19. September 2019
    
Rakovina-koniec jednej choroby ľudstva - Dolezite.sk

Rakovina-koniec jednej choroby ľudstva


  2012-08-20  (22:25)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Rakovina-koniec jednej choroby ľudstva

Dr. Matthias Rath objavil hlavný mechanizmus na kontrolu rakoviny pomocou špecifických mikrovýživných látok. Tým sa však automaticky stal terčom útokov loby farmakartelu, pretože jeho terapiu a účinné látky si farmakartel nemôže patentovať.

Pozrite si zaujímavú prednášku, ktorá je na adrese:

http://www.auria.sk/blog/rakovina-koniec-jednej-choroby-ludstva

Táto prednáška, ktorá odznela na jeseň v roku 2011 v Berlíne, môže otriasť vašim náhľadom na „dobrý“ farmaceutický priemysel ktorý akože neúnavne hľadá prostriedky na liečbu chorôb. Do istej miery áno, ale iba ak sa tieto prostriedky dajú patentovať. Iba ak na tom môžu zarobiť. A ak niekto príde na to, že nejaká prírodná látka, napríklad vitamín C, dokáže obaliť nádor, aby nemetastázoval, nuž, robia všetko preto, aby ste sa tieto informácie nedozvedeli, a keď už, aby ich autora zosmiešnili a jeho prácu bagatelizovali. Prečo? Lebo na takom lieku sa nemôžu napakovať.

Skúšali Dr. Ratha umlčať právnikmi. To sa im však za 19 rokov nepodarilo. Prečo? Lebo má pravdu! Množstvo vedeckých publikácií, vrátane klinických skúšok, potvrdzuje účinnosť bunkových vitálnych látok skúmaných výskumným ústavom Dr. Ratha v boji proti rakovine. Skoro všetky veľké výskumné ústavy a univerzity v súčasnosti uskutočňujú príslušné klinické štúdie s prírodnými mikrovýživnými látkami.

Ak si nájdite na túto prednášku čas asi 2 hodiny, pochopíte to, s čím si farma-doktori dodnes nevedia rady – kľúčový mechanizmus šírenia rakoviny – a ako zabrániť metastázovaniu.

V druhej časti prednášky sa dozviete desivé pozadie chemoterapeutík. Hovoria vám niečo bojové chemické látky ako yperit? Viete že nacistickí bossovia pripravili model súčasnej EÚ? A že po 2. svetovej vojne si IG Farben rozobrali chamtivé židovské klany Rockerfellerovcov a Rothschildovcov? Potom niet sa čo diviť, že farmaceutické firmy sa chovajú tak bezohľadne a nečestne, ako sa chovajú.

Celý text je prevzatý zo stránky www.auria.sk/blog, kde sú veľmi zaujímavé preklady článkov i o medicíne.

Publikujem to na svojom blogu preto, aby ľudia, ktorých to zaujíma, vedeli tieto informácie.

Súvisiace články:

http://popelka.blog.pravda.sk/2012/08/09/zaloba-na-farmaceuticke-korporacie/

http://popelka.blog.pravda.sk/2012/07/29/na-strave-zalezi/

http://popelka.blog.pravda.sk/2012/07/29/farmaceuticky-priemysel-rakovina-a-skusenosti-inych-5-cast/

http://popelka.blog.pravda.sk/2012/07/29/hovoria-nam-vzdy-v-nemocniciach-pravdu/

 

http://popelka.blog.pravda.sk/2012/03/29/farmaceuticky-priemysel-rakovina-a-nemocnica-kosice-saca-a-s/

http://popelka.blog.pravda.sk/2012/03/29/farmaceuticky-priemysel-rakovina-nemocnica-kosice-saca-2-cast/

http://popelka.blog.pravda.sk/2012/04/09/farmaceuticky-priemysel-rakovina-strava-3-cast/

http://popelka.blog.pravda.sk/2012/04/28/farmaceuticky-priemysel-rakovina-a-zaciatok-4-cast/

magda.nadzamova@gmail.com

http://popelka.blog.pravda.sk/2012/08/20/rakovina-koniec-jednej-choroby-ludstva/


Magdaléna Nadzamová
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
martin . kymelumi22   |   ip:178.40.25   |   2012-08-21  (14:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V rokoch 79, 83 a 85 sa robili štúdie na vzorke 3x367 pacientov s pokročilou rakovinou. Vysoké dávky vitamínu C nepreukázali oproti placebu pozitívny efekt, naopak v niektorých prípadoch sa vyskytli hnačky, prípadne zlyhania obličiek v dôsledku týchto vysokých dávok.
Zdroj: http://skepdic.com/rath.html

Rath je takisto známy svojimi nelegálnymi štúdiami na afričanoch, keď ich láka na jedlo a núti používať jeho medicínu. Veľa z nich zomrelo.
Mesačná cena za liečbu rakoviny je $285-$627. Každoročne Rath zarobí milióny dolárov. Celkom pekný biznis.


MagdaNadzamova . doxirecu26   |   ip:89.111.97   |   2012-08-21  (14:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prave ja osobne som sa vyliecila vitaminom C. Ale vitaminom C v prirodnej forme v ovoci a zelenine. Takze to pomaha, ale je potrebne aj celu zivotospravu zmenit na vegetariansku. Nie je jest vsetko, lebo ludia su pohodlni zmenit zivotospravu. To mi totalne zlyhavala pecen a po tejto strave sa spamatala a zijem takmer 14 rokov od kolapsu.
Na principe ovocnych a zeleninovych stiav je aj Gersonova terapia, kliniky funguju v Mexiku a v Madarsku a maju uspesne vyliecenych pacientov.
Ak si pozriete filmy v článku Na strave záleží, tak tam máte daľšie dokazy o výskumoch, kde sú informácie, že takáto liečba pomáha. Vegetariánska strava, veľa zeleniny a ovocia, to znamená prírodný vitamín C.

Podstata je v tom, co ti ludia vo vyskume jedli??? Jedli klasicky??? Tak sa nedivim a jedli vitamin C v tabletkach? Tak sa nedivim uz nicomu...
Martin, vy ste v mojich ociach teoretik, ktory to nezazil a len siri info z nejakeho vyskumu, ktory mozno sponzoroval farmapriemysel. Nemam cas skumat a vyvracat Vase info, ktore su len teoreticke.
Lebo ja som to zazila a viem, ze to funguje. To len blbec moze povedat, ze vysoke davky vitaminu C nepreukazali oproti placebu pozitivny efekt. To mi azda chcete povedat, ze vitamin C z ovocia a zeleniny nema oproti placebu ziadny efekt??? Co je toto za nezmysel.
A preco si myslite, ze vitamin C su jedine tabletky??? To je dalsia blbost, lebo lieci hlavne prirodna strava, kde je vitamin C v prirodnej forme. Kazda tabletka je len chemia!!! Kazda, i vitaminova_!


MagdaNadzamova . doxirecu26   |   ip:89.111.97   |   2012-08-21  (14:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Preco si malokto z beznych diskutujucich nedovoli kritizovat farmabiznis a oficialnu onkolgiu, ze kvoli ich neefektivnej a znicujucejliecbe umieraju ludia???
Kolko na tom zarabaju oni??? Aj farmaceuti, aj onkologovia. A nepravom, lebo to nepomaha! Toto si spocitajte a potom kritizujte lekarov, ktori poukazuju na spinave praktiky farmabiznisu a neefektivnu liecbu na onkologii.

Dolezita je fakt strava a prirodny vitamin C. Uzdravit sa da aj takto jednoducho, bez vselijakych farma tabletiek a umeleho vitaminu C.
Faktom je, ze mnohi ludia su pohodlni zmenit stravovanie a potom sa divia, ze to nefunguje. Funguje, len nech si davaju pozor na to, co jedia.


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:178.41.25   |   2012-08-21  (14:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MMS1 a MMS2 sa vyrábajú z dvoch najlacnejších minerálnych substancií, ktoré tu na Zemi máme. MMS1 vie počas asi 10 hodín vyliečiť maláriu, najhoršiu chorobu ľudstva,a za menej ako 5 centov. MMS2 je na tom cenovo rovnako, ak nie lacnejšie.
Kombinácia MMS a MMS2 je pre všetky choroby nesmierne účinná. Keď tu zmieňujem "všetky choroby" myslím tým všetky choroby spôsobené baktériami , vírusmi , patogenmi a parazitmi - teda drvivú väčšinu všetkých chorôb vrátane rakoviny.


Vzhľadom k tomu, že sa teraz nachádzam v Afrike, sústredím sa predovšetkým na maláriu a HIV / AIDS.


Nedávno sme zistili, že MMS (teraz nazývané MMS1) podávaný ľuďom s HIV síce Principiálne odstráni všetky ich zdravotné problémy, ale v niektorých prípadoch telo samotného HIV nezbaví. Je to hodnotnejšie, než všetky ostatné lieky proti HIV, ale nezničí HIV vírusy vždy, len niekedy.


Pristupujme teda k MMS2. Ak je braný spoločne s MMS1, ukázal sa krvný test že už u pekných pár prípadov HIV negatívne (v podstate to znamená vyliečenie). V skutočnosti boli ako negatívne zistené všetky prípady prijímajúci MMS1 a 2 (bez stôp po HIV). Zatiaľ ešte nemáme k dispozícii tisíce prípadov; nevyhnutné prípadové štúdie hodláme vytvoriť potom, až získame financovanie pre Foundation and Institute for Advanced MMS Studies. Ale aby ste mali predstavu, postup pre HIV vyzerá takto: tri aktivované kvapky MMS1 každú hodinu najmenej 8x v priebehu dňa, plus jedna kapsula veľkosti nula MMS2, berú každé dve hodiny po osem hodín denne - to všetko nepretržite po tri týždne, a potom pošleme krv na laboratórne preskúšanie. Aby som nezabudol dôležitú podmienku - pred prehltnutím kapsule s MMS2 je potrebné vypiť 2 poháre vody a po ňom vždy ešte jednu.


Nikdy si počas kúry nadmerným užívanim MMS neprivodte nezdravé pocity, príjem MMS1 aj 2 zakaždým znížte, ak si všimnete, že vás to robí nemocnejšími ako už ste. Pri používaní MMS a MMS2 máme úžasné výsledky v prípadoch rakoviny. Ale tiež čo sa týka novej vlny chrípky, stačí použiť rovnaký postup, samozrejme to nebudete brať tri týždne, ale len tak dlho, až vám bude dobre. Niekto sa uzdraví už po 8 hodinách, ale u niekoho to môže trvať aj jeden alebo dva týždne. Buďte veľmi opatrní, a keby sa vám zdalo, že u vás MMS vyvoláva pocit zhoršenia, redukujte dávky až do nuly. Ale potom veľmi skoro začnite znovu.


Ak sa cítite horšie, je to spôsobené tým, že nákaza je potlačovaná tak rýchlo, že sa v tele príliš rýchlo vytvára priveľa toxického odpadu. Spomaľte. Keby ste nemali MMS1, pokojne užívajte len MMS2. Videl som už dosť ľudí vyliečených z dostatočného množstva rôznych chorôb, aby som veril, že keby ste brali len MMS2, vystačíte aj s tým. Užívajte jednu kapsulu každú hodinu. Zvýšte si dávku, ak môžete, a znižujte ju, keď sa budete cítiť horšie. Môžete to užívať s ľubovoľnými lieky. Lieky MMS2 nijako neovplyvní a MMS2 neovplyvňuje lieky.


Vidíte? Keby naše zdravotníctvo riadili ľudia s etikou, ktorým by záležalo na liečenie ľudí a nie na zarábanie peňazí, mali by sme teraz tak úžasný zdravotný systém, že by sme tu dnes už nemali žiadne choroby a len veľmi málo nezdravých ľudí.


MMS1 a MMS2 sú ale len kvapkami v mori. Akokoľvek verím, že MMS1 spoločne s MMS2 vylieči drvivú väčšinu chorôb ľudstva, verím aj v to, že budú nájdené ešte stovky zázračných minerálov, ktoré zmenia postupy v medicíne. V budúcnosti sa už nebudú vyrábať žiadne drogy z jedovatých substancií, z ktorých pozostávajú všetky súčasné lieky. MMS1 a MMS2 sa voči telu nesprávajú ako jedy a nijako ho nepoškodzujú.


Takže čo je MMS2? Čo sa v tele chemicky mení na kyselinu chlórnu? Je to minerálna látka používaná na očistu vody v bazénoch - nie chlór - ale špeciálne zložka používaná k "šokové ošetrenie" bazéne zvaná chlórnan vápenatý.


Keď sa táto chemikália dostane do styku s vodou v bazéne, okamžite sa zmení na kyselinu chlórnu. Nie je to to isté, ako chlór vo vode. Vôbec nie. Iné chemikálie vyvíjajú vo vode chlór, nie ale chlórnan vápenatý. Ten sa mení na HOCl (chemický vzorec kyseliny chlórnej). Je to zlúčenina vodíka, kyslíka a chlóru. Rovnako kuchynská soľ, ktorá tiež obsahuje chlór, ale reaguje úplne inak ako chlór.

MMS2 bude pre každého, kto s tým odhodlá experimentovať oveľa dostupnejší, a verte alebo nie, je po ruke vo väčšine krajín Afriky, všetkých mestách USA, Kanady, v Európe a po celom svete. Je tak dosiahnuteľný, že to nebude možné celosvetovo udusiť.

A je tu ešte jeden bod, na ktorý by som rád niečo podotkol. Veľa často mi vyčítali, že nie som dostatočne špecifický, čo sa týka mojich údajov, čím naznačili, že by som mal poskytovať podrobnosti a uviesť mená a čísla a výsledky krvných skúšok tých, ktorí sa vyliečili. Bolo by krásne, keby som to mohol urobiť. Ale je mi ľúto, nie je to možné. Poskytol by som tým dôkazy, ktoré by ma priviedli do väzenia. A úrady v mnohých krajinách by sa toho radi zhostili.


Nebolo by pekné, keby som im tým povedal: Tak, tu máte dôkazy a môžete ma zavrieť? V posledných 100 rokoch bolo len v samotných USA uväznených viac ako 100 ľudí a ich knihy spálené. Niektorí zahynuli zvláštnou smrťou - a po celom svete ich bolo oveľa viac.


lenlen . lovegigu11   |   ip:178.17.4.   |   2012-08-21  (15:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer nechcel by si sa vyjadrit k MMS prosim ?
dakujem


martin . kymelumi22   |   ip:178.40.25   |   2012-08-21  (15:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Reagoval som na tvrdenia pána Ratha a jeho pochybný výskum. Možno keby ste si prečítali o ňom info z druhej strany, zmenili by ste názor. Napríklad aj na wikipédii.

Čo sa týka vášho vyliečenia, tak Vám gratulujem a nespochybňujem to. Avšak na liečbu vplýva zásadný faktor a to je ľudská myseľ. Za istých okolností by sa človek mohol z rakoviny vyliečiť pomocou banánov, citrónov... čohokoľvek, pokiaľ je o tom naozaj presvedčený. A sú aj prípady keď môže byť človek presvedčený a zomrie aj napriek tomu. Nevieme ako to funguje, ale veda sa otázkou ľudskej mysle a jej vplyvu na externé prostredie začína seriózne zaujímať a robia sa výskumy. Ukazujú, že myseľ naozaj má vplyv napríklad na výsledok generátorov náhodných čísel atď.

Čo sa týka Vášho útoku na mňa, áno som našťastie teoretik - to mi však nebráni vyjadriť sa k danej problematike.

Všemocné farmaceutické lobby. Netvrdím, že neexistuje. Do určitej miery určite áno. Neverím však, že niečo také dôležité ako liek proti rakoviny alebo HIV by bolo potlačované. Je to veľmi podobné s alternatívnymi zdrojmi energie. Veľa ľudí tvrdí že na to prišli, ale keď sa to testuje ukazuje sa že nič z toho naozaj nefunguje. Sú to len zbožné priania.


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:178.41.25   |   2012-08-21  (15:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MMS1 a 2 môže predlžiť priemerný život o 10-20 rokov a prudko zníži úmrtnosť,dalej zlikviduje cca 80% zdravotníctva ,zlikviduje dôchodkový systém,povážne zlikviduje množstvo poisťovní ....a to sa rovná kolaps celého systému= anarchia!


martin . kymelumi22   |   ip:178.40.25   |   2012-08-21  (15:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  illuminatedBimbo: http://i.imgur.com/KR0rK.gif
Fakt som netušil že také nebezpečné veci sa bežne distribujú. Skús si naštudovať niečo o tom priemyselnom bielidle...
http://www.guardian.co.uk/science/2010/sep/15/miracle-mineral-solutions-mms-bleach?CMP=twt_gu
http://blogs.plos.org/takeasdirected/2010/09/19/bleachgate-more-miracle-mineral-solution-madness/


nina . fytewypa35   |   ip:46.175.0.   |   2012-08-21  (16:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pan ILLUMINATED BIMBO prosim Vas nestracajte cas s "martinom".
My bystrejsi uz mame davno MMS vyskusane -od roku 2009- , na internete je velke mnozstvo slovakov, cechov ktori to uz tiez davno uspesne pouzivaju -cele rodiny.Kto chce najde lahko. Vy nestracajte cas ! A dakujem za dalsie Vase informacie aktualne o MMS.


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:178.41.25   |   2012-08-21  (16:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Po niekolko ročnom preventívnom užívaní MMS som nikdy neochorel na žiadnu civilizačnú chorobu ,pritom vedľajšie účinky sú nulové!Keby som účinky MMS poznal skôr mohol otec ešte žiť... Kto sa bojí a nechce chápať súvislosti nech trpí a nakoniec skape s celou rodinou v rukách farmaceutického priemyselu ked mu veria a tým aj slúžia ako otroci.

A ten kto cnostne žiada a prosí a hľadá pomoc,nech si pomôže!

Dalšie účinky MMS momentálne testujem v polnohospodárstve na rôzne plesňe a parazitov kde nebude pradepodobne už potreba používať žiadne postreky a jedy ktorými sú zamorené všetky potraviny v obch. reťazcoch atd...
martin . kymelumi22   |   ip:178.40.25   |   2012-08-21  (16:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Držím vám palce vo vašom výskume a teším sa na publikované štúdie..


martin . kymelumi22   |   ip:178.40.25   |   2012-08-21  (16:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čo sa týka MMS, boli ste medzi tými šťastnejšími.. lebo veľa ľudí kvôli MMS zomrelo.. lenže tí o tom už veľa nepovedia že...
illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:178.41.25   |   2012-08-21  (17:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://youtu.be/q1nSU7mZUz0


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:178.41.82   |   2012-08-21  (18:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bimbo a nejaký odkaz na seriózneho predajcu MMS 1 a MMS2(kapsule) by sa nenašiel a ako sa má užívať MMS 1 a MMS 2 napríklad proti chrípke, poraď !!!


a2a . sicutaxe58   |   ip:80.78.158   |   2012-08-21  (18:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Martin Kymelumi22: MMS1 uzivame uz viac ako 4 roky na vsetko a so 100% ucinnostou. Priamo v rodine mame lekara ktory ma nastastie otvorenu mysel a zdravy rozum. MMS1 u nas vyriesilo kazdy problem od chripky, anginy, zapaly. Rakovinu sme zatial riesit nemuseli ale uz to ake skusenosti mame hovori za vsetko a ja ani lekari v nasej rodine nepotrebuju "klinicke" skusky na to aby sme tomu verili, navyse ked farma priemysel ukazuje uz dlhe desatrocia absolutnu nemohucnost v boji s rakovinou a inymi svinstvami, ale podla mojho nazoru to nie je nemohucnost ale cielene zarabanie penazi na chudakov pacientov ucet s vysledkom smrti. Farmapriemysel predsa nemoze chciet vyliecit, on che liecit, a cim dlhsie tym lepsie...
Jeden na zaver: Rozpravaju sa dvaja lekari o pacientovi a jeden hovori: Budeme ho liecuet alebo ho nechame zit???


Hm112 . wytekyve40   |   ip:94.229.32   |   2012-08-21  (18:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Martin bude určite z farma biznisu, presne ako je uvedené v článku, zosmiešňuje všetky nové objavy, vyžeňte ho odtiaľto!


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2012-08-21  (19:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lenlen, neviem teda veľa o MMS, a koľko presne obsahuje jedna dávka MMS účinnej látky.
MMSII - kyselina chlorna ako katívna látka. Okrem inaktivácie membránových bielkovín baktérii zúčastňujúcich sa na replikácii DNA, inaktivuje sulfhydrylové enzýmy v procese glykolýzy a to je jej baktericídny účinok - takto ničí baktérie, dobré i zlé. Okrem toho poškodzuje červené krvinky, reaguje s bielkovinami tukmi a jedna skupina bielych krviniek si ju vyrába na ničenie baktérii sama, presne podľa koncentračného gradientu tak, aby jej koncentrácia neničila červené krvinky ( po kontakte s tukmi )

MMSI - oxid chloričitý. o tom som tu dakde písal.

Netreba to brať, vo vode z točky je toho dosť.


lenlen . lovegigu11   |   ip:178.17.4.   |   2012-08-21  (19:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dakujem


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2012-08-21  (19:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lenlen, ospravedlňujem sa za krátky príspevok, no nemám moc času sa rozpisovať.


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-08-21  (20:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A aby sa nezabudlo na liečenie jedlou sódou zmiešanou s javorovým sirupom: http://www.stesticko.cz/casopis/leceni/leceni-rakoviny-javorovym-sirupem-a-jedlou-sodou/230/


googolplex . ruvekicy84   |   ip:78.80.222   |   2012-08-21  (20:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Já jen podotknu, že ve starověké Číně byli lékaři placeni za zdravé osoby a ne za léčemí již nemocných. Můžete lékařům a farmaceutické lobby nadávat jak chcete, ale základní chyba je v našem systému, který těmto lidem nedává na výběr: buď budete uzdravovat lidi a při tom budete se připravovat o zdroj příjmu, nebo budete lidi léčit, ale ne uzdravovat, a tak si zajistíte zdroj příjmu. Máte tedy jako lékař obecně na výběr jen ze dvou špatných řešení... V této souvislosti je mi jak lékařů, tak i pacientů skutečně líto. Jediné řešení spatřuji právě v reformě směrem k modelu, jaký byl kdysi zaveden v Číně.


ramm . lacajevu37   |   ip:176.61.20   |   2012-08-21  (20:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdravim, neviem čo si mam myslieť o germanskej novej medicíne, ak je tu niekto fundovany k tejto teme tam prosim o nejake informacie.


martin . kymelumi22   |   ip:178.40.25   |   2012-08-21  (20:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ramm . lacajevu37, ja by som vedel prispieť, ale očividne tu nikto nechce počuť nič skeptické...


ramm . lacajevu37   |   ip:176.61.20   |   2012-08-21  (20:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja chcem, chcem informacie aj z inej strany a potom si spravim názor, takže ja som skeptik :D


martin . kymelumi22   |   ip:178.40.25   |   2012-08-21  (21:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aspoň niekto :)
Tak krátky úryvok z hneď prvého linku čo som našiel (wiki):
Je to krátky úryvok z textu o zakladateľovi tejto medicíny p. Hamerovi.
"Hamer held a licence to practice medicine from 1963 until 1986 when it was revoked for malpractice. Hamer's system came to public attention in 1995, when the parents of a child suffering from cancer refused medical treatment in favour of Hamer's methods. Hamer is charged and convicted in several European countries and is responsible for numerous deaths among his patients."

Po našom: "Hamer mal licenciu na praktizovanie tejto medicíny od 63 do 86ho, kedy bola odvolaná kvôli nedbalosti (zneužitiu). Hamerov systém sa zviditeľnil v 95-tom, keď rodičia dieťaťa odmietli ošetrenie a trvali na tejto alternatívnej liečbe. Hamer je obvinený a usvedčený vo viacerých Eur. krajinách a zodpovedný za viacero smrtí jeho pacientov."

Spomínané dieťa sa pôvodne liečilo z rakoviny konvenčnou metódou a malo šancu na vyliečenie 90%. Počas "liečby" Hamerom jej tumor narástol a vážil 4kg a šanca na uzdravenie klesla na 10%. Našťastie zakročil súd a nariadil konvenčnú liečbu chemo a chirurgiu. Dieťa sa vyliečilo a v roku 2010 bolo stále nažive.

Podobné prípady sa dejú aj v USA kde je populárne "faith healing", čiže liečenie vierou.


ramm . lacajevu37   |   ip:176.61.20   |   2012-08-21  (21:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mne gnm pripada ako keby patri k New Age, na gnm niečo fakt poriadne smrdí......MagdaNadzamova . doxirecu26   |   ip:90.176.54   |   2012-08-21  (22:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dakujem za diskusiu, teraz len v kratkosti, i pre Martina a dalsich pochybujucich: najdite si cas a pozrite si filmy, na ktore som dala odkazy v clanku http://dolezite.sk/Na_strave_zalezi_92.html
a potom zistite, ze dlhodobe zdrave stravovanie fakt napomaha zdraviu a i dobrej nalade, bez akychkolvek dalsich pripravkov. V tych filmoch hovoria aj lekari, je tam aj film o Gersonovej terapii, dalsi film o rakovine, kde tiez hovoria lekari...fakt to nie su nezmysly, hovorim to z vlastnej skusenosti.

To nie je len viera a nezmysly, ale strava, pohyb a potom az viera. Ja som prve dva mesiace neverila, ze sa uzdravim, takze nie je to liecenie vierou. len som skumala na vlastnom tele jest lahke jedlo a to surove ovocie mi fantasticky pomohlo. Az cca po 3 mesiacoch som pochopila, ze to pojde a po 5 mesiacoch som presla na povodnu stravu. Vydrzala 1 mesiac a pekne krasne sa vratila naspat k dietnejsej a hlavne vegetarianskej strave, lebo po masitej strave (len kuracina a ryby) som sa citila ovela horsie. Vsetky tieto pokusy som si vyskusala sama na sebe a verte mi, ze neraz som mala chut sa poriadne najest vselicoho mozneho. Az po case som pochopila, ze to nejde a musim s mierou a niektore jedla vylucit.
Preto neverim na zazraky, ze pomoze brat nejaky pripravok kratku dobu.
Mne pomohla naozaj strava, tak naco davat peniaze za pripravky, ked dolezitejsie je ich dat za to ovocie a zeleninu.
Nebojte sa, nejem denne kapustne listy alebo salatove listy. mam celkom chutnu stravu a teraz po rokoch si davam aj sladke. len sa v maximalne moznej miere vyhybam chemii v potravinach, takze keksiky minimalne kupovane...a pod.


martin . kymelumi22   |   ip:178.40.25   |   2012-08-21  (22:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Problémom je, že všetky relevantné informácie sú len v niektorom zo svetových jazykov. Človek potom ľahko podľahne hocijakému článku, ktorý je 5x prekladaný. Komunikačný šum môže spôsobiť úplnú stratu pôvodnej informácie. Potom to dopadne ako biblia... Všetci uctievajú pannu máriu, pritom v originále to nie je "panna" ale "mladé dievča".


MagdaNadzamova . doxirecu26   |   ip:90.176.54   |   2012-08-21  (22:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Odkaz pre prvého diskutujúceho Martina: Martin, ja som sa Vás nechcela dotknúť, ani uraziť. podstata je, že tých výskumov bolo asi vykonaných veľa. Vo filmoch, uvedených v mojom článku Na strave záleží sú výskumy, ktoré robili i lekári, i jeden vedec a dokazujú, e to stravou ide a strava je fakt doležitý faktor čo sa týka udržovania zdravia.
Potom robia nejaké výskumy i farma spoločnosti a ich sposoby sú pre mňa neférové, popísal to vo svojich Knižkách i bývalý farmaceutický riaditeľ Virapen. odkaz na stiahnutie jeho knižiek som dala do 1. časti článku o rakovine. Knihu Nežiadúci účinok smrť Vám doporučujem prečítať.
Na druhej strane chápem, že človek ak nezažije ten blahodárny účinok stravy na zdravie, tak tomu neuverí. To si asi musí vyskúšať sám na sebe tak 2 - 3 mesiace a tak tomu uverí. I ja som mala nieked yten postoj, že som to teoreticky ovládala, ale keď som mala chuť na majonézový šalát z obchodu, tak som si ho kľudne dala. Takisto všetky možné keksíky, kdy je kopec ečiek. Dnes si už vyberám a ak si napríklad dám opekané zemiaky, ktoré zbožňujem, tak si k tomu dám surovú zeleninu. Verte mi, ide to a tá strava je aj chutná. Jem v pohode aj raz za čas zemiakové placky, len menej korenené a telo to už po rokoch zvláda stráviť.
Mňa k tomuto stravovaniu priviedla nielen choroba, ale aj oj vek, lebo ked som skolabovala, mala som len 30 rokov. To som chcela velmi zit, lebo sa mi zdalo, ze som este nic na tomto svete nedokazala.


martin . kymelumi22   |   ip:178.40.25   |   2012-08-21  (22:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Magda, ja som Vám zdravú stravu nevyvracal. Ja som sa vyjadroval čisto k pánovi Rathovi a reakcii vedeckej verejnosti na jeho výskum.

Čo sa týka surovej zeleniny a ovocia, ja by som sa tak liečiť nemohol lebo na väčšinu z toho som alergický. Je len veľmi málo ovocia a zeleniny, ktoré môžem zjesť surové. Nemáte náhodou nejaké info, lebo nič seriózne som k tomu nenašiel...


JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2012-08-22  (00:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pán Dzurinda, Sulík, Bugar, Frešo, Fideľ, Kaník, Fico a ďalší majú právo na svoj názor a reprezentujú ho už veľmi dlho cez svoje strany vo vláde a NR SR, majú stranícke aj súkromné love, majú mienkotvorné oficiálne média na svojej strane a Vy občania sa rozhodnite či im ešte dôverujete.

Ak áno, tak potom zalezte doma za pec, nepíšte žalospevy na politikov a spoločenský systém a čakajte ochotne na sociálnu genocídu, nakoľko už Vás za tie roky čo sú pri vládnej moci a legislatívnej moci zadlžili 1,6 biliónmi korún (dlhy budú ešte väčšie) a teraz nastúpi sociálna genocída cez sociálny bitúnok obyvateľstva fiškálnou úniou nie len na Slovensku, ale v celej EU.

Môžete im dôverovať aj naďalej a chodiť ich voliť aj v ďalších voľbách (je to vaše právo) alebo sa pridať k ľudom čo budú požadovať zmenu spoločenského systému v našej krajine či v celej Európskej únii v nasledujúcich rokoch, možná už mesiacoch. Nik Vás k tomu nenúti, sami sa máte právo rozhodnúť na ktorú stranu barikády sa pridáte. Je to vaše právo.MagdaNadzamova . doxirecu26   |   ip:90.176.54   |   2012-08-22  (00:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Martin, o alergii na určité druhy ovocia a zeleniny som už počula. Teraz budem len teoretik: ja si myslím, že ak je to vypestované v norme a nie je v tom veľa chémie, tak by to škodiť nemalo.
Ak sa Vám vyhadzujú vyrážky, tak ja si osobne myslím, že skor sa vylučujú škodliviny a Vašemu telu to pomáha, lebo sa to čistí. Horšie je, keď tie škodliviny zostanú v tele, to narobia časom viac škody.

Skúste mi napísať, akú stravu jete, myslím, či bežnú (bravčové, hovädzie, všetko mäso) a ktoré ovocie a zelenina Vám robí problémy. Skúste si zo začiatku pridať surovú zeleninu k bežnému jedlu (aj mäsovému).
Ja tiež nejem každé ovocie a zeleninu. Napríklad karfiol ma nafukuje, takže ho jem výnimočne.
Ak jem ovocie, tak samostatne dopoludnia. Zeleninu jem väčšinou surovú, bez soli a bez akýchkoľvek dochucovadiel, myslím octu a pod. Samozrejme, jem aj varenú, napríklad v polievke alebo tú, ktorá sa neje surová.
Stravujem sa takto naozaj dlhšiu dobu a myslím si, že každý človek by mal aspoň trochu jesť aj surové ovocie ráno na prázdny žalúdok a cez deň aspoň kúsok surovej zeleniny, takej ktorá mu vyhovuje.
Martin, rada Vám poradím, ale skúste mi napísať, ako sa Vám tie alergie prejavujú a z ktorej zeleniny a ovocia. Skutočne to može byť čistenie tela a nie alergia. Ťažko hodnotiť všeobecne a len takto písomne, bez bližších informacií.
Čistenie mám aj ja teraz po melóne a je to super, lebo sa mi potom ulaví. Mám kamaráta, ktorý je tiež dlhé roky vegetarián, zo zdravotných dovodov a on má taktiež podobné skúsensoti s melónom a tiež mu to len pomáha.
Silnejšie čistenie "robí" aj ananás, hrozno a mne to veľmi pomáhalo. Netreba sa toho zbytočne báť, človeku sa potom uľaví. Tie reakcie pri čistení sú tak silné, ako silne zaplavené bolo telo všelijakými škodlivinami z potravy. Po 2-3 mesiacoch takejto stravy to bola pre mňa úľava, cítila som sa podstatne lepšie.
V jednom filme o rakovine (Liečba rakoviny zvnútra)hovoria o kratšej dobe, cca 10 dní...neviem teraz presne.


martin . kymelumi22   |   ip:178.40.23   |   2012-08-22  (01:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prejavuje sa mi to veľmi nepríjemnými pocitmi na jazyku a v pažeráku. Také ako keby šteklenie a neviem sa toho zbaviť kým niečo nezjem. Takisto zvyknem mať potom zvýšenú žalúdočnú kyselinu. Skúsim si spomenúť čo nemôžem: vlašské orechy, jablká (sladké), niektoré hrušky, marhule (broskyne?). Kedysi som nemával problém s paprikou, teraz už ju nejem. Najhoršie mi v živote bolo zo surového zeleru. Na viac si momentálne nespomeniem.
Varená zelenina mi nerobí absolútne žiadne problémy. Čo sa týka stravovania celkovo, strava väčšinou domáca, takisto doma vypestované plodiny.


lorain . fovuvuqi82   |   ip:71.74.228   |   2012-08-22  (02:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pani Magda hlboko sa sklanam nad Vasou odvahou. Prajem pevne zdravie a pohodu


lorain . fovuvuqi82   |   ip:71.74.228   |   2012-08-22  (02:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pan Martin, mate prekysleny organizmus, vyhladajte si, ktore potraviny su zasadite a pouzivajte ich v pomere 70% zasadite a 30% kysle. Trva to asi mesiac, ked pocitite ulavu.


lorain . fovuvuqi82   |   ip:71.74.228   |   2012-08-22  (03:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vyskum preukazal, ze rakovinova bunka je kysleho charakteru, to znamena, ze len v prekyslenom organizme sa bunka zvrhne


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:178.41.25   |   2012-08-22  (07:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rakovina je najvyšší stupeň prekyslenie tela a je to posledný pokus vnútornej inteligencie tela o predĺženie života.
Všetky fyzické a psychické nenormálne stavy vznikajú vďaka nesprávnemu prostrediu, či vonkajšiemu, alebo vnútornému. Pri rakovine sa najrýchlejšie dá upraviť vnútorné prostredie, všetko ostatné má čas.
Rakovinu zďaleka nespôsobí len prítomnosť parazitov, premnoženie nepriateľských baktérií, vírusov a rôznych toxínov, ale vnútorné prostredie, ktoré umožňuje túto prítomnosť k hromadeniu.
ako a prečo zrovna tým získať acidobázickú rovnováhu. Nie je tak dôležité ako (napr.soda, syr.šťava zo zemiakov, jablčný ocot - to všetko považujem za rýchlu záchrannú brzdu), ale čím všetkým, aby sa nastolila acidobázická rovnováha. Najprv je potrebné kyslosť rozpustiť, potom neutralizovať, nakoniec vylúčiť a ako posledný to najdôležitejšie proti možnosti návratu rakoviny dozásobit telo desiatkami ingrediencií. Takže nezáleží až tak na odkyslenie, ako na správnom doplnenie minerálov, aby si ich pečeň mohla uložiť a v prípade výpadku dozásobit. To je okrem iného aj úlohu pečene. Toto sa bohužiaľ nedá urobiť len tak nejakú zásadou. Najlepšie a najspoľahlivejšou metódou na zisťovanie pH tela je priebežné sledovanie a vyhodnocovanie námerov moču.


ElDolars . vuhenydi61   |   ip:95.103.81   |   2012-08-22  (08:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  illuminatedBimbo a nejaký odkaz na seriózneho predajcu MMS 1 a MMS2(kapsule) by sa nenašiel a ako sa má užívať MMS 1 a MMS 2 proti chrípke, poraď !!!
krovak . gobutyxo79   |   ip:195.146.1   |   2012-08-22  (08:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lorain, Bimbo: skuste mi prosim vysvetlit co to znamena "prekyslenie organizmu" aby sme sa nebavili o vagnych nicnehovoriacich terminoch - teda napriklad co je kyslejsie, ci kyslejsie znamena zmenene pH a ak ano kolko zhruba?


krovak . gobutyxo79   |   ip:195.146.1   |   2012-08-22  (08:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  martin: par kontrolnych otazok - zvysena zaludocna kyselina, tym myslis palenie zahy? Nebyvas nahodou aj po normalnej porcii jedla unaveny, ze by si si najradsej dal slofika? A ako velmi musi byt zelenina a ovocie uvarene aby ti nerobilo problemy? (nie je to nahodou tak ze v podstate staci ked "prejde parou", zohreje sa a uz je to OK).
A byvas casto podrazdeny, taky ako napruzeny, az hnevlivy? Respektive zvyknes vela filozofovat (premyslat, rozoberat urcitu vec, "tocit ju v hlave")


martin . kymelumi22   |   ip:95.103.12   |   2012-08-22  (10:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Padlo tu veľa otázok... prekyslenie som riešil, už pred tým ako som bral tabletky som mal kyslosť relatívne OK, bral som ich takčitak ale kyslosť sa vôbec nezmenila. Tak o tom trošku pochybujem. Krovak - myslím tým aj pálenie záhy ale aj taký všeobecne zlý pocit v žalúdku ako keby mi hovoril že som zjedol niečo čo som nemal. Po jedle zvyknem byť unavený, ale to je normálna reakcia tela na trávenie. A zelenina musí byť spracovaná úplne - stratiť konzistenciu, resp. ovocie byť upečené v koláči alebo zavarené. Nie nebývam podráždený, práve naopak. Filozofovať zvyknem, ale to je moja povaha ;)


krovak . gobutyxo79   |   ip:195.146.1   |   2012-08-22  (10:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  martin: asi by mali nasledovat dalsie otazky, ale to nie je na forum. Z pohladu TCM to urcite sedi v oblasti slinivka/slezina (a zaludok) - pravdepodobne nedostatok Qi a do toho este nieco. Ono byt unaveny po tom ako zjes pol kila griloovanych rebierok je OK, byt unaveny ked zjes nieco objemu normalneho slovenskeho restauracneho menu celkom OK nie je. Celkovo je to trosku obsiahlejsie, ale plus minus hlavne symptomy su (ci sa najdes, podotykam ze sa nemusia objavit vsetky priznaky a tiez nie rovnako silno. Navyse takmer urcite to nie je tento syndrom v cistej podobe):
- slaba chut do jedla
- pocit roztiahnutia (a unava) v bruchu po jedle
- unava, skleslost (v zmysle problem sa rozhybat)
- bleda tvar
- slabost koncatin
- riedka (redsia - pastovita) stolica
- sklon k obezite (taka skor ako opuchnutost)
- sklon k premyslaniu
- sklon k lahkej tvorbe modrin (to je skor ale u zien)


DrHujer . doducyve62   |   ip:178.41.24   |   2012-08-22  (10:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Magda, čistenie tela to nieje. Volá sa to skrížená potravinová alergia a vyrážky sú reakcia dermisu na histamín, ktorý si vyrába telo samé...


martin . kymelumi22   |   ip:95.103.12   |   2012-08-22  (10:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Po prvé, v ničom z toho sa nevidím..
Po druhé, čo to má spoločné s alergiou na ovocie a zeleninu?


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2012-08-22  (11:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako reakcia na tie vase MMS, ak niekto napise, ze po viacrocnom uzivani tohto preparatu nema chripku, anginu, alebo inu chorobu, je takmer to iste, ak niekto nema chripku a anginu aj ked MMS neberie. To predsa nie je dovod zvalovat absenciu nejakej choroby na ten preparat, ktory uzivam.
To je totiz presne to iste, ako ked ja pijem 25 rokov zeleny caj a pocas tohto obdobia som tiez nemal spomenute onemocnenia, nemam ziaden zubny kaz, citim sa dobre.
Je potom alternativa MMS, zeleny caj, ci naopak, alebo je to len zhoda okolnosti?


martin . kymelumi22   |   ip:95.103.12   |   2012-08-22  (11:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Princíp fungovania MMS je to isté ako funguje chemoterapia - zabíja dobré aj zlé veci. Jediný rozdiel medzi nimi je ten, že MMS sa neberie pod odborným dohľadom.


DrHujer . doducyve62   |   ip:178.41.24   |   2012-08-22  (11:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael, MMS je chemoterapeutikum. Zelený čaj príroda... :-)krovak . gobutyxo79   |   ip:195.146.1   |   2012-08-22  (11:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Martin: je to jednoduche, surova zelenina je tazsie stravitelna (a pocitovo zachladzujuca - co traveniu neprospieva) ako uvarena, v kontexte "oslabeneho" travenia tym telo pretazis az tak, ze sa zacne "branit", respektive si to mozno "zapamatalo" natolko, ze sa brani preventivne - proste alergia.
Aj ked teraz ako si to po sebe citam mala byt prva otazka kolko toho musis zjest aby sa prejavili taketo priznaky. Moja chyba.


martin . kymelumi22   |   ip:95.103.12   |   2012-08-22  (11:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Príznaky sa prejavija po tom ako prehltnem prvé sústo - šteklenie na jazyku. Zlý pocit v žalúdku je sekundárny problém a nie až tak dôležitý.


rafael . qelyhutu11   |   ip:89.173.93   |   2012-08-22  (11:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer, o to mi ani neslo, aj ked aj to je dost podstatny dovod. Islo mi v prvom rade o prezentaciu akehokolvek zazracneho preparatu, ze to nemusi byt az take terno, ako sa navonok zda.
Myslim si totiz, ze ucinky napr. zeleneho caju su dlhodobejsie sledovane, dlhodobejsie preskumane, co sa u tychto chemikalii povedat neda.krovak . gobutyxo79   |   ip:195.146.1   |   2012-08-22  (11:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  martin: tak toto som povodne zle pochopil. Tusim mam co studovat ako by sa taketo nieco mohlo vo vseobecnosti riesit.


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:178.41.25   |   2012-08-22  (13:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Každá molekula chlórdioxidu "MMS1 a 2" sa neustále snaží získať elektróny a doplniť tak svoju elektrónovú štruktúru.
Bohužial ľudký organizmus produkuje len velmi malé množstvo tohto chlórdioxidu a aby sa telo samo dokázalo brániť chorobám.A tento nedostatok tvorby chlórdioxidu bol bratstvom pomenovaný ako "tajomstvo bieleho prášku" kde tieto skutočnosti siahajú až 6-10 tisíc rokov p.n.l v zámernej zmene a úprave DNA teda v genetickej manipulácii.

Pri styku bakteriálnych buniek s chlórdioxidom dochádza k odtrhnutiu elektrónu z bakteriálnej steny čím dôjde k vytvoreniu praskliny a tým k narušeniu vnútornej rovnováhy bunky. Týmto porušením chlórdioxid vnikne dovnútra mikroorganizmu a naruší jeho metabolické funkcie, na rozdiel od ostatných oxidačných činidiel, ktoré narušujú len povrch bunky. Reaguje s aminokyselinami, mení štruktúru proteínov a tým aj funkciu enzýmov, ktoré riadia metabolické pochody v bunke.

Následne dochádza k rýchlemu rozpadu patogénov v ľudskom tele ,aktivovaný chlórdioxid, namiešaný v presnom,odporúčanom pomere, reaguje iba s patogénnymi mikroorganizmami, ktoré majú výrazne "kyslejší charakter" PH . Ničí spoľahlivo baktérie, vírusy, plesne, rozpúšťa toxické látky v tele atď ...

Po vypití aktivovaného roztoku MMS dochádza k tomu, že Chlórdioxid je cez žalúdočné a črevné steny prijímaný červenými krvinkami ako kyslík a je teda roznášaný do celého tela. Akonáhle dôjde ku kontaktu s nakazenou bunkou (vnútrobunkové infekcie) alebo s voľne "plávajúcimi" baktériami či vírusmi v krvnom riečisku, dochádza k ich takmer okamžitému zničeniu odtrhnutím niekoľkých elektrónov z povrchu vírusu či bunkovej membrány patogénu. Chlórdioxid sa vytvára podľa najnovších poznatkov približne 2 - 4 hodiny po vypití aktivovaného MMS.


DrHujer . doducyve62   |   ip:87.197.15   |   2012-08-22  (14:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael súhlas.


lorain . fovuvuqi82   |   ip:71.74.228   |   2012-08-22  (14:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja som sa pred par rokmi citila ako "stoka" zanesena, unavena, bez spanku, lamave bolesti celeho tela, nervozna... Bolo to hororove obdobie. Alergiu som mala plnych 15 rokov, lekari tvrdili, ze tato choroba ja na cely zivot a dedicna. BLUD.

Poriadna ocista, ziadne sladkosti, cokolady, ktore som konzumovala na kila, ziadne maso, alkohol, mlieko a hlavne zaviedla som pitny rezim, denne cca 2 _2,5 litra, ten dodrziavam dodnes.

Roky nepouzivam vreckovky, spim podla toho, co vecer zjem , ale viem, ze som si to sama sposobila. Plati starodabne prislovie: STE TYM, CO JETE.
Je to vsetko o vyzive, co najviac k prirode .


DrHujer . popujyxe2   |   ip:87.197.15   |   2012-08-22  (17:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lorain, to čo tvrdili blud nieje. Predispozícia sa dedí ( dedenie protilátok IgE ) a pokiaľ sa nelieči, je doživotná, pokiaľ neustúpi sama. A ustúpi sama, alebo cielene liečbbou tak ako u Vás.


nikto . hegilehu69   |   ip:81.0.116.   |   2012-08-22  (17:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  citujem:

"Ako reakcia na tie vase MMS, ak niekto napise, ze po viacrocnom uzivani tohto preparatu nema chripku, anginu, alebo inu chorobu, je takmer to iste, ak niekto nema chripku a anginu aj ked MMS neberie. To predsa nie je dovod zvalovat absenciu nejakej choroby na ten preparat, ktory uzivam."

Lenže pokiaľ nemeníte spôsob života a beriete MMS a roky nie ste vôbec chorý, tak to má na svedomí MMS, inak by sa vám proste polepšiť nemohlo. Dajme tomu že každý rok by ste boli 2x chorý. Raz chrípka, raz horúčka. Začnete brať MMS a nie ste chorý vôbec. Takže čo sa dá usúdiť? Že mi to pomáha a že je to účinné, keďže aj napriek tomu že som vôbec nezmenil spôsob života tak sa mám oveľa lepšie ako kedysi.

Čo sa týka toho, že MMS je chemoterapetikum, ktoré ničí dobré aj zlé veci v organizme, tak s tým nesúhlasím. Maximálne neutralizuje umelý vitamín C (ale nie z ovocia). A mohol by vám uškodiť oxid chloričitý (čiže MMS), ale len v prípade že by ste s tým neopatrne manipulovali. Napr. Keď nezriedite MMS s vodou a dáte si to na nejakú vyrážku či na nejaké baktérie (v mojom prípade to boli podivné vyrážky na oboch stranách rúk) tak vás to popáli ako sviňa a bude vám ešte horšie. Dal som si jednu kvapku MMS na vatu a do toho asi 25 kvapiek vody a aj tak ma to popálilo. Treba do toho viac vody, inak to môže uškodiť.

A ešte poviem jednu udalosť ktorá sa stala môjmu kamarátovi, ktorý tiež berie MMS2 (čiže chlornan vápenatý či tak nejako, už si nie som sitý). V sobotu si nameral horúčku 38°, dal si 4 násobnú základnú dávku MMS2, o polhodinu sa povracal, potom sa vyspal a ráno bol zdravý ani ryba.

Avšak, čo sa týka môjho brata, ten zase tiež mal horúčku alebo chrípku, bral MMS1, pekne podľa postupu, 3 kvapky, potom aj MMS2, asi 4 dni, vôbec sa mu nepolepšilo. Nemal ani hnaačky ani sa nepovracal, nič podobné.

A čo sa mňa týka, zbadal som pozitívne zmeny na nohách (mám tam pliesne) už hneď po prvom máčaní si nôh v MMS a horúcej vode. Som si istý, že by mi to úplne dokázalo zbaviť sa ich, ale tie pliesne tam mám už niekoľko rokov takže ma to nijako zvlášť netrápi. Len som si overoval či to funguje :). Mám ešte kopu iných prípadov kde to ľuďom pomohlo, jedine na brata to akosi nefunguje, tiež má iný organizmus ako mi, ale to vám tu teraz už rozpisovať nebudem, stačí len keď poviem že má iný organizmus. Môj dedko ktorý má rakovinu to užíva, keď bol naposledy na kontrole tak mu povedali že nádor sa mu zmenšil, ako je na tom teraz, to neviem, už pár mesiacov nebol na nijakej kontrole, správa sa ako obyčajne a je mu dobre, jedáva čo chce, dá si pivko heť, šunku heť občas zeleninu či ovocie atď. veď to poznáte :DD


nikto . hegilehu69   |   ip:81.0.116.   |   2012-08-22  (17:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a odpusťte mY tých pár gramatických chýb :))


mpp . bugotecu12   |   ip:85.135.13   |   2012-08-22  (17:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ohladom Germanskej novej mediciny - ak si myslite ze mozete verit "nestrannej" wikipedii, tak si to kludne myslite dalej.. Kazdemu doporucujem najst si 4 hodiny na prezretie uvodnej dokumentacie ktora podrobne popisuje principy na ktore Dr.Hamer prisiel

http://www.youtube.com/watch?v=Z57uBCcOdvI&;feature=player_embedded

a studovat dalej, zdrojov je viac.. sami tvorcovia dokumentu vyzyvaju aby sme im neverili a overili si ich tvrdenia, to mozno o niecom hovori


i . docerexu69   |   ip:95.102.22   |   2012-08-22  (18:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  chlórnan vápenatý sa pridáva do denaturovaného liehu na jeho vyčistenie, usadenina sa scedí a na prerazenie zbytkov nepríjemnej chuti a pachu sa pridávajú rôzne esencie.
tak vzniká "pančovaný" alkohol s obsahom mms2.
takže na popíjanie mms2 v zriedenej forme stačí navštevovať pohostinské zariadenia nižších cenových skupín a svoju dávku máte zabezpečenú. navyše aj alkohol má dezinfekčné účinky, ktoré zosilňujú účinky mms.
preto sa aj pripíja " na zdravie", a to vedeli na svk už dávno,aj bez najnovších výskumov o mms.
dlhodobé účinky je možné vidieť na klientoch tých pohostinských zariadení.škoda, že tento slovenský wellness u nás upadá.


nikto . hegilehu69   |   ip:81.0.116.   |   2012-08-22  (18:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  i, povedal som, že si nie som istý. A po prečítaní vášho príspevku, som si domyslel, že buď žartujete alebo ste úplny idiot, bez urážky.

ak aj máte pravdu, ktovie koľko toho vášho MMS2 sa vlastne nachádza v alkohole... veľa ho asi nebude všakže?


i . docerexu69   |   ip:95.102.22   |   2012-08-22  (19:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nikto
na pliesne na nohách skús zriedenú modrú skalicu, cu má fungicídne účinky, alebo 1% roztok hypermanganu. + zmena stravy, menej cukru a môžeš využiť opaľovanie na slnku.
z rastlín napr. orechové lístie.
mms ako písal hujer zabíja aj dobré aj zlé baktérie. tie dobré sú potrebné a ak zabiješ všetky, môže ti "čisté" prostredie osídliť škodlivý druh. lepšie je ich vytesniť neškodným, alebo užitočným druhom, tak funguje napr. jogurt.
totálne hubenie baktérií v tele je potrebné ozaj len pri akútnej chorobe v niektorých prípadoch, určite by som mms neužíval dlhodobo, ani preventívne.
čo sa týka raka, tiež ma zaujímajú netradičné liečebné postupy, ale skôr sa prikláňam napr. k hladovke. bunky, ktoré nedostávajú výživu, hynú. rakovinové bunky telo obetuje prv.
skús pozrieť niektoré články napr. od vlada zlatoša, aj mne sa zdal najprv len taký metrosexuál, ale po prečítaní jeho poznatkov a porovnaní s vlastnými skúsenosťami som zmenil názor, a dá sa tam aj niečomu priučiť.
dávnejšie v čr , že vraj používali na liečbu melanómov podviazanie ciev /po prerušení toku krvi do melanómu=odstránenie výživy / ten odumrel. ževraj boli celkom pri tej liečbe úspešní, ale liečba bola nezisková, bez liekov a veľmi lacná v porovnaní s klasickou chemo, tak to nadriadení zatrhli.
http://www.pacienti.cz/dcRE259I.htm

ale farmabiznys hoci šetrnejší....

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/139881-prelomova-lecba-melanomu-jiz-pomaha-lidem-i-v-cesku/

takže asi tak.


ramm . lacajevu37   |   ip:176.61.22   |   2012-08-22  (19:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  gnm este mi chíba 1 hodina dokonca, čítam o tom všetky možné články lenže je velmi málo kritických článkov v slovenčine. A najvhodnejsia strava pre cloveka je paleo strava, o tom som presvecený.


eros . ribequgu   |   ip:178.167.1   |   2012-08-23  (00:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  skuska spojenia


eros . ribequgu   |   ip:178.167.1   |   2012-08-23  (00:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  diskusia je dlha a nechcelo sa mi to citat cele, tak ak niekto uz predomnou poslal do 3.14ci toho martina, tak ja sa pridavam.eros . ribequgu   |   ip:178.167.1   |   2012-08-23  (00:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  imbo -

MMS uzivam. Nemam problem si dat 10 kvapiek naraz, samozrejme s 50 kvapkami aktivatoru kyseliny citronovej.
Nebyvam chory a to aj ked okolo mna v dome vsetci prskaju a kaslu. A ja nic ! Pohodicka, klidek a to nemusim mat ani hohy v teple.

bodkaeros . ribequgu   |   ip:178.167.1   |   2012-08-23  (00:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  imbo = Bimbo. :D Sorry, som to kopiroval a bez "B".


lorain . fovuvuqi82   |   ip:71.74.228   |   2012-08-23  (02:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prosim, vie mi niekto uviest vierohodny zdroj nakupu MMS? A stranku, kde sa docitam podrobne o podavani?
Dakujem


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2012-08-23  (03:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Inak ako prevencia proti rakovine sú dobré marhuľové jadierka . Obsahujú vitamín B17 , zlúčeninu kyanidu a cukru a zneškodniť z nej kyanid dokážu iba zdravé bunky a tie choré zabíja , lebo zvyčajne prvý rozložia cukor a kyanid zostane nepoškodený .


illuminatedBimbo . wavapihi67   |   ip:178.41.25   |   2012-08-23  (07:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "Prosim, vie mi niekto uviest vierohodny zdroj nakupu MMS? A stranku, kde sa docitam podrobne o podavani?
Dakujem"
http://www.czmms.net/

http://www.skchem.sk/index.php?page=shop.browse&;category_id=15&option=com_virtuemart&Itemid=88

http://www.webareal.sk/mms-kvapky


MeGusta . mybodite20   |   ip:78.99.204   |   2012-08-23  (21:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MMS odporucam aj na kloktanie ale dajte si pozor aby ste VZDY potom ako ho prehltnete zapili vodou lebo ja som po kloktani nezapil a trosku mi to spalilo hrdlo :)

inak pohoda tiez mi to posilnilo imunitu len by to chcelo viac nakupit aj do zasoby na "horsie casy" neviete niekto ako sa tym da cistit a dezinfikovat voda na pitie? snad to netreba hladat diky za odpoved


MagdaNadzamova . doxirecu26   |   ip:90.176.54   |   2012-08-26  (23:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sanzila som sa pridat prispevok do diskusie uz vo stvrtok, ale asi som nieco zle odklepla, lebo sa mi "stratil".
Lorain, dakujem, je to pre mna povzbudenie.
Martin, ja by som sa na Vasom mieste zamerala na to ovocie a zeleninu, ktore Vam telo stravi v pohode, bez problemov.
Mimomochodom, aj na jem malokedy bielu papriku, vlaske orechy samotne...Surova zelenina a ovocie je podla mna pre dobre zdravie aj teraz, aj do buducnosti potrebna, aby sa clovek dobre citil.
Ja jem malokedy aj cesnak, nejem surovu cibulu...viete, ja si male problemy s travenim ani neuvedomujem, len to v ramci moznosti vylucim. Po tych hroznych bolestaich pri kolapse v roku 1998 su to pre mna banality.
Toto je zaujimavy odkaz na surovu stravu, mne sa to velmi pacilo.

Helmuth Wandmaker : Co vám doktoři neřeknou

http://ulozto.cz/x4c5D3r/wandmaker-2-co-vam-doktori-nereknou-pdf


MagdaNadzamova . doxirecu26   |   ip:90.176.54   |   2012-08-26  (23:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V tomto odkaze sú zaujímavé filmy, niektoré som už videla, ale nemala som to čas prezrieť teraz všetko, je tam aj o MMS.

http://www.youtube.com/playlist?list=PLE3CFD1100EFD9ED7


MagdaNadzamova . doxirecu26   |   ip:90.176.54   |   2012-08-26  (23:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Celkovo si myslim, ze surove ovocie a zelenina je k zdravemu zivotnemu stylu potrebne.
Samotne tabletky nic nevyriesia...ja ich nepotrebujem.
A trochu ma mrzi, ze o alergii na maso a mlieko malokto hovori. A aj o alergii na rozne ecka, konzervanty a rozne prisady v potravinach. Ja osobne sa prave tomu v ramci moznosti vyhybam.
O tomto je napisana kniha Doba jedova, vysla v cestina a vraj je uz 2.cast.
Nepouzivam mikrovlnku (len velmi vynimocne), solariu sa vyhybam, friteze. Davam si pozor aj na chemiu, to znamena na umyvacie prostriedky (mydlo, jar, sampony), v ramci moznosti neparfemovane a pouzivam skor lacnejsie. Nemyslim si, ze drahe su lepsie.
Ziadne kremy nepouzivam...len v case choroby Nechtikovu mast dr. Theissa, je fakt super a krvacajuce rany na rukach mi vyliecila.
Dr. Strunecka, ktora je spoluautorkou knihy Doba jedova to nazvala trefnou otazkou: Ci by sme boli ochotni zjest to, co si davame na seba? Myslela tym kremy, ktore sa dostanu do koze a potom aj do krvi...
Koho to zaujima, nech si vygoogluje pdf na tuto knihu.
Tych faktorov je fakt viacej, podla mna mnohe lieky skor skodia ako pomahaju, aj ked si mnohi ludia myslia, ze bez nich nebudu zdravi. Je to na hlavu postavene, zdravi nebudu bez suroveho ovocia a zeleniny.
Skodi aj to, cim sa krmia zvierata, to sa dostane do masa a potom aj do traviaceho systemu cloveka.


Dementis . latomudo29   |   ip:213.181.1   |   2012-09-12  (10:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  v dnesnej dobe kapitalizmu sa deje to ze ludi drzia v strese ak sa na pracovisku netvarite vystresovany lebo to zvladate dostavate dalsiu a dalsiu pracu a ak ani to nepomaha dostanete vypoved... volny ludia nezatazeny stresom maju cas rozmyslat a v dnesnej dobe robosi maju makat a nerozmyslat nad statusmi vo firme. Kazda vzbura zdraveho rozumu je pre firmu nebezpecna ako drzat stato pokope. Ty hore to aj vedia a tak nam davaju aj moznost mat zle potraviny lebo len choroba cloveka ako rakovina je ze clovek abdikuje a zaujma sa len o seba aostatne je mu ukradnute a tak neni revolucionar. Dokonca ak si pamatate Napoleona otravovali arzenom dnes si viem predstavit aj priemyselne hnojiva co to sposoboju zamerne nech v kazdej rodine je jeden na rakovinu a cela rodina je chora psychicky vycerpana. A tak ty hore vladnu dalej a kludne. Poznam take do kedy som nechodil do nemocnice tak mi nic nebolo je niekedy pravda ked tam vam chemiou pokazia cely imunitny system. Lebo vela lekarov lieci ze keby naprogramujem stroj tak to robi lepsie jednoducho ich liecba je niekedy len nahodny proces a nie zanietenost a vyzva robit nieco dobre ak by aj cheli tak pojdu do basy lebo nepredpisuju prasky na pranie od firmy ktora lobuje. Keby boli vsetci dlho zdravi tak Krali nemaju co jest lebo sa premnozime. USA Rockefelera nejakeho liecili a dalsich ludi infekciami ktore zabili rakovinu a potom za vyliecila infekcia. Bolo to nehumanne a veda nelieci chorobu chorobou...Lekarske zariadenia a lieky su na svete to najlepsie HDP a to je dovod preco povedali na zapade ze Ceskoslovensko je moc bohate aby slo do EU lebo bolo autonomne od megakoncernou a korporaci vlastnenych kralovskymi rodmi ktore investovali dane poddanych do firiem a bank a dnes sa tvaria ze su len konzervativna historia.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + šesť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

PLANETA NIBIRU A TIAMAT ILLUMINATI

Asi pred 5 miliardami rokov sa tieto planéty zrazili. Išlo asi viacmenej len o obtretie o seba no následky boli väčšie ako si vie niekto vôbec predstaviť. Nibiru bola pevná planéta a preto sa na jej povrchu neudialo nič vážne a ani sa nenarušila jej stavba, ale jej obežná dráha sa odklonila od svojej pôvodnej a odvtedy jej obeh okolo slnka trvá 3600 rokov. A teraz je späť!


Domobrana je na východnom Slovensku nevyhnutnosťou.

Je dnes sloboda?

Rozhodnutie je v tvojich rukách...

EuroValov a jeho záhada.

Jak přežít ekonomický kolaps – Část 1: Město nebo...

Archív

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Když jsme na gymplu měli při různých angličtinářských a esejistických příležitostech jmenovat lidi, se kterými bychom chtěli jít na večeři, které obdivujeme, kteří nás inspirují atp., ustálila se mi trojice Lance Armstrong, Václav Klaus a Jaromír Jágr. Z gymnázia už jsem nějaký ten pátek pryč a jsem rád, že jsem od těchto inspirujících osobností s výrokem o mladické hlouposti nemusel znechuceně odstoupit. Všechny tři se mi také (z různé vzdálenosti) poštěstilo vidět naživo.


Svoboda ve světě podle americké organizace Freedom ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Ľ. Huďo - Februárové udalosti vo svete


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.4589 s