21. September 2019
    
Seriál- Zmena politiky Slovenska: Zahraničná politika - Dolezite.sk

Seriál- Zmena politiky Slovenska: Zahraničná politika


  2013-03-22  (21:01)  |  Z domova
  50% hlasovalo = 0  
mínus plus


Přírodní konopné mýdlo
Přírodní ...
portréty
portréty
Zamilovaný vešiak
Zamilovaný ...
Citrón a zázvor
Citrón a z...
 - Seriál- Zmena  politiky Slovenska: Zahraničná politika

Seriál- Zmena  politiky Slovenska: Zahraničná politika

2. Zahraničná politika

 

Naša krajina si v minulosti prešla ťažkým bojom za samostatnosť a nezávislosť. Najprv ako súčasť Rakúsko -Uhorska a potom ako jedna z krajín Komunistického bloku. Bolo to veľmi ťažké a mnoho ľudí  za to  obetovali celý svoj život. No nerobili to pre seba, ale vždy mali na mysli lepšiu budúcnosť.

 Teraz  keď sme sa dočkali vytúženej samostatnosti, naši drahí politici bez súhlasu Slovenského národa vstúpili do NATO do OSN a EU. Sme krajina, ktorá okupuje cudzie územia a tým sa podieľa na vraždení nevinných mužov žien a detí.

Toto by malo v skutočnosti desiť každého z nás!

Neverím, že by naši predkovia chceli aby sme sa na niečom takom podieľali.

Ja s tým nesúhlasím! Verím, že  nie som sám.

Požadujeme okamžité vystúpenie našej krajiny z NATO a stiahnutie našich vojsk domov.

 

 

Malý štát ako je Slovensko je vždy zastrašovaný bandou okupantov. Vždy mocné krajiny podnecujú malé bezmocné krajiny aby plnili to čo sa im hodí. Sú aj výnimky ako je napríklad Švajčiarsko, ktoré sa o neutralitu snažilo už veľmi dlho, aj keď to nebolo vždy jednoznačné.

Naša krajina aj napriek tomu, že sa to stále hovorí, nie je podobná Európskym štátom. My na rozdiel  od Nemecka, Anglicka a Francúzka sme nikdy neviedli okupačné vojny ani sme nikoho nenapadli a musím povedať, že naši ľudia nikdy ani len nepomysleli na to že obsadia cudzie územie.

Slovanské krajiny sú mentalitou niekde inde, ako ostatné Európske krajiny. My nemáme ambície stať sa vládcami a ani netúžime niekoho ovládať. Tým, že sme sa s takými krajinami spojili sme donútili našich ľudí niesť trest za skutky, ktoré páchali iní.

Prečo by sa naša krajina mala podieľať na nenávisti voči Moslimským krajinám a ich občanom? My sme im nikdy neublížili, ale krajiny ako Veľká Británia celé stáročia utláčali a systematicky vyvražďovali mnoho obyvateľov týchto krajín.  V niektorých krajinách potlačili krvavo  pokusy o prevrat. Sloboda pre týchto ľudí od kedy ich okupuje západ je absolútne nedosiahnuteľná.

Krajiny ako je USA v niektorých Moslimských krajinách vycvičili vojenské jednotky za účelom ovládania vládnucich predstaviteľov krajín a používali ich na vraždenie a zastrašovanie, aby dosiahli svoje ciele. Teraz USA  a Veľká Británia ovládajú skoro všetky vlády sveta. Okrem Severnej Kórey, Kuby, Iránu a Bieloruska a pár ďalších už ovládajú celý Svet. Preto sa ich vzájomné konflikty dostali na úroveň terorizmu a vraždenia alebo unášania ľudí.

Bohužiaľ aj my patríme medzi krajiny ovládané západom . Stačí sa pozrieť na našich politikov, aké zákony schvaľujú a komu tým vlastne slúžia. Určite nie našim občanom.

Je preto nevyhnutné urobiť nápravu, aby sa naše deti nemuseli za nás hanbiť!

A samozrejme nezabúdať na to , že kde sa dvaja bijú tretí víťazí!

 To práve naša krajina potrebuje, byť nezávislá a do istej miery aj sebestačná.(na tému sebestačnosť  v inom diely seriálu)

1.       Vystúpiť z NATO a stiahnuť vojakov zo všetkých misií

2.       Vystúpiť z OSN

3.       Vystúpiť z EU

4.       Potvrdiť  NEUTRALITU medzinárodne u všetkých krajín zaslaním listu porozumenia.

5.       Orientovať sa  aj na východné trhy

Slovensko je priveľmi malá krajina na to, aby sa mohlo správať nelogicky. Myslím tým, že ignorujeme smerom na východ jeden obrovský trh, ktorý by pre nás predstavoval potencionálny zdroj príjmov. V niektorých prípadoch by šlo aj o výmenný obchod , najme zo surovinami. Aj naše lyžiarske strediská navštevujú turisti z Rusky hovoriacich krajín.

Netvrdím, že sa treba orientovať  iba na východ, ale je potrebné správať sa rozumne a neignorovať ho.

Iste. Je viac než isté, že prídeme o množstvo investorov, ktorí sú zo západných krajín a slúžia svojej krajine. Ak sa urobia opatrenia, ktoré Slovensko oproti ostatným krajinám zvýhodnia, tak sem príde oveľa viac investorov. Mám na mysli, že by sa Slovensko malo stať daňovým rajom. Aj tak skoro všetci majú daňové prázdniny. Tak prečo to neurobiť oficiálne? Prinieslo by to zamestnanosť a veľa kapitálu do obehu a spotreby obyvateľstva.( o tom však až v ďalšej časti seriálu)


Peter Sloboda
Share/Bookmark Subscribe pošli na vybrali.sme.sk TopČlánky.cz Facebook


V prípade, že chcete prispieť na chod dolezite.sk môžete tak učiniť zaslaním akéhokoľvek finančného príspevku na účet 420 208 3850 / 8360 mBank, variabilný symbol: 4444. Do účelu platby môžete uviesť Vaše meno, ktoré bude zverejnené s poďakovaním. Vyzbierané finančné prostriedky budú použité na skvalitňovanie a chod dolezite.sk. V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať na dolezite zavináč dolezite.sk


Napíšte nám. Pošlite nám email s Vašim dotazom, návrhom alebo pripomienkou na adresu dolezite zavináč dolezite.sk
Myslíte si, že tento článok je dôležitý alebo zaujímavý? Pošlite ho cez e-mail alebo ho ukážte priateľom na Facebooku. Rozširujte informácie, nato sú predsa tu!
xxx . wefipipy88   |   ip:213.151.2   |   2013-03-23  (16:03)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Alan Dalles,
Kongres Spojených štátov, 1945

„Končí vojna, (bolo to po II. svetovej vojne), všetko sa dá do poriadku. Dáme všetko čo máme, všetko zlato, všetku materiálnu moc v prospech dobehnutia
a balamutenia ľudí. Ľudský mozog, vedomie ľudí je prístupné na zmeny. Zasejeme tam chaos, nenápadne zmeníme ich hodnoty na falošné a necháme ich týmto
falošným hodnotám veriť. Ako? Nájdeme svojich rovnako zmýšľajúcich spojencov, nielen v samotnom Rusku, ale aj v štátoch bývalého východného bloku. No
pozerám, spojencov je tu dosť.
Krok za krokom budeme rozohrávať grandióznu tragédiu zániku týchto národov do úplného a nezvratného umlčania ich sebavedomia. Z literatúry a umenia
napríklad odstránime ich sociálnu podstatu. Literatúra, divadlo, film, všetko bude všemožne podporovať a oslavovať najhanebnejšie ľudské pocity. Budeme
vyzdvihovať takzvaných umelcov, ktorí budú presadzovať a vtĺkať do hlavy občanom chuť sexu, násilia, sadizmu, zradcovstva a všelijaké iné nemorálnosti.
Vo vedení hospodárstva vytvoríme chaos a zmätok, budeme postupovať nenápadne, ale aktívne vytvárať despotizmus úradníkov a úplatkárov. Poctivosť a
slušnosť budú terčom posmechu. Pozrime sa na tú paralelu dnes. Hulvátstvo a narkománia, živočíšny strach druha pred druhom, homosexualita, úchylnosť,
nehanebnosť a zákernosť,
nacionalizmus a nepriateľstvo národov, predovšetkým nepriateľstvo, nenávisť k všetkému ruskému a k všetkému slovanskému.
Všetko toto budeme obratne, nenápadne pestovať a rozvíjať. Len niekoľko málo ľudí si bude domýšľať o čo ide, či snáď tomu aj rozumie, ale takýchto ľudí
postavíme do bezvýchodiskovej situácie, urobíme z nich terče posmechu, nájdeme spôsob ako ich ohovárať a vyhlásime ich za odpad spoločnosti. Vytrháme
duchovné korene spoločnosti, znevážime základy morálky národov. Takto budeme narúšať pokolenie za pokolením, zameriame sa na deti a na mládež. Budeme ich
rozvracať, učiť nerestiam a budú tak mravne upadať. Vytvoríme z nich cynikov, bezduchých ľudí a kozmopolitov. Takto to urobíme.“amen . wodareru89   |   ip:213.151.2   |   2013-03-23  (16:08)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  autorovi - to s tym danovym rajom nie je moc dobry napad....vid cyprus. To co sa s cyprom deje je najma preto ze su danovym rajom. Inymi slovami je to pomsta EU a MMF. Inak s clankom v podstate suhlasim. Von z NATO, von z EU. Staci nam slobodny europsky trh, nepotrebujeme byrokraticke struktury, ani spolocne armady.


zobak . henukito24   |   ip:78.98.16.   |   2013-03-23  (16:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  to autor nie si sam.ale je nas malo .mozna na internete sa zada ze nas je dost ale to je klam .je nas asi 2%.vlastne vsetci ti nepokojni su na internete taki zhusteni.ale v realite sme 2 ku 10.000.to ako 2 proti clemu malemu mestu. vsak urcite si autor zazil ze ked si pustil hubu na spacir ostatni povazovali ta za blazna.to je ten jav ze sam prori tisicom vygumopvanych oveciek.zatial vedu zbohatlici .


jaaaa . vakurequ98   |   ip:213.151.2   |   2013-03-23  (16:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zobak netrep. odkial si zobral to cislo? Ja viem o 30 percentach.


jaaaa . vakurequ98   |   ip:213.151.2   |   2013-03-23  (16:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  a dalej zobak, nevsimol si si ze ludia okolo teba a najma mladi ludia prestavaju pozerat TV, pricom volia radsej "demokratickejsi internet"?
to je celosvetovy trend kamo. Vyrobcovia tv. maju katastrofalny problem s odbytom, majitelia tv kanalov su zhrozeni. Nikto z mladsej generacie ich nechce sledovat a reklamne prijmy padaju.


jaaaa . vakurequ98   |   ip:213.151.2   |   2013-03-23  (16:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A to tiez znamena ze ludia nedostanu svoju povinnu davku propagandy. Na internete si clovek totizto vyberie co chce citat a co nie. A ludia si vyberaju.

http://gizmodo.com/5972517/the-future-of-tv-may-not-be-worth-it


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-03-23  (16:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Peter sloboda, súhlas s bodmi, to tvrdím stále, vystúpiť zo všetkého, pred tým som už aj pred tým varoval, než sme tam vstúpili, lenže niektorí vtedy hluchí, dnes už kričiaci...pomoc...topíme sa...


Pandemonium . darujete36   |   ip:178.41.17   |   2013-03-23  (17:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Všetci nespokojenci sú sústredení len na tejto stránke. Aké je to percento...?

:-DDD


jozef . cucexuso04   |   ip:85.237.22   |   2013-03-23  (18:40)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pankretenium sa tu zase vysral...


folkon . qyjoxuve66   |   ip:78.98.171   |   2013-03-23  (18:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  /Teraz keď sme sa dočkali vytúženej samostatnosti, naši drahí politici bez súhlasu Slovenského národa vstúpili do NATO do OSN a EU/
neviem ci si dobre pamatam, ale nebolo nahodou o vstupe do eu a nato referendum ? predpokladam, ze keby sa robilo teraz, asi by to dopadlo inak, ale vystupit uz nie je tak jednoduche :(

z osn vystupovat nemusime, to je tak nefunkcna institucia, ze to je aj samotnym illuminatom ci bilderbergom, ci kto to ma na svedomi snad jasne.


ORANGUTAN . farobuve93   |   ip:58.179.72   |   2013-03-23  (18:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  zobak

"je nas asi 2%.vlastne vsetci ti nepokojni su na internete taki zhusteni.ale v realite sme 2 ku 10.000.to ako 2 proti clemu malemu mestu."

Vazne? Dvaja su 2% z 10.000? Potom dvaja zo 100, to musi byt 200%, nie? Ach, ty moj maly matematik... Dufam, ze mas VS, ked ti to tak pali...?

Cele stastie, ze je vas tak malo...


pitbul . hyfyduly57   |   ip:213.215.9   |   2013-03-23  (19:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Celkom dobré myšlienky . Ja si myslím tiež že by nám bol najlepší volný trh a pohyb osob a hotovo , ale zase pred vstupom do únie sme nemali ani ten voľný trh .


ORANGUTAN . farobuve93   |   ip:58.179.72   |   2013-03-23  (19:18)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  pitbul

Otazka znie, ci naozaj my mame ten volny trh, alebo sme len sucastou volneho trhu niekoho ineho? Lebo to je obrovsky rozdiel...


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-03-23  (20:16)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Do NATO nebolo, to si rozhodli sami, do EU bolo, ale pochybujem, že bolo tak, ako bolo zverejnené, tobôž ak pri moci boli modráci!


Pandemonium . darujete36   |   ip:178.41.17   |   2013-03-23  (20:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ak mohli ľudia ignorovaním iného referenda odmietnuť návrh neprivatizovať strategické podniky len preto, že to navrhla strana ktorá im dala štát, radi súhlasili so vstupom do EÚ. Osobne mám radosť z toho, že teraz sa im táto ignorácia vracia ako bumerang.


jozef . cucexuso04   |   ip:95.102.15   |   2013-03-23  (21:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  je tu otázka: sme na tom teraz lepšie, ako za čias RVHP? Treba brať prosím do úvahy V-T pokrok za tých 24 rokov, ktorý by aj v RVHP napredoval. Nemám ale v úmysle porovnávať materiálne výdobytky horných 10 000, ale celkovú kvalitu života väčšiny Slovákov.
Odpoveď: Z Eu môžeme s kľudným svedomím a bez strachu vystúpiť, najhoriše, čo sa nám môže stať, je vrátenie sa späť do RVHP, prenesené do dnešných reálií - podstatne silnejšia orientácia na Rusko - bez nutnosti zatvorenia sa smerom na západ.
A do toho by som išiel všetkými 40-imi.


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.177   |   2013-03-23  (21:53)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Keď sme vstupovali do EU , bol to podvod na ľuďoch. Všetky informácie boli iba pozitívne. Tká zmluva, kde sa zamlčia rozhodujúce skutočnosti je neplatná. A vystúpiť by nebol problém. Všetky body zmluvy už boli druhou stranou porušené. Právne táto zmluva neplatí.


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.177   |   2013-03-23  (22:21)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Cyprus neskrachoval kvôli daňovému raju, ale kvôli tomu, že neadekvátne príjmom plytvali v štátnej správe. Štát zamestnával aj niekoľko násobne viac ľudí než bolo potrebné. To sa deje aj u nás! Naši štátny zamestnanci však nemali príjem 5 tisíc eur ako u nich. Ale tempo zadlžovania máme rovnaké.Teraz to je okolo 21 000,- eur na pracujúceho.Takto nás zadĺžili za posledných 10 rokov. A to nehovorím o Eurovale.


Pravdomluvec . wecoheda29   |   ip:80.47.84.   |   2013-03-23  (23:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Treba k tomuto pristupovať rozumne a s rozvahou.
Ak by sa Slovensko zo dňa na deň rozhodlo toto uskutočniť, tak by bolo obsadené ostatnými štátmi NATO, ktoré by prišli „chrániť demokraciu“ proti prevratu, pričom by sa našlo obrovské množstvo jednotlivcov na Slovensku, ktorí by to nielen umožnili, ale aj privítali, lebo sami zo slovenskej zrady zbohatli a prípadne a zatiaľ z nej naďalej bohatnú. Najhoršie zo všetkého, mohlo by dôjsť ku krviprelievaniu a strate hodnotných životov.
Prvoradou úlohou by malo byť posilniť a očistiť sa znútra. S takou bandou zradcov ako má Slovensko na konte sa nedostane nikam. V prvom rade by sa malo systematicky vyšetrovať ako mnohí predstavitelia zbohatli, napr. pán Zervan, bývalý ambasádor v Anglicku. Malo by dôjsť v pozitívnych prípadoch k zhabaniu majetkov a k vypovedaniu zo štátu. Lebo väzenia sú drahé. Tým by sa o niečo naplnila pokladňa a NATO by nemalo možnosť zasahovať.
Potom by sa práve naopak, mala zvýšiť daň zo zisku západným investorom na 50%. Všade inde napr. ak ide o hladinu zdravotnej starostlivosti alebo o penzie, a dokonca o bankové poplatky, Slováci platia viac, respektíve majú menej v porovnaní s Anglickom, tak nech aj investori platia viac alebo nech idú. Obracať sa k východným trhom má zmysel, veď sú susedia.
Mňa najviac znepokojuje to, že Anglo-Sasi majú Slovanov a hlavne Slovákov, lebo sú malí, za menejcennú a sprostú „rasu“ áno rasu, lebo Angličania ponímajú rasu ináč, skôr ako pokolenie, nielen podľa farby pleti, a že akákoľvek ich prítomnosť na Slovensku má jediný cieľ počiatočne využiť Slovákov ako kolaborantov, zradcov a pracovnú silu a v dlhodobom výhľade Slovák už ani len nefiguruje.
Irónia toho je v tom, že zatiaľ čo sa upriamujú na túto malú krajinu na základe jej (vojensko) strategickej polohy, a zatiaľ čo sú otvorenými rasistami voči Slovákom, ktorí by nikomu neublížili, doma vo vlastnej krajine ich žerie zberba z celého sveta, na ktorú si netrúfajú, lebo by im cez noc porozbíjala všetky okná a podpálila ulice. Dnešné štatistiky ukazujú, že širší Londýn má už 65 % farebného obyvateľstva, zatiaľ čo bieli sa sťahujú do vzdialenejších osídiel. V iných mestách aj na severe, už ťažko stretnúť bieleho. Hlavne Indovia sa spolčujú a postupne ovládajú celé remeslá v určitých oblastiach. V Cardiffe bieleho taxikára niet.
To ma prináša k záverečnému bodu o Slovákoch. Ak je Slovák na západe, tak nepomôže blížnemu, ale bude sa podlizovať v očakávaní pätáka a blížneho zradí. Zato sa nimi opovrhuje a zametá, na rozdiel od Indov a černochov, ktorí držia spolu. Musím dodať, že si takíto Slováci aj zaslúžia aby sa nimi opovrhovalo. Rovnako ako si zaslúžia tí, čo po stáročia bohatli len z vojen a vykrádania iných národov, aby ich zberba sveta nakoniec požierala doma.
Božia spravodlivosť priatelia, otvorte oči a uvidíte ju – všade!
Slováci sú rozhádaný nesúdržný národ zväčša bez národnej hrdosti. Pokiaľ takým ostane, jeho osud nie je ťažké predvídať a viniť môže len sám seba, lebo v tejto slovenskej črte je „zakopaný pes“.Sando . woduwame77   |   ip:78.98.177   |   2013-03-24  (00:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Podľa mňa Slováci nie sú až taký zlí. Cez druhú svetovú vojnu bolo veľa ľudí hrdinami. Väčšina by držala spolu, ale boja sa, že bude ešte horšie. Zatiaľ sa každými voľbami dostávame do stále väčšej sračpy.Všetci to vidíme a nechápeme. Nedokážeme pochopiť prečo to nefunguje, veď vždy zvolíme toho kto sľubuje nápravu. Práve, že Slováci sú národ, ktorý chce žiť v pokoji. My sa nedokážeme cez ten podvod, ktorý na nás po rozpade komunizmu spáchali preniesť. Leží to v našej hlave. Je to ako keď sa stne nehoda a človek sa tvári, že sa nič nestalo.Sme proste v šoku.Nikomu a ničomu už neveríme ani tomu, že može byť lepšie. To je najväčšia chyba. Zmeniť to môže iba nová generácia.


Sloven . nekipexu03   |   ip:193.200.1   |   2013-03-24  (09:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Jozef, vidíte, a presne to chcel aj Mečiar, nasmerovať to na Rusko a východ, a čo vtedy bolo, toľko kriku, že až hrôza, že s kým sa to ide spájať...A kto to kričal? presné tí, ktorí SR dostali do kolien...Ešte stále nestačilo? Slováci budíček konečne, budíček!!!


JozefVarga . wajefuti49   |   ip:62.197.22   |   2013-03-24  (10:15)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium
Sľubujem Ti, že ja starec dedo Varga z Košíc, keď pôjdem o rok do dôchodku, tak v súlade zákona o zhromažďovaní od apríla budúceho roka za počnem každý deň s megafónom protest na námestí alebo v centre Košíc a ver mi, že každý deň budú pribúdať občania Košíc, až nakazím touto požiadavkou celé Slovensko za zmenu volebného zákona na občiansky volebný zákon, ktorí sa bude schvaľovať v ľudovom referende.
Pandemonium, predstavím na dôležite.sk - stručne požiadavky k ústavným činiteľom , ktoré budú dominovať, budú na zhromaždení dominantne aj vystúpenie z transatlantickej organizácie NATO bez akých koľ vek rasových, náboženských a iných invektív k ústavným činiteľom a to pokiaľ nenakazím, neinfikujem celé Slovensko a pokiaľ denne nebudú sa týchto protestov zúčastňovať v Košiciach tisíce ľudí aj na Slovenska vo všetkých mestách. To bude paráda. Stanem sa profesionálnym revolucionárom na dôchodku Pandemonium okrem toho že budem kŕmiť holúbky a chodiť s vnúčatami na vychádzky.
Na zhromaždení sa budeme správať slušne, precitajú sa každý deň požiadavky a potom sa rozídeme a bude sa to opakovať to každý deň v súlade zákona o zhromažďovaní už od apríla budúceho roka, kedy už budem na dôchodku. .

A tak súdruhovia poetických strán v NR SR už teraz sa môžu triasť s pádom ich remesla a biznisu cez ritné strany v politickom systéme Slovenska.

Pandemonium mne je to jedno čo si myslíš o mne, ale tak ako píšem sa aj stane pokiaľ budem do roka žiť.DedoJozefVarga . fucudemu51   |   ip:62.197.22   |   2013-03-24  (10:33)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pandemonium
Raz do mesiaca sa zhromaždenie občanov mesta Košíc od apríla budúceho roka uskutoční aj pred magistrátom Košíc, aby nás počuli nominanti všetkých ritných strán NR SR, ktorí sú na magistráte zamestnaný cez stranícky klientelizmus.klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-24  (13:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No Jožko ..my v našej krčmičke .. bývalí študenti v KE..vieme ..že v USS KE je priemerný ..no slušný.. , /predtým bol cca 25000/ a dnes je to cca 1200ečiek...Takže prrrrrrr! ohľadom možnej aktivácie....ku zmene....


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-24  (13:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A pre poriadok..Jožko "náš" Vy ste napísali /a možná aj s pomocou..no božiou/ toľko " kravín" tu , že možná je dačo /čo Vám pošepli/ je aj trochu pravda!!!


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.93   |   2013-03-24  (13:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dedo Varga tak amplionovy sprievod sa Ti zachcelo... :-)))
No paradny zivot si si naplanvoval. Prajeme.

Len aby si mal nieco pre tych holubov, lebo z toho dochodku neviem ci aj omrvinky zo stola nevyzobes ako ten holub.


DedoJozefVarga . fucudemu51   |   ip:62.197.22   |   2013-03-24  (14:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  25090 Spezia-Pro Vercelli (1.5) 1.34
2.74
24.03. 12:30DedoJozefVarga . fucudemu51   |   ip:62.197.22   |   2013-03-24  (14:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko alias bývali redaktor za komunizmu slovenskej televízie súdruh komunista Ján Molnár z Blavy, už si zabudol ako si reval v Blave so zdvihnutou päsťou systém zlyhal, systém zlyhal.

Tvoja stránka za priamu demokraciu aj na YouTube ešte existuje? Piko amóre.?klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-24  (15:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pst,...Mládenci!!Emil hovorí v našej--bo furt zima.. že mali sme dvoch ..predsedoch --tejto --jak se povie ..vlády.....Jeden ..Dzindzik, druhí Čarnogura.... a ministrí jak fras !


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-24  (15:25)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A jeden bol zo zlamanú nohu pri tému ..no jak se povií ..Bušer..či.jak, a druhý nezna jak se gruli sadza ale na Rusoch nedopušči.!Emil ..nediktuj už.. veď aj do školy si chodil a stále len po ..svojom..


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-24  (15:32)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Emil hovorí že ..."aj aj toten čarny amerecký prezident zna dze je Afrika ..lem toty dvojo neznaju Dze je "domof muj" ale čo už glupi je glupi... Tak teraz som tomu dal.. Emil ty máš stále pravdu.. Prosím mám sa za neho hanbíť???


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-24  (15:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Nie , nie stále len o zahraničnej politike ... A reprezentanti... No nie ..jar bude kráásna ..aj bez repre -hanbu...


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-24  (15:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No nič nalej --červené --bo už idu --sviatka --a o GLUPTAKOCH--je nič čo poviesc ..Prosím to to doslovný vzkaz Emila.. študoval VŠ elektriku v KE...


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-24  (15:58)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A že vraj zahranična politika.. a Emil hovorí že un zna tri...plynule jazyky ..a toty bývalí..tak das dva a jeden z teho český....


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.93   |   2013-03-24  (16:17)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pamätám ako by nie Dedo Varga. Tak ako by to vćera bolo.. To bolo vtedy keď si sa nám tam nervovo zrútil..
Odvtedy som dosť opatrný pri rozhoveore s Tebou aby Ťa náhodu netrafil śľak.... :-)))


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.154   |   2013-03-24  (16:46)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Pán Varga, ja by som skôr odporučil , ak máte vážny záujem, začať v lete, keď chodí po meste veľa ľudí. Netreba megafón, stačí pár tlačív na petíciu o vypísaní referenda s otázkou-"CHcete zmeniť volebný systém kde sa nebudú voliť strany, ale osobnosti?"Je však možné, že keď by si nazbieral potrebný počet hlasov a referendum by vypísali, v hlasovaní v referende by to neprešlo. Čo potom? Ľudia nevedia aké sú v tom výhody. Je potrebné najprv o tom veľa hovoriť ale ani to nestačí, ak to nebude v TV. Musí to vedieť celé Slovensko ako keď sme chceli vstúpiť do EU. Toto však zabezpečiť nedokážeme.


anon . tyreduri71   |   ip:95.105.13   |   2013-03-24  (18:36)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
   Naša existencia, existencia Slovenska ako štátu, je ručená práve štátmi a inštitútmi ktoré spomínate, - čiže EU, NATO, OSN,....... záujmov USA a Ruska. Nejaké vyskakovanie mimo tieto "agensy" je nemožné, je utopické. Že sme pri požiadaní o vstup do EU, boli vyzvaný k poklaku, naši politici si ľahli ako otroci, nebolo to zadarmo, napríklad miklož je za vodou niekoľkokrát, no ale kto by nepredal svoj národ do otroctva za neslýchaný obnos vo všakovakých formách. Česi to obmedzili, podobne Maďari, Rusi zastavili ........otroctvo štátu


DedoJozefVarga . fucudemu51   |   ip:62.197.22   |   2013-03-24  (19:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Mám vážny záujem pokúsiť sa zmeniť volebný zákon. Teraz mam malo času na osobné spoločenské aktivity, ale o rok už budem mať čas a urobím to legálne s využitím ich legitímnych zbrani až nakazím cele Slovensko, ktoré ma plné zuby práva voliť, ale nie už práva odvolať toho koho volili. Za rokov to neurobil žiaden Slovak. Uvidíme ako to dopadne. Zažnem v apríli v roku a verím, že už v jeseni budú na podobných stretnutiach tisíce ľudí v každom meste a budú musieť venovať tomu polici NR SR a taktiež média hlavného spravodajstva až sa vážne o našich právach občanov budú musieť zaoberajúc aj vláda a NR SR.
Budeme žiadať iba to na čo všetci máme pravo slušným spôsobom každý deň do nekonečna.amen . wodareru89   |   ip:213.151.2   |   2013-03-24  (19:37)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dnes je fico v amerike. Oficialne tam isiel koli VSZ ale ja vylucnosti tohto motivu neverim. Najskor sa ho budu snazit financne nalomit na stranu Rise zla. Uvidime ako sa bude spravat nadalej. Hlavne co sa tyka afganistanu, kosova, Ruska atd.....Nerad by som zistil ze fico je sachova figurka Brzezinskeho....


DedoJozefVarga . fucudemu51   |   ip:62.197.22   |   2013-03-24  (19:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  

To, že prezident aj strany v NR SR mám popierajú zakladané pravá platičov koncesionárskych platcov a sami ovládajú verejnoprávne média ako voľakedy komunisti im vôbec neprekáža. TOTALITA-!!! Upozornil som na tuto skutočnosť 30 Júna 2012 . Sú to hajzli.

From: Jozef Varga [mailto:wargas@extel.sk]
Sent: Saturday, June 30, 2012 10:22 AM
To: 'informacie@prezident.sk'
Cc: 'president@europarl.europa.eu'; 'ivetta.macejkova@concourt.sk'; 'generalny.manager@strana-smer.sk'; 'Sekretariát KDH'; 'igor.matovic@nrsr.sk'; 'office'; 'Sloboda a Solidarita'; 'sdku@sdku-ds.sk'; 'urad@vlada.gov.sk'; 'icuv@vlada.gov.sk'
Subject: Verejnoprávne média patria obyvateľom Slovenska? Ja si myslím, že NIE !!

Dobrý deň dámy a páni.
Budem veľmi stručný a vecný.
Chcem požiadať v mene slobodných občanov SR vládu, politické strany, aby sa konečne po 22 rokoch slobody, aby sa zriekli politického ovládania verejnoprávnych médií.

Občania si neprajú, aby rozhlasová a televízna rada úzkej skupiny ľudí či vláda alebo parlament mal právo odvolávať manažéra RTVS.

Obsadzovanie tejto funkcie vedenia verejnoprávnych médií by sa malo konať na podklade konkurzu na dobu neobmedzenú a právo odvolať manažéra verejnoprávnych médií by mali mať právo len občania Slovenska na podklade petície a výsledkov z referenda.

Chceme rôzne TV diskusie z domova či zahraničia na rôzne témy, typu arény, kde by moderátor moderoval diskusiu v kulise prítomných občanov (aspoň 150 občanov), ktorí by sa mohli prihlásiť k kladeniu otázok diskutujúcim ústavným činiteľom a taktiež, aby aj občania prostredníctvom telefonátu či emailu mohli položiť diskutujúcim ústavným činiteľom svoje otázky.

Takéto 2hodinové diskusie by sa mali konať každý druhý deň vo verejnoprávnej TV a to vždy po 17 hodine. Manažérovi a zamestnancom RTVS nesmie hroziť odvolanie rozhlasovou a televíznou radov alebo politikmi. Inač žijeme v diktatúre aj po roku 1989.

S úctou a pozdravom Jozef Varga
PS


Dzurinda vs. Študent
http://www.youtube.com/watch?NR=1&;feature=endscreen&v=00z4tTji_CYPiko . syfaqyxy   |   ip:178.40.93   |   2013-03-24  (19:44)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Dedo Varga ktorí obćania. V mene ktorých obćanov žiadaš.
Máš nejakú petíciu s podpismi alebo Ty sám si sa pasoval ako hovorca obćanov.. :-))))))


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-24  (19:55)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A v apríli ..Jožko náš..nebude v KE problém predávať..tento...korzár..a kričať môžte do ...no.zachrípnutia !!!


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-24  (19:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...aj v mene mojom, máš niečo proti tomu?


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-24  (20:05)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  A pokiaľ sa týka zahraničnej politiky - je to jasné!! Odstrašujúci priklad bol..tento ..Dzindzík..a 180stupňov/vekseľ/ by bol normálny....


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.93   |   2013-03-24  (20:09)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Ale kdeže Lucifer proti tomu nemám nič, len si prajem aby Jožko Varga preukázal svoje čestné a poctivé správanie tým že ak hovorí v mene ľudí tak nech sa mu aj podpíšu, ináć bude hovoriť len v svojom mene a mať ľudí akurát tak v hube. Ono Vargove priania nemusia byť priania ľudí ako si mylne namýšľa. Prípadne ich bude len pár aj to sa môže stať.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-24  (20:14)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...jediný kto sa vyjadril že si to nepraje si len ty, tak tu nehovor za ostatných.
...rešpektujeme to, mimochodom aby si bol v obraze nájdi si niečo na nete o blokádach pri RTVS, boli tam stovky ľudí.Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.93   |   2013-03-24  (20:19)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer tradičná lož z Tvojich úst.. Kde som sa vyjadril že si to neprajem a odkedy si Ty hovorca všetkých ľudí..
Na SLovensku je 5 miliónov ľudí, neviem koľko je z toho dospelých ale nejaký smiešny hlúčik pred RTVS sa tiež nemôže hrať na hovorcov slovenska a ani Ty.. Čože je to stovka to su nejaké biedne promile.. S tým môžeš robiť tak zachráňme markízu..


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-24  (20:26)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...tak načo sa vyjadruješ na jeho príspevok záporne? sám tu zavádzaš diskutérov svojim postojom, ak nevieš na čom si, tak sa nevyjadruj.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-24  (20:28)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...počúvaj Piko, za hovorcu si ho tu pasoval ty, on to nikde netvrdil, on sa 100% vyjadroval za ten hlúčik ľudí, kde bolo vyše tisíc ľudí, bol som tam, zvyšok obyvateľstva prenecháva na ich vlastné rozhodnutie.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-24  (20:29)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...dúfam že si to teraz jasne pochopil, ak nie tvoj problém, čo mi s tým?


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.93   |   2013-03-24  (20:34)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Hmm.. Lucifer.. :-))
Máme tu veľa takých ćo sa oháňajú a trepú niečo v niekoho mene.
Viem presne prečo sa k tomu vyjadrujem, on ten Varga tára v mene ľudí, píśe maily na vládu v mene ľudí a pritom ľudí nezastupuje..
Ak sa niekto vyjadruje v mene ľudí mal by mať od nich nejaký ten mandát či nejaké poverenie..
Ináč nehovorí v mene ľudí ale len v mene seba, aj keby si to celé slovensko prialo. Pokiaľ nemá to poverenie od ľudí môže tak akurát kecať že hovorí v mene ľudí. Ale tradične Tvoje IQ tomu nerozumie že.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-24  (20:41)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...a ako si ho má vyžiadať? má najskôr obehať milióny Slovákov aby začal hovoriť PRAVDU?
...preto ti píšem, ak s tým nesúhlasíš, dobre, rešpektujeme to, ale zatiaľ si jediný.

,,,už si to konečne pochopil?


klopi . gywefisu87   |   ip:88.212.40   |   2013-03-24  (20:42)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  .. Luci-fér.. nie je správne sa "španovať"!! Na každej dedine je tzv. obecná trúba.. nie je celkom vedle, ale nevie čo má povedať ..ale vie , že NAJLEPŚIE JE KEĎ JE DOBRE::: a hovorí to isté ...dokola...A Jožko "náž" je furt.. "v kolečku.. "


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-24  (20:43)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Klopi

...buď rád že ešte žijú ľudia ktorý sa neboja verejne prehovoriť.


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.93   |   2013-03-24  (20:47)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Lucifer v mene ľudí Ti hovorím že si blbec. A ak máš niečo proti tomu tak zatiaľ si prvý.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-24  (20:48)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...a čo teraz?


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-24  (20:49)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...ja nesúhlasím a názor ostatných ma vôbec nezaujíma.


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.93   |   2013-03-24  (20:50)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  No nič teraz, podľa Tvojej logiky to platí lebo zbytok slovenska proti tomu nie je.. Tak si blbec a Tvoj hlas proti tomu je málo.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-24  (20:51)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...ak je toto problém Slovenska, tak ma to naozaj nezaujíma.


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.93   |   2013-03-24  (20:54)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Tvrdiť že problémom slovenska nie je aj blbosť by bolo trúfalé. :-)


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-24  (20:56)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...hm, čo už? zmier sa s tým že tu žiješ medzi nami.


lucifer . faliqevu33   |   ip:92.52.46.   |   2013-03-24  (20:57)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  ...ak sa ti tu nepáči, emigruj, nikto ťa nedrží, maj sa.


Piko . syfaqyxy   |   ip:178.40.93   |   2013-03-24  (21:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Naozaj škoda s Tebou nejaké normálne reči viesť, ono sa to ani nedá..
Jožko Varga nie je tak sprostý aby toto nepochopil že ak chce hovoriť v mene ľudí mal by mať od nich poverenie.
Ináč iba tára do vetra vraj údajne v niekoho mene.. On to už pochopí čo som tým myslel, aspóň dúfam že ho nepreceňujem v tejto veci..

No a Ty Lucifer si sa zase vyfarbil ako hlupák..


Sando . woduwame77   |   ip:78.98.157   |   2013-03-24  (21:02)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Je tam nový príspevok o bankách. A Jozef tam dal zaujímavý postreh.:-D


DedoJozefVarga . fucudemu51   |   ip:62.197.22   |   2013-03-24  (22:07)
50% hlasovalo = 0  
mínus plus
  Piko Amore
Je prirodzené, že ľudia, občania, voliči si prajú nie len mať právo voliť, ale mať aj právo odvolať toho komu skúsili dať vo voľbách svoju dôveru a dotyčný občan ich dôveru sklamal.
Piko amore
ja viem že Ty si iná kasta a že Ty si toto právo nepraješ, tak aspoň diskutujúci vieme kto je kto a kto za koho kope.
Takže náš Piko amore
je za diktatúru menšiny, ktorá si napísala a schválila dôležitý volebný zákon z dôvodu mať moc nad obyvateľstvom našej krajiny a ako redaktor Slovenskej televízie s pred roka 1989 ešte nevytriezvel a keďže jeho súdruhovia prezliekli iba kopačky socializmu za kopačky kapitalizmu s diktaturou, tak náš Piko amore kope len a len za svojich diktátorov, ktorým verne slúžil pred rokom 1989 a slúži aj po roku 1989 dodnes pretože jeden z tých hajzlíov a kreténov.
Bozaj ma Piko amore vieš kam ak pekne poprosíš deda Vargu.
diskusia / forum Pridaj príspevok do fóra
Prosím diskutujúcich, aby nepoužívali vulgarizmy a dodržiavali kultúru diskusie. Ďakujem. (admin)

Meno:


Tripcode (?): (nepovinné, ale odporúčané)


dva + päť =
(výsledok zadajte číslicou)

Podmienky používania služieb dolezite.sk beriem na vedomie a súhlasim s nimi. Kliknúť tu pre celý text.

  Príspevok:


Monika, Chill out!


 - Monika, Chill out!2013-05-30  (10:45)  |  Z domova
Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.

Zastavme SMER! (bankrot a peklo)


 - Zastavme SMER! (bankrot a peklo)2013-05-28  (08:49)  |  Z domova
Ťažko sa mi počúvajú slová premiéra, ako sa musia uskromniť všetci pracovníci v štátnej sfére, ak tu nechceme zhasnúť a všetci odtiaľto odísť. Zvlášť ak zakrátko po týchto vyjadreniach začne vyzdvihovať potrebu usporiadania olympiády a výstavby futbalových štadiónov či diaľnic.


Ja som vám to hovoril!


 - Ja som vám to hovoril!2013-05-27  (09:31)  |  Z domova
Nový premiér v Japonsku Shinzo Abe sa pustil do zlepšovania ekonomiky. Ekonómovia si sťažovali na defláciu a deficity obchodnej bilancie. Deflácia podľa nich spôsobovala to, že ľudia odkladali spotrebu a ekonomika nemohla rásť. Deficity v obchodnej bilancií boli vďaka tomu, že silný jen predražuje ceny japonských produktov a exportu sa preto nemôže dariť.


Jiří Krampol: Trilogie...


2013-05-25  (11:41)  |  Z domova
Nejen běžní obyvatelé, ale i umělci jsou už ze současné politické situace znechuceni. Také herci Jiřímu Krampolovi vadí nadměrné odměny úředníků a manažerů firem ovládaných státem. Ti podle Krampola často "vše zkurví a poserou ze všech stran". A ještě za to dostanou miliony. Herec a moderátor Jiří Krampol si ohledně hodnocení současné situace v politice, byznysu a jejich propojení servítky nebere. On, jako zasloužilý umělec, si prý za film vydělá stěží na špatné kolo. Zatímco leckterý 23letý manažer, který třeba ani nemá maturitu, bere milionové odměny.


Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!


2013-05-25  (11:01)  |  Z domova
Pred pár dňami som si na facebooku prečítala šokujúcu správu, ktorá opísala komunikáciu občana s policajtom.


Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!


2013-05-23  (09:05)  |  Z domova
Vlády v Európe už dávno odhalili príčinu krízy. Nie je za ňou ani rozkolísaný finančný systém (ktorému pomocou centrálnej banky a eurovalu naďalej posielame stovky miliárd), ani lacnými euroúvermi vytvorené realitné bubliny v Španielsku či Írsku, ani nezmyselné štátne výdavky.


BRUSEL POŽADUJE OD OBČANŮ POVINNÉ BANKOVNÍ KONTO


2013-05-21  (09:45)  |  Z domova
Nejnovější studie ukazují, že se 58 milionů občanů Evropské unie obejde bez bankovního účtu. Této informace se chopila Evropská komise a přichází s novou direktivou, která „má zajistit právo na běžný účet i bez ohledu na příjmy obyvatele kdekoli v EU.“


Reakcia rómskej komunity na zákaz výkupu kovov...


2013-05-18  (01:16)  |  Z domova
„V tomto sa jedná o jasnú diskrimináciu nás rómov“, vyjadril sa hovorca rómskej odbojovej skupimy „Otvorené kanalizačné šachty“, Sandokan Sajtó. „Čo my teraz urobíme s 1463-ma kanalizačnými poklopmi a 62-ma pamätnými tabuľami, ktoré sme dva roky akumulovali v rámci vytvárania rómskeho fondu dôchodkového zabezpečenia?“, opýtal sa nášho redaktora... „Viete koľko nás to stálo roboty, to všetko dotrepať na Luník IX., aby nás pri tom nechitili gádžovia?“, pokračoval v otázkach... „Nech nám gádžovia zaplatia aspoň za robotu!“ ukončil svoju výpoved k tomuto opatreniu...


JAK REAGOVAT NA ODPŮRCE KONSPIRAČNÍCH TEORIÍ


2013-05-17  (10:56)  |  Z domova
Mluvíš jak zastánce konspiračních teorií.“ ODPOVĚĎ: „Zastánce konspiračních teorií? Řekni mi popravdě, kde jsi tento termín slyšel... v televizi? (Smích). ... Pojďme si to objasnit. Myslíš si, že lidé, kteří jsou u moci, nejsou schopni páchat zločiny a lhát veřejnosti? Vážně jsi tak naivní?“ (Smích).


Slováci budú musieť odchod z krajiny nahlásiť, inak ich bude štát pokutovať...


2013-05-16  (16:49)  |  Z domova
Občan Slovenskej republiky, ktorý sa po novom roku rozhodne vycestovať do zahraničia na dlhšie ako 90 dní, bude mať povinnosť to nahlásiť príslušnej ohlasovni v mieste trvalého pobytu. Ak to neurobí, spácha priestupok, za ktorý mu hrozí pokuta. Vyplýva to z novely zákona o hlásení pobytu občanov, ktorú schválili poslanci NR SR.


Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


2013-05-12  (11:26)  |  Z domova
Šokujúci príbeh Ivany Boórovej - AUTENTICKE SVEDECTVO - VIDEO 1


EU chce regulovat pěstování VEŠKERÉHO ovoce a zeleniny (dokonce i na soukromých zahrádkách)


2013-05-09  (09:16)  |  Z domova
Evropská komise chce nařídit zemědělcům a zahrádkářům používání standardních osiv. Staré a vzácné odrůdy mají jen malou šanci na schválení, jejich pěstování bude trestné ze zákona – dokonce i na soukromých zahrádkách


Ján Počiatek drogový test odmieta - podali sme žalobu.


2013-05-06  (18:26)  |  Z domova
Dňa 3.5.2013 sme na Okresnom súde Bratislava I podali žalobu o splnenie povinnosti z verejného prísľubu o ochranu dobrej povesti právnickej osoby proti Ing. Jánovi Počiatkovi.Združenie GINN vyzvalo dna 14.3.2013 otvoreným listom Ministra Jána Počiatka, aby sa podrobil testu na prítomnosť návykových a psychotropných látok v tele. Test z vlasov poskytne informáciu o užívaní drog v najdlhšom časovom horizonte. List bol doručený Ministrovi, jeho hovorcovi, vláde, premiérovi, prezidentovi a ďalším zainteresovaným osobám a verejno-právnym médiam. Minister dal verejný prísľub, že nemá problém kedykoľvek absolvovať test na prítomnosť akejkoľvek drogy. Martin Daňo ho na taký test vyzval. Počiatek za to na neho podal trestné oznámenie. List, ktorý Počiatek dostal začala preverovať Národná kriminálna agentúra.


Rozlúčka s čitateľmi


2013-05-06  (11:39)  |  Z domova
Týmto by som sa rád rozlúčil s tými, ktorí si moje texty čítali. Na túto stránku som vkladal svoje články nezištne, zdarma. Dnešným článkom kapitalizmus vs. socializmus sa s vami lúčim.


Paraziti a zločinci pseudo demokracie...


2013-05-05  (12:52)  |  Z domova
Pozrite si video dokument o politickej a podnikateľskej mafii Václava Havla, Václava Klasa a Milana Kňažka, Vladimíra Mečiara a ďalších mafiánov pluralitných politických strán po sametovom podvode komunistickej strany v roku 1989. Keď mafia pluralitných komunistických strán Václava Havla a Václava Klausa vytvorila legislatívu v neprospech obyvateľstve Československa, tak sa začali postupne obyvatelia Československa zadlžovať. Nakoniec mafie pluralitných strán v Československu si rozdelili aj obe krajiny Česko a Slovensko, a napísali a schválili si Ústavy oboch krajín a tiež dôležitý volebný zákon bez súhlasu obyvateľstva v referende z dôvodu, aby boli nekontrolovateľní a nikým neodvolateľní , a tak aj týmto spôsobom sa pluralitným politickým mafiám a zločincom Československa sa podarilo ovládnuť justíciu, políciu (občania si nesmú priamo voliť a aj priamo odvolať pri nedôvere GP, ústavných sudcov, predsedu najvyššieho sudu, riaditeľa slovenskej polície, manažéra RTVS, a aj takto na spôsob komunistov ovládli verejnú správu krajiny a hlavne sa im podarilo presvedčiť ľud oboch krajín, že v našej krajine po roku 1989 sú voľby slobodné a demokratické, že aj mi občania žijeme v právnom a demokratickom štáte.


Zánik socializmu alebo čo by bolo keby.


2013-05-05  (10:38)  |  Z domova
Na internete mate niekoľko viac menej zabavných teórii o príčinach pádu socializmu. Na rozmýšľanie vám dávam ešte jednu. Mohol by som po vzore nezávislých médii hrdo vyhlásiť ,že moje informácie pochádzajú z dobre informovaných zdrojov blizkých KGB, ŠTB a vo photoshope vyrobiť nejakú zábavnú fotografiu ,ale nechce sa mi.


Prečo sa Marx pri kapitalizme mýlil


2013-05-02  (09:13)  |  Z domova
Prejav Dr. Madsena Pirieho (z Adam Smith Institute), v ktorom vyjadruje svoj nesúhlas s tvrdením: „Karl Marx mal pravdu. Kapitalizmus po roku 2008 sa rozpadáva pod nátlakom jeho vlastných protikladov.“


20 PŘÍZNAKŮ, ŽE V EVROPĚ ZAČÍNÁ DALŠÍ VELKÁ EKONOMICKÁ DEPRESE


2013-05-02  (09:12)  |  Z domova
Další Velká deprese už běží – jenom ještě nedosáhla do Spojených států. V Evropě se věci nadále zhoršují a zhoršují, ale většina lidí ve Spojených státech to ještě nepostřehla. Po celou dobu se mě lidé ptají, kde je ten „ekonomický kolaps“, co má nastat.


Pražané, hlídejte si dnes, zvláště večer a v noci své děti !!!


2013-04-30  (10:54)  |  Z domova
Ať si to přečtou hlavně Pražáci, protože se to týká jejich dětí dnes 30.4.2012 na dětské čarodějnické show na Ladronce v Praze : Dnes 30.4.2013 proběhne na Ladronce v Praze dětský den plný her a zábavy s čarodějnickou tématikou a Valpuržinou nocí. Akce se koná pod záštitou Nadace Terezy Maxové, která tam bude také přítomna. A nyní proč to vlastně píši :


Úvaha o Tisovi a Slovenskom štáte 1939-1945


2013-04-28  (13:42)  |  Z domova
Slovenský národ má právo na sebarealizáciu, na svoj vlastný vývoj a na samostatnosť. Má právo na svoj vlastný štát. Treba si jasne uvedomiť , že SLOVENSKÝ ŠTÁT BY VZNIKOL TAK ČI TAK aj bez Hitlera, aj bez tej hroznej doby. Skôr alebo neskôr. Tak ako vznikla Slovenská republika 1.1.1993 bez nejakých vojensko-mocenských tlakov. Ona vznikla slobodne. Slovenský štát by teda vznikol preto, lebo túžil po samostatnosti, po existencii! Bol životaschopný. To, že jeho vznik sprevádzali také udalosti aké boli – to je zhoda okolností. Aj to, že Tiso bol u Hitlera (no a čo keď bol, aj všetci mocní vtedajšej svetovej politickej špičky s ním boli rokovať a oni mu dokonca aj ustupovali) a dohadovali sa o budúcnosti. ZA ŽIADNYCH OKOLNOSTÍ NEŠLO O VOĽBU VÄČŠIEHO ALEBO MENŠIEHO ZLA ale slovenský národ išiel cestou samostatnosti – teda prirodzenou cestou! Bol to dar od Boha, že sme vznikli v tejto celosvetovo ťažkej dobe.


Politický proces diktatúry EU !!!


2013-04-26  (07:26)  |  Z domova
Podpálenie vlajky EU trestný čin-!!! Spoločne proti genocíde európskych národov, za slobodu a sociálnu spravodlivosť! Dobrý deň vážení priatelia. Oznamujem vám, že dňa 3.5.2013 o 9:00 hod. sa na Slovensku v budove Okresného súdu Bratislava, číslo dverí 19 uskutoční súdny proces vo veci pálenia vlajky EU. Nakoľko mám dôvodnú obavu, že spomenutý súdny proces bude nespravodlivý a zároveň ohrozuje slobodu a demokraciu, privítam pokiaľ sa tohto súdu osobne zúčastníte, aby ste ho monitorovali. Som človek, žijúci v jednom z najchudobnejších a najskorumpovanejších štátov EU (na Slovensku). Môj slovenský národ je dnes postupne likvidovaný v dôsledku vysokej nezamestnanosti (takmer 15 %), nízkych platov, vysokých cien, stratou potravinovej sebestačnosti (pod úrovňou 50 %) a nelogickou sociálnou politikou. Z tohto dôvodu predpokladám, že sociálnymi a ekonomickými reformami po roku 1989 bola na Slovensku naplnená skutková podstata zločinu genocídy. Podľa medzinárodného práva je genocída spáchaná, pokiaľ niekto úmyselne uvedenie ktorúkoľvek skupinu do takých životných podmienok, ktoré majú privodiť jej fyzické zničenie v celku alebo čiastočne. O genocíde slovenského národa svedčí najmä dlhodobý demografický vývoj SR po roku 1989 (výrazné starnutie populácie). V danej veci vás tiež žiadam, aby ste sa pokúsili preveriť, ako by u vás (vo vašom štáte) pri protestnom podpálení vlajky EU postupovali súdy, prípadne, či už k obdobnému protestnému konaniu u vás došlo. Rovnako Vás prosím, aby ste moju správu podľa možnosti šírili ďalej.


Keď mafia je zákon...


2013-04-24  (12:26)  |  Z domova
Počas svojho života až vo veku 61 rokov som dospel k poznaniu, že predstieraná demokracia v rôznych krajinách sveta aj v našej krajine je diktatúra mafií záujmových skupín vždy menšiny a nemá nič spoločné s demokraciou čiže ľudovou vládou volených zástupcov ľudu. Tuto mafiu tvoria v počiatku zmien v spoločnosti a to menenia izmov a ideológii, ideí ľudia, ktorí bez širokého konsenzu s občanmi, súhlasu väčšiny obyvateľstva napíšu a schvália významné normy a pravidla fungovania spoločnosti v následných dekádach desaťročí. Bolo a opakovalo sa to stále v stredoveku, monarchii, kapitalizme, komunizme a odpornom integračnom a globalizačnom procese, najväčšom nešťastí ľudstva našej planéty v 21 storočí. Pri týchto mafiánskych a zločinných diktatúrach politických strán, slepej justície, poslušnej polície a médií hlavného prúdu s službách komunistov alebo majetných ľudí krajín sveta dochádza k porušovaniu základných práv občanov aj napriek tomu, že bola prijatá Charta európskej únie v tomto storočí a Všeobecná deklarácia ľudských práv v OSN v roku 1949. Takže aj v 20 a 21 storočí je mafia zákon vychytralej zločinnej a diktátorský orientovanej menšiny občanov vo všetkých krajinách sveta s výnimkou Švajčiarska a v poslednom čase aj Islandu, keď obyvateľstvu v prvom rade v čase a priestore bolo odoprené vytvorenie si občianskych Ústav a volebných zákonov a tak mafia záujmových skupín menšiny, ktoré reprezentujú politické strany našla komplicov v slepej justícii, media hlavného prúdu a polici, keď občania si nemôžu voliť priamo policajného riaditeľa, predsedu najvyššieho sudu, generálneho prokurátora, ústavných sudcov a to aj s imperatívnym mandátom tj. - aj s pravom odvolať týchto ústavných činiteľov každej krajiny sveta pri strate dôvery u väčšiny obyvateľstva a tak podľa môjho presvedčenia nám mafie záujmových zločincov tvoria legislatívu, ktorú občania, väčšina občanov nemá pravo ani možnosť odmietnuť, takže tu mame aj v 21 storočí organizovaný zločin mafii bielych golierov-!!! Je to moje hlboké a jedine presvedčenie. Možná, že som jediný v našej krajine, ktorí sa opovážil osobne emailom povedať ustaným mafiám čo cíti a v akom svete žijeme aj v našej krajine. Prajem prijemný deň. S pozdravom Jozef Varga


„Reakcia“ na nervózne reakcie Lipšica počas „Témy dňa“ na TA3


2013-04-22  (17:37)  |  Z domova
V niektorých prípadoch Lipšic evidentne netrafil, t.j. nebola to Harabinova, ale Karabinova súdna rada, za druhej Dzurindovej vlády. Navyše to že to vtedy orgány nepreverovali, nedokazuje, že je to v poriadku.


Tajný svet zlata - Dokument 2013


2013-04-22  (13:17)  |  Z domova
V dokumente odznie zopár silných myšlienok. Napríklad: Zlato smeruje tam, kde je vytvárané bohatstvo. Zlato smeruje na východ. Čo to znamená pre Západ? Pokiaľ máte hodinku času, dokument stojí za pozretie.


Komunistům nejde o komunismus, ale o parazitování na práci jiných


2013-04-20  (14:25)  |  Z domova
Neustále narážím na nářky levicových spoluobčanů, jak je to strašné v tom kapitalismu. Jak ten podnikatel-kapitalista zotročuje své zaměstnance. Nemohu s tím souhlasit. Zaměstnanec dobrovolně uzavírá pracovní smlouvu se zaměstnavatel a dobrovolně přistupuje na jeho podmínky.


JSME POVINNI TRUCHLIT, JEN KDYŽ UMÍRAJÍ AMERIČANÉ?


2013-04-19  (09:28)  |  Z domova
Když zemřou tři lidé v USA, ČT diváky unavuje non-stop live přenosy, ale když umírají lidé jinde na světě, odbyde se to krátkou agenturní zprávou. Jsou snad životy občanů USA cennější než životy příslušníků jiných národů? Co v posledních týdnech předvádí Česká televize, hraničí s fanatismem.


TAKHLE SE CÍTÍTE, KDYŽ VÁM GLOBÁLNÍ ELITA ZKONFISKUJE ŽIVOTNÍ ÚSPORY


2013-04-18  (09:43)  |  Z domova
Co byste dělali, kdybyste se jednoho dne probudili a zjistili jste, že vám banksteři „legálně“ ukradli asi 80 procent vašich životních úspor? Většina lidí zjevně předpokládá, že většina střadatelů, kteří byli na Kypru obráni, jsou „ruští oligarchové“ nebo „movití evropští magnáti“, pravdou ale je, že ti jsou jen zlomečkem tohoto příběhu. Jak uvidíte níže, jsou to malé podničky a stárnoucí penzisté, kteří byli tou konfiskací bohatství, co se odehrála na Kypru, naprosto zdevastováni.


Slobodný vysielač pod dohľadom SIS a US ambasády


2013-04-16  (18:39)  |  Z domova
Akýsi horlivý sudca už podpísal príkaz na odpočúvanie telefónu redaktora Slobodného vysielača. Už len to dosvedčuje “nepohodlnosť” informácií na tomto vysielači, napríklad v archíve Informačná vojna.


Blíži sa k nám mor zvaný homosexualita


2013-04-16  (12:56)  |  Z domova
Európske národy postupne strácajú svoju tvár zdravých národov. Rovnako ako zanikli veľké civilizácie v minulosti, postupne umiera aj pôvodná Európa. Nie však v dôsledku krvilačnej vojny, ale dôsledkom vymývania mozgov, liberalizmu, či kapitalizmu,ktorý ničí naše európske národy fyzicky. Rozpredáva majetok cudzincom, z ľudí robí otrokov a vyciciava národy ako pijavica.


Prednáška - Bože ochraňuj Slovensko 2 - Iba na prednáškach Sergeja Chelemendika môžete získať tieto dôležité informácie o vašej budúcnosti


2013-04-15  (12:50)  |  Z domova
Slovenská mentalita a epocha turbulencií – vyhrotenie negatívnych procesov v spoločnosti, ako vytvoriť súkromnú stratégiu života a prežitia. Ako bude reagovať slovenská spoločnosť na blížiaci sa kolaps sociálneho systému - možné scenáre rozvoja - ako kolaps systému môže vyzerať....


Medzinárodný deň gádžov.


2013-04-13  (23:38)  |  Z domova
A tak niečo k transparentu nespokojných Rómov v Košiciach : Dosť hladu a biedy ! - Juj, priatelia drahí, zo samej duše mi hovoríte. Dosť veru hladu a biedy slušných pracujúcich ľudí- bielych, čiernych, žltých, zelených, makových aj takových. Dosť biedy pre tých, čo odvádzajú nehorázne dane socialistickým vodcom na to, aby prežili darebáci, ktorí sa vlastnými rukami nechcú, či nedokážu ani len umyť, nieto pracovať pravidelne aspoň s lopatou, ktorí sa vysmievajú gádžom, ako na nich dennodenne drú.


Infostat potvrdzuje, asociálni Rómovia sa najviac rozmnožujú!


2013-04-12  (11:40)  |  Z domova
S ohľadom na prehlbujúci rómsky problém, ako aj blížiaci sa kolaps sociálneho systému, požiadala pronárodná minovládna organizácia Ľudia v ohrození (ĽVO) dňa 14.2.2013 Úrad vlády SR o vypracovanie reálnej prognózy demografického vývoja Rómov na Slovensku. Čelní predstavitelia ĽVO sa v žiadosti zároveň pokúsili upozorniť kompetentné štátne orgány na nebezpečenstvo vzniku vojnového konfliktu. Ako príčina bola uvedené najmä vysoká pôrodnosť asociálov na východnom Slovensku, ktorá už dnes negatívne ovplyvňuje náš sociálny systém a ekonomiku štátu.


Ďaľšie z domova...Vyhľadávanie


Dôležité.sk na Facebooku

handmade.sk - ručná výroba, výrobky, ručná práca, predaj, obchod
Najlepšie hodnotené za týždeň

Najčítanejšie za týždeň

Posledné príspevky vo fóre

Na čo čakať
PaniWeatBeatrice . kanevehu0:   Som pani Weat Beatrice, legitímna pôžička pôžičky, dávam pôžičku veľmi vážnym ľuďom, ktorí potrebujú pôžičky finančnej podpory. Potrebujete pôžičku, aby ste svoje účty mohli odstrániť? Ak potrebujete pomoc naliehavo......

Na čo čakať
ivanmarko . lolabivy23:   Som investor.

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
SERGIOOSWALDO . reqikice79:   AHOJ, DOBRÝ DEŇ,

Nižšie splátky? Ľudia nebláznite..
Romav . donyvyxa40:   Máte finančé problémy ? y máme pre Vás riešenie.

Veľký Tresk rozbil ateizmus na cimpr-campr
LorinaBlodgett . sewycecu64:   Mozno by ste si mali pozried kto je to vlastne ateista :D

OMG ...


Ďalšie...

Najdôležitejšie články

Etikoterapia

Etikoterapia vychádza z vplyvu negatívnych pocitov na dušu. Poznáme 7 najdôležitejších pocitov, ktoré nám poškodzujú zdravie - závisť, nenávisť, krivda, zloba, ľútosť, strach alebo trápenie sa za iných. Ak niektorý z týchto pocitov ľudia „pustia do svojho vnútra“, tak za všetky následky nesú sami zodpovednosť. Už Sokrates povedal, že telo je iba obalom duše . Ak ochorie duša, ochorie aj telo.


Mlieť ako kedysi alebo prečo vymreli kamenné mlyny?

Václav Havel – z jiné strany mince

TORONTSKÉ PROTOKOLY

Emil Páleš: Jezuiti

Slováci majú viac ako 8000 ročné etnické gény

Portal o ekologickej a energeticky efektivnej architekture
Náhodný výber za posledný týždeň

Zaujímavé linky

Varíme vegánskyV tejto časti nájdete recepty bez použitia mlieka, syrov, vajec a ostatných živočíšnych produktov.


Energetické žiariče - elektrosmog

Vegan-fighter

Ľudovít Štúr

Anketa

Čo si myslite, ze sa udeje v eurozóne?


Grécko nakoniec vyhodia alebo samo odide (28%)


Euro padne, alebo budu dva druhy (36%)


Nič, premlčí sa (36%)


Navrhnite vlastú anketu
Najdôležitejšie z domova

 - Monika, Chill out!Monika, Chill out!

Ronald Reagan raz povedal Ťažká práca ešte nikoho nezabila, ale načo riskovať.


Zastavme SMER! (bankrot a peklo)

Ja som vám to hovoril!

Jiří Krampol: Trilogie...

Čipovanie psov? Neprispôsobivých sa to netýka!

Umylo vám dieťa riad? Pýtajte faktúru!

Najdôležitejšie zo sveta

VIDEO: STRANA NEZÁVISLOSTI BRITÁNIE NIGELA FARAGE ZAMĚŘUJE POZORNOST NA BILDERBERG 2013

Otázka, o čem se bude přesně diskutovat na Bilderbergu, by měla dělat starosti jak levici, tak pravici. Člen Evropského parlamentu Gerard Batten vyhlásil ohledně Bilderbegu poplach a tvrdí, že napsal všem hlavním mediálním kanálům mainstreamu v Británii zrovna tak, jako předložil i požadavek komisaři Hertfordshirské policie podle Zákona o svobodném přístupu k informacím, aby se dověděl, kdo platí náklady na všechna ta policejní opatření.


Google-Berg: Globální elita se transformuje na ...

USA se lekly úspěchů syrské armády

To, čo sa stalo v Bostone, sa v iných častiach sveta ...

Norové mění investiční politiku

USA kontra svet v štatistických číslach

Najdôležitejšie z ekonomiky

 - Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?Kto stojí za bločkovou lotériou? Kto na tom zarobí?

Na Slovensku sa intenzívne plánuje zavedenie tzv. bločkovej lotérie. Aký prínos bude mať pre občanov Slovenska?


Tichý pohřeb pohádky o ropném zlomu

Komu patří peníze v bance?

BANKÉŘI PŘESTÁVAJÍ RESPEKTOVAT SOUKROMÉ VLASTNICTVÍ

Útok FEDu na zlato: Spekulace nakrátko a cenová ...

Trh s papírovým zlatem kolabuje

Najdôležitejšie z technológií

 - USA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFIDUSA SCHVÁLILY POLYKACÍ PILULKY S MIKROČIPEM RFID

Velká Británie nedávno schválila léky na předpis obsahující mikročipy RFID. Nyní i americký Úřad pro kontrolu potravin a léčiv schválil podobné léky s mikročipy pro použití ve Spojených státech.


VIDEO: POSTAV SI SVŮJ VLASTNÍ NEZJISTITELNÝ KALAŠNIKOV

Pozor na brýle Google

Skypuj opatrně – Microsoft čte vše, co píšeš

Kriticky o okuliaroch google glass

Funkční zbraň vytisknutá 3D tiskárnou

Najdôležitejšie z videí

Elektronický koncentrák

Podívejte se na tento dokument a zjistíte, jak moc nám NWO šlape na paty. Za jak dlouho budou povinné čipy do těla?


Tento obludný systém se reformovat nedá!

Najdôležitejšie z kníh

Kolik Američanů čte knihy?

Jak populární je v Americe čtení knih? Z těch, kteří čtou, kolik jich knihu skutečně dokončí? Jaké žánry jsou populární? A co vydavatelé - jak jim jde obchod s knihami?


Dan Millman Čísla života

Najdôležitejšie z kultúry

Pán premiér Fico: Zrušte zmluvu s Vatikánom alebo zmeňte Ústavu SR!

Právni experti  majú naďalej  výhrady voči tejto zmluve. Táto zmluva má na Slovensku totiž charakter medzinárodnej ľudskoprávnej zmluvy, ktorá má prednosť pred zákonmi aj pred slovenskou ústavou. Je to v poriadku? Naše súdy, sú a budú viazané jej obsahom. Bývalý pán premiér Dzurinda sa opäť ozval na túto tému a môže sa stať, že táto zmluva zapríčiní veľké problémy, ktoré sa v uplynulých rokoch začali ukazovať, aj súčasnej vláde. Už pád druhej Dzurindovej vlády kvôli tejto problematike ukázal aký výbušný potenciál je v tejto téme skrytý. Najlepším riešením by bolo referendum  a následné zrušenie tejto jednostrannej zmluvy... Pán premiér Fico si dúfam ako právnik uvedomuje, že nerobiť s touto zmluvou nič, môže našu krajinu priviesť do nemalých problémov.


Sexuálna výchova detí v Chorvátsku a jej pozadie – ...

Náhodný výber z archívu

Kožný epidermis = pokožka a jej defekty

Typológia konfliktu: konflikt z odlúčenia, odtrhnutia, odpútania, oddelenia, súvisiaci s dotykom.


Hrdinne NATO vrazdeni deti a celych rodin v Libyi

Mike Adams: Kolaps moderního světa v plném proudu

Ako sa trampuje na Slovensku

„Čakáme na Obamu, Rada Európy a WHO v tomto prípade ...

UFO z reálného pohledu

Archív

Zavádzanie slovenských médii ohľadne Grécka

Sorry, že obťažujem čitateľov tohto fóra, ale neviem kde a ako mám zverejniť informáciu, ktorá je pre mňa veľmi dôležitá pretože jednoznačne poukazuje na to, ako "pravdivo" a "plnohodnotne" je informovaná slovenská verejnosť o existenčnej kauze "GRÉCKO"...


Poďme konfrontovať Zbigniewa:

Čipovaný ľudský "dobytok" - TVpropaganda

Od deda Sorosa nie je nič zadarmo!

Masmédiá ako mocný nástroj na ovládanie ľudí

Hlinové vystúpenie v parlamente


    Pridať novú informáciu / článok  |  Mobilná verzia  |  iPhone  |  Napíšte nám  |  Nastaviť ako homepage  |  Pridať medzi obľúbené  |  RSS  |  Webmasters
   

important actual news leaked informations spies spy espionage | good positive news inspirational stories articles | zlata maska na tvar, kolagenova maska na tvar, kolagenova maska na oci, zlata maska na oci, cierna maska na tvar proti akne | dôležité informácie denné správy aktuálne spravodajstvo | handmade ručná výroba výrobky ručná práca predaj obchod handmade Náušnice náramky dekorácie Náhrdelníky Handmade obchod ručné práce hand made


Generated in 0.3992 s