19. Jún 2018
    
Rockefeller, Rothschild, Lenin, ropa a potoky krvi - Dolezite.sk

Rockefeller, Rothschild, Lenin, ropa a potoky krvi


  2012-06-02  (14:45)  |  Rusko
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Rockefeller, Rothschild, Lenin, ropa a potoky krvi

V roku 1873 prichádzajú do mesta Baku v Azerbajdžane po prvýkrát bratia Nobelovci zo Švédska. Ludvig a Robert. Najslávnejší z bratov Alfred síce v Baku nikdy nebol, ale dvom súrodencom poskytoval nezaplatiteľné rady pri ťažbe, spracovávaní, uskladňovaní a preprave ropy. Bratia Nobelovci prišli do Baku na výzvu ruskej vlády po tom ako vláda umožnila ľuďom voľnú súťaž pri kúpe pozemkov a hlavne z dôvodu, aby pomohli ruskej rope etablovať sa na svetových trhoch. V roku 1879 Nobelovci vytvárajú akciovú spoločnosť, ktorej sú vlastníkmi. Do Baku prišlo vtedy mnoho odborníkov hlavne z Fínska, Nemecka, Nórska a Švédska. Spolu založili v Baku kolóniu s názvom Villa Petrolea, aj dnes známu pod menom „The Black City“. Ruský biznis s touto komoditou sa mohol rozbehnúť na plné obrátky.

Ropa z Baku zaplavila európsky trh.

Ropné polia, prepáčte oprava, ropné pole v Baku malo 4 štvorcové míle. Ropa bola kvalitnejšia a jej vyťažené množstvo vysoko prevyšovalo hlavných konkurentov z Ameriky, hlavne Rockefellerov Standard Oil. Ludvig Nobel prichádza so sofistikovanejšou formou rafinácie ropy čo likviduje takmer monopolné postavenie Rockefellera. Kým v Baku jeden ropný vrt v tom čase poskytoval 280 barelov ropy tak tie americké v Pennsylvánii a v Ohiu iba 4,5 barelu denne. Ruské náklady na dodávku k spotrebiteľom predstavovali 1/3 z tých amerických. Kým v roku 1882 nakúpilo Rakúsko Uhorsko od Rockefellera viac ako pol milióna barelov americkej ropy, tak v roku 1890 to bolo nula barelov. Vývoz ropy z Baku začal v spomínanom roku 1882. V tom čase americké rafinérske spoločnosti ovládali 85% svetovej produkcie ropy. O šesť rokov neskôr to bolo už iba 53%.

Nezostávalo Rockefellerovi nič iné, len sa pokúsiť o získanie ťažobného práva na ropu v Baku. Lenže Standard Oil bolo v Európe nenávideným menom a o jeho zlej povesti vedel aj ruský minister financií Sergei Witte. Ťažobné práva Rockefellerovi nechal blokovať. Bola to pre Standard Oil rana, lebo v tom čase prehráva konkurenčný boj aj v Barme a na Jáve s Royal Dutch Oil. Európsky a ázijský trh postupne ovládli cárovia Ruska Alexander II, jeho syn Alexander III, ich bankár Baron Alphonse Rothschild, bratia Nobelovci a „azerbajdžanský Tomáš Baťa“ Haji Zeynalabdin Taghiyev. Rockefeller sa preto rozhodol založiť pre európsky a ázijský trh spoločnosť Anglo-American Oil Company. Kto stál v pozadí tejto korporácie zostalo Rusom utajené aj keď Sergei Witte sa zastrájal, že nech Rockefellerova firma ponesie akékoľvek meno v Rusku podnikať nebude.

Rockefeller a Rothschild boli konkurentmi, chvíľu.

Rockefeller vzdal konkurenčný boj po tom ako zistil, že za firmou Royal Dutch Oil, ktorá sa medzičasom spojila s firmou Shell Transport Marcusa Samuela stoja peniaze rodiny Rothschildovcov. Pri stretnutí s Rothchildom John D. Rockefeller poznamenal jednu z pamätných viet.

Competition is a sin!“

„Súťaž je hriech!“

Veža za vežou, vrt za vrtom, barel za barelom, tanker za tankerom. Každý jeden ďalší vyťažený barel znamenal pokles ceny ropy na trhu. Rockefeller bol s takýmto vývojom nespokojný. Klesali mu zisky a strácal podiel na trhu.

Na začiatku 20. storočia skupina podnikateľov a bankárov okolo Rockefellera zakladá American International Corporation [AIC]. Boli tu združení ľudia ako bankári Andrew Mellon, Jacob Schiff a JP Morgan, oceľový magnát a finančník Andrew Carnegie a ďalší „baróni“ podnikania.

No už cca o 10 rokov skôr sa objavujú v Baku prvé nepokoje. Jedným z agitátorov, ktorí usporadúvali tajné mítingy nevzdelaných robotníkov pracujúcich na ropnom poli v Baku bol aj Koba, neskôr známy ako Stalin. Agitátori boli financovaní cudzími sponzormi. K tomu lúpeže a vraždy boli na dennom poriadku. V roku 1907 boli dokonca zavraždení 4 švédski robotníci (Anders Tauson, Gustav Adolf Packendorff, Lotberg a Anderson) pracujúci vo firme bratov Nobelovcov. Po tomto incidente opúšťajú Baku prví cudzinci, ktorí sa obávajú o svoju bezpečnosť a svoj život.

V roku 1918 sa časť rodiny Nobelovcov vracia do Švédska. Strácajú väčšinu svojich spoločností v Európe. Po tom ako v apríli 1920 vstupuje do Baku boľševická Červená armáda, zapaľuje, ničí a plieni nielen ropné polia, ale aj domy majiteľov ropných spoločností vo Villa Petrolea. Dochádza k znásilňovaniu žien, k mučeniu a vraždeniu niekoľko tisíc ľudí, ktoré neobišlo ani deti. Poslední Nobelovci opúšťajú Baku a svoju ropnú spoločnosť o niekoľko mesiacov neskôr predávajú firme z New Jersey, firme Johna D. Rockefellera, firme Standard Oil. Bratia Nobelovci tak ako aj Rothschild zaznamenali stratu, no kým Nobelovci museli zabezpečiť rodine ekonomickú a finančnú budúcnosť, tak Rothschild s Rockefellerom sa postarali, že Rusko po revolúcii už nebolo svetovým hráčom na ropnom poli. Aj k tomu slúžilo nastolenie komunistického režimu v ZSSR.

Dnes už nie je žiadnym tajomstvom, že boľševickú revolúciu financovali bohaté kruhy amerických a európskych bohov podnikania. Leninov dobre známy zapečatený vlak, v ktorom bolo okrem Lenina asi 150 revolucionárov a 5 miliónov USD, ktoré mali byť použité na zvrhnutie cára, na vyvolanie nepokojov, revolúcie a aby Rusko bolo nútené zastaviť vojnu s Nemeckom. Ďalej, Trockého 20 miliónov USD v zlate od Jacoba Schiffa za tým istým účelom. Jedným z motívov Lenina mohla byť pomsta. Pomsta za to, že v roku 1887 popravili Leninovho brata Alexandra Uľjanova za pokus o atentát na cára Alexandra III. Ten bol známy ako veľký národovec. Dokonca sa pokúsil rusifikovať Židov, lebo chcel dosiahnuť, aby celý národ hovoril jedným jazykom. Prenasledovaní Židia utekali do zahraničia. V predvečer revolúcie sa do Ruska ale vrátili…

A daň za túto chybu Alexandra III?

Vysoká!

„V boľševickej revolúcii máme niektorých z najbohatších a najmocnejších mužov sveta, ktorí financujú hnutie, ktoré tvrdí, že jeho samotná existencia je založená na koncepcii zbaviť bohatstva ľudí ako sú Rothschildovia, Rockefellerovia, Schiffovia, Warburgovia, Morganovia, Harrimanovia, Milnerovia. Ale títo ľudia zjavne nemajú strach z medzinárodného komunizmu. Je logické domnievať sa, že ak to financujú a nemajú z toho strach, musí to byť preto, že to riadia. Je možné nejaké iné vysvetlenie, ktoré dáva zmysel? “

Gary Allen

Lenin si možno uvedomil, že aj jeho niekto vedie na motúzoch:

„Štát nefunguje tak, ako sme si priali, človek je za volantom a zdá sa, že to riadi, ale auto nejde v požadovanom smere. Pohybuje sa, ako si to želá iná sila.“

Napätie medzi Bielymi a Červenými trvalo až do roku 1922. V priebehu piatich rokov zomrelo cca 28 miliónov ľudí. V ZSSR nebolo bezpečne ani potom, ukrajinský hladomor, gulagy… 65 miliónov mŕtvych do roku 1940. Z pomsty a za „kvapku“ ropy…

Zabudli sme a pomník zavraždeným nepostavil zatiaľ nik.

http://krija.blog.pravda.sk

 

Zdroj  http://freeglobe.parlamentnilisty.cz/Articles/575-rockefeller-rothschild-lenin-ropa-a-potoky-krvi.aspx


SomTenKtorySom
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
nikto . hegilehu69   |   ip:81.0.116.   |   2012-06-02  (19:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mohol by mi niekto dať stránku kde by bola história rodín Rockeffelerovcov a Rostchildovcov? Najlepšie aj z rodokmeňom ak si aj ten nechránia...


nikto . hegilehu69   |   ip:81.0.116.   |   2012-06-02  (19:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ozaj, pán Rockeffeler je vo wikipedii vykreslený ako svätec....JS . hytulabo89   |   ip:64.121.13   |   2012-06-03  (07:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bezpochyby najdolezitejsi clanok aky kedy bol na dolezite! Dakujeme. A pouzili na ich politiku Chazarov ktorych neskor uvarili v plyne.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.7   |   2012-06-03  (07:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nikto . hegilehu69:

Rothschildovská chobotnica

Marxizmus, globalizmus, nový svetový poriadok, liberalizmus... Všetko toto sú euforizmy pre fenomén stelesnený v neviditeľnej ríši rodiny Rothschildovcov. Rothschildovci nezomierajú, jednoducho odchádzajú do dejín a ich miesta sú nenápadne prevzaté ich synmi a vnukmi. Hovorí sa, že starý pán Jacob opustil scénu a že jeho miesto zaujíma jeho syn Nathan (Nathaniel Philip Rothschild, ktorý nosí meno zakladateľa anglickej vetvy Rothschildovcov). Ťažké bremeno padlo na útle plecia mladého dediča. Ale Nathan nie je sám. V spravovaní impéria mu budú pomáhať jeho strýkovia Evelyn a Edmund a ostatní členovia anglickej vetvy rodiny (Catherine, Emma, Leopold), ale aj jeho francúzski bratranci (David, Eduard...). Rodina Rothschildovcov financuje guvernérov, premiérov, ministrov, poradcov...., ktorí zabezpečujú, aby všetko bežalo podľa veľkého plánu. Európska únia bola vytvorená Rothschildovcami (Schumann, Chazar). EU je vykorisťovateľom Ruska, ktoré by malo byť zbavené sibírskeho bremena. S cieľom dokončiť tento zámer Rothschildovci zamestnali Sorosa, Berezovského, Chodorovského, Kasparova, Mittalovcov...

Ak chceme odhaliť pozadie a príčiny týchto udalostí, musíme sa ponoriť do temných dejín chazarskej dynastie Rothschildovcov, identifikovať agentov, šedé eminencie, chamtivých politikov, rovnako ako aj mechanizmus ich akcií. Začnime s Rothschildovcami, hlavnými postavami. Práve oni sú tí, ktorí sedia na čele stola. Kto sú dnešní Rothschildovci?

Napriek tomu, že od druhej svetovej vojny Rothschildovské oddelenia pre vytváranie verejnej mienky uisťovali ľudí, že moc Rothschildovcov je dnes bezvýznamná a že sú známy hlavne vďaka svojim viniciam vo Francúzsku alebo záhradám alebo dobročinnosti vo Veľkej Británii, realita ukazuje úplne odlišný obraz. Stavajúc na základoch, ktoré položili ich otcovia a starí otcovia, dnešní potomkovia len dokončujú misiu, ktorá trvá už niekoľko storočí. Dnes sú Rothschildovci parným motorom chazarského vlaku, smerujúceho na Rusko a jeho šíru Sibír. Tento vlak, ktorý prechádza cez Balkán, má byť naplnený armádami novo naverbovaných členov NATO, ktorí budú bojovať za Rothschildovskú ríšu.

Červený Štít z Frankfurtu
Za účelom lepšieho oboznámenia sa s novým panovníkom a jeho vojvodami, pozrime sa na rodokmeň a chronológiu tejto dynastie. Celý príbeh začína na konci osemnásteho storočia Amshelom (alebo Mosesom Bauerom) Rothschildom. Rothschildovci (Rothschild v preklade znamená "červený štít") pochádzajú z nemeckého mesta Frankfurt. Nie je náhodou, že toto mesto je najväčším finančným centrom Európskej únie. Je veľmi príznačné, že Frankfurt je sídlom Európskej Centrálnej Banky a všetkých hlavných Európskych a Amerických bánk, ktoré sú prevažne kontrolované dynastiou. Frankfurtská burza cenných papierov (jedna z najdôležitejších na svete) je priľahlá k "Deutsche Borse" ktorú vlastnia Rothschildovci prostredníctvom ich "Children‘s Investment Trust" a "Atticus Capital" na jednej strane a ich vetvami "Merrill Lynch" a "Fidelity Investments" na strane druhej. Okrem toho, erb mesta Frankfurt je červený štít! Tento symbol je datovaný do obdobia Chazarskej ríše. Spisovateľ Dejan Lucič hovorí o Chazaroch:
90% dnešných Židov sú pôvodom Chazari. Sú z Turko-Mongolského kmeňa, ktorý v polovici 8. storočia konvertoval na judaizmus. Keď sa ich impérium v desiatom storočí rozpadlo, usadili sa naprieč Ruskom a Európou a neskôr aj na Americkom kontinente. Chazari sú konvertiti a nemajú vôbec žiadnych semitských predkov. Semitskí Židia pochádzajú z Palestíny a tvoria 7 - 10 % svetového Židovstva.

Amschel mal päť synov, ktorých rozmiestil naprieč Európou. Salomon išiel do Viedne, Carl do Neapola, Nathan do Londýna, James do Paríža a piaty syn, Amschel, zostal vo Frankfurte. Za menej než dvesto rokov si synovia a ich potomkovia úplne podmanili Západ. Tak boli položené základy "Pax Judaica". Hlava rodiny je Anglo-Francúzsky rothschildovský tým, vedený Nathanom, synom Jacoba Rothschilda. Anglická skupina je vedená starým Edmundom, Evelynom a mladým Nathanom a francúzska zase Dávidom a Eduardom.

Anglickí Rothschildovi
Anglická vetva Rothschildovcov bola založená Nathanom Meyerom, tretím synom Amshela. Počas 19. a 20. storočia bola medzi Britskou korunou a touto rodinou vytvorená aliancia, takže moderná história Británie je neoddeliteľne zviazaná s Chazarskou dynastiou. Dnes je triumvirát Chazarov tvorený hore zmieneným Evelynom, Edmundom a Nathanom.

Edmund Rothschild (1916)
Svoju kariéru postavil na presadzovaní Britsko-Chazarských záujmov v povojnovom Japonsku. V spolupráci s Winstonom Churchilom založil BRINCO Corporation (British Newfoundland Development Corporation) v Kanade. Edmundova dcéra Catherine je vydatá za Marcusa Egiusa, prezidenta celosvetovej finančnej skupiny "Barclay‘s" (po odkúpení ABN-AMRO, holandskej bankovej skupiny, sa tieto dve Rothschildovské skupiny spojili do jednej). Marcus je tiež na čele BBC Corporation.

Evelyn Rothschild (1931)
Po zjednotení Anglických a Francúzskych Rothschildovských finančných a bankových skupín a jeho ústupe z vedúcich pozícii v nich, zostal Evelyn hlavou obrovskej investičnej banky z Londýna N M Rothschild & Sons. Evelyn taktiež kontroluje tlač (the Economist, the Daily Telegraph...).
Vytvoril Asociáciu pre štúdie histórie bankovníctva a finančníctva, ktorá sídli vo Frankfurte. Vlastní medzinárodnú korporáciu De Biers, jednu z vedúcich v oblasti ťažby, brúsenia a distribúcie diamantov. Spoločne so svojou ženou Lynn Forester kontroluje "First Mark Communications International LLC" a "Field Fresh Foods" s indickou rodinou Mittal, ktorá v skutočnosti slúži ako zástupca Rothschildovských záujmov a kapitálu (veľká skupina "Bharti"). Evelynoví hlavní agenti v oblasti politiky sú Soros, Norman Lamont, Peter Mandelson (Chazar), Oliver Letwin (Chazar) a Vernon Jordan. Lamont má vplyv v Konzervatívnej strane a tiež na potenciálneho premiéra Michaela Howarda (Chazara). Howard bol ministrom financií vo vláde Margaret Thatcherovej. Zúčastnil sa regionálnych konferencií spoločne so Stjepanom Mesičom (Chorvátsko) a Borisom Tadičom (Srbsko). Peter Mandelson je súčasným komisárom Veľkej Británie v Európskej únii a má blízko k Labouristickej strane a Tonymu Blairovi. Na druhej strane, Vernon Jordan (Lazard Bank) má veľký vplyv v Demokratickej strane v USA (pôsobil ako poradca Billa Clintona a viedol kampaň Johna Carreyho v roku 2004). Evelynova žena Lynn financovala prezidentskú kampaň Billa Clintona a je tiež blízkou priateľkou Hillary Clintonovej. Evelyn má tiež veľmi blízko k vojvodovi z Yorku, Princovi Edwardovi (synovi kráľovnej Elizabeth), čo odhaľuje len časť dlhodobého spojenia medzi Britskou kráľovskou dynastiou a rodinou Rothschildovcov.

Nathan Phipil Rothschild (1971)
Mladý Nathan je synom Jacoba Rothschilda, po ktorom zdedil nespočetné množstvo manažérov, agentov a vplyv nad dôležitými politickými, ekonomickými, mediálnymi a vojenskými inštitúcií po celom svete, dokonca aj vrátane archeologického náleziska v Butrinte v Albánsku.
Spoločnosti a korporácie "RIT Capital", "Atticus Capital", "JNR Limited", "N M Rothschild", "Vanco", "Trigranit", "British Petroleum" a Rio Tinto sú len časťou zdrojov, ktoré má nový kráľ k dispozícii vo svojej výprave na východ. Aby toho dosiahol, má v službách nielen západnú nomenklatúru v EU, NATO a Veľkej Británii, ale aj početných finančných a politických agentov po celej Európe a Ázii (Soros, Berezovsky, Djukanovič, Mittalovci...).

Francúzski Rothschildovi
Francúzska dynastia Rothschildovcov, založená Jamesom Meyerom, kryje chrbát Britskému triumvirátu. Francúzskych Rothschildovcov predstavujú David Rene a Eduard Rothschildovci,

synovia Guya Rothschilda (1909-2007).
David Rene Rothschild (1942) (na obrázku vľavo)
David je hlavou N M Rothschild group, ktorá je rozdelená medzi anglických a francúzskych Rothschildovcov. Taktiež je hlavou "Rothschild & Cie Banque", vplyvnej investičnej banky v Západnej Európe.

Eduard Rothschild (1957)
Davidov nevlastný brat Eduard je taktiež členom investičnej banky. Navyše, kontroluje významné francúzske noviny "Liberation". Je na čele "Imerys", hutníckej spoločnosti, ktorú vlastnia Rothschildovci už od roku 1880.

Rothschildovci v Srbsku
V Srbsku postupoval nový kráľ niekoľkými cestami, snažiac sa tak ovládnuť ťažobné plochy, výrobu energie, potravinový priemysel, média... Prvá cesta je už nejaký čas pridelená Georgovi Sorosovi, ktorý predstavuje rozhodujúcu páku expanzie Rothschildovcov smerom na východ a prvého emisára pre Nathana Rothschilda v Srbsku.

George Soros a jeho spojenie s Rothschildovcami
Soros je maďarský Žid (Chazar), narodený v Budapešti v roku 1930 ako György Schwartz (v roku 1936 si jeho rodičia zmenili meno na Sorosz). Vzdelanie dostal v Londýne a v roku 1950 odišiel do USA. Významnú úlohu v jeho živote zohral slávny Chazar Carl Popper, ktorý schvaľoval Sorosove projekty a bol jeho Guru. Po celom svete je táto šedá eminencia predstavovaná ako "Robin Hood počítačovej éry", pretože zdanlivo berie peniaze z bohatých krajín a cez jeho nadácie ich veľkoryso dáva Východnej Európe a Rusku. Týmto spôsobom zavádza "demokraciu" a "občiansku spoločnosť" v krajinách, ktoré trpeli a boli vyčerpané v časoch komunizmu, práve toho komunizmu, ktorý bol týmto krajinám vnútený práve Rothschildovcami. Svoju kariéru vybudoval na finančných špekuláciách po celom svete, hlavne vďaka svojej skupine investičných fondov zvaných "Quantum Fund", ktorého manažéri a zároveň aj jeho agenti sú Talianski a Švajčiarski finančníci.
Prepojenie medzi Sorosom a Rothschildovcami sa deje prostredníctvom siete dôverníkov, ktorí sedia v administratívnych výboroch fondov, trustov, spoločností a bánk. Jedným z týchto ľudí bol istý Richard Katz (tiež Chazar), člen výboru "Quantum Fund". Zároveň bol hlavou "Rothschild Italia S.p.A." a členom výboru komerčnej banky "N.M. Rothschild & Sons" v Londýne. Ďalší dôležitý hráč je Nils O. Taube, tiež člen Quantum Fund a partner investičnej skupiny "St. James Place Capital", ktorý teraz patrí Nathanielovi Rothschildovi. Ich prepojenie je uskutočňované prostredníctvom Societe Generale Bank a jej manažéra Michaela Cicurela, ktorý je predsedom manažmentu Edmunda Rothschilda a členom rady Rothschild & Cie Banque. Ďalším častým Sorosovým partnerom bol James Goldsmith (Chazar), príbuzný dynastie Rothschildovcov.

Sorosova sieť v Srbsku
V Srbsku táto šedá eminencia pripravuje pôdu pre Nathaniela Rothschilda a je dôležitým tvorcom politického, právneho, ekonomického, kultúrneho a mediálneho obrazu srbskej spoločnosti. Na ceste k dosiahnutiu tohto cieľa usiluje o vyštvanie Srbskej ortodoxnej cirkvi, Srbského jazyka, Cirilickej abecedy, Srbskej histórie, nacionalizmu.... Sieť svojho vplyvu rozhodil v 90tych rokoch prostredníctvom “Open Society Fund“, “Humanitarian Rights Fund“, “Helsinského výboru“, “Belehradského kruhu“, “Európskeho hnutia“, “Centra proti-vojnovej akcie“, “NUNS“, “ANEM“, “OTPOR“.... V súčasnosti sú všetky vedúce mimovládne organizácie filiálkami Rothschildovcov, poverené nielen získaním najväčšieho politického vplyvu, ale aj psychologickým formovaním národa. Neustálym zvaľovaním viny na Srbov, obviňovaním z genocídy, zločineckého zmýšľania a kolektívnej viny, sa tieto tajomné organizácie zacieľujú na vytváranie pocitov strachu a viny.
Predpokladá sa, že tieto pocity sa zhmotňujú do ľahostajnosti k zemi, opúšťania svojej krajiny, alebo inými slovami do kolonizácie. Deje sa to tiež formou liberalizmu, ktorý je silne podporovaný, aby zapustil svoje metastázy v štátnych inštitúciách, rodine, národe, tradícii, kultúre, a tak zaistil čistý priechod pre impérium Rothschildovcov. Okrem hore zmienených organizácií sú v tomto útoku veľmi aktívnymi účastníkmi “Yucom“, Belehradské centrum pre ľudské práva, Civilná iniciatíva, Centrum pre kultúrnu dekontamináciu, Ženy v čiernom a Mládežnícka iniciatíva. Zástancovia tejto protisrbskej hystérie sú Sonja Biserko, Nataša Kandič, Vuco, Borka Pavicevič (manželka právnika Nikolu Baroviča), Miljenko Dereta, Vojin Dimitrijevič, Srdja Popovič, Mirko Djordjevič, Biljana Srbljanovič, Zoran Ostojič a novinári Petar Lukovič, Teofil Pancič, rovnako ako všetci ostatní neznámi Sorosový jazdci. Soros tiež podstrkuje antisemitizmus, ktorý je potom pripísaný "xenofobickej srbskej spoločnosti". Riadia to Filip David, Jovan Byford, Laszlo Sekel a ďalší. Rôzne “incidenty“, výstražné listy, znesvätenia pamätníkov, alebo grafity, sú všetko súčasťou tohto plánu. Nemali by sme opomenúť skutočnosť, že Fond Otvorenej Spoločnosti (finančne aj ideologicky) podporuje organizácie brániace práva homosexuálov. (Labris, Queeria, Gay Serbia...).
Marketingovú, mediálnu a logistickú podporu tomuto podvratnému projektu zabezpečujú "nezávislé" médiá ako B92, Studio B, TV Pink, TV Panonija, ANEM (televízne stanice Devič, RTV Globus, RTV M+, RTV Kraljevo, RTV Nisava, RTV Pancevo, RTV Spektar, RTV Trstenik a rádiové stanice Rádio 021, Bum 93, Rádio Sombor, Rádio Index, Rádio Subotica, Rádio Pirot, Rádio Ozon), rádio "Slobodná Európa".... Káblová televízna sieť SBB a satelitná televízia TOTAL TV, ktoré expandujú, sú tiež vlastnené Sorosom. Produkčné spoločnosti VIN a PG Network len prispievajú k informačnej jednostrannosti. Mediálne centrum poskytuje dodatočnú publicitu takzvanému NGO sektoru.
Okrem elektronických médií môžeme k Sorosovmu zoznamu zahrnúť aj noviny a časopisy Danas, Vreme, Evropa, Republika, asociáciu nezávislých miestnych médií "Local Press" (noviny Pancevač, Kikindske, Vranjske novine, Naša reč a iné), nakladateľstvá Samizdat, Dan graf, Stubovi culture, Fabrika knjiga, Klio, Aleksandrija pres, knižné vydavateľstvá Bookbridge, Beopolis.... Kontroluje aj informačnú agentúru Sense a dve hlavné informačné agentúry v Srbsku - Beta a Fonet. Zároveň sú tieto agentúry pobočkami AP (Associated Press) a Reuters, ktorú Rothschildovci vlastnia už od 19. storočia. Soros rovnako infiltroval kultúrne a vzdelávanie inštitúcie, divadlá, Národnú knižnicu, Historické archívy a SANU (Srbskú akadémiu umenia a vied). Po svojom boku zhromaždil rozsiahlu skupinu hercov, režisérov, dramatikov, hudobníkov, spisovateľov, vedcov, analytikov a bývalých diplomatov, ktorí mu asistujú pri získavaní viac a viac nasledovníkov. Dvaja Goranovia - Markovič (ktorého mentorom je Bernard Levi, veľký priateľ Bernarda Coushnera) a Paskaljevič, satanizujú Srbov na filmových festivaloch. Tiež by sme sa mali zmieniť o ďalších Sorosových vzdelávacích organizáciách: Union University, Alternatívna akademická vzdelávacia sieť (AAOM), Belehradská otvorená škola, Centrum pre ženské štúdie (ktorá sa oddelila od feministickej skupiny “Žena a spoločnosť“). Tieto rekrutujú budúcich Sorosových prisluhovačov. Centrum pre zlepšovanie právnych štúdií - Human rights watch (HRW) je tiež prítomné. CESID a všetky ostatné hlasovacie organizácie sú v tom istom tábore.
Okrem “mimovládneho sektoru“ sa Soros zapojil aj do financií, kontrolujúc ich cez rôznych "expertov" (G17+) ktorí sú financovaní z fondu “Otvorenej Spoločnosti“. Popritom musíme poukázať na skutočnosť, že Soros vlastní akcie v banke Societe Generale, ktorá zaberá významný podiel finančného trhu. Haagsky tribunál je taktiež financovaný zo Sorosových fondov.
Najaktívnejším zo Sorosových zástupcov v politickom živote v Srbsku (samozrejme odhliadnuc od mimovládneho systému a G17+ ) je koalícia zhromaždená okolo LDP a Cedomira Jovanoviča, ktorá bola najdrahšou Rothschildovou investíciou v posledných parlamentných voľbách. Spoločne s hosťami rádiošou Pescanik (Rádio B92) vyjadruje táto protisrbská skupina myšlienky Nathaniela Rothschilda najbrutálnejšie a najhlasnejšie. Hlásna trúba tejto zhubnej skupiny je Latinka Perovič, zakladateľka moderného srbského liberalizmu. Treba povedať, že Soros rozširuje svoj vplyv aj prostredníctvom Demokratickej strany. Najlepším príkladom je zvolenie Olivera Duliča, jedného z kádru Sonji Lihtovej za prezidenta Srbského parlamentu. Aké sú záujmy Rothschildovcov v Kosmete a Vojvodine?
Dôležité Rothschildovské spoločnosti v tomto regióne sú Carlyle Group a International Crisis Group, ktoré, vedené Sorosom, roky viedli kampaň za nezávislé Kosovo. Okrem Sorosa je skupina financovaná aj Rupertom Murdochom (Sky), Goldmanom Sacksom, JP Morganom a inými. Členovia tejto skupiny sú alebo boli Marti Ahtisari, James Lion, Morton Abramovich, Louise Arbour, Bzezinský, Wesley Clark, Michail Chodorkovsky, Thorvald Stoltenberg..... Členovia sa zmenili, nie však protisrbská politika.
Nezávislé Kosovo je tiež v záujme Rothschildovcov, lebo je to "Srbský Kuvajt" s obrovskými zásobami olova, zinku, zlata, uhlia.... Od okupácie Kosova a Metohie (Kosmet) investoval Soros veľa peňazí a úsilia, aby udržal Trepku pre Rothschildovcov. Dôležitým článkom v reťazi je Agron Dida, námestník ministra energetiky a ťažby v Kosovskej vláde, ktorý bol zvolený do tohto úradu po tom, čo bol členom KFOS (jednej zo Sorosových organizácií). Nezávislosť Kosova je rozhodujúca pre záujmy Rothschildovských ťažobných a metalurgických spoločností, pretože im to otvorí cestu k ukradnutiu minerálneho bohatstva a energetických zdrojov, ktoré sú vo svete v nedostatku.
Medzitým spoločnosť Alferon kúpila hutnícku továreň Feronikl, ktorá vlastní niekoľko dolov. Alferon je vlastnená tromi podnikateľmi z Kazachstanu (Rothschildovskí magnáti, jeden z nich je Alexander Maškevič, takisto Chazar) a je súčasťou ENRC (Eurasian Natural Resources Corporation). Hlavou ENRC a Alferonu je Johannes Sittard, jeden z Rothschildových agentov a až donedávna pravou rukou Lakshmi Mittala (tiež jeden z Rothschildových investorov). Mittal investoval 100 miliónov dolárov do rozvoja spoločnosti. Odhliadnuc od Alferonu, v Kosove je prítomná aj spoločnosť Global Steel (vlastnená Pramodom Mittalom) a to prostredníctvom svojej Bulharskej pobočky Kremikovici, ktorú získala v roku 2005. Táto spoločnosť kúpila továreň Lamkos (vyrába pozinkovanú oceľ) vo Vucitrne. Mali by sme sa tiež zmieniť, že táto spoločnosť kúpila aj zlievareň Lemind v Leskovači a vyhne Zastava v Kragujevači. V rovnakom čase rozširoval Soros svoj vplyv prostredníctvom Kosovského fondu pre Otvorenú spoločnosť (KFOS) a ostatných pobočiek, financovaním médií (Koha ditore) a politikov (Veton Suroi). Článkom tej istej reťaze je Ekrem Luka, ktorý sa ujal pivovaru v Peci. Prostredníctvom siete Balkan Human Rights Network koordinuje prácu ďalších mimovládnych vetiev. Zaistil tiež privilégia pre Alcatel, mobilného operátora pôsobiaceho v Kosove, ktorý nepriamo kontroluje cez Globalstar L.P. Okrem svojej obetavej práce na ukradnutí Kosova a Metochie, Soros a International Crisis Group začínajú obracať svoju pozornosť smerom k Vojvodine. V spolupráci s vládou tejto provincie sa snažia presvedčiť predstaviteľov Vojvodiny sadnúť si za jeden stôl s Chorvátskom, Maďarskom a Rumunskom, z ktorých všetci sú Rothschildový prostredníci. S týmto zámerom vytvárajú “Projekt Dunaj“, podporovaný Nemeckom a Rakúskom. Podľa tejto myšlienky by mala byť Vojvodina vnútená do konfederácie krajín v povodí Dunaja ako “Európsky región“. Nie je to tak dávno, čo Nemecký veľvyslanec Zobel (Chazar) obrátil na toto pozornosť, nepochybne zámerne. Projekt je vykonávaný cez skupovanie poľnohospodárskych združení, cukrových rafinérií, mliekarní, ropných rafinérií, bánk.... Poľnohospodárske usadlosti sú v zvyšujúcej sa miere skupované Chorvátmi, ktorí skúpili už niekoľko významných potravinárskych spoločností. Agrokor kúpil Dijamant od Zrenjaninu a Frikom. Nekse Group kúpila Polet IGK, Strazilovo a vlastní akcie v spoločnosti Toza Markovič, na výrobu konštrukčných materiálov (taktiež vlastní fabriku Jelen Do na výrobu vápna a kameňa). Somboled bol taktiež kúpený. Na druhej strane, Rakúsko aj Nemecko umiestňujú svoje spoločnosti v tejto provincii. Nemecká spoločnosť Nordzucker skúpila cukrovary po celej Vojvodine. Spoločne s MG Commerce založili spoločnosť Sunoko a týmto spôsobom sa prepracovali k vlastníctvu desiatok tisíc akrov pôdy. Stada kúpila Hemofarm. VAC kúpila Dnevnik z Nového Sadu. Rakúska Erste Bank si Nový Sad zvolila za svoje sídlo. Banková skupina OTC a Metals bank urobili to isté. Tieto veci súvisia so stále väčším prienikom maďarských spoločností do Srbska a regiónu, rovnako ako vzrastajúci vplyv Maďarskej vlády. Oba tieto javy sú podporované Nathanielom Rothschildom.
Tiež by sme mali spomenúť, že Srbi majú v Rakúsku garantovaný štatút národnostnej menšiny. To preto, lebo toto bude štatút Srbov v budúcej konfederácii, ktorá bude predstavovať uskutočnenie projektu Alpe-Adria – stelesnenie Habsburského štátu.Investičné fondy
Druhá línia postupu Nathaniela Rothschilda v Srbsku sa zaoberá investičnými fondami z Panenských ostrovov a iných exotických ostrovov, ktoré ako sa zdá, vlastnia "Ruskí židia" (v skutočnosti Chazari). Najdôležitejším z nich je Salford z Panenských ostrovov, za ktorým stojí Boris Berezovski (Chazar) a Rothschildovský kapitál. Fond bol založený v Londýne v roku 2001 a dnes vlastní takmer celý mliekarenský priemysel v Srbsku (Imlek, Novi Sad Dairy, Subotica Dairy, Impaz, Zemun), Bambi concern, Knjaz Milos..... Zakladateľom tohto fondu je Eugene Geffy, Chazar z Ruska, ktorý svoju kariéru vybudoval v ruskej banke Alfa, napojenej na Borisa Berezovského a Friedmana. Jeden z členov výboru Salfordu je lord Tim Bell, bývalý poradca Margaret Thatcherovej, ktorý má blízko k Berezovskému, Rupertovi Murdochovi, Viktorovi Juščenkovi a taktiež mal dobré vzťahy s Jelcinom. Prezidentom tohto fondu je Klaus Mangel, ktorý bol partnerom Berezovského pri predaji automobilov Mercedes v Rusku. Okrem Salfordu, investičný fond Ashmore taktiež posilňuje svoje pozície. V nedávnej dobe prevzal Carnex od Midland Resources. Ashmore je kontrolovaný Rothschildovým Atticusom. Menovite, je Ashmore vlastnený Michaelom Bensonom, bývalým členom Amvescapu, spoločnosti, kde je uložený kapitál Atticusu. Midland Resources je tretím dôležitým investičným fondom, vedeným Alexandrom Schneiderom a Eduardom Sifrinom (obaja Chazari!). Midland group vlastní hotely Park a Kasina (najstarší hotel v Belehrade) a prístav Pancevo.
Kráľovský zovňajšok
Tretiu líniu kolonizácie zastávajú spoločnosti na poli stavebnom, ťažobnom, metalurgickom, finančnom, bankovom a vydavateľskom, z ktorých väčšina je priamo spojená s mladým Rothschildom. Jedna z nich, a zároveň najaktívnejšia spoločnosť v regióne, je Trigranit, ktorá má sídlo v Budapešti a ktorá sa v minulých rokoch rozrástla na regionálneho giganta a lídra veľkých investičných projektov.
Rothschild a Trigranit
Trigranit vytvoril množstvo obchodných a finančných centier v Poľsku, na Slovensku, v Maďarsku, Slovinsku, Rumunsku, Bulharsku.... V Chorvátsku sa chystá postaviť športovú halu s 20 000 miestami a priestormi pre kancelárie. V Srbsku by mal Trigranit stavať železničnú stanicu “Prokop“ (stavba ešte nebola započatá).

Vetve spoločnosti Rio Tinto (jedna z najväčších ťažobných spoločností na svete) bola udelená výsada na využívanie bórovej rudy (ktorú možno stále nájsť iba v Číne a Turecku) v okolitých oblastiach Baljevacu, neďaleko rieky Ibar. Prítomné sú aj iné ťažobné spoločnosti - Glenkor, ktorú Rothschild kontroluje cez svojho agenta Marka Richa (Chazara) a Phelps Dodge, kde je uložený kapitál Atticusu. (Atticus je investičný fond Rothschildovcov). Tieto dve spoločnosti vykazujú snahy o získanie zostávajúcich ťažobných oblastí. Spoločnosť Magnohrom z Kraljeva bola kúpená prostredníctvom indickej spoločnosti Mittal. Mimochodom, rodina Mittalovcov je už dlhý čas zástupcom dynastie Rothschildovcov. Wilbur Ross, dlhoročný bankár Rothschildovcov, zastáva manažérsku pozíciu v Mittale. Okrem spoločnosti Mittal kontrolujú Rothschildovci a Mittalovci potravinársku spoločnosť Field Fresh Foods, ktorá produkuje a vyváža jedlo z Indie.
Bankové a finančné sektory sú taktiež ovládané dynastiou. Popredné banky ako napr. Banca Intesa, Credit Agricole, Unicredit group. Societe General sú kontrolované Rothschildovcami.
Nástrojom zaisťujúcim kontrolu je Antoine Bernheim (Chazar), hlava Delta Generali group. Grécke banky Piraeus a Laiki sú pod kontrolou finančnej skupiny Marfin, v ktorej je kapitál Rothschildovcov. Chazar Shandor Chanyi, jeden zo spoluvlastníkov Trigranitu, umožňuje Rothschildovcom rozširovať svoje operácie na poli bankovníctva prostredníctvom jeho OTP group. OTP kúpila tri srbské banky: Kula, Nis a Zepter. Banku Metals z Nového Sadu kúpil Rothschildov investičný fond JNR Limited (Jacob a Nathaniel Rothschild). Mladý Rothschild kontroluje aj Maďarskú ropnú spoločnosť MOL, taktiež prostredníctvom Chanyiho. MOL je na srbskom trhu prítomný od roku 2005 a je vážnym kandidátom na podiel v privatizácii ropného priemyslu. Taktiež treba spomenúť, že NM Rothschild je finančným poradcom NLB Continental, bankovej skupiny zo Slovinska.
Rothschildovci sa rovnako podieľali aj na privatizácii Mobtelu. Prostredníctvom Slovinskej spoločnosti "Mladinska knjiga", ktorá je súčasťou "Readers digest", americkej spoločnosti, ktorej časť bola nedávno kúpená Rothschildovcami, sú prítomní vo vydavateľskom priemysle.
Rothschildovci v Čiernej hore, Srbskej republike, Bosnianskej federácii, Chorvátsku a Macedónsku.

Čierna Hora, zem Rothschildovcov
Príchod Rothschildovskej delegácie krátko po referende (ktoré bolo uskutočnené práve samotnými Rothschildovcami) znamenalo označenie jednej z najstarších srbských krajín prívlastkom "kolonizovaná". Jacob a Nathaniel Rothschild takto získali ďalšiu kolóniu. Dnes je Čierna Hora bezo zvyšku vlastnená chazarskými spoločnosťami vedenými Rothschildovcami. Schéma je rovnaká. Tak ako všade inde v regióne, kolonizácia je vykonávaná Rothschildovcami. Popri nich sú "Ruskí" obchodníci, Soros....atď. K privlastneniu sú tu prístavy, prírodné zásoby, metalurgické fabriky, turistický potenciál....

Práve tak ako v Srbsku a iných krajinách regiónu, Soros najprv utkal sieť mimovládnych organizácií. CEDEM, Helsinský výbor pre ľudské práva, Human Rights Action a Hominem querum sú len niektoré z nich. K tomuto môžme pridať ešte kontrolované médiá (ANEM), cez ktoré uskutočňoval – úspešne, ako sa ukázalo – protisrbskú kampaň. V spolupráci s Európskymi organizáciami a Benátskou komisiou (medzi ktorej členov patrí aj Vojin Dimitrijevič) aktívne podporoval projekt nezávislosti.
Peter Munk (jeden z Nathanielových manažérov, Chazar) prevzal (prostredníctvom OTP) opravárenskú spoločnosť Arsenal v Tivate, kde sa Trigranit chystá stavať veľký prístav. Rovnaká spoločnosť plánuje výstavbu obchodno-finančného centra v Podgorici, Ulcinju, Budve....
Generálny riaditeľ, Chanyi (banková skupina OTP), obsadil pole bankovníctva prostredníctvom kúpy Čiernohorskej Komerčnej Banky, ktorá pokrýva viac než polovicu trhu v Čiernej hore. Jej spojencom je Rothschildová Societe Generale, ktorá prevzala banku Podgorica. Skupina NLV kúpila Čiernohorskú banku. Okrem tohto, Rothschildov a Chanyiho MOL sa čoskoro stane strategickým partnerom štátnej ropnej spoločnosti Montenegro Bonus. Milo Djukanovič, ktorý dal Rothschildovcom voľnú ruku, bol odmenený manažérskou pozíciou v Trigranite, ktorá zreteľne hovorí o úlohe, ktorú hral v procese kolonizácie. Monet, mobilný operátor, ktorý je časťou Deutsche Telekom, je nepriamo kontrolovaný Rothschildovcami! Dôležitú rolu v kolonizácii Čiernej Hory hral Oleg Deripaska , Chazarský multimilionár z Ruska. Samotný Nathaniel Rothschild sa chválil, že s ním udržuje vynikajúce vzťahy. Ako jedna z Rothschildovských vetiev, Deripaskova spoločnosť Rusal kúpila KAP (Hlinikárne Podgorica). Prostredníctvom svojej pobočky Salamon, prevzala bauxitové bane v Niksici. Treba sa zmieniť aj o tom, že Rusal a Glenkor často konajú spoločne. Rakúska spoločnosť Strabag, v ktorej ma Deripaska veľký podiel, kúpila spoločnosť Crnagoraput. Turistické komplexy sú skupované, rovnako ako atraktívne časti prímorských oblastí, stavebných pozemkov....atď. Aby zabezpečili svoju pozíciu v tejto kolónii, Rothschildovci vytvorili organizáciu pre dlhodobé školské dotácie pre študentov z Čiernej Hory.
Republika Srbska
Do Srbskej republiky, ktorá je pod neustálym tlakom, majúcim za cieľ jej úplné zničenie, prenikli Rothschildovci vďaka Sorosovým nadáciám, korporácii Mittal Steel, Salfordu, atď. V súlade so svojim dávnym zvykom založil Soros množstvo mimovládnych organizácií s rovnakým cieľom ako v Srbsku (Helsinský výbor pre ľudské práva, Lex International). Sorosove médiá sú zoskupené okolo medzinárodnej organizácie Press Now a Sorosovho mediálneho centra v Sarajeve. Medzi tieto patria Nezavisne novine, Alternative Television Banja Luka, Net novinar a ďalšie. V oblasti priemyslu kúpil Salford mliekareň v Banja Luka, ktorá je najväčšia v Srbskej republike. Spoločnosti Strabag (Deripaska) bola poskytnutá výsada na výstavbu diaľničnej siete. Spoločnosť Mittal Steel Zenica kúpila RZR Ljubija, komplex baní s veľkými zásobami železnej rudy. Treba sa tiež zmieniť o skutočnosti, že Ruské štátne spoločnosti Juzuralzoloto a Zarubeznjev sú tu tiež prítomné. Prvá zo zmienených sa stala strategickým partnerom ťažobnej spoločnosti Sase v Srebrenici a druhá kúpila ropné rafinérie (Modrica a Petrol). Takto bolo zabránené ďalšiemu prenikaniu MOLu a Mittalu.
Bosna a HeRcegovina
V moslimsko-chorvátskej časti Bosny je Mittal group lídrom v oblasti ťažby a metalurgie. Táto skupina sa ujala oceliarne v Zenici, jednej z najväčších oceliarní na Balkáne. Ťažobný komplex Ljubija v Srbskej Republike sa stal taktiež súčasťou Mittalu. Sféra energetiky je vyhradená pre MOL, ktorý kúpil štátnu ropnú spoločnosť Energopetrol. Investičný fond Borisa Berezovského, Salford, ovládol mliekarenský priemysel (Mlekoprodukt - K. Dubica, Campomil - Sarajevo). Očakáva sa, že mliekarne v Ljubljane budú taktiež kúpené. Medzi tieto podniky patrí aj mliekareň v Tuzle. Bankovému sektoru a financiám dominujú Rothschildové banky Unicredit, Intesa....
Od roku 1993 je Soros prostredníctvom svojej siete mimovládnych organizácií prítomný vo Federácii. Rovnako ako v ostatných krajinách, táto sieť je nesmierne protisrbsky orientovaná. Niektorí zo slávnejších členov Sorosovej Otvorenej spoločnosti sú Jacob Finci a Ivan Straus (obaja Chazari). Okrem Otvorenej spoločnosti môžeme spomenúť "Obrazovanje gradi", Mediálne Centrum Sarajeva, Helsinský výbor, Bosnianske ženy a ďalšie mimovládne organizácie. Soros rovnako kontroluje nasledovné médiá: noviny Oslobodjenje, časopis Start, televízia HTV Hajat, spravodajskú agentúru ONASA.
Chorvátsko
Na rozdiel od iných Balkanských krajín, Chorvátsko bolo okupované Rothschildovcami hlavne z Maďarska, ktoré je základňou pre expanziu Chazarskej dynastie. V Chorvátsku je Soros menej aktívny ako v iných krajinách. Tromfom mimovládneho sektoru je Zarko Puhovski.
Okrem MOLu, ktorý prevzal ropnú spoločnosť INA je ďalšou dôležitou Rothschildovou spoločnosťou Chorvátskeho priemyslu Trigranit. Bolo založené konzorcium Ingra-Trigranit (Na čele Ingra je Igor Openheim, Chazar). Konzorcium má vybudovať športovú arénu v Zagrebe s kapacitou 20 000 miest. Trigranit má tiež veľké plány s Chorvátskym pobrežím. T-Mobile je aktívny v oblasti telekomunikácií.
Macedónsko
Po rozpade Juhoslávie zdieľala táto bývala republika osud ostatných kolónií v tomto regióne. Inými slovami, suverenita a nezávislosť sa vzťahujú k teritóriu, zatiaľ čo ekonomika a zdroje podliehajú tichej okupácií a ľuďom je sľubovaná "lepšia budúcnosť" v EU. Zároveň je podporovaný proalbánsky prvok s cieľom dokončiť projekt Veľkého Albánska. Stredná časť Macedónska je okupovaná prostredníctvom Mittal Steel Skopje, súčasťou korporácie Mittal, ktorá kúpila metalurgický podnik v Skopje a tak si zaistila nadvládu v regióne. V oblasti bankovníctva, Societe Generale prevzala Ohrid Bank. Na druhej strane, Soros otvorene podporuje Albánske záujmy. Pre tento zámer používa početné organizácie – Helsinský Výbor, Centrum pre Multikultúrne Porozumenie, Asociácia pre Demokratickú Iniciatívu, všetky ovládané Albáncami. To isté platí pre médiá. Soros kontroluje televíziu “Shutel“, rádiostanice Vati a Life....atď. Soros v roku 1994 taktiež obdaril Macedónsku vládu sumou 25 miliónov dolárov. Počas rovnakého obdobia dosiahol obrovský vplyv na vtedajšieho premiéra a súčasného prezidenta Macedónska Branka Crvenkovskiho. Crvenkovski otvorene podporuje plán Martiho Ahtisaariho pre Kosovo. Soros je prostredníctvom "Stonebridge Communications", kde vlastní akcie, zapojený do macedónskej telefónnej spoločnosti MT. Mimochodom, MT je nepriamo kontrolovaná Rothschildovcami cez “Blackstone Group“, veľkej finančno-investičnej skupiny, ktorá bola založená v roku 1985 ich agentmi Petrom Georgeom Petersonom a Stefanom Schwartzmanom (Chazar). Obaja si predtým vybudovali svoju kariéru v Rothschildovských dcérskych spoločnostiach "Lehman Brothers" a "Kuhn Loeb Inc.". Blackstone je hlavným akcionárom "Deutsche Telekom" (T-Mobile), spoločnosti, ktorá zahŕňa aj maďarskú telefónnu spoločnosť Matav - vlastníka Macedónskeho mobilného operátora MT. "T-Mobile" je druhý najväčší mobilný operátor v Macedónsku. Na ceste za svojimi cieľmi prinášajú Rothschildovci do hry reformy, zmeny, šokové terapie, voľby, referendá, odtrhnutia, revolúcie, občianske vojny a vojenské intervencie... Národom je ponúknutá "sloboda", "demokracia" a dobrovoľné otroctvo, odplatou za ich nezávislosť a prírodné zdroje! Alternatívou sú sankcie, izolácia a bombardovanie. Bývalá Juhoslávia bola etapou v ťažení Rothschildovského impéria smerom na východ. Geopolitické kombinácie opäť neboli Srbom naklonené. Nanešťastie, Srbsko stálo v ceste tejto beštii s priateľskou tvárou.
Článek vyšel na serveru www.europskenarody.com.Impérium Rothschildov
Neuveriteľné zamlčovanie faktov a odporné klamstvá v médiách o vplyve dynastie Rothschildovcov na súčasné smerovanie sveta, ma primäli k tomu, aby som sa tejto téme začal viac venovať a tak sa v najbližšej dobe sústredím najmä na odhaľovanie skutočného vplyvu tejto veľkej a megavplyvnej rodiny, o ktorej (nielen) slovenské médiá píšu ako o “zväčša milovníkoch dobrého vína a vzácnych umeleckých predmetov, s len nepatrným vplyvom v porovnaní k časom ich najväčšej slávy. “ Po prečítaní samotného článku by vás už podobné mediálne klamstvá nemali príliš prekvapiť. Už v deväťdesiatych rokoch 19. storočia si kúpili veľkú spravodajskú agentúru Reuters a kúpy ďalších agentúr (a samozrejme televízií, rádiových programov, vydavateľstiev atď) na seba nenechali dlho čakať. Dnes už prakticky neexistuje mienkotvorné médium, na ktoré by nemali vplyv. Ak patríte k tým, ktorí súčasné smerovanie svetových udalostí považujete za prirodzené, odhoďte akúkoľvek zaujatosť a prečítajte si o jedinej moci súčasnosti – moci . Rothschildovci držia kontrolu nad svetom už veľmi dlhý čas a ja k tomu predkladám v nasledujúcich riadkoch svoje dôkazy. Kde sa len dá menujem individuálnych Rothschildovcov, avšak kvôli tajnosti, do ktorej sa zahaľujú, nie je menovanie presného Rothschilda vždy možné. Chcem tiež poznamenať, že tento článok nekritizuje každého s menom Rothschild, proste len kriminálny prvok tejto skupiny, ktorý spôsobil zradu, ktorú podrobne opisujem. Okrem toho, veľmi veľká časť tohto zločineckého prvku už nenosí meno Rothschild a je obrovské množstvo dôkazov poukazujúcich na skutočnosť, že ľudia, ktorí v súčasnosti kontrolujú Spojené štáty, Britskú a Izraelskú vládu sú v skutočnosti Rothschildovci.
Časová priamka Rothschildovcov
1743: Mayer Amschel Bauer, narodený v nemeckom Frankfurte, ako syn Mosesa Amschela Bauera, bankára a zlatníka. Ponad vchodové dvere umiestňuje červený štít.
1753: Narodila sa Gutele Schnaper (budúca manželka Mayera Amschela Bauera).
1760: Počas tohto desaťročia pracuje Mayer Amschel Bauer pre banku vlastnenú Oppenheimerovcami v nemeckom Hanovery, je vysoko úspešný a stáva sa mladším partnerom. Počas práce pre banku sa zoznamuje s Generálom von Estorffom. Po otcovej smrti sa Bauer vracia do Frankfurtu, aby prevzal jeho obchod. Bauer rozpoznáva význam červeného štítu a svoje meno mení na Rothschild. (“Rot“ znamená v Nemčine “červený“ a “schild“ znamená “štít“) Mayer Amschel Rothschild teraz zisťuje, že Generál von Estorff patrí k dvoru Princa Williama z Hanau. Preto s ním znovu nadväzuje známosť pod zámienkou predaja vzácnych mincí a bižutérie za znížené ceny. Ako plánoval, je následne predstavený samotnému princovi Williamovy, ktorý je viac než potešený zníženými cenami, ktoré pýta za svoje vzácne mince a bižutériu a Rothschild mu ponúka prídavok za každý ďalší obchod, ktorý mu Princ zoženie. Rothschild sa následne stáva blízkym spoločníkom Princa Williama a napokon obchoduje s ním a s členmi dvora.
1769: Mayer Amschel Rothschild dostáva povolenie od Princa Williama, aby zavesil vo svojich obchodných priestoroch ceduľku, prehlasujúcu, že je “M. A. Rothschild, dvorný činiteľ, na základe dohody s jeho veličenstvom, princom Williamom z Hanau.”
1770: Mayer Amschel Rothschild si berie Gutele Schnaperovú. Zároveň zostavuje plány na vytvorenie skupiny zvanej Ilumináti a poveruje Adama Weishaupta jeho organizáciou a vývojom.
1773: Narodil sa Amschel Mayer Rothschild.
1774: Narodil sa Salomon Mayer Rothschild.
1777: Narodil sa Nathan Mayer Rothschild.
1788: Narodil sa Kalmann (Carl) Mayer Rothschild.
1791: Rothschildovci prostredníctvom Alexandra Hamiltona (ich agenta vo vláde Georgea Washingtona) zriaďujú centrálnu banku v USA, nazvanú The Bank of the United States. Táto je zriadená s 20 ročnou zmluvou.
1792: Narodil sa Jacob (James) Mayer Rothschild.
1796: Amschel Mayer Rothschild si berie Evu Hanau.
1798: Nathan Mayer Rothschild odchádza z Frankfurtu do anglického Manchestru, kde za pomoci svojho otca a bratov vyváža anglický textil do Európy.
1800: Salomon Mayer Rothschild si berie Caroline Sternovú.
1806: Napoleon vyhlasuje, že jeho “cieľom je odstrániť dom Hesse-Cassel z vlády a vymazať ho zo zoznamu mocností.“ Po dopočutí sa tohto, Princ William z Hanau utečie z Nemecka, ide do Dánska a svojim majetkom v hodnote vtedajších 3 000 000 dolárov poveruje Mayera Amschela Rothschilda. Nathan Mayer Rothschild si berie Hannah Barent Cohenovú, dcéru bohatého londýnskeho obchodníka a svoj obchod začína sťahovať do Londýna.
1808: Nathanovi Mayerovi Rothschildovi sa narodí jeho prvý syn Lionel Nathan de Rothschild.
1809: Keďže blokáda Kanála (La Manš) znepríjemňovala vývozný obchod, Nathan Mayer Rothschild prechádza na New Street v Londýne a presadzuje sa ako bankár.
1810: Sir Francis Baring a Abraham Goldsmith zomierajú. Táto udalosť urobí z Nathana Mayera Rothschilda jediného veľkého bankára v Anglicku. Salomon Mayer Rothschild ide do Viedne a zakladá tam banku, M. von Rothschild und Söhne.
1811: Výsada pre Americkú banku vyprší a keď má byť zakladajúca listina na 20 rokov opäť obnovená, je to zamietnuté. Nathan Rothschild, hlava Bank of England, rozpoznáva potenciál Ameriky a niekoľkým štátom poskytuje pôžičky, čím sa vlastne stáva oficiálnym európskym bankárom vlády Spojených štátov. Keďže podporuje vytvorenie Bank of the United States, hrozí: "Buď bude poverovacia listina obnovená, alebo sa Spojené štáty ocitnú v najkatastrofálnejšej vojne."
1812: Financovaní Rothschildovými peniazmi, Briti vyhlasujú Spojeným štátom vojnu. Plánom Rothschildovcov bolo spôsobiť Spojeným štátom v tejto vojne taký dlh, že by sa museli skloniť pred Rothschildovcami a povoliť predĺženie výsady pre Rothschildom vlastnenú Bank of the United States. Vojna dvíha národný dlh zo 45 miliónov dolárov na 127 miliónov dolárov 19 septembra zomiera Mayer Amschel Rothschild. Vo svojej poslednej vôli vydáva presne stanovené pravidlá, ktorými sa má Dom Rothschildovcov riadiť:
1) Všetky kľúčové pozície v rodinnom obchode musia zastávať výhradne členovia rodiny a len mužskí členovia rodiny majú povolené podieľať sa na ňom. Najstarší syn najstaršieho syna sa mal stať hlavou rodiny (táto podmienka mohla byť zmenená iba ak väčšina rodiny rozhodla inak). Toto sa stalo hneď v roku 1812, kedy bol za hlavu rodiny zvolený Nathan Mayer Rothschild.
2) Členovia rodiny si mali brať prvého a druhého bratranca/sestrenicu, aby sa zachoval rodinný majetok. Napríklad, jeho syn Jacob Mayer si vzal za manželku dcéru ďalšieho syna, Solomona Mayera. Toto pravidlo bolo v ďalších generáciách považované za menej dôležité, pretože boli prehodnotené rodinné ciele a dochádzalo k svadbám s členmi iných bohatých rodín.
3) Nemohol byť zverejnený žiadny zoznam rodinných nehnuteľností; žiadny súdny spor sa nesmel konať vo veci hodnoty dedičstva. Jacob (James) Mayer Rothschild odchádza do Paríža, aby tam založil banku de Rothschild Frères. Narodil sa Nathaniel de Rothschild, synovec Jacoba (Jamesa) Mayera Rothschilda.
1814: Čo sa týka 3,000,000 dolárov, ktoré Princ William z Hanau zveril Mayerovi Amschelovi Rothschildovi do úschovy a na vysvetlenie toho, čo sa stalo potom? “Podľa legendy boli tieto peniaze schované do súdov z vínom a uniknúc pátraniu Napoleónových vojakov keď vstúpili do Frankfurtu, boli znovu odkryté neporušené v rovnakých sudoch v roku 1814, keď sa princ William z Hanau vrátil do Nemecka. Fakty sú trochu menej romantické a viac efektívne.” Táto posledná veta naznačuje, že peniaze neboli Princovi nikdy vrátene. Encyklopédia ďalej hovorí, že Nathan Mayer Rothschild tieto 3,000,000 dolárov investoval do “zlata z východoindickej spoločnosti, vediac, že bude potrebné v kampani o Wellingtonský polostrov.”
Z ukradnutých peňazí získal Nathan “nie menej než 4 zisky:
i) z predaja Wellingtonských cenných papierov;
ii) z predaja zlata Wellingtonovi;
iii) z požičiavania peňazí zarobených za zlato;
iv) na poslaní zlata do Portugalska
V septembri začína kongres vo Viedni, ktorý trvá až do júna 1815. Rothschildovci dúfajú, že na ňom vytvoria akúsi "Ligu národov". Diskusie sa točia okolo vytvorenia Európskej federácie, ktorú by tvorila skupina nezávislých kráľovstiev, ktoré by boli zviazané spoločnou administratívou, ktorá by, okrem iného, zaisťovala spoločnú obranu. V ich pláne bolo Švajčiarsko učinené neutrálnym štátom, ktorý mal slúžiť ako pokladnica pre ich financie. Ruský cár za plánmi na Európsku federáciu rozpoznal spiknutie Iluminátov a nesúhlasil s ňou a preto v roku 1915 podpísal s Rakúskom a Pruskom zmluvu Svätej Aliancie.
Zmluva zaručovala suverenitu akejkoľvek monarchie, ktorá sa bude držať kresťanských princípov v štátnych záležitostiach. Rakúsky minister zahraničia, princ Klemens Furst von Metternich, najvplyvnejší štátnik v Európe a Rothschildov agent, povedal, že jeho idea Európskej federácie si kladie za cieľ iba zachovať spoločenský poriadok, a že je presvedčený, že Alexander je choromyseľný. Pravým účelom kongresu vo Viedni pre Iluminátov bolo, vytvoriť federáciu, aby mohli získať politickú kontrolu nad väčšinou civilizovaného sveta.
Mnoho európskych vlád bolo u Rothschildovcov zadlžených, čo im dalo do rúk mocný nástroj. Ilumináti boli pri svojom prvom pokuse neobyčajne blízko k získaniu kontroly nad svetom. Hlava rodiny, Nathan Mayer Rothschild, očakával deň, kedy sa jeho rodina pomstí zničením cára a jeho rodiny, čo sa nakoniec uskutočnilo v roku 1917.
1815: Päť bratov Rothschildovcov pracuje spoločne na dodaní zlata Wellingtonovej armáde (cez Nathana v Anglicku) aj Napoleónovej armáde (cez Jacoba vo Francúzsku) a začínajú svoju politiku financovania oboch strán vo vojnách. Vďaka skutočnosti, že títo bratia mali banky rozšírené po celej Európe, dávalo im to možnosť vybudovať bezkonkurenčnú sieť tajných ciest a rýchlych kuriérov. Títo Rothschildový kuriéri boli jediný obchodníci, ktorí mali povolené prejsť cez anglickú aj francúzsku blokádu. Boli to tiež títo kuriéri, kto udržiaval Nathana Mayera Rothschilda informovaného o priebehu vojny, takže mohol používať túto spravodajskú službu, aby kupoval a predával zo svojej pozície pri výmene akcií v súlade s touto službou.
V tom čase boli britské cenné papiere volané konzuli a obchodovalo sa s nimi v priestoroch výmeny dlhopisov. Nathan Mayer Rothschild nariadil všetkým svojim pracovníkom v týchto priestoroch, aby začali predávať konzuli. Pred ostatnými obchodníkmi predstierali, že Británia prehrala vojnu a preto začali zúfalo predávať. Z toho dôvodu cena konzulov prudko klesla na hodnote a vtedy dal Nathan Mayer Rothschild tiché inštrukcie svojim pracovníkom, aby skúpili všetky konzuli, ktoré im prišli pod ruku. Keď dorazili správy o tom, že Británia v skutočnosti vojnu vyhrala, konzuli stúpli na cene dokonca ešte vyššie než boli pred koncom vojny, čím priniesli Nathanovi Mayerovi Rothschildovi zisk približne 20 ku 1.
Toto dalo Rothschildovcom úplnú kontrolu Britskej ekonomiky, v tom čase už finančného centra sveta po porážke Napoleona a prinútení Anglicka založiť Bank of England, ktorú kontroloval Nathan Mayer Rothschild. Nathan Mayer Rothschild neskôr vyhlásil: “Nezaujíma ma ktorá bábka je posadená na Anglický trón, aby vládla ríši, nad ktorou slnko nikdy nezapadá. Muž, ktorý kontroluje obeh peňazí v Británii, kontroluje celé Britské impérium a obeh peňazí v Británii kontrolujem ja.”
Rothschildovci používajú svoju kontrolu nad Bank of England aj na to, aby nahradili metódu posielania zlata z krajiny do krajiny a namiesto toho používajú svojich 5 bánk tiahnucich sa naprieč Európou, na zriadenie systému debetu a úveru, bankového systému známeho dnes.
1816: Výsada pre Bank of the United States je predĺžená na ďalších 20 rokov a Rothschildovci opäť kontrolujú obeh peňazí. Britská vojna proti Amerike kvôli tomu stála životy tisícok Britských a Amerických vojakov, ale Rothschildovci dostali svoju banku.
1818: Po zabezpečení masívnych pôžičiek vo Francúzsku v roku 1817 za účelom pomoci obnovy po ich ničivej porážke pri Waterloo, Rothschildový agenti kupujú obrovské čiastky francúzskych vládnych dlhopisov, spôsobiac, že ich cena vzrastá. 5 novembra hodia veľké množstvo na otvorený trh, čím spôsobujú, že ich hodnota prudko klesá a Francúzsko sa ocitá vo finančnej panike. Rothschildovci potom zasiahnu, aby sa chopili dodávky peňazí pre Francúzsko. Bolo to v tom istom roku, kedy boli Rothschildovci schopní požičať 5 000 000 libier Pruskej vláde.
1822: Rakúsky cisár urobil z piatich bratov Rothschildovcov barónov. Nathan Mayer Rothschild odmieta titul prijať.
1827: Sir Walter Scott vydáva svoju 9 zväzkovú knihu, Život Napoleóna, a v zväzku 2 uvádza, že Francúzska revolúcia bola plánovaná Iluminátmi (Adam Weishaupt) a financovaná peňažnými zmenárnikmi Európy (Rothschildovcami).
1828: Prezidentom sa stáva Andrew Jackson. (siedmy prezident Spojených štátov v rokoch 1829 až 1837) Jeho slogan znel: "Nech vládne ľud." Jackson tvrdil: "Pokiaľ má Kongres podľa Ústavy právo vydávať papierové peniaze, bolo mu toto právo dané preto, aby ho používal a nie, aby ho udeľoval jednotlivcom alebo korporáciám." Jackson povedal, že riadenie centrálnej banky "by bolo uskutočňované niekoľkými jednotlivcami nezávislými na vláde, ktorí by získali kontrolu nad pracovnou silou a príjmami väčšiny ľudí." V priebehu prezidentskej kampane v roku 1828 Jackson pri prejave na adresu bankárov povedal: "Ste brloh zmijí. Mám v úmysle vaše hniezdo vypáliť a s pomocou Božou ho aj vypálim."
1832: Senátom prešiel návrh zákona na novú zmluvu (4 roky pred vypršaním tej starej) pomerom 28-20 a Dolnou komorou pomerom 107-85 a každý vedel, ako sa Jackson zachová. Prezident banky Biddle sa vyhrážal: "Keď ho Jackson bude vetovať, ja budem vetovať jeho!" Jackson zmluvu vetoval a banku zrušil. Tajomníkovi štátnej pokladne nariadil, aby odstránil všetky vklady vlády z amerických bánk a uložil ich do štátnych bánk.
1835: 8 januára Jackson zaplatil poslednú splátku nášho národného dlhu a bol to jediný okamžik amerických dejín, kedy bol národný dlh zredukovaný na nulu a Spojené štáty boli schopné nahromadiť prebytok 35 miliónov dolárov, ktoré boli rozdelené medzi jednotlivé štáty. Nicholas P. Trist, prezidentov osobný tajomník, povedal: "Toto je koruna slávy Andrewa Jacksona a najdôležitejšia služba, akú kedy svojej vlasti preukázal." Na prezidenta je spáchaný pokus o atentát, o ktorom neskôr vyhlásil, že vie, že zaň boli zodpovední Rothschildovci. Rothschildovci získavajú právo na ortuťové doly v Španielsku. Bolo to v čase najväčších ústupkov na svete a keďže ortuť bola nevyhnutným prvkom v rafinácii zlata a striebra, toto dalo Rothschildovcom prakticky svetový monopol.
1837: Rothschildovci posielajú ďalšieho zo svojich agentov do Ameriky. Volá sa August Belmont (pravým menom August Schonberg, príbuzný Seligmanovej rodiny z Frankfurtu). V roku 1829, ako pätnásťročný chlapec, začal pracovať pre banku vo Frankfurte a prejavil sa ako finančný génius. V roku 1832 bol povýšený a začal pracovať v banke v Neapoli, takže mohol byť plne začlenený do medzinárodného bankovníctva. Jeho poslaním bolo vyvolávať finančné problémy v južných bankách. Riadil banku v New York City a stal sa vedúcou postavou vo finančných kruhoch tým, že kúpil obligácie vlády a neskôr sa stal finančným poradcom prezidenta.
Po svojich rokoch boja proti Rothschildovcom a ich americkej centrálnej banke, Prezident Andrew Jackson napokon uspeje vo vyhnaní Rothschildovej banky z Ameriky. Trvalo až do roku 1913, kedy boli Rothschildovci opäť schopní zriadiť svoju tretiu centrálnu banku v Amerike, v podobe Federálnej rezervy.
1836: Zomiera Nathan Mayer Rothschild.
1838: Amschel Mayer Rothschild prehlasuje: Dovoľte mi vydávať a kontrolovať peniaze národa a ja sa nebudem zaujímať o to, kto tvorí jeho zákony.
1840: Rothschildovci sa stávajú maklérmi zlata anglickej banky. Zakladajú kancelárie v Kalifornii a Austrálii.
1841: Prezident John Tyler (desiaty prezident Spojených štátov v rokoch 1841 až 1845) vetuje zákon o obnove výsady pre Bank of the United States. Obdrží stovky listov s vyhrážkami, že bude zavraždený.
1844: Salomon Mayer Rothschild kupuje United Coal Mines vo Vítkoviciach a rakúskouhorskú spoločnosť s vysokými pecami, ktorá patrí medzi najvyšších 10 v svetových priemyselných spoločnostiach. Benjamin Disraeli (ktorý sa neskôr stal dvakrát britským ministerským predsedom) vydáva Coningsby, v ktorom charakterizuje Nathana Mayera Rothschilda ako “pána a majstra peňažných trhov celého sveta a samozrejme prakticky pána a majstra všetkého ostatného. Doslova držal v hrsti príjem Severného Talianska a monarchovia a ministri všetkých krajín sa uchádzali o jeho rady a boli usmerňovaní jeho návrhmi.“
1845: Andrew Jackson (siedmy prezident Spojených štátov) zomiera. Tento veľký vlastenec zanecháva inštrukcie vo svojej záveti, aby mal na svojom náhrobnom kameni vyryté, “Zabil som Banku“, odkaz na to, že v roku 1938 vypudil z krajiny druhú centrálnu banku Rothschildovcov. Jacob (James) Mayer Rothschild, teraz známy pod menom Barón James de Rothschild získava kontrakt na stavbu prvej veľkej železnice naprieč krajinou. Bola nazvaná Chemin De Fer Du Nord a spočiatku viedla z Paríža do Valenciennesand, neskôr sa spojila s rakúskou sieťou železníc, ktorú dal postaviť jeho brat Salomon Mayer Rothschild.
1847: Lionel De Rothschild si berie dcéru svojho strýka, Kalmanna (Carla) Mayera Rothschilda a vo voľbách získava parlamentné kreslo pre City of London. Požiadavkou na vstup do parlamentu bolo odprisahať prísahu na skutočnú kresťanskú vieru. Lionel de Rothschild toto odmietol, keďže bol Žid, a tak jeho kreslo v parlamente zostalo prázdne 11 rokov, až pokým bola povolená nová prísaha.
1848: Zomiera Eva Hanau, manželka Amschela Mayera Rothschilda.
1849: Zomiera Gutele Schnaperová, manželka Mayera Amschela Rothschilda. Pred svojou smrťou vyhlásila: Ak by moji synovia nechceli vojny, nebolo by žiadnych.”
1850: V tomto desaťročí začínajú stavby panstiev v Mentmore v Anglicku a Ferrières vo Francúzsku, a po svete ich bude nasledovať viac Rothschildovských usadlostí, všetky naplnené umeleckými dielami.
1852: N.M. Rothschild & Synovia začínajú rafinovať zlato a striebro pre Royal Mint, Bank of England a iných medzinárodných zákazníkov.
1853: Nathaniel de Rothschild, synovec Jacoba (Jamesa) Mayera Rothschilda, kupuje Château Brane Mouton, vinohrad v Bordeaux a premenúva ho na Château Mouton Rothschild.
1854: Zomiera Caroline Sternová, manželka Salomona Mayera Rothschilda.
1855: Zomiera Amschel Mayer Rothschild. Zomiera Salomon Mayer Rothschild. Aj Kalmann (Carl) Mayer Rothschild zomiera.
1858: Lionel De Rothschild napokon zasadá na svoje miesto v parlamente, keď je požiadavka prísahy na skutočnú kresťanskú vieru rozšírená aj na iné prísahy. Stáva sa prvým židovským členom Britského parlamentu.
1861: Prezident Abrahám Lincoln (16 prezident Spojených štátov od roku 1860 do jeho zavraždenia v roku 1865) kontaktuje Rothschildovcov v pokuse získať pôžičky na podporu prebiehajúcej Americkej občianskej vojny. Rothschildovci súhlasia pod podmienkou, že Lincoln povolí výsadu na založenie ďalšej centrálnej banky Spojených štátov a je pripravený platiť úroky vo výške 24% až 36% zo všetkých požičaných peňazí. Lincoln je veľmi nahnevaný kvôli tejto výške úroku a tak dáva vytlačiť svoje vlastné úrokom nezadlžené peniaze a informuje verejnosť, že toto je teraz platidlo pre verejné a súkromné dlhy.
1862: Do apríla je vytlačených a rozšírených 449 338 902 dolárov Lincolnových úrokom nezadlžených peňazí. Prehlasuje: Dali sme ľuďom tejto republiky najväčšie požehnanie aké kedy dostali, ich vlastné papierové peniaze na platenie ich vlastných dlhov. V tom istom roku noviny The Times of London prinášajú príbeh, obsahujúci nasledujúce prehlásenie: Ak by sa tá zlomyseľná finančná politika, ktorá má svoj pôvod v Severoamerickej republike mala stať zatvrdnutou vo svojom upevňovaní, potom sa táto vláda vybaví svojimi vlastnými peniazmi bez výdavkov. Vyplatí si dlhy a bez dlhov aj zostane. Bude mať všetky peniaze potrebné na pokračovanie svojho obchodu. Stane sa prosperujúcou nad rámec precedensu v dejinách civilizovaných vlád sveta. Mozgy a bohatstvo všetkých krajín pôjdu do Severnej Ameriky. Tá vláda musí byť zničená, kým ona nezničí každú monarchiu na planéte.
1863: Rothschildov bankový dom v talianskom Neapole, C. M. de Rothschild e figli, zatvára, po zjednotení Talianska. Rothschildovci využívajú jedného zo svojich agentov v Amerike, Johna D. Rockefell


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.7   |   2012-06-03  (07:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Z viedenskej vetvy pochádza aj Dolfi Hitler...


tibir . tigasebe46   |   ip:91.148.26   |   2012-06-03  (08:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Spisovateľ židovského pôvodu Arthur Koestler zverejnil v roku 1976 knihu The Thirteenth Tribe, v ktorej tvrdil, že súčasní Židia už nie sú semitského pôvodu, ale sú to etnickí Chazari. Palestínčania tento argument používajú, aby spochybnili územné nároky Židov v Palestíne.

Rothschildovci tvrdia, že sú židia, keď v skutočnosti sú Chazari.
Sú z krajiny zvanej Khazaria, ktoré zaberajú pôdu
medzi čiernym a Kaspickým morom, ktoré je v súčasnosti prevažne Gruzínsko.

Za vlády abbásovského kalifa Hárúna ar-Rašída (786–809) začali Chazari nový boj proti arabskej nadvláde. Veľa z nich konvertovalo na judaizmus, ktorý sa potom stal štátnym náboženstvom. Chazari boli jediným nehebrejským etnikom, ktoré hromadne prijalo židovské vyznanie.

vraví sa, že približne 90% židov vo svete sú skutočne Chazari, alebo ako chceli byť známy
ako Aškenázski Židia.

http://sk.wikipedia.org/wiki/A%C5%A1ken%C3%A1zski_%C5%BDidia

Títo ľudia vedome klamú svet
tvrdením, že Izrael je ich prvorodiskom, keď skutočná vlasť je viac ako 800 kilometrov ďaleko v Gruzínsku.

pravdepodobne pojednáva o Aškenázskych - Chazarských židoch aj:
Kniha Zjavenia, kapitola 2, 9 verš:
Poznám tvoje súženie aj tvoju chudobu - ale si bohatý -, i rúhanie tých, ktorí hovoria o sebe, že sú židmi, a nie sú, ale sú synagógou satana.

1743: Moses Amschel Bauer umiestnil červený znak nad vstupné dvere svojho domu
Táto značka je červená šesťicípá hviezda (ktorá sa geometricky a číselne
prekladá do čísla 666) ktorá podľa Rothschildovych inštrukcií skončí na izraelskej vlajke o dve storočia neskôr.

zdroj: Timeline of the Rothschild family

http://www.iamthewitness.com/DarylBradfordSmith_Rothschild.htm
ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.1   |   2012-06-03  (08:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  dalsia znoska somarstiev. napr. "a zvrhnutie cára, na vyvolanie nepokojov, revolúcie a aby Rusko bolo nútené zastaviť vojnu s Nemeckom."
ved predsa logicky francuzko,anglicko a dalsi europsky bohovia podnikania potrebovali aby rusko bojovalo s nemeckom,lebo tak viazalo na seba nemecku armadu ,ktoru inac by mohlo presunut na zapadny frot cize k bohom podnikania.
a to ze po vitazstve soc. revolucie sa vsetci bohovia podnikania spojili hned aj s nemeckom proti revolucii s toho sa nic neda vivodit ,snad len to ,ze tych 20 000 000 mrtvich v 1.svet vojne bolo v podstate uplne zbytocnych .to sa len bohovija podnikania zabavali presne tak ako dnes.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.7   |   2012-06-03  (09:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sám si somárstvo! Záujmy Framcúzska,Anglicka atď. nie sú vždy totožné so záujmami Chazarov, ktorí im vtedy momentálne vládnu! A financovaní "revolucionári" (Lenin, Castro a desiatky iných) niekedy chcú vládnuť sami! Tých sa musia po použití samozrejme zbaviť! No a aj medzi Chazarmi (a hlavne medzi nimi) dochádza ku konkurenčným bojom... Tiež je pravda, že skutočnými potomkami Židov z Ježišových čias sú Palestínci.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.1   |   2012-06-03  (09:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ano ty osol a vsetci ste potomkami velkeho bieleho maga s capim chvostom


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.7   |   2012-06-03  (09:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Už som pochopil, čo si za "exota".To je Vaša definícia ľudí: "dobytok v ľudskej koži". Ale raz sa prebudíte...


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.1   |   2012-06-03  (10:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ty sa uz prebut.jediny kto mali zaujem rozvratit rusko boli nemecky imperialisti ,lebo to bi im dovolilo presunut sili na zapad a pritlacit francuzov a spol. preto aj umoznili leninovi navrat do ruska vo vlaku ktory mal dyplomaticku imunitu.ako sam lenin povedal brilantne viuzil rozpory medzi bojujucimi imperialistami.
A ludi za dobytok povazuju tvoji drahy kapitalisti staci sa pozriet do hocijakej fabriky.a co je zvlastne vsetci ludia ktory proti tomu bojovali su akoze dosadeni chazarmi.nad tym pouvazuj.Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2012-06-03  (11:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slobodná Európa - Kapitalizmus: http://www.youtube.com/watch?v=_hJ2lmMGMH8
eru24 . xiliwyqy18   |   ip:91.148.10   |   2012-06-03  (12:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vazeni, o com to vravite? Ak si pozriete dokumenty, jasne vidite, ze "spojenci" potrebovali Rusko znicene, este pocas vojny, ked sa zdalo, ze Rusko nema sil, zacali jeho spojenci rokovat o oddeleni Polska, o tom, ake budu ekonomicke poriadky v Rusku, o tom, ze mu odmietli davat dodavky zbrani ani nevraviac, kratili ich, alebo vobec nedodali.... ibaze po prichode ruskeho cara na velitelsky post s veci zmenili, rozvinul sa vlastny zbrojny priemysel, armada zacala postupovat, vid Brusilovska ofenziva... Rusko vstalo z kolien a mohlo vojnu samo vyhrat, okamzite sa skoncili rokovania s Poliakmi, zaroven sa zacali pripravy na revoluciu, kedze silne Rusko bolo pre urcite kruhy nevyhodne.


ANONYM . sipyrige36   |   ip:195.168.7   |   2012-06-03  (12:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ANONYM . sipyrige36 | ip:195.168.1 | - Tvoj exotický pôvod poznať aj z Tvojej slovenčiny. A kapitalisti nie sú moji, veď vieš, že vlastníte aj ich!!!


SomTenKtorySom . bocipera87   |   ip:84.13.199   |   2012-06-03  (16:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je najvyšší čas denno denne poukazovať na samotný zdroj a príčinu zla vo svete, aj napriek perzekúciám na zahatanie pravdy. Najmä keď a obzvlášť slovanský svet na ich pôsobenie kruto doplatil aj dopláca.

Žiaden mainstream nevysvetlil prečo je celá minulosť poznamená negatívnymi referenciami na židov, a autormi neboli "obyčajní" ľudia, ktorí sú obviňovaní zo všakovakého rasizmu a nenávisti, naopak, (napospol) uznávaní géniovia vtedy aj dnes.

http://beo.sk/historia/315-ako-nazerali-na-zidov-historicky-vyznamne-osobnosti

Vari je to len náhoda, že práve tento národ a nie iný, má po stáročia takéto "nešťastie"? Vraví sa, že židovský common people za to nemôže, to robia len tí bohatí z nich, ale sú to práve títo bežní ľudia, ktorí vychovávaní v duchu ich náboženstva, nezdvihnú ani jeden hlas proti absurdite tohto učenia, ktoré propaguje a navádza k násiliu na nežidoch, k nadradenosti nad ostatnými a vyvolenosti medzi populáciou zvyšku planéty.

Nikomu neželám nič zlé a vlastne mi je ich neuveriteľne ľúto, keďže veriac v zákon karmy viem, že zožnú (a žnú) len to, čo zasiali.

A čo chcem, je presne to isté, čo majú oni - svoj vlastný štát, kde nebudú loziť kadejakí privandrovalci a paraziti, ktorých jediným zmyslom existencie sú len peniaze a moc! Štát, v ktorom ostanú VŠETKY vytvorené hodnoty na pomoc deťom aj starcom, v ktorom sa všetci normálni ľudia nebudú obávať o svoju robotu a strechu nad hlavou a v ktorom ten, čo pracuje aj mohol žiť ako človek a spoluvytvárať budúcnosť...


JS . hytulabo89   |   ip:64.121.13   |   2012-06-03  (19:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hľadal som anglický zdroj k článku. Wypadda to na Texija Marrsovie. Tu je zdroj: http://www.texemarrs.com/082010/baku_oil_fields.htm


JS . hytulabo89   |   ip:64.121.13   |   2012-06-03  (19:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tu je potom toho viac. http://www.conspiracyworld.com/


bazooka . racebagi30   |   ip:89.173.15   |   2012-06-03  (22:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  nikto

ty si chcel rodokmeň Rothschildov, tak tu ho máš...

http://www.angelfire.com/in/heinbruins/Rothschild.html


bazooka . racebagi30   |   ip:89.173.15   |   2012-06-03  (22:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tu je Rothschildov rodokmeň celý...

Last update on May 4th, 2012

Amschel Moses Rothschild (+1755), m. Schoenche Lechnich (+1756)
1.Bele Rothschild (+1759),
2.Moses Amschel Rothschild (1736-1794), m.1762 Sorchen Lechnich (+1799)
2.1.Adelheid Rothschild (1777-…), m.1802 Jacob David Goldschmidt (+1834)
2.1.1.Moses Jacob Goldschmidt, became Moritz Ritter von Goldschmidt (1803-1888), m. …………
2.1.1.1.Julius von Goldschmidt, m. Adelheid Goldschmidt [see below, 2.1.2.2.]
2.1.1.2.Hermann von Goldschmidt, m. Julie Goldschmidt [see below, 2.1.2.1.]
2.1.1.3.Theodor von Goldschmidt
2.1.1.4.Alexander von Goldschmidt, m. …… Weissweiller
2.1.1.5.Jacob Adalbert von Goldschmidt, m. Paula Kunz
2.1.2.Leopold Goldschmidt, m. …… Weissweiller
2.1.2.1.Julie Goldschmidt, m. Hermann von Goldschmidt [see above, 2.1.1.2.]
2.1.2.2.Adelheid Goldschmidt, m. Julius Goldschmidt [see above, 2.1.1.1.]
3.Mayer Amschel Rothschild (1743-1812), m.1770 Gurtle/Gutle/Gertrude Schnapper (1753-1849)
3.1.Schönche Jeanette Rothschild (1771-1859), m.1795 Benedikt Moses Worms (*1772- 1824)
3.1.1.Zerline Worms (1799-…), m.1819 Meyer Levin Beyfus (1790-1860)
3.1.1.1.Gustav Beyfus
3.1.2.Salomon Benedikt Worms, became Baron von Worms in 1971 (1801-1882), m.1827 Henriette Samuel (1810-1845)
3.1.2.1.George, Baron von Worms (1829-1902), m.1860 Louisa Esther Samuel (1835/36-1924)
3.1.2.1.1.Anthony, Baron von Worms (1869-1938), m.1901 Louise Matilda Goldschmidt
3.1.2.1.1.1.Charles, Baron von Worms (*1903)
3.1.2.1.2.Baron Percy von Worms (1873-1941), m.Nora Winifred Samuel (1879-1948)
3.1.2.1.3.Baroness Henriette von Worms (1875-1966), m.George Landauer (1863-1943) [see below, 3.1.2.3.4.]
3.1.2.2.Baron Anthony Mayer von Worms (1830-1864), m.1860 Baroness Emma Schey von Koromla (1840-1913)
3.1.2.2.1.Baroness Nina von Worms (1861-…), m.1880 Georgio, Baron Levi (1849-1936)
3.1.2.2.1.1.Anthony, Baron Levi (1881-1944), m. Margherita Philipson (+1974)
3.1.2.2.1.1.1.Roberto, Baron Levi (*1913), m.1946 Elisa Bianca Salvini del Leon Nero
3.1.2.2.1.1.1.1.Anthony Levi (*1948), m.1977 Carol Kubasak
3.1.2.2.1.1.1.1.1.Robert Anthony Levi (*1981)
3.1.2.2.1.1.1.1.2.Alicia Margherita Levi (*1984)
3.1.2.2.1.1.2.Giovanna Levi (1917-1980)
3.1.2.2.1.2.Emma (Emmy) Levi (1885-1966), m.1906 Louis Louis-Dreyfus (1867-1940)
3.1.2.2.1.2.1.Line Louis-Dreyfus, m. Jean Rheims
3.1.2.2.1.2.2.Jean Louis-Dreyfus (1908-2003), m. Jeanne Madeleine Depierre
3.1.2.2.1.2.2.1.Monique Louis-Dreyfus, m.1st André Bialobos, m.2nd Jack Roosmale Nepveu
3.1.2.2.1.2.2.2.Marie-Jeanne Louis-Dreyfus & Philippe Meyer
3.1.2.2.1.2.2.2.1.Camilla Meyer
3.1.2.2.1.2.2.3.Robert Louis-Dreyfus (1946-2009), m.1st Margarita Bogdanova, m.2nd Sarah Oberholzer
3.1.2.2.1.2.2.3.1.son
3.1.2.2.1.2.2.3.2.son
3.1.2.2.1.2.2.3.3.son
3.1.2.2.1.2.3.François Louis-Dreyfus, m. Galina Tkatch
3.1.2.2.1.2.3.1.Alain Louis-Dreyfus, m. ............
3.1.2.2.1.2.3.1.1.France Louis-Dreyfus, m. (div) Jacques Charrier (*1936)
3.1.2.2.1.2.3.1.1.1.Sophie Charrier
3.1.2.2.1.2.3.1.1.2.Marie Charrier
3.1.2.2.1.2.3.2.France Louis-Dreyfus
3.1.2.2.1.3.Angelo Adolfo Levi
3.1.2.2.1.4.Giacomo Levi (+1969), m.Maud Rosenbaum
3.1.2.3.Baroness Ellen Henriette von Worms (1836-1894), m.1857 Adolf Landauer (1829-1885)
3.1.2.3.1.Henrietta Landauer (1858-…)
3.1.2.3.2.Evelina Landauer (1859-1930), m.1878 Philipp, Baron Schey von Koromla (1854-1922)
3.1.2.3.2.1.Baroness Emmy Henrietta Schey von Koromla (1879-…), m.1899 Victor Ritter von Ephrussi
3.1.2.3.2.1.1.1.Victor Alexander de Waal (*1929), m.1960 Esther Aline Lowndes Moir (*1930)
3.1.2.3.2.1.1.1.1.John Henry Lowndes de Waal (*1962)
3.1.2.3.2.1.1.1.2.Alexander William Lowndes de Waal (*1963)
3.1.2.3.2.1.1.1.3.Edmund Arthur Lowndes de Waal (*1965)
3.1.2.3.2.1.1.1.4.Thomas Patrick Lowndes de Waal (*1966)
3.1.2.3.2.1.1.2.Constant Hendrik de Waal (*1931), m.1964 Julia Jessel (*1936)
3.1.2.3.2.1.1.2.1.Edward Christian de Waal (*1967)
3.1.2.3.2.1.1.2.2.James Francis de Waal (*1968)
3.1.2.3.2.1.2.Gisela von Ephrussi (1904-1985), m.1925 Alfredo Bauer
3.1.2.3.2.1.2.1.Alvaro Bauer
3.1.2.3.2.1.2.2.Mariano Bauer
3.1.2.3.2.1.2.3.Gonzalo Bauer
3.1.2.3.2.1.3.Ignaz von Ephrussi (1906-1994)
3.1.2.3.2.1.4.Rudolf von Ephrussi (1918-1971), m.1943 Virginia Mary Raley
3.1.2.3.2.1.4.1.Ann von Ephrussi (*1947), m.1st …… Mullins, m.2nd Roger Brent
3.1.2.3.2.1.4.1.1.Ryan Michael Mullins (*1983)
3.1.2.3.2.1.4.2.Emmy von Ephrussi (*1948), m. …………
3.1.2.3.2.1.4.2.1.child
3.1.2.3.2.1.4.2.2.child
3.1.2.3.2.1.4.3.Stephen von Ephrussi (*1950), m. Sandra …… [ISSUE]
3.1.2.3.2.1.4.4.Victor von Ephrussi (*1952)
3.1.2.3.2.1.4.5.Kay von Ephrussi (*1955), m. Kenny ……
3.1.2.3.2.1.4.5.1.
3.1.2.3.2.1.4.5.2.
3.1.2.3.2.1.4.5.3.
3.1.2.3.2.1.4.6.Jane von Ephrussi (*1962)
3.1.2.3.2.2.Philipp, Baron Schey von Koromla (1881-1957), m.1st 1906 (div 1921) Lili Jeannette von Goldschmidt-Rothschild (1883-1925) [see below, 3.7.4.2.3.], m.2nd 1921 Else Eckersberg (1895-…), m.3rd ............
3.1.2.3.2.2.1.Baroness Minka Schey von Koromla (*1909), m.1933 Karl Hans Strauss
3.1.2.3.2.2.2.Baroness Alix Schey von Koromla (1911-1982), m.1st 1929 Kurt Krahmer (1900-1936), m.2nd 1937 (div 1956) Baron Guy de Rothschild (1909-2007) [issue second marriage see below, 3.10.2.4.2.]
3.1.2.3.2.2.2.1.Lili Krahmer (1930-1996), m.1st 1951 (div 1980) Maurice Rheims (1910-2003), m.2nd Jean Verhamm (*1936)
3.1.2.3.2.2.2.1.1.Bettina Rheims (*1951), m.1st 1971 (div 1977) Pierre Martinet (*1949), m.2nd 1978 (div) Serge Bramly (*1959), m.3rd ...... Coutelle, m.4th 2001 Jean-Michel Darrois
3.1.2.3.2.2.2.1.1.1.Virgile Bramly (*1980)
3.1.2.3.2.2.2.1.2.Louis Rheims (1955-1988), m.1979 Marie-Christine Bouchet (*1954)
3.1.2.3.2.2.2.1.3.Nathalie Rheims (*1959), m.1st 1982 (div) Frédéric Max Botton (*1936), m.2nd 1989 Leo Scheer (*1947)
3.1.2.3.2.2.3.Alexander, Baron Schey von Koromla (*1927)
3.1.2.3.2.3.Baroness Gertrud Schey von Koromla (1891-…), m.1919 Tibor Thuróczy de Alsó-Körösteg et Turócz-Szent-Mihály
3.1.2.3.2.4.Baroness Eva Schey von Koromla (1894-1945), m.1919 Jenö, Baron Weiss von Weiss und Horstenstein (1891-1944)
3.1.2.3.2.4.1.Baroness Maria Weiss von Weiss und Horstenstein (*1920), m.1st 1949 (div 1954) Miklós Dalmady de Dalmad (*1919), m.2nd 1963 Paul Husson (1903-1970)
3.1.2.3.2.4.2.Baroness Enid Weiss von Weiss und Horstenstein (1922), m.1955 Jean Edgard Hennocq (*1912)
3.1.2.3.2.4.3.Baroness Zsófia Weiss von Weiss und Horstenstein (*1924), m.1947 György Nemes (*1911)
3.1.2.3.3.Laura Landauer (1862-1863)
3.1.2.3.4.George Landauer (1863-1943), m.Baroness Henriette von Worms (1875-1966) [see above, 3.1.2.1.3.]
3.1.2.3.5.Gertrude Landauer (1863-1889)
3.1.2.3.6.Laura Landauer (*1865), m.Alfred Joseph Waley (1861-1951)
3.1.2.3.6.1.Harry Waley (1887-1927)
3.1.2.3.6.2.Eric Waley (1891-1953)
3.1.2.3.6.3.Frank Waley (1893-…)
3.1.2.3.7.Emilia Landauer (1867-…)
3.1.2.3.8.Eleonore Landauer (1868-…)
3.1.2.4.Baron Henry de Worms, became 1st Baron Pirbright of Pirbright in 1895 (1840-1903), m.1st 1864 Fanny von Todesco (1846-…), m.2nd 1887 Sarah Phillips (+1914)
3.1.2.4.1.Honourable Alice de Worms (1865-…), m.1st 1886 John Warner (+1891), m.2nd 1892 David Morrison (+1924)
3.1.2.4.1.1.Esther Morrison (1899-…), m.192.. A….. Coates
3.1.2.4.1.1.1.Anita Coates (*1928)
3.1.2.4.1.1.2.David Coates (*1929)
3.1.2.4.1.1.3.Dorothy Coates (*1931)
3.1.2.4.1.1.4.Myrtle Coates (*1932)
3.1.2.4.1.2.Theodora Morrison (1900-…)
3.1.2.4.2.Honourable Dora de Worms (1869-…)
3.1.2.4.3.Honourable Constance de Worms (1875-1963), m.1st 1895 (div 1912) Count Maximilian von Löwenstein-Scharffeneck (1871-1952), m.2nd Vollrath von Alvensleben (1869-…)
3.1.2.4.3.1.Countess Sophie von Löwenstein-Scharffeneck (1896-1978), m.1927 (annulled 1938) Count Arbeno von Attems (1898-1968)
3.1.2.4.3.1.1.Countess Magdalene-Sophie von Attems (*1927), m.1950 Michael Anthony Aylmer, 13th Lord Aylmer (1923-2006)
3.1.2.4.3.1.1.1.Julian Aylmer, 14th Lord Aylmer (*1951), m.1990 Belinda Parker [of the earls of Macclesfield] (*1955)
3.1.2.4.3.1.1.1.1.Honourable Michael Aylmer (*1991)
3.1.2.4.3.1.1.1.2.Honourable Rosemary Aylmer (*1993)
3.1.2.4.3.1.1.2.Honourable Gioia Aylmer (*1953), m.1991 Andrew Shaw
3.1.2.4.3.1.1.2.1.Elizabeth Shaw (*1993)
3.1.2.4.3.1.1.2.2.Imogen Shaw (*1995)
3.1.2.4.3.1.2.Count Ludwig von Attems (*1929), m.1966 Renate Krumbiegel (*1926)
3.1.2.4.3.1.2.1.Count Florian von Attems (*1963)
3.1.2.4.3.2.Countess Franziska von Löwenstein-Scharffeneck (1899-1991), m.1922 Otto Nirenstein, who became Otto Kallir in 1933 (1894-1978)
3.1.2.4.3.2.1.John Kallir (*1923), m.1949 Joyce Rubin (1925-2011)
3.1.2.4.3.2.1.1.Jane Kallir (*1950), m. Gary Cosimini (*1950)
3.1.2.4.3.2.1.2.Barbara Kallir (*1959)
3.1.2.4.3.2.2.Eva Marie Kallir (*1925)
3.1.2.4.3.3.Johannes, Count von Löwenstein-Scharffeneck (1901-1980), m.1st 1923 (div 1958) Emma Rizzoli (1896-…), m.2nd 1959 Henriette Jost (*1908)
3.1.2.4.3.4.Count Leopold von Löwenstein-Scharffeneck (1903-1974), m.1st 1932 (div 1947) Bianca Fischler, Countess von Treuberg (1913-1984), m.2nd 1947 Diana Gollancz (1921-1967)
3.1.2.4.3.4.1.Rupprecht, Count von Löwenstein-Scharffeneck (*1933), m.1957 Josephine Clara Lowry-Corry [of the earls Belmore] (*1931)
3.1.2.4.3.4.1.1.Count Rudolf von Löwenstein-Scharffeneck (*1957)
3.1.2.4.3.4.1.2.Count Konrad von Löwenstein-Scharffeneck (*1958)
3.1.2.4.3.4.1.3.Countess Maria Theodora von Löwenstein-Scharffeneck (*1966), m.1998 Count Manfredi della Gherardesca (*1961)
3.1.2.4.3.4.1.3.1.Count Aliotto della Gherardesca (*2000)
3.1.2.4.3.4.1.3.2.Margherita della Gherardesca (*2002)
3.1.2.4.3.5.Count Hubertus von Löwenstein-Scharffeneck (1906-1984), m.1929 Helga Schuylenburg (1910-2004)
3.1.2.4.3.5.1.Countess Maria-Elisabeth von Löwenstein-Scharffeneck (1939-2007), m. Gernot Renauer
3.1.2.4.3.5.2.Countess Konstanze von Löwenstein-Scharffeneck (*1942), m.1969 (div 1978) Manfred Schmidt-Werthern (*1944)
3.1.2.4.3.5.2.1.Konrad Schmidt-Werthern (*1973), m.2009 Anna-Meike Harms
3.1.2.4.3.5.2.2.Cornelius Schmidt-Werthern (*1974)
3.1.2.4.3.5.3.Count Margarete von Löwenstein-Scharffeneck (*1948), m. Botho von Schwarzkopf
3.1.2.4.3.5.3.1.Antoinette von Schwarzkopf
3.1.2.4.3.5.3.2.Elisabeth von Schwarzkopf
3.1.2.4.3.5.3.3.Georg von Schwarzkopf
3.1.2.4.3.5.3.4.Richard von Schwarzkopf
3.1.2.4.3.5.3.5.Johannes von Schwarzkopf
3.1.2.4.3.5.3.6.Christoph von Schwarzkopf
3.1.3.Gabriel Worms (1802-1881)
3.1.4.Henriette Worms (1803-…), m.1821 Salomon Mayer Schnapper (*1785-1859)
3.1.4.1.Mayer Salomon Arthur Schnapper, became Ritter von Schnapper in 1865
3.1.5.Moses (Moritz) Worms (1805-1867)
3.1.6.Bertha Worms (*1811-…), m.1838 Louis Stein
3.2.Amschel, Baron von Rothschild (1773-1855), m.1796 Eva Hanau (1779-1848)
3.3.Salomon, Baron von Rothschild (1774-1855), m.1800 Caroline Stern (1782-1854)
3.3.1.Anselm, Baron von Rothschild (1803-1874), m.1826 Charlotte Baroness von Rothschild (1807-1859) [see below, 3.4.1]
3.3.1.1.Baron Mayer von Rothschild (1827-1828)
3.3.1.2.Baroness Julie von Rothschild (1830-1907), m.1850 Baron Adolph Carl von Rothschild (1823-1900) [see below, 3.7.3.]
3.3.1.3.Baroness Mathilde von Rothschild (1832-1924), m.1849 Baron Wilhelm Carl von Rothschild (1828-1901) [issue see below, 3.7.4]
3.3.1.4.Baroness Louise von Rothschild (1834-1924), m.1858 Baron Raimondo Franchetti (1829-1905)
3.3.1.5.Nathaniel, Baron von Rothschild (1836-1905)
3.3.1.6.Baron Ferdinand von Rothschild (1839-1898), m.1865 Baroness Evelina von Rothschild (1839-1866) [see below, 3.4.2.2.]
3.3.1.7.Albert, Baron von Rothschild (1844-1911), m.1876 Baroness Bettina de Rothschild (1858-1892) [see below, 3.10.2.1.]
3.3.1.7.1.Georg, Baron von Rothschild (1877-1934)
3.3.1.7.2.Alfons, Baron von Rothschild (1878-1942), m.1912 Clarice Sebag-Montefiore (1894-1967)
3.3.1.7.2.1.Baron Albert von Rothschild (1922-1938)
3.3.1.7.2.2.Baroness Bettina von Rothschild (*1924), m.1943 Matthew James Looram (*1921)
3.3.1.7.2.3.Baroness Gwendoline von Rothschild (1927-1972), m.1948 Roland Henry Hoguet (*1920)
3.3.1.7.3.Ludwig, Baron von Rothschild (1882-1955), m.1946 Countess Hildegarde von Auersperg (1895-1981)
3.3.1.7.4.Eugčne, Baron von Rothschild (1884-1976), m.1st 1925 Cathleen (Kitty) Wolf (1885-1946), m.2nd 1952 Jeanne Stuart (1908-2003)
3.3.1.7.5.Baroness Charlotte von Rothschild (1885-1885)
3.3.1.7.6.Baroness Valentine von Rothschild (1886-1969), m.1911 Baron Sigismund von Springer (1875-1928)
3.3.1.7.7.Baron Oskar von Rothschild (1888-1909)
3.3.1.8.Baroness Alice von Rothschild (1847-1922)
3.3.2.Baroness Betty von Rothschild (1805-1886), m.1824 Baron Jacob James Mayer de Rothschild (1792-1868) [issue see below, 3.10.]
3.4.Baron Nathan Mayer von Rothschild (1777-1836), m.1806 Hannah Barent Cohen (1783-1850)
3.4.1.Baroness Charlotte von Rothschild (1807-1859), m.1826 Baron Anselm Salomon von Rothschild (1803-1874) [issue see above, 3.3.1.]
3.4.2.Baron Lionel von Rothschild (1808-1879), m.1836 Baroness Charlotte von Rothschild (1819-1884) [see below, 3.7.1.]
3.4.2.1.Baroness Leonora von Rothschild (1837-1911), m.1857 Baron Alphonse de Rothschild [of Paris] (1827-1905) [issue see below, 3.10.2.]
3.4.2.2.Baroness Evelina von Rothschild (1839-1866), m.1865 Baron Ferdinand von Rothschild (1839-1898)
3.4.2.3.Sir Nathan Mayer Rothschild, 1st Baron Rothschild, 2nd Baronet [of London] (1840-1915), m.1867 Baroness Emma Louise von Rothschild (1844-1935) [see below, 3.7.2.2.]
3.4.2.3.1.Sir Lionel Walter Rothschild, 2nd Baron Rothschild, 3rd Baronet (1868-1937)
3.4.2.3.1.1.[illegitimate by Maria Barbara Fredenson/Walters] Olga Alice Muriel Walters/Rothschild (1906-1992), m.1st Guy Adams, m.2nd ...... Peitrowoski, m.3rd, m.1981 Sir Richard Francis Roger Yarde-Buller, 4th Baron Churston (1910-1991)
3.4.2.3.1.1.1.Jane Adams (*1931)
3.4.2.3.1.1.2.Joseph William Lionel Adams (*1932)
3.4.2.3.1.1.3.Olga Miriam Rose Peitrowska [a ballet dancer] (*1936), m. Paul Statham [an opera singer]
3.4.2.3.1.1.3.1.Samantha Statham (*1966), m.1996 Hamish Osborn
3.4.2.3.1.1.3.1.1.Jemima Hannah Osborn (*1994)
3.4.2.3.1.1.3.1.2.Naomi Alexandra Osborn (*1996)
3.4.2.3.1.1.3.1.3.Lucy Olga Osborn (*2001)
3.4.2.3.1.1.3.2.Jakob Statham (*1966)
3.4.2.3.1.1.3.3.Joseph Statham (*1966)
3.4.2.3.2.Honourable Charlotte Rothschild (1873-1937), m.1899 Clive Behrens (1871-1935)
3.4.2.3.2.1.Peggy Abigail Behrens (1900-1947), m.1924 Peter Edward Harris
3.4.2.3.2.1.1.Jeremy Harris (*1927)
3.4.2.3.2.2.John Nathaniel Behrens (1903-1935)
3.4.2.3.2.3.William Edward Boaz Behrens (*1908), m.1st 1931 (div 1945) Barbara Annette Abrahams, m.2nd 1946 Dulcie Bella Mocatta
3.4.2.3.2.3.1.Gerald Michael Behrens (*1934), m.1957 Mireille McCormick
3.4.2.3.2.3.1.1.Nicholas Carmichael Behrens (*1959)
3.4.2.3.2.3.1.2.David William Behrens (*1963)
3.4.2.3.2.3.1.3.Joanna Behrens (*1965)
3.4.2.3.2.3.1.4.Sophie Behrens (*1970)
3.4.2.3.2.3.2.Sarah-Jane Peggy Behrens (*1947)
3.4.2.3.2.3.3.Clive Owen John Behrens (*1948), m.1974 Clemency Anne Susan Butler [of the earls of Lanesborough] (*1949)
3.4.2.3.2.3.3.1.Georgina Emily Caroline Behrens (*1976)
3.4.2.3.2.3.3.2.Timothy Edward John Behrens (*1978)
3.4.2.3.2.3.4.Anthony William Behrens (*1950)
3.4.2.3.2.3.5.James Nicholas Edward Behrens (*1956)
3.4.2.3.3.Honourable Charles Rothschild (1877-1923), m.1907 Rozsika Edle von Wertheimstein (1870-1940)
3.4.2.3.3.1.Honourable Miriam Rothschild (*1908), m.1943 (div 1957) George Henry Lane (1915-2010) [plus another son and daughter, who both died young]
3.4.2.3.3.1.1.Mary Rozsika Lane (*1945), m.(div) Kim Parker
3.4.2.3.3.1.1.1.[by Andrew Samuel] Joel Samuel
3.4.2.3.3.1.1.1.[by Andrew Samuel] Lydia Samuel
3.4.2.3.3.1.2.Charles Daniel Lane (*1948)
3.4.2.3.3.1.2.1.[by Carmen Wheatley] Alexander Lane (*1992)
3.4.2.3.3.1.2.2.[by Carmen Wheatley] Olivia Lane (*1996)
3.4.2.3.3.1.3.Charlotte Theresa Lane (*1951)
3.4.2.3.3.1.3.1.[by James Grant] Miriam Grant
3.4.2.3.3.1.3.2.[by James Grant] Naomi Grant
3.4.2.3.3.1.4.Johanna Miriam Lane (*1951)
3.4.2.3.3.2.Honourable Elizabeth Rothschild (1909-1988)
3.4.2.3.3.3.Sir Victor Rothschild, 3rd Baron Rothschild, 4th Baronet (1910-1990), m.1st 1933 (div 1946) Barbara Hutchinson (1911-1989), m.2nd 1946 Teresa (Tess) Mayor (1915-1996)
3.4.2.3.3.3.1.Honourable Sarah Rothschild (*1934), m.1st (div) James Henry, m.2nd ...... Daniel
3.4.2.3.3.3.1.1.Thomas Daniel, m.1993 Emma Purvis
3.4.2.3.3.3.1.2.Sharon Daniel
3.4.2.3.3.3.1.2.1.Jack ......
3.4.2.3.3.3.1.2.2.Patrick ......
3.4.2.3.3.3.2.Sir Jacob Rothschild, 4th Baron Rothschild, 5th Baronet (*1936), m.1961 Serena Mary [of the baronets] Dunn (*1934)
3.4.2.3.3.3.2.1.Honourable Hannah Rothschild (*1962), m, 1994 William Brookfield
3.4.2.3.3.3.2.1.1.Nell Brookfield (*1994)
3.4.2.3.3.3.2.1.2.Clemency Brookfield (*1997)
3.4.2.3.3.3.2.1.3.Rose Brookfield (*1998)
3.4.2.3.3.3.2.2.Honourable Beth Rothschild (*1964), m.1991 Antonio Tomassini
3.4.2.3.3.3.2.2.1.Ferdinand Tomassini (*1992)
3.4.2.3.3.3.2.2.2.Wardi Tomassini (*1994)
3.4.2.3.3.3.2.2.3.Tess Tomassini (*1996)
3.4.2.3.3.3.2.3.Honourable Emily (Emmy) Rothschild (*1967), m.1998 Julian Freeman-Attwood
3.4.2.3.3.3.2.3.1.Ivy Freeman-Attwood (*1999)
3.4.2.3.3.3.2.3.2.Lily Freeman-Attwood (*2002)
3.4.2.3.3.3.2.4.Honourable Nathaniel Rothschild (*1971), m.1995 (div 1997) Annabelle Neilson (*1969)
3.4.2.3.3.3.3.Honourable Miranda Rothschild (*1940), m.1st 1962 Boudjemaa Boumaza (1930-1964), m.2nd 1967 Iain Thomas Watson (*1942)
3.4.2.3.3.3.3.1.Da'ad Boumaza (*ca 1963), m. Baron Patrice von Günzburg (1936-1991)
3.4.2.3.3.3.3.1.1.Baroness Patrice von Günzburg
3.4.2.3.3.3.4.Honourable Emma Rothschild (*1948), m.1991 Amartya Kumar Sen (*1933)
3.4.2.3.3.3.5.Honourable Benjamin Mayor Rothschild (1952-1952)
3.4.2.3.3.3.6.Honourable Victoria Rothschild (*1953), m.1997 Simon Gray (1936-2008)
3.4.2.3.3.3.7.Honourable Amschel Rothschild (1955-1996), m.1981 Anita Patience Guinness (*1957)
3.4.2.3.3.3.7.1.Kate Rothschild (*1982), m.2003 Benjamin Goldsmith (*1980)
3.4.2.3.3.3.7.1.1.Iris Annabel Goldsmith (*2004)
3.4.2.3.3.3.7.1.2.Frank James A. Goldsmith (*2005)
3.4.2.3.3.3.7.1.3.Isaac Benjamin Victor Goldsmith (*2008)
3.4.2.3.3.3.7.2.Alice Rothschild (*1983)
3.4.2.3.3.3.7.3.James Rothschild (*1985)
3.4.2.3.3.4.Honourable Kathleen Rothschild (1913-1990), m.1935 (div 1955) Jules, Baron de Koenigswarter (1904-1995)
3.4.2.3.3.4.1.Baron Patrick de Koenigswarter (*1936), m.1987 Eva Abesamis (*1949)
3.4.2.3.3.4.1.1.Baron David Alexander de Koenigswarter (*1990)
3.4.2.3.3.4.2.Janka de Koenigswarter (*1938)
3.4.2.3.3.4.2.1.[by Clifford Jarves] Steven de Koenigswarter (*1964), m.1986 (div) Barbara Cottrell , m.1994 Katie McCann
3.4.2.3.3.4.2.1.1.Pannonica (Nica) Fabien de Koenigswarter (*1987)
3.4.2.3.3.4.2.1.2.[by second wife] Jonah Thelonious de Koenigswarter (*1995)
3.4.2.3.3.4.3.Berit de Koenigswarter (*1946)
3.4.2.3.3.4.4.Baron Shaun de Koenigswarter (*1948)
3.4.2.3.3.4.5.Kari de Koenigswarter (*1950)
3.4.2.4.Baron Alfred von Rothschild (1842-1918)
3.4.2.4.1.[natural child by Marie Boyer (+1913), wife of Frederick (of the baronets) Wombwell] Almina Wombwell (1877-1969), m.1st 1895 George Herbert, 5th Earl of Carnarvon (1866-1923), m.2nd 1923 Ian Onslow Dennistoun (+1938)
3.4.2.4.1.1.Henry Herbert, 6th Earl of Carnarvon (1898-1987), m.1922 (div 1936) Anne Catharine Wendell, m.2nd 1939 (div 1947) Ottilie Ethel Losch (*1975)
3.4.2.4.1.1.1.Sir Henry Herbert, 7th Earl of Carnarvon (1924-2001), m.1956 Jean Wallop [of the earls of Portsmouth] (*1934)
3.4.2.4.1.1.1.1.George Herbert, 8th Earl of Carnarvon (*1956), m.1st 1989 (div 1998) Jayne Wilby, m.2nd 1999 Fiona Aitken
3.4.2.4.1.1.1.1.1.Honourable Saoirse Herbert (*1991)
3.4.2.4.1.1.1.1.2.Honourable George Herbert, Lord Porchester (*1992)
3.4.2.4.1.1.1.1.3.[by second wife] child
3.4.2.4.1.1.1.2.Honourable Henry Herbert (*1959), m.1992 Francesca Bevan
3.4.2.4.1.1.1.2.1.Chloë Herbert (*1994)
3.4.2.4.1.1.1.2.2.Francesca Herbert (*1995)
3.4.2.4.1.1.1.3.Honourable Carolyn Herbert (*1962), m.1985 John Warren
3.4.2.4.1.1.1.3.1.Jakie Warren (*1986)
3.4.2.4.1.1.1.3.2.Susanna Warren (*1988)
3.4.2.4.1.1.1.3.3.Alexander Edward Warren (*1994)
3.4.2.4.1.1.2.Lady Anne Herbert (*1925), m.1945 Reinier van der Woude
3.4.2.4.1.1.2.1.Michael van der Woude (*1946)
3.4.2.4.1.1.2.2.David van der Woude (*1947)
3.4.2.4.1.1.2.3.Penelope van der Woude (*1952)
3.4.2.4.1.2.Lady Evelyn Herbert (*1901), m.1923 Sir Brograve Beauchamp, 2nd Baronet (1897-1976)
3.4.2.4.1.2.1.Patricia Beauchamp (*1925), m.1949 Michael Leatham (+1992)
3.4.2.4.1.2.1.1.Simon Leatham (*1951), m.1973 Christiana Stein
3.4.2.4.1.2.1.1.1.Anthony Leatham (*1977)
3.4.2.4.1.2.1.1.2.Nicholas Leatham (*1981)
3.4.2.4.1.2.1.2.Edward Leatham (*1953), m.1975 Elizabeth Hardwicke
3.4.2.4.1.2.1.2.1.Evelyn Leatham (*1980)
3.4.2.4.1.2.1.2.2.Alexander Leatham (*1982)
3.4.2.5.Baron Leopold de Rothschild (1845-1917), m.1881 Marie Perugia (1862-1937)
3.4.2.5.1.Lionel Nathan de Rothschild (1882-1942), m.1912 Marie Louise Eugénie Beer (1892-1975)
3.4.2.5.1.1.Rosemary de Rothschild (*1913), m.1st 1934 (div 1942) Honourable Denis Berry [of the viscounts Kelmsley] (1911-1983), m.2nd 1942 John Seys (1914-1989)
3.4.2.5.1.1.1.Barbara Berry (*1935), m.1954 (div 1983) Alexander Gilmour [of the baronets Gilmour] (*1931)
3.4.2.5.1.1.1.1.Lucinda Gilmour (*1956), m.1st 1981 (div 1989) Robert Llewellyn [of the baronets Llewellyn] (*1952), m.2nd 1989 Adrian Burns
3.4.2.5.1.1.1.1.1.Dominic Llewellyn (*1984)
3.4.2.5.1.1.1.1.2.Zara Llewellyn (*1986)
3.4.2.5.1.1.1.1.3.Jamie Burns (*1991)
3.4.2.5.1.1.1.2.Rory Gilmour (*1958)
3.4.2.5.1.1.1.3.Christian Gilmour (*1970), m.1992 Alexandra Wolsey
3.4.2.5.1.1.2.Susan Berry (1938-1989[?]), m.1963 (div 1978) Sir Christopher Harding, m.2nd 1989 Raymond Muir
3.4.2.5.1.1.2.1.Rupert Harding (*1965)
3.4.2.5.1.1.2.2.Louise Harding (*1966)
3.4.2.5.1.1.3.David Seys (*1947), m.1978 Nicola Baird
3.4.2.5.1.1.3.1.Alexander Seys (*1980)
3.4.2.5.1.1.3.2.Philip Seys (*1984), engaged 2012 to Olivia Barry-Walsh
3.4.2.5.1.2.Edmund de Rothschild (1916-2009), m.1st 1948 Elizabeth Lentner (1923-1980), m.2nd 1982 Anne Kitching (*1921)
3.4.2.5.1.2.1.Katherine de Rothschild (*1949), m.1971 Marcus Agius (*1946)
3.4.2.5.1.2.1.1.Marie-Louise Agius (*1977)
3.4.2.5.1.2.1.2.Lara Agius (*1980), m.2010 Samuel Smith-Bosanquet (*1980)
3.4.2.5.1.2.2.Nicholas de Rothschild (*1951), m.1985 Caroline Darvall (*1955)
3.4.2.5.1.2.2.1.Chloë Rothschild (*1990)
3.4.2.5.1.2.3.Lionel de Rothschild (*1955), m.1991 Louise Williams (*1955)
3.4.2.5.1.2.3.1.Elizabeth de Rothschild (*1992)
3.4.2.5.1.2.3.2.Leopold de Rothschild (*1994)
3.4.2.5.1.2.3.3.Amschel de Rothschild (*1995)
3.4.2.5.1.2.4.Charlotte de Rothschild (*1955), m.1990 Nigel Brown (*1936)
3.4.2.5.1.3.Naomi de Rothschild (1920-2007), m.1st 1941 Jean-Pierre Reinach (1915-1942), m.2nd 1947 Bertrand Goldschmidt (*1912)
3.4.2.5.1.3.1.Jocelyne Reinach (*1942), m.1965 Claude Brice
3.4.2.5.1.3.1.1.Anne Brice (*1965, m.1998 Felix Doissart
3.4.2.5.1.3.1.1.1.Arthur Doissart (*1997)
3.4.2.5.1.3.1.1.2.Theodor Doissart (*1997)
3.4.2.5.1.3.1.1.3.Ulysse Doissart (*1998)
3.4.2.5.1.3.1.2.Thomas Brice (*1967)
3.4.2.5.1.3.2.Paul Goldschmidt (*1952), m.1st 1982 (div 1997) Cynthia Hampton, m.2nd 1998 Aline Guichard
3.4.2.5.1.3.2.1.Olivia Goldschmidt (*1983)
3.4.2.5.1.3.2.2.Mathilde Goldschmidt (*1985)
3.4.2.5.1.3.3.Emma Goldschmidt (*1955), m.1987 David Machover
3.4.2.5.1.3.3.1.Edouard Machover (*1986)
3.4.2.5.1.3.3.2.Philippe Machover (*1987)
3.4.2.5.1.3.3.3.Louise Machover (*1990)
3.4.2.5.1.4.Leopold de Rothschild (1927-2012)
3.4.2.5.2.Evelyn de Rothschild (1886-1917)
3.4.2.5.3.Anthony de Rothschild (1887-1961), m.1926 Yvonne Cahen d'Anvers (1899-1977)
3.4.2.5.3.1.Renée de Rothschild (*1927), m.1955 Peter Robeson (*1929)
3.4.2.5.3.2.Anne de Rothschild (1930-1971)
3.4.2.5.3.3.Sir Evelyn de Rothschild (*1931), m.1st 1966 (div 1971) Jeannette Bishop (1940-1981), m.2nd 1973 (div) Victoria Schott (*1949), m.3rd 2000 Lynn ……
3.4.2.5.3.3.1.Jessica de Rothschild (*1974), m.2010 Sacha Gervasi
3.4.2.5.3.3.2.Anthony de Rothschild (*1977), engaged 2005 to Tania Streker
3.4.2.5.3.3.3.David de Rothschild (*1978)
3.4.3.Baron Sir Anthony de Rothschild, 1st Baronet (1810-1876), m.1840 Louise Montefiore (1821-1910) [see below, 3.9.4.]
3.4.3.1.Baroness Constance de Rothschild (1843-1931), m.1877 Cyril Flower, 1st Baron Battersea (1843-1907)
3.4.3.2.Baroness Annie de Rothschild (1844-1926), m.1873 Honourable Eliot Yorke [of the earls of Hardwicke] (1843-1878)
3.4.4.Baron Nathaniel de Rothschild (1812-1870), m.1842 Baroness Charlotte de Rothschild (1825-1899) [see below, 3.10.1]
3.4.4.1.Baroness Nathalie de Rothschild (1843-1943)
3.4.4.2.Baron Nathan de Rothschild (1844-1884), m.1871 Baroness Laura von Rothschild (1847-1931) [see below, 3.7.2.4.]
3.4.4.2.1.Baron Henri de Rothschild (1872-1946), m.1895 Mathilde von Weissweiller (1872-1926)
3.4.4.2.1.1.Baron James-Henri de Rothschild (1896-1984), m.1st 1923 Claude Dupont (1904-1964), m.2nd 1966 Yvette Choquet (*1939)
3.4.4.2.1.1.1.Baroness Nicole de Rothschild [the actress Nicole Stephane] (1923-2007)
3.4.4.2.1.1.2.Baroness Monique de Rothschild (*1925), m.1st 1945 (div) Jean-François Drach (*1924), m.2nd 1950 Georges Halphen (*1913) [She has eight grandchildren and one great-grandchild.]
3.4.4.2.1.1.2.1.Bettina Drach (*1946)
3.4.4.2.1.1.2.2.Alain Drach (*1948)
3.4.4.2.1.2.Baroness Nadine de Rothschild (1898-1958), m.1919 Adrien Thierry (1885-1961)
3.4.4.2.1.2.1.Jacques Thierry
3.4.4.2.1.2.2.Marie Claude Thierry, m. …… Huber-Forestier
3.4.4.2.1.2.3.Hubert Thierry
3.4.4.2.1.3.Baron Philippe de Rothschild (1902-1988), m.1st 1935 Elisabeth Pelletier de Chambure (1902-1945), m.2nd 1954 Pauline Fairfax Potter (1908-1976)
3.4.4.2.1.3.1.Baroness Philippine de Rothschild (*1935), m.1961 (div) Jacques Sereys (*1928)
3.4.4.2.1.3.1.1.Camille Sereys, m.1st Bertrand Coty, m.2nd Eric Ögren
3.4.4.2.1.3.1.1.1.David Coty (*1986)
3.4.4.2.1.3.1.1.2.Charlotte Ögren (*1992)
3.4.4.2.1.3.1.1.3.Marie Ögren
3.4.4.2.1.3.1.2.Philippe Sereys de Rothschild, m. Catherine ……
3.4.4.2.1.3.1.2.1.Léonore Sereys de Rothschild (*1991)
3.4.4.2.1.3.1.2.2.Mathilde Sereys de Rothschild (*1994)
3.4.4.2.1.3.1.2.3.Nathan Sereys de Rothschild
3.4.4.2.1.3.1.3.Julien Sereys
3.4.4.2.1.3.2.Baron Charles de Rothschild (1937-1937)
3.4.4.2.2.Baron Arthur de Rothschild (1874-…)
3.4.4.2.3.Baroness Jeanne de Rothschild (1874-1929), m.1896 Barone Abram David Leonino (1867-1911)
3.4.4.3.Baron Mayer Albert de Rothschild (1846-1850)
3.4.4.4.Baron Arthur de Rothschild (1851-1903)
3.4.5.Baroness Hannah Mayer de Rothschild (1815-1864), m.1839 Honourable Henry Fitzroy [of the Barons Southampton] (1807-1859)
3.4.5.1.Caroline Fitzroy (+1912), m.1864 Sir Coutts Lindsay, 2nd Baronet (1824-1912)
3.4.5.1.1.Harriet Lindsay (1865-1946), m.1897 Thomas Selby Henrey (+1941)
3.4.5.1.2.Anne Lindsay (1868-1955), m.1917 George Hegarty Ramsay
3.4.5.2.Arthur Fitzroy (1842-1858)
3.4.6.Baron Mayer Amschel von Rothschild (1818-1874), m.1850 Juliana Cohen (1831-1877)
3.4.6.1.Baroness Hannah von Rothschild (1851-1890), m.1878 Sir Archibald Primrose, 5th Earl of Rosebery (1847-1929)
3.4.6.1.1.Lady Sybil Primrose (1979-1955), m.1903 Sir Charles Grant (1877-1950)
3.4.6.1.1.1.Charles Grant, became Grant of Cotes in 1959 (1903-1972), m.1st 1926 Mary Young (+1930), m.2nd 1933 (div 1943) Pamela Wellesley [of the dukes of Wellington] (1912-1987), m.3rd 1946 Sybil Barbara [of the baronets] Farquhar (*1909)
3.4.6.1.1.1.1.Antony Grant (*1934)
3.4.6.1.1.1.2.Louise Grant (1936-1942)
3.4.6.1.2.Lady Margaret Primrose (1881-1967), m.1899 Robert Crewe-Milnes, 1st Marquess of Crewe (1858-1945)
3.4.6.1.2.1.Lady Mary Crewe-Milnes (*1915), m.1935 (div 1953) George Innes-Ker, 9th Duke of Roxburghe (1913-1974)
3.4.6.1.3.Sir Albert Primrose, 6th Earl of Rosebery (1882-1974), m.1st 1909 (div 1919) Lady Dorothy Grosvenor [of the dukes of Westminster] (1890-1966), m.2nd 1924 Honourable Eva Bruce [of the lords Aberdare of Duffryn] (1892-1987)
3.4.6.1.3.1.Archibald Primrose, Lord Dalmeny (1910-1931)
3.4.6.1.3.2.Lady Helen Primrose (*1913), m.1933 Honourable Hugh Smith [of the barons Bicester] (1910-1978)
3.4.6.1.3.2.1.George Smith (*1934), m.1st 1962 (div 1965) June Foster-Towne, m.2nd 1966 Susan Goodfellow
3.4.6.1.3.2.1.1.Charles Smith (*1963)
3.4.6.1.3.2.1.2.Sarah Smith (1968-1995)
3.4.6.1.3.2.1.3.Amanda Smith (*1972)
3.4.6.1.3.2.2.Sarah Smith (*1939), m.1960 (div 1991) Alexander James Macdonald-Buchanan (*1931)
3.4.6.1.3.2.2.1.Hugh James Macdonald-Buchanan (*1961), m. Emma L.Wakefield
3.4.6.1.3.2.2.1.1.Hector Hugh John Macdonald-Buchanan (*2004)
3.4.6.1.3.2.2.1.2.Matilda Jessica Helen Macdonald-Buchanan (*2006)
3.4.6.1.3.2.2.2.James Macdonald-Buchanan (*1963), m.1996 Julia Crossley (*1960
3.4.6.1.3.2.2.1.Angus Macdonald-Buchanan (*1997
3.4.6.1.3.2.2.3.Nicholas Macdonald-Buchanan (*1967), m.1996 Vanessa Gates
3.4.6.1.3.2.2.3.1.Archie Macdonald-Buchanan (*1998)
3.4.6.1.3.2.2.4.Charles Macdonald-Buchanan (*1970)
3.4.6.1.3.3.Sir Neil Archibald Primrose, 7th Earl of Rosebery (*1929), m.1955 Deirdre Reid (*1931)
3.4.6.1.3.3.1.Lady Lucy Primrose (*1955), m.1976 Charles Garton
3.4.6.1.3.3.1.1.Camilla Garton (*1982)
3.4.6.1.3.3.1.2.James Garton (*1986)
3.4.6.1.3.3.2.Lady Jane Primrose (*1960), m.1989 Michael Kaplan
3.4.6.1.3.3.2.1.Felix Kaplan (*1991)
3.4.6.1.3.3.3.Lady Emma Primrose (*1962), m.1984 William Lamarque
3.4.6.1.3.3.3.1.Victor Lamarque (*1986)
3.4.6.1.3.3.3.2.Francesca Lamarque (*1988)
3.4.6.1.3.3.4.Lady Caroline Primrose (*1964)
3.4.6.1.3.3.5.Harry Primrose, Lord Dalmeny (*1967), m.1994 Caroline Daglish
3.4.6.1.3.3.5.1.Honourable Marina Primrose (*2002)
3.4.6.1.3.3.5.2.Honourable Lavinia Primrose (*2003)
3.4.6.1.3.3.5.3.Honourable Delphi Primrose (*2003)
3.4.6.1.3.3.5.4.Honourable Celeste Primrose (*2003)
3.4.6.1.3.3.5.5.Honourable Albert Caspian Harry (*2005)
3.4.6.1.3.4.Lady Mary Primrose (1935-1935)
3.4.6.1.4.Honourable Neil Primrose (1882-1917), m.1915 Lady Victoria Stanley [of the earls of Derby] (1892-1927)
3.4.6.1.4.1.Ruth Primrose (1916-1989), m.1936 Charles Wood, 2nd Earl of Halifax (1912-1980)
3.4.6.1.4.1.1.Lady Caroline Wood (*1937), m.1st 1958 (div 1970) Randle Feilden, m.2nd 1970 John Gosling
3.4.6.1.4.1.1.1.Virginia Feilden (1959-1994)
3.4.6.1.4.1.1.2.Randle Feilden (*1961)
3.4.6.1.4.1.1.3.Fiona Feilden (*1965), m.1991 James Bryant
3.4.6.1.4.1.1.3.1.Sarah Bryant (*1993)
3.4.6.1.4.1.1.3.2.Rebecca Bryant (*1995)
3.4.6.1.4.1.1.3.3.Thomas Bryant (*1997)
3.4.6.1.4.1.2.Lady Susan Wood (*1938), m.1959 Ian Watson
3.4.6.1.4.1.2.1.David Watson (*1960)
3.4.6.1.4.1.2.2.Richard Watson (*1962), m.1990 Henrietta Butterwick
3.4.6.1.4.1.2.2.1.Isabella Watson (*1993)
3.4.6.1.4.1.2.2.2.William Watson (*1995)
3.4.6.1.4.1.2.2.3.Eliza Watson (*1995)
3.4.6.1.4.1.3.Edward Wood, 3rd Earl of Halifax (*1944), m.1976 Camilla Younger
3.4.6.1.4.1.3.1.James Wood, Lord Irwin (*1977), m.2006 Georgia Clarkson
3.4.6.1.4.1.3.1.1.Honourable Rex Patrick Wood (*2010)
3.4.6.1.4.1.3.2.Lady Joanna Wood (*1980)
3.4.7.Baroness Louise von Rothschild (1820-1894), m.1842 Baron Mayer Carl von Rothschild (1820-1886) [issue see below, 3.7.2.]
3.5.Isabella Rothschild (1781-1861), m.1802 Bernhard Juda Sichel (1780-1862)
3.6.Babette Rothschild (1784-1869), m.1808 Siegmund Leopold Beyfus (1786-1845) Kinderen:
3.6.1.Sophie Beyfus, m.Ernst Springer
3.6.2.Charlotte Beyfus, m.Abraham Oppenheim
3.6.3.Henriette Beyfus, m.1836 Jordan von Haber
3.6.4.Julie Beyfus, m.1840 Maximilian von Haber
3.6.5.Mayer Sigmund Beyfus (1825-…)
3.7.Baron Karl Mayer von Rothschild (1788-1855), m.1818 Adelheid Herz (1800-1853)
3.7.1.Charlotte Baroness von Rothschild (1819-1884), m.1836 Baron Lionel von Rothschild (1808-1879) [issue see above, 3.4.2.]
3.7.2.Carl Baron von Rothschild (1820-1886), m.1842 Luise Baroness von Rothschild (1820-1894) [see above, 3.4.7]
3.7.2.1.Baroness Adčle von Rothschild (1843-1922), m.1862 Baron Salomon de Rothschild (1835-1864) [issue see below, 3.10.4.]
3.7.2.2.Baroness Emma Louise von Rothschild (1844-1935), m.1867 Sir Nathan Mayer von Rothschild, 1st Baron Rothschild, 2nd Baronet [of London] [issue see above, 3.4.2.3.]
3.7.2.3.Baroness Clementine Henriette von Rothschild (1845-1865)
3.7.2.4.Baroness Laura von Rothschild (1847-1931), m.1871 Baron Nathan von Rothschild (1844-1881) [issue see above, 3.4.4.2.]
3.7.2.5.Baroness Hannah von Rothschild (1850-1892)
3.7.2.6.Baroness Margaretha von Rothschild (1855-1905), m.1878 Agénor, Duke de Gramont (1851-1925)
3.7.2.6.1.Armand, Duke de Gramont (1879-1962), m.1904 Elaine Greffulhe (1882-1958)
3.7.2.6.1.1.Antoine, Duke de Gramont (*1907), m.1949 Odile Sublet d'Heudincourt de Lénoncourt (1914-1994)
3.7.2.6.1.1.1.Antoine, Duke de Gramont (*1951), m.2003 Catherine Forget (*1956)
3.7.2.6.1.1.1.1.Antoine de Gramont, Duke de Guiche (*2008)
3.7.2.6.1.2.Count Henri de Gramont (1909-1994), m.1939 Elisabeth Meunier de Houssoy (*1914)
3.7.2.6.1.2.1.Count Alain de Gramont (1940-1952)
3.7.2.6.1.2.2.Diane de Gramont (*1941), m.1960 Count Edouard de Cossé-Brissac (*1929)
3.7.2.6.1.2.2.1.Anne de Cossé-Brissac (*1962), m.1983 Count Patrice Lombard de Buffičres de Rambuteau (*1960)
3.7.2.6.1.2.2.1.1.Cordélia Lombard de Buffičres de Rambuteau (*1997)
3.7.2.6.1.2.2.1.2.Louise Lombard de Buffičres de Rambuteau (*1999)
3.7.2.6.1.2.2.2.Count Henri de Cossé-Brissac (*1963), m.1996 Lucile Cornet-Vernet (*1968)
3.7.2.6.1.2.2.2.1.Count Côme de Cossé-Brissac (*1998)
3.7.2.6.1.2.2.2.2.Count Eloi de Cossé-Brissac (*1999)
3.7.2.6.1.2.2.3.Count Philippe de Cossé-Brissac (*1966), m.1998 Cécile Lannes de Montebello (*1971)
3.7.2.6.1.2.2.3.1.Count Charles de Cossé-Brissac (*1999)
3.7.2.6.1.2.2.3.2.Alix de Cossé-Brissac (*2001)
3.7.2.6.1.2.2.3.3.Count Adrien de Cossé-Brissac (*2005)
3.7.2.6.1.2.2.3.4.Count Victor de Cossé-Brissac (*2008)
3.7.2.6.1.2.2.4.Count Armand de Cossé-Brissac (*1967), m.2002 Cécile Marie Béatrice Diquéro (*1968)
3.7.2.6.1.2.2.4.1.Flore de Cossé-Brissac (*2004)
3.7.2.6.1.3.Count Jean de Gramont (1909-1984), m.1941 Ghislaine Meunier du Houssoy (1920-1998)
3.7.2.6.1.3.1.Claire de Gramont (*1946), m.1st 1972 (div 1979) Jean-Pierre Mahot de La Quérantonnais (1946-2003), m.2nd 1981 Gerald Shea (*1942) [ISSUE FROM SECOND MARRIAGE ALSO]
3.7.2.6.1.3.1.1.Pénélope Mahot de La Quérantonnais (*1975), m. Théo ......
3.7.2.6.1.3.2.Count Guy de Gramont (*1947), m.1982 Patricia Clark (*1954)
3.7.2.6.1.3.2.1.Elisabeth de Gramont (*1984)
3.7.2.6.1.3.2.2.Alix de Gramont (*1993)
3.7.2.6.1.3.3.Isabelle de Gramont (*25 Aug 1949), m.1974 Aymar Dor de Lastours (*1929)
3.7.2.6.1.3.3.1.Colombe Dor de Lastours (*1975)
3.7.2.6.1.3.3.2.Victoire Dor de Lastours (*1977)
3.7.2.6.1.3.4.Laure de Gramont (*1956), m.1987 (div) Jorge Virgili y Maidique (*1958)
3.7.2.6.1.4.Count Charles de Gramont (1911-1976), m.1966 (div) Sermin Baras (*1924)
3.7.2.6.1.5.Corisande de Gramont (1920-1980), m.1946 (div 1965) Count Jean-Louis de Maigret (*1916)
3.7.2.6.1.5.1.Count Armand-Ghislain de Maigret (*1946), m.Thérčse de Clermont-Tonnerre (*1946)
3.7.2.6.1.5.1.1.Count Alexis de Maigret (*1976)
3.7.2.6.2.Corisande de Gramont (1880-1977), m.1901 Hélie, Marquis de Noailles (1871-1932)
3.7.2.6.2.1.Marie-Christine de Noailles (1902-1963), m.1923 Jean, Marquis de Pracomtal (1891-1970)
3.7.2.6.2.1.1.Arnaud, Marquis de Pracomtal (*1925)
3.7.2.6.2.1.2.Bonne de Pracomtal (*1932), m.1st 1952 (div) Adrien, [Roman] Count Balny d'Avricourt (*1929), m.2nd 1972 (div) Jean Claude Farjas (*1924)
3.7.2.6.2.1.2.1.Christian Balny d'Avricourt (*1963)
3.7.2.6.2.2.François, Duke de Noailles (1905-2009), m.1936 Charlotte de Caumont La Force (1917-2002)
3.7.2.6.2.2.1.Hélie, Duke de Noailles (*1943), m.1972 Nadčge Gonin (*1945)
3.7.2.6.2.2.1.1.Julie de Noailles (*1972)
3.7.2.6.2.2.1.2.Marie-Alicia de Noailles (*1975), m.2010 Nicolas Lhermitte
3.7.2.6.2.2.1.3.Emmanuel de Noailles, Duke d'Ayen (*1983)
3.7.2.6.3.Count Louis-René de Gramont (1883-1963), m.1916 Antoinette de Rochechouart de Mortemart (1893-1972)
3.7.2.6.3.1.Count Philippe de Gramont (1917-1940)
3.7.2.6.3.2.Marguerite de Gramont (1920-1998), m.1952 Baron Philippe von Günzburg (*1904) [ISSUE (extinct)]
3.7.2.6.3.3.Count René de Gramont (*1927), m.1958 Laure de Cassagnes de Beaufort de Miramon de Fitzjames (*1937)
3.7.2.6.3.3.1.Count Arnaud de Gramont (*1960), m.1987 Florence de Nervo (*1966)
3.7.2.6.3.3.1.1.Léa de Gramont (*1994)
3.7.2.6.3.3.2.Sylvie de Gramont (*1961), m.1983 Count Jean de Quatrebarbes (*1960)
3.7.2.6.3.3.2.1.Laure de Quatrebarbes (*1988)
3.7.2.6.3.3.2.2.Claire de Quatrebarbes (1990-1990)
3.7.2.6.3.3.2.3.Count Philippe de Quatrebarbes (*1992)
3.7.2.6.3.3.2.4.Sophie de Quatrebarbes (*1996)
3.7.2.6.3.3.2.5.Count Mathieu de Quatrebarbes (*1996)
3.7.2.6.3.4.Count François de Gramont (1931-1955)
3.7.2.7.Bertha Baroness von Rothschild (1862-1903), m.1882 Alexandre Berthier, Prince de Wagram (1836-1911)
3.7.2.7.1.Alexandre Berthier, Prince de Wagram (1883-1918)
3.7.2.7.1.1.[illegitimate by Marie-Louise Salivas] Monique Berthier de Wagram (1914-2000), m.1st 1933 (div 1946) Pedro Eyzaguirre del Carril (*1914), m.2nd 1947 (div 1967) Pedro Eyzaguirre del Carril (*1914), m.3rd 1980 Christian Dufaure (1908-1982)
3.7.2.7.2.Elisabeth Berthier de Wagram (1885-1960), m.1904 Henri, Prince de La Tour d'Auvergne-Lauraguais (1876-1914)
3.7.2.7.2.1.Godefroy, Prince de La Tour d'Auvergne-Lauraguais (1905-1955), m.1926 Princess Manuela de Broglie (1908-1970)
3.7.2.7.2.2.Charles, Prince de La Tour d'Auvergne-Lauraguais (1911-1993), m.1938 Renée Oster (*1919)
3.7.2.7.2.2.1.Georges-Henri, Prince de La Tour d'Auvergne-Lauraguais (1939-1997), m.1967 Marie-Solange Picot de Moras d'Aligny (*1943)
3.7.2.7.2.2.1.1.Princess Arielle de La Tour d'Auvergne-Lauraguais (*1967)
3.7.2.7.2.2.1.2.Princess Alexandra de La Tour d'Auvergne-Lauraguais (*1973), m.1994 Vicomte Hubert de Biolley (*1966)
3.7.2.7.2.2.1.2.1.Jonkvrouw Blanche de Biolley (*1999)
3.7.2.7.2.2.1.2.2.Jonkvrouw Aliénor de Biolley (*2000)
3.7.2.7.2.2.2.Prince Alexandre de La Tour d'Auvergne-Lauraguais (*1941), m.1968 Flavia Roccatagliata Ghersa (*1946)
3.7.2.7.2.2.2.1.Prince Charles-Alexandre de La Tour d'Auvergne-Lauraguais (*1970), m.1998 Esperanza Socas Beccar (*1973)
3.7.2.7.2.2.2.2.Princess Andréa de La Tour d'Auvergne-Lauraguais (*1972), m.1998 Ignacio Benguria (*1968)
3.7.2.7.2.2.2.3.Prince Jean-Michel de La Tour d'Auvergne-Lauraguais (*1973)
3.7.2.7.2.2.3.Princess Elisabeth de La Tour d'Auvergne-Lauraguais (*1942), m.1964 Bernardo Perret (*1937)
3.7.2.7.2.2.3.1.Patrick Perret (*1965), m.1995 Virginia Born (*1968)
3.7.2.7.2.2.3.1.1.Sabrina Perret (*1999)
3.7.2.7.2.2.3.2.Alexandre Perret (*1966), m.1991 Valentina Ortelli (*1968)
3.7.2.7.2.2.3.2.1.Félix Perret (*1994)
3.7.2.7.2.2.3.2.2.Santiago Perret (*1998)
3.7.2.7.2.2.3.3.Christian Perret (*1971), m.1996 María Stewart-Harris (*1973)
3.7.2.7.2.2.3.3.1.Carolina Perret (*1998)
3.7.2.7.2.2.4.Prince Bernard de La Tour d'Auvergne-Lauraguais (*1944), m.1967 Donatella Ferrante (*1944)
3.7.2.7.2.2.4.1.Princess Nathalie de La Tour d'Auvergne-Lauraguais (*1967), m. Jean-François Ducrest (*1963)
3.7.2.7.2.2.4.1.1.Gustave Ducrest (*1999)
3.7.2.7.2.2.4.2.Princess Agnčs de La Tour d'Auvergne-Lauraguais (*1972)
3.7.2.7.2.2.5.Prince Edouard de La Tour d'Auvergne-Lauraguais (*1949), m.1973 Marina Lacroze (*1951)
3.7.2.7.2.2.5.1.Princess Elisabeth de La Tour d'Auvergne-Lauraguais (*1978)
3.7.2.7.2.2.5.2.Prince Edouard de La Tour d'Auvergne-Lauraguais
3.7.2.7.3.Marguerite Berthier de Wagram (1887-1966), m.1905 Prince Jacques de Broglie (1878-1974)
3.7.2.7.3.1.Princess Diane de Broglie (1907-1987), m.1930 Napoléon Lannes, Duke de Montebello (1903-1988)
3.7.2.7.3.1.1.Marguerite Lannes de Montebello (*1931), m.1955 Mathieu Diesse (*1926)
3.7.2.7.3.1.2.Maurice Lannes, Duke de Montebello (*1939), m.1971 Christina Meyerratken (*1937)
3.7.2.7.3.1.2.1.Jean-Michel Lannes, Marquis de Montebello (1972-2004)
3.7.2.7.3.1.2.2.Benoît Lannes, Marquis de Montebello (*1973)
3.7.2.7.3.1.2.3.Emmanuella Lannes de Montebello (*1975), m.2006 Laurent Colnat
3.7.2.7.3.1.2.3.1.Apolline Colnat (*2008)
3.7.2.7.3.1.2.4.Desirée Lannes de Montebello (*1976)
3.7.2.7.3.1.3.Count Charles-Emmanuel Lannes de Montebello (*1942)
3.7.2.7.3.2.Prince Philippe de Broglie (1909-1980), m.1st 1940/1941 Beatrice Lambe (1903-1962), m.2nd 1972 Eliane de Chauveau Ducos (*1921)
3.7.2.7.3.3.Princess Béatrice de Broglie (*1913)
3.7.2.7.3.4.Princess Elisabeth de Broglie (*1920)
3.7.3.Baron Adolph von Rothschild (1823-1900), m.1850 Baroness Julie von Rothschild (1830-1907) [see above, 3.3.1.2.]
3.7.4.Baron Wilhelm von Rothschild (1828-1901), m.1849 Baroness Mathilde von Rothschild (1832-1924) [see above, 3.3.1.3.]
3.7.4.1.Baroness Georgine von Rothschild (1851-1869)
3.7.4.2.Baroness Adelheid von Rothschild (1853-1935), m.1877 Baron Edmond de Rothschild (1845-1934) [issue see below, 3.10.5.]
3.7.4.3.Baroness Minna Caroline von Rothschild (1857-1903), m.1878 Maximilian Goldschmidt, became Baron von Goldschmidt-Rothschild in 1903/1907 (1843-1940)
3.7.4.3.1.Albert, Baron von Goldschmidt-Rothschild (1879-1941), m.1st 1910 (div 1919) Baroness Miriam de Rothschild (1884-1965) [see below, 3.10.5.3.], m.2nd 1922 Marie Helene Schuster-Burckhardt (*1902)
3.7.4.3.1.1.Lucie Antoinette von Goldschmidt-Rothschild (*1923), m. …… Burki
3.7.4.3.1.1.1.Marion Burki (*1952), m. François Reber
3.7.4.3.1.1.1.1.Noémie Reber (*1983)
3.7.4.3.1.1.1.2.Simon Reber (*1986)
3.7.4.3.1.1.2.Sonia Burki (*1955), m. Philippe Girardin
3.7.4.3.1.1.2.1.Alexis Girardin (*1986)
3.7.4.3.1.1.2.2.Etienne Girardin (*1989)
3.7.4.3.1.1.3.Philipp Burki, m. Véronique ……
3.7.4.3.1.1.3.1.Marie Burki (*1988)
3.7.4.3.1.1.3.2.Aline Burki (*1991)
3.7.4.3.1.1.3.3.Pierre Burki (*1993)
3.7.4.3.1.2.Karl Maximilian, Baron von Goldschmidt-Rothschild (1925-1963)
3.7.4.3.1.3.Mathilde Maria von Goldschmidt-Rothschild (1927-…), m.1st 1947 (div) Paul Froidevaux, m.2nd 1955 (div 1961) Hans Werner Krug (*1921)
3.7.4.3.1.3.1.Jean-Paul Froidevaux (*1948), m. Anne McGill (*1958)
3.7.4.3.1.3.1.1.Daniel Froidevaux (*1980)
3.7.4.3.1.3.1.2.Anouk Froidevaux (*1984)
3.7.4.3.1.3.2.Peter Krug (*1956), m. Béatrice Delaloye (*1959)
3.7.4.3.1.3.2.1.daughter
3.7.4.3.1.4.Nadine Minka von Goldschmidt-Rothschild (*1927), m. Hans Mauthner von Bresslern und Sternau (*1920)
3.7.4.3.2.Rudolph von Goldschmidt-Rothschild (1881-1962), m.1st 1912 (div) Jonkvrouw Betty Lambert (1894-1969) [see below, 3.10.3.2.3.], m.2nd 1923 Maria Anna von Friedländer-Fuld (*1892) [m.1st John Mitford, m.2nd Richard von Kühlmann, former German Minister of Foreign Affairs (1873-1948)]
3.7.4.3.2.1.Ferdinand, Baron von Goldschmidt-Rothschild (1913-1976), m. Isotta Giachi (1921-2001)
3.7.4.3.2.1.1.Natalia von Goldschmidt-Rothschild, m. Ulrich Pavel (*1940)
3.7.4.3.2.1.1.1.Yara Pavel (*1982)
3.7.4.3.2.1.1.2.Selina Pavel (*1984)
3.7.4.3.2.1.2.Bettina Emanuela Barbara Renee von Goldschmidt-Rothschild (*1946), m.1976 (div 1983) Ian Meredith Hughes (*1940)
3.7.4.3.2.1.2.1.Jeremy Maximillian Arthur Hughes (*1976)
3.7.4.3.2.1.2.2.David Charles Llewellyn Hughes (*1979)
3.7.4.3.2.2.Alexis, Baron von Goldschmidt-Rothschild (1917-…), m. Jacqueline de Graffenried-Villars (1927-2002)
3.7.4.3.2.2.1.Patricia von Goldschmidt-Rothschild (*1949), m.1974 (div 1974) Filippo Gallian (*1944), m.2nd Christian Kollbrunner (*1942)
3.7.4.3.2.2.2.Cyril, Baron von Goldschmidt-Rothschild (*1953), m. Marcia Marcelino (*1962)
3.7.4.3.2.2.2.1.James von Goldschmidt-Rothschild (*1994)
3.7.4.3.2.2.2.2.Alexis von Goldschmidt-Rothschild
3.7.4.3.2.2.2.3.Sarah von Goldschmidt-Rothschild
3.7.4.3.2.2.3.Henriette von Goldschmidt-Rothschild (*1954), m.1981 Georges Huber (*1941)
3.7.4.3.2.2.3.1.Olivia Huber (*1983)
3.7.4.3.2.2.3.2.Christophe Huber (*1984)
3.7.4.3.2.3.Gilbert de Goldschmidt-Rothschild (1915-2010), m.1st 1951 (div) Jeannine Petit (*1927), m.2nd 1958 (div 1973) France Roche (*1921), m.3rd 1974 France-Anne Motte (*1941)
3.7.4.3.2.3.1.Frédéric de Goldschmidt-Rothschild (*1959), m.1990 Véronique Demarcin (*1958)
3.7.4.3.2.3.1.1.Alix de Goldschmidt-Rothschild (*1993)
3.7.4.3.2.3.1.2.Leonor de Goldschmidt-Rothschild (*1996)
3.7.4.3.2.3.2.Sarah de Goldschmidt-Rothschild (*1975), m.2002 Jérôme Stern
3.7.4.3.2.3.2.1.Rodolphe Stern (*2004)
3.7.4.3.2.3.2.2.Talitha Stern (*2006)
3.7.4.3.3.Lili von Goldschmidt-Rothschild (1883-1929), m.1921 (div 1921) Baron Philipp Schey von Koromla (1881-1929) [issue see above, 3.1.2.3.2.2.]
3.7.4.3.4.Lucy von Goldschmidt-Rothschild (1891-1977), m.1917 Edgar Spiegl Edler von Thurnsee (1876-1931)
3.7.4.3.5.Erich von Goldschmidt-Rothschild (1899-1987), m.1925 Countess Veronika Henckel, Baroness von Donnersmarck (1902-1964)
3.7.4.3.5.1.Patrick de Goldschmidt (*1928), m.1967 Annika Roman (*1928)
3.7.4.3.5.1.1.Eric de Goldschmidt (*1970), m.1995 Muriel Saguez
3.7.4.3.5.1.2.Kristina de Goldschmidt (*1973), m.1996 ............
3.7.4.3.5.1.2.1.[by ............] Sierra de Goldschmidt (*1989)
3.7.4.3.5.1.2.2.Anna Victoria ……
3.7.5.Anselm Alexander Carl Baron von Rothschild (1835-1854)
3.8.Julie Rothschild (1790-1813), m.1811 Meyer Levin Beyfus (1799-1860)
3.8.1.Adolf Beyfus (1812/15-1883)
3.9.Henriette Rothschild (1791-1866), m.1815 Abraham Montefiore (1788-1824)
3.9.1.Joseph Mayer Montefiore (1816-1880), m.1860 Henrietta Francisca Sichel (+1915)
3.9.1.1.Sir Francis Abraham Montefiore, 1st Baronet (1860-1913), m.1888 Marianne von Gutmann
3.9.1.2.Edward Mayer Montefiore (1862-1927)
3.9.2.Charlotte Montefiore
3.9.3.Nathaniel Montefiore (1819-1883), 1850 Emma Goldsmid (+1902)
3.9.3.1.Alice Julia Montefiore, m.1873 Henry Lucas (+1910)
3.9.3.1.1.Nathaniel Lucas, m.1909 Floretta Sebag-Montefiore (1888-…)
3.9.3.2.Leonard Montefiore (1853-1979)
3.9.3.3.Claude Joseph Montefiore, became Goldsmid-Montefiore in 1883 (1858-1938), m.1st 1886 Thérčse Alice Schorstein (+1889), m.2nd 1902 Florence Fyfe Brereton Ward
3.9.3.3.1.Leonard Nathaniel Goldsmid-Montefiore (1889-1961), m.1924 Muriel Jeanetta [of the baronets] Tuck (1892-…)
3.9.3.3.1.1.Alan Goldsmid-Montefiore (*1926), m.………
3.9.3.3.1.2.David Goldsmid-Montefiore (*1929)
3.9.3.4.Charlotte Rosalind Montefiore, m.1884 Sir Lewis McIver, 1st Baronet (+1933)
3.9.3.4.1.Marjorie McIver (1887-…), m.1911 Harry Philips
3.9.3.4.1.1.David Philips (*1913), m.1955 Rosemary Ann Cator (*1923)
3.9.3.4.1.1.1.Richard Philips (*1956)
3.9.3.4.1.1.2.Simon Philips (*1958)
3.9.3.4.1.2.Judith Philips (*1917)
3.9.3.4.2.Nathalie McIver (1889-…)
3.9.4.Louise Montefiore (1821-1910), m.1840 Baron Sir Anthony von Rothschild, 1st Baronet (1810-1876) [issue see above, 3.4.3.]
3.10.Baron Jacob James Mayer de Rothschild (1792-1868), m.1824 Baroness Betty von Rothschild (1805-1886) [see above, 3.3.2.]
3.10.1.Baroness Charlotte de Rothschild (1825-1899), m.1842 Baron Nathaniel von Rothschild (1812-1870) [issue see above, 3.4.4.]
3.10.2.Baron Alphonse de Rothschild (1827-1905), m.1857 Baroness Leonora von Rothschild (1837-1911) [see above, 3.4.2.1.]
3.10.2.1.Baroness Bettina de Rothschild (1858-1892), m.1876 Baron Albert von Rothschild (1844-1911) [issue see above, 3.3.1.7.]
3.10.2.2.Baron René de Rothschild (1861-1861)
3.10.2.3.Baroness Béatrix de Rothschild (1864-1934), m.1883 Maurice Ephrussi (1849-1916)
3.10.2.4.Baron Edouard de Rothschild (1868-1949), m.1905 Germaine Alice Halphen (1884-1975)
3.10.2.4.1.Baron Alphonse de Rothschild (1906-1911)
3.10.2.4.2.Baron Guy de Rothschild (1909-2007), m.1st 1937 (div 1956) Baroness Alix Schey von Koromla (1911-1982) [see above, 3.1.2.3.2.2.2.], m.2nd 1957 Baroness Marie-Hélčne van Zuylen van Nyevelt (1927-1996) [see below, 3.10.4.1.2.1.]
3.10.2.4.2.1.Baron David de Rothschild (*1942), m.1974 Olimpia Aldobrandini (*1955)
3.10.2.4.2.1.1.Baroness Lavinia de Rothschild (*1976)
3.10.2.4.2.1.2.Baroness Stéphanie de Rothschild (*1977), m.2005 Augustin Liffort de Buffévent (*1975)
3.10.2.4.2.1.3.Baron Alexandre de Rothschild (*1980), m.2009 Olivia Bordeaux-Groult (*1983)
3.10.2.4.2.1.4.Baroness Louise de Rothschild (*1989)
3.10.2.4.2.2.Baron Edouard de Rothschild (*1957), m.1st 1981 (div) Mathilde Coche de la Ferté (*1952), m.2nd 1991 Arielle Marie Mallard (*1963)
3.10.2.4.2.2.1.Baron David de Rothschild (twin)
3.10.2.4.2.2.2.Baroness Alienor de Rothschild (twin)
3.10.2.4.2.2.3.Baron Ferdinand de Rothschild
3.10.2.4.3.Baroness Jacqueline de Rothschild (*1911), m.1st 1930 (div) Robert Calmann-Levy (1899-1982), m.2nd 1937 Gregor Piatigorsky (1903-1976)
3.10.2.4.3.1.Jephta Piatigorsky (*1937), m. Daniel Drachmann
3.10.2.4.3.1.1.Evan Drachman
3.10.2.4.3.1.2.Jonathan Drachman
3.10.2.4.3.1.3.son
3.10.2.4.3.2.Joram Piatigorsky (*1940), m. Lona ……
3.10.2.4.3.2.1.daughter
3.10.2.4.4.Baroness Bethsabée (Batsheva) de Rothschild (*1914-1999), m.1948 (div) Donald Bloomingdale (1913-1954)
3.10.2.4.4.1.child (+ young)
3.10.3.Baron Gustave de Rothschild (1829-1911), m.1859 Cécile Anspach (1840-1912)
3.10.3.1.Baron Octave de Rothschild (1860-1860)
3.10.3.2.Baroness Lucie de Rothschild (1863-1916), m.1882 Léon Lambert, cr Baron Lambert in 1896 (1851-1919)
3.10.3.2.1.Jonkvrouw Claude Lambert (1884-1972), m.1904 Jean Stern (1875-1962)
3.10.3.2.2.Henri, Baron Lambert (1887-1933), m.1927 Johanna von Reininghaus (1899-1960)
3.10.3.2.2.1.Léon, Baron Lambert (1928-1987)
3.10.3.2.2.2.Philippe, Baron Lambert (1930-2011), m.1st 1962 (div 1973) Patricia Harris (*1932), m.2nd 1975 Marion de Vries (*1943)
3.10.3.2.2.2.1.Jonkvrouw Johanna Lambert (*1962), m. ............
3.10.3.2.2.2.1.1.Cayla ............
3.10.3.2.2.2.1.2.Lucas ............
3.10.3.2.2.2.2.Jonkvrouw Philippine Lambert (1977-1997)
3.10.3.2.2.2.3.Henri, Baron Lambert (*1978)
3.10.3.2.2.3.Jonkvrouw Lucie Lambert (*1933), m.1965 Alain Eugčne Capeilleres (*1932)
3.10.3.2.3.Jonkvrouw Betty Lambert (1894-1969), m.1st 1912 (div) Rudolf von Goldschmidt-Rothschild (1881-1962) [issue see above, 3.7.4.3.2.], m.2nd 1921 (div 1933) Johann Jacob von Bonstetten (1897-1975)
3.10.3.2.3.1.Ynčs von Bonstetten (*1923), m.1942 Gérald Cramer (1916-1991)
3.10.3.2.3.1.1.Sybil/Tania Cramer (*1943), m.1965 Grand d'Hauteville (*1938)
3.10.3.2.3.1.1.1.Henry Grand d'Hauteville (1967-1985)
3.10.3.2.3.1.1.2.Eric Grand d'Hauteville (*1967), m.1998 Annick Limat
3.10.3.2.3.1.1.3.Diane Grand d'Hauteville (*1971), m.1997 Michel Roulin
3.10.3.2.3.1.1.3.1.Mathieu Henry Roulin (*1998)
3.10.3.2.3.1.2.Patrick Cramer (*1951), m.1977 Vilma Lucchesi (*1951)
3.10.3.2.3.1.2.1.Letizia Cramer (*1981)
3.10.3.2.3.1.2.2.Daphné Cramer (*1984)
3.10.3.2.4.Jonkvrouw Renée Lambert (1899-1987), m.1926 (div 1938) Jonkheer Paul de Becker-Remy (1897-1953)
3.10.3.3.Baroness Aline de Rothschild (1867-1909), m.1887 Sir Edward Sassoon, 2nd Baronet (1855-1912)
3.10.3.3.1.Sir Philip Sassoon, 3rd Baronet (1888-…)
3.10.3.3.2.Sybil Sassoon (1894-…), m.1913 George Cholmondeley, 5th Marquess of Cholmondeley (1883-1968)
3.10.3.3.2.1.Lady Aline Cholmondeley (*1916)
3.10.3.3.2.2.George Cholmondeley, 6th Marquess of Cholmondeley (1919-1990), m.1947 Lavinia Leslie (*1921)
3.10.3.3.2.2.1.Lady Rose Aline Cholmondeley (*1948)
3.10.3.3.2.2.2.Lady Margot Lavinia Cholmondeley (*1950), m.1978 Walter Anthony Huston (*1950)
3.10.3.3.2.2.2.1.Matthew Huston (*1979)
3.10.3.3.2.2.2.2.Laura Huston (*1981)
3.10.3.3.2.2.2.3.Jack Huston (*1982)
3.10.3.3.2.2.3.Lady Caroline Mary Cholmondeley (*1952), m.1982 Baron Rodolphe d'Erlanger (+1999)
3.10.3.3.2.2.3.1.Baron Leo d'Erlanger (*1983)
3.10.3.3.2.2.3.2.Baron David d'Erlanger (*1987)
3.10.3.3.2.2.4.David Cholmondeley, 7th Marquess of Cholmondeley (*1960), m.2009 Rose Sarah Hanbury (*1984)
3.10.3.3.2.2.4.1.Alexander Cholmondeley, Earl of Rocksavage (*2009)
3.10.3.3.2.2.4.2.Lord Oliver Cholmondeley (*2009)
3.10.3.3.2.3.Lord John Cholmondeley (1920-1986), m.1957 Maria-Cristina Solari
3.10.3.3.2.3.1.Honourable Joanna Cholmondeley (*1958)
3.10.3.3.2.3.2.Honourable Charles Cholmondeley (*1959)
3.10.3.4.Baroness Juliette de Rothschild (1870-1896), m.1892 Baron David Emmanuel Leonino (1864-1936)
3.10.3.5.Baron André de Rothschild (1874-1877)
3.10.3.6.Baron Robert de Rothschild (1880-1946), m.1907 Gabrielle Beer (1886-1945)
3.10.3.6.1.Baroness Diane de Rothschild (1907-1996), m.1st 1932 Anatole Muhlstein (1889-1957), m.2nd 1952 Giuseppe (Joseph) Benvenuti (1898-1967)
3.10.3.6.1.1.Nathalie Muhlstein, m. François Josso
3.10.3.6.1.1.1.Nicolas Josso
3.10.3.6.1.1.2.Martin Josso
3.10.3.6.1.1.3.Marianne Josso
3.10.3.6.1.2.Anne Muhlstein (*1935), m.1st François Dujarric de La Rivičre, m.2nd Louis Begley
3.10.3.6.1.2.1.Robert Dujarric de La Rivičre 1961.
3.10.3.6.1.2.2.Stéphane Dujarric de La Rivičre 1965.
3.10.3.6.1.3.Hélčne Cécile Muhlstein (1936-2007), m.1962 François Nourissier (*1927)
3.10.3.6.1.3.1.Paulina Nourissier, m. Eric Lasry
3.10.3.6.1.3.1.1.Sarah Lasry
3.10.3.6.1.3.1.2.Benjamin Lasry
3.10.3.6.2.Baron Alain de Rothschild (1910-1982), m.1938 Mary Chauvin du Treuil (*1916)
3.10.3.6.2.1.Baroness Béatrice de Rothschild (*1939), m.1st 1962 Armand Angliviel de la Beaumelle (1929-1964), m.2nd 1981 Pierre Rosenberg (*1936)
3.10.3.6.2.1.1.Marie Angliviel de la Baumelle (*1963), m.1987 Count Brandolino Brandolini d'Adda [dei conti di Valmareno] (*1957)
3.10.3.6.2.1.1.1.Count Guido Brandolini d'Adda
3.10.3.6.2.1.1.2.Count Marcantonio Brandolini d'Adda
3.10.3.6.2.1.1.3.Count Gioacchino Brandolini d'Adda (*2000)
3.10.3.6.2.2.Baron Eric de Rothschild (*1940), m.1983 Donna Maria-Beatrice Caracciolo [dei principi di Forino] (*1955)
3.10.3.6.2.2.1.Baron James de Rothschild (*1985)
3.10.3.6.2.2.2.Baroness Saskia de Rothschild (*1987)
3.10.3.6.2.2.3.Baron Pietro de Rothschild (*1991)
3.10.3.6.2.3.Baron Robert de Rothschild (*1947), m. Debra Cohen (+2001)
3.10.3.6.2.3.1.Baron Jakob de Rothschild
3.10.3.6.2.3.2.Baron Simon de Rothschild (*1971), m.1998 Tegan Ternette (*1976)
3.10.3.6.2.3.2.1.Baron Bruce George de Rothschild (*2000)
3.10.3.6.2.3.2.2.Baron Colin Alexander de Rothschild (*2001)
3.10.3.6.2.3.2.3.Baron Simon Aryeh de Rothschild (*2003)
3.10.3.6.2.3.2.4.Baron Amschel Mayer de Rothschild (*2006)
3.10.3.6.2.3.2.5.Baroness Paris Abigale de Rothschild (*2007)
3.10.3.6.3.Baroness Cécile de Rothschild (1913-1995)
3.10.3.6.4.Elie Baron de Rothschild (1917-2007), m.1942 Liliane Fould-Springer (1916-2003)
3.10.3.6.4.1.Baron Nathaniel de Rothschild (*1946), m.1975 Nili Limon (*1951)
3.10.3.6.4.1.1.Baron Raphael de Rothschild (1976-2000)
3.10.3.6.4.1.2.Baroness Esther de Rothschild (*1979)
3.10.3.6.4.2.Baroness Nelly de Rothschild (*1947), m.1975 Adam John Munthe (*1946)
3.10.3.6.4.2.1.Turi Munthe, m. Muzia Sforza
3.10.3.6.4.2.1.1.Axel Munthe
3.10.3.6.4.2.1.2.Alma Munthe
3.10.3.6.4.2.2.Tobias Munthe
3.10.3.6.4.3.Baroness Elisabeth de Rothschild (*1952), m.1970 Marc Ernest Leland (*1938)
3.10.3.6.4.3.1.Natasha Leland, m. Pascal Agostini
3.10.3.6.4.3.1.1.Alyosha Agostini
3.10.3.6.4.3.2.Olivia Leland
3.10.3.6.4.4.[by Ariane Dandois (*1944)] Ondine de Rothschild (*1979)
3.10.4.Baron Salomon de Rothschild (1835-1864), m.1862 Baroness Adčle von Rothschild (1843-1922) [see above, 3.7.2.1.]
3.10.4.1.Baroness Hélčne de Rothschild (1863-1947), m.1887 Baron Etienne van Zuylen van Nyevelt (1860-1934)
3.10.4.1.1.Baron Hélin van Zuylen van Nyevelt (1888-1912)
3.10.4.1.2.Baron Egmont van Zuylen van Nyevelt (1890-1960), m.1927 Marguerite Namétalla (…-1996)
3.10.4.1.2.1.Baroness Marie-Hélčne van Zuylen van Nyevelt (1927-1996), m.1st 1950 (div 1956) Count François de Nicolay (1919-1963), m.2nd 1957 Baron Guy de Rothschild (1909-2007) [issue second marriage see above, 3.10.2.4.2.]
3.10.4.1.2.1.1.Count Philippe de Nicolay (*1955), m.1st 1982 (div 1998) Princess Sophie de Ligne (*1957), m.2nd 2000 (div 2005) Sandrine Binet (*1957), m.3rd 2005 Pia Sauvage de Brantes (*1960)
3.10.4.1.2.1.1.1.Count François de Nicolay (*1989)
3.10.4.1.2.1.1.2.Count Guy de Nicolay (*1993)
3.10.4.1.2.2.Baroness Sybil van Zuylen van Nyevelt (1929-1939)
3.10.4.1.2.3.Baron Thierry van Zuylen van Nyevelt (1932-2011), m.1st 1956 (div ) Gabriëlle Andrée Iglesias Valayas y Taliaferro (1933-2010), m.2nd 1987 (div) Susanna Hoffman, m.3rd 1991 (div) Jacqueline Johnson
3.10.4.1.2.3.1.Baroness Alexandra van Zuylen van Nyevelt (*1957), m. Iain Watson
3.10.4.1.2.3.1.1.Sara Watson
3.10.4.1.2.3.1.2.Jessica Watson
3.10.4.1.2.3.2.Baroness Marina van Zuylen van Nyevelt (*1958), m.1st (div) Christopher Stewart Wood (*1961), m.2nd Stephan S. Wolohojian
3.10.4.1.2.3.2.3.Simon van Zuylen-Wood
3.10.4.1.2.3.3.Baroness Cordelia van Zuylen van Nyevelt (*1963), m. Robert Baudon de Mony-Pajol (*1939)
3.10.4.1.2.3.4.Baroness Vanessa van Zuylen van Nyevelt (*1968), m.2000 Marc Menesguen (*1955)
3.10.4.1.2.3.4.1.Maximilian Menesguen
3.10.4.1.2.3.4.2.Benjamin Menesguen
3.10.4.1.2.3.5.Baroness Allegra van Zuylen van Nyevelt (*1993)
3.10.5.Baron Edmond de Rothschild (1845-1934), m.1877 Baroness Adelheid von Rothschild (1852-1935) [see above, 3.7.4.2.]
3.10.5.1.Baron James de Rothschild (1878-1957), m.1913 Dorothy Pinto (1895-1988)
3.10.5.2.Baron Maurice de Rothschild (1881-1957), m.1909 Noémie Halphen (1888-1968)
3.10.5.2.1.Baron Edmond de Rothschild (1926-1997), m.1st 1958 (div[?]) Veselinka Vladova Gueorguieva (*1927), m.2nd 1963 Nadine Lhopitalier (*1932)
3.10.5.2.1.1.Baron Benjamin de Rothschild (*1963), m.1999 Ariane Langner (*1965)
3.10.5.2.1.1.1.Baroness Noémie de Rothschild (*1995)
3.10.5.2.1.1.2.Baroness Alice de Rothschild
3.10.5.2.1.1.3.Baroness Eve de Rothschild (*2001)
3.10.5.2.1.1.4.Baroness Olivia de Rothschild (*2002)
3.10.5.3.Baroness Miriam de Rothschild (1884-1965), m.1910 (div 1919) Albert, Baron von Goldschmidt-Rothschild (1879-1941) [see above, 3.7.4.2.1.]
4.Kalman Amschel Rothschild (+1782), m.around 1779 Bunle Schames 1769
5.Gutelche Rothschild (1755-1812) m.1802 Salman Daniel Goldschmied Hameln (1762-1813)fooggyy . cajimydo77   |   ip:88.100.25   |   2012-06-04  (11:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To: nikto . hegilehu69
Napiš: fooggyy@centrum.cz
Do předmětu: Rothschilddiskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


RUSKÁ BANKA VYKOUPILA 570 TUN ZLATA


2013-02-12  (10:24)  |  Rusko
Ruská Centrální banka vykoupila v posledních deseti letech 570 tun zlata. Oznámila o tom agentura Bloomberg s odvoláním na výpočty udělané na základě údajů MMF.

V Rusku objevili mimozemskou kovovou ozubenou tyč starou 300 milionů let


2013-01-24  (09:07)  |  Rusko
Obyvatel Vladivostoku objevil během zapalování krbu slisovanou v uhlí kovovou ozubenou tyč. Neobvyklý nález odnesl vědcům. Po pečlivém prozkoumání předmětu dospěli k závěru, že tyč je stará 300 milionů let a byla vyrobena živým tvorem. Avšak nedokázali odpovědět na otázku, kdo mohl tuto hliníkovou ozubenou tyč vyrobit.


Byl zavražděn šéf ruské mafie Aslan Usojan


2013-01-18  (09:11)  |  Rusko
Aslan Usojan, etnický Kurd a šéf ruské mafie. Muž s přezdívkou Děda Hassan již není kmotrem. Byl zastřelen v centru Moskvy odstřelovačem. Nájemný zabiják zastřelil Aslana Usojana (75) z okna vedlejšího domu, když vycházel z restaurace v moskevské části Arbat. Podle ruských médií se jeho osobním strážcem nepodařilo zakrýt svého šéfa před šesti ranami, které ho zasáhly a byly pro něj osudné. Zemřel, když ho vezli do nemocnice.


Voľby v Srbsku: Srbi si vyberajú Rusko – kto je ďalší?


2012-10-31  (11:25)  |  Rusko
Následky ruskej voľby Srbska vychádzajú ďaleko za hranice Balkánu. Nesmelo, obzerajúc sa smerom k Rusku začínajú otáčať hlavy iné slovanské národy. Slováci a Česi takmer nič nevedia o tom, čo sa udialo v Srbsku. Nebyť niekoľkých alternatívnych serverov, nevedeli by vôbec nič. Ale mení sa všeobecné povedomie a nálada a ruská voľba začína dozrievať aj v týchto krajinách.


Anonymous: „Nový světový řád“ se pokusí odstranit Putina


2012-10-31  (08:54)  |  Rusko
V exkluzivním interview pro Hlas Ruska sdělil zástupce skupiny Anonymous, že 21. prosince 2012 plánuje odstartování vlastní levné a decentralizované online platformy TYLER. Je určena pro zveřejnění důležitých informací, které vlády různých zemí tají před svými občany.


Klíčová událost: V Rusku předložen zákon o podřízení centrální banky národním zájmům


2012-09-21  (09:01)  |  Rusko
Neoficiálně pojmenovaný "zákon o neplacení daní Spojeným státům". Což je přesné, jde totiž o to, že ruská centrální banka nyní není pod kontrolou Ruska a nepracuje v zájmech Ruska, ale v zájmu těch, kdo ji řídí - dnešní "penězoměnci z chrámu", finančí světová mafie se sídlem v USA.


Co chce Západ od Ruska?


2012-05-20  (17:31)  |  Rusko
Vatikán byl jednoduše přinucen dělat to, co mu dovolili. Tehdy se nabízí otázka - kým? Jaká síla v tu dobu existovala (a nejen v Evropě), která mohla ovládat Vatikán? A existuje snad i v naší době? Jakkoliv je to překvapivé, události současné reality hovoří ve prospěch posledního. Nebudeme vyjmenovávat řetěz událostí: je jich příliš mnoho. Důležité je něco jiného: loutkami této tajné síly byli i Romanovci, kteří krátce po svém příchodu k moci přepsali "k obrazu Západu" celou historii Rusi.


Rusko shromažďuje jednotky na severní íránské hranici a očekává útok Západu


2012-04-16  (08:11)  |  Rusko
Ruské ozbrojené síly předjímají, že k útoku na Írán dojde v létě, a vytvořily akční plán na přesun ruských jednotek přes sousední Gruzii do Arménie, která hraničí s Íránem, uvádí informované ruské zdroje.


„Impérium zla“ – fakty a obrazy


2011-12-22  (09:22)  |  Rusko
Hotové predstavy o Rusku ako o „impériu zla“ a „väzení národov“ sa každodenným opakovaním vnucujú už mnoho rokov. V danom článku sme preskúmali taký spôsob informačnej vojny, ako je úmyselná zámena faktov za chcené predstavy, či obrazy. Obrazy hovoria jedno, no samotné nepostačujú a vyžadujú doplnenie vedomostí faktami.


Rusko varuje před narůstajícím rizikem jaderné války


2011-11-24  (10:59)  |  Rusko
„Možnost lokálního ozbrojeného konfliktu se dramaticky zvýšila podél celého perimetru hranic,“ řekl Makarov. „Nemohu vyloučit, že za určitých okolností by mohly lokální a regionální ozbrojené konflikty přerůst v plnou válku, možná dokonce s jadernými zbraněmi.“


Rusko dokončilo systém vzdušné obrany


2011-07-29  (20:31)  |  Rusko
22.červenec je označen jako Den obránců Moskvy. V tento den před 70 lety sovětská vzdušná obrana odrazila první masivní letecký útok nacistických bombardérů na hlavní město země. Dnes se konaly vzpomínkové akce k uctění památky hrdinů ruské moderní letecké obrany.


Ako je na tom Rusko po desiatich rokoch bez kontroly ekonomiky západnými zločincami?


2011-07-29  (20:11)  |  Rusko
Približne pred desiatimi rokmi hlavná postava pronárodných reforiem v Rusku, Vladimír Putin, vykopol pijavice ruského národa, agentov známych kriminálnych kruhov v oblasti finančníctva, a vedúcu osobu tejto bandy, Chodorovského, dodnes drží za mrežami v Rusku ako trofej. Z času na čas sa demokratori zo západu ozvú ako je nehumánne držať Chodorovského za mrežami, ale zvyčajne to netrvá dlho, lebo Chodorovsky v každom smere doslúžil, keď sa snažil podviesť Rothschilda a predať akcie Jukosu Rockefellerovi. Vráťme sa k téme z nadpisu: Ako je na tom Rusko po desiatich rokoch bez kontroly ekonomiky západnými zločincami?


Ropa ako dovod k tretej svetovej vojne?


2011-04-30  (13:01)  |  Rusko
Zasoby ropy sa na svete ztencuju a to mnohym vyvolava vrasky na svete. Najhorsie su na tom podla mojho mienenia prave americania so svojou obludnou spotrebou. Pre svoje ropne zaujmy maju na svedomi vela nasilia na statoch, ktore touto surovinou ovplyvaju. Irak, Iran, Lybia atd. Ale co bude nasledovat, ked sa vycerpaju aj tieto naleziska?


Ďaľšie z Ruska...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Jak přežít ekonomický kolaps – Část 5: ...
CatherineTadej . geguraho:   VELIKO PRIČAKOVANJE MOJA ŽIVLJENJA

Čínsky múr - Ako bola financovaná najväčšia...
AleksandraJaka . pohexelu39:   Moje ime je Aleksandra Jaka iz slovenščine, od tega gospoda Collinsa Jmaesa sem dobil tudi znesek posojila v višini 100.000 eurov. Torej, če kdorkoli tam potrebujejo nujno posojilo, prosimo, kontaktirajte to e poštno sporočilo: collins ......

Na čo čakať
asdaservices . hibapeme37:   We are currently seeking to invest in any good, profitable business, please present only viable business ideas.If you have any projects that needs funding, kindly revert to me with your business plan and also if we find your business to be worthy ......

Poštová banka
MuhammedEmirHarun . kyxidesu95:   We Facilitate Bank instruments SBLC for Lease and Purchase. Whether you are a new startup, medium or large establishment that needs a financial solution to fund/get your project off the ground or business looking for extra capital to expand your ......

Ako môže peňažná reforma zmeniť svet
financemicro1gmailcom . sibekaxa7:   dobrý deň,

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Illuminati - čast 1 / 7

Illuminati - realita dnešných dní Oni vlastnia všetko. Banky, ropu, médiá, komoditné trhy, vojenské a spravodajské spoločenstvá, prezidentov, vlády. Ak chcú aby sa niečo stalo, stane sa.


Evanjelium podľa Tomáša

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Etikoterapia

Václav Havel – z jiné strany mince

Emil Páleš: Jezuiti

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Haag: Protisrbská inkvizícia v Haagu pokračuje

Při prvním setkání s modrookým generálem Mladićem jsem si na celý život zapamatoval jeho slova: „Já jsem již třetí generace Srbů, kteří nepoznali své otce, protože zahynuli ve válce, dokud jejich synové byli ještě malí." Rajko Doleček


Čo všetko sa nesmie

Mega rituál 26.06.2011 v Berline???

Magneticky motor

Medzi riadkami - Rozhovor s autorom knihy Skutočný prí...

Rýchlo, rýchlo...nech len nič nezmeškáme!!!

Archív

První dny v McDonald‘s

Každé sústo jedla od McDonalds obsahuje hrsť chemických látok, ktoré zvyšujú “zlý” cholesterol, zvyšujú riziko cukrovky, znižujú imunitu a poškodzujú DNA. Fast food vlastne obsahuje toľko škodilvých látok, že by som ho nedal ani zvieratám, pretože by to bolo kruté.


Práce ve velké firmě

Aj OĽaNO sklamalo.

SOUDCE IMPOSIMATO OBVIŇUJE BILDERBERG

Hlinové vystúpenie v parlamente

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.2546 s