23. September 2019
    
Protičínské inscenace v Tichomoří - Dolezite.sk

Protičínské inscenace v Tichomoří


  2013-01-29  (09:14)  |  Ázia
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Protičínské inscenace v Tichomoří

Jako odveta za ztrátu americké ekonomické dominance se aktivizují i scénáře, okopírované z drastických operací “studené války”

“Spojené státy spatřují v Pacifiku budoucí válčiště mezi Amerikou a jejími spojeneckými silami a Čínou o kontrolu nad významnými obchodními trasami napříč tímto rozsáhlým mořským teritoriem,” píše Wayne Madsen na kanadském portálu Global Research. Tamní populaci už proto “zařadily do nomenklatury ´lidských terénních systémů´ (´human terrain systems´- HTS)”. Poté, co toto “genocidní schéma aplikovaly v Afghánistánu a Iráku”, teď v jeho rámci “plánovači Pentagonu a CIA zrychlují tempo pro účely podle nich nevyhnutelné války s Čínou”.

 

 

Danému cíli, dokládá autor, jsou podřízeny i “antropologické studie na zpravodajskou objednávku” - analogicképrogramům Phoenix, Prosyms, Sympatico či Camelot, aplikovaným v minulosti na “kmenové obyvatelstvo” Jižního Vietnamu, Indonésie, Pákistánu, Kolumbie či Chile. I ty nynější mají, stejně jako tehdy, usnadnit “operace amerických speciálních sil a zpravodajských agentů”, jejichž zadáním je “využít domorodé obyvatelstvo pro americké vojenské účely”. Zvlášť “masivní genocida” - připomíná autor -  provázela nasazení programů Phoenix v Jižním Vietnamu a Prosyms v Indonésii.

Snaha “zadržet” sílící čínský vliv v regionu – a zajistit tu i předmostí pro budoucí ozbrojený konflikt – zahrnuje i celou řadu dalších komponent: od hektického rozšiřování americké vojenské přítomnosti až třeba po zřizování zastupitelských úřadů Tchajwanu v řadě tichomořských ostrovních státečků. Některé z nich (např. Vanuatu) už – dokonce v rozporu s oficiální politikou samotných USA – znovu za legitimní “čínskou vlajku” uznávají právě Tchajwan, a nikoli ČLR.

CIA – spolu se zvláštními službami Austrálie a Nového Zélandu – zároveň akcelerují “programy, mající destabilizovat vlády v jižním Pacifiku, odhodlané navázat těsné vztahy s Pekingem”. Existují už  konkrétní scénáře, jak “podnítit nepokoje proti etnickým Číňanům na  Fidži, Vanuatu a Papui-Nové Guineji”. Na jejich přípravě se aktivně podílí i postavy typu Stanley Ann Dunham, spoluautorky už zmíněného programu Prosyms. Ten - po “CIA incenovaném Suhartově převratu”, provedeném v roce 1965 v Indonésii -  vedl i k pogromu přinejmenším stovky tisíc etnických Čínanů v zemi.

Jak rychle lze z existenčních problémů, jimiž trpí většina místniho obyvatelstva, vykřesat právě protičínské pogromistické nálady, se už nedávno ukázalo v praxi v malém ostrovním státu Tonga. Sílící obavy ze “státního převratu na export” má vláda Fidži, už dnes vystavená “diplomatickým sankcím” i ze strany Austrálie a Nového Zélandu za svůj konstruktivní vztah k ČLR i KLDR.

Z pauperizovnaé mládeže řady tichomořských  ministátů se daří rekrutovat i stále víc žoldáků, “zocelených v západních vojenských operacích v Afghánistánu, Iráku i dalších regionech”. I na ně – uvádí autor – Washington sází ve snaze “udržet ostrovní státy ve svém gulagu, majícím předejít rozšiřování čínského vlivu”.

Nemalou hrozbu však spatřuje i v sílících pokusech využít ke shodným účelům tzv.  Transpacifického partnerství (TPP), deklarovaného jako zóna ryze ekonomické spolupráce. Jeho členy jsou – vedle USA a některých dalších zemí OECD – i jiné státy Asie a Latinské Ameriky (včetně Vietnamu a nově snad také Laosu). O přistoupení dalších se intenzivně jedná. Spojenecká smlouva, obsahující vojenské konsekvence, dnes sice s USA váže jen šest členů seskupení. I na půdě TPP se však – varuje Madsen – množí signály snahy o rozšíření “vojenské dimenze” partnerství, namířené proti ČLR, také na další členské státy.

zdroj:http://www.stripkyzesveta.cz/cz/politika/356/wayne-madsen-proticinske-inscenace-v-tichomori


WAYNE MADSEN
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-01-29  (09:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  genocídna a fundamentálne rasisticka povaha USA sa nezaprie.


mondie . bojejixu59   |   ip:212.29.3.   |   2013-01-29  (09:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Transpacifického partnerství (TPP)... Jeho členy jsou – vedle USA [odkedy???] a některých dalších zemí OECD [ktorych okrem NZ???]


klifton . gexisesu84   |   ip:95.102.17   |   2013-01-29  (10:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  autor článku asi nemá dobrý prehľad.
1. čína vlastní obrovské množstvo štátnych dlhopisov usa a je jej najväčším veriteľom.
2. čína nie je afganistan, irak, lýbia ----- je to jadrová veľmoc s takmer porovnateľnou armádou ako majú usa.
3. veľká časť územia usa je obývaná číňamni, ktorí aj veľa územia vlastnia (dalo by sa spýtať: sú ešte usa majetkom usa?). v prípade konfliktu s čínou majú druhý front doma.
4. čína nie je vazalom usa ako európa a jej politika je politikou číny a nie politikou spojenectiev s niekým - jednoducho čína je už teraz hegemon, aj keď to ostatní nedávajú najavo, alebo si to nechcú pripustiť.
5. usa namiesto toho aby označovali za nepriateľa rusko (a prestali závistlivo zazerať po jeho nesmiernom bohatstve), mali by s ním spolupracovať na eliminácii čínskeho expacionizmu vo všetkých oblastiach (boh nás ochraňuj pred číňanmi, ak by sa stali okupantmi)
6. číňania majú iné ponímanie doržovania ľudských práv a empatizmu, kdekoľvek sa s opozíciou rýchlo porátajú a od nikoho si na to nebudú pýtať dovolenie.
čiže, usa zas m,erajú podľa seba a tak to aj všetko dopadne.jan . pukikyri5   |   ip:78.99.170   |   2013-01-29  (10:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  K článku:

Autorovi asi uniklo, že Rusko /SNŠ / a Čína podpísali zmluvu o spoločnej obrane! Je to len mediálny prostriedok akým chcú ešte existujúcim svojim satelitným štátom zahmliť oči, aké sú USA a NATO silné, pričom už vplyv na dianie vo svete stratili, len o tom ešte nevedia! Je to obyčajná reakcia zdochyňajúceho koňa, ich satelitné štáty by si mali dať pozor, aby pri ňom nestáli až dokonca, lebo ich kopne!

Dajme parazitom posledný klinec do rakvy a preto, Slovania všetkých štátov spojme sa! Náš čas ide nikto ho nezastaví! Nech sa plne uplatňuje védické poznanie, dŕžava, kon, zdravomyslie, svedomie a spravodlivosť - zlatá cesta duše!

jan . pukikyri5   |   ip:78.99.15.   |   2013-01-29  (12:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TOTO.relesumi52

Never všetkému, čo popíšu poplatní paraziti chazaro-sionistickej-žido-kresťanskej mafií - tvorcovia NWO.

Igor Panarin - nová ideológia Vladimira Putina!

Pozri si nasledujúci odkaz a hlavne v čase 36 min a 17 sekúnd. Dúfam, že sa ti otvoria oči a dozvieš sa aj koniec chazarsko-sionistickej-žido-kresťanskej éry!

http://www.youtube.com/watch?v=KJvX7uxSmRk
Yanath . vepebeku80   |   ip:85.159.10   |   2013-01-29  (13:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ste kkti, cina nie je o nic lepsia nez usa, z pozicie sily buzeruje staty juhovychodnej azie a narokuje si ostrovy, na/pri ktorych boli objavene naleziska ropy


John . bytugeka55   |   ip:62.57.154   |   2013-01-29  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ta uz naj se pobiju konecne ,sak nit co patrec v TV


Martin . nujogibe55   |   ip:84.16.32.   |   2013-01-29  (21:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čína a USA si navzájom nemajú čo vyčítať. A USA už vôbec nemajú morálny kredit niekoho z niečoho obviňovať, stačí sa pozrieť, koľko štátov bezdôvodne a pod vymyslenou zámienkou napadli, koľko ľudí po celom svete vyvraždili kvôli svojmu choromyseľnému snu o svetovláde.


otvoreneoci . vymovepu87   |   ip:99.241.18   |   2013-01-30  (03:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dnes opravim kliftona:

1. čína vlastní obrovské množstvo štátnych dlhopisov usa a je jej najväčším veriteľom.

Ked chcu robit obchod s USA musia kupovat statne dlhopisy, ale nikde nie je napisane ze ich dostanu i vyplatene, to je take male vypalne zo strany USA ze sudruhom pomohli prezit a zachranili ich pred vyvrazdenim.

2. čína nie je afganistan, irak, lýbia ----- je to jadrová veľmoc s takmer porovnateľnou armádou ako majú usa.

Skoro mas pravdu, az na to ze maju len jednu lietadlovu lod aj to vyradenu z ukrajinskeho namornictva, ale ak by som zavrel vsetky oci aj to co mam v zadku a opity na mol, mohol by som suhlasit.

3. veľká časť územia usa je obývaná číňamni, ktorí aj veľa územia vlastnia (dalo by sa spýtať: sú ešte usa majetkom usa?). v prípade konfliktu s čínou majú druhý front doma.

Hmm americky obcania by si na nich zgustli za dvadzatstyri hodin aj s pohrebom do masovych hrobov, a po druhe ty cinania by nepohli ani prstom, lebo to su hrdy americky obcania ktorym v Amerike nic nechyba tak sudruh to je len tvoj sen.

4. čína nie je vazalom usa ako európa a jej politika je politikou číny a nie politikou spojenectiev s niekým - jednoducho čína je už teraz hegemon, aj keď to ostatní nedávajú najavo, alebo si to nechcú pripustiť.

Cina je krajina herkules s velkymi gulami len bohuzial tie gule USA drzia velmi pevne v rukach, cokolvek by si Cina dovolila tak do dvadsatstyri hodin prestane komunisticka strana existovat a to si naozaj myslite, ze americky zidaci su taky sprosty zeby investovali biliony dolarov do priemislu v Cine ak by ju nemali tisickrat percentne pod kontrolou.

5. usa namiesto toho aby označovali za nepriateľa rusko (a prestali závistlivo zazerať po jeho nesmiernom bohatstve), mali by s ním spolupracovať na eliminácii čínskeho expacionizmu vo všetkých oblastiach (boh nás ochraňuj pred číňanmi, ak by sa stali okupantmi)

Rusko musia oznacovat za nebezpecie, aby mali dovod zbrojit a odvracat konspirantov od skutocnych problemov a stou vetou v tych zatvorkach uplne suhlasim.

6. číňania majú iné ponímanie doržovania ľudských práv a empatizmu, kdekoľvek sa s opozíciou rýchlo porátajú a od nikoho si na to nebudú pýtať dovolenie.
čiže, usa zas m,erajú podľa seba a tak to aj všetko dopadne.

Pokial USA potrebuju Cinsku komunisticku stranu na zotrocovanie vlastneho naroda pre zaujmi americkeho kapitalu tak im toleruju akekolvek zaobchadzanie s politickou opoziciou v Cine. Akonahle Cina sa vymkne z pod kontroly tak kontrakomunistov pustia na bolsevikov jak besnych psov a ty ich roztrhaju na cucky. Kto jakou zbranou bojuje takou porazeny byva. aj slovaci strngali len klucmi, ale keby ze im daju americania zbrane tak sudruhov za chvilu by boli povrazdili, len to vas sami sudruzi cez lavku previedli jak slepe ovce a do hlav vstepovali neznu revoluciu, keby ze tu revoluciu pripravi CIA tak utopi narod komunistov v krvi co by podla bohupravdy bolo pre Slovensko to najlepsie.

klifton . gexisesu84   |   ip:95.102.17   |   2013-01-30  (07:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  otvoreneoci . vymovepu87

Myslím, že realita, čo sa týka sily a možnosti usa ti trochu uniká (to sa týka aj podcenenia číny). ale je to tvoj názor.


Yanath . vepebeku80   |   ip:85.159.10   |   2013-01-30  (11:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  klifton, a tebe unika, ze na napadnutie a obsadenie krajiny za morom potrebujes silne lodstvo a kontrolu nad morom inac spravis prd, o com sa presvedcili aj nemci za druhej vojny, to ze mali lepsiu a modernejsiu pozemnu armadu im bolo prd platne a to ich dlil od anglicka len kanal siroky od 40 do 180km

jadrove zbrane teraz nechaj bokom, bavime sa o obsadeni, nie zniceni


Vrtk . vapoqysa27   |   ip:84.47.49.   |   2013-01-30  (12:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Pre Yanath:Lenže Čńania nepotrebujú nijaké vojsko presúvať im stačí podchytiť čínske etnikum už dnes žijúce na pôde červených bratov a území USA.To je dosť silná piata kolóna schopná zabezpečiť rozvrat v štźle CIA. Výpulené oči ty by si len strieľal asi pozeráš priveľa westernov a potom ti z toho šibe.Nikto ti predsa nebráni, kúp si mašingvér a priď na Slovensko na lov,ale pozor aby si nevyvraždil predovšetkým svoje príbuzenstvo.


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-01-31  (09:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bez názoru "nážho Kanaďana" boli by sme stratení!!! A nehovorím o miliarde Číňanov. ,, samotného Putina netrpezlivo čakajú...


ANONYM . sipyrige36   |   ip:88.212.40   |   2013-01-31  (10:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ..na usmernenia a "spôsob ako sa zbaviť uchopu za gule".. skutočne repre. názor...!


Yanath . vepebeku80   |   ip:85.159.10   |   2013-01-31  (11:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vrtk, pozri si ako dopadli japonci v usa po vstupe usa do vojny ty piata kolono :D


Nejmenovany . fydocahe91   |   ip:90.178.25   |   2013-01-31  (12:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  otvoreneoci kamarade muj. jsi velmi poznaceny a zaslepeny ju es ej propagandou.. za tu dobu co tam zijes..

jde na tobe krasne videt jak si svama "za morem" pohravaji a manipuluji jak se komu zlibi.

jsi zivym dukazem toho ze BRAINWASH jede v americe na "plne obratky"

a to ode mne neber zle, ty vis ze te mam rad. jsem jen uprimny a to budu vzdy. verim ze to je pro tve dobro.


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-01-31  (12:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ˇAno ..Nejmenovany... máte pravdu...Náš "Kanadský človiečik" určite má aj chvíľami nezaslepené očká a vie že aj tu sa myslííí! Je treba aby sa pochopilo že nestačí len emigrovať a rozumu je hneď nadbytok---treba aj sa ..no ...vzdelavať...intelektuálne pracovať aj na sebe...


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.87.   |   2013-02-01  (14:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hoďte si do googlu:

Moskva a Peking spoločne odpovedia na PRO USAdiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


päť + štyri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Čína mobilizuje kvôli hrozbe Severnej Kórey


2013-04-04  (09:11)  |  Ázia
Čína začala mobilizáciu vojenských síl na celom Kórejskom polostrove. Tento krok prichádza v reakcii na rastúce napätie po nedávnych vyhrážkach Severnej Kórey, že začne raketové útoky proti svojmu južnému susedovi a proti Spojeným štátom.

Rusko: Jak daleko hodlá zajít Kim III?


2013-04-04  (09:10)  |  Ázia
Severokorejská vláda nepustila jihokorejské odborníky do pohraniční svobodné ekonomické zóny Kesong. Mají tu 123 podniků, kde je zaměstnáno asi 800 jihokorejských občanů a přes 50 tisíc místních severokorejských dělníků.


Severní Korea uvedla raketové vojsko a dělostřelectvo do nejvyšší bojové pohotovosti


2013-03-27  (12:50)  |  Ázia
Severokorejská armáda v úterý varovala, že její raketové a dělostřelecké jednotky jsou v nejvyšší bojové pohotovosti, údajně připraveny zasáhnout kontinentální USA, Havaj a základnu na Guamu. Jde o poslední z řady vojenských hrozeb adresovaných Jižní Koreji a Spojeným státům po schválení sankcí postihujících severokorejský raketový program a dovoz luxusního zboží do země.


Bankárov čaká poprava.


2013-03-14  (03:11)  |  Ázia
Netešte sa, je to v Iráne. Výsledkom najväčšieho bankového podvodu v histórii Iránu je, že štyria bankári boli odsúdení na trest smrti za ich úlohu na 2.6 miliardovom podvode, v dolároch, zatiaľ čo ďalší dvaja bankári boli odsúdení na doživotie a 33 ďalších spolupáchateľov strávi až do 25 rokov vo väzení.Toto je najväčší bankový podvod v histórii Iránu a z ostrého rozhodnutia vyplýva, že bankári v Iráne neriadia krajinu.Povešajte ich poriadne vysoko nech svet vidí ako sa jedná zo zločincami.


Čína spúšťa celosvetovú menu,krytú zlatom – Američania si teraz musia nájsť dôvod na vojnu proti nej


2012-10-01  (09:05)  |  Ázia
Podľa článku začala Čína prepracovávať všetky svoje zlaté rezervy do malých kilových tehličiek, aby vydala novú, zlatom krytú, menu. Mnoho ľudí hovorí, že to naruší svetový obchod a následne spôsobí kolaps dolára. Nie je pochýb, že americký dolár bude čoskoro len históriou.


Japonská vláda pod hrozbou HAARP útoků zaplatila FEDu 60 bilionů jenů


2012-05-17  (14:47)  |  Ázia
Zbabělý Japonský premiér Naoto Kan předal 60 bilionů jenů se Federálnímu rezervnímu systému, zločinnému syndikátu, ihned poté, co jeho země byla napadena HAARPem a jaderným terorem, tvrdí zdroje japonské bezpečnostní policie.


India zaplatí Iránu za ropu zlatom


2012-01-25  (07:38)  |  Ázia
India je prvým zákazníkom Iránu ktorý bude platiť za ropu zlatom namiesto US dolárov. Čína bude pravdepodobne nasledovať Indiu. India a Čína berú okolo jedného milióna barelov denne, čo je asi 40 percent z 2.5 miliónov exportu ropy Iránu. Obchodovaním v zlate India a Čína umožnia Iránu obísť prichádzajúce zmrazenie účtov Iránu a embargo na ropu zavedené Európskou Úniou, ktorá brala asi 20 percent Iránského exportu ropy. Predpokladá sa, že tieto obrovské obchody ovplyvnia cenu zlata smerom hore a naopak spôsobia pokles ceny amerického dolára. India ročne kupuje od Iránu ropu za približne 12 milárd dolárov, alebo 12 percent indickej spotreby.


Americká armáda nezastaví špionážní lety poblíž Číny


2011-08-01  (10:17)  |  Ázia
Admirál Mike Mullen, předseda sboru náčelníků štábů, byl žádán, aby promluvil o incidentu z 29. června, ve kterém dvě čínské stíhačky Suchoj-27 krátce překročily linii ve středu úžiny Taiwanu, která je považována za neoficiální vzdušnou hranici mezi oběma zeměmi.


Bez velkých fanfár zahájila Čína sériovou produkci ruských bojových proudových letadel


2009-11-24  (18:20)  |  Ázia
Čína zahájila sériovou výrobu bojových proudových letadel J-10 a J-11, které jsou věrnou kopií ruských Su-27/30 a MiG-29. Čína hodlá vyrobit a prodat neméně než 1200 těchto strojů za cenu mnohem nižší, než kolik za ně chtějí Rusové.


Ďaľšie z Ázie...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Vladimír Putin odhaluje „The New World Order“

Vladimír Putin na mnichovské konferenci o bezpečnosti ve svém projevu oznámil, že Spojené státy americké usilují o monopolární světovládu, která se vyznačuje tím, že existuje podle jejich přání jen jediné centrum síly, moci a rozhodování. Poukázal také na to, že takový svět s jedním vládcem a s jedním systémem nic nemá společného s demokracií. Podle něho patří k demokracii nejen moc většiny, ale také respektování menšin.


Soros: S eurem je konec, některé chyby jsou ...

Zmena se nedá odvrátiť

ZSSR za Stalina - iba fakty

50% Maďarov má slovanské gény

Tipy a rady z války v Bosně – informace z první ruky...

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.2356 s