15. September 2019
    
Sanve: Najprv vyšetrite kauzy, potom zaplatím daň! (otvorený list riaditeľovi DÚ SR Bratislava) - Dolezite.sk

Sanve: Najprv vyšetrite kauzy, potom zaplatím daň! (otvorený list riaditeľovi DÚ SR Bratislava)


  2012-04-30  (14:38)  |  Z domova
  55% hlasovalo = 1  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Sanve: Najprv vyšetrite kauzy, potom zaplatím daň! (otvorený list riaditeľovi DÚ SR Bratislava)

Pred mesiacom mi v daňovom priznaní vyšiel nedoplatok na dani vo výške 67,89 EUR. Priznám sa, bol to šok, nakoľko som mesiac predtým verejne vyhlásil, že prestávam platiť dane obmedzením svojho príjmu do nezdaniteľného základu. Požiadal som preto o mesačný odklad, získal čas na zamyslenie. Vedomý si všetkych možných následkov som sa nakoniec rozhodol napísať následovný otvorený list riaditeľovi bratislavského Daňového úradu, ktorý dnes zasielam ako prílohu k daňovému priznaniu:

 

Vážený pán riaditeľ Ing. Dušan Pátek,

 

na základe podania daňového priznania v odkladnom termíne som povinný uhradiť vášmu úradu nedoplatok na dani z príjmu vo výške 67,89 EUR.

 

Týmto oznamujem svoje rozhodnutie danú povinnosť odložiť, resp. neuhradiť vzniknutý nedoplatok v riadne stanovenom termíne.

 

Moje rozhodnutie vnímajte ako individuálnu formu občianskeho protestu voči neschopnosti / neochote štátnych orgánov vyšetriť a efektívne potláčať korupciu a klientelizmus na všetkých úrovniach zastupiteľskej demokracie.

 

Nedávno rezonujúca kauza uniknutého spisu „Gorila“ odhaluje zásadný vplyv finančných skupín na riadení štátu, čo má vážny ekonomický dopad na každodenný život občanov SR a priamo ohrozuje demokratický poriadok.

 

Pokiaľ sa riadne neukončí vyšetrovanie, je teda opodstatnené vnímať každé jedno euro z vybraných daní ako potencionálny zdroj príjmov organizovaného zločinu. Je opodstatnené vnímať Daňový úrad SR ako nepriameho spolupáchateľa v závažných zločinoch proti Slovenskej republike a jej Ústave.

 

Odvolávam sa teda na článok 32 Ústavy SR, ktorý znie: „Občania majú právo postaviť sa na odpor proti každému, kto by odstraňoval demokratický poriadok základných ľudských práv a slobôd uvedených v tejto ústave, ak činnosť ústavných orgánov a účinné použitie zákonných prostriedkov sú znemožnené.“

Zároveň upozorňujem, že akékoľvek následné sankcie voči mojej osobe budem vnímať ako vážny zásah do mojich ľudských práv. Opakujem - nevyhýbam sa povinnosti zaplatiť daň, iba túto povinnosť odkladám do doby, kým štát neobnoví demokratický poriadok a výkon spravodlivosti v korupčnej kauze „Gorila“.

 

Za pochopenie Vám vopred ďakujem a verím, že ako občan sa ešte dožijem motivácie byť vzorným daňovým poplatníkom.

 

S pozdravom a úctou

 

Peter Sanve

 

Ak spolu so mnou zdieľate pocit nespokojnosti s vývojom spoločenských a politických pomerov, poteší ma akákoľvek symbolická podpora z vašej strany. Vyhlásil som svoju malú vojnu skorumpovanému štátu, ktorú síce nedokážem vyhrať sám, ale vy máte tú moc zdielať túto informáciu ďalej. A motivovať tak ďaľších občanov oprášiť zvyšok sebaúcty, vystúpiť z radu a začať aktívne obhajovať svoje ľudské práva...


Peter Sanve - Indymedia.sk
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
Anarchy . mefecydi35   |   ip:188.123.9   |   2012-04-30  (15:26)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Respect, drž sa chlape, a napíš ak odpíšu.


xixixi . qusufite40   |   ip:78.99.205   |   2012-04-30  (15:36)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Može to mať taky priebeh, oni ti daju sankcie, alebo pokuty, ty ich daš na sud , ktory vyhraješ lenže štat dlži niekolko stomilionov na prehratých sudov s občanmi, takže neviem potom či sa človek dočka spravodlivosti,


cocka . ramenubi46   |   ip:87.244.25   |   2012-04-30  (16:24)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Príspevok pošlem každému, čo poznám. Možno sa ľady pohnú!!!


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2012-04-30  (17:01)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Tuším ,že v Španielsku začala podobná vlna odporu pod názvom "neplatíme"
Neplatili za lístky na MHD, metro, no neviem ako to skončilo..

Aj toto by nabralo na sile keby to urobí aspon 200 000 ludí.

Danový úrad by zadrel všetky počítače kým by povypisoval všetky upomienky,,a tí skorumpovaní ,tlstí sudcovia čo robia v každom procese umelú chybu by zošaleli z tolkých sporov!!!


Je to všetko o jednote!

Pokiaľ sa ľudia nezjednotia a nebudú robiť všetko ako jeden človek ,tak sa nič nezmení!


Ps. Ale má to tlak.Dobre na to ide.
AstaKiller . qeqoboro1   |   ip:62.197.22   |   2012-04-30  (17:15)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Moja úcta a respekt!


auriga . hewapimu36   |   ip:78.98.8.3   |   2012-04-30  (18:31)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  dobra praca. Ak Ti pride odpoved, informuj nas, prosim.


AMEN . xeteluvi4   |   ip:85.216.18   |   2012-04-30  (18:46)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Súhlas ,tiež neplatím a ani nemienim.


i . docerexu69   |   ip:91.127.80   |   2012-04-30  (19:37)
50% hlasovalo = 2  
mínus plus
  pôjdu cestou najmenšieho odporu. gorily si najmú kvalitných právnikov, a tí budú klásť DÚ väčší odpor, ako vy jednotlivci ich exekútorom. to by ste museli mať za sebou dáku reálnu nátlakovú silu, niečo pred čím majú rešpekt. napr. taliban.
druhá možnosť je, nemať zhabateľný majetok, aby sa exekútorovi nevyplatili jeho náklady a zisk z exekučného konania by bol omnoho menší ako námaha vynaložená na vymáhanie pohľadávky.
to praktizujú rómovia.
ak máš povinnosť platiť daň, značí, že máš dáky majetok Predpoklad je 80% tej dane a na ten sa oplatí šiahnuť. pravdepodobne si koledujete o riadne problémy.


neplatic . vuwabeqi26   |   ip:213.160.1   |   2012-04-30  (19:43)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  Poznám mnohých ktorí neplatia dane, odvody do Sociálnej poisťovne, zdravotné poistenie, za vývoz smetia, poplatok za televíziu, za psa, miestne dane, pokuty policajtom, exekúcie, sankcie a mnoho dalších vynútených poplatkov. Nie preto, že by nechceli, ale preto, že na to nemajú a kedže na to nemajú, tak už ani nechcú. Akonáhle im dlh narastie do nesplatiteľnej výšky, už ho nikdy viac nezaplatia, pretože by museli žiť 100 ľudských životov aby uspokojili všetkých výpalníkov. Táto situácia sa čím dalej, tým viac prehlbuje a títo ľudia sa ocitajú na dne spoločnosti, pretože prichádzajú o strechu nad hlavou a o možnosť poriadneho zamestnania, pretože kto už len takého človeka zamestná?

Miesto toho, aby naši politici problém začali riešiť, zakrývajú si pred ním oči a tvária sa, že neexistuje. Je to zárodok budúcich sociálnych nepokojov, ktoré sa momentálne odohrávajú celoplošne v Grécku a Španielsku. Nebudme naivní, politici nikdy nič nevyriešili a ani nevyriešia. Ak sa strhne mela, budú prví utekať tak ako utekali z okupovaných miest a dedín počas Balkánskej vojny a obyvateľstvo nechali napospas znepriateleným stranám a vražedným gangom.

Takýchto protestov ako urobil Peter Sanve bude pribúdať. Oni totižto prebiehajú a je ich veľmi veľa - pozrite sa na zoznam dlžníkov voči Daňovému úradu, Sociálnej poisťovni a Zdravotným poisťovniam, to je výsledok stavu spoločnosti.


Bertold . fulixuju84   |   ip:95.103.7.   |   2012-04-30  (20:18)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Tak toto má "gule"...myslím, že podobné "aktivity" sa dejú v pomerne veľkom rozsahu naprieč celým Slovenskom, len o nich nevieme. Tým nechcem dehonestovať autora príspevku, držím mu palce a porosím o info ohľadne ďaľšieho, čo bude nasledovať...


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.41.20   |   2012-04-30  (20:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vidim ze su tu sami neplatici, hlavne ze si volili socialne istoty.. :-))


hr . qocywibi08   |   ip:78.141.10   |   2012-04-30  (23:03)
58% hlasovalo = 2  
mínus plus
  To nie je vôbec zlé , práve naopak , skvelé.

Ja som už vedený ako neplatič v zdravotnej poisťovni už niekoľko rokov , aj keď reálne im nič nedlhujem (aj napriek tomu že odvody im už teraz neplatím ) a keby sme sa pozreli bližšie na účtovnú bilanciu , tak by sa prišlo na to že zdravotná poisťovňa dlhuje skôr mne, ako ja jej. Nemalú sumu som zdravotnej poisťovni zaplatil a prestal som platiť zo súkromných dôvodov , ktoré tu teraz bližšie nejdem rozpisovať , ale čo je podstatné a myslím že je správne, že každý jeden

človek má právo svojou platbou podporiť to v čom vidí zmysel a je podľa neho správne

a zároveň

má právo svojou platbou nepodporiť to v čom zmysel nevidí , a považuje za nesprávne


hr . qocywibi08   |   ip:78.141.10   |   2012-04-30  (23:23)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Samozrejme aj exekútor sa my už ozval , povedal som mu niekoľkokrát od srdca svoje a už to bude pomaly štyri roky a radšej na mňa kašle. Dobre vie že keď si bude nárokovať na niečo o čo sa nepričinil a čo mu nepatrí, môže za to draho zaplatiť. Tak to už v živote chodí.

To len taká moja malá skúsenosť , aby videl autor článku že nieje jediný a osamotený.

Držím palce.
i . docerexu69   |   ip:91.127.80   |   2012-04-30  (23:26)
42% hlasovalo = 2  
mínus plus
  hr
takže ty sa dopúšťaš trestného činu neplatenia ZP a odvodov. ako je v článku návod, mám právo požadovať vyšetrenie a doriešenie tvojej kauzy, a dovtedy odmietnem platiť dane a odvody aj ja. tak si to predstavuješ?
a dúfam, že niektoré výhody čo boli zaplatené aj z mojich daní si užívaš.


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2012-04-30  (23:32)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  i..
tak ty si už aký blbec..???


i . docerexu69   |   ip:91.127.80   |   2012-04-30  (23:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a ešte predpokladám, že si volil (tam si svoje právo využil) dáku stranu, ktorá požaduje prísnejšie vymáhanie daní a odvodov.(neviem o takej strane, ktorá by to nepožadovala.) ale od teba nie, len odomňa, hajzel!


i . docerexu69   |   ip:91.127.80   |   2012-04-30  (23:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins
ak neplatí, z môjho pohľadu rovnaká gorila, aké sú spomínané na začiatku. jedine ak by žil ako to ty spomínaš, a schovával by sa po lesoch a kanáloch a nevyužíval výhody civilizácie. ale kedže má prístup k internetu, tak to nepredpokladám. alebo ho už odpojili a je načierno napojený?


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2012-05-01  (00:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  i.
zasa si nevystihol pointu!

ved ked sa ti tento system tak páči, tak prosím.

ked ti nevadí ,že dane sa rozkradaju vo velkom, Majsky, Penta, a vsetci psy, si beru to čo ty vyrobíš,,a chodíš stále po rozbytých cestach a za lieky a doktora platís,,tak nevadi!!!

mne to je jedno, ja žijem v dansku,platim vysoke dane.,.ale cesty su ako lusk, doktor zadara..skoly zadara..kurzy zadara..vysoke platy,,v pripade nezamestnanosti mam podporu 1500 ečiek..atd atd..

takze tak. priatelu..i . docerexu69   |   ip:91.127.80   |   2012-05-01  (00:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  joplins
penta, marhuľa, psy, hr,AMEN (ten príspevok hore).....
v tej tvojej knihe sa nehovorí čosi o brvnách v oku, a cisárovi a jeho obraze?


Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-05-01  (00:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Minulý týždeň som podal obvyklé 2% z dane. Keby som trucoval, že ich podám až po tom keď sa niečo vyšetrí, tak opustené mačky pomrú hladom...


Joplins . xuhydime11   |   ip:94.145.22   |   2012-05-01  (00:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vy dvaja nadomnou si podajte ruky.
jeden lepší ako druhý..

dobre ti lucifer napísal- " už aj ako troll stojíš za hovno":-DDDDDDD


PeterSanve . qudasuhy7   |   ip:158.195.1   |   2012-05-01  (00:37)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Dakujem za vsetky ohlasy, kritiku aj povzbudenie. Informovat vas samozrejme budem, sledujte web indymedia.sk, samozrejme budeme vkladat podstatne informacie aj na dolezite.sk. Vsetkym prajem prijemne prezitie sviatku ;)


Anarchy . mefecydi35   |   ip:178.41.12   |   2012-05-01  (00:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pripájam sa, česť práci a robote pokoj súdruhovia ! :)


Zolo . sohyveku58   |   ip:161.134.3   |   2012-05-01  (01:01)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klobuk dolu, drzim palce! Skoda ze takych ludi je ako safranu.
Ludi, co si dokazu udrzat svoju dostojnost aj ked vedia ze bojuju s veternymi mlynmi.


i . docerexu69   |   ip:91.127.80   |   2012-05-01  (01:06)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zolo
to myslíš že lucifer je joplinsov sancho panza? :D


Bertold . fulixuju84   |   ip:95.103.7.   |   2012-05-01  (09:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium . darujete36 | ip:188.123.1 | 2012-05-01 (00:16)
Sorry, ale ozaj neviem čo majú mačky spoločné a prečo sú stavané v dôležitosti na úroveň celospoločenskej kauzy "Gorila"?Pandemonium . darujete36   |   ip:188.123.1   |   2012-05-01  (09:23)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lebo život musí ísť ďalej, aj keby vašich opíc nebolo... :-DDD


OKO . fefutoho43   |   ip:78.99.199   |   2012-05-01  (09:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  http://ipolitika.sk/2012/03/ak-ste-nespokojni-protestujte-odkazuje-islandsky-revolucionar/

Tu je vela informacii, aj tie co nie su povedane...


Krakatit . jyvulomi   |   ip:66.36.243   |   2012-05-01  (09:43)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  Nenásilný odpor kapitalizmu


Yanath . vepebeku80   |   ip:85.159.10   |   2012-05-01  (09:44)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  ak to urobi jeden clovek (bezny) tak sa na nom masineria vyburi, ak to urobi niekolko desiatok tisic ludi, tak sa statna masineria posere a uvedomia si, ze nie su pani vo feudalnom zriadeni


pavolpi . hudewika96   |   ip:217.119.1   |   2012-05-01  (13:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ten riaditeľ mu odpíše: "ale nech mňááá, nic nebude!".


pospavajuci . xunequvi02   |   ip:91.127.83   |   2012-05-01  (16:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pokial to priatelia nebude organizovane, tak tohoto dobrodruha zjedia, oni si budu plnit svoju pracu ,pokial to iste neurobi ovela, ovela viac ludi je to len vystrel na slepo, je mi to luto a velmi ma mrzi ze si to "volici" vsetkych taborov nemozu zo strachu dovolit.drzim vam palce, je to otazka casu kedy to cele klikne, my to neustojime, ked nebudeme mat co dat detom do ust


hr . qocywibi08   |   ip:78.141.10   |   2012-05-01  (16:23)
55% hlasovalo = 1  
mínus plus
  i :
tvoja reakcia ma neprekvapuje , poznám nemálo ľudí ktorý sa na to takto pozerajú.

Ale či veríš alebo nie , ja z tvojich daní a odvodov nepotrebujem ani cent , pretože výhody ktoré si užívam si užívam zaslúžene a tie som si poctivo predplatil na niekoľko rokov dopredu . Tomuto systému , štátu , zdravotným poisťovniam atď. prostredníctvom mňa pritieklo nemálo finančných prostriedkov , kedže som bol aj zamestnancom aj podnikateľom niekolko rokov.

A ešte čo sa týka platenia odvodov do zdravotnej poisťovne je to moja individuálna forma nenásilného odporu pretože nie som spokojný ako sa ku mne , mojim blízkym a celkovo k spoločnosti správajú. Podľa mňa ich správanie je násilné a ľudsky veľmi málo dôstojné.

Podľa teba je teda v poriadku ak si vynucujú tvoju platbu zablokovaním tvojho účtu, zhabaním tvojho majetku , ak si im ochotný zaplatiť dobrovolne ???

Ja som ochotný platiť dane a odvody . Ale za takýchto podmienok si myslíš že je to OK ??! Je to v poriadku ??!

Však tento systém môže fungovať tak dobre aj bez takéhoto nátlaku.

Alebo nemôže ?

Ja si myslím že v rukách to máme práve my dvaja a mnoho , mnoho ďalších ľudí ktorým akýkoľvek systém nesedí a sú doň ochotný vnášať to, v čom vidia zmysel.


ContediSavoya . sibinaba02   |   ip:85.229.79   |   2012-05-01  (17:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  V roku 1999 sa v Ohiu vzburili farmari. Vyhlasili ze stat na nic nepotrebuju, dostavaju od neho iba zbytocnu buzeraciu a obmedzovanie slobody a ze prestavaju platit dane. Ak na nich poslu policiu okamzite spustia palbu (tam ma kazdy doma gver, v amerike si vlada nedovilo nejake socialne inzinierske expewrimenty ako vo fasistickej europe). Urdy to po dlhom vyhednavani nechaloi plavat-chceli sa vyhnut masakru.
MYslim ze je to skvely priklad pre nasledovanie obcanom fasizujucej sa europy.Danovy strajk by ma nesmierny ucinok na prerozdelovaci stat ktory by sa coskoro zosypal.
Btw. dan z prijmu je ta co najviac poskodzuje ekonomiku i moralku.


i . docerexu69   |   ip:95.103.17   |   2012-05-01  (19:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  v novembri 2009 zbili pána dobroviča z daňového riaditeľstva.páchatelia sú však už tam kde patria.


Duan . niputexu75   |   ip:85.237.22   |   2012-05-01  (20:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mladý pán, ja mám už takýto trucpodnik za sebou z r. 2001, keď si istý minister práce a soc. vecí sám sebe odpustil nedoplatok a penále..., čo ma podnietilo žiadať od SR to isté! Zničia vás...!


popelka . bubaraqe48   |   ip:90.176.54   |   2012-05-01  (22:11)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Držím Vám palce, aby Vám to vyšlo. Ja som sa ohľadne kauzy tunelovania VSŽ ozvala a zničili mi život. Celkom, prišla som o všetko, o prácu, mala som problém sa zamestnať a aj mám, prišla som o byt.
Podrobnejšie informácie na www.pravda.sk, blog popelka

http://popelka.blog.pravda.sk/2012/01/21/prokuratura-policia-politici-palko-fico-poslanci/

http://popelka.blog.pravda.sk/2012/03/29/farmaceuticky-priemysel-rakovina-a-nemocnica-kosice-saca-a-
s/


bastardo . soteweka15   |   ip:122.106.5   |   2012-05-02  (02:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ono to je dobri napad neplatit dane a tak vyjadrit obciansku neposlusnost.Boddaj by nas boli tisice.!Ale co urobit napriklad tak s DPH,ktoru platime kazdodenne,ci pri nakupe potravin,alebo platenia uctu.Ako obist tuto dan.?
Povedzme prides do obchodu,nieco kupis,v hlave si s predejnej ceny odpocitas DPH,hodis prachy na pult a ides prec.?
Hmmmmm...neviem,nebolo by to potom klasifikovane ako kradez.?
Rozmyslam a zvazujem,ako tuto dan obist.!
Kto vie,nech PORADI..!


hr . qocywibi08   |   ip:78.141.10   |   2012-05-02  (16:13)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  vyzerám teraz ako taký hrdina , ale realita je trochu iná , ono keď sa na to pozriem tak trochu spätne , tak to len náhodou vyšla takáto,, priaznivá situácia ", ktorú som vyššie opísal.

Asi rok po mojej návšteve u exekutora som skončil s podnikaním ( ale s uplne ineho dôvodu) a dal som si čas na premyslenie , do čoho sa opäť pustím podnikať ,lebo to čo som robil my akosi nesedelo.

Teraz som na úrade práce , berem sociálku , pravdu povediac podnikanie my ani až tak dramaticky nechýba , starám sa o priestor a záhradu ktorá my síce nepatrí ,ale aj tak sa o to nemá kto poriadne postarať , takže objavujem iný život ako doposiaľ a trochu si ten život úžívam.

Takže s takejto pozície nie je až tak ťažké byť rebelom , neplatičom , avšak keby mám vlastné deti a rodinu o ktorú sa starám , podnikám alebo som zamestnaný , tak veru to by som si asi ťažko dovolil takéto výstrelky. Ale ktovie ?

Som ešte pomerne mladý človek ale je my jasné , že viesť boj proti štátu a tomuto systému môže byť veľmi náročné , preto sa do nijakej vojny s týmto systémom štátom a zákonmi nechystám.

Túžim mať vlastné deti , svoju rodinu , vlastnú záhradu a priestor , vlastné podnikanie , priateľov a dobrých susedov a toto má pre mňa väčšiu hodnotu ako akákoľvek vyhratá vojna.

Jedná sa len o niekoľko stoviek eur nedoplatku , tak ak sa v budúcnosti pustím do podnikania , a bude to také tvrdé ( alebo ešte tvrdšie ? ) ako doteraz , tak to radšej vyrovnám a zaplatím .

Ale ktovie ? Možno sa to utrasie do takej formy že naozaj vznikne pozitívna motivácia platiť odvody a dane ??
Rudolf_Vasky . dawokate39   |   ip:95.102.43   |   2012-05-03  (04:20)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Peter.

Tu je to video čo sme spravili na 1.Mája na Železnej studničke.

http://moje.hnonline.sk/node/10712


vasil . nohyqilu21   |   ip:158.195.4   |   2012-05-03  (16:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pozor chlape ale na jednu vec a tou je tajomné slovné spojenie výklad práva a výklad a interpretácia právnych noriem. toto využíva aj náš no nazvime ho teda prezidentom ked sa odvoláva na nevymenovanie GP, ide o to, že v ústave SR je použitý nedokonavý slovesný vid s čoho nieje jasné či vyplýva povinnosť alebo právo. toto som uviedol len ako malý príklad toho ako sa dá chytať za slovíčka. kedže článok ústavy ktorý uvádzaš používa pojem občania nie občan pri trošku šikovnosti právnika (dajme tomu podplateného korporáciou) a pri skorumpovanosti sudcu ( príklady nemusíme hľadať daleko) je možné, že ta platit donútia a pritom pekne zrušia tvoje dovolanie sa k ústavnemu článku. tvoja snaha je mi sympatická a týmto komentom vôbec nechcem poburovať len ta vystríhať aby si si dal pozor....pravdaže moja pravda je diskutabilná rovnako ako právo/povinnosť hlavy štátu vymenovať GP...Mayo . vikycaqe84   |   ip:188.121.1   |   2012-05-03  (19:24)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zabudol som tripcod a tak pardon! Plne súhlasím s Petrom a želám si aby sa všetci či poškodzovaní či nie dali dokopy a pokračovali v hľadaní ciest. Tu máte jeden skutočný, skrátený doporučený list smerom k VšZP. Uznávam že príspevok stojí za cigaretový dym a s výčitkami v srdci ho zverejňujem! Ale ... VšZP oboslala a chcela vymôcť ešte cca 35000 Sk na ďalších penáloch! Ak by sa dalo tak prosím vylepšite sebaobranný postup pre ďalších dĺžnikov, čo ich strašia zodratím s kože! Tento list bol skutočne a doporučene zaslaný a dôsledok bol ten že riaditeľ aby nestratil ksicht tak jeho srandisti vyrobili nejaký mierny doplatok okolo 2500-2900Sk. Podotýkam, táto pani to náhodou prežila a nezobrala si život!!!
Tak či tak zaplatila dlžnú sumu 5000Sk +12000Sk penále a cca 2900Sk dorovnanie namiesto 35000Sk.

" Vec: Žiadosť o zrušenie - prehodnotenie platby poplatku z omeškania
Vážený pán MUDr. Samuel Janec riaditeľ pobočky VšZP!
K Vášmu listu zo dňa xx. xx. 2007 „Výzvy k úhrade platobného výmeru č. xxxx/200x“, Vás snažne prosím o prehodnotenie poplatkov z omeškania.
Dôvody: Listom o upovedomení, že som dlžná voči Vašej poisťovni nezaplatené poistné som sa dozvedela, že i osoba bez zárobku a zamestnania je povinná platiť poistné a tak na základe môjho listu - ponuke sa pokonať s poisťovňou som následne plne spolupracovala s Vašou pobočkou napriek neschopnosti splatiť dlžnú čiastku z môjho vtedajšieho i terajšieho platu cca 4000 Sk/mes, som splatila v dvoch splátkach po 2500 Sk dlh na poistnom o ktorom ma poisťovňa informovala. Splatila som aj dlh o ktorom som sa dozvedela na základe pozvania, osobného stretnutia s Vašími zástupcami a môjho dopytu či nie som i viac dlžná a ktorý som si podľa odporúčania Vaších zamestnancov sama musela vypočítať a splatila v hodnote 12 000 Sk. Takže zaplatila som 5 000 Sk a ďalších 12 000 Sk. A po zaplatení dhov som na základe informovania Vašich pracovníčok znovu požiadala o odpustenie poplatkov. Napriek informácii Vašich pracovníčok, že mi poisťovňa najneskôr do roka viacmenej kladne odpovie, po viac ako roku mi oznamujete, že vyžadujete odo mňa i ďalšie poplatky z omeškania.
Nemôžem uveriť, že zákon ktorý existuje voči úmyselným neplatičom sa používa v zdravotnej poisťovni v neprospech poistenca napriek starostlivosti o občana, o jeho zdravie a funkčnú budúcnosť. Nechcem uveriť, že zdravotná poisťovňa vybavená najmodernejšou počítačovou technikou doslovne číha dlhú dobu na nezaplatené poistné a bez akejkoľvek dohody – oznámenia - upozornenia zároveň vyžaduje penále. Nemôžem uveriť že zdravotná poisťovňa nemá možnosť priebežne informovať svojich poistencov o nezaplatení poistného v priebehu polroka – roka pri uzávierke – zhodnotení platieb poistencov. Nemôžem uveriť, že poisťovňa nemá záujem o svojich poistencov o ich zdravie a ich prosperitu. Nemôžem uveriť že Vy lekár a zdravotná poisťovňa si želá totálny pád svojho poistenca napriek jeho ústretovosti a pokusu o splatenie poistného! Nechcem uveriť, že „Výzva“ obsahuje náznak mojej eutanázie a zo zákona v ktorom sa smrťou dlžníka končí pohľadávka!
Preto Vás snažne prosím zachráňte moje zdravie, moju budúcnosť a prehodnoťte svoj postoj a aspoň poplatky z omeškania mi odpustite!
Ďakujem!
V Bratislave dňa xx.xx.2007"


eros . ribequgu   |   ip:86.40.156   |   2012-05-05  (00:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Peter -
ty si tu uz minule nieco hodil. Dost ludi sa ti aj smialo. Dokonca mam pocit, ze si to hodil aj na sme.sk. Vtedy som uz nemal prispevok aby som ta podporil.

Toto co robis je presne sposob boja akym by sa dalo vyhrat a napravit tento system. Uz to chce len drobnost: aby sa pridalo aspon jeden milion ludi. V dnesnych casoch internetu by to nebolo az take nemozne to spropagovat.


Joplins -

ta kampan v Spanielsku sa vola "I DON'T PAY" tu je videjko:
http://www.youtube.com/watch?v=tqeTGTU6FFg&;feature=player_embedded


hr . qocywibi08   |   ip:78.141.10   |   2012-05-06  (13:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  mayo :

Ono to presne vyzerá (alebo aj presne tak je ) ako keby si chceli Zdravotné poisťovne urobiť z poistencov , dlžníkov.
V mojom prípade som to tak aj videl. Preto motivácia platiť im odvody absolutne zanikla , a povinnosť a zákon ( zákonnú povinnosť ) porušovať v takej chvíli my pripadalo maximálne ( a aj my pripadá dodnes ) zmysluplné , pretože v takýchto prípadoch zákon ( a im podobné zákony ) idú proti človeku a ľuďom .

Ono by to mohlo ( aspoň podľa mňa ) tak dobre fungovať ( žeby nemusely existovať rôzne nedoplatky a ten nátlak okolo toho ) , že by aj zdravotné poisťovne dostávali svoje aj lekári aj poistenci by dobrovolne a radi platili len keby sa vôbec s nimi dalo prirodzene a ľudsky komunikovať .


bobo . sidetupi44   |   ip:78.98.52.   |   2016-08-07  (10:04)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Takto treba vyvinúť tlak na vládu a prokuratúru, pretože inak by sa z daní živili ďalej a smiali sa nám do ksichtu.
Treba vyhlásiť obč. neposlušnosť na ktorú máme podľa ústavy právo.


sunajn . bafeqika27   |   ip:95.103.9.   |   2016-08-08  (13:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Súhlas. Zdieľam.diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


štyri + päť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Torontské protokoly (podľa novinára, ktorý ich uverejnil) dokazujú že plán vytvorenia Nového Svetového Poriadku (ďalej NWO) sa zosnoval už pred niekoľkými desaťročiami, napriek tomu, že pojem New World Oorder „legalizoval” 11.9.1990 vo svojom prejave prezident USA Busch starší. Úzka skupina ľudí, ktorá sa usiluje o vytvorenie NWO svoje „ako na to?“ zaktualizovala už pred najmenej 45 rokmi, čím vytvorili scenár na najbližšie roky.


Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Impérium Rothschildov

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..

Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Krokodil

Prihodny nazov pre narkomanov.


Drsné video o Eurovalu

Hnutie Zeitgeist ODHALENÉ!!! SK titulky

Vodovoda - Výborný dokument o vode aj tej v PET flaš...

Kaufland Malacky - Modrá Noc 26.10.2011/ 22:54h

Obcianske preukazy s cipom

Archív

Naše výhody vstupu do EÚ

Spomeňme len tie hlavné. Konečne si môžeme požičiavať za kresťanské úroky, dovolia nám to. Nemusíme drieť na poliach, všetko privezieme zo zahraničia a bude to ešte aj lacnejšie. Možno. Môžeme voľne cestovať. Iba na občiansky preukaz!


Recenze: Nigel Farage - Flying Free

Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles


Generated in 0.4172 s