18. August 2019
    
Rockefeller, Rothschild, Lenin, ropa a potoky krvi. - Dolezite.sk

Rockefeller, Rothschild, Lenin, ropa a potoky krvi.


  2011-02-07  (11:26)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Rockefeller, Rothschild, Lenin, ropa a potoky krvi.

V roku 1873 prichádzajú do mesta Baku v Azerbajdžane po prvýkrát bratia Nobelovci zo Švédska. Ludvig a Robert. Najslávnejší z bratov Alfred síce v Baku nikdy nebol, ale dvom súrodencom poskytoval nezaplatiteľné rady pri ťažbe, spracovávaní, uskladňovaní a preprave ropy. Bratia Nobelovci prišli do Baku na výzvu ruskej vlády po tom ako vláda umožnila ľuďom voľnú súťaž pri kúpe pozemkov a hlavne z dôvodu, aby pomohli ruskej rope etablovať sa na svetových trhoch. V roku 1879 Nobelovci vytvárajú akciovú spoločnosť, ktorej sú vlastníkmi. Do Baku prišlo vtedy mnoho odborníkov hlavne z Fínska, Nemecka, Nórska a Švédska. Spolu založili v Baku kolóniu s názvom Villa Petrolea, aj dnes známu pod menom "The Black City". Ruský biznis s touto komoditou sa mohol rozbehnúť na plné obrátky.
Ropa z Baku zaplavila európsky trh.
Ropné polia, prepáčte oprava, ropné pole v Baku malo 4 štvorcové míle. Ropa bola kvalitnejšia a jej vyťažené množstvo vysoko prevyšovalo hlavných konkurentov z Ameriky, hlavne Rockefellerov Standard Oil. Ludvig Nobel prichádza so sofistikovanejšou formou rafinácie ropy čo likviduje takmer monopolné postavenie Rockefellera. Kým v Baku jeden ropný vrt v tom čase poskytoval 280 barelov ropy tak tie americké v Pennsylvánii a v Ohiu iba 4,5 barelu denne. Ruské náklady na dodávku k spotrebiteľom predstavovali 1/3 z tých amerických. Kým v roku 1882 nakúpilo Rakúsko Uhorsko od Rockefellera viac ako pol milióna barelov americkej ropy, tak v roku 1890 to bolo nula barelov. Vývoz ropy z Baku začal v spomínanom roku 1882. V tom čase americké rafinérske spoločnosti ovládali 85% svetovej produkcie ropy. O šesť rokov neskôr to bolo už iba 53%.
Nezostávalo Rockefellerovi nič iné, len sa pokúsiť o získanie ťažobného práva na ropu v Baku. Lenže Standard Oil bolo v Európe nenávideným menom a o jeho zlej povesti vedel aj ruský minister financií Sergei Witte. Ťažobné práva Rockefellerovi nechal blokovať. Bola to pre Standard Oil rana, lebo v tom čase prehráva konkurenčný boj aj v Barme a na Jáve s Royal Dutch Oil. Európsky a ázijský trh postupne ovládli cárovia Ruska Alexander II, jeho syn Alexander III, ich bankár Baron Alphonse Rothschild, bratia Nobelovci a "azerbajdžanský Tomáš Baťa" Haji Zeynalabdin Taghiyev. Rockefeller sa preto rozhodol založiť pre európsky a ázijský trh spoločnosť Anglo-American Oil Company
. Kto stál v pozadí tejto korporácie zostalo Rusom utajené aj keď Sergei Witte sa zastrájal, že nech Rockefellerova firma ponesie akékoľvek meno v Rusku podnikať nebude.
Rockefeller a Rothschild boli konkurentmi, chvíľu.
Rockefeller vzdal konkurenčný boj po tom ako zistil, že za firmou Royal Dutch Oil, ktorá sa medzičasom spojila s firmou Shell Transport Marcusa Samuela stoja peniaze rodiny Rothschildovcov. Pri stretnutí s Rothchildom John D. Rockefeller poznamenal jednu z pamätných viet.
"Competition is a sin!"
"Súťaž je hriech!"
Veža za vežou, vrt za vrtom, barel za barelom, tanker za tankerom. Každý jeden ďalší vyťažený barel znamenal pokles ceny ropy na trhu. Rockefeller bol s takýmto vývojom nespokojný. Klesali mu zisky a strácal podiel na trhu.
Na začiatku 20. storočia skupina podnikateľov a bankárov okolo Rockefellera zakladá American International Corporation [AIC]. Boli tu združení ľudia ako bankári Andrew Mellon, Jacob Schiff a JP Morgan, oceľový magnát a finančník Andrew Carnegie a ďalší "baróni" podnikania.
No už cca o 10 rokov skôr sa objavujú v Baku prvé nepokoje. Jedným z agitátorov, ktorí usporadúvali tajné mítingy nevzdelaných robotníkov pracujúcich na ropnom poli v Baku bol aj Koba, neskôr známy ako Stalin. Agitátori boli financovaní cudzími sponzormi. K tomu lúpeže a vraždy boli na dennom poriadku. V roku 1907 boli dokonca zavraždení 4 švédski robotníci (Anders Tauson, Gustav Adolf Packendorff, Lotberg a Anderson) pracujúci vo firme bratov Nobelovcov. Po tomto incidente opúšťajú Baku prví cudzinci, ktorí sa obávajú o svoju bezpečnosť a svoj život.
V roku 1918 sa časť rodiny Nobelovcov vracia do Švédska. Strácajú väčšinu svojich spoločností v Európe. Po tom ako v apríli 1920 vstupuje do Baku boľševická Červená armáda, zapaľuje, ničí a plieni nielen ropné polia, ale aj domy majiteľov ropných spoločností vo Villa Petrolea. Dochádza k znásilňovaniu žien, k mučeniu a vraždeniu niekoľko tisíc ľudí, ktoré neobišlo ani deti. Poslední Nobelovci opúšťajú Baku a svoju ropnú spoločnosť o niekoľko mesiacov neskôr predávajú firme z New Jersey, firme Johna D. Rockefellera, firme Standard Oil. Bratia Nobelovci tak ako aj Rothschild zaznamenali stratu, no kým Nobelovci museli zabezpečiť rodine ekonomickú a finančnú budúcnosť, tak Rothschild s Rockefellerom sa postarali, že Rusko po revolúcii už nebolo svetovým hráčom na ropnom poli. Aj k tomu slúžilo nastolenie komunistického režimu v ZSSR.
Dnes už nie je žiadnym tajomstvom, že boľševickú revolúciu financovali bohaté kruhy amerických a európskych bohov podnikania. Leninov dobre známy zapečatený vlak, v ktorom bolo okrem Lenina asi 150 revolucionárov a 5 miliónov USD, ktoré mali byť použité na zvrhnutie cára, na vyvolanie nepokojov, revolúcie a aby Rusko bolo nútené zastaviť vojnu s Nemeckom. Ďalej, Trockého 20 miliónov USD v zlate od Jacoba Schiffa za tým istým účelom. Jedným z motívov Lenina mohla byť pomsta. Pomsta za to, že v roku 1887 popravili Leninovho brata Alexandra Uľjanova za pokus o atentát na cára Alexandra III. Ten bol známy ako veľký národovec. Dokonca sa pokúsil rusifikovať Židov, lebo chcel dosiahnuť, aby celý národ hovoril jedným jazykom. Prenasledovaní Židia utekali do zahraničia. V predvečer revolúcie sa do Ruska ale vrátili…
A daň za túto chybu Alexandra III?
Vysoká!
"V boľševickej revolúcii máme niektorých z najbohatších a najmocnejších mužov sveta, ktorí financujú hnutie, ktoré tvrdí, že jeho samotná existencia je založená na koncepcii zbaviť bohatstva ľudí ako sú Rothschildovia, Rockefellerovia, Schiffovia, Warburgovia, Morganovia, Harrimanovia, Milnerovia. Ale títo ľudia zjavne nemajú strach z medzinárodného komunizmu. Je logické domnievať sa, že ak to financujú a nemajú z toho strach, musí to byť preto, že to riadia. Je možné nejaké iné vysvetlenie, ktoré dáva zmysel? "
Gary Allen
Lenin si možno uvedomil, že aj jeho niekto vedie na motúzoch:
"Štát nefunguje tak, ako sme si priali, človek je za volantom a zdá sa, že to riadi, ale auto nejde v požadovanom smere. Pohybuje sa, ako si to želá iná sila."
Napätie medzi Bielymi a Červenými trvalo až do roku 1922. V priebehu piatich rokov zomrelo cca 28 miliónov ľudí. V ZSSR nebolo bezpečne ani potom, ukrajinský hladomor, gulagy… 65 miliónov mŕtvych do roku 1940. Z pomsty a za "kvapku" ropy…
Zabudli sme a pomník zavraždeným nepostavil zatiaľ nik.
PS: Hovorí sa, že keby v Rusku nebol komunistický prevrat, tak Rusko by dnes malo okolo 300 miliónov obyvateľov. Pravdepodobne by to bolo tak, nebyť tých židovských čistiek na čele s Trockým a spol. Ale prečo židia ( sinoisti ? chazari ?) nenávidia Slovanov ? Bolo by fajn keby sa tu rozbehla diskusia a podelili sme sa spolu o informácie.


Sirius
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
jozef   |   ip:87.197.12   |   2011-02-07  (22:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sa spýtajte, ó, spýtajte sa chazarov, prečo im vadia Slovania? Žeby sa báli príchodu veku ich dominancie, tak ako píše Emil Páleš v knihe Duchovná úloha strednej Európy?


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-02-07  (22:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak by každý diskutujúci a nenávidiaci spomínaných pánov obmedzil svoju potrebu plastov, uškodilo by to tým pánom. Spomente si, keď budetet chcieť kupovať dajaký plast...


joplins   |   ip:94.191.24   |   2011-02-07  (22:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dr hujer.
pravda..Jarmila   |   ip:88.103.69   |   2011-02-08  (07:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vzniká otázka, pod jakým vlivem se nachází Rusko nyní. Domnívám se, že je to v dnešní době tak, že ruská židovská oligarchie (plutokracie) momentálně zamezila americké židovské oligarchii, aby neomezeně plundrovala ruské zdroje. Proto byl zavřen žid Chodorkovski, jelikož se spojil s americkými bankéři a začal divoce plundrovat ruské bohatství. Ovšem ruští židi v čele s Putinem a Medveděvem jsou toho názoru, že si své bohatství umí rozkrást sami, že k tomu nepotřebují zámořské „bratry“. Takže věta:Competition is a sin!" možná dočasně neplatí- než se časem američtí a ruští organizovaní zločinci mezi sebou domluví na podmínkách, výhodných pro obě strany. Kdo bude na tom zase ztrácet, budou pochopitelně zase Slovani.zero   |   ip:217.115.2   |   2011-02-08  (08:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer
joplins

Není to k tématu,ale vzpoměli jste plasty. Před časem jsem četl ve WM magazínu článek od muže,který ve snaze zdravě jíst se krmil živými jogurty a jinými dobrotami z plastových kelímků. Po čase zjistil,že je na tom se zdravím ještě hůř a musel přejít na nebalené přírodní produkty. Tehdy jsem si o tom myslel,že přece obaly musí být zdravotně nezávadné.
Letos jsem si postavil destilační přístroj na vodu. Destilovaná voda (2-3) rozpouští minerální úsady a metabolity v těle a odvádí je močí ven. Varný kotel jsem zhotovil ze starého nerezového hrnce,skleněný chladič mi věnoval kamarád a přestupní trubku jsem z pohodlnosti a nerozbitnosti zhotovil z PVC hadice určené pro potraviny. Předestiloval jsem 5 lt. vody kvůli vyčištění a pak udělal další várku naostro. Výsledná voda smrděla po změkčovadlech,úplně stejně jak jedny čínské papuče,které koupila manželka. Z toho smradu štípaly oči a nakonec skončily v popelnici. Tento smrad se na druhý den změnil na zápach po nějakém ropném produktu,jak kdyby tam bylo trochu petroleje. Hadici jsem vyhodil a namontoval tam silikonovou. Výsledná voda tentokrát smrděla jinak,ale pořád smrděla. Vyhodil jsem i ji a tento týden mám v plánu koupit nerezovou trubku.
Po tomto mi došlo,že při destilaci nastává hodina pravdy,která odhalí co vlastně v plastech jsou za dobroty. Došlo mi,že i v "zdravotně nezávadných" plastech je malé množství změkčovadel,které zdraví škodí. Jsou v nižší koncentraci aby vyhověly benevolentním normám. Protože potraviny v nich jsou skladovány při nižších teplotách,tyto svinstva se tak rychle neuvolňují do obsahu. To ale neznamená že by se neuvolňovaly vůbec. Právě tím jsou nebezpečnější,právě touto plíživostí zhoršují zdravotní stav a postiženého většinou vůbec nenapadne tato příčina.
A tak se nabízí otázka,co se dá koupit bez plastového obalu? Víno s korkovou zátkou. Jen to?
A co oblečení? Bavlněné výrobky. Ve vlněných jsou většinou příměsi umělých vláken. Dýcháme přece i kůží.
A co vybavení bytu? Bavlněný koberec,nebo pravý peršan.
A o laminovaném nábytku snad není třeba se zmiňovat.


krovak   |   ip:95.105.15   |   2011-02-08  (11:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zero:
- k tym jogurtom skus hodit linku na clanok. Nedivil by som sa, keby sa "necitil lepsie" kvoli tomu ze sa tymi mliecnymi vyrobkami zahlienoval
- stara mudrost vravi "kazda palica ma dva konce", pozor na to, ze destilovana voda z tela rozpusta mineralne usady a metabolity a vyplavuje ich rovnako ako na seba viaze tie normalne vyuzitelne mineraly.
- ak je prestupni trubka to co myslim a teda ten medzikus medzi kotlom a chladicom tak sa tomu zapachu nedivim. Respektive otazka skor znie aku teplotu mala voda prechadzajuca cez tu hadicu a na aku bola ta hadica dimenzovana?DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-02-08  (14:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zero, jednoznačne treba používať pri destilácii laboratórne sklo alebo nerez. Plasty treba maximálne obmedziť. Tým pomôžete sebe, spoločnosti a nakoniec všetkým.


L   |   ip:95.103.15   |   2011-02-08  (14:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ako vždy, dobre, krija.

Zopakujem link na bolševicku revoluciu
http://vorovka.blog.idnes.cz/c/166669/Znat-souvislosti-Bolsevicky-prevrat-1.html


ANONYM   |   ip:199.48.14   |   2011-02-08  (18:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dalsi krasny clanok pre tupohlavcov,keby si uz konecne zistili kolko obyvatelov malo carske rusko a vydelili to poctom mrtvych,ktorych ti bolsevici zabili zistili by pomer a nech nad tym trochu porozmyslaju.v rusku uz 20 rokov niesu bolsevici a pocet ich obyvatelov v milionoch klesa.
revolucia prisla preto ze ludia uz mali plne zuby vlady bohom vyvoleneho cara.precitajte si nejake knihy z tej doby.napr, od tolsteho ktory bol grof tak tomu byste mohli verit,ako novorodencom nedavali jest aby zomreli od hladu ,a zeny mohli robit dalej a kostolne opice sa starali len o to aby dieta malo cirkevny pohreb, ako robotnici spali pred fabrikou a cakali koho pani zavolaju do roboty,ako sa sedliak dival ako mu umiera manzelka lebo kulak mu nepozicia peniaze na doktora a tak dalej.
Prestante si uz namyslat ze vam akisi zidia,charazy robia zle,zle vam robia najmajetnejsi ludia ktory nemaju ziadnu narodnost a maju vas v zadku presne tak isto ako vy mate tych "neprisposobyvych"a zaujima ich jedine zvetsovanie svojho majetku bezohladu na ostatnych ludi a tu im sovietska revolucia a komunisti urobili krizik v planoch preto tak stale placu nad bolsevickym ruskom.


yosarian   |   ip:92.52.22.   |   2011-02-08  (18:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  anonym tu to nikomu nevysvetlis, ja som sa snazil,bolo to marne,ludska tupost je nekonecna a caka ta nekonecny boj


zero   |   ip:217.115.2   |   2011-02-08  (18:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  krovak
Ty jogurty jsem uvedl jako příklad. Cpal se musli a různáma jinýma zdravotama z igelitu.
O té vodě to vím,proto jsem uvedl dávkování. Neuvedl jsem,že je minerály nutné doplňovat koloidními minerály. A že dest.voda vyplavuje minerály je dobře,protože lidské tělo má všeobecně přebytek anorganických minerálů,které tělo stejně neumí využít kvůli jejich velikosti a ucpávají od střev,přes cévy až po buněčné stěny. Naopak mu chybí využitelné minerály vázané buď na aminokyseliny,nebo koloidní,tj.molekulární velikosti.
V přestupní trubce je logicky teplota kolem 100°C. Tušil jsem že tyto hadice nebudou na ni vhodné,ale takový smrad jsem opravdu nečekal.Na hadicích nebyla provozní teplota uvedena,nicméně jsem se nechtě dozvěděl tímto pokusem o tom,jaká svinstva nám potravinářský průmysl servíruje.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-02-08  (18:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zero, ktoré sú to minerály naviazané na aminokyseliny? Ako ich človek dostane do tela?


Krovak   |   ip:193.93.73   |   2011-02-08  (18:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Zero: vacsinu veci som pisal hlavne "pre istotu", je dobre ze vies co robis. Tie "zdrave veci" (aj musli) su podla mna vacsinou riadny bullshit - s igelitom, alebo bez.


zero   |   ip:217.115.2   |   2011-02-08  (21:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer
Jakékoli minerály. V lékárně se prodávají tyto druhy minerálů:
1)Anorganické - vstřebatelnost 3-5% - zbytek se
usazuje tam kde je to nejmíň třeba
2)Chelátové - minerály jsou navázané na
aminokyseliny
- vstřebatelnost cca 40%. Používají se už několik
desetiletí k udržení zdraví dobytka,dnes i lidí.
Jsou dražší než předešlé.
3)Koloidní - vyrábějí se propíráním zemin
bohatých na ně dest.vodou. Vstřebatelnost 95-98%.
Prakticky nulová usazovací schopnost.

Krovak
Musli a podobné supermarketové "zdravoty" jsou na tom asi tak,jak v tom židovském vtipu,kdy Roubíček říká Kohnovi,že ty rybičky co u nich včera koupil v krámě se vůbec nedají jíst. A Kohn na to:"No bodejť,ty rybičky nejsou k jídlu,ony jsou na kšeft!"


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-02-08  (21:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aký je molekulárny a metabolický rozdiel medzi chelátovým a "normálnym" minerálom? Podľa čoho, alebo akej vlastnosti to metabolizmus zistí?


zero   |   ip:217.115.2   |   2011-02-08  (22:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer
A vůbec nejlepší jsou minerály ty,které jsou obsaženy v zelenině,ovoci a víně. Pokud ale pocházejí z nevyčerpaných půd,což je v dnešní době dost problém. Rostliny totiž mají schopnost vzít si z půdy minerály v takovém množství jaké potřebují a které vyhovuje jak divoké zvěři,tak člověku. Třeba tamaryšek (není k jídlu) roste v nadměrně minerálních půdách i ve slané vodě,soli odfiltruje. Naproti tomu třeba nesnáší převápněnou půdu borůvka,broskvoň aj. Takové uhynou. Rostliny rostoucí ve vyčerpaných půdách trpí různými nemocemi,od šarky švestek až po plísně a hniloby. Proto se dnes neobejdou bez chemické ochrany. Tím pádem jim chybí některé minerály,které nám pak logicky chybí ve stravě. Všeobecně se dá říct,že nadměrný příjem vápníku (z většiny studní,dokonce i přehrad)ve spojení s nezdravými lacinými tuky je jednou z příčin cévních onemocnění,cukrovky,nemocí kloubů,zad,obezity (přejídání je většinou zase způsobeno balastní stravou s absencí vitamínů a koloidních minerálů) aj. Tato vápenato - tuková směs zanáší cévy a buněčné stěny,usazuje se na chrupavkách a ve svalovině. Toto je např.příčinou cukrovky 2.typu,kdy slinivka inzulín produkuje,v buňkách je dostatek glukózy,ale velká molekula inzulínu se skrz tuto krustu nemůže dostat dovnitř. Nejsem cukrovkář,ale čas od času jsem hypoglykémií trpěl. Po pití dest.vody s kol.minerály jsem ji ještě neměl,přestal jsem cítit žlučníkový kámen a tato zima je po 23 letech první kdy mne nebolí záda a klouby. Jím všechno,akorát ty sračky ze supermarketů nemusím.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-02-08  (22:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja len že chelátové komplexy sa používajú skôr na naviazanie látok, a sú veľmi stabilné. Tak mi pripadá, že látku v stabilnej chelátovej forme prijať do tela nieje ok, oproti jednoduchej forme, ktorá je ľahšie metabolizujúca...


zero   |   ip:217.115.2   |   2011-02-08  (22:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer
Chelátový je navázán na aminokyselinu,tzn.že s ní vyreagoval a je vázán v jedné molekule v počtu jednoho nebo jen málo atomů a ten je tak malý že se dostane tam kde ho tělo potřebuje,splní svoji funkci a je vyloučen. Normální minerál,například v tvrdé vodě je v podstatě miniúlomek skály. V tomto úlomku drží pohromadě mnoho molekul např.uhličitanu vápenatého. Je to pro tělo velký objekt,který způsobuje ucpávání vlásečnic,třeba těch které vyživují kůži (stařecká pergamenová kůže),nebo Langerhansových ostrůvků které produkují inzulín. V praxi to v těle vypadá asi tak,jak když na vodovodní potrubí našroubujete mechanický filtr,třeba 5 mikronů. Za nějaký čas je ucpaný. Samozřejmě,že u každého člověka je tomu jinak,ti kterým se nedaří vyloučit anorganické minerály většinou trpí negativním myšlením,v jejichž důsledku vnitřní orgány mající tohle na starosti nepracují na plný výkon. Ale to jsem se dostal až tam kam jsem původně nechtěl.


zero   |   ip:217.115.2   |   2011-02-08  (22:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer
" Ja len že chelátové komplexy sa používajú skôr na naviazanie látok, a sú veľmi stabilné. Tak mi pripadá, že látku v stabilnej chelátovej forme prijať do tela nieje ok, oproti jednoduchej forme, ktorá je ľahšie metabolizujúca..."

Také si to myslím. Používají se asi 50 let a jistý účinek přinesly. Potíž je v tom,že těmto věcem se málokdo věnuje,granty se většinou dávají na výzkumy dopředu zřejmých slepých uliček,protože se na nich dá vydělat. A ovčané tyto produkty kupují,stačí navštívit lékárnu. :-)JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-02-08  (23:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  N.A.Ostrovskij v románe Ako sa kalila oceľ píše, že židovské pogromy majú na svedomí niektoré z bánd bielogvardejcov. Boľševici židov bránili, ale tí sa im odvďačili o pár rokov neskôr, keď už bolo jasné, kto je pánom v Rusku tým, že kde bývalý bojovník Červenej armády vstúpil, všade na neho čakal židovský byrokrat. Ostrovskij nebol nekritický fanatik. Odhalil čiernu stránku revolúcie - ako sa buržuji vedeli rýchlo chopiť novej príležitosti a židia svojim zlatom a stykmi sa rýchlo etablovali do vedúcich postov. Zmrzačeným bojovníkom vybavili priatelia kúpele. Ale posty boli väčšinou už obsadené.


tibir   |   ip:91.148.24   |   2011-02-08  (23:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  tak ako dnes aj v minulosti židia sa presadzovali vo všetkom....sú predsa Pánom Bohom vyvolený národ a každý kto im chcel zle na to doplatil...


Jirik   |   ip:90.177.19   |   2011-02-09  (15:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chci upozornit na manipulace s hvězdičkami u článků týkajících se Rockeffelerů a Rotschildů, z Najlepšie hodnotené za týždeň klesl někam do hlubin!!!
Buď je to práce admina či nějaký organizovaný skupiny, co má za úkol zprávy o týhle zločinecký bandě potlačovat!!!


Jirik   |   ip:90.177.19   |   2011-02-09  (16:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Teď už tento článek zmizel i z rubriky Najčítanejšie za týždeň kde byl druhý!!!
Deset minut poté co jsem poslal předchozí příspěvek!!!


tibir   |   ip:91.148.18   |   2011-02-09  (19:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Citát...."Keď sa Mojžiš s kamennými tabuľami božích prikázaní vrátil z hory Sinai do židovského tábora, našiel tam zlaté teľa ktoré si židia počas jeho neprítomnosti uliali zo svojho zlata, klaňali sa mu a prinášali tejto modle obety. Vtedy sa Mojžiš rozhneval, dal zlaté teľa rozomlieť, a zlatý prach museli modloslužobníci pojesť. Nato zavolal všetkých bohuverných a modloslužobníkov dal pozabíjať. Lenže, čo nikto nevie, niektorým z nich sa podarilo ujsť, a tí sa potom tak rozmnožili, že je ich dnes na milióny – zlatožrútov."...celý článok: http://www.wolf-mednyanszky.eu/novylud.htm


tibir   |   ip:91.148.18   |   2011-02-09  (19:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je možne že teraz "bohatý a dôležitý" židia sú práve taký istý modloslužobníci, ktorých dal Mojžíš pobiť...zajatci diabla...prečo ak cez druhú svetovú vojnu keď vplývali na vývoj situácie neotvorili ani po intervencii Rusov druhý front a nechali nacistami likvidovať svojich židovských ľudí??...jediné čoho sa títo modloslužobníci boja sú asi práve bohuverný židia....možno preto ich nechali likvidovať...


333   |   ip:85.216.14   |   2011-02-10  (00:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  krovak
nazdar nvm ci si pametas tie foto na ne co som dal otkaz tak chcem ti len tolko som rozmyslal ze to moze byt cierna diera,to by vysvetlovalo ze ju len tam vidno,proste pohlcuje vsetko slnecne ziarenie ako tvrdi sa o nej,ale nvm ci to je na stopercent pravda,ufo to neni nebolo by to videt aj dva dni predtym ale ta cierna diera by to mohla byt kludne,aj ked netvrdim ze na 100= je,je mi luto ale nik na to moc nereagoval aj na orgonete ma obvinili ze to podvod ale to podvod nn ,ja nepodvadzam verim v PanaBoha.
.


Mikes   |   ip:86.61.187   |   2011-02-10  (01:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Kde je mozne se docist vice nebo sehnat Koloidni mineraly?


zero   |   ip:217.115.2   |   2011-02-10  (07:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mikes

http://www.vitalita.cz/koloidni-mineraly
Koloidní minerály jsou téměř k ničemu,pokud dotyčný trpí celkovým zasviněním organismu projevující se civilizačními nemocemi. Nejprve je třeba organismus detoxikovat úpravou životosprávy,změnou myšlení (pozitivní),vysokými dávkami vit.C. Při pití destilované vody jsou KM nutností.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-02-10  (08:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  krovak
cs uz tu kameru zruslili takze to bolo nieco vazne ,heh teraz si nerobim srandu je to nibiru.cierna dira.pravdepodobne.keby to bola kamera tak tu kameru neotociapredtym mala jasny smer teraz je uz otocna.chod tam kuknut.link najdes na orgonete.DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-02-10  (14:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333, čierna diera to určite nebola. Ak by bola takých rozmerov ako na foto. Už by sme o nej vedeli, vychyľovala by svetlo slnka a nemohli by sme pozorovať Merkúr a Venušu. A tie stále pozorovať dokážeme. Takže klídek. Pozreli ste si foto z mojho odkazu?


333   |   ip:85.216.14   |   2011-02-10  (16:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hujer
ja su klidny :)z na to ze ta kamera je uz inde a tie obraky co som si stiahol s tade tak mi zmisli s pc
asi tak mne osobne je putna ci to je cierna diera alebo nie .ale moj nazor to nezmeni na to,vsak cas uki co to je neboj,a inas praskuju zas jak sialeny skoda ze neposlucha soros femily ,este to mohli zmenit .


333   |   ip:85.216.14   |   2011-02-10  (16:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hujer
inac slnko svieti uplne inak ako po ine roky:)a coraz viac,takze kludne moze ta cierna diera ovplivnovat azakrivovat to slnecne ziarenei smerom k zemi ,to by vysvetlovalo to oteplovanie ,nadmerne v tuto dobu a stupnujuce.inak uvidim zas o rok ci bude teplejsie ako tento zatial vzdy okolo 21,12,je teplejsie ako minuli rok.to ani elitka neutaji.a ked sa zamyslis tak co ine by stahovalo a vytvorilo taky bod cierny?ako keby to ten dym nezakryval.tak o tom dost pochybujem ale ten dym poukazuje na to ze je to pravdepodobne za nim a ze to neni kamerou ,lakeby to bolo kamerou tak je to aj na inych co snimaju slnce.ale kludne daj ty vysvetlenie necu pouvazueme nad nim.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-02-10  (16:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  admin
a ktebe prestan mi uz konesne stale pustat do compu viry a malware a spionazne avseliake zaskodnicke programi uz ma nebavi kazdy mesiac prestelovavat os.teraz si inac bol skutocne velmi rychli skoro mi skolaboval po 3dnoch.nastastie s ato dalo odstranit .-P,aj tak nedosiahnes aby som tu nepisal.ale tesi ma ze vas tak velmi stvem ze vam stojim za tie utoky:Dvsak ono cas sa vam krati tak si este pobojujte ,namiesto toho aby ste zili posledne dni v mieri.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-02-10  (16:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  lol zmizol mi prispevok pre teba hujer este
tie fotky mi zmizli s pc co som stiahol odtal si do compu do vtedy mi nan utocili.ta kamera je uz uplne inde a tie fotk vytlacili ine.cize zmizlo vsetko o tom tak mi vysvetli ked to nic neni preco sa to stalo.det vravim pravdu tie fota mi zmizli s pc,kamera je inde je uz otocna zrazu,nemyslis ze moc divne na to ze je neskodny ten cierny bod na tej kamere?


333   |   ip:85.216.14   |   2011-02-10  (16:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nákladné vlaky budú štátne už len 1,5 roka
Vladimíra Kucejová | 10. februára 2011 12:30
Nákladný dopravca Cargo má prejsť zo štátnych do súkromných rúk najneskôr do júna budúceho roku. Dovtedy má firma splatiť dlh voči štátu, ktorý je 166 miliónov eur a uhradiť vyše 100 miliónovú "sekeru" železniciam za používanie koľajníc. Vyplýva to z návrhu programu revitalizácie železničných spoločností, ktorý má denník Pravda k dispozícii.

Ilustračné foto
Autor: Pravda

Program by mala do konca februára schváliť vláda a potom sa spustia ozdravné kroky vo všetkých troch štátnych železničných firmách.

Či investor príde do Carga po privatizácii, navýšení kapitálu firmy, či inou formou, zatiaľ nie je jasné. V roku 2006 Cargo nestihla predať druhá Dzurindova vláda, ktorá za celý podnik očakávala príjem asi 13 miliárd korún (433 miliónov eur).

"Vzhľadom na dosiahnuté ekonomické výsledky Carga považujeme za jediné možné riešenie urýchlené vyhľadanie strategického investičného partnera pre jeho ďalšie manažovanie," uvádza sa teraz v návrhu. Ministerstvo dopravy to chce stihnúť do júna 2012. "Proces hľadania investora sa spustí v najskoršom možnom čase," informuje ďalej dokument.

Celkové dlhy Carga pritom siahajú k 600 miliónom eur. V červených číslach sa topia aj ďalšie dve štátne železničné firmy. Správcovi koľajníc Železniciam Slovenskej republiky dlhuje štát 195 miliónov eur. V rámci ozdravných krokov preto analýza odporúča zatiaľ zrušiť sedem tratí. Na šiestich z nich jazdia nákladné vlaky málo alebo vôbec nie. Po jednej sa vypravujú aj osobné vlaky s cestujúcimi.

Škrty vlakových spojov odporúča harmonogram aj osobnému dopravcovi Železničnej spoločnosti Slovensko. Konkrétny počet sa však v návrhu nespomína. Dopravca ho má predložiť k materiálu v priebehu pripomienkového konania. Má ísť však o trasy, kde jazdí málo pasažierov a kde nemajú ľudia možnosť náhradného autobusového spojenia.

Spoločnosť pritom už začiatkom roka ohlásila, že z cestovného poriadku preriedi vlaky na 25 tratiach. Následne však premiérka Iveta Radičová (SDKÚ) takéto kroky pozastavila, až kým vláda neschváli celý ozdravný plán. Podľa informácií Pravdy je v súčasnosti na zozname deväť tratí, kde sa vlaky vyškrtajú. Nie je však ešte úplný.

Premiérka podobne stopla aj prepúšťanie železničiarov. Odborári začiatkom roka informovali, že na železnici je ohrozených spolu vyše 4–tisíc miest. Samotný materiál o presných číslach tiež nehovorí. Škrtať sa však majú hlavne administratívni zamestnanci. Zoštíhlenie však čaká aj počty prevádzkového personálu či ľudí v opravárenských činnostiach.

Proti prepúšťaniu a rušeniu vlakov sa už dlhšie ozývajú odborári. Vyškrtávaním regionálnych spojov sa podľa nich ešte zhoršia podmienky pre ľudí v chudobnejších oblastiach a sťaží sa im možnosť dochádzať do práce. Ekonomickí analytici zase v rámci ozdravenia štátnych firiem rázne odporúčajú škrtať náklady a privatizovať spoločnosti. Aby si firmy vyrovnali hospodárenie, aj v tomto roku dá totiž štát dvom železničným firmám dotáciu vo výške 400 miliónov eur. Je to o 135 miliónov viac ako vlani.

Železnice si pritom podľa návrhu prilepšia aj v roku 2012 o ďalších 30 miliónov eur a rovnako aj v roku 2013. Osobný dopravca Železničná spoločnosť Slovensko má mať aj najbližšie tri roky dotáciu zo štátnej kasy na úrovni 205 miliónov eur.

Aké ozdravné kroky navrhuje ministerstvo dopravy v troch železničných podnikoch

osobný dopravca Železničná spoločnosť Slovensko
znížiť počty administratívnych a prevádzkových pracovníkov
odpredať nepotrebné vozidlá a iný majetok elektronickými aukciami
zrušiť dopravu na tratiach, kde analýzy ukážu malý záujem cestujúcich a kde má železnica alternatívu
aktívnou obchodnou politikou konkurovať autobusovým prepravcom, firma však priznala, že v druhej polovici roka mierne zvýši cestovné
v roku 2011 dostala dotáciu z rozpočtu 205 mil. €, má sa zachovať najbližšie tri roky

správca koľajníc Železnice Slovenskej republiky
vymáhať nedoplatky za používanie koľajníc (napríklad Cargo dlhuje ŽSR 100 mil. €), urýchliť odpredaj prebytočného majetku
znížiť počet zamestnancov, predovšetkým administratívnych a prevádzkových
rušiť trate s nízkymi výkonmi, zatiaľ sa uvažuje o siedmich nákladných vlakoch (Komárno – Kolárovo, Piešťany – Vrbové, Plavecké Podhradie – Plavecký Mikuláš, Breznička – Katarínska Huta, Jablonica – Brezová pod Bradlom, Nemšová – Lednické Rovne a Šaľa – Neded, kde jazdia aj osobné vlaky)
opatrenia majú priniesť v roku 2011 úsporu 16 mil. €, v roku 2012 to má byť 40 mil. € a v roku 2013 sa odhaduje 21,6 mil. €
dotácia zo štátnej kasy sa v roku 2011 zvýšila o 80 mil. €, v rokoch 2012 a 2013 má narásť o ďalších 30 mil.

nákladný dopravca Cargo
zmeniť vybrané tarify, aby sa zabránilo poklesu prepravy tovarov
odpredať nepotrebné vozidlá a iný majetok elektronickými aukciami
znížiť počet administratívneho, prevádzkového a opravárenského personálu
vyhľadať strategického investora do júna 2012, k tomuto termínu by malo Cargo splatiť štátu návratnú pôžičku 166 mil. € a zaplatiť dlh ŽSR 100 mil. € za používanie koľajníc
-tu mate som vravel ze sa curinda s miklosom poponahla s predajom.curinda s mikloosom tie vyhovorky a dvoovody si nechaj pre debkov je to zlodejina podla desatoro toho sa nezbavis,a preto to pride bo vam neni rady,aj ked pred svedskym pravom si cisty bo ste si zaakonny udelali podla seba pred PanomBohom sa neskovas ani miklos.ba ani soros elitka.co si neda povedat a furt praskuje.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-02-10  (19:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333, mne fotky nezmizli:-) Vysvetlenie nemám, ale čierna diera to nieje. Skúste kontaktovať Hurbanovskú hvezdáreň, alebo lomničák. tam sledujú slnko stále. Teplotu určite sledujte. Stačí teplotomer so zapisovaním teploty do elektronickej forme, alebo normálne ortuťový, len treba zapisovať teploty ako naši dedovia.
Skuste NOD32, ten admin neprejde.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-02-10  (20:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hujer
tak poslite na uzsiidempovas@azet.sk tie fotky,dik.no a k tomu asi moc neviete co je cierna diera ked mi tvrdite aby som sa obratil na hvezdarne na slovensku ci?
to ze ju tam bolo vidiet je to ze ta kamera mala spravni smer a kukala priamo do slnka inac asi ciernu dieru je tazke vidiet lebo nevyzaruje ziadne svetlo to viete bo ste studovany vsak.a k tym hvezdarnam myslim si ze maju dost zastaralu techniku aby to dokazali nahodne spozorovat.a na novu im isto soros nesiel dat cez nadaciu aby nahodky ju nevideli.takze sa az tak na nich nejdem obracat alebo ak poslete tie foto tak predsa sa len pokusim nech mi to vysvetlia oni.inac raz som skusil polozit otazku astronomovi a dost ostal s ni zaskoceny.a k nibiru asi viete ze mayovia ju predpovedaju na trok 2012 ze prileti a ze ju zbadame az tesne nad zemu.cize bud to je cierna diera alebo prileti strasne rychlo a od slnka aby sme ju nevideli.takze ostatne necham na vas.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-02-10  (22:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hujer
tak co posles?DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-02-11  (15:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333, hvezdárne majú lapšiu techniku než spomínaná kamera. Hvezdárne nie patria pod ministerstvo školstva a majú veľmi kvalitnú optiku, stačí ich navštíviť. Slnko nepozorujú náhodne, ale permanentne. Čierna diera viem čo je, a tamto čierna diera nebola. Fyzika nepustí. Spomenuté fotky sú na nete, problém bude asi vo Vašom prehliadači. Soros Vám nedovolí ich vidieť. Azet adresa Vám nefunguje, vracajú sa mi späť.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-02-11  (17:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aha tak nefunguje sem si myslel ze to neak tak viresite))aby bol aj vlk syti i ovca cela a ja nemal zadne foto
DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-02-11  (18:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jeda už prešla mi to tu píše, výrez z foto zo slnka.


JeanLaroux   |   ip:94.112.12   |   2011-02-11  (20:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Velmi dobrý článek.


Obcan   |   ip:95.102.19   |   2011-02-11  (21:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pravdepodobne Chazari nevedia zabudnut, ze to boli Rusi, kto porazil a rozlozil ich - na vypalnictve voci okolitym narodom zalozenu - Chazarsku risu a rozprasil ich.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-02-11  (22:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hujer
poslal som vam odpoved na vas mail moc som to nepochopil.ale dik ,a k tym hvezdarnam snad si nemyslite ze porovnavam kameru a hvezdaren po technickej stranke.ja sme porovnaval hvezdaren nasu s tu na havaji co ma soros cize nasa akoze.a este raz sa vratim k tym foto co boli na tej stranke vtedy a co mi zmizli s pc,tam bolo vidiet cierny bod velkosti asi tri milimetre mozna styri.a okolo neho slnecne ziarenie dokonca v 8,10h bolo videt tri tretiny bodu a zbytok bol zakryty dymom z komina.no a este raz myslite si ze hvezdari najdu ciernu dieru len tak?tu to bolo tym ze na nu slnko svietilo a tym padom ju pekne oznacilo.a je nanajvis zvlasne ze ta kamera je zrazu otocna a nie staticka ako bola doteraz.podotykam zrazu.nemyslite ze je to dost zvlastne ?


DrHujer   |   ip:95.102.16   |   2011-02-12  (01:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hvezdáreň nenájde čiernu dieru len tak a vebová kamera za tisíc korún ano? Nemyslím.


333   |   ip:85.216.14   |   2011-02-12  (08:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  este raz ta webova kamera ju nasla vdaka slncu chapete? inac by ju nemala sancu najst ani za milion rokov,tu nejde o dialku a oprsnu optiku ,ale o to ze tam bolo slnko,ktore ju obrysovalo.a tym vyznacilo,igen?videli ste vobec tie fotky?co som tu na nedaval link a cas rozmer?ako neklamte nema to vyznam


333   |   ip:62.84.6.2   |   2011-02-12  (09:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  .


333   |   ip:62.84.6.2   |   2011-02-12  (14:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ,


333   |   ip:85.216.14   |   2011-02-12  (14:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333


Krovak   |   ip:193.93.73   |   2011-02-12  (21:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  333: to ze ta cierna bodka nie je original je podla mna vidno aj na tom aka je presna, aj ked ma v pozadi slnko


DrHujer   |   ip:178.41.24   |   2011-02-13  (12:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dobre. webová kamera našla čiernu dieru.


Peter   |   ip:85.135.15   |   2011-02-13  (13:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer s timi plastami nemas as tak pravdu lebo najvecsie ziski im idu s toho , ked ropa sluzi na tvorbu energii , pohonne latki a nielen pohonne latki . Takze skorej bi im uskodilo nastolenie dobi cisto elektrickej , lebo tato doba ropná sa us aj tak chili ku koncu a chcu s toho vitazit co najviacej . Polozit ludstvo na lopatki a tim si zaistit buducnost v novej dobe kde takisto budu vladnut energii , nech us je ziskavana akokolvek , a predavat nam ju za drahe peniaze a tim nas budu drzat opet v sachu . To je cela matematika


DrHujer   |   ip:178.41.24   |   2011-02-13  (13:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V čom nemám pravdu, keď som tvrdil: "Ak by každý diskutujúci a nenávidiaci spomínaných pánov obmedzil svoju potrebu plastov, uškodilo by to tým pánom. Spomente si, keď budetet chcieť kupovať dajaký plast..."

Naspíšte, čo presne z tejto vety nesedí.

filip   |   ip:95.102.15   |   2011-02-13  (15:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DrHujer- Súhlasím! Je to ten správny spôsob ako na nich.Konečne niekto ukázal,ako s nimi zatočiť...
Hlúpym gojom treba podsúvať takéto riešenia!


JA   |   ip:81.89.60.   |   2011-02-13  (20:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bojkotujte všetko, čo je vám vnucované a položíte režim na lopatky.


DrHujer   |   ip:87.197.15   |   2011-02-14  (06:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja súhlas.


noname   |   ip:89.102.20   |   2011-02-16  (19:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://zajimejse.webnode.cz/


jjjj   |   ip:195.91.10   |   2011-02-22  (13:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Toto sem tiež patrí:http://www.youtube.com/watch?v=GRZdmosgzfs


EiVei   |   ip:78.98.171   |   2011-02-25  (14:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nechať sa odviesť od témy k nejakej poprdúskanej plastovej hadičke ako malé deti...ei vei...


ZekiMurat . bahetapu16   |   ip:105.112.3   |   2017-09-28  (17:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dobrý den, pane / paní.

Jsme soukromá úvěrová společnost a nabízíme půjčky s nízkými úrokovými sazbami ve výši 2% a nabízíme řadu úvěrů, jako jsou osobní půjčky, podnikatelské úvěry, konsolidační úvěr, zajištěné a nezajištěné úvěry apod.
Děkujeme, že jste si přečetli tuto reklamu.
Pro více informací a dotazů nám prosím zašlete e-mail zde, abyste získali úvěr od naší společnosti prostřednictvím následující e-mailové adresy:
zekimurat01@gmail.comdiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + tri =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky na Cypre žiadne hádanky v súvislosti s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Bankroty, menej štátu a reálne peniaze

Stále robíme tie isté chyby. Počúvame tých istých ľudí, čo nevideli žiadne chyby v systéme predtým, ako doľahli na celý svet. Ak by to od nich novinári nevyžadovali, pravdepodobne by sa status quo nesnažili zmeniť ani o milimeter. Je to viac ako evidentné z ich reaktívneho konania, lepšie povedané - hraných trikov väčšinou účtovného charakteru.


Koniec dní

Stručne k Ládinovej smrti

Labyrint pravdy - Labyrinth of truth (1-10 / 50)

Usáma bin Ládin je mŕtvy. Čo bude ďalej?

Co je demokracie

Archív

Otevřený dopis pro RATO (NATO a jeho krysí žoldáky)

Vzkaz pro NATO: Přestaňte lákat chudé a nezaměstnané mladé muže z Egypta, Tuniska, Pákistánu a Afghánistánu do svého odporného západního tažení do Libye, zastavte posílání těchto mladých lidí na smrt, přestaňte jim lhát o tom, kolik jim zaplatíte a přestaňte používat cizince k podněcování vašich děsivých, sobeckých, ropných válek v Libyi. Nikdy jsem si nemyslel, že bych mohl mít nějaké slitování pro krysy, které zaměstnává NATO jako nájemné žoldáky (v rozporu s mezinárodním právem) v Libyi. Teď ale říkám těmto mladým mužům, kteří byli vlákáni do této pasti příslibem tisíců dolarů… že budou zabiti a pokud nebudou zabiti, vrátí se domů bez peněz. V invalidním vozíku (najatém od NATO, nepochybně za cenu obrovských splátek). Paralyzováni. NATO bankrotuje a tisícovky žoldáků v Libyi přestaly bojovat, protože už několik týdnů nedostaly zaplaceno.


Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce...

Hlinové vystúpenie v parlamente

Keď je Beňová v emóciách môžete porušovať z...

Dane by sa mohli zrušiť a štát by dokázal existovať!

Ed Vaizey podpořil „dvourychlostní Internet“


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | good positive news inspirational stories articles | important actual news leaked informations spies spy espionage | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.3927 s