:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  meff absolútny súhlas.


Jarmila   |   ip:88.103.69   |   2011-04-15  (08:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bylo by dobré Jano Katarino, aby řadoví občané změnili svůj slovník a každého politika, který se dopustí proti občanům nějakého zločinu, tak aby ho VEŘEJNĚ, všude na internetu a při každé příležitosti nazývali nikoliv politikem, ale zločincem. To je to pravé označení pro tenhle druh lidí, kteří si hrají na politiky, ale ve skutečnosti to jsou praví a nefalšovaní zločinní mafiáni. Tak například když ministr zdravotnictví Heger se dopustil toho, že od podzimu budou zavedeny poplatky v nemocnici 100 Kč za den a za návštěvu u doktora se bude platit poplatek 50 Kč, tak se tímto protilidovým činem zařadil mezi zločince a jiný název než zločinec si nezasluhuje. Tento člověk moc dobře ví, že tímto činem znemožní mnoha chudým lidem přístup k léčbě. Přesto VĚDOMĚ dělá zlo a vědomě porušuje i ústavu, kde se píše, že lidé mají mít přístup k léčbě zdarma.

Když si vzpomenu, jaká jsem v socialismu byla antikomunistka, ale teď vidím ty konce, kam až je ochotný mafiánský kapitalismus zajít, tak jsem z toho na mrtvici. Vždyť ONI chtějí odbourat veškeré sociální jistoty a zavést zde divoký, otrocký dickensovský kapitalismus 19.století. Vzpomínám si, že moje máma, chudá dělnice, dostala v socialismu třikrát lázně zdarma- dovede si někdo představit, že by ty lázně dostal i dnes zadarmo? Tohle je ten jejich pokrok v čase?
Oli63   |   ip:88.212.36   |   2011-04-15  (08:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 dolly00 | ip:46.34.240 | 2011-04-14 (21:47)

>> nemocnice fungovali tak, ze oddelenia ktore boli ziskove pokryvali straty oddeleni ktore nemohli byt z podstaty ziskove.

Ľudkovia boží, vysvetlite mi AKO MÔŽE BYŤ NEMOCNICA ZISKOVÁ ????????
Kde sa tam preboha ten zisk tvorí ??????
Čo je ZISK nemocnice ?????
Kus močového mechúra ???? Alebo pečene ??? Čo sa zvýšilo z operácie ??? predám inému pacientovi ??? To je ZISK ???
Preboha.
Nemocnica predsa nie je turecký trh.
Alebo áno ?
Znamená to, že sa s lekárom viem dohodnúť na cene výkonu a môže mi dať zľavu ?
Alebo budeme využívať AKCIE ???
Zľava na ľadvinu dnes 50% - platí týždeň ???
Ako to kua je ???


palo   |   ip:77.234.24   |   2011-04-15  (09:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  za vsetky vykony v nemocnici by mali platit zdravotne poistovne. A tie ziskove oddelenia znamenaju ze poistovna zaplati viac ako boli vydavky oddelenia. Napriklad za rozbor krvi zaplati poistovna 30eur ale naklady boli len 5 eur, teraz tych 25 eur ide do sukromneho vrecka, namiesto do kasy nemocnice. A opacne, nejake oddelenie, napriklad interne lozkove ma naklady na starostlivost o pacienta dajme tomu 30 eur na den, ale poistovna zaplati len 5 eur, takze 25 eur chyba, normalne by ho mali dostat z oddelenia ktoremu 25 eur zvysilo.
Ja som to pochopil takto, ak nespravne tak sa ospravedlnujem ,niesom odbornik na zdravotnictvo.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-15  (09:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  palo tak nejak to funguje. No problémom sú platby od poisťovní. Ak ležíš rozsekaný na aro, behá okolo teba za 15 ľudí, labáky, krvná banka, stroje, priestor, materiál....cena sa šplhá cca do 700€ za deň. Príde chlap z poisťovne a povie ti že to a to si nemal použiť a nezaplatí to. Napr ideš trikrát na NMR, zaplatia len raz, lieky na spanie a proti bolesti zaplatia len polovicu...atď. Takže strata je extrémna.


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2011-04-15  (09:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ježiši ľudia...čo to tu meliete.
Problémom je TVORBA ZISKU V NEMOCNICI...
Zdravotníctvo preboha nemôže byť ZISKOVÉ. Nemôže byť ani STRATOVÉ. To nie je trh so službami, keď mi ide dobre tak si kúpim nový skalpel, keď mi ide zle tak budem rezať zubatým nožom.

Najlepší rozbor krvi, dnes iba za 1 Euro. Dostanete taký rozbor aký nikde inde. Najlepšie výsledky, najkvalitnejší výpis ? - TAK NEJAK SI PREDSTAVUJETE KONKURENČNý BOJ V ZDRAVOTNÍCTVE ?
Alebo nik Vám to nespraví lepšie ako my...príďte k nám na CT alebo MRI

Silne mi to pripomína BANKOVÉ PRODUKTY. Je to síce picovina, ale ovce to už berú ako normálny fakt a nik sa nad tým nepozastaví....palo   |   ip:77.234.24   |   2011-04-15  (11:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Oli63, tomu sa cudujes v dobe ked aj ludia su tovar? Ked sa im hovori ludske zdroje, ziva sila? Je to chory system, novodobe otrokarstvo ale velmi premakane tak aby si ludia mysleli ze su slobodni a maju na vyber, no v skutocnosti maju na vyber len z toho co im oni ukazu.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-04-15  (11:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Oli63. zdravotnícka služba môže vykázať zisk. Tak ako v mojom prvom komente hovorím o opaku. Za službu, ktorú nemocnica poskytne pacientovi dostane nejaký balík peňazí - mal by to byť balík, ktorý zaplatí všetky náklady - v prípade hospitalizácie na aro po nehode: stabilizácia, prevoz, diferenciálna diagnostika, funkčná diagnostika, rádiodiagnostika, farmakologická a chirurgická liečba, fyzioterapia, psychoterapia.

Rozdiel je len v tom, že jeden pacient bude potrebovať 3x rtg, niektorý len raz. Prvý by mal byť zaplatený z poisťovne v plnej miere, za druhého dostane tú istú sumu, ale vykáže zisk - rozdiel dvoch rtg ktoré neboli treba...
333   |   ip:85.216.14   |   2011-04-15  (15:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   nemocnica nemusi vykazovat zisk je statna staci ak dokaze hospodarit tak aby nebola v strate.,problem a hlavny je to ze poistovne nechcu a hlaven sukromne nechcu zaplatit to co bolo pre pacienta potrebne a dolezite,aby mali zisk,logicke je ked niekto vybera peniaze zakonom odobrene ako zdravotne poistenie,tak by nemal mat vobec moznost tvorit zisk lebo zakonite ho tvori setrenim na pacientoch a ich starostlivosti.poistovne by nemali byt sukromne mali by uplne minimalizovat svoje naklady na svoju prevadzku,najlepsie tak ze by ich mali zrusit a stat co vyberie peniaze mal by automaticky prerozdelovat na statne nemocnice.naco je zdravotna poistovna je to uplne zbytocny medziclanok ktory cica len peniaze ktore by inak mohli a mali skoncit v nemocniciach,podotikam uplne statnych.,ale to by tu nesmeli byt hyeny nazivane polittici ktory sa nestitia nicoho a chcu ryzovat stale a na vsetkom. a hlavne na chorych ludoch to dokazu fakt len hyeny ako miklos ktory odobril im tvorbu zisku a loboval za nu.stat by mal vyberat si peniaze na zdravotne pistenie za cely rok,tie by mal potom vsetky prerozdelit na nemocnice a ponechat si rezervu,a tie nemocnice by mali si na rok z toho hospodarit a co si usetria by mali mat na buduci rok k tomu co dostanu zas na rok.poistovne su uplne zbytocne.


alfo   |   ip:85.216.16   |   2011-04-15  (15:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vysvetli mi niekto kde mizne mojich takmer 1000 evro rocne, co odvadzam do zdravotnej poistovne??? ked som chory cakam u doktora 3-4 hodiny v priemere, ak sa tam vobec dostane, doplacam za vysetrenia a ked ma mali operovat tak som nemal miesto. 2 roky som cakal na operaciu...dobre, nech zrusia zdravotne poistovne a verim ze za 1000 eur rocne budem mat zdravotnu staroslivost u sukromnika omnoho lepsiu...


adam   |   ip:78.98.196   |   2011-04-15  (15:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  alfo
čosi podobné s ošetrením sa stalo aj mne.
naše elity to s nami myslia predsa dobre, to čo platíš do zp máš zároveň taký zájazd, ktorý je v toho cene.
papaláš si musí zájazd draho zaplatiť a ty to máš v cene!


Oli63   |   ip:88.212.36   |   2011-04-15  (17:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  >>nemocnica nemusi vykazovat zisk je statna staci ak dokaze hospodarit tak aby nebola v strate

NEMOCNICA NEMÁ S ČÍM PODNIKAŤ ALEBO OBCHODOVAŤ. So zdravím sa nepodniká a neobchoduje. Nemá produkt ani službu na podnikanie. Zdravotníctvo je stále náklad, bolo a bude. Nikdy nie výnos (nehovorím o výrobcoch liekov). Hospodárenie nemocnice nemôže byť predsa závislé od počtu roentgenov.
To ELITY zaviedli trh tam, kde byť nemôže a nemá.
A ovčania veselo diskutujú o následkoch a tvária sa že príčinu nepoznajú.

Presne ako súčasné zdravotníctvo. Snaží sa liečiť následky a nie príčinu. Lebo liečiť následok stále dookola je podstatne ziskovejšie ako nájsť príčinu a zabezpečiť jej neopakovateľnosť.

333   |   ip:85.216.14   |   2011-04-15  (18:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Oli63
asi si ma moc nepochopil tu ide o to ze tebe ako choremu vykonaju urcite ukony aby ti pomohli a tie im ma preplacat poistovna zdravotna v ktorej si .ona berie od teba peniaze lebo je to zakonom povine,ale ked ma platit za teba nemocniciam co ti urobili za lekarske ukoni tak nechce ,a setri kde lenmoze aby mala zisk.cize nemocnice nemozu mat zisk ale to ze poistovne zdravotne sukromne maju zisk je v poriadku teda ci?nemocnica nie je len to ze tebe pomozu su to ja naklady na mzdy elektriku kurenie vodu a na lieky a pristroje,na to vsetko treba peniaze aby bola zabespecena skutocna a dobra straostlivost o pacienta,a este musi byt v stave prijat vela pacientov anpr po nehode dvoch autobusov a lebo nieakej katastrofy,co asi uz teraz by bol velky problem a nie to este ked zrusuia lozka vramci setrenia ,a to dalsih 5000,na to vsetko nemaju nemocnice a su v dlhoch ale poistovne za ziadnu pracu ani len osetrenie maju mat zisk z toho co ludia si platia ako poistenie je troska na hlavu.je to len pijavica na tomto chorom systeme.miklos sa kasal ze ak zakazeme zisk zdravotnej poistovni tak musime zakazat vsetkym podnikatelom a firmam mat zisk ale neak zabudol ze poistovna zdravotna je o niecom inom ,ze tam ludia musia zo zakona platit,ze nevitvaraju ziadne vyrobky ziadne sluzby na to aby mohli tvorit zisk ,proste je to len ciste okradanie ludi ktory si platia zo zakona zravotne poistenie,to nie je to iste ako ked obchodnik kupi lacnejsie a preda drachsie ,lebo nik zo zakona nie je mu poviny platit,tak isto niekto co vyraba cvyrobok tak je len na jeho sikovnosti ci dokaze lacnejsie vyrobit ako predat ale zdravotne poistovne su uplne o inom.to je skutocny dovod preco nemaju nemocnice peniaze,lebo oni platia ,len tak aby ich ako tak udrzali v chode,a zbytok ten prebytok co aj tak chyba nemocniciam si preleju na skuromne ucty,a statna zdravotna na co ej tolko pobociek tam ,a kazdy riaditel a veduci v kazdej jednej a neberie par 100ecok ako obycajny pracujuci za strojom,a este kopa externych firiem co pre ne vykonava sluzby za nemale a nafuknute peniaze.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-04-15  (18:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a preto by bolo lepsie keby stat rozdeloval nemocniciam z ytch penazi co ludia povine platia na zdravotne pistenie,a ty ked ochories tak by ta mali osetrit bez platne,a nie umoznit aby tie peniaze boli rozkradnute cez rozne poistovne zdravotne a zo statnej cez rozne firmy.proste preto nie su peniaze v zdravotnictve le bo skoncia idne ako maju.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-04-15  (18:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  moja maminka bola strasne chora a dostala pristroj ktory potrebovala na prezitie,vramci setrenia poistovni zdravotnych dostala ho poriadne neskoro,co ju zabilo.ten stroj bol v prenajme od sukromnej firmy ata firma to samozrejme nerobila zadarmo a bez zisku.zasol som ze toto moze niekto umoznin vsak mame statnu zdravotnu poistovnu kde bola poistena,preco nemala takehoto technika a stroje tato poistovna ale prenajimala si ich od sukromnej firmy?toto je nic len ciste okradanie a hyenizmus, preto neiesu v zdravotnictve peniaze,lebo nech mi netvrdi nik ze je to lacnejsie ked si cih prenajmu od sukromnika ako keby mali vlasne a technika.toto je chotry system ktory treba zmenit.vdaka takymto hyenam co sedia v politike a umoznia toto namiesto toho aby tomu zabranili,vdaka nim umieraju ludia a zbytocne.


meff   |   ip:195.91.94   |   2011-04-15  (22:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Najhorsie na tom je ze s tym nic nespravime. To by sa musel nasrat cely narod a spravit krvavu revoluciu. Nezachrani nas ani pan Boh, ani dobri mimozemstania. Ani iny osloboditel. Mozno jedine celosvetova prirodna katastrofa. Znicia sa statne systemy, previezanost na urady. Nebudu banky, policia. Bude stredovek. Nebude elektrina ani benzin ani internet. Vzniknu akesi lokalne samospravy. Bude si velmi zle. Ale myslim ze ludia preziju a snad potom vybuduju iny system.


meff   |   ip:195.91.94   |   2011-04-15  (22:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  oprava: ...Bude asi velmi zle. Ale myslim ze ludia preziju...


Mefistofeles   |   ip:78.102.13   |   2011-04-16  (22:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hlavní věcí je to že platíme zdravotní pojištění a za všechno musíme tzv. připlácet! Prasata u koryt si stavějí hrady,zámky a letní rezidence u moře za peníze na naše zdraví! Jak to dělali komouši těch 40 roků že bylo bezplatné zdravotnictví? A taky kradli! Tím se komoušů nechci zastávat. Myslím že nejrychlejší cestou k nápravě je zbavit se všech rudých modrých i oranžových vyžírků a volit strany které vedou normální lidé. První dělnickou stranu rozpustili proto že se prasata báli o koryta! Je nejvyšší čas začít něco dělat! Vypráskat všechny ty zlodějské xindly a zloděje protokolárních per, kteří dělají jen ostudu po celém světě. Myslím tím konkrétně Klause!!! http://www.youtube.com/watch?v=RBTOkSsdr38


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-04-16  (23:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mefisto
ty si prišiel na to, čo je Klaus zač? U vás je ikonou. Tento hochštapler dokázal oblbnúť celý národ, také čosi sa už dlho nikomu nepodarilo. Vraj si vás zastáva v boji proti Bruselu... Veľké H! si zastáva. Bol to trik na zvýšenie popularity. Vyšiel dokonale.
Ale teraz keď sa u vás situácia upokojí a zlodeji sa zase zbratajú, to by mohol byť Klausov koniec. Na povrch vyšla špina najšpinavšia, a to ako nič, karavána ide ďalej? Ľudí by taká drzosť mohla docela slušne nasrať.


sxg   |   ip:178.41.57   |   2011-04-17  (15:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súkromné zdravotné poisťovne majú zhltnúť viac peňazí na prevádzku

http://spravy.pravda.sk/sukromne-zdravotne-poistovne-maju-zhltnut-viac-penazi-na-prevadzku-1iv-/sk_ekonomika.asp?c=A110412_130333_sk_ekonomika_p01


Mefistofeles   |   ip:78.102.17   |   2011-04-17  (15:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ten čurák nás zostudil před celým světem na mnoho let!!! http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-politika/151731/chile-se-zlobi-zadna-propiska-umelecky-skvost.html http://www.youtube.com/watch?v=XbGNk-9J7VM http://www.youtube.com/results?search_query=czech+president+chile+&;aq=f http://novini.dir.bg/news.php?id=8417792 http://www.tvevropa.com/bg/news/entertainment/view/51030 http://www.kp.ru/daily/25668/829665/ A všechny dobře pobavil svou chamtivostí, hrabivostí, nepodstivostí a vysraností! Stydím se za toho cypa ve funkci prezidenta CZ který se drží koryta jak hovno košile a žáden výsledek!! Kromě toho že všechno rozkradli a uděluje milosti zločincům a cigánským zlodějům! Říká se vrána vráně oči nevyklove! Nejlepším prezidentem ještě za ČSSR byl Ludvík Svoboda to byl chlap s kulama jak se u nás říká. Prošel dvěma světovýma válkama kterých se jako voják sám zůčastnil Toho chlapa z velkým CH si musel vážit snad každý ČECHOSLOVÁK! Ale když vidím toho modroptákovitého xindla jde na mě blití!!!


adam   |   ip:95.103.23   |   2011-04-17  (15:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no keď je tu téma o svinstve, tak pozrite čo píšu dokonca už aj na stránkax plnýx prasačín
http://www.stastnevdovy.cz/videa/ostatni-temata/zdravotnictvi-v-usa.html


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-04-17  (20:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Svoboda bol taký špičkový chlap, že ani súčasní demagógovia si na neho netrúfajú, hoc to bol prezident počas normalizácie.
Klaus je typický diktátor, buduje si kult osobnosti, je oveľa vychcanejší než Havel, ale nemá také styky. Zároveň chce Havla tromfnúť v popularite. Preto tie jeho bláznivé výstrelky s Bruselom, hoci prakticky nemali žiadny zmysel. Hovorím - terajšia vaša vládna kríza mu môže podraziť nohy. Ak všetko ututle, tak sa ľud môže spýtať: Je korupcia beztrestná? Neexistujú špinavé peniaze? Potom načo nás potrebujú k voľbám?
Klaus je najnebezpečnejší človek východného bloku. Prevzal tak štafetu od Havla.


Mefistofeles   |   ip:78.102.17   |   2011-04-18  (01:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Však to Klaus prohlásil už v roce 1990 že nevidí žáden rozdíl mezi čistýma a špinavýma penězma že vidí jen peníze! Další jeho slavný výrok je že hornictví je práce jako každá jiná a že není důvod horníky zvýhodňovat! Ale o tom že horník ani jeho rodina nemají jistotu jestli se vrátí z práce zdravý,zmrzačený a nebo jestli se vůbec vrátí,jestli ho z dolu nevynesou nohama napřed o tom už slizoun arogantní nemluvil! http://www.modriandele.estranky.cz/clanky/modri-andele-i_.html


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-04-18  (21:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak ty máš džob bane /doly/, ja les. Tiež ma to niekedy dosť bralo, neviem, či som taký dobrý alebo blbí majú šťastie, od r.1988 sa mi nič vážnejšie nestalo /iba raz, bol som hodinu v mdlobách/. Predtým som bol technik. Ver mi, že keby medzi strednými kádrami neboli schopní ľudia, tak sa systém položí. Vtedajší vedúci sú teraz tzv. manažeri. Stredné kádre chýbajú. Systém kolabuje.
Aj ja mám o tej robote príbeh, ale taký čudný, je skôr o tom, že všetko zlé je po nežnej /sametovej/ ešte oveľa horšie. Je na www:neznyrev.sk, názov Nežná revolúcia.
Nedávno som makal v Jeseníkoch /Hanušovice/. Ešte pred pol rokom sa makalo za 100Kč/m, teraz za 70Kč/m. Tých sto bolo málo. Každému hovorím: Robíte do mínusu. Nikto mi neverí. Mne nikto nič neverí.
Už hovorím každému, čo nadáva na úrady, obchody, zlodejov všetkého druhu: Môžeš za to TY! Chodíš k voľbám, volíš tie svine, a potom nadávaš. Tak si zavri chlebáreň!


Mefistofeles   |   ip:78.102.17   |   2011-04-19  (07:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja: Souhlas s Tebou! Jsem sice z Ostravska ale v dole jsem pracoval jen několik málo roků.Jezdil jsem s partou montážníků skoro po celém světě a mou náplní práce bylo všechno v čem se dopravuje plyn a ropa (svářeč zámečník). Teď už nedělám nic jsem v penzi a zdá se mi že to všechno nějak moc rychle uteklo. Naposled jsem pracoval na plynovodu Urengoj-Užgorod. A já pořád mladým říkám volte dělníky ať to byla DS kterou prasata u koryt rozpustili a nebo DSSS proto že jedině pracující dělníci nejlépe vědí co obyčejný člověk potřebuje k spokojenému životu. Jenže oni jsou někteří tak líní že si program DSSS ani nepřečtou a papouškují to co Jim nakukají v televizi že jsou to fašisti nacisti a bůhví co ještě. Není tomu tak! Jsme nacionalisté to znamená vlastenci nebo též národovci. Pokud máš rád svou zemi kde jsi se narodil a prožil dětství tak je to jako tvá mamka a tu má každý rád!Ti barevní šmejdi modrooranžorudozlodějští se zajímají jen o to aby se měli oni dobře a na lidi zvysoka serou! Já nevidím žáden důvod proč bych je měl pořád dokola volit. A nebo se nabízí druhá alternatíva že si koryta rozdělují mezi sebou a volby jsou jen fraška aby lidem zacpali hubu. Přesně tak si rozdělují i peníze vybrané z našich daní (sociální,zdravotní,běžná daň, spotřební a DPH). Když tomuto rozbujelému systému zavčasu nezakroutíme krkem tak zanedlouho bude každý pracující nosit na zádech plynoměr,na hubě plynovou masku a bude platit za vzduch který vydýchá+ bude platit stálé platby jako je tomu u elektroměrů tam se platí i za hlavní jistič a u plynoměrů tam se zatím za hlavní kohout neplatí zatím!!! Možná že už xindlové v Praze i toto mají v plánu.


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-04-19  (21:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Xindli si vymýšľajú neuveriteľné chujoviny, prečo zase za niečo platiť. Nemajú odvahu povedať: Plaťte, lebo zase máme málo na naše radovánky! Problém ľudu je, že nie je organizovaný. Len si spomeň, čo hovoril Marx a Lenin: Bez predvoja, rozumej strany, to nejde. Je vedľajšie, kto má aký vzťah k marxizmu, toto platí! Musia byť ľudia odhodlaní ísť na smrť a xindlov zvrhnúť násilím - to je marx-leninská teória revolúcie, tá platí, jedine im sa to podarilo, a aj to len preto, že bol práve vojnový stav, inak by nevyhrali.
Vieme obaja, že to sa nestane. Ľud je rozdrobený ako nikdy v histórii. Preto ho čaká biedny otrocký údel. Práve dnes som to povedal známemu: Potrebujú znížiť stavy svetovej populácie asi na polovicu. Nás, Slovanov, možno ušetria, sme manuálne zruční a pracovití, budú nás potrebovať na výrobu bio-potravín /motyka, hrable a pod./. Urobia to chemickou kastráciou. Tieto hnevy na vyberačov poplatkov už idú mimo mňa, lebo som pochopil, čo majú za lubom. Som s tým zmierený. To neznamená, že keď nabudúce opäť na mňa a na môjho syna vyletí doga a sráč povie, že to je predsa jeho pozemok, netvrdím, že mu nezakrútim krkom. No a? Život a smrť majú rovnakú cenu. Už nie som zhnusený, už som apatický.


Vierona   |   ip:178.41.17   |   2011-06-01  (15:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kto vlastne rozhoduje o tom ci pacien je uz v poriadku??moze dichat mat otvorene oci-
Je to hnusne zaujimave ze na postoch ministra su lekari ktorí su diletanti!!
o psychopatoch ktorí chovaju zabijacke plemena si myslim svoje -aj tu by mal byt poslany na psychotesty -tie su z roznym zameranim!!diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Václav Havel – z jiné strany mince

Václav Havel nabyl po 17. listopadu 1989 v restituci rozsáhlý majetek. Pozadí této restituční transakce, jedné z prvních, která prolomila Benešovy dekrety, je však zatemněno a objevuje se jméno pražského pozemkového krále, miliardáře Miloše Červenky.


TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Nezamestnanosť.

Odbremeňme myseľ človeka od frustrujúceho pojmu "nezamestnanosť".


Bezdomovci

Súostrovie gulag: Bieli otroci priemyselnej revolúcie v ...

Cirkevný matrix - CIRTRIX

Odpovede p. Sulíka

Kto zabil elektromobil?

Archív

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

...ešte vakcínu s ortuťou a je to, dobytok.


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Zavádzanie slovenských médii ohľadne Grécka

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.3115 s