23. September 2019
    
SEXUÁLNE ŠKANDÁLY PÁPEŽOV - Dolezite.sk

SEXUÁLNE ŠKANDÁLY PÁPEŽOV


  2010-03-10  (08:35)  |  Knihy
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - SEXUÁLNE ŠKANDÁLY PÁPEŽOV

Myslíte si, že pápeži dodržiavali desať Božích prikázaní? Neverte tomu! Mnohí z nich boli vyslovení zločinci, vrahovia, smilníci. Utajované hanebné skutočnosti z dejín svätej stolice a Vatikánu. ...


ÚRYVOK:

...Bonifác I. (418 – 422) bol ďalší syn kňaza, ktorý sa stal pápežom. Nebolo to ale bez problémov, lebo mal soka menom Eulálius. Obaja boli riadne zvolení a na pápeža vysvätení v rovnaký deň, 27. decembra 418. Ale úspešný bol Bonifác, pretože bol blízkym priateľom Gally Placidie, sestry cisára Honoria.
Udalosti dospeli do krajnosti, keď v roku 440 n. l. pápeža Sixtusa III. (432 – 440) postavili pred súd za zvedenie mníšky. Keďže neexistovali očití svedkovia, jeho žalobcovia neboli schopní obvinenie riadne dokázať. Vo svojej obhajobe Sixtus rozprával biblický príbeh o žene pristihnutej pri cudzoložstve, čo sa mohlo považovať za tiché priznanie. A tak sa žiadny z jeho prelátov nepokúsil ,,kameňom hodiť ako prvý.
Pápež Lev I. (440 – 461) sexuálnu skazenosť múdro využíval na to, aby rozšíril politickú moc cirkvi. Cisár Valentinián III. bol muž, ktorý obľuboval roztopašné dobrodružstvá a jeho matka, Bonifácova stará priateľka Galla Placidia, urobila všetko, o čo ju pápež požiadal. Valentiniána v jeho výstrelkoch podporovala, aby mala s pápežom Levom voľnú ruku pri vládnutí nad tým, čo z rímskej ríše zostalo.

Avšak Galla Placidia urobila katastrofálnu chybu. Vo svojej rastúcej oddanosti Svätej stolici sľúbila Bohu panenstvo svojej dcéry. Lenže čo čert nechcel, zistila, že jej dcéra je tehotná. A tak nešťastné dievča radšej zamurovali v kláštora. Našla však nejaký spôsob a poslala list Hunovi Attilovi, v ktorom mu sľúbila polovicu Talianska ako veno, keď príde a zachráni ju. Attila na výzvu odpovedal a skoro by sa to bolo aj podarilo. Svet dnes mohol vyzerať úplne inak. Jeho lúpežiaca a drancujúca armáda bola v čase, keď došla k Rímu, vyčerpaná a Levovi sa podarilo presvedčiť ho, aby sa vrátil. A čo bolo potom?
Valentiniána III. zavraždil jeden z jeho dôstojníkov za to, že mu znásilnil manželku. Žena čoskoro nato zomrela a dôstojník žiadal, aby s ním spala Valentiniánova vdova. Tá poslala list Gaisericovi, náčelníkovi Vandalov a žiadala ho, aby prišiel a zachránil ju. Lev sa pokúsil presvedčiť aj jeho, aby sa tiež vrátil späť, ale Vandali boli oddýchnutí a rozhodli sa Rím vyplieniť. Avšak Lev vraj hovoril tak presvedčivo proti znásilňovaniu, že Vandali väčšinou všetky rímske ženy nechali na pokoji, keď v roku 455 drancovali mesto.
Lev I. sa počas celého tohto obdobia správal pomerne čestne. Ale aj tak to bol čudák. Ťažko dnes dokázať, či je to pravda, ale vraj bol veľký pedant, čo sa týka panenstva žien. Žiadal, aby ženu vo svojej panenskej čistote skúšali šesťdesiat rokov, kým sa stane mníškou. Pritom biskupom bolo dovolené mať manželky za predpokladu, že s nimi zaobchádzali „ako so sestrami“.
Na druhej strane bol to sadistický mučiteľ. Keď začal s potláčaním manicheizmu, kresťanskej sekty, ktorá mala iný názor na niektoré teologické otázky, obvinil ju z pohanstva a jej stúpencov brutálne mučil. To, čo chcel počuť od svojich obetí, bolo veľmi špecifické. Obete násilím donútili, aby sa priznali, že miešali spermie s hostiami a na tento účel pri oltári používali mladé dievčatá. Lev bol tiež prvým pápežom, ktorý vyžadoval právo dať zabiť kacíra – t.j. kohokoľvek, kto s ním nesúhlasil….

http://www.ateizmus.sk/index.php/predaj-knihAntiteo
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (10:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je toto vobec mozne?Nenachadzam slov a takych mam uznavat?Svet bol vzdy plni prorokov, ktory vodu kazali, vino pily a medzi nimi bol aj jezis.Vy ste mali milovat svojich nepriatelov a on ich daval vrazdit.

LUKE! 19:27 Jesus telling someone to bring them and kill them


joplins   |   ip:95.209.23   |   2010-03-10  (10:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  karol .- ty popletene dieta!!!! melies stale dookola ako besny pes ktory sa neda utisit!!!!!!!

keby si videl kolko biedy ide z tvojich prispevkov , zaplakal by si nad sebou,, no slepota a hlavne k sebe samemu je vacsinou neskutocna!!!!!

kolko krat ti to bolo uz vysvetlovane, a ty stale len to jedno a to iste... zacinam si mysliet ,ze fakt nie si normalny...
lebo pri vsetkej ucte.. ak chcem argumentovat, tak aj argumenty prijimam a nie len penim a fliaskam sliny a nic a nic nechcem pocut len to co ja hovorim!!!!!!!!!!

ty si fakt chory clovek,..... nehnevaj sa na mna...


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (11:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nedostatocne vysvetlenie bez argumentu na zaklade viery nikam nevedie.To by si mal vediet.Kto ti dal pravo hovorit ako myslel boh v biblii?Je to cierne na bielom.


sxg   |   ip:95.102.57   |   2010-03-10  (11:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slavný vědec Louis Pasteur se o tom vyslovil takto: „Ve vědecké laboratoři nejde ani o náboženství, ani o filosofii, ani o ateizmus nebo materialismus. Výzkumy o první příčině všeho, co existuje, nemohou být předmětem vědy. Věda pracuje jen s tím, co se dá měřit nebo vážit nebo vypočítat. Věda poznává jen fakta, druhořadé příčiny a jevy.“ Například, mohli bychom jít k vědcům do laboratoře, aby nám vědeckými metodami dokázali, zda je Beethovenova Šestá symfonie krásná? Nebo jestli má kdokoliv z nás šlechetné srdce? Krása, šlechetnost vlídnost, vděčnost, láska – to jsou duchovní hodnoty, které se nedají měřit, vážit nebo matematicky vyčíslit, a proto nemohou být objektem přírodních věd. Přírodní vědy o nich mlčí. Vyplývá z toho, že tyto duchovní hodnoty neexistují? I Bůh je duchovní hodnota, a proto nemůže být předmětem přírodních věd. A když přírodní vědy o Bohu mlčí, znamená to, že neexistuje? Bůh jednoduše převyšuje rozsah přírodních věd. A tak otázka existence Boha je v podstatě záležitostí víry. My věříme, že Bůh je a naši spoluobčané, kteří o sobě říkají, že jsou ateisté, zase věří, že Bůh neexistuje, protože to nemají vědecky dokázané. Kdyby věda skutečně dokázala, že Bůh není, mohli by vědci věřit v Boha? Ale mnozí v Boha věří.


sxg   |   ip:95.102.57   |   2010-03-10  (11:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Globálne oteplenie
Holokaust
Očkovanie
911
Som ateista
Som veriaci
Cirkev slúži Bohu
Amerika vyváža demokraciu
Bombardovanie je iba humanitárne
***


ab   |   ip:78.141.71   |   2010-03-10  (11:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tlak cirkvi ustal, nahradili ho media, ktoré dokola omielajú, argumentujú, novými termínmi, ako demokracia, sloboda, tiež nevieme o čom to je ale ako zaklínadlo to je dobré, zmestí sa tam všetko


joplins   |   ip:95.209.23   |   2010-03-10  (11:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  karol. a ty si neuvedomujes ,ze tvoje argumenty su vlastne len tvoja zosilnena a rozkricana viera, ze Boh nie je????

si na tom takisto ako ja len z opacneho konca a vo svojej zaslepenosti to nazyvas argumentmi... a plus si taky arogantny ,ze ked ti niekto oponuje a dava ti argumenty rovnakej vahy tak to zasmiesnujes a tvrdis, ze to argumenty nie su!!!
si ako besny pes ako som uz napisal a nechces prijat ziadne vysvetlenie len preto lebo sa ti to prieci a neches a nechces...
si len klasicky priklad cloveka nenavidiaceho a neprijmaciho ziadne argumenty len tie svoje... bol by s teba vyborny STB-ak alebo fasista... presne taky ludia sa na to hodia ako si ty.. nieco co pasuje jeho mylsi , bez hlbsieho skumania prijme a stanovi to ako cistu pravdu za ktoru treba zabijat...!!!!

v biblii je jedno prislovie- BLAZON NEMA ZALUBU V ROZUMNOSTI ,LEN V PREJAVOVANI SVOJHO ZMYSLANIA!!!Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (11:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja verim v boha,ale v toho skutocneho.


bublinka   |   ip:78.99.154   |   2010-03-10  (11:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  karol:uz ma napadlo aj to,ze by si mal zajst na nejake pornostranky,ze si nejaky uchyl,lebo ono to vyzera,ze naozaj sa s tebou nieco udialo.
Myslim,ze ta sexualne obtazoval nejaky knaz,alebo podobne,myslim,ze si priamou obetou,tak to by sa potom pochopit dalo,ze tu tak vyvydzas aj e to pre teba hlavna tema-tema C.1,aby sa to uz nikomu nestalo.No neviem,ci je to vhodne v takom mnozstve aprave teraz,ked sa nam ruca civilizacia a treba nam rozmyslat -co dalej.


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (11:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins ja neverim ze je tvoj boh a nie verim ze boh nie je.Moj boh nikoho nic nestoji a nasiel som ho sam.


Ked niekomu neveris tak mu hovoris verim ze hovoris loz?Uvedom sa a neprekrucaj slova.Tym vraha jezisa neobhajis.Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (11:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Uchylov najdes v tejto knihe


Kiwo   |   ip:87.244.20   |   2010-03-10  (11:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Cirkev si musí uvedomiť,že pápež je len človek a žiaden svätý.Pozná písmo a mal by ho dodržiavať a nezabúdať na to že všetci chceme poznať pravdu a nie len on.Aspoň veriaci.


bublinka   |   ip:78.99.154   |   2010-03-10  (12:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  karol:nevyhladavam knihy tohoto typu,ja sa zamyslam nad tebou,ze co sa ti stalo v zivote,ze sa potrebujes takto realizovat.


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-03-10  (12:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Huraaaa, joplins sa nam vratil.


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (12:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Bublinka je uplne moja vec ako sa realizujem.Niekto smika sekretarku na stole,niekto znasilnuje deti a ja kritizujem tychto smradov.

Mas nieco proti?


sxg   |   ip:95.102.57   |   2010-03-10  (12:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to všechno o penězích, jak o tom vypovídá následující rozhovor s molekulárním biologem, pracujícím na identifikaci geneticky podmíněných chorob. Rozhovor začal diskusí o složitosti lidského genetického kódu.
Genetik: "Snažím se najít pravopisné chyby v dokumentu větším než čtyři kompletní svazky Encyklopedia Britanica."
Otázka: "Věříte, že se tato informace vyvinula?" G.: Nikdo, koho znám ve svém oboru nevěří, že se vyvinula. Byla vytvořena ´geniem nad genii´, a taková informace nemohla být napsána jiným způsobem. Papír a inkoust nenapíší knihu! Na základě toho, co o tom víme, je směšné myslet si něco jiného."
Otázka: "Řekl jste toto někdy nebo napsal veřejně?" G.: Ne, říkám jen, že se to vyvinulo. Aby mohl být člověk vědeckým pracovníkem v tomto oboru, musí se stále držet dvou šíleností. Ta první je věřit v evoluci, když sám pro sebe vidíte skutečnost-pravdu,a to druhé, byla by šílenost říci, že v evoluci nevěříte. Všechny vládní úkoly, výzkumné granty, publikace, významné univerzitní přednášky - vše by se zastavilo. Přišel bych o práci, nebo by mě přesunuli někam na okraj bez možnosti slušného výdělku na živobytí." Otázka: "Ale toto zní dost intelektuálně nečestně." G.: Práce v gen. výzkumu je ušlechtilá, nacházíme léčbu pro mnoho chorob, ale zároveň musíme žít se slonem´v obýváku´." Otázka: "S jakým slonem?" G:: "Stvořitelský plán. Je jako ten slon. Všude chodí,zabírá prostor, hlasitě troubí, strká do nás, převrací věci a páchne jako slon. A my přesto musíme přísahat, že tam není!"
Obdobné je to v hledání mimozemských civilizací a v dalších nesmyslných výzkumech. Někdo se na tom pěkně živí, zblblé stádo daňových poplatníků tomu přitakává a schvaluje. Materialistické popírání Stvořitele vede k ignorování reality, ztrátě soudnosti; končí primitivním myšlením, fantaziím a daleko od pravdy.


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-03-10  (12:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Viera v boha zatemnuje mysel, podla prispevkov je to ocividne, boha musia spomenut v kazdom svojom prispevku, ci uz je o ekonomike, kulture, alebo o holuboch na streche.


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (12:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ovecky sa boja prestat verit a preto si nahovaraju,ze maju pravdu.Su uvezneny vo vlastnej cele.


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (12:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aj ja boha spominam v kazdej vete.Do boha,zas mi holub osral topanku.Do boha zas mi spominaju boha.


joplins   |   ip:95.209.23   |   2010-03-10  (12:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  huraaaaa. rafael nema co robit , lebo je na podpore a tak tu je uz ako inventar....


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-03-10  (13:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Moja podpora je, ked ma naplnis slovom bozim, lebo len ty vies tak zanietene rozpravat, pardon citovat z milionkrat prepisovanej knihy pre deti.


joplins   |   ip:95.209.23   |   2010-03-10  (13:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  neboj sa , prichadza den ked vsetci posmievaci umlknu...

tak sa este chvilu vytesuj a bryzgaj, aspon budes mat co obhajovat..

tik tak ,, tik tak...


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-03-10  (13:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To je reklama na cukriky, vsak? No nevravim, joplins nikdy nesklame, rozveseli smutnu ateisticku dusu.


marcelKE   |   ip:88.212.40   |   2010-03-10  (13:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Fiiha myslim si, ze nejednotnost ludi vyhovuje tym hore. (Veriaci- ateisti, praviciar - laviciar atd.)

Zabo-mysie vojny.


joplins   |   ip:95.209.23   |   2010-03-10  (13:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael , presne si to uhadol, vidiet ako ti to pali..

no ,,,, komu neni z huri dano v apatece nekoupi!!!!


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-03-10  (13:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins, este nejaku mudrost, isto si si vsimol, ze moja viera opadla tvojou nepritomnostou, hlasaj dalej citaty, su take pravdive a uprimne, ako keby ich ani neprepisovali tisice pedofilnych mnichov pocas dlhych noci. A propos, zabudol som, oni len brko v ruke drzali, ostatne zariadil ich boss.


joplins   |   ip:95.209.23   |   2010-03-10  (13:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael. mas pravdu...vsetko je nanic.. boha niet ... vsetko je nanic... ostava nam uz len robit... tuzit po audinach a mercedesoch,,, jachtach a ostrovoch...az potom ked uz budem vsetko mat , tak jednoducho umrem a hotovo.... parada..... a mozno to nikdy nedosiahnem a zomrem ako zatrpknuty na tento svet ze to nemam a bude fajn...

nic lepsieho som v zivote ani nechcel, len tu marnost a stale sa nahananie za novymy a novsimi vecami... hura... to je ono... a stale nove idei a napady a nove politicke strany a stale kut nejake prevraty ,, a otvarat vsetkym slepym a hlupym ludom oci dookola az kym nebudeme mat vsetci tie oci otvorene a budeme vsetci stastny a budeme vlastne v VWO...


snazit sa vydriapat vsetky zeny co sa nam zapacia,, moralka neexistuje,,,, ateizmus na hrad...no vidim ,ze sa touz pomali aj stava skutocnostou. to bude zuzo, kes si tu budeme zit pod vladou tych super ludi co maju take dobre srdcia a ked vyrastu ti mlady ludia co su osprosteny z videohier a hororov,,, to bude este len zuzo ked sa dostanu do vladnych pozicii...

nadhera,, rafael

boze aky uzasny zivot ma to caka...

nadhera...uz mam otvorene oci,, vdaka ti ATEI...


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-03-10  (13:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Blba predstava veriacich je, ze len oni vedia spravne zit, ze len oni su duchovne spojeni so stvoritelom, len oni maju recept na zivot a ich eventualne posobenie po smrti. Tito lenonovia si myslia, ze nik nezije spravne, ak neuznava ich vymysleneho boha, vsetci su zatrateni, pokial sa nespravaju ako ten gymnasta na krizi. Ale neviera vo vasho imaginarneho priatela neznamena, ze nas zivot je horsi ako ten, ktory tu prezentuje hrstka bibliofilov. Aj ateisti maju usporiadane rodiny, dobre vychovane deti, pritelov. Len mama jeden jediny nedostatok, nie sme ovce.


PREKAROLA   |   ip:80.87.215   |   2010-03-10  (13:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Múdry syn naplňuje (svojho) otca radosťou.

Ale pochabý syn býva na zármutok svojej materi.2 Nespravodlivo nadobúdané poklady sú neužitočné,

spravodlivosť však zachraňuje pred smrťou.3 Pán nedopustí, aby spravodlivý hladoval,

lež zapudzuje žiadostivosť nespravodlivých.4 Kto pracuje lenivou rukou, chudobnie,

naproti tomu ruka pracovitých obohacuje.5 Kto v lete zhromažďuje zásoby, je človek rozumný,

kto drichme cez žatvu, je na hanbu.6 Na hlavu spravodlivého (sa hrnie) hojné požehnanie Pánovo,

lež ústa nespravodlivých ukrývajú bezprávie.7 Pamiatka spravodlivého je na požehnanie,

lež meno bezbožných spráchnivie.8 Kto má múdre srdce, dá si povedať,

naproti tomu mnohovravný blázon nevyhne sa poklesku.9 Kto chodí bezúhonne, chodí bezpečne,

čie cesty sú však kľukaté, ten sa prezradí.10 Kto mrká okom, spôsobuje bôľ

a mnohovravný blázon nevyhne sa poklesku.11 Ústa spravodlivého sú prameňom života,

lež ústa bezbožných ukrývajú bezprávie.12 Nenávisť vyvoláva rozbroje,

láska však ututláva všetky priestupky.13 Na perách rozumného sa nachádza múdrosť,

prút však (dolieha na) chrbát (človeka), čo rozum potratil.14 Múdri skrývajú vedomosť,

lež ústa pochábľa - to skaza vzápätí.
joplins   |   ip:95.209.23   |   2010-03-10  (13:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael. uz som to napisal karolovi. to si len ty myslis ,ze nie si ovca... mas to len vo svojej hlavke... nikde inde to nie je...

si ovca a ani to netusis... spravas sa presne podla modelu a sablony ktora ti bola urcena... vsetko sa plni a ty vo svojej vstekline s tym neurobis vobec nic.. jedine na co sa zmozes su ciganske urazky toho comu nerozumies!!!!

takze ides rafael.. bekame a bekame presne podla linajok co na boli naordinovane a nieze vybocis z radu!!! musis pekne ist s davom a vyhanat tych pochabych krestanov s tohto sveta.. a potom uz hadam bude pokoj a blahobyt aj pre teba... ked uz po tom tak tuzis..

beee beee.. krestania su debili co maju imaginarneeeeho priateeela.. beee beee..

vsetko sa musi stat.. kococky sa skladaju a ty mily rafael beeekaj ako ti bolo prikazane...


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-03-10  (14:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ateista zije podla svolho vedomia, nie ako vy podla jednej jedinuckej milionkrat poprekrucanej knizocke uchylnych cirkevnych vritolezov, ktorymi prave ty pohrdas, lebo spreneverili vieru v toho jedineho koho len ty uznavas. Ale nebyt tej cirkvi, ktora vam vymyslela tutu bajku, koho by ste citovali, ospevovali a vyhrazali sa? Aj ti, co zalozili tuto cirkev boli pohlteni mocou, tuzbou ovladat takych ako si ty, lebo vy ste tie ovce.


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-03-10  (14:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A tomu zmanipulovaniu nerozumiem, ja som sa narodil ako ateista, ty si sa narodil ako ateista, ale ja som zmanipulovany.....


Uite   |   ip:89.173.88   |   2010-03-10  (14:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafela a Karola si netreba jednoducho všímať. S nimi je to ako v tom prísloví "psy štekajú a karavána ide ďalej". Oni sú jednoducho na inej mentálnej úrovni. Joplins, Bublinka a iní diskutujúci ich chápeme, oni nás nechápu, s tým sa musíme zmieriť. Pre vysvetlenie ako je to možný taký rozdiel v zmýšľaní ľudí pridávam jeden Pavlov citát z 1. listu Kornťanom 2:14: "Ale telesný človek neprijíma veci Božieho ducha, lebo sú mu pochabosťou a nemôže ich spoznať, pretože sa posudzujú duchovne."

A teraz sa spýtam Kiwiho, na základe čoho prišiel k záveru, že pápež pozná Písmo a mal by ho dodržiavať a nezabúdať na to, že všetci chceme poznať pravdu a nie len on.? Ja som o tom presvedčený, že pápež Písmo nepozná, preto ho nedodržiava. Jeho jediným cieľom je udržať hierchickú nadradenosť RKC a udržať jej ovečky v stave opojenia z ducha smilstva,doslovného i duchovného, ktorý je základom činnosti RKC. A nie poznanie pravdy, alebo jej vyučovanie. Ak niekto spozná pravdu o Bohu a pravej cirkvi z Biblie, ten rozhodne nezostane v radoch RKC, ale z nej vystúpi, zakiaľ je ešte čas. Pre pokročilejších a tých čo majú k dispozícii Bibliu uvádzam aj dôvod, ktorý je uvedený v Zjavení 18 kapitole.


joplins   |   ip:95.209.23   |   2010-03-10  (14:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  len si nanamyslaj ,ze si ten co vsetko vie.. lebo sa skaredo popalis... loz ako taka, je omnoho rafinovanejsia ako si dokazes predstavit a ked ta oklame(co sa akurat aj stalo) tak to ani nezbadas a budes beeekat o to hlasnejsie o co viac si budes mysliet ,ze mas pravdu... a za tebou sa niekto sula od smiechu...

duchovne bytosti sa vydavaju za tvoje myslienky a z tejto tmy ta len takzko dostat, kedze si myslis ,ze to ty zijes podla seba a ty si ten osvieteny a nezmanipulovany...

to je neskutocna pasca... z tej len tak lahko neuniknes...

keby som chcel ja niekoho oklamat a mal by som tu schopnost podsunut mu svoje myslienky zamaskovane za jeho vlastne, tak by som to urobil presne tak ako sa to stalo. teraz tebe...

je koniec rafael.. z tohto zovretia ta moze dostat uz len Boh...

satan bol dokonaly v krase a mudrosti a jemu len tazko odporovat bez pomoci... jednoducho si ta oklame, podhodi ti urcity druh myslenia (akoze tvojho) zalozeneho na uvedomelom a inteligentnom mysleni a to sa ti stane vezenim ako presne v tvojom pripade...

no nic.. kto chce kam pomozme mu tam..
takze rafael. bee beee pekne podla scenara a nikdy inak...
antikrist je na obzore a duch spracovava mozgy ludi na jeho prijatie.. ides pekne podla linky.. vidno ,ze na to mas.. si vzorny ucen... len tak dalej, dotiahnes to daleko!!!!!!!


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-03-10  (14:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ano mas pravdu Uite,sme na inej mentalnej urovni, nastastie, lebo ja zmanipulovany nie som, iba ak by to urobili este v lone mojej matky, ale to si nepamatam, zato vy ste zmanipulovani, a hadaj cim? Je to take male, cierne, ale puk to nie je.


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-03-10  (14:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JOplins, ked sa nad tym tak zamyslis, co si napisal, nepasuje to skor na teba? Co ked prave takych ako ty pokusa satan? Ja v to neverim, ale ty by si si mal dat pozor, aby ta tvoje vlastne vnutro nerozozralo. Nebeekam, a to je pravda, ktora vas stve. Antikrist je v hlavach ludi, ktori su velmi nestastni, nenavistni a slabi. Inak by sa nemohli stale vyhrazat.


999   |   ip:85.135.12   |   2010-03-10  (14:35)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sxg
Zaujala ma tá posledná veta a tak v záujme zachovania rovnováhy sa pokúsim dorovnať skóre.
Materialistické popieranie Stvoriteľa vedie k ignorovaniu reality, strate súdnosti, končí primitívnym myslením, fantáziami a ďaleko od pravdy.
Duchovné argumentovanie a dokazovanie existencii Stvoriteľa vedie k ignorovaniu reality, strate súdnosti, končí primitívnym myslením, fantáziami a ďaleko od pravdy.
Vyvrátiť či potvrdiť jedno či druhé je nateraz či ešte stále nemožné. Ostáva nám len spoľahnúť sa na to, že budúcnosť do toho fenoménu vnesie viacej svetla.Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (14:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rafael este tu chvilku mudruj a bude oznaceny za zida.


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (14:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins je asi tlmocnik boha.Asi preklada sumenie lesa a cvrkot cvrckou do ludskej reci.


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (14:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins prestan sa vyhrazat,lebo pride den kedy ti za to vyhrazanie niekto rozbije hubu.


joplins   |   ip:95.209.23   |   2010-03-10  (14:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  rafael- ja nehovorim,ze ma napokusa, ja to viem, ze to tak je...problem je v tom ,ze ty v neho neveris a on ma o to lahsiu pracu s tebou,, podsuva ti myslienky a ty si myslis ze su tvoje...
rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-03-10  (14:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ono to musi byt hrozne frustrujuce vyhrazat sa 2000 rokov tymito nezmyslami o antikristovi, tieto sekty to maju spolocne, uz minimalne 200 generacii strasia a skutek utek.


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (14:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Antikrist je v papezovej hlave a celu dobu sa siri v celej cirkvi.Ovce sa dokazu iba vyvrazdovat.


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (14:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Uite ty si isto syn farara.Chces ostat blby a ked ti niekto ukaze ze nemas pravdu nevsimat si ho.To tvoje ego nevydrzi taku zataz,lebo sa nebudes mat cim utesovat.Celu dobu o tom cirkev sniva a teraz to dosiahne u teba.


Tony   |   ip:92.245.8.   |   2010-03-10  (15:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Škoda, že ten článok tu dal fanatický Karol, veru škoda je to, lebo on ho tu dal opäť len preto, aby mohol niečo a niekoho napádať, čo už mu je len jeho vlastným rozsudkom nad sebou samým.

A ak hovorí, že on má toho svojho boha a že je ten jeho pravý, asi nie je náhoda, že ide o niekoho s malým "b", tak len preto, lebo rozum už získal dávno nadvládu v jeho živote. Preto je jasné, že kto je aj jeho pán!!!


Pikao   |   ip:85.216.16   |   2010-03-10  (16:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je to jasny pacient, ja uz tie clanky ani necitam.
aj keby boli neviem ako dobre, uz im nevenujem pozornost, ani ten flame nad mojim prispevkom som necital, je mi to jedno.

nech si kazdy robi co sa mu paci, kto chce chodit do kostola, nech chodi a nech si tam aj hladka penis ak sa mu paci.
a ten co si hladka penis pri tom, ako tu spamuje clanky pod roznymi menami ( a stale ide o toho isteho zaslepenca ), tak nech si hladka svojho sulina aj nadalej a vypisuje bring them kill them.

idem robit neico uzitocne, lebo so svinou sa neoplati zapasit v blate. ty sa zaspinis, a jej sa to este paci :)

PS: specialne pre Karola KAROLKO, CHLAPEC MOJ ZLATY, TY MUSIS TRPIET RIADNYM KOMPLEXOM, KED SA TU TAKTO ZUBOZUJES. NIE JE TO NAHODOU KOMPLEX SPASITELA? TY LALO :)


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (17:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pikao raz ta tu uvidim nieco kritizovat,pripomeniem ti vetu nech si kazdy robi co chce.Dohodnute?


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (17:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pikao ked si kazdy moze robit co chce,preco sem lezies a kritizujes?Si ty normalny?Alebo vodu kazes a vino pijes?Ktory farar ta to vychoval?Neser si aspon do huby ked nieco rozpravas.


TAKTO VYZERA POKRYTECTVO PIKAA


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (17:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mojho boha nikto nevlastni.mam ho v sebe.


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (17:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MOJ BOH UKAZUJE VASU PRAVU TVAR A VASE POKRYTECTVO.


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (17:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PIKAO TEBA SOM VYRIADIL V TVOJOM PREDOSLOM PRISPEVKU.CHOD SI PRECITAT O SVOJOM POKRYTECTVE.TY CO SA TU DO KAZDEHO SERES ZRAZU HOVORIS,ABY SI KAZDY ROBIL CO CHCE.


KED SA JEDNA O CIRKEV,MOZE SA ROBIT CO CHCE,ALE KED SA JEDNA O TVOJE DLHY V BANKACH,UZ SI CELY ZOSRATY.SI OTROK VLASTNEJ PRETVARKY.


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (17:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a ten co si hladka penis pri tom, ako tu spamuje clanky pod roznymi menami ( a stale ide o toho isteho zaslepenca ), tak nech si hladka svojho sulina aj nadalej a vypisuje bring them kill them.

PIKAO A KTO TU OKREM MOJHO MENA VYPISOVAL bring them kill them?

JA SOM MOZNO JEDINY,KTORI TU NEMENI MENA.JA NECHODIM CEZ PROXY AKO VACSINA SVATYCH.Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (17:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  POKRYTCOV SOM ZMIETOL,MOZEME POKRACOVAT V TEME.


Sarapata   |   ip:78.98.237   |   2010-03-10  (17:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Clanok som necital, diskusiu ano
Raz som pocul nejakeho krestana povedat: Ved desatoro ma kazdy clovek v hlave, aj ten co nikdy nevidel bibliu.Je jedno ci je mongol, madar, slovak, rus, cinan.Jednoducho, vies ze zabit cloveka je nespravne.
Ten papez co nebol svaty bol tiez clovek Karol.Knazi, ktorych tak nemas rad su tiez len ludia.Ti co nas okradaju su tiez len ludia.Keby si tolko netaral, mohol si aj daco zmenit.Pochop, ze ked ty tu blabolis, dalsi knaz to strka do malej dievciny, dalsi politik nas okrada a ty si nic neurobil aj ked ti tak lezia v zaludku....


joplins   |   ip:95.209.23   |   2010-03-10  (17:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  karol... karol... ty si jednoducho uzasny....

ty si nas proste vsetkych zmietol,, ani neviem kde som od tej supy co si ma zmietol...

toto je inaksia komedia stebou tu...


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (17:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  O KOMEDII HOVORI NIEKTO KTO VERI V LUDI S KRIDLAMI?


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (17:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SARAPATA TYM CHCES OBHAJIT KNAZOV?ESTE O NICH VELA NEVIES.


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (17:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SOM VASIM TRNOM V OKU A POBUDEM V NOM ESTE DLHO.UCTE SA MOJMU REMESLU.


joplins   |   ip:95.209.23   |   2010-03-10  (17:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no skoro... ja neverim v ludi s kridlami ale ze aj anjeli existuju... pre teba mimozemstania..

a verim tiez ,ze jedneho dna budes habkat ako 5 rocny skolacik za toto vsetko co si tu na tejto stranke vygrcal a budes kluckovat a vyhovarat sa jak debil, ze ty si to tak nemyslel...

alebo sa budes ruhat este viac ako teraz, ale to uz bude na mieste kde sa ti bude uz len ozvena ozyvat an ikto ta nebude brat vazne...
a bude tam strasne zle , to mi ver...


Sarapata   |   ip:78.98.237   |   2010-03-10  (17:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To nie je obhajoba, ale fakt....a ty si clovek tiez, dufam.Tak by si mal pocitovat nejaku spolupatricnost s ostatnymi.


ROLLO   |   ip:92.52.5.3   |   2010-03-10  (17:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Karola zneužíval farár preto je taký namosúrený!!!!!


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (17:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NACO TA VOBEC ZOSMIESNOVAT?ROBIS TO SAM.POVEDZ DOKTOROM,ZE VERIS V LUDI S KRIDLAMI A ISTO TI POMOZU.JA MAM SVOJHO BOHA KTORI JE MOCNEJSI.TY SI MYSLIS ZE PO SMRTI PRIDES PRED NEJAKY SUD.TVOJE IQ TVORI TVOJE PREDSTAVY.JA MAM 160 A PRETO MOJ BOH NEMOZE BYT TAKY PRIMITIVNY AKO TVOJ.PRESTAN SA VYHRAZAT,LEBO VYHRAZANIE SA TI SKORO VRATI.VER MOJEJ SKUSENOSTI A ZNALOSTI JAVOV


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (17:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  LUDIA KTORI NEVEDELI CITAT A PISAT S IQ 110 SI ZASLUZIA TAKEHO BOHA AKEHO MATE VY.

MOJ MA VYSOKU UROVEN.


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (18:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ROLLO UKAZUJE SVOJU PRAVU TVAR.RADUJE SA ZO ZNASILNOVANIA.

ROZMYSLAJ TROCHU.KEBY SI MAL PRAVDU,MAL BY SOM PRAVDU AJ JA,LEBO DOVOD URCUJE VYSLEDOK.


ANONYM   |   ip:92.52.5.3   |   2010-03-10  (18:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Karol akého máš ty Boha resp. ako sa volá? (vážne sa pýtam)


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (18:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VOLA SA MYSLENIE.MAS HO AJ TY A NEMUSEL BY SI HO HLADAT KEBY TI HO NEZOBRALI NAHRADNE POSTAVICKY NACHYSTANE PAPEZMI.


Rollo   |   ip:92.52.5.3   |   2010-03-10  (18:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  To nie je Boh ty chytrák!


Sarapata   |   ip:78.98.237   |   2010-03-10  (18:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Myslenie-vedome a podvedome....to je to, ktore ti kaze aby si si urobil viac potomkov s viacerymi zenami, aby tvoji potomkovia boli viac druhovo rozmaniti.Aby bola vacsia pravdepodobnost uspesnej mutacie??


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (18:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  PODVEDOME MYSLENIE JE LUDSKE A NEZMENI HO ANI MILIARDA KNAZOV.KNAZI TO DOBRE VEDIA,ALE UROBILI Z TOHO VYNOSNY OBCHOD.


PRIRODZENE NAZVALI ZLYM ABY MOHLI VECNE BOJOVAT PROTI PRIRODZENOSTI A ABY MALI VECNY ZISK.MUTACIA VZNIKA VO VATIKANE.


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (18:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KEBY MOHLA CIRKEV RIADIT CELU SPOLOCNOST,UROBILI BY PEDOFILIU LEGALNU A TRENKY BY DAVALI AJ PRASATAM.ATEISTI A SLOBODOMURARI SU PROTI ICH NECHUTNOSTIAM.Pozorovatel   |   ip:82.119.10   |   2010-03-10  (18:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Myslim ze presvedcit niekoho o niecom ked veri v ine nieco je stracanie casu a energie.

Zmenu vo vlastnom nazore na svet ci ideologii musi kazdy urobit sam od seba .. Hovori sa tomu ze pride ta doba alebo ten spravny cas na zmenu...

Naco mrhat svoj cas na presviedcanie druheho? Mozme druheho motivovat svojim postojom k zivotu ale on je ten ktory sa rozhodne pre moj nazor.. Presvedcovanie aj ked v dobrej viere je len skryte nasilie nemyslite?

Kazdy clovek zreje svojim tempom, urychlit sa to neda........


ROLLO   |   ip:92.52.5.3   |   2010-03-10  (18:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Karle nerád ti to práve ja hovorím ale slobodurári tam tých pedofilov nasadili. Druhý krát si rozmysli čo napíšeš.


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (18:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://www.slobodomurar.sk/
Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (18:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ateisti nas nevedome podporuju a otvaraju branu


Sarapata   |   ip:78.98.237   |   2010-03-10  (18:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jo jo, ja si myslim, ze rozvrat krestanstva nie je prirodzeny, ale planovany.Podla mna to zacalo uz v rannom krestanstve.Peace...Vela stastia.


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (18:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A CIRKEV NASADILA PEDOFILOV DO SKOL.


Smaragd   |   ip:92.52.7.1   |   2010-03-10  (18:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pozorovatel: presne tak ;o)


ROLLO   |   ip:92.52.5.3   |   2010-03-10  (18:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A slobodmurári nám sem nasadili karla


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (18:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  SIRTE MYSLIENKU SLOBODOMURAROV.UCTE SA Z MOJYCH SLOV


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (18:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ROLLO JE FICOV ZAHRADNIK.


ROLLO   |   ip:92.52.5.3   |   2010-03-10  (18:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Karol ty si taký tupý alebo taký prefíkaný...
Karol spamätaj sa... že šírte myšlienku slobodomurárstva, si so mňa robíš prdel? to určite, sú to hnidy!


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (18:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  DOBRE SI NA TOM.KEBY SI POZNAL MOJ ZAMER,BOLO BY ZLE.BUD RAD.


ROLLO   |   ip:92.52.5.3   |   2010-03-10  (18:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Slobodomurári sú oklamaní diablom!


laci   |   ip:88.212.36   |   2010-03-10  (18:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  hh,,dobre hadky :)))))) ,o srackach sa vieme hadat dobre :)))


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (18:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ROLLO POZNA DOVERNE DIABLA.PRIZNAL SA.


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (18:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JOPLINS MAJU AJ TVOJI RODICIA KRIDLA?


ROLLO   |   ip:92.52.5.3   |   2010-03-10  (18:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No už som ho videl, takže poznám...


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (18:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VIDENIE BY NESTACILO.MUSIS HO DOBRE POZNAT.MOZNO JE Z TVOJEJ RODINY.


xxx   |   ip:84.47.104   |   2010-03-10  (20:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Karol a iní militantní ateisti veria v Aštara Šerana (je mimozemšťan a ateista, verí v seba a lieta medzi hviezdami).


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-10  (20:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  XXX zjavne lieta na drogach.Mal by si nastudovat ateizmus.Za ateistov nemoze nikto hovorit.Za ovce hocikto z vatikanu.


xxx   |   ip:84.47.104   |   2010-03-10  (21:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Karol a iní militantní ateisti veria v Aštara Šerana (je mimozemšťan a ateista, verí v seba a lieta medzi hviezdami).


Pikao   |   ip:85.216.16   |   2010-03-10  (21:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ty si zaslepeny karolko, neveris v Boha zhoris v pekle.
argumentujem tak ako Ty.
smejem sa z toho, ze neveris. papa
fajaj ma


Pikao   |   ip:85.216.16   |   2010-03-10  (21:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  uz je po 21. hodine, karolko asi neodpise.
isiel uz spinkat. pomodlit sa a spinuskat. dobru noc karol retard :)


Pikao   |   ip:85.216.16   |   2010-03-10  (21:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  aby som nezabudol ze jezis povedal bring them and kill them, tak karolko nesmej sa lebo aj tebe da jezisko na stedry vecer peper pod predkozku. ty tolerant :)


matez   |   ip:78.99.15.   |   2010-03-10  (21:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  USA strasi s teroristami,cirkev satanom alebo peklom... sa pozrite aky ludia chodia do kostola sama falos zavist a ohovaraci co sa chodia opeknovat..
nerad rozdelujem ludi biely cierny veriaci ateista je mi to jedno ale silni krestania su total hluchy slepi.. uz len dedicny hriech hovori za vsetko..slepi uz tazko zacne vidiet..

xxx   |   ip:95.102.15   |   2010-03-10  (21:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pikao je Blb


Pikao   |   ip:85.216.16   |   2010-03-10  (21:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KAROLKO ZAJTRA IDEME VSETCI OKREM TEBA NA SLUZOBKU DO VATIKANU, IDEME FAJKAT PANA RATZINGERA, VIES? ON JE BYVALY ESESAK ALE NAM TO NEVADI, ASPON PAN FARAR NAM KAZAL ABY NAM TO NEVADILO, LEBO INAK BUDE ZLE. TAK ZAJTRA IDEME TAM, A TY SA TU RANO KED VSTANES A POMASTURBUJES VYBLAZNI, POTOM NAPIS ALEBO MI ZAVOLAJ NA 0907 574 430 A POTOM PYTAJ KLAPKU 666 TO SME MY, TEDA JA, TEDA MY VSETCI, OVCE. TVOJA NOCNA MORA CO TI NEDA SPAT. TVOJE OVCE. KAROL-KO(KOTKO)


Pikao   |   ip:85.216.16   |   2010-03-10  (21:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A POZOR KAROLKO, TY MAS PRAVDU, TVOJ NAZOR JE NAJSPRAVNEJSI, A MY SME VSETCI OVCE CO NESMIEME MYSLIET PO SVOJOM.
KED TI NARASTIE O DVA ROKY NA OHANBI OCHLPENIE A NA FORMICKACH V PIESKOVISKU CO TI KUPIL TVOJ TATA MATER BUDE PRACH, POTOM POCHOPIS AKY SI HLUPUNKY, MOJ MALINKY HLUPACIK. TY LALO.


xxx   |   ip:95.102.15   |   2010-03-10  (21:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  matez je blb


Pikao   |   ip:85.216.16   |   2010-03-10  (21:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre xxx:
pikao si robi z karolka srandu, ak si si nevsimol. nech rano vstane a stupne mu pekne tlak pred rannou masturbaciou, nech sa vzrusi.


Pikao   |   ip:85.216.16   |   2010-03-10  (21:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  karolko je blb


xxx   |   ip:95.102.15   |   2010-03-10  (22:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mal som pocit že tu diskutujeme na úrovni, bez urážok a rozumne(argumenty).
Ja len s Karolom a spol budem diskutovať o viere(náboženstve) na jeho úrovni, o iných témach politika a ekonomika atd. môžeme rozumne.matez   |   ip:78.99.15.   |   2010-03-10  (22:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  XXX na urovni si chuudaaaak


mate   |   ip:78.99.15.   |   2010-03-10  (22:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  kazdy clovek co ma spon kvapku rozumu vie ze cirkev je bordel


xxx   |   ip:95.102.15   |   2010-03-10  (22:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  matez si chuudaaaak


Pikao   |   ip:85.216.16   |   2010-03-10  (23:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  s tym blbom z skusal kazdy diskutovat na urovni. vysledok stale ten isty. flame. zalov v pamati.

mozno jeho zbrane na neho zaberu.


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-11  (05:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  S krestanmi je to ako nekonecny pribeh 356 cast,stale tie iste demagogicke reci vymytych mozgov a sektarskych fanatikov!!!!!!!!!!!recnia a recnia a stale sa snazia a dufaju,ze niekoho obalamutia a ziskaju na svoju choru stranu a nechapu aki su smiesni a otravni!!!!!!!!!


clovek   |   ip:87.197.22   |   2010-03-11  (06:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A ako je to potom s ateistami? Žiadna sláva, keď sa potrebujú zaoberať niečím, čomu oni vôbec nerozumejú - kresťanmi, ak vôbec viete, že kto sa tak môže menovať!!!
xxx   |   ip:95.102.14   |   2010-03-11  (08:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  S ateistickými fanatikmi je to ako nekonecny pribeh 356 cast,stale tie iste demagogicke reci vymytych mozgov a fanatikov!!!!!!!!!!!recnia a recnia a stale sa snazia a dufaju,ze niekoho obalamutia a ziskaju na svoju choru ateisticku stranu a nechapu aki su smiesni a otravni!!!!!!!!!


pravduludom   |   ip:78.99.11.   |   2010-03-11  (08:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Tento prispevok som dal aj do ARRivalls . lenže hodi sa aj sem medzi vas ,čo sa tu žeriete a osočujete navzajom .z diskusie tam citujem: "a nebrante sa pomoci, ktorú vám bezplatne ponúkajú kresťanskí svedkovia viery, keď vás pozývajú k nezáväznému preskúmaniu Biblie"

Najhoršie čo kto mohol povedať je slovo svedkovia. Asi dakto bol pri tom ked sa biblia pisala? alebo ju dakto z vas dokonca diktoval? alebo bol pri statisicoch prepisoch, ktorým autor či už zamerne ,alebo z nevedomosti maličko pozmenil vyznam? Nevravim ma dačo do seba tento pribeh. Ale to nie je nič nove, všetko sa to deje stale dookola. opakuju sa pohromy, opakuje sa ludské zverstvo ale i ludska laska. Podla mna je biblia pribeh ludstva. každý jeden človek sa najde v tej ktorej postave.

Doležite je ale najst sameho seba. A konať to ,o čom je človek presvedčený sam, že je to spravne .Nie čo mu nadiktuju iní.

Ako by to dopadlo ,keby sa všetci pasivne utiekali len k biblii a k nou opisanemu bohu? Pasivne by sa čakalo čo spravia tí aktivni?????

Pán Učitel. kto chce najst svoju cestu ten si ju najde. čo mi pomože to ,ked vašou pomocou objavim boha, a nekokažem pochopiť sam seba. Toto je podla mna problem možno 90 percent veriacich. Slepo veria sprostredkovaným informaciam ,bez toho aby našli svoje vnotorne hodnoty, bez toho aby sa aktivne podielali na tvorbe raja tu na zemi. Tešia sa na slubený raj dakde hore.
podhadzovanie a vnucovanie "pravdy" tej jedinej zaručenej velmi smrdí, pripomina mi medialnu propagaciu zaručených skvelých užasných produktov. A v tomto pripade byva osobna skusenosť velmi trpká. Pre mna su pravdou fakty. Osobna skusenosť. Verim len vlastným zmyslom. Počul som o mimozemskej civilizacii, o bohu, Jedine čo možem sprostredkovať iným je vysledok mojich vnemov ,zrak,chuť čuch,hmat,zvuk. Je tu ešte jeden. podvedomie, intuicia ,šiesty zmysel.....každý ako mu to vyhovuje ho pomenuje, ale ten je privatny sukromný, a neexistuje aby som ja svoju intuiciu vnucoval iným. Každý musi najsť svoje podvedomie. Svojho boha. Všetci sme hladajuci. Preto sme tu. Tešim sa na vysledok až každý najdeme vlastnu podstatu , prestaneme sa hnať, spomalime, nadýchneme sa...povieme si možno toto: "čo som to sakra doposial stvaral? ved chodim okolo toho každý den a ja som to nevidel?" alebo : "no troška som zišiel z cesty ale už som nazad" .Každý mame svoj pribeh, každý možeme pisať vlastnu bibliu, ale budu v zakladných bodoch velmi podobné, Bodaj by nie, ved sme všetci z rovnakeho cesta:))

Na toto nezabudnite. A ako vidno dakomu sa dari štvať ludi proti sebe. A vy tu ,nimi nadiktovanu hru hrate. zobudte sa konečne, každý zo svojho sna, a vnimajte realitu. Zaslepena mysel je horšie ako ludska blbosť. Otvorte všetky pristupove kanaly, ale doverujte len sebe.
Rollo   |   ip:92.52.5.3   |   2010-03-11  (10:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je to smutné ako táto stránka upadla hned potom ako sem začali pchať tie nezmyselné články a začali sem prichádzať individua z webu ateizmus.sk.
Aj to je dôkaz, že o ich web nemá nik záujem a nemmá návštevnosť, tak potrebovali sa vtierať na iné weby a rozhlašovať tú svoju tuposť a nevzdelanosť.
Stačí sa pozrieť na dve strany kresťania vs. ateisti/satanisti.
Kresťania argumentujú, správajú sa slušne a majú aj rozum. Narozdiel ateisti/satanisti nemajú žiadne argumenty a len plujú ako besné psy, ich správanie je priam zfanatizované a militantné, nevedia sa správať a len sršia nenávisťou. Je to na zamyslenie páni a dámy...
Adminovi je to asi jedno...


xxx   |   ip:95.102.14   |   2010-03-11  (10:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rollo
Stačí sa pozrieť na dve strany kresťania vs. ateisti/satanisti.
Kresťania argumentujú, správajú sa slušne a majú aj rozum. Narozdiel ateisti/satanisti nemajú žiadne argumenty a len plujú ako besné psy, ich správanie je priam zfanatizované a militantné, nevedia sa správať a len sršia nenávisťou. Je to na zamyslenie páni a dámy...

Rollo = Karol, 2010 a spolbublinka   |   ip:95.102.3.   |   2010-03-11  (10:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rollo:je to chyba admina,psychopati sa vzdy najdu.Rollo   |   ip:92.52.5.3   |   2010-03-11  (10:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Rollo = Karol, 2010 a spol
???


xxx   |   ip:95.102.14   |   2010-03-11  (10:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Čo si nepochopil na znamienku =. Prečítaj si čo si napísal a potom si prečítaj príspevky Karola a spol. Tvoje sú také isté len uhladenejšie.


Rollo   |   ip:92.52.5.3   |   2010-03-11  (10:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tvoje znamienko má dva významy, preto som sa pýtal:
1. ja, karol, 2010 sú tá istá osoba (to je vylúčené)
2. ja sa správam ako oni

Hádam nechceš povedať, že já si vypisujem sám so sebou... (nie som idiot aby som to robil)


xxx   |   ip:95.102.14   |   2010-03-11  (10:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja mám najlepšieho kamaráta ateistu a nemám potrebu ho presvedčiť aby veril v boha.
Veď sa všetci zobuďte je 21. storočie maly bi sme lietať do vesmíru a nie sa tu hádať či je boch alebo nieje. (a používať pritom argument ako 3 ročné retardované decko, tíka sa to aj ateistov, aj veriacich lidi neblbnete)
Ateista –nechcem sa dať operovať od pána profesora lebo je veriaci...... bla, bla, bla,.
Veriaci - nechcem sa dať operovať od pána profesora lebo je ateista ......bla, bla, bla,.xxx   |   ip:95.102.14   |   2010-03-11  (11:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ste jak stádo oviec (bielych, strakatých a čiernych) a pastier zo psom, sa na vás smejú.


pravduludom   |   ip:78.99.11.   |   2010-03-11  (11:10)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xxx suhlasim s tebou. každému zahlbenemu do svojich dogiem unika realita. Osobne mam predstavu že aj zarytí ateisti ,a presvedčení veriaci sa budu s otvorenými ustami čudovať čo sa to okolo deje ,ked sa diať začne. :)) resp už sa začalo aby som bol presný.

noname   |   ip:193.87.77   |   2010-03-11  (11:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ja len tolko, ze jeden clovek mudry povedal: ..slovo je najostrejsi mec.. a tak si vravim ze bacha na reci lebo kazdy bude raz sa svoje ciny sudeni... ale pozor, nikde nie je napisane ze nas odsudia pretoze sa odsudime sami ked sa ocitneme pred bohom a z jeho pohladu si vsetci uvedomime svoje chyby tak, ako ich vidi Boh. dufam ze sa naberie nejaka bazen pred nim..


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-11  (11:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  AJ VATIKAN BUDE SUDENY.AJ VERIACI KTORY HOVORIA ZA BOHA A O JEHO SUDE.


bublinka   |   ip:95.102.3.   |   2010-03-11  (11:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ty k*k*t sialeny,vypni si ten capslook.Teraz mi vobec nejde o to co mas v tej chorej tekviciseriem ti do nej,ty psychopat,lebo to je prave to co je nebezpecne v akychkolvek nazoroch agresivni psychopati a to si ukazkovy TY:


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-11  (11:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ODVEDIE NIEKTO PREC TU AGRESIVNU A VULGARNU KRESTANKU?NEVIE STRAVIT INY NAZOR A NEDOKAZE PRIZNAT PRAVDU AJ KED JEJ JU UKAZU.JE TO SMUTNE.

BUBLINA A CO TU TY ROBIS?NENASLA SI INU STRANKU.MOZNO SI SA LEN VYHRAZALA,ABY MA ADMIN SCENZUROVAL?


xxx   |   ip:95.102.14   |   2010-03-11  (11:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Karol a iní militantní ateisti veria v Aštara Šerana (je mimozemšťan a ateista verí v seba a lieta medzi hviezdami).


Rollo   |   ip:92.52.5.3   |   2010-03-11  (11:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Karle práve preto si sem prišiel rozoštvať ľudí, chazarská mentalita je taká. Robia to všade milí priatelia a ľudia by si to mohli uvedomiť. Je ich málo ale sú všade


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-11  (11:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  XXX ATEIZMUS NIE JE DEFINOVANY.MILITANTNY ATEISTI NEEXISTUJU.EXISTUJU LEN ATEISTI.


MILITANTNY ATEISTI BY MUSELI VRAZDIT AKO INKVIZICIA.ATEISTI NEMAJU VOJISKA NA PRESADZOVANIE SVOJEJ MYSLIENKY.


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-11  (11:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  JA UKAZUJEM CO JE POD PRETVARKOU CLOVEKA.UKAZOVAT PRAVU TVAR NEZNAMENA ROZOSTVAVAT.

BUDEME ZIT V PRETVARKE,LEBO PRAVA TVAR ROZOSTVAVA LUDI?TO TA UCI KRESTANSTVO?


xxx   |   ip:95.102.14   |   2010-03-11  (11:52)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Karol a iní militantní ateisti veria v Aštara Šerana (je mimozemšťan a ateista verí v seba a lieta medzi hviezdami).


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-11  (11:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  NABOZENSTVA A HLAVNE KRESTANSTVO CELU HISTORIU ROZOSTVAVALO LUDI.VRAZDY,ZNICENIE INDIANSKEJ RASY.VSETKO JE PRICINA AMERICKYCH KRESTANOV.


Rollo   |   ip:92.52.5.3   |   2010-03-11  (12:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Karol máš pravdu a ukázal si mi skutočnosť. áno karol má pravdu a preto sa pripojme ku karolovi a jeho slobodomurárskym kamarátom a pomôžme im svet očistiť od náboženstiev. áno priatelia slobodomurári nám chcú pomôcť a chcú svet očistiť od všetkých náboženstiev...
Možno nám dajú aj vo svetovom novom poriaku aj niejaké výhody za oddanú pomoc.


Qvik   |   ip:88.102.50   |   2010-03-11  (13:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Karol můžu se za tebe modlit?


Karol   |   ip:85.248.42   |   2010-03-11  (13:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  MODLENIE JE ZOBRANIE A JA NECHCEM ABY SI ZA MNA ZOBRAL.RADSEJ ZA MNA POZBIERAJ PAPIERIKY NA ULICI.


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-11  (22:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Viete preco je tolko clankov na Dolezite.sk,lebo to Vase sektarstvo a vymivanie mozgov je na smiech ak sa zrovnava ako sa skutocne chovate a ake nezmysli rozpravate.


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-11  (22:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Viete preco je tolko clankov na Dolezite.sk o Vas sektaroch!!!!!!,lebo to Vase sektarstvo a vymivanie mozgov je na smiech ak sa zrovnava ako sa skutocne chovate a ake nezmysli rozpravate.


xxx   |   ip:84.47.62.   |   2010-03-11  (22:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2010 je ocas


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-11  (22:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xxx: ale vy predsa nadavat nemozte,to je hriech,ty si teda velky katolik!!!!!!!!!


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-11  (22:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mi krestanov Nepotrebuje,ale oni potrebuju nas aby nas mohli oblbovat,mne je totiz jedno ci si strkas hlavu do vlastneho moca a vykrikujes pri tom Aleluja a rozpravas ze cervena karkulka zjedla vlka!!!!!!!!ale poukazujeme na to aky ste smiesni a hlupi!!!!!!!a za to si mozete sami svojim spravanim


Sarapata   |   ip:78.98.237   |   2010-03-11  (23:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja to beriem tak, ze telo ovladaju chemikalie, podvedomie....takze vacsinu vyjadreni beriem s rezervou, lebo viem, ze za to nemozu:)
Najlepsiu vec co urobite je ze zacnete zrat zdravu stravu.Ked sa ocisti telo, potom sa mozno vycisti aj dusa


xxx   |   ip:78.99.69.   |   2010-03-12  (00:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Mi ateistov Nepotrebuje,ale oni potrebuju nas aby nas mohli oblbovat,mne je totiz jedno ci si strkas hlavu do vlastneho moca a vykrikujes pri tom a rozpravas ze cervena karkulka zjedla vlka!!!!!!!!ale poukazujeme na to aky ste smiesni a hlupi!!!!!!!a za to si mozete sami svojim spravanim
ROLLO   |   ip:92.52.5.3   |   2010-03-12  (03:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2010 ty si taký tupý a smiešny! dúfam, že raz zmúdrieš, len sa bojím aby to nebolo už neskoro. Tvoja obmedzenosť a tuposť srší na všetky strany.


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-12  (05:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ludia pomahajte prave som videl Satana,bol obleceny v Sutane stal mu vtak a znasilnoval patrocneho chlapceka a uplne vyzeral ako nas milucky dobrucky fararko,ale to nebol on to len Satan si vzal jeho podobu aby nas zmiatol,chudacik nas farar takto bol znesvateny,modlime sa zanho!!!!!!!!!!!!!!!a takto je to zo vsetkym v krestanstve,hanba Vam sektari!!!!!!!!!


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-12  (05:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Naco su fararom vajcia?!!!!!!!!!dajte si ich odoperovat!!!!!!to nie to by sme potom nemohli potajme znasilnovat male deticky,strkat si to do analu a mat nemanzelske deti,alebo aspon si vo vsetkej tichosti a falosnej pocestnosti poonanovat!!!!!!!!


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-12  (06:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  VED si len precitajte na nete kolko spinavych nechutnosti najhrubsieho zrna spachali PEDOFILNI a HOMOSEXUALNY knazi,je mi na zvracanie co za zverstva spachali na malych nevynnych detoch!!!!!!!!!!!!!!ste spinavci a zakerne svine!!!!!!!to je to prave peklo satanove,ale sposobene Vami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ste falosne slizke hovada!!!!!!


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-12  (06:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keby chcel Satan ovladnut svet vymislel by cirkev!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!vy ste ti pravy Satanisti,co siria zlo a nepravost,vojny,biedu a sektarstvo,hanba Vam!!!!!!!!!


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-12  (06:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vymyslel


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-12  (06:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  KEBY CHCEL SATAN OVLADNUT SVET VYMYSLEL BY CIRKEV!!!!!!!!!!


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-12  (06:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pedofili stante sa knazmi,Tam si mozte robit tie svoje spinavosti a zverstva a este Vas potom CIRKEV v tichosti uprace a pomoze Vam ostat bez trestu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


joplins   |   ip:95.209.25   |   2010-03-12  (06:59)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2010-konecne si to pochopil.. huraaaaa....
konecne ti to doplo ,ze cirkev a hlavne katolicka nema s Jezisom, Bibliou, Bohm nic spolocne....

a som zvedavy kedy ti to zasa ujde z hlavy a zacnes miesat v dalsich prispevkoch 2 na3......


xxx   |   ip:78.99.122   |   2010-03-12  (07:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  2010 Ludia pomahajte prave som videl Satana,bol obleceny v Sutane stal mu vtak a znasilnoval patrocneho chlapceka a uplne vyzeral ako nas milucky dobrucky fararko,ale to nebol on to len Satan si vzal jeho podobu aby nas zmiatol,chudacik nas farar takto bol znesvateny,modlime sa zanho!!!!!!!!!!!!!!

Na psychiatrii ti pomôžu, tebe už úplne drblo v makovici.


rafael   |   ip:89.173.87   |   2010-03-12  (10:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Joplins a odkial ty vies o Jezisovi?


ANONYM   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-12  (15:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xxx: ale predsa nadavat je hriech,Ty si teda velky Katolik!!!!!!!!!!!!!!!!!


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-12  (15:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pre joplins: nepochopil si ma,ja to myslim raz Ironicky!!!!!!!!teda si z nich robim zarty a potom pisem co si myslim


xxx   |   ip:78.99.75.   |   2010-03-12  (15:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja, len nemám rád blbe agresívne keci a pseudo moralistov Karola alias 2010. (a aj veriacich čo im preskakuje v hlavičke)


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-12  (15:31)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xxx: ale predsa nadavat je hriech,Ty si teda velky Katolik!!!!!!!!


xxx   |   ip:78.99.75.   |   2010-03-12  (15:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ja, len nemám rád blbe agresívne keci a pseudo moralistov Karola alias 2010. (a aj veriacich čo im preskakuje v hlavičke)


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-12  (15:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xxx: citaj si IP adresy ty inteligent,to som bol ja


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-12  (15:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ty uz nemas rad nikoho iba sam seba!!!!!!!!ako spravny Katolik,Aleluja!!!!!!!!!


xxx   |   ip:78.99.75.   |   2010-03-12  (15:38)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Konečne názor od 2010 s ktorým súhlasím (že som inteligent ). :)))))))))


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-12  (15:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xxx:Ty uz nemas rad nikoho iba sam seba!!!!!!!!ako spravny Katolik,Aleluja!!!!!!!!!


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-12  (15:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xxx: To bolo ironicky ale ako spravny Inteligent si to pochopil!!!!!!!!


xxx   |   ip:78.99.75.   |   2010-03-12  (15:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Teba (2010) a Karola nemám rád (škoda že nieje stredovek).


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-12  (15:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xxx:drblo,keci,blbe to je novy slovnik a modlidba najvacsich Katolikov,Aleluja,,chod sa radsej modlikovat aby si nezhorel v pekle Satanovom


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-12  (15:45)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xxx:drblo,keci,blbe to je novy slovnik a modlidba najvacsich Katolikov,Aleluja,,chod sa radsej modlikovat aby si nezhorel v pekle Satanovom


2010   |   ip:78.98.49.   |   2010-03-12  (15:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  xxx: skoda ze nie je stredovek a mohol by si nas Udat!!!!!!!!a konecne sa ukojit pri muceni a upalovani,Aleluja,to je ta prava tvar Katolicizmu,MOC,BOHATSTVO,ZLOST,AGRESIA,POKRITECTVO!!!!!!!!!Aleluja


xxx   |   ip:91.127.78   |   2010-03-12  (15:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jeden ateista militantní(Karol alias 2010) usmažení na hranici je lepší ako 10 rokov modlenia v kuse.


Michal   |   ip:188.121.1   |   2010-03-12  (23:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no tak som prečítal celú túto vyčerpávajúcu diskusiu a musím uznať, že mám pocity ako po mesačnom pobyte na psychiatrii....... ľudia mať ja vaše problémy tak asi vyhľadám odbornú pomoc.. riešite neuveriteľne zmysluplné záležitosti, ale klobúk dolu, pri niektorých príspevkoch som sa len tak tak udržal, aby som sa nezačal rehotať na plnú hubu ako kôň, tak ďakujem :P


Michal   |   ip:188.121.1   |   2010-03-12  (23:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  no tak som prečítal celú túto vyčerpávajúcu diskusiu a musím uznať, že mám pocity ako po mesačnom pobyte na psychiatrii....... ľudia mať ja vaše problémy tak asi vyhľadám odbornú pomoc.. riešite neuveriteľne zmysluplné záležitosti, ale klobúk dolu, pri niektorých príspevkoch som sa len tak tak udržal, aby som sa nezačal rehotať na plnú hubu ako kôň, tak ďakujem :P


ROLLO   |   ip:92.52.5.3   |   2010-03-13  (10:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Diabol prenikol do Vatikánu:
http://tvnoviny.sk/spravy/svet/diabol-uz-prenikol-do-vatikanu-tvrdi-hlavny-exorcista.html

Skutočná tvár satanistických sektárov:
http://video.markiza.sk/archiv-tv-markiza/televizne-noviny/5637


Taurus   |   ip:195.91.55   |   2010-08-23  (19:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Človek je len človek a cirkev , cirkev ! Neviem či boh existuje alebo nie, a tiež zastavam názor ,že keď už veriť tak priamo Bohu a nie sprostredkovane cez cirkev aj keď to majú byt jeho sluzobnici. Myslím,že boh sám dobre vie aký sme aj bez tých ,premna darmozracov.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


jeden + dva =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Kolik Američanů čte knihy?


2013-03-13  (18:39)  |  Knihy
Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?

Dan Millman Čísla života


2013-03-10  (18:52)  |  Knihy
Dan Millman napísal knihu, v ktorej odkrýva sily pôsobiace v našich životoch a ponúka nám zároveň návod ako začať tieto sily používať v prospech seba a v prospech ostatných.


Varovné signály očkování: Lékaři o nich nemluví


2012-12-05  (18:38)  |  Knihy
Nemusíte se vším souhlasit, ale stejnojmennou knihu si přečtěte. Pro běžného čtenáře bude asi nejděsivější zjištění, jak málo víme o vakcínách a jejich účincích na náš organismus.


Pravda o kolosální manipulaci lidstva již prosákla ven


2012-06-14  (08:36)  |  Knihy
Vydavatelství Anch BOOKS nedávno vydalo knihu autora Michaela Morrise: Co neSmíte vědět! Interview se uskutečnilo na podzim 2011 krátce po vydání knihy v Německu. *** V začarovaném kruhu. Stefan Erdmann v rozhovoru s autorem Michaelem Morrisem


Bernský politický proces - Znalecký posudek, vypracovaný z pověření soudního dvora č. V v Bernu


2012-05-04  (00:18)  |  Knihy
PRAVÉ PROTOKOLY SIONSKÝCH MUDRCŮ


Kniha Ilumináti od Henry Makowa


2012-04-26  (07:00)  |  Knihy
dovolujeme si Vas informovat o nove pripravovanem titulu Ilumináti od Henryho Makowa s podtitulem Sekta, jež se zmocnila světa ve formátu A5, cca 300 stran. Na našem eshopu ji můžete odbjednávat již nyní za zvýhodněnou cenu a pro prvních 200 objednávek máme připravený bonus ve formě knihy Tábor svatých, která je v zahraničí označována jako druhá bible rasismu a pojednává o problematice přistěhovalectví. Info na www.bodyartmag.cz/book


Opice neveria, že pochádzajú z človeka


2012-01-15  (15:29)  |  Knihy
čo sa to tu vlastne deje?


Pět tajemství, která musíte objevit dříve, než zemřete


2011-12-27  (22:53)  |  Knihy
Pět tajemství, která musíte objevit dříve, než zemřete


1984 - George Orwell


2011-12-25  (14:21)  |  Knihy
V roku 1984 je svet rozdelený na tri mocnosti: Euráziu, Východoáziu a Oceániu. V podstate sú všetky tri mocnosti rovnaké: vládne v nich tvrdá diktatúra, bieda a obyvatelia každej z mocností fanaticky nenávidia ľudí vo zvyšných dvoch. Všetky tri mocnosti sú neustále vo vojnovom konflikte, bojujú o tie územia, ktoré nepatria ešte žiadnej z nich a o konečné víťazstvo a vládu nad svetom, hoci sa to žiadnej z nich nemôže nikdy podariť. Hlavným hrdinom románu je úradník Winston Smith, ktorý žije v Oceánii, v Londýne. Na čele diktatúry tu stojí tzv. Veľký brat. Oficiálna ideológia sa nazýva Angsoc (pôvodne anglický socializmus) a jej ústredné heslá znejú: Vojna je mier. Sloboda je otroctvo. Nevedomosť je sila


ZELENÁ KNIHA - Muammar Kaddafi


2011-12-24  (13:40)  |  Knihy
Nástroj vlády je prvoradým politickým problémem, jemuž celí lidské spolecenství. I konflikt uvnitr rodiny je casto výsledkem tohoto problému. Tento problém se stal velmi vážným od vzniku moderních spolecenství. Národy dnes celí tomuto trvalému problému a spolecenství jsou vystavena ruzným nebezpecím a težkým dusledkum, k nimž vede. Nedokázaly jej dosud vyrešit s konecnou platností a demokraticky.


SILA PRÍTOMNÉHO OKAMIHU - Eckhart Tolle


2011-12-17  (21:05)  |  Knihy
Ste tu, aby ste božskej podstate univerza umožnili prejaviť sa. Takí ste dôležití !


Kniha Vatikán ve světové politice


2011-09-29  (21:17)  |  Knihy
Ale zatímco úsilí USA a SSSR je sledováno s rostoucími obavami, úsilí Vatikánu je zkoumáno zřídka. I když ani jedna důležitější událost, která přispěla k dnešnímu chaotickému stavu věcí, nenastala, aniž by se na ní nepodílel Vatikán.


Niečo málo o dôležitosti kníh


2011-04-30  (18:56)  |  Knihy
Čítať a čítať.Každý prečítaný riadok je zažatou sviecou v nasom živote.Čím viac prečítame, tým viac svetlejší bude náš pobyt na zemi.


Brána k moudrosti


2011-04-23  (17:24)  |  Knihy
Novinka roku 2011 z oblasti osobního rozvoje. V knize jsou ukryté také informace ze zákulisí dnešní doby, především však rozcestník.


AdaM - Život Hrou


2011-04-18  (10:08)  |  Knihy
Zábava je prekážka, je to obmedzenie, ide o akýsi nezodpovedný prístup. Stali ste sa profesionálmi vo svojom obore. A ten obor sa nazýva život. Pristupujete ku svojmu životu tak, ako to robia dnešní hráči Manchestru pri výbehu na Old Traford. Tréner, majiteľ, spoluhráči i diváci, všetci do jedného od neho očakávajú skvelý výkon. Čakajú, že dá gól, že pomôže tímu vyhrať zápas či dokonca ligovú trofej. Rovnako aj vy pociťujete tlak okolia. Aj oni od Vás očakávajú, že niečo vo svojom živote dokážete, že uspejete ako silné osobnosti, že sa presadíte v tomto silnom konkurenčnom prostredí.


Vlastná cesta


2011-04-12  (12:24)  |  Knihy
Hitom 21. storočia sa stáva úspech, kariéra, ambicióznosť, odhodlanie a zápal. Je smutné, že sme všetci prijali hru tohoto systému a berieme život, aký nám spoločnosť ponúka. Je smutné, že nikoho z nás už nezaujíma, prečo je všetko v tomto svete postavené na hlavu. Všetko sa robí presne naopak. Prečo je tomu tak?


Je dovolené brániť inkvizíciu?


2011-03-30  (11:24)  |  Knihy
Téma inkvizície je zväčša spracovávaná z odsudzujúceho hľadiska. Je však oprávnená otázka, ako to skutočne bolo a či nie je dôvod tento pohľad prehodnotiť ako neobjektívny. Aj preto je dobré preto a preto má význam prečítať si malú publikáciu s titulom Je dovoleno bránit inkvizici? od českého historika Radomíra Malého, v ktorej sa autor pokúsil korektne s inkvizíciou vysporiadať a poukázať na to, že odsudzujúci pohľad na inkvizíciu môže byť vcelku veľmi mylnou paradigmou.


Bahno usedlé v člověku


2011-01-19  (15:28)  |  Knihy
Úvodem chci poznamenat, že to co budete dále číst, je výsledkem mých vlastních dlouhodobých úvah – výsledkem letitých studií zasvěcené i laické literatury, popisuji také vlastní bohaté zkušenosti a v neposlední řadě jsou tyto listy součtem mého nekompromisního pohledu na minulý i současný svět. Jsem také pevně přesvědčen o tom, že mnoha lidem se určité pasáže nebudou líbit – je však nutné pořádně rozvířit bahno usedlé v člověku za uplynulá tisíciletí!


Človek je sám kováčom svojho osudu


2011-01-08  (00:13)  |  Knihy
Ako funguje psychika, myslenie, city, pocity, pamäť, ako správne myslieť, ako sa správne koncentrovať pomocou jednoduchých cvičení. Ponúka možnosť ako sa človek môže stať kováčom svojho osudu. Cieľom čitateľa sa má stať zdravie, životný úspech a sebadôvera. Tento cieľ sa má dosiahnuť cestou učenia, poznania a praktického využitia. Poznanie a vedomosti majú praktickú cenu, lebo len oni prinášajú vhodné nazeranie na správne prirodzené myslenie, konanie, na správny životný svetonázor, ktoré určujú správanie ľudí. Úplný úspech môže byť cez poznanie len tak dosiahnutý, keď sa prenesie do celkového a aj do každodenného života.


Sme humatoni?


2010-10-06  (08:09)  |  Knihy
Sme alebo nie sme humatoni, obyvatelia ‘matrixu‘ tohoto sveta? Clanok je analogiu knihy Matrix s ‘nasou realitou‘, mozno je to uz stara otrepana tema,ale coraz aktualnejsia. Sme alebo nie sme humatoni?


MEDZINÁRODNÝ ŽID, Henry Ford


2010-07-30  (09:24)  |  Knihy
Proč je židovská otázka přetřásána? Protože existuje a protože její vnikání do amerického života má přispět k tomu, aby byla řešena a ne aby přispívala k dalšímu trvání oněch neblahých, vedlejších okolností, které obklopují tuto otázku v jiných zemích. Již dlouho se zabýváme ve Spojených státech židovskou otázkou.


Igor Bukovský, Pavol Lipták : Hneď to bude


2010-07-16  (17:23)  |  Knihy
Pre všetkých, ktorí sa radi zdravo stravujú a varia ľahké zdravé jedlá, je určená kniha, ktorej autormi sú Igor Bukovský a Pavol Lipták. Knihe dali výstižný názov – Hneď to bude.


2.1 GB ebookov o voľnej energií!


2010-05-24  (23:05)  |  Knihy
Tím čo sa zaujímajú o voľnú energiu ponukam moju zbierku kníh na danú tému. Je tam nieco okolo 977 kníh zväčša v anglickom jazyku.


Prognóza na 100 rokov


2010-05-24  (15:25)  |  Knihy
Recenzia na velmi zaujímavú knihu od Georga Friedmana.


Európska Únia: Cosa Nostra


2010-04-12  (02:05)  |  Knihy
Vojenské výdavky členských štátov sú spolu 311 920 000 000 USD ( v 2008 )! Ako je možné, že 495.128.529 miliónov občanov nemá právo voliť a ich hlavné demokratické práva boli pozastavené. Od bezvízového programu s USA po nemecko-ruské plynové potrubie. Spoločné záujmy 500 miliónov európskych občanov nie sú kompatibilné zo záujmami národných politikov. Heinz Duthel, European Union: Cosa Nostra


Pôvod postkomunistických elít: Od Pražskej jari po rozdelenie Československa


2010-04-07  (00:21)  |  Knihy
Ako to, že sa Československo rozdelilo na dve krajiny v roku 1993 tak mierumilovne najmä v porovnaní s Ruskom a Juhosláviou? Táto kniha obsahuje sociologickú odpoveď na túto otázku a empirické vysvetlenie rozpadu Československa sledovaním politických procesov, ktoré začali Pražskou jarou v roku 1968. Gil Eyal: The origins of postcommunist elites: from Prague Spring to the breakup of Czechoslovakia


Šlomo Sand: Vymysleli si sionisté dějiny židovského národa?


2010-04-05  (16:11)  |  Knihy
Podstata sdělení této knihy se dá shrnout do věty „Dějiny židovského národa byly vymyšleny, aby vyhovovaly požadavkům sionismu.” Kdyby něco takového řekl např. nějaký palestinský představitel, jistě by byl některými obviněn z “antisemitismu”. U izraelského (židovského) autora, potomka rodičů přeživších holocaust, to ale asi dost dobře nejde... Z genetického hlediska není prakticky žádný rozdíl mezi dnešními Palestinci a většinou izraelských Židů.


Marec - mesiac knihy.


2010-03-30  (08:04)  |  Knihy
Končí sa marec - mesiac knihy. Preto je na mieste otázka: "Čítate?"


Podobenstvo o jaskyni


2010-03-29  (23:43)  |  Knihy
V siedmej knihe svojho diela Ústava (Politeia VII, 514a – 515a) grécky filozof Platón (420 - 348) napísal peknú alegóriu hlbokého zmyslu, ktorá sa preslávila ako „podobenstvo o jaskyni.“ Je podaná vo forme dialógu medzi Platónovým učiteľom Sokratom a istým Glaukonom. Odcitujem toto významné podobenstvo bez dodatočných komentárov. Jej zmysel pochopí každý sám.


Kniha kníh


2010-03-26  (09:52)  |  Knihy
V tomto príspevku by som chcel poukázať na zopár krásnych výrokov od Santiága - postavy z knihy Alchymista. Táto kniha je plná rôznych výrokov a určite si dokážete bez nanútenia vybrať ten, ktorý vám niečo dá. Výroky som nevyberal z knihy ja, ale sú pre mňa väčšou inšpiráciou ako otrocké cnosti z biblie. Osobne si myslím, že keby boh existoval a keby sa už rozhodol písať, bolo by to minimálne na úrovni alchymistu a nie na úrovni myslenia otrokárov. Pre mňa bude až do konca života viac slobodný pastier oviec Santiágo - postava z knihy, ako "syn boží Ježiš - postava z knihy" A prečo ? Lebo mám ako človek bližšie k pastierovi ako k bohom, ale stále mám viac rozumu ako ovca, ktorá má byť riadená.


Skorumpovaná medicína a kolaborujúce úrady


2010-03-25  (15:37)  |  Knihy
Podvod a korupcia v tunajšom zdravotníctve nie sú žiadnou raritou, skôr základným fenoménom. V rozhodujúcej miere sú do neho zapletené aj úrady, ktoré sotva kontrolujú (farma) priemysel, lekárov a zdravotné poisťovne, skôr s nim kolaborujú.


Kniha: PEDOFILI V SUTANÁCH - OCHRÁNTE SI DETI


2010-03-12  (09:07)  |  Knihy
Sexuálne škandály kňazov. Pápež prehovoril. Ježiš nechcel celibát. Aká je sexualita kňazov? Vatikán čelí žalobe za zatajovanie. ...Čo neviete o cirkvi. Škandály po celom svete – detské obete a súdne procesy. Cirkev všetko utajuje. Množstvo šokujúcich faktov. Je náboženstvo vecou morálky alebo iba pokrytectva? Aká je skutočná morálka cirkvi? Zneužívanie detí a mladistvých nie je samozrejme, problémom výlučne katolíckej cirkvi. Je však isté, že autoritatívne sexu nepriateľské katolícke prostredie takéto psychické poruchy silne podporuje. Viedenské noviny „Der Standard“ uvažujú takto: „Príčiny pedofílie nie sú nejaké zvláštne tajomstvo.


Ďaľšie z kníh...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Kedysi bol takmer v každej dedine fungujúci kamenný mlyn. Avšak v 30. rokoch sa uskutočnilo najväčšie vymieranie kamenných mlynov v histórii ľudstva. Kamenný mlyn nahradil mlyn s oceľovými valcami. Aký je rozdiel medzi mlynom, ktorý melie s mlynskými kameňmi a moderným mlynom, ktorý melie s oceľovými valcami? Spolu s kamennými mlynmi vymrelo aj poznanie našich praotcov o technike šetrného mletia obilia, pri ktorom zostávajú všetky živiny zo zrnka zachované, hlavne obilný klíčok.


Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Permakultúra je hlas matky Zeme

Rozhovor s Karolom Končkom - géniom, ktorý vie, že naša záchrana je len v našich rukách


Tragédia na Loveparade bez cenzúry!

The Arrivals - Príchody (Posledná kapitola)

Jedlo: Tajomstvo definitívne odhalené (EN)

Komunismus dokáže zrealizovat pouze kapitalista

Milton Friedman - Mýtus obeda zadarmo (SK titulky)

Archív

Ako také ovce

To bolo prvé, čo som si pomyslel, keď som včera videl Fica, Dzurindu, Mikloša a Radičovú v jednom šíku, ako sa hrajú na veľkých Európanov. Neverím vlastným očiam a ušiam, keď týchto ľudí, ktorí už dávno mali byť na politickom dôchodku, vidím a počujem. Fico ešte donedávna mal plné ústa národnoštátnych záujmov, Dzurinda s Miklošom ani nie pred dvomi rokmi odmietli pôžičku Grécku a Iveta Radičová len tri dni dozadu navrhla referendum v prípade zásadných otázok.


Prednáška o peniazoch a peňažnej politike

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Hlinové vystúpenie v parlamente

Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Odhalenie kampane Bohatšie Slovensko


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo


Generated in 0.3966 s