23. Júl 2019
    
Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1. - Dolezite.sk

Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.


  2013-04-09  (14:18)  |  Zo sveta
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Sergej Chelemendik: Európa leží pri nohách Euróazijskeho zväzu – Programový text hnutia Dobrá sila - Časť 1.

Prognóza budúcnosti Európy sa ešte nedávno zdala byť hmlistá a záhadná. Dnes to tak nie je  – po historickom rozkradnutí multikultúrnej pokladničky  na Cypre žiadne hádanky v  súvislosti  s blízkou budúcnosťou EÚ už nezostali.

Prognóza je neľútostná ako puškinovská „ruská vzbura“  – rozkradnú  všetko, čo zostalo a zhasnú svetlo! Takáto svetlá budúcnosť čaká starý kontinent.

Mnohých menej chápavých môže zaujímať, kto konkrétne rozkradne?  A tu existuje tiež  už pochopiteľná schéma.

Vystrašené ešte zatiaľ „európske“ peniaze budú hľadať spoľahlivý prístav –  a nájdu ho v Nemecku. Nebudú sa predsa schovávať v Taliansku.

Po tom, ako sa Cyprus premení na jaskyňu pirátov, pričom rovnaké premeny hrozia aj ostatným „daňovým rajom“,  kvôli čomu premiér Luxemburgu nedávno predviedol verejný hysterický záchvat,  európske peniaze  jednoducho nemajú  kam ujsť. 

Piráti už hľadajú  po celej zemeguli, milujúci slobodu a spravodlivosť „wiki-pomstitelia“ uverejňujú mená „rajských“ obyvateľov off-shore, po čom zistiť ich čísla účtov je už len otázka nie príliš zložitej technológie.

„Európske peniaze“  šikovne pozbierajú podnikaví  Nemci, ktorí s pre nich typickým romantizmom si budú teraz myslieť, že to všetko je teraz ich, ale čoskoro bude nasledovať trpké sklamanie. „Európske peniaze“, ktoré  Nemci zhromaždia,  jednou ranou Nemcom vezmú tí, ktorí peniaze tlačia na tlačiarenských lisoch a kreslia na displejoch – naši nenásytní ZaOceánski PArtneri  – ZOPA.

A bude to spravodlivé:  sami  ich nakreslili, sami ich aj vezmú,  aby si ich pekelná továreň na výrobu falošných peňazí trochu oddýchla.

Z toho vyplýva taká maniakálna snaha premeniť EÚ sotva za dva mesiace na „superštát“, Európsku federáciu, so spoločným rozpočtom a podľa možnosti aj  spoločnou  superbankou  a ohrozujúcou svetovú rovnováhu ozrutnou euroarmádou  pozostávajúcou z dvoch multikultúrnych brigád Cudzineckej légie. A to  je správne, ak bolo  vo Washingtone povedané: všetko v Európe centralizovať stalinovským tempom, všetko vyzbierať do posledného centu, potom tak aj treba. A načo by mali ZOPA liezť do rôznych európskych zapadákovov a zbierať tam drobáky  - to nie je nič pre veľkých pánov. Yankeeovia si už dávno mýlia na mape Európu s Afrikou, ale Nemecko ešte  poznajú, majú tam svoje  vojská. Nech to všetko leží na jednom mieste,  v Nemecku – ZOPA si potom vezmú všetko naraz.Nie je celkom jasné, ako presne takémuto mocnému, hrdému a ambicióznemu Nemecku, ktoré bude náhle zasypané množstvom peňazí, budú brať tak veľa peňazí naraz. Domnievam sa, že práve tu nás čaká najviac nepríjemných prekvapení.

Peniaze môžu tupo zmazať nepolapiteľní „hackeri“ –  aby to pôsobilo malebnejšie ich označia za čínskych alebo ruských. Ale to je detská varianta, akási príliš drzá a nespoľahlivá: čo ak niekto všetky tieto megabity peňazí má mnohonásobne zálohované a dokáže ich obnoviť.

V dejinách posledných niekoľkých storočí štandardným nástrojom na uskutočňovanie operácií  znehodnocovania peňazí boli revolúcie a vojny. A v našom svete máme unikátneho odborníka na rozpútavanie   vojen a revolúcií  rôznej veľkosti a formátu a ich premeny na čistý zisk. Hovoriť, o koho ide, je zbytočné. Dokonca aj také pekné slovo ako ZOPA môže stratiť svoj lesk, ak sa používa príliš často.

Nepríjemnými prekvapeniami budú práve tieto vojny a revolúcie,  keďže slabí duchom a obmedzení intelektuálne európski politici nedokážu pochopiť rozsah vojenských a revolučných snáh unikátnych odborníkov spoza oceánu, Európania nič nevidia dokonca ani u seba pod nosom. A tí, ktorí vidia, mlčia.

Predstavme si kuchyňu globálnej politiky USA v  podobe veľkého kuchynského šporáka, kde sa na rôznych horákoch varia jedovaté lekvary. Čosi na spôsob domčeka Baby Jagy z prekrásneho  sovietskeho filmu Mrazík.  Obsahom ktorých z týchto hrncov  obaria Európu? Možností  na výber je veľa, lebo Baba Jaga sa dostala do vytrženia zo svojho kuchárskeho umenia.  Kosovo, Sýria, Irán, Blízky východ, Afganistan, Severná Kórea, Venezuela, Severná Afrika. Všade to už horí, alebo sa dymí, ako na  rašeliniskách.

Historicky poslednou epizódou vlámania sa do európskeho sejfu  bola vojna v Juhoslávii v roku 1999 – vtedy euro padlo a peniaze utiekli do Ameriky samé. Teraz je všetko zložitejšie, Rusko a Čína stoja pevne na nohách a do Ameriky peniaze tak jednoducho utekať nezačnú, ak vôbec začnú. Preto aj polievok sa na bosoráckej kuchyni Štátneho departementu USA varí veľa, podľa každého gusta a pre všetky prípady.

Ako konkrétne môže vyzerať predpovedané odobratie peňazí Európe, ktorá zo strachu odvezie všetky svoje úspory do Nemecka?

V podstate približne tak isto, ako sa to stalo počas likvidácie Juhoslávie. Víťazná vojna, v dôsledku ktorej si Európa ďalší v poradí krát uvedomí  svoju nekompetentnosť hraničiacu s naničhodnosťou. Ale táto mučivá sebareflexia starého kontinentu bude predstavovať iba vedľajší produkt.

A hlavný produkt môže vyzerať napríklad takto. Rozpúta sa vojna medzi Južnou a Severnou Kóreou, vo vojne sa v obmedzenej dávkovanej podobe použijú jadrové zbrane, čo samo o sebe otrasie celým ľudstvom.

Môže to byť aj ešte jednoduchšie – podobný efekt sa dá dosiahnuť zničením  jadrových reaktorov Južnej Kórei  – sú tam  23. Rádioaktívne zamorenie nevyhnutne  postihne Japonsko – a tak bude zlikvidované Japonsko, jeden z ekonomických pilierov nášho sveta. Zásadná ujma bude  spôsobená Číne, Rusku. Burza upadne do chaosu, rozpadne sa globálny finančný systém. A kto že v týchto mútnych búrlivých vodách dokáže loviť najväčšie ryby? Tí, ktorí chaos vytvoria. A osud zhromaždených poslušnými Nemcami európskych peňazí sa vyrieši jednoducho: to je dobré, že sa u vás našlo tak veľa eur, škoda len, že euro už nič nestojí. Iste tomu rozumiete, máme kolaps a default.

Môžeme pravdaže povedať, že Kórea je ďaleko, ale to je optický sebaklam. V našom svete je už všetko blízko seba a všetko je medzi sebou vzájomne prepojené.

Nepríjemné prekvapenia sa môžu udiať v dôsledku takej výraznej udalosti  ako veľká vojna v Kórei, o ktorej dnes usilovne píšu všetky  svetové  noviny alebo podobného katastrofického rozvoja, ktorý je, ak máme súdiť podľa oblakov dymu  stúpajúcich nad washingtonskou pekelnou kuchyňou, viac alebo menej nevyhnutný. Otázka nespočíva v tom, či k nemu dôjde alebo nie, ale v tom, kde začne a ako bude pokračovať.

http://www.chelemendik.sk/Sergej_Chelemendik_Europa_lezi_pri_nohach_Europskej_unie_Program_640931485.html


Sergej Chelemendik
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
izak . javutuvo5   |   ip:95.102.13   |   2013-04-09  (16:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  prave som cital v jednom sk denniku""cinania chcu stavat na Sk fabriky v strojarstve a podobne". to snad neni mozneeeee..to sme uz lacnejsia pracovna sila ako v cine?.


klifton . gexisesu84   |   ip:95.102.17   |   2013-04-09  (16:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  môže to byť aj inak, ale scenár je v podstate napísaný správne.

je to jedna z čŕt kapitalizmu, že svoje krízy nedokáže riešiť inak, ako ničením vytvoreného (vojnou, výrobou nepodarkov = odpadu) a vojna je ten najlepší prostriedok, pretože zároveň likviduje aj nezamestnanosť aj produkty nadvýroby.

je len smutné, že ovčania to nevidia a beeeekaním podporujú tých, ktorí nás do záhuby ženú.


dado . fodufepe53   |   ip:85.237.23   |   2013-04-09  (17:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  konecne, sergej to vidi z nadhladu sice ,pravda, je mozno niekde inde ale...


pacientPandemonium . kybyhywo90   |   ip:85.237.22   |   2013-04-09  (21:00)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Množstvo veriacich malo jedno srdce a jednu dušu. A nik z nich nehovoril, že niečo z toho, čo mal, je jeho, ale všetko mali spoločné.
Apoštoli veľkou silou vydávali svedectvo o zmŕtvychvstaní Pána Ježiša a na všetkých spočívala veľká milosť, veď medzi nimi nebolo núdzneho, lebo všetci, čo mali polia alebo domy, predávali ich a čo za ne utŕžili, prinášali a kládli apoštolom k nohám, a rozdeľovalo sa každému podľa toho, kto ako potreboval.
Aj Jozef, ktorému apoštoli dali meno Barnabáš, čo v preklade znamená syn Útechy, levita, rodom Cyperčan, mal roľu, predal ju a peniaze priniesol a položil apoštolom k nohám.


pacientPandemonium . myfabyfu65   |   ip:85.237.22   |   2013-04-09  (21:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Aleluja, aleluja, aleluja.
Syn človeka musí byť vyzdvihnutý, aby každý, kto verí, mal v ňom večný život.
Nik nevystúpil do neba, iba ten, čo zostúpil z neba, Syn človeka
Ježiš povedal Nikodémovi: „Musíte sa znova narodiť. Vietor veje, kam chce; počuješ jeho šum, ale nevieš, odkiaľ prichádza a kam ide. Tak je to s každým, kto sa narodil z Ducha.“
Nikodém sa ho opýtal: „Ako sa to môže stať?“
Ježiš mu odvetil: „Ty si učiteľ Izraela a toto nevieš? Veru, veru, hovorím ti: Hovoríme o tom, čo poznáme, a svedčíme o tom, čo sme videli, a neprijímate naše svedectvo.
Ak neveríte, keď vám hovorím o pozemských veciach, akože uveríte, keď vám budem rozprávať o nebeských?
Nik nevystúpil do neba, iba ten, čo zostúpil z neba, Syn človeka. A ako Mojžiš vyzdvihol na púšti hada, tak musí byť vyzdvihnutý aj Syn človeka, aby každý, kto verí, mal v ňom večný život.“


perseus . tituqojo66   |   ip:91.127.2.   |   2013-04-09  (21:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  modlime sa aj za nášho neveriaceho brata Pandemonia, ktorý je postihnutý ťažkou chorobou ateizmu a pseudosatanizmu. nech BOH požehná jeho každý glg červeného vína v 4 cenovej putike, ktoré je pravá krv ježiša krista nášho pána a tak prijatím jeho krvi, nech aj na neho upadne spánok spravodlivých a po prebudení sa stane pravým veriacim.
aleluja.


filip . wyboceci64   |   ip:95.102.18   |   2013-04-09  (21:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Udalosťami hýbu tajné spolky elít.Kto je za tajnými spolkami?
http://www.youtube.com/watch?v=RaA3_QuvjeY


Emka . xyqimeqa3   |   ip:213.81.18   |   2013-04-10  (08:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Už im nestačí len falšovanie potravín...

Poliaci smútia, pred tromi rokmi zahynul ich prezident

Podľa posledného prieskumu verejnej mienky približne tretina Poliakov "nevylučuje" možnosť, že Kaczynského smrť bola výsledkom premysleného atentátu.

Viacerí podporovatelia strany Právo a spravodlivosť (PiS) pod vedením jeho brata Lecha Kaczynského pritom stále veria, že za všetkým stála Moskva, konkrétne ruský prezident Vladimir Putin.

Na stredu preto chystajú pred ruským veľvyslanectvom vo Varšave ale aj prezidentským palácom demonštráciu, na ktorej chcú protestovať proti nedostatočnému vyšetreniu incidentu.

jan . pukikyri5   |   ip:78.99.175   |   2013-04-10  (12:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  
Sergej plánuje pri väčšom záujme z občanov z hnutia dobrá sila založiť politickú stranu! Keď sa rozhodne, tak na program jeho strany sa pozriem podrobne!


Sakirujesekera . wewusyre87   |   ip:92.52.36.   |   2013-04-10  (12:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Emka, Poliaci kruto povraždili 85 tisíc Krasnoarmejcov, k čomu bolo otvorené rusko-poľské vyšetrovanie, Poliaci dodnes nepodali svetu uspokojivé vysvetlenie tejto obludnej zákernosti...
čo k tomu dodať ?
poľský národ, hlboko zasiahnutý cirkevnou chorobou, "plný milosrdenstva", má narováši poriadne zverstvá, aj voči Slovensku !
naše územia, vraždy našich rodín, majetky...


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.175   |   2013-04-10  (13:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Podvod zvaný Katyň!

http://www.birdz.sk/webka/ivlu/blog/podvod-zvany-katyn-o-historickej-falzifikacii-modernej-burzoazne
j-historiografie/89176-blogspot.html


Emka . xyqimeqa3   |   ip:213.81.18   |   2013-04-10  (13:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Sakirujesekera . wewusyre87 |
Tak. A mohli by sme nazrieť aj do hlbšej histórie, keď tatarské hordy drancovali Rusko a Poliaci sa na tom priživovali. Keď im to Rusi neskôr spočítali, tak boli zlí!


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.175   |   2013-04-10  (15:39)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Popieranie holokaustu vraj už zákonné! No zas to utajili!

http://www.zvedavec.org/komentare/2013/02/5362-popirani-holokoustu-zcela-zakonne.htm


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.175   |   2013-04-10  (16:12)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Vysoko demokratické pobaltské republiky – Estónsko, Lotyšsko a Litva – dodnes neuznali ruské obyvateľstvo ich krajín za rovnocenné. Rusi v nich nemajú volebné právo a sú diskriminovaní, aj keď sa v tých krajinách narodili. Prečo my nezrušíme volebné právo národnostným menšinám? Nebudeme ani prví, veď tri pobaltské republiky veselo v Únii fungujú a nikomu to nevadí.


jozko . numuloka40   |   ip:85.216.23   |   2013-04-11  (08:30)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  sergej to vidí pobolševicku...


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.14.   |   2013-04-11  (09:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keby Sergej ozaj založil stranu a vyhral by, domnievam sa, že by to bola vstupenka do euroázijského sojúzu, spájanie Slovanov by bolo neodvratné!


julo . gopomipy8   |   ip:109.236.1   |   2013-04-11  (09:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jan-chces rusit volebne pravo narodnostnym mensinam,alebo chces do EA zvazu?
jozko-bolsevizmus je vlada vacsiny s ohladom na mensinu.Preonacili to trockisti.


jan . pukikyri5   |   ip:78.99.81.   |   2013-04-12  (17:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  julo.gopomipy8

EA zväz je zväz! Najskôr buďme zomknutý národ! Myslíš, že potrebujeme v tejto dobe 5-u kolónu? Naplňme si najprv plne ústavu! Trochu v chvate som sa zle vyjadril, bolo to v kontexte s pobaltskými krajinami, práva národnostných menšín uznávam, no neuznávam na našom území práva takz. národných menšín, ktoré nám zasahujú do vecí patriacich do kompetencií riadenia národného štátu Slovákov, taktiež neuznávam práva na riadení štátu občanom s dvojitým občianstvom!!! Voliť môžu, ale nie sa zúčastňovať na riadení štátu!
JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2013-04-13  (12:27)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Žijeme v modernom 21 storočí, keď ľudstvo sveta je už vzdelané a nie je ťažko pochopiť sprostým ovečkám diktatúry a to -!!

V ktorej alebo v ktorých krajinách dovolili politické strany súdruhov (mafie) a finančné skupiny podnikateľov obyvateľstvu svojich krajín diskutovať v TV, navrhnúť a schváliť v referende spoločenské normy a pravidla:
Ústavu svojej krajiny

Volebný zákon svojej krajiny

Takže aj s toho dôvodu každý ma pravo hovoriť verejne o ústavných činiteľoch svojich krajín ako o zločineckých mafiách diktatury a nie o zástupcoch ľudu či už ide o Európu, Áziu, Ameriku, Afriku.

EU je fašistická diktatúra psychopatov a ústavných zlodejov, ktorí si myslia, že obyvateľstvo vôbec nemá žiadne pravo na svoju vôľu v krajinách Európy.julo . gopomipy8   |   ip:109.236.1   |   2013-04-13  (12:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  jan-tak s tymto sa uz da skor suhlasit:-)
Rovnako ako urobili v Rusku zakon o zahranicnych agentoch.Kazda MVO musi dokladovat,odkial a kolko financii prijala a na co ich pouzila.S ciganmi si urobime poriadok sami,no najprv sa musime stat suverennym statom..si myslim:-)


jozko . numuloka40   |   ip:85.216.23   |   2013-04-14  (08:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Chelemendíkove drísty NEMUSÍM ...diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + jeden =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013


2013-05-23  (09:03)  |  Zo sveta
Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.

Google-Berg: Globální elita se transformuje na technokratickou revoluci


2013-05-15  (09:53)  |  Zo sveta
Autoritářská, anti-demokratická mocenská síť se přeznačkuje jako trendy fórum ve filantropickém stylu. Tajnůstkářská Skupina Bilderberg v současnosti prodělává velkou transformaci, při níž během toho, jak elita urychluje svůj plán na konsolidaci technokratické agendy, spatříme, jak se ona i další vysoce profilované sítě slijí pod standartou Googlu.


USA se lekly úspěchů syrské armády


2013-04-27  (20:08)  |  Zo sveta
Hysterie rozpoutaná USA kolem syrských chemických zbraní souvisí s bojovým úspěchem vládní armády, prohlásil syrský ministr informací Omran Zuabí v rozhovoru s náměstkem předsedy Rady Federace RF Iljasem Umachanovem. Zuabí rovněž zdůraznil, že „syrská vláda nepoužila a nikdy nepoužije chemické zbraně.“


To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta deje každý deň


2013-04-22  (09:10)  |  Zo sveta
Ľudský život má rovnakú cenu v Afganistane, Iraku, Jemene, Pakistane, Sýrii, Lýbii, Srbsku, Kosove, Nórsku, aj v USA. Ak matka príde o svoje dieťa v akejkoľvek časti sveta, je jej bolesť rovnako veľká. Ak otec príde o syna, syn, či dcéra o rodiča, ak prídete o svojich priateľov, prídete o kus svojho srdca, nech ste narodení v Somálsku, Rwande, Mali, Egypte, alebo na Slovensku.


Norové mění investiční politiku


2013-04-20  (11:50)  |  Zo sveta
Norský fond spravující devizové rezervy země zásadním způsobem přehodnotil svoji měnovou investiční politiku. Z portfolia vyřadili cenné papíry zemí, které provozují monetární expanzi.


USA kontra svet v štatistických číslach


2013-04-19  (01:59)  |  Zo sveta
Dve sady medzinárodných rebríčkov boli vydané nedávno. S jednou z nich prišla UNICEF pod názvom "Životné podmienky detí v bohatých krajinách." Druhý vydalo Svetové ekonomické fórum ako "Správu o svetovej konkurencieschopnosti" (The Global Competitiveness Report 2012-2013)


NIGEL FARAGE SE ROZOHNIL: „JSTE OBYČEJNÍ ZLOČINCI“


2013-04-18  (09:38)  |  Zo sveta
„Už před lety paní Thatcherová rozpoznala pravdu za Evropským projektem,“ připomíná Nigel Farage z UKIP svým ‚kolegům‘ z Evropského parlamentu, „viděla, že to je o odebrání demokracie od národních států a o předání této moci nesmírně neodpovědným lidem.“


SVĚDEK: ÚŘADY PŘED BOSTONSKÝMI EXPLOZEMI OHLAŠOVALY CVIČENÍ


2013-04-17  (09:14)  |  Zo sveta
Svědek dvou explozí na bostonském maratonu uvedl, že před tím, než bomby explodovaly, bylo několikrát ohlašováno „cvičení“. Řekl, že „mu bylo divné“, že se na místě před neštěstím objevili psi cvičení na vyhledávání bomb. Trenér přespolních běhů z University of Mobile Ali Stevenson řekl Local 15 News, že „z tlampačů se opakovaně ozývalo hlášení, že se jedná o cvičení a že není třeba se ničeho obávat“.


Globalizácia nie je pre každého


2013-04-15  (09:57)  |  Zo sveta
Vedeli ste, že v rámci globalizácie stojí auto vyrobené v Nemecku dvakrát toľko na Slovensku, ako v USA alebo v Kanade? Vedeli ste, že štvorkolesová kosačka na trávu od firmy Husquarna, ktorá na Slovensku stojí 7000 €, stojí v Kanade $ 3100? Že výborný drevoobrabací stroj od nemeckej firmy Bosch stojí na Slovensku € 1650, a v Kanade $ 710?


Další internetová bublina praskla, hodnota Bitcoinu zase raketově padá


2013-04-13  (11:15)  |  Zo sveta
Lehce nabyl, lehce pozbyl. Tak by se dal charakterizovat Bitcoin. Od včerejšího pozdního odpoledne hodnota virtuální měna padá raketovým tempem. Za jeden tak Bitcoin ztratil skoro 3/4 své hodnoty.


Po homosexualite pedofília a skupinové „manželstvá“? Správy z Holandska to naznačujú


2013-04-12  (13:45)  |  Zo sveta
Dnes je už zrejmé, že tzv. homosexuálna agenda je len drobnou súčasťou frontálneho útoku na morálny kódex Európy. Smutné je, že zatiaľ čo tá, v kresťanstve zakotvená, a dnes likvidovaná morálka zabezpečila našej civilizácii prežitie, úspech a rozvoj, jej deštrukcia nám prinesie len smrť. Preto je povinnosťou každého človeka postaviť sa liberálnemu zlu, nech má akúkoľvek podobu.


Hlavné správy


2013-04-11  (09:16)  |  Zo sveta
Skutočná hrozba nepochádza z KĽDR, ale z USA. Prevencia je len “predohrou” ku globálnej vojne.


KÝM SKUTEČNĚ BYLA MARGARET THATCHER?


2013-04-09  (13:59)  |  Zo sveta
Záplava titulků v Británii hlásí, že po mrtvici zemřela Železná Lady a bývalý ministerská předsedkyně Margaret Thatcher. Odpočívej v pokoji. Tato první ženská ministerská předsedkyně rozvinutého světa transformovala sklerotickou britskou ekonomiku, kromě toho však i vytrhala zuby odborům a podnikla „ústup pouze k hranicím role státu“ politikou zbavení se velkých znárodněných průmyslů a rozprodejem radničních bytů jejich obyvatelům.


Terorismus


2013-04-08  (16:56)  |  Zo sveta
Brzy po pádu Sovětského svazu Spojené státy poznaly, že bez nepřítele nelze žít. Ztratily strašáka komunismu kterým udržovaly svoje obyčejné občany ve strachu, že když přijdou komunisté tak nastolí diktaturu proletariátu a seberou jim všechen majetek, že lidé ztratí svobodu, kterou ovšem nikdy neměli protože měli diktaturu kapitálu. Nepřítel je na světě. Válka proti terorismu je nádherná válka, je to nekonečná válka. Terorismus nelze porazit. Denně vyrůstají noví teroristé. To je ideální. Víc si vládci nemohou přát.


Celosvetová vizualizácia za účelom zmeny


2013-04-08  (11:02)  |  Zo sveta
Kdo věří, uvěří…. Přeposílám a dodávám: - někdy se nám zdá, že to nefunguje jen proto, že změna není hned podle našich představ. Nezapomínejme, že úspěch je vždycky skryt v trpělivosti a vytrvalosti a věci se zkraje mohou dít skrytě pod povrchem. Tak jako když v zimě skryty pod zemí miliony mikroorganizmů mění v půdě odpady na životodárnou sílu, kterou zjara převezmou rostliny pro svoji potřebu a tu ještě následně předávají dál...


Likvidace Kypru je dalším krokem k NWO


2013-04-04  (09:14)  |  Zo sveta
Bylo by naivním věřit, že likvidace daňového ráje na Kypru byl „strašlivý omyl“ evropské politiky, učiněný ve vznešeném boji se společnostmi z daňových rájů obecně, nebo s těmi, ve kterých ruští oligarchové perou své peníze. Analýza ukazuje, že je to součástí plánu na vytvoření nového světového řádu, nutnou pro nadcházející kolaps americké dluhové pyramidy. Je do tohoto procesu zapojeno i Rusko?


Bývalá reportérka CNN o falšovaní spravodajstva


2013-04-03  (09:22)  |  Zo sveta
Manipulácia, falošné spravodajstvo, selektovanie informácií – denný chlieb vysielania CNN. Amber Lyon, bývalá reportérka CNN, fotografka, filmárka a trojnásobná držiteľka ocenenia Emmy Award, ešte ako zamestnankyňa vyniesla na svetlo praktiky v CNN, kde dostala príkazom vysielať falošné spravodajstvo, vymazať informácie nepriaznivé pre Obamovú vládu, vhodne selektovať, čo imidžu vlády prospieva ako i špecificky manipulovať správy.


Zaplaceno ve vteřině: Spojené státy končí s pokladnami


2013-04-02  (17:24)  |  Zo sveta
Washington – V amerických obchodech začala tichá revoluce. Tradiční fronty a pípání pokladen totiž střídá moderní bezhotovostní technologie. Ústřední pokladny tak už možná brzo budou minulostí. Platit by měli zákazníci jedině kartou, a to kdekoliv v obchodě. Nový způsob platby začínají používat hlavně velké řetězce včetně inovativních Apple Stores. Tato obchodní strategie reaguje na dlouhodobé průzkumy, podle nichž odejde z obchodů kvůli dlouhému čekání ve frontě až 15 procent zákazníků.


ČO TO JE?


2013-03-30  (13:24)  |  Zo sveta
prosím kuknite si toto videiko poriadne ,a vyjadrite svoj názor naň.


Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní nábožensko-politické říše


2013-03-29  (15:24)  |  Zo sveta
Chytrý prach - děsivý scenář budoucí totalitní říše. O tom se Stalinovi s Hitlerem ani nesnilo. Vědci již vynalezli takzvaný "chytrý prach", to jest mikropočítače o velikosti zatím zrnka rýže (a budou ještě daleko menší). Ty je možno "rozprášit" kdekoli pomocí chemtrails. Zrnka prachu bezdrátově komunikují a jsou schopny předávat informace o čemkoli odkudkoli: z ulic, z budov. Mohou řídit dopravu, ale taky budou vědět vše o každém z nás.


Pravda o 11. 9.


2013-03-26  (17:28)  |  Zo sveta
Lož do času, pravda na veky! Presne ako v prípade 11. septembra 2001


Divadlo s názvem „Audit zlatých rezerv USA“


2013-03-25  (12:20)  |  Zo sveta
Téma zlatých rezerv USA dnes přetřásají všichni. Existencí nebo neexistencí tohoto žlutého kovu v trezorech a sklepeních amerických depozitářů se dnes zabývají jak v samotných Spojených státech, tak mimo jejich hranice. Již mnoho let americký kongresman Ron Paul usiluje o kompletní audit oficiálních zlatých rezerv USA, které jsou od r. 1934 evidovány v bilanci ministerstva financí, avšak je to extrémně spletitá záležitost.


RUŠTÍ VŮDCI VARUJÍ: „HNED VYBERTE VŠECHNY PENÍZE ZE ZÁPADNÍCH BANK!“


2013-03-25  (09:26)  |  Zo sveta
„Naléhavý oběžník“ ministerstva zahraničí rozeslaný dnes ambasádám po celém světě radí jak ruským občanům, tak společnostem, aby „okamžitě“ zrušili investice svých aktiv v západních bankovních a finančních institucích, jelikož roste strach Kremlu, že jak Evropská unie, tak Spojené státy připravují tu největší krádež soukromého bohatství v moderní historii.


Čínsky drak a ruský medveď skrátili americkému orlovi pazúry


2013-03-21  (10:18)  |  Zo sveta
Jednotky USA v Japonsku v danej chvíli pozostávajú z 35 000 príslušníkov USPACOM, dvoch atómových lietadlových lodí, piatich torpédoborcov a štyroch fregát. V prístavnom meste Jokosuka si americké jednotky vytvorili základňu. Na ostrove Okinava sa nachádza približne 17 000 vojakov morskej pechoty. Japonská flotila pozostáva z 3 nosičov vrtuľníkov, 8 raketových torpédoborcov, 20 fregát a 16 ponoriek.


Rekordní inflace v Argentině nutí lidi kupovat zlato


2013-03-21  (09:10)  |  Zo sveta
Aktuální míra inflace v Argentině dosahuje 26 procent. Množství peněz v ekonomice narostlo minulý rok o 38 %. Argentinská vláda, která tištěním peněz financuje svůj chod, odmítá, že by na vysoké inflaci měla podíl. Dokonce přistoupila k pokutování a věznění ekonomů, kteří nesouhlasili s oficiálními informacemi o nízké inflaci.


Tvary krystalů vody se mění podle toho, jak k ní lidé mluví


2013-03-19  (17:39)  |  Zo sveta
Dr. Masaru Emoto vedl dlouhodobý rozsáhlý výzkum vody. Ve své práci však nepoužívá klasické vědecké postupy, ale jeho cílem je dosáhnout netradičního a nového úhlu pohledu. Doktor Emoto svým vědeckým výzkumem prokázal, že voda je významným nosičem informací, udělal první fotografie krystalu zmrzlé vody a v současné době patří mezi nejznámější specialisty ve svém oboru.


Naštrbený imidž Matky Terezy


2013-03-15  (23:24)  |  Zo sveta
Skupina kanadských vedcov likviduje mýtus altruizmu, ktorý okolo seba vybudovala počas svojho života Matka Tereza. Vedci došli k záveru, že jej zbožný imidž je len obyčajným dobre premysleným konštruktom vybudovaným pomocou masovej mediálnej kampane a v rozpore s faktami.


Konec amerického snu - část 2


2013-03-11  (10:39)  |  Zo sveta
Našel jsem fantastický web, který rozbíjí představy některých lidí u nás o Spojených státech. Jmenuje se Endofamericandream.com (Konec amerického snu) a ukazuje nám Ameriku zbavenou všech příkras. Obávám se, že to zkazí žaludek mnoha lidí u nás, kteří v USA vidí svůj vzor. Autor webu Michael žádá, aby jeho informace byly co nejvíce šířeny a proto budu tento seriál článků postupně uvádět.


Tak Chaveza nakoniec tie ... dostali !!


2013-03-10  (13:38)  |  Zo sveta
Venezuelský viceprezident Nicolás Maduro dnes oznámil, že za rakovinou, ktorá sužuje prezidenta Huga Cháveza, bol "útok" jeho nepriateľov. Údajne ide o ďalšie spomedzi mnohých sprisahaní, ktoré proti nemu viedli počas 14 rokov na čele krajiny, informovala agentúra Reuters.


Lov na deti - zločiny juvenilnej justície !!!


2013-03-10  (13:33)  |  Zo sveta
Ďalšia forma ničenia tradičného poriadku, rodiny a likvidácie bielej rasy. Je to súčasťou agendy, ktorá zahrnuje podporu homosexuálov a inakosti, podporu imigrácie, feminizmu atď... Proste jedno veľké ferizejsko talmudistické prekrúcanie tradičných hodnôt a poriadku, ktoré má pôvod v právnom systéme, presnejšie v jeho devastácii. LEN PRE SILNÉ POVAHY !!!


10 NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ZPŮSOBŮ MANIPULACE VEŘEJNOSTÍ PODLE NOAMA CHOMSKEHO


2013-03-08  (08:54)  |  Zo sveta
Noam Chomsky, profesor lingvistiky, nebojácný kritik bohaté elity (sám židovského původu), která vládne Spojeným státům, sestavil seznam deseti nejběžnějších strategií využívaných médii k tomu, jak manipulovat s lidmi v USA. V minulosti naše sdělovací prostředky vytvořily nebo zničily sociální hnutí, ospravedlňovaly války, zmírňovaly finanční krize, a povzbuzovaly nebo ničily některé další ideologické proudy.


10 největších impérii v dějinách lidstva


2013-03-08  (08:50)  |  Zo sveta
Impérium je slovo odvozené z latinského „imperare“, což znamená „přikazovat, rozkazovat, vládnout“. Je to shromáždění států a etnických skupin pod jediným vládcem nebo skupinou oligarchů. Každé impérium během své existence se zdálo být neporazitelné, ale nakonec všechna zůstala na propadlišti dějin.


Ďaľšie zo sveta...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Drogy nie sú dosť! “Mozgoví lekári” sú ...
WalshRobert . wurenemu3:   We are authorized Financial consulting firm that work directly with

Cirkevný matrix - CIRTRIX
EgbebleAugustn . munolumo99:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Ježiš je rómsky kráľ
EgbebleAugustn . liwawelu36:   Chcete byť členom Illuminátov a dostať svoje srdce túžbu po peniazoch, moci, sláve všetko bude vaše v živote, čo musíte urobiť, aby ste získali všetko toto je pre vás prísť a byť členom bratstva Illuminati všetko kedy ste ......

Olej z marihuany vyléčil rakovinu tříletému d...
ValerieDesolaov . magoxuko57:   Dobrý deň, môj manžel trpel metastázami rakoviny pľúc v januári

Cirkev porušuje prikázania?
DARIO . wofugefu67:   

Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Václav Havel – z jiné strany mince

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Impérium Rothschildov

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Komu a ako Hitler platil dlhy?

Vo svojich knihách „Nacionalizácia rubľa“ a „Kríza. Ako sa to robí“ N. Starikov opísal schému typickú pre akúkoľvek revolúciu, ktorej pomáhali zahraniční „priatelia“. Peniaze a cennosti potom odchádzajú smerom k sponzorom revolúcie. Tak sa to dnes deje v Líbyi – zisky z ropy prestali napĺňať rozpočet štátu a tečú do západných monopolov.


Zapomeňte na zedníky, vytiskněte si vlastní dům

Zmluvná pokuta telekomunikačných operátorov je zo zá...

Inflácia, kríza a Keynes.

Peter Sihelský – Boj s neprávosťou

Sila za Novým svetovým poriadkom (VIDEO)

Archív

Aj OĽaNO sklamalo.

Aj OĽaNO sklamalo. Až by obyvateľstvo – voliči všetkých krajín sveta mali právo si vytvoriť volebný zákon bez účasti politických strán a mohli si voliť len osobnosti zo svojich obci či miest, krajov do parlamentu a mali pravo kontrolovať svojho voleného zástupcu a taktiež ho pri klamstve či korupcii odvolať, tak by vo svete neboli vojny, nebola chudoba, neboli protesty a demonštrácie a perfektne by fungovala aj trhová ekonomika k spokojnosti väčšiny obyvateľstva. Nebolo by tu integračného a globalizačného procesu v tej podobe, ktorú poznáme až dnes. Takže systém až príliš vyhovuje veľkokapitálu korumpovať politické stranícke záujmové skupiny, ktoré väčšine ničia život na čo nemajú právo. Zmenou volebného zákona by sa dlhodobo neudržal žiadny zástupca ľudu pri možnosti zastupovať svojich voličov, ale cez politické stranícke záujmové skupiny sa do parlamentu dostanú nečestný občania v každej krajine sveta, ba dokonca sa majú možnosť aj dlhodobo udržať u verejnej moci, keď ich voliči nikdy nemôžu za klamstva a podvody z postu ústavného činiteľa odvolať a potrestať, vid rôznych politikov politických trvalých karieristov v každej krajine sveta s výnimkou Švajčiarska a Islandu. Takže keď už tým politickým stranám už dnes nedôveruje až 40 percent obyvateľstva, tak sa pripojme k ním a zväčšime nespokojnú väčšinu, ktorú politici z politických strán majú len vďaka strachu 30 percent obyvateľstva z pravice. Už dnes by ich systém sa zrútil ako domček z kariet, keby neovládali vlastníkov a redaktorov z médií hlavného prúdu či politický verejnoprávne média, ktoré manipulujú obyvateľstvo žijúce v strachu z pravice v prospech ich systému prichádzať k slobodným voľbám, ktorí si vytvorili pre seba čiže pre 30 % obyvateľstva každej krajiny vo svete. Prečo zabránili obyvateľstvu politické strany vo svete vytvoriť si občianske Ústavy a občiansky volebný zákon? Odpoveď na tuto otázku som už dal v predchádzajúcich slovách, takže aj OĽaNO s týmto nechce pohnúť do predu a vyhovuje mu v plnej miere súčasný volebný zákon..


Pesticid od Monsanta infikuje rostliny nemocí podobnou ...

Cenzura českých médií sílí, bojí se mocní revoluce...

Stanovisko poslaneckého klubu Die Linke v německém ...

V Banskej Bystrici sa diskutovalo o zavedení komunitnej ...

Facebook začal automaticky rozpoznávat obličeje a lidem...


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne


Generated in 0.4788 s