23. September 2019
    
Reakcia na médiá; Smrť Usamu Bin Ládina - Dolezite.sk

Reakcia na médiá; Smrť Usamu Bin Ládina


  2011-05-10  (07:24)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Reakcia na médiá; Smrť Usamu Bin Ládina

* 1.Mája, 2011 mal Pres. Barack Obama vystúpenie v národnej televízii, kde svetu spontánne oznámil, že Usáma Bin Ládin, údajný strojca tragických udalostí 11. Septembra 2001, bol zabitý špeciálnymi jednotkami v Pakistane.

 

1. V krátkej chvíli rozpútali média prudkú kampaň skoro na všetkých televíznych sietiach, toho čo môže byť nazvané iba groteskným zobrazením osláv, reflektujúcich emocionálnu nevyspelosť hraničiacu s kultúrnou psychózou. Zobrazovanie ľudí behajúcich po uliciach New Yorku a Washingtonu, ktorí vykrikujú šovinistické americké slogany, mávajú vlajkami akoby boli členmi nejakého kultu, velebiac smrť inej ľudskej bytosti, nám len odkrýva ďalšiu vrstvu tejto choroby, ktorú nazývame moderná spoločnosť.

 

2. Cieľom tejto reakcie nie je poukazovať na politickú "využiteľnosť" takejto udalosti, alebo objasnenie pripraveného javiska toho ako má byť kontrolované vnímanie verejnosti "mainstreamovymi médiami" a vládou Spojených Štátov Amerických. Podstatou tohoto článku je zobraziť očividne hrubú/neprijateľnú iracionalitu a to ako ľahko sa stáva naša kultúra nafixovaná a emočne nabitá rešpektom k povrchnej symbolike, radšej ako ku ozajstným koreňom problémov, riešeniam a racionálnym zváženiam okolností.

3. Prvým asi najviac zrejmým bodom je to, že smrť Usámu Bin Ládina neznamená vôbec nič, keď sa príde k otázke riešenia medzinárodného terorizmu. Jeho smrť jednoducho slúži akejsi katarzii spoločnosti, ktorá bola neuroticky nafixovaná na pomstu a odplatu. Samotný fakt, že vláda, ktorá z psychologického hľadiska vždy slúžila ako "otcovský príklad" pre svojich občanov, posilňuje myšlienku, že vraždenie ľudí je riešením na všetko. Toto všetko by nám malo stačiť na pauzu a zváženie kvality hodnôt vychádajúcih zo samotného ducha doby.

4. Avšak, za touto emocionálne skreslenou tragédiou, pomstychtivým receptom odmeňovania pokračujúceho rozdeľovania ľudí a násilia prichádza viac praktické zváženie toho, čo je ozajstným problémom a pristúpenie k dôležitosti tohoto problému s rešpektom, ako ku priorite.

5. Smrť hocijakej ľudskej bytosti ma v spoločnosti nemerateľné dôsledky. Nikdy to nie je len smrť jedinca. Je to smrť vzťahov, spoločenstva, podpory a integrity rodinných a komunálnych prostredí. Zbytočná smrť 3000 ľudí 11.9.2001 nie je viac ani menej dôležitá ako smrť tých počas svetových vojen, alebo rakoviny, choroby, nehody alebo hocičoho iného.

6. Ako spoločnosť, je bezbečné hovoriť, že sa snažíme o svet, ktorý strategicky obmedzuje tieto dôsledky prostredníctvom sociálych prístupov, ktoré umožnia čo najväčšiu bezpečnosť akú nám môže naša vynaliezavosť vytvoriť. V tomto kontexte je to neurotická obsesia spojená s 11. Septembrom 2001, ktorá je vážne škodlivá pre pokrok. Prostredie je teraz tvorené tam, kde je obrovské množstvo peňazí, zdrojov a energií vynakladané na snahu ako zničiť veľmi malé subkultúry ľudských bytostí, ktoré vykazujú ideologickú odlišnosť a na základe tejto odlišnosti jednajú skrz násilie.

7. Dosiaľ zomrie v Amerike každoročne 30,000 ľúdí dôsledkom dopravných nehôd , väčšine z nich môže byť predídené jednoduchým konštrukčným riešením. To je 10x 9/11/2001 každý rok. Dosiaľ to nevyzerá, že by niekto smútil nad touto epidémiou. Takisto, skoro 1 milión Američanov zomrie na srdcovo-cievne choroby a rakovinu každoročne - ktorých príčiny sú vo väčšine jednoducho spojiteľné s prostredím. V tomto kontexte je to 330x 9/11/2001 každoročne, navzdory tomu vládny rozpočet na výskum týchto chorôb je len malým zlomkom toho, čo je vynakladané na "anti-teroristické" operácie.

8. Tento zoznam môže pokračovať ďalej s odkazom na udržanie priority, keď príde nato, čo naozaj znamená zachrániť ľudský život a dúfam, že mnohí z vás si túto nerovnováhu všimli so všetkou úctou k našim hodnotám.

9. Takže späť k bodu o pomste a odplate, budem v tejto reakcii výchádzať z jedného citátu od Dr. Martina Luthera Kinga Jr. asi jedna z najbriliantnejších myslí, keď sa príde k téme konfliktu a sile (NE)násilia. 15. Septembra 1963, kostol v Birmingham Alabama bol zbombardovaný (pozn. bombový útok pravdepodobne), zahynuli 4 malé dievčatá, ked v tom čase navštevovali nedeľnú školu.

 

Vo verejnom vystúpení Dr. King prehlásil:

 

* "Čo zavraždilo tieto štyri dievčatá? Rozhliadnite sa okolo. Uvidíte mnoho ľudí, o ktorých by ste si nikdy nepomysleli, že by sa mohli na takomto hroznom čine účastniť. Takže dnes v noci musí každý z nás odísť s novým odhodlaním prežiť. Boh má pre nás prácu. Možno je našou úlohou zachrániť dušu Ameriky. Nemôžeme však zachrániť dušu tohoto národa hádzanim tehiel. Nemôžeme zachrániť dušu tohoto národa zbrojením a strieľaním zo zbraní. Musíme vedieť, že máme niečo o mnoho silnejšie. Zoberte si muníciu lásky."

 

- Dr. Martin Luther King Jr., 1963

 

- Peter Joseph

 

http://www.zeitgeistmovement.sk/www/

http://www.tzmnitra.sk

 

http://www.thezeitgeistmovement.com/joomla/

 

Za preklad ďakujeme užívateľovi: http://www.facebook.com/profile.php?id=1801961356


Pure.Mind
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Slavo   |   ip:85.135.18   |   2011-05-10  (22:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  "5. Smrť hocijakej ľudskej bytosti ma v spoločnosti nemerateľné dôsledky."
Dúfam, že v slovenskej spoločnosti by tým nemerateľným dôsledkom mohlo byť aj to, že sa mnohým ľuďom v politických otázkach otvoria oči. Moja nádej vychádza s predpokladu že 50% obyvateľstva si dokázalo položiť otázky:
1.Prečo telo hodili do mora?
2.Prečo nezverejnili video ani fotky.
Príspevok je fajn.
Good   |   ip:95.102.20   |   2011-05-10  (23:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to celé fraška. Po konci studenej vojny potrebovali dôvod na zbrojenie a vytváranie nových vraždiacich technológií. Ako aj na ospravedlnenie vytváraní nových zákonov, ktoré so slobodou nemajú nič spoločné.


anomalis   |   ip:195.250.1   |   2011-05-11  (00:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  asik sa budeme musiet vratit na stromy ..myslim zeby to nikomu neuskodilo ..pitbul   |   ip:195.91.10   |   2011-05-11  (18:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Smrť nespravodlivo odsúdeného je niečo iné ako prirodzená smrť . Nikto nežije na zemi v pozemskom živote večne . Ale chcel som položiť takú filozofickú otázku od témy : Bola ETA spočiatku spravodlivá , alebo nespravodlivá , aj keď bola tvorená komunistami a nacistami ne-hitlerovského typu , ktorých nemám rád , predsa len mali trocha pravdy , zakázali im propagovať nezávislé Baskicko . Dnes ich považujem za nespravodlivých , lebo sa môžu slobodne vyjadriť tak by si mali priznať politickú porážku . Ale starých prívržencov ETA by sa dalo považovať za hrdinov aj keď bojovali príliš tvrdo , boli násilne obmedzovaný .


pitbul   |   ip:195.91.10   |   2011-05-11  (18:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Som rád , že Usáma Bin Ládin , je už mŕtvy , ale to nič neznamená , náboženských fanatikov sú ešte hordy .


tebb   |   ip:80.242.33   |   2011-05-11  (20:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre mna bol Usama...ak vobec bol ;) ... taky terorista ako moj stary otec pre frickov,ked bojoval v SNP... tot vsio ;)


333   |   ip:85.216.14   |   2011-05-11  (21:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sry ja zas nieco ine lebo k tomuto je skoda sa v podstate vyjadrovat kto vie a vidi troska viac tak vie kto zhodil dvojicky a tym padom vie ze to neboli teroristi od usama ale z usa.takze skutocneho strojcu utoku na dvojicky nikdy nezabili.a ked citam denu tlac tak su trapny ako furt prinasaju nieco nove na usama len aby mohli opakovat do nekonecna tu loz,je to ako kamenovanie za mojzisa ale media nemaju v ruke kamen ale krutu los ktoru 1000vrhaju ako pravdu a tym kamenuju skutocnu pravdu.

,mne ide o tot ako krastne sa zas vyfarbili farizeji , z sdku i s premierkov ,tak aby ostali i stvorpercenty za sdku tak zrusili gayom akysi vybor pri vlade a zahrali divadielko hodne salamuna:)sdku zrusilo a len premierka hlasovala za.nadherny priklad pokusu aby ostala ovca cela i vlk nazraty,a gaykovia volili sdku .)ale su ty nasi politici vychcany lapaji.preto to tu davam avby vam to neuniklo aky su to farizeji.


Gejovia a lesby chcú žiť bez strachu, odkazuje politikom Schlesinger
Daniela Jancová | 11. mája 2011 19:16
Ani jedna vláda nepohla s právami sexuálnych menšín. Zatiaľ čo registrované partnerstvo aj osvojenie dieťaťa umožnilo aj tradične katolícke Španielsko, u nás sa nenašla vôľa ani na zriadenie Výboru pri poradnom orgáne vlády. Vláda ho v stredu neschválila hlasmi KDH a okrem premiérky aj SDKÚ.pavolpi   |   ip:217.119.1   |   2011-05-11  (21:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hollywood.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-05-11  (22:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a este by som chcel poukazat na jenu vec ty co tvrdia ze chemitrals neni a vsetci ekologovia a ochranarske ekologicke zdruzenia,je strasne zaujimave ,ze ste ticho ,co sa tika lietadiel,a ze nebojujete proti nim ked lietaju ako chcu,aspon pekne vidno kto vas plati,a to je soros company elitas a hajite len jej ciele.zaraza ma jeden fakt a to dost podstany,ktory fakt nechapem .preco ste ticho,je zname ze lietadla su najhorsi znecistovatelia a prispievatelia ozonovej diery.a je zaujimave ze nik nepoukazuje na to z ekologov a roznych ochranarskych zdruzeni ba ani grinpees,ze lietaju kadejako a nie jednou a to co najkratsou stopou od startu po ciel.z hladiska ekologie a dokonca i z ekonomickych dovodu by predsa bolo najziaducejsie aby lietadla boli co najkratsie v lete,ale clovek ktory sleduje nebo tak jasne vidi ze vobec to nedodrzuju ,takze je jasne ze je to koli chemitrals ,ktore si praje soros compeny elitas.a je to jasny dokaz ze vsetci ty ekologovia a ochranarske zdruzenia a chemitrals maju rovnakeho platcu a to je soros company elitas,smutne je ze ste sa vy co sa bijete do prs za ochranu prirody dali kumit im.


biblista   |   ip:188.167.8   |   2011-05-12  (07:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  1. mája mala satanistická elita svoj najväčší sviatok. Musela byť prinesená "obeť", čo je spôsob ako chcú byť uctievaní démoni.Preto tá reakcia médií, ktoré vlastnia na manipuláciu verejnej mienky. Chazari, sionisti, ilumináti a slobodomurári túto svoju hru na slepú babu už dlho hrať nebudú.Preto je im dovolené démonmi, sa trošku potešiť ako svini pred zabitím, keď ju poškrabkajú za ušami, lebo jej to robí dobre a sama si to nedokáže. Preto tá radosť v uliciach. Tú najviac milovali manipulátori práve na prvého mája. Dnes už aj malé deti vedia ukázať prstom na kráľa, ktorý je nahý, hoci ho manipulátori celého obliekli do šiat lží, klamstiev a polopravd.


TyNikdy   |   ip:87.197.11   |   2011-05-12  (08:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  @ Biblista a 333: nechcem robit trolla, ale vase komentare su zjavne off topic a k teme uplne irelevantne. Skuste nad tym clankom porozmyslat znova :P


biblista   |   ip:188.167.8   |   2011-05-12  (08:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  TyNikdy, buď konkrétny, a povedz ktorý trik medzinárodných zločincov obdivuješ? Dnes sa vykonáva medzinárodny terorizmus na báze štátneho terorizmu. Jedni aj druhí sú v rukách okultných satanistov. Tak buď konkrétny a nehádž dymovnice.


L   |   ip:95.103.23   |   2011-05-12  (11:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lidé v Abbottabadu jsou skeptičtí o přítomnosti Bin Ládina, dokonce i o nahrávkách nalezených v jeho domě. Ani jeden člověk z 50ti dotázaných neřekl, že na videu je Bin Ládin. Ba naopak, jeden muže identifikoval.

Video najdete zde:
http://www.bbc.co.uk/news/world-south-asia-13329078
"Jmenuje se Akhbar Khan. Vlastní dům, který byl prý Usámy. Znám ho velmi dobře."


333   |   ip:85.216.14   |   2011-05-12  (12:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ty nikdy
fak off topic:)?
skus i precitat poje prispevky znova a mozno ti dojde ze off tpic nie su,

k tomu co sa vyjadrujem tak pisali v novinych len vcera ze zamietli to pre gajov.

a chemirals je realita dnes len tak lietaju jak srsne na nebi a tahaju krizom krazom lainy,je mi luto ze ludom je to jedno.bohuzial,dokonca aj takym co by to mohli zmenit,ale co uz musi prist nieco vacsie co to zmeni ,Kreten   |   ip:66.36.243   |   2011-05-12  (20:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súdruh Bin Ladin zmenil podobu za pochodu
http://www.opednews.com/articles/Osama-bin-Laden-s-Nose-Sh-by-Joe-Quinn-110508-788.html#startcomments


TyNikdy   |   ip:87.197.11   |   2011-05-17  (08:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  @Biblista, 333: opat. povedzte mi aku to ma relevanciu k tomu ako tomu predist? myslite, ze kecanim o okulnych satanasoch a pod. nieco zmenite? My vsetci a nas zivotny styl a kultura zato mozu a ziadni ONI... zalezi len na tom, co zoberies ako prioritu


andrej   |   ip:87.197.99   |   2011-06-28  (16:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Usama bin Ladin nemal nic spolocne z 9.11.Je zaujimave,ako media rychlo odpratali fotografie,kde tento "hrozostrasny"terorista sedi a dobre sa zabava po boku Georgea Busha.Velki kamarati sa zrazu stali nepriatelmi a dnes jeho udajnu smrt oslavuje zopar debilnych uchylakov,ktorym media uplne vymyli mozog.Mimochodom cely utok na dvojicky bol prvym krokom k vojne na blizkom vychode.Teda by sme sa mali spravat tak isto.Ak k nam pride drogovy kurier z Konga,dokonca dvaja,dava nam to logicky pravo napadnut vojensky Kongo.Americka logika sa vsak vymyka tej Europskej,totiz v Amerike sa ocel ohyba pri 860 stupnoch celzia,no logicky by sme nemali kupovat ocel z Ameriky,ked je takej podradnej kvality.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Evanjelium podľa Tomáša

Podla niektorých ide o najčistejšie evanjelium-keďže bolo nájdené iba nedávno.


Illuminati - čast 1 / 7

Etikoterapia

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Stačilo nám?

Elity stavajú na úspechoch z minulosti, no my sme sa z nej poučili a do žiadnych konfliktov sa zatiahnuť nedáme.


Desiatky miliónov včiel na Floride tajomne kleslo k zemi...

Pripravte sa na moment, keď zaniknú peniaze

Slováci na kolenách

Lži o Řecku a o Řecích

Okupácia J&T

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.3853 s