15. September 2019
    
Rasové tabu, I. diel - Dolezite.sk

Rasové tabu, I. diel


  2010-01-20  (11:00)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Rasové tabu, I. diel

Ľudia sa nerodia ako rovnaké sochy z ľadu, ale disponujú mnohými geneticky podmienenými vlastnosťami. Telesné rozdiely medzi rasami sú zjavné. Je úplne samozrejmé, že černoch je lepší bežec ako beloch. Čo však mozog, ako ďalší z telesných orgánov? Ako rasa ovplyvňuje inteligenciu, agresivitu, sklon ku kriminalite a sexuálnemu násiliu?

Ignorovanie genetických dispozícií prináša tragické dôsledky. Prečo už niekoľko desaťročí trvajúca snaha o prerobenie Cigáňa na civilizovaného Európana beznádejne stroskotáva napriek ťažkým miliardám vynaloženým na tento účel? Uľahčené podmienky, finančné dotácie, bývanie darované zdarma, či až šokujúca benevolencia voči kriminalite tohto etnika neviedla k ničomu, bieli Slováci sú terorizovaní na dennom poriadku a Slovák, z histórie zvyknutý na príkoria (tiež genetika), pokorne trpí a mlčí. Pozitívna diskriminácia cigánskeho etnika pripomína pozitívnu diskrimináciu čiernych Američanov v USA.Je načase prelomiť rasové tabu. Všetci ľudia sú si rovní a neexistujú cennejšie a menejcennejšie rasy. Každá rasa má svoje pozitívne a menej pozitívne stránky. Aby však mohli ľudia, od prírody rôzni, vedľa seba nažívať v pokoji a mieri - bez násilia, je nevyhnutné tieto rozdiely spoznať a prijať také pravidlá, ktoré tieto skutočnosti zohľadňujú.

Otázne je, prečo elity celosvetovo tak dôsledne zadupávajú ľudí čestných, pracujúcich a platiacich dane a vyzdvihujú ľudí s neovládateľným kriminálnym správaním?

Motív sa zdá byť dosť zrejmý:
Čo je ľahšie - ovládať zomknutý národ, tvorený logicky uvažujúcimi ľuďmi so silnou osobnosťou, vôľou a schopných dlhodobého plánovania alebo degenerovanú kriminálnu masu bez identity, s nízkym IQ, uvažujúcu krátkodobo a usilujúcu sa o okamžité uspokojenie pudov? Akú zberbu sa elity snažia vyšľachtiť - namiešať z existujúcich ľudských rás? Ktoré pozitíva sa evidentne snažia potlačiť a ktoré negatíva posilniť?

(pokračovanie v ďalších dieloch)


Libor Halada
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
33   |   ip:84.47.89.   |   2010-01-20  (16:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  autor no kere?


Raviel   |   ip:91.127.8.   |   2010-01-20  (16:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neviem ale k čomu by bolo svetovej elite, zlikvidovať ľudí čo ju živia a nahradiť ju ľuďmi ktorých musí živiť ona?
Samozrejme, nerobia to bezdôvodne ,ale tu by som ten pravý dôvod nehľadal.
Inak so zvyškom súhlasím.


Neviem   |   ip:77.234.24   |   2010-01-20  (18:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Raviel - je chyba mysliet si ze svetove elity potrebuju ludi, alebo ze ludia ich nebodaj zivia. Na vsetko su uz dnes technologie a stroje. Ludia absolutne nie su potrebni. Ale keby sa ich rozhodli zrusit z hodiny na hodinu nepodarilo by sa to...


Anty   |   ip:91.127.1.   |   2010-01-20  (23:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Libor Halada - moja rec :) a co stym chces spravyt?! stale sa tu opisuje vo vsetkych moznych aj nemoznych formach co vsetko zle sa na SLOVENSKU deje ale ked treba nieco proti tomu spravyt tak to vsetci zrazu stichnu.NEPACI SA TI KRIMINALITA CIGANOV? SU ORGANIZOVANEJSI A V TOM JE ICH SILA A TVOJA SILA JE V COM? PISAT O TOM CO VSETCI DENNO DENNE VYDIA A VEDIA. :D SA SPAMATAJ S TOHO SNA ZE ELITA CHCE TOTO A ELITA CHCE TAMTO VYPNI KONECNE POCITAC A VYBEHNI VON PRED DOM POMOCT CHALANOM AJ BABAM ZNAMIM AJ NEZNAMIM V BITKE PROTI PARAZITOM A LUDSKYM HYENAM.KAZDY VIE ZE PREDATOR NAPADAA NAJSLABSIE KUSI ZO STADA!podla toho co si napisal si jasny,miesto toho bezcenneho stracania casu prelamovanim imaginaarneho rasoveho tabu otvor oci NEMAJ STRACH a postav sa na odpor so svojimi kamaratmi ak si ovsem o vsetkych neprisiel pri tom vecnom vysedavani pri PC a vypisovani "inteligentnych prispevkov" kecat o probleme dokaze kazdy ale riesit ho to dokaze malo kto takze prestan lipnut na bezcennych veciach a postav sa konecne za nieco co ma hodnotu KAMARADSTVO,BRATSTVO,RODINA,PAMIATKY,UZEMIE. . .

ps- STRACH ZABIJA SLOBODU!!! takze >>> NO FEAR <<<


Anty   |   ip:91.127.1.   |   2010-01-20  (23:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DALSI DIEL SI DAJ RACI VONKU SO SVOJOU PARTOU :D to intelektualne pisanie prispevkov ti moc nejde. . .


interbulo   |   ip:88.212.36   |   2010-01-20  (23:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  O tej rase je to jasné! Ale, čo ďalej? Najprv si treba naštudovať veci okolo NWO a potom okolo toho debatovať! Všetky ríše padli tým, že si na robotu dovliekli počerných a čiernych ľudí a tým sa infikovali lenivosťou a podobnými neresťami. Akonáhle stmavne národ, znamená to úpadok!!! V USA sa to deje už pekných pár rokov. Všimnite si, ako sčernela obrazovka pri ich filmoch...Aj pri príbehu z bielej komunity, nemôže nebyť čierna farba!!! Úpadok bielej rasy je na postupe a bude ešte horšie! Je však na zamyslenie, prečo sa to deje? Nuž, NWO to takto riadi, bielych eliminovať, čím menej detí, tým sa zamedzí vývoj ľudstva napred a podľa lídrov Bilderbergu, keď nebude oponentúra, nasadia totálny superštát na celej Zemi, vyhladia ľudstvo na zhruba 500 miliónov...len som zvedavý, koľko, a ktorej rasy ostane? Viem, že je to výmysel elity, spojenej z európskych kráľovských rodín a špičky Židov, samozrejme biela elita! Ale sú to zločinci najvyššieho rangu...totižto, neberú do úvahy TEBA, Tvojich blízkych, skrátka nikoho..im stačí 500 miliónov na to, aby ich obsluhovali! Dostatočný servis na obsluhu!!! A k tej bielej Elite: Áno aj my sme bieli, len nemáme až takú modrú krv!!! Nevidím to dáko ružovo, ale vidno už zárodky sebaobrany u našich mladých..držím palce!!!


sudruh   |   ip:80.81.232   |   2010-01-21  (08:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  článok je fajn, ako každý podobný. Ale zase neprináša žiadne riešenie, ktoré by sa páčilo aj v zahraničí a zároveň bolo aj účinné.


milan   |   ip:80.242.33   |   2010-01-21  (08:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý článok. Vnáša trocha svetla a vyvoláva otázniky. Hlavne dnes, keď slovo "rasizmus" je zneužívané na jednostranné označenie tých, ktorí chápu rozdiel v ľudských rodoch - rasách ako priestor pre vzájomné poznávanie sa. Ľudstvo sa dostane ďalej v duchovnom aj hospodárskom rozvoji, keď využije čo najlepšie intelekt, alebo zručnosť, či iné prednosti jednotlivých, s prepáčením, rás na vzájomné obohacovanie sa. Je tu ale podmienka vytvorenia takého systému, alebo "vzájomného ducha", aby nedochádzalo k okrádaniu, vykorisťovaniu, či vzájomnému úmyselnému zraňovaniu.
Pre mnohých to možno znie ako ilúzia. Nie je to však celkom pravda. Túto sanahu zatiaľ najúspešnejšie presadzujú spoločenstvá, ktoré ako dôvod svojej existencie a aktivít zdôrazňujú
spomínané, alebo podobné ideály. Podľa mňa, ale nepochopili, že oni sú len nedokonalí architekti.
Potvrdzuje to chaos a väčšinou nezmyselnosť ich zásahov do živej prírody, ktorá je na nižšom stupni vývoja, ako človek. Sú tu však aj pokusy ovplyvňovať i vývoj človeka.
Je len jedna sila, ktorá dokázala vytvoriť z chaosu poriadok, stanoviť systém a zákony platné všeobecne a nakoniec darovať svetu život. Je to mnohými tak opovrhovaný i nenávidený Boh - Stvoriteľ. Boh sa na boha nehrá. Avšak tí, ktorí sa pokúšajú vytvárať nové, a na základe slobodnej vôle danej nám Bohom, podhaľujú božie tajomstvá, nech si dajú pozor, aby tieto základy snáh o vytváranie nových vecí, živých organizmov, alebo dokonca nového človeka, sa nestali základmi skutočného rasizmu.


predator   |   ip:195.146.1   |   2010-01-25  (11:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Anty, Anty (Anti?). Lovenčina, lovenčina tvoja. Basom ci rebro, nauč še gramatiku.


kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-01-28  (14:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Svet je preto krásny ,lebo je farebný.Nechcel by som žiť len v jednofarebnom svete.Boh vedel čo vytvoril,len ľudia to trochu pozmenili vo svoj prospech.Prospech toho silnejšieho,bohačieho.Aj to raz stroskotá,pretože láska,pokoj,mudrosť to bude prvoradé a nie chamtivosť,násilie,závisť a pýcha.TOto je potrebné si uvedomiť a kým to príde pretečie veľa vody.Hlavné je to ,že už niektorý to v sebe majú a pomôžu meniť svet.Rasizmus je hlúposť tých,ktorí nedokážu inák žiť,majú strach začleniť sa a rozmýšľať ako plnohodnotný človek.Myslím ,že tento problém je generačný,a len nová generácia bude vedieť s tým zápasiť a vyhrať.Ak bude svet svetom.Násilie vyvoláva len násilie.A každá palica má dva konce,na to netreba zabúdať.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-01-28  (14:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chtěl bych tě kiwo vidět ohánět se s tou palicí když ti bílý dělník nevydělá na tvoje sociální dávky.Nebo si myslíš že tě a tvoje děcka určitě jich máš nejmíň 8 budou živit pseudohumanisté? Teď mají plné huby rasizmu a diskriminace proto že to mají v popisu zaměstnání. Sválně nepíši práce proto že tito pseudohumanisté nikdy nepracovali manuálně.Dostávají plat jen s titulu své dobře placené funkce. A tito ochránci barevných a nepřizpůsobivých individuí až dělnická třída pomalu vymře,k čemuš se neodvratně schyluje,když půjdeš žebrat o žrádlo tak ti pěkně nakope tam kde končí záda a začíná p..el. Přesně tak nemakačenkové všichni dopadnete!!!!


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-01-31  (17:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mefistofeles,myslím si,že ty máš svoje oči len pre čiernobiely svet.Ľutujem ťa.Možno nepoznáš mnoho romov a to len preto,že si toho málo prežil a rozprávaš to čo máš naučené od svojho idola.Prosím začni písať o tom ,o čom si presvedčený.Ak niekomu nedáš šancu,ako chceš výsledok.Veď ho nepoznáš?Jáj niekto ti povedal.ZOBUĎ SA.Všetko je vysoká hra a ja,ty,my sme len .......A strana delníkú,do ktorej patríš už dávno nie je strana pracujúcich,pretože my pracujúci nemáme zaslepené oči.MY PRACUJEME,AK MOŽEME.Poradím ti:Celý život zostaň doma,pretože ty si svet NEZASLUŽIŠ a vôbec by si ho nevedel žiť.


Franta   |   ip:94.112.16   |   2010-01-31  (23:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pro Kiwa: Myslím že šancí měli romové velmi mnoho! Od vzniku Československé republiky až doposud jenže byli pohodlní je využít co dělali za Masaryka kočovali a kradli. Po roce 1948 kočovat nesměli dostávali přidělené byty. Co s těmito byty ve většině provedli? Zničili je tak že už nebyli k použití. Za minulého režimu byla práce povinná. Co dělali romové snažili se za každou cenu získat invalidní důchod aby se vyhli práci a povinné vojenské službě! A co dělají doposud? To samé jenže pod ochranou naší zkorumpované vlády. Je mi už přes 80 let a vím o čem píši. Co se Mefistofela týká dávám mu zcela zapravdu neboť Jej znám už přes 50 let a nikdy nezklamal a hlavně nezradil a to jsme projeli jako montéři takřka celý svět. Poznali jsme spousty lidí černých žlutých bílých a u všech jsme měli možnost hodnotit co se podstivosti,týče,pracovitosti,ochoty Pomoct spolupracovníkovi,kamarádství,ATD. Co myslíš jak dopadli romové černoši číňané větnamci a ostatní? Černoch hučel celý den jen o sexu o to co se právě dělá moc zájmu neměl a pořád jsme mu museli všechno vysvětlovat jak malému děcku což bylo dosti únavné.Indičtí romové ti si s pracovní morálkou nedělali žádné problémy spíše se řídili heslem kde se jí tam jím kde se pije tam piju kde se vyplácí mzda postavím se první do řady a kde se pracuje tam nepřekážím.Nejpracovitější naopak byli číňani větnamci už tolik né. Rakušané ti si zase pečlivě hlídali aby náhodou neudělali něco navíc.Poláci ochotně vypomohli když se nedařilo o romech cikánech černoších a angličanech se nemíním zmiňovat od nich ses pomoci nedočkal nikdy.Mysli si o tom co chceš ale vím že spousta lidí nám dá zapravdu.S pozdravem František Bártl.


BORIS   |   ip:91.191.10   |   2010-01-31  (23:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  AHOJTE.SOM RAD A TROCHA SOM SA POTESIL,NAKOLKO VIAC POCUT RASIZMUS.UZ JE TU,KEDY ZACAL, KTO TO VYMISLEL.VYMISLEL TO CLOVEK NA CLOVEKA-ZNEUCTENIE A POHRDANIE CLOVEKOM,JE TAKY VELKI HRIECH,KTORY NEVIEM AKO NAPRAVY ABY BOL ASPON TAK CISTY PRED BOHOM AKO TEN KOMU UBLYZOVAL. KONIEC LUDSTVA JE TAK BLIZKO,NIE PRETO ZE NENI PRECO ZIT,ALE PRETO LEBO TO DOPUSTIME MI,NENAVIST A ZLOBA KTORU VYVOLAME SAMI,PRERASTIE DO NEZADRZITELNYCH ROZMEROV A VYVOLAME SKAZU LUDSTVA.JA SA NA TO NETESIM,ALE SU LUDIA PRE KTORICH JE SMRT,VYKUPENIM Z DENODENEHO UTLAKU,BYTKI,PONIZOVANIA A POSLEDNOM RADE PRESVEDCIANIA SA ZE SA NEMALI ANI NARODIT.NECHCEM TAM PATRIT,NECHCEM VRAZDIT TO SI MA POVEDAT KAZDY BYT CLOVEKOM V ZIADNOM PRIPADE NEVERIT ZA TO MOZE CIGAN,HLADAT VYSVETLENIE NIE BEZHLAVO USUDIT A POTOM LUTOVAT,TO JE RASIZMUS-HLADAT VYNIKA.SILA TOHO ZE RASIZMUS A NENAVIST JE SLOVO KTORE SA SKLONUJE VO VIACERICH PRIPADOCH JE TO ZE ANI JEDNA VLADA KRAJINA,NEVEDIA A NECHCU SKONCOVAT S CELOSVETOVYM PROBLEMOM,NAOPAK TAZIA DOTACIE A PRISPEVKY V SUMACH,KTORE ROZHODLI O TOM ZE MUSIME BYT UTLACANY NAKOLKO TO JE BIZNIS.LEN LUDIA SLEPO MISLIA ZE TO JE USPECH NIEKOHO ZABIT,PRETO ZE TMAVSI,ATRAKIVNEJSI,INTELIGENTNEJSI,BOHATSI ALEBO SA PEKNE SMEJE,PRETOZE TO STACI,ABY MA MOHOL NIEKTO AJ ZABIT,BOHUZIAL POLUJEME SAMI NA SEBA A JA SA VELMI AKO CLOVEK HANBI.


JosefKelner   |   ip:94.112.16   |   2010-02-01  (01:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo Tys ale zahral pěkneho cypa ze sebe! Ti dva dědkove myslim Frantu s Mefistofelem tě strči do řiti kdy se jim zachce.Bo ja sem tež monter a vim co to obnaši a tych černych a baj i přiuzenych jak se u nas pravi,nehodnotili enem oni.Hodnotili aji ostatni a se stejnym vysledkem.Když ne horšim.A když praviš že strana dělniku už neni tež nemaš uplně pravdu. Ona teprve přide a v plne sve krase. To se teprve budou dit věci jak v te pohadce cisařuv pekař a pekařuv cisař tak čau a něgrej GO myslim teho CYPA.


Zdenek   |   ip:94.112.16   |   2010-02-01  (01:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pro Kiwa:Ja ty synky od byvaleho parťaka Bártla některe znam.Za něho to byli vyučenci dneska už staři fotři ale do dneska se o tej jeho partě montažniku vykladaju legendy. Ti uměli maknuť to byli mistři svojeho oboru.Však plynovody a ropovody co oni vařili po celem světě služa dodneska. Takych chlapuv si možeš enem važit!


Zamarski   |   ip:94.112.16   |   2010-02-01  (02:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo až čuchneš ku pořadne robotě tak o tom něco napiš:Jinak zdravim pana Frantu a Roberta(mefista)a přeju hodně štěsti a hlavně zdraví v zaslouženém důchodu.Tadeáš Zamarski.


Anton   |   ip:94.112.16   |   2010-02-01  (02:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hej Kiwo aj ja by som spiéval a tancoval keby som robiť němosel a voláky truľo by mi platil za pekný úsmev a kopa dětí by ma živila a kradli by pre mňa a sprostá vláda by mňa chránila hlúpymi zákonmi. Komunisti boli akí boli ale mali heslá. Bes práce niét koláčou a kdo nepracuje ať nejí. Mal by si sa zamysliéť.


Marcelka   |   ip:94.112.16   |   2010-02-01  (04:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vidím Kiwo že romové dovedou pracovité lidi pouze urážet a zesměšnovat. Ale všimni si že se ti to vrátilo jako bumerang.Nemáš na to prostě inteligenci abys tyto starší pány urazil. Všimni si svých procentních bodů a kolik mají oni.Tvá procenta jsou jako ta romská inteligence.Mizivá!!!!


Tuk   |   ip:88.212.36   |   2010-02-01  (06:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ľudkovia boží, prvý krok k akejkoľvek zmene je ten, že nazveme veci pravými menami.
Cigán bude stále len cigán, aj keby pes psa je*al.

Nadávate na systém, ale z ľahkosťou budete používať nič nehovoriace slovo Róm.
Prečo ??Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-01  (11:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdravím všetkých.Do zadku sa môžu vopchať tý, ktorý ma tam posielajú.Nechcem nikoho uraziť,ale názor na romov mám iný.Nemusím mať 80.rokov,ale nedovolím si tvrdiť ,že všetci sú lajdáci.Asi viac cestujem,stretávam sa s obyčajnými ľuďmi a nepozerám na nich cez ruž.okuliare.Tvrdiť ,že som pracoval s černochom,cigánom, či aziatom mi nedovoľuje robiť uzáver o ostatných.Mám 37.rokov a celý svoj život som pracoval pre ľudí s rôznych spoločenských skupín.Poznám aj takých ktorí sa schovávaju za rôzne mená ,lebo sa boja povedať nahlas že sú rasisti.Nebojíte sa boha.Pracovitý ľudia poznajú a poznali,že romovia boli využívaný na najhoršie práce.Práce ,ktoré nik nechcel robiť.Toto im zazlievate?Takú prácu okrem nich robili len vezni.Už ste na to zabudli?Viem a vidím že Vás ovplivnili médiá,ale zostante sami sebou,pretože len to Vás zachráni pred bohom.Marcela, inteligencia nemá nič spoločné s vlastným názorom. Anton,komunizmus je dávno fuč-ŠKODA,vša?Moje dve zdravé ruky,vedia pracovať a roboty sa neboja .A poriadna robota už dávno ušla do zahraničia.Pozri okolo seba Zamarowski.Delnícka strana je minulosť.Chcel by som zažiť tých ktorý propagujú neonacizmus ako by pracovali.Možno ,len ústami.A toto sa Vám páči.Majte to a budete plakať do konca svojho krátkeho života,pretože i na Vás najdu chybu./Nekto je čierny,iný zas žltý,ten je tučný a ten okuliarnatý/Frázi o pracovitosti,to je zásterka.Prosím prebudte sa!


Tuk   |   ip:88.212.36   |   2010-02-01  (12:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2 Kiwo

Toľko riadkov, písmenok.
Nepochopil si však ani prd.
Ži si svoj skvelý život tak ako ti ukážu v TV a nedaj sa vyviesť z rovnováhy nejakým príspevkom alebo reakciou.
Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-01  (13:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chápať a čítať medzi riadkami to je umenie?Pochopiť dajaký prd nepotrebujem.Len si prajem ,aby ten môj prd pochopili ostatný.A to ,že nie som v rovnováhe,v dnešnej dobe,nie je asi každý.A kto áno,tak klame nielen ostatných ,ale hlavne samého seba.Ľutujem hlavne tých ktorí nemôžu mať deti a vlastne ani vnukov.Preto taká reakcia -Mefistofeles.


boris   |   ip:91.191.77   |   2010-02-01  (13:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ahojte.to ze nedostanes moznost,nieje to iste ako ked mas na vyber.Ja mam nazor trochu iny ako ty starci,ktory nedali moznost romom na plnohodnotny zivot,nakolko si ani neviete predstavit to,ze vedla vas vyrasta nejaky rom ktory je viac ako vy uspesnejsi ba dokonca ma lepsiu kvalitu zivota.Pre Vas je to nepripustne a prave pre tuto demagogiu a presvedcenie nieste ludia ale zver,ktora pomaly ale isto vysicha.To ze robis manualne a nikto ta nevie pochvalit,je dosledok toho,ze nezacinas byt zver ale uz si sa nov stal.Odsudzovat niekoho za to.ze ma inu plet,alebo ze ma soc.davky,na ktore by si urcite nechcel byt odkazany svedci o tom ze zavidis vsetko co sa da,takychto ludi nazyvame psichopatickymi ludmi s narusenim chapanim sveta okolo seba a mentalne odkazanymi na pomoc druhich.To aby si zapadol medzi ostatnycanym ,nahradzate neznaslivostov a neskryvate rasizmus,ktori vam koluje v zilach. Ja pracujem,som dokonca vo svojom odbore dost uspesny,a netvrdim ze romovia nechcu robit,alebo vyuzivaju tento sistem.Rozoberme to,kdo koho vyuziva ci romovia stat,ale stat ziskava na tom ze vobec romia su.Vlada a krajina v ktorej zijete,vyuziva vytvorene financne fondy a dotacie urcene na potlacenie rasizmu,na vytvorenie novych prac.miest,skol,zrusit osady a nahradit ich novym obydlim,vzdelanost a vela veci na ktore si spomeniete.To ze vlada tieto fin.toki vyuziva naveci nesuvysiace sdanym problemem ale ako janosik,ktori len kradol a vobec nepomahal,bol pre vas imaginarnym hrdinom a vo vasich ociach slepo plnil vase predstavy.Aj vlada plni vase predstavy ale to vas uz nezaujima na koho chrbte sa vozite,na romskom. Zijete a presadzuju sa vase plany s romskych penazi,ktore maju byt pouzite len a len na romov.Preco vyuziva vlada tento balik tak,ze pri kazdom novom byte ktori odovzdaju romom nepovedia ze pouzili balik na to urceny na to,pricom tie toki penazi niesu nase ale zahranicny zdroj,ktory je nevycerpatelny pokial v danej krajine existuje rasizmus,je to aby poukazali na to ze za nase peniaze sa odovzdal dalsi byt a tak vzbudzuju v ludoch nenavist a rasizmus zveladuju v ludoch bez ich vedomia.Takto peniaze su tu stale len vy neviete o praktikach a nevedom manipulovani.Vlada takto ma neobmedzene mnozstvo fin.prostriedkov na to aby okradala aj nas aj vas,trestuhodne vyvolavat v ludoch nenavist a zlobu.MOJA OTAZKA ZNIE KDO JE VACSI ZLODEJ,KDO OKRADA KOHO,KDO BY MAL BYT STIHAN,TO ZE VAS TO POHLTILO NEZNAMENA ZE MATE PRAVDU A ZVER OSTANA LEN ZVEROV.


nelka   |   ip:91.191.12   |   2010-02-01  (16:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  cawte:D nazory ludi su rozne ale co uz:ale mali by ste citat nie hned ludi posudzovat nikto tu neni sudca a KIWO ma nazor ako kazdy z vas vary nie? ale vy tu len sudite?tak sudte vsak sudit nas budu ked pride nas cas:D tam sme si vsetci rovni .drzim palce BORIS A KIWO.


Boris   |   ip:87.244.20   |   2010-02-01  (20:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  čavte.moj pohlad na vas,uz nieje taky nejasny nakolko vy len fraujete svojich vysnivanych gayvodcov-tuk-take meno si da len uchyl,ktoremu s apaci vlastna mama,marcelka ty si asi na starsich panov ale aj to je moznost ako si vrznut medzi rasistami,jozef kelner-mas to aj v mene kelner-čašník-co ti dali stari pani? velky tringelt?,nemas vlastne nazory a premenuj sa lebo zatial s takym menom ani nazor nemozes mat mefistofeles-asi nechodis von medzi ludi,a v pivnici zneuzivas svoju dceru,pretoze keby si vysiel na denne svetlo,tak by si pochopil ze tvoje nazory a postreh ma uz viac ako 10 rokov,tak vyjdi z tej pivnici,prestan zneuzivat dceru a priznaj si ze niesi dost a spravne informovany o tom,kto koho okrada,v mojom prispevku sa oboznamis o tom ,ze 13 rokov kradne financne dotacie vlada a krajina ,ktora ti vydala obciansky preukaz aj ked vsetci dobre vieme ,ze nan pravo nemas a ze okrem dcery zneuzivas aj syna,tato vlada podporuje rasizmus,vyuziva medialnu silu na to aby manipulovala a nabadala ludi k nenavisti,pretoze rasizmus je biznis,ktory prinasa nekontrolovatelne mnozstvo dotacii,grandov a jej financny tok je zavysli od rasizmu v krajine POKIAL V KRAJINE EXISTUJE RASIZMUS ZIJETE Z TYCHTO PENAZI VY VSETCI TAKZE DOBRU CHUT,ALE NEZABUDNI TO TMAVI LUDIA SA MNOZIA 5 KRAT RYCHLEJSIE AKO VY,TAKZE MOZNOAK NEZACNES ZNEUZIVAT AJ VNUKA KTOREMU SI VLASTNE AJ OTEC,NAKOLKO Z PIVNICE NEPUSTAS ANI DCERU ANI SYNA,UVEDOMIS SI KED TA ZATVORIA ZA TVOJE UCHYLKY,KDE BUDES MAT DOST TMAVYCH KAMARATOV,KTORY SU SICE ZAVRETI ALE NEUZNEUZIJU TA ,PRETOZE IM NA LUDOCH ZALEZI.KAZDY NAROD,KAZDA RASA MA NAROK NA PLNOHODNOTNY ZIVOT BEZ AKEHOKOLVEK UTLACANIA,A BEZ DOKAZOVANIA SI NADRADENOSTI A AK TOTO NEPOCHOPITE VY VSETCI KTORI STE RASIZMOM POSADNUTI TAK CHOJTE DO TEJ PIVNICE KDE FRCKA MEFISTOTELES A MOZETE SA NAZVZAJOM UKAJAT-NAKOLKO TO JE VASA CESTA BEZ TOHO ABY STE POLEMIZOVALI KTO Z VAS -KOHO PRVY ZNEUZIL


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-01  (20:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo: Co by jste vy cikáni tak chtěli. Luxusně zařízený byt tak nejmíň 4 pokoje bez nájmu a inkasa a přádné auto alespoň audi 3,6l benzín zdarma pořádnou děvku samozřejmě blondýnu s velkýma kozama která by dala pokaždé,plný invalidní důchod nejmíň 30000 a rentu 50000 k tomu pistoli samozřejmě Magnum a samopal vzor 58 ku každému bednu patron,neomezenou inunitu a volný odstřel bílé pakáže která vám brání plně se rozvíjet.Byli by jste už konečně spokojení?


Anton   |   ip:94.112.16   |   2010-02-01  (21:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ej Borisko ty soploš ty buděš riadny dilino ja to honotím takto.Keď si sa narodil tak ťa otec od radosti tri razi vyhodil nad hlavu ale len raz chytil dva razy si buchol hlavou o zem tvojho otca to ospravedlnuje lebo mal 3 v žile no na tebe to chudáčik zanechalo riádne následky!!!


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-01  (21:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nemám také predstavy,ako ty.Väčšina bielich by chcela tak žiť ako píšeš.Mne stačí,pokoj,láska mojej rodiny a okolo seba veľa,veľa dorých ľudí.Peniaze ma nezaujímajú,a nemali by ani teba,pretože ty taktiež potrebuješ aby Ťa niekto mal rád.Si dosť starý ,aby si pochopil o čom píšem.Možno ani to ti nepomôže,lebo tvoje srdce je skazené závisťou ,pýchou a nenávisťou.Prajem ti stretnúť ozajstných ľudí s dobrým srdcom a nadhľadom.PS"" Prajem ti šikovného roma do rodiny.


BORIS   |   ip:91.191.12   |   2010-02-01  (21:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ANTON,ANON,aj meno mas svete ale nespravas sa tak,asi ty si nemal ziadne detstvo,nevies co je to materinska laska a pohladenie otca,pretoze tvoje spravanie nasvedcuje tomu ze ako maleho ta nechali v lese a tam ta zneuzil janosik,ktory bol romskeho povodu a povedal.Anton anton,teba mozem aj ja aj uhorcik frckat az do zimi ale ty nikdy nebudes hrdy na to ze si odteraz polovicny,preto si rasista.spytaj sa mami kdo ta spravil,uz mas dost rokov na to aby sa ti priznala.


Marta   |   ip:94.112.16   |   2010-02-01  (23:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Navštívila jsem tyto stránky a nestačím se divit co se tady děje. Jak různí pubescenti nízkého IQ a mdlého rozumu se snaží urážet staré lidi a ještě se cítí bůhvíjak ukřivdění. Pro operátora těchto stránek. Nebylo by vhodnější pro vstup na stránky zadat o něco těžší matematický úkol neš je jednoduché sečítání? Nebo odpověď na nějakou otázku? Myslím si že úroveň této diskuze by se zlepšila.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-01  (23:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo má rodina poameričtěná není ani se poameričťovat nemíníme. Tak že máš opět velkou smůlu.Tvé vysněné míchání ras se neuskuteční. Jsme všichni toho názoru že degradace rasy by měla být zákonem hodnocena jako těžký zločin. Míchání ras zlocinem je navíc cikáni nebo romové rasu nemají. Je to směska!!! Navíc cikána co by strčil rypák do naší domásnosti,by čekal magnetron je to jednoduché 100% a těžko prokazatelné.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-02  (07:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prekukol som Ťa.Píšeš v jednej osobe ty prefíkaný had:pretože/Mafistofeles,Zamarsty,Anton,Marcela,Marta,Zdenek,Franta a JozefKelner si ty sám.Nehambíš sa.Takúto hru môžeš hrať,na náckov so svojho týmu.Závistlivý,Žiarlivý a ešte pritom Vypočítavý človek!Rasista a vygumovaná hlava.Neverím ani tomu ,že máš dajaké skusenosti s ľuďmi./do chlieva s tebou/.


BORIS   |   ip:91.191.82   |   2010-02-02  (13:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Marta,ukrivdena sa citis len ty,ani cez tuto stranku,by ste nechceli viest dialog v akejkolvek forme,vam staci ked si s jedneho pocitaca poslete namety a postrehi a tvarite sa ze ste viaceri,ale ste len rozdvojene osobnosti,ktore sa hraju na to co sa deje v tejto krajine ale dokopy neviete nic,vas vobec nezaujima zivot v krajine, v ktorej chcete vychovat dalsiu generaciu mladych ludi.mozno si aj obopohlavna a rozmnozujes sa sama,tak teba zaujima ze niekto chce nastrbit vase frazy,ktore su len o tom ako niekomu ublizit,a nie ako tento problem riesit,to znamena,ze ta inteligencia chiba zebe a vam vsetkym,ktory si mislite ze ste dokonaly,doknaly je len jeden a ten nas bude sudit spravodlivo bez toho do akej sekty alebo pervezneho klubu sado maso,ktory by len ublizoval a ukajal sa na tom.Stale si nepocopila ze veci sa daju riesit,len vtedy ak sa hlada alternetiva,a to ze chces zabranit vstupu na stranku,znaci o tom,ze tvoj strach je vecsi ako som si myslel.a toto si pametaj-clovek sa narodil preto,aby zil,uznaval hodnoty tohto daru,ale vy si nevazite ludi,nevazite si zivota,takto vam zivot pretecie medzi prstami a vy druhu sancu nedostanete,nakolko nechcete zit ako to kaze viera v dobro,ale kazdemu sa chcete pomstit za vase chiby.Ja ti tu sancu davam za nas ostatnych,zacni zit odteraz naplno a ak ta nieco rozculuje skus to zmenit tak aby si sa nemusela pred svojimi detmi v buducnosti hanbit,a mozno dostanes ten dar,ze nebudes sa musiet hanbit za seba aky si zly clovek,misli hlavov nie vaginov.


BORIS   |   ip:91.191.82   |   2010-02-02  (14:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mefistofeles aj napriek tvojim poznatkom,ktore mas asi s nejakej brozurki cital si asi zle,alebo tie okuliare ktore si ukradol ti nastacia,nakolko cigani su rasa ktora preukazatelne tu bola skor ako tvoj otec a jeho otec prisli s vyhnanstva,v hlave mas len to ze niekto s taky skaredym ako si ty sa chce pohlavne zblizit,ale si na omyle,okrem toho ze som mal pravdu ze asi mas tu pivnicu a ta tvoja dcera sa vola marta,hovoris len a len o tom ze nejaky cigan sa chce vyspat s martov,si na omyle nikto s pivnice ti ju nezobere a ty mozes nadalej vykonavat tie perveznosti na ktore si nauceny,daj nieco plnohodnotne co ma formu a zmisel,to ze romov nemas rad to uz vieme,zamislel si sa ci teba ma niekto rad okrem merty.Hras sa na to ze si starsi pan,ale vtvojich prispevkoch mislis len na sex,starsi ludia by mali mat yaujem na to ako na sklonku zivota napravit chiby,ktore mohli sposobit niekomu bolest ale ty chces este v case poslednych dni ublyzovat,to svedci ze viac ako mentalne retardovany s narusenov synchrofazov nervoveho analfabetizmu.MAM PRE TEBA POREKADLO-NIKDY NEROB TO CO BY SI SAM NECHCEL ZAZIT.V ZIVOTE EXISTUJE BUMERANG KTORY TI TU ZLOBU A NENAVIST VRATI,A JA TAM NIEKDE V USTRANI BUDEM STAT A POZERAT SA AKO PLACES A LUTUJAS TO TO JE OSUD PANE A TEN NEZVRATIS.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-03  (00:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je vidět že cikány nemá nikdo rád vaše hodnocení je mizivé úměrné inteligenci která asi tak znázorňuje gvint spojený s bicepsem.Proč se někam nevystěhujete Ada se taky zbavoval mentálně postižěných.Když už vás Kanada nechce skuste to na východ. Asi 1300km je krásné město pro zhruba 120000 obyvatel je neobydlené a úplně nové.Proto že tam zkrachoval průmysl. To město se jmenuje PRIPJAŤ. 60 km kolem města jsou krásné lesy a hned za městem je krásně čistá řeka plná obrovských sumců štik kaprů a jiných ryb jen nahodíš a hned zasekáváš a táhneš. Proto se tak přemnožili že je nemá kdo lovit. Zkuste to tady vám pšenka nikdy nepokvete a tam by vás nikdo nepronásledoval měli byste klídek.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-03  (08:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nás nik neprenasleduje,ale teba začnú,keď nie my potom samotné svedomie ak ho vlastne máš.To ,že si starší pán ma presvedčilo tvoje rozmýšľanie,pretože tvoje IQ je pod hranicou miernej normálnosti.Bolek Polívka by ti povedal TY HŇUPE.Uvedom si,že svet nie je stvorený pre tvoju rozdvojenú osobnosť.Ak máš aspoň kúsok cti píš ,len za jednu osobu.Je to trápne ,že píšeš v 7.osobách.Závisť Ťa pohltila .Poradím Ti ,od dnes môžeš závidieť i ľuďom v susedctve,ak už nezávidíš.Poznám také typy ako si ty.Celý život ta týrali,bol si nula a teraz si sa zaradil.Ale zle!Nás môžeš vieš čo?Prajem ti dlhý život v kruhu tých ,ktorých nenávidíš.


boris   |   ip:91.191.98   |   2010-02-03  (09:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vy biely,ktory nemate stastie v zivote si chcete dokazat,ze ste nadradeny,ked ty mifistofeles vies kde je ta krajina zazrakov co sa tam neodstahujes aj s tvojov dcerov martov a synom tukom,aspon bude hned v tejto krajine o jedneho uchila,ktory okrem zneuzivania marty a tuka pohlavne zneuzil a sexualne napadol aj princa bajaju,ktoreho museli na to hned stiahnut s obrazovky- pokoj.Ty ketaminovy sialenec,prestan si nahovarat,ze nieco dokazes,a tvoje poznatky o krajinach tretieho sveta,ktore su plne prepichu a nicnerobenia su len v tvojej fantazii,,pretoze sa mi zda ze ti asi odumiera mozog-pravdepodobne ho neokyslicuje ani nema co, nakolko sem tam sa ti tam zatula spermia ktora,ktora nechce byt sucastov zneuzivania Marty,a ty vypotis blbost ktora podla tvojho a Martinho nazoru je ok.Biely,ktory si mislia,ze cely svet je len ich su ty,ktory maju max.9tried a robia za min.mzdu,pretoze svet nieje jedna velka pivnica v ktorej mozes frckat nackov,a prezentovat ze svet je moj,svet patri ludom a nie tebe ty KETAMINOVY SIALENEC.Asi si pomylil stranku,zoznamka sado maso je na http.pivnica.rad bycujem.cz tam mozno najdes sialenca tebe podobnemu,nebojsa ta stranka je plna takich borcov,ktry klamu deti ze oni su dedo mraz a ze v pivnicu su pre nich odlozene darceky-KETAMINOVY SIALENEC.Inac vsetko dobre v novom roku vela choroby,pohlavnych chorob a nak ti uz konecne niekto zobere kluce od tej pivnice kde pred zrkadlom sa hras na vodcu,deges-bud zdrav,ozaj nespravil ta nahodov cigan,ked horis takou laskov.


boris   |   ip:91.191.98   |   2010-02-03  (11:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  UVAHA.ak niekto,ktokolvek sa snazi hanobit a zneuctovat ludsku bytost,snazi sa poukazat na nedostak roznych faktorv a jeho strategia boja, ci nejakeho uputania pozornosti rozvyri zivy dialog medzi ludmi,a nad clankami,vyvola reakciu na ktoru chcem poukazat,znaci ze sa zacalo aspon nieco diat,pretoze len vymena pocitov a poznatkov moze najst riesenie na ktore budeme raz hrdy.Nie nenavistov ale cistym srdcom sa uz od nedavna vyhravali tie najvecie boje.Zloba a nenavist nam nebola dana do vienka od nejakej zlej sudicky,ale je to vyvolane zlym zaradenim sa do spolocnosti a mozno prave mne, tebe, vam nikto nedal sancu na to dokazat ze dokazeme byt ambiciozny a uspesny ako kdokolvek.Prave toto je zaciatok nastartovania nenavisti a zloby,ktorov musi byt niekto postihnutelny.Nesnazme sa na zaklade toho ze, nam nedal niekto sancu,vracat si to na ludskych bytostiach,ktorim nieze nikto nedal sancu,ale na zaklade toho ze su iny sfarbenim,vyskov,obezitov,sikmimi ocami-jednoduch celov skupinov znevyhodnenych ludskych bytosti,maju ten boj a zaradit sa a zit medzi nami o dost tahsie.Napriek tomu dokazeme tychto ludi odsudzovat,a spravame sa presne tak isto ako,ty ludia ktory nam ublyzili a zrodili tu nenavist v nas.Mislime na to,ak ja dnes pomozem niekomu akoukolvek formov,spravil som maly zazrak,za ktory mozem byt sam na seba pysny a hrdy a mozno to bude nova sanca pre ludstvo ako sa zachranit a nevyvolat skazu,ktorov nasledok bude samodestrukcia-koniec sveta ako ho pozname.po chibe,kazdy chce zacat od znova a vyvarovat sa tym istim nasledkom,ale poznat chibu a neodstranit ju ale ju len prehlbovat, napomaha tim,ktori nemaju a nepocituju lasku,stastie radovat sa len tak pretoze chceme,ktory vsade okolo seba roznasaju ako mor nenavist,hanobenie rasizmus a utlacanie slobody.Boh vedel preco sme rozdielny,ale v podstate bytia isty sami sebe tak nehrajme sa na spasitelov a nerozhodujme o zivote my.Nam to neprinalezi.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-03  (14:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vidím blbečkové cikánští že jste navštěvovali placatou školu a každý ročník dvakrát.Komediant Bolek Polívka ten může být leda vaším vzorem vy se v něm vzhlížíte ale pozorujte jak vibruje když nemá seřízenou hladinku.I jeho intelekt značně upadá.A co PRIPJAŤ. Zkusíte to mohli by jste tam vyhlásit romský stát a ukázat lidstvu této planety že nejste takovými lemply za jaké vás všichni považují.Víte co tam je mědi a hliníku? Všechno tam leží ladem.Myslím že kdybychom od Ukrajiny toto území pro vás odkoupili tak na tom pouze vyděláme a do deseti let jsme v plusu.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-03  (17:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tam sa môžeš presťahovať len a len ty.A ak ti bude smutno tak si vezmi zo sebou aj dcéru o ktorej píše Boris.Len potom sa tam budú rodiť géniovia.Hňupe!


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-03  (18:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Romové jsou proto tak zdegenerovaní a nesamostatní neboť většina jich byla splozena z INCESTU, v ALKOHOLIZMU,DROGOVE závislosti a za působení pohlavních chorob. Jen se lidé podívejte na kterékoliv venerologické nemocniční oddělení, kolik cikánů a cikánek (romů) je tam léčeno za peníze daňových poplatníků se sifilidou AIDS kapavkou a jiným svinstvem.Je to banda nevzdělaných a nepoučitelných HŇUPŮ!!!


boris   |   ip:91.191.92   |   2010-02-03  (18:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  potesil si ma Kivo svojim prispevkom,ale dbaj na to ze ten ketaminovy sialenec Mefistofeles nema zabrany pred nicim,ba dokonca ani ho nemozes urazit,nakolko ludia,ktory si nevazia ludi,nemozu si vazit ani seba,prave preto a pre nic ine mam pre typka menom Mefistofeles odkaz-skus zit zivot tak ako kaze bozie slovo,a dostanes dar,ktory ked pocitis zacnes aspon teraz zit plnohodnotne a prvy krok sprav ze prepustis s povnice Martu-dceru,a syna Tuka,nak aj oni vydia zivot plny lasky,porozumenia a niesu ovplyvnovany tvojov temnov strankov,pre ktoru nezijes v pokoji ale v nenavisti.verim ze sa mozez zmenit,ale musis chciet ty sam byt ozaj clovekom a nie plny nenavisti.DOSTAL SI ZIVOT AKO DAR,TAK HO ZBYTOCNE NEPREMARNI,PRETOZE V ZIVOTE,KED SI DOBRIM CLOVEKOM,TAK SA TI TO VRATI,VTEDY KED TO BUDES NAJMENEJ CAKAT.ps.-zacni pocuvat a vnimat zivot okolo seba,a mozno prave tie chvile ta budu naplnat srdecnov laskov a pocitom ze pre prave toto sa oplati zit.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-03  (18:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hoši! Jste chudáci nevzdělaní naučtě se raději pravopis. Ty Kiwo alias Tchupa i pro tebe to Boris platí. Vždyť se vám musí smát i malé děcka,jak je váš pravopis ubohý.Taky pozoruji že jste párkrát zavítali do kostela a pán farář vám propláchnul mozečky zakrnělé. No je to jeho práce. Každý se nusí nějak živit, tak že mu to nezazlívám.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-04  (07:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kluku!Ty lína mrcho:Nechcem,sa podobať na teba,pretože by som sa hanbil.To,že som rom ,je boží zámer, ale že ty si fašista to je tvoje potrestanie.Pzri do zrkadla,vidíš postihnutého?nemusím ťa vidieť ale podľa toho čo píšeš, to badať.Chcel by som sa stebou stretnúť osobne,a dať ti dar na ktorý by si nezabudol.Viem že strach ti dovoľuje ,len písať ale ja ti chcem ukázať,že Nás sa vôbec nemusíš báť.Možno časom by si nás mal radšej,ako svoju mamu.Pretože láska sa prejavuje nie týraním/ako si to zažíval/ale úctou,dobrým slovom,pochopením a prepáčením chýb.Viem že to nepoznáš,ale nič si stoho nerob,nikdy nie je neskoro.Ponúkam ti to preto,aby si v budúcnosti mohol vychovávať svoje deti,ako plnohodnotný človek.Aj od obyčajného roma sa máš čo učiť.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-04  (14:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo jsi přesně taková trouba jak jsem si tě představoval. Hloupý, nevzdělaný s minimální kvalifikací,pomsty chtivý jako všichni cikáni a s minimálním přehledem. Navíc jsi zmanipulován katolickým farářem z vaší dědiny. Znáš ten vtip? Nadace Olgy Havlové zorganizovala zájezd do Osvětimi pro romské spoluobčany. Jelikoš byl tento zájezd zcela zdarma,byl autobus romama nacpán až po střechu. Projeli Čechy a kus Moravy až na Karvinsko a co čert nechtěl, v Loukách u Českého Těšína se autobus porouchal a nešel už ani nastartovat. Zoufalý řidič zazvonil u první chalupy,po chvíli se na dvorek přišoural dědeček s úplně bílou hlavou a ptá se řidiče. Co potřebuješ synku! Pane mám plný autobus cikánů jedeme do Osvěnčimu a porouchal se ni motor. Mohl by Jstě mi prosímvás nějak pomoct? Děda kouká chvíli na řidiče chvíli na autobus pak se podrbe v šedivých vlasech a povídá. Víš Synku strašně rád bych Ti pomoh ale nezlob se mám malý piec. Jednoho takového už jsme tady taky měli co se nás všechny snažil oblbnou kvákánín že pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.Nakonec rozkradli celé Československo. V jejich odborných kruzích tomu říkali tunelování.Podívej se na toho kašpárka má na stránkách důležité SK fotku v krátkých kalhotách, každou fusekli jinou a 1,5 v žíle.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-04  (17:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Výborný frk.Ale ten dedo,bol tvoj otec?Čo?Už v minulosti ste boli napáchnutý zlobou.Som presvedčený ,keby si dostal šancu tunelovať,pripojil by si sa.S demagogickými úvahami zaťažuj svoju bandu.Ten odhad mojej osoby,to si písal o sebe?Neviem ako v Čechách,ale na Slovensku poznáme príslovie.PODĽA SEBA SUDIM TEBA.Už teraz ťa poznám.Ale ponuka platí.Tú pomoc potrebuješ.Chudák!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-04  (19:01)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Kiwo ještě jednou tě potěším a dávám návod proti papesním zlodějům.Bylo to asi před 30 léty byli jsme na montážích na pomezí Irák-Turecko ani si nedovedeš představit jak tam tvoji soukmenovci uměli prošacovat cizí kapsy. Šel jsi po ulici ani ses nenadál a šrajtofle byla fuč. Vy jste proti nim úplní žabaři. Nešlo o ty ukradené dolary nebo liry ale o princip.Až jsem se asi po třetím ukradení peněženky nasral a udělal past. S kamarádem jsme šli do obchodu dělali jsme že se neznáme ale hlídali jsme jeden druhého.Najednou kolem kamaráda prošel takový nenápadný cikánský opičák a už měl v prackách jeho peněženku pozoroval jsem ho vyšel z obchodu za rohem vytáhl peníze a peněženku vhodil do koše na odpad. My ho nechali asi týden spočnout,mezi tím jsem vyrobil speciální peněženku.Použil jsem el.rozbušku a obal takové tlusté průpisky. Tu jsem naplnil perunitem (plastická trhavina)a do toho vsunul rozbušku k tomu jsem přidělal kolíček na prádlo s kontakty a 3 knoflíkové baterkykolíček jsem přilepil epoxydem k peněžence a vše propájel do obvodu.Ta 10ti dolarovka a nastříhané papírky tam sloužili jako izolátor po vytažení seply kontakty na kolíčku a bum! Potom jsme šli zase do toho obchodu a světe div se ryba zabrala byl to ten samý cikánský nesympatický opičák. Utrhlo mu obě zkodějské pracky vykuchalo střeva a neměl pinďoura. A z toho plyne poučení tak dlouho se chodí se džbánem pro pivo až se ucho utrhne.Tak pozor na to nesahat do cizích kapes a nekrást ženským kabelky!!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-05  (00:55)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Boží záměr byl takový že cikány označil aby se lišli od lidí bílé rasy tmavou kůží aby i malé děti poznali o koho se jedná. Neboť bůh stvořil člověka k obrazu svému. O cikánech, černoších a šikmookých se říká že je to dílko ďáblovo.A proto si je za žádnu cenu nepouštějme k tělu. Pokud se jim nebude projevovat žádná náklonnost časem sami odtáhnou.Vždyť i Slovenská hymna má slova: Zastavme sa bratia veť sa oni stratia Slováci ožijú.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-05  (08:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pametaj ani Ježiš ,jediný syn boží ,nebol bieli,tak sa zobuť.Satan si vybral bielu rasu o to aby mudrovala a špekulovala ,zavádzala a ohovárala a len málokto z Vás dostane šancu prejsť.Ty si tú šancu prepásol.V jednom máš pravdu,áno boh stvoril človeka na svoj obraz.O článku,ktorý si čítal,alebo sa ti sníval ani nikomu nerozprávaj,pretože ostatný by nepovedali ,že si šikovný ale ,že si zgerba a zver.Nemôžem veriť ľuďom,ktorý závidia a ty medzi nich patríš,pretože klamár sa dá prekuknúť ihneď a istotne len v sne by si obetoval 10.dolár.bankovku.Závistlivý človek je v skutočnosti lakomec,ktorý zožerie spod seba.Nenúť ostatných,aby sa v tom utvrdili.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-05  (14:13)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Kiwo víš co je to poslední řešení né? Tak já ti to povím 1. vlna, budeme vás bičem hnát až za hranice evropy a druhá vlna příjde vzápětí a to bude pro bílé obyvatelstvo velkým přímosem. 2000 za živého nebo 5000 za mrtvého. Sám uvidíš jestli ve zbabělosti neutečeš s první vlnou jak se budou všichni snažit.A naše Slovanské území bude obydleno opět pouze čistou Slovanskou rasou. Vy cikáni Slované nejste jste směsicí negrů a asiatů. Ať tebe a tvé blízké cikánský Ježíš opatruje ale až budete hodně daleko.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-05  (17:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zakomplexovaný hrdina cez počítač.Len aby to nebolo tak,že si budeš priať mať v rodine dajakého cigoša.Slovanská rasa nebola nikdy čistá.Prečo?Pretože raz ste boli Maďarmi,potom Nemcami neskôr Rusmi a Tatarmi a možno budete raz Číňanmi ,alebo miešanci .Toto ti ja môžem sľúbiť.Poobzeraj sa dookola,veď vaše dievčatá chcú len poriadnych Romov.Ja im to nezazlievam,ale ty žriarliš.Dá sa to liečiť,nič sa neboj.Ale doktora musíš vyhľadať veľmi rýchlo,pretože je to už tu a môže ťa s toho šľaktrafiť.A-ha ty to už v rodine máš,preto taká reakcia.Ak potrebuješ rozhovor napíš o koľkej budeš pri pc ,a ja si nájdem čas a môžme podiskutovať ,nemusíš čakať.Predýchaj to.Chudák!!!!!!!!!


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-05  (19:22)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Dežo: promiň Kiwo: Zapoměl jsi napsat romského doktora to budu asi muset cestovat na Slovensko u nás takového odborníka nemáme. U vás bude určitě spousta romských doktorů když jsi psal minule že je u vás 7000 romů se vzděláním VŠ a SOU. A co ty Ty jsi priemyslovák? Nebo jen obyčejný Slovák.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-05  (20:31)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Kiwo: Volal mi kamarád a doporučil mi že ti mám napsat že na YOU TUBE když napíšeš Ivo Jahelka Cikánská Balada. Tak je tam spousta pěkných písniček určitě se ti budou líbit.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-05  (20:53)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Schyzofrenik,prepáč Mafistofeles.Som,obyčajný človek,ktorého zaujímajú ľudia.Načo o mne.Myslím,že si v mojich rokoch.Ale 80.nemám.A verím,že ani Ty.Verím,že tvoj syn je ešte školopovinný.Dúfam,že ho netýraš a nezneužívaš.Názor na svet prezrádza charakter tvojej mysle.Máš priateľov?V Čechách ,mám mnoho známych,ktorý ti môžu pomôcť.Všetko sa dá liečiť.Aj keď máš pocit menejcennosti .Si vlastne Čech,alebo Čo.Vraví sa ,že ľudia k sklonom nacionalizmu ,majú nádor na malom mozgu.Dúfam že na to nepoberáš invalidný dôchodok,ale ak áno tak potom toto všetko Ťa ospravedlňuje a súcitim s tebou.Skús ozaj napísať svoj názor,verím že to dokážeš.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-05  (22:04)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Víš co znamená slovo nacionalista ? Národovec neboli vlastenec. I já jsem skládal přísahu za vlast a za národ. U vás to možné není neboť nacionalisté nejste ani žáden národ jste jen ETNIKUM. Chceš o tom snad diskutovat?


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-06  (11:08)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Doporučuji přečíst oficiální stránky Tomáš Vandas a vše o dělnické straně CZ.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-06  (11:17)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Můj názor? Chlap který nesloužil vlasti snad ani chlapem není.Je to jen posera a padavka!


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-06  (16:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Na vojne som bol,a skladal som prísahu za svoju vlasť.Či chceš alebo nie Slovensko je i moja vlasť,za ktorú sa vždy postavím.Za Slovensko áno,ale za fašistickú,nacionalistickú zgerbu nie.Nie som a ani nebudem človekom ktorý sa opičí za nejakým blbcom zo západu.Strana pracujúcich ma zaujíma ,ale lumpi ktorí sa schovávajú za debilné heslá a sú z delnickej strany tak to nie.Vidíš aký je medzi nami rozdiel.Príde čas keď aj ty to pochopíš.Ale musíš najsť ,ľudí ktorí si Teba ako osobu budú vážiť a budú Ťa mať radi.O minulosti: priezvisko cigáň si mohol zaslúžiť len človek ,ktorý bol udatný a statočný.Vieš prečo,pretože cigani ,bojovali v prvej linií proti Turkom a Tatarom,keď celá Europa sa triasla a bedákala.Sám kráľ udeloval statočným ľudom priezvisko,ktoré ešte dodnes nosia mnohé rodiny.To kôli tomu,že nebojácnosť,pocit loajality a ozajstná statočnosť je v ľuďoch,ktorých nepoznáš a nevieš o nich nič.Nie sme len muzikantmi,ale aj dobrý vojaci ak si to situácia vyžaduje.Ale nám ide v prvom rade o pokoj a mier medzi ľuďmi,Aspoň väčšine.Pochopil si?


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-06  (21:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A co vlastně jsi říkáš že obyčejný, chlap tak jsi dělník jako já a nebo patříš k těm lumpům co rozkradli Československo? Nebo mlžíš kolem sebe a platí tě ti co i můj dům vykradli? Kdyby sis pořádně přečetl celý obsah tak by jsi zjistil že DS je jediná strana která je v aktivní opozici proti tomu svinstvu a zlodějině co se u nás děje. Tomáš se vypracoval z dělníka a nezapomíná odkud vyšel takových lidí je málo a proto si ho vážím že chce ten bordel co u nás je uklidit. Ti vepři nahoře se ho pochopitelně bojí proto že príjdou o svá výnosná koryta. Možná si myslíš že píšu chujoviny ale už mě to též kurevsky sere co se tu robí. Ale oslavuju narozeniny už zase o rok starší 78 roků. Socializmus za moc nestál a tady to co tu je stojí úplně za hovno. Tak že to chce ráznou změnu a nastolit pořádek a systém.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-07  (13:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mýliš sa ak si myslíš, že jedine DS je tá správna strana.Ako chceš žiť,veď europa bude bez hraníc a príliv ľudí z východu bude neustupný.Teraz bojuješ na zlej strane a proti minorite,ktorá je u vás.Čo potom?Zblázniš sa.Vláda sa skladá s opozície a koalície.Ak niekedy bude DS vo vláde bude musieť robiť ústupky a až potom zistíš ,že všetci hrajú tak aby bolo v prvomrade dobre im.Politika je biznis a obyč.ľudia sú len figúrky kričiace do vetra.Socializmus sa my páčil,nevravím že bol fantastic.dobrý ale istotu aspoň v niečom mal každý.Poobzeraj sa okolo seba,otvor oči svet sa zmenil a jednoduchému človeku je zo dňa na deň horšie.Čuduješ sa že sa kradne,nik nepracuje a nik nepriberá ,len polícia.Zmena príde,v tedy ,keď to nebude nik čakať.Ale DS ju stopercentne neurobý.DS ide proti ľudom,uvedom si že žiješ v 21.storočí.Myslím,že i u Vás i u Nás chybuje vláda. Nedodržuje Ustavu.Keby ju dodržiavala ,väčšina z DS je za mrežami.Propagácia fašizmu je hnus,veď sme proti nemu bojovali.A ak sa mýlim,kto je z nás FALOŠNý?Kto je podvraťák?Kto je zgerba?Ak máš 78.r tak si musíš pamätať.Či patríš medzi tých potkanov?


kiwo   |   ip:78.99.202   |   2010-02-07  (15:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Židia/chazarský sú biely alebo čierny, podľa mefistotela, kto napadol Irak prvý.
V Gaze so izrael bránil?
PS:
A civilizácia nie je židokresťanská, ale kresťanskomoslimská, kým židia nám dali iba starý zákon, moslimi nám priniesli vedu, lekárstvo...


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-07  (17:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Když máš takový dobrý přehled a tolik toho víš, tak napiš co se stalo mezi městem Popradem a Kežmarkem v r.1968 ale pravdivě! A jestli tuto informaci nemáš ať jí dá někdo z pamětníků.


boris   |   ip:91.191.93   |   2010-02-07  (18:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mefistofeles--ty potrat prirody,ketaminovy sialenec,ty psichopat pasadnuty svojim penisom,co ty mozes vediet o percente uspesnosti romov na SR,jedine ak si lavu ruku dal na chvilu s penisa dole ty DRNKAC,a vyhladal si si na nejakej stranke pchybne analyzy nejakeho invalida,ktory tak ako ty lieci na zneuzivanie , surodencov a tvojich partakov s klubu potkanov a bielych pedofilov .Maj na misly,ty tretotriedny biely zmrd,ze vela romom nemozes siahat ani na kotnik povedane po tvojom ty vykal pred rozkladom,romovia tu boli pred vami,a ked si si ty chitil penis prvy krat do ruky a povedal mame,mama papa,tak romovia uz davno zily svojov kulturov.Keby vase najazdy a objavovanie neznama nebolo take dolezite,uz davno by ste vyhinuly,pretoze by ste sa zabyli od nenavisti ktora je vo vas ukryta.Preco sa nespytas mami od koho ma to znamienko na riti,urcite by sa ti nepochvalila,ze tvoj tato neni skumavka ale cigos,ktore do dnes neprestala lubit,ty Bastard viacerych plemien,tvoja nenavist je taka smiesna a taka negramotna, ze za tym nieje nenavist k romom,ale k tvojej mame,co sa nepochvalis ze ked si bol maly tak tvoja mama ta nedala na skolu ale rovno ta odniesla na trh a chela ta vymenit za prezervatyvy,pretoze si nemal hodnotu ani ako pankhart,Ty nedonosenec,mama je ta pricina zloby,odpust jej ved chcela mat len od teba pokoj ty penisove cudo,nikto nevie kde mas vlastne hlavu doteraz sa snazia zistit ale marne,si ako vrazda bez predlohi a ta nezaujima nikoho,ty vred spolocnosti,si skaredsi sko nemiestna poznamka,dam ti radu heri poter,di do prdele a vesmi si tam lubrikacni gel nech mas aspon neco navic.SI PARAZIT SPOLOCNOSTI A PRE TVOJU MAMU LEN OMYL,TAK NEVAHAJ A POVEDZ MAME.MAMA PRECO SOM PRE TEBA LEN papier na pridavky-----na to ti musi odpovedat tvoja mater.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-07  (20:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tebe jsem se debile na nic neptal tak tady nestrkej rypák pokud nebudeš tázán zatím šlehej mezi ostatní hovna kreténe!!!


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-07  (23:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie som enciklopedia no tých 490 obetí,je my ľúto.V r,1968 sa stalo mnoho a okupácia z východu sa oslavovala do 1989.Každý tlieskal a skandoval :So ZSSR na večné časi.Bola to nutnosť?Čo si nebol hrdinom a čakal si.Nachybách sa človek učí a my sme ich spáchali veľmi veľa/ako ľudia/,a boh nás ochraňuj aby sa to neopakovalo.A nielen to.Preto nechápem tvoju zákernosť a stratu ľudskosti.Spomínaš na Poprad,Kežmarok spomeň na Kremnicu,B.Bystricu,Č.Balog a mnoho iných a na fašistov alebo udavačov z Hlin.gardy.Psi sú lepšie.Nenávidím Fašistov!!!!!!!!!!!!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-08  (03:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Fíha až tak hodně jich bylo? No přesný počet se neví bylo to tajné. Myslím tu událost jak cikáni u Kežmarku byli iniciativní a zavraždili manželku (ruského původu)důstojníkovi tankového praporu z Kežmarku a malé děti mu zmrzačili. Ten potom vzal tank vyzbrojil ho na plnou ráži osádce dal píemný rozkaz k útoku a jezdil kolem té cikánské dědiny tak dlouho dokud nedošla munice až skončil uprostřed. Neutekla prý ani myš. Máš u mě plus ale písu mínus. Kiwo.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-08  (03:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kivo s tým jak jsi mi napsal: Prekukol som Ťa Ty prefíkaný had! Jsi mě též potěšil i rozveselil.Něco mi to připomělo.Dlouho jsme se ťím bavili. Ej Ty prefíkaný to je originální slovenština je krásná. Máš dvakrát plus písu plus ty prefíkaný.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-08  (08:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Neviem o čo ti ide,ale viem pochopiť schizofréniu.Aj Satan si vybral hada,za najzákernejšieho a najpodlejšieho tvora,ktorý vedel oklamať ľudí.Neviem ako u Vás ale u Nás má had prirovnanie k beštií ktorá myslí len na seba a je opovrhodná ľudom.K akému zvieraťu by si sa prirovnal?


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-08  (15:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nevím kdo je zákeřnější ale vím že cikáni útočí většinou zezadu proto že jsou posraní když pohlédnou chlapovi do očí! Má zkušenost? Nějak koncem let padesátých za mých mladých let a bylo to na Slovensku okres Nitra nám cikáni vyrabovali boudu na stavbě. Byli dva hlídač je načapal při činu ten co tlačil ukradený autogen se s ním začal škubat a druhý cikán bodl hlídače dvakrát do zad. Já jsem šel tenkrát z hospody a něl jsem trochu pod čepicí nechtěl jsem proto rušit domácí u kterých jsem byl ubytovaný,na stavbu to bylo i blíž. Byl jsem tam v pravý čas. Ten zmetek co tlačil autogen utekl do tmy a ten druhý byl zašitý na střeše unimobuňky. Když jsem odemykal skočil na mě a snažil se mě dostat jen že měl smůlu. Při mé výšce 198/ 120 kg asi chtěl ještě bodat to nevím jen jsem ho srazil na zem a obtiskl mu svou obuv č 47 na břicho a ksicht bylo to jako když rozšlápneš tubu s černým krémem na boty. Tolik hoven z jednoho vola jsi ještě neviděl.Zavolal jsem z boudy telefonem záchranku hlídači a zároveň příjeli i SNB a cikána si odvezli.Ostatní cikáni byli tak posraní že ani žádná odveta se nekonala.A teď můžeš psát kdo je větší zvěř! Jenže já už to číst nebudu mám ušlechtilejší program než si dopisovat s cikánama!


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-08  (16:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Si obyčajná zgerba,ktorá klame samého seba.Možno Ťa znásilnil dajaký cigoš,keď si taký veľký ...........Nech sa ti sníva o cigošoch ty zákerák naďaľej.


boris   |   ip:91.191.86   |   2010-02-10  (17:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Konecne,asi Mafisofeles uz nevladze zniest to,ze sloboda prejavu je pravo kazdeho obcana,a nie len historikov so schyzofreniov,ktory svoje pribehi napisali ale aj zazili.Vela pribehov konci tragicky, nielen tie co pachaju romovia,ale aj biely pachaju zlo,ktore je minimalne svojov dramaticnostov a brutalitov zhodne ak nie vo vela pripadov aj nepochopitelnejsie.To ze sme roznych narodnosti nas neopravnuje ,na to, aby sme si mysleli ze jedna rasa je viac ako druha, medzi nami sa najdu geniovia ako Mefistofeles,ktory je presvedceny o tom,ze jeho mamina ma asi pozlatenu vaginu zdobenu smaragdami a diamantami,a ze nikto neprisiel na svet s krajsieho prirodzenia,preto sa hra na cloveka ktoremu niekto ublyzil a preto on nastoli spravedlnost ako novy spasitel,zacne trestat ludi ineho vyznania,rasy,presvedcenia,inych zivotnych hodnot,tym sposobom ze robi bububu,presvedcia okolie ze ma okolo seba ludi,ktory fandia a cakaju na jeho prispevok a na to nieco napisu. Tych ludi vymislel sam s inymi menami stoho isteho PC ich posiela.Toto je naznak schyzofrenie a prejavuje sa to v tomto pripade aj podozrievavostov z jeho strany ze asi nie je na svete len on a jeho par kamaratov,ktorych si vytvoril sam vo svojom podvedomi.Este neprisiel cas na to aby ludia zahodili pera,PC,viedly medzi sebov dialog,hladali alternativy,riesenia,analyzovali a snazili sa problemi okolo saba riesit,ale aby vysli do ulic podla teba a zacali zabyjat a vyhladzovat rasy bez toho aby citili nieco co je proti ludskemu usudku a bez pocitu viny.Nie kazdy ma nazor na to isty,ze hanobit ponizovat a dokazovat si ze som lepsi je spravne.To ze si dobry musi o tebe tvrdit okolie,a nie sam sa pysit ze kvalita mojho zivota je lepsia ako vasa--to tvrdit nemoze nikto,nakolko hodnoty ma kazdy ine, podla svojho vlastneho vyberu,a tie su privilegiov cloveka.Niesi ty nahodov ten doktor,ktory zabil krala popu-jaksona asi ano- ty nacista s vaginov namiesto penisa,ty antitalent a nepochibne TY HORMON NA KLITORISE.


HenryFord   |   ip:95.102.14   |   2010-02-11  (06:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobra diskusia :) aby som to zhrnul,cigani nemusia nic vediet,oni to citia,a ako si tie ich pocity preberu ostatne rasy to uz je druha vec


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-11  (19:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Opět jsi tam kam jsme tě určili jsi prostě v prdeli: Boris,Slnecnica,Suhlas,ggg,Vlado,jola,Marty,Kiwo,Tchupa,ma3×15,hjko,hudy,oxy,yogo,Majo a ANONYM i s tvojí firmou ze které dáváš 2%. Co děláš! Auta, byty,okapy garážová vrata,autorádia, vykrádání garáží a 2% s toho dáváš policiji za ochranu? Za takovou almužnu bych se na tebe vysral a kdybych tě přistihl tak tě seřežu tak že už tě ani pánbůh dohromady nedá chirurgové už vůbec ne ty svatý jehovisto. Proto že vykurvené cikány mám kurevsky rád !!!


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-11  (20:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Myslím,že toho už bolo dosť.Ak chceš stretnime sa a garantujem Ti že na cigošov nikdy nezabudneš.Viem že máš psych.problém,no musíš ho riešiť.Nik v tvojej blízkosti ti o nom nepovedal.Môžu sa hanbiť?Fašoun,ako ty si nezaslúži aby ho niekto vypočul,ale sú tu ľudia ,ktorým to jedno nieje.Urážaš aj svoju mamu?ak áno potom máš dovolené všetko .Ty dieťa -mentálne-retardované.PS,tých mien máš viac ako prezlečený agent.Strach ťa dobehol,nosíš plienky alebo sukňu?A už nepíš,pretože panchart ako si ty si nemôže a nemá povolenie k dopisovaniu .


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-11  (20:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čau Boris.Sú ľudia,s ktorými nemá cenu vôbec komunikovať.A fašista s jeho rodinov nevie nič iné len ukrývať svoje túžby cez písanie a propagovanie nacionalizmu a fašizmu.Ideologiu ľudí nezmeníš a nuly poznať nepotrebuješ.Veľká nula plná sračiek je človek ,ktorý musí ukázať na inom človeku svoju schizofrenickú veľkosť.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-11  (20:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Seru na tebe HŇUPE! Jak na placatý kámen.


HenryFord   |   ip:95.103.10   |   2010-02-11  (21:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kiwo mne sa paci ako sa mefista snazis neuspesne rozkadrovat a amatersky profilovat,velice zabavne toto:),zase sa do toho vcitujes a nerozmyslas,coz je vysadou inych foriem asi ze,psycholog amater naozaj velmi zabavne,drz sa ty radsej cimbalu a husliciek


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-12  (09:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrá rada,každý má iný nástroj komunikácie.Ten tvoj nástroj je účinejší?Psych.má veľa foriem,vševedko.


HenryFord   |   ip:95.103.12   |   2010-02-12  (11:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mylis si uhol svojho pohladu s formou psychologie(dolezity je vysledok),a tvoj uhol pohladu ukazuje napriklad ta definicia schizofrenie,alebo dalsie narazky ,ktorymi ukazujes ze sam trpis pocitom menejcennosti a ciastocnou stratou identity ,coz je normalne,kedze medzi svojimi si na urovni asi tazko pokecas


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-12  (11:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Opičáka Jacksona zlikvidoval odborník zřejmě Tvé kvalifikace Ty dvojmocné i trojmocné Fe. Mimochodem taky opičák.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-12  (11:53)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  HenryFord: OK od dědka velké PLUS.


HenryFord   |   ip:95.103.12   |   2010-02-12  (13:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mefisto aj ja davam velike + ,Jackson je ukazkovy priklad toho co som opisal vyssie,teda az k akemu extremu to moze viest,kopirovanie urcitej kultury a preberanie ich zvykov o niecom svedci


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-12  (19:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ten opičiak sa ale páči tvojej mame. Čo? Je na zjedenie.Viem,Henry si jeho priblblý brat, alebo dokonca on sám.Ty psych.génius.Závisť má veľké oči.Pozry do zrkadla a uvidíš ozajstnú opicu.Jackson ani Ja sa hanbiť nemusíme vy závistlivé parazity.


HenryFord   |   ip:95.103.95   |   2010-02-12  (19:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zavidiet?nerozumiem,to asi to vase vnimanie sveta a diania nie,no prave "to" nas doviedlo k tomu ze hmotne na "vas" parazitujeme ako ty pises,a este vam to aj zavidime,tolko ciganov a ten isty zaver.....,skoda ze sa nikto z vasich nezmoze na nejaku knihu,to by boli paradne analizy(beletria nieje literatura)a k tomu Jacksnovi ,uz hore som spomynal cimbal a huslicky ,toho sa drzte a bude vsetko ako ma byt


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-12  (20:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Henry bylo Ti to třeba? Už s Tebe udělal mého bratra. Ale nic si s toho nedělej, myslím že by jsme se jeden za druhého stydět na veřejnosti nemuseli. Ještě k tomu opičákovi: Proč si vlastně nechal udělat plastiku ksichtu kde použili kůži z bílých lidí přesněji z jejich pozadí? Tam je totiž nejkvalitnější a nejbělejší. Zřejmě myslel že bude jako My ale to by si musel nechat vyměnit hlavu celou jen že lékařská věda tak daleko ještě nedospěla. Tyto mongoloidnegroidní rysy tak lehce nesmažeš. Tak že z Jacksona udělali kreaturu. Přidám ještě vtip: Chytil cikán zlatou rybku a když už rozdělal oheň a nůž obtahoval brouskem v tom rybka promluvila lidským hlasem. Cikáne pusť mě zpátky do řeky a splním ti přání.Nepustím mám hlad odvětil cikán. Kdybys mě pustil tak bych ti splnila tři jakékoliv přání. Cikánovi chvíli jela kalkulačka na plné obrátky i usmyslel si že rybku pustí. Když jí hodil zpět do řeky tak hned zařval a co ty přání. Přej si co chceš na to rybka. Chci být bílý, chci být v balíku a chci aby na mě ženské stáli ve frontě. Rybka se na cikána ušklíbla a proměnila jej v balík dámských vložek.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-12  (21:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Závistlivý parazit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Poukazuješ na čo nemáš a nepoznáš.Závistlivý parazit.Prezlečená ženská v koži muža!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-12  (22:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo: Je velmi zábavné jak tady předvádíš své ctnosti. Parazituji snad já nebo HenriFord na daních Tvých a Tvého početného příbuzenstva?


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-12  (22:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pro HenryhoForda: Podívej se na YOU TUBE Hymna Dělnické Strany je tam pravda jak to tu vypadá. Panelák vyrabovaný a do 1. patra obsypaný odpadkama které inteligenti vyhazují přímo z oken tak jak jsou zvyklí odjaktěživa. Možná to má účinek jako dobrá termální izolace a zároveň zbraň hromadného ničení bílých parazitů.


HenryFord   |   ip:95.102.0.   |   2010-02-12  (23:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "poukazujes na co nemas a nepoznas",lepsie by som to veru nenapisal,vy ste mi ale vasnive etnikum,a ta diagnoza transvestitu,zaujimalo by ma ake myslienkove pochody ta ku tomu tvrdeniu vedu(dufam ze nie ten zensky nick marta a marcela),pekne sa v celej diskusii vyfarbujes Kiwo len tak dalej,nech prchlivost cloumat svim nemajestatem a pocuvaj volanie predkov,tak to ma byt masky dole


HenryFord   |   ip:95.102.0.   |   2010-02-13  (00:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mefisto DS samozrejme poznam skoda ze ludia ako ty niesu ich clenmi,nemuseli by skoncit tak ako skoncia.Kultura ciganskych obydli je vsade rovnaka bez ohladu na casove a podnebne pasma a ich termoizolacne vlasnosti maju povod v zemi ich povodu a kaste z ktorej vzisli,a vlastne aj tie komplexy co tu predvadza,pre nich je to normalne a standard,doma poriadok smeti vonku....Este nam povie ako kazda biela zena chce mat partnera cigana,to znamena ze on chce mat za partnerku radsej bielu ako romku(mozno uz aj ma)ideal by bola blond modre oci,jej neskonale stastie by vsak casom potvrdili statistiky rozvodovosti....
No ja by som sa za takeho brata tiez nehambil aj ked budeme oznaceni za bukvice nevadi,je to vec respektu a nie ukazovania zubov(zlatych) a vrieskanie cez celu ulicu ako paviani


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-13  (01:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Henry to už mi psal dříve že naše děvčata chtějí jen cikány.Proto že prý jsou udatní a odvážní. Ale zapoměl dodat co cikánovi pánbůh nenadělil nahoře to přidal dole.Přírodní rovnováha musí být zachována.Kdybych byl alespoň o 30 roků mladší tak se s radostí stanu členem DS ale co ze starým dědkem.Svůj volební hlas jsem jim dal a i příště mají můj hlas odemne a celé mé rodiny zajištěn. A kdyby došlo k boji tak se připojím jestli by to bylo možné. Střelné zbraně stále dobře ovládám občas i trénuji a znám i taktiku pozemního boje a různé finty. Jak vydrbat s nepřítelem. Kdyby tu nebyl Kiwo tak ani žádná sranda nebude. A sranda předce musí být i kdyby na chleba nebylo.


HenryFord   |   ip:95.103.24   |   2010-02-13  (08:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  na veku nezalezi,vykompenzujes to skusenostami"Kdyby mladi vedelo a stari mohlo",ked si zoberes vsetci grecky filozofi boli "dedci".Mas pravdu vlastne asi to spomynal,to maju takeho zolika,ked sa riadia podla intelektualne rovnocennych partneriek z nasej strany,moze to tak vypadat,a televizne multikultulty vymyvanie mozgov,tiez spravi svoje.Ked mas rad tu slovencinu(toto je jej parodia) pozri tuto reprtaz http://www.youtube.com/watch?v=dwg6kGUfIi8&;feature=player_embedded


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-13  (14:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Trafil som do čierneho.Vy len môžte snívať o tom čo my už zažívame.Dá sa Vám spať?Zožiera Vás žiarlivosť?Moji predkovia dreli na Vás ,ale vaše deti drú na Nás.Vidíš ,všetko je možné.Vieš ,aký je rozdiel medzi nami?Žiadny a to Ťa zožiera závisťou!!!Prišiel som na koreň veci-proste si žiarlivý závistlivec.Píšem to jednej osobe ,lebo som si istý že Henry a Mafisto je jeden a ten istý ./žiarlivý závistlivec./


bublinka   |   ip:91.127.18   |   2010-02-13  (15:00)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  kiwo:tebe uz nacisto asi je*blo s tej diskusie,daj si pauzu,lebo ta odvezu na psychiatriu,uz tak dristas.
Ako tvoji predkovia popri kocovani mohli asi tak driet na niekoho?
Tie vase ciganske chore nadavky si nechajte medzi sebou,naozaj nie sme zvedavi.
Kiwo,bieli koncia,tak priprav svojich na kocovanie,alebo co idete robit.Lebo my to este nevieme.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-13  (15:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Děda Mefistofeles zdraví Bublinku a všechny normální lidi. Bublince velké PLUS.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-13  (16:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Henry zdravím. Dobré video to byl asi Kiwo u toho děla nebo mi psal že i on byl na vojně. A teď píše : Trafil som do čierneho. On už i po svojích pálí? Je to ocas. Pošli mu taky to video ať se vidí jaký je dobrý borec nakonec.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-13  (16:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Frajer na záver!Bublina si v prechode?To ,že niekto prekukne žiarlivca,je pre teba choré?To ,že ho pomenuje správnym menom,je choré?Aj ty si mafisto,vieš prečo ?lebo každý Mafisto je zgerba žiarlivá,zakomplexovaná a závistlivá.Cigáň je neprispôsobilý?Čítaj,pozeraj sa okolo seba očami a nie pohlavným orgánom.Asi nikoho nepoznáte?Kde žijete?Naozaj, ako Boris písal v PIVNICI.Ostante tam.!!!!!!!!!!!!!!!!Ak to bude možné,Mafisto ja siˇťa nájdem.


HenryFord   |   ip:84.47.49.   |   2010-02-13  (18:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a je to tu maska je dole čo Kiwo,ináč keď nemôžeš spať,daj si predpísať diazepam to ťa trochu vráti ku realite,možno.

Mefisto:video je špičkove -na pravé oko nepočuje,a čo robíš to su moje peňáze.Kiwovi nič nepošlem,kedže si myslí ,že by to bolo aj tak od teba,pre neho,od seba,jemu.....


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-13  (18:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mefisto doporučuji YOU TUBE:Aleš Brichta deratizér,ORTEL,Opitá cigánka,Romové u souddu, ATD.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-13  (18:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Už se zacínám bát opičáku ušmudlaný.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-13  (19:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Moje babička která žila na slovensku říkávala: Trafená hus vždy zagága. Když ještě zagága tak babiččino pořekadlo je tímto potvrzeno.


boris   |   ip:91.191.11   |   2010-02-14  (17:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mefistofeles-Ty česky parchant nevedno od akej matere,ty tvar polepena lacnov vonov od romskej spoluobčanky,ty bradavica na klitorise tvojej škaredej mami,ktora nemala chlapa od tvojho porodu,ty velkonočne vajičko plne rasistickeho gecu,ty kral pedofilov,ty reper v bombraku,ty chrapunsky smskar,ty superstar nemeho filmu,zhrnute do jedneho slova TY Cmulač PENISOV..Dufam,že sa nebudeš na mna hnevat,ty cmulač penisov,ked prezradim že tvoj otec ta spravil len nahodov a odvtedy to lutuje a preto sa svami už nikdy nenakontaktoval-je to tak klamala tvoja mama,nechcela ti prezradit,že ako mladšia bola solova spevačka v romskom subore,a nakolko ju volaliMAMA-KAMI-dodnes je dyskutabilne kdo je tvojim otcom,ale s istotou ti poviem že miešanec ktoreho pomenovanie v preklade znamena asi-MEDZIPLOD.Najkrajšie je asi to ,že viem určite že si SRALO,ktoreho keby som stretol,tak by od strach chcel vycmulat aj mna,pretože nema odvahu na niečo skutočne čo je vysada len chlapov,pretože viem že si mužatka svojho druhu jedina,s prezyvkov Cmulač penisov.Takže vela zdravia ti prajem do konca vykendu dlhšie nie,vela penisov-nak sa konečne zadrhneš a maminke odkaž-na buduce,ked si bude hladat-toho dokonaleho na ten akt,pretože sexom sa to nazvat neda,nak ho nehlada na urade,pretože keby ste boli dvaja bratia,ktory by ste cmulali penisy,tak to by ste si mohli založit už firmu a vaš slogan by znel--Mafistofeles je moje meno-cmulam penisi aj ja, aj moj brat Reno.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-14  (20:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Babička mala pravdu cigánska čierna hus opeť zagágala. Proč ti to mongole tak dlouho trvalo v kavárně měli zavřeno? Nebo tě tam nechtěli pustit pro vůni tvého dežodorantu? Nejspíš ti to tak dlouho 4 dny trvalo než to tvá geniální hlavička nebo spíš genitální? Vymyslela? Opravdu vynikající dílo tví soukmenovci by tě obdivovali. A sejít se semnou to raději nezkoušej rozšlápnul bych tě jako štěnici. I když vím že se chodíte mstít jen když je vás 10 na Jednoho. Pomsti se raději svým rodičům že takového hloupého MONGOLOIDA splodili. A už neotravuj na hlupáky nejsem zvědav a na přičmoudy už vůbec ne!


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-15  (07:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Babička bola tak trocha na hlavu,však?mala aj mimo manželský vzťah,čo? Nič si stoho nerob,nemáš depresie?Možno áno,len nemala spať s toľkými ,černochmi.Spomínal si ,že poznáš zopár a mysleli len a len na sex.Spoznal si si aj st.otca a nevedel si o tom.Tak tam pramení tá zloba a pohnutky ,že si menejcenný.Môžem ti povedať ,že takto sa neriešia a neviriešia tvoje anomálie.Vstup do DS ťa neurobí lepším ani múdrejším.Ten Bolek mal pravdu ,že si HŇUP.Mafisto-ústa robí na kyslo.Mafistová tvár-líže fašounom kár!!!!!


HenryFord   |   ip:91.127.24   |   2010-02-15  (08:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pozeram ze diazepam a spanok pomohli,zase analizujes no to su perly,prestal si sa do toho tolko vcitovat,no dedukcia a logika nic moc,lepsie povedane nic,Johann Wolfgang by ta za toho "Mafista" kopol do zadku,ty jeden zo 7000 vzdelanych.....

este Borisovi nepouzivaj tolko to spojenie cmulat penis,mohli by si o tebe ludia vselico pomysliet.

a som rad ze svojim prejavom tu celkom objektivne prezentujete svoje etnikum,ostatne o tom ten clanok je


HenryFord   |   ip:91.127.24   |   2010-02-15  (08:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vidis Mefisto,podas prst a uz tvoja babicka pred 100 rokmi na slovensku mala stado cernochov,pojdes do politiky a si homosexual s nevyriesitelnymi anomaliami,diagnozy boli spravne :)


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-15  (10:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Myslím,že potrebuješ dajakú liečebnú kúru.Doporučujem kolonoskopiu,Henry nezabudni pripomenúť že si skrachovaný psych.a ešte k tomu bisexuál.Badať to !Lekár to bude mať ľahšie.


HenryFord   |   ip:78.99.184   |   2010-02-15  (12:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  citaj citaj,budes mat o kusek inteligentnejsie deti,my to tak robime uz tisicrocia a pozri kam sme to dotiahli,cigani na nas robia ,zivia nas svojou pracou dovtipom a sikovnostou a my im to este aj zavidime a tajne im nukame nase zeny aby sme si obohatili genofond elitnymi vedcami,doktormi a inziniermi


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-15  (15:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mefisto zdraví Henryho. A tak jsme dopadli. Jsou nám vnucovány moudra etnických vzdělanců různé dálkové diagnozy a myšlenkové pochody jejich genitálních hlaviček. Avšak Kiwo a Boris já být na vašem místě tak co nejrychleji zburcuji svou rodinu nabalím žigulíka a vzal bych za vděk PRIPJAŤ. Je to jediné místo kde se dá dobře zašít. Proto že kdyby jste jen z 10% věděli co se chystá tak odjedete už dnes večer nebo zítra ráno. Já bych z toho takovou tragedii nedělal možná trochu zmutuješ třeba ti narostou upíří zuby co já vím. Nebo se vyvine rychleji mozek Tvých potomků a budou geniálnější. Když Ukrajinu poprosíte o azyl a požádáte o ubytování v Pripjati tak určitě nebudou námitky. Jak já Ukrajince znám je to přívětivý a pohostinný národ. Bude Vám tam dobře uvidíte. PRIPJAŤ byl založen v r.1970. to je pro město dětský věk. Je tam všechno nové. Když si pospíšíte tak můžete zprovoznit zábavní park s kolotoči ale pospěšte než Vám to vyfouknou jiní.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-15  (18:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ty už diagnozu máš,videl som čo si urobil v Ostrave ,tej chudere.Nevieš ani prd,pretože ty posratý sluha Nemcov môžeš akurát znát jak se to delá na pejska.A ty druhý pes,Henry Nácek Tá inteligencia čo v sebe dusíš využívaj ju na susedoch v sanatoriu.Len pre zaujímavosť ,v Europe je dosť ozaj inteligentných ľudí ktorý si nefandia tak ako vy.Veď už zomierate a stále ste žiarlivo-zákerný.To až tak nenávidíte?PS:nebojím sa smrti ale ty sa začni,pretože ak existuje v to čo neveríš tak prežiješ pokoru,ktorá ťa zožerie z vnútra.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-15  (18:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tieto chrapúnske vízie ma zaujímajú.Prezrať viac,čo sa ti sníva?Viem ,že senilita ťa už dobieha,no práve preto,aké máš konšpirácie,ty agent ŠTB.


HenryFord   |   ip:95.102.24   |   2010-02-15  (19:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak dnes som udusene inteligentny nacista Mengele hmmm
Mefisto tak som pozeral tu Pripjať,idealny to areal,treba poukazovat na ten nevyuzity ZELEZO-beton co tam je,to je obrovske nalezisko ajfarebnych kovov, to ked sa dozvedia...,na ryby a podobne veci ich nenavnadis,kedze sa vyvynuli(to je prehnane vlastne)zo zberacov a nie z lovcovMefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-15  (19:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Víš ty šulíne proč ten barák co takoví jako ty nelegálně obývali vyhořel? Proto že ten kriminálník a recidivista tvé rasy co se do toho domku vloupal a usalašil se v něm i se svojí rodinou zadarmo, patřil majiteli z Německa který možná dodnes o tom neví že přišel o svůj majetek. Víš co tam ti šmejdi prováděli? Kradli lidem benzín a naftu z aut a to vašim inteligentním způsobem,tak že běhali s lavorem kolem aut a řezali plnící hadice u nádrží kde se k hadici nedostali udělali do nádrže díru krumpáčem. Kradený benzín skladovali ve vaně tak že se není čemu divit. Muselo tam být tolik výparů že už stačílo třeba jen rozsvítit nebo zhasnout a vybuchlo to. A ti kluci co šli náhodou kolem proto že nejsou cikáni jsou hned podezřelí? Oheň takového rozsahu a rychlosti nezpůsobí trocha benzínu v lahvi! Včil mudruj!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-15  (20:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Oni jsou schopní rozebrat i ten železobeton kolem 4. bloku. Tam bych je zásadně nepouštěl. Ale Pripjať se líbí i mě. Je to moderní město v krásné krajině. Vždyť bylo postaveno pro intelektuály tam nebydlel žáden blbec, jen samí inženýři a doktoři. Dokonce mi říkal jeden ukrajinec že tam nepotřebovali ani policii (nulová kriminalita). Jen pár dopraváků tam měli na řízení dopravy. Muselo to tam být vynikající bydlení.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-15  (22:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Konečne vravíš pravdu.To všetko ste nás naučili Vy.Čo ešte sa dá povedať o Vás?Ty šulíne proč je to tak?Pretože, Vás v zahraničí poznajú pod podobným menom ako vy voláte Nás!Ale my nie sme ako Vy?VY prefíkané ,žiarlivé a závisťlivé defky.Môžeš si robiť srandu,sme zvyknutý,ale Vás vo svete poznajú ako pažravých,nenasýtnych kolaborantov.Kto Vás má vlastne rád?


HenryFord   |   ip:95.102.24   |   2010-02-15  (23:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zaujimave ze sa ucite od nas vzdy iba tym negativnym veciam,na margo tej povesti v zahranici,preco mali Cesi vizovu povinnost do Kanady,a preco je kazdy Rumun oznaceny automaticky za cigana,aj ked je to slovansky narod,Vas vyhnali v 8.storoci z indie vasi vlastni bratia a v tomto duchu sa to deje vsade po svete,najnovsi pogrom bol v Turecku v meste Selendi,takze o bielom rasizme nemoze byt rec,informuje o tom aj tato vasa rasisticka stranka
http://www.romea.cz/index.php?id=detail&;detail=2007_7522 ,takze na kontinente alebo farbe/rase vasich susedov vobec nezalezi,namiesto toho aby ste sa zamysleli nad sebou(teda aspon tych 7000 co ukoncilo zakladne vzdelanie)budete neustale obvinovat z vasich neuspechov vsetkych len nie seba


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-16  (07:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rumuni neboli nikdy Slovanský národ,boli Dákovia.Z Indií našich predkov nevyhnali,máš skreslené info,odišli sami pod vedením svojich kniežat.Vieš o tom,že cigoši doniesli svojim príchodom do Europy kováč.umenie.Ale nie o tom.Počul si dakedy o Asírskej,Sumerskej,Babilonskej,alebo Peržskej ríši.Ano?Vzdelanec?Hovoríš o zamyslení?Veď tým čo ukončilo zák.vzdelanie ste vôbec nedali šancu.Čo chceš riešiť?Rapotať to áno,ale skutek utek.Papagáj, už konečne rozmýšľaj a obzeraj sa.Si zmanipulovaný tou TV a potom nevieš čo píšeš.Herec H.Ford by sa hanbil,že používaš jeho meno?Nacistický kat.


HenryFord   |   ip:95.102.16   |   2010-02-16  (08:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kastove zlozenie v inddi hovori jasne ako to bolo je a ostane,ano okrem kovacstva(napriklad uz taky rimania,kelti,slovania sa bili zasadne vrbovymi prutmi od Svatopluka,na vojnovych tazeniach dovtedy) doniesli cigani aj pismo,ohen,vodu,lasku,husle,koleso a beta verziu Visty ktora sa bohuzial nedochovala ,pretoze zabrzdeny europania nepoznali este take technologie,boze toto su politicky korektne rozpravky,ktorymi vas krmia aby znizili ten vas pocit menejcennosti(opravneny),to mas isto z nejekej brozurky platenej z fondov EU a vola sa cigani v dejinach a dnes,herec je Harrison a viem to aj ked TV nepozeram,pretoze niesom........,Henry bol taky autickar ach jaj a ten by sa isto nehambil,Nacisticky kat?Cigansky prekrucovac historie,sucastnosti a buducnosti,ty ked si cigansky intelektual a vzdelanec,panboh pomoz,vlastne aj on bol cigan


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-16  (11:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vždyť slovo cigánit znamená lhát a kdo lže ten i krade. Proč pořád chceš od nás nějakou šanci když jste tak vzdělaní a chytří ba dokonce zruční tak si založte vlastní fabriky a můžete tam podnikat až do aleluja. Můžete si třeba do začátku odkoupit továrnu ROMO FULNEK kde se vyráběli pračky. Myslím že to zkrachovalo tak bys tam mohl dělat třeba výrobního ředitele nebo technologa a vyrábět tam třeba nějaké luxusní auta v malých sériich.Cigánů je ve Fulneku taky neúrekom, Tak že o odborníky různých profesí by určitě nouze nebyla. Tím by jste získali kapitál a mohli konečně do státní kasy vracet sociální dávky které vám jsou už tak dlouho bezúčelně vypláceny z daní pracujících tohoto státu.


HenryFord   |   ip:95.103.13   |   2010-02-16  (11:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mefisto cital som jednu studiu,kde sa pytali ciganov,ze co si myslia kde sa beru peniaze na podpory socialky a davky,dospeli k poznaniu ze tie prostriedky jednoducho su,nezaujima ich odkial,tak ich treba vyuzit,tvorenie nieje podstatne,iba ich existencia a dosazitelnost,ako hovorim zberaci plodov,zaseknuta evolucia,lepsie povedane strategia prezitia nie vhodna pre podnebie strednej europy


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-16  (12:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Z daní ,nedaj sa vysmiať.Pracujúci,všetkým česť,ale Vám povaľači,kecali .Nelíšite sa od tých cigošou,ktorý nechcú robiť,ste ešte horší-potkany.Ty skrachovaný intelektuál,zobuť sa ,pretože v skutočnom živote môžeš len písať skrytý za svojim PC.A možno ani ten nie je tvoj.Ty 0./NULA/.Uvedomil som si ,že zgerba ako Vy dvaja ma nemôže uraziť,pretože ste na tom oveľa horšie ako najposlednejší cigáň.Jeden úchyl a druhý skrachovaná nula.Len takto môžte robiť plecia?ČO?Na tú Ukrajinu pošli mamu!


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-16  (12:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chtěl bych se jen dožít toho až se přestanou dávky cikánům vyplácet myslím si že už to dlouho trvat nebude státní kasa je vyrabovaná a ten zbytek co tam zůstal ten je předce pro vládní činitele a myslíš že oni mají cikány tak rádi že se s nima budou chtít podělit? Maximálně jim dají lístek na 300g chleba na osobu a vody se napij kolik chceš. Spíš ani to ne. Jen jim bude sděleno NIC JSTE DO SYSTÉMU NEVLOŽILI NA NIC NEMÁTE NÁROK. Je to přesně tak jako bych já přišel do banky a chtěl třeba 20000KČ. A neměl tam nic vloženo tak mě poženou taky sviňským krokem a zabouchnou za mnou dveře.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-16  (13:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mafistopéles nepoteším Ťa.Zomrieš skôr, ako sa to stane.Ale ak náhodou budeš žiť ešte 20.r,potom budeš chcieť radšej zomrieť.Prečo?vravel som ti ,tvoje deti a deti tvojich detí budú žiť s romami.A môže sa stať ,že sa dožiješ aj toho ,že dajaký cigoš Ti povie :Dobré ráno Svokor!!!Pekné meno Mafistopéles!vieš čo to znamená: genitálie väčšie ako rozum/HLAVU/.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-16  (13:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Henry a ten znáš ? Ještě za dob komančů přišel cikán na oddělení VB vlezl do prvních dveří kde byla kancelář náčelníka VB. A ten cikánovi povídá neumíte zaklepat? Tak ven a zkuste si to znova! Podruhé cikán zaklepal a vstoupil a náčelník VB se ho ptá co si přejete. Ja chcem byť policajt! Na to mu příslušník odpoví. Já mám hodnost kapitána a neříká se policajt ale příslušník VB. Jak se jmenujete! Dežo Lakatoš. No Dežo aby jste mohl být dobrým příslušníkem musíte odpovědět na několik otázek. Za 1. jste ve straně hej! Byl jste trestán hej! Za co no sliépky som kradol. A teď kontrolní otázka kdo zavraždil Annu Stjuartovnu! Éj súdruh kapitán to ja neviém. V tom vstupuje nadstrážmistr a hlásí: Soudruhu kapitáne máte návštěvu na bráně! Kapitán odchází a sděluje nadstrážmistrovi. Tady Dežo má za úkol vzpomenou si kdo zavraždil Annu Stjuartovnu. Za půl hodiny se kapitán vrátil zpět a vidí cikána ležet na zemi v kaluži krve a nadstrážmistr hlásí. Soudruhu kapitáne už jsem to z něj dostal byl to on a jeho brácha!


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-16  (13:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo ale teď jsi omylem napsal o svých soukmenovcích neboť se celosvětově ví a vědecké studie to dokazují že černá rasa mívá nadrozměrné přirození díky tomu že mají zhruba o 200g lehčí mozek.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-16  (15:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo ve kterém sálu království jsi takové Voloviny polapil????? Nebo navštěvuješ všechny? Teď tu zrovna otravovali kdybych věděl že jsou to jehovisti podívali by se do hlavně mého WALTHERA a byl by zase nějaký čas pokoj. No škoda že to nevyšlo.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-16  (16:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  YOU TUBE: Jesus camp fanatismus v praxi.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-16  (18:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chlapci,kedy sa chcete stať chlapmi.V hlave máte naozaj len chlapcov?Ten frk je dobrý,rozprával ti ho otec?Možno to funguje dodnes,preto sú vezenia plné naivných ľudí,ktorý sa tam ocitli náhodou.Doba všetko zmení,nebojte sa.Chcel by som byť svedok,no neviem zniesť ľudí podobných Vám.


HenryFord   |   ip:84.47.50.   |   2010-02-16  (18:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo ty to zle vidis pretoze zijes a byvas medzi bielymi,pochybujem ze si v nejakom gete alebo osade,ty si asi taka anomalia ako u nas bezdomovec.
Mimochodom mas "+" za tie dane,a tu radost s akou si to oznamil,minus ti vsak davam za to ,ze za tyzden si nebol schopny zistit kto bol Mefistoteles kedze literaturu ciganov na zakladnej,strednej ani vysokej asi neucia mal si pouzit zasifrovany google,wikipediu alebo sa spytat vasho kniezata co vas vyslobodil z nadvlady "indii",nebol by si tu za ignoranta,ja by som tvoj mentalny vek ohodnotil na 17 rokov,ale kedze ako si pisal si bol na vojne typujem skutocny tak 35


HenryFord   |   ip:84.47.50.   |   2010-02-16  (18:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mefisto ,Kiwo uz ta chysta do rodiny on to mysli vazne,uz ti aj pocigancil meno na mafistopéles aby si zapadol, bohvie co to v ich uz tak zlozitom jazyku znamena, tvoria nove slova a idu nenavratne kupredu,spatky ni krok


HenryFord   |   ip:84.47.50.   |   2010-02-16  (18:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mefisto pozrel som to video,hentak manipulovat a vymyvat mozgy 10 rocnym detom moze iba zfanatizovany psychopat,v tomto pripade obezna zakomplexovana krava hnal bych ju bicom za hranice mesta,ostatne co cakat od zidovskeho nabozenstva aj ked sa nazyva krestanstvo


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-16  (19:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak tak Henry já bych ju též hnal sviňským krokem že by ani zatáčku nevybrala jen by se pokusila naše pravnoučata oblbovat. Nechápu lidi kteří dovedou až natolik zblbnout. Ale u bab to tak bývá když je škaredá jak noc a nikdo ji nechce ani si nemá kde zatrtkat potom zbachratí dá se na náboženstvo tam ju zmanipulují a sám vidíš výsledek.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-16  (19:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tuš to kurva ni to ani omylem Kiwa do rodiny to ni ani náhodou za žádnou cenu ni! Tam půjde do ROMÁNIE když je rom a když ho ani tam nebudou chtít tak jedině do PRIPJAŤI. Tam prý ani elektřinu nepotřebuješ neboť celé město prý v noci fluoreskuje příjemně zelenkavou barvou a po čase začneš taky svítit jako bys byl svatý. Tak že nebude potřebovat ani baterku když půjde srát za barák.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-16  (19:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mafistopelés,32.r,Ustí n Labem ,možno som naivný ale neverím závistlivcom.Henry možno žiarliš na Mafiatopélesa ,nemusíš veď si len píše.Čert čerta hľadá.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-16  (19:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Henry + dávám už automaticky a Ty to nevíš že cigáni používají spoustu literatury ale jen na topení (kúrenie). Aby Kiwo nemyslel že ho chci utopit taký zlý zase nejsem. Znám humánnější způsoby třeba takové že se během vteřiny srazí krev v mozku. Používám to na pašíky je to úplně bezbolestné už jsem jich pobil přes 20 a žáden ani nekviknul. Od toho předce elektronika je! Aby sloužila.


HenryFord   |   ip:84.47.50.   |   2010-02-16  (20:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja z teba nemozem dedku "když je škaredá jak noc a nikdo ji nechce ani si nemá kde zatrtkat potom zbachratí dá se na náboženstvo tam ju zmanipulují a sám vidíš výsledek" normalne som zatlacil slzicku :),mate podobnu v cechach a vola sa Vera Tydlitatova,to su tiez perly tie jej clanky,hej v Pripjati by ich osvietilo konecne,tam by mohli mat basavel nonstop,toho Rumunska je skoda,nadherna krajina,stare hrady ktore postavili Kiwovi predkovia a tak,sam Kiwov prapraded padol v boji ked branil svoju rodnu europu pred najazdmi turkotatarov a podobnej chazarskoazijskej chamrade preto vlastne ten pogrom v Tureckom Selendi,to bola krvna msta


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-16  (20:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Henry Ty sa hráš na spisovateľa.Možno Ťa spája nenávisť k Židom,ale zostaň radšej sám sebou.Vždy sa to oplatí.Či máš nevyriešené otázky s otcom,za to že ťa splodil?Si Žid,ale ja ťa neodcudzujem.A nerob to ani ty,sám seba alebo otca odcudzovať?Máš komplex!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-16  (20:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Skrachovaný intelektuál,nik ťa nechce,už si prišiel o robotu.Navštív lekára!


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-16  (20:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Henry a máš to: Už jsi zkrachovaný intelektuál,žid,spisovatel a máš komplex. Kiwo a co já: Já už pracuji na miniaturizaci toho přístroje a na směrovosti vyzařování aby to nemělo zpětný účinek. Tím zvětším i účinný dosah. Navíc musím postavit 4kw měnič abych to celé mohl napájet z autobaterie v ruxaku. Z nynějších asi 1,5m účinného dosahu odhaduji po vylepšení minimálně 10 i více m. Celé zařízení nebude těžší než 20 kg a kapacita nejmíň 100 zásahů pak kapacita zdroje klesá. Vyhovující ne?


HenryFord   |   ip:84.47.50.   |   2010-02-16  (21:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  skrachovany psycholog,bisexual ,zid ,skrachovany spisovatel ,Mengele,psychologicky genius,pazravy a nenasytny kolaborant, chlapec, cert,Mefistoteles,nezamestnany ,prefikana zavistliva defka,pes a skrachovany intelektual co nenavidi svojho otca,dufam ze som nic nezabudol,no povedz sam Kiwo je toto nejako mozne objektivne sklbit do jednej osobnosti,teda okrem tej tvojej


HenryFord   |   ip:84.47.50.   |   2010-02-16  (21:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mefisto je uzasne ako ten pokrok napreduje,drzim palce s vyskumom,
este Kiwo dam ti radu ked si tu nieco precitas,zadrz dych a pomaly pocitaj do 620,potom odpisuj,pises v afekte a kto ma tie nezmyselne prasaciny lustit a hladat v nich marne nejaky zmysel,ale vlastne uz skor som ti pisal ,aby si nenechal prchlivost cloumat svim nemajestatem,je to tvoja vizitka nie nasa


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-16  (21:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Buzik,prezlečenýza inteligenta


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-16  (21:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mafisto,závidíš cigošom tú slobodu,radosť ako Ťa vedia dobehnúť a nebojácnosť .Vieš za slobodu sa musíš vedieť pobiť a nie honit péro.


HenryFord   |   ip:78.99.172   |   2010-02-17  (12:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pozri toto Kiwo ako vasi bojuju proti pocitu menejcennosti http://www.rasizmus.sk/2010/02/15/%E2%80%9C-romske-deti-mozu-zit-s-pocitom-menejcennosti-dovtedy-pokym-romovia-nepochopia-ze-sa-nemaju-hanbit-za-svoj-povod-%E2%80%9C/ z ich textu:
Ak si zoberieme, koľko Rómov na Slovensku je vzdelaných, je to možno iba pár stoviek… možno tristo, štyristo… a ak si uvedomíme, že na Slovensku žije pravdepodobne do pol milióna Rómov, tento počet je naozaj veľmi nepatrný.“

Niektorí sa k rómskej národnosti ani veľmi nehlásia…

„Zvyčajne to nepriznajú tí, ktorí sú mimo rómskeho prostredia. Je to ich životná cesta a netrápi ma, pretože oni si našli miesto v živote. Ale keby sa verejne prihlásili a podporili by skupinu verejne aktívnych Rómov, tak naša sila by bola omnoho väčšia.“
vidis to ty baran ,ked to poviem ja som viz.hore vypis nadavok a ked to napise vasa jedina doktorka filozofie ci co to ma za uciliste,uz jej isto prikivujes aka je to odvazna ciganska princezna


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-17  (15:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Henri zdravim: Dneska jsem byl na důchodovém pro potvrzení a mají tam takový jednoduchý počítač ten ti po zadání ůdajů vydá pořadový listek a potom si tě úředník zavolá. Přišlo tam několik důchodců a nevěděli někteří jak na to tak jsem jim poradil a hned jim to bylo jasné. Za nedlouho tam přišla cikánka a špekulovala jak na to až se jí jeden děda zeptal co vlastně chce (mohla mít tak kolem 40 let). A říká dědovi pane vite já mám 13 děcek tak bych měla mít nárok na důchod sice doma mám jenom 2 ty už jsou na pracaku a tých 11 je ještě v děcáku jěště jim 18 nebylo a babina co tam seděla se ptá to záleží na odpracovaných letech. Cigánka říkala však 3 roky som velmi ťažko robila eště za komunistou. Jako uklizečka oni nás strašně využívali. Teď je to lepši nebo nás socialka plati. Potom jí to druhý děda ukazoval co má pomačkat a hned si s ní dělal srandu že na každé 3 děcka musí mít zvlášť lístek. Tak kolik lístků mám mít no 4 a 1 na 13. Než cigoška nacvakala 4. lístek tak už ji volali a ona ječela pani počkejte ja ještě nemam lístky na všechny děcka. Lepší estráda jak kdysi Bohdalová s Dvořákem na Silvestra. A ještě lepší jak s ní vyběhli vylítla i s lístkama a úřednice na ni volala že tam mení pro srandu. To bylo kurev každá jiná potom jí vyvedla ochranka a sranda zkončila. Ale dobrá kulturní vložka tak dobře jsme se penzisti už dlouho nezasmáli.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-17  (15:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Něco podobného jako YOU TUBE: Opita cikánka.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-17  (16:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Deméter přivedl domů koně a Eržika mu říká vždyť ten kůň je slepý. Není slepý! Tak se s ním rozběhni proti zdi. Kůň se rozběhl a o stěnu se zabil. Tak vidíš že byl slepý říká Eržika: Deméter na to on nebyl slepý on byl odvážný.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-17  (16:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nebojujeme s pocitmi,ale s ignorantmi,ktorí v hlavách asi majú........Ak v budúcnosti voľačo čítaš,čítaj to poriadne,intelektuál.Hľadáš len to čo chceš,nechaj sa dakedy prekvapiť. Mafo,stále sa ti sníva,alebo si senzibil?


HenryFord   |   ip:78.99.239   |   2010-02-17  (16:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo kde? a ako? je mnou uvedeny text clanku vytrhnuty z kontextu?to tu mam ospevovat ako sa pani snazi vzdelavat nevzdelatelnu majoritu vasho etnika,ja som to cital cele,neboj nic niesom totiz zaslepeny rasista ako si ty,a ty s pocitmi nebojujes kedze sa vyjadrujes ako cigan pardon dlazdic.
Mefisto zabavat sa treba viz.Kiwo,vidis doslo na moje slova s tou Delnickou stranou, uvidime odvolanie ako dopadne,budem im drzat palce,aby sa dostali do volieb,je to jedina strana ktora nepodporuje parazitov aj ked ju nazyvaju v mediach ako chcu


HenryFord   |   ip:78.99.239   |   2010-02-17  (16:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mefisto u nas v jednom gete pri Trnave chytili cigana co znasilnoval psov,traja psi na to umreli,veterinar len krutil hlavou ako dospely "clovek" dokaze znasilnit jazvecika,myslim ze toto odvazne etnikum je u toho doktora uz zapisane na veky vekov


bublinka   |   ip:78.99.142   |   2010-02-17  (17:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo,ak si inteligent,naco tu plosne hajis,co sa uhajit neda?Hovor za seba a za normalnych ludi.
Nevsimol si si,ze tu dost besedujeme o tom,ako sa zbavit bielych ciganov a ty preco hces hajit tych ciernych en bloc??????????


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-17  (17:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jo Henry je to levárna ten soud, neměli důkazy a odsoudili. Vítej nám Totalitní systéme zpět!!! Doufám že budou podle toho soudit i kdejakého cikána kdysi stačilo jen podezření nebo anonymní udání a už jsi bručel! To víš strach o koryto je všemocný ale alespoň to udělalo radost Kiwovi. Už z dějin je známo že každá revoluce se hned na poprvé povést nemusí a není to žádná revoluce při níž neteče krev. Ten plyšák před 20 lety byl jen podvod jako všechno po něm!


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-17  (17:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No vlastně: Zoofilii nám tu Kiwo ještě nevspomínal asi se stydí a tají nám to.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-17  (17:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  U Trnavy to dobře znám Sereď, Pata,Hájske v Hájskem mají vynikající vodu z artézské studny. Byl jsem tam asi před 25 lety autem nabral jsem si té vody potom jsem jí v garáži zapoměl. A asi po 10 měsících jsem do noci opravoval jednomu sousedovi auto a už nebylo se čeho napít a nešlo ani nic koupit tak jsem tu vodu zkusil a nic jí nebylo. Normálně jsme jí pili a nikdo se ani neposral.


HenryFord   |   ip:78.99.239   |   2010-02-17  (18:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no Mefisto tie laxativne ucinky uz za tych 10 mesiacov asi vyprchali :),
Kiwo uz asi s dalsimi more oslavuju zakaz DS nakupili okenu,alpu a cuco a basavel trojdnovy moze zacat,to zas splodia raketovych inzinierov,chemikov a chirurgov,veru tak s tymi revoluciami mas 100% pravdu uz ten kotlik europsky pekne buble, myslim ze tieto zmeny rezimov su nieco ako zmena nadvlady medzi generaciami akurat ze niekedy to ide po dobrom inokedy po zlom,kazdopadne uplne mimo Kiwa a jeho spolubojovnikov za socialne istoty


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-17  (18:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo se vzpamatuje až v televizi budou hlásit, je 60% nezaměstnost,státní kasa je prázdná, proto se ruší veškeré sociální dávky zároveň se vyhlašuje stanné právo kdo ho poruší bude příslušníky armády na místě zastřelen!I to už jsme tu měli.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-17  (19:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo s Borisem za mlada a nyní: YOU TUBE Jak se bavi cigani A Ciganska svirka (hudba/muzika).


HenryFord   |   ip:78.99.239   |   2010-02-17  (19:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  oni su chraneny univerzalnou chartou ak by zacali rabovat a aparat ich potlacil uz by sa sypali bomby z ameriky na nase hlavy,pozri na bratov Srbov


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-17  (19:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Velmi výstižné a kulturní chování. YOU TUBE: Nasraný cigán.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-17  (19:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hrdina hrdinu ochraňuje ale na pozemní boje nasadili vojska z Evropy oni velí jen z povzdálí a na bodáky by se vůbec neodvážili jen z velké výšky sypat bomby a přidávat do nich odpad ze svojich atomových elektráren.A toho čuráka zrzavého Chucka Norisa ukazovat to jim jde! Já bych po zrzkovi upraveným střelivem ze svého WALTHERA na 25m střelil jen jednou a hlava by se mu rozšplíchla jak zralý meloun.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-17  (20:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klifon alias Bublinka si všade.Henry myslel som ,že si odvážnejší.Ty nula.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-17  (20:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ej, ty čo sa hanbýš za to ,že je Slovák,však Anton,Marta,Jano ešte mnohý.Mudruješ ty sopľoš a pritom o živote vieš len to čo ti prezradila mama.Aj ona je retard.Tie príhody ma v celku pobavili.Nemali pravú cigánsku šťavu.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-17  (20:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je dobé že se tě to opět dotklo pravdivé videa ale kultůra co. Kiwo a co když tady použijeme třeba ruštinu nebo bulharštinu mi to žáden problém nedělá a když budeme navíc psát cyrilicí tak budeš čumět na monitor s otevřenou hubou a už si ani neškrtneš!


HenryFord   |   ip:78.99.239   |   2010-02-17  (21:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pozeram Kiwo ze mas zase spicku,opakuj diazepam+spanok ,mam vazne podozrenie ze si toxikoman,popripade rodicia mali rovnake priezvisko uz pred svadbou.
Mefisto oni to volaju "humanitarne bombardovanie"inac tiez vojna bohatych,takze nas to skor ci neskor caka a Kiwo sa aj tak stane zemepanom autonomnej oblasti Pripjať


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-17  (21:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo jen jednu věc tady vysvětli: Proč je většina pízpěvků zvýrazněna a má i 80% a některé mají něco přes 40% a nebo se skryjí a mají třeba jen 12%.Není to třeba vada počítače?


HenryFord   |   ip:78.99.239   |   2010-02-17  (21:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no on oslnuje tu aj pod inymi clankami v diskusiach,kde ho ignoruju,tu sa s nim bavime len na zaklade toho ze je vraj cigan,takze o rasovom utlaku nemoze byt reci,a ja aj citatelia sa isto bavime skvele
a Kiwo tu ma isto aj viac nickov a + si rubes no stale nepomaha,vacsina ta usvedci v to co naozaj si a maska je dole


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-18  (07:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klifton,LordX a ešte ako ťa volajú,som sám sebou ,ale ty chudák,ktorý sa bojí sameho seba máš poruchu osobnosti.O tom čo píšem som presvedčený a nebojím sa ukázať to na vonok,ale čo ty?Hráš sa na intelektuála,nemáš známich/možno len uchyla Mafista,ktorý trpí schizofréniou/a si špatný nielen z vnútra ale i na vonok.Máš skúsenosti s diazepánom,uži ho a rozmýšľaj.Aj ,keď chlapcom sa možno páčiš.Však Mafistopéles?Vzťahy cez PC dlho nevydržia,štatist.údaj.Ty chvastoš,píš ruštinou /ale nie sused/-Chvastavý úchyl výborná kombinácia a pritom ešte pravdivá.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-18  (07:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo nemůžeme psát ruštinou jen kvůi Tobě neboť lepší jak Ty už tady není a kdyby jsme přepli na cyrilici tak by bylo po zábavě a to zase my nechceme i když vím že i bráškové ze Srbie,Bulgarie Makedonie Ukrajiny i Ruska by nám dali zapravdu co tady píšeme neboť i oni mají stejné zkušenosti jako Slováci i Češi.Poláci určitě taky pozadu nezůstanou.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-18  (08:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak je Henry ale všimni Si jak zaměstnal všechny kolem sebe a stejně mu to není nic platné no zkrátka jak Ty píšeš nerozmýšla ale cíti! Muselo jim to trvat celou noc a teď vyspávají. Ta cigánska svirka je perfektní ale národní uměleci ti se uměli vypracovat k dokonalosti.


HenryFord   |   ip:78.99.112   |   2010-02-18  (11:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hej mne sa paci ako nase nazory a slova cituje a pouziva v inych diskusiach,a tymto "preberanim"zas len dokazuje hore popisane,zabudol si na Madarov oni su tiez podla krvy bratia iba to nevedia,tam maju tiez moc nadmerne odvaznych ciganov,uprednostnovanie myslenia pred citmi je znamka dalsieho evolucneho stupna,Nieztze to popisoval myslim ze dokonale


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-18  (13:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Henry nazdar. Kiwo asi ještě spí nebo nám mazali naše příspěvky ale zbytečně stav se opět vyrovnal.Doporučuji YOU TUBE: Cigan spravuje auto.


HenryFord   |   ip:95.103.17   |   2010-02-18  (17:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zdravim Mefisto tak ja si uz na cenzuru zvykam a bude to uz len a len horsie,pozri USA GB tam sa len krivo pozres na inu rasu a uz si zhresil ideozlocinom,aj tabory koncentracne budu na popieracov a rebelov,len treba dockat casu,treba prijat protiopatrenia a GO!! Pripjať Go!! Kiwo nespi vybera si masku pod akou bude dnes vecer vystupovat


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-18  (18:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo už s nami nekomunikuje teraz šírí božie múdro.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-18  (18:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pripjať by se dal využívat jako dokonalé vyhnanství. Pro ty co by měli v papírech napsáno NÁVRAT NEŽÁDOUCÍ (dali by se kontinuálně doplňovat stavy obyvatelstva). Tak jak to bylo za cara jenže tam byli zkrmováni vlky a medvědy i sejčas těchnika bolšaja radioaktivnaja.Pak vyhodíš na plac a vrány sežerou kdejakou mršinu.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-18  (18:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Medzi vami a psami nie je rozdiel.Aj oni brešú do prázna.Inak ,vybrali ste si pekné miesto na Ukrajine.Chvastavci,takým kalibrom ako ste vy,sa môžete stretnúť na besedách DS.Len tie besedy vám zostali.To zožieranie musí bolieť,čo?Počúvaj,tých bráškov máš všade,ale serú na teba.Jasom cigoš,ale čo si Ty?Judáš .Viem ,že zrada ti je blýzka a postihne ťa podobný osud/obesíš sa/-to ťa čaká.Krásavec.A ty štira ,chvíľu si chlapom a chvíľu ženou.Potrebuješ poriadne vyšetrenie.Doktor ti prezradí čo vlastne si.Ževraj inteligent Ha-Ha-Ha.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-18  (19:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Henri sleduješ jak cigan exceluje? A proto tady tak dlouho nebyl, měl moc roboty a potom dlouho spal. Přesně jak jsme to odhadovali. Ale dopřejme mu tu radost má to jako výhru ve sportce těch 67%.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-18  (19:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zme jako psy aj nás by si vytrtkal!Čo?


HenryFord   |   ip:95.103.17   |   2010-02-18  (19:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak tak cital som si jeho prispevky aj v inych diskusiach a je to pozoruhodny pacient,maska strieda masku a pod nimi je ta ista ....,on nieje cigan mozno tak krizovatka(tada polocigan) a jeho multiosobnosti ci uz cielene alebo nie ,idu kazat o zrade a klamstvach,co je spravne a co nie,velmi zabavne,bol by z neho skvely aktivista nejakej neziskovej organizacie na ochranu prav(nie vsak povinnosti)vieme koho :)


HenryFord   |   ip:95.103.17   |   2010-02-18  (19:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kukni toto Mefisto z youtube to uz cenzura odstranila je to vyborne ako narazil hajzlik na vitalneho seniora http://www.navratdoreality.cz/?p=view&;id=2905


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-18  (20:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo věší se hlavně vaše etnikum proto že si myslí že to je bezbolestné (veť někričal tak ho něbolelo). Ani ty bys nekřičel kdybych ti zavřel kyslík provazem. Ale z lékařského hlediska se jedná o nejbolestivější záležitost.Napřed ti chybi vzduch, Prudké bolesti hlavy o jakých se ti ani nezdá postupné a velmi bolestivé odumírání nervů naposled nepředstavitelné křeče a smrt to celé trvá asi 30 minut někdy i více pokud si nepřerušíš míchu. Ale to bys musel letět nejmíň 3m volným pádem a mít uvázaný ten správný popravčí uzel který ti škubem přerazí krční páteř mezi 2. a 3. obratlem. Kdyby už to muselo být použil bych tem přístroj co zatím používám jen na pašíky navíc někde v přírodě na pěkném místě Doplněn časovým spínačem a lahvinkou značkové lihoviny. Nechal bych u něj dopis na rozloučenou a samozřejmě i návod k použití věřím že člověk co by to našel to racionálně použije a když bude zdatný i rozmnoží.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-18  (20:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vynikající


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-18  (20:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwovi utekli operátoři mačkači kláves. Mizí mu % chytrosti.


HenryFord   |   ip:95.103.17   |   2010-02-18  (20:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ten link asi nejde skus toto http://www.insidebayarea.com/ci_14419993?source=most_emailed


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-18  (20:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  U nás už by to byla diskriminácia velmi oblíbené to slovo u etnika. Ale děda se zbytečně rozčiloval což mu asi moc neprospělo. Já bych to řešíl s klidem ale mnohem tvrdší ranou myslím že opičák by se už nezvedl vlastní silou.Ale i přesto dostal pořádnou výchovnou nakládačku. Děda byl asi můj ročník 32. + pro Něj a + pro Tebe znova opakuji VYNIKAJÍCÍ!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-18  (21:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Převedl jsem to na YOU TUBE tam to jede. Ale dočítám se že dědovi bylo jen 67 to byl o 11 let mladší. možná neměl ten výcvik co já ale vzhledově skoro stejný.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-18  (21:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Díval jsem se na více titulů a jsou to všechno hnusní odporní vymaštěnci. Prasečí tlamy!


HenryFord   |   ip:95.103.17   |   2010-02-18  (22:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vo vyberanych lokalitach USA jazdit hromadnou dopravou je asi dost hazard,nieco ako specialna gratis linka Kosice mesto-Lunik IX,deda mu nalozil dobru sadu,vraj nejaky ex-zapasnik,bohuzial to asi nebude kvalifikovane ako sebeobrana,tipujem podmienecny trest+ nake odskodne diskriminovanej mensine,svet sa v prdel obraca,stat sa to v opacnom garde,ako mlady biely chuligan napadne dochodcu muhamada aliho na ceste do McDonaldu, ma Spielberg namet na novy film a len by dopisali scenar, uz vtedy by mal minimalne 5 oskarov a liberali s humanistami na premiere by za potlesku vstoje zatlacali slzicky uspechu pardon sucitu


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-19  (10:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hňup zostane Hňupem!Nemáš IQ najposlednejšieho s posledných.


ryuzaky   |   ip:188.121.1   |   2010-02-19  (10:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prekvapujú ma vaše názory ľudia


HenryFord   |   ip:95.103.7.   |   2010-02-19  (10:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ale no Kiwo, za koho si dnes? za IQ test,vyborne!
ryuzaky-od toho nazory su ,aby nebol iba jeden univerzalny,preto sa to tak aj vola


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-19  (12:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zas sa mýliš,názor a pohľad na danú vec môžu byť rôzne,ale presvedčenie môže byť mylné ako v tvojom prípade.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-19  (13:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo a proč myslíš že vás vlády zemí v Evropě tak protěžují. Myslíš si že je to pro ně ekonomické podporovat cikány? Není to v žádném případě ani omylem. Děje se tak proto aby všichni kdož na vás doplácejí dostali pořádný vztek,potom vypukne celoevropská revoluce a konec parády kdo bude mít štěstí tak zkončí až někde v Džalalabádu. Tam už nebude nikomu vadit. Neboť co začíná na dža to je vaše. Džamore,Džamila,Džalalabád,džamija,Džajpur,Džabal,Džammú,Džabalpur,Andidžan. Vyber si a už trénuj zrychlený přesun když jsi byl na vojně tak určitě víš o co se jedná. Jestli jsi nelhal jak je dle vaší tradice zvykem. Uvěřili by chom ti jedině kdybys napsal číslo V.ú.+Čvo jinak jsi jen prolhaný a bezcenný cikán!!!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-19  (14:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo tak co je s tím číslem vojenského útvaru a číslem vojenské odbornosti kde Jsi zamrznul vždyť už začíná jaro!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-19  (15:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toš co je Kiwo prosíš někoho aby Ti dal kuknúť do vojenské knížky? Hm ale všeci Tě poslali do řiti co? Stejně jsme Ti nevěřili ani slovo tak Si s toho nic nerob a lži si dál.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-19  (15:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Senzibil a pri tom úchyl v jednej osobe.Uhádol si Všetko na dža je naše.Aj heslá máme dža fašoun,dža nacist atď....A to ,že si bezcenný píšeš o sebe-dža chrapač.Nik Ťa nemá rád,hňupe ani vlastná máma.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-19  (15:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prečo dávaš mínuská,aj ostatný chcú čítať podnety.A-Ha ,pán dokonalý sa bojí.Špina!!!!!!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-19  (15:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VÚ+ČVO už Jsi našel? Jinak Jsi jen jak se na Slovensku říká SRAĽO a né chlap!!!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-19  (16:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo Lidé na tvoje vylhané cikánské bláboly serou. Lží mají dost v televizi, novinách a rozhlase. Lidé mají rádi oběktivitu a pravdu.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-19  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je dlouho klid tak že nakonec žádná vojna služba vlasti už vůbec ne! Zůstali už pouze ti psíčci u Trnavy jak se již dříve zmiňoval HenryFord. A proto mi bylo divné že při zmíňce o zoofilii nepadla žádná rádoby urážlivá slova hold svědomí.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-20  (12:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Konečne si si to uvedomil.Májú radi objektivitu a pravdu,ja triafam vždy po pravde ,aj keď sa ti to nepáči.Péloš,ak dovolíš budem ťa tak volať.Péloš,bol si niekedy medzi ľudmi?Tvojim príhodám sa nedá veriť.Ja pi porozprávam príhodu.Bolo to pred dvoma rokmi,keď sa vybrali náckovia do ulíc,ževraj robiť poriadky.Pri prvom strete,z ozajstnými chlapmi a nie s detmi srali magy a už nikdy viac sa nevybrali do ulíc skandovať a robiť plecia.Už neboli hrdinovia.Možno sú ,ale v takej podobe ako si ty ,cez PC.To ,že robíte plecia na deti,ženy tomu sa nehovorý hrdinstvo,ale srágorita.Nezabúdaj ,nie všetci cigoši sú magory,tak ako medzi vami sú odpadlíci tak i medzi nami .Viem povieš :vás je viac?TO sú media,štat.údaje, ktoré robia výr v spoločnosti.Kde žiješ,pítam sa?Rusko,Nemecko,Grécko ,každá krajina má problém,Vytvorený problém,aby zabudli kto vlastne je chyba.Nieto prácu,najdeme chybu-ale nie vládnu chybu/najdeme ob.baránka/.Preto sa môžem smiať nad zaslepenosťou niektorých,ktorý to vôbec nevedia ani POMENOVAŤ.Péloš, zobuť sa !!!!


boris   |   ip:91.191.92   |   2010-02-20  (14:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mafistofeles-tvoja mysel,je naplnena len nacistickou priručkov,ktora oslovi len človeka,ktory je narušeny určitym syndromom dokazovania si sily,pretože v skutočnosti ked je sam za seba- je slaboch,tak ako všetci ostatny s gangu gejov.Asi si sa nestretol s ozajstnymi Romami,ktory su trochu vyšie ako ty,pretože spodina sa stretava len spodinov,takže s toho maš len zle skusenosti,ja zato nemožem že si chudak ktory frcka svoju mamu,aby ušetril na autobus a na frajerke,keby ju mal,šetriš na nespravnom mieste,pretože mama ma už vaginu roztiahnutu-musela dako uživit teba,tak sa nečuduj že si pre mna len česky perverzak,velky slaboch a určite si sa narodil sedemmesačny a tvoja mama je preoperovany chlap-kamo skym sa davaš-ty si nebol ešte na svete aja som už vedel že sa v čechach narodi degeš tvojho formatu.


HenryFord   |   ip:95.103.24   |   2010-02-20  (15:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  uz bolo vsetko popisane viz.hore :) inac ciganky maju kratsiu dobu gravidity,lekarsky dokazane,deti sa rodia s mensou porodnou vahou a na vychode SVK mortalita ciganskych novorodencov az 30%!!!a ze sa tak stale ohanate uspesnymi superciganmi,no ziadnych nikde neni videt,iba ak cigansky diabli a po nich zasmradeny kulturak,mozete tu pisat co chcete vasi bratranci a sestrenice realitu dokazuju slovakom,cechom,madarom denne v uliciach ich miest


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-20  (16:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Henry si slepý,alebo nechceš vidieť.Možno nosíš popolníkové dioptrie?Uvedom si,že taký istý o kom píšeš.Takto si ventiluješ svoj hendikep?Zrkadlo neklame,pozri ako vyzeráš Ty Nula!Zakomplexovaný závistlivec!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-20  (17:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo:Já jsem po tobě něco chtěl bylo to: Č.VÚ+ČVO. Nedodal jsi nic hlavně že jsi skládal přísahu cikáne prolhaný cikánský jsi líný jak prase v chlívě a oblbuješ nás jáký nejsi dobrý slovák jsi hovno a né Slovák Slováci by se za takového cypa museli kurevsky stydět. Sám jsem to viděl když začala válka v r.1939 jak cigoši zdrhali a byla vzácnost nějakého vidět.Hned se o trochu zlepšilo ovzduší. Kde jste byli zašití! Kdybys byl vojákem tak tady nebudeš vypisovat takové debiloviny, proto že by tě tam trošku zcivilizovali,Vycepovali a usměrnili. Tak že pro příště žádné cikánské moudrosti. Myslím si že by bylo dobré dát všechny cikány do automobilky KIA MOTORS do Žiliny na převýchovu. Tam to přesně popsali jak to chodí a dělníkům té továrny bych dal 2 roky placených prázdnin.Tys Kiwo viděl vojáka leda tak srát a do toho hovna jsi stoupl a zdálo se ti že jsi na přísaze a že tě zároveň i povýšili. Chce to jen tak jak doporučuje HenryFord. Diazepam nebo Diazepam Forte+ Spánek a já doporučuji začít pracovat a přestat ze Zoofílií potom se mezi váma šíří Syfilis. Pevně věřím že i lékaři se o vás přestanou zajímat neboť pro zdravotní pojišťovny jste přítěží. Leda že by vás léčili lékaři z tě 7000 romských odborníků o kterých jsi psal ale pochybuji o tom že zadarmo. Už se o tom jednalo i na poradě našich lékařů a v Německu byl uzenáč už odmítnut a taky se nic nestalo.


HenryFord   |   ip:95.103.24   |   2010-02-20  (18:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no ja som celkom spokojny Kiwo,nemam komplex ze som biely,a vidim az moc dobre ,ale dik za starost.
Mefisto presne tak!velky bic a maly dvor,a to som pocul z ust jednej babky,Kiwo keby pocujes jak vas ma rada.....obvinovanie zo zavistlivosti ,z ust klamara a multiosobnosti to vzdy potesi :),
Mefisto,jak vo filme Obecna skola ,Hnizdo k ciganovi,páán major dajte sem ten pancerfaust ja sa skryjem v tme moja tvár je čiéérna :))


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-20  (19:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zdravím Tě Henry:Kiwo a RPG? To snad ne! Vždyť je to velmi účinná zbraň ale né do rukou dětí a nesvépravných mamlasů. Prý byl Voják hahahaha. Asi měl hodnost prdmaršál. Kiwo a co do Gangy se vykoupat nepůjdeš? To má každý cikán vykonat alespoň jednou v životě a promě zamě už se nemusíš ani vracet smutno nám po tobě vůbec nebude.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-20  (19:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Péloš,si nasratej,ty hnido spoločnosti.Asi máš nádor v tej rozmrdanej tváry,nepočúvaš HŇUPE.O tom či som bol vojakom ťa nič,Péloš sraľovský.Cigánske múdrosti ,ti v budúcnosti pomôžu,ty nakazený zmrd.Daj si inzerát:Chýba my chlap!.A Ty cituješ Morica s SNS,aj on dopadol!Nevšimne si ho ani Pes,ako teba.Vieme ,že ťa nechce ani vlastná matka,čuduješ sa,keď mysel ti chodí po psoch /Ty ozajstný zoofil/.Ty deti určite mať nebudeš,vieš prečo?zoofíli deti nemajú.Ženské sa im nepáčia.OA o múdrostiach uč ,tých prihriatych náckov s DS spolu s Pélošom.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-20  (19:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo a víš o tom že některé kriminálníky z cikánského etnika už pokusně očipovali? Když jde takový na nějaký chirurgický zákrok tak je mu do těla vložen miniaturní vysílač který naviguje pohyb individua (tak jim říkají)a lze zapínat i odposlech. Tak že zainteresované složky mají dokonalý přehled a pravdivé informace neboť takto očipovaný na sebe i ostatní všechno vykecá. Asi jak s tou Annou Stjuartovnou (byl to on a jeho brácha) Ale čip je dokonalejší je předce 21. století.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-20  (19:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A opět je maska dole! Tak si dej zase diazepam+Spánek a pořád dokola jak doporučuje tvůj Psychiatr a Henry Ford Připomíná tak šup tam s ním a pořádně zapít!DILINO!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-20  (20:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Henry vzpoměl jsem si na jeden příběh když jsem byl ještě moc mladý asi tak 13-15 let už si přesně nevspomínám jezdili jsme ku babičce na prázdniny a jako kluci chodili jsme na ryby ku Váhu na tom místě je už přehrada. Bylo nějak těsně po válce a tam bylo takové slepé rameno a v něm plno pstruhů to víš rybářský háček to byla vzácnost na kterou jsme neměli tak se používal karbid a patentní flašky bylo to jak ruční granát.Ale pokaždé jsme měli úlovek. No a špehoval nás takový ušmudlaný cikán a pořád otravoval tak jsme mu pár ryb dali. Ale asi za 3 dny už tam přišel i starý cikán a jako každý začal machrovat jak není chytrý že to co my umíme i oni dokážou a víš co ti blbouni udělali? Nacpali nadrcený karbid do fašky s tím porcelánovým uzávěrem zalil to vodou a uzavřel pak čuměl jak to pění až dočuměli oba. Ten mladý měl podřezaný krk a starému volovi porcelánový špunt i s hrdlem přes oko vlezl do makovice a hned bylo o dva méně. Jenže to zadrbali i nám proto že to tam pak střežili policajti a bylo po rybaření.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-20  (20:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dilino nějak se ti to pomotalo. To asi budou následky z té vojenské služby.Diazepam už sis dal? Tak umýt nohy vychcat a spát!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-20  (20:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Doporučuji krátký dokument YOU TUBE: Luník IX 13.6.2009.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-20  (22:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Diazepan môžeš dať svojej rodine,ak dajakú máš,péloš.A ten čip,tebe vložia do riti,a bude ti vybrovať inšie nič si nezaslúžiš.To, že ťa bubú mať pod dohľadom ,to bude tvoja výhra.A my cigoši,sa zas budeme usmievať nad vašou genialitou.Tie čipi budú určené len Vám.To ,že už máš rozmrdanú tvár ti nestačí,budeš mať aj riť.Hňup-Péloš!!!Možno ,raz v živote dostanem šancu okúpať sa v Gange ,ale ty o tom môžeš len snívať.Tebe postačí nejakej jarek,kde zamočíš svoje péle a šup stebou k hrobárovi.


HenryFord   |   ip:91.127.22   |   2010-02-20  (22:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ciganeur amateur pyrotechnik gang,ma dost rozosmial :)ale spravili ste zasadnu chybu,podas prst...zacitili podprahove pudy po predkoch zberacoch,a zbierali by pokial zdroj nevyschne,jo ten diazepam zapijat vodou(moze byt aj kaluzova) a nie okenou to ma potom opacny efekt a pises ako tatar


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-20  (23:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Péloš jedna skúsenosť:Stretol som jedného biedneho človeka.Ufúľaný,smrdlavý,mastné vlasy strach pozrieť,chudoba a jeho osud ho poriadne bili.Neskôr som sa dozvedel,že prišiel o byt o prácu a žena ho podviedla.Nik mu nepomohol,vravím mu:tu neďaleko je charitné centrum,kde ti pomôžu.Dal sa prehovoriť s tým že sa bojí,hanbý či nepôjdem s ním.Vravím si,že dobre pôjdem s tebou a počkám.Hneď ako sme došli do centra,musel sa okúpať,dali mu novšie handry,najesť,prezrel ho lekár.Vieš čo som zistil?Ten škaredý ,otrhaný človek vôbec nebol cigoš.Bol obyčajný beloch ,ktorému nik nechcel pomôcť.Aj keď vyzeral ako ja,vy ste ho odsúdili.Pítam sa prečo?Preto ako vyzeral?Mysleli ste že je rom?Nie ,veľa rečí a pýcha kto vlastne ste.Aby si tak nedopadol aj Ty.Potom ti bude dobrý aj cigoš.Vieš čo som si uvedomil?Kedy ste boli vlastne dobrý?pretože vyzuálny pohľad na človeka dokáže zatemniť nielen vaše srdcia,ale aj váš rozum.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-20  (23:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Henrykpsík:Ty schizofrenická bábika,/rozdvojená osobnosť/,pozeráš sa na svoj zdr.stav.Kolonoskopia nepomohla?Skús chlapcom s DS pohroziť,že pošleš Harika ,keď nedajú pokoj.Zoofíl a ževraj inteligent!!!!!!!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-21  (00:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jen vzdělaní a odolní přežijí tak je tomu u lidí. V říši zvířat přežijí jen nejsilnější jedinci. To jsou zákony civilizace a přírody.No a na Luník Chanov a jiné podobné svinstvo by to chtělo BChL.Myslím že to bude co nevidět.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-21  (02:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo si po diazepamu vzpoměl jak mu nadával ten veterinář z Trnavy. A už machruje jak ten pičus od toho Váhu u Šoporni.Možná jednou taky tak zkončí.Ale nás Henry ty přiblblé cikánské výmysly z genitálních hlav které nemají ani základní vzdělání ukončeno neboť tak daleko se s evolucí nedostali a zůstali na úrovni neandrtálce z doby kamenné. To mne ani Tebe oslovit nemůže proto že jsme jak se říká NAD VĚCÍ! No a ten Přehlédnutý vývojový článek o kterém si vědci mysleli že se nevyvinul je předci HOMO ROMO neboli cikán nepřízpůsobivý a proto všemi opovrhovaný exot!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-21  (05:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo a Borisi: Mě a určitě i Henryho mohou nasrat pouze inteligentmí lidé a hlupákům se vždy jen zasmějeme tak jako to děláme doposud!


HenryFord   |   ip:84.47.16.   |   2010-02-21  (10:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak tak bratu,stylom Kiwa som riesil problemi na pieskovisku ked sme sa hadali o babovicky,to je jednanie nehodne bieleho muza,video z lunika je luxusne taky adrenalinovy sport aj s komentarmi na urovni :) kusok pod tym bolo video reportaze o potkanoch zijucich na luniku 9 a ze je ich 4000 teda tolko isto ako obyvatelov lunika,zaujimave hmmm,
Kiwo a co ze si oslobodil z utrapy bieleho cigana,nikdy nikto tu netvrdil ze aj biely sa nemoze chovat ako zver a zit ako praclovek,a mozno by ho spasili aj skor keby 85%z prostriedkov nato urcenych necerpali....co pre stat nezarobili ani prd


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-21  (15:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Výborný postrech,H.psík a péloš.Lepší HOMO ROMO,akoPES-BUZIK.Ešte ste neprišli k štádiu /HOMO ROMO.Závistlivý vred!PS tých ohlasov sa bojíš,čo? preto to samohlasovanie.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-21  (16:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Henry zdravím Tě. Už jsem zde. No ono když se tak člověk nad tím vším pořádně zamyslí,tak dojde k názoru že naší pra pra předkové uměli velmi kvalitně ekonomicky kalkulovat když negry,cikány a trestance používali k pohonu svých námořních plavidel.Bylo to velice výchovné ekonomické a užitečné pro obyvatelstvo tím že se zbavovali parazitů a pro mořské živočichy jako krmivo i za hrobníka se ušetřilo. Viz obrázek na doležité. Co brání tomu dnes aby se i velké tankery tímto způsobem poháněli? Vždyť by stačili jen drobné úpravy (obvodová rampa kolem trupu lodi a na každou stranu po 300 vesel). Ku každému veslu 4-5 Nepřizpůsobivých A na každdých 20 vesel poháněče s bičem a může se vyplout.Sice né tak rychle jako s Dieselem ale ekologicky a levně!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-21  (16:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo: Mám dotaz. Jak pozoruješ projevy závisti u svého tvrdého vředu Ty?


HenryFord   |   ip:95.103.19   |   2010-02-21  (16:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to ja by som to az tak radikalne neriesil,ja som proti multikulture nech ma hocjaku formu,nech si v Pripjati robia co chcu a nam nech daju tiez svaty pokoj,za 50-100 rokov by sa videli vysledky kto co dokaze,len neviem ci by sme vydrzali bez tolkych muzikantov a tanecnikov,bolo by to asi tazke :)


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-21  (17:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  I bez jejich tany tany a kraválu by jsme se obešli máme dost svých umělců a potom na co je technika a na PC máš taky 1000000 možností jak se zabavit třeba: YOU TUBE. ciganski ko..ty na sebe bereš. Taky dokumentární důkaz vysoké inteligence.Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-21  (19:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  H.Psík a Péloš :Vieš aká je indoeuropska rasa,arijská...Ževraj inteligent!Hňup si !!!A negrom ,môžte len vyfajčiť ich polmetrové pipíky.Závistliví buzici.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-21  (19:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A nielen negrom aj cigošom ak to už nerobíte!!!!!!!!!!!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-21  (22:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vždyť kdybys pozorně četl, výše uvedené, neflákal to a trochu u toho přemýšlel a ne jenom cítil,tak by ses tam opičáku přitroublý dozvěděl že negři a negroidní mongoloidi ( CIGOŠI) mají proto nenormálního ptáka proto že mají rozdíl kompenzovaný hmotností a tím i menší kapacitou mozku. Je to rozdíl asi jako mezi PC a malou dětskou kalkulačkou. Opičáci vy jste ty kalkulačky. Tak si to dobře zapiš za uši, najdi si k sobě rovného a už nás neotravuj. Víme co jste zač a váš osud nás vůbec nezajímá.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-22  (07:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  morgoš oblíž vajciá!


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-22  (10:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Trafená hus zagagala,obyčajné počítadlo!


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-22  (16:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Henry zdravím: Přečti si na seznam cz BRÁNIL SVUJ MAJETEK PUŠKOU. Správné názory. Zlodějka přišla o oko.


HenryFord   |   ip:95.102.58   |   2010-02-22  (22:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  parada ja velky zastanca farmarskeho zakona,to aj u nas pisu ze divce,popripade kradli "mladici"az dole v diskusii je vzdy ze to boli cigani a uz to ide az -diskusia je pre mnozstvo rasistickych prispevkov zrusena-niekedy staci pozriet na cin a uz viem ze to boli cigani,keby mohli zverejnit statistiky trestnych cinov aj podla rasovej prislusnosti to by sa ukazalo o com sa len po krcmach rozprava alebo na internete pod ruskou anonimity pise a Kiwo by mohol mat aj 14000 vzdelanych bratrancov,prd platne


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-23  (09:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Henry já bych dal přímo na úvodní stránky internetu celou databázi všech zločinců i těch co byli spolupachatelé i malé zlodějíky Včetně fotky a fotek rodinných příslušníků,se jménem a výpisem trestů, jejich zlodějských činů. A samozřejmě místa jejich trvalého výskytu. To by byl potom přehled myslím že někteří by ani nemohli vylézt na ulici. Né tak ještě krást!


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-23  (09:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Henry vypadá to že se cigán Kiwo bude stěhovat do Kašmíru někde ku K2. Neboť už změnil pseudonym z Kiwo na K1.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-23  (10:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nebo že by se vyhlásil za cigánského krále? Já Kiwo Král 1.= K1.?


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-23  (11:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Doporučuji: YOU TUBE. Sadu videí romovia sú slušný národ.Atd.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-23  (12:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  YOU TUBE: Cikáni Zahradní.


HenryFord   |   ip:91.127.45   |   2010-02-23  (12:22)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ked mas rad rasove statistiky trestnych cinov,pozri galeriu najhladanejsich zlocincov na strankach interpolu,europsky zlocinci vobec niesu taky europsky ako by sa mohlo zdat :)


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-23  (16:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Přijde Dežo domů ze školy a otec se ho ptá co bylo ve škole Dežo nato v matematike sme sa učili 1+1 a ja som veděl aj 2+2 otec na to. To preto že si múdry a si ROM. A v Slovenčině sme sa učili ABCD a ja som veděl aj EFG. To preto že si múdry a si ROM říká na to otec. No a potom prišla doktorka a chcela nás zaočkovať a povedala dajtě dole nohavice. A všedkí moji spolužiáci ich mali 5cm dlhých a ja 15cm.To preto že som ROM? Otec: Nie, Preto že ti je 16 rokou!


K1   |   ip:87.244.20   |   2010-02-24  (14:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Závisť má veľké oči?


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-24  (18:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Proč ses kreténe ROMONSKÝ přejmenoval z Kiwa na K1 myslíš že tvá ip adresa tě neodhalí?


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-24  (20:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kreten je tvoja mama!Tvoj brat!Tvoj otec !Tvoje deti!AK dajaké máš ty zoofíl!!!PS:Sory PEDOFIL!!!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-24  (21:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A nyní názorná ukázka Cikánského parazitizmu v čechách na You Tube:Oi!naRoi, Čechy patří čechůn. Na Slovensku: Cigánský problém, Luník 9. Bráškové Slováci jak se Vám to líbí? U nás už to začne V PONDĚLÍ.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-24  (22:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ROMONE utíkej seč ti síly stačí!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-24  (22:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  YOU TUBE: Pilsner Oiquell : Celá sada.


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-24  (23:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  YOU TUBE: Kukluxklan.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-25  (11:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Blb ostane blbom!!!!!Máš nerváky,čo Péloš.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-25  (18:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KIWO-K1: OK!


KIWO   |   ip:87.244.20   |   2010-02-25  (18:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SI SUPER!


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-02-25  (19:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kiwo si kral.Neser sa s nimi.Ukaz im silu.


Mefistofeles   |   ip:78.45.95.   |   2010-02-25  (19:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Síla možná je ale skušenosti a rozum mu chybějí. A bez těchto dvou komponent je mu na dvě věci.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-26  (00:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Možno my niečo chýba,ale tebe chýba oveľa viac!Uvedomyl som si ,že teba asi nemá nik rád a nemáš ani priateľov.Preto tá zloba,nezapadol si nikam a všeto vidíš tak ako ti to niekto naordinuje.Je my Ťa ľúto a skončil som.Môžeš písať čo len chceš,urážať koho chceš aj tak najhoršie dopadneš TY.Každé zlé,ťa potrestá ešte horším,nezabudni na to!


Mefistofeles   |   ip:94.112.16   |   2010-02-26  (11:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Propadl jsi peklu šmeje, už jen za kurvení Slovenského pravopisu. Jen natvrdlý může psát TVRDÉ YYY tam kde se píše měkké! A naopak. Já mít takový PRAVOPIS tak držím hubu a styděl bych se vypsat i poštovní poukázku.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-02-26  (18:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  OK,Pán dokonalý.Hlavne že si spokojný nielen Ty,ale aj JA.


interbulo   |   ip:88.212.36   |   2010-03-08  (19:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No teda, dobre ste to rozbehli, kiwo aj boris, dávam vám jednotku za bránenie seba a svojich, avšak musím povedať, že vám to nepomôže, pretože si nemôžete pomôcť so súkmeňovcami!!! Nenadarmo Vás z Indie kedysi odtiaľ vyhnali, ani tam už s Vami nevedeli vydržať, jednoducho si to priznajte... EÚ je zatiaľ tolerantné, ale nebude to naveky...no, lenže ste deti vetra, na zajtra neviete ani pomyslieť len dnes, len tu a teraz...Nebojte sa mojkovia, príde ne psa mráz, raz!!!!Aj robiť treba, bez práce, nie sú koláče! Nechcem vravieť o Vás, o vašich súkmeňovcoch vravím, veď si len pozrite hociktoré TV noviny. Koho vidíš? Mróčo, mróčo, mróčo!!!!No a čo s tým??? Domyslite si!!! Mefisto aj Henry, vybodnite sa na nich, ako vravím, príde na nich raz!!!! Nebude to dlho....


Mefistofeles   |   ip:94.113.17   |   2010-03-11  (20:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Moje řeč: Příjde bída veliká a ta vše vyřeší. Neboli když zdechne pes pochcípají i blechy!


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-03-13  (13:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Počúvaj Ty pes prezlečený za človeka.Skade si spadol ,s maminej postele?Vráť sa odkiaľ si prišiel,potkan,ževraj-interbulo.Známi rozprával že takého prcali do zadku celé dni a robilo mu to dobre,bulo aj také meno si si vybral .Interbulo-znamená medzinárodná riť!!!!!!!!!!!!!


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-03-13  (13:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Péloš už dávno si nenapísal dajakú múdrosť,začni.Už si sa vrátil s týždnovky?Chlapci ako?Nič ťa nebolí?


Mefistofeles   |   ip:78.102.21   |   2010-03-13  (21:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vojenskou knížku, jsi už našel? Pokud ne, tak s tebou odmítám jakoukoliv komunikaci proto že lžeš!


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-03-14  (14:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nikdy Neklamem,nemám sa čoho báť.VK je minulosť a mna zaujíma budúcnosť.


Mefistofeles   |   ip:94.113.17   |   2010-03-18  (16:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  you tube: monkey babysitter. To je ukázka vaší vysoké kulturní úrovně tam jsou vaše kořeny nikoliv u nás! My vás tady nechceme!


Maria   |   ip:193.87.32   |   2010-03-18  (18:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Liborovi Haladovi
Vieš Libor, Máš pravdu v jednom. Niekomu vyhovuje ak je potláčaná osobnosť človeka.
Chýba nám úcta k človeku, úcta k životu vôbec.
Všetko je vecou výchovy.
Nie obmedzujúcej tvorivosť, ale výchovy, ktorá podporuje
tvorivosť. Výchovy k úcte človeka,jeho viery a jeho kultúry.
Mária Malaníková-výšivkaMaria   |   ip:193.87.32   |   2010-03-18  (18:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Liborovi Haladovi
Vieš Libor, Máš pravdu v jednom. Niekomu vyhovuje ak je potláčaná osobnosť človeka.
Chýba nám úcta k človeku, úcta k životu vôbec.
Všetko je vecou výchovy.
Nie obmedzujúcej tvorivosť, ale výchovy, ktorá podporuje
tvorivosť. Výchovy k úcte človeka,jeho viery a jeho kultúry.
Mária Malaníková-výšivkaKiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-03-22  (14:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Máš smolu!


Mefistofeles   |   ip:78.102.21   |   2010-03-28  (20:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Romský chlapec se ptá otce. Tatí co je to demokracie? Demokracie je to že dostáváme podporu prostě peníze. No a když je za dva dny utratíme co potom. Potom si od bílých vezmeme beztrestně co potřebujeme. A co oni nato nebudou se zlobit? Budou ale to už je Diskryminace.


Boris   |   ip:91.191.11   |   2010-04-08  (12:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mefistofeles-myslel som,že velka noc požehna aj teba a konečne budeš vydiet svet tak ako my,bez akejkolvek deštrukcii a nenavisti voči človeku nech je akejkolvek rasy vyznania a že konečne budeš citit pokoj v duši,to sa nestalo pretože,ty si len obyčajne vyfuknute vajce bez duše a citu,nakolko od mala si vyrastal v neplnohodnotnom vztahu tvojich rodičov-ktory po sebe kričali a fetovali a potom sa parili všade kde sa to len dalo a pozabudli,že maju deti o ktore sa treba starat a vychovat ich tak ako kaže boh v harmonii a s poznanim,že život je dar ,ktory si treba važit a nie ako ty pohrdat nim a rozširovat okolo seba tie slova plne gecu,ktore si odkladaš do poharov,ked onanuješ nad fotkov tvojej mami-ty odfarbeny penis,ty nedovolena spartakiada,ty čo ked si bol maly tak tvoja mama ti namiesto lizanki davala lizat vaginu preto maš jazik zarasteny a nepomaha ti ani časta depilacia,ty potrat prirody-za teba trpime mi všetci,pretože priroda si ta pyta spet a skončia povodne vo svete,ty judašov harmonogram,ty športova priloha v pornočasopise,ty plastik man,ty sralo ktory sa boji stretu s realitov pretože by sa ti zhrutila tvoja predstava o dokonalosti,ty menštruačny kalendar tvojej mami,ty umely otcov nahradny penis,ty spomienka na jacksona s čias ked ho zneuživali a vela veci ktore nebudem menovat nakolko maš pravdu v jednom treba začat robit čistki ale od takych hlupakov ako si ty pretože ty kazia ovzdušie okolo seba každemu slušnemu človeku,ktory dostal život ako dar a chce ho prežit plnohodnotne nie vedla teba pretože ty si nezaslužiš byt,žit a ani sa rozmnožovat nakolko si len vysledok znasilnenia tvojej mami.Prestan zavidiet mame že ta porodila,aspon raz v živote si videl vaginu zblizka,ty panic ktoreho sen je sa obojpohlavne rozmnožovat.PS-prestan už sa tvarit že si superstar-ty cmulač penisov,ozaj pozdrav kamošov-homošov a nezabudni sa im priznat že keby neboli kamoši-homoši tak by si nemal doteraz žiadny sexzažitok aže ta bavi ich cmulat,pretože všetky spomienki,ktore maš s mamov-vždy mala v ruke penis ked si na nu spomenieš,takže moja rada znie-odpust rodičom a možno sa ti ulavy a nebudeš taky agresor aj ked len za PC si frajer inak si sralo a keby sme sa stretli tak prve čo by ta napadlo by bolo si klaknut a vycmulat ma,lenže ja ti ten penis nemienim dat nakolko ja som chlap v každom zmisle a ty mi možeš len zavidiet ty ketaminovy šialenec .


Mefistofeles   |   ip:94.113.17   |   2010-04-08  (15:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Já jsem za svůj 78 letý život něco dokázal. Mám patřičné vzdělání slušný důchod luxusní bydlení každý rok jezdím k moři a na stáří si ještě dokáži hrát s PC. Co jsi dokázal Ty? To vím zcela určitě ze tvých mínusových přízpěvků. Mít takovou inteligenci jako Ty tak ani nezapínám PC. Dej si pořádnou dávku a neotravuj nikdo není na tvoje chytrolínství zvědavý.


boris   |   ip:91.191.11   |   2010-04-13  (16:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mafistoeles-som rad,že ta moj prispevok zaujal ale aj tak niesi moj kamarad a nikdy nebudeš.Tie tvoje chvasty o tom ako si ty žiješ si misliš,že su niečo super-nič moc ak mam pravdu povedat.Každy normalny človek,s trochov inteligencie chodi na dovolenky ma svoje hniezdočko laski-ty nevieš čo je laska-niekedy ti to vysvetlim-ty za to nemožeš že si aspon ani raz nevidel vaginu,ani pri tvojom porode nakolko ta kotila mater cisarskym porodom.A to že maš trocha inteligencie- pan MAGOR,nesvedči o tom že si dokonaly človek natolko aby si mohol sudit druhich,to by si musel poznat ich životne pribehi a musel by si sucitit s človekom ako to kaže BOH,musel by si mat srdce čiste bez nenavisti a pažravov pachutov po ubližovani ty sralo,ktory nemal nikdy v živote odvahu nato aby sa priznal že je gay a zakričal to na plne usta.A teraz niečo o mne-mam vzdelanie o ktorom si možno len niekde čital a neprezentujem sa tym,že som niekto-niesom nič,vo svojom odbore ku ktoremu gramatiku nepotrebujem som uspešny aspon podla hmatatelnych vysledkov ktore ma obklopuju.Ja radim ludom a mojov pomocov ich zaistujem aby mohli prežit krasny dochodok,a sny ktore maju premenit na realne životne udalosti-ako je cesta okolo sveta-nie ako ty 7dni v Bulharsku a misliš si že si Kapo de tuti,odchod do krajiny svojich snov a prežit tam život a vela ineho ale nebudem to vypisovat,pretože som presvedčeny že začneš zavidiet.Nepišim sa tym že som niekto,pretože niesom,ale som spokojny so svojim životom,ale nemienim sa pozerat ako vypisujete že za všetko možu cigani,pretože potrbuje zaujat ludi,ktory su ozaj bez inteligencie a budu vas počuvat na slovo-ty diablov syn.prečo ked si tak za vodov sediš doma pri PC niekde zavrety a necestuješ po svete a neuživaš sa posledne dni tvojho premarneneho života,pretože ked skapeš a ty za to že si taky zly človek budeš zomierat v mukach,nezaslužiš si vykupenie ale tvoja duša bude putovat do zatratenia a to nieje velmi prijemne-rovno k svojmu panovi diablovi,viem čo ta čaka pretože cigani su obdareny a zakliali tvoju dušu a čaka cele tvoje pokolenie prekliatie to som počul a nepodel sa stakov informaciov s človekom ktoreho to čaka.PS-to aby si mohol zhodnotit svoj život- na to maš pravo,ale nemaš pravo posudzovat človeka len pre jeho farbu,vyznanie,nemaš pravo brat do svojich ruk pravo boha.Nezaslužiš si žit,byt,nezaslužiš si kralovstvo božie za vyroky a premrhany život v opojeni nenavisti,vraživosti a to že si prekliaty a odpočitava s ti čas s čisteho srdca sa tešim aj ked viem že to nieje ok.Tak sa zamkni aj s mamov,lebo nebudeš mat koho frckat a neodomykaj,sprav si zasoby a možno skapeš neskoršie dakedy pred sviatkami nak ma rodina radost aspon s dačoho nie s tvojich darčekov plne gecu,ktore prene vyrabaš po cely rok.Ozaj pozdrav mamu a povedz jej že ani ona nepojde do neba nikto s tvojim priezvyskom ty ZMOK.


Mefistofeles   |   ip:78.102.21   |   2010-04-13  (23:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Boris už dříve jsem ti doporučoval, dej si dávku toho svinstva co si pícháš a neotravuj. Já vážně nejsem zvědav na tvoje cikánské bludy tak si najdi k sobě rovného např. Vladka Oláha to je jméno Mikuláše Dzurindu jestli nevíš. A s ním si pokecej jestli už nemá povýšenecké cigánské pudy. A mi dej pokoj já jsem s tebou slepice nekradl.


boris   |   ip:91.191.11   |   2010-05-06  (18:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mafistofeles-ty chrapač,ktory zožere aj to čo vysere,čo ty mne davaš rady aby som si dal davku,tu pyta tvoja mama od teba,ked ma mat sex s tvojim bratom,ktoreho volaš otec.Vyborne len tak dalej,frckajte sa navzajom brat sestra mama aj tak vam už nič nepomože,pretože mozgove bunki vam už davno odumreli,takže možete onanovat aj nad plagatom so slotom a tak mu možete ukazat naklonost,ktoru knemu prechovavate.Si moralne aj duševne skazeny a tvoja obrana,že onanuješ len so solidarity-ti nepomože,pretože vieme,že si obyčajny drnkač,ktory vo svojom prehnilom živote plnom zavisti a chantivosti upovedomuje na seba ako na kapa,ktory nema zabrany prezentovat seba ako človeka uvedomeleho a inteligentneho aj ked to tak nieje.Si len penis s pirsingom na žaludi a vaginov namiesto tvare.Viem,že si na dne a neostava ti nič ine len čakat na smrt.Maš plne usta gecu-polucii,len to nevypluj ale prehltni,pretože tvoje poznamki a ideologia je na vysmech.Mam radost s toho že zavidiš,aspon tak poukažeš na tvoje vlastnosti a povahu,ktora mi pripomina postavu s rozpravky KAZISVET HLAVA POMAZANA-ty si tiež pomazany ale otcovim spermiom,ktore každe rano piješ namiesto mlieka-ty vandrak s bielov hubov a hladnymi ustami.Stopercentne byvaš v garsonke,pretože všetky uspory,ktore si nakradol si utratil za pozemki kde teraz stoji nejaka osada a tak si prišiel o všetko a teraz raz tyždene namiesto kostola navštevuješ vaš klub gejov,kde sa navzajom ukajate a frckate sa hlava nahlava-to je o Vas zname banda sralov,ktora len v skupine sa hra na borcov ale jednotlivo ste len sralovia-homosexuali.Navzajom si ližete penisi a domnievata sa,že to je lizing-pletiete si pojmi a vyhravaju vaše dojmi aj ked su daleko od reality.Skuste sa vy odstahovat,však vaše najazdy,okupovanie kradnutie a privlastnovanie cudzieho vam ide už staročia to čo neviete ziskat svojov pracov ziskavate takto,vaše akože objavovanie novych krajin a privlastnovanie si cudzich veci van ide dobre,pretože už s dejin vieme že mi hnedy čierny žlty a iny povodom od vas sme mali všetko,ale vy ste začali rabovat kradnut,nakolko ste boli chudobny duchom aj telom.Všetky velke vojny a zabyjanie mate na svedomi vy biely drnkači,koho obhajuješ zlodejov či rasistov,ktory nam zobrali všetko naše krajiny naboženstvo bohatstvo-chceli ste si nas privlastnit ako vec ale to sa vam nepodari ani za staročia,ale mi všetky rasy sa spojime v jednu a nechame vas navždy trpiet ako našich otrokov a dejiny sa budu opakovat lenže opačne a vy budete ti ktory budu pretrpiet všetok ten strach a bolest ktoru si zaslužite za všetky vaše pokolenia,ktore kradli zabyjali a prezentovaly sa ako novy vladcovia sveta--obyčajny vrahovia a stoho semena si aj ty šialenec bez genitalii.N as je viac a viac a tešim sa na to ked ta najdem pretože ty už si len moj otrok,ktory bude musiet od rana do večera sa ospravedlnovat ludom ktorim si ubližil ty- vy.Teš sa pretože ta už poznam a obzeraj sa ododnes,nakolko uvidime či budeš taky kapo,ked pride na lamanie chleba,ver že tvoj trest dokym zdochneš ta dobehne a ty budeš moct porovnat dejiny a skutočnost,ktorej hlavnym predstavitelom si TY.Nasilie plodi nasilie-zaleži kdo na akej strane je,takže bud sa poludšti,alebo sa priprav na to že ta najdeme a som zvedavy aky budeš frajer,ked si plny len pomsty,som ferovy ,budeme ti vracat len to čo si ty sposobil druhim,dufam,že sa tešiš pretože ja - ano.Taky ako ty si nezaslužia žit medzi nami ludmi slobodne ale na obojku a ty tak dopadneš,pretože si chori a propaguješ rasovu nenavist-Už čoskoro sa stretneme pretože to je moj novy ciel a potrestame ta na vystrahu.Som zvedavy či sa tešiš-to chceš boj tak si vyhral maš ho mat a teraz možeš srat magi ty sralo NO počkaj uvidime či aj v skutočnosti maš na to pretože mi sa nevieme dočkat mi začneme a ostatny nas budu nasledovat.Ja na tvojom mieste by som asi ani nezažmuril oko a modlil by som sa odpustsnie-pretože si napachal dost zla.Zaslužiš si to-čo sposobuješ druhim a mi budeme ten nastroj a ty budeš služit ako vystrha-ONEDLHO,ONEDLHO-neskovaš sa ani ked sa strčiš mame do vaginy aj tam ta najdeme a to čo chceš spravit s ciganmi spravim ja tebe aby si mohol porovnat či to je cesta musiš si to vyskušat a ja som ten nastrj.ONEDLHO-ONEDLHO zasievaš do ludi nenavist tak teraz si to skusiš na sebe-tešim sa na stretnutie-ONEDLHO-jedine že dovtedy zdochneš dokim sa stretneme zoči-voči FRAJERE.PS-pozdrav ženu je celkom sexi hadam ma rada viac penisov naraz ale to je už prekvapenie nepriedbehajme udalosti čo sa ma stat nak sa stane.Ty žive hovno-onedlho.


Mefistofeles   |   ip:78.102.17   |   2010-05-06  (23:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JÓ hezky jsi to tady vypsal opravdu všechny cigánské cnosti doufám že jsi na nic nezapoměl. Ale máš velkou smůllu neboť primitivové jako jsi ty a všichni tví přivandrovalí soukmenovci ze kterých 95% neumí ani číst a psát už vůbec ne nikdy vládnout nemohou! Měl by ses léčit na psychiatrii neboť stádium tvé debility může být pro tebe i smrtelné pokud budeš debilně čumět na nějakého holohlavého bojovníka. Prostě tě sejme. Víš jak to bolí basetbalovou holí? A za druhé mě urazit nemůžeš na to by musel být inteligentní člověk a né primitiv který privandroval z Indie a nemá ani cenu toulavého psa. Neboť jak už velmi dávno ještě můj děda říkával. Cigán nemá cenu ani toulavého psa proto že když dáš nažrat toulavému psovi,bude strážit tvůj dům ale když dáš nažrat cigánovi vykradne tě! Cigánovi nevěřím ani když řekne dobrý den.


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-05-27  (13:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chvastavá hrča smradu.Na nič iné sa nezmôžeš,len bľabotať o cigošoch.Zavistlivá hrča hovna.


Mefistofeles   |   ip:78.102.21   |   2010-05-27  (16:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jak již napsal jiný přispěvatel v jiném fóru. Zopakuji: ROM-MOR! To mluví samo o sobě velmi výstižné! Onomu pisateli +.


Kiwo1   |   ip:87.244.20   |   2010-05-28  (13:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vylíž sa


Mefistofeles   |   ip:94.113.17   |   2010-06-25  (08:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Cigánská kultůra: Jak správně po cigánsky milovat ženu (bližního svého) Kivo a Boris to je pro vás tak si to pusťte vícekrát, to jsou vaši předci tam máte koreně jak sami prohlašujete! http://www.youtube.com/watch?v=Q7KLGDfDCqk


Mefistofeles   |   ip:78.102.21   |   2010-06-26  (14:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A takových jsem při svých pracovních cestách po světě viděl spousty. Nejste to nakonec vy dva? http://www.youtube.com./watch?v=VMA9ptLUMww


Mefistofeles   |   ip:78.102.17   |   2010-07-05  (03:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bude nás stále víc! http://www.youtube.com/watch?v=RBTOkSsdr38 + http://www.youtube.com/watch?v=IQr_cMo2Jl4&;


Boris   |   ip:91.191.10   |   2010-08-05  (16:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mafistopeles-Tak som zasa tu-vy degeši plny nenavisti a gejsklonoch.Akoby sa priroda zretelne nepreukazala ako veličina a hlti všetko čo jej pride do cesty,ešte aj Vas plazov s vysokym citenim pre vlastenectvo a neskutočne malymi genitaliami,nespomenuc vaše empatie voči ludom,ktory sa dostali na svet prirodzenou formov,nie ako vy vykoteny analnim otvorom dobermana.Pravdu povediac myslel som si,že ces internet a tuto stranku ste sa vy dvaja Mafistopeles a Henry,už davno dali do kopy a spolu niekde v tme- ukryte sa frckate do riti a čakate na vojnovy stav- Vy schizofrenici,tajne sa ukajate nad fotkami gejnacistov a vskutočnosti nahlas žiadate penis do papule vy cmulači penisov.Prečo nemate vlastny nazor,ale dabujete niekoho vyroky s privlastkom-moje- vy geniovia,ktory si milia penis s myškov na PC.Bojite sa preukazat ako chlapi a to ublyžovanie a podcenovanie druhich berem ako vaša obrana na to,že nemate možnost zapadnut medzi normalnich ludi,nakolko vaše spravanie je nepostačujuce,nesplnate kriteria pre normalny život Vy-ludske osobnosti bez duše a svedomia,plne nenavisti a zloby.Vy sa určite nedostanete do večneho spasenia života,ale mate vypisane pernamentky až do konca svetov do pekla k vašmu firerovi,ktory vas už netrpezlivo čaka,aby vas mohol vyfrckat.Viem a to ma teši že v poslednom sude neobstojite a vaše duše sa nespasia a to je važne prekliatie ak tomu nerozumiete.Ja na vašom mieste vyznajte si čo k sebe citite Mafistopeles a Henry riadne sa navzajom zneužite a podrežte si žily.Rada pre Vas zadara-takže niekedy ahoj cmulači penisov.


EK   |   ip:95.102.22   |   2010-08-05  (17:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Boris
citát:"Mafistopeles-Tak som zasa tu-vy degeši plny nenavisti a gejsklonoch.Akoby sa priroda zretelne nepreukazala ako veličina a hlti všetko čo jej pride do cesty,ešte aj Vas plazov s vysokym citenim pre vlastenectvo a neskutočne malymi genitaliami,nespomenuc vaše empatie voči ludom,ktory sa dostali na svet prirodzenou formov,nie ako vy vykoteny analnim otvorom dobermana.Pravdu povediac myslel som si,že ces internet a tuto stranku ste sa vy dvaja Mafistopeles a Henry,už davno dali do kopy a spolu niekde v tme- ukryte sa frckate do riti a čakate na vojnovy stav- Vy schizofrenici,tajne sa ukajate nad fotkami gejnacistov a vskutočnosti nahlas žiadate penis do papule vy cmulači penisov.Prečo nemate vlastny nazor,ale dabujete niekoho vyroky s privlastkom-moje- vy geniovia,ktory si milia penis s myškov na PC.Bojite sa preukazat ako chlapi a to ublyžovanie a podcenovanie druhich berem ako vaša obrana na to,že nemate možnost zapadnut medzi normalnich ludi,nakolko vaše spravanie je nepostačujuce,nesplnate kriteria pre normalny život Vy-ludske osobnosti bez duše a svedomia,plne nenavisti a zloby.Vy sa určite nedostanete do večneho spasenia života,ale mate vypisane pernamentky až do konca svetov do pekla k vašmu firerovi,ktory vas už netrpezlivo čaka,aby vas mohol vyfrckat.Viem a to ma teši že v poslednom sude neobstojite a vaše duše sa nespasia a to je važne prekliatie ak tomu nerozumiete.Ja na vašom mieste vyznajte si čo k sebe citite Mafistopeles a Henry riadne sa navzajom zneužite a podrežte si žily.Rada pre Vas zadara-takže niekedy ahoj cmulači penisov."

Čierny rasisti plný zloby voči bielym sa zase prejavujú. Že gejnacisti :DDD to čo má byť veď nacionalisti sú proti registrovaným partnerstvám rovnakého pohlavia. Chlape ty to máš nejako otočené v tej gebuly :DDD
boris   |   ip:91.191.11   |   2010-08-11  (20:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  EK-dalsia biela slapka,ktora si zastawa swojich partnerov:)) xixi Ty vobec nevies ,ako vyzera swet z vonku ,chudacik drzia ta na izbe a striedaju sa na tebe:)to, ze za to mozu farebny ,je len twoj vyplod fantazie,nakolko hambis sa pripustit si ,VY GEJNACISTI:) Vcasti ktorej zijem sa nacisti prezentowali ako osobnosti za lepsi swet a boli proti vsetkemu zlu. No teraz ,sucastnosti-predawaju drogy ,zucastnuju sa podvodou ,cvicia sa na to ,aby mali skusenost ,ktoru neskor vyuziju na prepadnutia a kradeze.Zijes inom swete,alebo si len dalsi gej s metrixu a nevies co je realita :).PRESTAN SI V IZBE DRNKAT ,VYNDI NA ULICU A POCHOPIS ZE SKUTOCNY NACISTI SU SPINY.DOWOL SA MI ZASMIAT ,ZE MAM GEBULU ,UZ LEN TA TWOJA HLAWA JE KRASNA -V TWARE POSWY, KED VYMYSLELA TAKU PREZYWKU :) EK:0)TO SI SA MOHOL RADCEJ VOLAT DRNAKAC ,A TAK BY SI SI NASIEL VIAC KAMARATOU,, KTORY BY TI NESTRKALI PENIS DO PAPULI,MOJA RADA.... ZNIE..PRESTAN SI DRNKAT ..NEDAJ SA UZ ZNEUZIWAT,PRESTAHUJ SA , DOROB SI SKOLU ,,NAJDI SI PRACU,,ZOBER UWER,A OTWOR SI KADERNICTVO,,, PA


Boris   |   ip:91.191.74   |   2010-08-12  (18:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Prečo za všetko možu romovia?- odpoved-pretože biely by nemali inak finančne fondy,ktore su nevyčerpatelnym bohatstvom,čerpaju sa prostrednictvom mimovladnych skupin,ktorych povod je zakoreneny vo vytvorenych vladnych skupinach,ktore tymto sposobom využivaju Rasizmus a rasovu znenašanlivost ako dobry motiv na projekt na vyhodnotenie situacie spolunaživania obyvatelov v regionov slovenska,na jeho zaklade vyhodnoti nevladny subjekt,ktoreho vlastnikov su vladny činitelia a spol,projekt za 250 000000euro na potlačenie a napravenie ras.motivovanych činov a na jeho zaklade su k dyspozicii toky fin.prostriedkov na to aby sa mohli sponzorovat nacisticke skupiny na celom uzemi a podnecovat ludi proti sebe aby sa nenavideli a napadali sa a vyvolavat umelo a nahrato vopred problemi preto aby sa MOHLI OBOHACOVAT VIAC VIAC VIAC NEKONEčne,to je len jeden pohlad ako nas všetkych zneuživa sistem,pretože sme si zvolili do vedenia ludi,ktory nikdy ale nikdy nepomožu mne,tebe.nam,nikomu len alen sebe.Vymenit vladu,politikov,ustavnych činitelov,vytvorit kontrolne organy nie s ludi toho isteho inštitutu,a vytvorit si podmienky vhodne každemu,nielen parludom,a pretoto vznika nenavist,zloba -uvedomme si to,že sa davame klamat inym bez hlasneho pomenovania a zvalujeme vynu na ludi,ktory možu za všetko zle.ZAMISLI sa-prečo peniaze moje tvoje naše vaše sa nevyuživaju na to načo su určene,pretože bez vonkajšej kontroly,sa nebudu využivat tak ako maju a mi sa budeme stale nenavidiet,a politici budu budovat svojim pokoleniam nove imperia plne bohatstva a na udržanie noveho rodu-otvorme si oči a rozkopme ich spoločne do priepasti nak skutočny vinici trpia za svoje hriechi a nech konečne je medzi ludmi rovnovaha apokoj,nie podavat sa zlobe ale budovat nove Slovensko bez hnisu a zloby,zavisti a neposledne rasove a socialnej nenavisti ,na tieto slova by sa mohlo zabudnut:takže odhodte presudky,pouvažujte a skuste začat pomahat a nie ublyžovat to je naročnejšia cesta ale jej plody vdaky su neporovatelne krajšie a človek sa može len ale len tešit na každu možnost pričinit sa svojov osobnostov,dušov,telom,myslov-to je skutočny boj.Skusme neodsudzovat ale povedat si-čo ked to tak nieje,neda sa najst skutočne riešeni-to je cesta k uspecu":AMEN


HenryFord   |   ip:62.197.19   |   2010-08-12  (19:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobré,krásny to prejav duše a intelektu,len tak ďalej Boris/Kiwo/....,nehambi sa nám napísať ako si predstavuješ to čo si my predstavujeme :)


Mefistofeles   |   ip:94.113.17   |   2010-08-19  (01:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nejprospěšnější počinek pro Slovensko i Česko, zrušit všechny dětské přídavky! Klaus je vzal mému synovi proto že oba manželé pracovali a vzal je i mému vnukovi ze stejného důvodu s odůvodněním že žijí nad poměry. Tak proč by je měli brát práce se štítící?


Mefistofeles   |   ip:94.113.17   |   2010-08-19  (04:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pro obveselení veřejnosti,zatýkaní uzenáče. http://www.youtube.com/watch?v=t8qwUfokwcE&;feature=more


Mefistofeles   |   ip:94.113.17   |   2010-08-24  (01:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To dokáže šimpanz taky! Inteligence i vzhled jsou totožné s lidoopy. http://www.stream.cz/video/507435-chlap-s-nejvetsi-pusou-na-svete


Boris   |   ip:91.219.13   |   2010-12-29  (21:21)
45% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Mafistopeles-ty pedofil na ariske deti,poydrav ženu,a odkažeš jej že je najcmulačka penisov a velke diky prenu,dobre cmula penis,ked si vybere von zuby.Mam pre teba darček,ale nemal som ti ho kde poslat,nakolko tvoja adresa Cmulači penisov 123-je pre pani poštarku neznama dimenzia,ale aspon ti poviem čo maš za darček p.Magor-venušine guličky,to možeš použit,ked ta pride pozriet tvoja mama strč jej to do vaginy a chodievaj rukov sem a tam-aspon dako sa odvdačiš mame zato že ta pokotila v tej unimobunke za mestom.Viem nemala velmi na vyber,potom ako Vas vyhostili z krajiny bez namietky na navrat,načo chcela tvoja mama mat hrde štena-Teba a musela sa preto párit s kokršpanielom od vedla,ktory nemal ani chvost a srst.Takžemam prianie,prosba na Boha aby si zdochinal pomaly za tvoje hriechi aj ty ale aj cela tvoja rodina.Bože daj nak zomieraju na važne choroby,ktore niesu vyliečitelne a nak trpia v mukach,aby sa im vratilo zlo za teba,ktore páchaš ludom a za to nech nemaš ani ty ani tvoja rodina ododnes pokoj a nech Vaše sny su len otom ako pomaly ale isto zdochinate v bolestiach a krčoch-bože potrestaj jeho celu rodinu ododnes si prajem aby jeho svet sa točil len o liekoch bolesti a utrpenia za to aky je zly k druhim ludom a neváži si tvoje Božie požehnanie ktorim je tvoj dar-život a člveka ako ludsku bytost.Ps-už možeš tvojej mame s vaginy vybrat tie venušine guličky a pozdrav ženu od Borisa že pre mna je najlepšia cmulačka penisov,a tvoja dcera je už vacii-zmeny pohlavia,prečo si sa nevedel zmierit,že maš dceru,lepšie ako štena kokršpaniela ty monštrum pohlavnych chorob.


DrHujer   |   ip:213.160.1   |   2011-01-05  (14:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vitalij, kiežby sme mali i u nás také ruské zimy, aspoň v bniektorých osadách a častiach Slovenska.


Boris   |   ip:46.34.233   |   2011-03-04  (20:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Henry ford, Mafistopeles-mena striedaš ako tvoja mama frajerov.Eaz si ten potom zasa tá,tak už si už vyber-žena alebo chlap,alebo vieščo budem ta volat drnkáč-to ti ide najviac.Drnkač tak ako,už si po kramoch,už si dolízal mamu,ty frckáč v gejnacistickom aufite.Viem pomaly sa to blíži,už máš v gatiach-prehrali ste na plnej čiare-vy fanklub drnkáčov.Viete o tom,že v niektorych krajinach Vas volaju Lízanki,pretože si navzajom cmulate tie šparatka medzi nohami,ktore nosite nezmenene od narodenia.Mám za to,že sa bojite ako jednotlivci,tak Vas nevydno len na ankete Mama mi je oporov aj v sexualnej stranke-vy znásilnovači plagatov zo superstar.Ja byt tvojov mamov,tak ti zoberem rodny list,občiansky,pas a spalim to v krbe a teba zanesie pred nemecku ambasadu a na krk by som ti upevnil tabulu mala som ho nevedomky zoberte si ho a nevracajte.Nedavaj mame za zle,ale to že ti da vaginu na tvar,neznamena že ta lubi ty neplanovae embrio.Pomaly ale isto chorliavieš,tak nevahal netrp,uvedom si nechceme ta tu,aj tak pomala a bolestiva bude tvoja skaza.pretože kdo ako žije tak aj zomrie ty ale nemusiš trpiet,spitaj sa mami a ak ta ozaj nechce nevahaj achoj it nomine patre ed piritus satis amen.Nech ta nenapadne si to rozmisliet,drnkáč,kamarati ti držia palce nikto ta nema rad uvedom si to čudo sveta.


Mefistofeles   |   ip:78.102.21   |   2011-03-07  (12:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jan Hus a Jan Želivský jsou stále aktuální. ( chléb náš vezdejší jedí jako zloději a nepracují)! http://www.youtube.com/watch?v=VlHbYpRMRvE Dnes jim říkáme paraziti! No a pro tebe blbečku Borisku! Když už tě ve zvláštní škole s obtížema naučili trošičku číst a psát tak prosímtě alespoň ta jména opiš správně! Já tvoje jméno taky nekurvím! A že používám více jmen? Taky se Mýlíš! Psali to mí přátelé pod svým jménem z mého noteboku tak proto ta stejná IP. http://www.youtube.com/watch?v=Qn0WzFwsyk4 http://www.youtube.com/watch?v=zMX_-CRIZns&;NR=1 http://www.youtube.com/watch?v=mpbpShX5QQ8&;feature=more_related http://www.youtube.com/watch?v=5iLbUnKCY2c&;feature=related Boris dohlédni na svoju starú nech tolko nepije keď to nevjé! :-)) http://www.youtube.com/watch?v=V5XfGWQHEpU&;feature=related + cigánská prasnica http://www.youtube.com/watch?v=v1GD5J9oh9A&;feature=related To je dilino http://www.youtube.com/watch?v=myi6CHpwUsk&;NR=1 A takoví jste z 99% všichni! http://www.youtube.com/watch?v=9JLyE-IYObE&;NR=1 Tak že se není čemu divit!!!


Mefistofeles   |   ip:78.102.21   |   2011-03-07  (14:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Boris děti se ti smějí. http://www.youtube.com/watch?v=v6sMMyX-DVM


Mefistofeles   |   ip:78.102.21   |   2011-03-08  (15:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Planeta opic! http://www.youtube.com/watch?v=V1bFr2SWP1I&;NR=1&feature=fvwp


BORIS   |   ip:91.191.11   |   2011-03-09  (22:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mafistofeles-som rád,že si si našiel čas nato,aby si napisal pár viet a prehodnotil svoj postoj k mame-mal by si ju už prestat lízat,ved už má skoro 70rokov to ti chutí ty uchil na vagínohnis.Ked sa nikto nenašiel s tvojich tzv. priatelov a nepovedal ti,že mame sa na Mdž kupuje kvet,alebo ju prekvapíš milím posedením so sladkým prekvapenim-ty lízanka.To,že ty jej strčíš jazyk do vagíny, to nieje adekvátny postup ako sa prejavuje mame vdaka a nepreukazuje pocta za to,že si hrdy na to,že prave ti si mal to štastie byt jej syn.Hurá tak sa preukazuje tvoja prava tvar,dement s hviezdnej roty.Máš štastie,tvojich kamaratov si pravdepodobne zaslužiš,pretože kamarátit sa so spermiami v kanadach-čo sa chcete prihlasit do sutaže milionovy tanec,ved to čo vidíš v zrkadle ked hra hudba to nieje tanec-to máš epileptický záchvat-ty brejkáč zo zapadnutym jazikom.Poradím ti,aj ked by som nemal.Napriek tomu, moja rada znie-odhlás sa s uradu práce,najdi si robotu,prestan si privyrábat ako pouličny cmulač penisov,zamestnaj sa a začni konečne plnohodnotne žit,odkladaj si peniažky a ked nasporíš dost,daj sa preoperovat na ženu-teraz sa to fakt už dá a v najblišej romskej osade si nájdi chlapa a začni už konečne plnohodnotne žit.Neboj sa ten ti už vyfrcká s hlavi tie somariny čo ta neustale napadaju.Nemusíš mi dakovat,stači mi a padne mi kamen so srdca,ked budem vediet,že konečne bude mat tvoja mater od teba pokoj a prestane na ulici ta ospravedlnovat,že ty ju lížeš v rámci verejnoprospešných prác a znevažovat takto váš socialny sistém a nastavenie soc.politiky v krajine.Na záver,prestan obvynovat otca za to,že Vás opustil,ked si bol maly-nemal na výber stal sa v osade vajda tak to pochop...........


BORIS   |   ip:91.191.11   |   2011-03-09  (22:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vitalij-čo je toto za meno ty sa už prebud stoho sna,68 mame za sebou.Ak si chceš dat už dake meno tak prirodzene.Nikto neni na to zvedavy,ako si sa narodil,že v 68 tvoju mamu pretiahla celá 17rota ruskej armady,a tvoja mama ti dala meno podla chlapa,ktory mal največšiu hodnost.Mam si misliet,že o tebe že ty si sa nenarodil ale vyskitol-to je tvoja chiba-ty tankista Jurij.


Mefistofeles   |   ip:94.113.17   |   2011-03-11  (17:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Boris odstěhuj se na planetu opic! Ten opičák co brnká na té dětské kytárce je ti podobný. Vy přičmoudlí máte všichni stejné rypáky a taky inteligenci IQ tykve! Více času nemám brzo ráno musím být v Bydžově. Tak že oblíkám bombra nazouvám kanady a frčím! http://www.youtube.com/watch?v=oqLXpA4JnLM No ty vole pěkně tě tvoji soukmenovci mlátili po té lebani! Ale stále to nepomáhá chtělo by to basetbalku!


Mefistofeles   |   ip:94.113.17   |   2011-03-11  (17:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Boris jestli jsi absolvoval alespoň 5. třídu ZŠ tak naznač co pan Vitalij píše pokud nejsi úplný negamot. A já už běžím už na mě kamarádi čekají a popohánějí troubením z auta!


Mefistofeles   |   ip:78.102.21   |   2011-03-13  (12:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://dolezite.sk/forum/?ip=91.191.11


Mefistofeles   |   ip:78.102.17   |   2011-03-30  (12:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takto to vypadá na Slovensku a v celé východní Evropě!Parazité parazitují na pracujících a zkorumpované vády pod taktovkou USA tyto parazity všemožně podporují! Věřím však že né navždy!!! http://www.radnice-litvinov.cz/2932011Mefistofeles   |   ip:78.45.193   |   2011-09-12  (20:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Borisku půjdeš na pekáč!!! http://www.novinky.cz/koktejl/244381-z-miniprasatka-vyrostlo-cvrttunove-monstrum.html


Rumcajs . vofyjyqi22   |   ip:78.45.193   |   2011-10-06  (17:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tak tak a budou mastné huby.


Boris . mihycore64   |   ip:91.219.13   |   2012-02-20  (22:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mefistopeles- Moj svet sa liši od toho Vášho,pretože ho žijem čestne a bez predsudkov.Mám radost so života a trapi ma uvaha,že medzi nami existuju take monštrá,ktore sa nazivaju ludmi a pritom ich čini a spravanie sa daju prirovnat k nevyliečitelnej chorobe,ktora rastie zlobov a zaplna sa nenavistov.Raz pride čas a ja verim že pride,že prave teba a tebe takich istych postihne spravodlivy trest a zlo a nenavist,ktore sposobuješ inim tvojimi vyrokmi a konanim sa vrati ako bumeranga postihne ta zahuba.Modlim sa a viem,že vas trest neminie,pretože mi sme silnejši a nedokazali ste nas zničit po staročia a nepodari sa vam to ani teraz,pretože sme milovany Bohom a ty a tebe taky isty budu pretahovany bengom v pekle a budete prosit o odpustenie tych,ktorymi opovrhujete.To že tonieje nezmisel pocitite,každy jeden,ktory si to prečita a tyka sa ho to bytostne.Kralovstvo božie nieje pripravovane pre vas,a mi dokažeme položit aj život za naše idee,pretože budeme žit naveky.Nezbavili sa nas vaši predkovia a nezbavite sa nas ani vy pretože sme neporazitelny narod-boži narod.Ja ani mne blizki vas nepovažuju za hrozbu a vaše nazori su len vaše zmiešane pociti,ktore mate po gejsexe-gejnacisti-haha haha haha už zachviluMefistofeles . nukutoke48   |   ip:78.45.192   |   2012-03-14  (22:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ježíš je cigánský král nazývejme věci pravými jmény!Když v parku šlápnu do psího hovna tak taky neříkám že mám botu od medu ale od hovna. To jen alkoholik a vlastizrádce a pseudohumanista humanitární bombardér Havel a jemu podobní všechno začali překrucovat a potom když se hovno dostalo na polici začalo být přesvědčené že je med. http://www.youtube.com/watch?v=yiPGlusUjgM Myslel jsem si to že Ježíš byl přičmoud neboť v oblasti Palestíny se normální bílý člověk zrodit nemůže.To jen papeženci nutili lidi tak dlouho slavit vánoce a velikonoce až je zcela zblbli a stalo se to tradicí.Myslím si že né na věky rozumní lidé už od toho blázince začínají upouštět.Papežencům utíkají ovce mladí už do kostelů nechodí a jejich rodiče a prarodiče taky né.Až na pár vyjímek.Tak že se jím hodí i hloupí nevzdělaní cigáni které před 60 roky hnali od kostela sviňským krokem aby něco neukradli což je jejich národní tradice i když žádným národem nejsou! http://www.youtube.com/watch?v=qkmZFDMmyIs http://www.youtube.com/watch?v=x1O4gDSqS0w&;feature=related


Mefistofeles . nukutoke48   |   ip:78.45.192   |   2012-03-15  (10:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vždy zvítězí inteligence,důvtip a poctivý trénink nad hrubou sílou a omezeným IQ hospodského povaleče! Slovanská rasa proti opičí rase. http://www.youtube.com/watch?v=mC1HC1iGa1U&;feature=fvst Vitalij Kličko likvidátor negrů!


Mefistofeles . nukutoke48   |   ip:78.45.192   |   2012-03-15  (16:47)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Boris vidím že tě znají i na doležité SK a nebo ti dali přívlastek ku jménu podle letitých zkušeností na Slovensku. To perfektně pasuje Boris mihycore ale mělo tam být mihyčore. Jen se někde cigán mihne hned něco čorne! http://www.youtube.com/watch?v=bl5-iCI-u3M


Mefistofeles . nukutoke48   |   ip:78.45.194   |   2013-03-29  (17:38)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Píseň pro cigány. http://www.youtube.com/watch?v=t0SEQpWhi54


ANONYM . sipyrige36   |   ip:78.45.196   |   2017-09-17  (18:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  https://www.youtube.com/watch?v=Dkn-dlcSCEo


Dalibor . mehecawe22   |   ip:78.45.196   |   2017-09-24  (20:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kalergiho plán na míchání ras dle NWO je stejná hovadina jako přidávat do medu exkrementy. Vzniklo by pouze světlehnědé tupé nesamostatně myslící hovado s vyvinutými bicepsy a IQ kolem 70! Využitelné pouze pro ruční kopáčské práce. Z hovna prostě bič neupleteš! Jak říká prastaré přísloví.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Ježiš je rómsky kráľ

Ježiša beriem ako zakladateľa sekty, ktorého si ľudia zidealizovali rovnako ako aj Jánošíka. Kresťania už dávno neriešia dobro a zlo, ale Ježiša a Satana, ktorím dali rôzne vlastnosti. Ľudia ich poznajú iba z podpriemernej knihy plnej vrážd a falošnosti. Vraví sa, že sme vyspelejší ako predkovia a pritom sa mnohý správajú podľa predkov. Už im chýba len oblečenie ušité z vreca, ale to nosiť nebudú, lebo si berú príklad len z toho, čo im vyhovuje. Keby dnes Ježiš žil a navádzal by na vraždenie rovnakým spôsobom ako je to písané v biblii, určite by ho kresťania poslúchli.


Mikrovlnkovať či nemikrovlnkovať?

The God Delusion - Richard Dawkins - dokument

Darwinova teória a jej opičia verzia národov

NEW WORLD ORDER - Nová Svetová Vláda.

Liečba vysokými dávkami vitamínu C je účinná a dok...

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage


Generated in 0.384 s